PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نظرتون در مورد (( انتقاد شدید ملی‌پوش سابق تیم ملی فوتبال از انتخاب قطبی )) چیه ؟؟؟؟ شما چی برداشت میکنید . آیا نظر شما هم همین است ؟؟؟؟؟

panteaaa55
26-04-2009, 03:23
انتقاد شدید ملی‌پوش سابق تیم ملی فوتبال از انتخاب قطبی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خداداد عزیزی" ملی پوش اسبق تیم ملی گفت: " برای فوتبالمان متاسفم که فردی را به عنوان سرمربی انتخاب می‌کند که امنیت اجتماعی‌مان را زیر سوال برده است."

خداداد با انتقاد شدید از دست اندرکاران فدراسیون فوتبال ادامه داد:" قطبی همان کسی است که چند هفته قبل با حضور در یک شبکه خارجی جدا از زیر سوال بردن ساختار فوتبال ایران، امنیت کشورمان را هم زیر سوال برد. بنده متعجبم که چگونه به چنین آدمی پست حساس سرمربیگری تیم ملی را می‌دهند زیرا حتی نباید اجازه می‌دادند او وارد ایران شود."

وی اضافه کرد:" اگر یک خارجی امنیت کشورمان را زیر سوال می‌برد می‌گفتیم خارجی است اما این آقا که ادعایش می‌شود ایرانی الاصل است چرا این کار را انجام داد؟ به نظر من قطبی اصلا ایرانی نیست ، او یک آمریکایی است یا کره‌ای و شاید هم اماراتی!"

خداداد عزیزی درباره کارنامه قطبی نیز گفت:" کسی که پرسپولیس را با بهترین نفرات و امکانات به زمین زد و آخر سر هم فرار را بر قرار ترجیح داد حالا چگونه می‌خواهد تیم ملی ایران را در گذرگاه سخت جام جهانی همراهی کند و ما را به آفریقای جنوبی ببرد؟ ضمنا اگر پرسپولیس سال قبل قهرمان شد آن قهرمانی حاصل یک مدیریت خوب بود .بازیکنان فصل قبل پرسپولیس خیلی خوب انتخاب شده بودند و در واقع خرید های این باشگاه عالی بود و گرنه قطبی کاری نکرد و چه بسا هر مدیر دیگری غیر از کاشانی بود قبل از پایان لیگ عذر این مربی را می‌خواست."

خداداد در پایان گفت:" دیگر نمی‌دانم چه بگویم چون فایده‌ای ندارد. همین آقای قطبی طی ما‌ه‌های اخیر انواع و اقسام کانال‌ها را زد تا صاحب تیم شود اما حتی یک تیم اماراتی به او ندادند ، حالا چگونه است که بهترین تیم ایران را به دست او می‌سپارند؟

تمام

من که میگم این آقا یه جورایی گرفتاره . خدا گرفتاریشو حل کنه . آخه وسط این همه به به چه چه ، یکاره اومدی چی میگی ؟ مگه قطبی در مصاحبه ی ب ی ب ی س ی چی گفته که فقط تو شاکی شدی ؟
یه مقدار به کارهای خودت برس که فوتبال رو با بوکس و چاله میدون اشتباه گرفتی .
در ضمن من همین جا ازت معذرت خواهی میکنم . چرا که حتماً فکر میکنید شما لایق سرمربی گری بودی و در حقتون بد کردن .

خیلی جالبه

خداداد کم بود مایلی کهن هم بهش اضافه شد .

ehsankalak
26-04-2009, 03:41
بيچاره حالش خوب نيست افتاده به ..شعر گفتن ( امنيت کشور !! ) انتظار داشت بهش بگن جناب آقاي عزيزي قدم رنجه کنيد بيايد تيم ملي رو تحويل بگيريد !! اون موقعي که تو مشهد لات بازي درمياود يادش رفته !! اينم نتيجه الکي گنده کردن آدماي بي ظرفيت !!

kevin
26-04-2009, 03:51
قطبی همان کسی است که چند هفته قبل با حضور در یک شبکه خارجی جدا از زیر سوال بردن ساختار فوتبال ایران، امنیت کشورمان را هم زیر سوال برد. بنده متعجبم که چگونه به چنین آدمی پست حساس سرمربیگری تیم ملی را می‌دهند زیرا حتی نباید اجازه می‌دادند او وارد ایران شود."

وی اضافه کرد:" اگر یک خارجی امنیت کشورمان را زیر سوال می‌برد می‌گفتیم خارجی است اما این آقا که ادعایش می‌شود ایرانی الاصل است چرا این کار را انجام داد؟ به نظر من قطبی اصلا ایرانی نیست ، او یک آمریکایی است یا کره‌ای و شاید هم اماراتی!"

خداداد عزیزی درباره کارنامه قطبی نیز گفت:" کسی که پرسپولیس را با بهترین نفرات و امکانات به زمین زد و آخر سر هم فرار را بر قرار ترجیح داد حالا چگونه می‌خواهد تیم ملی ایران را در گذرگاه سخت جام جهانی همراهی کند و ما را به آفریقای جنوبی ببرد؟

اگه خودش مربی میشد خوب بود چون تا به حال هرچی منگول بوده تست کردن بجز خودش >>در مورد قطبی هم امنیت فوتبال ایران رو گفته بود نه امنیت کشور >>که از bbcپخش شده بود

خلاصه یه چیزی گفته دیگه ببخشیدش -هنوز 3ماه از درگیری با خبرنگار نگذشته شاخ شده ....

kevin
26-04-2009, 03:52
اضافی ارسال شد . .

ali_manutd_2007
26-04-2009, 06:11
خداداد انسان هميشه معترضيه. با همين كاراش خودشو بدبخت كرده.

ashrafi116
26-04-2009, 06:14
خوبی منگول ها اینه که حرف گوش کنن

ashrafi116
26-04-2009, 06:16
میگم چرا هیچکدوم از ما تشکر نداریم ؟

بی باک بی بال
26-04-2009, 07:39
مصاحبه ی ب ی ب ی س ی چی گفته که فقط تو شاکی شدی
چی گف زیاد مهم نیست اینکه علیه نظام صحبت کرد مهم

momkhbpsp
26-04-2009, 08:33
این دیوانست
تنش دوباره میخواره بنده خدا
حیف اون همه طرفداری مردم از تو
اصلا قطبی آمریکاییه اگه آمریکا بده چرا رفتی تو آمریکا بازی کردی
تو خودت اگه میتونستی مثل خاکپور میموندی همونجا زندگیت رو جمع و جور میکردی

راستی یه نظرسنجی میزاشتی بد نبود.
مرسییییی

corey
26-04-2009, 09:16
گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه بو میده !!!!!!!!!
اینم شده آخر و عاقبت خدادا عزیزی

cdcenter
26-04-2009, 09:33
از کی تا به حال خداداد نگران امنیت کشور شده ؟ این اقا یادش رفته هر روز به نوعی با مسولان ساز مخالف میزد . حالا شده حامی امنیت کشور .
نمیدونم چرا اینفدر به قطبی حسادت میکنند ؟!!!!!!!! چون دیدش به فوتبال مثل خود آقایون سنتی و سیستم علی اصغری نیست ؟ ......

r4pbr4p
26-04-2009, 11:18
فقط میخواد مورد توجه قرار بگیره

حالا چه طور یا به چه صورتی یا به چه قیمتی مهم نیست

حتی اگه به قیمت خراب کردن خودش باشه

به همین سادگی...

panteaaa55
26-04-2009, 12:27

جالب اینجاست که بر علیه ایران هم صحبت نکرد بنده خدا .

گفت من امنیت نداشتم . کسی صدا مو نمیشنید . گفتم برم بهتره .

بعدشم گیریم که بر علیه دولت حرف زده . بابا عقب مونده ( خداداد ) فعلا اومده تیم ملی کشور رو نجات بده . 95 درصد آقایون هم راضی هستن . تو دیگه چرا خودتو نخود هر آش میکنی ؟

بس نیست خودتو بد بخت کردی رفت ؟ یه زمانی عقاب آسیا بودی ولی الان چی ؟ الکی الکی با یه گل به کجاها که نرسیدی ( اونم کاره خدا بود ) ولی نتونستی خودت رو حفظ کنی .

یه سرچ تو اینترنت بکن ببین هر چی هست نمونه ای از گند کاریاته .

یه خورده به خودت بیا .

panteaaa55
26-04-2009, 12:39
تا پيش از مرداد سال 1386 که او سر مربی پرسپوليس شد، کمتر کسی در فوتبال ايران، افشين قطبی را می شناخت. اما خيلی زود، او به يک پديده در فوتبال ايران تبديل شد. طرفدارانش به او لقب امپراتور دادند وا فشين قطبی با پرسپوليس قهرمان ليگ برتر ايران شد. اما او در ميانه فصل بعد، ناگهان پرسپوليس را ترک کرد و رفت و با رفتنش يک سوال بی جواب برای دوستدارانش باقی ماند؟ چرا؟

پیمان مویدی در دوبی با افشین قطبی به گفت و گو نشست و خاطرات او را از کودکی و دوران مربیگری اش در آمریکا و کره جنوبی و اقامت دو ساله اش در ایران شنید.

با یه سرچ ساده می تونید پیداش کنید .

به این نام سرچ کنید : امپراتور سرخ؛ گفت و گو با افشین قطبی

panteaaa55
26-04-2009, 13:10
بد نیست این مصاحبه ی خداداد رو هم بخونید

خداداد: مايلي‌كهن فكركرده چون سرمربي تيم ملي استمــي‌تواند دركار خــدا هم دخالت كند

خداداد عزيزي فضاي فوتبال را خوشايند نمي‌داند و حاضر است براي مقابله با دلاليسم در معرفي مربيان دلال پيش‌قدم شود و همكاران دلالش را معرفي كند. خداداد كه از منتقدان دايي بود اكنون از او حمايت مي‌كند و در خصوص رفتار مايلي‌كهن موضع مي‌گيرد.

فضاي دلالي در فوتبال ايران را چگونه ارزيابي مي‌كنيد؟
اميدوارم مسوولان قضايي باقدرت با اين پديده برخورد كنند و آسان نگيرند. بنده خبر دارم كه در ميان مربيان هم هستند افرادي كه سردمدار دلاليسم بازيكن هستند و نبايد يكطرفه به قضيه نگاه كرد و دنبال مقصر در بين اهالي مطبوعات گشت. مسوولان با يك پرس‌وجوي ساده به راحتي مي‌توانند اسامي اين مربيان را كه در ليگ هم مشغول هستند پيدا كرده و با آنها برخورد كنند.

در مورد انتقادات اخير نسبت به دايي فكر مي‌كنيد اين روند صحيح باشد؟
انتخاب مايلي‌كهن خوب بود اما در اين حال نبايد دايي را تخريب كرد. الان برخي كارشناسان با ژست آنچناني و با به كارگيري كلمات ثقيل مربيان جوان كشور را مورد بدترين نقدها قرار مي‌دهند. نمي‌دانم، مگر همين افراد در زمان حضور دايي در تيم ملي از او تعريف نمي‌كردند؟ اما حالا كه او رفته است، چرا او را به اين شكل مورد نقد و بررسي قرار مي‌دهند؟ تيم ملي در مقابل عربستان در بازي رفت و امارات خيلي بد ظاهر شد اما هيچ كس صحبتي نكرد. حالا هم شروع كرده‌اند به تخريب قلعه‌نويي و حتما فردا هم نوبت من مي‌شود.

دليل رفتار اين كارشناسان چيست؟
اين كارشناسان از ما مي‌ترسند و شايد جايگاه خود را در خطر مي‌بينند اما امثال من، دايي، استيلي و پيرواني با كارنامه‌اي كه داريم در قبال اين نقدها هيچگاه خراب نمي‌شويم. الان مدعي هستند ابراهيم‌زاده مربي علم‌گراست و قلعه‌نويي تجربي است، حتي اگر اينگونه باشد چرا ابراهيم‌زاده مانند قلعه‌نويي مقام و افتخار نياورده است.

از متن بيانيه مايلي‌كهن در خصوص قلعه‌نويي با خبر شديد؟
من اصلا رفتار و نوع بيان مايلي‌كهن را تاييد نمي‌كنم. درست است كه حاجي مايلي‌كهن سرمربي تيم ملي شده است اما نبايد حالا كه به جايي رسيده همه حرمت‌ها را زير پا بگذارد.

الفاظ به كار برده در اين بيانيه به نظر شما صحيح است؟
من مايلي‌كهن را دوست دارم اما مي‌خواهم به حاجي بگويم كه اگر قلعه‌نويي قدش كوتاه است؛ خواست خدا بوده و از شما كه حاجي و معتقد هستيد بعيد است اينگونه در مورد افراد صحبت كنيد. متاسفانه از مايلي‌كهن كه فردي مومن و باخداست اين الفاظ بعيد بود. ايشان فكر كرده چون سرمربي تيم ملي شده مي‌تواند در كار خدا هم دخالت كند؟ روي مايلي‌كهن كه مكه رفته است حساب مي‌كردم و فكر نمي‌كردم يك آدم باخدا به شكل و قيافه مردم ايراد بگيرد. تازه مگر در اين فوتبال چند آدم رستم داريم كه اينگونه در مورد قلعه‌نويي صحبت مي‌كنيد؟

اين روش برخورد سرمربي تيم ملي به نظر شما حاشيه‌سازي نيست؟
من فقط مانده‌ام چرا هر بار قلعه‌نويي در آستانه كسب يك موفقيت قرار مي‌گيرد عليه او جبهه مي‌گيرند. مطمئن باشيد خدا دماغ آنهايي كه سربالاست را به زمين مي‌مالد. متاسفانه در فوتبال ما اين موضوع تبديل به فرهنگ شده كه هر كس به قدرت مي‌رسد به دنبال تارومار كردن ديگران مي‌رود. مايلي‌كهن حالا كه سرمربي تيم ملي شده فكر مي‌كند مي‌تواند عليه همه حرف بزند.

اين رفتار از سوي بزرگان فوتبال فكر مي‌كنيد چه عواقبي داشته باشد؟
چي بگم؟ خجالت‌آور است و مانده‌ام چرا اين مسايل اتفاق مي‌افتد. اجازه دهيد در موردش صحبت نكنم، چون هر چه بگويم بدتر مي‌شود.

panteaaa55
26-04-2009, 13:18
دیدین گفتم این آقا عقده داره .

پیدا کردم ................................... پیدا کردم

بفرمائید . بخونید .

در گفت و گو با خبرنگاران

عزيزي: هنوز هم آرزوي سرمربيگري تيم ملي را دارم

مهاجم اسبق تيم ملي فوتبال ايران گفت: هنوز هم مانند گذشته آرزوي مربيگري در تيم ملي را دارم.

خداداد عزيزي در گفت و گو با خبرنگاران درباره آرزوي چند سال قبل خود كه گفته بود مي‌خواهد سرمربي تيم ملي شود؛ اظهار داشت: مسائل رخ داده درباره علي دايي دليل نمي‌شود كه اين آرزو را نداشته باشم. دايي خودش شرايطي را فراهم كرد تا به اينجا رسيد. او مي توانست از نيروهاي حاضر در فوتبال استفاده بهتري كند.
وي افزود: دايي با توجه به اعتبار بين المللي خود بايد حداكثر استفاده را از اين موقعيت مي برد. تيم ملي مي توانست خيلي راحت تر از قبل راهي جام جهاني شود. چون اين عربستان آن عربستاني نيست كه هميشه مي شناختيم اما اين رسم فوتبال است كه در چنين مواقعي اينگونه مربي را مورد انتقاد قرار دهند.
عزيزي در حمايت از دايي ادامه داد: اينكه حالا هر كسي از راه مي رسد، يك ضربه اي به دايي مي زند نامردي است. يك زماني دايي نمي گذاشت كسي در كارش دخالت كند. او براي تيم ملي زياد زحمت كشيده و در برهه اي اشتباه كرده كه اشتباه براي هر مربي پيش مي آيد. مثلا قطبي اشتباه نكرد.
نماينده فني مديريت استقلال اهواز در اين تيم تاكيد كرد: مگر نه اينكه قطبي تيم امسال پرسپوليس را خودش بست اما طاقت نياورد و رفت. آيا به اين اندازه اي كه به دايي گير داده اند كسي به او ايراد گرفت. جالب است كه او در فهرست گزينه هاي تيم ملي هم قرار گرفته است.
وي با بيان اينكه هر چقدر هم ادبيات گفتاري دايي با مطبوعات بد بوده است؛ نبايد او را اينطور مورد انتقاد قرار داد، تصريح كرد: حتي اگر ادبيات او بد باشد باز هم علي دايي است. خيلي از آقاياني كه سرمربي تيم ملي شده اند يك هزارم افتخارات دايي را در اين فوتبال نداشته اند اما فاتحه فوتبال ما را خواندند و رفتند اما كسي حتي يك ايراد هم از آنها نگرفت.
عزيزي تاكيد كرد: يكي از دلايل انتقاد شديد از دايي اين است كه رسانه ها در حال جبران ادبيات دايي هستند. البته من هميشه خودم با مطبوعاتي ها ارتباط خوبي داشته ام اما زماني هم كه آن مشكل براي خودم پيش آمد بعضي از دوستان مطبوعاتي بدون اينكه به قشر خبرنگار حرفي زده باشم عليه من مطلب نوشتند. كلا فوتبال طوري شده كه مي خواهند فقط به يكي ايراد بگيرند. بايد قبول كنيد كه رسانه ها نخواستند از دايي حمايت كنند و اين فقط مسئولان ورزشي بودند كه حامي دايي بودند.
وي عنوان كرد: نقش رسانه ها در تحريك هواداران غير قابل انكار است. رسانه ها اگر مي خواستند، مي تواسنتند دايي را بيشتر حمايت كنند. من خودم به برخي از تصميمات دايي انتقاد كردم اما نه انتقادي كه مربي را نابود كند.
عزيزي در مورد شرايط تيم استقلال اهواز كه ديروز سايپا را شكست داد؛ گفت: بازي سختي با سايپا داشتيم. تا اينجا توكلمان به خدا بوده و از حالا هم همين طور خواهد بود. من با تكيه بر جوانان و باتجربه ها و ايجاد تغيير در تاكتيك تيم توانستم شرايط را بهتر كنم. تعطيلات هم به نفع ما تمام شد. اين بازيكنان اگر بخواهند مي توانند از پس پرسپوليس و سپاهان هم بر آيند.
وي درباره حضور مهدي هاشمي نسب در كادر فني استقلال اهواز و ناراحتي پيامي ها از كميته انضباطي گفت: به جاي اينكه ما از دست آقايان ناراحت باشيم آنها شاكي هستند؟ آقايان افتخار ندادند كه در دو جلسه كميته انضباطي شركت كنند و كميته انضباطي هم حكم غيابي صادر كرد. آنها بايد به فكر پرداخت مطالبات خود باشند.

ghermezeteh
26-04-2009, 13:22
خداداد راست میگه چرا قطبی نمیاد پیشنهاداش از عراق و بلژیک و منچسترسیتی رو رو کنه؟چرا تو این مدت که تیم دسته دو امارات هم بهش پیشنهاد نداده؟

arash_3tar
26-04-2009, 13:43
این اقا دیوانه است و البته عقده ای و البته پاچه خوار
راستی از کی تا حالا این یارو خودشو ایرانی میدونه که به خودش جرات میده راجب افشین قطبی صحبت بکنه
بهتره بفرستنش شهر خودش کابل

toolhelp
26-04-2009, 13:52

به تو چه ! تو فرض كن يه مربي خارجي آوردن اصلا !

masoudtr
26-04-2009, 16:14
یک شکری خورده این لات اسمون جل من از این که همشهری این اقا هستم احساس شرم میکنم ابروی مشهدی ها را در خاور میانه برده با این کاراش

panteaaa55
26-04-2009, 18:59
به تو چه ! تو فرض كن يه مربي خارجي آوردن اصلا !

یک شکری خورده این لات اسمون جل من از این که همشهری این اقا هستم احساس شرم میکنم ابروی مشهدی ها را در خاور میانه برده با این کاراش

اینو خوب اومدی :11::11::11::11::11::11::11:

خداداد راست میگه چرا قطبی نمیاد پیشنهاداش از عراق و بلژیک و منچسترسیتی رو رو کنه؟چرا تو این مدت که تیم دسته دو امارات هم بهش پیشنهاد نداده؟

شوخی میکنی ؟ نه ؟ :31::31::31::31::31::31:

panteaaa55
26-04-2009, 19:13
میگن یه دیونه یه سنگ رو میندازه تو چاه و ..... .. .. .. . . . . .. . .. . ./ شنیدین که ؟

ا ببینید خداداد چه بلای سره خودش آورده .

این متن با نظرات دوستان در یک سایت خبری به نامه ایران چاپ شده بود . ببینید مردم چه پذیرائی از خداداد به عمل آوردن .

الان دارم سرچ می کنم یه جا از زبانه خداداد نوشته باشه ((( غلط کردم )))

حرف های چندش آور بازیکن سابق تیم ملی/خداداد عزیزی: قطبی امریکایی را نباید به ایران راه می دادند

کد خبر: ۱۳۸۸۰۲۵1958

در حالی که انتخاب افشین قطبی با استقبال خوب رسانه ها و اهالی فوتبال روبه رو شده و اکثر منتقدان سابق این مربی ترجیح داده اند در شرایط حساس کنونی از او حمایت کنند، خداداد عزیزی ملی پوش اسبق تیم ملی به شدت علیه افشین قطبی موضع گیری کرد و گفت؛ «برای فوتبال مان متاسفم که فردی را به عنوان سرمربی انتخاب می کنند که امنیت اجتماعی مان را زیر سوال برده است. قطبی همان کسی است که چند هفته قبل با حضور در یک شبکه خارجی (بی بی سی فارسی) جدا از زیر سوال بردن ساختار فوتبال ایران، امنیت کشورمان را هم زیر سوال برد. بنده متعجبم که چگونه به چنین آدمی پست حساس سرمربیگری تیم ملی را می دهند حتی نباید اجازه می دادند او وارد ایران شود.»

خداداد حتی قطبی را یک غیر ایرانی و بیگانه معرفی کرد و ادامه داد؛ «اگر یک خارجی امنیت کشورمان را زیر سوال می برد می گفتیم خارجی است، اما این آقا که ادعایش می شود ایرانی الاصل است چرا این کار را انجام داد؟ به نظر من قطبی اصلاً ایرانی نیست، او یک امریکایی است یا کره یی و شاید هم اماراتی،» مربی غیر رسمی استقلال اهواز به همین انتقادهای بی رحمانه بسنده نکرد و حتی قهرمانی قطبی در پرسپولیس را هم زیر سوال برد؛ «کسی که پرسپولیس را با بهترین نفرات و امکانات به زمین زد و آخر سر هم فرار را بر قرار ترجیح داد حالا چگونه می خواهد تیم ملی ایران را در گذرگاه سخت جام جهانی همراهی کند و ما را به آفریقای جنوبی ببرد؟ ضمناً اگر پرسپولیس سال قبل قهرمان شد آن قهرمانی حاصل یک مدیریت خوب بود .بازیکنان فصل قبل پرسپولیس خیلی خوب انتخاب شده بودند و در واقع خرید های این باشگاه عالی بود وگرنه قطبی کاری نکرد و چه بسا هر مدیر دیگری غیر از کاشانی بود قبل از پایان لیگ عذر این مربی را می خواست.» خداداد در پایان صحبت هایش علیه قطبی گفت؛ «دیگر نمی دانم چه بگویم چون فایده یی ندارد. همین آقای قطبی طی ماه های اخیر انواع و اقسام کانال ها را زد تا صاحب تیم شود اما حتی یک تیم اماراتی را به او ندادند، حالا چگونه است که بهترین تیم ایران را به دست او می سپارند؟،»

نوشته شده در تاریخ ۵ / اردیبهشت / ۱۳۸۸
موضوعات: از گوشه و کنار چه خبر؟ , فوتبال ایران
برچسب: عزیزی, قطبی

نظرات

f.sh | ۵ اردیبهشت ۱۳۸۸ :

Yeyi nist be in khodadade amale bege akhe martike dahati khoda ro shokr ke to on golo to melborn zadi ke ta akhare omret to har chi ke behet rabtiam nadare dekhalat koni.akhe mage to mahroom nisti pas lotfan khafe sho mesle ham baziaye sabeghet ke esteghlalo nabod kardan akharesham be ghalat kardam oftadan nashi tim meliam ye nafasi bekeshe.

>>>>>>>>>><<<<<<<<<
آرش آریایی | ۵ اردیبهشت ۱۳۸۸ :

آقای عزیزی ، برایت به عنوان غزال تیزپای سابق فوتبال ایران ، و کسی که تیم ملی ایران را به جام جهانی ۱۹۹۸ فرانسه برد و گل تاریخی ایران رو وارد دروازه استرالیا کرد احترام زیادی قایل بودم
از شما سوال می کنم : شما غیر از فوتبال بازی کردن چی حالیته؟؟؟
کارنامه مربیگری شما چیست؟؟؟
بر سر ایرانی چی آورده اند؟؟؟
چرا ما ایرانیان اینقدر بخیل شدیم و نمی توانیم موفقیت و محبوبیت دیگران رو ببینیم؟؟؟
آقای عزیزی با این ادبیات خودتان را نزد ملت ایران منفور نکنید و بگذارید مردم همان تصویر خوبی که در ذهنشان از شما ساخته اند باقی بماند.
فقط به این جمله بسنده می کنم که می گوید :
تا کور شود هر آنکس که نمی تواند موفقیت و محبوبیت کسی را ببیند
به امید موفقیت امپراتور و تیم ملی ایران به درگاه خداوند دعا می کنیم

>>>>>>>>>><<<<<<<<<

ساسان | ۵ اردیبهشت ۱۳۸۸ :

من فقط می تونم بگم که واقعا برای خداداد عزیزی متاسفم. چون مب ترسم چیز بیشتری بگم بیاد منم بگیره بزنه…
در حر صورت من فکر می کنم ایشان بیشتر به غیر ایرانی چه در جمال و چه در کمال شبیهند.

>>>>>>>>>><<<<<<<<<
ژیلا | ۵ اردیبهشت ۱۳۸۸ :

متاسفم برای شما که بعد از آن همه محبوبیت هم اکنون بسی منفور هستید
و هم اکنون به هیچ عنوان در جایگاهی نیستید که اظهار نظر کنید
پس بهتر است زبان در کام بگنجانید
و با ادبیات خودتان : اگر قطبی ایرانی نیست شما که به مغولهای وحشی بیشتر شباهت دارید چه ظاهری چه رفتاری

>>>>>>>>>><<<<<<<<<

حامد | ۵ اردیبهشت ۱۳۸۸ :

آقای عزیزی واقعا برای شما متاسفم …

>>>>>>>>>><<<<<<<<<

یک آریایی دیگر | ۵ اردیبهشت ۱۳۸۸ :

حرفهای آقای عزیزی کاملا واضح و روشن است .آریایی کمی عمیقتر فکر کن چرا سعی میکنی خود را به نفهمی بزنی

>>>>>>>>>><<<<<<<<<

morteza | ۵اردیبهشت ۱۳۸۸ :

من از طرفداران پروپاقرص امپراتور هستم وامیدوارم ایشان بتونه به این فدراسیون اثبات کنه که تمام استعدادهای بکر این مملکت از اینجا فراری شدن وخیلیاشون دوست دارند برای این مملکت خدمتی کرده باشند نمونه هاش زیادند که شماها میتونین یکیشون رو تحقیق کنید وببینید که دردنیا چگونه پاجای بزرگان آواز دنیا میگزارد نوجوان۱۴ساله آقای شاهین جعفرپور که ویدئوهاش داره تویوتیوب غوغا میکنه و و و …
درجواب آقای غزال هم باید عرض کنم آخه افغ… تو که جد ان در جدت نامعلومه که اصلاً ایرانی هستی یانه چی میگی خودت نتونستی دوسال تمام دوتا تیم کوچولو(پیام وابومسلم) رو به یه جایی برسونی که مطمئناً اگه یه مربی مثل فیروز کریمی تو این تیمها بود الان کمتراز ادعای قهرمانی نداشتند تا اینکه به دسته یک سقوط کنند خدا به داد استقلال اهواز برسه که نمیدونه چه عتیقه ایی رو به مربی گری داره درمیاره
خیلی دوست دارام تا خداداد خودش این مطلبو بخونه چون من از نزدیکانی بودم که اخلاق خیلی گ… شازده رو تو زمین و بیرون زمین دیدم بهتر میدونم بگم پینوکیو تو۴۰ قسمت آدم شد ولی جنابعالی ۱۵۰۰قسمتهم نمیتونه کاری برات انجام بده

>>>>>>>>>><<<<<<<<<

morteza | ۵ اردیبهشت ۱۳۸۸ :

به امید موفقیت ایرانیان درسرتاسر دنیا تانام پرشین همیشه درسرزبانها بماند وعلم در ثریا و حکمت در اعماق نصیبشان گردد.
زنده باد ایران وایرانی درسرتاسر دنیا

>>>>>>>>>><<<<<<<<<

ali | ۵ اردیبهشت ۱۳۸۸ :

این اقای خداداد عزیزی که اون افتضاح دعوا مرافه را راه انداخت و قطعا تحصیلات پایینی دارد چطور اظهار نظر میکند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

>>>>>>>>>><<<<<<<<<

شیرین | ۵ اردیبهشت ۱۳۸۸ :

چقدر حسادت می تونه به آدم فشار بیاره..!
تو برو به ادامه قمه کشی هات برس الدنگ..!

>>>>>>>>>><<<<<<<<<

babak | ۵ اردیبهشت ۱۳۸۸ :

To dige chera?

>>>>>>>>>><<<<<<<<<

نوید | ۵ اردیبهشت ۱۳۸۸ :

تنها افشین قطبی میتونه به این فوتبال ما کمک کنه اگه امسال خداداد عزیزی و عزیزی های دیگر بزارنش، قطبی برای فوتبال یه اپراتور واقعیه چون هم تجربه داره هم تحصیلاتشو هم ارادشو…… قابل توجه آدامایی که یه گل مهم میزنن فکر میکنن همه کاره فوتبال شدن میتونن هر غلطی که بخوان بکنن.

>>>>>>>>>><<<<<<<<<

maryam | ۵ اردیبهشت ۱۳۸۸ :

واقعا ما باید آقای قطبی را حمایت کنیم چون این علاقه ایشون به ایرانه که حاضر شدند اینهمه سختی را تحمل کنند و به ایران بیایند!

>>>>>>>>>><<<<<<<<<

maryam | ۵ اردیبهشت ۱۳۸۸ :

حتما اگه آقای خداداد مربی تیم ملی می شد خیلی توانا و با سواد بود!!

