PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : با p1 خود چه کار ميکنيد؟(همچنين نظر بدين که p1 خوبه یا بد)

merikh_merikh
27-04-2009, 16:23
سلام.
دوستان ميخاستم در اين تاپيک ببينم که دوستان از پي1 خودشون چه استفاده هايي ميبرن و از چه برنامه هايي استفاده ميکنن......
همچنين در مورد خوب يا بد بودن اين گوشي هم در نظر سنجي شرکت کنيد.

mohammad_1ta
27-04-2009, 18:27
سلام.
استفاده های من ایناست:
بلوتوث - SMS - Walkman3 - Wireless

hamed1297
27-04-2009, 19:40
کلا کارهایی که با p1 میکنم شاید بشه با همه گوشی ها انجام داد ولی برای من کار با p1 لذت بخشتره.

vahidsport
27-04-2009, 20:35
تاپیکه خیلی خوبی زدی اقای Merikh_Merikh دستت دردنکنه حیف شد گوشیم 990 هستش

FANBOOK
29-04-2009, 18:20
کلا باش حال میکنم
ازش راضیم به همین راحتی عوضش نمی کنم چون رودس نداره

danavan
29-04-2009, 19:39
من MyPhoneExplorer رو روی pc ام نصب کردم یه یو اس پی بلوتوث هم خریدم و در نهایت یه دسترسی کامل دارم به محتویات پوشه های گوشیم تو خونه هم همیشه بلوتوث روشنه هر وقت یه متن جالب تو نت پیدا میکنم فورا میریزم تو گوشیم یا همون لحظه به راحتی برای دوستانم sms میکنم.
اگر عکس جالبی هم ببینم با همون نرم افزار خیلی راحت سایزش رو تغییر میدم میریزم تو گوشی.
از تقویمش هم فوق العاده استفاده میکنم. اتفاقات طول روز رو همیشه یادداشت میکنم در بلند مدت میبینید یه نظمی به زندگی میده. با نرم افزار handy day هم به راحتی از تو گوشیم به تقویمم دسترسی دارم.
در کل MyPhoneExplorer باز دهی گوشیم رو چند برابر کرده در کل هرکی که p1 داره بهتره MyPhoneExplorer هم نصب کنه!
از وایرلسش هم فقط یه بار استفاده کردم اونم تو نمایشگاه کامپیوتر بود.
نرم افزارهای handy weather و gmail و rss چند تا از سایتها هم تمام استفاده من از اینترنتشه هزینشون هم اونقدرها نمیشه(خیلی کم) چون اطلاعاتی که لود میکنن همش متنه و متن هم حجمی نداره که من نگران هزینش بشم.
در کل گوشیه بسیار خوبیه اما دیگه کم کم داره دورش تموم میشه هر کی که داره صاحب اول و اخرش خودشه.
من که دارمش و حداقل تا 2 سال دیگه عوضش نمیکنم!

mohammad_1ta
29-04-2009, 19:43
در کل گوشیه بسیار خوبیه اما دیگه کم کم داره دورش تموم میشه هر کی که داره صاحب اول و اخرش خودشه.
من که دارمش و حداقل تا 2 سال دیگه عوضش نمیکنم!

تایید میشه...
من اگه گوشی جدید بگیرم، این رو هرگز نمیفروشم :20:

merikh_merikh
30-04-2009, 13:35
اين از من:
من از از کيبرد زياد استفاده ميکنم اخه به غير از اس ام اس مطالب زيادي هم يادداشت ميکنم و در کل از کيبرد اين گوشي زياد استفاده ميکنم.
استفاده ي ديگه ام از گوشي موزيک گوش دادم ميباشد که کيفيت خوبي هم داره و راضي کنندست چه در هندسفري چه در بلند گو.
از اينترنتم استفاده ميکنم و ميرم برنامه از سايت سوني اريکسون ميگيرم.اگه به وايرلس هم دسترسي داشته باشم استفادم از اينترنتش بسيار بيشتر ميشه.البته چتم دوست دارم بکنم ولي هنوز برنامه ي ياهو را نگرفتم.يعني هنوز يه ياهو درست حسابي پيدا نکردم.
از دوربينشم راضي هستمو در موارد زيادي از دوربينش استفاده ميکنم البته منظورم فقط عکس گرفتن ميباشد از خودم و دوستانم زياد عکس ميگيرم و از کيفيتشم راضي هستم.
بازي هايي هم که براي يو اي کيو طراحي شدن هم بازي ميکنم چون کيفيت بسيار خوبي دارن همچنين از برنامه ي ديکشنري هم زياد استفاده ميکنم.
اگه بازم يادم اومد ميگم.
از گوشيمم راضي هستم و به نظرم گوشي خوبيه و من به خوب راي ميدم.

