PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید HDTV مناسب(لطفا در مورد قیمت و محل خرید صحبت نکنید)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31

CRIS Joon CR7
28-01-2012, 15:02
خب شما چند تا مدل رو پیشنهاد کنید
آره 40 اینچ خیلیه
32 اینچ خوبه
:11:

fire_gun
28-01-2012, 15:07
سلام با این قیمت یه tv lcd 42 inch یا 46 میخوام که اولا
1. کیفیتش فوقولعاده باشه (مهمون میاد نتونه عیب بزاره )
2. خروجی pc داشته باشه (فیلمای لپتاب...)
3. از برند سونی باشه!
اگه مدل بهتری هست بگید. ممنون:11:

persiantoolsbaz
28-01-2012, 15:14
سلام.توروخدا یه راهنمایی بی طرفانه و بی تعصب..
بودجه حدود 2.5 واسه TV دارم.
از مدلهای زیرکدوم کیفیت بیشتری دارن؟؟
panasonic v20
sharp LE830
samsung 6960
sony nx720
46 اینچ باشه .
بعدم آیا 42vT30 کیفیتش از اینای که گفتم بهتره؟؟
به نظر من اگه میخوای انتخابهای بهتری داشته باشی بین یکی از این 3 مدلی که گفتی انتخاب کن :
sony nx720 یا sharp LE830 یا VT30 .
اگه پلاسما میخوای مدل vt30 جزء یکی از بهترینهاست .
مدل nx720 sony هم جزء بهترینهای 3D sony هست.
مدل sharp LE830 هم با توجه به هدایا و تکنولوژی منحصر به فردش جزء بهترینهاست.

sJaguar
28-01-2012, 15:32
هیچکس نیس یه راهنمایی بکنه؟

دوستان در مورد پلاسما هم نظرشون رو بگن مدل 43D495

samira_googleOne
28-01-2012, 15:51
سلام علیکم

دوستان ،مدیران ، ناظران خودتان قضاوت کنید!!

جناب لیلی با شماست این قسمت حرف من نیست، نقل قول برای فرد دیگری بوده!من در پاسخ شما اون پاسخ دادم!

یه سوال شما که دم از امکانات روتین دم میزنید! برای یه فرد عادی این شارپ چه مزیتی داره یا کجاش روتینه!
فقط باید 2 برابر یا بیشتر هزینه کنه ، آخرشم!؟!

پس این شرکتای سازنده دیگه باید کم کم جمع کنند!
واقعا متاسفم!

سا م ال جی پانا جی وی سی فیلیپس هیتاچی ..
با این حساب دوستان یه تماسی با سایر تولید کننده ها بگیرن بگن دیگه تولید نکنند..
آقا امیر کلا" آدم جالبی هستی...
مزیت شارپ اینه که خیالت راحته داری پولت رو صرف یه tv با پنل ژاپنی و کیفیت تصویر بینظیر میکنی و اینکه از خدمات گارانتی خوبش هم استفاده میکنی .
برای یه فرد عادی فکر میکنم مهم باشه که خیالش از مرغوبیت پنل و دوام tv اش و استفاده از تکنولوژی منحصر به فرد کواترون شارپ که باعث خلق تصاویری بینظیر شده ، راحت باشه ...
نمیدونم چه جور حساب کردی که قیمتش 2 برابره !!!
در مورد جمع شدن سایر برندها هم باید بگم که همیشه افرادی هستند که بنابه نداشتن اطلاعات کافی و یا بودجه لازم و یا حتی تعویض سریع وسایل الکترونیکی انتخابهای دیگه ای دارند . در مورد فیلیپس باید بگم برند خوبیه و پنلشم ژاپنیه و خیلی از مزاایای دیگه ولی گارانتی شارپ معتبرتره واسه همین من سعی میکنم توی پیشنهادم اینو در نظر بگیرم . ضمن اینکه من همیشه گفتم برای خرید پلاسما پاناسونیک بهترین انتخابه ....
نمیخوام زیاد باهات بحث کنم چون کلا" احساس میکنم از حاشیه سازی لذت میبری ...
خوش باشی دوست عزیز !

AMIRHJ
28-01-2012, 16:17
اول از همه تعجب شما بی مورد بوده سونی بودن اصلا و ابدا دلیل بر بهتر بودن نیست به صورت کلی سونی برندی نیست که مقوله بالانس بودن قیمت / کیفیت رو رعایت کنه یعنی معمولا قیمت محصولات این کمپانی مخصوصا در ایران بالاتر از کیفیتی که ارائه میدن ارزش گذاری میشه.
تست تی وی تو فروشگاه کار اشتباهی هست چون اولا نور محیط در فروشگاهای مختلف یکسان نیست که روی کیفیت تصویر تاثیر داره یکی از مهم ترین عوامل در کیفیت تصویر کنتراست هست که شما باید در محیطهای با نور متعارف مثل منزل که شدت نور بسیار کمتر از فروشگاهها هست اون رو تست کنید.
دوما سورسهای نمایش داده شده متفاوت هستن ممکنه بعضی با کیفیت تر باشن یا از نظر رنگ آمیزی موضوعهای خوش آب و رنگ تری باشن حتی نوع کابلهای مورد اتصال و پلیرهایی که تصاویر رو پخش میکنن متفاوتن که تو کیفیت تصویر تاثیر مستقیم داره.
بعضی مدلهای ال جی از مدلهای سونی بهتر هستن شما باید بودجتون رو در نظر بگیرید و با توجه به رنج قیمتی که میخواین خرید کنید سعی کنید بهترین تی وی رو از نظر کیفیت تصویر و امکانات بدون توجه به برند انتخاب کنید.

سلام علیکم

این قسمتی از صحبت های ناظر محترم انجمن هستش که در صفحات پیشین خطاب به یه دوست فرمودند ،من گذاشتم تا سایر دوستان درگیر صحبت های یه گروه خاص و یه محصول خاص نشن

و همیشه هستند افراد سودجویی که با نیات خاص به فکر انحراف افکار شما دوستانند

جالب اونجاست که صحبت های خودشان نیز پاسخ محکمی بر ادعای ماست و بس..

emad1t2002
28-01-2012, 16:19
تا 3میلون چه تلوزیون وبا سیستم صوتی بخریم حدا اکپر 3 میلون بشه

samira_googleOne
28-01-2012, 16:29
سلام علیکم

این قسمتی از صحبت های ناظر محترم انجمن هستش که چند در صفحات پیشین خطاب به یه دوست فرمودند ،من گذاشتم تا سایر دوستان درگیر صحبت های یه گروه خاص و یه محصول خاص نشن

جالب اونجاست که صحبت های خودشان نیز پاسخ محکمی است بر ادعای ماست و بس..

امیر جان شما کلا" راحت باش و از حرف من و آقای Alucard و ... کلا" هر استنباطی که دلت میخواد بکن ولی جدی استعداد خوبی توی حرف توی حرف کشیدن داری ولی یادت میره ببینی هر صحبتی برای مورد خاص خودش گفته شده نه اینکه تو اونارو با هم ادغام کنی و به اشتباه ازشون نتیجه بگیری و خوش باشی ...
دیگه دلم نمیخواد با جواب دادن بهت پستهای تاپیک رو الکی شلوغ کنم.
بابا دوستان از صحبتهای امیر استفاده کنین تا اینجوری عصبانی نکنه خودش رو :46: راستی یادم رفت که بگم من سهامدار سونی و شارپ و فیلیپس و ... هستم !!! و الان دارم سودجویی میکنم !!!! :27:

esi222
28-01-2012, 18:02
سلام دوستای عزیز
بچه ها توروخدا بس کنید :42:
تاپیک داره به بیراهه میره ها
امیر جان،سمیراجان و... لطفا دیگه ادامه ندید...
مدیرجان میاد حال همتونو میگیره ها :47:
لطفا بحثو تمومش کنید...:29:
کوچیک شمام:11:

kia.Tahamtan
28-01-2012, 18:16
سلام علیکم

دوستان ،مدیران ، ناظران خودتان قضاوت کنید!!

جناب لیلی با شماست این قسمت حرف من نیست، نقل قول برای فرد دیگری بوده!من در پاسخ شما اون پاسخ دادم!

شما که از امکانات روتین دم میزنید! برای یه فرد عادی این شارپ چه مزیتی داره یا کجاش روتینه!
فقط باید 2 برابر یا بیشتر هزینه کنه ، آخرشم!؟!

پس این شرکتای سازنده دیگه باید کم کم جمع کنند!
واقعا متاسفم!

سا م ال جی پانا جی وی سی فیلیپس هیتاچی ..
با این حساب دوستان یه تماسی با سایر تولید کننده ها بگیرن بگن دیگه تولید نکنند..

آدم جالبی هستی

r0ss0neri
28-01-2012, 18:26
من nx720 رو دیدم خوشم اومد !
ولی میخوام از سامسونگ و بقیه برند ها هم تلویزیون ببینم !
تو رنج 1.5 و تو رنج 1.8 نظرتون تو برند هایی مثل سامسونگ و الجی چیه ؟

fire_gun
28-01-2012, 18:40
سلام با قیمت 2 تومان یه tv lcd 42 inch یا 46 میخوام که اولا
1. کیفیتش فوقوالعاده باشه (مهمون میاد نتونه عیب بزاره )
3. از برند سونی یا اگه ارزش خرید داره یه برند دیگه
من چی بخرم :(

mzy
28-01-2012, 20:14
سلام با این قیمت یه tv lcd 42 inch یا 46 میخوام که اولا
1. کیفیتش فوقولعاده باشه (مهمون میاد نتونه عیب بزاره )
3. از برند سونی باشه!
46ex720 هست که 3بعدی و 200-300تومن بالاتر از بودجه شماست......
40hx800 این هم 3بعدیه.......
40nx720 که از اینا بهتر و شیکتره و تقریبا هم قیمت 46ex720. مزیتش 3بعدی بهتر و دیزاین برتره........
.
.
.
42st30 پاناسونیک هم هست که 3بعدی بهتری داره ولی برای کاربرد رایانه مناسب نیست..........

mzy
28-01-2012, 20:30
هیچکس نیس یه راهنمایی بکنه؟

دوستان در مورد پلاسما هم نظرشون رو بگن مدل 43D495
پلاسما فقط پاناسونیک.........
سامسونگ ال سی دی و ال ای دی هاش بهترن......

raha1815
28-01-2012, 21:51
سلام
من یه سوال دارم . امیدوارم خنده دار نباشه !
فیلم 3d روی مانیتور معمولی با عینک به خوبی دیده میشه ! یعنی بصورت سه بعدی ( احتمالا در tv معمولی هم همینطور) . پس این تکنولوژی tv 3d چیکار میکنه ؟!

mzy
28-01-2012, 22:21
سلام
من یه سوال دارم . امیدوارم خنده دار نباشه !
فیلم 3d روی مانیتور معمولی با عینک به خوبی دیده میشه ! ( احتمالا در tv معمولی هم همینطور) . پس این تکنولوژی tv 3d چیکار میکنه ؟!
!!!!!!!!!!!!!!

H@di Soft
29-01-2012, 01:09
سلام علیکم
تشکر از شما
بهتر بود لحن حرف زدنتونم محترمانه باشه تا هم موثر تر باشه ، هم به ادب شما پی ببریم!

من خودم از صحببتتون تشکر کردم
میدونم که از سر دلسوزی این حرفا رو زدید اما...

در آخر بازم از تمام کاربرانی که عالمانه و دلسوزانه ،کاربران رو راهنمایی میکنن کمال تشکر را دارم..

منم از شما تشکر میکنم جناب AMIRHJ ...

اتفاقا وقتی که میبینم شما خیلی بی طرف به کاربرا مدل معرفی میکنید و راهنماییشون میکنید خیلی خوشحال میشم و کلا از شما دید مثبت و خوبی دارم و به هیچ وجه منظورم از اون حرفا شما نبودید (نیاز به گفتن جمله ی آخر نبود! )

اینکه گفته بودم " (...!!) میپرن" شما میتونستید آدم مثبت اندیشی باشید ! ... پریدن یه اصطلاحه ... مشروط به اینکه به همراه چیزه دیگه ای نیاد ... خوب منم نقطه چین گذاشتم ... شما تصور کنید اون نقطه چین به معنی : "مثل دو نفر که از هم شاکی هستن" باشه ... در این صورت مشکلی پیش میاد ؟! ...

خوب حالا اگه واقعا لحنم بد بوده معذرت میخوام ... :11:

H@di Soft
29-01-2012, 01:33
سلام علیکم

این قسمتی از صحبت های ناظر محترم انجمن هستش که در صفحات پیشین خطاب به یه دوست فرمودند ،من گذاشتم تا سایر دوستان درگیر صحبت های یه گروه خاص و یه محصول خاص نشن

جالب اونجاست که صحبت های خودشان نیز پاسخ محکمی بر ادعای ماست و بس..

جناب AMIRHJ ...

والا من نمیدونم چی بگم ... همه دارن علیه شما جبهه گیری میکنن !! ... نمیدونم به کدامین گناه ؟!

فقط نمیدونم اگه این سونی و شارپ تا این حدِ نجومی از بقیه ی برندها بالاتر هستن چرا هیچ کدوم از مسئولانشون با سند و مدرک اینو اعلام نمیکنن ؟!!!! ... بابا خود مدیران و مسئولان و .... این شرکتایی که شما سنگشون رو میزنید به سینه نمیتونن بگنن ما از فلان شرکت بهتر هستیم ... خود این شرکتا مدام در حال رقابت هستن که نکنه از اون شرکتا (که بعضی عزیزان به حسابشم نمیارن) عقب بیفتن ...

و یه توصیه به دوستانی که واسه راهنمایی گرفتن میان اینجا ... تا وقتیکه یه کاربلدِ درست و حسابی و بی طرف نیومده اینجا لطفا تحقیقاتتون رو فراتر از این فروم ببرید ... اگه میخواید درست خرید کنید ... والا

لطفا دیگه از این بحث ها نکنید ... اگه کسی از شخصیت بنده انتقاد نکنه من دیگه از این بحث ها نمیکنم !!!!!!!!!! ... آخه فکر کنم منم مثه AMIRHJ از نظر بعضی اساتید آدم جالبی هستم !

AMIRHJ
29-01-2012, 02:11
[QUOTE=*Alucard*;6727209]اول از همه تعجب شما بی مورد بوده سونی بودن اصلا و ابدا دلیل بر بهتر بودن نیست به صورت کلی سونی برندی نیست که مقوله بالانس بودن قیمت / کیفیت رو رعایت کنه یعنی معمولا قیمت محصولات این کمپانی مخصوصا در ایران بالاتر از کیفیتی که ارائه میدن ارزش گذاری میشه.
تست تی وی تو فروشگاه کار اشتباهی هست چون اولا نور محیط در فروشگاهای مختلف یکسان نیست که روی کیفیت تصویر تاثیر داره یکی از مهم ترین عوامل در کیفیت تصویر کنتراست هست که شما باید در محیطهای با نور متعارف مثل منزل که شدت نور بسیار کمتر از فروشگاهها هست اون رو تست کنید.
دوما سورسهای نمایش داده شده متفاوت هستن ممکنه بعضی با کیفیت تر باشن یا از نظر رنگ آمیزی موضوعهای خوش آب و رنگ تری باشن حتی نوع کابلهای مورد اتصال و پلیرهایی که تصاویر رو پخش میکنن متفاوتن که تو کیفیت تصویر تاثیر مستقیم داره.
بعضی مدلهای ال جی از مدلهای سونی بهتر هستن شما باید بودجتون رو در نظر بگیرید و با توجه به رنج قیمتی که میخواین خرید کنید سعی کنید بهترین تی وی رو از نظر کیفیت تصویر و امکانات بدون توجه به برند انتخاب کنید.

سلام علیکم
باز هم به این سخن ناظر اکتفا میکنم و بس
این صحبت قید زمان و مکان و فرد درش نیست،و میشه در تمام مباحث استفاده کرد
و از اولی که من یادم میاد تو این تاپیک این حرف ایشون بود و سایر دوستانی که هدفشون خیر بود بوده..

"بهترین تی وی رو از نظر کیفیت تصویر و امکانات بدون توجه به برند انتخاب کنید"

من به احترام سایر دوستان از پاسخگویی به این سری افراد میپرهیزم و لی...
دوستان با توجه به پاسخ های این افراد خودشون دیگه باید به حقیقت پی برده باشند..

AMIRHJ
29-01-2012, 09:21
سلام دوستان خوبم
یه تلویزیون تو سایز 37 تا 46 اینچ بهم معرفی کنید تو رنج قیمتی مذکور که خرید بهینه ای باشه
برند برام مهم نیست کیفیت مهم هست
با تشکر
اسلام علیکم
اگه با گارانتی بخواید انتخاباتون خیلی محدوده اما خیالتون راحته!
اگه خیلی تو گیر تصویر نیسی و
بخوای با حداقل هزینه بیشترین اینج رو داشته باشی باید سراغ پنل های پلاسما معمولی از شرکت های ال جی و سام و.. بری میتونی با 900 تومن یه پلاسما42 یا 50 معمولی بگیری

برای ال سی دی تو این رنج

اگه بتونی LD660 37 LG همین حوالی میتونی تهیه کنی البته کمی نادره اما تلویزیون خیلی خوبی بود 200 هرتز بود
محصول از مادیران 40 اینچ اونیکسk هم هست اما تو با 100 تومن بیشتر میتونی ال ای دی 40 اینج مادیران یعنی ال ای دی ایکس ویژن ال ای 40 آی ام پی 9 ای رو تهیه کنی
سام سونگ هم سری 5550 رو با افزایش هزینه میشه نام برد
سری های قدیمی سونی هم مثل bx400 وex500 رو هم فکر کنم با 100 تومن اینور اونور بعضی نمایندگی ها بتونی تهیه کنی

AMIRHJ
29-01-2012, 09:36
سلام
عنوان تاپیک بودجه رو مشخص کرده اما فاکتورهای زیر نیز مطلوبند:
از بانه میخوام تهیه کنم
37 اینچ
full hd
اسمارت و 3D نباشه

با تشکر:11:

37 اینج رو خیلی از برند ها ندارند
لذا 37 و 40 رو در نظر بگیرید یا 32 , 37
با 700 تومان
میتونید ال ای دی 37 هیتاچی LED HITACHI 37 T05A که HD هستش

با این هزینه من چیزی دیگه ای پیدا نکردم،که بخواد 37 به بالا باشه و فول اچ دی !

با افرایش هزینه به 800 میشه مانور بیشتری داد

fire_gun
29-01-2012, 10:19
46ex720 هست که 3بعدی و 200-300تومن بالاتر از بودجه شماست......
40hx800 این هم 3بعدیه.......
40nx720 که از اینا بهتر و شیکتره و تقریبا هم قیمت 46ex720. مزیتش 3بعدی بهتر و دیزاین برتره........
.
.
.
42st30 پاناسونیک هم هست که 3بعدی بهتری داره ولی برای کاربرد رایانه مناسب نیست..........
والا 40 inch یه خورده کوچیکه
2.300 سنگینه قیمتش
از برند 43 تا 46 چی پیشنهاد میدید. حداکثر بودجه تا 1.600
از برند سونیِ ....

sJaguar
29-01-2012, 13:23
اسلام علیکم
اگه با گارانتی بخواید انتخاباتون خیلی محدوده اما خیالتون راحته!
اگه خیلی تو گیر تصویر نیسی و
بخوای با حداقل هزینه بیشترین اینج رو داشته باشی باید سراغ پنل های پلاسما معمولی از شرکت های ال جی و سام و.. بری میتونی با 900 تومن یه پلاسما42 یا 50 معمولی بگیری

برای ال سی دی تو این رنج

اگه بتونی LD660 37 LG همین حوالی میتونی تهیه کنی البته کمی نادره اما تلویزیون خیلی خوبی بود 200 هرتز بود
محصول از مادیران 40 اینچ اونیکسk هم هست اما تو با 100 تومن بیشتر میتونی ال ای دی 40 اینج مادیران یعنی ال ای دی ایکس ویژن ال ای 40 آی ام پی 9 ای رو تهیه کنی
سری های قدیمی سونی هم مثل bx400 وex500 رو هم فکر کنم با 100 تومن اینور اونور بعضی نمایندگی ها بتونی تهیه کنی

ممنون بابت راهنمایی

نظرتون در مورد پلاسمای 43D495 سامسونگ چیه؟
کلا زیر یه تومن بهتره پلاسما بگیرم یا LED و LCD
اینچ زیاد برام مهم نیست اما نمیخام زیر 37 باشه چون دیگه کوچیک میشه ...

AMIRHJ
29-01-2012, 13:59
ممنون بابت راهنمایی

نظرتون در مورد پلاسمای 43D495 سامسونگ چیه؟
کلا زیر یه تومن بهتره پلاسما بگیرم یا LED و LCD
اینچ زیاد برام مهم نیست اما نمیخام زیر 37 باشه چون دیگه کوچیک میشه ...

