PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کسایی که sx1 کنون دارند بیان تو!!!

mh.attari
26-04-2009, 00:25
سلام دوستان
اگر sx1 کنون دارید بگید نظرتون در بارش چیه؟و در کل بیشتر با هم اشنا شیم و تجربییاتمون و با هم شریک شیم
من خودم دارمش و ازش راضی هستم به نظر من دوربین خیلی خوبیه
:11:

alih2010
29-04-2009, 10:23
بعد از تولید موفق کانن در مورد دوربین Powershot S5IS و جذب طرفداران زیاد ، در سال 2008 تعدادی دوربین کامپکت را به بازار عرضه کرده است که یکی از آن ها دوربین SX1 IS میباشد . این دوربین جدید دارای ویژگی هایی از قبیل : CMOS 10 مگاپیکسل ، زوم اپتیکال 20 برابر با فاصله کانونی 560 – 28 میلی متر ، سیستم تشخیص چهره AF/AE/FE/WB و نمایشگر2.8 با پیکسل 230000 میباشد . لرزشگیر تصویر این دوربین در لنز تعبیه شده است که همین ویژگی در کاهش نویز موثر میباشد . از دیگر ویژگی هایی که میتوان برای این دوربین Powershot اشاره کرد عبارتند از : سیستم اتو فوکوس ، فوکوسTTL ، حساسیت ایزو تا 1600 ، 10 حالت عکس برداری ، پردازشگر تصویر DIGIC IV و قابلیت فیلم برداری 1080p HDTV در 30 فرم در ثانیه . دوربین SX1 IS مموری کارتهای SD/SDHC/MMC/HC MMC را ساپورت کرده و با باتری های Ni-MH مدل NB4-300 سازگار میباشد .
ویژگیهای دوربین کانن Powershot SX1 IS :

• 2.3/1 اینچ اندازه CMOS با رزلوشن 10 مگاپیکسل
• زوم اپتیکال 20 برابر با فاصله کانونی 560 – 28 میلی متر
• حداکثر زوم دیجیتال 4 برابر
• لرزشگیر تصویر داخل لنز
• نمایشگر تصویر 2.8 اینچ با پیکسل 230000
• پردازشگرتصویر DIGIC IV
• سیستم تشخیص چهره AF/AE/FE/WB
• قابلیت فیلم برداری full hd در 30 و 60فریم در ثانیه
• سیستم اتو فوکوس ، فوکوس TTL
• تنظیم حساسیت ایزو از 80 تا 1600 ، نور سنجی دقیق
• 10 حالت عکس برداری ، 8 حالت تنظیم وایت بالانس
• اتو فلاش ، کاهش قرمزی چشم
• منوی چند زبانه فارسی -منظره یاب 148000 پیکسلی
• ساپورت مموری کارتهای SD/SDHC/MMC/HC MMC ، دارای مموری داخلی 32 مگابایت
• سازگار با باتری Ni-MH مدل NB4-300
• باتری CBK4-300 و شارژر در پک
• وزن آن بدون باتری 585 گرم

alih2010
29-04-2009, 10:48
مشخصات : بررسی کلی : مشخصات سال ساخت : 2008نام دوربین : دوربین دیجیتال Canon Powershot SX1 ISنوع دوربین : نیمه حرفه ای تاریخ معرفی : 2008 / 9 /17در حال تولید : بله جنس بدنه : وزن : بدون باتری 585 گرم ابعاد : 88*88 *128 میلی مترساخت : ژاپن قیمت به دلار : ?حسگردقت حسگر : 10 مگاپیکسل ابعاد حسگر : 2.3 / 1 اینچ نوع حسگر : CMOSمشخصات تصویرابعاد تصویر : 2816 x 2112, 2272 x 1704, 1600 x 1200, 640 x 480, 3640 x 2160, 1920 x 1080
3648 x 2736فیلمبرداری : فیلم برداری با فرمتهای 1080 *1920 ، 480 *640 ، 240 *320 به صورتهای 30 و 60 فریم در ثانیه فورمت فیلم و تصویر : عکس برداری با فرمت JPEG و فیلم برداری با فرمت AVIتعداد عکس در ثانیه : 1.1 فریم در ثانیه نسبت ابعاد تصویر : 4:3, 3:2, 16:9لنزلنز : 560 - 28 میلی مترزوم اپتیکال : 20 برابرزوم دیجیتال : حداکثر 4 برابرفوکوس اتوماتیک : داردفوکوس دستی : داردمحدوده فوکوس نرمال : ماکرو : 0 سانتی مترمحدوده دیافراگم : از ئf2.8 تا f5.7لرزشگیر تصویر : دارد (لنز )نمایشگرسایز نمایشگر : 2.8 اینچدقت صفحه نمایشگر : 230000 پیکسل چشمی : داردنورسنجی حساسیت (ISO) : تنظیم از 80تا 1600 و3200 تنظیمات نور دوربین : 8 حالت تنظیم وایت بالانس سرعت شاتر : تنظیم از15 تا 3200/1 ثانیه تراز سفیدی : -2 to +2 EV in 1/3 EV stepsحالتهای نور سنجی : حالت نقطه ای ، نقطه مرکزی تنظیم دستی دیاف : داردتنظیم دستی شاتر : داردزمان سنج خودکار : تنظیم به صورت 2با 10 ثانیه -فلاش داخلی : داردحالت های فلاش : حالت اتوماتیک ، کاهش قرمزی چشم ، حالت خاموش و Slow Syncمحدوده نور فلاش : 5.2 مترکفشک اتصال فلاش : داردحافظه جانبی کارت حافظه : ساپورت مموری کارتهای SD/SDHC/MMC/HC MMCحافظه موجود : 32 مگابایت فورمت فایل تصویری : اتصالاتخروجی تلویزیون : دارداتصال به کامپیوتر : کابل اتصال USBاتصالات دیگر : باتری باتری : باتری از نوع AAشارژر باتری : ندارد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alih2010
29-04-2009, 11:20
11111111111111111111111111111111111111111111111111 111111111111111111111[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alih2010
29-04-2009, 12:02
در مورد دوربین کاننSX1 IS و sx10IS بیشتر بدانیم
زوم اپتیکال 20 برابر با زاویه دیدگسترده و لرزشگیر تصویرو نیز سرعت بهبود یافته :

SX 1 ISوSX10IS مجهز به زوم اپتیکال20 برابر با فاصله کانونی 28 – 560 میلی متری میباشد که به کابر اجازه میدهد تا در هرصحنه زاویه دید گسترده ای داشته باشد. این دوربین از سیستم VCM(Voice Coil Motor ) برای سرعت بالا ، بیصدا کردن ، حرکت موثر لنز با کنترل جامع استفاده میشود.این دوربین با داشتن رزلوشن 10 مگاپیکسل و زاویه دید گسترده تصویری شفاف و رضایت بخش به کاربر میدهد. شیشه UD به طور موثری باعث کاهش خطای رنگ در تصویر میشودوکج شکلی نیز در زاویه دید بالا اصلاح میشود.

-

رزلوشن بالا مناسب برای کیفیت بهتر تصویر در سایزهای بزرگ پرینت و ویرایش بهتر :

دوربین ,SX10ISو SX1 IS مجهز به ویژگی هایی است که بسیار شبیه ویژگی های دوربینهایی که در سری آخر به بازار عرضه شده اند و عبارتند از : قدرت بالای زوم ، رزلوشن 10 مگاپیکسل و تکنولوژی بهبور تصویر. با این رزلوشن میتوان تصویری با کیفیت و شفاف ،به سایز 19 *13 را پرینت کرد .

