PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اگر ماهي 100الي 500 هزار تومان لازم داري بيا بگير !!

vahidmv
19-01-2005, 23:03
با سلام
من مدتي بود در باره ايميل هاي درامدزا ميشنيدم اما ميگفتم بابا دروغه مگه ميشه واسه ديدن ايميل به ادم چيزي بدن سركاريه ولي با اصرار يكي از دوستان تصميم گرفتم امتحان كنم توي دو ستا از اين سايتها ثبتنام كردم در كمال ناباوري ديدم اههههههههه پولمو دادن بعد شروع كردم به پيدا كردن سايتهاي معتبر ديگه الان تو 45 سايت درامد زا اسم نوشتم و درامد خيلي خيلي خوبي از اين راه دارم
البته سايتهاي كلاه بردار هم خيلي زيادن و بايد با تحقيق انتخاب كرد
من تو انهايي اسم نوشتم كه تا حالا پول همه رو دادن از دوستام سوال ميكنم و بهترين ها رو انتخاب ميكنم
الان هم تصميم گرفتم اين تاپيك رو باز كنم و راه ثبت نام و بهترين سايتا رو بگم هر هفته اگر خدا بخواد سايتهاي خوب رو همينجا معرفي ميكنم
همينجا ميگم كه اگر از سايتهاي معرفي شده بعدا تو زرد از اب در بيان من مسول نيستم من هم مثل خودتون ضرر كردم البته من سايتايي رو معرفي ميكنم كه تا حالا خوب پول دادن و ميگم كه چطور ميتونيد تو ايران خيلي راحت پولتون رو بگيريد
نمایش کامل متن کمی صبر کنید و سپس متن را با دقت تا انتها مطالعه کنید...
طریقه بسیار راحت و واقعا عملی برای کسب درآمد از طریق اینترنت

با توضیحات بسیار کامل

مقدمه و توضیحات اولیه
به نظر من در آمد از طریق خواندن ایمیل از همه ساده تر است چون نه نیاز به داشتن سایت دارد و نه اینکه نیاز به آنلاین بودن و نه نیاز به سرمایه . فقط کافی که در یکی از سایتهای شرکتهای تبلیغاتی عضو شوید و هر چند وقت یکبار با چک کردن ایمیل و کلیک روی لینک داده شده مبلغی به حساب خود واریز کنید . نیازی به خواندن دقیق ایمیلها نیست کافیه لینک مورد نظر را در ایمیل پیدا کنید و روی آن کلیک کنید و پس از اینکه سایت مربوط به لینک باز شد پس از گذشت چند ثانیه که بین 10 تا 60 ثانیه است از 1 سنت تا نیم دلار به حساب شما اضافه می شود. شما می توانید هم زمان 3 یا 4 لینک از سایتهای مختلف را باز کنید و مبلغی معادل 5 سنت تا 2 دلار در هر 2 دقیقه دریافت کنید. البته شما بیشتر از هفته ای 3 یا 4 ساعت به وقت گذاشتن برای این کار نیاز ندارید.پس از رسیدن حساب شما به حد نصاب که برای هر سایت متفاوت است شما می توانید حساب خود را به حساب ایگولد که در زیر توضیح داده ام انتقال دهی و از ایگولد پول خود را بگیرید. فقط یه کم حوصله و زرنگی میخواد. می تونید اوقات بی کاری خودتون رو پر کنید.(توضیحات برای نحوه انتقال ایگولد و تبدیل آن به تومان در لینکی که در انتهای صفحه است آمده)
چرا یه شرکت یا سایتی این مبلغ را فقط برای دیدن ایمیل و کلیک روی لینک پرداخت می کنه ؟ جواب اینه که این سایتهایا شرکتها به نوعی کار تبلیغاتی میکنند و مبلغی را خودشان پرداخت نمی کنند و در واقع این مبلغ را کسانی که سایت یا محصولات خود را تبلیغ می کنند می پردازند و خود این سایتها و شرکتهای تبلیغاتی نیز مبلغی از این تبلیغات سود می برند و بدون وجود ویزویتور هایی که این تبلیغات را بخوانند عملا این شرکتها هیچ درآمدی ندارند پس مجبورند به نوعی بازدیدکنندهجلب کنند.برایعضویت در این سایتهامن پیشنهاد می کنم که یک ایمیل جداگانه مطابق روشی که در زیر گفته ام باز کنید .بعد از باز کردن ایمیل یک حساب اینترنتی در e-gold طبق روالی که در زیر گفته ام باز کنید و بعد با کلیک روی لینکهای زیر به یکی از سایتها بروید و با انجام مراحل برای پر کردن فرمهای عضویت که در انتهای مطلب گفته ام در آن عضو شوید . اگر دوست داشته باشید می توانید در همه این سایتها عضو شوید .محدودیتی برای عضویت وجود ندارد.فقط به خاطر داشته باشید که تنها در سایتهایی عضو شوید که حساب e-gold را قبول می کنند کلیه سایتهایی که معرفی کرده ام از درامد خوب و قبول کردن ایگولد برخوردارند. ضمنا بعد از عضو شدن می توانید با رفتن به قسمت Referral links قسمت عضویت خود و دریافت لینک Referral با معرفی این سایتها از طریق لینک دریافتی به دوستان خود مبلغی نیز بابت پورسانت معرفی عضو از سایت دریافت کنید. کلیه سایتهای که معرفی کردم برای پرداخت وجه به حساب ایگولد قبلا بررسی شده اند و تضمین شده هستند.
بهتر است که در سایت e-gold عضو شویم و یک حساب باز کنیم . این حساب ایگولد برای این است که ما درآمد کسب شده مان را از سایتهای مختلف پس از اینکه به حد نصاب تعیین شده ( Pay Out ) رسید به آن منتقل کنیم و با اینکار می توانیم کلیه در آمد ها را توسط یک چک از e-gold دریافت کنیم و یا با داشتن حساب ارزی در یکی از بانکهای ملی یا رفاه یا تجارت آنرا دریافت کنیم و یا اینکه موجودی خود را به ازای هر دلار 850 تومان به حساب کسانی که در ایران هستند و خریدار آن هستند بفروشیم.دریافت وجه از این سایت و انتقال آن به ایران به راحتی ممکن است. برای عضویت در ایگولد به ادرس زير برويد.
در ضمن از اين حساب مي توان به روياي خريد از اينترنت هم رسيد مثل اجاره هاست از شركتهاي خارجي و يا خريد نرم افزار و...........