یه کلیاتی که میدونم زیاد تخصصی نیست ،ارائه میدم امیدوارم مفید واقع بشه
پلاسما تو محیطایی که نور مستقیم کم باشه ، و کلا رفلکس نور زیاد نباشه تصویر خیلی خوبی میده

مثلا من خودم چون زیاد محیط پر نور نمیکنم تصویر پلاسما رو به تصویر محصولات دیگه ترجیح میدم..
یه بعد دیگه پلاسما مصرفشه که یکی از دوستان تو همین فروم برای مدل خاصی بررسی کرد برای استفاده نرمال تقریبا میشه بگی حدودا (هر مدل رو باید با مصرف خودش سنجید) 25-30 هزار تومن سالانه میشه گفت هزینش نسبت به ال ای دی بیشتره!!(بازم میگه باید مدل با مدل سنجیده بشه) واین قابل محاسبه است

لینک این تی وی43D495

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این تی وی رو من مشخصاتی بررسی کردم باید چشمی هم بررسی بشه
ایراد اساسیش تو رزولیشن پایینشه، یعنی HD
اگر یه پلاسمای فول اچ دی تهیه کنید به مراتب تصویر بهتر خواهد داشت که بالطبع هزینه هم افزایش میابد..
باز هم یه بررسی از نزدیک کمک بیشتری میتونه بکنه

این لینک هم میتونه مفید باشه (پلاسما های شرکت ال جی)
فکر نکنم شرکت های دیگه تو این رنج محصول پلاسما داشته باشند

سری pk ُسری خوبیه اما قیمت های بالاتری دارند و گویا 42 ندارند
سری pk550 مدل معقولی به نظر میرسه اما من تو این سایت و سایت خود گلدیران سایز 42 رو ندیدم ، کلا 42 فکر میکنم نداره

gmd
29-01-2012, 15:06
سلام
لطفا درمورد خرید تلویزیون و سینمای خانوادگی سونی با قیمت حدود 1800000 الی 2000000 راهنمایی فرمایید.
1- فول hd
- led2 یا lcd باشد.
3- حداقل 200 هرتز .
4- سایز 46 نیازی به سه بعدی نیست.
5- گیرنده دیجیتال.
6- پخش فیلم موزیک و عکس از usb
اگر هم با بودجه کمتر بتوانم خرید کنم بهتر است با تشکر

SLIPKNOT
29-01-2012, 19:12
سلام
یه سوال داشتم .
تلویزیونهای led هم مثل lcd از زاویه های مختلف تصویرشون تغییر میکنه و تیره میشه و فقط باید از روبرو نگاه کرد ؟
چون من عادت دارم موقع فیلم دیدن جلوی تلویزیون داز میکشم و با lcd مشکل دارم چون وقتی دراز میکشم و از پایین نگاه میکنم تصویر خیلی تیره میشه . یا مثلا از زاوی های بغل کیفیت تصویر بد میشه . ایا led ها هم این مشکل رو دارن یا این این مشکل تو led ها وجود نداره ؟
یه سوال هم در مورد پلاسما داشتم .
این درسته که تو پلاسما وقتی مدت زیادی روی یک تصویر ثابت بمونیم وقتی کانال رو عوض کنیم تا چند وقت سایه اون تصویر روی صفحه پلاسما باقی میمونه؟

e_parshang
29-01-2012, 21:08
دوست عزیز شما گفتی من این مطلب رو توی یه سایت دیدم و نام سایت رو نگفتی . به همین دلیل من به مطلبی که توی سایت دیدی شک کردم و گفتم احتمالا" سایت معتبر نبوده ولی الان با توجه به خوندن صحبتهای جنجالی که توی فروم گذاشتی به درک مطلبت از چیزایی که خوندی شک کردم !
اگه یه سر به مطلبی که توی این پست برات گذاشتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بزنی می بینی که حتی خواجه حافظ هم cnet رو میشناسه ولی شما متوجه صحبت بنده نشدی و الان هم با درک نادرست صحبتم میگی من گفتم سی نت بی اعتباره !!!!
دوباره مطالب رو بخون و یکم منطقی تر با دوستان رفتار کن.
یادت نره که هیچ کس اینجا سهامدار یه برندی نیست !!! و اگه کسی داره برای توضیحاتی که میده وقت میذاره داره لطف میکنه و هدف اکثر بچه ها اینه که بدون غرض اطلاعاتشون رو با هم به اشتراک بذارن...
این مجموعه آخرین پاسخ های بنده به دوستانی است که بنده را مورد خطاب قرار دادند، برخی دوستان پیشاپیش با آرامش و متانت برخی زوایای پنهان را مطرح کردند ولی متهم به حاشیه آفرینی شدند! به سهم خود از آن بزرگواران سپاسگزارم

چطور دوستی که ادعا میکند خواجه حافظ شیرازی هم سایت سی نت را میشناسد، به مطالعه نقد این سایت در مورد یک محصول التفات ندارد؟!
درود استاد!
شما اگر یک زحمت میکشیدی نخست لینک پیوست شده را مطالعه میکردی سپس به اظهار نظر در مورد اعتبارش میپرداختی بهتر بنظر میرسد! بنظر بنده شرط عقل در این است که به جای خواب نما شدن ، ابتدا یک نگاره بدقت مطالعه شود سپس در مورد آن اظهار نظر شود
موفق باشی

SLIPKNOT
30-01-2012, 21:56
سلام
یه سوال داشتم .
تلویزیونهای led هم مثل lcd از زاویه های مختلف تصویرشون تغییر میکنه و تیره میشه و فقط باید از روبرو نگاه کرد ؟
چون من عادت دارم موقع فیلم دیدن جلوی تلویزیون داز میکشم و با lcd مشکل دارم چون وقتی دراز میکشم و از پایین نگاه میکنم تصویر خیلی تیره میشه . یا مثلا از زاوی های بغل کیفیت تصویر بد میشه . ایا led ها هم این مشکل رو دارن یا این این مشکل تو led ها وجود نداره ؟
یه سوال هم در مورد پلاسما داشتم .
این درسته که تو پلاسما وقتی مدت زیادی روی یک تصویر ثابت بمونیم وقتی کانال رو عوض کنیم تا چند وقت سایه اون تصویر روی صفحه پلاسما باقی میمونه؟

کسی نمیتونه به من جواب بده؟

gmd
31-01-2012, 14:47
سلام
لطفا درمورد خرید تلویزیون و سینمای خانوادگی سونی با قیمت حدود 1800000 الی 2000000 راهنمایی فرمایید.
1- فول hd
- led2 یا lcd باشد.
3- حداقل 200 هرتز .
4- سایز 46 نیازی به سه بعدی نیست.
5- گیرنده دیجیتال.
6- پخش فیلم موزیک و عکس از usb
اگر هم با بودجه کمتر بتوانم خرید کنم بهتر است با تشکر

دوستان عزیز هنوز منتظر راهنمایی شما هستم

hapalii
31-01-2012, 16:31
کسی نمیتونه به من جواب بده؟

LCD و LED بطور کلی داری یک نوع پنل هستند و زاویه دید هم مربوط به پنل کریستال مایع است که در هر دو مشترک البته توی پنل های رده بالا این مشکل کمتر دیگه

درباره مشکل پلاسما هم درسته البته تو مدل های جدید خیلی کمتر این اتفاق می افته ضمن این که به راحتی هم برطرف میشه کلا به نظر من کفه ترازو به نفع پلاسما است .

hasanmotori
31-01-2012, 23:46
دوستان خسته نباشید یه LED ترجیحاً 46 اینچ تا 1500 حالا یکم بیشتر شد اشکال نداره معرفی کنید
بیشتر امکاناتی داشته باشه که بدرد بخور باشه مثلاً HDMI داشته باشه ولی مثلاً گیرنده دیجیتال داخلی چیز بدردبخوری نیست
اگر با این قیمت پلاسما بهتر از LED هست معرفی کنید

SLIPKNOT
01-02-2012, 01:17
LCD و LED بطور کلی داری یک نوع پنل هستند و زاویه دید هم مربوط به پنل کریستال مایع است که در هر دو مشترک البته توی پنل های رده بالا این مشکل کمتر دیگه

درباره مشکل پلاسما هم درسته البته تو مدل های جدید خیلی کمتر این اتفاق می افته ضمن این که به راحتی هم برطرف میشه کلا به نظر من کفه ترازو به نفع پلاسما است .

ممنون از راهنمایی شما

persiantoolsbaz
01-02-2012, 15:31
دوستان خسته نباشید یه LED ترجیحاً 46 اینچ تا 1500 حالا یکم بیشتر شد اشکال نداره معرفی کنید
بیشتر امکاناتی داشته باشه که بدرد بخور باشه مثلاً HDMI داشته باشه ولی مثلاً گیرنده دیجیتال داخلی چیز بدردبخوری نیست

مدل 46"LED-Digital ایکس ویژن 46 اینچه با گیرنده دیجیتال داخلی ، hdmi ، گارانتی مادیران و قیمت حدود 1490 تومن. خیلییی توی فرومها و ... تعریفش رو شنیدم .

cdcenter
01-02-2012, 18:18
پیشنهاد میکنم 46 اینچ رو به 40 اینچ کاهش بدین تا انتخابهای خیلی خوب و با کیفیت تری داشته باشید ( البته با توجه به بودجه شما )

aramkhan
01-02-2012, 21:08
با سلام
1-سونی 46ex720
2-sony46ex520
3-sami d7770
4-samid 8880
کدام مدل بهتر است و فرق 7 با 8 سامی چیست

adrenalin
01-02-2012, 21:18
سلام دوستان یه LED فول اچ دی سونی معرفی کنید سایز 42 یا 46 باشه اینترنت + 3بعدی هم نداشته باشه همین قیمت حدودیشم بگید ممنون میشم :40:

minero
01-02-2012, 23:03
LED D SMART TV 40 سری شش کدام مدلش بهتر است . مدل 5920 چگونه است از نظر کیفیت تصویر و امکانات ؟

rezapolad
02-02-2012, 12:59
سلام دوستان يدونه lcd خوب واسه 40 يا 42 اينچ واسه خونه ماردم اينا مي خوام بهترين كيفيت و كمترين قيمت رو كدوم lcd داره با تشكر از همه دوستان

alireza-vb
02-02-2012, 14:48
من میخوام یه تلویزیون 37 اینچ به بالا با حدود قیمت 1 تا 1.300 بخرم ، چی پیشنهاد میدین ؟

* کیفیت تصویر برام اولویت داره .
* LED و پلاسما هم برام فرقی نداره .

اگه لطف کنید چند مدل با مشخصات مختصر و قیمت ذکر کنید ممنون میشم :)
منتظرم...

sJaguar
02-02-2012, 15:10
دوستان یه پلاسمای 50 اینچ الجی دیدم که 3دی هم بود البته فول اچ دی نبود با گارانتی قیمتش 1/090/000
نظرتون کلا در مورد این مدل پلاسماها چیه؟ البته بیشتر دنبال فول اچ دی هستم
کلا پلاسما توصیه میشه یا برم دنبال LED و LCD?
مصرف برقشون چقدره چند وات هستن؟
واگر تو این رنچ قیمت مدل خاصی هست که بهتر از بقیه هست بفرمایید

FA6161
02-02-2012, 16:57
نظرتون در مورد این چند تا مدل می خوام همه 40 اینچه
شارپ
e820 m
40 le 830m
و شاید 40 le 700m
سونی
40ex 710
40hx 800
40 nx720

830 شارپ usb می خونه

AMIRHJ
02-02-2012, 18:06
دوستان یه پلاسمای 50 اینچ الجی دیدم که 3دی هم بود البته فول اچ دی نبود با گارانتی قیمتش 1/090/000

سلام علیکم
این مدلی باید PLASMA LG PW350 باشه
مشابه با سری PT هستش فقط قابلیت 3D اضافه شده گویا ، تصویر هم HD فقط حدودا 100 تومنی برای 3 بعدیش هزینه بیشتری باید کنید

لینک راهنمایی جناب Poonel در مورد پلاسما و در محدوده هزینه شما

hasanmotori
02-02-2012, 23:14
یه مدل دیدم سامسونگ 5950 که 46 اینچش بدون گارانتی 1650 و با گارانتی 1720 و با سینما خانگی 2150 چطوره بنظرتون ؟
این بهتره یا xvision ؟

rezapolad
03-02-2012, 12:16
سلام دوستان يدونه lcd خوب واسه 40 يا 42 اينچ واسه خونه ماردم اينا مي خوام بهترين كيفيت و كمترين قيمت رو كدوم lcd داره با تشكر از همه دوستان

دست ما رو هم بگيرين ثواب داره متخصصين گرامي

Soroush-S
03-02-2012, 14:17
تا چه قیمت میخوای؟
42 صنام حدود 950 تومن . 37 اینچم 850 تومن.

AMIRHJ
03-02-2012, 19:38

در تکمیل صحبت های جناب سروش عزیز

نقل قول خودم رو که برای یکی از دوستان پاسخ دادم ارائه میدم،

ا

برای ال سی دی تو این رنج "یک میلیون تومان"

اگه بتونی LD660 37 -42 LG همین حوالی میتونی تهیه کنی البته کمی نادره اما تلویزیون خیلی خوبی بود 200 هرتز بود
سری های قدیمی سونی هم مثل bx400 وex500 رو هم فکر کنم با 100 تومن اینور اونور بعضی نمایندگی ها بتونی تهیه کنی و ال ای دی ای ایکس520

vvc
03-02-2012, 21:37
منم دنبال یه پلاسمای 50 هستم که بین سامسونگ و ال جی موندم
تصویر هر دو رو دیدم از نظر کیفیت تصویر سامسونگ کمی برتری داره البته با قیمت کمی بیشتر

alireza-vb
03-02-2012, 21:42
من میخوام یه تلویزیون 37 اینچ به بالا با حدود قیمت 1 تا 1.300 بخرم ، چی پیشنهاد میدین ؟

منتظرم...

نظرتون درمورد LG-PK550 چیه ؟
هنوز منتظرم، لطفا چند مدل خوب تو این رنج قیمت معرفی کنید.

mzy
03-02-2012, 23:13
پلاسماها واقعا تو مقایسه قیمت و تصویر از ال ای دی ها سرن.........
من vt30 پاناسونیک دارم از هم قیمتی های خودش تو ال ای دی ها سرتره و ازش خیلی راضیم..
پاناسونیک بهترین پلاسماها رو میزنه ولی با این بودجه چیز خوبی گیرت نمیاد چون از 42 اینچ شروع میشن.........
مصرفشون خیلی فرق نداره بیشتر مانور تبلیغاتیه....... یکی از دوستان تو همین فروم محاسبه مصرفشونو زده

---------- Post added at 11:12 PM ---------- Previous post was at 11:09 PM ----------

نظرتون درمورد LG-PK550 چیه ؟
هنوز منتظرم، لطفا چند مدل خوب تو این رنج قیمت معرفی کنید.
40ex520 سونی
40d5850 سامسونگ

FA6161
04-02-2012, 09:05
نظرتون در مورد این چند تا مدل می خوام همه 40 اینچه
شارپ
e820 m
40 le 830m
و شاید 40 le 700m
سونی
40ex 710
40hx 800
40 nx720

830 شارپ usb می خونه
دیروز تو عسلویه یک قیمت گرفتم
NX720 دیروز تو عسلویه میگفت 2500
EX 720 می گفت 1700
EX710 1500
اینقدر قیمتها بالا رفته کسی می دونه تهران چنده
اینکه شارپ بهتره یا سونی

AMIRHJ
04-02-2012, 09:48
پلاسماها واقعا تو مقایسه قیمت و تصویر از ال ای دی ها سرن.........
من vt30 پاناسونیک دارم از هم قیمتی های خودش تو ال ای دی ها سرتره و ازش خیلی راضیم..
پاناسونیک بهترین پلاسماها رو میزنه ولی با این بودجه چیز خوبی گیرت نمیاد چون از 42 اینچ شروع میشن.........
مصرفشون خیلی فرق نداره بیشتر مانور تبلیغاتیه....... یکی از دوستان تو همین فروم محاسبه مصرفشونو زده

در پلاسمای پانا شکی نیست اما بودجه ..
حالا اگه میشه تو این رنج 700-1000 که محدوده پلاسما های ال جی و سام فکر میکنم فقط موجود باشند
اگه یه بررسی کنید و بفرمایید که با حداقل هزینه ،کدوم محصول از این گروه ارجعیت دارند ممنون میشم

چون این سوال اکثر کاربرانه که ،کاربران معمولی هستند و میخوان با حداقل قیمت یه پلاسمای معمولی خوب داشته باشند و در این چند صفحه بسیار پرسیده و بی جواب معین مانده است..

تشکرات

mzy
04-02-2012, 10:27
دیروز تو عسلویه یک قیمت گرفتم
NX720 دیروز تو عسلویه میگفت 2500
EX 720 می گفت 1700
EX710 1500
اینقدر قیمتها بالا رفته کسی می دونه تهران چنده
اینکه شارپ بهتره یا سونی
از نمایندگی بالاتره که:18:
ex720 تو نمایندگی حدود یک و پونصده.......

mzy
04-02-2012, 10:34
در پلاسمای پانا شکی نیست اما بودجه ..
حالا اگه میشه تو این رنج 700-1000 که محدوده پلاسما های ال جی و سام فکر میکنم فقط موجود باشند
اگه یه بررسی کنید و بفرمایید که با حداقل هزینه ،کدوم محصول از این گروه ارجعیت دارند ممنون میشم

چون این سوال اکثر کاربرانه که ،کاربران معمولی هستند و میخوان با حداقل قیمت یه پلاسمای معمولی خوب داشته باشند و در این چند صفحه بسیار پرسیده و بی جواب معین مانده است..

تشکرات

منم درمورد سامسونگ و الجی اطلاعات زیادی ندارم دوست من ولی یه پلاسما سامسونگ دیدم حدود 890د بود کیفیتش بدبود...
سامسونگ ال سی دی هاش بهترن.....
الجی هم شنیدم پلاسماهاش بهتر از سامسونگن........:11:

FA6161
04-02-2012, 12:02
طبق تحقیقات ال ای دی اول فیلیپس بعد شارپ بعد سونی و آخر سامسونگ خوبه
حالا بیشتر نظرم رو 8300 شارپه بعد NX720 سونی و EX720 سونی می خوام بدونم سونیها باهم چه تفاوتی دارند nx720 2400 که برای من یکم گرونه (حداکثر تا 2 می تونم بخرم )
از شارپ 820 خوشم میاد اما تفاوت قیمت بالاتر 820 نسبت به 8300 نفمیدم

samira_googleOne
04-02-2012, 12:09
سلام دوستان یه LED فول اچ دی سونی معرفی کنید سایز 42 یا 46 باشه اینترنت + 3بعدی هم نداشته باشه همین قیمت حدودیشم بگید ممنون میشم :40:
اگه سونی میخوای led 46520x به نظرم گزینه خوبیه . قیمتش 1950 تومنه. 3 بعدی نیست ولی اینترنت داره. البته نباید زیاد اینترنتش رو جدی بگیری چون اکثرا" نمایندگیهاش هم نمیتونن راه اندازیش کنند. فعلا" توی 2Dهای سونی این مدل جدیده و روی بورسه ولی اگه بگی تا چقدر میخوای هزینه کنی بهتر میشه راهنماییت کنم .

samira_googleOne
04-02-2012, 12:23
حالا بیشتر نظرم رو 8300 شارپه بعد NX720 سونی و EX720 سونی می خوام بدونم سونیها باهم چه تفاوتی دارند nx720 2400 که برای من یکم گرونه (حداکثر تا 2 می تونم بخرم )

با رده بندی برندهات موافقم ولی همیشه به خدمات و گارانتی برند هم توجه کن و علاوه بر اینکه فیلیپس رو به لحاظ مرغوبیت و پنل ژاپنیش و ... قبول دارم باید بگم خدمات گارانتیش با سونی (شرکت بازرگانی ایران ) و شارپ (مادیران) قابل مقایسه نیست .

*Alucard*
04-02-2012, 12:24
بعضی از دوستان هستن که با حساب کاربری های متعدد تو تاپیک پست میدن از این به بعد اگر مجددا از بقیه حسابهاشون استفاده کنن همه آی دی های این دوستان بن میشه.

FA6161
04-02-2012, 12:26
با رده بندی برندهات موافقم ولی همیشه به خدمات و گارانتی برند هم توجه کن و علاوه بر اینکه فیلیپس رو به لحاظ مرغوبیت و پنل ژاپنیش و ... قبول دارم باید بگم خدمات گارانتیش با سونی (شرکت بازرگانی ایران ) و شارپ (مادیران) قابل مقایسه نیست .
نظرت در مورد گزینه های انتخابیم چیه

samira_googleOne
04-02-2012, 12:40
lcd LC-40M5400X شارپ گیرنده دیجیتال داخلی هم داره . پنلش ژاپنیه و حدود 990 تومنه . full hd هست و کیفیت تصویرش هم خوبه .

samira_googleOne
04-02-2012, 12:57

ببین همه این مدلهایی هم که انتخاب کردی خوبن . بین اون 2 تا مدل سونی باید بگم هر دوشون edge led هستند ولی از نظر ظاهری خیلی متفاوتند و اینکه nx720 اسمارت تی وی هست ولی راستش از نظر کیفیت تصویر بین این دو تا نمیتونم قضاوت درستی کنم چون از نزدیک دو تاشون رو در کنار هم ندیدم تا مقایسه کنم . کلا" اگه از نزدیک کیفیت سونی و کواترون شارپ رو دیده باشی میبینی که شارپ با تکنولوژی منحصر به فرد کواترونش رنگهای زنده تر و طبیعی تری رو به وجود آورده و به خصوص رنگ زردش فوق العاده هست . من کلا" عاشق کواترونهاشم و این مدل 8300x اش هم کاملترین مشخصات رو بین کواترونهاش داره و حدود 480-470 تومن هم هدایا روش هست ! بلوری پلیر شارپ و 2 تا عینک 3D و ....
موفق باشی

alireza-vb
04-02-2012, 13:26
خانم samira_googleOne با حدود یه میلیون پلاسما چی بگیرم؟

test14
04-02-2012, 14:04
از نمایندگی بالاتره که:18:
ex720 تو نمایندگی حدود یک و پونصده.......

1500 بود گرون كردن آخرين قيمت 1720!!!!!!!!!!!!!!!1

poonel
04-02-2012, 14:47

با این قیمت پلاسما درست و حسابی گیرت نمیاد.
بهتره LCD SAMSUNG D585 بگیری که قیمتش همین حدوده.
در حد پلاسما نیست اما نسبت به قیمتش خیلی خوبه.

FA6161
04-02-2012, 14:52

ببین همه این مدلهایی هم که انتخاب کردی خوبن . بین اون 2 تا مدل سونی باید بگم هر دوشون edge led هستند ولی از نظر ظاهری خیلی متفاوتند و اینکه nx720 اسمارت تی وی هست ولی راستش از نظر کیفیت تصویر بین این دو تا نمیتونم قضاوت درستی کنم چون از نزدیک دو تاشون رو در کنار هم ندیدم تا مقایسه کنم . کلا" اگه از نزدیک کیفیت سونی و کواترون شارپ رو دیده باشی میبینی که شارپ با تکنولوژی منحصر به فرد کواترونش رنگهای زنده تر و طبیعی تری رو به وجود آورده و به خصوص رنگ زردش فوق العاده هست . من کلا" عاشق کواترونهاشم و این مدل 8300x اش هم کاملترین مشخصات رو بین کواترونهاش داره و حدود 480-470 تومن هم هدایا روش هست ! بلوری پلیر شارپ و 2 تا عینک 3D و ....
موفق باشی
ممنون ÷س احتمالا همون 8300 بر می دارم زنگ زدم نمایندگی قیمت گفت 1995 فقط من الان شهرستانم هفته دیگه میام تهران به نظرت تا اون موقع قیمت بالا نمی ره

ساسان مهاجم
04-02-2012, 14:54
توی تاپیکها خیلی تعریف مدل LC-40LE700M شارپ رو شنیدم و 1600 تومنه . پنلش هم ژاپنی هست و هم full led . مشخصات خوبی داره و کنتراستش خیلی بالاست و 4 تا hdmi داره و .... به نظرم اگه دوام پنل و کیفیت تصویر از سایز برات مهمتره گزینه خوبیه .