پردازشگر تصویر جدید DIGIC 4 سیستم تشخیص چهره ، فرمان AF ، زمان سنج خودکار تشخیص چهره و اصلاح هوشمند کنتراست را بهبود میبخشد.پردازشگر این دوربین باعث افزایش سرعت ، کاهش نویز با دقت بیشتر برای بالا بردن کیفیت تصویر حتی در حالت ایزوی بالا (high Iso )میشود.
-
سیستم جدید face Self- Timer به طور اتو ماتیک تعداد چهره ها را تشخیص داده و تنظیمات لازم را انجام میدهد. برای مثال عکاس در هنگام عکس برداری تنها با تنظیم کردن دوربین در حالت Face Self-Timer و گذاشتن آن بر روی سه پایه میتواند با خیال راحت در کنار دوستان قرار گرفته و تصویری شفاف و باکیفیت را به یادگار آورد .سیستم تشخیص حرکت نیز در بالا بردن کیفیت تصویر نقش به سزایی دارد ، زیرا با این ویژگی دوربین به راحتی حرکت سوژه را تشخیص داده و با نیمه فشار دادن دکمه شاتر به طور دقیق بر روی آن عمل فوکوس انجام میدهد ودر این صورت تصویری شفاف به وجود می آید. همچنین سیستم تشخیص چهره و حرکت به طور برجسته ای بهبود پیدا کرده اند .
-
اصلاح قرمزی چشم :
سه روش برای اصلاح قرمزی چشم در عکس هایی که با فلاش گرفته میشوند ، وجود دارد .
1. به صورت اتو ماتیک در هنگام عکس برداری فلاش قرمزی چشم اصلاح میشود.
2. این دوربین به صورت اتو ماتیک میتواند در حالت بازنواخت قرمزی چشم را تشخیص داده و آن ر اصلاح کند
3. کاربر میتواند به صورت دستی قرمزی چشم را در حالت بازنواخت انتخاب کند و بعد از آن با کمک دکمه تایید آن را اصلاح کند.
-
حالت های عکس برداری به صورت گسترده برای عکس برداری از هر چیزی :
این دوربین با داشتن حالتهای مختلف عکس برداری ، کار را برای کاربر در هر شرایطی آسان کرده است و کاربر با توجه به شرایط بهترین حالت را انتخاب میکند . دوربین SX10IS وSX1 IS میتواند نور سنجی کامل ، فلاش قوی و کنترل دستی را نیز ارائه دهد. با 24 حالت عکس برداری که شامل 11 حالت خاص و استثنایی میباشد ، میتوان آماده برای عکس برداری در هر شرایطی بود.

alih2010
29-04-2009, 12:04
حالت P ( P program ) :نور سنجی عالی بر روی سوژه در حالی که همه تنظیمات به صورت اتو ماتیک میباشد.
حالت TV Shutter –priority : در این حالت کاربر سرعت شاتر را تنظیم میکندو بر اساس آن دیافراگم تنظیم میشود. در این حالت در زمان نورسنجی پایین ، سیستم کاهش نویز فعال شده وتصویری با نویز پایین ارائه میشود.
حالت C Custom : در این حالت دوربین صحنه را تشخیص داده و ضبط میکند در این صورت افکتهای لازمی که کاربر انتظار دارد را بر روی تصویر ارائه میدهد.

پرتره : دوربین اندازه دیافراگم را بالا تنظیم کرده و بر روی سوژه فوکوس کرده و به طور هنرمندانه ای زمینه پشت را به صورت محو در آورده و چهره بسیار شفاف ارائه میشود.

حالت عکس در شب (Night Snapshot ) : در این حالت با عکس برداری با فلاش هم سوژه و هم فضای پشت آن را میتوان روشن و شفاف کرد
حالت Stitch Assist : در این حالت میتوان از صحنه تصویری پی در پی ایجاد کرد که به این حالت Panorama میگویند.
حالت (Night Scence) : در حالت های غروب آفتاب و تاریکی ، این دوربین با توجه به شرایط به درستی نورسنجی کرده و پشت زمینه را شفاف میکند و در هنگام عکس برداری از سوژه نیز از فلاش slow-sync استفاده میکند.
حالت برف (Snow ) :
در این حالت میتوان بدون تاریک شدن سوژه ، تصویری شفاف ایجاد کرد.
در شرایط غروب (Sunset ) : میتوان از غروب آفتاب با همه تابش و جزئیاتش به راحتی عکس برداری کرد

حالت آکواریوم (Aquariom ) :نور سنجی دقیق با ارائه رنگی طبیعی در داخل آکواریوم را میتوان با این حالت ایجاد کرد
تیرگی رنگ ): دراین حالت کاربر میتواند یک رنگ را انتخاب نماید درصورتی که بقیه رنگها سیاه و سفید است
حالت Color Swap ( تعویض رنگ ) : در این حالت کاربر میتواند یک رنگ را انتخاب کرده و آن را با رنگی که مشخص کرده ، جایگزین میکند. در این صورت تاثیرات خاص را بر روی تصویر به عمل آورده است مثلا رنگ پیراهن شخصی را از قرمز به آبی تغییر داد ویا رنگ ماشین را به رنگ دلخواه تغییر داد.
پرینتر :
در این دوربین دکمه Print /Share تعبیه شده است که به طور مستقیم و آسان میتوان از آن استفاده کرد . به راحتی میتوان دوربین SX10 IS وSX1 IS را به پرینتر کانن PIXMA یا پرینتر کامپکت SELPHY یا هر پرینتر سازگار PictBridge متصل کرد. با فشار دکمه Print/Share عکس ها به کامپیوتر انتقال داده میشوند و نیز با استفاده از پرینتر ID میتوان تصویر در 28 سایز مختلف را ایجاد کرد.

mh.attari
04-05-2009, 14:18
واقعا عالی بود ولی کسی این دوربین رو نداره؟

prowler88
04-05-2009, 16:14
• قابلیت فیلم برداری full hd در 30 و 60فریم در ثانیه

sx10 فیلم برداری hd نداره عزیز...

Senator_F
04-05-2009, 16:45
واقعا عالی بود ولی کسی این دوربین رو نداره؟

اگه یادتون بوده باشه،موقع خرید هم بهتون عرض کردم دیگه که شما از اولین قربانیان یا اولین خوش شانسان برای خرید این دوربین خواهین بود.

mh.attari
04-05-2009, 17:00
sx10 فیلم برداری hd نداره عزیز...
بله دوست گلم شما درست میفرمایید ولی ما sx1 رو می گفتیم

mh.attari
04-05-2009, 17:02
اگه یادتون بوده باشه،موقع خرید هم بهتون عرض کردم دیگه که شما از اولین قربانیان یا اولین خوش شانسان برای خرید این دوربین خواهین بود.
درست من هم قربانی شدم هم خوش شانس بودم:31:

prowler88
04-05-2009, 18:15
بله دوست گلم شما درست میفرمایید ولی ما sx1 رو می گفتیم
شرمنده. از آثار پیری زودرسه...

mh.attari
04-05-2009, 18:33
شرمنده. از آثار پیری زودرسه...
نه بابا اختیار دارید پیش میاد

mahansaman1353
08-05-2009, 00:07
مثل اینکه هر کی از این دوربین sx1 خریده یک جورایی روم به دیوار شده؟!!!!!!!

بابا پس چرا کنون اینطوری کرد؟

mh.attari
08-05-2009, 11:35
مثل اینکه هر کی از این دوربین sx1 خریده یک جورایی روم به دیوار شده؟!!!!!!!

بابا پس چرا کنون اینطوری کرد؟
نه خوب بستگی به کاری داره که باهاش میکنی البته قبول دارم که یه خورده ضرر کردم ولی عکساش خیل خوبه:8:

mehrdadb3
08-05-2009, 11:55
مگه چه بدی داره این دوربین که دوستان میگن مثل اینکه هر کی از این دوربین sx1 خریده یک جورایی روم به دیوار شده؟!!!!!!!

mh.attari
08-05-2009, 12:13
مگه چه بدی داره این دوربین که دوستان میگن مثل اینکه هر کی از این دوربین sx1 خریده یک جورایی روم به دیوار شده؟!!!!!!!
بدی که اصلا نداره ولی یه مشکل داره ما کاربرایی که اینقدر پول دوربین رو دادیم انتظار بیشتری داریم و این اشتباه ماست نه دوربین

mahansaman1353
08-05-2009, 12:23
اخه ما هرجا سر می زنیم هیچ کسی را بااطمینان ببینیم که از این دوربین تعریف می‌کنه نمی‌بینیم البته من فکر کنم اخرش بخرمش چون گزینه بهتری ندیدمی بالاخره هر چیز بدی و خوبی با هم داره
از دوست عزیزمون MH.Attari خواهش می‌کنم اول بفرمایند منظورشون از بدشانسی و خوش شناسی توآم با هم چیست و هر تجربه‌ای دارند در این خصوص برامون بفرمایند
چون من واقعا یک تاپیک درست و حسابی در این خصوص ندیدم هر جا رفتم فقط از قیمت و شارژ و باطری و ..... صحبت بوده
کسی درست و حسابی این دوربین را بررسی نکرده . به هرحال اگر قبول زحمت کنید متشکر می شوم .
در ضمن من تصور از دوستانی که از این دوربین ناراحتند اینه که به خاطر میزان پولی که می‌دهند توقع بیشتری از این دوربین داشتند.
به هر حال فیلمبرداری hd و پشتیبانی از فرمت Raw را نمی‌توان نادیده گرفت.
طولانی شد
معذرت می‌خوام
منتظر جواب هستم

mh.attari
08-05-2009, 12:50
اخه ما هرجا سر می زنیم هیچ کسی را بااطمینان ببینیم که از این دوربین تعریف می‌کنه نمی‌بینیم البته من فکر کنم اخرش بخرمش چون گزینه بهتری ندیدمی بالاخره هر چیز بدی و خوبی با هم داره
از دوست عزیزمون MH.Attari خواهش می‌کنم اول بفرمایند منظورشون از بدشانسی و خوش شناسی توآم با هم چیست و هر تجربه‌ای دارند در این خصوص برامون بفرمایند
چون من واقعا یک تاپیک درست و حسابی در این خصوص ندیدم هر جا رفتم فقط از قیمت و شارژ و باطری و ..... صحبت بوده
کسی درست و حسابی این دوربین را بررسی نکرده . به هرحال اگر قبول زحمت کنید متشکر می شوم .
در ضمن من تصور از دوستانی که از این دوربین ناراحتند اینه که به خاطر میزان پولی که می‌دهند توقع بیشتری از این دوربین داشتند.
طولانی شد
معذرت می‌خوام
منتظر جواب هستم
بله دوست گلم هر کمکی که از دستم بر بیاد بفرمایید تا انجام بدم
خوب بد شانسی بخاطر اینکه من وقت خرید انتظارم از این دوربین این بود که در تمامی شرایط بهترین کیفیت فیلم برداری رو بده ولی ذهنیت من اشتباه بود چون من دوربین عکاسی خریده بودم نه فیلم برداری والبته برام زیاد مهم نیست چون من دوربین فیلم برداری دارم و فقط می خواستم هر دو رو یک جا داشته باشم که کمی شد و کمی نشد و خوش شانسی بخاطر اینکه من از عکساش راضی ام البته من حرفه ای عکاسی نمی کنم ولی انتظار من رو براورده کرده
و اینکه هیچ تعریفی یا هیچ توضیحی از این دوربین نمی بینید بخاطر قیمت بالاش هست و همون قضیه ی پول بیشتر وانتظار نا معقول
اگر سوالی داشتید خوشحال می شم جواب بدم:11:

Senator_F
08-05-2009, 13:17
طولانی شد
معذرت می‌خوام
منتظر جواب هستم

ببخشید وارد بحثتون میشم.
علت اینکه هیچ جا مطلب گاملی در مورد این دوربین پیدا نمی کنین،اینه که دوربین جدیدیه و تا زمانی که Sx10 توی بازار موجوده و با این مقایسه میشه و اختلاف قیمت خیلی زیاد پابرجاس،و تا تعداد بیشتری از مردم این دوربینو نخرن و استفاده نکنن،ایرادهاش مشخص نمیشه.درضمن مقایسه با نسل پیشین یه دوربین،معمولا به جواب مشخصی ختم نمیشه،مقایسه باید بین دوربین های هم نسل بوده باشه مثلا مقایسه با HX1 سونی،ولی فعلا زوده.

alih2010
08-05-2009, 15:17
طولانی شد
معذرت می‌خوام
منتظر جواب هستم
سلام دوست من راجع به فیلمبرداری اچ دی sx1 IS چند نکته را نیز باید در نظر گرفت که نسبت به دوربینهای سوپر زوم همردیف خودش مزیت حساب میشود اول اینکه در دوربینهای sx1 و sx10 و بعضی از مدلهای کنان در هر حالت عکسبرداری بلافاصله میتوانی با فشار دکمه مخصوص فیلم بگیری ونیز برعکس وقتی که مشغول فیلم گرفتن هستی میتوانی در حالت فیلمبرداری عکس هم بگیری دوم اینکه این دوربین در هر حالتی فیلم و عکس میکیرد این یعنی اینکه در بعضی از حالات مثل تیرگی رنگ (یک رنگ را در تصویر انتخاب میکنی بقیه رنگها سیاه و سفید میشوند وفقط همان سو ژه مورد نظر رنگی نشان داده می شود مثلا یک گل رز قر مز در فضایی سیاه وسفید ) ویا حالت تعویض رنگ (در این حالت میتوانی ر نگها را عوض کنی مثلا رنگ یک ماشین ویا پیراهن را از قرمز به آبی تغییر دهی) در این حالات وحالات دیگر هم میتوانی با این تغییرات عکس بگیری هم با همین تنظیمات فیلم وبه نظر من این یک مزیت خوب است .

mahansaman1353
08-05-2009, 15:28
ممنون از همتون
متاسفانه من همیشه on نیستم ولی سعی می‌کنم که بیشتر به این تاپیک سر بزنم
هنوز این دوربین را نخریدم حتما وقتی خریدم بیشتر با هم در تماس باشیم
از جناب MH هم بسیار ممنون هستم اگر تونستید نمونه فیلم یا عکسی که خودتون گرفتید بزارید خیلی خوب میشه
در ضمن می‌خواستم بدونم که با کدوم گارانتی گرفتید راضی هستید یا خیر و هم اینکه firmware اونو آپدیت کردید یا نه؟
به امید اینکه این تاپیک جایی برای تبادل نظرات خوب بشود.

mahansaman1353
08-05-2009, 15:29
راستی
ششمین همایش و جشنواره بین المللی تخصصی هنر عکاسی و تصویربرداری، دوربینهای دیجیتال و تجهیرات وابسته از 22 الی 25 اردیبهشت ماه 1388 در مرکز آفرینشهای هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب برگزار می شود . از ساعت ۱۲ تا ۲ اختصاصی و ۲ تا ۸ شب عمومی می‌باشد.
حتما سری بزنید

mh.attari
08-05-2009, 17:05
ببخشید وارد بحثتون میشم.
علت اینکه هیچ جا مطلب گاملی در مورد این دوربین پیدا نمی کنین،اینه که دوربین جدیدیه و تا زمانی که Sx10 توی بازار موجوده و با این مقایسه میشه و اختلاف قیمت خیلی زیاد پابرجاس،و تا تعداد بیشتری از مردم این دوربینو نخرن و استفاده نکنن،ایرادهاش مشخص نمیشه.درضمن مقایسه با نسل پیشین یه دوربین،معمولا به جواب مشخصی ختم نمیشه،مقایسه باید بین دوربین های هم نسل بوده باشه مثلا مقایسه با HX1 سونی،ولی فعلا زوده.
جناب سناتور اختیار دارید شما استاد ما هستید
کاملا درسته و هنوز من کسی رو ندیدم که hx1 سونی داشته باشه ولی به نظر من همیشه کنون برندس

سلام دوست من راجع به فیلمبرداری اچ دی sx1 IS چند نکته را نیز باید در نظر گرفت که نسبت به دوربینهای سوپر زوم همردیف خودش مزیت حساب میشود اول اینکه در دوربینهای sx1 و sx10 و بعضی از مدلهای کنان در هر حالت عکسبرداری بلافاصله میتوانی با فشار دکمه مخصوص فیلم بگیری ونیز برعکس وقتی که مشغول فیلم گرفتن هستی میتوانی در حالت فیلمبرداری عکس هم بگیری دوم اینکه این دوربین در هر حالتی فیلم و عکس میکیرد این یعنی اینکه در بعضی از حالات مثل تیرگی رنگ (یک رنگ را در تصویر انتخاب میکنی بقیه رنگها سیاه و سفید میشوند وفقط همان سو ژه مورد نظر رنگی نشان داده می شود مثلا یک گل رز قر مز در فضایی سیاه وسفید ) ویا حالت تعویض رنگ (در این حالت میتوانی ر نگها را عوض کنی مثلا رنگ یک ماشین ویا پیراهن را از قرمز به آبی تغییر دهی) در این حالات وحالات دیگر هم میتوانی با این تغییرات عکس بگیری هم با همین تنظیمات فیلم وبه نظر من این یک مزیت خوب است .
کاملا درست هست ولی نباید انتظاراتمون از این دوربین مثل یک دوربین فیلم برداری تمام عیار باشه و بیشتر رو عکاسی بودن اون تمرکز کنیم

ممنون از همتون
متاسفانه من همیشه on نیستم ولی سعی می‌کنم که بیشتر به این تاپیک سر بزنم
هنوز این دوربین را نخریدم حتما وقتی خریدم بیشتر با هم در تماس باشیم
از جناب MH هم بسیار ممنون هستم اگر تونستید نمونه فیلم یا عکسی که خودتون گرفتید بزارید خیلی خوب میشه
در ضمن می‌خواستم بدونم که با کدوم گارانتی گرفتید راضی هستید یا خیر و هم اینکه firmware اونو آپدیت کردید یا نه؟
به امید اینکه این تاپیک جایی برای تبادل نظرات خوب بشود.
به نظر من هنوز واسه خرید زوده یخورده بیشتر فکر کن
خواهش میکنم وظیفس نمونه ی عکسشو یک بار گذاشتم لینکش رو بهتون میدم نگاه کنید ولی حجم فیلماش خیلی هست ولی با این همه سعی میکنم بزارم
با گارانتی ایده ال و بیمه.راستش ازشون استفاده ای نکردم پس نظری ندارم .firmware رو اپدیت نکردم وبلدم نیستم اگر دوستان یاد بدن حتما به روزش میکنم :20:اگر شما هم بلدید بگید ممنون میشم

راستی
ششمین همایش و جشنواره بین المللی تخصصی هنر عکاسی و تصویربرداری، دوربینهای دیجیتال و تجهیرات وابسته از 22 الی 25 اردیبهشت ماه 1388 در مرکز آفرینشهای هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب برگزار می شود . از ساعت ۱۲ تا ۲ اختصاصی و ۲ تا ۸ شب عمومی می‌باشد.
حتما سری بزنید
متاسفانه من تبریزم وگر نه حتما می اومدم:41:ولی بازم ممنون

mh.attari
08-05-2009, 17:30
خوب اینم از عکس ولی اینا رو همین جوری گرفتم بدون هیچ تنظیماتی و بدون هیچ سوژه ای پس انتظارتون زیاد نباشه (واسه اینکه ببینم دوربینم سالمه یا نه )که خدا رو شکر سالم بود
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahansaman1353
08-05-2009, 18:02
عزیزم این لینکه update frimware توضیحات روش آپدیت هم توش اومد. فقط برای دانلود سریال نامبر دوربینتو می‌خواد.
موفق باشی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mahansaman1353
08-05-2009, 18:04
البته ممکنه اگر دوربینتو جدید گرفته‌باشی خودش اپدیت باشه چک کن اگر از فرمت raw و زبان فارسی پشتیبانی می‌کنه احتمال قوی آپدیت هستش.

اگر تونستی آدرس و قیمت خریدتو تو پیام خصوصی برام بفرست.

mh.attari
08-05-2009, 18:08
عزیزم این لینکه update frimware توضیحات روش آپدیت هم توش اومد. فقط برای دانلود سریال نامبر دوربینتو می‌خواد.
موفق باشی

ممنونم خیلی کامل بود

mh.attari
08-05-2009, 18:09
البته ممکنه اگر دوربینتو جدید گرفته‌باشی خودش اپدیت باشه چک کن اگر از فرمت raw و زبان فارسی پشتیبانی می‌کنه احتمال قوی آپدیت هستش.

اگر تونستی آدرس و قیمت خریدتو تو پیام خصوصی برام بفرست.
اره زبان فرسی رو ساپورت می کنه ولی از کجا بفهمم ورژنش چنده
چشم حتما

mh.attari
08-05-2009, 18:50
اره زبان فرسی رو ساپورت می کنه ولی از کجا بفهمم ورژنش چنده
چشم حتما
من شماره سریال رو زدم ولی با این page رو به رو شدم
access error :

mehrdadb3
08-05-2009, 19:49
من نمیدونم این دوستمون چرا از فیلمبرداری این دوربین راضی نیست در صورتی که من چنتا از sample های این دوربین رو دیدم واقعا خوشم اومد کیفیتش بسیار عالی بود ناسلامتی فول اچ دی فیلم میگیره اینم یه نمونه از فیلمبرداری با حجم 26 مگابایت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتو این سایت هم نمونه هاش هست که میتونید ببینید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدزوم این دوربین هم خارق العاده است به نسبت دوربینایه دیگه

mh.attari
08-05-2009, 20:00
من نمیدونم این دوستمون چرا از فیلمبرداری این دوربین راضی نیست در صورتی که من چنتا از sample های این دوربین رو دیدم واقعا خوشم اومد کیفیتش بسیار عالی بود ناسلامتی فول اچ دی فیلم میگیره اینم یه نمونه از فیلمبرداری با حجم 26 مگابایت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتو این سایت هم نمونه هاش هست که میتونید ببینید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدزوم این دوربین هم خارق العاده است به نسبت دوربینایه دیگه

دوست گلم من که نگفتم بد فیلم میگیره ولی چند تا ایراد فاهش داره که تو دوربین های فیلم برداری اینا نیستن 1 در داخل اتاق وبا نور مهتابی یا نیون تصویر دارای موج هست و در کل بهترین تصویر رو در فضاهای بیرونی میده

mahansaman1353
09-05-2009, 09:25
متاسفانه من نتونستم برم لینکی که بعد از سریال نامبر دادن رو دادی ببینم اگه می‌تونی یک عکس ازش بزار

mehrdadb3
09-05-2009, 10:28
دوست گلم من که نگفتم بد فیلم میگیره ولی چند تا ایراد فاهش داره که تو دوربین های فیلم برداری اینا نیستن 1 در داخل اتاق وبا نور مهتابی یا نیون تصویر دارای موج هست و در کل بهترین تصویر رو در فضاهای بیرونی میده

اینو منم با شما موافقم

mh.attari
09-05-2009, 11:42
متاسفانه من نتونستم برم لینکی که بعد از سریال نامبر دادن رو دادی ببینم اگه می‌تونی یک عکس ازش بزار
اون مشکل حل شد من شرایط اپدیت رو نخونده بودم واسه همین بود ممنون ولی چه طوری میشه ورژن دوربین رو فهمید؟

mahansaman1353
09-05-2009, 13:06
متاسفانه اینو نمی‌دونم
ببینم مگه شرایط آپدیتش چی بود؟

mh.attari
09-05-2009, 13:12
متاسفانه اینو نمی‌دونم
ببینم مگه شرایط آپدیتش چی بود؟
متصل بودن دوربین رو یادم رفته بود:20:

mahansaman1353
09-05-2009, 20:26
من آخر یک جنجال سر این sx1 باید راه بندازم.

mh.attari
09-05-2009, 21:10
من آخر یک جنجال سر این sx1 باید راه بندازم.
اگر جواب سوالم رو بدی من می تونم کمکت کنم

mahansaman1353
06-06-2009, 14:44
مثل اینک در این تاپیک تخته شده

mh.attari
06-06-2009, 14:50
نه من همیشه خدمتتون هستم

Behrouz_se60
10-06-2009, 23:14
سلام
داداشم همین الان یعنی چهارشنبه ساعت 9:30 خرید و من میخوام بدونم که معایبش چیه و واقعا عالی هست یا نه؟ قیمتش 525 تومن البته الان تو دوبی خریده چطوره ؟ تخصصی میشه بگید معایبش؟

prowler88
11-06-2009, 09:42
دوربین خوبیه فقط قیمتش بالاست.
معایبش یکی همین قیمته در مقایسه با رقبا. یکی این که در مقایسه با SX10 کیفیت عکساش فرقی نمیکنه و فقط سرعت Burst بیشتر و فیلمبرداری HD نسبت به SX10 داره. یه ایراد دیگه که میشه بهش گرفت استفاده از باتری قلمیه.

mh.attari
12-06-2009, 12:02
سلام
داداشم همین الان یعنی چهارشنبه ساعت 9:30 خرید و من میخوام بدونم که معایبش چیه و واقعا عالی هست یا نه؟ قیمتش 525 تومن البته الان تو دوبی خریده چطوره ؟ تخصصی میشه بگید معایبش؟
در کل دوربین خوبی هست و راستش خیلی بحث تخصصی در بارش کردیم یه سرچ کن پیدا می کنی
البته با sx10 فرق چندانی نداره به جز مواردی که ذکر شد

mh.attari
19-06-2009, 12:54
اینم یه نمونه ی عکساش که خودم گرفتم

hamidpeyk
27-06-2009, 00:27
هرچی تنظیمات بیشتر عکس بهتر مخصوصا در فضای بسته عکسهای درحالت اتو خوب نیست مخصوصا ازفاصله 3متر که ازافرادزیادی داخل خانه می خوای عکس بگیری.
حتی تو روز بیرون اگه مثلا سلکتوررا وقتی می خواهی ازمنظره بگیری درحالت منظره بذاری بجای اتوکیفیت عکس بهتره.
درفضای بسته 1-منبع نور راتنظیم کن. 2ایزو راحتی امقدور بیارپایین.(اگه نورکمه وبدون فلاش از3پایه استفاده کن)3حتی اگه میتونی قدرت فلاش را هم تنظیم کن.
امکانات زیاد داره بهتره درحالات مختلف چندتا عکس بگیری وپس ازانتقال به کامپیوترازحالتی که تنظیمات دوربین را درکنار عکس نشان می دهد استفاده کن تا بفهمی عکسی که بهترشده کدام تنظیمات را داشته و آنرا یادداشت و یا بخاطربسپار .