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پس از ورود به ایگولد بر روي لينك Create an account كليك مي كنيد در صفحه باز شده موافقت خود را با موافقتنامه سايت با كليك بر روي کلید I AGREE اعلام مي كنيد. در صفحه جديد فرمي مشابه فرم زیر مشاهده مي كنيد كه بايد آنرا پر نماييد. توجه کنید اطلاعات غلط ندهید.

1. Account Name
Specify a name for your account. The account name will be displayed when someone is spending or receiving e-metal to this account. An optional description may be entered.

Examples: "Joe's e-gold account", "ABC Widgets Inc", "Caesar T. Oglethorpe".

Account Name:

نام اکانت مثلا majid Accont

Description:

توضیح اکانت (هر چی دوست دارین)

Additional Description:

توضیح اضافی )لازم نیست)

2. User Name
Specify a user name for yourself. The user name will be displayed in the account history, to clarify one account user from another. Currently a single user is supported per account. You may also enter a description of the user if desired.

Example User Names: "Joe Hampton", "Dr. N.", "Caesar T. Oglethorpe".
Example Descriptions: "Trustee", "Deputy Comptroller"

User Name:

نام کاربری

Description:

توضیح نام کاربری مهم نیست

3. Point of Contact
Specify the account point of contact information.
This must be the name and address of a real person.
Please fill in a complete mailing address.

Name:

نام

Address:

آدرس

City:

شهر

State/Province:

ایالت برای خارج آمریکا N/A

Country/ZIP/Postal Code:

کشور/کدپستی

Your account number will be sent to this email address:

شماره حساب شما به این آدرس ایمیل می شود

e-mail:

ایمیل

If you forget your passphrase it is important that this
phone number reach you for validation:

اگر شما کلمه دسترسی را فراموش کردید حقیقی بودن تلفن برای تماس با شما مهم است

Phone:

تلفن

Fax:

فاکس لازم نیست

Alternate Passphrase:
(Payment verification use)

کلمه دسترسی جایگزین برای تایید در هنگام پرداخت

باید ترکیبی از حرف و عدد باشد مثلا ehsan9834

4. Passphrase

Use the SRK passphrase entry button to thwart keyboard loggers and common viruses.

کلمه دسترسی با حداقل 6 کاراکتر. با ترکیبی از عدد و حروف

New e-gold Account Passphrase:

کلمه دسترسی انتخابی

حداقل 6 کاراکتر باید باشد و باید ترکیبی از حرف و عدد باشد مثلا ehsan9834

(Minimum length 6)
(Must contain Alphabetical and Numerical characters)
(Do not reuse a passphrase from other web sites)

New e-gold Account Passphrase again:
(Verify)

تکرار کلمه دسترسی انتخابی

5. Turing Number Entry

NOTE: This is not your e-gold account number.
Your new account number will be emailed to you.
Enter the sequence of random numbers
displayed in the above grid:
عدد تصادفی که در تصویر بالا میبینید وارد کنید
Audible Turing Number
Requiring this number entry prevents other sites from submitting your
information to e-gold automatically. It also prevents certain Denial of Service attacks.

بعد از پر کردن روی Open کلیک کنید تا حساب شما افتتاح شود . اگر این کار درست انجام شود . پیغام

Your new e-gold™ Account Number is being sent via email to:
yourname@yourmail.com

برای شما می آید که به معنای شماره اکانت egold جدید شما به ایمیل yourname@yourmail.com ارسال شد است. اطلاعات ایگولد خود را در جای مطمئنی یاد داشت کنید و شماره حسابی که برای شما ارسال شده از ایمیل خود دریافت کنید تا برای پر کردن فرم عضویت در سایتها مورد استفاده قرار دهید.
به اين ترتيب Account شما ايجاد مي شود و از سايت e-mail به شما فرستاده مي شود كه شماره e-gold شما در آن وجود دارد كه از آن براي وارد شدن به سايت گرفتن پول يا پرداخت مي توانيد استفاده كنيد و به راحتی می توانید درآمدهای خود را به این حساب انتقال دهید. اگر در مورد پرداخت وجه یا عدم اطمینان به این سیستم تردیدی دارید به سایت ایگولد ایران مراجعه کنید تا جواب همه سوالات خود را بگیرید. من مطمئن ترین راه را برای شما انتخاب کرده ام.
حال آماده ایم تا به مرحله بعد یعنی انتخاب و عضویت در سایتهایی که در ازای خواندن ایمیل پول می دهند برویم. من سایتهایی که مطمئن هستند را انتخاب کرده ام . این سایتها نتیجه ساعتها جستجوی من در اینترنت و تحقیق در مورد معتبر بودن آنهاست.

