PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اتفاقي نادر در ايستگاه پاياني ليگ برتر : لغو پنالتي ملوان انزلي با اعتراض بازيكنان ابومسلم!؟

boy iran
26-04-2009, 19:27
اتفاقي نادر در ايستگاه پاياني ليگ برتر
لغو پنالتي ملوان انزلي با اعتراض بازيكنان ابومسلم!؟

خبرگزاري دانشجويان ايران - رشت
سرويس: ورزشي - فوتبال

در جريان ديدار تيم‌هاي ملوان بندرانزلي و ابومسلم مشهد داور مسابقه دقايقي پس از اعلام پنالتي به سود ملوان در پي اعتراض بازيكنان ابومسلم از تصميم خود منصرف شد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) ـ منطقه خزر، در جريان ديدار امروز ملوان و ابومسلم مشهد كه در استاديوم تختي انزلي برگزار شد، يدالله جهانبازي داور ديدار در دقيقه 84 بر روي محمد حيدري مهاجم ملوان در محوطه جريمه ابومسلم اعلام پنالتي كرد كه پس از آن بازيكنان ابومسلم شروع به اعتراض به كمك داور و داور ديدار كردند و بر اين اساس يدالله جهان‌بازي پس از دقايقي صحبت با بازيكنان ابومسلم از اعلام ضربه پنالتي به سود ملوان منصرف شد و دستور به ادامه بازي داد.

به گزارش ايسنا؛ اين درحالي است كه در صورت عدم ضربه پنالتي توسط بازيكنان ملوان و پيروزي اين تيم مقابل ابومسلم،‌ تيم ابومسلم خراسان به جاي پيام به ليگ دسته اول سقوط مي‌كرد.

.....

برداشت خودم : براي اين فوتبال كثيف متاسفم !!!

franch
26-04-2009, 19:36
نود فردا حتما نشون ميده.

اگه واقعيت داشته باشه......

aluminum
26-04-2009, 19:36
جالبه

البته تا نبینم باورم نمیشه

arash_3tar
26-04-2009, 20:06
خیلی جالبه اگه اینتور باشه اقای داور حکم اعدام خودشو صادر کرده

mohsensoft
26-04-2009, 20:10
خب دیگه آمار این لیگ هم در اومد
این لیگ کلا مشکوک بود
از قهرمانش تا تیم سقوط کننده اش
قهرمانیش کجاش مشکوک بود؟
پدر استقلال رو درآوردن
ولی خدا جای حق نشسته

aluminum
26-04-2009, 21:31
راست میگی مجتبی جان ولی کو گوش شنوا

Ali_BlueBoy
26-04-2009, 21:43
خدا هميشه جاي حق نشسته : همونجور که ميبره بالا چنان ميزنه زمين که کمر راست نميشه

امروز خيلي چيزا مشخص شد : نديدم توي تاپيکتون کسي اميد به اندازه ي ايپپسيلون داشته باشه که قهرمانين

جالبه که تازه همه به صحبت اومدين : حقمون بود ! خيليا به خاطر اينکه مطمئن بودن قهرمان نيستين روزه ي سکوت گرفته بودن و امضا زده بودن که . . .

به هر حال اين ليگ با همه ي حرفاي جالبي که داشت تموم شد : ماهيت ايران روز به روز بيشتر مشخص ميشه

قهرماني توي فصل بعد رو هم ميشه از مسئولين پرسيد کي رو مد نظر دارن : با اينکاري که امروز کردن يه جوري جو زيباي فوتبال رو ساکت و به عبارتي خفه کردن تا ملت از تيم ملي رو بر نگردونن

خيلي جالب بود هند پنالت ! اخراج ! پنالتي بازي انزلي ! صدر نشين بي انگيزه اي که يه امتياز هم زياد ش بود ! فصل پيش هنوز برام باورش مشکله چه طور بازيکناي داماش توي آزادي 3 تا گل خوردن در صورتي که برعکس آتيش بازي توي رشت فقط قدم ميزدن

هميشه فوتبال ايران با سياست ميره جلو : نظر شخصي .<<

من نميخوام کل کل کنم ولي طبق حرف هاي خودتون ...پارسال هم سياسي بازي شده بود که شما قهرمان شديد..؟!؟!

MoJtaBa.R
26-04-2009, 21:47
من نميخوام کل کل کنم ولي طبق حرف هاي خودتون ...پارسال هم سياسي بازي شده بود که شما قهرمان شديد..؟!؟!

جوابتون توي تاپيک پرسپوليس دادم ، کلا گفتم که نظر شخصي بود حتما که نبايد درست باشه به ديدتون

راستي کل کل معني نداره

منتظر نظرت توي پرويفايلم هستم

کل کل مال بچه هاست

M . Sayid
26-04-2009, 21:54
خدا هميشه جاي حق نشسته : همونجور که ميبره بالا چنان ميزنه زمين که کمر راست نميشه

امروز خيلي چيزا مشخص شد : نديدم توي تاپيکتون کسي اميد به اندازه ي ايپپسيلون داشته باشه که قهرمانين

جالبه که تازه همه به صحبت اومدين : حقمون بود ! خيليا به خاطر اينکه مطمئن بودن قهرمان نيستين روزه ي سکوت گرفته بودن و امضا زده بودن که . . .

به هر حال اين ليگ با همه ي حرفاي جالبي که داشت تموم شد : ماهيت ايران روز به روز بيشتر مشخص ميشه

قهرماني توي فصل بعد رو هم ميشه از مسئولين پرسيد کي رو مد نظر دارن : با اينکاري که امروز کردن يه جوري جو زيباي فوتبال رو ساکت و به عبارتي خفه کردن تا ملت از تيم ملي رو بر نگردونن

خيلي جالب بود هند پنالت ! اخراج ! پنالتي بازي انزلي ! صدر نشين بي انگيزه اي که يه امتياز هم زياد ش بود ! فصل پيش هنوز برام باورش مشکله چه طور بازيکناي داماش توي آزادي 3 تا گل خوردن در صورتي که برعکس آتيش بازي توي رشت فقط قدم ميزدن

هميشه فوتبال ايران با سياست ميره جلو : نظر شخصي .<<

مثال نقض:من دقیقا بعد از بازی با سایپا نوشتم که استقلال قهرمان میشه و ذره ای هم تردید نداشتم در ضمن اگه سیاسیه باخت ما به ملوان در صورتی که با مساوی هم قهرمان میشدیم سیاسیه و....
نتیجه: تمام گفته هات زیر سوال رفت.

masoudtr
26-04-2009, 22:18
واقعا مسخره بازی بود این لیگ

SANR
26-04-2009, 22:26
خدا رو شکر که حریف استقلال به شدت به امتیاز این بازی نیاز داشت وگرنه می گفتید استقلال نیز مانند قهرمانی پارسال پرسپولیس ،تبانی کرده.

bleu2u4u
26-04-2009, 22:40
اصولا فصل هایی که پرسپولیس قهرمان میشه لیگ سالمه و فصلهایی که استقلال قهرمانمیشه لیگ مشکوک

yashgin128
26-04-2009, 22:48
هر چی بلا که می تونستن سر استقلال و قلعه نوعی آوردن .از اتهام تبانی گرفته تا بیانیه ها و ....
حالا شما دارین قهرمانی رو زیر سوال میبرین.چرا؟ چون قهرمان نشدین ؟
17 یا 18 هفته صدر نشینی ایا دلیلی بر حق مسلم استقلال برای قهرمانی نبود.
حالا که بحث به اینجا کشیده شد بزار تا بگم اگه پرسپولیس نبود چند هفته قبل استقلال قهرمان بود.
اس اس قبل از داربی تیم ها رو 4 تا 4تا میزد به داربی که رسید برای مصلحت حق استقلال رو ازش گرفتن حالا شما میگین این قهرمانی سیاسی بوده؟

techno_magical
26-04-2009, 22:48
پاک شود...

naseronline
26-04-2009, 22:57
من تو استاديوم بودم.
كمك داور اول پرچم زد و خطا اعلام كرد. بازيكنا و كمك مربي هاي ابومسلم ريختن رو سر كمك داور و بعدش هم داور.خلاصه يه صحبتي با هم كردن و پنالتي لغو شد.
در واقع داور اصلا پنالتي اعلام نكرد. من كه متوجه نشدم با دستش نقطه پنالتي رو نشون بده.
يه چيز جالبم اين بود كه تو همين گير و دار دعوا چند تا از بازيكناي ابومسلم به جلال رافخايي بازيكن ملوان كه توپ رو برداشته بود پنالتي رو بزنه ، با حالت ملتمسانه اي صحبت مي كردن. فك كنم مي گفتن جون مادرت گل نزن ما تو ليگ بمونيم.
بعد اين اتفاقات هم كه تماشاگر ها شروع به شعار هايي پرداختن و جهانبازي رو به تباني متهم كردن.

yashgin128
26-04-2009, 23:16
همیشه میگن حق به حق دار میرسه
17 18 هفته صدرنشینی رو با حاشیه ها ازمون گرفتن همین پیروزی تو داربی اگه قرار بود با استقلال واقعی روبرو بشه که یه 7 8 تایی رو خورده بود بعد از همون بازی این مصیبت ها دچارمون شد حالا قهرمانی رو با این اوصاف سیاسی میدونین واقعا؟
یه سوال از شما دارم .شما انصاف دارین؟
بهترین خط حمله تاریخ فوتبال امسال قبل از افت رو ماداشتیم یادتونه که
قهرمانی مبارک

yashgin128
26-04-2009, 23:20
17 18 هفته صدرنشینی رو با حاشیه ها ازمون گرفتن همین پیروزی تو داربی اگه قرار بود با استقلال واقعی روبرو بشه که یه 7 8 تایی رو خورده بود بعد از همون بازی این مصیبت ها دچارمون شد حالا قهرمانی رو با این اوصاف سیاسی میدونین واقعا؟
شما که پیش عربها ابروی ما رو بردید
اقواممون رفته بودن ورزشگاه (الغرافه)میگفتن این عربها از خوشحالی داشتن میمردن انگار که قهرمانی جام جهانی رو بهشون دادن
قهرمانی مبارک

momkhbpsp
27-04-2009, 00:07
اصولا فصل هایی که پرسپولیس قهرمان میشه لیگ سالمه و فصلهایی که استقلال قهرمانمیشه لیگ مشکوک

تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها نظر خودتون چیه ؟ به نظر شما امسال لیگ پاکی داشتیم

هر چی بلا که می تونستن سر استقلال و قلعه نوعی آوردن .از اتهام تبانی گرفته تا بیانیه ها و ....
حالا شما دارین قهرمانی رو زیر سوال میبرین.چرا؟ چون قهرمان نشدین ؟
17 یا 18 هفته صدر نشینی ایا دلیلی بر حق مسلم استقلال برای قهرمانی نبود.
حالا که بحث به اینجا کشیده شد بزار تا بگم اگه پرسپولیس نبود چند هفته قبل استقلال قهرمان بود.
اس اس قبل از داربی تیم ها رو 4 تا 4تا میزد به داربی که رسید برای مصلحت حق استقلال رو ازش گرفتن حالا شما میگین این قهرمانی سیاسی بوده؟

ما که خیلی وقت پیش قید قهرمانی رو زدیم.
همون 4تا 4 تا زدنتاتون مشکوک بود دیگه
انتظار داشتید پرسپولیس هم بیاد 4 تا بخوره

شما که پیش عربها ابروی ما رو بردید
اقواممون رفته بودن ورزشگاه (الغرافه)میگفتن این عربها از خوشحالی داشتن میمردن انگار که قهرمانی جام جهانی رو بهشون دادن
قهرمانی مبارک

استقلالی ها خودشون واسه خودشون حاشیه ساختن .
شما اول همون 6تا رو جبران کنید 7-8 تا پیشکشتون
لطفا هواداران تیمهایی که از لیگ قهرمانان حذف شدن در این مورد اظهار نظر نکنند.

راستی امام زمان انقدر بیکاره که بیاد به استقلال کمک کنه تا قهرمان بشه
این گفته در جواب مصاحبه سرمربیتون بود.
حالا تا عمر دارید باید از جلالی به خاطر این لطف بزرگ تشکر کنید . البته شک دارم چون امکان داره سال دیگه تو ورزشگاه به مایلی کهن تبدیل بشه و فحشها نثارش شود

shahin666
27-04-2009, 00:51
خداوکیلی من که دارم میمیرم از خنده از بابت یه سری حرفا که اینجا میزنن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عیبی نداره بلاخره باید درک کرد دیگه

Ali_BlueBoy
27-04-2009, 01:06
از تمام هواداران ...پرسپوليسي تقاضا دارم ارامش خودشن رو حفظ کنن....

و خيلي حرص نخورن ...جوون مرگ ميشيدا....از ما گفتن بود...!!!!!!!!!!

masoudtr
27-04-2009, 07:44
از تمام هواداران ...پرسپوليسي تقاضا دارم ارامش خودشن رو حفظ کنن....

و خيلي حرص نخورن ...جوون مرگ ميشيدا....از ما گفتن بود...!!!!!!!!!!

شما هر چیزی را به پرسپولیس ربط بده بحث این تاپیک اصلا یک چیز دیگه است
اتفاقي نادر در ايستگاه پاياني ليگ برتر : لغو پنالتي ملوان انزلي با اعتراض بازيكنان ابومسلم!؟
بیا تو تاپیک پرسپولیس کل کل کن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

DANIAL_2000
27-04-2009, 10:36
دوستان آبی/قرمز بی خیال شید...لیگ ما هیچوقت سالم نبوده! چه امسال ,چه سال گذشته.
در ضمن خوبه طرفدارایه استقلال/پرسپولیس گاهی تعصب رو کنار بذارن و خودشون رو نقد کنن...
اون چیزی که استقلال رو وارد حاشیه کرد نتایج ضعیف در آسیا و رفتار غیر منطقی قلعه نویی بعد از چند باخت بود...که طبق معمول بجای جوابگویی به پرخاش و بهانه گیری متوسل شده و دشمنان نامرئی استقلال رو به خدا واگذار میکرد!!!(حالا باید ازش پرسید اون کسانی که نمیخواستن استقلال قهرمان بشه کجان؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )+رفتار زشت تماشاگر استقلال در بازی با سایپا که من هنوز تو حکم ضعیف کمیته انضباطی موندم!
بهر حال قهرمانی در لیگی که تیماش از ازبکستان و قطر چندتا میخورن اونقدرام ارزش نداره! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

masoudtr
27-04-2009, 11:48
بهر حال قهرمانی در لیگی که تیماش از ازبکستان و قطر چندتا میخورن اونقدرام ارزش نداره! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کاملا درسته

Mr.Crow
27-04-2009, 12:12
اون قضیه 4 تا 4 تا دیگه خیلی جالبه ! حالا فرض کنیم (اونم کسی مطمئن نیست) استقلال با استقلال اهواز تبانی کرده بود و 4 تا زده بود ! بقیه بازیها چی ؟! تفاضل گل استقلال با دومین تیم 20 تا اختلاف داشته. یعنی با همه تیم ها تبانی کرده بوده که بهشون زیاد گل بزنه ؟!

در شهر کوران یک چشم پادشاه است !

Arash_K7
27-04-2009, 14:55
سلام!

از بحث خارج نشین! قهرمانی استقلال چه ربطی به این تاپیک داره؟!

شروع کننده این بحث :

خب دیگه آمار این لیگ هم در اومد
این لیگ کلا مشکوک بود
از قهرمانش تا تیم سقوط کننده اش

---------------------

باید نود رو دید ! فردوسی پور موضوع رو روشن میکنه!

Nasser_ZRE
27-04-2009, 15:25
من فقط نظر دوستان پرسپولیسی رو می خونم و میخندم ....ودیگر هیچ.

emad64
27-04-2009, 15:42
بابا بیخیال کل کل و .. بشید دیگه. لیگ تموم شد رفت. تو فوتبال ما مگه اگه تبانی بشه، کسی حرفی میزنه ؟ نه. اگه هم کسی بخواد چیزی بگه با چند تا دونه نقل سرش رو شیره میمالن و خفه میشه..
این بحث ها رو ول کنید.. چرا ما الکی اعصاب خودمون رو خورد کنیم ؟ به بحث این تاپیم بپردازید نه بحث دیگه ای..
--------------------------------
به نظر منم تو 90 مشخص میشه که قضیه ی این بازی ملوان و ابومسلم چی بوده..

nafas
27-04-2009, 19:27
رفتار زشت تماشاگر استقلال در بازی با سایپا که من هنوز تو حکم ضعیف کمیته انضباطی موندم!

رفتار فصل های قبل خودتون یادتون نره
تماشاگر هرچی صندلی بود تیر هم کردن
..........................
هر چی فحش بود نثار علی دایی دادین (فصل های قبلش)

-------------------------------------------

اما درمورد تاپیک:

فوتبال ایران کثیفه
و خودمون کثیف ترش میکنیم با حاشیه سازی

hassan-2005
27-04-2009, 19:30
راستش برای من هم جالبه این نکته که هر تیمی که اومد روبروی استقلال مشکلات مالی و نداشتن مربی و ... ولی به ما که میرسید شارژ مالی می شدند بذارید چندتاشون رو مثال بزنم! اولیش همین پیام که اه نداشت با ناله سودا کنه میاد تهران 5 تا می خوره دومین تیم استقلال اهواز تیمی که تازه به دست اکبر اوتی میفته و 6 تا می خوره سومی رو ملوان و چهارمی رو ابومسلم البته بقیه رو حضور ذهن ندارم!

M . Sayid
28-04-2009, 10:56
راستش برای من هم جالبه این نکته که هر تیمی که اومد روبروی استقلال مشکلات مالی و نداشتن مربی و ... ولی به ما که میرسید شارژ مالی می شدند بذارید چندتاشون رو مثال بزنم! اولیش همین پیام که اه نداشت با ناله سودا کنه میاد تهران 5 تا می خوره دومین تیم استقلال اهواز تیمی که تازه به دست اکبر اوتی میفته و 6 تا می خوره سومی رو ملوان و چهارمی رو ابومسلم البته بقیه رو حضور ذهن ندارم!

و از همه جالبتر: بازیکنایی که مقابل پرسپولیس سوتی میدن فصل بعد میان پرسپولیس
مثال : میثاق معمارزاده -- اگرم شنیدین دفاع وسط پاس اومده پرسپولیس تعجب نکنید

DANIAL_2000
28-04-2009, 11:56
رفتار فصل های قبل خودتون یادتون نره
تماشاگر هرچی صندلی بود تیر هم کردن
..........................
هر چی فحش بود نثار علی دایی دادین (فصل های قبلش)

-------------------------------------------

اما درمورد تاپیک:

و خودمون کثیف ترش میکنیم با حاشیه سازی
پس قبول دارین کارتون غیرقابل دفاعه! خوبه...
خوشبختانه رنگی نیستم, طرفدارایه اون تیمم مثل شما!!!
جالبه آشتیانی از فرهنگ بالایه تماشگراش و حرام بودن شرط بندی و قمار در اسلام حرف میزنه! باید پرسید حکم هتاکی و فحش ناموسی چیه؟؟؟:31:

بی باک بی بال
28-04-2009, 12:02
من دیشب نود ندیدم چی کفت

بی باک بی بال
28-04-2009, 12:06
پس قبول دارین کارتون غیرقابل دفاعه! خوبه...
خوشبختانه رنگی نیستم, طرفدارایه اون تیمم مثل شما!!!
جالبه آشتیانی از فرهنگ بالایه تماشگراش و حرام بودن شرط بندی و قمار در اسلام حرف میزنه! باید پرسید حکم هتاکی و فحش ناموسی چیه
از نظر امار طرفدار های پیروز]]]]]]]]]]]]]ههههه

shahrokh_sib
28-04-2009, 13:26
من فقط نظر دوستان پرسپولیسی رو می خونم و میخندم ....ودیگر هیچ.

از 2 تا اخطار گرتنت معلومه ...

به نظر منم تو 90 مشخص میشه که قضیه ی این بازی ملوان و ابومسلم چی بوده..

من کامل ندیدم چی شد ؟؟؟

رفتار زشت تماشاگر استقلال در بازی با سایپا که من هنوز تو حکم ضعیف کمیته انضباطی موندم!

فقط تو نموندی یه 50000000 نفر موندن.
به قول دکتر شریفی مصلحت اندیشی خوبه نه منفعت اندیشی ، اسم این چیه خدا میدونه...!!

راستش برای من هم جالبه این نکته که هر تیمی که اومد روبروی استقلال مشکلات مالی و نداشتن مربی و ... ولی به ما که میرسید شارژ مالی می شدند
برا ما هم جالبه و عجیب..

نمیدونم شاید من اشتباه میکنم ولی وقتی جلو پرسپولیس بازی میکنند انگار بازیه مرگ و زندگیه (شاخ میشن) ....

همین پیام تو بازی رفت و برگشت جلو پرسپولیس خیلی خوب کار کرد البته پرسپولیسم زیاد خوب نبود ولی اگر همون بازیرو جلو استقلال میکرد ..... که نکرد 5 تا نمیخورد...

بی باک بی بال
28-04-2009, 17:46
برا ما هم جالبه و عجیب..

نمیدونم شاید من اشتباه میکنم ولی وقتی جلو پرسپولیس بازی میکنند انگار بازیه مرگ و زندگیه (شاخ میشن) ....

همین پیام تو بازی رفت و برگشت جلو پرسپولیس خیلی خوب کار کرد البته پرسپولیسم زیاد خوب نبود ولی اگر همون بازیرو جلو استقلال میکرد ..... که نکرد 5 تا نمیخورد...
اره استقلال به حریفان پیروزی پول می داد تا خوب بازی کنند ههههههههههههههههههههههه

M . Sayid
29-04-2009, 18:12
خوبه حالا این اشپیتی رفت پیروزی وگرنه معلوم نبود این از خدا بی خبرا چه تهمت هایی بهمون می زدن!!!

بردیا
29-04-2009, 18:19
این حرفا رو ول کنید
یکی بگه نود چی شد و چی گفتن دربارش؟

momkhbpsp
29-04-2009, 19:15
این حرفا رو ول کنید
یکی بگه نود چی شد و چی گفتن دربارش؟

اینجا من توضیح دادم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
تاپیک پرسپولیس
یه جورایی عادل پیچوند