ساسان مهاجم
04-02-2012, 15:16

به نظر من پلاسما دیگه خیلییی قدیمی شده و اگه بری سراغ led خیلی بهتره . فقط یه چیزی قیمتی رو که نوشتی درست متوجه نشدم یعنی 50 اینچ lg قیمتش 1090000 تومنه ؟؟؟؟:18: مصرف برق پلاسما تقریبا" 2 برابر ledهاست و به نظر من اگه گیمر خیلی حرفه ای هستی یا نمایش 3D خیلییی برات مهمه ، ارزش داره که مزایای led و مصرف برقش رو نادیده بگیری . الان اگه بگی چه سایز و قیمتی مدنظرته بهتر میتونم کمکت کنم ؟یعنی 50 اینچ تا 1100 تومن میخوای ؟؟؟!!!!!

sJaguar
04-02-2012, 15:25
به نظر من پلاسما دیگه خیلییی قدیمی شده و اگه بری سراغ led خیلی بهتره . فقط یه چیزی قیمتی رو که نوشتی درست متوجه نشدم یعنی 50 اینچ lg قیمتش 1090000 تومنه ؟؟؟؟:18: مصرف برق پلاسما تقریبا" 2 برابر ledهاست و به نظر من اگه گیمر خیلی حرفه ای هستی یا نمایش 3D خیلییی برات مهمه ، ارزش داره که مزایای led و مصرف برقش رو نادیده بگیری . الان اگه بگی چه سایز و قیمتی مدنظرته بهتر میتونم کمکت کنم ؟یعنی 50 اینچ تا 1100 تومن میخوای ؟؟؟!!!!!

سلام من این قیمت رو تو مغازه دیدم
2-3 مدل هم هست از 1090 بود تا 1250 50 اینچ اما فول اچ دی نبود ولی 3دی بود

من سایز برام زیاد مهم نیس اما 40 به بالا ترجیحا اگه بشه اسمارت باشه یا اگه اسمارت نیست 3 دی باشه و فک نمیکنم هر دو قابلیت رو به این پولا بهم بدن
تا حدود 1/400 هم مدنظرم هست اما فعلا رو مدل خاصی نتونستم به نتیجه برسم

AMIRHJ
04-02-2012, 15:25

:18: پلاسما قدیمیه!!!!! پس مدل هایی که هر سال تولید کننده ها عرضه میکنند ناشی از چیه!
مصرفش 2 برابره!!!
شما گویا سالیان درازیه که از فناوری دوریا
نسل جدید پلاسما چزی به گوشتون نخورده
50 اینج پلاسما ارزونتر هم داریم
احیانا پنل های پلاسمای پانا رو مشاهده ای کردید!!!
Vt30 !! St30!!

نقل قول جناپ پونل از امتیازات در Avforums.com برای پلاسما VT30

محاسبه هزینه برق در پلاسما و تاثیر آن در قبوض برق

sJaguar
04-02-2012, 15:40
اینم اون مدل هایی که عرض کردم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ساسان مهاجم
04-02-2012, 15:42

منتظرم...

اگه پلاسما میخوای برو سراغ پاناسونیک . پنلشم ژاپنیه ولی اگه گیمر خیلی حرفه ای هستی اینکار رو کن چون مصرف برقش خیلی زیاده و اگه گیم برات مهم نیست حیفه که از مزایای led بگذری . ولی اگه led میخوای و 3D برات مهم نیست یه مدل 40" LED -Digital ایکس ویژن هست که 990 تومنه و من از نزدیک دیدمش کیفیت تصویرش خیلیی خوبه و گیرنده دیجیتال داخلی هم داره و امکاناتش با توجه به قیمتش به نظرم کامل هست . 46 اینچش هم حدود 1400 تومن هست .
مشخصات :

ساسان مهاجم
04-02-2012, 15:49
:18:

:18: پلاسما قدیمیه!!!!! پس مدل هایی که هر سال تولید کننده ها عرضه میکنند ناشی از چیه!
مصرفش 2 برابره!!!
شما گویا سالیان درازیه که از فناوری دوریا
نسل جدید پلاسما چزی به گوشتون نخورده
50 اینج پلاسما ارزونتر هم داریم
احیانا پنل های پلاسمای پانا رو مشاهده ای کردید!!!
Vt30 !! St30!!

نقل قول جناپ پونل از امتیازات در Avforums.com برای پلاسما VT30

مصرف برق پلاسما تقریبا" 2 برابره . اما در مورد مدلهای st30 و vt30 باید بگم که عالی هستن . شما مثل اینکه متوجه عرایض من نشدید خودم گفتم که توی پلاسماها روی پاناسونیک شکی نیست ولی اونچه مسلمه اینه که پلاسما بیشتر برای نمایش های 3D و گیمرهای حرفه ای خوبه وگرنه از مزایای نسل جدید tvهای led نباید غافل بود . ضمن اینکه به جز دومورد گیم و 3D انگار شما تا حالا چیزی در مورد برتریهای led نسبت به پلاسما نشنیدین که اینجورییییی تعجب کردی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :18:

AMIRHJ
04-02-2012, 16:04
'گرامی بهتره به پستی که دادید و پاسخ من به اون پست ، توجه بیشتری بفرمایید.
در مورد مصرف برق و کاربرد پنل ها هم بهتره علمی تر صحبت بشه
تشکرات

ساسان مهاجم
04-02-2012, 16:06
سلام من این قیمت رو تو مغازه دیدم
2-3 مدل هم هست از 1090 بود تا 1250 50 اینچ اما فول اچ دی نبود ولی 3دی بود

من سایز برام زیاد مهم نیس اما 40 به بالا ترجیحا اگه بشه اسمارت باشه یا اگه اسمارت نیست 3 دی باشه و فک نمیکنم هر دو قابلیت رو به این پولا بهم بدن
تا حدود 1/400 هم مدنظرم هست اما فعلا رو مدل خاصی نتونستم به نتیجه برسم
خب پس اگه 40 اینچ و تا 1400 بخوای میتونی یه خرید خیلی خوب داشته باشی. مدل 40led8300x شارپ که هم یه تکنولوژی منحصر به فرد کواترون داره که تصاویرش بینظیرن و پنلش ژاپنیه و 3D هم هست . قیمتش توی نمایندگیها 1990 تومنه ولی باهاش یه بلوری پلیر شارپ و 2 تا عینک 3d به عنوان هدیه میدن که قیمتشون روی هم حدود 470 تومنه و اگه بخوای میتونی بگی اینارو کم کنن و 1500=1470-1990 تومن هزینه کنی و یکی از بهترین 3D های بازار رو بگیری .:8:

sJaguar
04-02-2012, 16:14
خب پس اگه 40 اینچ و تا 1400 بخوای میتونی یه خرید خیلی خوب داشته باشی. مدل 40led8300x شارپ که هم یه تکنولوژی منحصر به فرد کواترون داره که تصاویرش بینظیرن و پنلش ژاپنیه و 3D هم هست . قیمتش توی نمایندگیها 1990 تومنه ولی باهاش یه بلوری پلیر شارپ و 2 تا عینک 3d به عنوان هدیه میدن که قیمتشون روی هم حدود 470 تومنه و اگه بخوای میتونی بگی اینارو کم کنن و 1500=1470-1990 تومن هزینه کنی و یکی از بهترین 3D های بازار رو بگیری .:8:

ممنون
این مدل رو که فرمودید دیدم الان
راستش من چون شهرستان هستم شارپ اینجا زیاد نیست و بیشتر همون سونی ساموسنگ الجی پانا هستن.
در مورد این مدل هم همونطور که فرمودید مدل خوبی هست اما خوب 3 دی بدون عینک که فایده ای نداره :دی و اگر تنها اون پلیر رو هم بخام برندارم فک میکنم 200 تومن نهایتا کم میشه و حدود 1700 در میاد که از مبلغ مورد نظر من بالاتره. بازم امروز یه سر به بازار میزنم ببینم چه مدل هایی هستن تو بازار
ممنون بابت راهنمایی.

ساسان مهاجم
04-02-2012, 16:30
ممنون
این مدل رو که فرمودید دیدم الان
راستش من چون شهرستان هستم شارپ اینجا زیاد نیست و بیشتر همون سونی ساموسنگ الجی پانا هستن.
در مورد این مدل هم همونطور که فرمودید مدل خوبی هست اما خوب 3 دی بدون عینک که فایده ای نداره :دی و اگر تنها اون پلیر رو هم بخام برندارم فک میکنم 200 تومن نهایتا کم میشه و حدود 1700 در میاد که از مبلغ مورد نظر من بالاتره. بازم امروز یه سر به بازار میزنم ببینم چه مدل هایی هستن تو بازار
ممنون بابت راهنمایی.
قیمت بلوری پلیرش 300 تومنه . چند وقت پیش بچه ها توی تاپیکها گفته بودن بعضی از نمایندگیها باشون راه اومدن و برای فروش بیشتر از سودشون کم کردن . امیدوارم که بتونی اینو با قیمت کمتر گیر بیاری چون از نظر کیفیت تصاویرش به خاطر تکنولوژی کواترونش و مرغوبیت پنل به نظر من یکی از بهترین 3D هاست .

kia.Tahamtan
04-02-2012, 18:43

سلام دوست عزیز
متاسفانه این قیمت رو کم نمی کنن تا سود کنن
نهایت همشو 300کم کنن
در ضمن اگه اینها کم بشه دیگه باید 2بعدی ببینه ولی خب باکیفیت خوب می بینه

kia.Tahamtan
04-02-2012, 18:53

سلام
متاسفانه چیزی نمی تونید بگیرید حداقل برا پلاسما خوب 1800 باید هزینه کنید

---------- Post added at 06:52 PM ---------- Previous post was at 06:49 PM ----------

ممنون ÷س احتمالا همون 8300 بر می دارم زنگ زدم نمایندگی قیمت گفت 1995 فقط من الان شهرستانم هفته دیگه میام تهران به نظرت تا اون موقع قیمت بالا نمی ره

سلام دوست عزیز
امیدوارم در پست بعدیت یه عمل زیبایی رفته باشی یا یه عکس بهتر ببینم ازت
نه قیمت شارپ بالا نمیره چون فعلا با دلار بانکی وارد میشه

---------- Post added at 06:53 PM ---------- Previous post was at 06:52 PM ----------

توی تاپیکها خیلی تعریف مدل LC-40LE700M شارپ رو شنیدم و 1600 تومنه . پنلش هم ژاپنی هست و هم full led . مشخصات خوبی داره و کنتراستش خیلی بالاست و 4 تا hdmi داره و .... به نظرم اگه دوام پنل و کیفیت تصویر از سایز برات مهمتره گزینه خوبیه .

بله درسته
من خودم این تلویزیون دارم و در این رنج قیمت مناسبترینه

kia.Tahamtan
04-02-2012, 19:09

دوست عزیز در حال حاضر پلاسما پیشرفت های زیادی کرده ولی از نظر من در خرید پلاسما و led خیلی نباید مته به خشخاش زد اگر از برندهای معتبر باشن مثلا پلاسما پاناسونیک. و تفاوت زیادی در نهایت نمیشه دید.مهم تصویر و تکنولوژی مناسبه و البته همه اینها باید به وظیفه اصلی TV که همون تصویره منجر بشه
به هر حال من خودم LED SHARP استفاده می کنم

---------- Post added at 07:02 PM ---------- Previous post was at 06:59 PM ----------

بله دوست عزیز
کیفیت فیلیپس ، توشیبا و شارپ و برخی مدل های سونی و JVC مناسبند.البته تفاوت قیمت ها بیشتر مربوط به نوع دلار وارداتی هست البته بگذریم از این موضوع که برخی هم برای پایین اوردن قیمت و گرفتن بازار در همین اطراف تهران اسمبل میشه

---------- Post added at 07:06 PM ---------- Previous post was at 07:02 PM ----------

امیدوارم اشتباه نکنم فیلیپس باید هلندی باشه و در اروپاتولید میشه

---------- Post added at 07:09 PM ---------- Previous post was at 07:06 PM ----------

مدل 820 با اینکه 2D اما اسمبل مالزی برا همین قیمتش بالاتره

poonel
04-02-2012, 21:01

فقط خواستم محض اطلاع دوستان بگم Philips برای سال 2012 تولید تلویزیونهاش رو متوقف کرده و میخواد بیشتر روی صنایع پزشکی و نورپردازی تمرکز داشته باشه.
طبق اخبار شبکه یورونیوز امتیاز ساخت تلویزیونهاش رو به یک شرکت کره ای واگذار کرده. به نظرم LG باشه.

AMIRHJ
04-02-2012, 23:36
با توجه به سوال اکثر کاربران برای خرید تی وی با اینج 40 به بالا و حداقل هزینه
و از نقطه نظر اقتصادی
امروز تو مسیر به یه نمایندگی کوچیک ال جی مراجعه کردم
به اختصار بررسی های کوتاهی که انجام دادم رو میگم

تو نمایندگی 2 پنل پلاسما
1) 42 از سری پی تی 35 فکر میکنم مدل دقیق 42 pt 3510 بود
با توجه به قیمت 740 تومنی ، گیرنده دیجیتال برای کاربران که میخواستن حداقل هزیه رو کنند تصویر مطلوب بود
2) pt 2500 پنجاه با حدود 1 میلیون ، زیاد تصویرشو نپسندیدم

در مورد مدل های سه بعدی پلاسما که یکی از دوستان پرسیدن هم از نماینده پرسیدم و گفت تصویر سه بعدیش نا مطلوب هست

حالا باید یه سر هم پنل های پلاسمای مشابه تو این رنج رو بررسی کنم

در رنج 1 تومن به نظر تصوی ال سی دی سری 4و5 LK مطلوب تر بود

در ضمن این ایراد پنل و استفاده از پنل های متفاوت در یکسری که در مورد 5610 رخ داده بود ،یه مدل اونجا دیدم و لذا از نمایندگی خواستم به تمام پنل هاش ضربه بزنه و دست بکشه، اونم استقبال کرد و گفت که این مشکل تو بعضی مدل ها هست که موقع اومدن ما در اطلاعیم و من به خریداران هم میگم
لینک بررسی و مشکل در پنل های 5610 از جناب هادی

یه تست سریع هم از پنل های سه بعدیش LW که پسیو هست زدم و در حال حرکت ،گرفتن زاویه و فاصله تصویر سه بعدی و مطلوب بود..

به دلیل محدودیت زمانیم زیاد وارد جزئیات نشدم

Actros
04-02-2012, 23:58
آقا تا 1.500 چی گیره ما میاد ؟ مهم کیفیت و امکانات لازم هست . سامسونگ سری 6 خوبه ؟ مدل دقیق بگین لطفا . من تو این مورد 0 کیلومترم. برای دوستمه فردا میریم میگیرم . امیدوارم امشب جواب بگیرم . مرسی

kia.Tahamtan
05-02-2012, 01:17
آقا تا 1.500 چی گیره ما میاد ؟ مهم کیفیت و امکانات لازم هست . سامسونگ سری 6 خوبه ؟ مدل دقیق بگین لطفا . من تو این مورد 0 کیلومترم. برای دوستمه فردا میریم میگیرم . امیدوارم امشب جواب بگیرم . مرسی

درود
اگه کیفیت می خوای با این قیمت شارپ Le700m

Actros
05-02-2012, 01:22
درود
اگه کیفیت می خوای با این قیمت شارپ Le700m

دمت گرم داداش اینجا شارپ کمتر گیر میاد . اینو میزارم اولویت اول اگه گیرم اومد . حالال یکی 2 مدل دیگه هم اگه معرفی کنید ممنون میشم

mzy
05-02-2012, 09:31
دمت گرم داداش اینجا شارپ کمتر گیر میاد . اینو میزارم اولویت اول اگه گیرم اومد . حالال یکی 2 مدل دیگه هم اگه معرفی کنید ممنون میشم
ex720 سونی.......... دوبعدی خیلی خوب... سه بعدی ضعیف...........

Rahbar Masooleh
05-02-2012, 10:56
دوستان: led های بازار گیرنده دیجیتال داخلی دارن؟

ساسان مهاجم
05-02-2012, 11:20
سلام دوست عزیز
متاسفانه این قیمت رو کم نمی کنن تا سود کنن
نهایت همشو 300کم کنن
در ضمن اگه اینها کم بشه دیگه باید 2بعدی ببینه ولی خب باکیفیت خوب می بینه

حرف شما درسته کیان جان ولی راستش دلم نیومد وقتی میخواد تا 1400 هزینه کنه از این مدل که جزء بهترینهای شارپه و هدایای ویژش استفاده نکنه .

raha1815
05-02-2012, 11:21
سلام دوستان
از نظر 2 بعدی کدوم بهترن ؟
sony ex720 یا lg lw57000
ممنون

ساسان مهاجم
05-02-2012, 11:25
دوستان: led های بازار گیرنده دیجیتال داخلی دارن؟
دوست عزیز خیلی مدلها هستند که دارند و بعضی از مدلها هم ندارند !!!! در مورد lcd هم همینطوره ....

ساسان مهاجم
05-02-2012, 11:54
مدل 46"LED-Digital ایکس ویژن رو از نزدیک دیدم به نظرم کیفیت تصویرش خیلی خوب بود و قیمتش هم با توجه به امکاناتش مناسبه . گیرنده دیجیتال داخلی داره و طراحی باریکی هم داره . با گارانتی مادیران ، یکماه پیش که قیمت کردم گفتن 1450 تومن هست.

ویژگی های کلی :

مجهز به پانلLED ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] FProductDetails.aspx%3FProID%3D710)ساخت کره جنوبی با درجه کیفی +A

وضوح تصویر بالا: Full HD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] FProductDetails.aspx%3FProID%3D710)

مگا كنتراست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] FProductDetails.aspx%3FProID%3D710) 5.000.000:1 ديناميك

داراي گیرنده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] FProductDetails.aspx%3FProID%3D710) دیجیتال داخلي با كيفيت HD

موتور پردازش تصویر M-Star

زاويه ديد بسيار وسيع (178 درجه افقي و عمودي)

قابليت پخش تصوير، فيلم و موزيك از روي حافظه USB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] FProductDetails.aspx%3FProID%3D710)

مجهز به تكنولوژي True Color ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] FProductDetails.aspx%3FProID%3D710)با قابليت پردازش سيگنال 10 بيتي و تفكيك رنگ بيش از يك ميليارد رنگ

قابليت پخش فيلم به حالت 24 فريم در ثانيه

مجهز به تكنولوژي پيشرفته 120 هرتز

خروجي صوتي SRS Trusurround XT ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] FProductDetails.aspx%3FProID%3D710)

روشنايي تصوير بالا

داراي چهار ورودي hdmi

FA6161
05-02-2012, 14:28
فردا دارم میرم 8300 شارپو بگیرم 40 اینچ چه چیزهایی رو باید چک کنم
در ضمن می خوام بدونم این مدل زیر نویس فارسی رو نشون می ده از چه فرمتهایی پشتیبانی می کنه

adrenalin
05-02-2012, 14:46
اگه سونی میخوای led 46520x به نظرم گزینه خوبیه . قیمتش 1950 تومنه. 3 بعدی نیست ولی اینترنت داره. البته نباید زیاد اینترنتش رو جدی بگیری چون اکثرا" نمایندگیهاش هم نمیتونن راه اندازیش کنند. فعلا" توی 2Dهای سونی این مدل جدیده و روی بورسه ولی اگه بگی تا چقدر میخوای هزینه کنی بهتر میشه راهنماییت کنم .

ممنون دوست عزیز هزینه تا همون 2 تومن :دی ولی قیافه این مدله چرا اینجوریه اون پایینیش یه رنگ دیگه داره زیاد خوشم نیومد :13:یه مدل معرفی کنید که پنلش ساده تر باشه
ممنون :40::11:

samira_googleOne
05-02-2012, 14:52
علیرضا جان اگه پلاسمای خوب بخوای به نظرم یکم بودجت کمه البته من چند تا مدل پلاسما بیشتر نمیشناسم که اونا هم پلاسماهای پاناسونیکه ولی میتونی با این بودجه یه lcd یا led خوب با گیرنده دیجیتال داخلی هم بخری . چند اینچ میخوای ؟

---------- Post added at 02:52 PM ---------- Previous post was at 02:47 PM ----------

نه نگران نباش دوست عزیز . طبق توضیحات کیا عزیز بعید میدونم بالا بره . انتخاب خوبی کردی .
موفق باشی

samira_googleOne
05-02-2012, 15:03
دوست عزیز در حال حاضر پلاسما پیشرفت های زیادی کرده ولی از نظر من در خرید پلاسما و led خیلی نباید مته به خشخاش زد اگر از برندهای معتبر باشن مثلا پلاسما پاناسونیک. و تفاوت زیادی در نهایت نمیشه دید.مهم تصویر و تکنولوژی مناسبه و البته همه اینها باید به وظیفه اصلی TV که همون تصویره منجر بشه
به هر حال من خودم LED SHARP استفاده می کنم

---------- Post added at 07:02 PM ---------- Previous post was at 06:59 PM ----------

بله دوست عزیز
کیفیت فیلیپس ، توشیبا و شارپ و برخی مدل های سونی و JVC مناسبند.البته تفاوت قیمت ها بیشتر مربوط به نوع دلار وارداتی هست البته بگذریم از این موضوع که برخی هم برای پایین اوردن قیمت و گرفتن بازار در همین اطراف تهران اسمبل میشه

---------- Post added at 07:06 PM ---------- Previous post was at 07:02 PM ----------

---------- Post added at 07:09 PM ---------- Previous post was at 07:06 PM ----------

مدل 820 با اینکه 2D اما اسمبل مالزی برا همین قیمتش بالاتره

ممنونم از توضیحات کاملت کیا جان و به خاطر اشتباهم در مورد فیلیپس از دوستان عذر خواهی میکنم . راستش من در خرید برام خدمات و گارانتی خیلی مهمه و چون در مورد خدمات و گارانتی فیلیپس اطلاعات زیادی نداشتم و خیلی اسم گارانتیش رو نشنیدم به همین دلیل در مورد tv هاش هم دنبال اطلاعات نبودم . فقط در همین حد میدونستم که جزء tv های خوب هست .
بازم ممنونم و معذرت خواهی میکنم .

samira_googleOne
05-02-2012, 15:15
ممنون دوست عزیز هزینه تا همون 2 تومن :دی ولی قیافه این مدله چرا اینجوریه اون پایینیش یه رنگ دیگه داره زیاد خوشم نیومد :13:یه مدل معرفی کنید که پنلش ساده تر باشه
ممنون :40::11:
ببخشید توی تایپ مدلم اشتباه کرده بودم . منظورم مدل ex520 بود . چون فقط سونی مدنظرته با این قیمت این مدل به نظرم خوبه .

adrenalin
05-02-2012, 15:52
ببخشید توی تایپ مدلم اشتباه کرده بودم . منظورم مدل ex520 بود . چون فقط سونی مدنظرته با این قیمت این مدل به نظرم خوبه .

