PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دوربین دو لنزی پاناسونیک به صورت سه بعدی فیلم برداری می کند

merikh_merikh
23-04-2009, 14:42
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بیشتر تصویر برداری های سه بعدی حداقل به دو دوربین فیلم برداری مجزا نیاز دارند. اما دوربین فیلم برداری جدید پاناسونیک این دو را با هم مخلوط کرده است و نتیجه آن چیزی شده که در تصویر می بینید.

دوربین جدید که هنوز نامی برای آن انتخاب نشده قادر است که به صورت Full HD تصاویر سه بعدی را ضبط کند و دارای دو لنز مجزا است که دو کلیپ ویدیویی مستقل را روی حافظه فلش ضبط می کند.

هنوز هیچ خبری از زمان یا قیمت این دوربین منتشر نشده اما فکر می کنم دیدن تصویر نمونه این دوربین هم برای خیلی از علاقمندان به فیلم برداری جذاب باشد.

prowler88
24-04-2009, 12:20
بیشتر تصویر برداری های سه بعدی حداقل به دو دوربین فیلم برداری مجزا نیاز دارند. اما دوربین فیلم برداری جدید پاناسونیک این دو را با هم مخلوط کرده است و نتیجه آن چیزی شده که در تصویر می بینید.

دوربین جدید که هنوز نامی برای آن انتخاب نشده قادر است که به صورت full hd تصاویر سه بعدی را ضبط کند و دارای دو لنز مجزا است که دو کلیپ ویدیویی مستقل را روی حافظه فلش ضبط می کند.

هنوز هیچ خبری از زمان یا قیمت این دوربین منتشر نشده اما فکر می کنم دیدن تصویر نمونه این دوربین هم برای خیلی از علاقمندان به فیلم برداری جذاب باشد.

يعني يه چيزي شبيه چشم انسان؟

merikh_merikh
04-06-2009, 17:14
فکر کنم یه چیزی تو همین مایه ها شایدم بالاتر باشه

artara74
04-06-2009, 17:29
ببخشيد ولي خبر براي 2 ماه پيشه.

prowler88
04-06-2009, 18:04
ببخشيد ولي خبر براي 2 ماه پيشه.
ولی چیزی ازش کم نمیکنه. درسته؟

artara74
04-06-2009, 21:12
بله. اما مشكل اينه كه بعد اون يك دوربين عكاسي 3 بعدي هم ساخته شد. لينكش رو الان ندارم.