PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار آموزش تایپ فارسی

ali_onagh
27-04-2009, 10:11
سلام کسی نرم افزاری سراغ نداره که تایپ فارسی رو آموزش بده؟
یه دونه انگلیسیشو دارم "ten thumb typing" هستش. کسی فارسیشو سراغ نداره؟
ممنون:40:

فاطـمه
27-04-2009, 10:29
سلامبهتون پیشنهاد می کنم از این سایت استفاده کنیدroshd.ir/typefarsi/9012.swfالبته نرم افزارش هم هست تو بازار ولی چون واسش خیلی زحمت کشیده شده (منظورم زحمتی هستش که نویسندگان این نرم افزار کشیدن) دلم نمیاد کرکش رو بذارم واستون

extreme2006gh
27-04-2009, 10:58
سلام کسی نرم افزاری سراغ نداره که تایپ فارسی رو آموزش بده؟
یه دونه انگلیسیشو دارم "ten thumb typing" هستش. کسی فارسیشو سراغ نداره؟
ممنون:40:
اين يكي شما تايپ انگليسي رو آموزش ميده ؟
اگه داريد لطفا لينك دانلودش رو بذاريد
با تشكر

Ship Storm
27-04-2009, 11:48
یادگیری تایپ حرفه ای با پشتیبانی زبان فارسی !!!Typing Reflex ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %A7%DB%8C%D9%BE)

Typing tutorial | آموزش تایپ سریع وحرفه ای ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %A7%DB%8C%D9%BE)

حرفه ای‌ترین نرم‌افزار آموزش تایپ GS Typing Tutor ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %A7%DB%8C%D9%BE)

و کلی دیگه نرم افزار تو این زمینه که با ی سرچ در انجمن معرفی نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])میتونستید پیدا کنید

فاطـمه
27-04-2009, 18:35
یادگیری تایپ حرفه ای با پشتیبانی زبان فارسی !!!typing reflex ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %a7%db%8c%d9%be)

typing tutorial | آموزش تایپ سریع وحرفه ای ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %a7%db%8c%d9%be)

حرفه ای‌ترین نرم‌افزار آموزش تایپ gs typing tutor ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %a7%db%8c%d9%be)

و کلی دیگه نرم افزار تو این زمینه که با ی سرچ در انجمن معرفی نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])میتونستید پیدا کنید
سلام
من لینکای شما رو دانلود کردم ولی فارسی نبودن
اشتباه نمی کنید؟!:20:

ebrahimjan
27-04-2009, 18:56
دوست عزيز دوتا نرم افزار آموزشي فارسي هست كه شما بايد از گوگل سرچ كني
1: نرم افزار اموزش تند تايپ atef هست
2: يه نرم افزار ديگه هم هست كه در محيط داس كار ميكنه به نام farsi type

شما ميتونيد اين نرم افزار ها رو از اينترنت دانلود كنيد و چون حجم نرم افزار آتف حدود 17 يا 20 مگابايت هست به شما پيشنهاد ميكنم از كافي نت اون رو دانلود كنيد يا اگه هم خواستيد مي تونيد اون رو سفارش بديد كه حدود 3500 تومان قيمت سي دي هست ولي نرم افزار فارسي تايپ حدود 800 كيلوبايت هست كه حجمش كم هست و ميتوني از تو خونه دانلود كنيد

تشكر لازم نيست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ship Storm
27-04-2009, 21:18
سلام
من لینکای شما رو دانلود کردم ولی فارسی نبودن
اشتباه نمی کنید؟!:20:

گزینه زیاد بود من چند تاش رو بصورت تصادفی گذاشتم و اگه سرچ بزنی خیلی زیاده