farid55
30-04-2009, 14:25
در این صفحه میتوانید،کلیه نرم افزارها،تم ها،(حتی عکس و ویدئو) ،مرتبط با این گوشی را پیدا کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
(لینک داده شده از سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید)
من فقط نمیتونم با اندازه ش کنار بیام.کلا اینجور گوشی ها خوش دست نیستند.خوب داستان طاووس و جور هندوستان هم البته که یادم نرفته...

Polaris
30-04-2009, 14:38
من از گوشیم به عنوانهای زیر استفاده میکنم:
1-دوربین برای ثبت چیزایی که وقت یاداشت برداری رو از روشون ندارم .
2-وسیله ای که با اون و نقشه موجود توی اون راهم رو تو شهر پیدا کنم.
3-برای نقل و انتقال فایل بین کامپیوترم و جاهای دیگه
4-به عنوان یه دفترچه یاداشت
5-به عنوان یه یادآور وقایع مختلف که ممکنه یادم بره
6-وسیله ای که فایلهای خصوصیم مثل آدرسهای Email و یا چیزایی شبیه اون رو با یک حفاظت خوب همیشه کنارم داشته باشم
7-به عنوان وسیله فهمیدن میزان ترافیک در سطح شهر از طریق اتصال به اینترنت و سایت
8-و البته وسیله تماس با دیگران

cg.animator
30-04-2009, 14:58
من مطمئنم که از همه بیشتر از گوشی استفاده می کنم :
1 - روزی چند ساعت آهنگ گوش می دهم ، mp3 ، ogg ، wma و...
2 - چندتا موزیک ویدئو با فرمت dvix (کیفیت بسیار بالا ) تماشا می کنم .
3 - بازی های گرافیکی در صورت بیکاری انجام می دهم مثل : Realfootbal 2009 HD ، Asphalt 4
این ها که فقط جنبه ی سرگرمی بود . جنبه مفید :
4- به عنوان دفترچه یادداشت ازش استفاده می کنم و همه چی را سریع با کیبوردش تایپ می کنم یا با قلم و صفحه مجازی فارسی .(quickoffice یا Note )
5- با foxitpdfreader کتاب های pdf را مطالعه می کنم و علاوه بر آن شاهنامه فردوسی و حافظ و چند کتاب داستان هم روی گوشی ریختم که بیشتر شاهنامه می خونم .
6 - از اینترنت استفاده می کنم . opera mini 4.2
7 - از چراغ قوه (فلش گوشی ) در شب استفاده می کنم که راهم را پیدا کنم .
8 - از دوربینش استفاده می کنم و صحنه های زیبا را ذخیره می کنم .
و خیلی از موارد دیگه ، ولی مهمترین قابلیت این گوشی را من هنوز نگفتم و اون اینه که من با این گوشی تماس می گیرم ، مسیج می دم و می گیرم که این خیلی عجیبه .

merikh_merikh
01-05-2009, 12:01
راستي اینم اضاف کنم از تغييراتي هم که توسط هک در اين سيستم عامل به وجود مياد هم خيلي به دردم خورده و باعث شده که از گوشيم خسته نشم........دوستان اگه ميشه اينم بگين که چگونه و توسط چه نرم افزار هايي کاراي خودتونو انجام ميديدن تا کساني هم که دوست داشتن کاره شما را انجام بدن بتونند انجام بدن.اخه اين تاپيک به خاطره اينه که دوستان از جمله خودم از پي1 بيشتر استفاده کننند......از تمام دوستان هم ممنون.ببخشید که دیر به دیر سر میزنم اخه با سایت مشکل پیدا کردم و سایت را به سختی بالا میارم.....

