PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی با متن درشت

hadiceberg
26-04-2009, 17:18
یه گوشی می‌خوام برای پدرم (در حال حاضر ۱۱۰۰ داره)

متنش (منوها، شماره‌گیری، SMS و ...) بزرگ باشه تا خوندش برای افراد با چشم ضعیف راحت‌تر بشه.
ترجیحا Symbian S60 3rd edition به بالا باشه تا بشه روش برنامه‌هایی مثل «لیست سیاه» رو نصب کرد.
بشه روش همزمان چند تا آلارم تنظیم کرد
دفترچه تلفنش محدودیت نداشته باشه (یا تعدادش خیلی زیاد باشه)
تعداد تماس‌های دریافتی/گرفته شده/ازدست‌رفته‌ش زیاد باشه. ۳۰ تا یا بیشتر
اسپیکرفون داشته باشه.
بشه باهاش SMS فارسی دریافت کرد.
ظرفیت نگهداری SMSاش زیاد باشه.

شماره ۱ از همه مهم‌تره.

خودم E51 دارم. اگه فقط فونتش درشت‌تر بود به دردش می‌خورد. برنامه بزرگ کردن فونت هم روش نصب کردم، اما نتیجهٔ جالبی نمی‌ده.

Michael Ropy
26-04-2009, 18:05
5800 با 3.2 اینچ ال سی دی، i8510 و n95 8gb با 2.8 اینچ ال سی دی، شاید کمک کنه. ولی معمولا گوشی های تاچ فونت بزرگتری دارند (مخصوصا جاواهاش).

hadiceberg
26-04-2009, 18:18
5800 با 3.2 اینچ ال سی دی، i8510 و n95 8gb با 2.8 اینچ ال سی دی، شاید کمک کنه. ولی معمولا گوشی های تاچ فونت بزرگتری دارند (مخصوصا جاواهاش).

ممنون دوست عزیز.
ارزون‌تر سراغ نداری؟
تاچ جاوا چه مدلی پیش‌نهاد می‌کنی؟

Michael Ropy
26-04-2009, 18:32
نمی دونم محدودیت قیمت شما چقدر هست، ولی بین 300 تا 400 اینها خوبند:

LG KC910 Renoir, Samsung Pixon, Samsung S8300, HTC Touch Viva

تو مایه های 200-250 هم LG KP500 Cookie هست که ارزون ترین گوشی فول تاچ مناسب هست البته باید یه چند روزی صبر کنی تا درست حسابی بیاد ایران (من هم اینو میخوام بخرم). مدل های موجود هم ویوتی 250 تومان،F480 با قیمت فکر کنم 270 تومان، KF700 هم 200 تومان (از کوکی یه مقدار ارزونتره ولی کوکی خیلی بیشتر می ارزه).

پی نوشت: منظورم از تاچ، فول تاچ بود و حداقل با 2.8 اینچ صفحه. جاواها دفترچه ی تلفن 1000 نفری دارند و تماسهای از دست رفته و... هم تا 40 تا. این گوشی های که معرفی کردم از سامسونگ و الجی، یه قسمت برای تنظیم فونت دارند که خیلی تاثیر داره. البته اینم بگم احتمالا گوشی با فونت بزرگ که تاچ نباشه هم پیدا کنید.

این چندتا عکس از سایز فونت های گوشی کوکی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این عکس ها به عنوان مثال هست، یعنی تمام گوشی های الجی که Flash UI دارند این قابلیت ها رو دارند + سامسونگ های دارای تاچ ویز (این مورد رو باید دوستان سامسونگی تایید کنن)

hadiceberg
26-04-2009, 19:15
LG چه گوشی‌های خوبی داره تولید می‌کنه اخیرا :20:
یه جستجو کردم: گوشی با ۳اینچ صفحه لمسی، قیمت زیر ۲۰۰یورو
ببین چیا آورد. اولیش همونیه که شما گفتی. دمت گرم

ضمنا یه سوال، این گوشی‌های فول تاچ جاوا، امکان مدیریت مکالمه (لیست سیاه و ...) دارند؟ یا می‌شه روشون نصب کرد؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Michael Ropy
26-04-2009, 21:14
برنامه که برای جاوا زیاده، به نظرم پیدا میشه. من هم یه سرچی میزنم اگه چیزی گیرم اومد میزارم.

hadiceberg
26-04-2009, 21:19
برنامه که برای جاوا زیاده، به نظرم پیدا میشه. من هم یه سرچی میزنم اگه چیزی گیرم اومد میزارم.
می‌دونی چرا می‌پرسم!؟ چون به نظرم میاد برنامه‌های جاوا دسترسی کامل به امکانات گوشی (تماس، پیام‌کوتاه و ...) ندارند. (بر خلاف برنامه‌های سیمبین که می‌تونن تغییرات اساسی در موبایل ایجاد کنند)

meghdaad
27-04-2009, 15:30
Kt610 برای SMS طراحی شده، قطرش هم برای یه گوشی در دار کمه.
بسته:

باز
سیستم عاملش سیمبین ورژن 9.2. ویرایش 3.1
کیبرد
صفحه نمایش داخلی: 2.4 اینچ، 240 در 320 پیکسل.
صفحه نمایش خارجی: 1.45 اینچ، 4 سطر.
دفترچه تلفن بدون محدودیت.
64 مگابایت حافظه داخلی.
دوربین 2 مگاپیکسل، فیلمبرداری.
جی پی اس دارد.