برای راحت تر بودن و نظم بیشتر در کار بهتر است یک آدرس ایمیل جداگانه بسازیم
ورود به سایتهای PTC (پرداخت در ازای کلیک ) و نحوه عضویت در آنها
من سایتهایی که درآمد مناسب می توان از آنها داشت و درصد کمسیون آنها خوب است و از همه مهمتر قابلیت پرداخت به حساب ایگولد را دارند در زیر معرفی کرده ام. توجه کنید که سایتهایی که در این کار فعالیت دارند زیادند ولی از نظر اعتبار باید بررسی شوند. من در انتخاب این سایتها این نکات را در نظر گرفته ام.
1- قابلیت دریافت درآمد با ایگولد. 2- تعداد اعضای فعال سایت 3 - مقدار وجهی که به اعضا پرداخت کرده 3- درآمد ماهانه 4- اطمینان به معتبر بودن سایت . من یه مدت سایتهای زیادی عضو بودم سایت در این زمینه زیاد هست ولی امکان کلاهبرداری زیاده من بنا به تجربه خودم این چند سایت که ارزش عضو شدن رو دارند معرفی کردم . اینها تعداد زیادی ایمیل می فرستند. من قبلا کلی سایت معرفی کردم و لی بعد از 2 ماه این سایتها را که در میان همه بهترین درآمد را داشتند انتخاب کردم و در بقیه از عضویت انصراف دادم . شما هم اگر سایتی غیر از اینها را سرخود انتخاب کردید خودتون مسئولشون هستین. این سایتها که من معرفی کردم تا حالا مشکلی نداشتند اگر مشکلی پیش اومد میگم حتما.
با کلیک بر روی هر کدام از بنر ها میتوانید وارد قسمت عضویت آنها شوید و طبق راهنمایی که در انتهای بنرها آورده ام فرمها را به راحتی پر کنید.

- طریقه پرکردن فرمهای عضویت
پس از کلیک روی هرکدام از بنرهای بالا و ورود به هر سایت دنبال لینک join یا signup بگردیدو روی آن کلیک کنید. پس از آن یک جای خالی برای شما می آید. درون آن آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
Sign-up

Please enter your Email address to sign-up:

لطفا آدرس ایمیل خود را برای عضویت وارد کنید

بعد وقتی روی continue کلیک کنید این پیغام را می دهد.

An email containing a special signup URL,
has been sent to your email address.
You should receive it shortly.

پس از آن به ایمیل خود بروید و روی لینک که از طرف سایت آمده کلیک کنید. سپس یک صفحه که دارای فرم زیر است برای شما می آید. فرم را پر کنید.

توجه:
اولا در هیچ کدام از این سایتها 2 بار عضو نشوید.چون آی پی و مشخصات دستگاه شما ثبت می شود و اگر از یک دستگاه با یک مشخصات دو یا چند اکانت عضو شده باشد بقیه اکانتها باید حذف شود و گرنه هردو یا چند اکانتی که این حالت باشند حذف می شوند که بعضی موارد مدیر سلیت با یک ایمیل کلی اخطار می کند و لی بعضی سایتها هم اخطار نمی کنند. من یک از این ایمیلها را ذخیره کرده ام. و متاسفانه این تخلفات بیشتر از هموطنان ایرانی خودمون سر میزنه که به علت عدم اطلاع از این موضوع هست. .اگر هم آی دی شما حذف نشود در هنگام پرداخت شما به عنوان متقلب شناخته می شوید و مبلغی به شما تعلق نمی گیرد.
ثانیا این سایتها معتبرند و ایگولد را قبول می کنند در سایتهایی که اطمینان ندارید ایگولد را قبول می کنند عضو نشوید. یا اینکه بعضی سایتها پول نمی دهند که من همه سایتهایی که معرفی کردم پول می دهند.

To complete the sign up process, you must provide the requested information below.

Username:
Use letters and numbers only

نام کاربری

E-Mail:

yourname@yahoo.co.uk

Send emails to:

طریقه دریافت تبلیغات

در dreamstarmails باید Site Inbox & eMail بگذارید

First Name:

نام کوچک شما

Last Name:

نام فامیل

Address:

آدرس

City:

شهر

State:

ایالت شما( برای کسانی که خارج از آمریکا هستند N/A)

Zip Code:

کدپستی (كد پستي روي قبض تلفن هست حتما كد درست رو بزنيد از من گفتن)

Country:

Referred by:

این قسمت را تغییر ندهید

Select categories of interests to you:
موضوعاتی که مایلید تبلیغات مربوط به آن را دریافت کنید
در موقع انتخاب علاقه مندی ها توجه کنید گزینه هایی که در جلوی آنها DO NOT CHECK نوشته شده را تیک نزنید چون اکانت شما حذف می شود . این برای تشخیص کسانی است که سواد انگلیسی ندارند. اما بعضی ها به دلیل عجله در پر کردن فرم تیک می زنند.غیر از چیزهایی که گفتم بقیه را می توانید تیک بزنید بسته به علاقه و اینکه چه مقدار ایمیل می خواهید دریافت کنید.

Automotive

Computers & Internet

Food & Drink

I cheat این را تیک نزنید

I can not read English این را تیک نزنید

Limited view emailsاین را تیک نزنید

Home & Garden

Mode & Lifestyle

Movie & Music

I use a Cheat Bot - DO NOT CHECK

I Cheat - DO NOT CHECK

Sport & Game

Personal Finance

Recreation

Delete Me Please - DO NOT CHECK

Please Delete Me - DO NOT CHECK

delete me این را تیک نزنید

I Can't Read -DO NOT CHECK

Technology

هرچه تیکهای بیشتری بزنید ایمیل بیشتری دریافت می کنید

نحوه دریافت درآمد

Payment account ID:

شماره حساب egold شما

Password:

کلمه عبور انتخابی

Confirm Password:

تکرار کلمه عبور انتخابی برای تایید

پس از اینکه فرم به درستی پرشد. پیغام زیر به شما داده می شود

You have completed your signup.
You may now log into your account.
Click here to login

یعنی عضویت شما تکمیل شد شما با کلیک در اینجا می توانید وارد اکانت خود شوید.

- ورود به سایت
برای ورود به سایت آدرس سایت را وارد کنید از از لینکهای بالا وارد سایت شوید و روی لینک Member یا Log in (هر کدام که در سایت بود ) کلیک کنید.

Log In

User name:

نام کاربر

Password:

کلمه عبور

Use Auto-login ورود خودکار و ذخیره پسورد
Secure your PHPSESSIONs?
(not compatible with some Internet providers)
جلسات محرمانه PHPSESSIONs
(بعضی سرویس دهنده های اینترنت با این سازگار نیستند)
(Forgot your password/ID?)

نکته: اگر برای ورود به حساب خود مشکل داشتید و با پیغام خطا روبرو شدید تیک دوم که مربوط به جلسات محرمانه php است را بر دارید.

