PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید HDTV مناسب(لطفا در مورد قیمت و محل خرید صحبت نکنید)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31

infernal_a
02-11-2011, 10:23
دوست عزیز بابت راهنمایی واقعاً ممنون ...
دیروز هم که با خانواده مشورت میکردم اصرار داشتن که اگه قراره تفاوت آنچنانی در کار نباشه همین LCD سامسونگ رو حفظ کنیم و فعلاً سراغ خرید مدل دیگه نریم ... منم اصرار دارم که حتماً یا VT30 50 بگیریم یا بی خیال بشیم ... راستی مگه پایونیر تو ایران خدمات پس از فروش داره ؟

در نهایت تصمیم گرفتیم برای استفاده برادرم و البته خودم (بعضی اوقات) و بیشتر برای اتصال X360 و Kinect یه پلاسما 42 دیگه بگیریم که آنچنانی هم نباشه ... حالا با توجه به این موضوع انتخابمون محدود میشه به مدل های سطح پایین تر برندهای مختلف و مخصوصاً پاناسونیک ...

مثلاً از پاناسونیک سری U یا X و از الجی سری PW3500 و PK760 ...
سوال من اینه که حتی در این محدوده هم باز پاناسونیک بهتره یا سایر برندها بهتر عمل کردن ؟
یکی از دوستان عزیز تو همین فروم گفتن که تو محدوده ارزون قیمت ها سامسونگ موارد بهتری رو ارایه میکنه ...

یا مثلاً کنتراست دو سری U و X پاناسونیک 2000 هست در حالی که الجی 3000 و البته از لحاظ قیمتی ارزون تر ...
از طرفی اگه قرار باشه ما فقط به این TV ورودی مثل DVD و X360 وصل کنیم در اکثر مواقع کیفیت 480P و حداکثر 720P رو خواهیم داشت ... آیا باز در این شرایط خرید یه Full HD TV معقوله و دلیل دیگه هم میتونه داشته باشه ؟
مثلاً از یکی از نمایندگی های پاناسونیک شنیدم که پردازش تصویر Full HD ها چون 1080 هست ، روی کیفیت SD و HD هم تاثیر داره و از تصویر همونا روی یه HD TV بهتره ... که البته این حرف بیش از اندازه بازاری به نظر میاد !!!

از طرف دیگه غیر از کیفیت بهتر تصویر نهایی پلاسما ها نسبت به LCD ها ... قیمت پلاسما ها تو اینچ های بالاتر از 32 هم نسبت به LCD های معقول تر به نظر میاد ... اینطور نیست ؟

خلاصه اگر لطف کنید و راهنمایی کنید ، ممنون میشم ...

سلام.

نمایندگیه Pioneer در راستای قطر پاساژ علاالدینه یعنی ضلع شمالشرقی ، حالا خدمات پس از فروششو نمیدونم .
بازم میگم پانی ولی اگر برند دیگه ای هم خواستی نظرم اینه که سامسونگ بگیری و البته با ال جی هم زیاد فرقی نمیکنن ، در کل توو یه سطحن و برایتنسشون نسبت به پانی ضعیفتره . و باز البته این نظره منه که خودم یا چیزی نمیگیرم یا اگه بگیرم سعی میکنم خوبشو بگیرم ، در نتیجه بازم پیشنهاد میکنم صبر کنی و بودجتو تقویت کنی که اینجوری کاملا یه سودته .
وقتی که داری پول خرج میکنی یه Full بگیر که بعدا هم که اگه خواستی فیلم فول باهاش ببینی ضرر نکنی .وحتی خوده Xbox رو با 1080P ازش تصویر بگیر و یا یه HD media player هم بگیر 130 تومن که همه کاری برات میکنه و Full HD هم نشونت میده . این حرفه نمایندگیها چرتو پرته وبهشون گوش نده ، کلا اوونا همشون بیسوادن فقط منتظرن تا یه مشتریه ناوارد هم به پستشون بخوره و جنساشونو بندازن .

die my darling
02-11-2011, 12:34
یک نکته هم قابل توجه دوستایی که منتظر پائین اومدن قیمت تی وی هستند دلار امروز تو بازار آزاد 1340 تومان بود و در حال افزایش قیمت... تا 1500 تومن که مثل آب خوردن میرسه منتظر انفجار قیمتها باشید.

poonel
02-11-2011, 12:51
یک نکته هم قابل توجه دوستایی که منتظر پائین اومدن قیمت تی وی هستند دلار امروز تو بازار آزاد 1340 تومان بود و در حال افزایش قیمت... تا 1500 تومن که مثل آب خوردن میرسه منتظر انفجار قیمتها باشید.
طبق اون چیزایی که تو روزنامه ها خوندمه خیلی از کالاهای خارجی بخصوص کره ای با دلار خریداری نمیشه.
بخاطر تحریم هایی که رو ایران هست و ممنوعیت تجارت بالای 20 میلیون دلار با ایران، بطور مثال شرکت های کره ای فعال تو ایران کالاهاشون رو به پول خودشون به ما می فروشن تا تحریم ها رو دور بزنند.
این قضیه هم ابداع خودشونه، نه ما.
چون فروش تو بازار ایران برای کره ای ها خیلی پرسود بوده این روش رو ابداع کرده اند.
این نوع معامله رو در مورد کالاهای ژاپنی مطمئن نیستم اما در مورد کره ایها مطمئن باشید همینه که عرض کردم.

die my darling
02-11-2011, 15:46
سلام درسته ولی من دلار رو به ریال به عنوان شاخص عرض کردم این مسئله گرون شدن ارز سرچشمش ضعیف شدن ارزش ریال به خاطر تورم افسار گسیخته سالی 30 تا 40 درصدی هست و در مورد بقیه ارزها هم همینطوره الان درهم گرون شده پوند گرون شده یورو گرون شده (با اینکه ارزش جهانیش سقوط کرده) دنبال اون ین گرون میشه و ....

M8CRX
03-11-2011, 03:21
سلام درسته ولی من دلار رو به ریال به عنوان شاخص عرض کردم این مسئله گرون شدن ارز سرچشمش ضعیف شدن ارزش ریال به خاطر تورم افسار گسیخته سالی 30 تا 40 درصدی هست و در مورد بقیه ارزها هم همینطوره الان درهم گرون شده پوند گرون شده یورو گرون شده (با اینکه ارزش جهانیش سقوط کرده) دنبال اون ین گرون میشه و ....
تحلیل خیلی جالبی بود ... این نکته واقعاً خیلی ناامید کنندس که با وجود بحران اقتصادی مبنایی که علت اساسیش بی اعتباری پشتوانه پولی دلار و کمی غیر مستقیم تر یوروئه ... و دلار و یورو دارن بیشترین ضربه رو از بازار میخورن ... روند رفتاری بازار و ارض تو ایران معکوسه ... این شرایط باید بهترین فرصت رو برای ایران فراهم میکرد اما با این تورم تحریمی دولت بر اقتصاد اونم فقط برای خوش کردن دل بعضی از مردم برای دوره بعدی انتخابات،یواش یواش داره چنان بلایی سر ارزش پول ملی میاد که تو چنین وضعیتی حتی با روند نزولی ارزش دلار ، تو ایران روند سعودی رو شاهدیم که نه بخاطر افزایش ارزش دلار بلکه بخاطر کاهش ارزش پولیه که قراره بهش تبدیل بشه ... تا جایی که بانک مرکزی غیر از انکار و تثبیت مجازی قیمت با استراتژی فرمایشی کار دیگه ای از پسش برنمیاد ...

سلام.

نمایندگیه Pioneer در راستای قطر پاساژ علاالدینه یعنی ضلع شمالشرقی ، حالا خدمات پس از فروششو نمیدونم .
بازم میگم پانی ولی اگر برند دیگه ای هم خواستی نظرم اینه که سامسونگ بگیری و البته با ال جی هم زیاد فرقی نمیکنن ، در کل توو یه سطحن و برایتنسشون نسبت به پانی ضعیفتره . و باز البته این نظره منه که خودم یا چیزی نمیگیرم یا اگه بگیرم سعی میکنم خوبشو بگیرم ، در نتیجه بازم پیشنهاد میکنم صبر کنی و بودجتو تقویت کنی که اینجوری کاملا یه سودته .
وقتی که داری پول خرج میکنی یه Full بگیر که بعدا هم که اگه خواستی فیلم فول باهاش ببینی ضرر نکنی .وحتی خوده Xbox رو با 1080P ازش تصویر بگیر و یا یه HD media player هم بگیر 130 تومن که همه کاری برات میکنه و Full HD هم نشونت میده . این حرفه نمایندگیها چرتو پرته وبهشون گوش نده ، کلا اوونا همشون بیسوادن فقط منتظرن تا یه مشتریه ناوارد هم به پستشون بخوره و جنساشونو بندازن . دوست عزیز ، مسلماً حق با شماست ... منم به هیچ وجه راضی نمیشم به بهای کمتر جنس بدتر بخرم ... اصلاً من یه جورایی تو فامیل معروفم به وسواس بیمارگونه موقع خرید ... منظورم این بود که دیگه با توضیحاتی که من از شما اساتید گرفتم و بررسی های آماتوری ای که خودم کردم دیگه نمیتونم راضی بشم برای غیر از VT30 اونم 50 اینچ هزینه کنم ... با مشورتی هم که با خانواده کردیم قرار شد کمی بیشتر برای عرضه شرن VT30 به بازار صبر کنیم و همونو تهیه کنیم ... از طرفی قول همین LCD سامسونگ رو به یکی از اقوام دادیم و قرار اون جای گزین TV اصلی خونه کنیم ...

حالا قرار شد یه TV ارزون قیمت و البته خوب ولی سایز پایین که همون 42 باشه به عنوان TV دوم بگیرم که میره تو اتاق خواب برادرم و معمولاً X360 و البته به زودی PS3 بهش وصل میشه ... این تصمیم هم بخاطر این گرفتیم که معمولاً TV اصلی خونه تحت تسلط تمام وقت برادرمه و یه جورایی تصمیم گرفتیم مستقل باشه تا دیگران هم بتونن از TV استفاده کنن ... البته قرار بود مانیتور PC خودم رو که AOC 21 هست بدم بهش و برای خودم یه َAsus (متعلق به یکی از دوستان گرمابه و گلستان) رو بگیرم که نشد ...

حالا با نگاهی که خودم به سایت های فروش داخلی و نمایندگی ها انداختم این مدلارو رو انتخاب کردم که اگه لطف کنید و راهنمایی کنید که کدوم میتونه بهتر باشه ، ممنون میشم ...

سری 400 سامسونگ مثل D455 که HDـه و اونطور که معلومه از مدلهای سال 2009ـه !!! و البته سه بعدی هم نیست ... قیمتشم 850 تومنه ... البته هر کجارو نگاه کردم خبری از کنتراستش نبود و کلاً مجهوله ... برایتنس هم که از اون بدتر ...

سری PW3500 ال جی که اونم HD و مثلاً 3D ! قیمتشم 900 تومنه تقریباً ... کنتراستشو زده 3000 و برایتنس 1500 ...

بعدشم پاناسونیک خودمونه سری X که کنتراستشو 2000 زده و برایتنسو نگفته بود ... قیمتشم 995 تومن !

بین همه اینا فقط سامسونگه که رزولوشنش 1365 در 720 بود اگه اشتباه نکنم ... دوتای دیگه 1024 در 768 که میشه نسبت 4 در 3 مربعی !

یه مدل دیگه هم هست که خیلی پیشنهاد میشه ولی انگار چیز خاصیه نسبت به قیمتش اونم PK760 ال جیه که الان اگه پیدا بشه 50 اینچش هست ... خوبیشم فقط اینه که Full HDـه ... ولی فکر کنم برای اتاق خواب زیادی بزرگ بشه ...

راستی این برایتنس پنل های پاناسونیک نسبت به برند های دیگه خیلی مشهوده ؟ ... مثلاً همین سری X خیلی با بقیه فرق دارن چون پاناسونیکه ؟ یا نه ، تو این محدوده مثلاً سامسونگ بهتره ؟! چون همه تقریباً هم قیمتن ... مگه مدلهای خاصی مثل اون LG فول اچدیه که آخر از همه لیست کردم ...

ممنون میشم برای این خرید هم راهنمایی کنید ... بگیریم اینو دیگه فعلاً خلاص بشیم ، تکلیف VT30 هم که مشخصه ، اومد میگیرمش ، البته هنوز سر با ضمانت و بی ضمانتش مرددم ، از فکر St30 هم اومدم بیرون ... قبلاً میخواستم 42ـشو بگیرم ...
باید ببینیم موقع عرضه تو ایران میخوان با چه قیمتی مردومو مجاب کنن ... البته فکر کنم تا اون زمان اخبار سری 2012 های پاناسونیک برسه که اگه خیلی انقلابی باشن بازم خرید سخت میشه و البته انتظار برای اونا سخت تر ...

unepus
03-11-2011, 22:28
به نظرم برای اتاق خواب برادرتون 42u30 مناسبه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
بانه بدون گارانتی 850 تومنه.

jsaleh11
04-11-2011, 19:26
با سلام
اگه ممکنه راهنمایی بفرمایی از بین مدلهای زیر کدوم رو بگیرم
ال سی دی سونی cx520
ال سی دی سونی ex500
ال ای دی سونی ex 520
پلاسما پاناسونیک u30
پلاسما پاناسونیک v20
پلاسما پاناسونیک st30

ممنونم

manaminjamkharam
05-11-2011, 01:07
با سلام
ال سی دی سونی cx520
ال سی دی سونی ex500
ال ای دی سونی ex 520
پلاسما پاناسونیک u30
پلاسما پاناسونیک v20
پلاسما پاناسونیک st30

ممنونم

سلام. در مورد مدلای سونی نمی دونم اما در مورد پاناسونیک u30 باید بگم upscaling خوبی داره اما تصاویر خیلی کدر و کثیف نمایش داده می شه و اصلا شفاف نیست.رنگ های سفید که کلا بیشتر خاکستری هست تا سفید.نمی دونم v20 و st30 هم همینطور هست یا نه . اما نظر من اینه که u30 اصلا نگیر.البته نظر من هست.

mgs3
05-11-2011, 01:43
سلام دوستان یکی از آشناهامون بین led d7770 ساموسنگ و vt30 پاناسونیک مونده منم واقعآ از نظر خودم پانا بهتره اما خوب بخاطر مشکل ir می ترسم بهش بگم 100% خوبه و بره بگیره حالا نظر شما چی هستش؟!

infernal_a
05-11-2011, 08:48
تحلیل خیلی جالبی بود ... این نکته واقعاً خیلی ناامید کنندس که با وجود بحران اقتصادی مبنایی که علت اساسیش بی اعتباری پشتوانه پولی دلار و کمی غیر مستقیم تر یوروئه ... و دلار و یورو دارن بیشترین ضربه رو از بازار میخورن ... روند رفتاری بازار و ارض تو ایران معکوسه ... این شرایط باید بهترین فرصت رو برای ایران فراهم میکرد اما با این تورم تحریمی دولت بر اقتصاد اونم فقط برای خوش کردن دل بعضی از مردم برای دوره بعدی انتخابات،یواش یواش داره چنان بلایی سر ارزش پول ملی میاد که تو چنین وضعیتی حتی با روند نزولی ارزش دلار ، تو ایران روند سعودی رو شاهدیم که نه بخاطر افزایش ارزش دلار بلکه بخاطر کاهش ارزش پولیه که قراره بهش تبدیل بشه ... تا جایی که بانک مرکزی غیر از انکار و تثبیت مجازی قیمت با استراتژی فرمایشی کار دیگه ای از پسش برنمیاد ...