>>>>>>>>>><<<<<<<<<

hamid | ۵ اردیبهشت ۱۳۸۸ :

این اقای نسبتا” محترم بهتره اول ادب و نزاکت یاد بگیره بعد بیاد تو هر مساله که خیلی از اونا هم به اون ربطی نداره دخالت بکنه
من از صمیم قلب اقای قطبی رو به خاطر رفتار و گفتارشون دوست دارم و براشون آرزوی موفقیت دارم وکسب هر نتیجه ای ذره ای از محبوبیت ایشون کم نمیکنه
امیدوارم این مافیای فوتبال بزاره ایشون و تیم ملی کارشون رو انجام بدن

>>>>>>>>>><<<<<<<<<

نازیلا | ۵ اردیبهشت ۱۳۸۸ :

آقای عزیزی شما از بهترین بازیکنان به یادماندنی در فوتبال ایران هستید
ولی نمی دانم چرا انقدر وجهه کار خود را خراب کردید
هم در مربیگریتان افتضاح شدید
هم در برخوردتان افتضاح هستید
هم در انتقادتان افتضاح هستید
کمی به خود بیایید و به جای سنگ جلو پا انداختن کمی به شرایط فعلی تیم ملی کمک کنید
و به امپراطور عزیز تبریک می گویم و امیدوارم موفق باشند

>>>>>>>>>><<<<<<<<<

فرید | ۵ اردیبهشت ۱۳۸۸ :

آخه یکی به اون خداداد مغول زاده بگه کارنامه کاری قطبی چه در داخل و چه در خارج کشور بر کسی پوشیده نبست و البته همگان بر کارنامه شما و گندی هم که شما به تیمها زدید واقف هستند. پس احتراماٌ خفه شده و در کاری که در حد و اندازش نیستی نظر نده.

>>>>>>>>>><<<<<<<<<

مهرداد | ۵ اردیبهشت ۱۳۸۸ :

تا قبل از ورود آقای قطبی به ایران ، تصوری که از مربیان ایرانی داشتیم ، ادبیات زشت و نا پسند که نمونه اش را مهران مدیری در فیلم اخیرش نشان داد اما با ورود آقای قطبی یک فرهنگ بالا به همراه تاکتیک جدید کل فوتبال ایران را متاثر کرد.
زمانی که اسم آقای خداد در اخبار و روزنامه ها می آید مطمئنا” پشت سر آن منتظر شنیدن موضوع دعوا و مرافعه جدید و یا حرفهای زشت و ناپسند از او هستیم.اگر او از مشکلات فوتبال ایران حرف زده مطمئنا” واقعیت دارد و اگر الان آمده که به فوتبال ما کمک کند به این علت است که او یک ایرانی اصیل است و می خواهد به فوتبال کمک کند و حیثیت از دست رفته فوتبال ایران را بازگرداند.

>>>>>>>>>><<<<<<<<<

rezvan | ۵ اردیبهشت ۱۳۸۸ :

فقط حمایت از قطبی .اون می تونه .
کسایی مثل خداداد شناخته شدن و حرفشون هیچ ارزشی نداره.

>>>>>>>>>><<<<<<<<<

حسن | ۵ اردیبهشت ۱۳۸۸ :

آقای عزیزی چقدر شما بی سواد و عقده ای تشریف دارین
آخه احمق دهاتی الان که موقعیت حساسه و همه حتی منتقدهای امپراتور تصمیم گرفتند از تیم ملی و اسم ایران و ایرانی دفاع کنند و انتقاد های کور کورانه رو کنار بزارن تو دیگه این بین چی میگی.زنده باد ایران زنده باد افشین با تعصب و با غیرت

بردیا
26-04-2009, 19:57
واقعا برای دوستانی که از خداداد طرفداری میکنن متاسفم
کسی که کارنامه اخلاقی کاملا مشخصی داره حالا داره از کسی که حقیقت رو گفته انتقاد میکنه
وقتی به ماشین همسر یا ناموس شما توی خیابون حمله بکنن،شما اونوقت میگید که اینجا پر از امنیت هستش؟
الکی هم فرافکنی نکنید و بحث ضد نظام صحبت کردن رو پیش نکشید که یه کلمش هم ضد نظام نبودش

momkhbpsp
26-04-2009, 20:17
واقعا برای دوستانی که از خداداد طرفداری میکنن متاسفم
کسی که کارنامه اخلاقی کاملا مشخصی داره حالا داره از کسی که حقیقت رو گفته انتقاد میکنه
وقتی به ماشین همسر یا ناموس شما توی خیابون حمله بکنن،شما اونوقت میگید که اینجا پر از امنیت هستش؟
الکی هم فرافکنی نکنید و بحث ضد نظام صحبت کردن رو پیش نکشید که یه کلمش هم ضد نظام نبودش

تایید میشه 100%

panteaaa55
26-04-2009, 20:45
امپراطور بازگشتت به وطنی که به تو ظلم کرد را تبریگ میگم

تبریک تبریک

مرسی momkhbpsp عزیز

MoJtaBa.R
26-04-2009, 21:29
متاسفانه مد شده توي ايران که وقتي کسي به يه افتخار يا مدارج بالاتري از زندگيش ميرسه يه سري حسادتها و حرفها بيرون مياد

توي همه ي زمينه ها هستش ، آدمي توي ايران بزرگ کوچيکه : کوچيکتر از اين که آدم بشه گفت : حاجي مايلي هم يه شعر گفت در همين باره

MoJtaBa.R
26-04-2009, 21:31
نقل قول:
امپراطور بازگشتت به وطنی که به تو ظلم کرد را تبریگ میگم

تبریک تبریک

مرسی momkhbpsp عزیز

جالب بود و بي بديل

..

yoosef_st
26-04-2009, 21:39
منم با این حرف کاملا موافقم:

من که میگم این آقا یه جورایی گرفتاره . خدا گرفتاریشو حل کنه . آخه وسط این همه به به چه چه ، یکاره اومدی چی میگی ؟ مگه قطبی در مصاحبه ی ب ی ب ی س ی چی گفته که فقط تو شاکی شدی ؟
یه مقدار به کارهای خودت برس که فوتبال رو با بوکس و چاله میدون اشتباه گرفتی .
در ضمن من همین جا ازت معذرت خواهی میکنم . چرا که حتماً فکر میکنید شما لایق سرمربی گری بودی و در حقتون بد کردن .
منم براش دعا میکنم مشکلاتش حل شه.
لابد میخواسته تیم ملی رو بدن دست این وحشی!

momkhbpsp
26-04-2009, 21:47
تبریک تبریک

مرسی momkhbpsp عزیز

جالب بود و بي بديل

..

اما امیدوارم قطبی ایران رو به جام جهانی ببره تا رویه یه همچین آدمایی کم بشه
نمیدونم اون آدمایی که اومده بودن تو فرودگاه و قطبی رو تشویق میکردن اگه به جام جهانی هم نریم بازم قطبی رو حمایت میکنن
قطبی
تو آمریکا علم فوتبال رو یاد گرفت
تو کره تجربه فوتبال رو یاد گرفت
تو ایران سیاست فوتبال رو یاد گرفت

Jocker
26-04-2009, 21:50
می‌گم خوبه نیامدند که از شما دوستان درباره سرمربی گری قطبی سوال کنند وگرنه از سایه قطبی را با تیر می‌زدید

من هم خیلی با قطبی موافق نیستم

ولی خداداد نباید اینجوری صحبت می‌کرد هر چه باشه با هم همکار هستند مثلاً ...

B3HZ@D
26-04-2009, 21:59
البته فقط بحث ایشون نیست
فرشاد پیوس و یک سری دیگه مثل ایشون که فقط ادعا دارن میخوان همه کاره باشن
این عزیزی که دیگه ابرویی برای خودش نذاشته و همیشه هم باید اظهار نظر کنه
اگه سراغش نرن که باهاش مصاحبه کنن خودش میره سراغ خبرنگاران تا باهاشون مصاحبه کنه
ایشون اول ادبیات گفتاری خودشون رو درست کنن بعد ایراد بقیه رو بگیرن
خدا بهش شفا بده
به امید موفقیت تیم ملی

Grand
26-04-2009, 22:44

من مصاحبه رو دیدم ولی صحبتی علیه نظام ندیدم!

صحبت از کمبود امکانات و اینکه بعضی مسئولان به قولهای خودشون عمل نکردند، میشه صحبت علیه نظام؟!

h_starboy
26-04-2009, 23:15
باید همیشه از صحنه فوتبال محوش کنن

iman_s
26-04-2009, 23:53
بس نیست خودتو بد بخت کردی رفت ؟ یه زمانی عقاب آسیا بودی ولی الان چی ؟ الکی الکی با یه گل به کجاها که نرسیدی ( اونم کاره خدا بود ) ولی نتونستی خودت رو حفظ کنی .
من که هر چی فکر میکنم تشابهی بین غزال و عقاب نمی بینم :دی

اما خيلی زود، او به يک پديده در فوتبال ايران تبديل شد. طرفدارانش به او لقب امپراتور دادند
و بعد از 4 باخت بهش لقب یکی از شخصیتهای دروغگوی کارتونی رو دادند.

B3HZ@D
27-04-2009, 00:50
شما خوشت میاد جنجال درست کنی؟!
خود شما دست کمی از این خداداد نداری...

sia-saketi
27-04-2009, 00:59
این اگه چیزی حالیش بود الان این وضعو نداشت... بیچاره خب خواسته یه کم اظهار وجود کنه بگه من هنوز زنده ام!!!
وقتی خودش مربیگری بلد نیست... از موفقیت دیگران چیزمیشه!!!

iman_s
27-04-2009, 00:59
اولا که مگه چیز اشتباهی گفتم؟!
دوما شما یک نیم نگاه به پستهای خودت تو انجمن بنداز بعد درباره دیگران اظهار نظر کن.

panteaaa55
27-04-2009, 12:47
می‌گم خوبه نیامدند که از شما دوستان درباره سرمربی گری قطبی سوال کنند وگرنه از سایه قطبی را با تیر می‌زدید

من هم خیلی با قطبی موافق نیستم

ولی خداداد نباید اینجوری صحبت می‌کرد هر چه باشه با هم همکار هستند مثلاً ...

