PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلوپ HTC Touch ViVA

صفحه ها : [1] 2 3 4 5

nima84
18-04-2009, 21:43
خب این تاپیک هم واسه گوشی تاچ ویوا از شركت اچ‌تی‌سی

تاریخ عرضه به بازار: سپتامبر 2008
لینک مشخصات:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این گوشی شدیدا نسبت به قیمتش (الان حدود 320 تومن) به صرفه‌ست و برای دوستدارای ویندوز موبایل كه میخوان استفاده‌ی حرفه ای از گوشی‌شون بكنن و در عین حال پول زیادی بابتش ندن كاملا مناسبه... :46:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لطفا هرگونه مشكلی با این گوشی داشتید اینجا مطرح كنید. البته من خودم تازه این گوشی رو خریدم ولی دوستان هستن راهنمایی می‌كنن :)
:11:

S@nti@go_s&k
18-04-2009, 22:37
سلام
اینم یه فارسی ساز خوب واسه ویوا :40:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدطریقه نصبش هم فایل cab رو روی مموری گوشی یا حافظه خارجی گوشی بریزید و از داخل گوشی نصبش کنید

بعد از نصب هم به فولدر نصب برید و زبان فارسی رو انتخاب کنید

موفق باشید:40:

چند تا اسکیرین شات از

نمای داخل گوشی

قسمت PROGRAMS

تمام برنامه های نصب شده وارد این قسمت میشن

__________________________________________________ ___
قسمت SETTING_PERSONAL

__________________________________________________ _
SETTING_SYSTEM

WINDOWS MEDIA

S@nti@go_s&k
19-04-2009, 00:20
البته نیما جان قیمتش الان 280_90 هستش با گارانتی بدون گارانتی هم 240 پیدا میشه :40:

خوب از ویژگی های این گوشی میتونم به باتری قویش اشاره کنم

دوربین جالبی نداره اما بدک هم نیست

کار راه میندازه

در مورد wifi من شنیدم یکی از قوی ترین وای فای ها رو داره ولی هنوز خودم امتحان نکردم

یه فارسی ساز خوب هم بعدا آپ میکنم و قرار میدم

قدرت تاچش عالی در حد تیم ملی

زیر نور آفتاب خوبه مخصوصا اگر روشنایی رو تا آخر بالا ببری

gps نداره اما با برنامه googl maps ظرف 20 ثانیه موقعیتتو نشون میده

بازیهای گرافیک بالا دارم هیچ مشگلی نداره روان اجرا میشه کم نمیاره مثله آسفالت 4 ... فراری و.........

کیفیت صداش عالی ......... بلندی صدا هم بعضی آهنگها از حق نگذریم بلند پخش میکنه .

کیفیت صفحش خوبه

خیلی راحت و بی دردسر هم به اینترنت وصل میشه البته اینم بگم که اصلا تنظیمات نداشت همینطوری وصله : د ی

فعلا چیزی به ذهنم نمیرسه

سوالی بود بپرسید اگر بتونم جواب میدم .:40::11:

kalepoook
19-04-2009, 00:32
سلام
دستتون درد نکنه بابت تاپیک.خوب این ویوا رو گفتین میمونه Touch 3G ویوا با این چه فرقی داره البته غیر 3G بودنش گه یه مقایسه و بگین کدوم بتره از نظر کارایی و از نظر قیمت ممنون میشم.

nima84
19-04-2009, 08:15
سلام
دستتون درد نکنه بابت تاپیک.خوب این ویوا رو گفتین میمونه Touch 3G ویوا با این چه فرقی داره البته غیر 3G بودنش گه یه مقایسه و بگین کدوم بتره از نظر کارایی و از نظر قیمت ممنون میشم.

صفحه نمایش هر دو گوشی در یه حده؛ ورژن ویندوز هر دو آخرین نسخه ارائه شده است
اما تفاوت‌ها:
علاوه بر 3G بودن (نسل سوم)
قدرت سی‌پی‌یو 3G به مراتب بیشتر از ویوا هستش (528 مگاهرتز 3G در برابر 200 مگاهرتز ویوا)
3G دارای GPS اینترنال هستش ولی ویوا نه
دوربین 3G قویتر از ویوا هستش (3.2 مگاپیكسل 3G در برابر 2 مگاپیكسل ویوا)
همچنین حافظه رم 3G بیشتر از ویوا هستش (192 مگابایت 3G در برابر 128 مگابایت ویوا)

از طرفی طول عمر باطری ویوا بیشتر از 3G هستش:8:
همچنین قیمت ویوا هم نسبت به امكاناتی كه داره و كارایی اون خیلی پایین هستش (الان قیمت 3G اگه اشتباه نكنم حدود 430 تا 440 باید باشه در حالی كه ویوا حدود 110-20 تومن از این گوشی ارزونتر هستش)

من تا جایی كه میدونستم گفتم، دوستان هم كسی چیز جدیدی میدونه بگه خوشحال میشیم... :11:

لینك مقایسه:

nima84
19-04-2009, 08:29
خب الان فكر كنم بزرگترین مشكلی كه هركس بعد از خرید این گوشی باهاش مواجهه عدم نمایش حروف فارسی باشه...
من خودم یكم تو نت گشتم و چندین برنامه واسه فارسی كردنش پیدا كردم ولی فكر نكنم بشه به اینا اعتماد كرد. در حال حاضر مطمئن ترین راه به نظرم برای فارسی (یا بهتر بگم عربی) كردن گوشی استفاده از رام عربی ارائه شده از خود شركت اچ‌تی‌سی باشه.
البته من خودم هنوز این روش رو امتحان نكردم و نمیدونم آیا برای فارسی هم جواب میده (یعنی "چ گ پ ژ" رو نشون میده) یا نه؟ دوستان اگه كسی تست كرده ما رو هم بی خبر نذاره لطفا... :)

لینك دانلود رام عربی از سایت رسمی اچ‌تی‌سی:

نحوه آپگرید هم در سایت توضیح داده شده...

احتمالا اگه این روش جواب بده با نصب یك كی‌بورد فارسی (كه تعدادشون در اینترنت كم هم نیست) میشه به راحتی فارسی تایپ كرد و خواند.
فقط اگه كسی این روش رو امتحان كرده تو همین تاپیك خبر بده كه بقیه هم استفاده كنن، ممنون:11:
اگه روش های دیگه هم برای فارسی سازی بلدید كه مطمئن و تست شده هستش لطفا همینجا بگید.

Amin.M.1986
19-04-2009, 09:56
البته اگه اشتباه نكنم سي پي يو 400 هست... دوتا دويست

S@nti@go_s&k
19-04-2009, 13:51
لینك دانلود رام عربی از سایت رسمی اچ‌تی‌سی:

سلام نیما جان یه فارسی ساز هست که گ چ پ ژ رو نشون میده من نصب کردم خیلی کامل و خوب نیاز به رام عربی نیست فقط یه سایت واسه آپلود به من بده (دانلودش محدودیت نداشته باشه تا اینجا بزارم)

البته اگه اشتباه نكنم سي پي يو 400 هست... دوتا دويست

cpu 201 mhz

nima84
19-04-2009, 20:44
سلام نیما جان یه فارسی ساز هست که گ چ پ ژ رو نشون میده من نصب کردم خیلی کامل و خوب نیاز به رام عربی نیست فقط یه سایت واسه آپلود به من بده (دانلودش محدودیت نداشته باشه تا اینجا بزارم)

سلام
واست پی‌ام زدم. راستی این فارسی ساز مشكلی ایجاد نمی‌كنه واسه گوشی كه؟ ینی قابل اطمینانه دیگه؟:31:

ممنون :)

S@nti@go_s&k
19-04-2009, 21:22
راستی این فارسی ساز مشكلی ایجاد نمی‌كنه واسه گوشی كه

سلام

نیما جان چون ppc ها موقعی که مشکلی واسشون پیش میاد مشکلاتش بعضی وقتها بد رفع میشه من برنامه هایی که خودم

امتحان میکنم رو اینجا میزارم یعنی اول نصب میکنم بد اینجا قرار میدم تا مشکل واسه کسی پیش نیاد

من اینو امنحان کردم سایتارو فول فارسی میاره مسج هم ..........موقع نوشتن و خوندن مشکلی نداره یعنی 99.9 % مشکل

نداره منظورم اینه که تکمیله اون 0.01 % هم من بهش بر نخوردم .

فارسی ساز هم تو پست دوم تایپیک یعنی پست اول خودم تو تایپیک قرار میدم.

nima84
19-04-2009, 21:36
سلام

نیما جان چون ppc ها موقعی که مشکلی واسشون پیش میاد مشکلاتش بعضی وقتها بد رفع میشه من برنامه هایی که خودم

امتحان میکنم رو اینجا میزارم یعنی اول نصب میکنم بد اینجا قرار میدم تا مشکل واسه کسی پیش نیاد

من اینو امنحان کردم سایتارو فول فارسی میاره مسج هم ..........موقع نوشتن و خوندن مشکلی نداره یعنی 99.9 % مشکل

نداره منظورم اینه که تکمیله اون 0.01 % هم من بهش بر نخوردم .

فارسی ساز هم تو پست دوم تایپیک یعنی پست اول خودم تو تایپیک قرار میدم.

مرسی مرسی خیلی ممنون :) :10:

S@nti@go_s&k
19-04-2009, 22:18
پست 2 ویرایش شد

فارسی ساز در پست دوم

sAeEd_kHaAn
20-04-2009, 10:22
سلام بچه ها آخرین قیمت viva چنده ؟ منم میخوام بخرم همین روزا و البته رو راهنمایی شما اساتید حساب کردم :20:

sAeEd_kHaAn
20-04-2009, 10:26
میشه کلا منو تو خرید این گوشی راهنمایی کنید
قدرت سی پی یوش چطوره ؟ کم نمیاره ؟

S@nti@go_s&k
20-04-2009, 13:34
سلام قیمتش 280 با گارانتی یاس هستش

تو بازار 2 نوع گارانتی داره htc یکی یاس یکی دیگه هم پرشین تله کام

cpu 201 mhz هستش کم که نمیاره اما در مقایسه با امنیا یا hd یا قول های ppc کم میاره

در کل نسبت به قیمتش به صرفست .

nima84
20-04-2009, 17:04
نحوه هارد ریست گوشی تاچ ویوا:

1- ابتدا گوشی رو خاموش کنید (نگه داشتن دکمه power و سپس yes بزنید)
2- دو دکمه call answer و call end رو نگه داشته و دکمه power رو بزنید. سپس دو دکمه را نگه دارید تا پیغام ظاهر شود
3- سپس دوباره دکمه call answer رو برای هارد ریست شدن یزنید و اگر پشیمان شدید دکمه دیگری بزنید...

منبع:

موفق باشید:11:

Mani Sasy
20-04-2009, 17:54
سلام بر همگی
صدای این گوشی چه طوره؟
مرسی

S@nti@go_s&k
20-04-2009, 19:14
سلام
مانی جان کیفیتش در حد عالی
بلندیش از متوسط بیشتر
بعضی آهنگهارو هم بلند پخش میکنه با اینکه اسپیکر کوچیکی داره

sAeEd_kHaAn
20-04-2009, 19:18
چرا یاس گرونتره ؟ کلا با گارانتی بگیرم به نفعم هست یا نه یعنی میشه رو گارانتی حساب کرد یا فقط یه پول اضافه بابات گارانتی میدم ؟
و مطلب دیگه کلا گوشی هست که بشه باهاش کلاس گذاشت ؟ :31: راستش من دلم میخواد گوشیم خز نباشه ( مثل نوکیا - سامسونگ - سونی اریکسون که به سرعت نور خز میشن ) فکر کنم اگه htc بگیرم از این نظر بهم حال بده نظر شما چیه ؟
البته خودم عاشق hd شدم ولی افسوس فعلا مایه پایه موجود نیست :41: ولی فکر کنم مثلا همین viva به بالاترین مدل های سیمباین ها سر باشه
:10:

sAeEd_kHaAn
21-04-2009, 09:13

:10::8::5: خداییش زیادم بد نیستا

mahdi_jahanifar
21-04-2009, 11:52
سلام
من بلد نیستم این فارسی سازو نصب کنم به نم کمک کنید

nima84
21-04-2009, 13:48
چرا یاس گرونتره ؟ کلا با گارانتی بگیرم به نفعم هست یا نه یعنی میشه رو گارانتی حساب کرد یا فقط یه پول اضافه بابات گارانتی میدم ؟
و مطلب دیگه کلا گوشی هست که بشه باهاش کلاس گذاشت ؟ :31: راستش من دلم میخواد گوشیم خز نباشه ( مثل نوکیا - سامسونگ - سونی اریکسون که به سرعت نور خز میشن ) فکر کنم اگه htc بگیرم از این نظر بهم حال بده نظر شما چیه ؟
البته خودم عاشق hd شدم ولی افسوس فعلا مایه پایه موجود نیست :41: ولی فکر کنم مثلا همین viva به بالاترین مدل های سیمباین ها سر باشه
:10:
كلا گوشی های تاچ چون خیلی حساسن با گارانتی بهتره. تفاوت قیمتش با مدل بدون گارانتیش اونقدر زیاد هم نیست. گارانتی یاس هم یكسال گارانتی تعویض هستش و به نظرم ارزشش رو داره كه با گارانتی بگیری (پارس تله كام رو خبر ندارم)، حالا بازم میل خودته...
از نظر خز شدن و اینا هم كلا گوشی های اچ‌تی‌سی و پاكت پی‌سی و این رده چون گوشی‌های حرفه‌ای هستن و خریدارهای خاص خودشون رو دارن معمولا خز نمی‌شن:31:، پس از این لحاظ هم خیالت راحت:27:
اچ‌دی كه خداست اصن:40: منتها قیمتش هم...آره دیگه:31:

nima84
21-04-2009, 13:55
پست 2 ویرایش شد

فارسی ساز در پست دوم
آقا دستت درد نكنه ممنون :11:

S@nti@go_s&k
21-04-2009, 14:04
سلام یاس اصلی htc هستش اما پرشین تله کام هم گارانتی تعویض داره

S@nti@go_s&k
21-04-2009, 14:24
آقا دستت درد نكنه ممنون

درست شد ؟؟

sAeEd_kHaAn
21-04-2009, 15:32
دلیل این که قیمتش اومده پایین چیه ؟ اخه 280تومن مفت نیست ؟

S@nti@go_s&k
21-04-2009, 23:01
سلام بخاطر cpu پایین . دوربین 2 مگا پیکسل . نداشتن gps . البته اینا ضعف نیست اما نسبت به ppc های دیگه ضعیف تره

sAeEd_kHaAn
22-04-2009, 09:26
بالاخره ما نفهمیدیم سی پی یوش خوبه یا پایینه ؟ لطفا در مورد سی پی یوش و سرعتش و سخت افزارش یه اطلاعات کامل بهم بدید بچه ها اخه نمی خوام بعد از خرید پشیمون بشم
اگه مثلا چند تا برنامه روش نصب کنم کم نمیاره ؟ لطفا راهنماییم کنید

S@nti@go_s&k
22-04-2009, 14:42
من گفتم چی ؟!!!