هیچ فرقی نداره بازم پنلش تو زوق ادم میزنه :41:
این مدل رو ببینید فک کنم 3D از پنلش خیلی خوشم اومد ساده به نظرتون مدل بدون 3 دی پیدا میشه اگه میشه چند در میاد ؟ 3دی چند
باتشکر

kia.Tahamtan
05-02-2012, 17:52

مدل دوم sharp le700m
مدل سوم sharp le700m:46:
زنگ بزن نمایندگی های شارپ برات میارن

kia.Tahamtan
05-02-2012, 18:03
فردا دارم میرم 8300 شارپو بگیرم 40 اینچ چه چیزهایی رو باید چک کنم
در ضمن می خوام بدونم این مدل زیر نویس فارسی رو نشون می ده از چه فرمتهایی پشتیبانی می کنه

تاپیک شارپ جواب گذاشتم
مبارک باشه

chealsea_cfc
05-02-2012, 21:34
این مدل samsung D8000 گیرنده دیجیتال هم داره؟
چون من با LG LW 57000 که با گیرنده دیجیتال شبکه های ایران رو گرفت دیدم اصلان خوب نبود خیلی بیخود بود .
حالا کلا شبکه ها این طور هست یا اینکه این مدل سامسونگ بهتر نشون میده؟
منظورم از لحاظ کیفیته؟
مشخصات این مدل به طور کامل چیه : منظورم زمان پاسخگویی و در ضمن صفحه نمایشش شیشه ای یا تلق
الان توایران هست این مدل ؟ 46 اینچ
چون زنگ زدم بانه پرسیدم گفت 2/600/000 تومان؟
دوستان من این مدل سامسونگ که تو لینک زیر هست که تو نمایشگاه CES 2012 هم بود رو میگم اشتباه نشه با پلاسمای D8880 که الان توایران هست!!!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

bizmaz
05-02-2012, 23:18
سلام دوستان برای اتاقم می خواستم این led جدید 22 اینچ که ایکس ویژن زده رو بگیرم ؟ آیا ایکس ویزن چیز بدرد بخوری هست ؟ این مدل رو شما می شناسید ؟ قیمتش که خیلی ارزونه دیگه چه مواردی رو برای یه اتاق پیشنهاد می کنید ؟ خودم یه led 46 اینچ سری 6 سامسونگ همون موقع که اومده بود خریدم و خیلی هم ازش راضیم حداقل بیشتر از براویا که قبلش داشتم .ممنون

AMIRHJ
06-02-2012, 02:34
سلام دوستان
sony ex720 یا lg lw57000
ممنون

سلام علیکم

ex720 گزینه مناسبتری از لحاظ 2 بعدیست و از گزینه ال جی کیفیت بالاتری رو در تصاویر 2 بعددی داره

البته حدود 200- 300 تومنی هم تفاوت قیمت دارن در سایز 40 و در سایز های بالا با اختلاف بیشتر..

گزینه های مناسبتر دیگه ای هم باید موحود باشند
مثلا ال جی LE8500 va 9500 و...
در سه بعدی باید بررسی دقیق تری صورت بگیره ، اما
ال جی پسیو و دارای گواهینامه سه‌بعدی بدون پرش از موسسات معتبر TUV و Intertek
سونی اکتیو و..."بررسی نکردم"

چزییات ال جی lw57000

جزییات سونی ex720

ریویو از زمیت ex720

amindeazeh
06-02-2012, 12:04
با 1700 یا 1800 دوستان چی بخرم کمک ..........

alireza-vb
06-02-2012, 12:28
علیرضا جان اگه پلاسمای خوب بخوای به نظرم یکم بودجت کمه البته من چند تا مدل پلاسما بیشتر نمیشناسم که اونا هم پلاسماهای پاناسونیکه ولی میتونی با این بودجه یه lcd یا led خوب با گیرنده دیجیتال داخلی هم بخری . چند اینچ میخوای ؟

ممنون از توجهتون ،
با این بودجه lcd یا led خوب چی میشه گرفت ؟
از پلاسماهای پاناسونیک U30وV20 خوبن؟ حدود قیمتشون چنده؟ تو بازار راحت پیدا میشن؟ (چون ظاهرا یخورده قدیمی شدن میپرسم)
از پلاسماهای LG این دوتا مدلو میشه بررسی کنید :
LG-42PW350 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
LG-42PT3510 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
متشکرم

LeiliBaManAst
06-02-2012, 13:10
سلام دوستان برای اتاقم می خواستم این led جدید 22 اینچ که ایکس ویژن زده رو بگیرم ؟ آیا ایکس ویزن چیز بدرد بخوری هست ؟ این مدل رو شما می شناسید ؟ قیمتش که خیلی ارزونه دیگه چه مواردی رو برای یه اتاق پیشنهاد می کنید ؟ خودم یه led 46 اینچ سری 6 سامسونگ همون موقع که اومده بود خریدم و خیلی هم ازش راضیم حداقل بیشتر از براویا که قبلش داشتم .ممنون

سلام دوست عزیز ، راستش من خودم حدود دوماه پیش 22A02 xvision رو خریدم و خیلی راضیم. اگه کیفیت تصویرش رو از نزدیک دیده باشی نظر مثبتی راجع بهش پیدا میکنی . هم قیمتش واقعا" مناسبه و هم گارانتیش خیال آدم رو راحت میکنه . به نظر من سایزشم برای اتاق مناسب هست ... لینک مشخصاتش رو ببین به نظرم امکانات خوبی داره.

Rahbar Masooleh
06-02-2012, 13:19
دوست عزیز خیلی مدلها هستند که دارند و بعضی از مدلها هم ندارند !!!! در مورد lcd هم همینطوره ....

خب داشتن گیرنده دیجیتال داخلی برای led مزیت هست یا نه؟ و اصلا چطور میشه فهمید که اون دستگاه گیرنده داخلی داره یا نه؟

ئظا
06-02-2012, 13:33
خب داشتن گیرنده دیجیتال داخلی برای led مزیت هست یا نه؟ و اصلا چطور میشه فهمید که اون دستگاه گیرنده داخلی داره یا نه؟
مسلما هر آپشن اضافه یک مزیت هست ، بستگی به این داره که شما استفاده داشته باشید یا نه؟
تو تلوزیونهای جدید همه گیرنده دیجیتال داخلی رو دارن
ولی برای اینکه بدونید داره یا نه یه راه اینه که ببینید روش نوشته DVBt یا نه و یا اینکه از فروشنده بپرسید

samira_googleOne
06-02-2012, 15:51
مدل دوم sharp le700m
مدل سوم sharp le700m:46:
زنگ بزن نمایندگی های شارپ برات میارن

البته کیا جان به توضیحاتت یه مدل چهارم هم اضافه کنم چون چند تا از دوستان توی تاپیکها گفتن این مدل le700m توی بازار کمیاب شده ولی یه مدل کواترون 3D جدیدتر هست که یکسری هدایای ویژه هم باهاش میدن و usb داره و فرمتهای پخش usbاش خیلی کامله و امکاناتش جدیدتره و قیمتش با توجه به هدایاش خیلیییی به صرفه هست .
مدل 40le700m شارپ الان 2200 تومن هست و le8300x شارپ که 3D هست و جدیدتره و یه بلوری پلیر و 2 تا عینک سه بعدی شارپ هم باهاش میدن 1990 تومن هست ...

samira_googleOne
06-02-2012, 16:02
با 1700 یا 1800 دوستان چی بخرم کمک ..........
مدل le8300x شارپ به نظرم یه تلویزیون خوبه که به خاطر تکنولوژی کواترونش تصاویری زنده و بی رقیب داره . اگه بتونی تا 1990 تومن هزینه کنی با خرید یه tv یه بلوری پلیر شارپ که 300 تومنه و یه فیلم 3d و 2 تا عینک که حدود 170 تومن قیمت 2 تا عینکشه گیرت میاد و راستش من حیفیم میاد که اینجور هدایا و خبرها رو به دوستان اطلاع رسانی نکنم :11:

samira_googleOne
06-02-2012, 16:25
ممنون از توجهتون ،
از پلاسماهای پاناسونیک U30وV20 خوبن؟ حدود قیمتشون چنده؟ تو بازار راحت پیدا میشن؟ (چون ظاهرا یخورده قدیمی شدن میپرسم)
LG-42PW350 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ndex.php%3FcategoryID%3D180)
LG-42PT3510 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ndex.php%3FcategoryID%3D205)
متشکرم
در مورد 2 تا لینکی که دادی باید بگم که مشخصات کلی دو مدل lg یکیه ولی pw350 کاملتر و بهتره . ولی بازم میگم به نظر من اگه پلاسمای 3d میخوای برو سراغ پاناسونیک .
v20 و ut30 یه پلاسما هستند که 3D نیست و به همین دلیل من توصیه میکنم در صورتی از مزایای مختلف led و lcd ها (مصرف برق پایین تر و مشکلات رایج پلاسماها و ...) بگذری که هدفت مشاهده یه تصویر 3d با تلویزیون پلاسما باشه چون من پلاسما رو توی تصاویر 3d و یا برای گیمرهای خیلی حرفه ای بیشتر توصیه میکنم ....

oOomid.M
06-02-2012, 16:33
ممنون از توجهتون ،
LG-42PW350 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ndex.php%3FcategoryID%3D180)
LG-42PT3510 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ndex.php%3FcategoryID%3D205)
متشکرم

سلام من ال جی 50 اینچ پلاسما 50pw3500 سه بعدی رو دارم و بنظرم تلویزیون خوبیه.. قیمتش هم بصرفس
فلش که وصل می کنم میتونم بگم همه فرمت ها رو پشتیبانی میکنه فقط امروز دیدم روی فلش فایل m2ts رو نمیخونه اعصابم خورد شد..
اما 3 بعدی اش رو هنوز امتحان نکردم.. صدای خود تلویزیون هم عالی و قوی هست
خیلی هم باریک هست و هرکی ندونه فکر میکنه که LED هست

samira_googleOne
06-02-2012, 16:44
هیچ فرقی نداره بازم پنلش تو زوق ادم میزنه :41:
این مدل رو ببینید فک کنم 3D از پنلش خیلی خوشم اومد ساده به نظرتون مدل بدون 3 دی پیدا میشه اگه میشه چند در میاد ؟ 3دی چند
باتشکر

راستش با این تصویری که دادی من خیلی نمیتونم بفهمم چی برات مهمه چون مدل تلویزیونه رو هم نگفتی ولی من خودم توی تلویزیونهای سونی عاشق مدل hx920 هستم چون هم ظاهرش خیییلی قشنگه و هم کیفیت تصویرش بی نظیره ولی خوب بالای 3 تومنه و کلا" ویژگیهاش خیلی خوبه ولی اگه برند سونی برات مهم نیست ،مدل le8300x شارپ هم هست که ظاهرش قشنگه و در واقع با توجه به قیمت و هدایاش انگار پول 3d بودنش رو نمیگیره. اگه ظاهر tv برات خیلی مهمه مدل le820 شارپ 3d نیست ولی خیلییی از le8300 خوشگلتره .
اگه بگی چه چیزایی و با چه بودجه ای مدنظرته بهتر میتونم کمکت کنم .

LONELY MAN
06-02-2012, 19:57
سلام
دوستان اگه لطف کنید تا 1/500 تلویزیون مناسب و با کیفیت معرفی کنید سایزش و نوعش (led-lcd-plasma) برام مهم نیست تنها چیزی که مهمه کیفیت تصاویر در هنگام تماشای فیلم و فوتبال.. و پنل و قطعات با کیفیتش می باشد
در ضمن با این بودجه 3d تصاویر با کیفیتی میده یا نه....
بسیار ممنون...........

در ضمن لطف کنید چند انتخاب ذکر کنید....ما تو شهرستانیم :31:

kia.Tahamtan
06-02-2012, 20:08
سلام
دوستان اگه لطف کنید تا 1/500 تلویزیون مناسب و با کیفیت معرفی کنید سایزش و نوعش (led-lcd-plasma) برام مهم نیست تنها چیزی که مهمه کیفیت تصاویر در هنگام تماشای فیلم و فوتبال.. و پنل و قطعات با کیفیتش می باشد
بسیار ممنون...........

شارپ le700m

kia.Tahamtan
06-02-2012, 20:16

درود
باشه بهتره
نباشه هم میتونید با حدود 70تومان تهیه کنید
در مشخصات TV عنوان میشه

adrenalin
06-02-2012, 20:21
راستش با این تصویری که دادی من خیلی نمیتونم بفهمم چی برات مهمه چون مدل تلویزیونه رو هم نگفتی ولی من خودم توی تلویزیونهای سونی عاشق مدل hx920 هستم چون هم ظاهرش خیییلی قشنگه و هم کیفیت تصویرش بی نظیره ولی خوب بالای 3 تومنه و کلا" ویژگیهاش خیلی خوبه ولی اگه برند سونی برات مهم نیست ،مدل le8300x شارپ هم هست که ظاهرش قشنگه و در واقع با توجه به قیمت و هدایاش انگار پول 3d بودنش رو نمیگیره. اگه ظاهر tv برات خیلی مهمه مدل le820 شارپ 3d نیست ولی خیلییی از le8300 خوشگلتره .

شرمنده مدلش رو یادم رفت بدم
HX925-series 3D LED-backlit TVs

قیمت رو که پست های قبلیم گفتم دورو بر 2 میلیون باشه اولین چیزی که مهمه ظاهرش هست بعد امکانات چون خالاصه هرچی باشه تلوزیون باید یه عمری جلوی ادم باشه و هرچی که باشه و ادم از ظاهرش خوشش نیاد فایده نداره
سایزشم 40 یا 46 باشه

LONELY MAN
06-02-2012, 20:25
شارپ le700m
اگه دوستان لطف کنن کمی مفصل تر و با انتخابهای بیشتری توضیح بدن ممنون میشم
این مدل 3d داره؟ چجوریاس؟

kia.Tahamtan
06-02-2012, 20:39
البته کیا جان به توضیحاتت یه مدل چهارم هم اضافه کنم چون چند تا از دوستان توی تاپیکها گفتن این مدل le700m توی بازار کمیاب شده ولی یه مدل کواترون 3D جدیدتر هست که یکسری هدایای ویژه هم باهاش میدن و usb داره و فرمتهای پخش usbاش خیلی کامله و امکاناتش جدیدتره و قیمتش با توجه به هدایاش خیلیییی به صرفه هست .
مدل 40le700m شارپ الان 2200 تومن هست و le8300x شارپ که 3D هست و جدیدتره و یه بلوری پلیر و 2 تا عینک سه بعدی شارپ هم باهاش میدن 1990 تومن هست ...

سلام Lady samira
مونتاژ مالزیlb700m هست که با بلوری همراه هست و قیمتش 2200
اما le700m قیمتش 1600 هست
تفاوتشون هم فقط در همون دو مورد بالاس
البته درسته کمی کمیاب شده
در مورد usb هم برا TV وقتی مزیت هست که بشه روش record کرد وگرنه وجودش هم خوبه هم فرقی نداره چون موزیک که خیلی مناسب نیست با TV گوش کنی ممکنه به اسپیکر TV چون دوست داری صدا رو زیاد کنی آسیب بزنه برا pic هم کوتاه مدت باید به عکس نگاه کنی و مدت زیاد بذاری جا میندازه برا فیلم هم ممکنه نتونی کیفیت تصویر full HD,HD داشته باشی
اما الان تمام دستگاههای صوتی منزل و ----- که به TV متصل هستند usb دارن و برخی با قابلیت record که دیگه نبودش در TV احساس نمیشه به خصوص وقتی مولتی پلیر هم داشته باشی که با کیفیت full HD و پورت usb3 و dlna و هارد داخلی و خارجی داشته باشه و بتونی وبگردی کنی و فریمور آپدیت کنی که دیگه عالی هست و از پورت usb TV استفاده نمی کنی
ولی خب در دو TV با کیفیت تصویر یکسان اونیکه usb داره بهتره

---------- Post added at 08:35 PM ---------- Previous post was at 08:31 PM ----------

درود به تاپیک تلویزیون های شارپ سر بزن اطلاعات خوبی در صفحه 4و5 داره
برا 3D بهتره هزینه بیشتری کنی
گزینه St30 و Vt30 پانا و le8300 sharp و 8605 و 9705 فیلیپس و Hx929,925 sony و D10 JVC سه بعدی های خوب بازار هستند.
در غیر اینصورت 2D بگیر le700m sharp و v20 panasonic و کورو پایونیر

---------- Post added at 08:39 PM ---------- Previous post was at 08:35 PM ----------

Lady samira قیمت Hx925/929 هم قشنگه ولی خب عالی هست به خصوص بودن local dimm

sJaguar
06-02-2012, 21:26
کدوم یکی از این دو پلاسما بهتره دوستان؟

سامسونگ 51D495

LG PW350

هر دو مدل 3d هستن الجی 50 اینچ با قیمت حدود 1/250 و سامسونگ 51 قیمت 1/450
ضمنا در مورد مصرف برقش من یجا خوندم که اون مدل الجی 500 وات هست!!! و مدل سامسونگ 230 وات !
البته نمیدونم اون الجی درست بود واقعا 500 وات ه یا نه!
لطفا اگر دوستان یکم اطلاعات بده ممنون میشم

sJaguar
06-02-2012, 21:46

اگه LCD هم بکارت میاد مدل 46D585 رو من امشب دیدم کیفیتش خیلی خوب بود انصافا .... قیمت هم 1/460

kia.Tahamtan
06-02-2012, 22:37

سامسونگ 51D495

LG PW350

ضمنا در مورد مصرف برقش من یجا خوندم که اون مدل الجی 500 وات هست!!! و مدل سامسونگ 230 وات !

درود
هیچکدام
پلاسما فقط پایونیر و پاناسونیک

sJaguar
06-02-2012, 23:03
درود
هیچکدام
پلاسما فقط پایونیر و پاناسونیک

ممنون
میشه بفرمایید چرا خوب نیستن مدل های ال جی و سامسونگ؟

poonel
06-02-2012, 23:31
ممنون
میشه بفرمایید چرا خوب نیستن مدل های ال جی و سامسونگ؟

به مقدار کاملاً محسوسی برایتنس و کنتراست کمتری نسبت به پلاسماهای پاناسونیک و پایونیر دارند.

Mr.Mazmamfi
07-02-2012, 01:14
سلام به بروبتچس p30
آقا تا 900 تومن چی پیشنهاد میدید ؟ (LCD میخواستم 37 الی 40 اینچ )
امروز رفته بودم یه فروشگاه سامسونگ مدل 37D585 رو 850 تومن قیمت داد (البته گفت اگر هدیه ی سامسونگ (DVD-9800) رو بخوایی میشه 920 تومن (یعنی DVD رو 70 تومن حساب کرد ) )
نظرتون در مورد این مدل چیه ؟ و اینکه به نظرتون با هدیه اش بخرم یا نه ؟
اگر مدل دیگه ای هم که فکر میکنید بهتره معرفی کنید .
ممنونم.

test14
07-02-2012, 08:51
جالبه مثل اينكه يه سري از طرف ماديران حمله كردن به فروم 10، 20 صفحه آخرو كه مرور كنيد ميبينيد چند نفرن كه هر كي هر چي ميپرسه ميگن le83300 sharp نداشتي le700m شارپ باز نداشتي xvision :27::31:

Mr.Mazmamfi
07-02-2012, 11:15
سلام به بروبتچس p30
امروز رفته بودم یه فروشگاه سامسونگ مدل 37D585 رو 850 تومن قیمت داد (البته گفت اگر هدیه ی سامسونگ (DVD-9800) رو بخوایی میشه 920 تومن (یعنی DVD رو 70 تومن حساب کرد ) )
ممنونم.

دوستان عزیز من عجله دارم ، اگر میشه زودتر منو راهنمایی کنید .
بازم ممنون

AMIRHJ
07-02-2012, 11:46

سامسونگ 51D495

LG PW350

سلام علیکم

نکته اساسی اینه که این 3 بعدی های پلاسما که رزولیشن اچ دی هستند اصلا توصیه نمیشه
گمان هم نمیکنم 3 بعدی خوبی بده، من از نمایندگی ال جی پرسیدم گفت سه بعدیش جالب نیست..
شما چشمی بررسی کردید راضی بودید..؟
نکته بعدی اینکه مدل ال جی به همراش عینک نیست و باید دانه ای 60000 تومان عینک تهیه کنید
در مدل سامسونگ 2 عدد عینک +یک دی وی دی پلیر + یک فیلم بلوری 3d هدیه داده میشه
بر اساس لینک زیر مصرف مدل سامسونگ که از سری 4 پلاسمای این شرکته
290 وات در سایز 50 برای حالت نرمال هستش

در مورد ال جی هنوز منبع معتبری یافت نکردم ,و مدل عرضه شده توسط گلدیران pw3500 هستش
ولی باید مشابه باشند
500 وات برای هیتره نه تلویزیون:31:

در آخرم به نظر خودم برای این سبک تی وی ها تا این حد هزینه رو توصیه نمیکنم
شما که میخوای اینقدر هزینه کنید میتونید سراغ ال سی دی و ال ای دی ها ی مناسبتری رو تهیه کنید با اینج کمتر
یه نگاهی هم به پلاسما های سری pk ال جی که فول اچ دی هستند هم میتونید بندازید بالاخص pk550r که در همین محدودست..
یا با افزایش هزینه پلاسما های فول اچ دی از برند های با سابقه تر بالاخص پاناt30 va vt30 ...تهیه کنید ..
من تو رنج زیر 1 تومن این پلاسما ها رو برای افرادی که اینج زیاد براشون مهمه توصیه میکنم

sJaguar
07-02-2012, 12:09
سلام علیکم

نکته اساسی اینه که این 3 بعدی های پلاسما که رزولیشن اچ دی هستند اصلا توصیه نمیشه
گمان هم نمیکنم 3 بعدی خوبی بده، من از نمایندگی ال جی پرسیدم گفت سه بعدیش جالب نیست..
شما چشمی بررسی کردید راضی بودید..؟
نکته بعدی اینکه مدل ال جی به همراش عینک نیست و باید دانه ای 60000 تومان عینک تهیه کنید
در مدل سامسونگ 2 عدد عینک +یک دی وی دی پلیر + یک فیلم بلوری 3d هدیه داده میشه
بر اساس لینک زیر مصرف مدل سامسونگ که از سری 4 پلاسمای این شرکته
290 وات در سایز 50 برای حالت نرمال هستش

در مورد ال جی هنوز منبع معتبری یافت نکردم ,و مدل عرضه شده توسط گلدیران pw3500 هستش
ولی باید مشابه باشند
500 وات برای هیتره نه تلویزیون:31:

در آخرم به نظر خودم برای این سبک تی وی ها تا این حد هزینه رو توصیه نمیکنم
شما که میخوای اینقدر هزینه کنید میتونید سراغ ال سی دی و ال ای دی ها ی مناسبتری رو تهیه کنید با اینج کمتر
یه نگاهی هم به پلاسما های سری pk ال جی که فول اچ دی هستند هم میتونید بندازید بالاخص pk550r که در همین محدودست..
یا با افزایش هزینه پلاسما های فول اچ دی از برند های با سابقه تر بالاخص پاناt30 va vt30 ...تهیه کنید ..
من تو رنج زیر 1 تومن این پلاسما ها رو برای افرادی که اینج زیاد براشون مهمه توصیه میکنم

من اینجا دیدم زده 500 وات

من دو بعدی این دو مدل رو دیدم تو فروشگاه کیفیتش برام راضی کننده بود اما سه بعدی رو نمیدونم .

مدل LW45000 رو هم البته کمی زیر نظر دارم 1/450 با 7 تا عینک و اگر بهمراه پلیر یا سینمای خانوادگی خریداری بشه 200 تومن کارت هدیه هم داره ....

من چون میخام 3 تا بخرم به همین خاطر یکم حساس شدم .

chealsea_cfc
07-02-2012, 12:51
سلام اقا کدوم یکی از این 3 مدل رو بگیرم؟؟
Samsung LED D8000 46
SONY LED HX925
SONY LED NX720
برام کیفیت و امکانات و 3D مهم.
خودم از سامسونگ بیشتر خوشم امده از لحاظ کیفیت و شکل ظاهری . اما خب اینم سونی دیگه . حالا موندم کدومش . لطفا راهنمایی کنید.

Mr.Mazmamfi
07-02-2012, 13:02
سلام به بروبتچس p30
ممنونم.

دوستان از همکاریتون نهایت تشکر و سپاس رو دارم ، یک ساعت دیگه میرم همون مدل رو بخرم .
موفق باشید .

sJaguar
07-02-2012, 13:05
دوستان از همکاریتون نهایت تشکر و سپاس رو دارم ، یک ساعت دیگه میرم همون مدل رو بخرم .
موفق باشید .

این مدل کیفیت خوبی داره اما 50 هرتز هست .

alireza-vb
07-02-2012, 13:27
منم تصمیم گرفتم سامسونگ LED 40D5950 بگیرم، نظرتون چیه؟

sJaguar
07-02-2012, 13:33

اینجا که زده تولیدش قطع شده.

samira_googleOne
07-02-2012, 13:48
جالبه مثل اينكه يه سري از طرف ماديران حمله كردن به فروم 10، 20 صفحه آخرو كه مرور كنيد ميبينيد چند نفرن كه هر كي هر چي ميپرسه ميگن le83300 sharp نداشتي le700m شارپ باز نداشتي xvision :27::31:
دوست عزیز شاید اینجا واقعا" پاتوق تبلیغاتی خیلی ها شده ولی چیزی که هست اینه که هرکس به دیده های خودش اعتماد کنه و حرفهای دوستان رو با سند و مدرک و دیده هاش بپذیره .
من خودم توی بحث tv ، پنل ژاپنی و کیفیت تصویر و خدمات خیلی برام مهمه و با توجه به تجربیاتی که یه مدت طولانی داشتم هیچ وقت حاضر نیستم از دوام و کیفیت تصویر lg و samsung و یا ... صحبت کنم و خوشحالم که سطح آگاهی دوستان اینجا داره بیشتر میشه و با محصولات ژاپنی آشنا میشن .

poonel
07-02-2012, 14:12

mmf66
07-02-2012, 14:40

تلوزیون خداییش فقط پاناسونیک منتها باید حرفه ای باشید که اباهت و کیفت تصویر پاناسونیک رو متوجه بشید
مثل تفاوت لندکروز و سانتافه

ساسان مهاجم
07-02-2012, 14:49
سلام دوستان
sony ex720 یا lg lw57000
ممنون
سلام
ex720سونی خیلی بهتر هست. کیفیت تصویر سونی رو با lg مقایسه کردن یکم بی انصافیه رها جان :5:

samira_googleOne
07-02-2012, 15:03
دوستان عزیز من عجله دارم ، اگر میشه زودتر منو راهنمایی کنید .
بازم ممنون

مدل 40M5400X شارپ lcd ای 40 اینچ با پنل ژاپنی و دارای گیرنده دیجیتال داخلی و3تا hdmi و full hdو قابلیت کاهش مصرف انرژی و قابلیت پخش divx و ... قیمتش فکر کنم حدود 950 تومنه و چون dvbt داخلی داره به نظرم مناسبه .

samira_googleOne
07-02-2012, 15:23
سلام
بسیار ممنون...........

به نظر من اگه کیفیت تصویر و مرغوبیت پنل برات مهمه با 1500 یه پلاسمای خوب و یا تلویزیون 3D خوب نمیتونی بخری ولی میتونی lcd یا led خوب 2D و حتی مجهز به dvbt داخلی بگیری.

*Alucard*
07-02-2012, 15:32
سلام
ex720سونی خیلی بهتر هست. کیفیت تصویر سونی رو با lg مقایسه کردن یکم بی انصافیه رها جان :5:

دوست عزیز دیده شده پستهای شما معمولا در جهت کوبیدن برندهای خاصی و جانبداری نا منصفانه هست لطفا از این به بعد به این شیوه پست زدن ادامه ندین , ضمنا در مورد آی دی تون هم مسائلی مطرحه که در دست رسیدگی هست.
-------------------------------------------------------
با تشکر تیم مدیریت انجمن لوازم صوتی و تصویری

AMIRHJ
07-02-2012, 15:35
من اینجا دیدم زده 500 وات

من دو بعدی این دو مدل رو دیدم تو فروشگاه کیفیتش برام راضی کننده بود اما سه بعدی رو نمیدونم .

مدل LW45000 رو هم البته کمی زیر نظر دارم 1/450 با 7 تا عینک و اگر بهمراه پلیر یا سینمای خانوادگی خریداری بشه 200 تومن کارت هدیه هم داره ....

من چون میخام 3 تا بخرم به همین خاطر یکم حساس شدم .

من یه لینک دیدم که برای 42 اینجش مصرف 103 وات و زده بودکه طبعا اشتباهه ..
باید یه لینک دقیق پیدا کنم..
باید حدود 300 وات باشه
3 تا تی وی ؟!
این لینک زیر هم دقیقا مشابه سوال شما در فروم هست که 6 صفحه ای سوال جواب شده ، برای آگاهی بد نیست

نکته مهمی که من تونستم در بیارم این بود که این 3 بعدی ها 3D Ready هستند و برای نمایش 3 بعدی شرایط خاصی داشته باشند..

در اخر هم به نظرم میشه یه 42 پلاسما معمولی مثل pt3510 تهیه کرد با حدود 700 تومن
چون از ابتدا هم یادمه میخواستید تا 800 هزینه کنی

برای سایز 50 هم
این هم لینک pk550r با قیمت مشابه pw3500

به نظرم با این تغییر دامنه قیمت از ابتدا سوال و نیاز دقیقتون رو مطرح کنید نتیجه بهتری خواهد داشت انشاالله

ساسان مهاجم
07-02-2012, 15:49
دوست عزیز دیده شده پستهای شما معمولا در جهت کوبیدن برندهای خاصی و جانبداری نا منصفانه هست لطفا از این به بعد اگر به این شیوه پست زدن ادامه ندین , ضمنا در مورد آی دی تون هم مسائلی مطرحه که در دست رسیدگی هست.
-------------------------------------------------------
با تشکر تیم مدیریت انجمن لوازم صوتی و تصویری
alucard عزیز من قصد کوبوندن برند خاصی رو ندارم فقط به نظرم میاد گاهی اوقات مدلهایی که با هم مقایسه میشن در یه سطح نیستن. بهرحال ممنونم از تذکرتون و از این به بعد نظراتم رو مثل سایر دوستان علاقه مند به برندهای دیگه ناواضح اعلام می کنم :41:

samira_googleOne
07-02-2012, 16:08
سلام اقا کدوم یکی از این 3 مدل رو بگیرم؟؟
Samsung LED D8000 46
SONY LED HX925
SONY LED NX720
برام کیفیت و امکانات و 3D مهم.
خودم از سامسونگ بیشتر خوشم امده از لحاظ کیفیت و شکل ظاهری . اما خب اینم سونی دیگه . حالا موندم کدومش . لطفا راهنمایی کنید.
هر دو مدل led های سونی که گفتی جزء بهترینهای سونی هست . بین اینها من با hx925 موافقم . هم خیلی ظاهرش قشنگ هست و هم امکانات خوبی داره .

ئظا
07-02-2012, 16:42
دوستان بی انصاف نباشید
من خیلی در مورد تلوزیونهای مختلف 3D تحقیق کردم و به جرات میتونم بگم بهترین برند تو 3D ال جی هست
نه به خاطر اسم و قیمت و .... فقط به خاطر تکنولوژی سه بعدیش که passive هست
اگر مایل به پیگیری بودید بگید تااطلاعاتی که تقریبا در عرض یک ماه تحقیق به دست آوردم رو در اخیارتون بگذارم
البته برای اینکه خودتون بیشتر اطلاعات کسب کنید از این سایت میتونید review های برند ها و مدلهای مختلف
رو خودتون بخونید و لذت ببرید

samira_googleOne
07-02-2012, 16:42
:20:
شرمنده مدلش رو یادم رفت بدم
HX925-series 3D LED-backlit TVs

قیمت رو که پست های قبلیم گفتم دورو بر 2 میلیون باشه اولین چیزی که مهمه ظاهرش هست بعد امکانات چون خالاصه هرچی باشه تلوزیون باید یه عمری جلوی ادم باشه و هرچی که باشه و ادم از ظاهرش خوشش نیاد فایده نداره
سایزشم 40 یا 46 باشه
ببین من خودم برام کیفیت و پنل خیلی مهمه. مدل 40LE8300X رو خودم به شخصه قبول دارم چون کواترون بودنش کیفیت ویژه ای به تصاویرش داده و ژاپنی هست ظاهرش رو یه نگاه بنداز ببین خوشت میاد .

و اما در مورد hx925 اینهم تلویزیون خیلی خوبیه و local dimming هست و کیفیت تصویر 3D اش هم خوب هست .
آره قبول دارم ظاهر و خدمات tv و مرغوبیت پنل و کیفیت تصویر توی خرید tv برای منم مهمه. هدایا و قیمت و ظاهر این 2 تا tv رو بررسی کن .
اگه سوالی داشتی بازم در خدمتم

samira_googleOne
07-02-2012, 16:52
le700m یکی از تلویزیونهای دوبعدی خوب شارپ هست .
le8300x مدل 3D ای هست که مشخصات le700m رو هم داره و البته یه چیزایی مثل usb و هدایای ویژه هم داره.
مشخصات le8300 :

samira_googleOne
07-02-2012, 17:09
سلام Lady samira
مونتاژ مالزیlb700m هست که با بلوری همراه هست و قیمتش 2200
اما le700m قیمتش 1600 هست
تفاوتشون هم فقط در همون دو مورد بالاس
البته درسته کمی کمیاب شده
در مورد usb هم برا TV وقتی مزیت هست که بشه روش record کرد وگرنه وجودش هم خوبه هم فرقی نداره چون موزیک که خیلی مناسب نیست با TV گوش کنی ممکنه به اسپیکر TV چون دوست داری صدا رو زیاد کنی آسیب بزنه برا pic هم کوتاه مدت باید به عکس نگاه کنی و مدت زیاد بذاری جا میندازه برا فیلم هم ممکنه نتونی کیفیت تصویر full HD,HD داشته باشی
اما الان تمام دستگاههای صوتی منزل و ----- که به TV متصل هستند usb دارن و برخی با قابلیت record که دیگه نبودش در TV احساس نمیشه به خصوص وقتی مولتی پلیر هم داشته باشی که با کیفیت full HD و پورت usb3 و dlna و هارد داخلی و خارجی داشته باشه و بتونی وبگردی کنی و فریمور آپدیت کنی که دیگه عالی هست و از پورت usb TV استفاده نمی کنی
ولی خب در دو TV با کیفیت تصویر یکسان اونیکه usb داره بهتره

---------- Post added at 08:35 PM ---------- Previous post was at 08:31 PM ----------

درود به تاپیک تلویزیون های شارپ سر بزن اطلاعات خوبی در صفحه 4و5 داره
برا 3D بهتره هزینه بیشتری کنی
گزینه St30 و Vt30 پانا و le8300 sharp و 8605 و 9705 فیلیپس و Hx929,925 sony و D10 JVC سه بعدی های خوب بازار هستند.
در غیر اینصورت 2D بگیر le700m sharp و v20 panasonic و کورو پایونیر

---------- Post added at 08:39 PM ---------- Previous post was at 08:35 PM ----------

Lady samira قیمت Hx925/929 هم قشنگه ولی خب عالی هست به خصوص بودن local dimm

در مورد اول با نظرت کاملا" موافقم . من فکر کردم مدل le700m رو میگی . بله مدل lb700m مجهز به بلوری پلیر داخلیه و مونتاژ مالزی هست و جزء tvهای خوب بازار هست و شنیدم که توی این گرونیها هنوز قیمتش ثابت مونده .
در مورد دوم هم مدلهای خوبی رو معرفی کردی به دوستان و من به نوبه خودم ازت به خاطر نظرات کارشناسانت تشکر میکنم.
و اما مورد آخر که با اون هم موافقم :46:
لینک مشخصات lb700m برای دوستان :
موفق باشین .

Aless
07-02-2012, 17:25
ببخشید
بنده یک تلویزیون LCD حدود 37 یا 40 اینچ با کیفیت مناسب میخوام
گیرنده انالوگ و دیجیتال داشته باشه
حدود قیمتش هم 700 و 800 باشه
برندش مهم نیست
ممنون میشم چند مدل بهم پیشنهاد کنید

mmf66
07-02-2012, 18:57
ببخشید
برندش مهم نیست

تو این قیمت ال جی 32 و 42lk4500 هست ولی کنتراست پایینی دارد و دارای پنل 50 هرتزی است
توی این قیمت چیزی بهتری هم به چشمم نخورد

kia.Tahamtan
07-02-2012, 19:17
le700m یکی از تلویزیونهای دوبعدی خوب شارپ هست .
le8300x مدل 3D ای هست که مشخصات le700m رو هم داره و البته یه چیزایی مثل usb و هدایای ویژه هم داره.
مشخصات le8300 :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

le8300 فقط یه مشخصه le700m نداره.اگه گفتی؟

R@R#M@N
07-02-2012, 21:49
سلام به دوستان
من شدیداً گیج شدم ! تو رو خدا کمک کنین !
من تا 2ملیون میتونم هزینه کنم و یه LED 40 اینچ بخرم اونم 3D !
راستش میخام 2 ملیون تا 2 و 200 با bluray player 3D در بیاد برام !
بین
samsung 6940
sony ex720
sharp le8300x
کدوم رو پیشنهاد میدین ؟ همشون تا 2و 200 نهایتاً با یک پلیر در میان !
اصلاً شما به قیمت و وسایلی که اشانتیون میدن نیگا نکنین ! شما باشین کدومو میخرین ؟؟
از لحاظ کیفیت و عمر و گارانتی ؟ جمع بندیش کنیم سونی یا سامسونگ یا شارپ ؟؟

kia.Tahamtan
07-02-2012, 22:19
سلام به دوستان
بین
samsung 6940
sony ex720
sharp le8300x
اصلاً شما به قیمت و وسایلی که اشانتیون میدن نیگا نکنین ! شما باشین کدومو میخرین ؟؟

دوست عزیز
چندتا فایل SD بریز تو فلش برو تو بازار در گزینه هات امتحان کن
اینجوری خیالت راحت تره

R@R#M@N
07-02-2012, 22:35
فدات شم تو شهره ما نمایندگی سونی و سامسونگ و الجی خیلی فراوونن و هستن :دی ولی شارپ اصلاً اسمی ازش نیست
واسه همین من نهایتن بتونم سامسونگو سونی رو ببینم ! رو همین قضیه اومدم اینجا دارم سوال میکنم ؟
بعدشم چرا SD ??
HD و FHD هستن ! چرا SD?

kia.Tahamtan
08-02-2012, 00:20
فدات شم تو شهره ما نمایندگی سونی و سامسونگ و الجی خیلی فراوونن و هستن :دی ولی شارپ اصلاً اسمی ازش نیست
واسه همین من نهایتن بتونم سامسونگو سونی رو ببینم ! رو همین قضیه اومدم اینجا دارم سوال میکنم ؟
بعدشم چرا SD ??
HD و FHD هستن ! چرا SD?

چون می خوای 2تومان هزینه کنی و از سمنان تا تهران راهی نیست پاشو بیا با قطار برو جمهوری ببین و بخر
SD گفتم چون فایل های HD,F HD که خودشون برات گذاشتن می بینی پس SD بیار که بتونی تفاوت ها رو ببینی با رزولیشن 576*720 یا همون 576p

mmf66
08-02-2012, 02:12
سلام به دوستان
بین
samsung 6940
sony ex720
sharp le8300x
هیچکدوم پاناسونیک می خرم شک هم نکن

R@R#M@N
08-02-2012, 12:08
پاناسونیک که پلاسماش خداس !
ازونور مصرفشم خداس:دی !
حالا اینا به کنار من با سایزشم نمیتونم کنار بیام
وگرنه شک نمیکردم ! پانا بهترینه

samira_googleOne
08-02-2012, 12:11
le8300 فقط یه مشخصه le700m نداره.اگه گفتی؟

کیا جان le700 یه تلویزیون full led هست در حالیکه le8300 یه تلویزیون edge led هست.
le700 کواترون نیست در حالیکه le8300 کواترون و 3d هست . البته le700 مجهز به پانل 10 بيتي با قابليت تفكيك بيش از يك ميليارد رنگ هست که باعث شده نسبت به سایر tv های 2 بعدی کیفیت تصویر بهتری داشته باشه .
le8300 دارای فرکانس 240/200 هرتز و le700 فرکانسش 120/100 هرتزه.
البته اینها رو فقط جهت بیان ویژگیهاشون گفتم ولی هر کدوم به نوبه خودشون جزء tv های خوبن :20:

mmf66
08-02-2012, 12:50
دوست عزیز شما اگه سایز کوچیک میخوای 42 اینچ بردار مدل های vt30 st30

kia.Tahamtan
08-02-2012, 14:04
کیا جان le700 یه تلویزیون full led هست در حالیکه le8300 یه تلویزیون edge led هست.
le700 کواترون نیست در حالیکه le8300 کواترون و 3d هست . البته le700 مجهز به پانل 10 بيتي با قابليت تفكيك بيش از يك ميليارد رنگ هست که باعث شده نسبت به سایر tv های 2 بعدی کیفیت تصویر بهتری داشته باشه .
le8300 دارای فرکانس 240/200 هرتز و le700 فرکانسش 120/100 هرتزه.
البته اینها رو فقط جهت بیان ویژگیهاشون گفتم ولی هر کدوم به نوبه خودشون جزء tv های خوبن :20:

:10::46::20:

mehjam
08-02-2012, 14:31
40D5540 سامسونگ را جطور میبینید؟ دیجی کالا 1189 قیمت زده. من برای یک رستوران میخوام بگیرم. خودش قابلیت دریافت کاناهای دیجیتالمون را داره؟ پخش mkv از usb چطور؟
46 اینچ هم داره؟

samira_googleOne
08-02-2012, 15:36
ببخشید
برندش مهم نیست
با 900 تومن مدل 40L500M شارپ که 3تا hdmi داره و full hd هست رو میتونی بخری که گیرنده دیجیتال نداره ولی اگه داشتن dvbt داخلی برات مهمه با این بودجه باید سایز tvات رو کم کنی.

samira_googleOne
08-02-2012, 15:58
سلام به دوستان
بین
samsung 6940
sony ex720
sharp le8300x
کدوم رو پیشنهاد میدین ؟ همشون تا 2 و 200 نهایتاً با یک پلیر در میان !
اگه من باشم از لحاظ کیفیت و عمر و گارانتی یا سونی یا شارپ رو میگیرم . من کلا" پنل زاپنی پسندم .البته مدلهای پنل ژاپنی سونی قیمتاشون خیلی بالا هست و اکثر مدلهای با قیمت مناسبش پنلشون ژاپنی نیست برای همین معمولا" le8300 رو پیشنهاد میکنم چون کواترون بودنش باعث شده کیفیت تصاویر منحصر به فردی داشته باشه.

oveisi2005
08-02-2012, 18:42
سلام
من یه TV میخاستم برای برادرم
که حدود 1.5 باشه و کیفیت تصویر خوبی داشته باشه سه بعدی بودن اصلا برام مهم نیست
چون هزینه فیلم و دستگاه بلوری پلیر کم نیست 40-47 اینچ هم رنج سایزی هست که میخام

mehjam
08-02-2012, 19:31
40D5540 سامسونگ را جطور میبینید؟ دیجی کالا 1189 قیمت زده. من برای یک رستوران میخوام بگیرم. خودش قابلیت دریافت کاناهای دیجیتالمون را داره؟ پخش mkv از usb چطور؟
46 اینچ هم داره؟
ممنون میشم اساتید به سوال من هم یه نظر بندازند.

mmf66
09-02-2012, 01:03
سلام
من یه TV میخاستم برای برادرم
که حدود 1.5 باشه و کیفیت تصویر خوبی داشته باشه سه بعدی بودن اصلا برام مهم نیست
چون هزینه فیلم و دستگاه بلوری پلیر کم نیست 40-47 اینچ هم رنج سایزی هست که میخام
چون شما سه بعدی نمیخوای من panasonic U30 مدل 46 یا50 رو به شما توصیه میکنم کیفیت بالا تصویر و ظاهر زیبا و با اباهت

raha1815
09-02-2012, 10:44
سلام دوستان

یه tv تا حدود 5 تومان کیفیت تصویر بالا و دوام خوب برای شهرستان میخوام . 3d و اسمارت مهم نیست .

ممنون ( غیر از پلاسما لطفا )

LONELY MAN
09-02-2012, 11:17
سلام دوستان
این انتخاب برای خرید تلویزیون به خاطر مباحث گسترده ای که داره و تنوع زیاد مدل های بازار خیلی سخت شده....
1-می خواستم کمی در مورد عینک های پسیو و اکتیو اطلاعات بدین که واقعا کدوم یکی برتری داره بعضی از دوستان می گن عینکهای اکتیو پرش تصویر و لرزش داره و البته سردرد و ضعیف شدن چشم ها هم هستش و عینکهای پسیو درسته این مسائل رو نداره ولی کیفیت تصاویر اکتیو رو نداره....
2-مصرف برق تلویزیون های پلاسما خیلی بالاست و با این وضع اشفته انتظار قبض های انچنانی اخر ماه رو داشته باشیم ولی میبینیم که همچنان رغبت برای خرید پلاسماهای پانا بسیار بالاست؟؟؟
3-ایا این فن اوری سه بعدی به حد قابل قبولی رسیده که بخوایم هزینه زیادی بابتش متحمل بشیم و ارزششو داره یا نه...(تصاویر مطلوب و با کیفیت بدون دردسرهای جانبی از قبیل سردردو...)
4-**در کلام اخر میتونین مزیتهای تلویزیون های پلاسما و ال ای دی ها رو نسبت به هم به صورت خلاصه بگین......

