PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید HDTV مناسب(لطفا در مورد قیمت و محل خرید صحبت نکنید)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

MEHRAN2744
17-10-2010, 00:34
سلام بر اساتيد گرامي ! من متاسفانه يه tv بدون تحقيق خريدم و خيلي هم پشيمون هستم ! 40Sony NX700
آخرش نفهميديم اين ال اي دي است يا ال سي دي ؟! تو فروشگاه يارو گفت فول ال اي دي !‌خدا لعنتش كنه ! ولي تو مشخصاتش نوشته كه فول نيست ! بعدش هم واقعا كيفيتش نسبت به ال سي دي سوني كه 4 سال پيش خريدم فكر كنم سري V بود پايين تره ! اين همه يارو ازش تعريف كرد ! ولي به نظر من واقعا پيكسل پيكسله ! و تصوير اون ال سي دي قديميه بهتره و شارپ تر ! ميخواستم بدونم تو تنظيمات كاري نميشه كرد كه تصوير بهتر بشه ؟ ممنون ميشم راهنمايي كنيد !

hamed8470
17-10-2010, 09:20
سلام بر اساتيد گرامي ! من متاسفانه يه tv بدون تحقيق خريدم و خيلي هم پشيمون هستم ! 40Sony NX700
آخرش نفهميديم اين ال اي دي است يا ال سي دي ؟! تو فروشگاه يارو گفت فول ال اي دي !‌خدا لعنتش كنه ! ولي تو مشخصاتش نوشته كه فول نيست ! بعدش هم واقعا كيفيتش نسبت به ال سي دي سوني كه 4 سال پيش خريدم فكر كنم سري V بود پايين تره ! اين همه يارو ازش تعريف كرد ! ولي به نظر من واقعا پيكسل پيكسله ! و تصوير اون ال سي دي قديميه بهتره و شارپ تر ! ميخواستم بدونم تو تنظيمات كاري نميشه كرد كه تصوير بهتر بشه ؟ ممنون ميشم راهنمايي كنيد !
با سلام همه تلويزيونهاي موجود ال سي دي هستند ولي بعضي مدلها از نور پس زمينه ال اي دي استفاده ميكنند مانند tv شما كه به اشتباه بهشون led tv ميگن من مدل تلويزيون شما رو از نزديك ديدم تصويرش خيلي خوبه تعجب ميكنم كه شما ميگين تصوير بدي داره اتفقا من خودم سري v داشتم به احتمال زياد از تنظيمات tv هستش

vvc
17-10-2010, 12:19
سلام دوستان
کسی میدونه چرا ال سی دی های قدیمی کیفیت تصویر بهتر نسبت به جدیدا دارند
من یه ال سی دی 32 سامسونگ مدل اس به یکی از دوستام دادم بعد از اون 3 مدل 32 که هر کدوم جدیتر از اون یکی بود به فامیلاشون دادم ولی هیچکدوم کیفیت اون اولی رو نداشت حتی ما کنار هم گذاشتیم اون قدیمیه تصویر بهتری نسبت به اون یکیا داشت
این موضوع درمورد اکثر مدلهای سامسونگ و سونی صدق میکنه و من نمیدونم چرا؟

samira_googleOne
17-10-2010, 13:06

تعجب مب كنم دوست عزيز
ال اي دي شما جزو بهترين TV هاي بازاره. شما چه تصويري رو باهاش ميبيني و اين جوري ميشه؟
تصوير عادي تلويزيون خودمون؟
يا تصاوير HD و ِDVD و ماهواره؟
تصاوير HD رو بايد باهاش ببيني ، تصاوير تلويزيون خودمون كه ملاك نيست دوست عزيز چون كيفيتش پايينه
ولي اگر تصوير ماهواره رو هم همينجوري كه گفتي نشون ميده بهتره به نمايندگيش تماس بگيري تا يه چك بكنن برات. اگر هم از بانه خريدي احتمالا قلابي يا دستگات ايراد داره
وگرنه تلويزيون خوبيه

MEHRAN2744
17-10-2010, 13:25
تعجب مب كنم دوست عزيز
ال اي دي شما جزو بهترين TV هاي بازاره. شما چه تصويري رو باهاش ميبيني و اين جوري ميشه؟
تصوير عادي تلويزيون خودمون؟
يا تصاوير HD و ِDVD و ماهواره؟
تصاوير HD رو بايد باهاش ببيني ، تصاوير تلويزيون خودمون كه ملاك نيست دوست عزيز چون كيفيتش پايينه
ولي اگر تصوير ماهواره رو هم همينجوري كه گفتي نشون ميده بهتره به نمايندگيش تماس بگيري تا يه چك بكنن برات. اگر هم از بانه خريدي احتمالا قلابي يا دستگات ايراد داره
وگرنه تلويزيون خوبيه

با اچ دي پلير يه فيلم 1080 فول ديدم خيلي بهتره ! ولي با ر س ي و ر كه اچ دي نيست چك ميكنم با كابل معمولي كيفيت تصوير پايين تر از ال سي دي معمولي قديميه ! نه از نمايندگي تهران خريدم خيلي هم گرون ! بيشتر اين زور بهم داره !

شهنام89
17-10-2010, 14:30
سلام
يه دونه Lcd 46EX500 SONYگرفتم چطوره؟

vvc
17-10-2010, 14:45
سلام
يه دونه Lcd 46EX500 SONYگرفتم چطوره؟
سلام دوست عزیز
شما گرفتید ودارید استفاده میکنید ما بگیم چطوره :31:

baghbanzadeh
17-10-2010, 15:22

سلام دوست عزیز : من هم این NX رو دارم ولی این مشکلی که شما میگید رو نداره حتی تصاویر SD که کیفیت پایینی دارن رو خیلی عالی نشون میده این پکسل پیکسل شدن اصلآ ربطی به نور پس زمينه نداره در این مدل جدیدترین پردازشگر تصویر Bravia Engine3 بکار رفته كه باعث ميشه توي تصاوير SD يا غير HD کیفیت و جزئيات بهتري داشته باشيم فکر کنم باید به نمایندگی نشون بدید. شاید هم شما تصاویر خیلی خیلی بی کیفیت رو نمایش میدید که پیکسل پیکسله .
پیشنهاد میکنم یه سری به تاپیک NX700 بزنید و اونجا مطرح کنید بهتر باشه .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

.

t_tanhayam
17-10-2010, 15:46
سلام دوستان
کسی میدونه چرا ال سی دی های قدیمی کیفیت تصویر بهتر نسبت به جدیدا دارند
من یه ال سی دی 32 سامسونگ مدل اس به یکی از دوستام دادم بعد از اون 3 مدل 32 که هر کدوم جدیتر از اون یکی بود به فامیلاشون دادم ولی هیچکدوم کیفیت اون اولی رو نداشت حتی ما کنار هم گذاشتیم اون قدیمیه تصویر بهتری نسبت به اون یکیا داشت
این موضوع درمورد اکثر مدلهای سامسونگ و سونی صدق میکنه و من نمیدونم چرا؟

-توي بعضي مدل ها من هم باهاتون موافقم ولي عموميت نداره
-با توجه به پيشرفت تكنولوژي در همه ضمينه ها و از جمله hdtv ها روز بروز سعي ميشه بهبود كيفيت وافزايش شاخص هاي مطرح در كيفيت تصوير رو كمپاني ها داشته باشند
-خوب موارد استثنا هم پيدا ميشه

---------- Post added at 03:46 PM ---------- Previous post was at 03:43 PM ----------

در مورد nx دوستمون هم بهتر هست تنظيمات وستينگ ها رو رعايت كنند قطعا به نتيجه خوبي ميرسند
به قول دوستمون baghbanzadeh عزيز در تاپيكش مطرح كن تا دوستاني كه اين مدل رو دارند بهتر بتونند راهنماييتون كنند

MEHRAN2744
17-10-2010, 15:52
سلام دوست عزیز : من هم این NX رو دارم ولی این مشکلی که شما میگید رو نداره حتی تصاویر SD که کیفیت پایینی دارن رو خیلی عالی نشون میده این پکسل پیکسل شدن اصلآ ربطی به نور پس زمينه نداره در این مدل جدیدترین پردازشگر تصویر Bravia Engine3 بکار رفته كه باعث ميشه توي تصاوير SD يا غير HD کیفیت و جزئيات بهتري داشته باشيم فکر کنم باید به نمایندگی نشون بدید. شاید هم شما تصاویر خیلی خیلی بی کیفیت رو نمایش میدید که پیکسل پیکسله .
پیشنهاد میکنم یه سری به تاپیک NX700 بزنید و اونجا مطرح کنید بهتر باشه .

.

دوست عزيز تو اون تاپيك هم مطرح كردم ! در خوص تصوير به طور مثال تصوير از يك رس ي و ر كه فول اچ دي نيست امتحان كردم با كابل معمولي همين تصوير در ال سي دي معمولي خوب نمايش داده ميشه در اين TV نه ! من تعجبم در همينه ! به نمايندگي زنگ زدم طرف ميگه مگه ميشه همچين چيزي ما داريم اين همه از اين مدل ميفروشيم ! من گفتم چه ربطي داره بقيه كساني كه از اين مدل استفاده ميكنن اين مشكل را ندارن !

MEHRAN2744
17-10-2010, 15:55
-توي بعضي مدل ها من هم باهاتون موافقم ولي عموميت نداره
-با توجه به پيشرفت تكنولوژي در همه ضمينه ها و از جمله hdtv ها روز بروز سعي ميشه بهبود كيفيت وافزايش شاخص هاي مطرح در كيفيت تصوير رو كمپاني ها داشته باشند

---------- Post added at 03:46 PM ---------- Previous post was at 03:43 PM ----------

در مورد nx دوستمون هم بهتر هست تنظيمات وستينگ ها رو رعايت كنند قطعا به نتيجه خوبي ميرسند
به قول دوستمون baghbanzadeh عزيز در تاپيكش مطرح كن تا دوستاني كه اين مدل رو دارند بهتر بتونند راهنماييتون كنند

دوست عزيز تو اون تاپيك هم مطرح كردم منتظر هستم كه تاييد بشه و دوستان گرامي بيان نظر بدند ! بيشتر ميخواستم بدونم كسي با اين مدل مشكلي داره يا نه ! كه از ظواهر امر بر مياد اين دستگاه مشكل داره !

rezapolad
17-10-2010, 19:28
سلام به همه ي دوستان و اساتيد

لطف كنيد و بگيد تا رنج 1.5 ميليون بهترين گزينه تو بازار چيه؟

قبلا خودم نظرم رو 42 ال اچ 700 بود كه تو بازار نيست ممنون مي شم بهم بگين بهترين گزينه از هر نظر چيه !

ممنون

t_tanhayam
17-10-2010, 19:43
دوست عزيز تو اون تاپيك هم مطرح كردم منتظر هستم كه تاييد بشه و دوستان گرامي بيان نظر بدند ! بيشتر ميخواستم بدونم كسي با اين مدل مشكلي داره يا نه ! كه از ظواهر امر بر مياد اين دستگاه مشكل داره !

-احتمال زياد دستگاهتون مورد داره اگر فكر ميكنيد واقعا تصوير نا خوشايندي بهتون ميده
-اميدوارم زودتر راهنمايي كنند دوستاني كه اين مدل رو دارند

---------- Post added at 07:43 PM ---------- Previous post was at 07:42 PM ----------

قبلا خودم نظرم رو 42 ال اچ 700 بود كه تو بازار نيست ممنون مي شم بهم بگين بهترين گزينه از هر نظر چيه !

ممنون

-فكر ميكنم با توجه به اينكه به ال جي علاقمند هستين ld650 ميتونه گزينه خوبي باشه

rezapolad
17-10-2010, 20:11
-احتمال زياد دستگاهتون مورد داره اگر فكر ميكنيد واقعا تصوير نا خوشايندي بهتون ميده
-اميدوارم زودتر راهنمايي كنند دوستاني كه اين مدل رو دارند

---------- Post added at 07:43 PM ---------- Previous post was at 07:42 PM ----------

-فكر ميكنم با توجه به اينكه به ال جي علاقمند هستين ld650 ميتونه گزينه خوبي باشه

ميشه مدل دقيق رو بنويسين در ضمن مي خوام كه 42 اينچ باشه

و يه سايت فارسي كه اطلاعات در موردش نوشته باشه ممنون

vvc
17-10-2010, 20:35
[QUOTE=t_tanhayam;5527499]-توي بعضي مدل ها من هم باهاتون موافقم ولي عموميت نداره

متشکرم دوست عزیز
من تمام مدلها رو نگفتم
باز هم بطور مثال یکی از همکارام که نمایندگی سامسونگو داره یه 40 اینچ سری F داره باور کنید اینو کنار سری 6 گذاشته تصویرش فوق العاده بهتر از مدل جدیده هست البته اون سری F که یدونه ازش داره رو میگه 2500

شهنام89
17-10-2010, 20:48

ممنون
بهترين گزينه:
SONY-46EX-500
46اينچ
قيمت در تهران بدون گارانتي1/500/000تومان
با گارانتي 1/000/000تومان بيشتره:18:
كيفيت تصويرش عالي
ديزاينشم واقعا شيك و چشم نواز!

t_tanhayam
17-10-2010, 21:16
ميشه مدل دقيق رو بنويسين در ضمن مي خوام كه 42 اينچ باشه

و يه سايت فارسي كه اطلاعات در موردش نوشته باشه ممنون

lg lcd660 كه 42 اينچ هم داره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

---------- Post added at 09:16 PM ---------- Previous post was at 09:13 PM ----------

[QUOTE=t_tanhayam;5527499]-توي بعضي مدل ها من هم باهاتون موافقم ولي عموميت نداره

متشکرم دوست عزیز
من تمام مدلها رو نگفتم
باز هم بطور مثال یکی از همکارام که نمایندگی سامسونگو داره یه 40 اینچ سری F داره باور کنید اینو کنار سری 6 گذاشته تصویرش فوق العاده بهتر از مدل جدیده هست البته اون سری F که یدونه ازش داره رو میگه 2500

-موارد استثنا هست
-مثل همين سري F‌كه ميگين و بنظرم كره اي بودن وقيمت هاي بيشتر البته در قبال تصوير كاملا متمايز
-توي سري هاي W و X سوني هم همينطور كار هاي متفاوتي بودند

kisiya
18-10-2010, 11:09
ابی خان سلام این کامپوننت همه رسیورها دارند یا نه ؟ مگه همون سوکتها نیست پس چرا سر دیگرش رنگهای فیشش سبز داره؟

t_tanhayam
18-10-2010, 11:30
ابی خان سلام این کامپوننت همه رسیورها دارند یا نه ؟ مگه همون سوکتها نیست پس چرا سر دیگرش رنگهای فیشش سبز داره؟

-عليك سلام :46:
-اكثر دستگاههاي امروزي كامپوننت رو دارند البته دستگاههاي قديمي تر نداردند
-خوب اصول كار كامپوننت YPbPrبا كامپوزيت ها /RCA ها متفاوت هست
( صدا : سفید - قرمز | تصویر : آبی ، سبز ، قرمز )

kisiya
18-10-2010, 15:02
ابی خان یک راهنمایی چرا با وجود اینکه ال سی دی های جدید الجی همزمان پاسخگویی رو به 2 میلی ثانیه وهم 200 هرتز کرده با این وجود همچین چیزی در سامسونگ نیست به نظرت چرا از ال جی استقبال نمیشه وایا این اعداد ال جی واقعیه؟ حتی در 32 اینچ هم گذاشته این اعداد

mahmood33120
18-10-2010, 15:10
سلام

من امروز کل بازار رو گشتم، راستش نظرم روی سه مدل هست و نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم :

1. C685
2. C695
3. LG 660

(1و 2 40 اینچ و 3 42 اینچ است)

هرسه مدل رو از نزدیک دیدم ، از نظر ظاهر به نظرم C695 بهتر بود، البته مدل 6260 سام رو هم دیدم که از همه زیباتر بود ولی خوب LED هست و تصویرش هم یک جورایی بهتر به نظر میرسید.

مهمترین نیازمندیهای من میشه گفت این موارد هست :

1. بیشترین ساپورت فرمت های تصویری برای پخش از طریق USB (نظیر DivX, MKV, ...)
2. ساپورت زیرنویس فارسی
3. کیفیت تصویر متعادل

حالا با توجه به موارد فوق به نظرتون کدوم یکی از 3 تا دستگاه میتونه بهترین گزینه باشه؟

اگه LED6260 رو هم بخواهیم در نظر بگیریم، چطور؟

ممنون از راهنمایی دوستان.

t_tanhayam
18-10-2010, 15:34
ابی خان یک راهنمایی چرا با وجود اینکه ال سی دی های جدید الجی همزمان پاسخگویی رو به 2 میلی ثانیه وهم 200 هرتز کرده با این وجود همچین چیزی در سامسونگ نیست به نظرت چرا از ال جی استقبال نمیشه وایا این اعداد ال جی واقعیه؟ حتی در 32 اینچ هم گذاشته این اعداد

-والا چي بگم خيلي از اين مسائل بر ميگرده به تبليغي كه شركت ها ميكنند و البته نا گفته نمونه ال جي هم داره خوب كار ميكنه وبازار ومشتري هاي خودش رو داره
-در مورد اعداد وارقامي كه ذكر ميشه خوب مسلما تفاوت هاي دارند ولي بارها گفتم تنها جايي كه ميتونيد اين تفاوت ها رو بيشتر لمس كنيد در پلاسماها هستند البته نظر و برداشت شخصي من هست

---------- Post added at 03:34 PM ---------- Previous post was at 03:32 PM ----------

سلام

من امروز کل بازار رو گشتم، راستش نظرم روی سه مدل هست و نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم :

1. C685
2. C695
3. LG 660

(1و 2 40 اینچ و 3 42 اینچ است)

هرسه مدل رو از نزدیک دیدم ، از نظر ظاهر به نظرم C695 بهتر بود، البته مدل 6260 سام رو هم دیدم که از همه زیباتر بود ولی خوب LED هست و تصویرش هم یک جورایی بهتر به نظر میرسید.

مهمترین نیازمندیهای من میشه گفت این موارد هست :

1. بیشترین ساپورت فرمت های تصویری برای پخش از طریق USB (نظیر DivX, MKV, ...)
2. ساپورت زیرنویس فارسی
3. کیفیت تصویر متعادل

حالا با توجه به موارد فوق به نظرتون کدوم یکی از 3 تا دستگاه میتونه بهترین گزینه باشه؟

اگه LED6260 رو هم بخواهیم در نظر بگیریم، چطور؟

ممنون از راهنمایی دوستان.

