PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فيلم تبليغاتي براويا رو از كجا ميشه گرفت؟

omid750
22-04-2009, 08:24
يه فيلم تبليغاتي hd تو نمايندگي هاي سوني براي تلويزيون هاي بروايا ميزارن كه صحنه هاي بسيار زيبا از طبيعت ، ماهيگري ، جنگل.... رو داره و موسيقي خيلي دلنشيني داره....

اينو بگم كه اين فيلم رسمي هستش و تو تمام نمايندگي هاي سوني دارن و حتي به سفارش شركت سوني اين فيلم ساخته شده.

به نظرم هر كس كه يه lcd ميخره براي اينكه بتونه نهايت كيفيت دستگاهشو ببينه ، بايد با اين فيلم تست كنه كه البته ديدنش هم خيلي زيبا و آرامش بخشه......

اصلا اين فيلم روي چه مديايي هست ؟؟؟؟؟؟؟؟....كجا ميشه اين فيلم رو خريد يا دانلود كرد....؟؟؟؟؟

mehjam
22-04-2009, 11:59
يه فيلم تبليغاتي hd تو نمايندگي هاي سوني براي تلويزيون هاي بروايا ميزارن كه صحنه هاي بسيار زيبا از طبيعت ، ماهيگري ، جنگل.... رو داره و موسيقي خيلي دلنشيني داره....

اينو بگم كه اين فيلم رسمي هستش و تو تمام نمايندگي هاي سوني دارن و حتي به سفارش شركت سوني اين فيلم ساخته شده.

به نظرم هر كس كه يه lcd ميخره براي اينكه بتونه نهايت كيفيت دستگاهشو ببينه ، بايد با اين فيلم تست كنه كه البته ديدنش هم خيلي زيبا و آرامش بخشه......

اصلا اين فيلم روي چه مديايي هست ؟؟؟؟؟؟؟؟....كجا ميشه اين فيلم رو خريد يا دانلود كرد....؟؟؟؟؟
پيدا كردنش سخته ولي من اين لينك رو دارم كه تا حالا دانلود نكردم

شما امتحان كنيد و خبر بديد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

از Torrent هم اين رو ببينيد:

*Alucard*
22-04-2009, 12:54

از اون لینکایی که دوستمون داده میتونی دانلود کنی از خود نمایندگی هم میتونی بگیری.
همه شرکتا از این فیلمهای تبلیغاتی تولید میکنن من تبلیغ جام جهانی فوتبال سونی رو دانلود کردم و همینطور تبلیغات پاناسونیک ویرا سال 2007 رو هردوشون 1080p بودن با فرمت WMV تبلیغات طبیعت زیبای سامسونگ رو هم دانلود کردم اونم 1080p بود ولی فرمتش MKV بود عوضش حجمش کم بود ولی ماله پاناسونیک 29 دقیقه فیلم از حیات وحش برزیل و سالن باله لندن و پارک جنگلیهای استرالیا بود که نزدیک 4 gig حجمش بود.

omid750
22-04-2009, 14:24
شات ها و تصاوير كه لينك دادي با اون فيلم مي خونه.......ولي..............

اون فيلم تبليغاتي كاملا FullHD هستش و زمانش هم خيلي طولانيه ، نميشه تو 30 يا 40 مگابايتي كه شما لينك دادي باشه.