PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاري براي تبديل فايل access به Excel

Ni_nigc
28-04-2009, 10:58
با سلام
من يه فايل access دارم كه 2 GB حجمش هست و تقريبا 2 ميليون سطر هست و مي خوام از اين فايل توي Excel استفاده كنم .

حالا من دو تا مشكل دارم .
1 - اينكه Ram سيستمم 256 هست و براي Export To Excel از داخل Access به مشكل بر مي خورم .
2 - اينكه Excel 2003 حداكثر تعداد سطر هاش 65536 هست و باز هم مشكل .

چه كنم ؟ :2:
ممنون

Ship Storm
28-04-2009, 20:53
این ها رو ملاحظه کنید :

تبدیل فرمتهای مجموعه آفیس به همدیگر توسط Portable All Office Converter Pro ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

All Office Converter Platinum | نرم افزاری قدرتمند برای تبدیل فرمت فایل های office به فرمت های مختلف ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Ni_nigc
02-05-2009, 09:32
این ها رو ملاحظه کنید :

تبدیل فرمتهای مجموعه آفیس به همدیگر توسط Portable All Office Converter Pro ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

All Office Converter Platinum | نرم افزاری قدرتمند برای تبدیل فرمت فایل های office به فرمت های مختلف ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون
ولي اينكه acces رو پشتيباني نمي كنه ؟؟؟؟؟؟؟

farshif
02-05-2009, 09:42
همشو یه جا export این کار رو به صورت تکه تکه انجام بده . در ضمن access یه دیتابیسه کن ممکنه شامل چندین جدول و ارتباط بین اونها باشه ولی excel فقط یه spreedsheet سادست . یعنی اگه شما چندین جدول داشته باشین و اونو به excel تبدیل کنید دیگه ارتباط بین جدول ها رو از دست میدید

Ni_nigc
02-05-2009, 10:35
همشو یه جا export این کار رو به صورت تکه تکه انجام بده . در ضمن access یه دیتابیسه کن ممکنه شامل چندین جدول و ارتباط بین اونها باشه ولی excel فقط یه spreedsheet سادست . یعنی اگه شما چندین جدول داشته باشین و اونو به excel تبدیل کنید دیگه ارتباط بین جدول ها رو از دست میدید

چون رم سيسستم من 512 هست نمي تونم Export كنم .
چطوري تكه تكه ش كنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

farshif
02-05-2009, 13:00
من با access کار نکردم بیشتر با SQL کار کردم ولی حتما access هم ابزاری برای تقسیم کردن جدول داره اول تقسیمش کنید بعدش به صورت جدا هر کدومو export کنید.واسه راهنمایی دقیق تر اینجا مراجعه کنید
Microsoft Access سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Ship Storm
02-05-2009, 14:35
نرم افزار زیر رو ملاحظه کنید

ABC Amber Access Converter 2.02 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])