ممنون

kambiz11000
09-02-2012, 11:33
سلام دوستان

یه tv تا حدود 5 تومان کیفیت تصویر بالا و دوام خوب برای شهرستان میخوام . 3d و اسمارت مهم نیست .

ممنون ( غیر از پلاسما لطفا )

HX-925 .
بالاترین کیفیت در حال حاضر بین LED های بازاره ایران داره.

mehdi speed 700
09-02-2012, 16:15
تاپیک جدید:
بحث و بررسی در مورد تکنولوژی های جدید tv{تمام برند ها} [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
امیدوارم که شرکت کنید

pedram_sad
10-02-2012, 14:02
دوستان یک مدل lcd با سایز 37 میخوام که بعد از تحقیق مدل samsung 37d585 رو پیدا کردم که هم به بودجم میخورد هم ----t داشت هم تو همین انجمن تاپیکی هست که ازش تعریف زیاد شده

LA37D550K7MSHD

اما مشکلش به نظرم 4ms بودن response time اش هست
من با مدل های 2ms از lg و samsung و ... کار کردم با وجود 2 بودن تو فوتبال و بازی ها دنباله و تار شدن داشت
این مدل با وجود جدید بودن چرا 4 هست و تاثیر زیادی داره ؟

mzy
10-02-2012, 17:23
46 اینچ هم داره؟
من d5540 رو واسه مادربزرگ خریدم با dvd هدیه شد 1149.......... این قیمت جدیدشه
تیونر دیجیتال داره.........
46هم داره و بیشتر فرمت ها رو ساپورت میکنه..........

---------- Post added at 05:23 PM ---------- Previous post was at 05:18 PM ----------

تراکتور که نیست...........
میانگین 100 وات بیشتر مصرف میکنه... درعوض کیفیتش خوبه و تصاویر واقعی و طبیعی نشون میده.........

mzy
10-02-2012, 17:32
دوستان یک مدل lcd با سایز 37 میخوام که بعد از تحقیق مدل samsung 37d585 رو پیدا کردم که هم به بودجم میخورد هم ----t داشت هم تو همین انجمن تاپیکی هست که ازش تعریف زیاد شده

LA37D550K7MSHD

اما مشکلش به نظرم 4ms بودن response time اش هست
من با مدل های 2ms از lg و samsung و ... کار کردم با وجود 2 بودن تو فوتبال و بازی ها دنباله و تار شدن داشت
این مدل با وجود جدید بودن چرا 4 هست و تاثیر زیادی داره ؟
ال ای دی های سری 5 هم همینجورن.........
ال جی تو response time پیشرفت خوبی داشته..............

romia
10-02-2012, 18:53
سلام
من هرچی تو نت گشتم خبری از فروش اینترنتی vt30 نبود.این تلویزیون هنوز تو بازار گیر میاد؟ چنده؟

xbox-360
11-02-2012, 00:47
سلام دوستان عزیز

حدود 1 تا 1.300 میخوام tv بگیرم.
40 یا 42 اینچ.
3d بودنش مهم نیست.
برای تماشای کارتون و کانال های ماهواره میخوام.
گارانتیش برام مهم نیست.

بهترین مورد با توجه به قیمت دوستان چی پیشنهاد میکنن؟؟
راستی از بانه بگیرم بهتره یا از همین شرکت ها؟؟

ممنون میشم دوستانی که در این زمینه اطلاعاتی دارند راهنماییم کنند.

ئظا
11-02-2012, 01:22
سلام دوستان عزیز

حدود 1 تا 1.300 میخوام tv بگیرم.
40 یا 42 اینچ.
3d بودنش مهم نیست.
برای تماشای کارتون و کانال های ماهواره میخوام.
گارانتیش برام مهم نیست.

بهترین مورد با توجه به قیمت دوستان چی پیشنهاد میکنن؟؟
راستی از بانه بگیرم بهتره یا از همین شرکت ها؟؟

ممنون میشم دوستانی که در این زمینه اطلاعاتی دارند راهنماییم کنند.

راستش نگفتید LCD میخواید LED یا PLASMA ؟
در هر حال من از هر کدوم چندتایی براتون میگذارم:

ال ای دی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ex.php%3Fdispatch%3Dcategories.view%26category_id% 3D2049%26subcats%3DY%26features_hash%3DP88)
ال سی دی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ex.php%3Fdispatch%3Dcategories.view%26category_id% 3D2047%26subcats%3DY%26features_hash%3DP88)
پلاسما ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ex.php%3Fdispatch%3Dcategories.view%26category_id% 3D2048%26subcats%3DY%26features_hash%3DP88)

این سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])هم هست و میتونید حدود قیمتها رو در بیارید ، البته قیمتهاش یه کم بالاتر از بازار
هست ولی حدودا اختلافش 50 تا 100 تومن بیشتر نیست
پیشنهاد میکنم با گارانتی بگیرید
الان با توجه به قیمت دلار بانه ای ها هم تقریبا هم قیمت بازار دارن میفروشن ، چه بسا بالاتر

xbox-360
11-02-2012, 03:12
راستش نگفتید LCD میخواید LED یا PLASMA ؟
در هر حال من از هر کدوم چندتایی براتون میگذارم:

ال ای دی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ex.php%3Fdispatch%3Dcategories.view%26category_id% 3D2049%26subcats%3DY%26features_hash%3DP88)
ال سی دی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ex.php%3Fdispatch%3Dcategories.view%26category_id% 3D2047%26subcats%3DY%26features_hash%3DP88)
پلاسما ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ex.php%3Fdispatch%3Dcategories.view%26category_id% 3D2048%26subcats%3DY%26features_hash%3DP88)

این سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] electronics%2Ftv-video%2Ftv.html)هم هست و میتونید حدود قیمتها رو در بیارید ، البته قیمتهاش یه کم بالاتر از بازار
هست ولی حدودا اختلافش 50 تا 100 تومن بیشتر نیست
پیشنهاد میکنم با گارانتی بگیرید
الان با توجه به قیمت دلار بانه ای ها هم تقریبا هم قیمت بازار دارن میفروشن ، چه بسا بالاتر

فرقی نمیکنه.
فقط بهترین باشه تو رنج قیمت خودش.
اگر 3 4 مدل مد نظر دارید که بین اونها انتخاب کنم بهتر میشه.
مثلا میگم.سایت cnet بین 1000$ تا 1500$ میگه بهترین ها اینا هستن.
بازم ممنون از پاسخگویتون

LONELY MAN
11-02-2012, 13:10
دوستان خواهشا کمکم کنین دیگه..:42:
میخام از یه فروشگاه دولتی تلویزیون بگیرم سقف بودجه ام تا 1.700 ...در نهایت با سودش 2.000.000 تموم میشه (10ماه) :41: پس خیلی جای مانور برای افزایش بودجه ندارم(پیشنهاد بهتری برای خرید قسطی سراغ دارین حتی با چک)
نمیدونم چی بگیرم اول از همه برای خرید تلویزیون 3 بعدی دودلم چون میترسم عملا این قابلیت بلا استفاده بمونه واسم چون:
1-فکر نکنم تو ایران ----- 3d ساپورت داشته باشیم و اگرم باشه هزینه زیادی داره و نمیدونم شبکه های ماهواره ای که 3d باشند وجود داره و احتمال زیاد باید پولی باشن...
2-فیلم های سه بعدی زیادی تو بازار نیست و اون تعداد محدودی هم که هستش گرون واسم تمام میشه شما حساب کنید واسه یه فیلم باید 10.000 تومانی هزینه کنید در حال که با پرداخت هزینه اینترنت ماهیانه 20.000 دنیایی از فیلم ها با کیفیت خوب در دسترس خواهد بود...
در کل اگه از دو فاکتور بالا چشم پوشی کنیم این سوال واسم میمونه ایا هنوز این 3d به حد قابل قبولی رسیده که در محدوده بودجه ذکر شده انتظار تصویر مطلوب و با کیفیتی رو داشته باشیم یا نه...],چون همه دارن میگن دو سال دیگه بدون عینک میتونی ببینی.:18:
در ضمن اگه بیام تلویزیون با قابلیت سه بعدی بخرم میخام دو بعدیش حرف نداشته باشه چون عملا 99% استفاده همه ماها 2 بعدی هستش...
این فروشگاه که رفتم سونی ال جی سامسونگ پانا رو داشت موندم کدومو بگیرم مدلهای خوبی که موجود داشت sony ex 720 و lg 57000 و... به عنوان مثال همین مدل سونی بعضی ها میگن سه بعدیش جالب نیست اگه واقعا جالب نیست پس چرا بخرم....یا بعضی ها میگن پسیو ال جی بهتره بعضی ها میگن اکتیو بهتره...

تو رو جون هرکی دوست داریا ما رو ازین وضعیت در بیارین:41:
دوستدار شما LONELY MAN ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kia.Tahamtan
11-02-2012, 17:27
دوستان خواهشا کمکم کنین دیگه..:42:
میخام از یه فروشگاه دولتی تلویزیون بگیرم سقف بودجه ام تا 1.700 ...در نهایت با سودش 2.000.000 تموم میشه (10ماه) :41: پس خیلی جای مانور برای افزایش بودجه ندارم(پیشنهاد بهتری برای خرید قسطی سراغ دارین حتی با چک)
نمیدونم چی بگیرم اول از همه برای خرید تلویزیون 3 بعدی دودلم چون میترسم عملا این قابلیت بلا استفاده بمونه واسم چون:
1-فکر نکنم تو ایران ----- 3d ساپورت داشته باشیم و اگرم باشه هزینه زیادی داره و نمیدونم شبکه های ماهواره ای که 3d باشند وجود داره و احتمال زیاد باید پولی باشن...
2-فیلم های سه بعدی زیادی تو بازار نیست و اون تعداد محدودی هم که هستش گرون واسم تمام میشه شما حساب کنید واسه یه فیلم باید 10.000 تومانی هزینه کنید در حال که با پرداخت هزینه اینترنت ماهیانه 20.000 دنیایی از فیلم ها با کیفیت خوب در دسترس خواهد بود...
در کل اگه از دو فاکتور بالا چشم پوشی کنیم این سوال واسم میمونه ایا هنوز این 3d به حد قابل قبولی رسیده که در محدوده بودجه ذکر شده انتظار تصویر مطلوب و با کیفیتی رو داشته باشیم یا نه...],چون همه دارن میگن دو سال دیگه بدون عینک میتونی ببینی.:18:
در ضمن اگه بیام تلویزیون با قابلیت سه بعدی بخرم میخام دو بعدیش حرف نداشته باشه چون عملا 99% استفاده همه ماها 2 بعدی هستش...
این فروشگاه که رفتم سونی ال جی سامسونگ پانا رو داشت موندم کدومو بگیرم مدلهای خوبی که موجود داشت sony ex 720 و lg 57000 و... به عنوان مثال همین مدل سونی بعضی ها میگن سه بعدیش جالب نیست اگه واقعا جالب نیست پس چرا بخرم....یا بعضی ها میگن پسیو ال جی بهتره بعضی ها میگن اکتیو بهتره...

تو رو جون هرکی دوست داریا ما رو ازین وضعیت در بیارین:41:
دوستدار شما LONELY MAN ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

درود دوست عزیز
من به همین دلایل ترجیح دادم یه tv دوبعدی خوب بگیرم گرچه میتونی 3D بگیری و 2D ببینی چون پانل با کیفیت تر هست
ولی برای 3D دیدن مسائلی که گفتی هست
در نهایت من این TV ها رو به شما در بودجه حدود 2تومان پیشتهاد می کنم در ضمن می تونی با بعضی فروشنده های خ جمهوری برا خرید قسطی کنار بیای
برخی مدل های JVC و LG بین قیمت 1.700 تا 2.200
ST30 پاناسونیک 3D با قیمت 2.100
le700m شارپ 1.600
le8300 شارپ 3D با قیمت 2.200
کورو پایونیر که یه کم گرونتره ولی عالی
8605 که 3D حدود 2.500 و 7605 و 5605 و 6606 فیلیپس
NX720 سونی که حدود 2.500

kia.Tahamtan
11-02-2012, 17:41
سلام دوستان
این انتخاب برای خرید تلویزیون به خاطر مباحث گسترده ای که داره و تنوع زیاد مدل های بازار خیلی سخت شده....
1-می خواستم کمی در مورد عینک های پسیو و اکتیو اطلاعات بدین که واقعا کدوم یکی برتری داره بعضی از دوستان می گن عینکهای اکتیو پرش تصویر و لرزش داره و البته سردرد و ضعیف شدن چشم ها هم هستش و عینکهای پسیو درسته این مسائل رو نداره ولی کیفیت تصاویر اکتیو رو نداره....
2-مصرف برق تلویزیون های پلاسما خیلی بالاست و با این وضع اشفته انتظار قبض های انچنانی اخر ماه رو داشته باشیم ولی میبینیم که همچنان رغبت برای خرید پلاسماهای پانا بسیار بالاست؟؟؟
3-ایا این فن اوری سه بعدی به حد قابل قبولی رسیده که بخوایم هزینه زیادی بابتش متحمل بشیم و ارزششو داره یا نه...(تصاویر مطلوب و با کیفیت بدون دردسرهای جانبی از قبیل سردردو...)
4-**در کلام اخر میتونین مزیتهای تلویزیون های پلاسما و ال ای دی ها رو نسبت به هم به صورت خلاصه بگین......

ممنون

دوست عزیز به تاپیک تلویزیون های شارپ برو جواب سوالاتت هست
این صفحه ها

aramkhan
11-02-2012, 19:27
سلام دوستان
46ex520 or sami 46d5550
در این رنج قیمت پیشنهاد بهتری هم است
پلاسما یا ال ای دی

Davood2549
11-02-2012, 21:06
با سلام
راستش میخواستم یه ال سی دی 22 اینچ بگیرم ولی اطلاعاتم درباره ی برندها و مدلهاشون خیلی کمه. میخواستم چند تا مدل خوب و قیمت تقریبیشون رو بهم معرفی کنید (لطفا دلیلش را هم بگویید).
ضمنا بودجمون حدود 300 تومن هست.
اگه اطلاعات دیگه ای لازم داشتید اطلاع بدید لطفا.
با تشکر فراوان
(لطفا سریعتر پاسخ بدید)

Soroush-S
11-02-2012, 22:56
با سلام
راستش میخواستم یه ال سی دی 22 اینچ بگیرم ولی اطلاعاتم درباره ی برندها و مدلهاشون خیلی کمه. میخواستم چند تا مدل خوب و قیمت تقریبیشون رو بهم معرفی کنید (لطفا دلیلش را هم بگویید).
با تشکر فراوان
(لطفا سریعتر پاسخ بدید)
اگه 50 تومن افزایش بدی میتونی LED 23 اینچ صنام بگیری. 2 تا HDMI میخوره . گیرنده دیجیتال داخلی هم داره . USB هم داره که میتونه برات ضبطم بکنه.

kia.Tahamtan
11-02-2012, 23:12
با سلام
با تشکر فراوان
(لطفا سریعتر پاسخ بدید)

Xvision و LG بسیار مناسب هستند

xbox-360
12-02-2012, 03:46
دوستان
از بین این موارد کدوم رو پیشنهاد میکنید؟؟
اگر پیشنهاد بهتری دارید در همین محدوده قیمت لطفا بفرمایید.
3d بودن برام مهم نیست.

ST30 42 panasonic
d6920 40 samsung
le700m 40 sharp

kia.Tahamtan
12-02-2012, 06:56
دوستان
3d بودن برام مهم نیست.

ST30 42 panasonic
d6920 40 samsung
le700m 40 sharp

اگه پلاسما میخوای که st30 البته بستگی به نور اتاقت هم داره اگه پرنوره بی خیالش شو و le700m اگه پیدا کنی مناسبه

Davood2549
12-02-2012, 09:21
با تشکر از دوستان
اگه امکان داره یکم بیشتر توضیح بدید که چرا این محصولات رو توصیه میکنید یا یه آدرسی از یه مطلب مرتبط.
سامسونگ چی آیا تو رنج 300-400 مدل خوبی (22 اینچ) داره؟
(لطفا دلیلش رو بگید)

test14
12-02-2012, 09:30
دوست عزیز شاید اینجا واقعا" پاتوق تبلیغاتی خیلی ها شده ولی چیزی که هست اینه که هرکس به دیده های خودش اعتماد کنه و حرفهای دوستان رو با سند و مدرک و دیده هاش بپذیره .
من خودم توی بحث tv ، پنل ژاپنی و کیفیت تصویر و خدمات خیلی برام مهمه و با توجه به تجربیاتی که یه مدت طولانی داشتم هیچ وقت حاضر نیستم از دوام و کیفیت تصویر lg و samsung و یا ... صحبت کنم و خوشحالم که سطح آگاهی دوستان اینجا داره بیشتر میشه و با محصولات ژاپنی آشنا میشن .

يكي از كساني كه گفتم دقيقا خود شمايي...

samira_googleOne
12-02-2012, 16:30
دوستان
3d بودن برام مهم نیست.

ST30 42 panasonic
d6920 40 samsung
le700m 40 sharp
اگه میخوای با tv گیم بازی کنی یا خیلی برات کیفیت فیلم 3d مهمه و میخوای پلاسما بخری روی st30 پاناسونیک شک نکن ولی اگه گیم و 3d برات option های مهمی نیستن و بیشتر کیفیت تصویر و مزایای led برات مهمه همون le700 رو بگیر .
هر دو پنل ژاپنی هستند و از نظر کیفیت و دوام پنل خوبند.
اگر هم led 3d میخوای مدل le8300x شارپ پیشنهاد خوبیه.
میتونی از نظر و تجربه دوستان درخرید le8300 توی این آدرس تاپیک استفاده کنی .
موفق باشی

tirdad_60
12-02-2012, 16:45
دوستان بین دومدل samsung 6960 و sony ex720
کدوم رو پیشنهاد میکنید و چرا؟

اهل گیم نیستم اما فیلم رو زیاد هستم:20:
به نظر شما panasonic st30 در مقایسه با این دو مدل در تصویر و فیلم چه برتری و کمبودهایی داره
جواب سریع بدید تا فردا باید بگیرم

ممنون از لطفتون

samira_googleOne
12-02-2012, 16:52
دوستان بین دومدل samsung 6960 و sony ex720
کدوم رو پیشنهاد میکنید و چرا؟

اهل گیم نیستم اما فیلم رو زیاد هستم:20:
به نظر شما panasonic st30 در مقایسه با این دو مدل در تصویر و فیلم چه برتری و کمبودهایی داره
جواب سریع بدید تا فردا باید بگیرم

ممنون از لطفتون
sony ex720 یکی از tv های خوب سونی هست ولی کیفیت تصویر دو بعدیش از سه بعدیش خیلی بهتره .
اگه کیفیت فیلم 3d برات مهمه ، کیفیت تصاویر 3d مدل st30 به مراتب از ex720 بهتره ولی در کل انتخاب st30 با توجه به مصرف برق و نادیده گرفتن مزایای led انتخابی سلیقه ای هست :)

mehdi speed 700
12-02-2012, 18:15
چگونه تصویر درست از غلط را در تلویزیون ها تشخیص دهیم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] dia%2Fk2%2Fitems%2Fcache%2F4e9f0977a587eb434c4aa2d 74092353d_XL.jpg) HDTV Wrong Picture

تعریف شما از کیفیت تصویر مناسب در تلویزیون چیست؟ در واقع تصویر تلویزیون باید چه معیار و ویژگی هایی داشته باشد تا از نظر شما مناسب باشد؟ بیشتر کاربران تصور می کنند تلویزیون هایی که رنگ تصویر آنها اشباع شده و کنتراست بیش از حدی دارند، کیفیت تصویر بهتری دارند. در این مقاله به شما آموزش خواهیم داد که چگونه کیفیت تصویر مناسب را از نامناسب تشخیص دهید.