cg.animator
01-05-2009, 14:26
چراغ قوه : Torch
پخش آهنگ : Lonly Cat Games : LCG JukeBox از قابلیت های این نرم افزار می توان به کیفیت بسیار بالا در پخش و گرفتن رم بسیار کم را بر شمرد که باعث می شود در حین انجام هر کاری حتی بازی های حجیم بدون مشکل آهنگ خود را پخش کنید .
پخش انواع فایل های تصویری : Coreplayer 1.3
دفترچه یادداست : G900 notepad و QuickOffice 4 که هر دو از G900 پورت شده .
تقویم : تقویم 88 irtci
دیکشنری : PMD و SlovoEd
آب و هوا : Handy Weather
بلک لیست شماره : Advanced Call Manager
ارسال ایمیل : Lonly Cat Games Profmail
قرآن : مشکات و قرآن صوتی

اکثر برنامه هایی که گفتم با جستجو در این سایت پیدا می شوند ولی اگر پیدا نکردید به من بگید تا براتون آپلود کنم .

mohsentanha
02-05-2009, 12:23
اقا شما چطوری شو یا اهنگ های تصویری رو تبدیل به دی ای وی ایکس تبدیل میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟
اسم نرم افزارشو برام بزار
خیلی برام مهمه

mohammad_1ta
02-05-2009, 13:20
اقا شما چطوری شو یا اهنگ های تصویری رو تبدیل به دی ای وی ایکس تبدیل میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟
خیلی برام مهمه

من با برنامه ی DVD To AVI Converter :46:

vahidsport
02-05-2009, 17:05
قا شما چطوری شو یا اهنگ های تصویری رو تبدیل به دی ای وی ایکس تبدیل میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟
خیلی برام مهمه

با JetAudio هم میتونی تبدیل کنی خیلی خوبه در ضمن زیر نویس هم کانورت میکنه من با JetAudio کانتورت میکنم

hamed1297
02-05-2009, 18:45
من mp4 رو ترجیح میدم.واسه من هم کیفیت بهتری میده و هم حجم کمتر.
برنامه هم jet audio.

mohsentanha
02-05-2009, 19:25
منوی تبدیل رو میدونم ولی روی کدوم گزینه شما انتخاب میکنید؟؟
مثلا ام پی فور ایپاد داره 6 7 تا گزینه داره روی کدوم بزنم که کیفیت تصویر بیشتری داشته باشم اصلا حجم برام مهم نیست

hamed1297
02-05-2009, 20:28
من با این مشخصات کار میکنم.عالی در میاد:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohsentanha
02-05-2009, 21:54
اقا عجب کیفیتی داره کف کردم لامصب توپ توپ
کیفیت رو دیدم هنگ کردم
گفتم تشکر خالی نمیشه یه تشکری هم اینطوری کردم
خر کیفیته

vahidsport
02-05-2009, 23:13
اقا عجب کیفیتی داره کف کردم لامصب توپ توپ
اصلا حجم برام مهم نیست به این میگن HD یه کانورت کن ببین چیه

mohsentanha
02-05-2009, 23:49
اینم خوبه فقط یه بدی داره که باید با نرم افزار نگاهش کنی
بچه ها امتحان کنید نظرتونو بگید

من امتحان کردم mp4 بهتر بود یعنی حالت hd بیشتری داشت

vahidsport
03-05-2009, 08:52
اینم خوبه فقط یه بدی داره که باید با نرم افزار نگاهش کنی
بچه ها امتحان کنید نظرتونو بگیدمن اگه می خواستم MP4 ببینم میرفتم یه گوشی جاوا میگرفتم شما P1 خریدی که از سیستم عاملش استفاده کنی ، Windows XP هم با اون همه عظمتش اگه از نرافزار هاش استفاده نکنی میشه عین گوشی های جاوا. کیفیتی که AVI داره هیچ وقت MP4 نداره شما یه فیلم Divx یا یه DVD رو کانورت کن و تست کن

در ضمن اگه با برنامه CorePlayer بخش کنی بهتره

MP4 هم تست کردم اونم خوب بود و قابل قبول ولی AVI واضح تره و همیشه از AVI استفاده میکنم