ببین ما هم طرفدار قطبیه نوعی نیستیم . به نظر من ایشون فوتبال و مربیگری حالیشه . به عبارتی کار بلده .
به قوله بعضی ها حداقل دو تا عکس با شرت ورزشی داره .
کارش هم مربی گریه .
آخه می دونی چیه . من معتقدم شاید یکی بهترین بازیگر باشه . حالا در هر نقشی . سینما . فوتبال و ....

ولی دلیل بر این نیست که گارگردان ، مربی و ... خوبی هم باشه .

مگه غیر از اینه ؟ وگرنه قطبی نه نونه ما رو میده نه آبه ما رو . همین

من مصاحبه رو دیدم ولی صحبتی علیه نظام ندیدم!

صحبت از کمبود امکانات و اینکه بعضی مسئولان به قولهای خودشون عمل نکردند، میشه صحبت علیه نظام؟!

دقیقاً همینطوره .
صحبت از پشت پرده ی فوتبال بود . آخه مربی رو چه به سیاست مملکت .

اون در مورده خودش و فوتبال و اون چیز های که همهی ما کم و بیش می دونیم صحبت کرده .

panteaaa55
27-04-2009, 12:48
شما خوشت میاد جنجال درست کنی؟!
خود شما دست کمی از این خداداد نداری...

اولا که مگه چیز اشتباهی گفتم؟!
دوما شما یک نیم نگاه به پستهای خودت تو انجمن بنداز بعد درباره دیگران اظهار نظر کن.

:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:

بابا دوست باشید باهم

ehsankalak
27-04-2009, 13:04
مخلص کلوم :
خداداد عزيزي يه آدم عقده ايه که هميشه خواسته با شنا کردن خلاف جهت آب خودشو نشون بده! و تا حالاشم براي فوتبال اين مملکت جز حاشيه هيچ چيزي به ارمغان نياورده !!

shahrokh_sib
27-04-2009, 13:38
الان همه باید از قطبی حمایت کنن....

خداداد هم داره با این حرفا خودشو بیشتر خراب میکنه.

قطبی از مایلی کهن بهتره . حداقل فوتبال روز حالیشه......

AnaTHemAomid
28-04-2009, 01:56
شب تارررررر بی قراره تیمی که حریف نداره ----------------------- ( بقیش سانسور )
بازگشت غرور آمیز افشین امپراطور رو به وطن تبریک میگم
و چشم حسودان از جمله مستر خداداد عزیزی کور

panteaaa55
28-04-2009, 02:21
خداداد بابت گلي كه به استراليا زده فكر ميكنه دو دانگ از فوتبال ما بايد سندش به اسم اون زده بشه…!

اقا من چون راجع به موضع گيري خداداد عزيزي در قبال افشين قطبي چيزي ننوشتم براي بعضي دوستان شبهه پيش اومده نكنه بنده لال شدم كه چيزي نميگم يا اينكه هواي همشهري خودم رو دارم…! و البته دليلش اين نبود؛ بلكه اين اظهارات بقدري سخيف بود كه فكر كردم حتي لازم به اظهار نظر عوامي همچو من هم نيست…! به هر حال خداداد بابت گلي كه به استراليا زده فكر ميكنه دو دانگ از فوتبال ما بايد سندش به اسم اون زده بشه و همون گل بيمه اش كرده كه هر وقت دلش خواست شاخ بشه و وقتي ميبينه افشين قطبي كه نه توي تيم ملي بازي كرده و نه گلي زده؛ براي سرمربيگري تيم ملي انتخاب ميشه حس ميكنه در حقش اجحاف شده و اين حس حسادت عجيب همه جاي ادم رو ميسوزونه …!

جالبه كه بعضي ها عادت دارن راجع به هر چيزي اظهار نظر كنن همينطور كه اقاي عزيزي به اقاي قطبي حمله ميكنه كه ايشون امنيت ملي رو زير سوال برده و اينكه ايشون ايراني نيست و چند اراجيف ديگه كه حتي ارزش بيان هم نداره…! و البته در قبال اين اراجيف همين كه اقاي قطبي فرمودن من دست دشمنانم رو ميبوسم فرق ميان فرهنگ اين دو شخص رو نشون ميده…! در صحنه سياست ميتونيم عزيزي رو به احمدي نژاد تشبيه كنيم كه با چاقوي زنجان دشمنان فرضي رو تهديد ميكنه و به نخست وزير غربي ميگه نُچ…! و افشين قطبي رو هم ميتونيم به خاتمي تشبيه كنيم…!

به هر حال كاش خيلي ها ميفهميدن كه در حال حاضر وظيفه ملي ميهني هر فردي اعم از موافق و مخالف پشتيباني از تيم ملي و كادر سرپرستي اونه نه اينكه در مقطع حساس كنوني اظهاراتي رو به زبون بيارن كه حتي بچه هاي دبستاني هم از لابلاي اين اظهارات حس حسادت و كينه توزي رو حس كنن…!

جناب عزيزي تجربه از قديم و البته از همين چند روز پيش هم ثابت كرده كه براي سرمربي شدن اخلاق مداري و شعور فردي حرف اول رو ميزنه و هر لمپُني به صِرف گل زدن به استراليا يا حاجي و ارزشي بودن! لياقت سرمربي شدن تيم ملي رو نداره…! با بيان اين حرفهاي سخيف اب در هاون نكوبيد كه از اين پشم كلاهي براي شما نيست…!

منبع : وبلاگ تلخ نوشته هاي يك مشهدي

panteaaa55
28-04-2009, 02:28
خداداد کم بود مایلی کهن هم بهش اضافه شد .

مايلي كهن:پارتي قطبي اوباما بود

مثل اينكه محمد مايلي‌كهن نمي‌خواهد دست از حواشي و اتفاقاتي كي در فوتبال ايران مي‌افتد، بردارد. انگار او خودش تبديل به يكي از حاشيه‌سازترين و جنجالي‌ترين چهره‌هاي فوتبال ايران شده است.

حاجي در آخرين بازي ليگ‌برتر، باز هم چهره عصباني خود را نشان داد تا و با پرخاش نسبت به اين اتفاقات واكنش نشان داد . مايلي‌كهن ابتدا از زمين بازي اخراج شد، خودش دليل اين اخراج را در كنفرانس مطبوعاتي اينگونه بيان مي‌كند:«به داور اشاره كردم تا بيايد كنار زمين با او حرف بزنم به او گفتم اين آقا محيط مقدس فوتبال را با باغ‌وحش اشتباه گرفته است.

برخورد و لحنش در شان فوتبال ايران نيست. داور گوش نكرد و بحث‌ها و اعتراضات من ادامه دار شد تا داور هر دو ما هر دوي ما را اخراج كرد.» گويا فيروز كريمي در اين بازي يكي از بازيكنان تيمش را به نام يكي از حيوانات صدا كرد كه خشم حاجي‌مايلي‌كهن را برانگيخت.

حقتان است

جالب اينجاست بعد از اتمام بازي درحالي كه داور به همراه كمك‌داوران منتظر بود تا بازيكنان از زمين خارج شوند، سيدجلال حسيني به داوران حمله‌ور شد كه مايلي‌كهن در مقابل او ايستاد تا دست مدافع سايپايي‌ها به داور نرسيد.

اين درحالي است كه خود حاجي با لحن جالبي به آنها گفت:«لياقت شما همين كريمي است كه با شما همين طور برخورد كند.» كنفرانس مطبوعاتي مايلي‌كهن بعد از صحبت‌هاي فيروز كريمي جنجالي‌تر شد. او همان ابتدا به سرمربي صبايي‌ها حمله كرد و گفت:«كريمي دلقك است . شما تلويزيوني‌ها هم تبليغ او را مي‌كنيد و عكس و تصوير و صحبت‌هايش را پخش مي‌كنيد. من نام همه را افشا مي‌كنم چند نفر ديگر هم در فوتبال ايران هستند كه نام آنها را هم افشا خواهم كرد.»

فدراسيون رنگ عوض كرد

جالب اينجاست مايلي‌كهن در مورد فدراسيون و مهدي تاج هم حرف مي‌زند:«وقتي تاج با من صحبت مي‌كرد از شهيد باكري‌ها و شهيدان ديگر برايم مي‌گفت كه مرا بارها تحت‌تاثير قرار مي‌داد. من مطمئنم آقاي تاج براي افشين قطبي از تام‌كروز و بازيگران هاليوودي مثال مي‌زند. فدراسيون چرا اينقدر رنگ عوض كرده.»

اينها نماينده نيستند

صحبت‌هاي حاجي حتي به مجلس و كميسيون ورزش هم مي‌كشد:«در مجلس دوستان در مورد تيم‌ملي صحبت كرده‌اند و اعلام آمادگي كرده بودند تا از من حمايت كنند متاسفانه اين اتفاقات افتاد. من نمي‌دانم چطور آنها نام خود را نماينده مجلس اين مملكت مي‌گذارند من به مقدار نجف‌نژاد مي‌گويم«بي‌مقدار» نجف‌نژاد. او حرفش را 180درجه تغيير داد، با استقلال همان كاري را كرد كه همه ما مي‌دانيم. »

شما رفيق قطبي هستي

محمد مايلي‌كهن كه حسابي به هم ريخته است. او درپاسخ به اين پرسش كه شمايي كه نسبت به فحاشي هواداران استقلال آن واكنش را نشان داديد، چرا در مقابل فحاشي‌ هواداران سايپا كه توسط كانون هواداران اين باشگاه جمع شدند هيچ واكنشي نشان نمي‌دهيد.

او با لحن جالبي پاسخ داد از كجا معلوم شما به آن هواداران خط نداده باشيد. خبرنگاري گفت:«ما آدم‌هاي معمولي هستيم مثل شما نيستيم» حاجي پاسخ داد:« آره ، شما رفيق‌هاي قطبي هستين پارتي قطبي اوباما است و طرفدارانش تام‌كروز ، رفيق من احمدي‌نژاد است وهر روز هم ارادتم بيشتر مي‌شود دلتان بسوزد. قطبي از اين مملكت با آن وضع رفت، همه را لحن بد خطاب كرد، خارج از كشور عليه ما صحبت كرد اما با سلام و صلوات به ايران بازگشت و تيم‌ملي اين بزرگي را به دستش داد. براي مسئولان سازمان و فدراسيون متاسفم. آدم‌ها چه زود رنگشان را عوض مي‌كنند

ferdfe
28-04-2009, 09:01
این دیوانست
تنش دوباره میخواره بنده خدا
حیف اون همه طرفداری مردم از تو
اصلا قطبی آمریکاییه اگه آمریکا بده چرا رفتی تو آمریکا بازی کردی
تو خودت اگه میتونستی مثل خاکپور میموندی همونجا زندگیت رو جمع و جور میکردی

راستی یه نظرسنجی میزاشتی بد نبود.
مرسییییی

به اصل نكته اشاره نكردي
وقتي رفته بود تو امريكا اونجا هم بيرونش كردن به خاطر كتك كاري با دروازه بان :27:

panteaaa55
28-04-2009, 16:11
به اصل نكته اشاره نكردي
وقتي رفته بود تو امريكا اونجا هم بيرونش كردن به خاطر كتك كاري با دروازه بان :27:

همه جا یه همچین موردی داشته .