اما نسبت به ppc های دیگه ضعیف ترهنسبت به ppc های دیگه ضعیف تره.........

نه هر چندتا برنامه میخای بریز مشکلی پیش نمیاد واسه من که مشکلی نداره:40:

sAeEd_kHaAn
22-04-2009, 16:21
مرسی منم میدونم نسبت به غول های htc کمتره مسلا باید همینجوری باشه هرچی پول بدی ...:8:

هنگ نکنه و اذیت نکنه فعلا تا بعد خدا پول برسونه یه مدل بهترشو بخرم :5::11:

nima84
22-04-2009, 18:00
درست شد ؟؟
آره عزیز
مرسی،توی خود گوشی هم یه نسخه از همین برنامه رو داشت كه نصب ‌كردم و الان درست شده ^_^
تو پوشه My Device --> Arabic Localization

AryanLand
23-04-2009, 00:02
بالاخره ما نفهمیدیم سی پی یوش خوبه یا پایینه ؟ لطفا در مورد سی پی یوش و سرعتش و سخت افزارش یه اطلاعات کامل بهم بدید بچه ها اخه نمی خوام بعد از خرید پشیمون بشم
اگه مثلا چند تا برنامه روش نصب کنم کم نمیاره ؟ لطفا راهنماییم کنید

سلام.

نسبت به پاکت پی سی های دیگه همونطوری که دوستان فرمودند ضعیفه.اما سی پی یو بانصب بیشتر کم نمیاره.بلکه موقع باز کردن همزمان چند برنامه باهم اگر ضعیف باشه کم میاره و .......

S@nti@go_s&k
23-04-2009, 00:50
اونم راه حل داره کافیه نور صفحرو کم کنی سرعت 2 برابر میشه

sAeEd_kHaAn
23-04-2009, 08:14
شنیدم سی پی یوش 2 هسته ایه آیا حقیقت داره ؟ اگه اینجور باشه خیلی خوبه و نباید در حال اجرا کردن همزمان چند برنامه کم بیاره

sAeEd_kHaAn
23-04-2009, 10:35
راستی یه مطلب دیگه اگه viva بگیرم بعد از چند ماه بخوام بفروشمش مشکلی ندارم یعنی دست دومشو میخرن ازم اینو به خاطر این پرسیدم که کابرای ppc خاص هستند چون بعدا که وضم بهتر بشه میخوام hd بگیرم

AryanLand
24-04-2009, 01:19
شنیدم سی پی یوش 2 هسته ایه آیا حقیقت داره ؟ اگه اینجور باشه خیلی خوبه و نباید در حال اجرا کردن همزمان چند برنامه کم بیاره

سلام.

سی پی یوش 200 MHz هست که تو پاکت پی سی ها جزو ضعیفترین هاست.

راستی یه مطلب دیگه اگه viva بگیرم بعد از چند ماه بخوام بفروشمش مشکلی ندارم یعنی دست دومشو میخرن ازم اینو به خاطر این پرسیدم که کابرای ppc خاص هستند چون بعدا که وضم بهتر بشه میخوام hd بگیرم

میتونی بفروشی اما اینکه چند بخرن ازشما نمیدونم. من با یکی از دوستان یک روز رفته بودیم علاءدین
یک بنده خدایی یک آیمیت آلتیمیت 9502 یک ماه کار کرده میخواست بفروشه بالاترین قیمتی که بهش داده بودن 380 تومن بود در صورتی که همون روز قیمت نوش 790 تومن بود.!!!!

kaveh.VB
24-04-2009, 10:11
توی موبنا گفته بود توی چند هفته گذشته تاچ ویوا پر فروش ترین پاکت پی سی بوده و وقتی یه گوشی رو همه بخوان به احتمال زیاد خوب هم میخرند ... من قبلا یه n73 داشتم یکسال ازش استفاده کردم و موقع فروش چون گوشی پر فروشی بود و همه میخریدند با 40 تومن اختلاف نسبت به قیمت گوشی نو فروختم /
در ضمن گوشی خوشگل و خوبی هست ال سی دیش هم خوب بود من یه اکسپریا دارم اما وقتی یکی از دوستام دیدم ویوا داره چند دقیقه باهاش کار کردم خیلیخوشم اومد /گوشی خوبیه اگه میخواهی بخری تردید نکن

reza_62
24-04-2009, 11:21
من هم به جرگه خریداران viva پیوستم قبلا n73 داشتم که دیروز رفتم و خریدم فعلا از قیافه بگم شدیدا خوشگله

kalepoook
24-04-2009, 11:38
من هم به جرگه خریداران viva پیوستم قبلا n73 داشتم که دیروز رفتم و خریدم فعلا از قیافه بگم شدیدا خوشگله

مبارک باشه.
میشه کلا بگی چطوره یه نقد کن،ممنون

reza_62
24-04-2009, 12:08
راستش من پنج شنبه خریدم با گارانتی کامتل 310000 و دارم باهاش کار می کنم ببینم چه جوریه راستش من می دونم که شما می خواهید گوشی تاچ بگیرید من خودم بین گوشی های p1 , w960 , lg kc910 renior مونده بودم ولی از آن جا که دوربین برایم مهم نبود این گوشی را برای خرید انتخاب کردم

reza_62
24-04-2009, 12:32
اقا یک سوال یک روپوش روی ال سی دی هست که روش یکسری نکات راجع به محافظت از گوشی گفته باید این محافظ رو بر داشت؟

kalepoook
24-04-2009, 14:39
راستش من پنج شنبه خریدم با گارانتی کامتل 310000 و دارم باهاش کار می کنم ببینم چه جوریه راستش من می دونم که شما می خواهید گوشی تاچ بگیرید من خودم بین گوشی های p1 , w960 , lg kc910 renior مونده بودم ولی از آن جا که دوربین برایم مهم نبود این گوشی را برای خرید انتخاب کردم

مبارک باشه.
منم احتیاجی به دوربین بالا ندارم ، خوب من یه گوشی میخوام که تاچش خوب باشه باطری نرم افزار وسری چیزای دیگش در حد قابل قبول،پاکت پی سی هم نداشتم تا حالا.

reza_62
24-04-2009, 14:58
تاچش خیلی خوبه من داییم g900 گرفته بود نسبت به g900 شدیدا عالی بود

S@nti@go_s&k
24-04-2009, 15:26
اقا یک سوال یک روپوش روی ال سی دی هست که روش یکسری نکات راجع به محافظت از گوشی گفته باید این محافظ رو بر داشت؟

سلام
دوست عزیز اگر اونو ور نداری که نصفه صفحتو میگیره
اونو بردار و یه دو نه نو بگیر بچسبون
کاری که من کردم : د ی

خوب من یه گوشی میخوام که تاچش خوب باشه باطری نرم افزار وسری چیزای دیگش در حد قابل قبول

همه ی اینارو که شما گفتید ویوا داراست kalepook جان البته اسمتو نمیدونم اسمتو بگی خیلی بهتر میشه : د ی

reza_62
24-04-2009, 15:33
یک دونه نو تو خود جعبه هست اونو بردارم و جای اونی که رو خود صفحه است بزارم درسته؟
در مورد صحبت  kalepook تاچش خوبه و بسیار  زیبا

sAeEd_kHaAn
24-04-2009, 16:12

به به مبارکه شیرینیه ما یادت نره :31::8:حالا که خریدی یکمم منو راهنمایی کن منم میخوام بخرم :5:
سرعتش چطوره ؟ خوش دست هست ؟ باهاش حال میکنی یا نه ؟

sAeEd_kHaAn
24-04-2009, 16:21
توی موبنا گفته بود توی چند هفته گذشته تاچ ویوا پر فروش ترین پاکت پی سی بوده و وقتی یه گوشی رو همه بخوان به احتمال زیاد خوب هم میخرند ... من قبلا یه n73 داشتم یکسال ازش استفاده کردم و موقع فروش چون گوشی پر فروشی بود و همه میخریدند با 40 تومن اختلاف نسبت به قیمت گوشی نو فروختم /
در ضمن گوشی خوشگل و خوبی هست ال سی دیش هم خوب بود من یه اکسپریا دارم اما وقتی یکی از دوستام دیدم ویوا داره چند دقیقه باهاش کار کردم خیلیخوشم اومد /گوشی خوبیه اگه میخواهی بخری تردید نکن

مرسی از راهنماییت اما مثلا معلوم نیست 6 ماه دیگه پرفروش باشه یا نه در ضمن اگه گوشی خوبی باشه و بهم حال بده فعلا نمیفروشمش من قبلا p990 داشتم با اینکه همه میگفتن بفروش ولی چون خودم خوشم میومد نفروختمش تا خودش خراب شد حالا میخوام ppc بگیرم و با مبلغی که میخوام هزینه کنم همین viva رو میتونم بگیرم :46::27::8:

reza_62
24-04-2009, 16:56
به به مبارکه شیرینیه ما یادت نره :31::8:حالا که خریدی یکمم منو راهنمایی کن منم میخوام بخرم :5:
سرعتش چطوره ؟ خوش دست هست ؟ باهاش حال میکنی یا نه ؟

خوش دستی : 100%
حال کردن با گوشی : 100%
توضیحات : در مورد سرعت راستش به نظرم خوب میاد البته من هنوز حجم بالای فایل نریختم اگه در مورد هنگ کردن بخواهی بپرسی من خودم n73 داشتم و همه تو این فروم می گفتند خیلی هنگ می کند منم یک task manager نصب کردم و بعد از مدتی که با گوشی کار می کردم سراغ تسک منیجر می رفتم و برنامه هایی که باهاشون کار می کردم رو حذف می کردم و تو دو سال 2 بار گوشیم هنگ کرد این عادت در من مونده و روی این این گوشی هم این کار را می کنم خلاصه کلام برای این پاکت پی سی با این قیمت و قابلیت ها نباید انتظار بیشتری داشته باشی
ختم کلام از نظر من بگیرش

sAeEd_kHaAn
24-04-2009, 18:32
خوش دستی : 100%
حال کردن با گوشی : 100%
توضیحات : در مورد سرعت راستش به نظرم خوب میاد البته من هنوز حجم بالای فایل نریختم اگه در مورد هنگ کردن بخواهی بپرسی من خودم n73 داشتم و همه تو این فروم می گفتند خیلی هنگ می کند منم یک task manager نصب کردم و بعد از مدتی که با گوشی کار می کردم سراغ تسک منیجر می رفتم و برنامه هایی که باهاشون کار می کردم رو حذف می کردم و تو دو سال 2 بار گوشیم هنگ کرد این عادت در من مونده و روی این این گوشی هم این کار را می کنم خلاصه کلام برای این پاکت پی سی با این قیمت و قابلیت ها نباید انتظار بیشتری داشته باشی

ختم کلام از نظر من بگیرش

ممنون از راهنماییت
رو پیشنهادت فکر میکنم

میشه در مورد صداش هم یکم توضیح بدی بلندی و وضوح صداش چجوریاست ؟ کیفیت هندسفریش چطوره ؟ :8:

reza_62
24-04-2009, 18:41
در مورد بلندی صدا مثل n73 شایدم بیشتر ، کیفیت speaker هم فوق العاده ولی تو خود جعبه handsfree ندارد ولی فروشنده به من گفت که قراره کامتل handsfree را به صورت جداگانه عرضه کند به من گفت شنبه زنگ بزن

sAeEd_kHaAn
25-04-2009, 09:41
در مورد بلندی صدا مثل n73 شایدم بیشتر ، کیفیت speaker هم فوق العاده ولی تو خود جعبه handsfree ندارد ولی فروشنده به من گفت که قراره کامتل handsfree را به صورت جداگانه عرضه کند به من گفت شنبه زنگ بزن

جدی !!!!!!!!!!!!!!!!!! ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اخه من از هرکی پرسیدم اینقدر از صداش تعریف نکرد :13:

میشه بقه دوستانی هم که viva دارن در مورد صداش نظر بدن ممنون میشم :10:

nima84
25-04-2009, 20:37
جدی !!!!!!!!!!!!!!!!!! ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اخه من از هرکی پرسیدم اینقدر از صداش تعریف نکرد :13:

میشه بقه دوستانی هم که viva دارن در مورد صداش نظر بدن ممنون میشم :10:
منم اولش كه خریدم فكر میكردم صداش خیلی ضعیفه، ولی بعد كه با پاكت‌پی‌سی ها و حتی بعضی گوشی های دیگه مقایسه كردم دیدم با این كه یدونه اسپیكر داره صداش اتفاقن از خیلی هاشون بهتره...:5:

S@nti@go_s&k
25-04-2009, 23:00
سلام
منم تو پست های قبلیم اشاره کردم به این موضوع

کیفیت صداش عالی ......... بلندی صدا هم بعضی آهنگها از حق نگذریم بلند پخش میکنه .

hamed_bijari
25-04-2009, 23:17
تنها عیبش (که به نظر من خیلی زجر آوره) کیفیت بد عکس برداری و فیلم برداریه...

sAeEd_kHaAn
26-04-2009, 10:16
صداش در مقایسه با p990 که گوشیه قبلیم بود چطوره ؟ البته با نظر وستان خیالم از بابت صداش جمع شد
و کلا میشه با p900 مقایسش کنید . اندازه- تاچ - صدا - کیفیت lcd و . . .
البته خودم میدونم ppc هر مدلش باشه یه دنیایه دیگست
راستی رنگ بدنش شفافه یا کدره ؟

ببخشید اگه سوال تکراری میپرسم من همیشه تو خرید مشکل پسندم دست خودمم نیست :31:

S@nti@go_s&k
26-04-2009, 13:33
سلام
اندازه جمع و جور و خیلی خوش دست

صدا هم گفته شد
تاچش قوی تر از p990 ناسلامتی ppc هستش : د ی

کیفیت ال سی دی هم عالی
رنگ بدنه شفاف و براق خط و خش هم تا حالا واسه من نیوفتاده روش گوش شیطون کر : د ی

reza_62
26-04-2009, 14:14
سلام
اندازه جمع و جور و خیلی خوش دست

صدا هم گفته شد
تاچش قوی تر از p990 ناسلامتی ppc هستش : د ی

کیفیت ال سی دی هم عالی
رنگ بدنه شفاف و براق خط و خش هم تا حالا واسه من نیوفتاده روش گوش شیطون کر : د ی

تاييد مي شود دقيقا همين طور است .

sAeEd_kHaAn
27-04-2009, 18:48
بچه ها شما باشید بین viva و 5800 کدو مو انتخاب میکنید ؟ لطفا دلیلتون رو هم بگید ضمن اینکه 5800 طبق معمول گوشی های نوکیا داره به سرعت نور خز میشه چند تا از دوستای خودم خریدن اما viva رو دست کسی ندیدم
ضمن اینکه قیمت های روز viva رو بگید ممنون می شم
بابا یکم بیشتر فعالیت کنید چرا اینقدر سوت و کوره اینجا

reza_62
28-04-2009, 21:02
راستش توی کلوپ 5800 گفتن که تا یک تاریخی فکر کنم اول ژانویه هر چی 5800 تولید شده speaker هاش مشکل داره منم به خاطر همین نگرفتمش

alijani
29-04-2009, 09:19
آقایوون میخواستم ببینم راهی نیست که بشه اون ویبره ای رو که وقتی گوشی رو روشن میکنید میزنه رو قطع کرد؟ممنون

kalepoook
30-04-2009, 14:24
سلام
من امروز قیمت کردم 260

kalepoook
01-05-2009, 09:55
سلام
من یه فیلم از ویویا دیدم فقط یه سوال این تاچ فولو یعنی چی؟
تو تبلیغ ویوا نوشته بود اقتصادیترین تاچ دنیا به نظرتون درسته؟

S@nti@go_s&k
01-05-2009, 14:38
تاچ فلو مثله تاچ ویز سامسونگ اینترفیسشه

البته تاچ فلو ویوا یه کم کم حجم تر از تاچ فلوهای دیاموندو hd هستش

در مورد اقتصادی بودنش هم درسته

kalepoook
01-05-2009, 16:39
خیلی ممنون ولی این کم حجم یعنی این که محدود کاراییاش ؟
این دیاموند و اچ دی چنده؟

S@nti@go_s&k
01-05-2009, 20:50
نه از نظر کارایی نه
این ویوا چون سی پیوش ضعیف تره تاچ فلوش نسخش ساده تره تا رو ویوا روون اجرا شه
وگرنه کاراییش همونه
دیاموند 440 __ اچ دی 740 حدودی بود

baranak59
04-05-2009, 23:59
میشه یکم در مورد اس ام اس نوشتن با این گوشی توضیح بدید . راحته یا سخته ؟

reza_62
05-05-2009, 19:42
راستش من قبلا n73 داشتم به همین جهت باید کسانی که قبلا گوشی تاچ داشتن بگن ولی من راحتم

S@nti@go_s&k
05-05-2009, 23:36
تایید
راحته
چند تا کیبوردم داره میتونی تنظیم کنی راحت کار کنی
برنامه ی ROTATE دستی هم میتونی بریزی(HANDY MENU) و راحت اس ام اس بزنی

sAeEd_kHaAn
06-05-2009, 08:49
یه سوال تکراریه دیگه :31:
میشه دوربینشو کلا بررسی کنید ؟ مثلا با چند تا 2 مگا پیکسلیه دیگه مقایسش کنید
مرسی

S@nti@go_s&k
06-05-2009, 21:18
سلام

سعید جان عکسهایی که phonearena گرفته دقیقا کیفیتش همونه یه نگاه بنداز

M659
09-05-2009, 23:18
بچه ها شما باشید بین viva و 5800 کدو مو انتخاب میکنید ؟ لطفا دلیلتون رو هم بگید ضمن اینکه 5800 طبق معمول گوشی های نوکیا داره به سرعت نور خز میشه چند تا از دوستای خودم خریدن اما viva رو دست کسی ندیدم
ضمن اینکه قیمت های روز viva رو بگید ممنون می شم
بابا یکم بیشتر فعالیت کنید چرا اینقدر سوت و کوره اینجا

viva نسبت به قیمتش خیلی با ارزش تره نسبت به 5800 .
گوشی های HTC اون چنان جواد نمی شن. ولی خوب به نظر من شما اگه می خواهی پول 5800 بدی بهتره یکمی منتظر باشی یا پولت رو بیشتر کنی به فکر Xperia یا اومنیا (اگه قیمتش اومده باشه پایین) باشی چون دوربینش اذیتت می کنه (من برام فرقی نمی کنه)

amirhoseinmehri
10-05-2009, 15:03
مي خواستم بدونم ويوا به خاطر سي پي يو ضعيف هنگ نمي كنه ودر اجراي برنامه ها مشكل نداره. تاچش ضعيف نيست .راستي راديو نداره؟

S@nti@go_s&k
10-05-2009, 15:50
سلام
نه هنگ تو کارش نیست برنامه هارو هم راحت باز میکنه تاچش فوقالعادست ناسلامتی htc هستش

رادیو نداره

Amin.M.1986
10-05-2009, 16:13
مي خواستم بدونم ويوا به خاطر سي پي يو ضعيف هنگ نمي كنه ودر اجراي برنامه ها مشكل نداره. تاچش ضعيف نيست .راستي راديو نداره؟

اونطور كه بهت گفتن ضعيف نيست 2 تا 200 داره... به نظرت ضعيفه؟؟؟

k i a r a s h
10-05-2009, 17:10
اونطور كه بهت گفتن ضعيف نيست 2 تا 200 داره... به نظرت ضعيفه؟؟؟

سلام . با اجازه ی سروش عزیز . دوست من 2 تا نداره . اصلا 2 تا CPU یعنی چی؟
ویوا 1 CPU داره که اونم OMAP850 هستش با 201 MHZ سرعت . نسبت به ویندوز دار های جدید سرعتش کمتره ولی اصلا هنگ نمی کنه و به نظرم واقعا تو قیمتش عالیه . تازه به نظر من الان که مفته . من 360 خریدم می گفتم می ارزه . الان که شده 280

starn
10-05-2009, 17:18
توی برنامه ها مشکل ساز نمی شه ولی توی بازی های جدید که سی پی یو قوی می خوان کم می اره

Amin.M.1986
10-05-2009, 17:49
سلام . با اجازه ی سروش عزیز . دوست من 2 تا نداره . اصلا 2 تا CPU یعنی چی؟
ویوا 1 CPU داره که اونم OMAP850 هستش با 201 MHZ سرعت . نسبت به ویندوز دار های جدید سرعتش کمتره ولی اصلا هنگ نمی کنه و به نظرم واقعا تو قیمتش عالیه . تازه به نظر من الان که مفته . من 360 خریدم می گفتم می ارزه . الان که شده 280

عزيزم منظورم اين نيست كه اگه بازش كني توش 2 تا سي پي يو ميبيني... منظورم اينه كه اين گوشي داراي سي پي يو 400 هست.. دقيقش فكركنم 402 باشه... كه 201 واسه برنامه و .. و 201 نميدونم چي اختصاص داده شده ... دقيق يادم نيست كه نحوه اختصاص دادن سي پي يو چجوره .. ولي تو همين مايه ها كه گفتمه

S@nti@go_s&k
10-05-2009, 19:21
سلام
کیارش جان خوش اومدی
دوست عزیز همون cpu 201 هستش
تو خود گوشی هم از 2 هسته ای چیزی نگفته در ضمن اگر 400 بودش حداقل فرمت avi رو بدون تیک پخش میکرد
ولی این گوشی divx رو با تیک پخش میکنه وگرنه Cpu 400 سی پیو ضعیفی نیست که نتونه divx رو پخش کنه

AryanLand
11-05-2009, 00:18
سلام
کیارش جان خوش اومدی
دوست عزیز همون cpu 201 هستش
تو خود گوشی هم از 2 هسته ای چیزی نگفته در ضمن اگر 400 بودش حداقل فرمت avi رو بدون تیک پخش میکرد
ولی این گوشی divx رو با تیک پخش میکنه وگرنه Cpu 400 سی پیو ضعیفی نیست که نتونه divx رو پخش کنه

سلام.

دقبقا" همونطور که گفتید یک سی پی یو داره اونم 201 هست.الان جدیدا" مد شده میگن فلان گوشی 2 تا سی پی یو داره و من نمیدونم این اطلاعات رو از کجا میارن به هر کی هم میگیم منبع گفته هات کجاست سکوت میکنه.:41::46:

sAeEd_kHaAn
11-05-2009, 11:29
امنیا الان چنده ؟ یکی از بچه ها گرفته بود 430 تومن حالا 80-270 viva بهتره و به نفعمه یا 430 تومن امنیا کلا نسبت به قیمت و امکانات شما کدومو پیشنهاد میدین ؟ ( شیک بودن و کلاس گوشی برام مهمه )

Amin.M.1986
11-05-2009, 13:07
امنیا الان چنده ؟ یکی از بچه ها گرفته بود 430 تومن حالا 80-270 viva بهتره و به نفعمه یا 430 تومن امنیا کلا نسبت به قیمت و امکانات شما کدومو پیشنهاد میدین ؟ ( شیک بودن و کلاس گوشی برام مهمه )

بگو چه كار ميخواي پاكت انجام بدي... من حتما كمكت ميكنم

AryanLand
12-05-2009, 00:12

سلام.

شما اصلا" امنیا رو با ویوا نمیتونی مقایسه کنی. اینا 2 تا کلاس کاری جدا از هم دارن.شما اگر ویوا رو بخوای بخری 300 تومن امنیارو تا 600 تومن هم بخری برد کردی مطمئن باش.:11:

farhooode
12-05-2009, 08:38
صدای این گوشی تو هنزفری چطوره؟
بلندی صدا؟

sAeEd_kHaAn
12-05-2009, 08:40
سلام.

شما اصلا" امنیا رو با ویوا نمیتونی مقایسه کنی. اینا 2 تا کلاس کاری جدا از هم دارن.شما اگر ویوا رو بخوای بخری 300 تومن امنیارو تا 600 تومن هم بخری برد کردی مطمئن باش.:11:
از امنیا خوشم میاد اما فقط با مارکش (samsung) مشکل دارم :31:

Amin.M.1986
12-05-2009, 09:37
از امنیا خوشم میاد اما فقط با مارکش (samsung) مشکل دارم :31:

عزيزم بگو چه كارهايي ميخواي باهاش انجام بدي؟؟؟

sAeEd_kHaAn
12-05-2009, 15:37
صدای این گوشی تو هنزفری چطوره؟
بلندی صدا؟

بچه ها این سوال منم بود کسی جواب نداد کیفیت و بلندی صدای هندسفریش چطوره ؟ :19:

sAeEd_kHaAn
12-05-2009, 15:43
عزيزم بگو چه كارهايي ميخواي باهاش انجام بدي؟؟؟

عزیزم اصولا من خیلی مشکل پسندم یه بار میگم viva نسبت به قیمتش می ارزه باز میگم نه امنیا خیلی امکاناتش بیشتره اما بعد میگم دایموند مارکش از samsung بهتره و کلاسش بیشتره اما دوربین امنیا بالاتره و صفحش بزرگتره( که برام مهمه) بعد دوباره میرسم سر خونه اولم میگم viva بگیرم اما صفحه بزرگ و شیک بودنش مهمه واسم

حقیقتش نمیخوام بعد ز خرید پشیمون بشم:41:

emprator_kochak
12-05-2009, 16:25
سلام بر دوستان گرامی، من قصد خرید ویوا رو دارم، اگه میشه یه فروشنده خوب به من معرفی کند/ با تشکر .

reza_62
12-05-2009, 19:47
بچه ها این سوال منم بود کسی جواب نداد کیفیت و بلندی صدای هندسفریش چطوره ؟ :19:

تو پکش هندزفری ندارد ولی جداگانه به فروش می رسد من هنوز نتونستم بخرم ، خریدم می گم چه جوریه

Vallio
12-05-2009, 21:09
سلام .
من قیمت با گارانتی و بی گارانتی این گوشی رو میخاستم !
و اینکه کسی میتونه یه عکس واقعی ازش بگیره همراه با صفحه نماشی روشن و پشتش !؟

S@nti@go_s&k
12-05-2009, 22:43
سلام
سعید جان منظورت از خود گوشی هستش؟؟؟؟؟؟؟
اگر آره فردا میگیرم میزارم الان عکس خوب نمیشه روز میگیرم میزارم:40:

k i a r a s h
12-05-2009, 23:27
عزیزم اصولا من خیلی مشکل پسندم یه بار میگم viva نسبت به قیمتش می ارزه باز میگم نه امنیا خیلی امکاناتش بیشتره اما بعد میگم دایموند مارکش از samsung بهتره و کلاسش بیشتره اما دوربین امنیا بالاتره و صفحش بزرگتره( که برام مهمه) بعد دوباره میرسم سر خونه اولم میگم viva بگیرم اما صفحه بزرگ و شیک بودنش مهمه واسم

سلام . دوست من به نظر من اگه مشکل مالی نداری HD بگیر . اما اگه تو گوشی هایی که گفتی موندی به نظر من یا امنیا بگیر یا دایموند . درسته که ویوا بسیار خوبه و به قیمتش می ارزه ولی اگه منطقی بخوای نگاه کنی امنیا و دایموند قوی تر از ویوا هستن و فکر می کنم امنیا هم به قیمتش می ارزه .
دایموند و امنیا هر کدوم یه سری مزایا دارن و یه سری معایب که دیگه خودت باید تصمیم بگیری .
به نظر من:
برتری های امنیا: 1- دوربین بهتر . 2- باطری خوب . 3- صفحه ی بزرگتر .
برتری دایموند: 1- زیبایی بیشتر . 2- برند (HTC) بهتر و با تجربه تر در پاکت پی سی . 3- پشتیبانی نرم افزاری و ویندوز عالی از سوی خود HTC
معایب امنیا: 1- غیر استاندارد بودن صفحه ی نمایش (البته با برنامه قابل حله) . 2- عدم پشتیبانی خوب سامسونگ . 3- نداشتن جا برای قلم . 4 - رم و رام پایین تر
معایب دایموند: 1- باطری ضعیف که بعضی ها رو واقعا کلافه می کنه . البته این مشکلیه که اکثر HTC های جدید دارن . 2- نداشتی مموری کارت

k i a r a s h
12-05-2009, 23:28
سلام .
من قیمت با گارانتی و بی گارانتی این گوشی رو میخاستم !