تلویزیون هایی که در ویترین مغازه ها مشاهده می کنید معمولا تنظیمات صحیحی ندارند؛ روشنایی تصویر و کنتراست این تلویزیون ها معمولا بر روی بیشترین مقدار تنظیم شده و رنگ های آنها اشباع شده هستند. به طور مثال در حالتی که تنظیمات رنگ صحیح نباشد، پوست انسان بیش از حد آبی یا قرمز نمایش داده می شود و اگر تصویری از طبیعت در این تلویزیون ها مشاهده کنید، بیشتر یاد جعبه آبرنگ می افتید. اگر در مورد رنگ بندی و تصویر صحیح، بینش درستی نداشته باشید ممکن است هنگام خرید تلویزیون، نظرتان به رنگ بندی اشباع شده و یا نکات نادرست جلب شود و انتخاب صحیحی نداشته باشید. شما باید تلویزیونی را مد نظر بگیرید که در آن همه صحنه ها، اعم از تاریک، روشن، طبیعت، کارتون و ... با رنگ صحیح نمایش داده شوند.
ما در این مقاله یک تصویر استاندارد با کیفیت مناسب را به شما نمایش می دهیم و آن را با کیفیت های نامناسب مقایسه می کنیم. به این ترتیب شما می توانید هنگام انتخاب تلویزیون، کیفیت تصویر مناسب را بهتر تشخیص دهید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ages%2Fstories%2Fnews%2F2012%2Ftv%2FpictureQuality _original-1.jpg)
عکس بالا، تصویری است که باید در تلویزیونی با تنظیمات استاندارد، مشاهده کنید. ما در دو طرف این عکس، از طیف رنگی طوسی و مشکی استفاده کردیم تا بتوانیم بهترین کیفیت تصویر را با توجه به آن، بررسی کنیم. با کلیک بر روی این عکس می توانید آن را در سایز اصلی مشاهده کنید.
کنتراست تصویر بیش از حد زیاد

در این عکس، کنتراست تصویر اصلی که در سمت چپ قرار دارد را بالا بردیم. این حالت بیشتر در LCD-TV ها مشاهده می شود. فروشندگان و تولیدکنندگان تلویزیون، معمولا کنتراست تصویر LCD های موجود در فروشگاه ها را به صورت اشباع شده تنظیم می کنند تا چشم بیننده را دچار اشتباه کنند. در صورتی که اگر تصویر اورجیتال را در این حالت مشاهده کنید متوجه می شوید که بسیاری از جزئیات تصویر در قسمت های تیره مشاهده نمی شوند.
به طور مثال در تصویر بالا، رنگ طوسی در پایین صفحه به مشکی تبدیل شده است. علاوه بر این قسمت بالای تصویر اصلی با افزایش بیش از حد کنتراست تقریبا مشکی شده و جزئیات تصویر قابل مشاهده نیستند. در صورتی کنتراست تصویر را باید تا حدی زیاد کنیم که جزئیات تصویر محو نشود.
بنابراین اگر هنگام خرید، از کنتراست بالای یک تلویزیون خوشتان آمد، ابتدا کنتراست را کمی پایین بیاورید تا ببینید جزئیات تصویر نمایان می شود یا خیر. اگر با پایین آوردن کنتراست جزئیاتی که پیشتر قابل مشاهده نبودند را مشاهده کردید، مطمئن باشید که این کنتراست کاذب است.
رنگ تصویر اشباع شده

یکی از حقه هایی که در فروشگاه ها برای فروش تلویزیون ها به کار می رود، تغییر تنظیمات رنگ تلویزیون است. در واقع رنگ تلویزیون ها در کارخانه تولید کننده به صورت اشباع شده تنظیم می شود و کاربران نیز احساس می کنند تصاویر تلویزیون شفاف و زنده تر هستند. به طور مثال در تصویر سمت راست، رنگ ها زنده تر هستند ولی واقعی نیستند. ممکن است این امر در ابتدا برای شما خوشایند باشد، ولی به مرور زمان مشاهده تصاویر با رنگ های غیرواقعی برایتان آزاردهنده می شود و زمانی که رنگ تلویزیون را کم می کنید متوجه می شوید که دستگاه شما نمی تواند رنگ ها را به خوبی نمایش دهد.
بنابراین پیش از خرید تلویزیون تنظیمات رنگی آن را به خوبی بررسی کنید.
اگر عکس بالا، تصویری از یک انسان را نمایش می داد، در قسمت راست تصویر، پوست او را زرد یا نارنجی مشاهده می کردید. چراکه رنگ این تصویر به صورت اشباع شده ای، زیاد است. تنظیمات تصویر این تلویزیون در نگاه اول برای شما خوشایند است ولی در طول زمان ممکن است برای شما دلزدگی ایجاد کند.
تصویری با دمای بیش از حد زیاد یا کم

دمای رنگ توسط کلوین اندازه گیری می شود و دما یا Temperatue تصویر را تعریف می کند. زمانی که دمای یک تصویر در پنل نمایشگر بیش از حد بالا باشد آنگاه تصویر به رنگ آبی و سرد تبدیل می شود. وقتی دمای رنگ ها بیش از حد کم باشد تصویر به قرمز و گرم متمایل می شود.
95 درصد تولیدکنندگان رنگ های تلویزیون ها را دست کاری می کنند چون آنها می دانند که دمای سرد به چشم مشتریان زیباتر به نظر می رسد. پس آنها به راحتی مشتری را فریب می دهند. اگر تنظیمات رنگی تلویزیون بر اساس کلوین درجه بندی شده، ابتدا آن را بر روی 6500 کلوین که دمای استاندارد است قرار دهید و سپس به بررسی کیفیت تصویر بپردازید.
عکس این قضیه هم درست نیست و اگر تصویری بیش از حد به رنگ زرد و قرمز متمایل باشد، نمی تواند گزینه خوبی برای تشخیص شما باشد.
گامای بیش از حد زیاد یا کم

اگر گاما بیش از حد زیاد باشد، رنگ های تیره، بیش از حد سیاه می شوند و جزئیات تصویر نمایان نخواهد شد. بنابراین میزان گاما نیز باید متعادل باشد تا جزئیات تصویر در صحنه های تاریک و کم نور دیده شوند. مانند تصویر بالا که جزئیات تصویر مانند برگ های پشت سر این حیوانات، قابل رویت نیست.
اگر گاما بیش از حد کم باشد، رنگ های روشن بیش از حد سفید شده و جزئیات تصویر در صحنه های روشن نمایان نمی شوند. گامای استاندارد برای تصاویر معمولا در HDTV ها 2.2 است. بنابراین پیش از بررسی تصویر، گاما را تنظیم کنید.
شارپی بیش از حد تصویر

شارپ بودن تصویر برای بسیاری از کاربران به معنی جزئیات بیشتر در تصویر است. ولی این تعریف صحیحی نیست. در واقع زمانیکه شما Sharpness تصویر را بالا می برید، کنتراست تصویر را در لبه های تصویر زیاد می کنید. ولی جزئیات کلی تصویر زیاد نمی شود. اگر sharpness در عکسی بیش از حد زیاد باشد، در لبه های تصویر سایه یا پیکسل های غیر عادی مشاهده خواهید کرد. مانند پیکسل هایی که در لبه ستون سمت راست به چشم می خورند.
نتیجه

در تصویر بالا مجموعه ای از ایراداتی که به آنها اشاره شد در کنار هم نمایش داده شده اند. شاید هنگام خرید تلویزیون مجموع این ایرادات به چشم شما نیاید و حتی تصویر تلویزیونی که یکی از این ایرادات را داشته باشد از نظر شما جذاب تر باشد.
ولی باید به این نکته توجه کنید که بعضی از این ایرادات به مرور زمان به چشمتان می آیند و ممکن است موجب دلزدگی شما شوند. بنابراین هنگام خرید تلویزیون، دقت کرده و تا جای ممکن پیش از خرید هر دستگاهی، همه جوانب را بررسی کنید.

این موضوع به وضوح توی tvهای سامسونگ معلومه.توی ال جی هم تا حدی.فقط وقتی میتونین رنگ واقعی داشته باشین و کیفیت tvتون رو بفهمید که کنتراست داینامیک رو خاموش کنید

tirdad_60
12-02-2012, 21:55
le8300 شارپ بهتر هست یا ex720 سونی؟
مزایا و معایب هر کدام چیه؟

ممنون

esi222
12-02-2012, 22:56
چگونه تصویر درست از غلط را در تلویزیون ها تشخیص دهیم

.
.
.
.

این موضوع به وضوح توی tvهای سامسونگ معلومه.توی ال جی هم تا حدی.فقط وقتی میتونین رنگ واقعی داشته باشین و کیفیت tvتون رو بفهمید که کنتراست داینامیک رو خاموش کنید

ممنون مطلب قشنگی بود.
Dynamic Contrast اصلا تصاویر و رنگ های واقعی رو نشون نمیده.کاملا موافقم.
خودم SAMSUNG D585 دارم و Dynamic Contrast رو قبول ندارم.شاید به چشم خیلیا قشنگ به نظر بیاد اما از نظر حرفه ای ها،بدترین تیون تصویره...
من خودم یه سری تنظیمات رو مد استاندارد انجام دادم که رنگ تصاویر خیلی واقعی تره.

moosh2
13-02-2012, 00:02
حدود 1.300 بهترین انتخاب فقط برای دیدن تلویزیون با تیونر دیجیتال و ماهواره لطفا معرفی کنید.امکانات و 3d برایم زیاد مهم نیست و حداقل 40 اینچباشد.(از پلاسماها و lcd لطفا چند مورد خوب معرفی کنید)

samira_googleOne
13-02-2012, 12:13
le8300 شارپ بهتر هست یا ex720 سونی؟
مزایا و معایب هر کدام چیه؟

ممنون

توی کیفیت تصویر 2 بعدی هر دوشون خوبن ولی توی کیفیت تصویر سه بعدی واقعا" le8300 تصاویر بینظیری داره.
le8300 دارای تکنولوژی کواترون هست که تصاویر زنده و رنگهایی بینظیر رو به وجود آورده و پنلش هم ژاپنی هست .
ex720 هم کیفیت تصویرش خوبه و البته کیفیت تصویر دو بعدیش از 3 بعدیش بهتره . یه مقاله در مورد ویژگیهای کلی ex720 هست که خوندنش اطلاعات خوبی بهت میده .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من در مجموع مقایسه هایی که داشتم مدل le8300 شارپ را در حال حاضر پیشنهاد میکنم .

samira_googleOne
13-02-2012, 12:43
حدود 1.300 بهترین انتخاب فقط برای دیدن تلویزیون با تیونر دیجیتال و ماهواره لطفا معرفی کنید.امکانات و 3d برایم زیاد مهم نیست و حداقل 40 اینچباشد.(از پلاسماها و lcd لطفا چند مورد خوب معرفی کنید)
به نظر من اگه پلاسما میخوای برو سراغ پاناسونیک و یا پایونیر . البته برای خرید یه پلاسمای خوب باید بیشتر هزینه کنی چون تا جاییکه من خبر دارم قیمت مدلهای قدیمی پلاسمای پاناسونیک از 1500 شروع میشه.
مدل 40L5600X sharp یکی از مدلهای lcd جدید شارپه که مجهز به تیونر دیجیتال هست . پنل ژاپنی داره و کیفیت تصویرشم خوبه. قیمتش حدود 1080 تومن هست .

erfan_abedi_CB
13-02-2012, 13:45

چون داشتن تیونر دیجیتال برات مهمه من مدلهای 40L5600X و 40M5400X رو از نزدیک دیدم . تازه اومدن و dvbt داخلی دارن. کیفیت تصویرشون خوبه و قیمتشون هم با توجه به مشخصاتشون مناسب هست . قیمت هر دوشون حدود 1050 تومن هست . از نظر ویژگیهای کلی یکی هستن و فقط ظاهرشون با هم فرق داره که سلیقه ای هست ولی من از ظاهر 5600X بیشتر خوشم اومد .

مدل 40L5600X :

مدل 40M5400X :

B.i.r.i.y.a
13-02-2012, 16:56
بهترین LED و بهترین LCD تا سقف 2 میلیون تومن چه مدل هایی هستن؟
ترجیحا 3D نباشه. و راستی گیرنده ی دیجیتال داخلی قصش چیه!؟ اگه وجودش واجبه خب پس مدلهایی پیشنهاد کنید که اینم داشته باشه.
راستی درحال حاضر یه سونی ex500 دارم که ازش راضیم!
البته احتمالا میشه یه مقداری به بودجه اضافه کرد. بهرحال امیدوارم هرچه زودتر راهنماییم کنید چون عجله دارم.
با تشکر از همگی :40:

Soroush-S
13-02-2012, 17:07
اگه برات تصاویر SD مهمه ال ای دی 42 اینچ صنام بگیر. خودم 37 اینچ ال سی دی دارم که تو تصاویر SD عالیه. ضمنا قابلیت ضبط کردن هم داره.
ال سی دی های سامسونگ D585 هم خوبن.

moosh2
13-02-2012, 22:45
1- چرا همه در مورد lcd سامسونگ d585 را توصیه میکنند ولی کسی lg 5300 که 100 هرتز هم هست را توصیه نمیکند؟ایا این پنل مشکل خاصی دارد یا سامسونگ برتری محسوسی نسبت به ان دارد؟
2-سوال دوم اینکه پنل شارپ 5600x ایا 50 هرتز است یا 100 هرتز؟
3-و در انتها از بین این 3 مدل کدام بهترین انتخاب میباشد؟

tirdad_60
13-02-2012, 23:51
دوستان در انتخاب بین 50 st30 و 46 ex720
کدام رو ترجیح میدهید به چه علت؟

mohammadmx2000
14-02-2012, 06:40
سلام .
خوشبختانه مطالب این ساین بسیار هست و کلی اطلاعات مفید میشه به دست آورد و متاسفانه از بس زیاد هستن نمیشه مستقیما اون اطلاعاتی رو که میخوای پیدا کنی به همین خاطر از دوستان عذر میخوام اگه سوالم تکراریه ولی اگر هستن کسایی که تلویزیون nx720 و nx710 و hx800 رو از نزدیک دیدن یا در مورد کیفیت تصویر و دلنشین بودن تصاویر و رنگ ها به طور کلی اطلاعاتی دارن لطف کنن بنده رو هم آگاه کنن .من بین این سه مدل در تردید هستم .البته لطفا اگه میشه قیمت به روز این مدل ها رو هم بگید.خیلی خیلی ممنون...

CRIS Joon CR7
14-02-2012, 07:39
بچه ها یه سوال کامل داشتم میخواستم یه نفر این برند هارو طبق این ملاگ ها بچینه خیلی برام مهمه
قیمت
کیفیت جنس
امکانات
فراوانی در بازار
پیشنهاد شما

این برند هارو بچینید:11:
LG XVISION Samsung Sony Toshiba , etc
خودتونم اگه چیزی جا افتاده اضافه کنید:11:

FA6161
14-02-2012, 08:32
بچه ها یه سوال کامل داشتم میخواستم یه نفر این برند هارو طبق این ملاگ ها بچینه خیلی برام مهمه
قیمت
کیفیت جنس
امکانات
فراوانی در بازار
پیشنهاد شما

اول فلیپس بعد شارپ بعد سونی بعد سامسونگ
اینا از نظر کیفیت بود

samira_googleOne
14-02-2012, 10:10
اول فلیپس بعد شارپ بعد سونی بعد سامسونگ
اینا از نظر کیفیت بود
فیلیپس جزء tvهایی است که پنل بادوام و با کیفیتی داره ولی از این نظر با شارپ برابره چون شارپ هم تکنولوژی جدید کواترون و پنل خوبی داره و بنابراین من بین این دو تا بر اساس خدمات گارانتیشون اولویت بندی میکنم .
شارپ ، فیلیپس ، سونی و به نظر من سامسونگ و ایکس ویژن در یه رده هستند و در نهایت LG
اینا از نظر کیفیت بود .

samira_googleOne
14-02-2012, 11:08
بهترین LED و بهترین LCD تا سقف 2 میلیون تومن چه مدل هایی هستن؟
ترجیحا 3D نباشه. و راستی گیرنده ی دیجیتال داخلی قصش چیه!؟ اگه وجودش واجبه خب پس مدلهایی پیشنهاد کنید که اینم داشته باشه.
راستی درحال حاضر یه سونی ex500 دارم که ازش راضیم!
البته احتمالا میشه یه مقداری به بودجه اضافه کرد. بهرحال امیدوارم هرچه زودتر راهنماییم کنید چون عجله دارم.
با تشکر از همگی :40:
بهترین LED هایی که من تا 2 تومن میشناسم :
40NX720 سونی ، 40le8300x شارپ که هر دوی اینها dvbt داخلی دارند و البته 3D هستند .
وجود گیرنده دیجیتال داخلی تلویزیون خیلی واجب نیست چون میشه نبودش رو با خرید یه دستگاه dvbt جداگانه که حدود 100 تومنه جبران کرد ولی خب به هر حال بودنش یه مزیته و آدم رو از شر داشتن یه دستگاه دیگه راحت میکنه. گیرنده دیجیتال امکان دریافت تصاویر دیجیتال و با کیفیت رو فراهم میکنه .
به نظر من حالا که بودجه خوبی کنار گذاشتی lcd نخر .

samira_googleOne
14-02-2012, 11:17
ببین tirdad جان کیفیت تصویر 3d مدل st30 از کیفیت 3d مدل ex720 بهتره . اگه دیدن تصاویر خوب 3d برات مهمه st30 رو بگیر.
ex720 کیفیت تصویر 2d اش از 3d اش بهتره ولی جزء tv های خوب هست .

test14
14-02-2012, 11:39
يكي از دوستان ميخواد با كارت ميزان (سخا) يه تلويزيون بگيره و چند تا انتخاب بيشتر نداره چون بايد كالاي ايراني بخره لطفا بگيد كدوم بهتره:
10,850,000 صنایع ماشینهای اداری ایران (مادیران) تلویزیون LED رنگی 40 in مدل LED ايكس ويژن
16,140,000 صنایع ماشینهای اداری ایران (مادیران) تلویزیون LED رنگی40 in مدل LE700M شارپ
17,140,000 صنایع ماشینهای اداری ایران (مادیران) تلویزیون LED رنگی 46 in مدل LED ايكس ويژن
14,278,000 سمارت الكترونیك تلویزیون LED سایز ‭۴۲‬ in مدل ‭۴۲۲۵‬ نام تجارتی سمارت
16,104,000 LED 42" 4219 صنام
16,104,000 LED TV42" --- SLE4225 صنام

فقط بچه هاي ماديران يا نظر ندن يا اگه نظر ميد بي غرض لطفا ;)

samira_googleOne
14-02-2012, 11:45
ببخشید
برندش مهم نیست
برای خرید 40 اینچ با کیفیت بهتره 300-200 تومن به بودجت اضافه کنی.
مدل 40CX520 سونی 1100 تومن و یا 32l4600x sharp که 650 تومن هست و هر دو مدل گیرنده انالوگ و دیجیتال دارن.

B.i.r.i.y.a
14-02-2012, 13:06
بهترین LED هایی که من تا 2 تومن میشناسم :
40NX720 سونی ، 40le8300x شارپ که هر دوی اینها dvbt داخلی دارند و البته 3D هستند .
وجود گیرنده دیجیتال داخلی تلویزیون خیلی واجب نیست چون میشه نبودش رو با خرید یه دستگاه dvbt جداگانه که حدود 100 تومنه جبران کرد ولی خب به هر حال بودنش یه مزیته و آدم رو از شر داشتن یه دستگاه دیگه راحت میکنه. گیرنده دیجیتال امکان دریافت تصاویر دیجیتال و با کیفیت رو فراهم میکنه .
به نظر من حالا که بودجه خوبی کنار گذاشتی lcd نخر .

از راهنماییت سپاسگزارم سمیرا جان. ولی من یادم رفت بگم که یه مدل 46 اینچ میخوام. حالا نظرت چیه؟

mmf66
14-02-2012, 13:36
قیمت
کیفیت جنس
امکانات
فراوانی در بازار
پیشنهاد شما

اول الجی
سونی
سامسونگ

پیشنهاد من اول پاناسونیک بعد ال جی و سونی

Soroush-S
14-02-2012, 13:47
يكي از دوستان ميخواد با كارت ميزان (سخا) يه تلويزيون بگيره و چند تا انتخاب بيشتر نداره چون بايد كالاي ايراني بخره لطفا بگيد كدوم بهتره:
10,850,000 صنایع ماشینهای اداری ایران (مادیران) تلویزیون LED رنگی 40 in مدل LED ايكس ويژن
16,140,000 صنایع ماشینهای اداری ایران (مادیران) تلویزیون LED رنگی40 in مدل LE700M شارپ
17,140,000 صنایع ماشینهای اداری ایران (مادیران) تلویزیون LED رنگی 46 in مدل LED ايكس ويژن
14,278,000 سمارت الكترونیك تلویزیون LED سایز ‭۴۲‬ in مدل ‭۴۲۲۵‬ نام تجارتی سمارت
16,104,000 LED 42" 4219 صنام
16,104,000 LED TV42" --- SLE4225 صنام

فقط بچه هاي ماديران يا نظر ندن يا اگه نظر ميد بي غرض لطفا ;)
من خودم با کارت سخا تلویزیون خریدم. 37 صنام. بالای 1500 نمیتونی چیزی بگیری . پس فقط میمونه led 42صنام و 40 ایکس ویژن . ضمنا اینم بگم که معلوم نیست چقدر سود میاد روش چون ما وقتی گرفتیم گفتن سود 4% ولی کم کم داره 12% رد میکنه:18:

moosh2
14-02-2012, 14:02
1- چرا همه در مورد lcd سامسونگ d585 را توصیه میکنند ولی کسی lg 5300 که 100 هرتز هم هست را توصیه نمیکند؟ایا این پنل مشکل خاصی دارد یا سامسونگ برتری محسوسی نسبت به ان دارد؟
لطفا یک ادم با تجربه و بدون قصد تبلیغاتی جواب بده.چون به نظر میرسه کم کم این تاپیک تبدیل به تاپیک اختصاصی تبلیغ شارپ میشه و بی دلیل و بدون ذکر مشخصات تبلیغ میکنند چون شارپ برند ژاپنی است (هر چند در ایران اسمبل میشه) همه باید شارپ بخرند

test14
14-02-2012, 14:14
من خودم با کارت سخا تلویزیون خریدم. 37 صنام. بالای 1500 نمیتونی چیزی بگیری . پس فقط میمونه led 42صنام و 40 ایکس ویژن . ضمنا اینم بگم که معلوم نیست چقدر سود میاد روش چون ما وقتی گرفتیم گفتن سود 4% ولی کم کم داره 12% رد میکنه:18:

يعني نميشه مابه التفاوتش رو نقدي داد؟
آره نامردا همون اول 12% ميكشن رو قيمت يعني 12% درصد گرونتر از قيمت نقدي ميدن بعدشم كه سالي 4% سودشه منم بهش گفتم بي خيال شه ولي جفت پاشو كرده تو يه كفش!

tirdad_60
14-02-2012, 14:28
ببین tirdad جان کیفیت تصویر 3d مدل st30 از کیفیت 3d مدل ex720 بهتره . اگه دیدن تصاویر خوب 3d برات مهمه st30 رو بگیر.
ex720 کیفیت تصویر 2d اش از 3d اش بهتره ولی جزء tv های خوب هست .

