PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نشناحتن کارت گرافیک لب تاپ سونی مدل fz290n5

mrysoft
25-04-2009, 10:24
سلام بر دوستان گرامی
بنده الان 1 سال و نیم هست که این نوت بوک رو خریدم یعنی همون موقعی که توی بازار اومد خریدم روش ویستا نصب بود و کار می کردم! تا اینکه دیروز به دلایلی مجبور به نصب ویندوز روی اون شدم! ویندوز ایکس پی! با ساخت سی دی سفارشی و ..... نصب شد! درایور های مختلف رو از سایت های asia sony و چند سایت دیگه که مخصوص سری من بود دانلود کردم کردم همه چیز اوکی شد الا کارت گرافیک اونم هر کاری می کنم نمی شناسه! حتی نمی ذاره نصب کنم! من چند تا شات گرفتم ببینید!
ایا روش دستی برای شناختن این هست! مدل کارت گرافیک نوت بوکم هم فکر کنم gforce 8400 باشه
مدل دقیق نوت بوک هم VGN-FZ290 جلوی نوت بود نوشته! (اما FZ290 N5 هست).:31:

به هر حال من هر کاری بلد بودم کردم اما نشد! حتی درایوررو پاک کردم باز نصب کردم نشد! یکی دیگه نصب کردم نشد! هر چی که فکروشو بکنید !:11:

ممنون میشم کمکم کنید!

و اینم بگم :13:

وقتی ویندوز ایکس پی سوارش کردم این فن که کنار نوت بوک هست ( که احتمالا برای گرافیک هست ) یکسره روشنه و داغ میکنه! قبلا روی ویستا اوتو بود ! ( و منم احتمال میدم واسه نشناختن همن کارت گرافیکه که یسره کار میکنه!) و جالبی اینجاست! خوب علاوه بر درایور های اپلکیشن هایی هست که اونا رو هم باید نصب کرد تا بعضی از دکمه ها کار کنه! مثل fn+ -* که روشنایی ال سی دی رو کم میکنه اما کم نمیشه!:41:

لطفا راهنمایی کنید! ممنون میشم!

mrysoft
25-04-2009, 10:39
شات یادم رفت اینم شات اسکرین

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mrysoft
26-04-2009, 23:27
یعنی کسی نیست جواب ما رو بده@؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