PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هر کی dell vostro 1510 داره کمکم کنه

s4lish
29-04-2009, 11:05
سلام به همه ی دوستان...من وقتی حتی ویندوز ویستا اورجینالی رو که دل رو لپ تاپ داده رو نصب می کنم و بعد می خوام درایور ها رو نصب کنم .هیچ کدوم نصب نمی شه..(درایور ها هم اورجینال رو خود لپ تاپ است)..و اخطار اینکه این سخت افزار در کامپیوتر شما نیست رو می دهد..نمی دونم باید چیکار کنم..از درایو کارت گرافیک و صدا بگیر تا چیپ ست اینتل و بلو توث... حتی روی دی وی دی شم نام مدل من ذکر شده..ولی نصب نمی شن

vafa1353
02-05-2009, 00:02
سلام به همه ی دوستان...من وقتی حتی ویندوز ویستا اورجینالی رو که دل رو لپ تاپ داده رو نصب می کنم و بعد می خوام درایور ها رو نصب کنم .هیچ کدوم نصب نمی شه..(درایور ها هم اورجینال رو خود لپ تاپ است)..و اخطار اینکه این سخت افزار در کامپیوتر شما نیست رو می دهد..نمی دونم باید چیکار کنم..از درایو کارت گرافیک و صدا بگیر تا چیپ ست اینتل و بلو توث... حتی روی دی وی دی شم نام مدل من ذکر شده..ولی نصب نمی شن
روی اون سی دی درایور انواع سخت افزار هست که شما باید درایور سخت افزار خودتون رو انتخاب کنید.

en-com
07-05-2009, 20:59
اونایی که تیک داره رو فقط باید اینستال کنی نه همه رو!!!!!

mk70058
22-08-2009, 06:29
aghaye en com shoma az 1510 razi hasty???man jadidan az moshkelatesh kheily mikhoonam!!!benazaretoon az 1537 behtare???mer30

Kharg Island
22-08-2009, 12:05
aghaye en com shoma az 1510 razi hasty???man jadidan az moshkelatesh kheily mikhoonam!!!benazaretoon az 1537 behtare???mer30

دوست عزیز شک نداشته باش . من از این نوع دارم که الان همین پیام رو باهاش نوشتم. اینو بدون که این نوع خیلی عالی هست و من از اون راضی هستم. فقط اگر مشکلی پیش بیاد اونم بلد نبودن نصب fingr print که هنوز نتونستم نصبشکنم.