PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات این طرح را بگید

mohsen_blid
20-04-2009, 21:34
سلام خدمت دوستان
این طرح من نیست و یکی از دوستان این طرح رو زده و من از شما دوستان می خوام عیب و ایراد های این طرح رو بگید ممنون میشم
و در ضمن اگر کسی از دوستان زحمت عمق دادن و حذف تیزی عکس ها رو بکشه و راهش رو بزاره ممنون میشم
از دوستان به خاطر حجم بالا معذرت می خوام سایز رو کوچیک کردم تا بهتر بالا بیاد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamed9
20-04-2009, 21:46
سلام:31:
اول از همه اون 3تا که واستادن یه سطح باید داشته باشند اینجوری بهتره.
3خط پایین متن بالا اگه چاپ بشه فکر نمیکنم خوب در بیاد می تونسته از فنتهای بهتری استفاده کنه.
عکس ها خوب بریده شده.
موفق باشی.
hamed

omid2020-com
21-04-2009, 04:27
" او یا من " خیلی به هم چسبیدن
سه خط آخر اون نوشته های بالا که زرد نوشتی زیاد جالب نشده
این نوشته های پایین که سیاه هستن هم اصلا دید ندارن و به چشم نمیان

mohsen_blid
21-04-2009, 08:10
متاسفانه طرح اصلی حدود 5.5 مگا بود که برای لود شدن خیلی طولانی می شد و من نتونستم طرح اصلی رو آپلود کنم و مجبور شدم حجمش رو با استفاده از فرمت بیارم پایین
ممنون از نظرات دوستان منتظر بقیه نظرات هم هستم

جادوگر جوان
21-04-2009, 08:54
عزیزم خوب یکم سایز کوچیک ترشو میذاشتی سیستمم هنگ کرد

خوب کامل شد
نوشته هات یا خیلی بهم نزدیکن یا رنگشون مناسب نیست
اون قسمتهایی که بارنگ مشکی در آخر تصویر نوشته اید را به رنگ دیگری تبدیل کنید
اگر میان اویامن یک فاصله کوچک بیفتد بهتر میشود

somela
21-04-2009, 08:59
طرح خوبي هست اما جاي كار داره 1- بهتر اينه كه style روي متن زمان و مكان رو كمتر كني چون بعد از چاپ خيلي ابتدايي ميشهو خوب از كار در نمي اد حتما بايد كم بشه2- نوع فونت رو تغيير بده چون خيلي روزنامه اي شده3- بهتر نام اين نمايش رو بزرگتر كني يعني يه جورايي قانونش اينه كه نام پوستر اول بايد به چشم بخوره اما در پوستر شما بيشتر توضيحات روش زوم شده اولويت اول به نام پوستر هست بعد توضيحات ديگه4- اطلاعات پايين پوستر هم چون مشكي رنگه ديده نميشه بهتر روي رنگ اونها هم تجديد نظر كنياميدوارم مفيد باشه موفق باشي

mohsen_blid
21-04-2009, 12:20
حجم رو کم کردم تا راحتتر بیاد بالا و همچنین از دوستان در مورد عمق دادن به وسایل و اشخاص چطور میتونم کار کنم
و نوع ترکیب رنگ بندی چطوره
رنگ پشت زمینه چطوره ؟

omid2020-com
21-04-2009, 14:17
طرح خوبي هست اما جاي كار داره 1- بهتر اينه كه style روي متن زمان و مكان رو كمتر كني چون بعد از چاپ خيلي ابتدايي ميشهو خوب از كار در نمي اد حتما بايد كم بشه2- نوع فونت رو تغيير بده چون خيلي روزنامه اي شده3- بهتر نام اين نمايش رو بزرگتر كني يعني يه جورايي قانونش اينه كه نام پوستر اول بايد به چشم بخوره اما در پوستر شما بيشتر توضيحات روش زوم شده اولويت اول به نام پوستر هست بعد توضيحات ديگه4- اطلاعات پايين پوستر هم چون مشكي رنگه ديده نميشه بهتر روي رنگ اونها هم تجديد نظر كنياميدوارم مفيد باشه موفق باشي
منم موافقم
توی طرح ها استفاده از همه style ها با هم هرگز جواب نمیده و قشنگ نمیشه
بهتر نام نمایش رو وسط و بزرگتر بذاری و عکسها رو کوچیک کنی
رنگ پس زمینه رو هم کم رنگ کن ببین چطور میشه