8- توضیح قسمتهای موجود در صفحه شما در سایت
پس از ورود یک صفحه به این شکل برای شما باز می شود..در زیر موس را روی هر لینک نگه دارید تا ببینید برای چه است. یا جدول راهنما را بینید.

Earnings Stats | Advertising Stats | Your Inbox ( 0) | Referral Links
User Account Info | Gold Membership | AutoSurf | Paid2Click | Paid2Search | Paid2Signup | Log-Out

Earnings Stats

موجودی بدست آمده شما

Advertising Stats

تبلیغاتی که شما سفارش داده اید

Your Inbox (0)

ایمیلهای تبلیغی درون اکانت شما - اینها به ایمیل شما نیز ارسال شده اند پس اگر آنجا آنها را دیده اید اینجا کلیک نکنید چون پولی به شما بابت اینها پرداخت نمی شود

Referral Links

لینکهایی که شما می توانید سایت را به دوستان خود معرفی کنید تا در زیر مجموعه شما قرار گیرند

User Account Info

اطلاعات اکانت کاربر

Gold Membership

برای ارتقا به عضو طلایی هست . شما بعد از بدست آوردن درآمد با پرداخت مبلغی از حساب خود به سایت عضو طلایی می شود و از امکانات ویژه اعضای طلایی استفاده می کنید . که مثلا حداقل موجودی برای پرداخت کمتر می شود و یا هر عضوی که زیر مجموعه کسی نباشد زیر مجموعه اعضای طلایی می شود و در ایمیل هایی که سایت می فرستد تبلیغ اعضای طلایی را می کنید. فعلا کاری با این قسمت نداریم

AutoSurf

هر چند دقیقه یک لینک برای تبلیغ میدهد . بهتر است استفاده نکنید.

Paid2Click

درآمد به ازای کلیک روی بنر هر روز تعدادی بنر برای پرداخت به شما درون آن قرا می گیرد

Paid2Search

پرداخت به ازای جستجو معمولا چون کشور ایران در بین کشورهایی که میتوانند از این قسمت استفاده کنند نیست ما با این قسمت کاری نداریم چون جریمه میشویم .

Paid2Signup

پرداخت به ازای عضویت -در این قسمت هم روی بنر کلیک می کنیم و در سایت ان مراحل عضویت را طی می کنیم و ایمیل اولیه را در جایی که زیر بنر هست کپی می کنیم و ارسال می کنیم

Log-Out

لاگ اوت یا خروج از اکانت
Hello, Your name
جدول کارکرد و موجودی شما

You have directly earned:

$ 0.0000

You have earned from your Downline:

$ 0.0000

Your account balance after all transactions:

$ 0.0000

You have directly earned:

0Points

You have earned from your Downline:

0Points

Total available points after all transactions:

0Points

Gold Member
Bonus Referrals

0

Downline Count

*members you referred
*کسانی که شما معرفی کرده اید

Total:

0

Account Transactions

Cash Credits

Total Cash Credits:

$ 0.0000

Cash Debits

Total Cash Debits:

$ 0.0000

Point Credits

Total Point Credits:

0

Point Debits

Total Point Debits:

0

Ready to cash out?
Visit your Redemption page.

^دیدن صفحه شرایط پرداخت و و درخواست دریافت ^

تا وقتی موجودی شما به حدنصاب تعیین شده نرسیده تقاضای دریافت نکنید.

Recent advertiser that you have received credit for visiting

توضیحات پایانی
توجه روی هر بنر یکبار بیشتر کلیک نکنید چون برای بار دوم پولی به شما داده نمی شود.
دريافت اين مبالغ کاملا تضمين شده است و به هيچ عنوان سرکاری يا کلاهبرداری نيست . اين پول در واقع گردش موجودی کاربران و تبليغ کنندگان است هر کسی دوست داشته باشد اين مبلغ را از گردش خارج می کند و کسانی که زرنگترند و عجله ندارند اين مبلغ را برای سفارش آگهی به کار می برند تا اعضا زیر دستی بیشتری جلب کنند.و یا در جاهای دیگر سرمایه گذاری می کنند شما بعد از عضويت از دو راه ساده می توانيد درآمد کسب کنيد يکی خواندن ایمیلها که در آنها لینکهایی مشابه

است توجه داشته باشید که درون ایمیل دریافتی شما لینکهای کاربران دیگر هم هست که با کلیک روی آنها مبلغی دریافت نمی کنید و شما فقط باید روی لینکهایی که مانند بالا هستند کلیک کنید . روش آسان دیگر این است که شما در سایتی که عضو شده اید login کنید یعنی وارد آن شوید و به قسمت pay 2 click بروید در آنجا روی بنر هایی که مبلغ ارزش آنها در زیرش نوشته شده است کلیک کنید .برای pay 2 signup یعنی پرداخت در ازای عضویت هم همینطور است. در هر دومورد هم لینکهای ایمیل و هم بنر ها توجه کنید که پس از کلیک یک پنجره مرورگر باز می شود که در بالای آن مبلغ لینک و مدت زمانی که شما باید منتظر باشید نوشته شده است که پس از دیدن tank you your accont credit می توانید پنجره را ببندید. نکته مهم اگر شما قبل از مدت زمان گفته شده روی بنر یا ایمیل دیگری کلیک کنید مبلغی دریافت نمی کنید.ضمنا در بعضی مواقع برای اینکه سایت تشخیص دهید شما انسان هستید و نرم افزار تقلب کردن نیستید یک پیغام مشابه این
Just checking to make sure you are a human and not a cheat bot.
Please click on the matching number to continue
تنها چک کردن اینکه شما یک انسان هستید و نرم افزار تقلب نیستید
لطفا برای ادامه روی شماره منطبق با تصویر کلیک کنید

7764 9311 8331 2446 7612

به شما داده می شود که شما با توجه به تصویر باید یکی از اعداد که مطابق تصویر است را انتخاب کنید . مواظب باشید اشتباه نکنید چون مبلغی بابت این بنر به شما پرداخت نمی شود. بعضی وقتها هم از شما نام کاربری و کلمه عبور را میخواهد که پس از وارد کردن انها با تیک زدن Use Auto-login از این پس شما به طور خودکار و بدون وارد کردن پسورد وارد سایت می شوید.