درسته اما مساله اینه که آیا تصویر دو بعدی sony ex720 از 50 st30 برتره اگر آره در چه حدی هست؟
و اینکه مصرف برق st30 چند برابر led هست؟
اگر نصاویر دوبعدی یکسان باشه پس st30 هم در سایز هم در سه بعدی برتره پس انتخاب بهتری هست

Soroush-S
14-02-2012, 14:29
يعني نميشه مابه التفاوتش رو نقدي داد؟
آره نامردا همون اول 12% ميكشن رو قيمت يعني 12% درصد گرونتر از قيمت نقدي ميدن بعدشم كه سالي 4% سودشه منم بهش گفتم بي خيال شه ولي جفت پاشو كرده تو يه كفش!
من از فروشگاه اتکا گرفتم . اونجا گفت نمیشه ولی نمایندگی صنام گفت میشه مابقیشو نقدی بدی. باید چندجا سوال کنی. فروشگاه فرهنگیان هم اینکارو میکنه.:27:
البته تو روزنامه خوندم که حسابدارای بانک با حسابدارای اموزش و پرورش در مورد همین سود با هم مشکل پیدا کردن. بخاطر همین تو کم کردن از حقوق مشکل پیدا کردن.

mzy
14-02-2012, 15:08
شک نکن 50st30. خیلی سرتره......... 3بعدی و کنتراست بالاتر و بهتر و ...................

mzy
14-02-2012, 15:14
درسته اما مساله اینه که آیا تصویر دو بعدی sony ex720 از 50 st30 برتره اگر آره در چه حدی هست؟
اگر نصاویر دوبعدی یکسان باشه پس st30 هم در سایز هم در سه بعدی برتره پس انتخاب بهتری هست
2بعدی st30 هم بهتره............... من هردورو از نزدیک دیدم دوست من.........
مصرفش هم تقریبا 2برابر ex720............. ولی کیفیت رو به مصرف کمتر ندید........ حدود 350وات مصرف داره...........

samira_googleOne
14-02-2012, 16:20
از راهنماییت سپاسگزارم سمیرا جان. ولی من یادم رفت بگم که یه مدل 46 اینچ میخوام. حالا نظرت چیه؟
ببین اگه میتونی 500 تومن بودجت رو افزایش بدی 46le8300x بهترین پیشنهاد منه اونم به خاطر اینکه این تلویزیون کواترونه و شارپ با افزودن رنگ زرد به 3 رنگ اصلیش تصاویر زنده و بی نظیری رو به وجود آورده و اگه کیفیت تصویر این tv رو با tv های RGB مقایسه کنی زنده بودن تصاویر و زیبایی رنگ زردش رو کاملا" احساس میکنی ولی اگه نمیخوای بیشتر هزینه کنی و 3d هم برات مهم نیست همون 46ex520 سونی هم گزینه خوبیه و dvbt هم داره .

samira_googleOne
14-02-2012, 16:30
تصویر 2 بعدی st30 بهتر هست ولی موضوعی که هست اینه که کیفیت تصویر 2 بعدی ex720 هم خیلی خوبه و به نظر من اگه کیفیت 3D برات خیلی مهم نیست با توجه به مصرف برق زیاد st30 همون گزینه ex720 رو انتخاب کن .

AMIRHJ
14-02-2012, 16:55
با یک جستجوی ساده و مشاهده عینی متوجه میشید که تلویزیون Ex520 تصویر مطلوبی نداره و اصلا در اون رنج قیمتی توصیه نمیشود..

یه توصیه ای به همه دوستان دارم و داشتم این هست که قبل از پرس و جو یه بررسی چشمی اجمالی + جستجو کوتاه رو داشته باشند..
تو همین  تاپیک من چندین مورد از رد شدن این تی وی تو خاطرم هست

لینک تاپیک تلویزیون ex520

برای بررسی چشمی تصویر این لینک کمک خوبی میکنه

kia.Tahamtan
14-02-2012, 18:00

وقتی یه تلویزیون تصویر 3D خوبی میده یعنی پانل قوی داره پس دو بعدی هم خوب هست

B.i.r.i.y.a
14-02-2012, 20:55
ببین اگه میتونی 500 تومن بودجت رو افزایش بدی 46le8300x بهترین پیشنهاد منه اونم به خاطر اینکه این تلویزیون کواترونه و شارپ با افزودن رنگ زرد به 3 رنگ اصلیش تصاویر زنده و بی نظیری رو به وجود آورده و اگه کیفیت تصویر این tv رو با tv های RGB مقایسه کنی زنده بودن تصاویر و زیبایی رنگ زردش رو کاملا" احساس میکنی ولی اگه نمیخوای بیشتر هزینه کنی و 3d هم برات مهم نیست همون 46ex520 سونی هم گزینه خوبیه و dvbt هم داره .

بازهم سپاس دوست عزیزم.
ولی فکر کنم منظورت 46ex720 بود !
بهرحال خودمم همین گزینه رو انتخاب کردم. هرچند هنوز نمیدونم چه قیمته!

test14
15-02-2012, 08:43
با يه بررسي كه كردم تلويزيونهاي مطرح توئ سايتهاي مختلف كه قيمتشون حولو حوشه 1.5 ميليون تومان باشه (سايز 40 يا 42) اين تلويزيونها هستش به ترتيب ranking:
samsung d6940 led قيمت 1650 بعد از كسر قيمت سينماي خانگي
lg lw57000 led قيمت 1690 كه يه كارت هديه 200 تومني روشه كه در نهايت ميشه 1490 و 42 اينچ هم هست
sony ex720 led قيمت 1650 با يك عينك
شارپ le8300 با افزايش قيمت 150 توماني كه اعمال كرده با كسر قيمت بلو ري 1950 در مياد كه از اين رنج خارج ميشه و كسي كه بخواد اينقدر هزينه كنه واقعا بايد ديونه باشه كه st30 پاناسونيك رو بذاره بره اينو بگيره! چون سايز 42 st30 دقيقا 1950 هستش!
حالا اساتيد براي ما فقرا كه زورمون بيشتر از 1500 يا 1600 نميرسه از اين سه كدوم رو پيشنهاد ميدن؟

mzy
15-02-2012, 08:46
بازهم سپاس دوست عزیزم.
ولی فکر کنم منظورت 46ex720 بود !
بهرحال خودمم همین گزینه رو انتخاب کردم. هرچند هنوز نمیدونم چه قیمته!
ex520 قابلیت نمایش 3بعدی نداره...............
ex720 قابلیت نمایش 3بعدی داره..............

ساسان مهاجم
15-02-2012, 09:22
با يه بررسي كه كردم تلويزيونهاي مطرح توئ سايتهاي مختلف كه قيمتشون حولو حوشه 1.5 ميليون تومان باشه (سايز 40 يا 42) اين تلويزيونها هستش به ترتيب ranking:
samsung d6940 led قيمت 1650 بعد از كسر قيمت سينماي خانگي
lg lw57000 led قيمت 1690 كه يه كارت هديه 200 تومني روشه كه در نهايت ميشه 1490 و 42 اينچ هم هست
sony ex720 led قيمت 1650 با يك عينك
شارپ le8300 با افزايش قيمت 150 توماني كه اعمال كرده با كسر قيمت بلو ري 1950 در مياد كه از اين رنج خارج ميشه و كسي كه بخواد اينقدر هزينه كنه واقعا بايد ديونه باشه كه st30 پاناسونيك رو بذاره بره اينو بگيره! چون سايز 42 st30 دقيقا 1950 هستش!
حالا اساتيد براي ما فقرا كه زورمون بيشتر از 1500 يا 1600 نميرسه از اين سه كدوم رو پيشنهاد ميدن؟

sony ex720 led

jo_jumper
15-02-2012, 11:14

خیلی خوبه که محصولات ژاپنی هم تو بازار لوازم صوتی و تصویری اومده ، خسته شدیم از بس اسم چین و کره رو شنیدیم.:31:

love4love
15-02-2012, 14:02
دوستان با هزینه ای در حدود 2 میلبون تومان حالا کمی بالا چی پیشنهاد میکنید
3D و اسمارت بودن رو اصلا نمیخوام و برام مهم نیستش . مصرف برق هم برام مهم نیستش . بیشتر به کیفیت و تکنولوژی توجه کنید .
اندازه هم دورو بر 50 اینچ باشه خوبه .
یکی از آشنایان Panasonic Viera TC-P54Z1 رو که 54 اینچ هست و ژاپنی هستش رو میتونه 2.5 برام جور کنه . نظرتون چیه ؟ تکنولوژیش قدیمی نشده ؟
تو این مدل ها st30 , vt30 پیدا میشه ؟

mzy
15-02-2012, 14:39
3D و اسمارت بودن رو اصلا نمیخوام و برام مهم نیستش . مصرف برق هم برام مهم نیستش . بیشتر به کیفیت و تکنولوژی توجه کنید .
یکی از آشنایان Panasonic Viera TC-P54Z1 رو که 54 اینچ هست و ژاپنی هستش رو میتونه 2.5 برام جور کنه . نظرتون چیه ؟ تکنولوژیش قدیمی نشده ؟
st30 گزینه مناسبیه..............

mmf66
15-02-2012, 15:05
این مدل هم هست قیمتش مناسبه
panasonic u30 50inch 1800000toman

love4love
15-02-2012, 17:35
از دوستان تشکر میکنم . نظرتون در مورد اون مدلی که نوشتم چی هست Panasonic Viera TC-P54Z1 ارزش خرید نداره ؟

mmf66
15-02-2012, 17:44
از دوستان تشکر میکنم . نظرتون در مورد اون مدلی که نوشتم چی هست Panasonic Viera TC-P54Z1 ارزش خرید نداره ؟
اونو تو نمایندگی نداره اگه مدل های جدید با گارانتی بگیری بهتره

majid v
15-02-2012, 18:28
با سلام:
لطفا" بفرماييد که بين 46اینچ sony ex 520 و 46 اینچ panasonic U30 کدام را انتخاب کنم؟ کداميک کيفيت تصوير بهتری دارند؟
با تشکر فراوان

mmf66
15-02-2012, 18:57
با سلام:
لطفا" بفرماييد که بين 46اینچ sony ex 520 و 46 اینچ panasonic U30 کدام را انتخاب کنم؟ کداميک کيفيت تصوير بهتری دارند؟
با تشکر فراوان

من خودم panasonic u30 مدل 50 اینچ رو ترجیح میدم چون قیمتش و مصرف برقش با 46 زیاد فرقی نمیکنه

moosh2
15-02-2012, 20:41
لطفا یک ادم با تجربه و بدون قصد تبلیغاتی جواب بده.چون به نظر میرسه کم کم این تاپیک تبدیل به تاپیک اختصاصی تبلیغ شارپ میشه و بی دلیل و بدون ذکر مشخصات تبلیغ میکنند چون شارپ برند ژاپنی است (هر چند در ایران اسمبل میشه) همه باید شارپ بخرند
من سال گذشته با راهنمایی اساتید این سایت پاناسونیک v20s گرفتم که خیلی عالی است والان برای یکی از بستگان با حدود 400-1300 میخواهم تلویزیون بگیرم ولی مثل اینکه دیگر در این سایت خبری از این اساتید نیست و این سومین باری است که سوالم بی پاسخ میماند

kia.Tahamtan
15-02-2012, 20:59
من سال گذشته با راهنمایی اساتید این سایت پاناسونیک v20s گرفتم که خیلی عالی است والان برای یکی از بستگان با حدود 400-1300 میخواهم تلویزیون بگیرم ولی مثل اینکه دیگر در این سایت خبری از این اساتید نیست و این سومین باری است که سوالم بی پاسخ میماند

درود دوست عزیز
به شخصه برندهای کره ای را زیاد توصیه نمی کنم ولی در برخی تلویزیون هاشون بصورت موردی tv های خوبی دارن اما در کل مشتری مدار نیستن و بیشتر تجاری اند
توصیه ام اینه که LED یا plasma تهیه کنید و کمی بیشتر هزینه کنید و 50Hz نباشه که معمولا LCD ها در اکثر برندها 50Hz هست ولی JVC و A77sharp خوب هستند و 100Hz .الان دیگه کمپانی ها کمتر تکنولوژی خودشون رو در LCD بکار میبرن
در ضمن سام و LG و سونی هم در ایران خط تولید دارن.خرابی سام هم بیشتر از همه بوده.پنل برخی مدل های ارزان قیمت سونی هم سام میزنه که خود سونی هم دیگه قطع همکاری کرد با سام
مدل v20 pana از tv های خیلی خوب 2D بود و هست
برندهای پانا و فیلیپس و پایونیر و JVC و مدل های گران سونی nx,hx مناسب ترن نمیتونم نظر قطعی در مورد کیفیت LG بدم به هر حال سام و LG بیشتر برا رقابت باهم در حال دادن جدیدترین و جذاب ترین قابلیت ها هستن اما کیفیت و پایداری حلقه گم شده است

r7asmu7s
16-02-2012, 10:28
سلام به همه دوستان .

میشه یه راهنمایی کوچیک کنید ؟؟

زیر 2 تومن ، تی وی می خوام 42 یا 46 اینچ ، یا LED یا Plasma ، اصلا نیازی به 3D نیست و مهم ترین فاکتور کیفیت تصویر هست .

یه چیزی مثل VT30 ولی 3D نباشه ، همون کیفیت تصویر و رنگ ها و ...

ممنون .

//

mmf66
16-02-2012, 10:40
سلام به همه دوستان .

میشه یه راهنمایی کوچیک کنید ؟؟

زیر 2 تومن ، تی وی می خوام 42 یا 46 اینچ ، یا LED یا Plasma ، اصلا نیازی به 3D نیست و مهم ترین فاکتور کیفیت تصویر هست .

یه چیزی مثل VT30 ولی 3D نباشه ، همون کیفیت تصویر و رنگ ها و ...

ممنون .

//
مثل VT30 که 3D نباشه نداریم مدل های پایین تر وارزانتر مثل u30 که 46 و50 اینچ در حدود 1600 و 1800 هست
کیفیت تصویر بدی نداره قیمت مناسبی هم داره

lol_1029
16-02-2012, 13:01
سلام دوستان
به نظرتون میشه توی یه اتاق 12 متیری از 46d8880 استفاده کرد ...با فاصله 3متر از tv?
دوم اینکه این تلوزیون 40ex720 سونی چند هرتزه؟و چند مگا پیکزل؟ کیفیت 3d چطور هست؟ این بهتره یا 40d6960?
سوم اینکه این تلوزیون 40nx70سونی چند هرتزه؟و چند مگا پیکزل؟ کیفیت 3d چطور هست؟ این بهتره یا 40d6960?
چهارم اینکه 40d6960 از لحاظ کیفیت خیلی با 46d8880 فرق داره؟
پنجم اینکه 40nx 720 کیفت بهتری داره یا d8880
ششم اینکه بهترین led 40 که تو بازار ایران میتونم بگیرم با 2 تا 2.5 قیمتش چنده؟
موفق باشید

moosh2
16-02-2012, 23:48
چرا قیمت ال سی دی سامسونگ d585 با ال ای دی ی5540 که 100 هرتز هم است تقریبا برابر است؟(در 40 اینچ فقط 100 تومان اختلاف قیمت دارند)

mzy
17-02-2012, 01:07
سلام دوستان
به نظرتون میشه توی یه اتاق 12 متیری از 46d8880 استفاده کرد ...با فاصله 3متر از tv?
دوم اینکه این تلوزیون 40ex720 سونی چند هرتزه؟و چند مگا پیکزل؟ کیفیت 3d چطور هست؟ این بهتره یا 40d6960?
سوم اینکه این تلوزیون 40nx70سونی چند هرتزه؟و چند مگا پیکزل؟ کیفیت 3d چطور هست؟ این بهتره یا 40d6960?
چهارم اینکه 40d6960 از لحاظ کیفیت خیلی با 46d8880 فرق داره؟
پنجم اینکه 40nx 720 کیفت بهتری داره یا d8880
ششم اینکه بهترین led 40 که تو بازار ایران میتونم بگیرم با 2 تا 2.5 قیمتش چنده؟
موفق باشید

درودبرشما، به نظرمن؛
فاصله 3متر خوبه.............
100هرتزه...... فکرکنم 6960 بهتر باشه..........
nx باید 200 هرتز باشه و بنظرمن از 6960بهتره..............
شک نکن.......
8880 از nx بهتره..........
nx720 گزینه مناسبیه........... 7770 سامسونگ هم خوبه.......... st30 و vt30 پاناسونیک که پلاسمان هم عالین............

AMIRHJ
17-02-2012, 05:10
جناب MZY عزیز جایی پنل ex720 200 XR (100Hz) 1 دیدم

تو لینک سونی ایران در مدل Ex720

فناوری حرکت فریم سریع Motionflow™ XR 200

برای nx720

فناوری حرکت فریم سریع Motionflow™ XR 200

در همان لینک برای مدل HX925

فناوری حرکت فریم سریع Motionflow™ XR 800

این طور که من دیدم پنل ex720 رhz100
و پنل Hx925 را 200hz pro=400hz معرفی کردند

لینک زیر ex720

"These Bravia TVs are based largely on the EX520-series with two exceptions. They're 3D-capable out-of-the-box with an integrated 3D signal emitter and sport the latest MotionFlow XR 200 technology. Some 3D upgrades include faster response time to reduce crosstalk (ghosting), more accurate 24p film playback and 3D photo compatibility. Users can recharge Sony's new active shutter 3D glasses via a USB cable as well. Last but not least, MotionFlow XR 200 utilizes a fast 100Hz refresh rate and scanning backlight to output smoother moving pictures with minimum film judder.
'"
گویا سونی از این اصطلاح برای پنل هاش استفاده میکنه "موشن فلو ایکس آر"

و منظور ش از 200xr=100hz , 400xr=200hz , 800xr=400hz

برای بررسی دقیق تر به سایت رسمی سونی uk هم مراجعه کردم

و برای نمونه Ex723

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]/TechnicalSpecs

Motion enhancer Motionflow XR 200

Frames per second (Hz) 100

mzy
17-02-2012, 13:41
سپاس دوست عزیز.......
حق باشماست.......... منم اینجارو خونده بودم..........

AMIRHJ
17-02-2012, 16:26
دیدم تا این مبحث هست یه موضوعی شاید بی ربط به اطلاع دوستان برسونم

دیشب که داشتم هرتز این تو وی ها رو برسی میکردم به این جمله دکتر شریعتی رسیدم

"ما در این سر دنیا عرق میریزیم و وضعمان این است و آنها در آن سر دنیا عرق می خورند و وضعشان آن، نمیدانم مشکل در نوع عرق است یا در نوع ریختن و خوردن آن؟... دکتر شریعتی"

شاید بگید چه ربطی داشت

وقتی به سایت UK سونی مراجعه میکنید تمام مشخصات بالاخص هرتز پنل ها دقیق بیان شده

در صورتی که تو سایت سونی ایران که تقریبا با همان ساختار و فقط ترجمه است ، دقیقا هرتز رو حذف کردن

مسلما خیلی از افراد در نگاه اول اصلا متوجه نمیشند

واقعا جای تاسف داره که نماینده یه محصول فقط به فکر منافع مالی است نه منافع مصرف کنندگان

آن ها صداقت دارند ولی ما...

pinokiu
17-02-2012, 18:19
دیدم تا این مبحث هست یه موضوعی شاید بی ربط به اطلاع دوستان برسونم

دیشب که داشتم هرتز این تو وی ها رو برسی میکردم به این جمله دکتر شریعتی رسیدم

"ما در این سر دنیا عرق میریزیم و وضعمان این است و آنها در آن سر دنیا عرق می خورند و وضعشان آن، نمیدانم مشکل در نوع عرق است یا در نوع ریختن و خوردن آن؟... دکتر شریعتی"

شاید بگید چه ربطی داشت

وقتی به سایت UK سونی مراجعه میکنید تمام مشخصات بالاخص هرتز پنل ها دقیق بیان شده

در صورتی که تو سایت سونی ایران که تقریبا با همان ساختار و فقط ترجمه است ، دقیقا هرتز رو حذف کردن

مسلما خیلی از افراد در نگاه اول اصلا متوجه نمیشند

واقعا جای تاسف داره که نماینده یه محصول فقط به فکر منافع مالی است نه منافع مصرف کنندگان

آن ها صداقت دارند ولی ما...
واقعا درست میگی

WOLF PACK
17-02-2012, 18:37
دوستان برای خرید TV 42 اینج به نظر شما LED خوبه یا PLASMA؟؟؟و بهترین مدل هارو بگید.
ممنون.

pinokiu
17-02-2012, 19:12
دوستان برای خرید TV 42 اینج به نظر شما LED خوبه یا PLASMA؟؟؟و بهترین مدل هارو بگید.
ممنون.
پلاسما زیر 50 اینچ فول اچ دی نیست
این اولین و مهمترین ضعف
ضعف بعدی پلاسما نور کم پس زمینه هست
باعث می شه که تو محیط های پر نور تصویر با کیفیتی نبینی
اما led های جدید این مشکل رو ندارن
البته در عوض پلاسما ها هم کنتراست خیلی بهتری دارن
اما در کل به نظر من با این سایزی که شما گفتید بهتره led بخرید

WOLF PACK
17-02-2012, 23:46
این اولین و مهمترین ضعف
ضعف بعدی پلاسما نور کم پس زمینه هست
باعث می شه که تو محیط های پر نور تصویر با کیفیتی نبینی
اما led های جدید این مشکل رو ندارن
البته در عوض پلاسما ها هم کنتراست خیلی بهتری دارن
اما در کل به نظر من با این سایزی که شما گفتید بهتره led بخرید
حالا چه برندی رو شما پیشنهاد میکنید؟sony خوبه؟؟

pinokiu
18-02-2012, 04:14
حالا چه برندی رو شما پیشنهاد میکنید؟sony خوبه؟؟
ما خودمون تازگی ال جی خریدیم و راضی هستیم
سونی هم مطمئنا برند خوبیه
الان برندهای معروف اکثرا کیفیت هاشون خوبه
به نظر من انتخاب برند یه مقدار سلیقه ایه
من خودم سونی رو بیشتر قبول دارم از نظر طراحی و شیک بودن
اما قیمتش بالا بود و ال جی هم از طرفی هم قیمتش مناسب بود هم امکانات خوبی داشت که ال جی خریدم

poonel
18-02-2012, 05:03
این اولین و مهمترین ضعف

خیر.
پلاسماهای 42ST30 و 42VT30 و.... فول اچ دی هستند.

poonel
18-02-2012, 05:31
ممنون.

تصویر طبیعی میخواین مشابه CRT اما با نور و کنتراست سه چهار برابر بیشتر، پلاسما بگیرید :
Panasonic 42VT30 - 42 ST30
تصویر با رنگهای نه چندان طبیعی و نور بسیار زیاد، LED بگیرید :
SAMSUNG 40D6960 - SONY 40NX720

test14
18-02-2012, 08:42
درود دوست عزیز
به شخصه برندهای کره ای را زیاد توصیه نمی کنم ولی در برخی تلویزیون هاشون بصورت موردی tv های خوبی دارن اما در کل مشتری مدار نیستن و بیشتر تجاری اند
توصیه ام اینه که LED یا plasma تهیه کنید و کمی بیشتر هزینه کنید و 50Hz نباشه که معمولا LCD ها در اکثر برندها 50Hz هست ولی JVC و A77sharp خوب هستند و 100Hz .الان دیگه کمپانی ها کمتر تکنولوژی خودشون رو در LCD بکار میبرن
در ضمن سام و LG و سونی هم در ایران خط تولید دارن.خرابی سام هم بیشتر از همه بوده.پنل برخی مدل های ارزان قیمت سونی هم سام میزنه که خود سونی هم دیگه قطع همکاری کرد با سام
مدل v20 pana از tv های خیلی خوب 2D بود و هست
برندهای پانا و فیلیپس و پایونیر و JVC و مدل های گران سونی nx,hx مناسب ترن نمیتونم نظر قطعی در مورد کیفیت LG بدم به هر حال سام و LG بیشتر برا رقابت باهم در حال دادن جدیدترین و جذاب ترین قابلیت ها هستن اما کیفیت و پایداری حلقه گم شده است

جهت اطلاع شارپ هم تو ايران خط توليد داره ماديران ميزنه ;)