PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : به زودي چت كردن از طريق Gmail !

mahdy2021
07-02-2006, 12:56
از چند ساعت پيش دكمه جديدي به جيميل اضافه شده به اسم چت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .
اين سيستم جديد كه به صورت بتاست براي چت مستقيما از طريق جيميل است.
تا راه بيفته.....
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

doyenfox
07-02-2006, 13:50
سلام اين quick contact رو من ندارم

*علی*
07-02-2006, 23:34

هنوز راه اندازي نشده انشالله از چند هفته ديگر اين امكانات جديد از قبيل چت راه اندازي ميشه ولي فعلا بخش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Chats اضافه شده :rolleye: :rolleye:

Realamd
07-02-2006, 23:52
اگه بشه با جیمیل چت کرد هالی میشه.

*علی*
11-02-2006, 07:19
براي يکي از اکانت هاي من راه افتاده اندشـــــــــــــه... حـــــــــــالي ميده ها... خداست :rolleye: :thumbsup:
چه تعريفي كردم :biggrin: ولي خدايش خيلي تعريف داره :blush:

Mohammad_Ahrari
11-02-2006, 08:58
واسه منم راه افتاده

دم گوگل با جیمیلش گرم

* SadeGh *
11-02-2006, 11:59
سلام
براي بنده هم فعال است
خيلي جالب است
موفق و موئد باشيد

mahdy2021
12-02-2006, 09:07
شما حالت مشاهدتون standard هست حالت به basic HTML تغيير دهيد اين امكان را در پايين صفحه جيميل خود مي توني تغيير بدي

امكانات زيادي غير از چت هم اضافه شده و اصلا متحول شده
حالا هي بگين فلان شركت حريف گوگل ميشه

hesam
12-02-2006, 11:16
گوگل به تازگی اعلام کرده که سرویس چت Gmail را راه‌اندازی کرده است. این اولین بار است که با استفاده از خدمات پست الکترونیکی می‌توان عمل چت را هم انجام داد. تاکنون همیشه برای چت از نرم‌افزارهای جداگانه‌ای استفاده می‌شده است.
با این حساب کاربران Gmail می‌توانند به سرعت و براحتی برای افرادی که در فهرست پیام‌هایشان ثبت شده پیام ارسال کنند.
انتظار می‌رود این ابتکار عمل از مشکلات حاصل از تنوع سرویس‌های مسنجر و ناسازگاری آنها با هم بکاهد و دیگر رقبا از جمله یاهو و مایکروسافت را هم به انجام چنین کاری ترغیب کند.
مشاهده آنلاین یا آف لاین بودن افراد، مشاهده چت‌های گذشته و ذخیره سازی مکالمات در gmail از جمله قابلیت‌های سرویس جدید گوگل است.