PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اا خرید خودرو شاسی بلند تا 60 تومن اا

Stream
19-04-2009, 17:37
سلام

من قصد خرید یک ماشین شاسی بلند نو دارم با مشخصات زیر:

ماشین حتما دنده اتوماتیک باشه.
فرمان خیلی نرمی داشته باشه و رانندگی باهاش راحت باشه.
چون ماشین قراره فقط برای مسافرت باشه اندازه اش مهم نیست (بزرگتر رو ترجیح میدم :31:)
کابین بزرگی داشته باشه و صندلی هاش هم راحت باشن.
یخچال هم داشته باشه خیلی خوبه.
شتاب خیلی خوب و قدرت عالی داشته باشه و موقع سرعت بالا رفتن هم ماشین سریع شروع به لرزیدن نکنه.
ماشین برای خانواده است و هم زیبا و شیک باشه و هم با کلاس.
مصرفش خیلی مهم نیست.
gps هم داشته باشه بد نیست (البته ضروری نیست)
نمی دونم توی صنعت ماشین چطوره، ولی ترجیح میدم دست "ایرانی" توی ماشین نرفته باشه :31:

محدوده قیمت 60 تومن هست ولی اگه چیزی قیمتش 10-15 درصد بالاتر باشه که ارزشش رو داشته باشه مشکلی نیست.

فعلا چیز دیگه ای به ذهنم نمی رسه. فقط اطلاعات من توی این زمینه واقعا پایینه لطفا طوری راهنمایی کنید که متوجه بشم :31:
در صورت امکان اسم انگلیسیشون و لینک از سایتشون هم بگذارید تا بشه عکس هاش رو دید.

- پیشاپیش ممنون از همه اونهایی که کمک می کنند :11:

farzan.B
19-04-2009, 17:55
مورانو !!
شرکته معتبر (نیسان)
زیبایی !!
خز نبودن !!
راحتی !
همه چی داره این ماشین !
تتمامه امکاناتش برقیه !

ardavan_2008
19-04-2009, 19:22
به نظر من سورنتو گزینه ی خوبیه ...من هم تحقیق کردم سورنتو رو تو رنج 50تومن خیلی سرتره ...چون ما هم چند ماه دیگه می خوایم بخریم به خاطر همین همه به من گفتن سورنتو خوبه...

Stream
20-04-2009, 11:18
مورانو !!
شرکته معتبر (نیسان)
زیبایی !!
خز نبودن !!
راحتی !
همه چی داره این ماشین !
تتمامه امکاناتش برقیه !

سلام
ماشین جالبیه. از نظر سرعت و شتاب و ایمنی چطوره؟ کسی از دوستان تجربه رانندگی باهاش رو داره؟

به نظر من سورنتو گزینه ی خوبیه ...من هم تحقیق کردم سورنتو رو تو رنج 50تومن خیلی سرتره ...چون ما هم چند ماه دیگه می خوایم بخریم به خاطر همین همه به من گفتن سورنتو خوبه...

خیلی خوشم نیومد از سورنتو!
+

دوستان قیمت bmw x3 و x5 چقدره؟ اونها در مقایسه با این دو ماشین چطور هستن؟

ممنون :11:

milky way
20-04-2009, 11:36
سلام
ماشین جالبیه. از نظر سرعت و شتاب و ایمنی چطوره؟ کسی از دوستان تجربه رانندگی باهاش رو داره؟

خیلی خوشم نیومد از سورنتو!
+

دوستان قیمت bmw x3 و x5 چقدره؟ اونها در مقایسه با این دو ماشین چطور هستن؟

ممنون :11:
x5 که وارد نکردن اگرم بشه بالای 140-150 میلیونه، x3 هم مدلهای 3000 از حدود 115 میلیون شروع میشن مدل های 2500 هم از حدود 95-100 تومن که البته خیلی جالب نیست، اگه 10 تومن بیشتر بزاری شاید بتونی به مورانو بگیری یا یه لکسس rx یکمی راه رفته که ماشین خیلی عالیه هرچند نسل جدیدشم 2009 اومده ولی همین نسلشم خیلی خوبه و از بقیه یه سر و گردن بالاتر.

2299
20-04-2009, 12:02
منم مورانو رو پيشنهاد ميكنم البته فكر كنم صفرش حدود 70 تومن باشه شتابش شنيدم خيلي خوبه ايمني شم خوبه همه چيش خوبه ولي جاشو نميدونم