PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نمایش متن کوتاه

nakata
28-04-2009, 20:01
با سلام
مدت کمیه که با پریمیر کار می کنم الان یک فیلم رو تا حدی که خودم راضی باشم تغیرات دادم فقط یه مشکل دارم می خوام اول فیلم بنوسم مثلا Noshahr 1388 و آخر فیلم هم پایان ولی وقتی میرم تو تایتل ظاهرا نوشته رو همه جای فیم میفته و بعد از اینکه متن رو نوشتم اینتر که میزنم شروع میکنه به رندر کردن:41:

masoudtr
28-04-2009, 21:52
الان مشکل چیه
اینتر میزنی ؟
رندر میکنه؟
نمیخوای رندر کنه اینتر نزن؟
با ctrl+m خروجی بگیر

Hossein_nasa62
28-04-2009, 22:41
با سلام
مدت کمیه که با پریمیر کار می کنم الان یک فیلم رو تا حدی که خودم راضی باشم تغیرات دادم فقط یه مشکل دارم می خوام اول فیلم بنوسم مثلا noshahr 1388 و آخر فیلم هم پایان ولی وقتی میرم تو تایتل ظاهرا نوشته رو همه جای فیم میفته و بعد از اینکه متن رو نوشتم اینتر که میزنم شروع میکنه به رندر کردن:41:

سلام
براي قرار دادن تايتل
بايد آن را در قسمت ويديو 2 در بالاي فيلم مورد نظر قار دهيد تا نمايش داده شود

nakata
28-04-2009, 23:57
با تشکر
نمی دانم چطور title را به ویدئو 2 بیارم هیچ جایی برای save کردن نمیبینم؟ و اگر اینتر بزنم ظروع میکنه به Rendering و احساس می کنم اگر اجازه بدم تا آخر بره متن تا آخر همونجا میمونه.

specter-1369
29-04-2009, 02:35
خوب برای قرار دادن تایتل بر روی فیلم مورد نظر

1-ابتدا وارد محیط نرم افزار پریمایر شوید و فیلم مورد نظر خود را وارد نرم افزار کرده و در تایم لاین قرار دهید.

2-با توجه به تصویر ابتدا از قسمت new item [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گزینه ی title... را انتخاب میکنیم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
3-مشاهدا میکنید که صفحه ای باز میشود.که شما میتوانید به وسیله گزینه های موجود متن خود را به صورت دلخواه تنظیم کنید.

4-حالا از این پنجره خارج شوید

5-حالا از این قسمت لایه متن را بر روی تایم لاین درگ کنید(درون تایم لاین وارد کنید)

6-حالا لایه را در هر کجای تایم لاین که می خواهید قرار دهید اگر لایه ی متن را در بالای لایه فیلم قرار دهید متن بر روی فیلم نمایان میشود و اگر خارج از محدوده ی فیلم قرار دهید با پس زمینه ی سیاه برای شما به نمایش در می آید.

امیدوارم خوب و روان توضیح داده باشیم:20:

specter-1369
29-04-2009, 02:37
خوب برای قرار دادن تایتل بر روی فیلم مورد نظر

1-ابتدا وارد محیط نرم افزار پریمایر شوید و فیلم مورد نظر خود را وارد نرم افزار کرده و در تایم لاین قرار دهید.

2-با توجه به تصویر ابتدا از قسمت new item [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گزینه ی title... را انتخاب میکنیم

3-مشاهدا میکنید که صفحه ای باز میشود.که شما میتوانید به وسیله گزینه های موجود متن خود را به صورت دلخواه تنظیم کنید.

4-حالا از این پنجره خارج شوید

5-حالا از این قسمت لایه متن را بر روی تایم لاین درگ کنید(درون تایم لاین وارد کنید)

6-حالا لایه را در هر کجای تایم لاین که می خواهید قرار دهید اگر لایه ی متن را در بالای لایه فیلم قرار دهید متن بر روی فیلم نمایان میشود و اگر خارج از محدوده ی فیلم قرار دهید با پس زمینه ی سیاه برای شما به نمایش در می آید.

امیدوارم خوب و روان توضیح داده باشیم:20:

nakata
29-04-2009, 15:39
آقا خیلی عالی بود توضیخ فقط باید شب برم تو خونه چک کنم فقط من نسخه 1.5 دارم مشکلی نیست؟

specter-1369
29-04-2009, 17:31
آقا خیلی عالی بود توضیخ فقط باید شب برم تو خونه چک کنم فقط من نسخه 1.5 دارم مشکلی نیست؟
از لحاظ ظاهر و گزینه ها هیچ کدوم از نسخه ها تفاوتی با هم ندارند.اصلا مشکلی نیست:46:

nakata
29-04-2009, 18:57
با تشکر خیلی خیلی زیاد، جواب داد.
حالا چطوری کاری بکنم که متن از دور بیاد جلو بزرگ بشه بعد محو بشه.

Hossein_nasa62
29-04-2009, 20:45
با تشکر خیلی خیلی زیاد، جواب داد.
حالا چطوری کاری بکنم که متن از دور بیاد جلو بزرگ بشه بعد محو بشه.

سلام
كافي است به تايتل خود كه در تايم لاين قرار دارد افكت مربوطه رو اعمال كنيد
ويا بصورت دستي وبا گزاشتن كي فريم اينكار رو انجام بديد
روش كي فريم گزاري در آموزش پريمير قرار داده شده
براي محو كردن بايد ميزان opacityرا كم نماييد
موفق باشيد

nakata
30-04-2009, 11:59
با تشکرات فراوان درست شد خیلی ممنونم .