PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هـک بلوتوث

1240
18-04-2009, 10:58
با درود
ایا میشه گوشی بلوتوثش خاموش باشه و بدون اجازه روشن کنن و اطلاعاتش رو ببرن؟
برنامه نمی خوام
فقط میخوام بدونم میشه؟
راه جلوگیری چیه؟

حتما باید بلوتوث روشن باشه تا اطلاعاتت دزدی کنن؟

چون یکی از افمیل زنگ زد من کفتم
خاموش هم باشه بدون اجازه میتونن روشنن کنن و اطلاعات بردار
ضایع نشیم
چی بگم؟ :41:
گند زدم ابروم میره :41:

sina285
18-04-2009, 11:38
دوست عزيز تا اونجايي كه من اطلاع دارم تا حالا روشي براي اينكه بلوتوث خاموش باشه و شما روشن كنيد و اطلاعاتو برداريد وجود نداره و هيچ نرم افزاريم واسه اين كار تويه بازار موجود نيست

MicrosoftH
25-04-2009, 08:13
هیچ نرم افزاری نیست که شما رو تو حالت خاموشی هک کنه تو روشنی که خودم نرم افزار رو دارم عزیز!

mani_lak62
30-04-2009, 13:01
سلام میشه این نرم افزار رو واسم یه جایی آپ کنی دوست من.دنبالشم...راستی میشه گالری و .. دید یا نه؟ ممنون

mani_lak62
30-04-2009, 13:04
سلام مسشه این نرم افزار رو بزاری. من دنبالشم.راستی میشه گالری و.. دید یا نه؟ ممنون

mani_lak62
30-04-2009, 13:07
سلام میشه این نرم افزار رو بزاری. من دنبالشم.راستی میشه گالری و.. دید یا نه؟ ممنون

MicrosoftH
06-05-2009, 14:11
سلام میشه این نرم افزار رو بزاری. من دنبالشم.راستی میشه گالری و.. دید یا نه؟ ممنون
آپش کردم واست
آره حتی میتونی فایل هاشو بالا بکشی یا براش فایل بفرستی حتما خوب نگاه نکردی وگرنه واسه دانلود گذاشتم برو آدرس زیر دانلود کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
موفق باشی؟

mani_lak62
08-05-2009, 19:44
سلام شرمنده که پستهام اینجوری شد(تکراری اومد) کامپیوترم هنگ کرده بود منم چند بار زدم دکمه ارسالو نگو همشو عمل کرده.میبخشید
microsoft عزیز دستت درد نکنه. ایشالا جبران کنم.

MicrosoftH
12-05-2009, 12:36
اینم لینک دانلود تصحیح شد

احمد ترابی
20-05-2009, 18:41
هک کردن گوشی مثل این میمونه که تو برای کسی بلوتوث بفرستی
توی اون گوشی پیغام میده که میخوای
اگه شما اوکی کردی اون طرف مقابل به تمام گوشیت دسترسی پیدامیکنه وهر کاری که خواست انجام میده
موفق باشید

oghtapost
20-05-2009, 18:59
هک کردن گوشی مثل این میمونه که تو برای کسی بلوتوث بفرستی
توی اون گوشی پیغام میده که میخوای
اگه شما اوکی کردی اون طرف مقابل به تمام گوشیت دسترسی پیدامیکنه وهر کاری که خواست انجام میده
موفق باشید
کی میگه؟
چند وقت پیش تو مترو هم گوشی من و هم گوشی دوستم بدون این که ACCEPT کنیم هکمون کردنو و همه ی اطلاعاتمونو پر دادن......:41:

MicrosoftH
11-06-2009, 14:25
راست میگی عزیزم!
ولی این برنامه های که من واسه دانلود گذاشتم باید Accept بزنی
ولی دارم یک مقاله درباره دفاع از گوشی در برابر هک کردن مینویسم نوشتن حتما برات Send می کنم.

Hadi King
11-06-2009, 14:40
با درود
ایا میشه گوشی بلوتوثش خاموش باشه و بدون اجازه روشن کنن و اطلاعاتش رو ببرن؟
برنامه نمی خوام
فقط میخوام بدونم میشه؟
راه جلوگیری چیه؟

حتما باید بلوتوث روشن باشه تا اطلاعاتت دزدی کنن؟

چون یکی از افمیل زنگ زد من کفتم
ضایع نشیم
چی بگم؟ :41:
گند زدم ابروم میره :41:
دوست عزیز همچین برنامه یا راهی نیســـت که بلوتوث خاموش رو روشن کنی و هک کنی :41:
این برنامه ها هم همش باید طرف مقابل تایید بزنه تا وارد گوشیش بشی اینجوری نمیشـــه !!!
شما دوست عزیز چه جوری این فکر تو ذهنـــت رسید که به فامیلتون گفـــتی که

عجــــب :13:
موفق باشید!:40:

emaghil
30-06-2009, 22:10
اسلام و خسته نباشيد من گوشي k770 دارم و ميخواستم منو گوشي رو قفل بزارم آيا شما چيزي در اين بار سراغ داريد؟

hamidreza.sn
26-07-2009, 10:59
:20:
هیچ نرم افزاری نیست که شما رو تو حالت خاموشی هک کنه تو روشنی که خودم نرم افزار رو دارم عزیز!

دوست عزیز سلام این مطلبی که نوشتی تا حدی امکان پذیر می باشد راه حل آن هم این می باشد که شما از طریق اس ام اس یک فایل ربات هوشمند رو به داخل گوشی فرد قربانی می فرستید و کاربرد ربات این است که بلوتوث گوشی رو در حالت مخفی (بدون آیکون) روشن می کنه و شما می تونیین با استفاده از نرم افزار هک موجود در بازار به اطلاعات گوشی قربانی دسترسی داشته باشد

yahya2005225
13-01-2010, 12:15
اسم نرم افزاری که گذاشتی چیه

milad137036
05-08-2010, 07:22
سلام دوستان آيا نرم افزاري هست که از طريق بلوتوث و (بدون اجازه)وارد گوشي بشه و اون رو -- کنه ترجيحا براي همه گوشي ها راهنمايي کنين ممنون ميشم

milad137036
05-08-2010, 07:31
بازهم سلام ببخشيد برنامه اي هست که بتونه از طريق بلوتوث شماره طرف مقابل رو در بياره.من با x2blue کار کردم ولي اين برنامه اجازه ميخواد کسي از دوستان برنامه ميشناسن که اين کار رو بدون اجازه انجام بده

darklord_8
05-08-2010, 08:02
اسلام و خسته نباشيد من گوشي k770 دارم و ميخواستم منو گوشي رو قفل بزارم آيا شما چيزي در اين بار سراغ داريد؟

شما باید گوشی رو -- کنی
بعد روش پچ بریزی
بعد میتونید رو اس ام اس ها دفترچه تلفن فایلها و ... قفل بزارید

سلام دوستان آيا نرم افزاري هست که از طريق بلوتوث و (بدون اجازه)وارد گوشي بشه و اون رو -- کنه ترجيحا براي همه گوشي ها راهنمايي کنين ممنون ميشم

بازهم سلام ببخشيد برنامه اي هست که بتونه از طريق بلوتوث شماره طرف مقابل رو در بياره.من با x2blue کار کردم ولي اين برنامه اجازه ميخواد کسي از دوستان برنامه ميشناسن که اين کار رو بدون اجازه انجام بده
سیستم این نرم افزارها که اکثرا جاوا هستن و پرمیشن های خود سیستم بلوتوث بدون تایید طرف مقابل امکان وصل شدن رو نمیدن
در بعضی شرایط میشه. مثلا گوشی طرف سیمبیان سری 40 باشه و شما اونو تو device های خودتون داشته باشید میتونید بدون اجازه وصل بشید

atseh
28-09-2010, 21:45
:20:

دوست عزیز سلام این مطلبی که نوشتی تا حدی امکان پذیر می باشد راه حل آن هم این می باشد که شما از طریق اس ام اس یک فایل ربات هوشمند رو به داخل گوشی فرد قربانی می فرستید و کاربرد ربات این است که بلوتوث گوشی رو در حالت مخفی (بدون آیکون) روشن می کنه و شما می تونیین با استفاده از نرم افزار -- موجود در بازار به اطلاعات گوشی قربانی دسترسی داشته باشد

داداش اين اس ام اس حالا چيه؟؟؟؟؟
اگه داري بگو ما شمارمون رو بديم تا واسمون اس كني!!
يعني واقعا اين اس كار ميكنه و ميشه گوشي طرف رو هك كرد!:27:

---------- Post added at 09:45 PM ---------- Previous post was at 09:41 PM ----------

اين نرم‌افزارها براي هك گوشي طرف مقابله اما فكر كنم همه Accept ميخواد:

Yapma
06-10-2010, 00:14
من که فکر نمی کنم بدون اطلاع و دسترسی به گوشی طر بشه کاری روش انجام داد!!

atseh
06-10-2010, 21:00
من که فکر نمی کنم بدون اطلاع و دسترسی به گوشی طر بشه کاری روش انجام داد!!

با نرم‌افزار نميشه اما يه سخت‌افزاري هست كه به سيستم وصل ميشه و ميتونيد گوشي طرف رو هك كنيد...(شنيده شده):46:

موفق باشيد.:11:

امیر18
11-05-2011, 09:59
البته ناگفته نماند چند وقت پیش تو تلویزیون نشون میداد که یه نفر رو گرفته بودن واسه سواستفاده از بلوتوث که وقتی صحبت میکرد میگفت حتی اگر بلوتوث هم خاموش باشه میشه -- کرد و اگرهم هم روشن باشه بدون اوکی کردن میشه رفت داخل گوشی