PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Canon PowerShot SX200 IS بخرم یا نه ؟؟؟؟

gladiator.shiraz
24-04-2009, 13:29
سلام من قصد خرید این دوربین رو دارم .لطف کنید هر کی نظر یا اطلاعی داره کمک کنه ........

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قيمت : 438000 تومان ‌‌ گارانتي طلايي ديجي کالا (يکماه تعويض + يکسال تعمير + بيمه بدنه و سرقت)

با دوربين فشرده اي که کانن با نام Powershot SX200، به بازار کالاهاي ديجيتال معرفي کرده است، نگران فراموش کردن لحظه هاي پرخاطره ي زندگي نباشيد!!! اين دوربين مجهز به حسگري با رزولوشن 12.1 مگاپيکسل، لرزش گير تصوير اپتيکال و زوم اپتيکال 12 برابر است! از ويژگي هاي بسيار منحصر به فرد اين دوربين، مي توان به Smart Auto، Easy mode، تشخيص چهره ي پيشرفته، تشخيص لبخند، رفع قرمزي چشم و تشخيص چشمک، ضبط ويديويي HD و Face Self Timer اشاره کرد.

دوربين کانن، مدل Powershot SX200، يکي از برترين دوربين هاي ديجيتال موجود مي باشد که به درد همه ي عکاسان مي خورد و لحظه هاي قشنگ زندگي را برايشان به يادگار مي گذارد. با دوربين فشرده اي که کانن با نام Powershot SX200، به بازار کالاهاي ديجيتال معرفي کرده است، نگران فراموش کردن لحظه هاي پرخاطره ي زندگي نباشيد!!! اين دوربين مجهز به حسگري با رزولوشن 12.1 مگاپيکسل، لرزش گير تصوير اپتيکال و زوم اپتيکال 12 برابر است! از ويژگي هاي بسيار منحصر به فرد اين دوربين، مي توان به Smart Auto، Easy mode، تشخيص چهره ي پيشرفته، تشخيص لبخند، رفع قرمزي چشم و تشخيص چشمک، ضبط ويديويي HD و Face Self Timer اشاره کرد.
حالت Face Self Timer، در هنگام فعال بودن، صبر مي کند تا سوژه ي مورد نظر، داخل کادر عکس قرار بگيرد و سپس، عکس را مي گيرد.
يکي از مشخصه هاي بسيار پيشرفته ي دوربين کانن، مدل Powershot SX200، مشخصه ي User Interface است که همه ي اين ترفندها و ويژگي ها را روي صفحه براي کاربر، آشکار مي کند و توضيح مي دهد.
Powershot SX200، داراي يک منوي 26 زبانه! است که زبان هاي انگليسي، فرانسه، عربي، آلماني، ايتاليايي، ژاپني و فارسي را هم در فهرست زبان هاي خود، دارد.
Powershot SX200، مجهز به ويژگي هاي بي شماري است که صحنه ي عکس برداري را با جزييات کامل مثل نور، فاصله، رنگ زمينه و ساير چيزهايي که براي يک عکس مناسب، نياز است، روي صفحه نمايش با دقت 230000 پيکسل نمايش مي دهد.
کانن، مدل Powershot SX200، دوربين بسيار با کيفيتي است که تعداد زيادي حالت هاي عکاسي از قبل تنظيم شده، حسگري با دقت 12.1 مگاپيکسل و از نوع CCD، لرزش گير تصوير اپتيکال که در نوع خود، بي نظير است و محدوده ي ايزوي بالا مجهز است.

اين دوربين، مجهز به سيستمي به نام smart portrait است که به شما کمک مي کند تا با حالت هاي مختلف و مهم زير، تصويرهاي بسيار زيبا و ماندگار از افراد خانواده و نزديکان خود بگيريد:
• قابليت تشخيص و رفع قرمزي چشم: رنگ قرمز چشم ها را در عکس، تشخيص مي دهد و آن را اصلاح مي کند.
• اولويت چهره ي پيشرفته: قادر به تشخيص 12 چهره از زاويه هاي متفاوت مي باشد.
• حالت رفع چشمک: به طور خودکار، 2 عکس از سوژه مي گيرد و عکسي را که در آن، چشم هاي سوژه باز هستند، ذخيره مي کند.