معرفی بهترین سایتهای تجارت اینترنتی

1- يکی از معتبرترين و بهترين سايتها که همه کسانی که در اين روش فعاليت دارند آن را می شناسند. تمامی ايميلهای اين سايت 5,10,15,20 سنتی ميباشد و وقتی پول شما به 150 دلار رسيد ميتونيد پولتون رو از طريق ايگلد درخواست کنيد. در زمره بهترين سايتهاست و 15‌ دلار برای ثبت نام جايزه میده. و هر نفر رو که شما عضو کنيد 5 سنت به شما کميسيون ميده . اين سايت برای زير مجموعه ها در 4 سطح کميسيون پرداخت ميکنه . در هنگام عضويت حتماً نحوه دريافت تبليغات را Inbox & email address انتخاب کنيد . روزانه حدود 1 دلار در اينباکس شما ميل تبليغاتی قرار ميده. پيشنهاد ميکنم اين سايت رو حتماً ثبت نام کنيد .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]*
.................................................. .................................................. .......

2- عضويت رايگان و پرداخت در ازای خواندن ايميل . هنگامی که موجودی شما به 35 دلار رسيد می توانيد آنرا درخواست کنيد و به حساب ايگلدتان منتقل کنيد . در 5 سطح کميسيون ميدهد که به ترتيب عبارتند از 15, 8, 4, 3, 1 . برای عضويت اينجا کليک کنيد . اين سايت رو حتماً جزو انتخابهای خود قرار دهيد. در اين سايت هم ميتوانيد همه ايميلها را همزمان باز کنيد و در چند دقيقه همه آنها را به پايان برسانيد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]*................................. .................................................. .......................
3- اين سايت بعد از رسيدن پول شما به 20‌ دلار پول را به حساب ايگلدتون منتقل میکند. با پر کردن sign up ها و کليک بر روی ايميل های روزانه و بنرهايی که در قسمت link star اين سايت هست به راحتی ميتونيد به 20 دلار برسيد.

عضويت رايگان. همه ميلها بين 1 تا 10 سنت هستند. هنگامی که موجودی شما به 40‌ دلار رسيد آنرا پرداخت می کند. در 4 سطح پورسانت می دهد. 10 , 6 , 3 و 1 درصد .

.................................................. .................................................. .......

4- عضويت رايگان و پرداخت برای خواندن ايميل . لينک های 3,5,7 سنتی و 2 سنت پرداخت برای عضو کردن ديگران . برای عضو کردن ديگران در 5‌ سطح کميسيون ميدهد و هنگامی که موجودی شما به 75 دلار رسيد آنرا به حساب ايگلدتان منتقل می کند. هر روز تعداد زيادی ايميل برای شما ميفرستد.

5- اين سايت روزانه 10 تا 30 ايميل و حتی بيشتر برای شما ارسال می کند که هر کدام از آنها حاوی يک لينک 2 تا 6 سنتی است و به جز اينها در قسمت pay to click و pay to search هم هر روز تعداد زيادی تبليغ می آيد که شما با کليک روی آنها پول خيلی خوبی را بدست می آوريد. بعد از اينکه موجوديتان به 40 دلار رسيد می توانيد آنرا به ايگلد منتقل کنيد. اين سايت هم اکنون 11800 عضو دارد. از معروفترين سايتهاست و همه کسانی که در اين کار هستند اين سايت را ميشناسند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]*................................. .................................................. ........................
6- اين سايت رو حتماً جزو انتخابهاتون قرار بدين. اين سايت در حال حاضر تقريباً 16000 عضو دارد . موقع ثبت نام به شما 10 دلار جايزه ميدهد و از زير مجموعه های خود به ترتيب 20, 10, 5, 3, 2, 1 درصد ميتوانيد کميسيون دريافت کنيد. برای عضويت اينجا کليک کنيد . وقتی حساب شما به 100 دلار رسيد ميتوانيد به حساب ايگلد خود منتقل کنيد. اگه تعداد محدودی سايت رو انتخاب ميکنيد حتماً‌اين سايت رو هم جزو انتخابهايتان قرار دهيد.

7- هر ایمیل 2 تا 5 سنت، تعداد ایمیلها بسیار زیاد پرداختی به ایگولد 55 دلار

8- هر ایمیل 2 تا 10 سنت تعداد بسیار زیاد ایمیل پرداختی به ایگولد 45 دلار

9

10

11- هر ايميل 7 سنت، حداقل پرداخت 70 دلار،ميزان متوسط درامد بدون هيچ رفرالي در روز تا70 سنت ، پرداخت به ايگولد

12- هر ايميل بين8 تا 28 سنت، حداقل پرداخت188 دلار،ميزان متوسط درامد بدون هيچ رفرالي در روز تا150 سنت ، پرداخت به ايگولد

13- در ايميل بين 5 تا 20 سنت، حداقل پرداخت 100 دلار،ميزان متوسط درامد بدون هيچ رفرالي در روز تا 150 سنت ، پرداخت به ايگولد

.................................................. .................................................. .......14- هر ایمیل 2 تا 7 سنت تعداد زیاد ایمیل خلوت و مناسب برای پیشرفت.

.................................................. .................................................. ....
15 - 500 دلار جایزه ایمیلهای با قیمتهای بسیار بالا 200 و 500 دلاري و سایتی فوق العاده عالی
من از اين سايت خيلي راضي هستم
اكانت من تو اين سايت پر شده و به من رسيد دادن 30 روز ديگه از اين تاريخ ( 25/1/2005 ) پول رو به حساب من در ايگولد بريزن
روزي كه ريخته شد رسيدش رو ميزارم تو سايت
اكانت من 2 ماهه پر شد

.................................................. .................................................. .....
16- بسیار بسیار عالی و پردرآمدو در این سایت حتما ثبت نام کنید.

توصیه می کنم تنها از سایتهای مذکور استفاده کنید به چند دلیل

1- این سایتها مطمئن میباشد و پول شما را پرداخت می کنند و متقلب نیستند.

2- اگر تعداد سایتها خیلی زیاد شود رسیدگی به آنها و نظم دادن به آنها بسیار مشکل میشود و شما را دچار اشکال و سردرگمی میکند.

3- سایتهای فوق درآمد خوبی دارند و در ضمن تعدادی از آنها نیز خلوت هستند و برای پیشرفت بسیار مناسبند.

نکته مهم:

زیرمجموعه چیست و چگونه می توانم درآمد خود را افزایش دهم؟
refer یا Downline یا زیرمجموعه به عضوی از سایت اطلاق می شود که توسط شما به سایت معرفی شده و از طریق کد زیرمجموعه ای شما وارد سایت شده و ثبت نام کرده است. هر یک از شما که در سایتها پرداخت در ازای کلیک ثبت نام می کند یک Referral link ( کد مخصوص html )دریافت می کند که با ارسال آن کد برای دیگران و یا قرار دادن کد در بلاگ یا سایت شخصی کاربران دیگر را به سایت مربوطه هدایت و معرفی می نماید و برای این کار پاداش می گیرد و به عبارتی سرگروه می شود. البته پاداش و یا پورسانت از جیب مدیران این سایت خواهد رفت نه کاربر تازه معرفی شده به این صورت که مثلا سایت بابت معرفی یک نفر 20 سنت پاداش به معرف می دهد و از آن به بعد هم هرگاه کاربر تازه معرفی شده درآمدی کسب کند ( مثلا 100 سنت )، علاوه بر پولی که به کاربر جدید می دهند 5 سنت هم به معرف یا سرگروه می دهند ( اگر پورسانت مرحله اول 5 درصد باشد ) . نکته دیگر اینکه هر زیرمجموعه می تواند خودش هم سرگروه دیگران شود و . . .
شما خیلی ساده با درست کردن یک وبلاگ و قرار دادن کدهای خود در آن و معرفی وبلاگ خود به دیگران می توانید زیرمجموعه بدست آورید.

وقتی در سایتی login شدید گزینه Referral link را کلیک کنید و سپس آدس ذکر شده را در Front page کپی کنید.

راه ساده تر برای اینکه آدرس referral link خود را برای افراد ارسال کنید این است که صفحه ای که پیش روی شما می باشد را save as کرده در برنامه Front page باز کنید.

سپس به قسمت معرفی بهترین سایتها بروید و روی هر لینک دکمه سمت راست زده و گزینه Hyperlink properties را زده و در قسمت آدرس آن بعد از عبارت

نام کاربری خود را که برای آن سایت انتخاب کرده اید وارد کنید و سپس آن را ذخیره کنید. آرم گرافیکی سایتها خود بخود وقتی در اینترنت باشید نشان داده می شود .

مثلا شما لینکهایی را با آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]* دریافت کرده اید و نام کاربری شما در سایت مذکور به فرض aligold میباشد. شما به جای نام armin3000 نام aligold را تغییر دهید و فایل را ذخیره کنید.

خلاصه نکات مهم :

1- در یک سایت دوبار و یا با چند اسم ثبت نام نکنید.

2- در موقع کلیک کردنها دقت کنید و کمی از ایمیل را بخوانید چون بعضی از لینکها جریمه دارد.

3- تا میتوانید زیرمجموعه پیدا کنید.

4- در موقع کار شما به سایتهای مشابه بسیار زیادی برخواهید خورد اما در آنها ثبت نام نکنید حتی اگر شرایط بهتری را پیشنهاد کرده بودند چون بعضی از این سایتها کلاهبردار بوده و یا تقلبی هستند و سودی در آنها نخواهید داشت. سایتهای معرفی شده همگی معتبر بوده و درآمد خوبی نیز دارند.

5- در برخورد با هر سوال که شک داشتید از فردی مطمئن کمک بگیرید و خودسرانه اقدام نکنید.
در اخر اضافه ميكنم براي ثبت نام از همون ادرسها استفاده كنيد تا زير مجموعه من بشين و مطمعن با شيد از شما حتي يك ريال هم كم نميشه ولي اگه اين كار رو نكنيد و از تو خود سايت ثبت نام كنيد اونها خودشون شما رو زير مجموعه يكي از ممبر هاشون ميكنن حالا شما بياين زير مجموعه دوست خودتون شيد نه يك غريبه(خارجي) همون كاري كه من كردم من هم زير مجموعه يه دوست هموطن شدم ادم خيرش به خودي برسه خيلي بهتره :wink:
اگر سوالي بود تو همين تاپيك مطرح كنيد
اميد وارم شاد و پولدار بشيد :

MaFia
20-01-2005, 00:53
اين موضوع كي دست از سر اين فروم ور مي داره خدا مي دونه :evil: :evil: :evil: :evil: :x :x

00110
20-01-2005, 01:58
نصف بيشتر اين سايت ها كلاه بردار هستن مواظب باشيد ...
:?

