PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پرسش در مورد Motion های هوشمند و چند سوال در مورد Premiere Pro 7.0

P‌C
24-04-2009, 19:03
سلام به دوستان
چنتا سوال در مورد پریمیر داشتم:
1- چطور میتونیم برای یک عکس (یا فیلم)motion ی هوشمند تعریف کرد بطوری که بصورت خودکار بر اساس حرکت ناحیه ای در فیلم اصلی خود این عکس(یا فیلم) حرکت کنه. مثلا اگر یخوایم فلش(نشانگری) رو برای حرکت توپ در زمین فوتبال طوری طراحی کنیم که هر جا توپ میره فلش هم با توپ بره. نمونه اش رو هم فیلم های که صداوسیما نشون میده و در اون برای یک زن پوشش اسلامی طراحی میکنن بطوری که این اواخر خیلی حرفه ای این کار رو میکنن وخیلی محسوس نیست که این لباس ساختگیه. نمونه خیلی حرفه ای ترش هم در موقع پخش فوتبال لالیگا برای نمایش نتیجه بازی روی زمین میبینیم که همراه با حرکت دوربین، نتیجه بازی روی زمین ثابت میمونه و حتی خود بازیکنها هم مانعی برای نمایشش هستند! و بتازگی در مسابقات داخلی هم میبینیم. اما با کیفیت پایینتر...
2- تصویر پخش شده برای پیش نمایش فیلم ادیت شده(در قسمت monitor در سمت راست) با صدای پخش شده اش هماهنگ نیست . البته در فایل خروجی صدا هماهنگ میشه. چطور باید این مشکلوبرطرف کنم؟
همینطور برای اینکه بر روی قسمت خاصی از فیلم پیش نماش شده در monitor بخوایم زوم بکنیم چکار باید یکنیم؟ چون در حالت عادی با پایین آوردن در صد Fit فقط بر روی مرکز فیلم میشه زوم کرد.
3- نوار(timeline) صدا رو چطور میتونیم مثل ورژنهای قدیمی بجای دوکاناله(stereo) بصورت تک کاناله(mono) نمایش بدیم؟
4- لحظه شروع یک فایل در تایم لاین رو چطور میتونیم با دقت حداکثر و براساس فریم تنظیم کنیم؟ بدون اینکه نیاز باشه که بر روی تایم لاین تا بیشترین حد زوم کنیم.
5- چطور میتونیم فقط قسمت خاصی از تایم لاین رو Export کنیم؟

با تشکر فراوان!

P‌C
25-04-2009, 10:04
لامه بگم منظور من از موشن هوشمند همون Motion tracking برنامه After Effects هست که بصورت 2 مربع نقطه مورد نظر رو ردیابی میکنه. البته من این برنامه رو ندارم . توی پریمیر چطور میشه این امکان رو بوجود آورد؟ پلاگینی براش وجود داره؟

Hossein_nasa62
25-04-2009, 19:26
لامه بگم منظور من از موشن هوشمند همون motion tracking برنامه after effects هست که بصورت 2 مربع نقطه مورد نظر رو ردیابی میکنه. البته من این برنامه رو ندارم . توی پریمیر چطور میشه این امکان رو بوجود آورد؟ پلاگینی براش وجود داره؟

سلام
فكر نكنم
با پريمر بشه اين كار رو كرد
ولي توي افتر افكت اين كار شدني است

P‌C
26-04-2009, 10:29
سلام
فكر نكنم
با پريمر بشه اين كار رو كرد
ولي توي افتر افكت اين كار شدني است
اینهمه پلاگینهای حرفه ای برای پریمیر هست هیچکدوم نمیتونن motion tracking کنند؟

در ضمن منتظر پاسخ بقیه سوالاتم هستم.
باتشکر