PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خروجی HD از Premier cs4

shahroozvaz
28-04-2009, 00:41
با سلام خدمت دوستان عزیزم ، من یک سئوال داشتم و اون اینکه آیا در Adobe Premiere Pro CS4 امکان خروجی گرفتن فرمت HD بدون استفاده از کارت کپچر امکان پذیر است ؟ البته منظورم خروجی blue ray نیست ، منظورم همون فرمت اصلی و استاندارد HD است که فیلم داخل برنامه کپچر شده ، مثل فرمت DV که پریمیر به راحتی از آن خروجی استاندارد میده؟با تشکر

alone.man
28-04-2009, 07:17
دوست گرامی اگر منظور شما استفاده از کارت iLink برای خروجی گرفتنه باید بگم که نه نمیشه شما حتما باید از کارت هایی استفاده بکنید که HD رو ساپورت کنند

sajad_n90
07-05-2009, 17:42
قیمت کارت های خوب HD حدود 2 میلیون هست

Mr.World.Wide
17-03-2010, 18:19
با سلام خدمت دوستان عزیزم ، من یک سئوال داشتم و اون اینکه آیا در Adobe Premiere Pro CS4 امکان خروجی گرفتن فرمت HD بدون استفاده از کارت کپچر امکان پذیر است ؟ البته منظورم خروجی blue ray نیست ، منظورم همون فرمت اصلی و استاندارد HD است که فیلم داخل برنامه کپچر شده ، مثل فرمت DV که پریمیر به راحتی از آن خروجی استاندارد میده؟با تشکر

سلام میشه من واسه مؤسسه مون میگیرم بدون کارت تدوین ولی باید پروژه ات HDV باشه تنظیمات secuence هم باید 1920 *1080 یا 1440*1080 باشه بعد موقع خروجی گرفتن فرمت h.264 یا h.264blueray رو انتخاب کن خیلی راحت

The Alien
18-03-2010, 21:17
سلام دوست عزیز

بستگی به استانداردی داره که می خوای خروجی بگیری. اگر می خوای با پریمیر و به صورت مستقیم خروجی Full Hd بگیری. باید خروجیت رو تو اداب مدیا بذاری روی mpeg 2 و بستگی به سیستمت مثلا پال 1920 * 1080 خروجی بگیری. این خروجی کیفیت عالی داره اما فرمت استاندارد دوربین نیست. برای اینکه فرمت استاندارد دوربین رو که معمولا Mp4 هست خروجی بگیری اول باید پریمیر رو به آخرین ورژن 4.2 آپدیت کنی. بعد پلاگین MainConcept رو نصب کنی که همه خروجی های اصلی دوربین ها رو میده... این برنامه هم تو رپید شیر هست و هم توی هات فایل. من آدرس رپیدش یادم نیست. اما هات فیلش اینه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

البته کرکش هم روشه

M Like Mother
19-03-2010, 09:25
سلام دوست عزیز

بستگی به استانداردی داره که می خوای خروجی بگیری. اگر می خوای با پریمیر و به صورت مستقیم خروجی Full Hd بگیری. باید خروجیت رو تو اداب مدیا بذاری روی mpeg 2 و بستگی به سیستمت مثلا پال 1920 * 1080 خروجی بگیری. این خروجی کیفیت عالی داره اما فرمت استاندارد دوربین نیست. برای اینکه فرمت استاندارد دوربین رو که معمولا Mp4 هست خروجی بگیری اول باید پریمیر رو به آخرین ورژن 4.2 آپدیت کنی. بعد پلاگین MainConcept رو نصب کنی که همه خروجی های اصلی دوربین ها رو میده... این برنامه هم تو رپید شیر هست و هم توی هات فایل. من آدرس رپیدش یادم نیست. اما هات فیلش اینه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

البته کرکش هم روشه

من یه سری MainConcept رو نصب کردم اما تو پنجره پری ویو لوگوش بود با اینکه کرک کرده بودم. بعد خروجی های دوربینی که می گرفتم درست پلی نمی شد در صورتی که فرمتهای اصلی همان دوربین به راحتی پلی می شد ( sony ex1)

البته چون خیلی باهاش کار نداشتم بی خیالش شدم و زیادی انگولکش نکردم

nitro
09-04-2010, 19:07
برای خروجی گرفتن نیازی به کارت نیست
به راحتی میتونید با تنظیم نوع خروجی، هر نوع خروجی دلخواهی بگیرید

midnight_prisoner
24-07-2010, 10:53
سلام در مورد خروجی HD Wide Screen توی CS4 به مشکل بر خوردم. اگه امکان داره کمک کنید. البته با بهترین کیفیت می تونم خروجی بگیرم. مشکل اینه که خروجی صدا و تصویر دو فایل جداست که پسوند تصویرش M2K هست. پسوند صداش یادم نیست. خروجی MPEG 2 هم که هرچی یکی از گزینه های wide screen رو انتخاب می کنم نتیجه wide screen نیست. ممنون میشم اگه کمک کنید.

midnight_prisoner
24-07-2010, 10:54
سلام در مورد خروجی HD Wide Screen توی CS4 به مشکل بر خوردم. اگه امکان داره کمک کنید. البته با بهترین کیفیت می تونم خروجی بگیرم. مشکل اینه که خروجی صدا و تصویر دو فایل جداست که پسوند تصویرش M2K هست. پسوند صداش یادم نیست. خروجی MPEG 2 هم که هرچی یکی از گزینه های wide screen رو انتخاب می کنم نتیجه wide screen نیست. ممنون میشم اگه کمک کنید.

Mr Andersson
06-08-2010, 23:05
درود;

برای CS4 از این پلاگین استفاده کن:

MainConcept MPEG Pro HD 4

.......

rasoolsm
25-10-2010, 19:30
سلام
کارت HD aja xena رو با قیمت یک میلیون و دویست بخرین.فیلمتون رو با این کارت حتی اگه روی مموری ضبط شده باشه کپچر کنین و با همین کارت هم خروجی بگیرین و اونوقت کیفیت رو مشاهده کنید.واقعا شگفت آوره ........