PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : xperia x1 یا touch pro؟؟؟؟

mehranhala
20-04-2009, 12:27
دوستان
پولم تا 600 تا 700 زیاد شده با توجه به سایت gsmarena خیلی توجهم به x1 جلب شده(آخه گوش قبلیمو n82 زو با توجه بهgsmarena گرفتم که بشدت راضی بودم) از طرفی touch pro م گوشیه خوبیه...حالا نظرشما کدوم بهتره.

hasanmotori
20-04-2009, 13:18
‏ ‏برتری های x1
ال سی دی بزرگتر
باتری بهتر
فلش دوربین
برتری های تاچ پرو
کیبرد بهتر
جی سنسور
مداد هوشمند یعنی وقتی درش میاری ال سی دیش روشن میشه
خروجی tv
بدنه مقاومتر
x1 نسبت به قیمتش بیشتر می ارزه

s-a-l-i-m
20-04-2009, 14:25
کلا من بهت میگم تاچ پرو بگیر چون من خودم هم کلی فکر کردم و دیدم که تاچ پرو بگیرم بهتره...دوستمون گفتند برتری هاش رو و کمبود خاصی نداره که بخام حرف بزنم در بارش.
اگه سوال خاصی داری در خدمتیم.......

hasanmotori
20-04-2009, 14:45
كلاً تاچ پرو بهتره قيمتشونم خيلي فرق نميكنه

ninja3000sh
20-04-2009, 15:34
سلام.
برتریهای x1 به touch pro;
1:داشتن باطری قویتر.
2:داشتن ال سی دی بزرگتر البته2/. اینچ بزرگه.و داشتن پیکسلاژ بالاتر.
3:داشتن جک 3.5 میلیمتری که وجود این روی یک گوشی یکی از واجبترینهاست.:biggrin:
برتریهای touch pro به x1;
1:داشتن tv out
2:بدنه سگ جون:biggrin:
3:جی سنسور
در کل انتخاب بین این دو گوشی سلیقه ای هست و در اکثر موارد مثل کیبورد و تاچ بودن و سیستم عامل و... یکی هستند.
موفق باشی.

armin_software
20-04-2009, 21:33
پولم تا 600 تا 700 زیاد شده با توجه به سایت gsmarena خیلی توجهم به x1 جلب شده(آخه گوش قبلیمو n82 زو با توجه بهgsmarena گرفتم که بشدت راضی بودم) از طرفی touch pro م گوشیه خوبیه...حالا نظرشما کدوم بهتره.
انتظاراتت چیه؟

hasanmotori
20-04-2009, 21:44
انتظاراتت چیه؟

اين دوتا گوشي كه با هم فرقي ندارن كه انتظارات مختلفي رو جواب بدن.
هر دوتا پاكت پيسي با يه پردازنده و رم و رام هستن و هر دو كيبرد و دوربين 3 دارن و ...... فقط باهم يه فرقاي جزيي دارن

اديت: يه پست ديگه تا 4 ستاره شدن (999)

Bahador.p
20-04-2009, 22:10
من به شما Pro رو پیشنهاد میکنم با X1 کار نکردم ولی 2 ماه Pro داشتم عالی بود از همه نظر من جوری گوشیم به زمین خورد که باتری سیم کارت و همه محتویات گوشی بیرون اومد بعد شما بگو یک خط روش افتاده بود و یکی از دوستان من که ریس بزرگترین شرکت کامپیوتری و اینترنت و... توی کرمان هست و فقط پاکت میگیره دستش X1 و Pro با هم داشت من با Pro کار کرده بودم با X1 که کار کردم به دلم نچسنید و از Pro بیشتر خوشم اومد و کلا برند HTC در زمینه پاکت حرف اول رو میزنه بدون تردید Pro

Saman-tci
21-04-2009, 01:47
منم تائید میکنم که واقعاً Pro یه کلاس خاص خودشو داره ....
.
البته در مورد امکانات دوستان کاملاً اختلافاتشون رو توضیح دادن ........