کفره ننگه مایه ی آبرو بید به خدا

:10::19::40::11::18::40::11::19::10::18::19::40::1 0::11:

panteaaa55
29-04-2009, 00:13
نامه محرمانه اوباما به كفاشيان در حمايت از قطبي

مايلي كهن پس از آنكه دعوايش با علي دايي باعث به دادگاه كشانده شدن هر دو و ايضا ممنوع المصاحبه شدن وي گرديد، و بيانيه هايش بر عليه قلعه نويي منجر به استعفا (شما بخوانيد اخراجش) از سرمربي گري تيم ملي شد، در هفته انتهايي ليگ برتر نيز به فيروز كريمي گفت دلقك(!)، در انتهاي اين بازي براي آنكه قطبي ابراز گلايه نكند كه چرا مايلي كهن او را از بيانات خود مستفيض ننموده است ، به قطبي هم گير داد.

بر اساس شنيده ها مايلي كهن در حين بازي به داور معترض شده است كه چرا فيروز كريمي به جاي استفاده از كلماتي همچون "گنده باقالي"، "گروهبان قندلي" و "كوتوله" بازيكنان خودش را با الفاظ ديگري صدا مي كرده است، كه در نتيجه داور مسابقه هر دو مربي را از زمين بازي اخراج كرده است!
مايلي كهن پس از بازي تيمش در برابر صبا باطري گفت: "كريمي دلقك است ... من نام همه را افشا مي‌كنم چند نفر ديگر هم در فوتبال ايران هستند كه نام آنها را هم افشا خواهم كرد."

البته آقاي مايلي كهن تا قبل از اين نام گروهبان قندلي و گنده باقالي و ايضا شعبان بي مخ و كوتوله را افشا نموده است، يك دلقك در فوتبال كم داشتيم كه آن را هم كشف كردند، با توجه به نوع ادبيات مايلي احتمال مي رود چند نفر ديگري كه مي خواهند افشا كنند بدين شرح باشد:

خداداد.ع: اراذل و اوباش ، اكبر.م: ماموت، غلامحسين.پ: مفلس، عادل.ف: ژانگولر ، علي.ك: مترسك و ...
مايلي كهن همچنان گفت: "پارتي قطبي، اوباما است و طرفدارانش تام‌كروز ، رفيق من احمدي‌نژاد است وهر روز هم ارادتم بيشتر مي‌شود دلتان بسوزد."

شنيده مي شود پس از گفته شدن اين جملات توسط مايلي كهن، محل كنفرانس خبري دچار آتش سوزي شد كه كارشناسان آتش نشاني گفتند اين آتش سوزي در اثر سوختن دل خبرنگاران و عكاسان و در نتيجه سرايت آتش از دل اين افراد به اتاق كنفرانس خبري بوده است!

گفته مي شود در همين راستا اخيرا نامه اي از طرف اوباما خطاب به فدراسيون فوتبال كشف شده است كه پارتي بازي در انتخاب سرمربي جديد تيم ملي را تاييد مي كند، نامه ي مذكور به شرح زير است:

Hello MR Kafashian
I am obama, ghotbi is a nice boy because he is pesar khaleye man!, ghotbi sazmandarish good hast and he have dele shir!
He love dare sarmorabi Iran beshe, if ghotbi ro sar morabi kunin, I ejaze midam oraniyom ghani konin!!!
Dar zemn you are very happy, and I love “her her” khandidan e you!
Gole zard and write and arghavani, remember me ta mitavani!

گفتني است كفاشيان نيز جواب نامه ي مذكور را بدين گونه داده است:

هلو اوباما
هاو آر يو؟ گود هست حالت؟!
آي ام نُ تصميم گيرنده، آي ام جاست امضا آندر حكم هاي سرمربي ها!
پليز سند ايميل فور منيجر علي آبادي!
تنكيو وري ماچ! آي تالك ماچ! رممبر وي ن ُ عيد ديدني!
قوري ز پنسيل، پنسيل زقوري، آي لاو يو، گوگولي مگولي!

توضيح ضروري: البته هنوز فدراسيون فوتبال در مورد افشاي نامه هاي فوق اظهار نظري نكرده و آنها تاييد و يا تكذيب ننموده است!

يكي از كارشناسان كه خيلي دوست داشت نامش را فاش كنيم اما ما براي گرفتن حالش اين كار را نمي كنيم دليل صحبت هاي اخير مايلي كهن را اينگونه شرح داد: از آنجا كه صندوق بين المللي پول گفته است ايران بالاترين نرخ تورم را در خاورميانه دارد و در نتيجه هزينه هاي زندگي بالا رفته است، مايلي كهن چون مي خواهد به نوعي به اقتصاد اقشار متوسط جامعه كمك كند و شنيده است كه شريفي (رئيس كميته انضباطي) حقوقش كم است، قصد دارد با اينگونه صحبت هايش باعث اضافه كاري شريفي و در نتيجه بالا رفتن حقوق ايشان بشود.
اين كارشناس در حالي كه اشك در چشمهايش حلقه زده بود ادامه داد: مايلي كهن خودش را فدا مي كند تا اقشار كم درآمد جامعه زير بار تورم له نشوند!

جناب مايلي كهن همچنين در انتهاي اين ديدار گفتند: "تنها هدف من سالم سازي فوتبال است."، يكي از آگاهان گفت: همين سالم سازي فوتبال از نوع مايلي كهني منجر به سقوط تيم پيام شد، زيرا ايشان به گفته ي خودش در بازي با استقلال اهواز از دروازبان چهارم و ايضا بسياري از نيمكت نشينانش استفاده كرد و به طور سالم به استقلال اهواز باخت!!
در انتهاي اين متن توجه شما را به سه تست چهار گزينه اي جلب مي كنيم:
1- مايلي كهن: من به داور چهارم گفتم ورزشگاه ..... است اينجا .... نيست كه اين ... چنين مي‌گويد و به همين خاطر از زمين مسابقه اخراج شدم.

الف. باغ وحش – مكان مقدس – معلم ادبيات
ب. مكان مقدس- بيانيه – گنده باقالي
ج. گنده – جاي شعبان بي مخ ها - كوتوله
د. مكان مقدسي - باغ وحش – آقا

2- منظور آقاي مايلي كهن از كلمه "ايشان" در جمله زير چه كسي است؟

"ايشان" حتي وقتي در ايران بودند همه خبرنگاران را ديوانه و بازيكنان خود را حيوان خطاب كرده بودند.
الف. خواجه حافظ شيرازي
ب. ابوريحان بيروني
ج. پرفسور بالتازار
د. افشين قطبي

3- مايلي كهن: به قاطعيت مي‌گويم فيروز كريمي بازيكنان خود را .... به زمين مي‌فرستد و يكي از عاملان ... است.

الف. از ترس آمپول- توزيع پرتقال هاي اسرائيلي(!)
ب. از كره ي مريخ – بالا رفتن ترافيك مسافرت هاي بين كره اي!
ج. به زور جك و لطيفه – اس ام اس هاي تخريبي بر عليه دولت
د. به زور آمپول- دوپينگ

*پاسخ صحيح هر سه سئوال گزينه "د" بود.
- جمله پاياني: تعجب نكنيد اگر در روزهايي نه چندان دور شاهد صدور چنين بيانيه اي از طرف يكي از مربيان بر عليه قطبي بوديد: "اي سوسول منچ باز، من كه مي دونم توي كره هميشه مار پله بازي مي كردي، تو جومونگ هم نيستي چه برسه به امپراطور ... "

momkhbpsp
29-04-2009, 09:41
قشنگ بود
مرسی

بردیا
29-04-2009, 12:43
کلی خندیدیم
دمت قیژ

panteaaa55
29-04-2009, 15:36
قشنگ بود
مرسی

کلی خندیدیم
دمت قیژ

خواهش میکنم .

ali_ranger22
29-04-2009, 16:16
Hello MR Kafashian
I am obama, ghotbi is a nice boy because he is pesar khaleye man!, ghotbi sazmandarish good hast and he have dele shir!
He love dare sarmorabi Iran beshe, if ghotbi ro sar morabi kunin, I ejaze midam oraniyom ghani konin!!!
Dar zemn you are very happy, and I love “her her” khandidan e you!
Gole zard and write and arghavani, remember me ta mitavani

خیـــــــــــلی باحال بود ! کلی خندیدم ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بردیا
29-04-2009, 18:12
write

البته اینجا نویسنده به جای white اونو اشتباهی نوشته.:دی

panteaaa55
29-04-2009, 23:25
چرا قطبي محبوب است و مايلي كهن نيست؟

1- شايد محمد مايلي كهن دلخوش به چهار پنج نفر كارمند باشگاه سايپا بود كه در انتهاي سالن كنفرانس ورزشگاه انقلاب كرج ايستاده بودند و پس از پايان حرف هايش براي حاجي دست مي زدند.سرمربي سايپا يكشنبه بعد از ظهر خود را به طوفاني ترين شكل ممكن به پايان برد و بعد از رفتار عجيب و غريب در كنار زمين كه منجر به اخراجش از سوي داور مسابقه با صبا شد، در رودرويي با خبرنگاران هم آنها را غافليگر كرد.

همان طور كه مسوولان برگزار كننده بازي و ناظران آن از امتناع مايلي كهن در خروج از زمين و تعطيلي چند دقيقه اي مسابقه انگشت به دهان شدند و البته نيمكت نشينان سايپا كه به چشم خود ديدند مايلي كهن چگونه و با چه لحني به امين منوچهري، كه در دقيقه 30 از زمين اخراج شد، توپيد!اما داستان اتاق كنفرانس يك سورپرايز كامل بود.لحظاتي كه همه از سوي مايلي كهن در مظان اتهام قرار گرفتند و اين همه شامل فيروز كريمي ، امير قلعه نويي، افشين قطبي، فدراسيون، سازمان، خبرنگار و حتي نمايندگان مردم در مجلس شوراي اسلامي هم مي شد.

2- خبرنگاراني كه با ذوق زدگي كامل مشغول نوشتن حرف هاي مايلي كهن در آخرين روز ليگ برتر بودند، بارها و بارها سري به تاسف تكان دادند و البته در دل خود «خدا را شكر» گفتند كه مايلي كهن حداقل ديگر سرمربي تيم ملي ايران نيست.او عليرغم ظاهر مذهبي ، به هيج وجه ابايي از ريختن آبروي برادران ديني خود ندارد.

تهمت زدن به فيروز كريمي و نسبت دادن جرمي كه ثابت شده در فوتبال ايران به اين راحتي ها قابل اثبات نيست يا تلاش در جهت تخريب وجهه افشين قطبي با استفاده از ادبيات عجيب و منحصر به فرد، فقط و فقط از دست مايلي كهن بر مي آيد.همان گونه كه انتشار بيانيه عليه امير قلعه نويي با آن الفاظ دور از شآن ، در حافظه تاريخي فوتبال ايران مختص مايلي كهن است.چند روز پيش از بركناري مايلي كهن از سرمربي گري تيم ملي، از مجلس خبر رسيده بود كه نمايندگان مردم از نوع گفتار و ادبيات مايلي كهن در جلسه مشترك با او، متعجب شده و به مايلي كهن اعتراض كرده اند.گفتاري كه با پخش تصاوير ظبط شده از مصاحبه مطبوعاتي مايلي كهن در كرج، مشخص خواهد شد واقعا تا چه اندازه ناراحت كننده است و البته باعث سرگيجه!

3- افشين قطبي كه حالا بر نيمكت تيم ملي ايران تكيه زده باعث رشك بسياري از اهالي فوتبال و بويژه خود مايلي كهن است.اينكه قطبي چگونه و با چه سرعت خيره كننده اي توانست قلب ها را تسخير كند و نه تنها در بين تماشاگران پرسپوليس بلكه حتي در جمع استقلالي ها طرفداران پر و پا قرصي پيدا كند، البته از فرمول پيچيده اي تبعيت نمي كند.قطبي به كسي حسادت نمي كند.ساده و بدون كليشه حرف مي زند.و براي رسيدن به هدف خود سعي در پايين كشيدن ديگران ندارد.به عبارت بهتر شايد ساده ترين توصيف از قطبي اين باشد كه رفتار و گفتارش كاملا عادي و دور از هر نوع پيچيدگي و ريا كاري است.نكته اي كه براي بعضي ها غير قابل درك است تا مجبور باشند پاي اوباما و تام كروز را هم وسط بكشند.

panteaaa55
11-06-2009, 14:40
خداداد: اگر كرگدن از بالاى درخت پريد، ما هم به جام جهانى مى رويم

خداداد عزيزى معتقد ا ست كه تيم ملى براى سوم شدن در گروهش نياز به چند تا معجزه دارد و در اين راه بايد جومونگ هم در كره جنوبى به كمك ما بيايد تا مجموع حماسه ها و معجزه ها تكميل شود و اميدوار به صعود به جام جهانى باشيم.
عزيزي در باره صعود به جام جهاني گفت : همه چيز شانس است و به لحاظ فوتبالي شانس ما كم ، مگر اينكه چيزهاي عجيب و غريبي رقم بخورد .
او معتقد است كه ما در ادعا تيم اول آسيا هستيم اما اگر واقعيت را نگاه كنيم، تيم ۵ يا ۶ آسيا هستيم.
وي افزود : اگر قرار باشد امارات را نبريم، پس به چه دردى مى خوريم؟ مشخص است كه بايد مقابل امارات برنده باشيم. كشورى كه يك ميليون جمعيت دارد، هزار تا فوتباليست ندارد و اصلاً فوتبال ندارد كه نبايد از ما امتياز بگيرد. ما كه مدعى هستيم تيم اول آسيا هستيم و صد در صد به جام جهانى مى رويم، اگر امارات را نبريم چطورى بايد به جام جهانى برويم.
همچنين تصريح كرد : واقعيت را نگاه كنيم تيم پنجم يا ششم آسيا هستيم. اگر ما تيم اول آسيا هستيم، چند تيم ما در ليگ قهرمانان آسيا به جمع ۸ تيم پايانى رسيده اند؟ در مقدماتى جام جهانى از ۵ تيم چهارم هستيم تازه استراليا و ژاپن هم در گروهمان نيستند. چطورى تيم اول آسيا هستيم؟ اگر ما تيم اول آسيا هستيم پس كره جنوبى، ژاپن، استراليا و عربستان چندم هستند؟ حالا كره شمالى كه در گروه بالاتر از ما هستند را كنار بگذاريم.
وي در پايان گفت : اگر قرار باشد حماسه اى رقم بخورد و به جام جهانى برويم كه حماسه اي نيز در كار نيست ،‌ و با اين همه ادعايي كه ما داريم معجزه و حماسه را براى چه مى خواهيم.
يعنى اينكه مثلاً جومونگ در كره جنوبى به كمك ما بيايد و حماسه ساز شود تا آنها عربستان را ببرند. با اين شرايط ما ،۵ ۶ تا حماسه ساز مى خواهيم. اگر كرگدن از درخت بالا رفت، اگر شاخه درخت به خاطر حضوركرگدن نشكست و اگر كرگدن از بالاى شاخه پر زد و پريد، ما هم به جام جهانى مى رويم. ما الان اين همه معجزه مى خواهيم كه در گروه سوم شويم و به پلى آف برويم.

MoJtaBa.R
11-06-2009, 14:48

خداداد عزيزى معتقد ا ست كه تيم ملى براى سوم شدن در گروهش نياز به چند تا معجزه دارد و در اين راه بايد جومونگ هم در كره جنوبى به كمك ما بيايد تا مجموع حماسه ها و معجزه ها تكميل شود و اميدوار به صعود به جام جهانى باشيم.
عزيزي در باره صعود به جام جهاني گفت : همه چيز شانس است و به لحاظ فوتبالي شانس ما كم ، مگر اينكه چيزهاي عجيب و غريبي رقم بخورد .
او معتقد است كه ما در ادعا تيم اول آسيا هستيم اما اگر واقعيت را نگاه كنيم، تيم ۵ يا ۶ آسيا هستيم.
وي افزود : اگر قرار باشد امارات را نبريم، پس به چه دردى مى خوريم؟ مشخص است كه بايد مقابل امارات برنده باشيم. كشورى كه يك ميليون جمعيت دارد، هزار تا فوتباليست ندارد و اصلاً فوتبال ندارد كه نبايد از ما امتياز بگيرد. ما كه مدعى هستيم تيم اول آسيا هستيم و صد در صد به جام جهانى مى رويم، اگر امارات را نبريم چطورى بايد به جام جهانى برويم.
همچنين تصريح كرد : واقعيت را نگاه كنيم تيم پنجم يا ششم آسيا هستيم. اگر ما تيم اول آسيا هستيم، چند تيم ما در ليگ قهرمانان آسيا به جمع ۸ تيم پايانى رسيده اند؟ در مقدماتى جام جهانى از ۵ تيم چهارم هستيم تازه استراليا و ژاپن هم در گروهمان نيستند. چطورى تيم اول آسيا هستيم؟ اگر ما تيم اول آسيا هستيم پس كره جنوبى، ژاپن، استراليا و عربستان چندم هستند؟ حالا كره شمالى كه در گروه بالاتر از ما هستند را كنار بگذاريم.
وي در پايان گفت : اگر قرار باشد حماسه اى رقم بخورد و به جام جهانى برويم كه حماسه اي نيز در كار نيست ،‌ و با اين همه ادعايي كه ما داريم معجزه و حماسه را براى چه مى خواهيم.
يعنى اينكه مثلاً جومونگ در كره جنوبى به كمك ما بيايد و حماسه ساز شود تا آنها عربستان را ببرند. با اين شرايط ما ،۵ ۶ تا حماسه ساز مى خواهيم. اگر كرگدن از درخت بالا رفت، اگر شاخه درخت به خاطر حضوركرگدن نشكست و اگر كرگدن از بالاى شاخه پر زد و پريد، ما هم به جام جهانى مى رويم. ما الان اين همه معجزه مى خواهيم كه در گروه سوم شويم و به پلى آف برويم.

خدا ... رو ميشناخت که بهش شاخ نداد !

روز به روز چهره واقعيه خدادا داره رو ميشه

بالاخره ايشون اگه حرف نزنن فک ميکنن گناهي کردن و به هر طريقي بايد .. بگه

کرگدن !؟ بعد فيروز چشمون داره به جمال که نميشه گفت ولي به هر حال به ايشون روشن شده

خدا يه لطف گنده هم به اين و هم خياباني کرد والا اين دوتا الان ول معطل بودن

حماسه !!!!! نه بابا تو خود جنگ تحميلي

resident_evil
11-06-2009, 14:48

داری میسوزی جیگر ! تابلویی ! چشت کور شه ! تیمو میبره جام جهانی !

MoJtaBa.R
11-06-2009, 14:51
داری میسوزی جیگر ! تابلویی ! چشت کور شه ! تیمو میبره جام جهانی !

جنبه بزرگ موندن رو نداشت : تقصير نداره خودمون گفتيم حماسه ساز

اين فصل ببين از اس اس اهواز ميخواد يه تيم بينل بسازه !

البته در زمينه رزمي نه فوتبالي : قبلا دانشش رو در زمينه فوتبال نشون داده

resident_evil
11-06-2009, 14:56
جنبه بزرگ موندن رو نداشت : تقصير نداره خودمون گفتيم حماسه ساز

اين فصل ببين از اس اس اهواز ميخواد يه تيم بينل بسازه !

البته در زمينه رزمي نه فوتبالي : قبلا دانشش رو در زمينه فوتبال نشون داده

آره والا خودمون بزرگش کردیم ! فکر نمیکردیم اینقدر بی جنبه باشه ! من واقعا اون موقع فکر نمیکردم یه روزی خداداد اینجوری بشه !