تصاوير زيبايي که با اين دوربين مي گيريد، در حافظه ي نوع SD و نوع جديدتري به نام SDHC (کارت حافظه ي SD با ظرفيت بالاتر)، و MMC ذخيره مي شود تا هر زماني که تمايل داشتيد، آنها را مرور و ويرايش کنيد.
Powershot SX200، مجهز به حالتي به نام Scene Auto Selector است که به طور خودکار، بهترين تنظيمات را براي شرايطي که در آن عکس برداري مي کنيد، انتخاب مي کند تا تصوير شفاف و خوبي داشته باشيد.
دوربين کانن، مدل Powershot SX200، مجهز به AF Tracking است، يعني مي تواند به صورت هوشمندانه، سوژه را دنبال کند و حتي اگر سوژه در محدوده ي دوربين، دور هم بزند، آن را بيابد و عکس خوبي با فوکوس و تنظيمات مناسب، از آن بگيرد.
معمولاً از دوربين هايي که زوم بالايي دارند، انتظار داشتن منظره ياب اپتيکال مي رود، اما Powershot SX200، اين طور نيست، منظره ياب اپتيکال ندارد. اگر قصد صرفه جويي در هزينه را داريد، بايد اشاره کنيم که اين دوربين، منظره ياب الکترونيک هم ندارد!
با فشار دادن دکمه ي شاتر، اطمينان داريد که عکسي زيبا، واضح و مناسب گرفته ايد و همان طور که قبلاً اشاره شد، با تنظيم حالت AF Tracking، مي توانيد به طور خودکار، روي سوژه ي مورد نظر، فوکوس کنيد و سر بزنگاه، لحظه را شکار کنيد! در اين حالت، خود دوربين، اين کار را انجام مي دهد، بدون اينکه شما مجبور باشيد دکمه ي شاتر را تا نيمه پايين نگه داريد.
اين دوربين، مجهز به يک زمان سنج خودکار (self timer) است که از 2 تا 10 ثانيه، قابل کنترل است.
ابعاد Powershot SX200، 38*61*103 ميلي متر و وزن آن، فقط 220 گرم (بدون محاسبه ي وزن باتري) است.
قابليت تشخيص حرکت، از مشخصه هاي بي نظير اين نوع دوربين هاي جديد است که با تنظيم سرعت شاتر و تنظيمات ايزو، لرزش و حرکت دوربين و همچنين حرکت سوژه را جبران مي نمايد.

مشخصه هاي دوربين کانن، مدل Powershot SX200:
• حسگر پرقدرت 12.1 مگاپيکسل به همراه لرزش گير تصوير اپتيکال
• لنز با زوم اپتيکال 12 برابر
• محدوده ي ديافراگم: F 3.4-5.3
• صفحه نمايش LCD به اندازه ي 3 اينچ و 230000 پيکسل
• قابليت تشخيص چهره، حرکت، لبخند، چشمک و رفع قرمزي چشم
• قابليت عکس برداري پي در پي
• تنظيمات سفيدي دستي و خودکار و چندين حالت سفيدي از پيش تنظيم شده
• مجهز به زمان سنج خودکار که از 2 تا 10 ثانيه، قابل تنظيم است.
• شيار کارت حافظه از نوع SD و SDHC و MMC

نقطه قوت :
• حسگر 12 مگاپيكسلي با كيفيت بالاي عكس
• زوم اپتيكال 12 برابر در دوربيني با ابعاد نسبتا كوچك و باريك
• صفحه نمايش بزرگ 3.0 اينچي با رزولوشن و زاويه ديد بالا
• قابليت فيلمبرداري با كيفيت عالي HD
• كيفيت ساخت بالا و طراحي زيبا و جمع و جور بدنه دوربين
• تجهيز دوربين باتري ليتيومي و شارژر مخصوص
• استفاده از لنز با ويژگي هاي بساير مطلوب (فاصله كانوني 28-336 ميليمتري، دهانه لنز يزرگ، ماكروي قوي)
• تجهيز دوربين به خروجي HDMI

نقطه ضعف:
• عدم وجود منظره ياب در دوربين

prowler88
25-04-2009, 08:30
به نظر من درست نيست براي يه همچين دوربيني اين همه هزينه كني. اگه كامپكت بودنش برات مهم نيست ميتوني sx10 بگيري و اگه فيلمبرداري hd برات مهمه پاناسونيك fz28 از اين خيلي بهتره.

gladiator.shiraz
25-04-2009, 10:53
ممنون .......... خوب فیلم برداری hd از همه برام مهمتره ..چون من قصد خرید هندیکم رو داشتم ولی چون کیفیت عکس جالبی ندارن تصمیمم عوض شد ......... حالا این پاناسونیکه چی داره ؟؟؟؟

Mokafating
05-05-2009, 19:49
برو به سایت dpreview همه چیز رو دربارش میفهمی :10:

JayR
05-05-2009, 22:56
منم قصد خریدشو داشتم ولی چنتا ریویو خوندم ازش که زیاد جالب به نظرم نیومد و با دوستان هم بحثشو کردیم و به نتیجه ای واسه خریدش نرسیدیم

mehdi1354d
28-07-2009, 12:46
من به تازگي دوربين canon sx200 رو خريداري كردم. بايستي بگم واقعاً دوربين عالي و بي نقصي است كه از مزاياي اون مي شه به موارد زير اشاره كرد
1- عكس ها با شفافيت و كيفيت عالي
2- دوربين با قابليت هاي فراوان
3- عكسهاي بسيار مطلوب و با كيفيت در حالت زوم بالا ( كه از ضعف هاي دوربين هاي ديگه است)
4- فيلم برداري HD با زوم 12x
5- داراي خروجي ديجيتال HDMI
6- داراي لنز بزرگ و نورگيري عالي
7- و ...

Your Friend
29-07-2009, 12:25
من به تازگي دوربين canon sx200 رو خريداري كردم. بايستي بگم واقعاً دوربين عالي و بي نقصي است كه از مزاياي اون مي شه به موارد زير اشاره كرد
1- عكس ها با شفافيت و كيفيت عالي
2- دوربين با قابليت هاي فراوان
3- عكسهاي بسيار مطلوب و با كيفيت در حالت زوم بالا ( كه از ضعف هاي دوربين هاي ديگه است)
4- فيلم برداري HD با زوم 12x
5- داراي خروجي ديجيتال HDMI
6- داراي لنز بزرگ و نورگيري عالي
7- و ...

بزرگترین ضعفش اینه که شما حین فیلمبرداری نمی تونی زومشو کم و زیاد کنی! چون صدای موتورش می افته روی فیلم واسه همون این امکانو حذف کرده ان... دیگه اینکه صدای استریو نداره...موقعیت فلاشش بده و درست جایی گذاشتن که موقع کار آدم دستشو می زاره اونجا... شما می تونی با کاهش رزولوشن زوم عکسبرداریشو افزایش بدی؟...

Your Friend
29-07-2009, 12:29
به نظر من درست نيست براي يه همچين دوربيني اين همه هزينه كني. اگه كامپكت بودنش برات مهم نيست ميتوني sx10 بگيري و اگه فيلمبرداري hd برات مهمه پاناسونيك fz28 از اين خيلي بهتره.

موافقم... اگه کنون دوست داری از این بهتراش تو این رده قیمت هست وگرنه برو سراغ پاناسونیک.

hellohi
09-08-2009, 00:07
من می خوام دوربین canon تا قیمت حداکثر 250 تومن بخرم. من آماتورم و می خوام دوربینی بخرم که کیفیت عکس بالا، شارژ موندن طولانی، گرفتن قرمزی چشم و سبک باشه. ممنون می شم راهنمایی کنید.

prowler88
09-08-2009, 09:50
من می خوام دوربین canon تا قیمت حداکثر 250 تومن بخرم. من آماتورم و می خوام دوربینی بخرم که کیفیت عکس بالا، شارژ موندن طولانی، گرفتن قرمزی چشم و سبک باشه. ممنون می شم راهنمایی کنید.
مدل SX110 قیمتش همین حدوده. کیفیت خوبی هم داره.

clicksoft
27-04-2010, 22:41
از دوستان كسي در مورد دوربين هاي جديد سامسونگ اطلاعات داره؟

خصوصا مدل ST500..

قيمتش حدود 360.. ارزش خريدنو داره؟

seymour
05-05-2010, 15:48
از دوستان كسي در مورد دوربين هاي جديد سامسونگ اطلاعات داره؟

خصوصا مدل ST500..

قيمتش حدود 360.. ارزش خريدنو داره؟
دنبال گزینه های مارک های معتبر تر در همین رده باش .. بخصوص canon و پاناسونیک رو پی بگیر که خیلی از دوستان راضی بوده ان از خریدشون..