Iman_m123
21-04-2009, 11:07
به نظر من touch pro بهتره
همون طوری که بهادر گفتن واقعا گوشی خوبی هست ولی فقط فکر میکنم بدنش یکمی ضعیف تر از x1 باشه

به نظر من کلا ppc کلاسش به HTC بودنش هست :31:

موفق باشی :40:

mehranhala
21-04-2009, 13:18
من به شما Pro رو پیشنهاد میکنم با X1 کار نکردم ولی 2 ماه Pro داشتم عالی بود از همه نظر من جوری گوشیم به زمین خورد که باتری سیم کارت و همه محتویات گوشی بیرون اومد بعد شما بگو یک خط روش افتاده بود و یکی از دوستان من که ریس بزرگترین شرکت کامپیوتری و اینترنت و... توی کرمان هست و فقط پاکت میگیره دستش X1 و Pro با هم داشت من با Pro کار کرده بودم با X1 که کار کردم به دلم نچسنید و از Pro بیشتر خوشم اومد و کلا برند HTC در زمینه پاکت حرف اول رو میزنه بدون تردید Pro

تشکر از تمام راهنمایی های دوستان
خودمم pro رو یه جورایی دوست دارم اما چندتا مسئله دارم با هاش:
1-سایزش پهن تر از x1
2-وزنش سنگین تر از x1
اما اینکه جنس بدنه pro بهتر و قاوم تر از x1هست خیلی مهمه چون من خیلی مراقب نیستم
ضمن اینکه واسه من خروجی tv مهم نیست و سایز lcd هم همین جور.
کیفیت هدفون x1به نظر بهتر از pro هست
pro روش یه کیف داره که x1 نداره
اگه اشتباه میگم دوستان راهنمایی کنن
در مجموع با این ویژگی ها همچنان دوستان proرو پیشنهاد میکنن؟؟

merikh_merikh
21-04-2009, 18:03
سلام.
دوست عزيز به نظره من ايکس1 بهتره.
چون از لحاز امکانات فرق چنداني ندارن.ولي ايکس1 کيفيت ال سي دي بالاتري داره به علت پيکسل بالاتر و به همين دليل در اينده هم ايکس1 بهتره چون گوشي ها به زودي همشون از لحاز پيکسل به ايکس1 ميرسن.از لحاظ کيبرد هم ايکس1 به علت تفکيک(فاصله بين دکمه ها)بهتره و فضاي بازتري براي کيبرد داره.
البته منظورمم اين نبود که تاچ پرو نگيري بلکه اگه تاچ پرو هم بگيري راضي خاهي بود ولي من اگه به جاي شما بودم ايکس1 را ميگرفتم.

hasanmotori
21-04-2009, 18:46
سلام.
چون از لحاز امکانات فرق چنداني ندارن.ولي ايکس1 کيفيت ال سي دي بالاتري داره به علت پيکسل بالاتر و به همين دليل در اينده هم ايکس1 بهتره چون گوشي ها به زودي همشون از لحاز پيکسل به ايکس1 ميرسن.از لحاظ کيبرد هم ايکس1 به علت تفکيک(فاصله بين دکمه ها)بهتره و فضاي بازتري براي کيبرد داره.
البته منظورمم اين نبود که تاچ پرو نگيري بلکه اگه تاچ پرو هم بگيري راضي خاهي بود ولي من اگه به جاي شما بودم ايکس1 را ميگرفتم.

ببين pro ال سي ديش 2.8 اينچه و رزولوشنش 640x480 هست و x1 ال سي ديش 3 اينچه و 480x800 پس تراكم پيكسلاشون با هم برابره ولي چون x1 ال سي ديش وايده عرض كمتري داره كه خيلي جالب نيست

oghtapost
21-04-2009, 19:02
در کل حساب کنی pro بهتره
کیبورد با دکمه های کوچیک.....
شما اگه گوشی کیبورد دار دوست دارین میتونین e75 نوکیا هم به گزینه هاتون اضافه کنین. البته ویندوز نیست.
البته باید 50 تومن بزاری رو پولت..
قیمت در gooshishop: 750000 toman

Johnny Grey
21-04-2009, 20:03
به نظر من صفحه پرو با توجه به رزولشن 640 در 480 فوق العاده کوچیکه
این رزولشن برای صفحه 2.8 اصلا مناسب نیست و باعث میشه که دکمه ها و آیکنها خیلی کوچک بشن و کار با دست تقریبا محاله تو x1 هم اوضاع همینطوره و به طور کلی این رزولشن برای این صفحه ها مناسب نیست
کلا از نظر من وقتی رزولشن بالا میره به تبع همون میبایست صفحه هم بزرگتر باشه وگرنه مثله این میمونه که برای ال سی دیه 15 اینچ رزولوشن 1080 بزنن که نه کاربردیه نه به درد بخور....

AryanLand
21-04-2009, 23:28
‏ ‏برتری های x1
ال سی دی بزرگتر
باتری بهتر
فلش دوربین
برتری های تاچ پرو
کیبرد بهتر
جی سنسور
مداد هوشمند یعنی وقتی درش میاری ال سی دیش روشن میشه
خروجی tv
بدنه مقاومتر
x1 نسبت به قیمتش بیشتر می ارزه

كلاً تاچ پرو بهتره قيمتشونم خيلي فرق نميكنه

سلام.

پس چرا میگی x1 بیشتر میرزه؟؟؟:31:

AryanLand
21-04-2009, 23:34
من به شما pro رو پیشنهاد میکنم با x1 کار نکردم ولی 2 ماه pro داشتم عالی بود از همه نظر من جوری گوشیم به زمین خورد که باتری سیم کارت و همه محتویات گوشی بیرون اومد بعد شما بگو یک خط روش افتاده بود و یکی از دوستان من که ریس بزرگترین شرکت کامپیوتری و اینترنت و... توی کرمان هست و فقط پاکت میگیره دستش x1 و pro با هم داشت من با pro کار کرده بودم با x1 که کار کردم به دلم نچسنید و از pro بیشتر خوشم اومد و کلا برند htc در زمینه پاکت حرف اول رو میزنه بدون تردید pro

سلام.

از این بابت نگران نباشید چون x1 رو هم htc به سفارش سونی اریکسون ساخته.

hasanmotori
21-04-2009, 23:55
سلام.

پس چرا میگی x1 بیشتر میرزه؟؟؟:31:

:31: آخه اولش فكر كردم اختلاف قيمتشون خيليه ولي بعد فهميدم كه نه

Bahador.p
22-04-2009, 00:28
آقا Pro بگیر شک نکن Pro یک پردازنده گرافیکی خیلی قوی داره سنسور داره و وزنش بخاطر جنس بدنش هست و کیفیت X1 رو نشنیدم ولی از Pro خیلی راضی بودم ببین پرو هر چی باشه HTC هست نه HTC با لیبل سونی

s-a-l-i-m
22-04-2009, 16:27
راستی فقط یک چیز دیگه باید بگم چون امکان داره این گوشی رو بگیری به ما فحش بدی.
این که تو رام اولیه واقعا گوشی مزخرفه چون بیخودی هنگ میکنه.

mehranhala
22-04-2009, 23:50
راستی فقط یک چیز دیگه باید بگم چون امکان داره این گوشی رو بگیری به ما فحش بدی.
این که تو رام اولیه واقعا گوشی مزخرفه چون بیخودی هنگ میکنه.