با گارانتی پارس 280 . بدون گارانتی اگه پیدا کنی 240 تا 50

baranak59
13-05-2009, 00:03
با سلام وخسته نباشید
میخواستم بدونم این گوشی تا چند گیگ رم ساپورت میکنه و چه نوع مموری ؟

Amin.M.1986
13-05-2009, 10:01

دوست گلم شما بازم نگفتی هدفت چیه... احتمالا میخوای بگیری و باهاش حال کنی فقط.. اگه استفاده خاصی نداری هرکدوم رو بگیری پشیمون نمیشی... شما تا حالا ویوا رو از نزدیک دیدی؟؟؟؟؟ چقدر پول داری؟؟؟ مقدار پولتو بگو که بتونم دقیق کمکت کنم

sAeEd_kHaAn
13-05-2009, 11:20
htc کلا تایوانیه درسته ؟ فرقش با چینیش چیه ؟

sAeEd_kHaAn
13-05-2009, 11:24
دوست گلم شما بازم نگفتی هدفت چیه... احتمالا میخوای بگیری و باهاش حال کنی فقط.. اگه استفاده خاصی نداری هرکدوم رو بگیری پشیمون نمیشی... شما تا حالا ویوا رو از نزدیک دیدی؟؟؟؟؟ چقدر پول داری؟؟؟ مقدار پولتو بگو که بتونم دقیق کمکت کنم

از نزدیک ندیدم اگه دیده بودم شاید انتخاب راحت تر بود

Amin.M.1986
13-05-2009, 12:55
از نزدیک ندیدم اگه دیده بودم شاید انتخاب راحت تر بود

بد نیست قیافش... خیلی گرفتارم امروز و فردا.. اگه عجله نکنی تا بتونم کمکت میکنم.. آخه من خودم وقتی میخواستم بخرم 2 ماه تحقیق کردم:18:

S@nti@go_s&k
13-05-2009, 14:14
و اینکه کسی میتونه یه عکس واقعی ازش بگیره همراه با صفحه نماشی روشن و پشتش !؟

سلام سعید جان خدمت شما

sAeEd_kHaAn
13-05-2009, 18:20
santiago جان مرسی عکسات خیلی بهم کمک کرد و علاقم بیشتر شد و درصد خریر viva رو برد بالا چون عکسای توی سایت ها زیاد واقعی نیست جنس بدنش به نظرم جذاب میاد همینطوره ؟

sAeEd_kHaAn
13-05-2009, 18:26
بد نیست قیافش... خیلی گرفتارم امروز و فردا.. اگه عجله نکنی تا بتونم کمکت میکنم.. آخه من خودم وقتی میخواستم بخرم 2 ماه تحقیق کردم:18:

پس تو هم مثل من مشکل پسندی :31::21:

من نیازمند یاری سبز همه دوستان هستم :11::8:
فقط اگه کسی میتونست با p990 مقایسش کنه( منظورم یه مقایسه فنی و حرفه ای هست ) کلا همه چی میومد دستم اخه گوشی قبلیم بود که سوخت :19:

k i a r a s h
13-05-2009, 18:44
با سلام وخسته نباشید
میخواستم بدونم این گوشی تا چند گیگ رم ساپورت میکنه و چه نوع مموری ؟

سلام . دوستای من تا 8 گیگ رو گذاشتن خوب کار می کنه . رمش هم از نوع میکرو اس دی هستش

k i a r a s h
13-05-2009, 18:46
htc کلا تایوانیه درسته ؟ فرقش با چینیش چیه ؟

سلام . فکر می کنم تمام گوشی های HTC تایوانی هستن بجز ویوا که چینی هستش . به نظر من که هیچ فرقی ندارن

k i a r a s h
13-05-2009, 18:48
santiago جان مرسی عکسات خیلی بهم کمک کرد و علاقم بیشتر شد و درصد خریر viva رو برد بالا چون عکسای توی سایت ها زیاد واقعی نیست جنس بدنش به نظرم جذاب میاد همینطوره ؟

سلام . با اجازه ی سروش خان . دوست من به نظر من جنس بدنش بسیار بسیار عالی و تکه . خیلی باهاله مثل سرامیک می مونه . اگه تو نور بهش دقت کنی واقعا لذت می بری . در ضمن خط و خش رو خیلی کم نشون میده و به نطر من یه جورایی ضد خشه (البته نه کاملا)

sAeEd_kHaAn
13-05-2009, 19:12
سلام . فکر می کنم تمام گوشی های HTC تایوانی هستن بجز ویوا که چینی هستش . به نظر من که هیچ فرقی ندارن

جدی ؟ یعنی اصلشو چین میزنه ؟ دوستانی که viva دارن همه گوشیشون چینیه؟

sAeEd_kHaAn
13-05-2009, 19:14
سلام . با اجازه ی سروش خان . دوست من به نظر من جنس بدنش بسیار بسیار عالی و تکه . خیلی باهاله مثل سرامیک می مونه . اگه تو نور بهش دقت کنی واقعا لذت می بری . در ضمن خط و خش رو خیلی کم نشون میده و به نطر من یه جورایی ضد خشه (البته نه کاملا)

مرسی درصد خریدم رفت بالاتر چون اینجور چیزا واسم مهمه و میخوام با گوشیم حال کنم
کلا با چه چیزای این گوشی حال می کنی ؟:31:

Vallio
13-05-2009, 20:41
من تا اواسط خرداد حتما یکیشو با گارانتی میخرم .
توی کارتنش چه چیزایی هست ؟
صفحه نمایشش دقیقا اندازه ان هشتاد و یک هشت گیگ 240*320 هستش ؟

--------------------------------- ویرایش شد . ----------------------------------

ان هشتاد و یک هشت گیگ :

240x320 pixels, 2.4 inches

ویوا :

240x320 pixels, 2.8 inches

من که نفهمیدم ! ؟ ! ؟

M@hdi-B
13-05-2009, 20:50
من تا اواسط خرداد حتما یکیشو با گارانتی میخرم .
توی کارتنش چه چیزایی هست ؟
صفحه نمایشش دقیقا اندازه ان هشتاد و یک هشت گیگ 240*320 هستش ؟

240x320 رزولوشنش هست. اندازه ال سی دی 2.8 اینچ هست 0.4 اینچ بزرگتر از ان81 8گیگ.

S@nti@go_s&k
13-05-2009, 21:01
سلام سعید جان اندازه تصویرش مثله n95 هشت گیگ هستش

و داخل کارتون usb . شارژر . 2 تا سیدی .دفترچه
هنزفری نیستش

Amin.M.1986
13-05-2009, 23:08

عزیزم تا الان هیچ مشکلی به خاطر چینی بودن پیش نیومده... البته من چون خودم امنیا دارم شما از کسانی که ویوا دارن دوباره بپرس.. البته باید حواست رو جمع کنی که بدلیش رو نخری... ویوا محصولی هست که به ارزون تموم شدنش خیلی اهمیت داده شده و من نظرم اینه که به خاطر نیروی کار ارزون توی چین تولید شده

Vallio
14-05-2009, 08:48
جی اس ام آرنا زیاد در موردش توضیح نداده ولی فون آرنا بسیار عالی ... !
رم و ایناش برام زیاد مهم نیست چون من بجز یکی دو تا برنامه چیز دیگه ای سرش نمیریزم .
دوستان فارسی نویس هم داره و اسمس فارسی هم ساپورت میکنه ؟!

S@nti@go_s&k
14-05-2009, 13:15
سلام

سعید جان بله فارسی ساز داره

خیلی هم خوب کار میکنه .

k i a r a s h
14-05-2009, 21:47
مرسی درصد خریدم رفت بالاتر چون اینجور چیزا واسم مهمه و میخوام با گوشیم حال کنم
کلا با چه چیزای این گوشی حال می کنی ؟:31:

سلام . سعید جان من خودم با کوچیک و باریک بودنش ، جنس بدنه ، ارزون بودن و کارایی نسبت به قیمتش خیلی حال می کنم . Wifi بسیار قوی داره . قدرت تاچ بسیار بالا . با اطمینان کامل می تونم بگم سرعت عملکرد و نرمی و روونی تاچ فلو تو ویوا نسبت یه دایموند و تاچ پرو و غیره بسیار بسیار بالاتره . دیگه چی بگم؟ :5:

k i a r a s h
14-05-2009, 21:49
جی اس ام آرنا زیاد در موردش توضیح نداده ولی فون آرنا بسیار عالی ... !
رم و ایناش برام زیاد مهم نیست چون من بجز یکی دو تا برنامه چیز دیگه ای سرش نمیریزم .
دوستان فارسی نویس هم داره و اسمس فارسی هم ساپورت میکنه ؟!

علاوه بر برنامه ی فارسی ساز شما می تونی رام (ویندوز) عربی اصلی و اورجینال رو هم از خود سایت HTC بگیری و نصب کنی تا هم ورژن ویندوزت بره بالاتر هم فارسی داشته باشی .

k i a r a s h
14-05-2009, 21:52

آره عزیزم همرو چین میزنه . ولی اصلا نترس چون چین HTC با چین نوکیا و بقیه گوشی ها فرق می کنه . من 2 سال k-jam داشتم که اونم چینی بود . شاید باورت نشه ولی تو اون 2 سال 10 بار هم هنگ نکرد . الانم 6 - 7 ماهی میشه که ویوا دارم و اصلا هنگی نداره

Vallio
15-05-2009, 09:51
من متوجه نشدم !
رام یعنی چی ؟ در ضمن وقتی که فارسی ساز نصب کنی همش فارسی میشه یا فقط اعداد و اسمس و کیبورد هاش ؟
اگه رام عربی گرفتم چطوری میشه همینطوری که بالا گفتم ؟ یا ( پچگژ ) نداره ؟

sAeEd_kHaAn
15-05-2009, 11:39
سلام بچه ها الان یه سری به تاپیک نرم افزار های ppc زدم نرم افزار های زیا با قابیلیت های زیاد و جالبی دوستان گزاشتن واسه دانلود میخواستم بدونم میشه نرم افزار مخلف روش نصب کرد ؟ یعنی اینکه میتونم چندین تا نرم افزار روش نصب کنم ؟ کم نمیاره تو سرعت و اینکه مموری 8 روش خوب جواب میده تو سرعت گوشی تاثیر نداره ؟

Vallio
15-05-2009, 11:48
بازم سلام .
توی سایت اچ تی سی درمورد رام و اینا یه چیزایی خوندم . ولی نفهمیدم فارسی Enabler چیه ؟

در ضمن من توی روزنامه ابرار دیدم نوشته بود تنها نمایندگی رسمی این گوشی پارس کامتل هست ولی خود سایت اچ تی سی فقط یاس و پرشین تلکام رو گذاشته ... !

k i a r a s h
15-05-2009, 11:56
من متوجه نشدم !
رام یعنی چی ؟ در ضمن وقتی که فارسی ساز نصب کنی همش فارسی میشه یا فقط اعداد و اسمس و کیبورد هاش ؟
اگه رام عربی گرفتم چطوری میشه همینطوری که بالا گفتم ؟ یا ( پچگژ ) نداره ؟

دوباره سلام . دوست من رام همون ویندوزی هستش که تو گوشی های پاکت پی سی هستش . پاکت پی سی این امکان رو به شما میده که اگه خواستی ویندوز جدیدتر هم رو گوشیت نصب کنی . مثلا ویوا ویندوزش 6.1 هستش و شما می تونی روش ویندوز 6.5 که هنوز بصورت رسمی معرفی نشده نصب کنی .
برای این بهت می گم ویندوز عربی نصب کن که هم می تونی کل ویندوز رو عربی کنی هم انگلیسی . هم اعداد و هم کلمات فارسی میشه . در ضمن هر وقت هارد ریست کنی فارسی از بین نمیره . ولی برنامه ی فارسی ساز بدیش اینه که هر کاری کنی به هر حال یه سری باگ داره . و بعد از هارد ریست باید از اول نصب کنی . در کل این ها رو که گفتم ربط به گوشی نداره . دوست داشتی برنامه بریز . دوست نداشتی رام عربی بریز . تو هر دو تا هم تمامی کلمات فارسی وجود داره .

k i a r a s h
15-05-2009, 11:59
سلام بچه ها الان یه سری به تاپیک نرم افزار های ppc زدم نرم افزار های زیا با قابیلیت های زیاد و جالبی دوستان گزاشتن واسه دانلود میخواستم بدونم میشه نرم افزار مخلف روش نصب کرد ؟ یعنی اینکه میتونم چندین تا نرم افزار روش نصب کنم ؟ کم نمیاره تو سرعت و اینکه مموری 8 روش خوب جواب میده تو سرعت گوشی تاثیر نداره ؟

هر چندتا برنامه دوست داشتی نصب کن . هیچ اشکالی نداره . ولی طبیعتا سرعت گوشی کمی پایین میاد . برای تمامی گوشی ها همینه

k i a r a s h
15-05-2009, 12:00
بازم سلام .
توی سایت اچ تی سی درمورد رام و اینا یه چیزایی خوندم . ولی نفهمیدم فارسی Enabler چیه ؟

در ضمن من توی روزنامه ابرار دیدم نوشته بود تنها نمایندگی رسمی این گوشی پارس کامتل هست ولی خود سایت اچ تی سی فقط یاس و پرشین تلکام رو گذاشته ... !