سلام.

دوست عزیز ، مسلماً حق با شماست ... منم به هیچ وجه راضی نمیشم به بهای کمتر جنس بدتر بخرم ... اصلاً من یه جورایی تو فامیل معروفم به وسواس بیمارگونه موقع خرید ... منظورم این بود که دیگه با توضیحاتی که من از شما اساتید گرفتم و بررسی های آماتوری ای که خودم کردم دیگه نمیتونم راضی بشم برای غیر از VT30 اونم 50 اینچ هزینه کنم ... با مشورتی هم که با خانواده کردیم قرار شد کمی بیشتر برای عرضه شرن VT30 به بازار صبر کنیم و همونو تهیه کنیم ... از طرفی قول همین LCD سامسونگ رو به یکی از اقوام دادیم و قرار اون جای گزین TV اصلی خونه کنیم ...

حالا قرار شد یه TV ارزون قیمت و البته خوب ولی سایز پایین که همون 42 باشه به عنوان TV دوم بگیرم که میره تو اتاق خواب برادرم و معمولاً X360 و البته به زودی PS3 بهش وصل میشه ... این تصمیم هم بخاطر این گرفتیم که معمولاً TV اصلی خونه تحت تسلط تمام وقت برادرمه و یه جورایی تصمیم گرفتیم مستقل باشه تا دیگران هم بتونن از TV استفاده کنن ... البته قرار بود مانیتور PC خودم رو که AOC 21 هست بدم بهش و برای خودم یه َAsus (متعلق به یکی از دوستان گرمابه و گلستان) رو بگیرم که نشد ...

حالا با نگاهی که خودم به سایت های فروش داخلی و نمایندگی ها انداختم این مدلارو رو انتخاب کردم که اگه لطف کنید و راهنمایی کنید که کدوم میتونه بهتر باشه ، ممنون میشم ...

سری 400 سامسونگ مثل D455 که HDـه و اونطور که معلومه از مدلهای سال 2009ـه !!! و البته سه بعدی هم نیست ... قیمتشم 850 تومنه ... البته هر کجارو نگاه کردم خبری از کنتراستش نبود و کلاً مجهوله ... برایتنس هم که از اون بدتر ...

سری PW3500 ال جی که اونم HD و مثلاً 3D ! قیمتشم 900 تومنه تقریباً ... کنتراستشو زده 3000 و برایتنس 1500 ...

بعدشم پاناسونیک خودمونه سری X که کنتراستشو 2000 زده و برایتنسو نگفته بود ... قیمتشم 995 تومن !

بین همه اینا فقط سامسونگه که رزولوشنش 1365 در 720 بود اگه اشتباه نکنم ... دوتای دیگه 1024 در 768 که میشه نسبت 4 در 3 مربعی !

یه مدل دیگه هم هست که خیلی پیشنهاد میشه ولی انگار چیز خاصیه نسبت به قیمتش اونم PK760 ال جیه که الان اگه پیدا بشه 50 اینچش هست ... خوبیشم فقط اینه که Full HDـه ... ولی فکر کنم برای اتاق خواب زیادی بزرگ بشه ...

راستی این برایتنس پنل های پاناسونیک نسبت به برند های دیگه خیلی مشهوده ؟ ... مثلاً همین سری X خیلی با بقیه فرق دارن چون پاناسونیکه ؟ یا نه ، تو این محدوده مثلاً سامسونگ بهتره ؟! چون همه تقریباً هم قیمتن ... مگه مدلهای خاصی مثل اون LG فول اچدیه که آخر از همه لیست کردم ...

ممنون میشم برای این خرید هم راهنمایی کنید ... بگیریم اینو دیگه فعلاً خلاص بشیم ، تکلیف VT30 هم که مشخصه ، اومد میگیرمش ، البته هنوز سر با ضمانت و بی ضمانتش مرددم ، از فکر St30 هم اومدم بیرون ... قبلاً میخواستم 42ـشو بگیرم ...
باید ببینیم موقع عرضه تو ایران میخوان با چه قیمتی مردومو مجاب کنن ... البته فکر کنم تا اون زمان اخبار سری 2012 های پاناسونیک برسه که اگه خیلی انقلابی باشن بازم خرید سخت میشه و البته انتظار برای اونا سخت تر ...

در هر صورت دوست عزیز توو پلاسما ها اگر پوله خوب بدی پلاسمای خیلی خوب گیرت میاد ولی پلاسماهای ارزون قیمت کلا اوونجوری که باید به دل نمیشینن ، برایتنسشون خیلی کمه چون Neo PDP نیستن .
در مورد Lg PK760 هم شنیدم که TVی خوبیه
در هر صورت نهایتا خودت باید تصمیم بگیری و با بودجت تنظیمش کنی .

ninja001
05-11-2011, 10:29
سلام من میخوام سامسونگ 3d بخرم آیا 6920 خوبه یا سری 6000؟ کدوم جدید ترن؟ مرسی

poonel
05-11-2011, 10:47
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
SAMSUNG LED TV 2011

hapalii
05-11-2011, 13:22

...

مدل D455 برای سال 2011 هست و قیمتش هم 787000 تومان نه 850 فکر کنم برای وصل کردن به کنسول بازی چیز بدی نباشه نسبت به قیمتی که داره ایرادش رفلکس نورش که اگر تو جای خیلی روشن نباشه زیاد مهم نیست اگر خواستید می تونم آدرس فروشگاهی بدم که خودتون مثلا اگر دموی بازی خاصی رو دارید روی TV سامسونگ و سری u و x پاناسونیک تست کنید.

---------- Post added at 01:22 PM ---------- Previous post was at 01:19 PM ----------

سلام
6920 مدل خوبی و با توجه به قیمتش معقوله در ضمن 6920 خودش سری 6 یا همان 6000 کلا به مدل های مثل 6920 - 6940 و 6960 سری 6 گفته میشه .

unepus
05-11-2011, 16:33

برای 3d اصلا سراغ سری های پایین سامسونگ نرید . در بین سامسونگها d7770 و d8880 خیلی بهترن.
ولی پیشنهاد من پاناسونیک st30 هستش که قیمت کمتر و کیفیت بیشتری داره .

M8CRX
06-11-2011, 01:37
بابت راهنمایی ممنونم ...

امروز رفتم بازار و تونستم سری D4 سامسونگ و PW ال جی ور ببینم ... در یک کلام میتونم بگم نسبت به تمام سری های 30 پاناسونیک اصلاً قابل مقایسه نیستن و حرفی برای گفتن ندارن ... نه از نظر کیفیت تصویر و نه روشنایی و نه کنتراست تصویر ...

PW3500 و PW2500 و D455 و D495 رو با یه فایل تریلر Full HD امتحان کردم و با سری X30 و U30 پاناسونیک مقایسه کردم که همون سری X30 خیلی خیلی سرتر و واقعاً بهتر بود ...
سری U هم به نظر من اگه با یه فایل تصویری Full HD با سری X30 مقایسه بشه ، تفاوت کیفیت داره ولی باید کمی دقت کرد ، کمی البته ...
کیفیت تصویر ST30 هم در مقایسه با X30 و U30 با فایلی که من تست کردم اصلاً قابل تشخیص نبود مگر در عمق رنگ مشکی و کنتراست که حقیقتاً مشهود و شدیداً مشخصه ... خلاصه هیچ تفاوت دیگه ای تو تصویر نتونستم تشخیص بدم غیر از همین تفاوت عمق مشکی ...

یه نظر شخصی هم بدم که کاملاً سلیقه ایه ... تصویر اون تریلر Full HD روی U30 کمی دلنشین تر از ST30 بود برای من :27: ... توی تصاویر رنگی ، مثلاً حرکت قایق روی آب یا ترکیب افق و درختا توی غروب یا فضای سبز که تماماً رنگی هستن و رنگ مطلق سیاه توشون وجود نداره ، کیفیت تصویر U30 برای من دلنشین تر بود ... البته درسته که کنتراستش 2000 هست در مقابل 5000 اس تی 30 ولی به نظرم دلنشین تر بود ... اما با تریلر های استاندارد نمایشگاه توی تصاویری که رنگ مطلق سیاه دارن ، مثلاً تصویر مرکز شهر نیویورک تو شب که فقط چراغ ساختمونا باید روشن باشن تو تاریکی مطلق و انعکاس نور روی بدنه شیشه ای ساختمونا معلوم باشه مسلماً ST30 بی همتا عمل میکرد و تصویر فوق العاده بود ، در مقابل رنگ سیاه کدر و توسی مانند روی U30 و X30 که کمی هم روی تفکیک پذیری نهایی رنگ ها تاثیر بدی میزارن ... تا جایی که یه U30 کنار یه ST30 نا امید کننده بود

در ضمن من نتونستم بفهمم این اختلاف کیفیت رنگ مشکی در مورد تصاویر SD و HD هم صادق هست یا نه ...

احتمالاً فردا اگر تونستم یه LG 50PK760 هم گیر بیارم که میگن کم یاب شده ، چکش میکنم ... اطلاع میدم

samira_googleOne
06-11-2011, 08:56
برای 3d اصلا سراغ سری های پایین سامسونگ نرید . در بین سامسونگها d7770 و d8880 خیلی بهترن.
ولی پیشنهاد من پاناسونیک st30 هستش که قیمت کمتر و کیفیت بیشتری داره .

شدیدا موافقم
برای سه بعدی یکی از مدل های St30 پاناسونیک، VT20 پاناسونیک و یا شارپ le8300 را انتخاب کنید . کیفیت اینا چیز دیگری است

bavarian335
06-11-2011, 14:23
سلام

بنده قصد دارم یه تلویزیون 40 یا 46 اینچ بگیرم.

انتخاب اولم 7606 فیلیپس هست که هنوز به ایران به صورت رسمی وارد نشده.

هفته ی پیش در هایپر استار مدل 8300 شارپ رو دیدم که خیلی خوشم اومد.

بنده دسترسی به کانالهای HD رو دارم.

به نظر دوستان کدام مدل رو انتخاب کنم که از لحاظ کیفیت و نداشتن صفحه ی براق بهترین انتخاب باشه.

ضمنا به نظر شما 40 اینچ مناسبه و یا 46 اینچ .مشکل فضا ندارم.

mzy
06-11-2011, 16:22
سلام

بنده قصد دارم یه تلویزیون 40 یا 46 اینچ بگیرم.

انتخاب اولم 7606 فیلیپس هست که هنوز به ایران به صورت رسمی وارد نشده.

هفته ی پیش در هایپر استار مدل 8300 شارپ رو دیدم که خیلی خوشم اومد.

بنده دسترسی به کانالهای HD رو دارم.

به نظر دوستان کدام مدل رو انتخاب کنم که از لحاظ کیفیت و نداشتن صفحه ی براق بهترین انتخاب باشه.