اتفاقا میخواستم همینو بپرسم چون توی خوده تاپیکشم همین حرف اومده...1-واسه این مشکل چیکار میشه کرد؟؟
2-از جایی که گوشیو میخرم( جمهوری )همون اول میتونم بگم درستش کنه یا نه باید جایه دیگه ای ببرمش؟؟

s-a-l-i-m
23-04-2009, 18:47
اتفاقا میخواستم همینو بپرسم چون توی خوده تاپیکشم همین حرف اومده...1-واسه این مشکل چیکار میشه کرد؟؟
2-از جایی که گوشیو میخرم( جمهوری )همون اول میتونم بگم درستش کنه یا نه باید جایه دیگه ای ببرمش؟؟
میری تو سایت خود htc و s/n گوشیت رو میدی بعدش جدید ترین رام موجود رو بهت میده و وقتی اون رو نصب کنی گوشیت واقعا عالی میشه.
میتونی رام هایه کوک شده بریزی { توسط یک فرد عادی مثل من و تو درست میشه } که باید hard spl کنی که گارانتیش می پره 100%.:31:
گوشی رو گرفتی بیا تو کلوپش تا ادرس رو بهت بدم.

The_Last_Samurai
24-04-2009, 23:35
سلام..این روزا به خاطر تراکم درسا کم اومدم..
داشتم پستا رو می خوندم که گفتم جای یه بحث خالیه اونم عوض کردن رام فابریک مزخرفیه که روی پرو نصبه..که رسیدم به پست سلیم و کار من راحت تر شده..در واقع سلیم گفت که چه خبره..
اول اینکه من چون خودم پرو دارم و باهاش کار کردم و خیلیم راضی هستم میگم پرو..با x1 کار نکردم..
اگه تصمیمت و گرفتی پرو بخری اولین کاری که باید بکنی اینه که رامشو آپدیت کنی وگرنه به قول سلیم فحش_ که نثار ما میشه..:41:
البته به نظر من یه 1 هفته ای با رام فابریکش کار کن تا قدر آپدیت و بدونی..:31:
خیلی خورد توی ذوقم با رام فابریکش..هر روز هنگ و حداقل روزی 2-3 بار سافت ریست میکردم..این htc لعنتی هم برا خاورمیانه رام جدید ارائه نکرده بود..و من هم دوست نداشتم رام کوک شده نصب کنم..ولی بلاخره تقریبا 1 ماه پیش که ارائه شد آپدیت کردم و کلی دگرگون شدم:27::21:
الان که میشه گفت هنگش 95% برطرف شده و الان که دارم می نویسم فکر کنم آخرین بار هفته ی پیش سافت ریست کردم..:10::8:
در جواب دوست عزیزی که گفته بود رزولیشن با ال سی دی نمی خونه و ایکونها و ایتمها ریز هستن و کار با دست ممکن نیست باید بگم اصلا اینجور نیست..اول اینکه ربطی به این چیزا نداره..دوم اصلا یکی از اهداف مهم تاچ فلو کار کردن راحت با انگشته..(یا دست!)..خود من خیلی کم از قلم استفاده می کنم..خیلیییییی کم.
حتی وقتی توی منوهای وین مو میرم..
مشکل جک 3.5 با تبدیل حل میشه که من گرفتم و الانم مشکلی ندارم..
اگر سوالی در مورد گوشی دارید بپرسد اگه بتونم حتما کمک می کنم..

Farshadd
24-04-2009, 23:51
سلام.
چون از لحاز امکانات فرق چنداني ندارن.ولي ايکس1 کيفيت ال سي دي بالاتري داره به علت پيکسل بالاتر و به همين دليل در اينده هم ايکس1 بهتره چون گوشي ها به زودي همشون از لحاز پيکسل به ايکس1 ميرسن.از لحاظ کيبرد هم ايکس1 به علت تفکيک(فاصله بين دکمه ها)بهتره و فضاي بازتري براي کيبرد داره.البته منظورمم اين نبود که تاچ پرو نگيري بلکه اگه تاچ پرو هم بگيري راضي خاهي بود ولي من اگه به جاي شما بودم ايکس1 را ميگرفتم.