-من فكر ميكنم سراغ c650 ‌برين گزينه بهتري هست
-البته اگر زيبايي پنل بيشتر مهم هست براتون سراغ led ها يي كه انتخاب كردين ميتونيد برين
-در مورد ساپورت فرمت ها بين مدل هايي انتخابي سام تفواتي نداره با هم يكي هستند

mahmood33120
18-10-2010, 17:34
-من فكر ميكنم سراغ c650 ‌برين گزينه بهتري هست
-البته اگر زيبايي پنل بيشتر مهم هست براتون سراغ led ها يي كه انتخاب كردين ميتونيد برين
-در مورد ساپورت فرمت ها بين مدل هايي انتخابي سام تفواتي نداره با هم يكي هستند

ممنون از جوابتون، فقط یک مورد اینکه آیا C650 مدل قدیمی تری از C695 نیست؟
دلیل خاصی داره که اون رو پیشنهاد میکنید؟
آیا این مدل C650 پنل شفاف داره؟ یعنی مشهبه C695 هست؟ از نظر امکانات چطور؟

t_tanhayam
18-10-2010, 20:42
ممنون از جوابتون، فقط یک مورد اینکه آیا C650 مدل قدیمی تری از C695 نیست؟
دلیل خاصی داره که اون رو پیشنهاد میکنید؟
آیا این مدل C650 پنل شفاف داره؟ یعنی مشهبه C695 هست؟ از نظر امکانات چطور؟

-محمود عزيز c650 همون c695 هست كه شما ميفرمايين ومدنظرتون هست
اين مدل رو سام به اسم c695 ميده

mahmood33120
18-10-2010, 22:06
-محمود عزيز c650 همون c695 هست كه شما ميفرمايين ومدنظرتون هست
اين مدل رو سام به اسم c695 ميده

بازم ممنون، لطف کردید :46:

meim007
18-10-2010, 22:27
درود به همگی
من می‌خوام تلویزیونی بخرم ولی یک هفته هست که بین خرید پلاسما یا LED یا LCD گیر کردم و نمیدانم کدام بهتر هست(در این مورد پست یا مطلبی هست که بهم معرفی کنید).
برام کیفیت تصویر و صداش مهم هست(نمیدانم صداش را میتوان از طریق سینما خانواده جبران کرد یا نه) و تا حدی امکانات جانبیش. تا حدود سه ملیون میتوانم هزینه کنم. و از 46 اینچی به بالا مدنظرم هست.
با این قیمت میشه تلوزیون 3D خوب گرفت یا بهتر هست معمولی بخرم؟

hamedj480
18-10-2010, 22:39
آيا مدل c695 در سايز 40 اينچ موجود هست

amir.h.f
18-10-2010, 23:53
سلام من یه راهنمایی از دوستان می خوام.هنوز نمیدونم lcd بگیرم یا پلاسما ولی میخوام full hd باشه(که فکر کنم تو پلاسما ها فقط ماله پاناسونیک اینطوریه با سایز مد نظر من) و سایزش 40 باشه و قیمت هم نهایتا تا 1200 و همینطور دنبال اینم که از تهران بدون گارانتی به قیمت ب... بگیرم.و اینکه چون اکثرا تلویزیون ایران رو میبینیم میخوام شبکه های ایران رو خوب نشون بده که فکر کنم پلاسماها اینطور باشه ولی من تو تهران جایی رو نمیشناسم که پاناسونیک بدون گارانتی بدن.لطفا راهنمایی کنید.ممنون

gazaleh123
19-10-2010, 00:01
با سلام من تمام بازار را گشتم و بین دو مدل از دو برند سونی و پاناسونیک موندم کدومو انتخاب کنم کیفیت تصویر برام خیلی مهمه

به نظر شما بین مدل ال سی دی 55 اینچ EX500 و پلاسما پاناسونیک 50 اینچ v20 کدامیک بهتر است برای خرید و کیفیت تصویر کدام

بالاتر است و وضوح و شفافیت بیشتری دارد و رنگهای زنده تری دارد و آیا پلاسما بهتر است برای خرید یا ال سی دی یا ال ای دی

کدام را توصیه میکنید . متشکرم

t_tanhayam
19-10-2010, 10:36
با سلام من تمام بازار را گشتم و بین دو مدل از دو برند سونی و پاناسونیک موندم کدومو انتخاب کنم کیفیت تصویر برام خیلی مهمه

به نظر شما بین مدل ال سی دی 55 اینچ EX500 و پلاسما پاناسونیک 50 اینچ v20 کدامیک بهتر است برای خرید و کیفیت تصویر کدام

بالاتر است و وضوح و شفافیت بیشتری دارد و رنگهای زنده تری دارد و آیا پلاسما بهتر است برای خرید یا ال سی دی یا ال ای دی

کدام را توصیه میکنید . متشکرم

-جالبه چقدر انتخاب هاي متفاوتي :46:
-مسلما در بين دو مدلي كه انتخاب كردين V20 حرف هاي خيلي زيادي براي گفتن داره
-در مورد VS ها هم تاپيك هست مطالعه كنيد و هم نظر وسليقه شخصي خودتون رو در نظر بگيرين :

---------- Post added at 10:32 AM ---------- Previous post was at 10:31 AM ----------

آيا مدل c695 در سايز 40 اينچ موجود هست

-بله در اين سايز هم توي بازار هست

---------- Post added at 10:36 AM ---------- Previous post was at 10:32 AM ----------

درود به همگی
من می‌خوام تلویزیونی بخرم ولی یک هفته هست که بین خرید پلاسما یا LED یا LCD گیر کردم و نمیدانم کدام بهتر هست(در این مورد پست یا مطلبی هست که بهم معرفی کنید).
برام کیفیت تصویر و صداش مهم هست(نمیدانم صداش را میتوان از طریق سینما خانواده جبران کرد یا نه) و تا حدی امکانات جانبیش. تا حدود سه ملیون میتوانم هزینه کنم. و از 46 اینچی به بالا مدنظرم هست.
با این قیمت میشه تلوزیون 3D خوب گرفت یا بهتر هست معمولی بخرم؟

-در مورد ش تاپيك هايي موجود هست بخونيد :

-در مورد صدا هم به شما بستگي داره منظورتون از صداي خوب چيه؟
-در حد معمولي و عادي تقريبا همه HDTV ها كارتون رو راه ميندازن در غير اين صورت سينماي خونگي تهيه كنيد
-فكر نميكنم بتونيد سراغ 3D برين با اين قيمت واينچ پيشنهاد ميكنم سراغ مدل هاي غير 3D برين

amir.h.f
19-10-2010, 10:43
سلام من یه راهنمایی از دوستان می خوام.هنوز نمیدونم lcd بگیرم یا پلاسما ولی میخوام full hd باشه(که فکر کنم تو پلاسما ها فقط ماله پاناسونیک اینطوریه با سایز مد نظر من) و سایزش 40 باشه و قیمت هم نهایتا تا 1200 و همینطور دنبال اینم که از تهران بدون گارانتی به قیمت ب... بگیرم.و اینکه چون اکثرا تلویزیون ایران رو میبینیم میخوام شبکه های ایران رو خوب نشون بده که فکر کنم پلاسماها اینطور باشه ولی من تو تهران جایی رو نمیشناسم که پاناسونیک بدون گارانتی بدن.لطفا راهنمایی کنید.ممنون

لطفا جواب بدید.اگه نمیتونید اینجا درباره ب.... صحبت کنید pm بدید.ممنون

t_tanhayam
19-10-2010, 12:46

-امير عزيز در مورد انتخاب بين دو تكنولوژي متفاوت باز هم شما رو ارجاع ميدم به مباحثي كه شده ونهايت تصميم وسليقه شخصي خودتون :

-و البته گويا به پانا علاقه دارين من توصيه ميكنم اندكي مبلغتون رو بالا ببرين و v20 تهيه كنيد در مورد قيمت هاي اونجاو اينجا هم در تاپيك v20 كاملا صحبت شده ميتونيد پي گيري كنيد:

meim007
19-10-2010, 13:47
-در مورد ش تاپيك هايي موجود هست بخونيد :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید-در مورد صدا هم به شما بستگي داره منظورتون از صداي خوب چيه؟
-در حد معمولي و عادي تقريبا همه HDTV ها كارتون رو راه ميندازن در غير اين صورت سينماي خونگي تهيه كنيد
-فكر نميكنم بتونيد سراغ 3D برين با اين قيمت واينچ پيشنهاد ميكنم سراغ مدل هاي غير 3D برين

سپاس از پاسختان تا آنجای که تحقیق کردم 3D بگیرم بهتر هست(البته تا سقف چهار ملیون) نمیدانم vt20 or vT25 چه قیمتی هست(اصل هست؟) هم در تهران هم در بانه چون میتوانم یک سفر بانه هم برم البته تاکنون نرفتم و درست نمیدانم کجا و چگونه تهیه کنم (اگر آشنا هستید راهنمایی کنید ممنون میشوم).

emprator_kochak
19-10-2010, 14:56
سلام
من قصد خرید یه LCD 32 برا پدرم دارم، پدرم فقط میگه سونی سونی، حالا موندم کدوم مدلشو بگیرم !!!
EX500
V550
BX400 or EX400
EX500 یا ....

خلاصه دوستان راهنمایی کنن که 32 سونی LCD کدومشو بگیرم که تصویر زنده تری داشته باشه ؟

t_tanhayam
19-10-2010, 15:52
سپاس از پاسختان تا آنجای که تحقیق کردم 3D بگیرم بهتر هست(البته تا سقف چهار ملیون) نمیدانم vt20 or vT25 چه قیمتی هست(اصل هست؟) هم در تهران هم در بانه چون میتوانم یک سفر بانه هم برم البته تاکنون نرفتم و درست نمیدانم کجا و چگونه تهیه کنم (اگر آشنا هستید راهنمایی کنید ممنون میشوم).

-ميتونه بهترين گزينه باشه vt20 نه هنوز نيومده به صورت رسمي ولي دوستان در نمايندگي هاي تهران تك وتوكي رويت كردند

---------- Post added at 03:52 PM ---------- Previous post was at 03:50 PM ----------

سلام
من قصد خرید یه LCD 32 برا پدرم دارم، پدرم فقط میگه سونی سونی، حالا موندم کدوم مدلشو بگیرم !!!
EX500
V550
BX400 or EX400
EX500 یا ....

خلاصه دوستان راهنمایی کنن که 32 سونی LCD کدومشو بگیرم که تصویر زنده تری داشته باشه ؟

-خوب كار خوبي ميكنه :46:
-توي مدل هايي كه انتخاب كردين ex500 ميتونه بهترين گزينه باشه

-اين هم تاپيك واطلاعاتش :

meim007
19-10-2010, 16:34
در بانه چی آنجا هم هنوز نیومده(چه vt20 چه vt25 فرق این دو مدل چی هست؟) اگر آمده و از قیمتش اطلاع دارید بگید ممنون میشوم

t_tanhayam
19-10-2010, 17:14
در بانه چی آنجا هم هنوز نیومده(چه vt20 چه vt25 فرق این دو مدل چی هست؟) اگر آمده و از قیمتش اطلاع دارید بگید ممنون میشوم

-متاسفانه اونجا هم موجود نيست :46:

IVISN
19-10-2010, 20:15
سلام من پنجشنبه می خواهم یه led بخرم در یکی از این سایز 46 50 52 تا 4.5 - 5 میلیون سه بعدی هم نمی خواهم باشه خیلی گشتم ولی سر در گم شدم و نظر پدرم هم روی sony هست لطفا یه 2 یا 3 گزینه پیشنهاد کنید با دلیل و مدرک .ممنون

IVISN
19-10-2010, 20:17
سلام من پنجشنبه می خواهم یه led بخرم در یکی از این سایز 46 50 52 تا 4.5 - 5 میلیون سه بعدی هم نمی خواهم باشه خیلی گشتم ولی سر در گم شدم و نظر پدرم هم روی sony هست لطفا یه 2 یا 3 گزینه پیشنهاد کنید با دلیل و مدرک .ممنون

t_tanhayam
19-10-2010, 21:06

-در مورد گزينه مورد نظر شما خوب سليقه پدر محترمتون رو در نظر بگيرين بهترين كار هست
-بررسي vs پنل ها با توجه به سلايق متفاوت كار جالبي به نظر نميرسه
-هر چند سايت هاي معتبري وجود داره كه اين كار رو براي يوزر ها انجام ميده

-ميتونيد مدل nx800 ‌ و يا nx700 از برند سوني تهيه كنيد در موردش تاپيك هم وجود داره:

-با اين حال اگر باز هم مدل خواستين بهتون معرفي كنيم :46:

emprator_kochak
19-10-2010, 21:52
-ميتونه بهترين گزينه باشه vt20 نه هنوز نيومده به صورت رسمي ولي دوستان در نمايندگي هاي تهران تك وتوكي رويت كردند

---------- Post added at 03:52 PM ---------- Previous post was at 03:50 PM ----------

-خوب كار خوبي ميكنه :46:
-توي مدل هايي كه انتخاب كردين ex500 ميتونه بهترين گزينه باشه

-اين هم تاپيك واطلاعاتش :

با تشکر
راستی اگه مدل دیگه ای از برند دیگه ای بهتر از این میشناسید هم معرفی کنید یه تور رازیش میکنم :20:

t_tanhayam
19-10-2010, 21:54
با تشکر
راستی اگه مدل دیگه ای از برند دیگه ای بهتر از این میشناسید هم معرفی کنید یه تور رازیش میکنم :20:

-فكر ميكنم LG LD660 و همينطور SAMSUNG C650 با قيمتي بيشتر البته ميتونه گزينه هاي خوبي باشه

starpars
20-10-2010, 14:10
دوستان زير 1 تومن اين پلاسماهاي lg ارزش خريد دارن؟
42PQ60
42PQ70
42PJ650

kisiya
20-10-2010, 17:41
ابی جان سلام یک سوال اینکه تصاویر ادمها در ال سی دی ها پهن وکشیده میشه در همه ال سی دی ها هست؟ سوال دوم اینکه بعضی از دوستان میگویند بعد از چند سال جای ارمها میمونه سبز رنگ در ال سی دی ها جریانش چیه ایا در ال ای دی هم اینطوریه ؟ سوال بعد بالاخره نفهمیدیم عمر ال سی دی بیشتره یا ال ای دی در مورد دفترچه راهنمای ال سی دی وگفتم معادل چه مدل خارجیه منتظر جوابم توی اون سایت هیچ دفترچه ای نیست ممنونم

skull_avatar
20-10-2010, 17:51
دنبال یه tv 40 اینچ زیر دو میلیون هستم اگه دوستان لطف کنن و راهنمایی کنن,ممنون میشم.
تقریبا تصمیمم رو نسبت به خرید سامسونگ c650 گرفته بودم که دیدم در مورد input lag انتقاداتی بهش وارد هست و گفته میشه نسبت به سری قبلی پسرفت داشته(همون b650 هم در این مورد عملکرد خوبی نداشت)
v20 هم که پلاسما هست و فکر کنم مصرف برق بالایی داره واسه همین بیشتر نظرم روی LED هست.
review سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید رو مربوط به مدل sharp le700 خوندم نوشته بود input lag قابل قبولی داره و حتی اون رو در قسمت نکات مثبتش هم آورده بود.

حالا می خوام نظر بقیه رو راجع به این مدل بدونم یا اینکه مدل های دیگه ای رو پیشنهاد بدن (روی مارک خاصی تعصب ندارم)

afshin b
20-10-2010, 19:48
برای مصرف برق وی 20 به این پست یه نگاه بندازین:

t_tanhayam
21-10-2010, 00:01
ابی جان سلام یک سوال اینکه تصاویر ادمها در ال سی دی ها پهن وکشیده میشه در همه ال سی دی ها هست؟ سوال دوم اینکه بعضی از دوستان میگویند بعد از چند سال جای ارمها میمونه سبز رنگ در ال سی دی ها جریانش چیه ایا در ال ای دی هم اینطوریه ؟ سوال بعد بالاخره نفهمیدیم عمر ال سی دی بیشتره یا ال ای دی در مورد دفترچه راهنمای ال سی دی وگفتم معادل چه مدل خارجیه منتظر جوابم توی اون سایت هیچ دفترچه ای نیست ممنونم

-خوب اين استاندارد 16:9 در همه hdtv هاي امروزي هست كه همون حالت كشيده اي كه مدنظرتون هست رو ميبينيد البته هر چه اينچ بالاتر كمتر ولي بعد مدتي كاملا طبيعي ميشه ونگران نباشين
-خوب در مورد باقي ماندن جاي تصوير هم بحث شده براي عدخاي ممكن پيش بياد بله ولي عموميت نداره
-عمر ال اي دي بيشتر هست ولي ذهنتون رو درگير اين طول عمرها نكنيد (توصيه دوستانه)
-در مورد دفتر چه مدل مورد نظر شما متاسفانه جايي پيدا نكردم
-مطمئن نيستم فكر ميكنم مدلتون اين باشه:

---------- Post added 21-10-2010 at 12:00 AM ---------- Previous post was 20-10-2010 at 11:56 PM ----------

دنبال یه tv 40 اینچ زیر دو میلیون هستم اگه دوستان لطف کنن و راهنمایی کنن,ممنون میشم.
تقریبا تصمیمم رو نسبت به خرید سامسونگ c650 گرفته بودم که دیدم در مورد input lag انتقاداتی بهش وارد هست و گفته میشه نسبت به سری قبلی پسرفت داشته(همون b650 هم در این مورد عملکرد خوبی نداشت)
v20 هم که پلاسما هست و فکر کنم مصرف برق بالایی داره واسه همین بیشتر نظرم روی LED هست.
review سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید رو مربوط به مدل sharp le700 خوندم نوشته بود input lag قابل قبولی داره و حتی اون رو در قسمت نکات مثبتش هم آورده بود.

حالا می خوام نظر بقیه رو راجع به این مدل بدونم یا اینکه مدل های دیگه ای رو پیشنهاد بدن (روی مارک خاصی تعصب ندارم)

-در مورد input lag مدل lg ld650 ‌بهتر از c650 عمل ميكنه و مقدار كمتري داره ميتونيد به اون هم نگاهي داشته باشين
-le700 هم ميتونه گزينه خوبي باشه ولي به صورت كلي اگر براتون اين قضيه خيلي مهم هست قطعا به v20 فكر كنيد

Majid393
21-10-2010, 00:30
سلام

LED سامسونگ مدلِ 40C5550 گزینه ی خوبیه یا نه ؟
تو همین رنج قیمت مدلهای بهتر هم هست ؟

ممنون

t_tanhayam
21-10-2010, 00:36
سلام

LED سامسونگ مدلِ 40C5550 گزینه ی خوبیه یا نه ؟
تو همین رنج قیمت مدلهای بهتر هم هست ؟

ممنون

-سلام اگر led بودن براتون مهم نيست به c650 فكر كنيد البته كمي گرانتر

kelishani
21-10-2010, 00:39
با سلام
اگه ممنکنه بنده راراهنمایی فرمایید من قصد خرید اچ دی تی وی دارم و بین دو مدل ex500 sonyوv20 panasonic گیر کردم نمیدونم کدومشونو بگیرم البته 9620 سامسونگم بد نیست میشه لطف کنید بنده را راهنمایی کنید . از نظر قیافه ای از سونی خیلی خوشم اومد .چون این دوتا رو کنار هم ندیدم نتونستم از نظر کیفیتی مقایسه کنم . فقط تو سایت خوندم که پاناسونیک اول شده .
یه سوال دیگه هم داشتم تو جمهوری میگن پلاسما بعد از 3 تا 4 هزار ساعت افت تصویر پیدا میکنه و باید ببرید نمایندگی شارژکنید درسته ؟؟؟؟؟
ممن.ن میشم بنده را راهنمایی کنید.

mahmood33120
21-10-2010, 09:03
سلام دوستان

من بالاخره یک LED مدل C6260 خریدم، البته اول میخواستم C695 یا همیون C650 رو بگیرم ولی تصمیمم عوض شد!

اما الان احساس میکنم اشتباه کردم و همون C695 خیلی بهتر بود البته میدونم LED مزایایی برای خودش داره ولی چند مورد هست که یکمی من رو دلچرکی کرده :

- این مدل و البته فکر میکنم تمام سری های LED خروجی صدای استریو نداره! و برای کسی مثل من که سینمای خانوادش قدیمیه و ورودی Optical نداره یک نقص به حساب میاد! (تقصیر خودمه که موقع خرید زیاد دقت نکردم!)

- شفافیت تصویر این مدل آنقدری که در تبلیغات گفته میشه (1 به 3000000 در برابر 1 به 240000 در C695 ) بالا نیست. اینو از ین جهت میگم که من مدتی با LCD مدل B650 (اگه اشتباه نکنم) کار کردم و به جرات میشه گفت که شفافیت تصویر ایندو مشابه همه! (همی برای پخش تصاویر عادی تلویزیون و هم تصاویر HD)

- مهمترین نکته ای که موقع خرید دقت نکردم اینه که فکر میکنم در C695 یک محافظ شیشه ای رو صفحه داریم البته اینو مطمئن نیستم چون هنوز فرصت نکرم برم ببینم! ولی در این مدل LED که خریدم هیچ محافظی در کار نیست و فکر میکنم خیلی زود صدمه میبینه!

اساتید اگه نظری دارید عنوان کنید.
الان دیگه نمیدونم چیکار کنم حسابی دلچرکی شدم! این مدل 60 هزار تومان از C695 گرونتر بود و من فقط به حساب LED بودن و داشتن قابلیت های بهتر از مدل قبلی اینو خریدم! :41:

afshin b
21-10-2010, 09:18
فرق زیادی بین C650 و ال ای دی که شما گرفتین نیست (ادیت: فکر کردم C6900 گرفتین، همونطور که ابی خان فرمودن فرق زیاده.). از خریدتون لذت ببرین.

- شفافیت تصویر این مدل آنقدری که در تبلیغات گفته میشه (1 به 3000000 در برابر 1 به 240000 در C695 ) بالا نیست. اینو از ین جهت میگم که من مدتی با LCD مدل B650 (اگه اشتباه نکنم) کار کردم و به جرات میشه گفت که شفافیت تصویر ایندو مشابه همه! (همی برای پخش تصاویر عادی تلویزیون و هم تصاویر HD)شفافیت یا برایتنس با کنتراست فرق میکنه. در کل برایتنس C650 بیشتر هست، ولی براتنیس تی وی شما هم کم نیست.

kisiya
21-10-2010, 09:38

ابی جان من دیروز یک جایی تلویزیون 55 اینچ ال سی دی رو دیدم از نزدیک خیلی نویز داشت این طبیعیه یا نه برفکی بود خیلی ؟ سوال دوم علت اینکه اون حالت کشیدگی در اینچهای بالا کمه ودر اینچ پایی زیاده چیه ؟ سوال سوم ایا قرار دادن محافظ کامپیوتر در طول عمر ال سی دی موثره یا نه برای جلوگیری از نوسان برق؟ سوال چهارم کلا اینچ بالا از 40 شروع یا نه؟

Cyber-Dude
21-10-2010, 10:03
سلام خدمت همه دوستان عزیزم
من میخوام یه hdtv واسه اتاق بگیرم واسه همین ترجیح میدم 32 باشه و پورتاش هم کامل باشه (حداقل ubs با پخش ویدئو فرمتهای معمول رو داشته باشه) کیفیت تصویر هم عالی باشه، خیلی فول اچ دی بون واسم مهم نیست.نمیخوام بازی کنم ولی فیلم زیاد میبینم که اونم فول اچ دی خیلی کمه
به نظرتون با یه قسمت مناسب (زیر 800-700) چی میتونم بگیرم، اگه میشه دو سه مدل معرفی کنید اخه میخوام از بانه هم قیمت بگیرم
ممنون...

flashmemory
21-10-2010, 11:25
سلام...
32 اینچ برای تماشای فوتبال و تصاویر پرتحرک SD و فیلم های HD چی پیشنهاد میکنید ؟ فقط کیفیت برام مهمه ...
توانایی پخش فرمتهای مختلف توسط usb اصلا مهم نیست فقط و فقط کیفیت، مخصوصا تماشای فوتبال و فیلم 1080p ...!!

