PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بدون هيچ دردسري نرم افزار نصب(Setup Installer)طراحي كنيد

نگار
19-01-2005, 21:44
اين امكان وجود دارد كه در محيط ويندوزXPبدون هيچ نرم افزار ويژه اي,نرم افزار نصب براي فايلها و برنامه هاي خود طراحي نماييد.در واقع برنامه مذكور كه مانند بسياري از برنامه هاي ديگر پنهان است,ميتوان از منويStartو از طريق پنجرهRunاجرا نمود.براي انجام اين كار از منويStartگزينهRunرا انتخاب كنيد و با تايپ كلمه IeXpress برنامه را اجرا نماييد.حال پنجره اي باز ميشود كه به شما خوش آمد گويي ميكندNextرا كليك كنيد.در پنجره دوم كه هدف شما را از ايجاد يك نرم افزار نصب مشخص ميكند گزينه دوم يعنيExtract files onlyرا انتخاب كنيد.سپس در پنجرهPackage titleنامي براي نرم افزار نصب خود انتخاب كرده و در كادر وارد نماييد سپسNextرا كليك كنيد.در پنجرهConfirmation promptدر صورتي كه مايليد قبل از نصب فايلها بر روي يك درايو سوالي پرسيده شود گزينهPrompt user with:را انتخاب كنيد و در كادر پايين آن متن سوال خود را تايپ كنيد كه به عنوان مثال ميتوانيد سوال زير را براي فايل اين استالر خود در نظر بگيريد.
Do You Want Install Program Now???
در پنجرهLicense agreementنيز در صورتي كه مايليد متني را به عنوان توافقنامه در هنگام نصب نمايش دهيد ابتدا متن خود را در نرم افزارNotePadتايپ و ذخيره كنيد و سپس گزينهDisplay a license:را انتخاب و با زدن كليد Browse مسير فايل *.txtخود را انتخاب نماييد سپس Next كليك كنيد.سپس در پنجره Packaged files با فشردن كليد Add فايلهايي را كه ميخواهيد طي فرآيند نصب بر روي كامپيوتر انتقال پيدا كنند را انتخاب كنيد سپس Next را كليك كنيد.حال در پنجره Show window اندازه پنجره خود را مشخص و Next را كليك كنيد.در پنجره Finished Message نيز در صورتيكه مايليد بعد از اتمام نصب پيغامي را نمايش دهيد Display message را انتخاب و متن خود را در كادر پايين آن تايپ كرده و Next كليك كنيد كه به عنوان مثال ميتوانيد متن زير را براي فايل اين استالر خود در نظر بگيريد.
******Thanks For Choose This Program******
در مرحله بعد در پنجره Package Name and Option مسير ذخيره نرم افزار خود(درايوي كه ميخواهيد نرم افزار در آن ذخيره شود)را در كادر وارد نماييد و Next را كليك كنيد.در پنجره Save Self Extraction فقط Next را كليك كنيد.در پنجرهCreate package نيز فقط Next را كليك كنيد.سپس يك پنجره Prompt Dos روي صفحه مانيتور شما باز شده و شروع به ساخت فايل اجرايي يا فايل اين استالر شما ميكند مدت زماني كه بايد منتظر بمانيد تا فايل اين استالر شما ساخته شود بستگي به فايلهايي خواهد داشت كه در چند مرحله قبل براي فايل اين استالر خود در نظر گر فته ايد.كمي صبر كنيد تا فايل شما ساخته شود و سپس Finish را كليك كنيد.ساختن يك فايل اينستالرتا مدتها ميتونه شما رو سرگرم كنه و موجب بشه از اين كار لذت فراواني ببريد.فعلا تا بعد
خد نگهدار

Saeed_TnT
20-01-2005, 00:37
دمت گرم :wink: :wink: :wink: :lol:

farhad60sg
20-07-2005, 16:08
دستت درد نکنه

rasool_bbc
20-07-2005, 16:33
اين تاپيك تكراريه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه :wink: :wink: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Nesta
20-07-2005, 19:06
سلام متشکر از نگار جان ولی‌ برای پک کردن برنامه هائی‌ که ساده هست خوبه ولی‌ برای برنامه هائی‌ که ارتباط قوی با بانک اطلاعاتی‌ داره خوب نیست مثلا اگه شما می‌خواهید یک برنامه رایت سیدی بنویسید با این روش مشگلی‌ ندارید ولی‌ اگه می‌خواهید که افراد رو ثبت نام کید و در نانک ذخیره کنید نه این روش رو من پیشنهاد نمی‌ کنم.

AHT
20-07-2005, 19:16
خيلي خوبه :wink:

mahdi_pc
21-07-2005, 10:25
خيلي خيلي عالي بود. :wink:

نگار
26-07-2005, 14:37
رسول جان...تو ميدوني اما ممکنه کسي ديگه به خصوص تازه واردين به دنياي کامپيوتر ندونند در ضمن سعيد جان باهات موافقم. :wink:

Ali_k
26-07-2005, 22:03
راست میگه منم این تاپیکا تالا ندیده بودم
نگار خانوم دستتون درد نکنه

Nesta
27-07-2005, 02:57
رسول جان...تو ميدوني اما ممکنه کسي ديگه به خصوص تازه واردين به دنياي کامپيوتر ندونند در ضمن سعيد جان باهات موافقم. :wink:
سلام بله من هم با نظر شما موافقم خیلی‌ ها این موضوع رو نمیدونن و به کارشون هم میاد .
در مورد نظر شما ها سپاسگزارم ولی‌ اگه دوستان خواستند که با چند نرم افزار خوب setup ساز رو بدونن من معرفی‌ می‌کنم.اگه لازم نیست که هیچی‌.
:o

نگار
28-07-2005, 11:05
سعيد جان معرفي کن تا ما هم يه فيضي ببريم...عصر عصر IT و فناوري و اطلاعاته...پس معرفي کن تا هم من و هم بر و بچ P30world آگاهي و اطلاعاتمون بره بالا و به روز بشه...
:wink:

نگار
28-07-2005, 11:25
راستي سعيد جان لطف کن و تو همين صفحه نرم افزارت رو معرفي کن.
ممنون ميشم.

ali_n15
28-07-2005, 11:51
خوب بود ... مرسي

Nesta
28-07-2005, 17:14
سلام نگار جان
یکی‌ این هست که اسپای معرفی‌ کردش ArInstall v2.1
یکی‌ Create_install این هست
.این هم حرف نداره Gost_installer_All
اینم واسه دلفی‌ هست Inno_setup_delphi
InstallerGD-3_7_5
IXSetup
install sheild

نگار
29-07-2005, 05:35
ممنونم سعيد جان...البته با يکي دو تاشون آشنايي داشتم.
بازم ممنون :wink:

Nesta
29-07-2005, 05:37
سلام نگار جان خواهش می‌کنم حالا بازم اگه پیدا کردم رو هاردم میگذارم که اگه تونستید با آنها هم آشنا بشین. :D :wink:

sAsAn.K
31-07-2005, 15:40
تازه فهمیدین IExpress هم وجود داره :shock: :shock: :shock:

MasterData
31-07-2005, 15:44
سلام
به نظر من بهتره كه روي install shield هم وقت بگذارید
هر کسی که با این برنامه کار کرده به قدرت های اون پی برده و اکثر نرم افزارهای معروف هم با این نرم افزار ساخته میشن

sAsAn.K
31-07-2005, 16:23
منم قبول دارم هیچ چی InstallShield نمیشه :wink:

نگار
31-07-2005, 16:25
دوستان سلام...سعيد جان حتما اين كار رو انجام بده و در ضمن MasterData ي عزيز با شمام موافقم اگه ميتوني درباره ي اين نرم افزار توضيحات بيشتري بده و اگه هم كه معرفيش كني و لينك دانلودش رو بدي كه ديگه چه بهتر... :wink:

Nesta
31-07-2005, 20:52
سلام دوست عزیز.
من قبلان مختسری از این برنامه رو آموزش داده بودم.

سلام
به نظر من بهتره كه روي install shield هم وقت بگذارید
هر کسی که با این برنامه کار کرده به قدرت های اون پی برده و اکثر نرم افزارهای معروف هم با این نرم افزار ساخته میشن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Gilopa
01-08-2005, 06:33
از دوستان ممنونم ........ولي اين تاپيك باعث شد اسم نستا رو بفهميم.

Mbt925
01-08-2005, 22:48
یکی از ساده ترین و بهترین برنامه های setup ساز
Setup Factory هستش که نسخه 6 اش محیط خیلی ساده ای داره
در ضمن برنامه Setup2go با حجم خیلی کم و راضی کننده است

Nesta
02-08-2005, 02:32
سلام دوست من .اسم من که رو لوگو ی من هست .شاید توجه نکردین تا حالا .کوچیک شما سعید هستم امید وارم که برنامه هم به کارتون اومده باشه .
اینجور تاپیک ها بعضی‌ اوقات به دلایل مسائلی‌ اسم آدم خوب رو می‌شه دیگه ....
:D :wink: :wink: :wink:

Ali_k
02-08-2005, 04:13
یعنی چی؟
خب مگه بده دوستان همدیگه را صمیمی صدا کنند؟

PdLoadeR
09-08-2005, 07:31
جالب بید ممنون

siavash alavi
15-08-2005, 18:17
اين راه خوبه
اما بيلدر از همه بهتره
كار آسان قدرت بالا
انتخاب متنوع براي پلاگينها
با تشكر از تو دوست عزيز

Nesta
16-08-2005, 03:38
سلام سیاوش جان می‌شه اسم برنامه رو دقیق بگید .
من درست متوجه نشدم .متشکر از شما.

siavash alavi
17-08-2005, 01:46
نستاي عزيز
برنامه مولتي مديا بيلدرMultimedia Builder
كار باهاس راحته

Nesta
21-08-2005, 01:51
سلام سیاوش جان این برنامه ای که شما میفرمائید چه ربطی‌ داره به setup سازی برنامه؟
البته شوخی‌ می‌کنم آخه اینجا برنامه برای پک کردن برنامه ها و کلا،برنامه هائی‌ که میسزید می‌خواهید آنها رو پک یا setup کنید هست .همین .متشکر. :D :lol: :shock: :shock: