PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در بک آپ گیری از نامه ها در outlook express

ghasem13
25-04-2009, 16:38
سلام.
از همین الان بگم که خودم می دونم سوالم زیاد به این بخش مربوط نیست ولی چون مورد اورژانسی بود و با توجه به این که صبح سوالم رو در بخش( بحث های نرم افزاری و سیستم عامل ) مطرح کردم و به جواب نرسیدم و بازم با توجه با این که دوستان پروفشنال بیشتر به این بخش سر می زنند سوالم رو این جا می پرسم.
من ویندوزم خفن ویروسی شده و باید هر چه زودتر عوضش کنم ولی وقتی می خوام از نامه هام در outlook express بک آپ(export ) بگیرم این ارور رو میده من که هر چه فکر کردم نفهمیدم مشکل از کجاست.منتظر کمکتون هستم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

x_2007
25-04-2009, 19:11
سلام.
از همین الان بگم که خودم می دونم سوالم زیاد به این بخش مربوط نیست ولی چون مورد اورژانسی بود و با توجه به این که صبح سوالم رو در بخش( بحث های نرم افزاری و سیستم عامل ) مطرح کردم و به جواب نرسیدم و بازم با توجه با این که دوستان پروفشنال بیشتر به این بخش سر می زنند سوالم رو این جا می پرسم.
من ویندوزم خفن ویروسی شده و باید هر چه زودتر عوضش کنم ولی وقتی می خوام از نامه هام در outlook express بک آپ(export ) بگیرم این ارور رو میده من که هر چه فکر کردم نفهمیدم مشکل از کجاست.منتظر کمکتون هستم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما میتونید از نرم افزارهای مخصوص این کار استفاده کنید:

StaticBackup Static EMail Backup

Static EMail Backup is an easy-to-use powerful backup tool. This backup tool can backup Outlook Express, Outlook, Windows Mail, Windows Live Mail, Thunderbird, Incredimail messages and settings into an archive file. Using this powerful backup tool, you can compress your archive file with high compress ratio. An encryptor has already built-in, and you can encrypt output archive with password protection, make sure you have remember your password before you use encryptor to encrypt your archive. Static EMail Backup contains CD/DVD burner, FTP uploader, you can burn your archive into a CD/DVD writable device or upload your archive to custom FTP server. Static EMail Backup also contains an output filename generator, the output archive filename can be generated with timestamp.

Homepage

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Static.Email.Backup.v2.9c.Incl.KeyMaker-DVT

ghasem13
25-04-2009, 20:15
حیفم اومد فقط روی تشکر کلیک کنم.مرررررررسی