فراموش نکنیم pro در هم رنج های خودش یکی از کامل ترین کیبرد ها رو داره. و حتی شاید کاملترین.

نزدیک بودن دکمه ها به هم زیاد مشکلی به حساب نمیاد... اگه چند روز p990 داشته باشید اینو متوجه میشید... حتی برای من که انگستام فرق زیادی با تنه درخت نداره :46:

ssiavashh
25-04-2009, 00:12
به نظر من کلا خرید هر گوشی کار اشتباهیه مگر اینکه روی گوشی نوشته شده باشه sony ericsson

AryanLand
25-04-2009, 01:27
به نظر من کلا خرید هر گوشی کار اشتباهیه مگر اینکه روی گوشی نوشته شده باشه sony ericsson

سلام.

منم 4, 5 سال مثل تو فکر میکردم تا اینکه همون موقع ها رفتم یک پاکت پی سی گرفتم(آیمیت).اون موقع شک کردم که اشتباه میکردم. سالها گذشت و من همچنان پاکت پی سی عوض میکردم تا پارسال که x1 اومد و منم که زمانی عاشق سونی اریکسون بودم رفتم x1 رو هم خریدم .اونموقع بود که شکم به یقین تبدیل شد که واقعا" 4 ,5 سال پیش اشتباه میکردم.

و الان یک x1 مونده رودستم و همچنان از آیمیت آلتیمیت 9502 و امنیا سامسونگ استفاده میکنم.:46::11:

oghtapost
25-04-2009, 14:02
سلام.

منم 4, 5 سال مثل تو فکر میکردم تا اینکه همون موقع ها رفتم یک پاکت پی سی گرفتم(آیمیت).اون موقع شک کردم که اشتباه میکردم. سالها گذشت و من همچنان پاکت پی سی عوض میکردم تا پارسال که x1 اومد و منم که زمانی عاشق سونی اریکسون بودم رفتم x1 رو هم خریدم .اونموقع بود که شکم به یقین تبدیل شد که واقعا" 4 ,5 سال پیش اشتباه میکردم.

و الان یک x1 مونده رودستم و همچنان از آیمیت آلتیمیت 9502 و امنیا سامسونگ استفاده میکنم.:46::11:
یعنی x1 کشک!
شما چه مشکلاتی رو تو این گوشی دیدید که گذاشتینش کنار و امنیا رو به این گوشی ترجیح دادین؟:10:

The_Last_Samurai
27-04-2009, 00:00
فراموش نکنیم pro در هم رنج های خودش یکی از کامل ترین کیبرد ها رو داره. و حتی شاید کاملترین.

نزدیک بودن دکمه ها به هم زیاد مشکلی به حساب نمیاد... اگه چند روز p990 داشته باشید اینو متوجه میشید... حتی برای من که انگستام فرق زیادی با تنه درخت نداره :46:

دقیقا..s740 هم کیبوردش مثل toch pro.ولی ظاهرا توی ایران نیومده..پس نتیجه میگیریم پرو کاملترین کیبورد رو در پاکت پی سی های موجود توی بازار رو داره..البته با توجه به قیمت و حجمش
منم p990 داشتم..وقتی بهش نگاه می کنی اصلا فکر نمی کنی که کیبوردش می تونه خوش دست باشه..حالا پرو که دکمه هاش به اندازه ی کافی بزرگ هستن که اصلا قاطی نکنی..
حتا نیاز نیست که بهش عادت کنی.:5:

ssiavashh
29-04-2009, 22:23
سلام.

من دارم پول جمع میکنم x1 بگیرم اگه idou خیلی گرون بود!
اصلا هم کاری ندارم خوبه یا بد!کلمه ی SE به من قدرت میده!!

Antivirus II
04-05-2009, 00:14
به نظر من برو i900 بگیر ، هم قیمتش کمتره هم کارایی بهتری داره