از این هم میتونی استفاده کنی

کلا موضوع تاپیک عوض شد:31:

mohsentanha
03-05-2009, 09:54
این بهتر بود ولی صبر کن ببینیم بچه های دیگه هم امتحان کردن نظرشون چیه

hamed1297
03-05-2009, 12:12
من برای اجرا هم از power movie استفاده میکنم هم core player.هر دو عالی هستن.ولی برای فیلم بهتره از core player استفاده بشه.
در عوض power movie خیلی کار باهاش راحت تره و خیلی روان هست.

mohsentanha
03-05-2009, 13:11
حامد کیفیت رو چطور میبینی کدومشون بهترن از نظر تو

cg.animator
04-05-2009, 14:21
من اگه می خواستم MP4 ببینم میرفتم یه گوشی جاوا میگرفتم شما P1 خریدی که از سیستم عاملش استفاده کنی ، Windows XP هم با اون همه عظمتش اگه از نرافزار هاش استفاده نکنی میشه عین گوشی های جاوا. کیفیتی که AVI داره هیچ وقت MP4 نداره شما یه فیلم Divx یا یه DVD رو کانورت کن و تست کن

در ضمن اگه با برنامه CorePlayer بخش کنی بهتره

MP4 هم تست کردم اونم خوب بود و قابل قبول ولی AVI واضح تره و همیشه از AVI استفاده میکنم

از این هم میتونی استفاده کنی

کلا موضوع تاپیک عوض شد:31:

خوب من هم از divx و CorePlayer استفاده می کنم و فکر می کنم که کیفیت بهتری داشته باشد ، حجمش هم کمتره ، یک آهنگ 4 دقیقه ای می شود حدود 13 مگابایت با کیفیت بالا .
برای کانورت هم از برنامه ی 3.11 Total Video Converter استفاده می کنم .

mohammad_1ta
04-05-2009, 17:02
شما با برنامه ی Divx Player مشکل ندارین؟
آخه من یه فایل تبدیل کردم، شد حدود 100 مگ با فرمت Avi

وقتی با Divx player اجرا میکنم، کند اجرا میکنه...!

vahidsport
04-05-2009, 17:11
شما با برنامه ی Divx Player مشکل ندارین؟
آخه من یه فایل تبدیل کردم، شد حدود 100 مگ با فرمت Avi

وقتی با Divx player اجرا میکنم، کند اجرا میکنه...!

با چه برنامه ای تبدیل کردی؟ با چه تنظیماتی تبدیل کردی؟ حجم اصلا مهم نیست بهتره با CorePlayer بخش کنی خیلی بهتره

hamed1297
04-05-2009, 19:19
حامد کیفیت رو چطور میبینی کدومشون بهترن از نظر تو
چشم.تست میکنم خبر میدم.

mohsentanha
14-05-2009, 14:40
سلام
بجز jet با چه نرم افزار دیگه ای میشه خوب تبدیل کرد
من یسری رو با جت تبدیل میکنم صفحه کامل سیاه میشه و هیچ تصویری نداره

Lamanta
14-05-2009, 18:11
من با P1 ام 1000 تا کار می کنم که اگه بخوام بگم تا فردا طول میکشه !!!!!
فقط اینو بگم که گوشی رو دستش نیومده تا 500 تومان !!

یه در خواست عاجزانه ! :
من گوشیم رو خیلی دوست دارم کسی می تونه آموزش ریختن واکمن 3 رو بهم بده . جوری که خیلی راحت باشه و من هم بتونم نصب کنم ؟؟؟ و گوشیم هم خراب نشه !
اگه کسی بلده یه پیام خصوصی به من بزنه .

merikh_merikh
14-05-2009, 20:30
دوست عزیز شما در تاپیک یو ای کیو مشکلتونو بگین تا دوستان در اون جا کمکتون کنن.

hamed1297
14-05-2009, 22:20
سلام
بجز jet با چه نرم افزار دیگه ای میشه خوب تبدیل کرد
من یسری رو با جت تبدیل میکنم صفحه کامل سیاه میشه و هیچ تصویری نداره
با xilisoft هم میشه: