PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه recovery

morteza.m2n
22-04-2009, 23:33
سلام

یه برنامه برای بازیابی اطلاعات پاک شده از کامپیوتر میخواستم

لطفا کامل و با کرک و سریال!

ehsankalak
23-04-2009, 00:27
Undelete Plus v2.98
size : 3 MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

peymantrojan
23-04-2009, 09:31
به نظر من get data back برنامه اي فوق العاده واسه اين كاره

***Spring***
23-04-2009, 13:50
سلام ...

GetData Recover My Files | بازیابی اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

R-Studio Data Recovery بازيابي اطلاعات / تمامي ورژنها در اين تاپيك ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Portable Recover My Files ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

باز گرداندن اطلاعات پاك شده توسط Smart Data Recovery / تمامی ورژنها در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بازیابی اطلاعات پاک شده با MultiStage Recovery Pro ver.3.0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Recuva | بازیابی اطلاعات پاک شده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Recuva | ابزاری رایگان برای بازیابی اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PcTools File Recover بازگردانی فایلهای پاک شده / تمام ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات | Symantec Backup Exec System Recovery ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بازگردانی اطلاعات با Runtime GetDataBack for NTFS / تمام ورژنها در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

RAID Reconstructor | بازیابی اطلاعات از هارد دیسکهای RAID ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Pen Drive Data Recovery v2.0.1.5 بازيابي اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PC Inspector File Recovery 4.0 براي باز يابي اطلاعات از روي هارد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.

SAM-SON 70
23-04-2009, 20:12
با سلام به همه
اقا میخواستم ببینم با این نرم افزارای که هستش میشه حافضه دستگاه دوربین sony رو ریکاوری کرد ؟!
راستش رو بخواین من فیلمام رو اشتباهی از دوربینم پاک کردم حالا میخواستم ببینم که میشه حافضه اون رو توی رم ریدر قرار داد و با استفاده از نرم افزار ها اطلاعات رو برگردوند ؟!

***Spring***
24-04-2009, 00:47
با سلام به همه
اقا میخواستم ببینم با این نرم افزارای که هستش میشه حافضه دستگاه دوربین sony رو ریکاوری کرد ؟!
راستش رو بخواین من فیلمام رو اشتباهی از دوربینم پاک کردم حالا میخواستم ببینم که میشه حافضه اون رو توی رم ریدر قرار داد و با استفاده از نرم افزار ها اطلاعات رو برگردوند ؟!

سلام ...

صد در صد برنامه داره ... چند تا مطلب مهمه : یکی نوع فرمت حافظه ، دوم سازگاری اون با بقیه برنامه ها ... ولی مهمترین نکته اینکه ، معمولآ sony برای سخت افزارها ساخت خودش ، برنامه و نرم افزارهای مخصوص داره ... از بقیه دوستان هم بپرسید ... اگه نرم افزار خاصی مد نظر شماست ، اسم اون رو بفرمایید ... خیلی از نرم افزار های بازیافت هم امکان داره با این دوربین سازگاری داشته باشند و بتونند فایلها رو ریکاور کنند ... موفق باشید ...

.

x_2007
24-04-2009, 08:12
با سلام به همه

سلام

اگر برای دوربین میخواهید از این برنامه استفاده کنید:

CardRecovery بازيابي اطلاعات پاك شده از روي مموري كارت دوربينهاي ديجيتالي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

morteza.m2n
24-04-2009, 18:22
این Smart Data Recovery چه مزخرفه

چقدرم الکی ازش تریف شده !!!!!

حالمو به هم زد با این ریکاوریش هیچی پیدا نمیکنه

ریجسترش هم کردم