تو سایت درست دیدی . نماینده اول اچ تی سی تو ایران یاس هستش و دومی پرشین تلکام

Vallio
15-05-2009, 13:08
نه نمیخام وین عوض کنم . یعنی نمیخام دست بهش بزنم !
همون برنامه خوبه ؟ برنامش اسمش چیه چطوریه ؟ کیبورد فارسی داره ؟ در ضمن من چیکار هارد ریست دارم ؟ اصلا با گوشی ور نمیرم که بخواد هنگ و اینا بکنه ...

sAeEd_kHaAn
15-05-2009, 19:23
گیج میشوییییییییییییییم

:42:

Vallio
15-05-2009, 20:11
این عکسو نگاه کنید !
نوشته نماینده رسمی !
مید این تایوان :

saeidsmxo
15-05-2009, 20:33
دوستان قيمت كاركرده اين گوشي به نظرتون چند ميتونه باشه؟
من 2 هفته پيش براي برادرم گرفتم 250 تومن...(پرشين تلكام)
گرون گرفتم؟
خواهشا" سريع بهم بگين كه كاركردش چنده؟

S@nti@go_s&k
15-05-2009, 20:35
سلام سعید جان این به این روزنامه ها اعتماد نکن
گارانتی های متفرقه زیاده نمایندگی اصلی یاس و تله کام تو بازار هم این دو تا هستن
HTC کلا تایوانی اما شاید خاسته این گوشی واسشون ارزون تموم بشه دادن به چین
کلا زیر باتری نوشته MADE IN CHINA
به نظر من کیفیت ساختش از گوشی های دیگه HTC بالاتر

اینم 1 عکس که با دوربینش گرفتم

S@nti@go_s&k
15-05-2009, 20:37
دوستان قيمت كاركرده اين گوشي به نظرتون چند ميتونه باشه؟
من 2 هفته پيش براي برادرم گرفتم 250 تومن...(پرشين تلكام)
گرون گرفتم؟
خواهشا" سريع بهم بگين كه كاركردش چنده؟ سلام نه با گارانتی گرفتی خوبه قیمتش
کارکرده تمیز به دست میتونی بفروشی 200

reza_62
15-05-2009, 21:23
کامتل هم یکی از گارانتی های رسمی HTC تو ایرانه مثل یاس و پرشین تله کام

Vallio
15-05-2009, 22:18
کامتل هم یکی از گارانتی های رسمی HTC تو ایرانه مثل یاس و پرشین تله کام

اما سایت خود اچ تی سی فقط یاس و تلکام رو داشت !

k i a r a s h
15-05-2009, 22:44
نه نمیخام وین عوض کنم . یعنی نمیخام دست بهش بزنم !
همون برنامه خوبه ؟ برنامش اسمش چیه چطوریه ؟ کیبورد فارسی داره ؟

بابا چرا می ترسی . اسم برنامش اینه: فارسی ساز برای گوشی ویوا . از این چیزا نترس تو گوشی رو بگیر من لینک می دم فارسی ساز رو دانلود کن . کیبورد هم به احتمال زیاد داره .

در ضمن من چیکار هارد ریست دارم ؟ اصلا با گوشی ور نمیرم که بخواد هنگ و اینا بکنه ...

مگه میشه با گوشی ور نرفت؟ :18:
شوخی کردم ولی کلا به نظر من خیلی خوبه که هر چند ماه یک بار گوشی هارد ریست بشه . تا هم سرعت پایین نیاد هم بدون مشکل کار کنه . البته به نظر من

Vallio
15-05-2009, 23:11
همون فارسی ساز پست 2 منظورته ؟ حتما کیبورد داره دیگه ؟!

S@nti@go_s&k
15-05-2009, 23:54
آره سعید جان من نصب کردم کیبورد فارسی منظورته

آره دیگه داره

sAeEd_kHaAn
16-05-2009, 08:45
بازم سلام
میخواستم ببینم قلابیشم هست یا نه ؟ اگه هست راه تشخیص اصل و قلابیش چطوره ؟

4870x2
16-05-2009, 10:43
سلام دوستان من قصد خريد اين گوشي رو دارم ولي اينجا پيدا نمي شه ؟
چي كار كنم؟
سايت گوشي شاپ مطمئن هستش؟

Vallio
16-05-2009, 21:00
دوستان به خاطر همه چیز ازتون ممنونم .
از خرید این گوشی منصرف شدم ... !

k i a r a s h
16-05-2009, 21:05
بازم سلام
میخواستم ببینم قلابیشم هست یا نه ؟ اگه هست راه تشخیص اصل و قلابیش چطوره ؟

سلام . نه دوست من تقلبی نداره

k i a r a s h
16-05-2009, 21:11
چي كار كنم؟

سلام . از اون حرفا میزنیا!!!! :13:
بابا بر تو مغازه موبایل فروشی سفارش بده برات بیارن . کاری نداره که . یا اگه مطمین نیستی 1 روز خودت بیا بخر . مگه از شما و زن در آن (مازندران) با ما و دود در آن (تهران) چه قدر فاصلست؟!!!!
نهایتا 5 ساعت راهه دیگه . صبح زود بیا بخر بعد برگرد . که فکر می کنم اگه همون روش اول یعنی سفارش رو انجام بدی به نفعته :5:

k i a r a s h
16-05-2009, 21:13
دوستان به خاطر همه چیز ازتون ممنونم .
از خرید این گوشی منصرف شدم ... !

واقعا؟!!!! بعد از این همه وقت؟!!! ایشاالله می خوای یه چیز بهتر بگیری؟

Vallio
16-05-2009, 21:16
واقعا؟!!!! بعد از این همه وقت؟!!! ایشاالله می خوای یه چیز بهتر بگیری؟

نه بابا یه گوشی ساده ... ( نه زیاد ساده )

kalepoook
16-05-2009, 21:25
چي كار كنم؟

آخرش ویوایی شدی :31:
مبارک باشه.

saeidsmxo
16-05-2009, 22:06
سلام نه با گارانتی گرفتی خوبه قیمتش
کارکرده تمیز به دست میتونی بفروشی 200
دوست عزيز الآن قيمت آكبند ويوا با همين پرشين تلكام چند ميتونه باشه؟ (خيالمو راحت كني ممنونت ميشم!)

يه سوال ديگه؟؟؟ اين هندزفريش رو كه با قيمت 20000 تومن ميدن مطمئنه؟
اصلا" چرا اين ويوا هندزفري نداره؟ دليلش چيه؟ همه ي htc ها همينطوره؟

S@nti@go_s&k
16-05-2009, 22:19
آکبند با تله کام حول و حوش 270

هنزفری هم همون حدوداست

علت اینکه هنزفری نداره بر میگرده به همون قیمت پایینش

می خاستن حداامکان ارزون در بیاد

emprator_kochak
16-05-2009, 22:42
چي كار كنم؟

سلام، از لحاظ مطمئنی که 100% مطمئن هستن، اگه واقعاً نمیتونی بیایی تهران فکر کنم اینترنتی بگیری بهتره تا به قول دوستمون آرش بدی یه مغازه دار واست بیاره، آخه این مغازه دارا رگ راست تو بدنشون نیست . :13:
راستی دی جی کالا هم هست من ازش خودم خرید داشتم، سایت برگزیده 87 شد، فقط با گارانتی یاس داره 299 تومن .

emprator_kochak
16-05-2009, 22:57
دوست عزيز الآن قيمت آكبند ويوا با همين پرشين تلكام چند ميتونه باشه؟ (خيالمو راحت كني ممنونت ميشم!)

يه سوال ديگه؟؟؟ اين هندزفريش رو كه با قيمت 20000 تومن ميدن مطمئنه؟
اصلا" چرا اين ويوا هندزفري نداره؟ دليلش چيه؟ همه ي htc ها همينطوره؟

این آخرین قیمته اینترنتیشه، 5 تا 10 تومن امکان داره از بازار گرونتر باشه !

4870x2
17-05-2009, 13:38
من تو گوشي شاپ خواستم كه بدون گارانتيش هم بزارن اگه گذاشتن از همون جا مي گيرم!

قول دوستمون آرش بدی یه مغازه دار واست بیاره، آخه این مغازه دارا رگ راست تو بدنشون نیست
به طرف گفتم مارك اچ تي سي هم ميارين گفت همون چيني هاي تلويزيون دار رو مي گي؟:21::31:

راستی دی جی کالا هم هست من ازش خودم خرید داشتم، سایت برگزیده 87 شد، فقط با گارانتی یاس داره 299 تومن .
من يا بدون گارانتي يا با پارس تله كام ميگيرم (ياس كه خيلي گرونه . همون 20 تومن براي من خيلي زياده):41:

نهایتا 5 ساعت راهه دیگه . صبح زود بیا بخر بعد برگرد . که فکر می کنم اگه همون روش اول یعنی سفارش رو انجام بدی به نفعته
ح و ص ل ه ندارم:20:

آخرش ویوایی شدی
مبارک باشه.
چه كنيم پاكت پي سي رو به جاوا ترجيه داديم:46:

4870x2
17-05-2009, 13:39
راستي دوستان براي اين گوشي تم هست+اگه هست لينك

k i a r a s h
17-05-2009, 21:18
راستي دوستان براي اين گوشي تم هست+اگه هست لينك

تا دلت بخواد هست . در مورد حرف دوستمون که گفت دیجی کالا با گارانتی یاس میده 299 هزار تومن و اینکه نهایتا 5 یا 10 تومن تفاوت قیمتشه باید عرض کنم که من 5 روز پیش برای دوستم با گارانتی یاس گرفتم 270 . یعنی 30 هزار تومن اختلاف . پرشین تلکام هم بود 255 هزار تومن .

emprator_kochak
18-05-2009, 00:13
تا دلت بخواد هست . در مورد حرف دوستمون که گفت دیجی کالا با گارانتی یاس میده 299 هزار تومن و اینکه نهایتا 5 یا 10 تومن تفاوت قیمتشه باید عرض کنم که من 5 روز پیش برای دوستم با گارانتی یاس گرفتم 270 . یعنی 30 هزار تومن اختلاف . پرشین تلکام هم بود 255 هزار تومن .

جدی میگی آرش جان ! حالا از کجا گرفتید ؟

sAeEd_kHaAn
18-05-2009, 11:52
احتمال خریدم اونقدر رفته بالا که دیگه تا چند روزه دیگه میرسه دستم :26::15:

Ship Storm
18-05-2009, 16:45
دوستان من امروز کی tuch viva ویک tuch 3g خریدم
قیمت 255 و 403 تومن
فقط یک مسئله ای این اس ام اس های فارسی رو ساپورت نمیکنه ؟؟؟ چکار باید کرد؟؟ راهی وجود داره؟

sAeEd_kHaAn
18-05-2009, 16:54
قیمت 255 و 403 تومن

با گارانتی یا بدون گارانتی ؟

emprator_kochak
18-05-2009, 17:30
قیمت 255 و 403 تومن
فقط یک مسئله ای این اس ام اس های فارسی رو ساپورت نمیکنه ؟؟؟ چکار باید کرد؟؟ راهی وجود داره؟

بابا پیشرفت بچه ها چم گیر شده 2تا 2تا میخرن، مبارکه :8:

Ship Storm
18-05-2009, 18:59
با گارانتی یا بدون گارانتی ؟

ویوا گارانتی پارس تله کام و 3g گارانتی یاس

بابا پیشرفت بچه ها چم گیر شده 2تا 2تا میخرن، مبارکه :8:

4کرتیم :31:
حقیقتا 3g رو گرفتم به کسی هدیه بدم و ویوا واسه خودمه

4870x2
18-05-2009, 19:07
خوب حامد خان(درست گفتم) چه طور هستش؟
ما هم بگيريم

Ship Storm
18-05-2009, 19:42
والا گوشی خوبیه
فعلا فارسی ساز نداره باید یک فارسی ساز نصب کنم روش چون هزینه اس ام اس ها 9 تومن بشه اقتصادی تره تا اینکه بخوایم 25 تومن بدیم
فقط یک چیزی این تو جعبش هندزفری نداره و usb که تو جعبشه بهش نمیخوره چرا؟ usb ای میخوره بهش که یک سمتش پخ باشه
الات usb تو جعبش رو امتحان کردم اصلا بهش نمیخوره چرا اینطوریه؟ دوستان برای همه همینطوره؟ هندزفری خوبی داره 3g ولی viva نداره در ضمن usb گوشی 3g ماله خودشه پس چرا این viva ای که خریدیم usb ایش بهش نمیخوره؟:13:

emprator_kochak
18-05-2009, 23:26
4 کرتیم :31:
حقیقتا 3g رو گرفتم به کسی هدیه بدم و ویوا واسه خودمه

چیکار کنیم ما هم از این هدیه ها بگیریم :19:

k i a r a s h
18-05-2009, 23:43
جدی میگی آرش جان ! حالا از کجا گرفتید ؟

آره بابا دروغم چیه . پاساژ علایدین طبقه ی همکف . ولی اسم فروشگاهش یادم نیست :41:

AryanLand
18-05-2009, 23:48
قیمت 255 و 403 تومن

سلام.

باید روشون فارسی ساز نصب کنی.

Ship Storm
19-05-2009, 03:37
4

چیکار کنیم ما هم از این هدیه ها بگیریم :19:

پسر خوبی باشی یکی هم برای شما میگیریم :31: : دی
چکار کنیم دیگه مجبوریم که بگیریم تازه خوبش رو هم گرفتیم واسه هدیه و مدل پایین تر رو واسه خودم:19:

سلام.

باید روشون فارسی ساز نصب کنی.

با نرم افزار فارسی اس ام س ها هزینش فارسی حساب میشه دیگه چون 912 دارم اگه انگلیسی بدم 25 تومن میوفته بیچاره میشیم سر 2 ماه ,دفعه قبل 13 تومن پول اس ام اس اومد اونم فارسی حالا اگه بخوام انگلیسی بدم ایندفعه 45 تومن فقط پول اس ام اس میاد که:41:

emprator_kochak
19-05-2009, 10:20
[QUOTE=Ship Storm;3789276]پسر خوبی باشی یکی هم برای شما میگیریم :31: : دی
چکار کنیم دیگه مجبوریم که بگیریم تازه خوبش رو هم گرفتیم واسه هدیه و مدل پایین تر رو واسه خودم:19:

مردشم هستی، فداکاریتم زبون زده :46:

Ship Storm
19-05-2009, 11:39
[QUOTE=Ship Storm;3789276]

مردشم هستی، فداکاریتم زبون زده :46:

مخلصیم عزیزی :11:

دوستان هندزفری نداره این tuch viva ولی 3g که گرفتم عجب هندزفری داه
چه هندزفری براش بخرم؟ قیمتش چنده؟ هندزفری مثل 5700 وجود داره که قشنگ بره تو گوش؟:31:

saadi126
19-05-2009, 14:52
سلام
چند سوال دارم كه اميدوارم دوستاني كه ويوا دارند جواب بدن ممنونشون ميشم.

1-به خاطر اينكه اين اولين گوشي ويندوز موبايل هست كه مي خوام بگيرم و تجربه ي زيادي در استفاده از اون ندارم مي خواستم بدونم از نظر قابليت هاي پخش موسيقي آيا به پاي گوشيهاي سري w سوني اريكسون ميرسه يا نه؟ البته اين روزها هر گوشي قابليتهاي پخش موسيقي رو داره منظور من از اين مقايسه قابليت هاي ويژه و محسوس گوشي هاي سري w سوني اريكسون هست، مثلا با فشار دادن يك دكمه واكمن باز يا minimize ميشه، هميشه مي تونيد به آخرين آهنگي كه گوش كرديد برگرديد، آهنگها به شكل مناسبي بر حسب پارامترهايي مثل نام خواننده و يا آلبوم و ... و حتي بر اين اساس كه آهنگهاي مرد علاقه رو از روي تعداد دفعاتي كه گوش كردين مرتب مي شوند.

نمي دونم منظظورم رو درست رسوندم يا نه ولي چيزي كه من دنبالشم اينه كه راحت موسيقي گوش كنم و مجبور نباشم براي پيدا كردن يه آلبوم كلي تو منوها چرخ بزنم و ...

2-از اونجايي كه اين گوشي تو كارتنش هدفون نداره آيا هدفون HTC بيرون تو نمايندگي ها پيدا ميشه؟ آيا هدفوني داره كه راحت داخل گوش بره noise isolation باشه (مثل هدفون سري W سوني اريكسون؟

من يه مدل هدفون HTC تو اينترنت ديدم كه هم روش ريموت داشت (براي كنترل پخش موسيقي و كنترل صدا) و هم اينكه تبديل جك 3.5 ميليمتري داشت يعني ميشد هدفون دلخواه رو هم بهش وص كرد. كسي مي دونه اين مدل هدفون رو نمايندگي ها دارند يا نه؟ و اگه دارند قيمتش چنده؟

emprator_kochak
19-05-2009, 17:02
سلام، میگم بچه ها تا حالا کسی اینطور تبدیلیو دیده یعنی منظورم اینه اینجا هست ؟

emprator_kochak
19-05-2009, 17:12
والا گوشی خوبیه
فعلا فارسی ساز نداره باید یک فارسی ساز نصب کنم روش چون هزینه اس ام اس ها 9 تومن بشه اقتصادی تره تا اینکه بخوایم 25 تومن بدیم
فقط یک چیزی این تو جعبش هندزفری نداره و usb که تو جعبشه بهش نمیخوره چرا؟ usb ای میخوره بهش که یک سمتش پخ باشه
الات usb تو جعبش رو امتحان کردم اصلا بهش نمیخوره چرا اینطوریه؟ دوستان برای همه همینطوره؟ هندزفری خوبی داره 3g ولی viva نداره در ضمن usb گوشی 3g ماله خودشه پس چرا این viva ای که خریدیم usb ایش بهش نمیخوره؟:13:

میگم بچه ها این مشکل نخوردن یو اس پی مال همست یا مال این دوستمون اینطوریه ؟:44:

4870x2
19-05-2009, 17:43

اين تبديل به جك 3.5 هستش؟
فكر كنم نمايندگي ها داشته باشن

S@nti@go_s&k
19-05-2009, 21:27
میگم بچه ها این مشکل نخوردن یو اس پی مال همست یا مال این دوستمون اینطوریه ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام دوست عزیز اینطور نیست چون جای USB ویوا یکم قوس داره و خود USB اون قوس رو نداره دوستان اشتباه میگیرن حتی من

به هر فروشنده ای نشون میدادم میگفت این چیه در صورتی که همون USB کوچیک هستش

اين تبديل به جك 3.5 هستش؟
فكر كنم نمايندگي ها داشته باشن

آره جک باید از نمایندگی بگیری چون HTC هستش به غیر از نمایندگی جای دیگه بد گیر میاد

S@nti@go_s&k
19-05-2009, 21:33
سلام
چند سوال دارم كه اميدوارم دوستاني كه ويوا دارند جواب بدن ممنونشون ميشم.

1-به خاطر اينكه اين اولين گوشي ويندوز موبايل هست كه مي خوام بگيرم و تجربه ي زيادي در استفاده از اون ندارم مي خواستم بدونم از نظر قابليت هاي پخش موسيقي آيا به پاي گوشيهاي سري w سوني اريكسون ميرسه يا نه؟ البته اين روزها هر گوشي قابليتهاي پخش موسيقي رو داره منظور من از اين مقايسه قابليت هاي ويژه و محسوس گوشي هاي سري w سوني اريكسون هست، مثلا با فشار دادن يك دكمه واكمن باز يا minimize ميشه، هميشه مي تونيد به آخرين آهنگي كه گوش كرديد برگرديد، آهنگها به شكل مناسبي بر حسب پارامترهايي مثل نام خواننده و يا آلبوم و ... و حتي بر اين اساس كه آهنگهاي مرد علاقه رو از روي تعداد دفعاتي كه گوش كردين مرتب مي شوند.

نمي دونم منظظورم رو درست رسوندم يا نه ولي چيزي كه من دنبالشم اينه كه راحت موسيقي گوش كنم و مجبور نباشم براي پيدا كردن يه آلبوم كلي تو منوها چرخ بزنم و ...

2-از اونجايي كه اين گوشي تو كارتنش هدفون نداره آيا هدفون HTC بيرون تو نمايندگي ها پيدا ميشه؟ آيا هدفوني داره كه راحت داخل گوش بره noise isolation باشه (مثل هدفون سري W سوني اريكسون؟

من يه مدل هدفون HTC تو اينترنت ديدم كه هم روش ريموت داشت (براي كنترل پخش موسيقي و كنترل صدا) و هم اينكه تبديل جك 3.5 ميليمتري داشت يعني ميشد هدفون دلخواه رو هم بهش وص كرد. كسي مي دونه اين مدل هدفون رو نمايندگي ها دارند يا نه؟ و اگه دارند قيمتش چنده؟

سلام دوست عزیز گوشی های ویندوز موبایل وقتی تو قسمت FILE MANEGER برین تمام آهنگهاتونو جلوی چشمتون می بینین

مثله کامپیوتر که تو یه فولدر میرین تمام آهنگهاتون هست و چون لمسی هست به راحتی به آهنگ مورد نظرتون میرسین

در مورد آلبوم و چیزای دیگه میتونین پلایر های مختلف و یا نرم افزارهای مدیا نصب کنین و راحت آهنگ گوش کنین و فایلاتونو مدیریت کنین
در مورد صداش هم صدای بلند و با کیفیتی داره

هدفونشم 15 تومن ( همین حدوداست ) برای اینکه هدفون دلخاتونو پیدا کنین هم میتونین جک 3.5 بگیرین تا هر هدفونی خاستین بهش وصل کنین

emprator_kochak
19-05-2009, 21:43
آره جک باید از نمایندگی بگیری چون HTC هستش به غیر از نمایندگی جای دیگه بد گیر میاد[/QUOTE]

چه قیمت هست حالا این جک ؟

S@nti@go_s&k
19-05-2009, 21:49
قیمت ندارم ولی یکی از دوستان 15_ 20 خریده بود

Ship Storm
19-05-2009, 22:06
usb بهش خورد بلاخره برعکس میرفت توش :دی دوست عزیزم سیاوش راهنمایی کردن :11:
یک هندزفری تمیزی تو این جعبه tuch 3g هست که میخوام هدیه بدمش شیطونه میگه ورش دارم واسه خودم :31:

emprator_kochak
19-05-2009, 23:42
usb بهش خورد بلاخره برعکس میرفت توش :دی دوست عزیزم سیاوش راهنمایی کردن :11:
یک هندزفری تمیزی تو این جعبه tuch 3g هست که میخوام هدیه بدمش شیطونه میگه ورش دارم واسه خودم :31:

من اگه بودم میزدمش تو گوش :26:

Ship Storm
19-05-2009, 23:45
من اگه بودم میزدمش تو گوش :26:

آره آدم میبیندش کیف میکنه اصل htc هم هست فکر کنم 20 تومن مایشه :27:
ولی اگه بردارم جعبش اون قسمتش خالی میشه و تابلوئه :31:

saadi126
20-05-2009, 09:52

كسي اين هدفونو تو نمايندگيها ديده؟ قيمت دقيقشو كسي داره؟ مي خوام مطمئن بشم ميشه گيرش آورد

Ship Storm
20-05-2009, 14:35
كسي اين هدفونو تو نمايندگيها ديده؟ قيمت دقيقشو كسي داره؟ مي خوام مطمئن بشم ميشه گيرش آورد

من یک tuch 3g که گرفتم همچین هندزفری ای داشت تو خود جعبش پس 100% تو نمایندگی ها پیدا میشه اون مغازه ای که من گرفم نمایندگی htc بود تو مجتمع علائدین تهران و پرسیدم گفت یکی دوهفته دیگه برامن هندزفری هاش هم میاد

k i a r a s h
20-05-2009, 15:28

سلام . فکر کنم این همون تبدیل 3.5 باشه . اگه این رو داشته باشی از هر هندفری برای گوش کردن آهنگ تو ویوا یا 3G می تونی استفاده کنی . فکر می کنم بین 7 تا 10 هزار تومن باشه

sAeEd_kHaAn
20-05-2009, 16:44
[/quote]فقط اگه کسی میتونست با p990 مقایسش کنه( منظورم یه مقایسه فنی و حرفه ای هست ) کلا همه چی میومد دستم اخه گوشی قبلیم بود که سوخت :19:[/quote]

بچه ها هنوز کسی جوابمو نداده ها :41:

Ship Storm
20-05-2009, 22:05
فقط اگه کسی میتونست با p990 مقایسش کنه( منظورم یه مقایسه فنی و حرفه ای هست ) کلا همه چی میومد دستم اخه گوشی قبلیم بود که سوخت :19:

بچه ها هنوز کسی جوابمو نداده ها :41:

tuch viva رو با p990 میخوای مقایسه کنی؟

emprator_kochak
20-05-2009, 23:41
فقط اگه کسی میتونست با p990 مقایسش کنه( منظورم یه مقایسه فنی و حرفه ای هست ) کلا همه چی میومد دستم اخه گوشی قبلیم بود که سوخت :19:[/quote]

بچه ها هنوز کسی جوابمو نداده ها :41:[/QUOTE]

دوست خوبم من P880 P910 P990 p1 w960 داشتمT حالا دوست داری چیشو برات مقایسه کنم ؟

AryanLand
20-05-2009, 23:47
فقط اگه کسی میتونست با p990 مقایسش کنه( منظورم یه مقایسه فنی و حرفه ای هست ) کلا همه چی میومد دستم اخه گوشی قبلیم بود که سوخت :19:[/quote]

سلام.

آخه قابل قیاس نیستن اینا باهم مثلا" چی رو میخوای مقایسه کنی.؟

emprator_kochak
20-05-2009, 23:57

سلام.

آخه قابل قیاس نیستن اینا باهم مثلا" چی رو میخوای مقایسه کنی.؟[/QUOTE]

منم موندم که چیشو میخواد با هم مقایسه کنه ؟ اگه یه دوتا گوشی ویندوز خور باشن میشه اما یه ویندوز خور با یه Uiq رو نمیشه مقایسه کنی ! :13:

sAeEd_kHaAn
21-05-2009, 11:46
دوستای گلم منم میدونم این 2نا گوشی از 2 برند مختلف هستن منم منظورم این بود که کسی با هر 2تا کار کرده باشه و این 2تا رو یه جورایی با هم مقایسه کنه که منم دستم بیاد اخه قبلا p990 داشتم الان میخوام viva بگیرم :31::22:

k i a r a s h
21-05-2009, 12:32
سلام ، سعید جان به نظر من تنها مزیتی که P990 به ویوا داره دوربینشه . همین

emprator_kochak
21-05-2009, 20:57
به نظر منم اون صفحه کلیدشه که خیلی توپه، یه زمونی معتادش بودم، هی . . .

Ship Storm
21-05-2009, 22:28
من طی این چند روز که داشتم تازه قلقش اومده دستم به کمک دوست خوبم سروش عزیز یه چیزایی یاد گرفتیم که مفید بود و از گوشی هم خیلی راضی هستم واقعا ویندوز موبایل یه چیز دیگست کسی باهاش کار کنه دیگه بخواد بره روی سیمبین و جاوا اصلا دیگه جالب نیست و بهش نمچسبه چون گستردگی محیطش خیلی زیادتره و جذاب تر

sAeEd_kHaAn
22-05-2009, 08:12
من طی این چند روز که داشتم تازه قلقش اومده دستم به کمک دوست خوبم سروش عزیز یه چیزایی یاد گرفتیم که مفید بود و از گوشی هم خیلی راضی هستم واقعا ویندوز موبایل یه چیز دیگست کسی باهاش کار کنه دیگه بخواد بره روی سیمبین و جاوا اصلا دیگه جالب نیست و بهش نمچسبه چون گستردگی محیطش خیلی زیادتره و جذاب تر

منم عاشق wm شدم شدید و به هیج وجه حاضر نیستم برم طرف سیمباین :20:

saadi126
23-05-2009, 11:04
كسي اين مدل هدفونو تو نمايندگي يا فروشگاها ديده؟ هم تبديل 3.5 داره هم اينكه ريموت كامل داره و باهاش ميشه موسيقي رو به طور كامل كنترل كرد. اگه كسي مي تونه قيمتشو در بياره خيلي آلي ميشه. اينم عكسش:

S@nti@go_s&k
23-05-2009, 12:24
سلام

عکسی لود نشد

sAeEd_kHaAn
23-05-2009, 17:06
بچه ها شما مموری چند انداختین روش ؟ من اگه خواستم خرید کنم کدومو پیشنهاد میدین 4 یا 8 ؟ و اینکه حدود قیمت مموریش چنده ؟ ( نمیخوام سرعت گوشی بیا پایین )

merikh_merikh
24-05-2009, 09:11
به نظره من که بین تاچ ویوا و پی990 اگه قرار باشه یکی را انتخاب کنم پی990 را انتخاب میکنم چون گوشیه خوبیه و کمبودی نداره.......

Ship Storm
24-05-2009, 09:15
بچه ها شما مموری چند انداختین روش ؟ من اگه خواستم خرید کنم کدومو پیشنهاد میدین 4 یا 8 ؟ و اینکه حدود قیمت مموریش چنده ؟ ( نمیخوام سرعت گوشی بیا پایین )

من 2 گیگ انداختم چون زیاد با گوشی ورنمیرم و آهنگ و از این چیز میزها هم گوش نمیدم فکر کردم برام بسه قیمتش 7تومن شد و 4 گیگش هم داشت 13 تومن(قیمت برای 1 هفته پیشه دقیقا)

emprator_kochak
24-05-2009, 09:56

سلام، من Transcend microSDHD Class6 4GB رو بهت معرفی میکنم، 8 گیگشم هست حالا میل با خودت، قیمت دقیقم تا شب بهت میدم.

emprator_kochak
24-05-2009, 09:59
به نظره من که بین تاچ ویوا و پی990 اگه قرار باشه یکی را انتخاب کنم پی990 را انتخاب میکنم چون گوشیه خوبیه و کمبودی نداره.......

خوب این نظر شماست، اما بین Uiq و ویندوز فکر نمیکنم انتخاب بهتر Uiq باشه ؟!؟

saadi126
24-05-2009, 10:04
ببخشيد تو پست قبلي عكس جا افتاده بود.
كسي اين مدل هدفونو تو نمايندگي يا فروشگاها ديده؟ هم تبديل 3.5 داره هم اينكه ريموت كامل داره و باهاش ميشه موسيقي رو به طور كامل كنترل كرد. اگه كسي مي تونه قيمتشو در بياره خيلي آلي ميشه. مدلش هم اينه: HTC RC E100 اينم عكسش:

emprator_kochak
24-05-2009, 10:13
میگم کسی تا حالا این هندزفری رو دیده، قیمت کسی نداره اگه اینجا هست، عجب چیز توپیه :8:

Amin.M.1986
24-05-2009, 11:49

کاملا مخالفم...... پی990 دیگه از دورخارجه...

kalepoook
24-05-2009, 12:05
سلام
مموری adata بگیرین کلاس 6 سرعت نوشتنش 9 مگ خوندنش 15 مگ من خودم دارم 4 گیگشو گرفتم تو کلوپ کوکی معرفی کردم تایوانیه نه چینی،واقعا عالیه

sAeEd_kHaAn
24-05-2009, 16:07
بچه ها بالاخره منم امروز viva خریدم :46:
دلتون اب مال من از مال شما نو تره :31:

kalepoook
24-05-2009, 16:29

سلام
مبارک باشه،میشه قیمت و گارانتیشو بگی،ممنون میشم

sAeEd_kHaAn
24-05-2009, 16:40
سلام
مبارک باشه،میشه قیمت و گارانتیشو بگی،ممنون میشم

بدون گارانتی 250 :31: جنس بدنش خیلی باهاله من که از ظهر دستمه خیلی حال داد بهم و از انتخابم کاملا راضی هستم ( فکر کنید من با اون همه بد پسندی )

کلا با این قیمت یه گوشی شیک و با کلاس دستم اومده عالیه :8:

k i a r a s h
24-05-2009, 17:02
بدون گارانتی 250 :31: جنس بدنش خیلی باهاله من که از ظهر دستمه خیلی حال داد بهم و از انتخابم کاملا راضی هستم ( فکر کنید من با اون همه بد پسندی )

کلا با این قیمت یه گوشی شیک و با کلاس دستم اومده عالیه :8:

سلام . مبارکت باشه سعید خان . ایشاالله چرخش برات بچرخه :26:
راستی برای من قلمش شکست:37: کسی میدونه چنده؟
1 سوال دیگه هم دارم . گارانتی من یاس هستش . می گن ویندوز اورجینال تو سی دی جعبش هست . ولی من هر چی می گردم پیدا نمی کنم . کسی می دونه تو کدوم سی دی و کجاشه؟

merikh_merikh
24-05-2009, 17:34
سلام، من Transcend microSDHD Class6 4GB رو بهت معرفی میکنم، 8 گیگشم هست حالا میل با خودت، قیمت دقیقم تا شب بهت میدم.

خوب این نظر شماست، اما بین Uiq و ویندوز فکر نمیکنم انتخاب بهتر Uiq باشه ؟!؟

کاملا مخالفم...... پی990 دیگه از دورخارجه...

دوستان من پي990 را نسبت به تاچ ويوا برتر ميدونم چون تاچ ويوا ان چنان چيزه خوبي نيست......
هر کسي يه نظري داره همچنين کارکرد خاصي هم مد نظرشه.
نظره شما هم محترم.من نسبت به خودمن اين نظرو دادم.

kalepoook
24-05-2009, 17:55
سلام
ببخشید میشه شما که میگین پی 990 برتر از ویواست مزایاشو بگین،اینو میپرسم چون میخوام برای کسی بگیرم ویوا اگه ببینم 990 بهتره اونو بگیرم.ممنون.

4870x2
24-05-2009, 18:10
سلام
ببخشید میشه شما که میگین پی 990 برتر از ویواست مزایاشو بگین،اینو میپرسم چون میخوام برای کسی بگیرم ویوا اگه ببینم 990 بهتره اونو بگیرم.ممنون.
چون اولش يه سوني اريكسون داره پس p990 بهتره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sAeEd_kHaAn
24-05-2009, 20:44
1 سوال دیگه هم دارم . گارانتی من یاس هستش . می گن ویندوز اورجینال تو سی دی جعبش هست . ولی من هر چی می گردم پیدا نمی کنم . کسی می دونه تو کدوم سی دی و کجاشه؟

مال منم قلم اضافه نداره باید داشته باشه یا نه ؟

sAeEd_kHaAn
24-05-2009, 20:47
چون اولش يه سوني اريكسون داره پس p990 بهتره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من هم p990 داشتم خیلی هم باهاش حال می کردم ولی الان دیگه هم قدیمی و دموده شده هم اینکه دسته همه هست اما htc هم کلاسش بالا تره هم دسته کسی نیست پس خز نیست البته واسه من خز نبودن وسیله ای که استفاده میکنم خیلی مهمه شاید واسه یه نفر دیگه این مهم نباشه ضمن اینکه ویندوز موبایل رو هم نباید فراموش کرد ( پیشنهاد من اینه که viva خیلی بهتره نسبت به p990 )

AryanLand
25-05-2009, 08:09

سلام.

قلمشو طبقه زیر زمین علاءدین میتونی بخری نهایتا" 4تومن 5 تومنه.اما در مورد ویندوز من تا حالا تو CD هیچ پاکت پی سی ویندوزش رو ندیدم.

emprator_kochak
25-05-2009, 08:09

بابا ایول داری، مبارک باشه، از کجا گرفتی حالا ( آدرس ) ؟ :11:

AryanLand
25-05-2009, 08:11

:18::18::18::18::18::18:

emprator_kochak
25-05-2009, 08:13

با گارانتی تعویض یه ساله 15000 تومن .

sAeEd_kHaAn
25-05-2009, 08:48
بابا ایول داری، مبارک باشه، از کجا گرفتی حالا ( آدرس ) ؟ :11:
مرسی راستش من تهران نیستم شهرستانم ازنمایندگیش توی کرمان خریدم :31:

sAeEd_kHaAn
25-05-2009, 08:51
با گارانتی تعویض یه ساله 15000 تومن .

4 یا 8 ؟
:23:

شما نرم افزار چی ریختی روش ؟

نرم افزار های خوب رو معرفی منید منم نصب کنم مرسی

merikh_merikh
25-05-2009, 09:09
منم يکي از دوستام حدوده 10 روزه تاچ ويوا گرفته و راضيه.
دوستان من که گفتم پي990 نسبت به تاچ ويوا بهتره به اين دليله که من استفاده ي زيادي از کيبرد دارم و از گوشي هاي بدون کيبرد خوشم نمياد و به اين اعتقاد دارم که بودن کيبرد بهتر از نبودنشه.
اينا نظرات من بود که به کيبرد نيازه اساسي دارم.
ولي تاچ ويوا هم جديدتره هم از يه سري جهات از پي990 بهتره مثل سرعت و رم بالاتر.
نظره کليمم بين انتخاب پي990 و تاچ ويوا اينه که گرفتن تاچ ويوا بهتره چون پي990 خيلي قديمي شده و شايد اصلن نو گير نياد.
درضمن به نظره من يکي از بهترين خوبي هاي تاچ ويوا اينه که دارندگان اين گوشي از ان راضي هستن.

Ship Storm
25-05-2009, 09:36
4 یا 8 ؟
:23:

شما نرم افزار چی ریختی روش ؟

نرم افزار های خوب رو معرفی منید منم نصب کنم مرسی

من خودم شخصا یک فارسی ساز ریختم که بتونم اس ام اس فارسی بگیرم و بفرستم و یک نقشه شهر تهران و یک نقشه متروی تهران رو ریختم رو گوشی و تعدادی هم در دست دانلود دارم سایت تی سی آی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بخش برنامه های پاکت پی سیش برنامه های خوبی رو قرار داده

منم يکي از دوستام حدوده 10 روزه تاچ ويوا گرفته و راضيه.
دوستان من که گفتم پي990 نسبت به تاچ ويوا بهتره به اين دليله که من استفاده ي زيادي از کيبرد دارم و از گوشي هاي بدون کيبرد خوشم نمياد و به اين اعتقاد دارم که بودن کيبرد بهتر از نبودنشه.
اينا نظرات من بود که به کيبرد نيازه اساسي دارم.
ولي تاچ ويوا هم جديدتره هم از يه سري جهات از پي990 بهتره مثل سرعت و رم بالاتر.
نظره کليمم بين انتخاب پي990 و تاچ ويوا اينه که گرفتن تاچ ويوا بهتره چون پي990 خيلي قديمي شده و شايد اصلن نو گير نياد.
درضمن به نظره من يکي از بهترين خوبي هاي تاچ ويوا اينه که دارندگان اين گوشي از ان راضي هستن.

درسته من واقعا از این گوشی راضی هستم و به هرکس هم نشون دادم عاشقش شده واقعا میگم من به سه نفر نشون دادم هر 3 نفر عاشقش شدن و گفتن گوشیهامون رو بفروشیم از این بگیریم
خوبی ای که داری سیستم عاملشه که خیی گسترده هستش و صفحه لمسی فوق حساسی داره
Tuch Pro 2 اگه بیاد اولش یکم گرونه مسلما ولی بعد از مدتی که ارزونتر بشه حتما میخرمش چون کیبرد داره زیرش مثل N97 و خیلی جالبه

siavash66
25-05-2009, 10:25
بهترین صفحه لمسی که من کارکردم a1200 بوده حساسیتش به 1200 میرسه؟

htc touch که سری اول اومده بود افتضاح بود این viva چطوره؟

sAeEd_kHaAn
25-05-2009, 11:47
بهترین صفحه لمسی که من کارکردم a1200 بوده حساسیتش به 1200 میرسه؟

htc touch که سری اول اومده بود افتضاح بود این viva چطوره؟

به نظر من تاچش عالیه درسته اولین تجربه ویندوز موبایلمه ولی گوشی تاچ قبلا داشتم و viva واقعا تاچش قویه دوستان دیگه هم که دارن استفاده می کنن میتونن نظر بدن

k i a r a s h
25-05-2009, 22:39
مال منم قلم اضافه نداره باید داشته باشه یا نه ؟

سلام ، نه سعید جان قلم اضافه تو جعبه نداره .

kalepoook
25-05-2009, 22:58
سلام
میشه بگین تاچش با تاچ ویوتی چقدر فرق داره یا کوکی کسی امتحان کرده؟

k i a r a s h
26-05-2009, 01:16
سلام
میشه بگین تاچش با تاچ ویوتی چقدر فرق داره یا کوکی کسی امتحان کرده؟

سلام . دوست من ویوتی اصلا قابل مقایسه با ویوا نیست به نظر من . چون داداشم داره و باهاش کار کردم دارم میگم . به نظر من که ویوا یکی از بهترین تاج ها رو بین گوشی های تاچ اسکرین داره .

sAeEd_kHaAn
26-05-2009, 10:32
سلام . دوست من ویوتی اصلا قابل مقایسه با ویوا نیست به نظر من . چون داداشم داره و باهاش کار کردم دارم میگم . به نظر من که ویوا یکی از بهترین تاج ها رو بین گوشی های تاچ اسکرین داره .

تایید میشه :26:

Ship Storm
26-05-2009, 16:15
من دیروز رفتم مجتمع علائدین تهران نمایندگی htc و یک کیف براش خریدم کیفش پک بود و بسته بندی و خیلی باحال چرم با مارک معروف جهانی Capdase این هم سایتش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و بسته بندی خیلی شکیلی هم داشت
10 تومن واسش پیاده شدیم(جای یک سیم کارت و دومموری اضافه هم توی کیفش طراحی شده)
در مورد هندزفری هم ازش سوال کردم گفت دو هفته دیگه با ما تماس بگیر میاریم

kalepoook
26-05-2009, 20:59
سلام
ببخشید برادرم می خواد کار کرده این گوشیو بگیره چند تا سوال بود لطف می کنید جواب بدین ممنون میشم.
آقا گارانتی پرشین تلکام بدرد میخوره یا نه؟
3 ماه کارکرده این گوشی تمیز مشکلی نداره!
میشه بگین چیا داره گوشی با خودش یعنی تو جعبه متعلقاتش؟
ممنون

k i a r a s h
26-05-2009, 22:47
من دیروز رفتم مجتمع علائدین تهران نمایندگی htc و یک کیف براش خریدم کیفش پک بود و بسته بندی و خیلی باحال چرم با مارک معروف جهانی Capdase این هم سایتش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) و بسته بندی خیلی شکیلی هم داشت
10 تومن واسش پیاده شدیم(جای یک سیم کارت و دومموری اضافه هم توی کیفش طراحی شده)
در مورد هندزفری هم ازش سوال کردم گفت دو هفته دیگه با ما تماس بگیر میاریم

کاش چندتا عکس ازش میزاشتی . من از نمایندگی یاس کیف فابریک Touch رو گرفتن 20000 تومن . اصلا هم جنسش خوب نیست . تازه بالای گوشی بیرونه ، چند بار از دستم افتاد یه ذره خط افتاد روش . :41:

k i a r a s h
26-05-2009, 22:51
سلام
ببخشید برادرم می خواد کار کرده این گوشیو بگیره چند تا سوال بود لطف می کنید جواب بدین ممنون میشم.
آقا گارانتی پرشین تلکام بدرد میخوره یا نه؟
3 ماه کارکرده این گوشی تمیز مشکلی نداره!
میشه بگین چیا داره گوشی با خودش یعنی تو جعبه متعلقاتش؟
ممنون

1- آره یکی از 2 گارانتی اصلی HTC هستش
2- چه مشکلی می خواد داشته باشه . سخت افزاریش رو چک کن
3- کارت گارانتی - سی دی گوشی - دفترچه گوشی - کابل USB - دو شاخه ی شارژر که به USB وصل میشه

Ship Storm
26-05-2009, 22:56
کاش چندتا عکس ازش میزاشتی . من از نمایندگی یاس کیف فابریک Touch رو گرفتن 20000 تومن . اصلا هم جنسش خوب نیست . تازه بالای گوشی بیرونه ، چند بار از دستم افتاد یه ذره خط افتاد روش . :41:

یک مدلی هم بودقبلا 20 تومن میداد من نگرفتم یک هفته بعدش که رفتم مدل های 10 تومنی اورده بود
حتما عکس میگیرم فردا میزارم همینجا

kalepoook
26-05-2009, 23:23
ممنون از راهنماییتون.
ویروس نداره ویندوز موبایل یا بهتره بگم آنتی ویروس باید داشته باشه گوشی یا نه؟
میشه این win 6.1 رو ارتقا داد آخه من دیدم مثال امنیا 6.5 داره منظورم اینه که نمیشه ماله اونارو استفاده کرد یا یه چیز تو این مایه ها؟

k i a r a s h
26-05-2009, 23:27
بازم سلام . چرا دوست من . هر سیستم عاملی ویروس مسگیره . برای پاکت پی سی هم ویروس های کامپیوتر ، البته بعضی هاشون اذیت می کنه . ولی از بین بردنش اصلا کاری نداره . برای این که ممین بشی یه بار گوشی رو هارد ریست کن . یعنی گوشی میره به حالت کارخونه و ویندوز دوباره نصب میشه و بالا میاد . راستی برای ویوا هم ویندوز 6.5 اومده که البته هنوز برای هیچ پاکت پی سی به طور رسمی معرفی نشده ، اما غیر رسمیش هست

yazdankhah
26-05-2009, 23:39
سلام دوستان

1. تو کارتن گارانتی یاس چه چیزایی هست؟

2. آخرین قیمت با گارانتی یاس چنده؟

3. تو قسمت تقویم این ویندوز موبایل جدید گوشی میشه شروع هفته رو شنبه کرد یا مثل ویندوز موبایل 5 مشکل داره؟

kalepoook
26-05-2009, 23:49
بازم سلام . چرا دوست من . هر سیستم عاملی ویروس مسگیره . برای پاکت پی سی هم ویروس های کامپیوتر ، البته بعضی هاشون اذیت می کنه . ولی از بین بردنش اصلا کاری نداره . برای این که ممین بشی یه بار گوشی رو هارد ریست کن . یعنی گوشی میره به حالت کارخونه و ویندوز دوباره نصب میشه و بالا میاد . راستی برای ویوا هم ویندوز 6.5 اومده که البته هنوز برای هیچ پاکت پی سی به طور رسمی معرفی نشده ، اما غیر رسمیش هست

خیلی ممنون،این هارد ریست تمام برنامه های نصب روی گوشیو پاک میکنه،یا سافت ریست این کارو میکنه،خوب اگه آنتی ویروس نصب کنی با وای فای آپدیت کنی به نظرتون بهتر نیست؟
تا حالا با وای فایش کانکت شدین؟
ممنون از لطفتون

kalepoook
27-05-2009, 00:51
lمن تو یه سایتی این پست رو : Windows Mobile 6.5 Beta V10 FOR HTC VIVA دیدم نظرتون چیه؟
البته گفتن بتا ولی خوب بازم شما بهتر میدونید تو تاپیک ویوا بود!

این لینک دانلودشه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید | 59048 KB

Ship Storm
27-05-2009, 10:03

این هم یک عکس که ازش گرفتم

اون پشت درش هست که جای یک سیم کارت دو کارت حافظه رو هم داره و کیفش چرمی هم هست

Ship Storm
27-05-2009, 10:06
سلام دوستان

1. تو کارتن گارانتی یاس چه چیزایی هست؟

2. آخرین قیمت با گارانتی یاس چنده؟

3. تو قسمت تقویم این ویندوز موبایل جدید گوشی میشه شروع هفته رو شنبه کرد یا مثل ویندوز موبایل 5 مشکل داره؟

گارانتی یاس من من از خود نمایندگی htc خریدم و viva گارانتی یاس نداشت پرشین تله کام بودم بهمراه یکسال بیمه نامه خسارت بدنی و فیزیکی قیمت 255 ولی یکسری ها بودن میگفتند گارانتی یاس بهت میدیم ولی نمایندگی نبودن اون ها 310 هم قیمت دادن ولی خوب ارزش نداره بخاطر گارانتی یاس انقدر پول بد رشین تله کام هم گارانتی اصلی htc هستش و هیچ مشکلی هم نداره

yazdankhah
28-05-2009, 14:09
گارانتی یاس من من از خود نمایندگی htc خریدم و viva گارانتی یاس نداشت پرشین تله کام بودم بهمراه یکسال بیمه نامه خسارت بدنی و فیزیکی قیمت 255 ولی یکسری ها بودن میگفتند گارانتی یاس بهت میدیم ولی نمایندگی نبودن اون ها 310 هم قیمت دادن ولی خوب ارزش نداره بخاطر گارانتی یاس انقدر پول بد رشین تله کام هم گارانتی اصلی htc هستش و هیچ مشکلی هم نداره

ممنون. تو قسمت تقویم میشه شنبه رو روز اول هفته تعیین کرد؟ یادمه ویندوز موبایل 5 این امکان رو نداشت و کلی کلافه کننده بود.

yazdankhah
29-05-2009, 02:25
دوستانی که با گارانتی یاس جدیدا خرید کردند لطف میکنند بگن تو جعبه دقیقا چه ملحقاتی هست؟
اون کارت هدیه به چه دردی میخوره؟ سی دی برنامه که یاس رو گوشیاش میزاره بروز هست یا قدیمیه؟
برنامه های قابل استفاده هستند یا نه؟

sAeEd_kHaAn
29-05-2009, 08:53
یه خبر که به بحث تاپیک ربطی نداره

بچه ها البوم جدید و فوق العاده شادمهر اومد به همه عاشقای شادمهر تبریک میگم :31:

Ship Storm
30-05-2009, 13:53
ممنون. تو قسمت تقویم میشه شنبه رو روز اول هفته تعیین کرد؟ یادمه ویندوز موبایل 5 این امکان رو نداشت و کلی کلافه کننده بود.

شنبه رونمیشه ولی زده یکشنبه دوشنبه میتونی یکیش رو انتخاب کنی

info_free
31-05-2009, 15:58
سلام دوستان
با توجه به تجربياتي كه دارين TOUCH VIVA رو پيشنهادا مي كنين يا TOUCH 3G؟
از لحاظ كارايي
كيفيت
تجهيزات
قيمت
و ...
ممنون

sAeEd_kHaAn
31-05-2009, 16:37
سلام دوستان
از لحاظ كارايي
كيفيت
تجهيزات
قيمت
و ...
ممنون

معلومه که viva با توجه به قیمت فوق العاده مناسبی که داره پیشنهاد میشه اگه بخوای 3g رو بگیری به مقدار بیشتر هزینه کنی diamond خیلی بهتر از 3g هست :31:

دوستان در مورد ترفند های wm کسی اگه اطلاعاتی داره در اختیار ما هم بزاره ممنون میشم

Ship Storm
31-05-2009, 20:36
سلام دوستان
از لحاظ كارايي
كيفيت
تجهيزات
قيمت
و ...
ممنون

معلومه که viva با توجه به قیمت فوق العاده مناسبی که داره پیشنهاد میشه اگه بخوای 3g رو بگیری به مقدار بیشتر هزینه کنی diamond خیلی بهتر از 3g هست :31:

کاملا تایید میکنم من هم tuch viva خریدم و هم tuch 3g وبه نصبت قیمتviva خیلی بهتره چون 150 تومن ارزونتره و فرقشون چیه اون یک شبکه 3g و یک دوربین 3.2 داره همین وگرنه بقیه مشخصاتش تقریبا یکیه چه بسا که میگن vivaباطری بهتری هم داره

AryanLand
01-06-2009, 00:10
کاملا تایید میکنم من هم tuch viva خریدم و هم tuch 3g وبه نصبت قیمتviva خیلی بهتره چون 150 تومن ارزونتره و فرقشون چیه اون یک شبکه 3g و یک دوربین 3.2 داره همین وگرنه بقیه مشخصاتش تقریبا یکیه چه بسا که میگن vivaباطری بهتری هم داره

سلام.

آقا این چه حرفیه؟!!!!
3G علاوه بر اون چیزی که گفتید یک GPS و AGPS و یک سی پی یو با تقریبا" سه برابر سرعت و یک رام با 64 مگابایت ظرفیت بیشتر و یک با طری قوی تر و وزن کمتر و...رو داره که با این اوصاف به نظر من اگر 2تا ویوا بدی یک 3G بگیری بازم سر طرف مقابل رو کلاه گذاشتی 150 تومن که فقط قیمت همون GPS ش هست.

Amin.M.1986
01-06-2009, 07:03
سلام.

آقا این چه حرفیه؟!!!!
3G علاوه بر اون چیزی که گفتید یک GPS و AGPS و یک سی پی یو با تقریبا" سه برابر سرعت و یک رام با 64 مگابایت ظرفیت بیشتر و یک با طری قوی تر و وزن کمتر و...رو داره که با این اوصاف به نظر من اگر 2تا ویوا بدی یک 3G بگیری بازم سر طرف مقابل رو کلاه گذاشتی 150 تومن که فقط قیمت همون GPS ش هست.

تایید میشه....3g بهتره ... ولی باز هم بستگی به استفاده طرف داره... و البته 150 تومن واسه اکثر افراد پول کمی نیست... شما ماشا الله مایه داری آخه

Ship Storm
01-06-2009, 07:25
سلام.

آقا این چه حرفیه؟!!!!

من هر دو رو دارم الآن
gps رو تا حالا تست نکردم یعنی بدون نیاز به هیچ کانکشن و ارتباط اینترنتی ای gps اون کار میکنه؟مثل gps های garminکه تاروشن میکنی میگه کدوم منطقه هستی و سرعتت چقدره و ارتفاعت چقدره و طول و عرض جغرافیایی منطقه چیه و ...
اون مشخصاتی رو هم که میگی سی پی یو و رم و بقیه چیزاش رو همه رو میدونم من اشاره مختصر کردم به برخی از اون ها و نه همش

info_free
01-06-2009, 10:57
دوستان لطفا در خصوص قيمت اين دو دستگاه هم نظر بدن
TOUCH Viva رو پرشين تلكام داره با گارانتي و بيمه كامل ميده
كسي ميدون قيمتش چنده؟
Touch 3g راديو داره؟
قيمت هندزفري فابريك براي Viva چقدره؟
متشكرم از راهنمايي عزيزان

Ship Storm
01-06-2009, 11:40
دوستان لطفا در خصوص قيمت اين دو دستگاه هم نظر بدن
TOUCH Viva رو پرشين تلكام داره با گارانتي و بيمه كامل ميده
كسي ميدون قيمتش چنده؟
Touch 3g راديو داره؟
قيمت هندزفري فابريك براي Viva چقدره؟
متشكرم از راهنمايي عزيزان

من viva با گارانتی پرشين تلكام و بيمه كامل 20 روز پش خریدم 255 تومان
قیمت هندزفری فکر کنم بالای 20 باشه اگه بخوای اورجینالش رو تهیه کنی من از نمایندگیش پرسیدم گفتم کی هندزفری ویوا رو میارید گفت دوهفته دیگه زنگ بزن احتمالا اورده باشم الن دیگه دوهفته شده میخوای شمارشو بدم شما زنگ بزن بپرس؟
ruch 3g نداره این هم لینک کامل مشخصاتش:

info_free
01-06-2009, 13:48
سلام دوست عزيز
ممنون از راهنمايي
اگه شمارشو بدين متشكر مي شم
از قيمت touch 3g خبري دارين؟

Ship Storm
01-06-2009, 19:25
سلام دوست عزيز
ممنون از راهنمايي
اگه شمارشو بدين متشكر مي شم
از قيمت touch 3g خبري دارين؟

بله خدمت شما
فروشگاه جزیره نمایندگی رسمی گوشی های htc
تلفن : 66700537-66702714
آگه زنگ زدی و خبر گرفتی ما رو هم مطلع کن
قیمت 3g با گارانتی یاس رو من دو هفته پیش خریدم 403 تومن

Behroux
02-06-2009, 13:02
بله خدمت شما
فروشگاه جزیره نمایندگی رسمی گوشی های htc
تلفن : 66700537-66702714
آگه زنگ زدی و خبر گرفتی ما رو هم مطلع کن
قیمت 3g با گارانتی یاس رو من دو هفته پیش خریدم 403 تومن
سلام
من امروز زنگ زدم گوشی رو 256 تومن و هندزفری رو 25 تومن :41: قیمت داد. من احتمالاً آخر هفته برم بخرم :8:

faravahar
02-06-2009, 22:56
می خوای اول کهنه بشه بعد هدیه بدیش؟
اگه من جای اون شخص هدیه گیرنده بودم تا الان دلم آب شده بود.:37:

در ضمن من هم تا اول تیر به جمع viva داران خواهم پیوست.

AryanLand
02-06-2009, 23:03
من هر دو رو دارم الآن
gps رو تا حالا تست نکردم یعنی بدون نیاز به هیچ کانکشن و ارتباط اینترنتی ای gps اون کار میکنه؟مثل gps های garminکه تاروشن میکنی میگه کدوم منطقه هستی و سرعتت چقدره و ارتفاعت چقدره و طول و عرض جغرافیایی منطقه چیه و ...
اون مشخصاتی رو هم که میگی سی پی یو و رم و بقیه چیزاش رو همه رو میدونم من اشاره مختصر کردم به برخی از اون ها و نه همش

سلام.

چون بحث مقایسه بود تمام مزایا رو باید بفرمایید اونموقع میبینید که با 150 تومن قیمت بیشتر و این همه مزایا می ارزه .
اما در مورد جی پی اس , بله شما میتونید برنامه GPS Garmin رو نصب کنید و تمام امکاناتش رو داشته باشید البته بدون کانکشن که کار نمیکنه باید به ماهواره ها کنکت بشید که بدون هزینه هست و گوشی های دارای چیپست جی پی اس امکان اتصال به ماهواره هارو دارن.

info_free
03-06-2009, 10:00
سلام
برنامه آريواقليم 2 چي هست كه سايت پرشين تلكام رايگان براي دانلود گذاشته؟
البته حجمش 10 مگابايته
مرسي

faravahar
03-06-2009, 14:40
سلام
برنامه آريواقليم 2 چي هست كه سايت پرشين تلكام رايگان براي دانلود گذاشته؟
البته حجمش 10 مگابايته
مرسي
نرم افزار جهت یابی فارسی هست.البته فکر کنم فقط نقشه تهران رو داره.