farhad_7joon
20-01-2005, 04:08
از قديم گفتن كه هيچ گربه اي محض رضاي خدا موش نمي گيره.تو كه نمي دوني اينها چه نقشه اي دارند .پول جلوي چشاتو گرفته نمي دوني چي سرت مياد.خودتو نجات بده

vahidmv
20-01-2005, 05:12
دوستان عزيز
من اين مقاله رو در قسمت اموزش و مقالات گذاشتم به خاطر غني شدن سايت خودمون به اين خاطر كه اگر كسي مايل هست كه اين كار رو انجام بده به طريق درست و حرفه اي بتونه انجامش بده نه پول جلو چشمام رو گرفته نه قصد بدي دارم
در ضمن همه ما روزانه چند ساعت در اينترنت گشت ميزنيم از اين مدت 20٪ رو به اين كار اختصاص بديم
فكر نكنم به جايي بر بخوره و يا خطري ما رو تهديد كنه من منظور اون دوست بسيار عزيزم (farhad_7joon)رو نفهميدم كه گفتن اونها واسه ما نقشه دارن!!!!!
در حال حاضر اين روش تبليغات در دنيا خيلي موثر و پر طرفدار شده و بيشتر شركتهاي بزرگ جهان از اين روش مدرن براي تبليغاتشون استفاده ميكنن
در كشور عزيز خودمون هم قدمهايي بر داشته شده و شركتهايي دارن اين كار رو انجام ميدن
مثل ايران بين (در زمينه كتاب) ايران داد (در زمينه اينترنت رايگان به ازايه ديدن تبليغات) و......
پس ميبينيم كه اين يه دام شيطاني و از اين قبيل نمي تونه باشه فقط حركتي نو در دنياي تبليغاته و همه چيز در اول براي مردم ناشناخته و در نتيجه بد جلوه ميكنه
حال دوستان من فقط قصد اطلاع رساني و اموزش رو داشتم و فكر كردم روزي نيم ساعت به جاي گشت زني و يا چتهاي بي سروته اين كار رو انجام بدم كه حداقل خرج اپگرت سيستمم رو ز اين راه در بيارم
اگر شما به اين موضوع بد بين هستين اول امتحان كنيد يا تحقيق كنيد و در يك يا دو سايت اين كار رو انجام بدين اگر راضي بودين ادامه بدين اگر نه چيزي رو از دست ندادين چون شما ميتونيد در حال هر كاري كه هستين اين كار رو انجام بدين (مثل وقت دانلود كردن فايل يا چت كردن و.....)
به هر حال از يه نظر ديگه هم مفيده و اون اينكه كمي هر چند ناچيز از حقمون از دنياي اقتصادي غرب كه الان سالهاست ما رو همه جانبه تحريم كرده پس بگيريم و ارز وارد ايران عزيز كنيم
در يك سايت اقتصادي خوندم در كشور كره جنوبي در امد سرانه مردم ( 11.5٪) به خاطر اين كار افزايش داشته كه رقم بسيار چشمگيري هستش پس چرا ايران اين طور نشه يعني ما هميشه بايد به خاطر بدبيني و كج خيالي از قافله عقب بمونيم!!؟؟
پس به امتحانش مي ارزه براي روزي 10 الي 15 دقيقه.....
باز هم باز همه دوستاني كه ابراز نگراني كردن (به خاطر دوستي و دلسوزي)از صميم قلب تشكر ميكنم
به اميد روزي كه ايران و ايراني به اونجايي كه لايقشه برسه
شاد و سر بلند و پاينده باشيد

vahidmv
20-01-2005, 06:37
هشدار جدی:
مواظب باشد هک نشيد. يه عده ای هستند فقط کارشون دزدی از E-Gold‌ ميباشد يک راه آنان اين است که يک ايميل با آدرس قلابی E-Gold ميفرستند و در اون از شما ميخوان تا روی لينک آن کليک کنيد وقتی شما روی لينک آن کليک کرديد يک صفحه درست شبيه صفحه اول E-Gold ميبينيد و شما هم از همه جا بی خبر Password تون رو وارد می کنيد و تمام. حالا اونا Password شما رو دارن و ايکی ثانيه حسابتون خالی ميشه. پس يادتون باشه هرگز از طريق mail وارد E-Gold نشيد اصلا E-Gold هيچوقت تو mail هاش لينک نميذاره. وقتی ثبت نام کرديد همون موقع صفحه اول E-Gold رو add to Favorite کنيد و هميشه از طريق اون وارد سايت بشيد.

m_amin
20-01-2005, 11:54
آقا شما که میگید خیلی پول گرفتید درسته
اگه راست میگی چند تا ار فیش های ایگلدت و بزار
ببینیم بابا من خودم حدود 6 ماه پیش تو این کارا بودم یهنی کارو از زمانی که این کارا اومد تو ایران شروع کرده بودم ببین حدود یک سال فقط یک سایت 60 دلار داد ببین از من میشنوی بی خیال شو میدونم که فیش ایگلد هم نداری
چون اینا اصلا تو کارشون نیست که پول بدن فقط اونایی که مینیمم پرداخت دارند میدن که اونا هم فایده نداره چه فایده روزی 2 سنت یا 10 سنت
منتظرم فیشتو بزاری

vahidmv
20-01-2005, 16:36
من تا حدودي اخلاق شما دستم هست و با ياد اوري لحن تند و بي اساس بحث قبليتون راجع به ----- شكن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])مي دونم چه جور طرز فكر و اداب معاشرتي دارين
در مورد نرم افزاري كه اصلا به اون اشنايي نداشتيد با من كه از كارايي و همه چيز اون اطلاع دقيق و تحقيق شده داشتم با اون لحن تند نظر اشتباهتون رو بيان كردين.شما از اون دسته افراد ميتونيد باشيد كه قبل از هر جور مطالعه و تحقيق اونچه رو كه به نظرشون در همون ثانيه
درست مياد با پرخاش و حق به جانب بودن مطرح ميكنن وحتي وقتي ميفهمن نظر اولشون اشتباه بوده باز به روي خودشون نمي ارن دقيقا مثل مورد نرم افزار فوق....
از اين حرفها كه بگذريم مطلبي كه شما نوشتيد چند اشكال اساسي داره
اول اونكه من نگفتم تا حالا خيلي پول گرفتم گفتم اين كار به نظر من درامد خوبي داره و به روزي
10الي 15 دقيقه براي امتحانش مي ارزه
اين حرف رو از اونجا زدم كه با اون 2 سايتي كه به طور امتحاني كار كردم كلاه بردار نبودن و طبق تعرفه پول منو دادن همين نگفتم ميلياردر شدم
دوما شما كمي بيشتر تامق كنيد و ببينيد در چه جايگاهي قرار دارين ايا موضوع به نظر شما انطور مياد كه منو بازخواست كنيد!!!!!!
اگر اين طور فكر ميكنيد خواهش ميكنم تجديد نظر كنيدچون در اون جايگاه نيستسد كه من بخوام
به شما جواب پس بدم.
سوما اينكه اين يك مقاله اموزشي هست كه در اين بخش اموزش مطرح شده و هدف اصلي اطلاع رساني و اموزش صحيح وغني كردن موضوعات سايت بوده نه هيچ چيز ديگر
و من حتا به كساني كه علاقه مند هستند پيشنهاد كردم روزي 10 الي 15 دقيقه بيشتر وقت نزارن اون هم نه وقت كامل بلكه در حين انجام كارهاي اينترنتيشون تا چيزي از دست ندن
من هيچ كجا تضمين نكردم همه اين سايتهاي نام برده 100٪ قابل اطمينان هستن فقط گفتم
از بين هزاران سايت مرتبط تا حالا مشكلي نداشتن ولي كي از فردا خبر داره
در اخر هم ميگم اين كار رو به صورت تحقيق در نظر بگيريد تا اطمينانتون جلب بشه
وشما هم اگر به اين كار تحقيقي علاقه ندارين و يا به روش خودتون!! اون رو امتحان كردين و راضي نشدين ديگه انجامش ندين فقط همين
پس با كمال احترام بايد بگم بازجويي شما كار كاملا بيمعني به نظر مياد
اميدوارم از اين به بعد به حقوق اطرافيانت بيشتر احترام بزاري
شاد و سربلند باشي