ضمنا به نظر شما 40 اینچ مناسبه و یا 46 اینچ .مشکل فضا ندارم.
درمورد اینچ به راحتی با چندبار دیدن درفروشگاه خودتون میتونید تشخیص بدید که با توجه به نشیمنگاهتون کدوم بهتره. پیشنهاد من به شما اینه که تلویزیونی بگیرید که جواب پس داده باشه. یکی از دوستان ماکه پلاسما داشت بدلیل آب رفتن در پنل مجبور به خرید tvجدید شد و رفت LED 3D گرفت وحالاپشیمونه!

armin_gera
06-11-2011, 22:05
سلام
من الان یه مدت میخوام یه tv بگیرم ولی هنوز نتونستم انتخاب کنم
بین led هایه سامسونگ و پلاسما هایه پاناسونیک دو دل موندم
یه جا که دو تا تلوزیون سامسونک یکی led و اون یکی پلاسما رو کنار هم گذاشته بودن , تصویر پلاسما ی سامسونگ (نمیدونم کدوم مدل ولی با چیزی که من دیدم شاید قدیمی بوده) تصویرش واقعا افتضاح بود و در مقایسه با led سامسونگ که کنارش بود واقعا گند زده بود که این مشاهده منو در خریده پلاسما های پانا مثل st30 یا vt30 دو دل کرد و مردد شدم
شما فک کن هر دوشون یه فیلمو پخش کنن ولی led قرمز رو شفاف و با کیفیت پخش کنه ولی همون قرمز رو پلاسماش به صورت یه چیزی مثل پارچه مخمل و خیلی بدونه شفافیت نشون بده
با توجه به تعاریفی که از st30 و vt30 شده و برتری هایی که نسبت به led هایه سامسونگ گفته شده داره طرف داره پلاسما هایه پانا سونیکم ولی اون چیزی که دیدم یه جوریم کرد
نمیدونم آیا برایتنس یا همون شفافیت رو کیفیت تصاور تاثیر داره یا نه ولی تصویر led هایه سامسونگ مثل d8880 از vt30 برام سر تر به نظر اومد و چون led ها برایتنس بیشتری دارن به طبع تصاویرشون هم برام با کیفیت تر بودن
تو هر مغازه ای میرم و میپرسم پلاسما بهنر یا led میگه led خیلی بهتره و پلاسما اصلا قابل مقایسه با led نیستن(حالا این فروشنده ها از کجا میگن نمیدونم ولی اکثرا معلومات ندارن)
برای من کیفیت خیلی مهمه , وقتی میخام این همه پول بدم دلم میخواد یه چی بگیرم که وقتی میشینم جلوش فیلم نگاه میکنم واقعا بهترین کیفیت رو بهم بده و لذت ببرم
آیا پلاسما ها کیفیت تصاویر بهتری نسبت به led در نگاه کردن فیلم و .. دارن؟
از نظر امکانات و قابلیت ها مثلا پخش فرمت های مختلف از روی فلش و ... کدوم بهتره سامسونگ یا پانا؟ چون شاید سینماشو نگیرم دلم میخواد لاقل از فلش فیلمایه full hd رو باز کنه
یا پخش مدیا از رو دستگاه هایه مختلف مثل دوربین و ...
لطفا اگه تونستید به این دو سوال که پرسیدم جواب بدید
و اگه لطف کنید معایب و محاسن led و پلاسما و این که خودتون با توجه به تجربهتون و معلوماتتون و با توجه به چیزایی که من از یک tv میخوام چی رو بهتر میدونید
از همه خیلی ممنون:11:

amin_g_p
07-11-2011, 00:11
یک سوال داشتم تلویزیون هایسنس در ایران هست منظورم 3D جدیدش که آندروید هم دارد.

M8CRX
07-11-2011, 20:24
دوستان ، من امروز هم خیلی گشتم (حتی خیابون جمهوری رو) اما نتونستم PK760 LG پیدا کنم و تصویرشو با اون چیزایی که تو پست قبلی نوشتم مقایسه کنم ...

فقط تونستم یه پلاسمای دیگه سامسونگ رو با یکی از LED های تقریباً هم قیمت خود سامسونگ مقایسه کنم که فکر کنم D585 بود ... خوب مشخصاً کیفیت پلاسماهای سامسونگ افتضاحه ... حالا کنار یه LED هر چند اگه خود LED هم اشکالاتی داشت بازم پلاسماش افتضاح تر هم به نظر میومد ... تصویر اصلاً زنده نبود و رنگها شدیداً سطحی و کم رمق و مصنوعی به نظر میومدن ... تصویر تماماً کدر و تاریک بود تا جایی که بعضی جزئیات که باید واضح میبودن نیاز به دقت داشت طوری که این تلاش برای دقت بیشتر تو چهره بیننده مشخص میشه (باید چشماتونو ریز کنید و ابروهاتونو به هم نزدیک) ... تصویر هم به شکل عجیبی شطرنجی به نظر میومد ، یه طورایی نقطه نقطه بود ، مثل اینکه فاصله بین پیکسل ها قابل تشخیص هستن ... در حالی که تو بدترین پلاسما پاناسونیک که X30 باشه تو سری جدید ها ، این مکشل وجود نداره و تصویر تماماً یک دست و یک نواخت و یک پارچه ست ... خلاصه پلاسما جداً فقط پانا !

راستی کسی درباره LED های LG سری PW95000 اطلاعاتی داره ، تو سایت اروپا و آمریکا اثری ازش نیست ولی جز مدل های جدید سایت گلدایران و البته بخش خاورمیانه سایت LGـه ...

مشخصاتش جالبه ... مخصوصاً کنتراستش که 10.000.000:1 داینامیکه ... اسمارت هست و بدون لبه و سه بعدی با کنترل مجیک و DVR و ضخامت خیلی کم ... نتونستم کلیپی ازش پیدا کنم ، زیادم نگشتم ... اما در نوع خودش چیز جالبیه ... قیمت 47 اینچ رو از نمایندگی 2.250.000 تومن گرفتم که به نظرم معقوله ... حالا شمام هم اگر تونستید یه پیگیری کنید ببینید میتونید اطلاعات دقیق تری پیدا کنید ...

سلام
من الان یه مدت میخوام یه tv بگیرم ولی هنوز نتونستم انتخاب کنم
بین led هایه سامسونگ و پلاسما هایه پاناسونیک دو دل موندم
یه جا که دو تا تلوزیون سامسونک یکی led و اون یکی پلاسما رو کنار هم گذاشته بودن , تصویر پلاسما ی سامسونگ (نمیدونم کدوم مدل ولی با چیزی که من دیدم شاید قدیمی بوده) تصویرش واقعا افتضاح بود و در مقایسه با led سامسونگ که کنارش بود واقعا گند زده بود که این مشاهده منو در خریده پلاسما های پانا مثل st30 یا vt30 دو دل کرد و مردد شدم
شما فک کن هر دوشون یه فیلمو پخش کنن ولی led قرمز رو شفاف و با کیفیت پخش کنه ولی همون قرمز رو پلاسماش به صورت یه چیزی مثل پارچه مخمل و خیلی بدونه شفافیت نشون بده
با توجه به تعاریفی که از st30 و vt30 شده و برتری هایی که نسبت به led هایه سامسونگ گفته شده داره طرف داره پلاسما هایه پانا سونیکم ولی اون چیزی که دیدم یه جوریم کرد
نمیدونم آیا برایتنس یا همون شفافیت رو کیفیت تصاور تاثیر داره یا نه ولی تصویر led هایه سامسونگ مثل d8880 از vt30 برام سر تر به نظر اومد و چون led ها برایتنس بیشتری دارن به طبع تصاویرشون هم برام با کیفیت تر بودن
تو هر مغازه ای میرم و میپرسم پلاسما بهنر یا led میگه led خیلی بهتره و پلاسما اصلا قابل مقایسه با led نیستن(حالا این فروشنده ها از کجا میگن نمیدونم ولی اکثرا معلومات ندارن)
برای من کیفیت خیلی مهمه , وقتی میخام این همه پول بدم دلم میخواد یه چی بگیرم که وقتی میشینم جلوش فیلم نگاه میکنم واقعا بهترین کیفیت رو بهم بده و لذت ببرم
آیا پلاسما ها کیفیت تصاویر بهتری نسبت به led در نگاه کردن فیلم و .. دارن؟
از نظر امکانات و قابلیت ها مثلا پخش فرمت های مختلف از روی فلش و ... کدوم بهتره سامسونگ یا پانا؟ چون شاید سینماشو نگیرم دلم میخواد لاقل از فلش فیلمایه full hd رو باز کنه
یا پخش مدیا از رو دستگاه هایه مختلف مثل دوربین و ...
لطفا اگه تونستید به این دو سوال که پرسیدم جواب بدید
و اگه لطف کنید معایب و محاسن led و پلاسما و این که خودتون با توجه به تجربهتون و معلوماتتون و با توجه به چیزایی که من از یک tv میخوام چی رو بهتر میدونید
از همه خیلی ممنون

دوست عزیز ، دقیقاً مشخص نیست که شما کدوم مدل از پلاسما رو در کنار LED سامسونگ دیدید ... ولی در این زمینه باید به دو نکته توجه کرد ...

اگر پلاسمای خود سامسونگ بوده که شما درست دیدید و تصویر کاملاً افتضاحی دارن و اصلاً قابل مقایسه با پلاسما های پاناسونیک نیستن ، انگار که داریم از دو فناوری کاملاً متفاوت صحبت میکنیم ... اما اگه فرض کنیم شما ST30 یا VT20 یا V20 دیده باشین که تصویر تقریباً مشابهی دارن و اختلافات جزئی ... باید به این نکته توجه کنید که روشنایی تصویر پلاسما ها و LED ها زمانی که در محیط شدیداً پر نور نمایشگاه و فروشگاه هستن تا زمانی که در محیط نور منزل قرار میگیرن اختلاف زیادی داره و نسبت معکوس با هم دارن ...
واضح تر اینکه پلاسما تو فضای پر نور فروشگاه ممکنه کمی کم نور و بی رمق به نظر برسه ولی در فضای نور منزل روشنایی دلچسپ و همگونی داره ... در حالی که LED ها در فضای نور نمایشگاه و در حالی که مشتری معمولاً زمان کمی رو در مقابل اونها با نیت رویت سریع و مقایسه سپری میکنه ، پر نور و جذاب به نظر میرسن ، ولی در فضای نور منزل ، کم نور تر و با رنگ های کمی اغراق آمیز به نظر میان و بعد از مدتی (البته بر اساس سلیقه و عادات بصری شخص) آزار دهنده و دفع کننده به نظر میرسن و کاملاً محسوس باعث خستگی چشمها میشن .

خلاصه بر اساس تجربه شخصی ... انگار LED ها برای مشاهده موقت و جذب آنی بیننده و نه تماشای طولانی مدت و نه تمرکز روی تصویر طراحی شدن و بیشتر برای اهداف تبلیغاتی مناسب هستن ... ولی پلاسما ها برای تماشای مداوم و تمرکز طولانی مدت روی تصویر و القای لذت بصری به بیبنده در طی تماشای طولانی مدت با کمترین خستگی و دلزدگی بینایی ساخته شدن ...

احتمال دیگه هم اینه که شما یکی از مدلهای سری U یا X پاناسونیک رو دیده باشین که بازم برای شخص بنده نسبت به LED ها ترجیح دارن ولی بخاطر کنتراست پایین ممکنه کمی کدر و تاریک به نظر بیان ... از طرفی اگه قصد خرید پلاسما برای استفاده به عنوان TV اصلی منزل رو دارید ، باید از بین رده های بالا و ترجیحاً پاناسونیک اقدام به خرید کنید که دارای کنتراست بالاتر و عمق رنگ مشکلی بیشتر هستن و مسلماً تصویر لذت بخش تری رو ارایه میدن ... ولی فراموش نکنید که جذابیت آنی تصویر رو به لذت دلچسب و مستمر بصری ترجیح ندید و یادتون باشه تصویر این TV ها در منزل متفاوت از اون چیزی که تو نمایشگاه میبینید به نظر خواهند رسید ... ولی در نهایت سلیقه شما از همه چیز مهمتره و چیزی رو به خودتون تحمیل نکنید ...
راستی بهتره یک بار صبح یا ترجیحاً قبل از غروب هم به فروشگاه ها سر بزنید که نور مصنوعی تو فروشگاه روشن نیست و این بار هم اگه در دسترس بود پلاسماهای رده بالای پاناسونیک مثل ST30 و VT20 و V20 (و البته VT30 که متاسفانه هنوز به طور گسترده وارد ایران نشده) رو با LED های سامسونگ مقایسه کنید ... شاید به نتیجه دیگه ای برسید ...

راستی به حرف فروشنده به هیچ وجه توجه نکنید ، معمولاً اونهایی هم که به نظر میرسه اطلاعات نسبتاً خوبی دارن باز با درصدی تعصب از مدل یا برند خاصی دفاع میکنن ... خلاصه اول به سلیقه بصیری و بعد به اطلاعاتی که شخصاً خودتون به دست میارین اعتماد کنید .

VT30 هم واقعاً قابل مقایسه با LED ها نیست ... نمیتونم بگم این سلیقه شخصیه ... فکر میکنم واقعاً بیشتر از این حرفاس ...

راستی باید منظور خودتونو از کیفیت مشخص کنید ، بعضی افراد منظورشون از کیفیت روشنایی یا برایتنس شدید و رنگ های اشباء شده و اغراق آمیز و تصنع بیشتر تصویره و بعضی منظورشون از کیفیت تصویر ، اصرار بر طبیعی و زنده بودن تصویر نهایی و واقع گرایی حداکثر رنگ ها و جزئیات بالای عناصر تصویره

پیشنهاد میکنم اگر قصد داشتید پلاسما پاناسونیک بگیرید ، با توجه به اینکه من کاملاً فرمت های پشتیبانی شده قابل پخش توسط سری جدید اطلاع ندارم ( خواهش میکنم دوستان در این مورد راهنمایی کنن ) یه دستگاه Media Player هم بگیرید که تمرکزش روی پخش تمام فرمت های ممکنه و با کابل HDMI به TV متصل میشه و خیالتون رو بابت زیر نویس فیلم ها هم راحت میکنه ...

poonel
07-11-2011, 21:48
با توجه به اینکه من کاملاً فرمت های پشتیبانی شده قابل پخش توسط سری جدید اطلاع ندارم ( خواهش میکنم دوستان در این مورد راهنمایی کنن ) یه دستگاه Media Player هم بگیرید که تمرکزش روی پخش تمام فرمت های ممکنه و با کابل HDMI به TV متصل میشه و خیالتون رو بابت زیر نویس فیلم ها هم راحت میکنه ...

فرمت های قابل پخش در پاناسونیک ST30 تو دفترچه راهنماش اینطور اومده :

دوستان توجه داشته باشند که اگه تو فرمت ها بطور مثال نوشته MKV به این معنی نیست که هر فایلی پسوندش MKV باشه، تلویزیون پخشش می کنه.
فایلهای تصویری از دو کدک صدا و تصویر تشکیل شده که مثلا برای MKV کدک تصویر حتماً باید H.264 و کدک صدا MP3/AC-3/LPCM باشه تا ST30 پخشش کنه.
بطور مثال MKV با کدکهای تصویری دیگه هم هست مثل H.263 ، Divx ، MPEG 1 ، MPEG 2 و.... . شما حتما کدک صدا و تصویرتون باید مطابق جدول بالا باشه.

بهترین نرم افزاری که برای تبدیل بدون افت کیفیت هست و این کدک ها رو تو تنظیمات فایل خروجیش داره Super converter هست.

در ضمن من خودم الآن مدتیه دنبال پلیر می گردم به این نتیجه رسیدم PS3 بگیرم.
هم بازی هست، هم پلیر و انواع فرمت ها رو از روی هارد و سی دی ساپورت میکنه.
خرید PS3 به قول معروف یعنی یکی بخر ، دو تا ببر

armin_gera
07-11-2011, 23:10
فرمت های قابل پخش در پاناسونیک ST30 تو دفترچه راهنماش اینطور اومده :

دوستان توجه داشته باشند که اگه تو فرمت ها بطور مثال نوشته MKV به این معنی نیست که هر فایلی پسوندش MKV باشه، تلویزیون پخشش می کنه.
فایلهای تصویری از دو کدک صدا و تصویر تشکیل شده که مثلا برای MKV کدک تصویر حتماً باید H.264 و کدک صدا MP3/AC-3/LPCM باشه تا ST30 پخشش کنه.
بطور مثال MKV با کدکهای تصویری دیگه هم هست مثل H.263 ، Divx ، MPEG 1 ، MPEG 2 و.... . شما حتما کدک صدا و تصویرتون باید مطابق جدول بالا باشه.

بهترین نرم افزاری که برای تبدیل بدون افت کیفیت هست و این کدک ها رو تو تنظیمات فایل خروجیش داره Super converter هست.

در ضمن من خودم الآن مدتیه دنبال پلیر می گردم به این نتیجه رسیدم PS3 بگیرم.
هم بازی هست، هم پلیر و انواع فرمت ها رو از روی هارد و سی دی ساپورت میکنه.
خرید PS3 به قول معروف یعنی یکی بخر ، دو تا ببر

دوستان ، من امروز هم خیلی گشتم (حتی خیابون جمهوری رو) اما نتونستم PK760 LG پیدا کنم و تصویرشو با اون چیزایی که تو پست قبلی نوشتم مقایسه کنم ...

فقط تونستم یه پلاسمای دیگه سامسونگ رو با یکی از LED های تقریباً هم قیمت خود سامسونگ مقایسه کنم که فکر کنم D585 بود ... خوب مشخصاً کیفیت پلاسماهای سامسونگ افتضاحه ... حالا کنار یه LED هر چند اگه خود LED هم اشکالاتی داشت بازم پلاسماش افتضاح تر هم به نظر میومد ... تصویر اصلاً زنده نبود و رنگها شدیداً سطحی و کم رمق و مصنوعی به نظر میومدن ... تصویر تماماً کدر و تاریک بود تا جایی که بعضی جزئیات که باید واضح میبودن نیاز به دقت داشت طوری که این تلاش برای دقت بیشتر تو چهره بیننده مشخص میشه (باید چشماتونو ریز کنید و ابروهاتونو به هم نزدیک) ... تصویر هم به شکل عجیبی شطرنجی به نظر میومد ، یه طورایی نقطه نقطه بود ، مثل اینکه فاصله بین پیکسل ها قابل تشخیص هستن ... در حالی که تو بدترین پلاسما پاناسونیک که X30 باشه تو سری جدید ها ، این مکشل وجود نداره و تصویر تماماً یک دست و یک نواخت و یک پارچه ست ... خلاصه پلاسما جداً فقط پانا !

راستی کسی درباره LED های LG سری PW95000 اطلاعاتی داره ، تو سایت اروپا و آمریکا اثری ازش نیست ولی جز مدل های جدید سایت گلدایران و البته بخش خاورمیانه سایت LGـه ...

مشخصاتش جالبه ... مخصوصاً کنتراستش که 10.000.000:1 داینامیکه ... اسمارت هست و بدون لبه و سه بعدی با کنترل مجیک و DVR و ضخامت خیلی کم ... نتونستم کلیپی ازش پیدا کنم ، زیادم نگشتم ... اما در نوع خودش چیز جالبیه ... قیمت 47 اینچ رو از نمایندگی 2.250.000 تومن گرفتم که به نظرم معقوله ... حالا شمام هم اگر تونستید یه پیگیری کنید ببینید میتونید اطلاعات دقیق تری پیدا کنید ...

دوست عزیز ، دقیقاً مشخص نیست که شما کدوم مدل از پلاسما رو در کنار LED سامسونگ دیدید ... ولی در این زمینه باید به دو نکته توجه کرد ...

اگر پلاسمای خود سامسونگ بوده که شما درست دیدید و تصویر کاملاً افتضاحی دارن و اصلاً قابل مقایسه با پلاسما های پاناسونیک نیستن ، انگار که داریم از دو فناوری کاملاً متفاوت صحبت میکنیم ... اما اگه فرض کنیم شما ST30 یا VT20 یا V20 دیده باشین که تصویر تقریباً مشابهی دارن و اختلافات جزئی ... باید به این نکته توجه کنید که روشنایی تصویر پلاسما ها و LED ها زمانی که در محیط شدیداً پر نور نمایشگاه و فروشگاه هستن تا زمانی که در محیط نور منزل قرار میگیرن اختلاف زیادی داره و نسبت معکوس با هم دارن ...
واضح تر اینکه پلاسما تو فضای پر نور فروشگاه ممکنه کمی کم نور و بی رمق به نظر برسه ولی در فضای نور منزل روشنایی دلچسپ و همگونی داره ... در حالی که LED ها در فضای نور نمایشگاه و در حالی که مشتری معمولاً زمان کمی رو در مقابل اونها با نیت رویت سریع و مقایسه سپری میکنه ، پر نور و جذاب به نظر میرسن ، ولی در فضای نور منزل ، کم نور تر و با رنگ های کمی اغراق آمیز به نظر میان و بعد از مدتی (البته بر اساس سلیقه و عادات بصری شخص) آزار دهنده و دفع کننده به نظر میرسن و کاملاً محسوس باعث خستگی چشمها میشن .

خلاصه بر اساس تجربه شخصی ... انگار LED ها برای مشاهده موقت و جذب آنی بیننده و نه تماشای طولانی مدت و نه تمرکز روی تصویر طراحی شدن و بیشتر برای اهداف تبلیغاتی مناسب هستن ... ولی پلاسما ها برای تماشای مداوم و تمرکز طولانی مدت روی تصویر و القای لذت بصری به بیبنده در طی تماشای طولانی مدت با کمترین خستگی و دلزدگی بینایی ساخته شدن ...

احتمال دیگه هم اینه که شما یکی از مدلهای سری U یا X پاناسونیک رو دیده باشین که بازم برای شخص بنده نسبت به LED ها ترجیح دارن ولی بخاطر کنتراست پایین ممکنه کمی کدر و تاریک به نظر بیان ... از طرفی اگه قصد خرید پلاسما برای استفاده به عنوان TV اصلی منزل رو دارید ، باید از بین رده های بالا و ترجیحاً پاناسونیک اقدام به خرید کنید که دارای کنتراست بالاتر و عمق رنگ مشکلی بیشتر هستن و مسلماً تصویر لذت بخش تری رو ارایه میدن ... ولی فراموش نکنید که جذابیت آنی تصویر رو به لذت دلچسب و مستمر بصری ترجیح ندید و یادتون باشه تصویر این TV ها در منزل متفاوت از اون چیزی که تو نمایشگاه میبینید به نظر خواهند رسید ... ولی در نهایت سلیقه شما از همه چیز مهمتره و چیزی رو به خودتون تحمیل نکنید ...
راستی بهتره یک بار صبح یا ترجیحاً قبل از غروب هم به فروشگاه ها سر بزنید که نور مصنوعی تو فروشگاه روشن نیست و این بار هم اگه در دسترس بود پلاسماهای رده بالای پاناسونیک مثل ST30 و VT20 و V20 (و البته VT30 که متاسفانه هنوز به طور گسترده وارد ایران نشده) رو با LED های سامسونگ مقایسه کنید ... شاید به نتیجه دیگه ای برسید ...

راستی به حرف فروشنده به هیچ وجه توجه نکنید ، معمولاً اونهایی هم که به نظر میرسه اطلاعات نسبتاً خوبی دارن باز با درصدی تعصب از مدل یا برند خاصی دفاع میکنن ... خلاصه اول به سلیقه بصیری و بعد به اطلاعاتی که شخصاً خودتون به دست میارین اعتماد کنید .

VT30 هم واقعاً قابل مقایسه با LED ها نیست ... نمیتونم بگم این سلیقه شخصیه ... فکر میکنم واقعاً بیشتر از این حرفاس ...

راستی باید منظور خودتونو از کیفیت مشخص کنید ، بعضی افراد منظورشون از کیفیت روشنایی یا برایتنس شدید و رنگ های اشباء شده و اغراق آمیز و تصنع بیشتر تصویره و بعضی منظورشون از کیفیت تصویر ، اصرار بر طبیعی و زنده بودن تصویر نهایی و واقع گرایی حداکثر رنگ ها و جزئیات بالای عناصر تصویره

پیشنهاد میکنم اگر قصد داشتید پلاسما پاناسونیک بگیرید ، با توجه به اینکه من کاملاً فرمت های پشتیبانی شده قابل پخش توسط سری جدید اطلاع ندارم ( خواهش میکنم دوستان در این مورد راهنمایی کنن ) یه دستگاه Media Player هم بگیرید که تمرکزش روی پخش تمام فرمت های ممکنه و با کابل HDMI به TV متصل میشه و خیالتون رو بابت زیر نویس فیلم ها هم راحت میکنه ...

از جواب کاملتون خیلی ممنونم
اون پلاسمایی که من دیدم و تصویرش خیلی بد بود یکی از مدل های سامسونگ بود

با توجه به راهنمایی های شما و بقیه دوستان که در پست های قبلی منو کمک کرده بودن میخوام یکی از مدل های st30 یا vt20 یا vt30 رو بگیرم
از بین این مدل ها کدوم بهنره؟ چه تفاوت هایی دارن؟ قیمتشون چنده؟
media player چی بگیرم خوبه؟چی پیشنهاد میکنید؟
ممنون

iraniran5252
08-11-2011, 06:55
سلام
لطفاً تفاوت LED plus و Led رو توضیح بدبد.

M8CRX
08-11-2011, 10:50
از جواب کاملتون خیلی ممنونم
اون پلاسمایی که من دیدم و تصویرش خیلی بد بود یکی از مدل های سامسونگ بود

با توجه به راهنمایی های شما و بقیه دوستان که در پست های قبلی منو کمک کرده بودن میخوام یکی از مدل های st30 یا vt20 یا vt30 رو بگیرم
از بین این مدل ها کدوم بهنره؟ چه تفاوت هایی دارن؟ قیمتشون چنده؟
media player چی بگیرم خوبه؟چی پیشنهاد میکنید؟
ممنونخواهش میکنم دوست عزیز ، هدف اصلی شکل گیری همچین محیط هایی به اشتراک گذاشتن اطلاعات و تجریباته ... منم خودم مدیون اطلاعات و راهنمایی های دوستان هستم ...

متاسفانه هنوز مدل VT30 به طور گسترده وارد ایران نشده ، البته با ضمانت بانیان ، اگر بخواید بدون ضمانتشو تهیه کنید که یه بحث دیگه ایه ... شاید به نوعی ریسک باشه و از طرفی اختلاف قیمت قابل توجهی داره و به نسبت خیلی ارزون تره ... من خودم منتظر عرضه این مدل توسط بانیان هستم ولی اون طور که از نمایندگی ها و افراد مطلع پرسیدم ، در نهایت میشه گفت شاید به این زودی ها وارد بازار نشه و شاید حدودای عید و حتی بهار 91 بشه با ضمانت از بازار تهیه کرد ... قیمتشم که مشخص نیست چندان ...
ولی واقعاً در سطح جهانی و در مقام مقایسه ای اون هم توسط افراد خبره ، VT30 از برترین هاست ... شاید بشه گفت نسبت به قیمت برترین هم هست ...

ST30 هم با کمی اختلاف بعد VT30 قرار میگیره ، ولی به قول دوستان VT30 و کلاً سری V سری High-End پلاسما های پاناسونیکه و اوج فناوری هر سال پاناسونیک در اون بکار رفته ... الان تو ایران با ضمانت بانیان در اینچ های 42 ، 50 و فکر کنم 60 قابل خریده و خودتون میتونید برید فروشگاه و از نزدیک ببینیدش .

VT20 هم که تولید سال قبله ولی در مقابل ST30 خیلی ها ترجیحش میدن ... اونم بخاطر اینکه سری V هست و خیلی از دوستان گفتن که کمی برایتنسش پایین تره از ST30 ولی کیفیت رنگها کمی بیشتره و رنگها کمی طبیعی تر هستن ، در مقابل ST30 که گفته میشه رنگها کمی به سمت اشباء رفتن و نسبت به VT20 اغراق شده به نظر میرسن ... البته فقط کمی ... من که شخصاً متوجه این تفاوت نشدم ... البته خودم فکر میکنم چون این دوتا رو دقیقاً کنار هم ندیدم ، مگرنه جدا جدا هردوشونو با وسواس بررسی کردم و به نظرم آنچنان تفاوتی وجود نداشته که من نوعی به عنوان خریدار آناً متوجه بشم ...

قیمت VT20 و VT30 تقریباً یا بهتره بگیم دقیقاً مشابهه با این تفاوت که VT20 دیگه پیدا نمیشه یا به ندرت بشه پیداش کرد ، بعضی فروشنده ها که انبار هم دارن و جنس هارو عمده تر از بانیان میگیرن و دستشون باز تره دارن احتمالاً ... ولی من خودم ترجیح میدم جنس سال رو بگیرم ... ST30 از 42 و 50 اینچش به ترتیب و در بهترین حالت 1.750.000 و 2.250.000 تومن قابل خرید هستن ، البته در سطح بازار اکثر فروشنده ها با قیمت های بیشتر عرضه میکنن ، مثلاً حتی 100.000 تومن بیشتر ... قیمت ST30 اندازه 42 اینچ تو بازار 1.860.000 تومن هست ... ولی مثلاً تو کرج یه نمایندگی هست (غلامی) 1.800.000 میده و یکی دیگه هست (مهستان) 1.750.000 میده ... البته روی هر کدوم یه کارت هدیه هم هست که قطعاً 50.000 تومن هم تخفیف میگیرید ولی طبق گفته دوستان و بعضی نمایندگی ها که من خودم سوال کردم و حتی برگه کارت های هدیه بازشده رو دیدم ، معمولاً از 100 تا 200 هزار تومن هست و حتی یکی از نمایندگی ها در یک هفته سه تا 500.000 تومنی کارت هدیه باز کرده بود ...

در مورد Media Player هم که استاد فرمودن ... بهترین انتخاب خرید یه PS3 هست و در این مورد اصلاً شک نکن ، PS3 بهترین و قدرتمندترین Blu-Ray Player قابل خرید بازار هست ... از طرفی PS3 یه کنسول بازیه که اصلاً خود این موضوع مستقلاً عامل خریدشه ... بازی هاشم که جدیداً با دانگل -- ، قابل رایت شدن و ارزون تر شدن ، هرچند با اشکالاتی ... از طرفی تمام فرمت هارو اجرا میکنه ... پردازنده 12 هسته ای داره و اصلاً نباید در مورد قدرت خروجی HDMI بهش شک کرد ...
دسته هاشم که بیسیمه و خلاصه انفرارد نیست که مجبور باشی بگیریش سمت دستگاه .
قیمتشم الان اگه اشتباه نکنم ، 450.000 تومن باید باشه ، البته مدل های دیگه ای هم داره که فقط در ظرفیت هارد با هم فرق دارن .

__________________________________________________ __________________________________________________ ____

یه سوال درباره این مسئله Flicker داشتم ، این مسئله اونم با Receiver ها که خروجی 50Hz دارن روی پلاسماهای 600Hz خیلی جدیه یا چندان قابل توجه نیست ؟! از یکی از نمایندگی ها شنیدم که روی اینچ های بالا (50 و 60) خیلی به چشم میاد ولی روی 42 چندان قابل تشخیص نیست ... درسته ؟!
البته من که شخصاً روی V20 اونم 50 اینچ یکی از اقوام اصلاً متوجه این موضوع نشدم !

در مورد این LG LW9500 هم هیچ اطلاعاتی در دست نیست ، حتی یه Review ... فقط میخواستم ببینم ماجراش چیه !

poonel
08-11-2011, 12:11
یه سوال درباره این مسئله Flicker داشتم ، این مسئله اونم با Receiver ها که خروجی 50Hz دارن روی پلاسماهای 600Hz خیلی جدیه یا چندان قابل توجه نیست ؟! از یکی از نمایندگی ها شنیدم که روی اینچ های بالا (50 و 60) خیلی به چشم میاد ولی روی 42 چندان قابل تشخیص نیست ... درسته ؟!
البته من که شخصاً روی V20 اونم 50 اینچ یکی از اقوام اصلاً متوجه این موضوع نشدم !

در مورد این LG LW9500 هم هیچ اطلاعاتی در دست نیست ، حتی یه Review ... فقط میخواستم ببینم ماجراش چیه !
آفرین
ما شالله، شما تو پاسخ دادن به دوستان سنگ تمام گذاشتین. اگه همینطور ادامه به یه ماه نکشیده، مدیریت بخش Tv رو میدن بهتون.

فلیکر موقعی که رنگ تصویر خیلی روشن باشه یا رنگ سفید غالب باشه دیده میشه. یه لرزش و سوسو زدن خیلی خیلی خفیف تو تصویره.
خیلی ها اصلا متوجه نمیشن. روی CRT هم هست. تا حالا دیدید کسی بگه CRTام فلیکر داره؟
فقط اونایی که خیلی دقیق باشن و چشماشون حساسه می بینند.
من که چشام حساسه، رو CRT هم می بینم.
پلاسماهای پاناسونیک ها با سیستم NTSC 60hz (متداول در امریکا و ژاپن) سازگارند و فلیکر تو 60Hz نیست ولی شبکه های تلویزیونی و سورس های ما (خاورمیانه و اروپا) همه PAL 50Hz هست.
راه حل:
پلاسماهای پاناسونیک تو منو Picture گزینه Intelligent Frame Creaion داره . وقتی این گزینه رو حالت Max باشه ، فلیکر تا حد خیلی زیادی برطرف میشه.
از اون گذشته شما با یه ر.س.ی.و.ر خوب لینوکسی مثل مدلهای VU+ یا DreamBox می تونید خروجی 60Hz بگیرید. و مشکل رو کامل برطرف کنید.

LG LW9500 گلددیران 2D است. در خارج ایران 3D است. پس اگه رویو خارجی درست حسابی براش باشه فکر نکنم واسه مدل گلدیران صدق کنه.
معلوم نیست گلدیران چه پنلی روش گذاشته. من قبلا از این مدل خوشم اومده بود ولی چون Review ازش پیدا نکردم و گلدیرانم خرابش کرده، قیدشو زدم.

poonel
08-11-2011, 12:22
در مورد Media Player هم که استاد فرمودن ... بهترین انتخاب خرید یه PS3 هست و در این مورد اصلاً شک نکن ، PS3 بهترین و قدرتمندترین Blu-Ray Player قابل خرید بازار هست ... از طرفی PS3 یه کنسول بازیه که اصلاً خود این موضوع مستقلاً عامل خریدشه ... بازی هاشم که جدیداً با دانگل -- ، قابل رایت شدن و ارزون تر شدن ، هرچند با اشکالاتی ... از طرفی تمام فرمت هارو اجرا میکنه ... پردازنده 12 هسته ای داره و اصلاً نباید در مورد قدرت خروجی HDMI بهش شک کرد ...
دسته هاشم که بیسیمه و خلاصه انفرارد نیست که مجبور باشی بگیریش سمت دستگاه .
قیمتشم الان اگه اشتباه نکنم ، 450.000 تومن باید باشه ، البته مدل های دیگه ای هم داره که فقط در ظرفیت هارد با هم فرق دارن .

شما با این همه اطلاعات، بهتر از من می دونید ولی برای بقیه دوستان میگم.
شاید بعضی ها فکر کنند PS3 بازیه و نمیشه مثل یه پلیر درست و حسابی ازش کار کشید در حالی که از نظر ساپورت فرمت ها و امکانات و منو و تنظیمات و... برتر از پلیرهای دیگه هست.
به علاوه اینکه ریموت کنترل به قیمت حدود 30 تومن میشه واسش خرید که دیگه کاملا احساس پلیر میده:

alvar
08-11-2011, 13:02
چه جالب یعنی PS3 همه فرمت ها رو ساپورت میکنه ؟ زیر نویس چی ؟

jsaleh11
08-11-2011, 18:23
سلام. در مورد مدلای سونی نمی دونم اما در مورد پاناسونیک u30 باید بگم upscaling خوبی داره اما تصاویر خیلی کدر و کثیف نمایش داده می شه و اصلا شفاف نیست.رنگ های سفید که کلا بیشتر خاکستری هست تا سفید.نمی دونم v20 و st30 هم همینطور هست یا نه . اما نظر من اینه که u30 اصلا نگیر.البته نظر من هست.

از دوست خوبمون تشکر میکنم که راهنمایی فرمودند. اگه ممکنه سایر اساتید هم نظرشونو اعلام بفرمایند. لطف می کنید.

gsmmob
08-11-2011, 18:43
دوستان لطفا راهنمایی کنید
یه تلویزیون میخام تا سقف یک ملیون و دویست هر جه سایز بالا بهتر
full hd باشه و در صورت امکان 3d
پلاسما 50 و 51 الجی و سامسونگ دیدم 1200 ولی میگن پلاسما تصویرش میسوزه.آیا واقعیت داره.؟
من به هر فروشنده ای گفتم خندید.
فقط این بدی پلاسما یکم دو دلم کرده.نظر شما چیه؟ و چه مدل و مارکی؟

mazdakxp
08-11-2011, 23:29
البته مدل سه بعدی 95000 تبدیل شده به LW9800 که تا چند وقته دیگه تو ایران با نام lw98000 شناخته میشه که سه بعدی همین 95000 هست.

Alijo0on
09-11-2011, 14:05
قیمت smart tv های سامسونگ رو میخوام 55 اینچ !
و اینکه Led &3d هستن دسته ؟

بصرفه هست آدم بخره ؟ با جوایزش (سینما خانواده - اینترنت و عینک ) و یا اینکه همین مدل و از بانه آدم بیاره ؟

در کل یه بجث منطقی و بدون تعصب کنیم که مام یه انتخاب درست کنیم برای خرید ....
ممنونم

hasanoooooooo
10-11-2011, 13:47
سلام دوستان من دنبال یک مدل از led های سامسونگ هستم . 3d هم باشه بد نیست.... ولی من دنبال بهترین کیفیت تصویر هستم و اینکه media player قوی داشته باشه من نمیخوام باهاش سینما خوانواده بخرم کل نیازهامو باید با فلش ممموری رفع ککنم!!!!
خب تولوزیون دیجیتال هم میخوام داشته باشه.... خواهش میکنم راهنمایی کنید برای بهترین انتخاب اگر هم قیمت بانه رو دارید بگید تا استفاده کنیم ممنون
mkv هم دیگه باید پخش کنه!

دوستان 6920 چه امکگاناتی داره؟

Soroush-S
11-11-2011, 00:00
دوستان کیفیت پلاسماهایی که FullHD نیستن یعنی رزولوشن 768×1024 دارن تو تصاویر HD و SD چطوریه؟ در مقایسه با LCD . LED و پلاسماهای FHD? (مثلا 43D455)

iraniran5252
11-11-2011, 10:08
سلام
لطفاً تفاوت LED plus و Led رو توضیح بدبد.
سلام
لطفاً تفاوت LED plus و Led رو توضیح بدید.

emok22
11-11-2011, 14:15
سلام دوستان
من دو ماه دیگه به دبی وبعد تایلند مسافرت میرم میخوام یک ال ای دی تاپ که تک باشه 46 چی پیشنهاد می کنید بگیرم
خودم 40 سامسونگ D6600 داشتم یکی از دوستانم ازم خرید

unepus
11-11-2011, 18:10
قیمت smart tv های سامسونگ رو میخوام 55 اینچ !
و اینکه Led &3d هستن دسته ؟

بصرفه هست آدم بخره ؟ با جوایزش (سینما خانواده - اینترنت و عینک ) و یا اینکه همین مدل و از بانه آدم بیاره ؟

در کل یه بجث منطقی و بدون تعصب کنیم که مام یه انتخاب درست کنیم برای خرید ....
ممنونم

کلا led های سایز بالای 42 به صرف نیستند مخصوصا بالای 50 که دیگه قیمتاشون خیلی خیلی بالاتر از کیفیت اوناست
اگر دنبال کیفیت عالی با قیمت معقول هستی پلاسمای پاناسونیک مدل 50st30 خوبه :

zn1358
12-11-2011, 14:07
سلام

دوستان اهل فن لطفا نظرتون رو درباره LED SONY 40EX-5200 بگین. مزایا ومعایبش چیه؟؟

اگه سریعتر پاسخ بدین ممنون میشم.

mzy
12-11-2011, 16:41
سلام

دوستان اهل فن لطفا نظرتون رو درباره LED SONY 40EX-5200 بگین. مزایا ومعایبش چیه؟؟

اگه سریعتر پاسخ بدین ممنون میشم.
اگه منظورت ex520؟ چیزی که شنیدم وخوندم اینه که گزینه مناسبی نیست وتصویر حرفه ای نداره. تو صفحات قبل سرچ بزنی نظرات فنی نوشته شده. درضمن سونی این مدلو آف زده.

jsaleh11
12-11-2011, 17:04
با سلام
ال سی دی سونی cx520
ال سی دی سونی ex500
ال ای دی سونی ex 520
پلاسما پاناسونیک u30
پلاسما پاناسونیک v20
پلاسما پاناسونیک st30

ممنونم
تکرار میشه. راهنمایی کنید لطفا

amin_g_p
12-11-2011, 17:17

نظر من VT30 هست که یکم از ST30 گرونتر هست و به نظرم از تموم مدل های ذکر شده بهتر هست. می توانید سرچ کنید و ریویو های مختلف را ببینید.

hasanoooooooo
12-11-2011, 19:35
دوستان من همین 15 دقیقه پیش یک عدد 6920 خریدم خواهشا نگید که اشتباه کرم؟؟؟؟ کسانی که خریدن این مدل رو ازش راضین؟

jsaleh11
12-11-2011, 20:41
نظر من VT30 هست که یکم از ST30 گرونتر هست و به نظرم از تموم مدل های ذکر شده بهتر هست. می توانید سرچ کنید و ریویو های مختلف را ببینید.
از شما خیلی ممنونم. دوستان دیگه هم اگه ممکنه در مورد چند مدل دیگه ای که پرسیده بودم، توضیح بفرمایند. با تشکر

amin_g_p
12-11-2011, 21:41
از شما خیلی ممنونم. دوستان دیگه هم اگه ممکنه در مورد چند مدل دیگه ای که پرسیده بودم، توضیح بفرمایند. با تشکر

البته امروز پرس و جو کردم گفتند بانیان هنوز وارد نکرده ولی بعضی مغازه ها می گویند داریم با گارانتی ؟!

mzy
12-11-2011, 23:51
v20 محصول 2010 2d. و st30 2011 باقابلیت پخش 3d. قیمتشون نزدیک بهم ولی بنظر میاد این نزدیکی بخاطر این باشه که میگن v20 ژاپنیه و st30 تایلندیه. بنظرمن گزینه آخر بهترین انتخاب لیست شماست.

infernal_a
13-11-2011, 09:08
v20 محصول 2010 2d. و st30 2011 باقابلیت پخش 3d. قیمتشون نزدیک بهم ولی بنظر میاد این نزدیکی بخاطر این باشه که میگن v20 ژاپنیه و st30 تایلندیه. بنظرمن گزینه آخر بهترین انتخاب لیست شماست.