در هر صورت دیگه الان همه شناختنش !

rz21
11-06-2009, 15:03
بابا این خداداد حالش خوب نیست.اگر که حالش خوب بود نمیزد خبرنگاره را داغون کنه.؟؟؟؟

H a m e e d
11-06-2009, 15:48
بيچاره حالش خوب نيست افتاده به ..شعر گفتن ( امنيت کشور !! ) انتظار داشت بهش بگن جناب آقاي عزيزي قدم رنجه کنيد بيايد تيم ملي رو تحويل بگيريد !! اون موقعي که تو مشهد لات بازي درمياود يادش رفته !! اينم نتيجه الکي گنده کردن آدماي بي ظرفيت !!
کاملا درسته

B3HZ@D
11-06-2009, 16:09
خدا به مایلی و خداداد شفا بده
اصلا این دو بشر....(که فکر نکنم کلمه بشر بهشون بخوره) با عالم و ادم مشکل دارن
نشد یه بار حرف بزنن و توی حرفاشون به کسی گیر ندن
اگه شما خیلی حالیتونه برید اول خودتون رو درست کنین

sia-saketi
26-06-2009, 01:19
این مرتیکه خداداد عزیزی و مایلی کهن برن گم و گور شن خیال همه ی ملت راحت شه... خدا رو شکر که دایی رفت گم و گور شد... همشون {...} هستن!!!

ehsan-totti
26-06-2009, 09:16
اینا یه جاییشون سوخته :31::31:
اگه 4 تا مثه همین گاگولا نبودن دایی هم میتونست توی تیم ملی نتیجه بگیره
حالا یکی باید بیاد به دیگرون گیر بده که خودش آدم سالم و پاکی باشه نه این 2تا که ...

shympw
13-07-2009, 18:53
فرگوسن هم بیاد مربی تیم ملی بشه اینا شروع می کنن به .... گفتن !
خوبه حالا این هیچ ... نیست انقدر نظر از خودش دفع می کنه ! : دی
خدا نکنه این یه روزی کارش بگیره ! اونموقع دیگه نمیشه دهنشو گرفت !

H A M A S
14-07-2009, 15:38
خداداد؟؟؟؟یواش یواش!گاماس گاماس!
اول:محرومیت یک ساله
دوم:خداداد در اهواز دیده شد!
سوم:خداداد: به کریم بوستانی(سرمربی وقت تیم اس. اهواز) مشاوره میدهم
چهارم:زمزمه ها درباره سرمربی شدن خداداد در تیم اس.اهواز
پنجم:عکس العمل کمیته انضباطی:حالا خداداد یک سال نه شیش ماه حداقل از محرومبتش بگزره تا بعد خدا هر چی بخواد...!
ششم:خداداد رسما سرمربی اس.اهواز شد
هفتم:امروز خداداد عضو کمیته فنی تیم ملی ایران شد

H A M A S
14-07-2009, 15:49
اینا یه جاییشون سوخته :31::31:
اگه 4 تا مثه همین گاگولا نبودن دایی هم میتونست توی تیم ملی نتیجه بگیره
حالا یکی باید بیاد به دیگرون گیر بده که خودش آدم سالم و پاکی باشه نه این 2تا که ...
کسی که حق قطبی رو خورد مسلما نمیتونه موفق بشه

wildhunter
14-07-2009, 20:29
خوبه که نه مایلی کهن و نه خداداد مربی خوبی نیستن وگرنه ......

علی دایی هم مثل همینا بود که امد تیم ملی رو داغون کد دیگه

بی باک بی بال
19-07-2009, 10:37
اینو توی یه سایت خودم
اقا براي شما 800 هزار دلار پول قرارداد قطبي رقم ناچيزي باشد اما تحميل اين رقم به بيت‌المال كشور در صورت عدم موفقيت تيم ملي در جام ملت‌هاي آسيا - كه احتمالا هم چنين خواهد شد - فاجعه‌اي نابخشودني خواهد بود. مي‌دانيد كه افشين قطبي سرمربي است كه بيشتر تخصص‌اش در زيبايي كلام است و كمتر توانش صرف مسائل فني مي‌شود. او يك روانشناس قابل است و مي‌داند ايراني جماعت، احساسي رفتار مي‌كند، مي‌توان با زباني شيوا هزار اميد و آرزو در دلش ايجاد كرد. قطبي در قراردادش هيچ تضميني براي قهرماني جام ملت‌ها نمي‌دهد و جناب رييس هم با چهره بشاش هميشگي‌اش مي‌گويد: "اگر قهرمان شويم پاداش مي‌گيرد و اگر نشويم هيچ جريمه‌اي شامل حال او نمي‌شود

Alamate Soal
19-07-2009, 10:45
اگر یک خارجی امنیت کشورمان را زیر سوال می‌برد می‌گفتیم خارجی است اما این آقا که ادعایش می‌شود ایرانی الاصل است چرا این کار را انجام داد؟ به نظر من قطبی اصلا ایرانی نیست ،

خطاب به آقاي خداداد بايد بگويم كه :

آقاي خداداد ، ايشون ايراني هستند و از شما هم ايراني تر ميباشند .

mehdi_vsgh
19-07-2009, 18:31
خداداد؟؟؟؟یواش یواش!گاماس گاماس!
اول:محرومیت یک ساله
دوم:خداداد در اهواز دیده شد!
سوم:خداداد: به کریم بوستانی(سرمربی وقت تیم اس. اهواز) مشاوره میدهم
چهارم:زمزمه ها درباره سرمربی شدن خداداد در تیم اس.اهواز
پنجم:عکس العمل کمیته انضباطی:حالا خداداد یک سال نه شیش ماه حداقل از محرومبتش بگزره تا بعد خدا هر چی بخواد...!
ششم:خداداد رسما سرمربی اس.اهواز شد
هفتم:امروز خداداد عضو کمیته فنی تیم ملی ایران شد
پیش بینیت داره درست در میاد
امروز تو اخبار اعلام کرد خداداد بخشیده شد... و میتونه با استقلال اهواز قرارداد ببنده

Mojtaba-MCI
20-07-2009, 23:16
خدادداد شخصیت خیلی پایینی داره ، می تونید اینو از مصاحبه هایی که میده ببینید...
اینجور افراد بیشتر توو حواشی می چرخن تا اصل کار.
این مصاحبه ش رو هم بزارید به حساب جو گیریش!

Sub007
20-07-2009, 23:26
توی ایران همیشه یه عده ای پیدا میشن که خودشون رو در حد تیم ملی میدونن اما در حد تیم محلات هم نیستند.یکیشون هم همین خداداد.
شاید از نظر فنی مربی خوبی باشه که بعید میدونم اما از لحاظ اخلاق ورزشی در حد صفر قرار داره.

بی باک بی بال
21-07-2009, 07:12
توی ایران همیشه یه عده ای پیدا میشن که خودشون رو در حد تیم ملی میدونن اما در حد تیم محلات هم نیستند.یکیشون هم همین خداداد.
شاید از نظر فنی مربی خوبی باشه که بعید میدونم اما از لحاظ اخلاق ورزشی در حد صفر قرار داره
مشکل خداد این که مثل بعضی ها نمی تواند با چاپلوسی نان بخود و قرارداد 800 هزار دلاری ببندد
مشکل خداداین که مثل نمی تواند دروغ بگوید
مشکل خداداین که مثل می خواهد نان بازویش را بخورد نه مثل آقای قطبی.........

Sub007
21-07-2009, 13:15
اما حداقل قطبی مثل دوران ماقبل تاریخ با دار و دستش نمیریزن سر یه خبرنگار و آش و لاشش کنن.
هر چند قطبی هم اشکالاتی رو داره که نمیشه منکرشون شد.

H A M A S
21-07-2009, 15:54
علی دایی هم یه خبرنگار کتک زد پس برای چی اون محروم نشد؟
در ضمن اینو همه میدونن که خبرنگاره فقط یه دسیسه بوده برای محرومیت خداداد

بردیا
21-07-2009, 15:57
مشکل خداد این که مثل بعضی ها نمی تواند با چاپلوسی نان بخود و قرارداد 800 هزار دلاری ببندد
مشکل خداداین که مثل نمی تواند دروغ بگوید
مشکل خداداین که مثل می خواهد نان بازویش را بخورد نه مثل آقای قطبی......... مشکل خداداد اینا نیست
مشکل خداداد اینه که بی تربیته
مشکل خداداد اینه که توانایی فنی نداره
مشکل خداداد اینه که حسوده و نمیتونه بالاتر از خودش کسی رو ببینه

مشکل خداداین که مثل می خواهد نان بازویش را بخورد نه مثل آقای قطبی
آره،نون همون بازویی رو بخوره که زده بود اون بدبخت رو باش آش و لاش کرده بود.

جایی نشنیده بودم دایی کسی رو زده باشه.لطفا منبع معتبر
شما دیگه چرا کاسه داغ تر از آش شدید؟
خود عزیزی گفته بود زدیمش،خوب هم کردیم زدیمش،اگر میشد بیشتر هم میزدیمش بعد میای میگی دسیسه بوده؟

بی باک بی بال
21-07-2009, 16:26
خود عزیزی گفته بود زدیمش،خوب هم کردیم زدیمش،اگر میشد بیشتر هم میزدیمش بعد میای میگی دسیسه بوده؟
کی گفت خداد کار خوبی انجام داده که اون آقا رو زده
حداقل اینه که خودش راستشو گفت

H A M A S
21-07-2009, 19:43
مشکل خداداد اینا نیست
مشکل خداداد اینه که بی تربیته
مشکل خداداد اینه که توانایی فنی نداره
مشکل خداداد اینه که حسوده و نمیتونه بالاتر از خودش کسی رو ببینه

آره،نون همون بازویی رو بخوره که زده بود اون بدبخت رو باش آش و لاش کرده بود.

اول اینکه :خداداد از بچه های:40: تربت جام :40: فریمونه
دوم:من نگفتم که خداداد نزده
شما خبرنگار رو میدیدی :
من هیچی یادم نمیاد-من هیچی یادم نمیاد فقط خداداد یادم میاد
سوم :علی دایی لازم نیست خبرنگاری رو بزنه-تمام مصاحبه هاش توهین به خبرنگاراست

Sub007
22-07-2009, 12:42

کتک کاری علی دایی با خبرنگار رو من که نشنیدم.

Felakating
29-07-2009, 02:32
خدادداد شخصیت خیلی پایینی داره ، می تونید اینو از مصاحبه هایی که میده ببینید...
اینجور افراد بیشتر توو حواشی می چرخن تا اصل کار.
این مصاحبه ش رو هم بزارید به حساب جو گیریش!
کی همون افغانی رو میگی بابا اون که تعطیله