----------------

hamed8470
21-10-2010, 11:33
سلام...
32 اینچ برای تماشای فوتبال و تصاویر پرتحرک SD و فیلم های HD چی پیشنهاد میکنید ؟ فقط کیفیت برام مهمه ...
توانایی پخش فرمتهای مختلف توسط usb اصلا مهم نیست فقط و فقط کیفیت، مخصوصا تماشای فوتبال و فیلم 1080p ...!!

----------------
دوست عزيز بودجه مورد نظر شما چه قدر هست؟

Majid393
21-10-2010, 12:33

به غیر از LED بودنِ c5550 دیگه چه تفاوتی با هم دارن ؟
امکانات و قابلیتهاشون چه طور ؟ یکیه ؟

flashmemory
21-10-2010, 12:47
دوست عزيز بودجه مورد نظر شما چه قدر هست؟

حدود 700 ...

t_tanhayam
21-10-2010, 13:14
سلام دوستان

من بالاخره یک LED مدل C6260 خریدم، البته اول میخواستم C695 یا همیون C650 رو بگیرم ولی تصمیمم عوض شد!

اما الان احساس میکنم اشتباه کردم و همون C695 خیلی بهتر بود البته میدونم LED مزایایی برای خودش داره ولی چند مورد هست که یکمی من رو دلچرکی کرده :

- این مدل و البته فکر میکنم تمام سری های LED خروجی صدای استریو نداره! و برای کسی مثل من که سینمای خانوادش قدیمیه و ورودی Optical نداره یک نقص به حساب میاد! (تقصیر خودمه که موقع خرید زیاد دقت نکردم!)

- شفافیت تصویر این مدل آنقدری که در تبلیغات گفته میشه (1 به 3000000 در برابر 1 به 240000 در C695 ) بالا نیست. اینو از ین جهت میگم که من مدتی با LCD مدل B650 (اگه اشتباه نکنم) کار کردم و به جرات میشه گفت که شفافیت تصویر ایندو مشابه همه! (همی برای پخش تصاویر عادی تلویزیون و هم تصاویر HD)

- مهمترین نکته ای که موقع خرید دقت نکردم اینه که فکر میکنم در C695 یک محافظ شیشه ای رو صفحه داریم البته اینو مطمئن نیستم چون هنوز فرصت نکرم برم ببینم! ولی در این مدل LED که خریدم هیچ محافظی در کار نیست و فکر میکنم خیلی زود صدمه میبینه!

اساتید اگه نظری دارید عنوان کنید.
الان دیگه نمیدونم چیکار کنم حسابی دلچرکی شدم! این مدل 60 هزار تومان از C695 گرونتر بود و من فقط به حساب LED بودن و داشتن قابلیت های بهتر از مدل قبلی اینو خریدم! :41:

-در مورد اون اعداد و ارقام بارها به دوستان توضيح داده شد كه زياد جدي نگيرين
-در مورد c695 خوب واقعا متفاوت هست با مدلي كه شما تهيه كردين شايد اگر c6900 ‌ميگرفتيد والبته با پول بيشتر ر اضي تر بودين
-و اما در مورد صفحه محافظ نه در c695 هم صفحه محافظ نداريم همون صفحه گلاسي هست كه تصور ميكنيد محافظي روش هست
-در پايان همونطور كه افشين خان گفتند خودتون رو زياد درگير نكنيد و لذت ببرين :46:

---------- Post added at 01:10 PM ---------- Previous post was at 01:07 PM ----------

به غیر از LED بودنِ c5550 دیگه چه تفاوتی با هم دارن ؟
امکانات و قابلیتهاشون چه طور ؟ یکیه ؟

خوب همين تفاوت در led حاشيه اي بودن و lcd ‌بودن باعث تفاوت در كنتراست ميشه
كنتراست خيلي بهتر در c650
-صداي ضعيف تر نسبت به c650
.
-اما در مورد امكانات و قابليت ها مشابه هم هستند

---------- Post added at 01:14 PM ---------- Previous post was at 01:10 PM ----------

سلام خدمت همه دوستان عزیزم
من میخوام یه hdtv واسه اتاق بگیرم واسه همین ترجیح میدم 32 باشه و پورتاش هم کامل باشه (حداقل ubs با پخش ویدئو فرمتهای معمول رو داشته باشه) کیفیت تصویر هم عالی باشه، خیلی فول اچ دی بون واسم مهم نیست.نمیخوام بازی کنم ولی فیلم زیاد میبینم که اونم فول اچ دی خیلی کمه
به نظرتون با یه قسمت مناسب (زیر 800-700) چی میتونم بگیرم، اگه میشه دو سه مدل معرفی کنید اخه میخوام از بانه هم قیمت بگیرم
ممنون...

-فكر ميكنم با توجه به نيازتون و قابليت usb

-32b650
-32c550

t_tanhayam
21-10-2010, 13:24
ابی جان من دیروز یک جایی تلویزیون 55 اینچ ال سی دی رو دیدم از نزدیک خیلی نویز داشت این طبیعیه یا نه برفکی بود خیلی ؟ سوال دوم علت اینکه اون حالت کشیدگی در اینچهای بالا کمه ودر اینچ پایی زیاده چیه ؟ سوال سوم ایا قرار دادن محافظ کامپیوتر در طول عمر ال سی دی موثره یا نه برای جلوگیری از نوسان برق؟ سوال چهارم کلا اینچ بالا از 40 شروع یا نه؟

-اولا چه سورسي بهش وصل بوده چون 55 هم سايز بزرگيه و كاملا اگر تصوير sd ويا سورس خوب نداشته باشه نشون ميده بعد هم اينكه ممكن مربوط به اتصالات بوده باشه
-خوب صفحه هر چه بزرگتر باشه ميزان كشيدگي كمتر به چشم مياد نه اينكه كمتر باشه خطاي چشم هست
-بيشتر براي همون جلوگيري از نوسانات هست
-متوجه نميشم منظورت رو ولي اگر در مورد كشيدگي تصوير هست منظورت اره همون 40

saeed20020
21-10-2010, 14:51
سلام دوستان
من میخواستم در مورد سامسونگ c650-46 بدونم و مدل ledز6200-46 سامسونگ گزینه مناسبی هستن برای خرید یا مارک دیگری پیشنهاد میکنین با همین قیمت
در مورد خرید مدل c800046و c700046 نظرتون چی هست؟ ارزش اینقدر هزینه داره؟

skull_avatar
21-10-2010, 15:47
-در مورد input lag مدل lg ld650 ‌بهتر از c650 عمل ميكنه و مقدار كمتري داره ميتونيد به اون هم نگاهي داشته باشين
-le700 هم ميتونه گزينه خوبي باشه ولي به صورت كلي اگر براتون اين قضيه خيلي مهم هست قطعا به v20 فكر كنيد

دوست عزیز در مورد اون tv ال جی نتونستم اطلاعات زیادی پیدا کنم اگه میشه لینک چندتا از review هاش رو بذارید.
این قضیه input lag هم واسم در حدی مهم هست که اذیت نکنه,آخه دیدم بقیه عکسی از c650 گذاشتن که حتی تو نشون دادن زیرنویس سریع هم مشکل داشت.
کلا من مدل های جدید LED ها رو نمیشناسم فقط یادمه هفت هشت ماه پیش sharp le700 رو یه عده زیاد تعریفش رو می کردن که فکر کنم به غیر از تواناییش تو نشون داددن رنگ مشکی بقیه چیزاش عالی بود.
حالا نمی دونم تو این مدت مدل های ازین بهتر چیا اومدن با قیمت زیر 2 میلیون(با گارانتی)
ممنون که راهنمایی می کنید :11:

t_tanhayam
21-10-2010, 17:05
سلام دوستان
من میخواستم در مورد سامسونگ c650-46 بدونم و مدل ledز6200-46 سامسونگ گزینه مناسبی هستن برای خرید یا مارک دیگری پیشنهاد میکنین با همین قیمت
در مورد خرید مدل c800046و c700046 نظرتون چی هست؟ ارزش اینقدر هزینه داره؟

-در مورد c650 تاپيك وجود داره كامل بررسي شده مطالعه كنيد :

-در مورد c6200 بهتون توصيه نميكنم با وجود c650 سراغ اون برين

-در مورد مدل هاي 3d ‌و هزينه براي اونها خوب اين مسئله كمي سليقهاي هست
با وجود رشد اين تكنولوژي و رفع نقايص به مرور زمان و كمبود منابع 3d ‌در حال حاظر خريدش براي اون هايي كه عاشق تكنولوژي هستند توصيه ميشه نه يوزر هاي معمولي (انظر شخصي)

-در مورد مدل هاي ديگه توي برندهاي ديگه هم گزينه هايي وجود داره بستگي به هزينه شما داره

t_tanhayam
21-10-2010, 17:26
دوست عزیز در مورد اون tv ال جی نتونستم اطلاعات زیادی پیدا کنم اگه میشه لینک چندتا از review هاش رو بذارید.
این قضیه input lag هم واسم در حدی مهم هست که اذیت نکنه,آخه دیدم بقیه عکسی از c650 گذاشتن که حتی تو نشون دادن زیرنویس سریع هم مشکل داشت.
کلا من مدل های جدید LED ها رو نمیشناسم فقط یادمه هفت هشت ماه پیش sharp le700 رو یه عده زیاد تعریفش رو می کردن که فکر کنم به غیر از تواناییش تو نشون داددن رنگ مشکی بقیه چیزاش عالی بود.
حالا نمی دونم تو این مدت مدل های ازین بهتر چیا اومدن با قیمت زیر 2 میلیون(با گارانتی)

-در مورد ld 650 ال جي من هم رويو بدرد بخوري پيدا نكردم با اين حال چند روي از كازبران رو ميتوني نگاه كني اينجا:

-در مورد اون بحث زير نويس و... والا چند فروندي براي دوستان تهيه كرديم اينطور نيست
بايد ذكر كنم c650 كه يكي از بهترين پنل هاي ال سي دي با كنتراست فوق العا ده در اين رنج قيمت هست

flashmemory
21-10-2010, 18:04
سلام...

----------------

لطفا نظرتونو بگید ... :11:
32 اینچ قیمتش هم زیر 800 تومن البته از بانه میخام بگیرم فقط کیفیت و اینکه تو بازار موجود باشه

t_tanhayam
21-10-2010, 19:21
لطفا نظرتونو بگید ... :11:
32 اینچ قیمتش هم زیر 800 تومن البته از بانه میخام بگیرم فقط کیفیت و اینکه تو بازار موجود باشه

-من فكر ميكنم 32b650 بهترين گزينه باشه كنتراست بسيار عالي + امكانات عالي

*Alucard*
21-10-2010, 19:43
این جریان Input lag فقط زمانی که شما روی شبکه بازی کنید (البته به صورت حرفه ای) میتونه مهم باشه چون ممکنه شمارو از رقباتون چند میلی ثانیه عقب بنداره در غیر اینصورت تو مدهای Single مشکل زیاد جدی ای نیست.

kisiya
21-10-2010, 19:51
-اولا چه سورسي بهش وصل بوده چون 55 هم سايز بزرگيه و كاملا اگر تصوير sd ويا سورس خوب نداشته باشه نشون ميده بعد هم اينكه ممكن مربوط به اتصالات بوده باشه
-خوب صفحه هر چه بزرگتر باشه ميزان كشيدگي كمتر به چشم مياد نه اينكه كمتر باشه خطاي چشم هست
-بيشتر براي همون جلوگيري از نوسانات هست
-متوجه نميشم منظورت رو ولي اگر در مورد كشيدگي تصوير هست منظورت اره همون 40

منظورم کلا اینچ بالای تلویزیون از چه اینچی حساب میشه؟

t_tanhayam
21-10-2010, 19:55
منظورم کلا اینچ بالای تلویزیون از چه اینچی حساب میشه؟

-قربونت برم اين يك اصطلاح هست كه ميگم منظورم اينچ هاي 32 به بالاست :46:

moslem47
21-10-2010, 20:13
می خوام نظر دوستان را راجع به برند ایکس ویژن و مخصوصا دو مدل زیر بدونم.فقط جواب تون کامل و جامع باشه(از لحاظ ساخت و کیفیت و.... اصلا توصیه میشه به خرید). ممنون
onyx 46" full hd
venus 40" full hd

kelishani
21-10-2010, 21:12
با سلام
این دومین بار این سوال مطرح میکنم خواهشن تحویل بگیرید.
اگه ممنکنه بنده راراهنمایی فرمایید من قصد خرید اچ دی تی وی دارم و بین دو مدل ex500 sonyوv20 panasonic گیر کردم نمیدونم کدومشونو بگیرم البته 9620 سامسونگم بد نیست میشه لطف کنید بنده را راهنمایی کنید . از نظر قیافه ای از سونی خیلی خوشم اومد .چون این دوتا رو کنار هم ندیدم نتونستم از نظر کیفیتی مقایسه کنم . فقط تو سایت خوندم که پاناسونیک اول شده .
یه سوال دیگه هم داشتم تو جمهوری میگن پلاسما بعد از 3 تا 4 هزار ساعت افت تصویر پیدا میکنه و باید ببرید نمایندگی شارژکنید درسته ؟؟؟؟؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

moslem47
22-10-2010, 13:48
می خوام نظر دوستان را راجع به برند ایکس ویژن و مخصوصا دو مدل زیر بدونم.فقط جواب تون کامل و جامع باشه(از لحاظ ساخت و کیفیت و.... اصلا توصیه میشه به خرید). ممنون
onyx 46" full hd
venus 40" full hd
لطفا جواب بدید........

afshin b
22-10-2010, 15:08
با سلام
این دومین بار این سوال مطرح میکنم خواهشن تحویل بگیرید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
درباره ابنکه کدوم رو انتخاب کنین انتخاب با شماست و باید ببینین از کدوم بیشتر خوشتون میاد، در مورد کیفیت تصویر پانا بهتره اما من فکر نمیکنم برای تصاویر SD فرق محسوسی بین این تی وی ها باشه. در کل هرکدوم رو بگیرین خوبه.
من تاحالا حرفای زیادی علیه پلاسما از فروشنده ها شنیدم ولی فقط از خودشون شنیدم و منبعی برای حرفشون وجود نداره، فکر میکنم این یک تصور غلط از پلاسما توی کشور ماست.

pouyan33
23-10-2010, 13:46
NX700.سونی سایز40 مشخصات:BE3 BRAVIA ENGINE / Edge LED / USB/ Motionflow100 Hz/BRAVIA sync /hdmi 4 /ambient sensor /ECO SETTINGS / Fhll HD 1080 / LIVE COLOUR / MPEGNOISE REDUCTION /Intelligent Picture pLUs\

c6960سامسونگ سایز40 اسکن تصویر100هرتزfull HD/ اتصال به شبکه کامپیوتری LAN/ دو ورودی usb movie/ گیرنده wifi/ پانل فوق شفاف ULTRA CLEAR PANEL / تصویر در تصویر در HDMI/ چهار ورودی HDMI/ ورودی PC/ قابلیت انطباق 400Hz/ سیستم ANY NET/ خروجی هدفون/ موتور پردازشگر HYPER REAL ENGINE /کنتراست تصویر 7000.000.1

LC-40LE820Mشارپ سایز 40 /پانل LED ژاپنی / FULL HD 1920+1080 / نسل دهم پانلX Genتکنولوژی UV2A / پانل چهار رنگ RGB Y/ مگا کنتراست / 100 /120 Hz / خروجی LAN DLNA POHTO MUSIC/ خروجی صدا 35W / پانل 10 بینی/ HDMMIتا 4/ پخش DIVXبه صورت HD/
SRS TRU Surround hd/ usb/

کدام گزینه بهتر است برای وصال کردن به PCو xbox 360و dvd

sunrise
23-10-2010, 16:06
سلام،

من قصد خريد يک LCD TV دارم و حالا اين مدل رو پسنديدم هم به لحاظ امکانات و هم به لحاظ شکل ظاهري و قيمت و ...، حالا فقط سؤالي که تو ذهنم ايجاد شده اينه که آيا اصلا اين مدل در ايران يافت ميشه؟ چون اين مانيتور (TV) در بخش آمريکاي AOC قرار داره.

نکته اينکه سيستم پخش اين LCD براي تلويزيون آنالوگ NTSC هست و با توجه به اينکه سيستم پخش ايران PAL هست آيا اين موضوع ميتونه باعث مشکل باشه؟ البته اين نکته رو اضافه کنم که من تصاوير رو از طريق رسيور دريافت ميکنم و به ورودي A/V تلويزيون بايد متصل بشه. و ديگه اينکه من يک دستگاه XBOX 360 هم دارم که اونم سيستمش PAL هست، با اين تفاسير آيا اين مانيتور مناسب هست يا خير؟

ممنون ميشم اگه سريعتر از دوستاني که اطلاعات در اين مورد دارند من رو راهنمايي کنند.

t_tanhayam
23-10-2010, 16:27
سلام،

من قصد خريد يک LCD TV دارم و حالا اين مدل رو پسنديدم هم به لحاظ امکانات و هم به لحاظ شکل ظاهري و قيمت و ...، حالا فقط سؤالي که تو ذهنم ايجاد شده اينه که آيا اصلا اين مدل در ايران يافت ميشه؟ چون اين مانيتور (TV) در بخش آمريکاي AOC قرار داره.

نکته اينکه سيستم پخش اين LCD براي تلويزيون آنالوگ NTSC هست و با توجه به اينکه سيستم پخش ايران PAL هست آيا اين موضوع ميتونه باعث مشکل باشه؟ البته اين نکته رو اضافه کنم که من تصاوير رو از طريق رسيور دريافت ميکنم و به ورودي A/V تلويزيون بايد متصل بشه. و ديگه اينکه من يک دستگاه XBOX 360 هم دارم که اونم سيستمش PAL هست، با اين تفاسير آيا اين مانيتور مناسب هست يا خير؟

ممنون ميشم اگه سريعتر از دوستاني که اطلاعات در اين مورد دارند من رو راهنمايي کنند.

-در مورد يافت شدن كه احتمالا مدل هاي اسيايي رو بتونيد گير بيارين چند مدلي aoc ديدم
-در مورد سيستم هاي پخش بايد ببينيد اگر مولتي هستند ايرادي نداره براي pal هم كار ميده
منتها اگر ntsc هستند خوب اينجا با مشكل مواجه هستين
در مورد xbox هم خوب خروجي هاش قابل انتخاب هست بگزارين روي ntsc

vvc
23-10-2010, 16:47
سلام
دوستان تلویزیون 46 حدود قیمت 1.5 چی پیشنهاد میدن؟

ashena2010
23-10-2010, 16:58
alucard عزیز واقعا با مثال نجاریت ترکوندی:27:

t_tanhayam
23-10-2010, 21:16
سلام
دوستان تلویزیون 46 حدود قیمت 1.5 چی پیشنهاد میدن؟

42lg ld660
samsung 40c630
sony 40ex500

نظر شخصيم اين هست كمي اينچ رو پايين تر بيارين ولي انتخاب هاتون رو بهتر كنيد

nimahandsomboy
23-10-2010, 21:39
با سلام

تا سقف یک و نیم ملیون

ترجیحا برند سونی

40 اینچ به من معرفی کنید

ایا با 1.5 میتونم led بگیرم؟؟

nimahandsomboy
23-10-2010, 23:57
jتا قیمت 1.5

40 اینچ

فول اچ دی

t_tanhayam
24-10-2010, 09:39
jتا قیمت 1.5

40 اینچ

فول اچ دی

-sony 40ex500 همين قيمت رو داره
-led سري هاي ex700 هستند كه به 2 ميرسند

pouyan33
24-10-2010, 09:52
-sony 40ex500 همين قيمت رو داره
-led سري هاي ex700 هستند كه به 2 ميرسند
قیمتnx700 : 3199000

یه سوال فرق nx700با ex700چی

yashm1365
24-10-2010, 12:23
سوال داشتم .این تلویزیون های 3D همیشه تصویر سه بعدی نشون میدن ، یا باید فیلمش رو بزارین و یا تو انتن شبکه سه بعدی پیدا کنی ... .من برای یکی از اقوام می خواهم تلویزیون بخرم گفت ال ای دی نمی خواهم می گن سه بعدیه !
خودم پلاسما g10 دارم خیلی هم راضی ام فقط مصرف برقش واقعا تاثیر گزار بوده برای همین اومدم اینجا تا دوباره تجربۀ خوب سوال پرسیدن از بر و بچه های پس ورلد رو تکرار کنم:40:. این بنده خدا یک کم بیشتر یا کمتر 1.5 پول داره می خواد 42 بگیره . بهترین گزینه پلاسما و ال ای دی و ال سی دی چی هستش . هنوز تحقیقاتم رو شروع نکردم.

afshin49
24-10-2010, 13:00
سوال داشتم .این تلویزیون های 3D همیشه تصویر سه بعدی نشون میدن ، یا باید فیلمش رو بزارین و یا تو انتن شبکه سه بعدی پیدا کنی ... .من برای یکی از اقوام می خواهم تلویزیون بخرم گفت ال ای دی نمی خواهم می گن سه بعدیه !
خودم پلاسما g10 دارم خیلی هم راضی ام فقط مصرف برقش واقعا تاثیر گزار بوده برای همین اومدم اینجا تا دوباره تجربۀ خوب سوال پرسیدن از بر و بچه های پس ورلد رو تکرار کنم:40:. این بنده خدا یک کم بیشتر یا کمتر 1.5 پول داره می خواد 42 بگیره . بهترین گزینه پلاسما و ال ای دی و ال سی دی چی هستش . هنوز تحقیقاتم رو شروع نکردم.
سلام
باحدود 1.650 میتونین پلاسمای پاناسونیک 42 اینچ V20 بخرید که مصرف برقش بهینه شده و گارانتی داره.
همونطور که میدونین در تلویزیون های 3 بعدی اگر فیلم 3D را از طریق بلوری 3D پلیر پخش کنید تصویر 3 بعدی دارین.

scope82
24-10-2010, 13:07
سلام بر اساتید
من میخام یه سامسونگ در حدود 1700 تا 1800 بگیرم
میخام بدونم پلاسما بهتره یا ال سی دی؟
کدومشون از بغل دید بهتری دارند ( زاویه ی دید کدوم بیشتره )؟
اگه میشه بهترین مدل ها تو این قیمت رو پیشنهاد بدید
46 اینچ میخام
50 هم شد اشکال نداره
همه ی سامسونگ ها کره ای اند دیگه ؟ نه؟
چین هم سامسونگ میزنه؟
خلاصه پلاسما یا ال سی دی ؟ مسئله این است !!!

vvc
24-10-2010, 13:17
زاویه دید پلاسما بسیار وسیع تر و بهتر از ال سی دی هستش
در مورد پلاسما و ال سی دی هم زیاد بحث شده باید خودت مقایسه و انتخاب کنی
مثلآ من الان پلاسمای 42 داره وتصویری که داره از نظر کیفیت زاویه دید و روان بودن به نضر من از ال ای دی هم بهتره (نظر شخصی)
الانم مخوام یه 46 پلاسما بگیرم که فکر میکنم پاناسونیک 46 مدل یو 20 هم داره منتها قیمتش رو نمی دونم:5:

moslem47
24-10-2010, 13:32
onyx 46" full hd
venus 40" full hd

yashm1365
24-10-2010, 14:50
LED , LCD چطور؟ بهترین گزینه با همون قیمتا چی مناسب هستش . من خودم از پلاسما g10 راضیم ولی دوست دارم برای این بنده خدا طوری باشه که مصرفش کمتر باشه. اگر شما سرنخ رو بهم بدید تا تهش می رم خیلی وقته تو بازار نبودم.
تشکر از همۀ شما عزیزان

t_tanhayam
24-10-2010, 15:36
قیمتnx700 : 3199000

یه سوال فرق nx700با ex700چی

-فكر ميكنم در مورد تفاوت ها اينجا كمي توضيح داده شد :

scope82
24-10-2010, 16:28
سلام بر اساتید
46 اینچ میخام
50 هم شد اشکال نداره
چین هم سامسونگ میزنه؟

خواهش میکنم کمک کنید دوستان:10:

vvc
24-10-2010, 17:31
خواهش میکنم کمک کنید دوستان:10:
دوست عزیز بگو تلویزیون رو بیشتر واسه دیدن فیلم میخوای یا گیم و فیلمهای HD
به نظر من اگر پلاسما میخوای 42 اینچ V 20 پاناسونیک بهترین پلاسمای موجد بازاره با قیمتی حدود1700
اگر هم حتمآ ال سی دی میخوای که دیگر اساتید راهنمایی کنند:5:

scope82
24-10-2010, 18:39
واسه فیلم و ماهواره میخام
سامسونگ خوب نیست؟؟

vvc
24-10-2010, 19:05
واسه فیلم و ماهواره میخام
سامسونگ خوب نیست؟؟
ال سی دی سامسونگ خوبه البته تو اون رنج قیمت نمیدونم چه مدلیشو میتونی بگیری
ولی اگر پلاسما میخوای پاناسونیک حرف اول رو میزنه :5:

rezapolad
24-10-2010, 19:41
سلام نظرتون در مورد c6960 سامسونگ 40 اينچ چيه گزينه ي مناسبي مي تونه باشه معايب و محاسنش چيه؟؟؟؟

pouyan33
24-10-2010, 19:43
EX700.یا NX700 سونی سایز40 مشخصات:BE3 BRAVIA ENGINE / Edge LED / USB/ Motionflow100 Hz/BRAVIA sync /hdmi 4 /ambient sensor /ECO SETTINGS / Fhll HD 1080 / LIVE COLOUR / MPEGNOISE REDUCTION /Intelligent Picture pLUs\

c6960سامسونگ سایز40 اسکن تصویر100هرتزfull HD/ اتصال به شبکه کامپیوتری LAN/ دو ورودی usb movie/ گیرنده wifi/ پانل فوق شفاف ULTRA CLEAR PANEL / تصویر در تصویر در HDMI/ چهار ورودی HDMI/ ورودی PC/ قابلیت انطباق 400Hz/ سیستم ANY NET/ خروجی هدفون/ موتور پردازشگر HYPER REAL ENGINE /کنتراست تصویر 7000.000.1

LC-40LE820Mشارپ سایز 40 /پانل LED ژاپنی / FULL HD 1920+1080 / نسل دهم پانلX Genتکنولوژی UV2A / پانل چهار رنگ RGB Y/ مگا کنتراست / 100 /120 Hz / خروجی LAN DLNA POHTO MUSIC/ خروجی صدا 35W / پانل 10 بینی/ HDMMIتا 4/ پخش DIVXبه صورت HD/
SRS TRU Surround hd/ usb/

کدام گزینه بهتر است برای وصال کردن به PCو xbox 360و پخش فیلم از طریق PC

sunrise
24-10-2010, 20:23
-در مورد يافت شدن كه احتمالا مدل هاي اسيايي رو بتونيد گير بيارين چند مدلي aoc ديدم
-در مورد سيستم هاي پخش بايد ببينيد اگر مولتي هستند ايرادي نداره براي pal هم كار ميده
منتها اگر ntsc هستند خوب اينجا با مشكل مواجه هستين
در مورد xbox هم خوب خروجي هاش قابل انتخاب هست بگزارين روي ntsc
ممنون بابت توضيحاتي که ارائه کرديد.

متأسفانه يا خوشبختانه اين مدل رو همونطور که حدس ميزدم نتونستم تو ايران پيدا کنم، منتها نظر بعدي ام روي AOC V22t و AOC V24t بود که از بين اين دو هم مدل V22t رو تونستم گير بيارم و الان سفارش خريد دادم، فردا ميرسه دستم. مشخصاتش رو ديدم به نظر خوب ميرسه و قيمت مناسبي هم داره.

t_tanhayam
24-10-2010, 20:41
ممنون بابت توضيحاتي که ارائه کرديد.

متأسفانه يا خوشبختانه اين مدل رو همونطور که حدس ميزدم نتونستم تو ايران پيدا کنم، منتها نظر بعدي ام روي AOC V22t و AOC V24t بود که از بين اين دو هم مدل V22t رو تونستم گير بيارم و الان سفارش خريد دادم، فردا ميرسه دستم. مشخصاتش رو ديدم به نظر خوب ميرسه و قيمت مناسبي هم داره.

-خواهش ميكنم اميدوارم از خريدتون راضي باشين :8:

---------- Post added at 08:37 PM ---------- Previous post was at 08:36 PM ----------

سلام نظرتون در مورد c6960 سامسونگ 40 اينچ چيه گزينه ي مناسبي مي تونه باشه معايب و محاسنش چيه؟؟؟؟

-توي led ‌هاي غير 3d سام بهترين گزينه ممكن هست تصويرش هم كاملا مشابه c8000 هست
-در مورد معايب خوب شايد صداي ضعيف تر نسبت به ال سي دي ها
-ال اي دي حاشيه اي بودن هر چند توي اين مدل كاملا بهتر از c6200 كار شده
-ديزاين خوب وشكيل
-امكانات خوب

---------- Post added at 08:41 PM ---------- Previous post was at 08:37 PM ----------

سلام بر اساتید
46 اینچ میخام
50 هم شد اشکال نداره
چین هم سامسونگ میزنه؟

-در مورد vs پلاسما وال سي دي به حد كافي بحث شده و تا حدود زيادي به سليقه شما هم بستگي داره
-با اين حال در رنج قيمت شما پانا v20 منتها 42 اينچ ميتونه گزينه بسيار خوبي باشه
-البته با كمي بيشتر ميتونيد 50 اينچ پلاسماي سري 4 سام رو هم تهيه كنيد
-در مورد ال سي دي سام هم فكر ميكنم samsung c550 گزينه مناسبي براي اينچ وقيمت شما باشه
-در مورد سامسونگ ها نه اتفاقا اكثزا made by samsung هستند ويا مالزيايي نهايتا چند مدلي از سري هاي F ‌فكر ميكنم كره اي بودند كه قيمت هاي نجومي هم داشتند

t_tanhayam
24-10-2010, 20:46
onyx 46" full hd
venus 40" full hd

-مسلم خان برادر شما اين تاپيك رو بخون خالي از لطف نيست:

rezapolad
24-10-2010, 21:58
- :8:

---------- Post added at 08:37 PM ---------- Previous post was at 08:36 PM ----------

-توي led ‌هاي غير 3d سام بهترين گزينه ممكن هست تصويرش هم كاملا مشابه c8000 هست
-در مورد معايب خوب شايد صداي ضعيف تر نسبت به ال سي دي ها
-ال اي دي حاشيه اي بودن هر چند توي اين مدل كاملا بهتر از c6200 كار شده
-ديزاين خوب وشكيل
-امكانات خوب

---------- Post added at 08:41 PM ---------- Previous post was at 08:37 PM ----------

-

خوب به نظرم مشكل صدا رو ميشه با سينماي خانگي حل كرد ، جدا از بحث قيمت، اين مدل از سامسونگ مناسبتره يا 42lcd660 ال جي ممنون مي شم مختصر توضيح بدين

scope82
24-10-2010, 22:38
الآن من بین دوتا تلویزیون موندم
پاناسونیک 50 اینچ v20 و سامسونگ ال ای دی 46 اینچ c 5550
پانا رو میگه 2390000
سام رو میگه 2335000
کدوم رو بگیرم؟
اگه خودتون بودید کدوم رو میگرفتید؟

kelishani
24-10-2010, 23:46
پانا رو میگه 2390000
سام رو میگه 2335000
کدوم رو بگیرم؟
دوست عزیز شما اگه v20 بگیری خیلی بهتره ولی بازم سلیقه ای کلا ال ای دی زیاد تصویر خوبی برای دیدن ماهواره و فیلمهای sd نداره.

t_tanhayam
25-10-2010, 00:06
خوب به نظرم مشكل صدا رو ميشه با سينماي خانگي حل كرد ، جدا از بحث قيمت، اين مدل از سامسونگ مناسبتره يا 42lcd660 ال جي ممنون مي شم مختصر توضيح بدين

-البته قصدم قياس led ها كه معمولا باريك شدند با lcd ها بود
-در مورد c6900 كمي بحث متفاوت هست هر چند ال اي دي حاشيه اي هست منتها قابل تامل هست و متفاوت با ديگر سري هاي led سام

-در مورد ld660 هم يكي از گزينه هاي مناسب از نظر قيمت وكيفيت وامكانات هست

-اگر هزينه مهم نيست c6900 انتخاب بهتري ميتونه باشه

---------- Post added at 12:06 AM ---------- Previous post was at 12:04 AM ----------

پانا رو میگه 2390000
سام رو میگه 2335000
کدوم رو بگیرم؟

-خيلي انتخابتون متفاوت هست مطمئنا v20 حرف هاي خيلي زيادي خواهد داشت از نظر كيفيت تصوير در برابر c5550

-شما اول بايد چك وچونه هات رو با خودت سر انتخاب ديزاين وزيبايي وامكانات با كيفيت تصوير بزني بعد انتخاب راحت ميشه واست

rezapolad
25-10-2010, 00:27
پس با توجه به تاپيكها بهترين گزينه تا قيمت حداكثر 2 ميليون چيه (از هر نظر مناسب باشه)؟؟؟

بسيار هم ممنون كه جواب مي دين

t_tanhayam
25-10-2010, 00:46
پس با توجه به تاپيكها بهترين گزينه تا قيمت حداكثر 2 ميليون چيه (از هر نظر مناسب باشه)؟؟؟

بسيار هم ممنون كه جواب مي دين

-به نظر شخصي من سراغ c650 برين گزينه خيلي مناسبي هست
-كنتراست خوب
-مشكي عميق
-امكانات عالي

-و مشكلات led هاي حاشيه اي رو هم نداره انتخاب معقولي هست

Mohammad_ch
25-10-2010, 00:48
سلام.
دوستان من بین این چند گزینه موندم.
سری 5 سامسونگ:
c585 46
سری 6:
46 c685
46 c695
توی رنج 1.8 تا 2.2 دیگه چه گزینه ایی هست.LCD
بعدش این که جریان این c که اول هر مدل هست چیه؟

t_tanhayam
25-10-2010, 00:53
سلام.
دوستان من بین این چند گزینه موندم.
سری 5 سامسونگ:
c585 46
سری 6:
46 c685
46 c695
توی رنج 1.8 تا 2.2 دیگه چه گزینه ایی هست.LCD
بعدش این که جریان این c که اول هر مدل هست چیه؟

-در مورد انتخاب خوب قطعا به c695 فكر كنيد
-در مورد c هم بر ميگيرده به توليدات سال 2010 كه با c شروع ميشه

Mohammad_ch
25-10-2010, 00:58
-در مورد انتخاب خوب قطعا به c695 فكر كنيد
-در مورد c هم بر ميگيرده به توليدات سال 2010 كه با c شروع ميشه

از کجا بفهمم که چه امکاناتی داره؟

t_tanhayam
25-10-2010, 01:02
از کجا بفهمم که چه امکاناتی داره؟

gloop
25-10-2010, 02:18
با سلام، به نظر شما بین این دو LED کدوم انتخاب بهتریه، C6960 سامسونگ یا D25 پاناسونیک و چرا؟
با تشکر

rezapolad
25-10-2010, 09:46
-به نظر شخصي من سراغ c650 برين گزينه خيلي مناسبي هست
-كنتراست خوب
-مشكي عميق
-امكانات عالي

-و مشكلات led هاي حاشيه اي رو هم نداره انتخاب معقولي هست

با تشكر از شما دوست گرامي

منظورتون گزينه LA40C650L1R با لينك زيره؟ و آيا 46 اينچ هم داره

قيمت 40 اينچ و 46 اينچ در چه محدوده اي قرار داره

t_tanhayam
25-10-2010, 10:06
با تشكر از شما دوست گرامي

منظورتون گزينه LA40C650L1R با لينك زيره؟

قيمت در چه محدوده اي قرار داره

-بله همين هست
-در مورد قيمت هم بزرگوار چون اعلام شده در اين تاپيك صحبت نشه رعايت كنيم
-اين پست رو ببينيد :

rezapolad
25-10-2010, 11:31
آقا اين شهر ما انگار نمي خوان هيچي داشته باشن اين c650 همون c695 مي گن c650 نداريم اما c695 داريم اي بابا...

scope82
25-10-2010, 15:51
v20 پاناسونیک
ساخت ژاپنه؟
مونتاژ کجاست؟
v10 چطوره؟
ببخشید که اینقدر سوال میکنم
الآن تمام سونیهای بازار رو چین میزنه؟

t_tanhayam
25-10-2010, 16:30
v20 پاناسونیک
ساخت ژاپنه؟
مونتاژ کجاست؟
v10 چطوره؟

گويا پنل ژاپني هست و مدل V20R مونتاژ -منتها مطمئن نيستم مونتاژ ايران باشه
-V10 كه دوستاني فرمودند ژاپني هست كه احتمالا پنل ژاپني هست و مونتاژ كشوري ديگه
-در مورد سوني هم نه اينطور نيست مالزيايي هم داره سري هاي جديد اكثزا مالزيايي هستند
-چيني بودن هم دليل بر بي كيفيت بودن نيست خيلي از وسايل صوتي وتصويري بخاطر كاهش هزينه در چين توليد ميشن
-چيني درجه اول و سوم داريم

gloop
25-10-2010, 16:56
با سلام خدمت اساتید و دوستان ، نظر شما در مورد LED پاناسونیک D25 چیه؟
D25 بهتره یا C6960 یا EX500 یا LE700 و لطفاً دلیلش رو بگید ؟
با توجه به اختلاف قیمت حدود 150 تا 200 هزار تومنی نسبت به LE700 می ارزه که این مدل رو انتخاب کنم؟
خواهش می کنم منو راهنمایی کنید، متشکرم

kelishani
25-10-2010, 20:45
v20 پاناسونیک
ساخت ژاپنه؟
مونتاژ کجاست؟
v10 چطوره؟
دوست عزیز من به دلیل اینکه خیلی در این رابطه بررسی کردم میگم خدمتتون از این اطلاعات هم مطمئن هستم چون از منبع خوب و مطمئنی به دست آوردم ولی آگه دوست داری خودتم بورو دنبالش.
1- پنل اصل ژاپن .
2 - مونتاژ سنگاپور.
3- قطعات هم ژاپن و سنگاپور.
اگه خواستی با گارانتی تهیه کنی حتما" از نمایندگیهای اصلی پاناسونیک تهیه کن قیمتها را دقت کن قیمت نماینده های پاناسونیک اصلی ثابت و مشخصه ولی تو بازار نرخها متفاوت اونها گارانتی معتبر ندارن و گارانتی که به شما میدن اصل نیست یعنی اگه بری سرا جنس بانه ای بهتر تا اونا رو با گارانتی تقلبی بگیری. به قدری گارانتی این دستگاهها تقلبی شده که هیچکس جز خود نمایندگیها نمیتونه تشخیص بده.پس خیلی رو این موضوع دقت کن.
امیدوارم بهترین انتخاب و داشته باشی.

t_tanhayam
25-10-2010, 20:54
با سلام خدمت اساتید و دوستان ، نظر شما در مورد LED پاناسونیک D25 چیه؟
D25 بهتره یا C6960 یا EX500 یا LE700 و لطفاً دلیلش رو بگید ؟
با توجه به اختلاف قیمت حدود 150 تا 200 هزار تومنی نسبت به LE700 می ارزه که این مدل رو انتخاب کنم؟
خواهش می کنم منو راهنمایی کنید، متشکرم

-در مورد d25 كه فكر ميكنم اقا مهدي مفصل در تاپيك lcd هاي پاناسونيك توضيح دادن
-در مورد c6900 سامسونگ هم خوب فكر ميكنم باز هم بحث هايي در تاپيك هاي سامسونگ و همينجا شده كمي دنبال كنيد مباحث رو
-در مورد ex500 نظر شخصي من بر اين هست سطح پايين تري نسبت به دو مدل مذكور داره
-در مورد le700 خوب full led هست ومعايب led هاي حاشيه اي رو نداره فكر ميكنم با توجه به قيمت گزينه مناسب تري باشه

hoora-1
25-10-2010, 21:19
یه بار دیگه سلام

میشه بگید کدوم یکی از این مدلا بهترن ؟ ال جی هستن !

26LCD340
32LCD560
32LCD800

یه سوال تکراری هم داشتم ، به نظرتون ترجیح ال جی به سامسونگ عاقلانه ست ؟ یا نه ؟

t_tanhayam
25-10-2010, 22:29
یه بار دیگه سلام

میشه بگید کدوم یکی از این مدلا بهترن ؟ ال جی هستن !

26LCD340
32LCD560
32LCD800

یه سوال تکراری هم داشتم ، به نظرتون ترجیح ال جی به سامسونگ عاقلانه ست ؟ یا نه ؟

خوب گزينه ها باز هم متفاوت هست 340 فول نيست يك مگ پنل هست
منظورتون sl800 هست ؟

-در مورد ال جي ويا سامسونگ هم بزرگوار كاملا سليقه اي هست خيلي ها ديزاين سامسونگ رو ميپسندند خيلي ها ال جي رو
در هر رده اي ه مشابه هم محصول دارند

scope82
26-10-2010, 00:01
le700 سامسونگه
زیر 2.500؟؟

t_tanhayam
26-10-2010, 10:08
le700 سامسونگه
زیر 2.500؟؟

-بزرگوار le700 شارپ منظورتون هست ديگه؟

scope82
26-10-2010, 12:08
-بزرگوار le700 شارپ منظورتون هست ديگه؟

آره
آره
همون

t_tanhayam
26-10-2010, 12:32
آره
آره
همون

40le 700 تقريبا 1700 قيمتش هست

live365
26-10-2010, 13:22
سلام دوستان اين قيمت 1700 تلوزيون le700 بدون گارانتي هستش؟

t_tanhayam
26-10-2010, 16:08
سلام دوستان اين قيمت 1700 تلوزيون le700 بدون گارانتي هستش؟

-بزرگوار با گارانتي هست براي قيمت ها به تاپيك قيمت ها رجوع كنيد

gloop
26-10-2010, 16:19
-در مورد d25 كه فكر ميكنم اقا مهدي مفصل در تاپيك lcd هاي پاناسونيك توضيح دادن
-در مورد c6900 سامسونگ هم خوب فكر ميكنم باز هم بحث هايي در تاپيك هاي سامسونگ و همينجا شده كمي دنبال كنيد مباحث رو
-در مورد ex500 نظر شخصي من بر اين هست سطح پايين تري نسبت به دو مدل مذكور داره
-در مورد le700 خوب full led هست ومعايب led هاي حاشيه اي رو نداره فكر ميكنم با توجه به قيمت گزينه مناسب تري باشه
ممنون از پاسختون
اگر قیمت رو درنظر نگیرید چطور؟ یعنی بین D25 و C6900

pouyan33
26-10-2010, 17:47
EX700.سونی سایز40 مشخصات:BE3 BRAVIA ENGINE / Edge LED / USB/ Motionflow100 Hz/BRAVIA sync /hdmi 4 /ambient sensor /ECO SETTINGS / Fhll HD 1080 / LIVE COLOUR / MPEGNOISE REDUCTION /Intelligent Picture pLUs\ قیمت 1,999,000

نام برند: سامسونگ

نام تجاری محصول: 40C7770

اندازه صفحه (قابل دیدن): 40 اینچ

نسبت تصویر: 16:9

وضوح تصوير: 2MP 1920*1080

هرتز: 200 HZ

زمان پاسخ گویی به تصویر: 4ms

كنتراست: 8.000.000:1

زاویه دید: 178 درجه

امکان تصویر در تصویر: فقط با ورودی های HDMI و COMPONENT

دكمه های كنترل كننده روی تلویزیون: لمسی

بلندگوی SRS: دارد

پشتیبانی زبان پارسی: دارد

ANYNET+: دارد

پورت USB عکس و فایل صوتی: دارد

پورت USB پخش فیلم: دارد

ورودی AV: دو عدد

ورودی COMPONENT: یک عدد

ورودی HDMI: چهار عدد

ورودی PC/DVI AUDIO IN: دارد

ورودی مانیتور RGB: دارد

ورودی شبکه LAN: دارد

خروجی Digital Audio Out(Optical): دارد

خروجی هدفون: ندارد

خروجی صداAUDIO OUT: دارد

خروجی تصویرVIDEO OUT: ندارد

ارتفاع با پایه رومیزی: 65cm

ارتفاع بدون پایه رومیزی: 58cm

عمق با پایه رو میزی: 27cm

عمق بدون پایه رو میزی: 3cm

عرض: 96cm

وزن: 17Kg

مصرف برق: 150Watt

هزینه نصب: رايگان

مدت گارانتی: 18 ماه

شرکت گارانتی کننده: سام سرويس

هدیه شما: نصف مبلغ سینمای خانگی C445

قرعه کشی: BMW

هزینه حمل تهران(کلیه نقاط): رايگان

هزینه حمل شهرستان(همه شهرستانها): رایگان

قیمت (ریال): 25.990.000
سامسونگه سه بعدی هم هست
هر چی پست میدم جواب داده نمیشه این بخش سایت مدیر مخصوصی نداره!

nimahandsomboy
26-10-2010, 21:42
با سلام

اقا من امروز جمهوری بودم

مغازه داره میگفت تلویزیون های سونی اکثرشون مونتاژ ایرا ن هست

ایا صحت داره؟؟

مگه مونتاژ مالزی نیست؟؟

من یه سری اطلاعات در مورد سامسونگ های سری 6000 میخوام همراه با قیمت
خیلی ممنون میشم

NiKtA20
26-10-2010, 21:53
سلام
من فردا صبح دارم میرم tv بگیرم، اما هنوز نمیدونم حتی LCD,LED یا پلاسما میخوام بگیرم
یه راهنمایی تا آخر امشب بکنین، ثواب داره به خدا...
چیزی که میخوام: 40 یا 42، سامسونگ یا پاناسونیک یا سونی؟؟؟
کیفیت تصویرش خوب باشه دیگه هرچی پیشنهاد میدین...
تو مایه های 1100 تا 1300 (دیگه بیشتر نشه) چی بگیرم؟
به نظرتون LED,LCD یا پلاسما؟؟؟
واسه تی وی و ماهواره و فیلم میخوام دیگه، انتظارمم زیاد بالا نیست ازش، کیفیت تصویر و خوشگلیش فقط...:20:
خدا خیرتون بده، مارو از بلاتکلیفی در بیارین...

nimahandsomboy
26-10-2010, 21:56
با سلام

اقا من امروز جمهوری بودم

مغازه داره میگفت تلویزیون های سونی اکثرشون مونتاژ ایران هستند

مگه سونی مونتاژ مالزی نیست؟؟؟

من یه سری اطاعات در مورد سری 6000 سامسونگ میخواستم همراه با قیمت

t_tanhayam
26-10-2010, 22:06
سلام
من فردا صبح دارم میرم tv بگیرم، اما هنوز نمیدونم حتی LCD,LED یا پلاسما میخوام بگیرم
یه راهنمایی تا آخر امشب بکنین، ثواب داره به خدا...
چیزی که میخوام: 40 یا 42، سامسونگ یا پاناسونیک
تو مایه های 1100 تا 1300 (دیگه بیشتر نشه) چی بگیرم؟
به نظرتون LED,LCD یا پلاسما؟؟؟
واسه تی وی و ماهواره و فیلم میخوام دیگه، انتظارمم زیاد بالا نیست ازش، کیفیت تصویر و خوشگلیش فقط...:20:
خدا خیرتون بده، مارو از بلاتکلیفی در بیارین...

-خوب با توجه به بودجتون و اينكه led ها چيز خاصي جز اسليم شدن و خوشگلي ندارند البته در رنج قيمت هاي پايين :46: بهتر سراغ lcd برين

-من فكر ميكنم با توجه به هزينه شما ميتونه دو گزينه مناسب باشه

-lg ld650
-samsung c550

-هر دو گزينه هاي خوبي هستند در رنج قيمت شما واينچ مورد نظرتون
-با امكانات خوبي مثل usb movei

-در مورد پلاسما هم ميتونيد به panasonic g10 فكر كنيد

-در مورد پلاسما ويا lcd هم ديگه كلي صحبت شده تاپيك داره مطالعه كنيد :

-سليقه خودتون رو هم در نظر بگيرين و همينطور زيبايي وامكانات ويا هر چيزي كه براتون مهم هست وانتخابتون رو انجام بدين

hoora-1
26-10-2010, 22:41
خوب گزينه ها باز هم متفاوت هست 340 فول نيست يك مگ پنل هست
منظورتون sl800 هست ؟

-در مورد ال جي ويا سامسونگ هم بزرگوار كاملا سليقه اي هست خيلي ها ديزاين سامسونگ رو ميپسندند خيلي ها ال جي رو
در هر رده اي ه مشابه هم محصول دارند

ممنون از جوابتون بله منظورم همون بود !
میشه بگید فول و مگ پنل چیه ؟ یعنی چه فرقی باهم داره ؟
و چند تا سوال دیگه :
1 - اینا که می گه بلند گوی دو تکه منظورشون چیه ؟
2 - Clear Voice II این چه قابلیتیه ؟
3 - بلند گوی نامرئی چیه ؟
4 - قیمت 32sl800 و 32lcd340 رو میشه بگید ؟
در کل بین این دوتا شما کدوم رو توصیه می کنید ؟

nimahandsomboy
26-10-2010, 23:15
یک تلویزیون full hd با مشخصات زیر میخوام

46 اینچ باشه

از برند سونی و سامسونگ باشه

تا سقف 1500 یا 1800 باشه

برای دیدن تلویزیون ,ماهواره و گاهی dvd

خیلی ممنون میشم منو راهنمایی کنید.

t_tanhayam
26-10-2010, 23:36
ممنون از جوابتون بله منظورم همون بود !
میشه بگید فول و مگ پنل چیه ؟ یعنی چه فرقی باهم داره ؟
و چند تا سوال دیگه :
1 - اینا که می گه بلند گوی دو تکه منظورشون چیه ؟
2 - Clear Voice II این چه قابلیتیه ؟
3 - بلند گوی نامرئی چیه ؟
4 - قیمت 32sl800 و 32lcd340 رو میشه بگید ؟
در کل بین این دوتا شما کدوم رو توصیه می کنید ؟

-خوب پنل هاي يك مگ رزولوشن 1366*768
و پنل هاي فول رزولوشن 1920*1080 رو دارند

در مورد قابليت هايي كه ذكر ميشه خوب هر برندي واژه هاي مخصوص خودش رو بكار ميبره در كل هدف بهبود تصوير وصدا هست حالا تحت هر عنواني
-در مورد بلند گو هاي نامرئي خوب حتما ديده نميشه در پنل و طوري جا سازي شده قابل مشاهده نيست

در مورد قيمت 340 570
sl800 750 قيمت ها حدوديه

-با هم ديگه قابل مفايسه نيستند مطمئنا sl انتخاب بهتري هست
200 هرتز
full hd
2 ميلي ثانيه
.
.

hoora-1
26-10-2010, 23:39
ممنون
بلند گوهای دوتکه هم میشه بگید ؟؟؟

NiKtA20
26-10-2010, 23:41
خیلی ممنونم تنهای عزیز
ال جی رو دوست ندارم، سعی میکنم بین c550 , g10 انتخاب کنم
بعدشم خیلی خوندم مطالب تاپیکارو، ولی آخرش نفهمیدم واسه من پلاسما بهتره یا ال سی دی
بهرحال خیلی خیلی ممنون از راهنماییت:11:

moslem47
27-10-2010, 00:39
سلام لطفا دوستان نظرشون را راجع به lcd jvc مدل LT-42Z49 بگید.
مشخصاتش چیه؟

t_tanhayam
27-10-2010, 01:49
خیلی ممنونم تنهای عزیز
ال جی رو دوست ندارم، سعی میکنم بین c550 , g10 انتخاب کنم
بعدشم خیلی خوندم مطالب تاپیکارو، ولی آخرش نفهمیدم واسه من پلاسما بهتره یا ال سی دی
بهرحال خیلی خیلی ممنون از راهنماییت:11:

-خواهش ميكنم
-بزرگوار اگر فيلم وتي وي ميبينيد خوب ميتونيد به ال سي دي ها بيشتر فكر كنيد
اگر براي بازي ميخواين وگيمر حرفه اي هستين قطعا پلاسما گزينه بهتري هست
-البته هر كسي نظر شخصي خودش رو داره اين هم نظر من بود :46:

---------- Post added at 01:49 AM ---------- Previous post was at 01:46 AM ----------

ممنون
بلند گوهای دوتکه هم میشه بگید ؟؟؟

-شايد منظور داشتن دو بلند گو در هر طرف پنل هست منظورم داشتن دو باند در هر طرفه

Setareh 2006
27-10-2010, 07:34
سلام
من قصد خرید تلویزیون دارم ، در این زمینه چند پرسش دارم :
با توجه به بودجه ام اگر بخوام تلویزیون بگیرم 32 اینچ رو باید بگیرم ولی از نظر کیفیت صدا و تصویر برام مهمه که از هر لحاظ بهترین باشه .
در فروشگاه سونی بهترین مدل ها طبق گفته فروشنده 32 اینچی LED EX700 و LCD EX500 هست . نظر شما چیه ? کدوم بهتره و ارزش هزینه کردن رو داره ؟
اگر سونی رو توصیه نمی کنید ، چه مارک و مدلی رو بهترین می دونید ؟
راستش یکی دو سال پیش از فروشگاه سامسونگ یک 32 اینچی آخرین مدل گرفته بودم وقتی بردم خونه و روشنش کردم از بویی که از قسمت لامپش می اومد سردرد گرفتم واسه همین مجبور شدم ببرم و پس بدم . آیا سونی هم مثل سامسونگ هستش ؟
این مانیتورهایی که تلویزیون هم هستند چه تفاوتی با تلویزیون از نظر کیفیت دارند ؟ اگر این نوع رو هم از نظر کیفیت صدا و تصویر تلویزیون و هم از نظر کاربرد مانیتور ، توصیه می کنید لطفا بگید چه مارک و مدلی بگیرم ؟

hoora-1
27-10-2010, 07:42
- ----------

-شايد منظور داشتن دو بلند گو در هر طرف پنل هست منظورم داشتن دو باند در هر طرفه

ممنون از جوابتون
جدیدترین و بهترین مدل ال جی 32 " رو میشه با قیمت بفرمایید !
راستی یه چیز دیگه ، اون قیمت 570 که گفتین واسه 32 اینچ 340 بود ؟
من خیلی شرمنده ام ! فکر کنم اشتباه نوشتم
واقعا معذرت می خوام منظورم 32lcd560 بود
بازم ازتون معذرت می خوام !
خیلی لطف می کنید جواب می دید و راهنماییم می کنید !

t_tanhayam
27-10-2010, 09:59
ممنون از جوابتون
جدیدترین و بهترین مدل ال جی 32 " رو میشه با قیمت بفرمایید !
راستی یه چیز دیگه ، اون قیمت 570 که گفتین واسه 32 اینچ 340 بود ؟
من خیلی شرمنده ام ! فکر کنم اشتباه نوشتم
واقعا معذرت می خوام منظورم 32lcd560 بود
بازم ازتون معذرت می خوام !
خیلی لطف می کنید جواب می دید و راهنماییم می کنید !

عرضم به حضورتون بله مدل 340 بود
در مورد مدل 570 قيمت رو اينجا ببينيد :

-فكر ميكنم توي 32 هاي ال جي ld660 بهترين گزينه ممكن باشه
-خواهش ميكنم بزرگوار در خدمتيم :10:

t_tanhayam
27-10-2010, 10:05
سلام
من قصد خرید تلویزیون دارم ، در این زمینه چند پرسش دارم :
با توجه به بودجه ام اگر بخوام تلویزیون بگیرم 32 اینچ رو باید بگیرم ولی از نظر کیفیت صدا و تصویر برام مهمه که از هر لحاظ بهترین باشه .
در فروشگاه سونی بهترین مدل ها طبق گفته فروشنده 32 اینچی LED EX700 و LCD EX500 هست . نظر شما چیه ? کدوم بهتره و ارزش هزینه کردن رو داره ؟
اگر سونی رو توصیه نمی کنید ، چه مارک و مدلی رو بهترین می دونید ؟
راستش یکی دو سال پیش از فروشگاه سامسونگ یک 32 اینچی آخرین مدل گرفته بودم وقتی بردم خونه و روشنش کردم از بویی که از قسمت لامپش می اومد سردرد گرفتم واسه همین مجبور شدم ببرم و پس بدم . آیا سونی هم مثل سامسونگ هستش ؟
این مانیتورهایی که تلویزیون هم هستند چه تفاوتی با تلویزیون از نظر کیفیت دارند ؟ اگر این نوع رو هم از نظر کیفیت صدا و تصویر تلویزیون و هم از نظر کاربرد مانیتور ، توصیه می کنید لطفا بگید چه مارک و مدلی بگیرم ؟

-خوب مدل هاي ex700 ‌بك لايت ال اي دي دارند و Ex500 ها ccfl ويا همون ال سي دي خودمون
-من تصورم بر اين هست كه همون ex500 رو بگيرين گزينه مناسب تري هست

-در مورد برندهاي ديگه هم خوب اتفاق ميوفته شانس شما...
-واي با توجه به اينكه به سوني علاقه دارين از همين برند مدلي رو انتخاب كنيد

-در مورد مانيوتورهايي كه tv هستند معمولا تصويرشون پايينتر از hdtv ها هستند واقعا زماني اين رو درك ميكنيد كه همزمان جايي ببينيد ويا استفاده كنيد (تجربه شخصي)

-زاويه ديد كمتر -برايتنس پايين تر -رنگ هاي بي روح تر -كنتراست پايين تر -امكانات كمتر -و....

-من توصيه ميكنم به hdtv فكر كنيد وسراغ مونيتور هاي tv دار نرين (البته هزينه رو هم بايد در نظر داشت) :46:

moslem47
27-10-2010, 17:38
سلام لطفا دوستان نظرشون را راجع به lcd jvc مدل LT-42Z49 بگید.
مشخصاتش چیه؟
جواب؟..........

t_tanhayam
27-10-2010, 19:33
جواب؟..........

-نزنيد :46:

-فكر ميكنم كنترل مولتي داشت به همه برندها ميخوره
-تصوير خوبي داره منتها در ايران محجور هست
-42 قيمتش حدود 1450 هست
-توصيه ميكنم سراغ برند هاي نام اشنا تري در ايران برين
براي مشخصات هم اينجا رو بخونيد :

pouyan33
27-10-2010, 23:00
یه LED تا قیمت 3میلیون ممنون میشم جواب داده بشه 46یا 40
برای پخش فیلم از PC
و XBOX360

hoora-1
27-10-2010, 23:08
با عرض شرمندگی 3 تا سوال دیگه هم داشتم
1- قیمت 32lcd430 چنده ؟
2- 32sl800 تله تکست هم داره ؟
3- این دو تا در مقایسه با هم چه جورند ؟

t_tanhayam
27-10-2010, 23:19
با عرض شرمندگی 3 تا سوال دیگه هم داشتم
1- قیمت 32lcd430 چنده ؟
2- 32sl800 تله تکست هم داره ؟
3- این دو تا در مقایسه با هم چه جورند ؟

-دوست عزيز توي پست قبلي در مورد اين مدل توضيح داده شد

-در مورد قيمت شما پست قبلي رو مطالعه كردين اصلا ؟

-در مورد مقايسه خوب sl سري ها 200 هرتز و زمان پاسخ دهي خيلي خوب 2 ميلي ثانيه رو دارند و پنل محافظ
-اما 430 فكر ميكنم 50 هرتز هست وزمان پاسخ دهي 4 ميلي ثانيه
-sl ‌انتخاب بهتري هست دوست عزيز

gazaleh123
27-10-2010, 23:36
با سلام من قصد خرید ال سی دی 46 یا 47 اینچ دارم و بین سونی ای ایکس 500 و توشیبا مدل zv600 e و شارپ مدل کواترون موندم

کیفیت تصویر و طبیغی بودن رنگها برام خیلی مهمهبه نظر شما کدامیک از این سه مورد بهترین است. آیا توشیبا در ایران نمایندگی

دارد. که اگرمشکل پیدا کرد قادر باشند تعمیرش کنند مرسی

Setareh 2006
28-10-2010, 07:49
-خوب مدل هاي ex700 ‌بك لايت ال اي دي دارند و Ex500 ها ccfl ويا همون ال سي دي خودمون
-من تصورم بر اين هست كه همون ex500 رو بگيرين گزينه مناسب تري هست

-در مورد برندهاي ديگه هم خوب اتفاق ميوفته شانس شما...
-واي با توجه به اينكه به سوني علاقه دارين از همين برند مدلي رو انتخاب كنيد

-در مورد مانيوتورهايي كه tv هستند معمولا تصويرشون پايينتر از hdtv ها هستند واقعا زماني اين رو درك ميكنيد كه همزمان جايي ببينيد ويا استفاده كنيد (تجربه شخصي)

-زاويه ديد كمتر -برايتنس پايين تر -رنگ هاي بي روح تر -كنتراست پايين تر -امكانات كمتر -و....

-من توصيه ميكنم به hdtv فكر كنيد وسراغ مونيتور هاي tv دار نرين (البته هزينه رو هم بايد در نظر داشت) :46:
جای بسی قدردانی هست که شما سریع به سوالات پاسخ میدین ، از این بابت از شما ممنونم :11:
به این ترتیب با توجه به راهنمایی شما دیگه به مانیتور فکر نمی کنم.
در مورد اینکه گفتین من به سونی علاقه دارم ، اگر شما مارک دیگری رو از هر لحاظ بهتر از سونی می دونین خوشحال میشم که معرفی کنید
بین دو مدل LED EX700 و LCD EX500 علاوه بر LED و باریکتر بودن آن ، نکته ی دیگری که نظرم رو به سمت مدل LED EX700 جلب کرد اینه که طبق گفته فروشنده و مشخصات درج شده در کاتالوگ این مدل دارای گیرنده دیجیتال ----T هست و با توجه به اینکه ساختمان ما در بین چند ساختمان بلندتر قرار گرفته و با آنتن معمولی تصویر خوبی نداریم فکر کردم این مدل از این نظر برتر از LCD EX500 باشه . اما با توجه به راهنمایی شما و اینکه بودجه من کمتر از مدل LED EX700 هست فکر می کنم بهترین انتخاب همون LCD EX500 باشه .
قبل از خرید یکی دو سوال دیگه دارم . کیفیت صدا برام به همون اندازه ی کیفیت تصویر مهمه . صدای این مدل LCD EX500 بم نیست ؟ و دیگر اینکه آیا وقتی روشن میشه بوی خاصی ازش نمیاد ؟
سوال دیگه اینکه آیا LCD EX500 قابل اتصال به کامپیوتر هم هست ؟

t_tanhayam
28-10-2010, 09:44
جای بسی قدردانی هست که شما سریع به سوالات پاسخ میدین ، از این بابت از شما ممنونم :11:
به این ترتیب با توجه به راهنمایی شما دیگه به مانیتور فکر نمی کنم.
در مورد اینکه گفتین من به سونی علاقه دارم ، اگر شما مارک دیگری رو از هر لحاظ بهتر از سونی می دونین خوشحال میشم که معرفی کنید
بین دو مدل LED EX700 و LCD EX500 علاوه بر LED و باریکتر بودن آن ، نکته ی دیگری که نظرم رو به سمت مدل LED EX700 جلب کرد اینه که طبق گفته فروشنده و مشخصات درج شده در کاتالوگ این مدل دارای گیرنده دیجیتال ----T هست و با توجه به اینکه ساختمان ما در بین چند ساختمان بلندتر قرار گرفته و با آنتن معمولی تصویر خوبی نداریم فکر کردم این مدل از این نظر برتر از LCD EX500 باشه . اما با توجه به راهنمایی شما و اینکه بودجه من کمتر از مدل LED EX700 هست فکر می کنم بهترین انتخاب همون LCD EX500 باشه .
قبل از خرید یکی دو سوال دیگه دارم . کیفیت صدا برام به همون اندازه ی کیفیت تصویر مهمه . صدای این مدل LCD EX500 بم نیست ؟ و دیگر اینکه آیا وقتی روشن میشه بوی خاصی ازش نمیاد ؟
سوال دیگه اینکه آیا LCD EX500 قابل اتصال به کامپیوتر هم هست ؟

-خواهش ميكنم عزيز
-در مورد كيفيت صدا سوني معمولا بهتر از بقيه برندهاست يا در مدل هايي كه من شنيدم بهتر بوده
-در مورد بوي خاص خوب وقتي وسايل برقي نو هستند كمي شايد بوي عجيبي بدن ولي چند روز بعد ازش خبري نيست
-در مورد اتصال به كامپيوتر تمام hdtv ها اين قابليت رو دارند با كابل hdmi , vga در بعضي مدلها dvi هم هست

scope82
28-10-2010, 10:31
سلام بر اساتید
بالاخره با کمک شما دوستان بخصوص استاد T_tanhayam
یه LED سامسونگ46 اینچ مدل C5550 گرفتم
اگه چیزی به ذهنتون میرسه که باید در مورد تلویزیون بدونم بهم بگید
ممنون
آقا من چطور میتونم از Wi-Fi استفاده کنم؟
با آیفون 3Gs نمیشه به صورت بیسیم فیلم پخش کرد؟؟
درمورد Lan هم نیم خط توضیح بدید بی زحمت

ممنون از توجهتون

شاد باشید :دی

hoora-1
28-10-2010, 10:32
-دوست عزيز توي پست قبلي در مورد اين مدل توضيح داده شد

-در مورد قيمت شما پست قبلي رو مطالعه كردين اصلا ؟

-در مورد مقايسه خوب sl سري ها 200 هرتز و زمان پاسخ دهي خيلي خوب 2 ميلي ثانيه رو دارند و پنل محافظ
-اما 430 فكر ميكنم 50 هرتز هست وزمان پاسخ دهي 4 ميلي ثانيه
-sl ‌انتخاب بهتري هست دوست عزيز

ممنون و شرمنده
کسی بهم گفته براش تحقیق کنم !
و تله تکست مهم بوده براش اما چون تو امکانات sl حرفی ازش زده نشده به شک افتاده ! می خوام ببینم امکان داره تله تکست داشته باشه و تو توضیحاتش نباشه ؟ و از کجا باید بفهمم ؟
و یه چیز دیگه قیمت 32" 430 اونجا نبود نگاه کرده بودم - فقط یه 42" بود !

من شرمنده ام امروز دیگه می خواد بخره و شما از دست من راحت میشی !

baharshiraz
28-10-2010, 10:37
بین ال جی42 lcd470 و سامسونگ 40c575 کدوم رو خریداری کنیم؟

t_tanhayam
28-10-2010, 10:41
سلام بر اساتید
بالاخره با کمک شما دوستان بخصوص استاد T_tanhayam
یه LED سامسونگ46 اینچ مدل C5550 گرفتم
اگه چیزی به ذهنتون میرسه که باید در مورد تلویزیون بدونم بهم بگید
ممنون
آقا من چطور میتونم از Wi-Fi استفاده کنم؟
با آیفون 3Gs نمیشه به صورت بیسیم فیلم پخش کرد؟؟
درمورد Lan هم نیم خط توضیح بدید بی زحمت

ممنون از توجهتون

شاد باشید :دی

-خواهش ميكنم مبارك باشه فكر كنم توي اين تاپيك بپرسي بهتره بعد ببينيم چي ميشه به هم صحبت ميكنيم :46:

---------- Post added at 10:41 AM ---------- Previous post was at 10:38 AM ----------

ممنون و شرمنده
کسی بهم گفته براش تحقیق کنم !
و تله تکست مهم بوده براش اما چون تو امکانات sl حرفی ازش زده نشده به شک افتاده ! می خوام ببینم امکان داره تله تکست داشته باشه و تو توضیحاتش نباشه ؟ و از کجا باید بفهمم ؟
و یه چیز دیگه قیمت 32" 430 اونجا نبود نگاه کرده بودم - فقط یه 42" بود !

من شرمنده ام امروز دیگه می خواد بخره و شما از دست من راحت میشی !

-خواهش ميكنم شما 1000 تا سوال بپرس
-در جواب قيمت باز هم دقت نكردين :46: بهتون در همون پست اول گفتم 32lcd340 قيمتش چقدر هست (570)
-در مورد 430 پيدا نكردم ببينم جايي پيدا ميشه قيمت
-اينقدر اينجا قيمت ميديم بالاخره ميزننمون عنوان تاپيك رو بايد رعايت كنيم دوستان :46:
-در مورد تلتكست نگران نباشين امكان نداره نداشته باشه اونجا عنوان نشده
-مراحمين اينطور نگين :10:

t_tanhayam
28-10-2010, 10:48
بین ال جی42 lcd470 و سامسونگ 40c575 کدوم رو خریداری کنیم؟

-خوب هر دو تا 50 هرتز هستند و تقريبا از نظر خصوصيات مشابه هم هستند
-فكر ميكنم تنها ديزاين و علاقه شخصي خودتون ميتونه تعيين كننده باشه
-البته سامسونگ usb movei داره نميدونم اين مدل ال جي داره يا نه

gazaleh123
28-10-2010, 11:01
بین ال سی دی توشیبا 47zv600e , سونی ex500 و شارپ کواترون کدامیک بهترین کیفیت تصویر و رنگهای زنده و طبیعی را دارند

آیا توشیبا در ایران نمایندگی دارد برای تعمیر السی دی. متشکرم

t_tanhayam
28-10-2010, 13:06
بین ال سی دی توشیبا 47zv600e , سونی ex500 و شارپ کواترون کدامیک بهترین کیفیت تصویر و رنگهای زنده و طبیعی را دارند

آیا توشیبا در ایران نمایندگی دارد برای تعمیر السی دی. متشکرم

-مطمئنا كواترون حرف هاي بيشتري براي گفتن داره هر چند توشيبا هم تصوير زيبايي داره
-بله قطعا نمايندگي تعمير هم داره فكر ميكنم پارس الرمس وارد كننده محصولاتش هست

pinkman2
28-10-2010, 20:57
با سلام خىىمت همه ىوستان به ويژه جناب t_tanhayam
بنده خیلی تحقیق کردم تا به v20 پاناسونیک رسیدم ولی به عنوان نظر آخر می فرمایید که همینو بگیرم یا یکم بودجمو بیشتر کنم c7000 سامسونگ بكيرم؟؟؟
يه دنيا ممنون ميشم راهنماييم كنين

dr-ali
28-10-2010, 22:28
درود
من قصد خرید LCD SAMSUNG 40C650 یا LG 42lcd660 رو دارم و تا حالا ال سی دی و فول اچ دی نداشتم!
میخواستم ببینم
1) آیا رسیورهای معمولی رو بهشون میشه وصل کرد؟ منظورم اینه که عوض و بدل کردن پورت نداره که؟
2)آیا تصاویر به نسبت 4/3 رو بصورت کشیده پخش میکنه؟ یا تنظیمی داره که بشه تصاویر کشیده نشن؟
3) آیا زیر نویس فارسی رو درست نشون میده!
4) آیا مارک XVISION تلوزیون 40 یا 46 اینچی معادل امکانات و کیفیت این دو مدلی که در بالا گفتم دارد؟ لطفا اسمش را بگویید. اینو برای این گفتم که ترجیح میدم اگه بشه پول کمتری بدم ولی جنس خوب و اروزنی مثل XVISION که دیدم خیلی ها ازش راضی هستند بخرم!
با تشکر

t_tanhayam
28-10-2010, 22:42
درود
من قصد خرید LCD SAMSUNG 40C650 یا LG 42lcd660 رو دارم و تا حالا ال سی دی و فول اچ دی نداشتم!
میخواستم ببینم
1) آیا رسیورهای معمولی رو بهشون میشه وصل کرد؟ منظورم اینه که عوض و بدل کردن پورت نداره که؟
2)آیا تصاویر به نسبت 4/3 رو بصورت کشیده پخش میکنه؟ یا تنظیمی داره که بشه تصاویر کشیده نشن؟
3) آیا زیر نویس فارسی رو درست نشون میده!
4) آیا مارک XVISION تلوزیون 40 یا 46 اینچی معادل امکانات و کیفیت این دو مدلی که در بالا گفتم دارد؟ لطفا اسمش را بگویید. اینو برای این گفتم که ترجیح میدم اگه بشه پول کمتری بدم ولی جنس خوب و اروزنی مثل XVISION که دیدم خیلی ها ازش راضی هستند بخرم!
با تشکر

1-بله ميشه وصل كرد همه ورودي ها از جمله كامپوزيت رو دارند
2-تا حدودي بله و اين طبيعيه -بله تنظيماتي داره كه همون 4/3 بمونه
3-منظورتون از زير نويس فارسي usb مدل هايي كه گفتين هست؟ بله بدون مشكل نشون ميده البته srt
4- من نميشناسم مدلي رو كه اين قابليت ها رو داشته باشه در xvision

matin_vv
28-10-2010, 23:02
سلام به همه دوستان و اساتید.
من دنبال خرید یک دستگاه تلویزیون هستم. انتظاراتم هم این ها هست:
سایز 40 تا 46 اینچ
محدوده قیمت، حوالی 2 تومان.
گیرنده دیجیتال داخلی (----t)
wi-fi و پورت lan و از اینجور چیزا.
چی پیشنهاد میکنید؟

t_tanhayam
28-10-2010, 23:15
سلام به همه دوستان و اساتید.
من دنبال خرید یک دستگاه تلویزیون هستم. انتظاراتم هم این ها هست:
سایز 40 تا 46 اینچ
محدوده قیمت، حوالی 2 تومان.
گیرنده دیجیتال داخلی (----t)
wi-fi و پورت lan و از اینجور چیزا.
چی پیشنهاد میکنید؟

-در مورد ----t كه خوب در بعضي مدل هاي برندها وجود داره

-sony ex700
-samsung c650
-lg ld650

-در مورد wi-fi كه اكثرا ندارند وبايد جداگانه دانگل usb تهيه كنيد
-و اما در مورد lan اكثر hdtv هاي امروزي اين قابليت رو دارند

fiorano
29-10-2010, 01:12
سلام.می خواستم بدونم samsung 40c5550 با 50hrz و 4ms مشکلی تو تصویرای سریع مثل فوتبال نداره.کلا ارزش خرید داره.ممنون

saeed20020
29-10-2010, 01:18
دوباره سلام

من c650 میخواستم بخرم از بانه که موجود نیست و قیمتش بالا رفته یکم نظرشما در مورد 6200 چیه؟6900 هم 200 هزار تومان بیشتر هست اگه پیشنهاد دیگری دارین بگید لطفا

t_tanhayam
29-10-2010, 10:11
سلام.می خواستم بدونم samsung 40c5550 با 50hrz و 4ms مشکلی تو تصویرای سریع مثل فوتبال نداره.کلا ارزش خرید داره.ممنون

-اگر دنبال led سام هستين به c6900 فكر كنيد هر چند گرون تر هستند و يا به c650

---------- Post added at 10:11 AM ---------- Previous post was at 10:10 AM ----------

دوباره سلام

من c650 میخواستم بخرم از بانه که موجود نیست و قیمتش بالا رفته یکم نظرشما در مورد 6200 چیه؟6900 هم 200 هزار تومان بیشتر هست اگه پیشنهاد دیگری دارین بگید لطفا

-c6900 ميتونه گزينه خوبي باشه براي جايگزيني به c6200 فكر نكنيد

matin_vv
29-10-2010, 10:18
-در مورد ----t كه خوب در بعضي مدل هاي برندها وجود داره

-sony ex700
-samsung c650
-lg ld650

-در مورد wi-fi كه اكثرا ندارند وبايد جداگانه دانگل usb تهيه كنيد
-و اما در مورد lan اكثر hdtv هاي امروزي اين قابليت رو دارند

ممنونم از راهنمایی. حالا اگر بخواید یکی از این سه مدل رو خودتون انتخاب کنید، انتخابتون کدومه؟:11:

Setareh 2006
29-10-2010, 12:51
-خواهش ميكنم عزيز
-در مورد كيفيت صدا سوني معمولا بهتر از بقيه برندهاست يا در مدل هايي كه من شنيدم بهتر بوده
-در مورد بوي خاص خوب وقتي وسايل برقي نو هستند كمي شايد بوي عجيبي بدن ولي چند روز بعد ازش خبري نيست
-در مورد اتصال به كامپيوتر تمام hdtv ها اين قابليت رو دارند با كابل hdmi , vga در بعضي مدلها dvi هم هست
ممنون از پاسختون :11:
دوست عزیز اگر جسارت نباشه یک سوال دیگه برام پیش اومده که ازتون می پرسم :
در بین همه مارک های موجود ، شما سونی EX500 رو بهم پیشنهاد کردید ولی در پاسخ به پرسش gazaleh123 که از شما پرسید

بین ال سی دی توشیبا 47zv600e , سونی ex500 و شارپ کواترون کدامیک بهترین کیفیت تصویر و رنگهای زنده و طبیعی را دارند؟
شما پاسخ دادین :

-مطمئنا كواترون حرف هاي بيشتري براي گفتن داره هر چند توشيبا هم تصوير زيبايي داره

به این ترتیب شارپ کواترون برتر از سونی EX500 هست ، درسته ؟

pinkman2
29-10-2010, 13:53
خواهشن یکی از دوستان جواب منم بدن
بنده خیلی تحقیق کردم تا به v20 پاناسونیک رسیدم ولی به عنوان نظر آخر می فرمایید که همینو بگیرم یا یکم بودجمو بیشتر کنم c7000 سامسونگ بكيرم؟؟؟
c7000 ارزششو داره؟؟

t_tanhayam
29-10-2010, 14:11
ممنونم از راهنمایی. حالا اگر بخواید یکی از این سه مدل رو خودتون انتخاب کنید، انتخابتون کدومه؟:11:

-خوب بحث سليقه اي هم ميشه
ex700 ال اي دي حاشيه اي هست و معايب وم مزاياي اونها رو قطعا داره
lg ld650 ‌هم قيمت مناسبي داره منتها پنل شفاف نيست
-نظر من بيشتر روي c650 ‌هست با توجه به البته نظر شخصيم
توصيه ميكنم شما هم اين پنل ها رو از نزديك ببينيد و مقايسه اي داشته باشين وانتخابتون رو انجام بدين

t_tanhayam
29-10-2010, 14:20
ممنون از پاسختون :11:
دوست عزیز اگر جسارت نباشه یک سوال دیگه برام پیش اومده که ازتون می پرسم :
در بین همه مارک های موجود ، شما سونی EX500 رو بهم پیشنهاد کردید ولی در پاسخ به پرسش gazaleh123 که از شما پرسید

شما پاسخ دادین :

به این ترتیب شارپ کواترون برتر از سونی EX500 هست ، درسته ؟

-در مورد پيشنهاد بزرگوار بين مدل هايي كه فرمودين بهتون گفتم
-همينطوره كواترون تكنولوژي خاص خودش رو داره و full led هست برتري هاي خودش رو داره

-تاپيك خوبي داره ميتونيد مطالعه كنيد :

---------- Post added at 02:20 PM ---------- Previous post was at 02:17 PM ----------

خواهشن یکی از دوستان جواب منم بدن
c7000 ارزششو داره؟؟

-سلام دوست عزيز در مورد انتخاب بين دو مدل ذكر شده تفاوت هاي فاحشي وجود داره يكي پلاسماست و ديگري led 3d
اول بايد ببيني برات چي مهمتر هست
-از نظر امكانات شك نكن كه c7000 بيشتره وبهتره
-از نظر تصوير هم شك نكن v20 بهتره
-هر چند مقوله امكانات و تصوير خيلي واقعا سليقه اي ميشه
-در مورد 3d هم به نظرم بايد كمي صبر كرد وقتش نيست :46:

afshin49
29-10-2010, 14:37
-در مورد 3d هم به نظرم بايد كمي صبر كرد وقتش نيست :46:
سلام دوست عزیز
یعنی حتی ارزش نداره منتظر VT20 هم بشیم؟
ممنون از نظرات گرانقدر شما:20:

t_tanhayam
29-10-2010, 14:46
سلام دوست عزیز
یعنی حتی ارزش نداره منتظر VT20 هم بشیم؟
ممنون از نظرات گرانقدر شما:20:

-بحث برند خاصي نيست با كمبود منابع 3d واقعا پول دادن بهش كمي كه نه خيلي سليقه اي ميشه شايد براي كسايي كه علاقه دارند به تكنولوژي روز توجيه پذير باشه
-شما دارين پول به امكاناتي ميدين كه ممكن تا 2 سال اينده يا بيشتر حتي به خوبي فراگير نشه
-با توجه به رشد چشم گير hdtv ها مخصوصا در 3d ها شما يكجورايي دارين نسخه هاي ابتدايي اين تكنولوژي جوان رو ميگيرين

afshin49
29-10-2010, 15:02
ممنون از توجهتون.
من حداکثر تا یک ماه دیگه باید تلویزیون رو بگیرم و با مطالعاتی که در این فوروم پر بار و چند جای دیگه داشتم بین موارد ذیل هنوز مردد هستم.قیمت هم اگر ارزشش رو داشته باشه مهم نیست:
پیونر کورو اگر پیدا بشه
پلاسما پاناسونیک 50 اینچV20
فیلیپس 9704
ال جی LX 9500
شارپ کواترون
واقعا گیج شدم:20:اگر شما بودید چه میکردید(برام اول کیفیت تصویر مهمه و بعد امکانات و اگر همه چیز تموم باشه چه بهتر چون حداقل تا 5 سال دیگه عوضش نخواهم کرد.

saeed20020
29-10-2010, 15:10
سلام دوستان

کسی از دوستان اشنا داره به قیمت بانه در مشهد ال سی دی داشته باشه پیام خصوصی بدین لطفا

یک سوال فنی دیگه داشتم بین ex500سونی , c650 وc6200 کدام بهتر هست ایا سونی ex500 بهتر از c6200 سامسونگ هست؟ سونی که در بانه وجود دارن اصلی هستن یا ساخت چین؟ از کجا میشه فهمید؟و بین c6900 وex700 سایز 46 کدام بهتر هست ؟لطفا با دلایل فنی جواب بدین ممنون میشم با تشکر از مهندسین :11:

t_tanhayam
29-10-2010, 15:11
ممنون از توجهتون.
من حداکثر تا یک ماه دیگه باید تلویزیون رو بگیرم و با مطالعاتی که در این فوروم پر بار و چند جای دیگه داشتم بین موارد ذیل هنوز مردد هستم.قیمت هم اگر ارزشش رو داشته باشه مهم نیست:
پیونر کورو اگر پیدا بشه
پلاسما پاناسونیک 50 اینچV20
فیلیپس 9704
ال جی LX 9500
شارپ کواترون
واقعا گیج شدم:20:اگر شما بودید چه میکردید(برام اول کیفیت تصویر مهمه و بعد امکانات و اگر همه چیز تموم باشه چه بهتر چون حداقل تا 5 سال دیگه عوضش نخواهم کرد.

-خواهش ميكنم
-در مورد پايونيير كه خوب قضيه منتفي هست خيلي قيمت هاي نجومي ومدل هاي معدودي كه اگر بتونيد پيدا كنيد
-در مورد v20 هم بسيار گزينه خوبيه با توجه به اينكه تصوير فوق العاده اي در hdtv ها داره
-در مورد فيليپس هم باز هم ميشه گفت متفاوت هست كارش واقعا برند خاصيه
-در مورد lx 9500 هم همينطور با توجه به رويو هايي كه مياد جز بهترين هاست
-در مورد كواترون هم كه تكنولوژي خاص خودش رو داره ميشه بحث هاي زيادي كرد

-تمام مدل هاي انتخابي جز بهترين هاست وتمايز بين اونها گذاشتن كار سختيه
-توصيه ميكنم به موارد ديگه اي كه براتون مهم هست ديزاين زيبايي امكانات پلاسما ويا غير پلاسما هزينه و ساير موارد توجه كنيد تا بتونيد از اين بلبشو :46: نجات پيدا كنيد :10:

saeed20020
29-10-2010, 15:15
سلام دوستان

کسی اشنا در مشهد داره ال سی دی به قیمت بانه داشته باشه/ پیام خصوصی بدین

یک سوال فنی دیگه بینc650 وسونیex500 سایز46 و c6200 کدام بهتر هست؟ و بین6900 سامسونگ وex700 سایز46 کدام بهتر هست لطفا با ذکر دلایل فنی ....
با تشکر از مهندسین

fiorano
29-10-2010, 16:09
ممنون از جواب و پیشنهادتون.اگه فقط بشه همین 5550 رو خرید چی؟مشکلی که گفتم نداره؟بعد اینکه میگین full led منظورتون چیه؟یعنی بیشتر از بک لایته؟

Setareh 2006
29-10-2010, 17:29
-در مورد پيشنهاد بزرگوار بين مدل هايي كه فرمودين بهتون گفتم
-همينطوره كواترون تكنولوژي خاص خودش رو داره و full led هست برتري هاي خودش رو داره

-تاپيك خوبي داره ميتونيد مطالعه كنيد :

---------- Post added at 02:20 PM ---------- Previous post was at 02:17 PM ----------

ممنونم دوست عزیز ! حتما مطالعه اش می کنم .
شما بین این دو مدل کدوم رو ترجیح میدین ؟

t_tanhayam
29-10-2010, 17:35
ممنونم دوست عزیز ! حتما مطالعه اش می کنم .
شما بین این دو مدل کدوم رو ترجیح میدین ؟

-اگر منظورتون بين ex500 وكواترون هست فكر ميكنم كواترو ن قابليت هاي بهتري داشته باشه

fiorano
29-10-2010, 22:25
ممنون از پیشنهادتون.حالا اگه فقط همین 5550 رو بتونیم بگیریم چی؟مشکلی نداره؟بعد اینکه میگین full led منظورتون چیه؟

Setareh 2006
30-10-2010, 06:53
-اگر منظورتون بين ex500 وكواترون هست فكر ميكنم كواترو ن قابليت هاي بهتري داشته باشه
بله درسته منظورم بین دو مدل EX500 و کواترون هست .
آیا شارپ کواترون همون LE820 هست ؟ آیا 32 اینچ هم داره یا نه ؟ قیمتش رو هم اگر بگین ممنون میشم
آیا کیفیت صدای شارپ کواترون از سونی LCD EX500 بهتره یا در یک حد هستند ؟
با توجه به راهنمایی شما امکانش هست که همون کواترون رو بگیرم .

t_tanhayam
30-10-2010, 08:54
ممنون از جواب و پیشنهادتون.اگه فقط بشه همین 5550 رو خرید چی؟مشکلی که گفتم نداره؟بعد اینکه میگین full led منظورتون چیه؟یعنی بیشتر از بک لایته؟

-به نظر من با توجه به هم قيمت بودن تقريبي با c650 سراغ اون برين
-در مورد اينكه چه تفاوت هايي دارند ميتونيد تاپيك زير رو بخونيد كاملا متوجه ميشين و شايد نظرتون عوض شد :

t_tanhayam
30-10-2010, 09:12
بله درسته منظورم بین دو مدل EX500 و کواترون هست .
آیا شارپ کواترون همون LE820 هست ؟ آیا 32 اینچ هم داره یا نه ؟ قیمتش رو هم اگر بگین ممنون میشم
آیا کیفیت صدای شارپ کواترون از سونی LCD EX500 بهتره یا در یک حد هستند ؟
با توجه به راهنمایی شما امکانش هست که همون کواترون رو بگیرم .

-بله le 820 كه از تكنولوژي rgby استفاده ميكنه ميتونيد توضيحاتي رو به فارسي اينجا بخونيد:

-اما در مورد اينچ ها فكر ميكنم 40 اينچ به بالا هست
-در مورد قيمت خوب كمي overprice هست 40le820 نزديك 2.6

Lavania
30-10-2010, 11:09
با سلام خدمت دوستان
من به شخصه از مارک سونی خوشم میاد برای خرید ال ای دی اما به گفته بعضی از دوستان سامسونگ و ال جی هم مدل های خوبی هستن و هیچ تفاوتی با سونی ندارن و اگر هم سونی قیمت بالایی میگیره فقط پول مارک شو میگیره و بس !!!!
مثلا اخرین مدل سری 6 سامسونگ 6900 ال ای دی یکی از دوستانم هفته قبل گرفته بود 1500 اما بطور مثال ان ایکس سونی رو میدن 2300 بنظر خیلی ها که من پرسیدم ارزششو نداره حالا میخواستم از شما راهنمایی بگیرم و البته بعضی ها هم میگن که سامسونگ زود خراب میشه ؟؟؟؟ با این حالت که من به شخصه زیاد از تی وی استفاده میکنم شما چه مارکی و مدلی رو پیشنهاد میکنید ممنون میشم قیمت رو هم بگید

p30pc
30-10-2010, 14:15
باسلام خدمت همه دوستان بخصوص Alucard* جان وتشکر از همه تلاشهاش
بتازگی یه 40c530 هدیه گرفتم میخواستم ببینم چه جوریاست؟اول گفتم با 550 عوض کنم که اترنت داره اما کاربرد بخصوصی فکرنکنم داره؟
در همین رنج یا فوقش کمی زیادتربا چی عوض کنم که انتخاب خوبی کرده باشم ؟مطالب سایتو نسبتا خوندم،پلاسما پانا G10 چطوره ؟یا یه برند ارزونتر؟یا ex400 یا lh500 ؟
t_tanhayam
30-10-2010, 14:56
با سلام خدمت دوستان
من به شخصه از مارک سونی خوشم میاد برای خرید ال ای دی اما به گفته بعضی از دوستان سامسونگ و ال جی هم مدل های خوبی هستن و هیچ تفاوتی با سونی ندارن و اگر هم سونی قیمت بالایی میگیره فقط پول مارک شو میگیره و بس !!!!
مثلا اخرین مدل سری 6 سامسونگ 6900 ال ای دی یکی از دوستانم هفته قبل گرفته بود 1500 اما بطور مثال ان ایکس سونی رو میدن 2300 بنظر خیلی ها که من پرسیدم ارزششو نداره حالا میخواستم از شما راهنمایی بگیرم و البته بعضی ها هم میگن که سامسونگ زود خراب میشه ؟؟؟؟ با این حالت که من به شخصه زیاد از تی وی استفاده میکنم شما چه مارکی و مدلی رو پیشنهاد میکنید ممنون میشم قیمت رو هم بگید

-در مورد over price بودن سوني در بعضي مدل ها همينطوره
-ولي يادمون نره سوني سخت افزار خوبي داشته چيزي كه ازش يادمون هست اكثرا خاطرات خوبي هست :46:
-در مورد خرابي برندها هم خوب ديگه توي هر برندي ممكنه پيش بياد از جمله سامسونگ نميدونم والا چي بگم :46:
-سليقه ونظر شخصي خودت رو در نظر بگير بهترين كار هست

fiorano
30-10-2010, 14:57
یعنی شما فکر میکنید c650 چون یه lcd تقریبا خوبه نسبت به c5550 که یه led رده پایینه پنل بهتری داره؟

t_tanhayam
30-10-2010, 19:51
یعنی شما فکر میکنید c650 چون یه lcd تقریبا خوبه نسبت به c5550 که یه led رده پایینه پنل بهتری داره؟

-بحث رده بندي نيست c650 از خيلي از led هاي سري 6 سام هم تصوير وكنتراست قابل قبول تري داره
-بحث تفاوت ال اي دي هاي حاشيه اي وال سي دي هاست

Setareh 2006
31-10-2010, 08:49
-اما در مورد اينچ ها فكر ميكنم 40 اينچ به بالا هست
-در مورد قيمت خوب كمي overprice هست 40le820 نزديك 2.6
خیلی حیف شد که 32 اینچ نداره چون بودجه من در حد همون 32 اینچ هست :20:

p30pc
31-10-2010, 09:55
باسلام خدمت همه دوستان بخصوص Alucard* جان وتشکر از همه تلاشهاش
بتازگی یه 40c530 هدیه گرفتم میخواستم ببینم چه جوریاست؟اول گفتم با 550 عوض کنم که اترنت داره اما کاربرد بخصوصی فکرنکنم داره؟
در همین رنج یا فوقش کمی زیادتربا چی عوض کنم که انتخاب خوبی کرده باشم ؟مطالب سایتو نسبتا خوندم،پلاسما پانا G10 چطوره ؟یا یه برند ارزونتر؟یا ex400 یا lh500 ؟

بابا یکیم به داد ما برسه:41:

vvc
31-10-2010, 11:45
شما بین پلاسما یا ال سی دی یکی رو انتخاب بکن
تا دوستان با اون حدود قیمت یکی رو بهت پیشنهاد بدن :5:

t_tanhayam
31-10-2010, 14:35

-فكر ميكنم بتوني با c630 يا c650 عوض كني خيلي بهتر ميشه
در مورد g10 هم خوب قديمي شده ديگه با وجود v20 اگر بحث هزينتون البته جوابگو باشه
-در مورد lh500 هم بهتره به lh700 ‌فكر كنيد در اون رنج قيمت

imeni
31-10-2010, 15:10
دوستان ممكنه از لحاظ تفاوت كيفيت تصاوير SD در ‍Samsung C650 و LG LD650 مقايسه اي بكنند؟
كلا از لحاظ كيفيت تصوير SD سامسونگ بهتره يا LG? تفاوت در چه حده؟

t_tanhayam
31-10-2010, 18:12
دوستان ممكنه از لحاظ تفاوت كيفيت تصاوير SD در ‍Samsung C650 و LG LD650 مقايسه اي بكنند؟
كلا از لحاظ كيفيت تصوير SD سامسونگ بهتره يا LG? تفاوت در چه حده؟

-در مورد تصاوير sd و اپسكيلينگ سامسونگ به حد كافي معروف هست
-اما در مورد خاص ld 650 نميدونم
-تفاوت ها هم توي سري هاي جديد برند ها خيلي كم شده

mehdi-ss
31-10-2010, 21:29
جناب t_tanhayam یه راهنمایی فوری می خوام ممنون میشم زود جوابمو بدی
از بین این دوتا کدوم رو پیشنهاد میدی . می خوام XBOX 360 بهش وصل کنم. قیمتاشم یکیه
LG 37LCD470
LG 32LCD660

t_tanhayam
31-10-2010, 23:04
جناب t_tanhayam یه راهنمایی فوری می خوام ممنون میشم زود جوابمو بدی
از بین این دوتا کدوم رو پیشنهاد میدی . می خوام XBOX 360 بهش وصل کنم. قیمتاشم یکیه
LG 37LCD470
LG 32LCD660

-عزيز اگر برات اينچ كمتر اهميت داره حتما ld660 رو بگير هم usb خيلي عالي داره هم 200 هرتز
هم رسپانس تايم خوبي داره كه خيلي توي بازي مهم هست
-كاملا برتري داره نسبت به 470

Terova
01-11-2010, 00:27
برای یک از آشنا ها یک TV 32 اینچ میخوام با قیمت 600 تومن

t_tanhayam
01-11-2010, 09:10
برای یک از آشنا ها یک TV 32 اینچ میخوام با قیمت 600 تومن

-برند خاصي رو مد نظر داره دوستتون ؟

-lg 32 470
-samsung c550
-sony ex500

Terova
01-11-2010, 14:00
-برند خاصي رو مد نظر داره دوستتون ؟

-lg 32 470
-samsung c550
-sony ex500

میشه مشخصات این مدلها رو بگزارین..
من رفتم تو ساید سام سرویس 570 داشت ولی 550 نه..!

نه فکر نکنم فقط بهترین مدل تو قیمت 600 تومن باشه..من خودم ایکس ویژن دارم ولی مطمئنم از این بهتر تر هم هست که شما زحمتش رو کشیدین.

با تشکر.

t_tanhayam
01-11-2010, 14:14
میشه مشخصات این مدلها رو بگزارین..
من رفتم تو ساید سام سرویس 570 داشت ولی 550 نه..!

نه فکر نکنم فقط بهترین مدل تو قیمت 600 تومن باشه..من خودم ایکس ویژن دارم ولی مطمئنم از این بهتر تر هم هست که شما زحمتش رو کشیدین.

با تشکر.

-در مورد ال جي :

-در مورد سام هم :

-در مورد ex500 هم :

Artam01
01-11-2010, 16:04
من چون بیشتر سرعت تی وی برای پخش فیلم های اکشن و دیدن مسابقات رزمی برایم مطرح بود تی وی پاناسونیک وی20 گرفنم.
با سپاس از همه ی دوستان عزیز و بویژه ابی عزیز که همواره در اسرع وقت و بسیار خوش برخورد مشاوره می دادند و همچنین هادی که مشاوره های خوب و با خلوصی داشتند.

Schahab
02-11-2010, 10:25
سلام

بعد از مطالعه و تحقیق به این نتیجه رسیدم که بین مدل Panasonic 42V20S و شارپ 40LE700 یا 40LE820M یکی را بدون گارانتی تهیه کنم. لطفا بفرمایید کدام یک از این مدل ها با تصاویر اس دی کیفیت بهتری دارد؟ عمده مصرف من تماشای کانال های دیجیتال و فیلم های دی وی دی غیر اریجینال موجود در بازار است. متاسفانه چون تازه واردم نمی توانم پیام خصوصی ارسال کنم. در ضمن لطفا از دوستان هر کس قیمت و اطلاعات تماس با فروشندگانی که تلفنی سفارش قبول و به تهران حمل کنند را دارد؛ من را بی نصیب نگذارد. ممنون

pini30lin
02-11-2010, 16:12
سلام
اساتید لطفا به من هم یه راهنمایی بدن:11:
دنبال یه ال سی دی 40 اینچ با قیمت حدود 1200 می گردم
برند و مدل خاصی هم مد نظرم نیست!
فقط می خوام بهترین انتخاب با این بودجه باشه:46:
hamed8470
02-11-2010, 18:08
با سلام خدمت دوستان و اساتيد محترم .يه سوال براي بنده پيش اومده ميخواستم ببينم ايا دوستان ديگه اطلاعات بيشتر يا تجربه خاصي در اين زمينه دارند .من با توجه به اطلاعات كم خودم در مورد برندهاي مختلف به اين نتيجه رسيدم كه شركتهاي كمي هستند كه در توليد پنل مرجع و رفرنس هستند مانند شارپ كه واقعا يكي از توليد كنندگان با كيفيت وخوش سابقه در اين زمينه ميباشد وخيلي از برندهاي معتبر ديگه مثل سوني و فيليپس نيز از پنلهاي توليدي شارپ استفاده ميكنن ولي تجربه خود من در اين زمينه مثل le700 وle820 با اينكه در توليد رنكها وقطعات وپنل عالي هستند ولي در حركت فريمها ورسپانس تايم به نظر من يه مقدار كند هستند وبه قول معروف پرش فريمها در تصوير مشاهده ميشه با تشكر

pinkman2
03-11-2010, 01:01
دوستان عزیز بین c65o samsong و v20 panasonic گیر کردم
میدونم اون یکی پلاسماس و اون یکی ال سی دی ولی بازم لطف کنین بگین کدومو بگیرم یه دنیا ممنون میشم
خواهشا کمک کنین ممنون

Pedram_IR
03-11-2010, 04:47
سلام
من یه تلویزیون 42 اینچ می خوام بگیرم که در درجه اول کیفیت تصویرش برام مهمه و بعد هم امکانات جانبی مثل usb و Divx با خوندن مطالب دوستان این سه مدل به نظرم بهتر از بقیه بودن:
1- LG PJ350
2-LG 660
3-PANASONIC V20

میدونم که این سه تا در یک رده نیستن ولی می خوام بدونم کیفیت تصویر کدوم بهتره، من پارسال هر lcd که می دیدم کیفیتش برای دیدن شبکه های ایران از CRT پایین تر بود و مخصوصا برای دیدن فیلمهای با کیفیت پایین مثل VCDRIP الان این سه مدل چطورن و آیا کیفیت تصویرشون ( نه رنگ) بهتر از CRT هست؟
و آیا تا قیمت حدود 1،400،00 تلویزیون دیگه ای هست که کیفیتش بهتر باشه؟

afshin b
03-11-2010, 09:13
سلام
من یه تلویزیون 42 اینچ می خوام بگیرم که در درجه اول کیفیت تصویرش برام مهمه و بعد هم امکانات جانبی مثل usb و Divx با خوندن مطالب دوستان این سه مدل به نظرم بهتر از بقیه بودن:
1- LG PJ350
2-LG 660
3-PANASONIC V20

میدونم که این سه تا در یک رده نیستن ولی می خوام بدونم کیفیت تصویر کدوم بهتره، من پارسال هر lcd که می دیدم کیفیتش برای دیدن شبکه های ایران از CRT پایین تر بود و مخصوصا برای دیدن فیلمهای با کیفیت پایین مثل VCDRIP الان این سه مدل چطورن و آیا کیفیت تصویرشون ( نه رنگ) بهتر از CRT هست؟
CRT ها برای تصاویر SD ساخته شدن و از همه ال سی دی و پلاسماها تصویر SD رو بهتر نشون میدن.

t_tanhayam
03-11-2010, 11:02
سلام
اساتید لطفا به من هم یه راهنمایی بدن:11:
دنبال یه ال سی دی 40 اینچ با قیمت حدود 1200 می گردم
برند و مدل خاصی هم مد نظرم نیست!
فقط می خوام بهترین انتخاب با این بودجه باشه:46:
-يك مقداري افزايش بودجه داشته باشين lg ld650 گزينه خوبيه

---------- Post added at 11:02 AM ---------- Previous post was at 11:00 AM ----------

سلام
1- LG PJ350
2-LG 660
3-PANASONIC V20

-فكر ميكنم با توجه به نيازهاتون usb وقيمت مد نظرتون بهترين گزينه از بين انتخاب هاتون lg ld650 هست
-در مورد Crt و تصاوير sd ‌افشين عزيز توضيح دادند

iriali
03-11-2010, 11:25
سلام
توی مشخصات 530 40” سامسونگLCD TV زده که DTV Reception (----T/T2/C/S2) -------------T/C میخواستم بدونم آیا خودش سگنالهای DVBT رو دریافت میکنه یا مثل همین تلوزیونهای معمولی باید یک دستگاه DVBT خرید تا با اون به LCD تصویر داد

t_tanhayam
03-11-2010, 11:38
سلام
توی مشخصات 530 40” سامسونگLCD TV زده که DTV Reception (----T/T2/C/S2) -------------T/C میخواستم بدونم آیا خودش سگنالهای DVBT رو دریافت میکنه یا مثل همین تلوزیونهای معمولی باید یک دستگاه DVBT خرید تا با اون به LCD تصویر داد

-خوب اگر اين امكان رو داشته باشه ديگه از خريد ----t بي نياز هستين

pinkman2
03-11-2010, 13:14
جناب t_tanhayam عزیز
به نظرتون از بین v20 و c650 کدومو بگیرم؟
اینکه یکیشون پلاسماست و یکی ال سی دی میدونم ولی آخر کدومو بگیرم؟؟؟
تورو خدا کمک کنید :41:

Artam01
03-11-2010, 13:52
با سلام خدمت دوستان و اساتيد محترم .يه سوال براي بنده پيش اومده ميخواستم ببينم ايا دوستان ديگه اطلاعات بيشتر يا تجربه خاصي در اين زمينه دارند .من با توجه به اطلاعات كم خودم در مورد برندهاي مختلف به اين نتيجه رسيدم كه شركتهاي كمي هستند كه در توليد پنل مرجع و رفرنس هستند مانند شارپ كه واقعا يكي از توليد كنندگان با كيفيت وخوش سابقه در اين زمينه ميباشد وخيلي از برندهاي معتبر ديگه مثل سوني و فيليپس نيز از پنلهاي توليدي شارپ استفاده ميكنن ولي تجربه خود من در اين زمينه مثل le700 وle820 با اينكه در توليد رنكها وقطعات وپنل عالي هستند ولي در حركت فريمها ورسپانس تايم به نظر من يه مقدار كند هستند وبه قول معروف پرش فريمها در تصوير مشاهده ميشه با تشكر

تو یک رویو ایرانی خوندم که شارپ در این مدل خواسته ارزان سازی کند به همین دلیل از همه ی امکاناتش در این تی وی سود نبرده است.

Pedram_IR
03-11-2010, 14:02
-يك مقداري افزايش بودجه داشته باشين lg ld650 گزينه خوبيه

---------- Post added at 11:02 AM ---------- Previous post was at 11:00 AM ----------

-فكر ميكنم با توجه به نيازهاتون usb وقيمت مد نظرتون بهترين گزينه از بين انتخاب هاتون lg ld650 هست
-در مورد Crt و تصاوير sd ‌افشين عزيز توضيح دادند
لینکی از lg ld650 دارید که مشخصاتش رو نوشته باشه؟ این همون LG LCD660 نیست؟

pini30lin
03-11-2010, 14:34
يك مقداري افزايش بودجه داشته باشين lg ld650 گزينه خوبيه

ممنون
فقط همین گزینه هست؟:41:
بودجه ام نمی رسه مدل های دیگه رو لطفا معرفی کن!

t_tanhayam
03-11-2010, 16:10
ممنون
فقط همین گزینه هست؟:41:
بودجه ام نمی رسه مدل های دیگه رو لطفا معرفی کن!

-c550 سام هم ميخوره به قيمت شما گزينه قابل قبوليه با امكانات خوب

---------- Post added at 04:10 PM ---------- Previous post was at 04:08 PM ----------

لینکی از lg ld650 دارید که مشخصاتش رو نوشته باشه؟ این همون LG LCD660 نیست؟

-بله همون مدل هست

-هر مدلي از ال جي كه خواستين :

Schahab
03-11-2010, 16:52
سلام

بعد از مطالعه و تحقیق به این نتیجه رسیدم که بین مدل Panasonic 42V20S و شارپ 40LE700 یا 40LE820M یکی را بدون گارانتی تهیه کنم. لطفا بفرمایید کدام یک از این مدل ها با تصاویر اس دی کیفیت بهتری دارد؟ عمده مصرف من تماشای کانال های دیجیتال و فیلم های دی وی دی غیر اریجینال موجود در بازار است. متاسفانه چون تازه واردم نمی توانم پیام خصوصی ارسال کنم. در ضمن لطفا از دوستان هر کس قیمت و اطلاعات تماس با فروشندگانی که تلفنی سفارش قبول و به تهران حمل کنند را دارد؛ من را بی نصیب نگذارد. ممنون

اساتید

لطفا دست کم قسمت اول سوالم را جواب بدهید: " لطفا بفرمایید کدام یک از این مدل ها با تصاویر اس دی کیفیت بهتری دارد؟ عمده مصرف من تماشای کانال های دیجیتال و فیلم های دی وی دی غیر اریجینال موجود در بازار است." سفارش تلفنی را خودم یک خاکی بر سر می کنم....

pinkman2
03-11-2010, 19:17
خواهشه دوستان جواب بدن

جناب t_tanhayam عزیز

t_tanhayam
03-11-2010, 20:08
اساتید

لطفا دست کم قسمت اول سوالم را جواب بدهید: " لطفا بفرمایید کدام یک از این مدل ها با تصاویر اس دی کیفیت بهتری دارد؟ عمده مصرف من تماشای کانال های دیجیتال و فیلم های دی وی دی غیر اریجینال موجود در بازار است." سفارش تلفنی را خودم یک خاکی بر سر می کنم....

-دوست عزيز در مورد تصاوير sd گويا در پنل v20 بسيار خوب وقابل قبول كار شده توي رويو هاي زيادي صحبت شده همينطور ميتونيد از دوستان تاپيك v20 در موردش بپرسين بصورت تجربي بهتون پاسخ بدهند

-و اما در مورد تصاوير sd در پنل 820 اگر رويو flat panels رو بخونيد ميبينيد :

SD reproduction on LE820 is fair but not great. The de-interlacing could have been better and the SD picture is not as detailed as on the best TVs today. The picture is good, don’t get me wrong and the deep blacks and vivid colors creates a very intense picture but detailing could have been a bit better with SD.

---------- Post added at 08:08 PM ---------- Previous post was at 08:05 PM ----------

جناب t_tanhayam عزیز

-والا اينجا واقعا بحث سليقه شخصي شما و نظر خودتون هست
-هم v20 جز بهترين پلاسماهاست وهم c650 جز بهترين ال سي دي ها
-شما دو پنل رو از نزديك ديدين؟ نظر خودتون چيه؟

Pedram_IR
03-11-2010, 22:14
-دوست عزيز در مورد تصاوير sd گويا در پنل v20 بسيار خوب وقابل قبول كار شده توي رويو هاي زيادي صحبت شده همينطور ميتونيد از دوستان تاپيك v20 در موردش بپرسين بصورت تجربي بهتون پاسخ بدهند

-و اما در مورد تصاوير sd در پنل 820 اگر رويو flat panels رو بخونيد ميبينيد :

---------- Post added at 08:08 PM ---------- Previous post was at 08:05 PM ----------

در مورد تصاویر SD ،کیفیت ، در کدوم مدل پلاسما یا ال سی دی از همه بهتره؟
LG42 PJ 350
LG 42PJ560R
LG 660
V20
یا مدل های دیگه؟

Artam01
03-11-2010, 22:33
خواهشه دوستان جواب بدن

جناب t_tanhayam عزیز
با اجازه ی ابی جان.

دوست عزیر اگه سرعت تصاویر برات مهمه پلاسما ولی اگر براقی و شفافیت رنگ ها برات مهم تر است ال سی دی بگیر.

pini30lin
03-11-2010, 22:58
c550 سام هم ميخوره به قيمت شما گزينه قابل قبوليه با امكانات خوب

این همون 575 نیست؟
میشه این مدل ها رو از لحاظ کیفیت تصویر با c650 به عنوان یه مبنا مقایسه بکنید(چون با کیفیت c650 کاملا آشنام)
منطورم اینه که حد اختلافشون با 650 چه قدره؟
lg 40ld660
lg 40lcd 560
samsung 40c575

Pedram_IR
03-11-2010, 23:11
LG42 PJ 350
LG 42PJ560R
LG 660
V20
یا مدل های دیگه؟
کسی جواب سوال من رو می دونه؟

t_tanhayam
04-11-2010, 11:52
این همون 575 نیست؟
میشه این مدل ها رو از لحاظ کیفیت تصویر با c650 به عنوان یه مبنا مقایسه بکنید(چون با کیفیت c650 کاملا آشنام)
منطورم اینه که حد اختلافشون با 650 چه قدره؟
lg 40ld660
lg 40lcd 560
samsung 40c575

-اين همون بالاترين سري 5 ال سي دي سام هست
-در مورد مقايسه با c650 خوب عمده تفاوت و اختلاف قيمت بر ميگرد ه به 50 و100 هرتز بودن اين دو مدل بعلاوه اختلافي كه در كنتراست 2 پنل وجود داره يك سرو گردن بالاتر هست c650 (كه اين روز ها كمياب هم شده )

-در مورد lg ld650 ‌كه گزينه خوبي هست به نظرم نسبت به c550 ‌برتري داره از نظر مشخصات و ميتونه بعد c650 ‌بهترين گزينه باشه

t_tanhayam
04-11-2010, 12:08
LG42 PJ 350
LG 42PJ560R
LG 660
V20
یا مدل های دیگه؟

-در مورد تصاوير sd مسلما در پنل هايي كه 1 مگ هستند مثل pj350 بهتر عمل ميكنه چون مقوله اپسكيلينگ و تعداد پيكسل هاي native پنل مطرح ميشه
-در مورد پنل هاي full hd ميشه گفت v20 و lg ld650 هر دو خوب عمل ميكنند

pinkman2
04-11-2010, 15:18
یعنی c650 توی تصاویر سریع مشکل داره؟؟؟

t_tanhayam
04-11-2010, 16:01

- عزيز توي تصاوير سريع مسلما پلاسماها خيلي موفق تر هستند و تصاوير بلور كمتري دارند
-اين مربوط به مشكل عمومي ال سي دي ها و vs با پلاسماهاست وربطي به مدل خاصي نداره

pinkman2
04-11-2010, 16:03
جناب t_tanhayam عزیز میشه لطفا بگین c650 مشکل خاصی داره که v20 نداشته باشه؟
مثلا سرعت تصاویر خیلی با هم متفاوته؟
عقلم میگه v20 بگیرم ولی خودم بیشتر c650 دوست داشتم
تا فردا میخوام بخرم لطفا کمک کنین تصمیم آخرو بگیرم

Artam01
04-11-2010, 16:45

تو ال سی دی های جدید با هرتزهای به بالا این مشکل خیلی کم شده ولی برای من که فقط فیلم های اکشن می بینم و علاقه فراوان به مسابقات رزمی دارم و از دست دادن یک صحنه هم برام خوشایند نیست این موضوع بیشتر اهمیت پیدا میکند.
ولی اگر اولویتم دیدن تصوایر جذاب و فیلم های خوش رنگ و لعاب و ... بود حتمن ال سی دی یا ال ای دی می گرفتم.

pini30lin
04-11-2010, 18:16
-اين همون بالاترين سري 5 ال سي دي سام هست
-در مورد مقايسه با c650 خوب عمده تفاوت و اختلاف قيمت بر ميگرد ه به 50 و100 هرتز بودن اين دو مدل بعلاوه اختلافي كه در كنتراست 2 پنل وجود داره يك سرو گردن بالاتر هست c650 (كه اين روز ها كمياب هم شده )

-در مورد lg ld650 ‌كه گزينه خوبي هست به نظرم نسبت به c550 ‌برتري داره از نظر مشخصات و ميتونه بعد c650 ‌بهترين گزينه باشه

پس میشه معادل c585 با قیمت 1130:46:
با این حساب من که تا 1200 می تونم خرج کنم می مونه همین c585 و ld560 :41:
مشخصات شون رو که نگاه کردم به نظر ال جی بهتر بود!
یه سوال دیگه c575 و c585 حدود 100 هزار اختلاف دارن اما مشخصات تقریبا یکسانی دارن(کیفیت رو نمی دونم) بین این 2 تا با توجه به قیمتشون خرید کدوم به صرفه است؟
نظرتون رو درباره lg lcd560 هم لطفا بگید!:11:
با تشکر

A.N.A.P
04-11-2010, 23:59
دوستان راسته C8880 سامسونگ 2 بعدی رو به 3 بعدی تبدیل میکنه ؟؟؟ ( میدونم اینجا جاش نیست ولی قیمت رو لطف میکنید ؟؟؟ )

afshin b
05-11-2010, 00:47
دوستان راسته C8880 سامسونگ 2 بعدی رو به 3 بعدی تبدیل میکنه ؟؟؟ ( میدونم اینجا جاش نیست ولی قیمت رو لطف میکنید ؟؟؟ )
آره، گفته شده که این کارو میکنه. ولی کار کاملا بیخود و بی استفاده ای هست. چون تصاویر سه بعدی رو بزور درست نشون میده و مشکل کراستاک داره (حالت روح مانند)، حالا چه برسه به اینکه بخواد دوبعدی رو به سه بعدی تبدیل کنه.

Pedram_IR
05-11-2010, 04:51
من امروز رفته بودم بازار یه فروشنده می گفت که تلویزیون های ال جی الان حدود یک ساله که امتیازشون به چین داده شده و بارکد روی دستگاه و جعبه مشخص می کنه که این دستگاهها از چین اومده ولی سامسونگ ساخت کره است، آیا همچین چیزی صحت داره؟

t_tanhayam
05-11-2010, 13:38
جناب t_tanhayam عزیز میشه لطفا بگین c650 مشکل خاصی داره که v20 نداشته باشه؟
مثلا سرعت تصاویر خیلی با هم متفاوته؟
عقلم میگه v20 بگیرم ولی خودم بیشتر c650 دوست داشتم
تا فردا میخوام بخرم لطفا کمک کنین تصمیم آخرو بگیرم

-والا همون طور كه دوست گلم گفت توي تصاوير سريع مسلما پلاسماها بهتر هستند منتها اين دليل بر افتضاح بودن c650 ويا ديگر برندهاي خوب بازار نيست
-شايد يك كاربر معمولي نتونه تفاوت ها رو احساس كنه
-والا كار سختيه انتخاب :46:

---------- Post added at 01:38 PM ---------- Previous post was at 01:33 PM ----------

پس میشه معادل c585 با قیمت 1130:46:
با این حساب من که تا 1200 می تونم خرج کنم می مونه همین c585 و ld560 :41:
مشخصات شون رو که نگاه کردم به نظر ال جی بهتر بود!
یه سوال دیگه c575 و c585 حدود 100 هزار اختلاف دارن اما مشخصات تقریبا یکسانی دارن(کیفیت رو نمی دونم) بین این 2 تا با توجه به قیمتشون خرید کدوم به صرفه است؟
نظرتون رو درباره lg lcd560 هم لطفا بگید!:11:
با تشکر

-والا در مورد اختلاف خوب حتما خوندين مشخصات رو به نظرم ميصرفه اين مقدار
-در مورد ال جي هم بله گزينه خوبيه به نظرم
-كمي خوب تفاوت هايي بين دو برند وجود داره مخصوصا در مورد ديزاين كه سليقه اي ميشه

Pedram_IR
05-11-2010, 18:49
قیمت lg 42led5400 الان چنده؟ تو بانه قیمت گرفتم 1،250 . به نظر شما این مدل بهتره یا lcd660 ؟ چه تفاوتهایی در امکانات دارن؟

t_tanhayam
05-11-2010, 19:34
قیمت lg 42led5400 الان چنده؟ تو بانه قیمت گرفتم 1،250 . به نظر شما این مدل بهتره یا lcd660 ؟ چه تفاوتهایی در امکانات دارن؟

-در مورد قيمت مطمئن نيستم
-و اما در مورد تفاوت ها و پيشنهاد ld660 ‌گزينه بهتري هست چه از نظر انطباق تصوير و چه كنتراست به نظر من گزينه برتري هست نسبت به مدل هاي led حاشيه اي
-در مورد امكانات كه مهمترينش فكر ميكنم usb باشه توي ld660 هست كه احتمالا در led5400 هم بايد باشه

pini30lin
05-11-2010, 20:53
-والا در مورد اختلاف خوب حتما خوندين مشخصات رو به نظرم ميصرفه اين مقدار
-در مورد ال جي هم بله گزينه خوبيه به نظرم
-كمي خوب تفاوت هايي بين دو برند وجود داره مخصوصا در مورد ديزاين كه سليقه اي ميشه

بحث دیزاین کلا واسم منتفیه!
فقط می خوام بدونم ld560 نسبت به c585 سرتره یا نه؟
واسه خرید کدوم اقدام کنم؟

t_tanhayam
05-11-2010, 21:11
بحث دیزاین کلا واسم منتفیه!
فقط می خوام بدونم ld560 نسبت به c585 سرتره یا نه؟
واسه خرید کدوم اقدام کنم؟

-مشخصات كاملا بهتري داره نسبت به c550 برروي كاغذ
-كنتراست بالاتر -ديجيتال 100 هرتز -رسپانس تايم بهتر
- از نزديك هم مقايسه اي داشته باشين

Pedram_IR
06-11-2010, 00:43
-در مورد قيمت مطمئن نيستم
-و اما در مورد تفاوت ها و پيشنهاد ld660 ‌گزينه بهتري هست چه از نظر انطباق تصوير و چه كنتراست به نظر من گزينه برتري هست نسبت به مدل هاي led حاشيه اي
-در مورد امكانات كه مهمترينش فكر ميكنم usb باشه توي ld660 هست كه احتمالا در led5400 هم بايد باشه
LCD660 نسبت به LED5600 چطور؟ تفاوت تصویر دارن؟ کدوم کیفیت بهتری داره؟

t_tanhayam
06-11-2010, 10:58
LCD660 نسبت به LED5600 چطور؟ تفاوت تصویر دارن؟ کدوم کیفیت بهتری داره؟

-بصورت كلي بيشتر ال سي دي ها از ال اي دي هاي حاشيه اي در يكنواختي نور دهي برتري دارند
-من بر طبق اين نظريه و تجربه كوچيكي كه از ديدن هر دو پنل داشتم به نظرم ld650 گزينه بهتريه

Pedram_IR
06-11-2010, 14:11
-بصورت كلي بيشتر ال سي دي ها از ال اي دي هاي حاشيه اي در يكنواختي نور دهي برتري دارند
-من بر طبق اين نظريه و تجربه كوچيكي كه از ديدن هر دو پنل داشتم به نظرم ld650 گزينه بهتريه
منظور از ال ای دی های حاشیه ای چیه؟

t_tanhayam
06-11-2010, 14:35
منظور از ال ای دی های حاشیه ای چیه؟

-اينجا رو مطالعه كن عزيز :

wwwbabak
06-11-2010, 16:09
با سلام.
چند تا سوال در مورد سامسونگ C6960 سايز 46 داشتم، ممنون ميشم دوستان راهنمائي كنن.
1- اين مدل 100 هرتزه يا 120؟ من تو كاتالوگش خوندم 100 هرتز ولي اينجا بعضي از دوستان گفتن 120
2- مصرف برقش چقدره؟ (چند وات؟)
3- به طور كلي اين مدل انتخاب خوبي هست يا نه؟ (از نظر كيفيت، طول عمر، امكانات و ...) قيمتش هم حدوده 2700 است. اگر تو اين قيمتا برند يا مدل بهتري سراغ داريد لطفاً راهنمائي بفرمائيد.
با تشكر.

Pedram_IR
06-11-2010, 17:55
-اينجا رو مطالعه كن عزيز :

یعنی LED5600 یا LED5400 فقط بک لایتشون LED هست و بقیش ال سی دیه؟

t_tanhayam
06-11-2010, 20:30
یعنی LED5600 یا LED5400 فقط بک لایتشون LED هست و بقیش ال سی دیه؟

-اين مدل ها فقط بك لايت شون ال اي دي هست اون هم در حواشي پنل
تنها تفاوت اونها با ال سي دي ها بك لايت متفاوت به جاي ccfl از led ‌استفاده شده

t_tanhayam
06-11-2010, 20:37
با سلام.
چند تا سوال در مورد سامسونگ C6960 سايز 46 داشتم، ممنون ميشم دوستان راهنمائي كنن.
1- اين مدل 100 هرتزه يا 120؟ من تو كاتالوگش خوندم 100 هرتز ولي اينجا بعضي از دوستان گفتن 120
2- مصرف برقش چقدره؟ (چند وات؟)
3- به طور كلي اين مدل انتخاب خوبي هست يا نه؟ (از نظر كيفيت، طول عمر، امكانات و ...) قيمتش هم حدوده 2700 است. اگر تو اين قيمتا برند يا مدل بهتري سراغ داريد لطفاً راهنمائي بفرمائيد.
با تشكر.

-در مورد هرتز 100 هستند
-در مورد مصرف 46c6900 نزديك 140 وات
-بله گزينه خيلي خوبي هست به نظرم توي ال اي دي هاي سام يكي از بهترين هاست
-ميتونيد به lg le8500 هم فكر كنيد
-ميتونيد به ex700 هم نگاهي بندازين البته كمي گرونتر

Pedram_IR
07-11-2010, 00:09
مدل LCD660 شنیدم حتی فایلهای MKV رو هم پخش می کنه، آیا این درسته؟ و آیا زیر نویس رو هم پخش میکنه؟ (زیرنویس جدا از فیلم)

t_tanhayam
07-11-2010, 00:16
مدل LCD660 شنیدم حتی فایلهای MKV رو هم پخش می کنه، آیا این درسته؟ و آیا زیر نویس رو هم پخش میکنه؟ (زیرنویس جدا از فیلم)

-تمامي سري هاي سامسونگ c و تعدادي از مدل هاي ال جي از جمله ld650 قابليت پخش تقريبا تمامي فرمت هاي شناخته شده از جمله كانتينر mkv رو دارند
بله اگر srt باشه بدون مشكل اجرا ميكنه تنها با sub ها مشكل دارند

Pedram_IR
07-11-2010, 02:13
-تمامي سري هاي سامسونگ c و تعدادي از مدل هاي ال جي از جمله ld650 قابليت پخش تقريبا تمامي فرمت هاي شناخته شده از جمله كانتينر mkv رو دارند
بله اگر srt باشه بدون مشكل اجرا ميكنه تنها با sub ها مشكل دارند
یعنی سامسونگ SUB/IDX رو اجرا می کنه ولی LG LD650 نه؟ و آیا SRT فارسی رو ساپورت میکنه؟ (ببخشید سوالهام اینقدر زیاد شده)
راستی فرقی می کنه که تلویزیون مونتاژ ایران باشه یا چین یا کره؟ ( در مورد زیرنویس و ساپورت فارسی و منوی فارسی می گم)

t_tanhayam
07-11-2010, 09:12
یعنی سامسونگ SUB/IDX رو اجرا می کنه ولی LG LD650 نه؟ و آیا SRT فارسی رو ساپورت میکنه؟ (ببخشید سوالهام اینقدر زیاد شده)
راستی فرقی می کنه که تلویزیون مونتاژ ایران باشه یا چین یا کره؟ ( در مورد زیرنویس و ساپورت فارسی و منوی فارسی می گم)

-خواهش ميكنم عزيز

-نه كلا همه usb هاي hdtv ها تا جايي كه من اطلاع دارم با sub/idx مشكل داره
-بله srt فارسي رو بدون مشكل اجرا ميكنه
-نه زياد ولي در بعضي موارد مثل سري هاي اروپايي (بخصوص ) بعضي برندها چون زبن فارسي نداريم توي منوها واسه اين زير نويس وتلتكست فارسي هم منتفي ميشه