دوست عزیز V20 ژاپنی نیست . سنگاپوره . ولی چون توو 2D کیفیت فوق العاده ای داره و بخصوص جزء سریه V و High End پانی حساب میشه هنوز قیمت بالایی داره .
VT20 ژاپنه مادرزاده . مثل VT30 .

infernal_a
13-11-2011, 09:19

توو این مواردی که شما نوشتی قطعا آخرین گزینه ولی حالا که تا الان صبر کردی یه مدته کمه دیگه هم صبر کن و VT30 بخر و خیاله خودتو راحت کن .

zn1358
13-11-2011, 10:12
اگه منظورت ex520؟ چیزی که شنیدم وخوندم اینه که گزینه مناسبی نیست وتصویر حرفه ای نداره. تو صفحات قبل سرچ بزنی نظرات فنی نوشته شده. درضمن سونی این مدلو آف زده.

خیلی ممنون.

اگه از دوستان کسی اطلاعات بیشتری داره لطفا بگه من میخام یکی بخرم.کسایی که خریدن ویا باهاش کار کردن لطفا راهنمایی کنن.

mzy
13-11-2011, 10:26
دوست عزیز V20 ژاپنی نیست . سنگاپوره . ولی چون توو 2D کیفیت فوق العاده ای داره و بخصوص جزء سریه V و High End پانی حساب میشه هنوز قیمت بالایی داره .
VT20 ژاپنه مادرزاده . مثل VT30 .
آخه تو نمایندگی پانا رسما زده made in Japan!

infernal_a
13-11-2011, 10:33
آخه تو نمایندگی پانا رسما زده made in Japan!

دوست عزیز ، یا شما اشتباها V20 رو با VT20 دیدین ، چون خیلی شبیه همن یا اینکه خوده نمایندگی اشتباه کرده و Made In Japan رو روی V20 گذاشته .

Amin-Nasim
13-11-2011, 13:49
سلام
LCD یا LED چی خوب هست
قیمتش مهم نیست فقط 32 اینچ یا نهایتا 37 اینچ باشه
فیلیپس با این اندازه گیر میاد
با تشکر :11:

mzy
13-11-2011, 14:02
دوست عزیز ، یا شما اشتباها V20 رو با VT20 دیدین ، چون خیلی شبیه همن یا اینکه خوده نمایندگی اشتباه کرده و Made In Japan رو روی V20 گذاشته .
پس گزینه دوم. چون قیمتش هم 1700بود.

clubfan
15-11-2011, 01:55
دوستان سلام.
با پوزش یه سوال دارم. ممکنه پاسخ سوال من تو این 600 صفحه باشه ولی واقعیتش نتونستم پیدا کنم.
من حدود 1.5 تومن پول دارم و میخوام یه تلویزیون واسه گیمینگ بگیرم. البته قراره فقط xbox و ps3 رو بهش وصل کنم. حالا اگه طول کابل رسید شاید pc رو هم بهش وصل کنم.
حالا میخوام دوستان منو راهنمایی کنن تا ببینم سراغ کدوم مدلها باید برم؟ البته نظرم رو 2 بعدی هستش منتها اگه سه بعدی خوب هم باشه چه بهتر.
در ضمن قیمت میتونه یکمی بالا پایین بشه نسبت به بودجه من.
پیشاپیش از لطف دوستان سپاسگذاری میکنم.
ممنونم

mzy
15-11-2011, 14:26
دوستان سلام.
با پوزش یه سوال دارم. ممکنه پاسخ سوال من تو این 600 صفحه باشه ولی واقعیتش نتونستم پیدا کنم.
من حدود 1.5 تومن پول دارم و میخوام یه تلویزیون واسه گیمینگ بگیرم. البته قراره فقط xbox و ps3 رو بهش وصل کنم. حالا اگه طول کابل رسید شاید pc رو هم بهش وصل کنم.
حالا میخوام دوستان منو راهنمایی کنن تا ببینم سراغ کدوم مدلها باید برم؟ البته نظرم رو 2 بعدی هستش منتها اگه سه بعدی خوب هم باشه چه بهتر.
در ضمن قیمت میتونه یکمی بالا پایین بشه نسبت به بودجه من.
پیشاپیش از لطف دوستان سپاسگذاری میکنم.
ممنونم
st30پلاسما پاناسونیک سری R که گیرنده دیجیتال هم داره و برای ps3 , xbox عالیه وبا توجه به ps3 که داری نیازی به پلیر هم نداری چون ps3 کیفیت پخشش عالیه.

farzad.1
16-11-2011, 00:41
سلام میخواستم یه اطلاعاتی در مورد این محصول بهم بدین.مشخصات جالبی داره.ولی یه کم گرونه.
sony HX925 44inch

ghafas man
16-11-2011, 22:33
سلام
دوستان لطفا راهنمایی کنن بین hx800 و nx720 کدوم بهتره؟

mzy
16-11-2011, 23:51
سلام میخواستم یه اطلاعاتی در مورد این محصول بهم بدین.مشخصات جالبی داره.ولی یه کم گرونه.
sony HX925 44inch
این ال ای دی خودش تایپیک داره 1دور که بزنی اطلاعات کافی گیرت میاد.

tomharrison
17-11-2011, 17:44
دوستان قصد دارم تلوزیون رو تعویض کنم .
می خوام سه بعدی بگیرم . سایز 40 اینچ ( اگر قیمت مناسب باشه شاید تا 46 اینچ)

اول بین این برند ها می خوام بدونم برای خونه ، بازی و فیلم کدومش رو پیشنهاد میدین ؟ تا بعد بریم سر مدل مربوطه

1 - شارپ کواترون 3d
2 - سونی
3 - سامسونگ
4 - ال جی

بدون گارانتی می خوام که مناسب تر در بیاد . بودجه هم 1.500 تا 2 تومن .

برند های دیگه مثل فیلیپس رو چون ندیدم و ازش چیزی نشنیدم ترجیحآ چیزی ازشون انتخاب نکردم .

سپاس

amani92
18-11-2011, 11:46
سلام من به دنبال خرید یک تلویزیون ال ای دی 46 اینج غیر سه بعدی هستم
نظرم روی یکی از مارکای سامسونگ و سونی است
از سونی مدل ex520
از سامسونگ مدل 46d5950

میخواستم راهنمایی کنید یکی از این دو تا رو انتخاب کنم
راستش من چند تا وسیله سونی داشتم که بعد از استفاده کم ز کار افتادند (فیلمبرداری - سینما خانگی)
حالا موندم از بین این دو مدل کدومو وردارم
اگه مدل بهتری بود هم بگید
مرسی

mehdi30nema
18-11-2011, 14:03
بچه ها ممنون میشم یکی منو راهنمایی کنه ، من میخام TV بخرم و تا 750 بودجه دارم .
خودم مدل های زیر مد نظرم هست :
1 - سامسونگ 32 اینچ D585 قیمت : 610 تومان
2- سامسونگ پلاسما 43 اینچ D455 قیمت : 780 تومان
3 - ال جی پلاسما 42 اینچ PT3500 قیمت 720 تومان .

راستش بیشتر دوست دارم 32 اینچ به بالا باشه و مایلم پلاسما بگیرم ولی نمیدونم چرا همه میگن نگیر . کسی میتونه منو راهنمایی کنه یا مدل های دیگه ایی با این بودجه معرفی کنه ؟

با تشکر

aftab_azad20
18-11-2011, 14:15
بچه ها ممنون میشم یکی منو راهنمایی کنه ، من میخام TV بخرم و تا 750 بودجه دارم .
خودم مدل های زیر مد نظرم هست :
1 - سامسونگ 32 اینچ D585 قیمت : 610 تومان
2- سامسونگ پلاسما 43 اینچ D455 قیمت : 780 تومان
3 - ال جی پلاسما 42 اینچ PT3500 قیمت 720 تومان .

راستش بیشتر دوست دارم 32 اینچ به بالا باشه و مایلم پلاسما بگیرم ولی نمیدونم چرا همه میگن نگیر . کسی میتونه منو راهنمایی کنه یا مدل های دیگه ایی با این بودجه معرفی کنه ؟

با تشکر
گزینه 2و3به نسبت سایزشون قیمت بسیار مناسبی دارند میتونی بهشون فکر کنی

tomharrison
18-11-2011, 16:51
دوستان قصد دارم تلوزیون رو تعویض کنم .
می خوام سه بعدی بگیرم . سایز 40 اینچ ( اگر قیمت مناسب باشه شاید تا 46 اینچ)

اول بین این برند ها می خوام بدونم برای خونه ، بازی و فیلم کدومش رو پیشنهاد میدین ؟ تا بعد بریم سر مدل مربوطه

1 - شارپ کواترون 3d
2 - سونی
3 - سامسونگ
4 - ال جی

بدون گارانتی می خوام که مناسب تر در بیاد . بودجه هم 1.500 تا 2 تومن .

برند های دیگه مثل فیلیپس رو چون ندیدم و ازش چیزی نشنیدم ترجیحآ چیزی ازشون انتخاب نکردم .

سپاس

منتظر کمکتون هستم

mzy
18-11-2011, 17:03
منتظر کمکتون هستم
اگربازی واست مهمه پلاسماهای جدیدپاناسونیک گزینه خوبین ومناسبن. به تایپیک st30 سر بزن. سونی سفارش غیر ایران هم خوبه.

amani92
19-11-2011, 11:13
چرا سوال منو صفحه قبل جواب ندادین دوستان

mzy
19-11-2011, 13:11
سلام من به دنبال خرید یک تلویزیون ال ای دی 46 اینج غیر سه بعدی هستم
نظرم روی یکی از مارکای سامسونگ و سونی است
از سونی مدل ex520
از سامسونگ مدل 46d5950

میخواستم راهنمایی کنید یکی از این دو تا رو انتخاب کنم
راستش من چند تا وسیله سونی داشتم که بعد از استفاده کم ز کار افتادند (فیلمبرداری - سینما خانگی)
حالا موندم از بین این دو مدل کدومو وردارم
اگه مدل بهتری بود هم بگید
مرسی
بنظرمن شما که حالامیخوای بخری 3d بگیر ضررنمیکنی. قرار نیست که هرسال عوضش کنی. مدلهای سونی و پاناسونیک 2011 هم سرچ بزن محصولات خوبی دادن. پلاسما پانا خوبه led سونی. بودجه و سلیقه ظاهری تلویزیون هم با شما. موفق باشی

amani92
19-11-2011, 13:14
بنظرمن شما که حالامیخوای بخری 3d بگیر ضررنمیکنی. قرار نیست که هرسال عوضش کنی. مدلهای سونی و پاناسونیک 2011 هم سرچ بزن محصولات خوبی دادن. پلاسما پانا خوبه led سونی. بودجه و سلیقه ظاهری تلویزیون هم با شما. موفق باشی

سامسونگ چطوره ؟ درسته که میگن از نظر صوتی تصویری جلوتره از بقیه؟
چه مدلیش خوبه؟

moslem47
19-11-2011, 13:34
دوستان بهترین برند یا مدل تلویزیون در زمینه سه بعدی چیه؟
البته زیر 2 تومن

mzy
19-11-2011, 14:06
چه مدلیش خوبه؟
میگن سامسونگ سری 7000 و سری 8000 خوبن. 6940 رو در حالت خاموش دیدم خیلی شیکه ولی قیمت 1800بدون سینما که با اون +275تومان میشه بنظرمن زیاده!

poonel
19-11-2011, 14:07
چه مدلیش خوبه؟
سوالتون خیلی گسترده هست. ولی تو TV، سامسونگ فروشش تو دنیا باید اول باشه.
کیفیت و امکاناتش به نسبت قیمت، خوبه.

LED سامسونگ خواستی بگیری 46 اینچ D7000 خوبه. (سایز 40 نداره)
سایز 40 اینچ D6960 یا D6940 هر دو خوبن. فرقشون اینه که D6960 روش Web Browser و WiFi داخلی هست که D6940 نداره.

nasrGod
19-11-2011, 23:05
سلام دوستان چجوري موقع خريد بفهميم چندتا پيكسل سوخته داره

mehdi30nema
20-11-2011, 09:17
دوستان خواهشا به من کمک کنید .
خیلی تو انتخاب TV به مشکل خوردم .
من 800 تومان گزاشتم کنار تا تلوزیون بخرم و خودم نظرم روی پلاسما هست . ولی نمیدونم واقعا پلاسما به درد میخوره یا بعد از یکی دو سال دیگه کارایی خودشو از دست میده ؟
حالا نمیدونم پلاسما بخرم یا ال سی دی . ممنون میشم راهنماییم کنید .

poonel
20-11-2011, 11:59
دوستان خواهشا به من کمک کنید .
خیلی تو انتخاب TV به مشکل خوردم .
من 800 تومان گزاشتم کنار تا تلوزیون بخرم و خودم نظرم روی پلاسما هست . ولی نمیدونم واقعا پلاسما به درد میخوره یا بعد از یکی دو سال دیگه کارایی خودشو از دست میده ؟
حالا نمیدونم پلاسما بخرم یا ال سی دی . ممنون میشم راهنماییم کنید .

والا با این بودجه ای که شما گذاشتین هر چی که بخرید، آخرش پشیمونیه. نه میشه پلاسما و نه ال سی دی خوب گرفت.
تو این قیمت پلاسما ها تصویرشون کدر و کثیفه و ال سی دی ها هم سایزشون خیلی کوچیکه. انتخاب خیلی سخته...
اگه می تونید الآن خرید نکنید و با پس انداز و اندکی صبر، بودجه رو تقویت کنید.

infernal_a
20-11-2011, 13:26
سلام دوستان .

این فایلی رو که براتون UP load کردم همون Breakin-Image . که هم برای تست TV زمان خرید ، از جهت اینکه پیکسل سوخته داره یا نه بکار میره و هم برای دوستانی که Plasma TV دارن ، جهت کالیبره اولیه .

kambiz11000
20-11-2011, 14:14
سلام دوستان .

این فایلی رو که براتون UP load کردم همون Breakin-Image . که هم برای تست TV زمان خرید ، از جهت اینکه پیکسل سوخته داره یا نه بکار میره و هم برای دوستانی که Plasma TV دارن ، جهت کالیبره اولیه .

