PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روشن نشدن سیستم به علت احتمالی مادربرد

معصومه گل
26-04-2009, 11:51
سلام .سیستم من قدیمیه. مادر برد اون GA-8IR533 هست. بعد از آخرین باری که روشنش کردم دیگه روشن نشد. پاور اون روشن نمیشه . پاور رو عوض کردم اما هنوز مشکل باقی هست. نگای MANUAL moderboard هم کردم تمام جامپرها رو چک کردمfile:///C:/DOCUME%7E1/1/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-1.jpg .نمیدونم باید چیکار کنم . تنها جامپری که به روشن شدن مربوط بود pw بود که سیم دکمه پاور کیس بهش وصل هست. خواهش میکنم کمکم کنید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) file:///C:/DOCUME%7E1/1/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.jpg [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

zeus7610
03-05-2009, 10:41
تست کنید که cpu داغ میشه یا نه؟ اگه پاور قبلی سوخته احتمال آسیب دیدگی مادربورد زیاده. اگه امکانشو دارین با یه مادربورد دیگه قطعات رو تست کنید....