m_amin
21-01-2005, 16:29
آخه این دیگه چیزی هست که بشه گفت مقاله آموزشی آموزشی به چیزی می گن که مفید باشه
الان بورو 10000 تا بلاگ هست در این مورد همشون چیزی رو که گفتین دارن چی میگی اون امتحان نکردم اون اولا که اومده بود امنحانش کردم بدوم ای پی پورت اصلا کار نمیکنه
در ضمن شما میگی یه زره پول گرفتم از چند تا سایت فیش همون چند تا رو بزار
من ازت معذرت میخواهم اگه گذاشتی
بابا دیگه تفره رفتن نداره من گفتم فقط فیش بزار

vahidmv
22-01-2005, 23:39
با سلام به تمام عزيزان:
من اصلا از بحث بيهوده خوشم نمي اد و نمي دونم چرا اين دوست عزيز (امين ام) اينقدر به اين كار علاقه داره
به هر حال من براي اينكه به دوستاني كه مي خوان اين كار رو شروع كنن دل گرمي بدم براي امتحانش كه بدونن اين سايتها همشون كلاه بردار نيستن 3 رسيدي كه اقا امين خواستن اماده كردم كه بزارم هم ايشون هم بقيه ببينن
ولي نمي دونم چطور بايد اين عكسهارو تو سايت اپلود كنم توي راهنماي سايت هم رفتم ولي سردر نياوردم
حالا اگه كسي كمك كنه اين رسيد هارو اپلود ميگنم
امين جان اگه خودت ميدوني بگو چطور بزارمشون

m_amin
24-01-2005, 17:21
تو سایت که نمیتونی آپدیت کنی باید یه جا آپدیت کنه بعد لینکشو بدی

vahidmv
26-01-2005, 01:11
امين جان يه سايت خوب معرفي كن به من واسه اين كار لطفا خيلي لازم دارم
با تشكر
شاد باشي :wink:

RAVANI_85
26-01-2005, 11:33
نصف بيشتر اين سايت ها كلاه بردار هستن مواظب باشيد ...
:?
نصف ديگشم بازم كلاه برداريه تكو توك راستكيه ولي از اونام چيزي گيرت نمياد بسس كه پرداختاش كمه.
وقتتو هدر نده

RAVANI_85
26-01-2005, 11:40
البته دوستايي داشتم كه تونستن بگيرن ولي خيلي كم اگه حوصله داشته باشي بعد يه مدت اگه سايتش جمع نشه شايد كارت بگيره ماكه حوصله نداريم شما جاي مارم خالي كن :wink:

m_amin
26-01-2005, 22:57
اینجا

rootnt
19-05-2005, 15:34
سلام.
آقا حالا اين پولها حلاله؟
اون آقا هم درست گفت من به شما جسارت نمي كنم ولي شما 1 فيش اي گلد نشون بده.

soccer_18
19-05-2005, 16:07
سلام به همه...
به خدا تموم اين سايتها كلاه بردارند و اونايي كه هم پول ميدن به قدري كمه كه...
اگه دنبال اين كارا هستيد من به شما پيشنهاد ميدم فقط هايپ و نتورك رو امتحان كنيد...
اين رو ببينيد كه ماله يكي از دوستامه...
موفق باشيد...
البته اين لينك نه ماله منه نه واسه تبليغ گذاشتم :arrow:

mojtaba-p30
20-05-2005, 08:02
بابا كلاه بردار نباشن :mrgreen:

mamalionline
20-05-2005, 12:29
اين مقاله را بخونيد ضرر نميكنيد
:wink:

eshgi
22-05-2005, 13:49
این تجارت واقعا راسته چون من خودم این کاره هستم و قبل از این 2 ماهی که ازاینترنت دور بودم در زمینه این تجارت بسیار فعال بودم و تجربیات بسیار زیادی در این راه دارم و به راست بودن این تجارت هم یقین دارم و دوباره چن روزی است که به اینترنت دسترسی پیدا کردم و حالا دنبال یک شریک تجاری خوب و قابل اطمینان می گردم پس هرکس خواست pm بده تا من بهشو بشناسم.
ضمنا توی شهرمون هم قراره یه کافی نت مخصوص این کار با سرپرستی و آموزش خودم راه بیاندازیم.
هر کس برای شراکت خواست pm بده.
با تشکر.
رضا

eshgi
23-05-2005, 00:10
البته خیلی باید زرنگ و دقیق باشی

Hoom@n
07-08-2005, 11:43
در google-email حد اقل پرداخت چقدر است اگه كسي مي دونه بگه