سلام
برای آببندی پلاسما از zoom 2یا zoom3 هم میشه استفاده کنی.

infernal_a
20-11-2011, 15:24
سلام
برای آببندی پلاسما از zoom 2یا zoom3 هم میشه استفاده کنی.

بله دوست من ، راه های رسیدن به خدا زیاده :46:
از برنامه UDPIXEL همه میشه استفاده کرد . اینا دیگه کلا برای کالیبراتوریه .
توو پست قبلی گفتم برای کالیبره اولیه نه Advance .

amani92
20-11-2011, 16:27
سوالتون خیلی گسترده هست. ولی تو TV، سامسونگ فروشش تو دنیا باید اول باشه.
کیفیت و امکاناتش به نسبت قیمت، خوبه.

LED سامسونگ خواستی بگیری 46 اینچ D7000 خوبه. (سایز 40 نداره)
سایز 40 اینچ D6960 یا D6940 هر دو خوبن. فرقشون اینه که D6960 روش Web Browser و WiFi داخلی هست که D6940 نداره.

عرض کردم دوست عزیز دنبال سه بعدی نیستم
ولی با توجه به اینکه سونی و سامسونگ از مدلهایی که من انتخاب کردم قیمتاش یکیه میخواستم مطمئن شم کدومو بگیرم از سونی ex520 منظورمه.
در ضمن این امکان هست که به جای سینما خانگی از فروشنده دستگاه بلوری را هدیه گرفت؟؟؟؟.آخه تازگیا مد شده هرکی تی وی میخره خیال میکنه اگه سینما کنارش نباشه قران غلط در صورتی که هم جا میگیره هم مزاحم همسایه میشه هم عملا کاربرد نداره.

bahram202
20-11-2011, 19:49
دوستان من یهtv میخام برای اینترنت البته فقط وبگردی بعنوان مانیتورو
تماشا فیلم از ماهواره که البته بین32تا40 اینچ باشه
کیفیت تصویر خیلی خوبی داشته باشه
ترجیحا ledباشه
ونهایت قیمت 1 میلیون باشه
احیانا مانیتور خوبی سراغ دارید که خصوصیات را داشته باشه والبته
ارزانتر

TR4NC3
20-11-2011, 20:38
سلام , دوستان بهترین انتخاب تا 2 میلیون و نیم به نظرتون چیه ؟ مدلش فرقی نداره ؛ فقط توی شهرستان گیر بیاد /

ویژگی هایی هم که میخوام داشته باشه اینه :

- کیفیت تصاویرش خوب باشه و رنگ ها رو طبیعی نشون بده ...
- بالای 50 اینچ باشه .
- قابلیت پخش فیلم و عکس و موزیک رو در فرمت های مختلف داشته باشه از طریق UsB .
- HDMI داشته باشه ( 1 ورودی کافیه ) .
- WiFi هم داشته باشه که باهاش وبگردی کرد خیلی خوب میشه ...
- 3d هم نبود مشکلی نیست ...

پیشاپیش ممنون.

mehdi30nema
21-11-2011, 09:54
بچه ها من نظرم رو عوض کردم و میخام ال سی دی سامسونگ مدل 40D585 که امکانات خوبی داره بگیرم. قیمتش یک میلیون و بیست هزار تومان هست .
نظرتون در مورد این مدل چیه ؟

nasrGod
21-11-2011, 10:16
سلام دوستان .

دوست عزيز بعد اين عكسا رو بريزم تويه فلش بزنم به پورت يو اس بي tv
تصوير اگه چجور بود يعني پيكسل سوخته داريم

---------- Post added at 12:16 PM ---------- Previous post was at 12:15 PM ----------

دوستان بين hx925 و vt30 كدوم يكيشون در مبحث كيفيت تصوير برترن

infernal_a
21-11-2011, 10:32
دوست عزيز بعد اين عكسا رو بريزم تويه فلش بزنم به پورت يو اس بي tv
تصوير اگه چجور بود يعني پيكسل سوخته داريم

---------- Post added at 12:16 PM ---------- Previous post was at 12:15 PM ----------

دوستان بين hx925 و vt30 كدوم يكيشون در مبحث كيفيت تصوير برترن

این فایلو میریزی توو Root ه USB تون و به پورت TV وصل میکنین و تک تک عکسا رو چک میکنید . اگر پیکسل سوخته یا Burn in داشته باشه کاملا به چشم میاد ، دونه دونه های تیره یا سیاه میبینی و همون موقع TV رو توو سره فروشنده خورد میکنی .

در مورد انتخاب TV : هر دوشون از غولای بازارن ولی Plasma کجا و Led کجا . بی شک VT30 دوست عزیز .

moslem47
21-11-2011, 20:02
دوستان لطفا کمک کنید:
ال ای دی سونی با سایز 40-42 کمتر از 1500.000
قابلیت دریافت کانال دیجیتال
تلتکست
ضبط کانال ها

zadis
21-11-2011, 20:42
سلام . نظرتون درباره تلوزیون اسمارت که اندروید داره چیه ؟؟؟؟؟
قیمتشون چنده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ممنون من میخوام بخرم ...مر30

armin_gera
21-11-2011, 23:53
من بالا خره بعد از کلی تحقیق و سوال و ... نصمیم گرفتم st30 و اگه بتونم vt30 بگیرم
بد بختی اینجاست که هرچی بیشتر تحقیق میکنم بیشتر دودل میشم
این که میگن بعضی تنظیمات تو st30 مثل اتصال به اینترنت و تنظیمات تصویر... تو مدل ایران R حذف شده درسته؟
و یه سوال دیگه که فنی نیست : چرا قیمت st30 با این که همه میگن بهترین پلاسما هست(بعد از vt30 ) و ... کمتر از led هایه معمولیه سامسونگ هست؟کلا قیمتش از بقیه تلوزیون ها ارزون تره, دلیلش چیه؟اگه بهترین تلوزیون بعد از شارپ شناخته شده چرا ارزونه؟آیا این ارزون بودن دلیلی بر کمبودن کیفتشه؟
و یه سوال دیگه, این سینما های خانگی که بعضی نمایندیگا روش میدن قابلیت پخش سه بعدی و بلوری داره ؟یا علاوه بر سینما باید یه پلیر هم خرید؟
از کجا بفهمم که r هست یا مثلا m و ...؟

kambiz11000
22-11-2011, 11:15
سلام دوستان .

این سایت خرابه نمیشه دانلود کنی ازش .

kambiz11000
22-11-2011, 11:25
من بالا خره بعد از کلی تحقیق و سوال و ... نصمیم گرفتم st30 و اگه بتونم vt30 بگیرم
بد بختی اینجاست که هرچی بیشتر تحقیق میکنم بیشتر دودل میشم
این که میگن بعضی تنظیمات تو st30 مثل اتصال به اینترنت و تنظیمات تصویر... تو مدل ایران R حذف شده درسته؟
و یه سوال دیگه که فنی نیست : چرا قیمت st30 با این که همه میگن بهترین پلاسما هست(بعد از vt30 ) و ... کمتر از led هایه معمولیه سامسونگ هست؟کلا قیمتش از بقیه تلوزیون ها ارزون تره, دلیلش چیه؟اگه بهترین تلوزیون بعد از شارپ شناخته شده چرا ارزونه؟آیا این ارزون بودن دلیلی بر کمبودن کیفتشه؟

تنظمیات st30 آسیا یی حذف شده st30 کلا تومدلهای بازار میشه گذاشتش سوم البته اگه مدلهای D7000 و D8000 وارد بازار بشن میره پنجم قرار میگیره .قیمت vt30 هم تقریبا در حد بالاترین led موجوده بازاره .

poonel
22-11-2011, 11:38
قیمت vt30 هم تقریبا در حد بالاترین led موجوده بازاره .
نه یابا دیگه اینقدر ها نمیشه
بهترین LED بازار میشه HX925
46HX925 4.300.000
55HX925 7.000.000

در حد قیمت VT20 میشه. حالا یه ذره بالاتر یا پایین تر.
50 در حدود 3.200 میشه که قیمتش با بهترین LED بازار فاصلش زیاده.

poonel
22-11-2011, 11:44
این سایت خرابه نمیشه دانلود کنی ازش .
تقدیم شما :

kambiz11000
22-11-2011, 11:52
من قیمت بدون گارانتی رو حساب کردم .
46HX925 2900
50VT30 2700

mehrdadmec
22-11-2011, 13:02
بچه ها sony kdl40-46 hx820 رو پیشنهاد میدین (اصلا تو ایران هست؟) یا sony kdl40-46 nx720? ممنون میشم دقیق جواب بدین.از نظر قیمت چطورین؟

moslem47
22-11-2011, 14:02
دوستان لطفا کمک کنید:
تلتکست
ضبط کانال ها

Soroush-S
22-11-2011, 14:19
دوستان لطفا کمک کنید:
تلتکست
ضبط کانال ها
تو این رنج قیمت تنها LED سونی 40EX520 هستش . البته ضبط کانال نداره.:41:

infernal_a
22-11-2011, 14:45
اینم برای Kambiz11000 عزیز و احیانا دوستانی که با مدیافایر مشکل داشتن .

امیدوارم کسی از دوستان نباشه که این فایلو برای تست نداشته باشه ، هرچند 1 ماه دیگه بازم یکی میاد و پست میزنه که Break- in چیه ؟ و از کجا میشه پیداش کرد !!! :31:
دوستانی هم در مورد نوع استفاده برای پلاسما و ال.ای.دی پرسیدن که :
در ضمن توو Root ه USB توون بریزید و دونه به دونه چک کنید با دقت ( زمان خرید بیشتر ) .
برای کالیبره اولیه ( آب بندی ) پلاسما ، تصاویر به صورت اسلاید نمایش داده بشن و هر تصویر حداقل 3 الی 5 دقیقه زمان داشته باشه تا 100 ساعته اولیتون تموم شه .

infernal_a
22-11-2011, 14:51
دوستان لطفا کمک کنید:
تلتکست
ضبط کانال ها

KDL-EX720 سایز 40 قیمت 1.530
فکر نکنم با 30 تومن بیشتر مشکل داشته باشی .

ali 360
22-11-2011, 15:36
سلام دوستان به نظر شما تا 1.300.000 بهترین تی وی ، سایز 40 چی میتونم بگیرم؟
ال سی دی و پلاسما و ال ای دی بودنش فرق نداره
ممنون

mzy
22-11-2011, 20:19
سلام دوستان به نظر شما تا 1.300.000 بهترین تی وی ، سایز 40 چی میتونم بگیرم؟
ال سی دی و پلاسما و ال ای دی بودنش فرق نداره
ممنون
پلاسما 42" st30 پاناسونیک بی گارانتی

mzy
22-11-2011, 20:26
40ex520 سونی
40d5550 سامسونگ

armin_gera
22-11-2011, 23:05
st30 مدل خاورمیانه ایش m این تنظیمات رو داره؟
از کجا میشه فهمید mهست یا یه جای دیگه؟

mehrdadmec
22-11-2011, 23:14
بچه ها sony kdl40-46 hx820 رو پیشنهاد میدین (اصلا تو ایران هست؟) یا sony kdl40-46 nx720? ممنون میشم دقیق جواب بدین.از نظر قیمت چطورین؟
آقا چرا کسی به پستهای من جواب نمیده؟؟!!! سوالهای مشکلی نمیپرسم ممنون میشم جواب بدین:13:

mzy
23-11-2011, 09:20
st30 مدل خاورمیانه ایش m این تنظیمات رو داره؟
از کجا میشه فهمید mهست یا یه جای دیگه؟

همونجاییکه مدلشو زدهm یا r هم زده. مثلا st30-R

mzy
23-11-2011, 09:33
آقا چرا کسی به پستهای من جواب نمیده؟؟!!! سوالهای مشکلی نمیپرسم ممنون میشم جواب بدین:13:
CES 2011: سونی HX820 با افزایش قدرت پردازش
این مدل گرانترین مدل بعد از مدل HX929 سونی است.
از بهترین موتورهای X-Reality Pro را دارد و MotionFlow 480Hz از خصوصیات آن است.
مشخصات این تلویزیون به شرح زیر است:
Edge-lit LED Backlight همراه با Local Dimming
سازگار با 3D
پردازنده ویدئوییX-Reality Pro
MotionFlow XR 480
پنل OptiContrast
دارای Wi-Fi
Bravia Internet Video
این سری دارای مدلهای 55 و 46 اینچی است وفکرنمیکنم در ایران باشد.
nx720 جزء مدلهای خوب سونی است و مدل 46" از 40" بدلیل dynamic edge led بودن بهتراست.

mann
23-11-2011, 11:18
KDL-EX720 سایز 40 قیمت 1.530
فکر نکنم با 30 تومن بیشتر مشکل داشته باشی .

چند وقت پیش با گارانتی و حمل و نصب رایگان 000ر450ر1 آمار دارم :20:

infernal_a
23-11-2011, 14:30
چند وقت پیش با گارانتی و حمل و نصب رایگان 000ر450ر1 آمار دارم :20:

چند وقت پیش ؟؟؟ کجا ؟؟؟

من همین امروزم پرسیدم و با گارانتی و حمل و نصب 1.530 از نمایندگی تهران توو خ شریعتی .

ehsan_update
23-11-2011, 19:18
سلام به همه .
من قصد خرید یک LED چهل یا 42 اینچ رو داشتم با حداکثر بودجه 1.200.000 تومن. 3D نباشه، فقط کیفیت تصویر عالی داشته باشه و بتونه انواع فرمت ها رو هم بدون نیاز به پلیر جدا پخش کنه. و توانایی ضبط برنامه ها رو هم داشته باشه.
ممنون میشم از چند تا برند مختلف معرفی کنید و بهترینش رو از نظر خودتون بگید. :11:

brad pitt
23-11-2011, 21:03
سلام

تا 1.500 سونی 46 cx520 خوب هست ؟

ممنون

moslem47
23-11-2011, 22:44
سلام به همه .
من قصد خرید یک LED چهل یا 42 اینچ رو داشتم با حداکثر بودجه 1.200.000 تومن. 3D نباشه، فقط کیفیت تصویر عالی داشته باشه و بتونه انواع فرمت ها رو هم بدون نیاز به پلیر جدا پخش کنه. و توانایی ضبط برنامه ها رو هم داشته باشه.
ممنون میشم از چند تا برند مختلف معرفی کنید و بهترینش رو از نظر خودتون بگید. :11:
لطفا جواب داده شود...............

Soroush-S
23-11-2011, 23:49
لطفا جواب داده شود...............
LED سایز 42 صنام با ----T و ضبط برنامه های ---
قیمت : 300/1 :27:

your_star
24-11-2011, 05:17
سلام عزیزان بین این مدلها کدوم رو پیشنهاد میکنید؟
Sharp LC-40LE8300X
Samsung 40D6960
LG 42LW65100
SONY KDL-40EX720
من نظرم بیشتر رو شارپ هست!اگر دوستان مدلی خارج از این 4 تا رو بهتر میدونن بگن.تا قیمت 2.3
یه سوال ساده:کیفیت سه بعدی نسبت به انواع عادی در پخش تصاویر عادی کمتره؟

mzy
24-11-2011, 09:25
سلام عزیزان بین این مدلها کدوم رو پیشنهاد میکنید؟
Sharp LC-40LE8300X
Samsung 40D6960
LG 42LW65100
SONY KDL-40EX720
من نظرم بیشتر رو شارپ هست!اگر دوستان مدلی خارج از این 4 تا رو بهتر میدونن بگن.تا قیمت 2.3
یه سوال ساده:کیفیت سه بعدی نسبت به انواع عادی در پخش تصاویر عادی کمتره؟
سونی nx720 رو جاانداختی خیلی از ex720 بهتره. پلاسما پاناسونیک st30 هم 3d خوبی داره.
بستگی داره چه تلویزیونی رو واسه دیدن 3d انتخاب کنی مثلاپلاسما vt30 پاناسونیک ,ال ای دی HX925 سونی بهترین مدلهای سال شدند. ولی ex720 درپخش تصاویر 3d بدلیل سری اول بودن ضعیفتره.(جون فدا شده):27:

your_star
24-11-2011, 14:55
سونی nx720 رو جاانداختی خیلی از ex720 بهتره. پلاسما پاناسونیک st30 هم 3d خوبی داره.
بستگی داره چه تلویزیونی رو واسه دیدن 3d انتخاب کنی مثلاپلاسما vt30 پاناسونیک ,ال ای دی HX925 سونی بهترین مدلهای سال شدند. ولی ex720 درپخش تصاویر 3d بدلیل سری اول بودن ضعیفتره.(جون فدا شده):27:
ممنون از پاسخ دوست عزیز
من تو هیچ نمایندگی سونی nx رو ندیدم.باید آزاد تهیه کرد؟
پاناسونیک رو اصلا شناختی ازش ندارم باید ببینم.
ولی شارپ رو تعداد زیادی ریویو ازش خوندم.خیلی راضی بودن.خصوصا تکنولوژی 4 رنگش میگن کیفیت فوق العاده ای به تصویر میده.
هیچ کس تجربه ی شارپ رو نداشته؟

unepus
24-11-2011, 21:34
ممنون از پاسخ دوست عزیز
ولی شارپ رو تعداد زیادی ریویو ازش خوندم.خیلی راضی بودن.خصوصا تکنولوژی 4 رنگش میگن کیفیت فوق العاده ای به تصویر میده.

اون تکنولوزی 4 رنگ شارپ گامت تصویر را افزایش میده , افزایش گامت از اونجایی که تمام سورس های تصویری موجود ( تلویزیون -م.اه.و.ا.ر.ه-بلوری و غیره) به صورت 3 رنگ هستند کمکی نمی کنه که هیچ , بلکه دقت وکیفیت رنگارو پایین میاره...
به نظر من پاناسونیک st30 میتونه انتخاب خیلی خوبی براتون باشه فقط بگم که تو بعضی فروشگا ها تنظیمشو خراب کردن و اگه جایی دیدید تصویرش خوب نیست حتما در یک فروشگاه دیگه هم ببینید

ehsan_update
24-11-2011, 23:00
سلام به همه .
لطفا راهنماییمون کنید دوستان. ممنون :10:

mzy
25-11-2011, 00:35
40" D5550 سامسونگ بدون سینما میتونه گزینه مناسبی باشه

mzy
25-11-2011, 00:51
ممنون از پاسخ دوست عزیز
اکه بگردی حتما گیرت میاد. اهواز که همه جورش هست نمایندگی و قاچاقی.
پلاسماهای پاناسونیک رو هم بویژه st30 که 2011هست همه بزرگان تایید کردن ولی چشمان شماست که حرف آخرو میزنه. اول ببین وبا 1 ال ای دی مقایسه کن اگه خوشت اومد بخر که پشیمون نشی.
شارپ روهم که اصلاندیدمو...

mzy
25-11-2011, 00:58
40" D5550 سامسونگ بدون سینما میتونه گزینه مناسبی باشه

unepus
25-11-2011, 10:59

هیچ مدلی نیست تو بازار که تمام اینارو با هم داشته باشه شما اولویت مشخص کن که کدومش برات مهم تره و اینکه حتما میخوای همه اینارو تی وی داشته باشه یا اینکه تی وی + تیونر دیجیتال جدا + مدیاپلیر جدا هم اگه تا 1.200.000 بشه برات خوبه یا نه , اینجوری دوستان بهتر راهنمایی می کنند .

persian_m
25-11-2011, 11:33
با این مبلغ lg 42lv55000 میتونی بگیری .در حال حاضر داخل کشور تلویزیونی که خودش قابلیت ضبط داشته باشه پیدا نمیشه.ضمنا این مدل گیرنده دیجیتال داخلی هم داره.
اگر هم که از بانه بگیری فکر کنم 200 تومان زیر قیمت دربیاد.قیمت گلدیران الان 1/400/000 چند مدل سامسونگ هم هست که من چون بهت علاقه دارم و دوست ندارم بعدا دچار مشکل بشی معرفی نمیکنم.ضمنا خودش مدیا پلیر هم داره و پنل 100 هرتز هم هست.
با این بودجه من این رو پیشنهاد دادم و اینم سایتش

ehsan_update
25-11-2011, 16:33
با این مبلغ lg 42lv55000 میتونی بگیری .در حال حاضر داخل کشور تلویزیونی که خودش قابلیت ضبط داشته باشه پیدا نمیشه.ضمنا این مدل گیرنده دیجیتال داخلی هم داره.
اگر هم که از بانه بگیری فکر کنم 200 تومان زیر قیمت دربیاد.قیمت گلدیران الان 1/400/000 چند مدل سامسونگ هم هست که من چون بهت علاقه دارم و دوست ندارم بعدا دچار مشکل بشی معرفی نمیکنم.ضمنا خودش مدیا پلیر هم داره و پنل 100 هرتز هم هست.
با این بودجه من این رو پیشنهاد دادم و اینم سایتش

مرسی دوست عزیز، فکر کنم این دقیقا مدلی باشه که من دنبالشم.
از دوستان دیگه کسی هست که راجع به این مدل 42LV55000 LG اطلاعات بیشتری داشته باشه؟ در کل با قیمت 1/200/000 بهترین گزینه با توجه به نیازهام چی میتونه باشه؟ ( 3D نباشه ، 40 یا 42 اینچ باشه و کیفیت تصویر عالی داشته باشه. قابلیت پخش انواع فرمت ها از طریق usb و ترجیحا اینترنت هم داشته باشه) :40::40::40::11:

your_star
26-11-2011, 01:47
ببخشید من یه چند تا سوال دیگه هم دارم!
الان از این پورتهای یو اس بی روی تی وی ها چه استفاده ای میشه کرد؟مثلا من فلشی رو به این یو اس بی وصل کنم که محتواش فیلم 3 بعدی باشه اصلا میتونه پخش کنه؟یا برای دیدن این 3 بعدی حتما باید دی وی یا بلو ری 3 بعدی داشت تا تو پلیر پخش بشه؟
من هر چی فیلم 3 بعدی دارم هرکدوم روی مثلا 4 تا دی وی دی هست.برام جالبه که میشه مثل ((مانیتور 3 بعدی)) که براشون سورس داده تفاوتی نداره از این تلوزیونها انتظار داشت یا نه!
من فردا پاناسونیک st30 شارپ و سونی nx رو تست میکنم.گرچه این که شارپ با uv2a و کواترونش و یک عدد بلوری پلیر بدجور قلقکم میده!
توصیه میکنم یه نگاهی به این لینکا داشته باشین:
شارپ830
سونی ان ایکس
ال جی65100
پاناسونیک اس تی 100
و سوال آخر:سامسونگ مدلی داره با اسکن 400 هرتز.اما تمامی مدلهای دیگه که گفتم 200 هرتزن.من نمیدونم این تفاوت چه تاثیری روی تصویر داره.امکان توضیح هست؟اگر هم پاسخش جای دیگه هست بگید برم بخونم:)

jsaleh11
26-11-2011, 02:34
سلام

تا 1.500 سونی 46 cx520 خوب هست ؟

ممنون
سلام
این سوال منم هست. اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید. ممنون.

nasrGod
26-11-2011, 09:13
سلام دوستان عزيز من يبار پرسيدم كه از بين hx925 و vt30 كدو بهتره كه يكي از دوستان عزيزم فرمودن شك نكن vt30
حالا اين سوال برام پيش اومده چون من ميخوام pc هم بهش وصل كنم آيا پلاسما بهتره يا نه ممنون ميشم برام توضيح بديد
در ضمن vt30 كجا ميتونم پيدا كنم

............
26-11-2011, 10:36
سلام دوستان عزيز من يبار پرسيدم كه از بين hx925 و vt30 كدو بهتره كه يكي از دوستان عزيزم فرمودن شك نكن vt30
حالا اين سوال برام پيش اومده چون من ميخوام pc هم بهش وصل كنم آيا پلاسما بهتره يا نه ممنون ميشم برام توضيح بديد

اگر منزلتان خیلی نور گیر باشد و در روز معمولا تی وی تماشا میکنید hx925 در نور زیاد کمی بهتر است در غیر اینصورت بدون شک vt30 برتری دارد مخصوصا در نمایش سه بعدی و فیلمهای سینمایی.

amirjet
26-11-2011, 10:41
سلام.. بچه ها به نظرتون 46 d8880 ارزش 200 هزار تومن هزینه اضافی نسبت به سری 7 رو داره؟؟

............
26-11-2011, 10:50
سلام.. بچه ها به نظرتون 46 d8880 ارزش 200 هزار تومن هزینه اضافی نسبت به سری 7 رو داره؟؟

به نظر این بنده حقیر هیچ یک از مدلهای سامسونگ ارزش خریدن ندارند دیگر چه برسد به 200 هزار تومان بالا و پائین این ال ای دی که شما انتخاب کردید مشکلات زیادی از جمله آبی نشان دادن رنگ مشکی در محیط کم نور مانند منزل دارد که در مغازه متوجه آن نمیشوید و نور پس زمینه آن هم یکنواخت نیست رنگهای کاملا نئونی تولید میکند و کنتراست جالبی هم ندارد.

amin_g_p
26-11-2011, 16:16

برای کارهایی با تصاویر ثابت برای مدت زیاد مثل تسکبار ویندوز و ... پلاسما پیشنهاد نمی شود.

m.hamid
26-11-2011, 16:51
سلام دوستان لطفا راهنایی کنید
با مبلغ حداکثر یک میلیون یک تی وی میخوام که 40 اینچ باشه و تیونر داخلی دیجیتال هم داشته باشه
مورد مصرفش هم فقط برای نمایش شبکه های دیجیتال داخلی هست ( پس برای پخش کیفیت مناسب و بهینه باشه )
روزانه هم ده ساعت باید کار کنه پس مصرف برق و کیفیت برای سالهای آینده در نظر باشه
خودم دو تا فعلا در نظرم هست

43D455 سامسونگ
X.VISION LE-40IMP9E

بین این دو تا کدوم بهتره و شما چه پیشنهادی دارید
با تشکر

Vahid67
26-11-2011, 18:03
مرسی دوست عزیز، فکر کنم این دقیقا مدلی باشه که من دنبالشم.
از دوستان دیگه کسی هست که راجع به این مدل 42LV55000 LG اطلاعات بیشتری داشته باشه؟ در کل با قیمت 1/200/000 بهترین گزینه با توجه به نیازهام چی میتونه باشه؟ ( 3D نباشه ، 40 یا 42 اینچ باشه و کیفیت تصویر عالی داشته باشه. قابلیت پخش انواع فرمت ها از طریق usb و ترجیحا اینترنت هم داشته باشه) :40::40::40::11:

من چند روز قبل EX520 چهل خریدم توی اون مغازه کنار سامسونگ و اکسویژن بود از هر دو تصویرش خیلی بهتر بود الان توی این چند روز کاملا راضی هستم ... برو در موردش سرچ کن امکاناتشو بخون در کل فکر می کنم بهترین گزینس برای شما .
من به قیمت 1.140.000 بدون گارانتی (2 ماه خود فروشنده بهم داد) گرفتم ....

love_alone_2012
26-11-2011, 21:49
سلام دوستان من میخواستم واسه اتاقم یک ال سی دی 32 اینچ بگیرم اما توش موندم که مال چه شرکتی بهتره ؟ پاناسونیک یا سامسونگ یا سونی ؟ کدوم بگیرم لطفا منو راهنمایی کنید آخه عجله دارم میخوام فردا بگیرم خیلی ضروری هست . چیزایی هم که واسم مهمه کیفیت تصویر بالا - امکانات بالا - صدای رسا و خوب بیشتر واسه این میخوام که لب تابم رو وصل کنم و بازی و فیلم نگاه کنم و نگاه ماهواره کنم با تشکر منتظر نظر های شما دوستان عزیز هستم ازتون ممنونم

your_star
26-11-2011, 22:52
ببخشید من یه چند تا سوال دیگه هم دارم!
الان از این پورتهای یو اس بی روی تی وی ها چه استفاده ای میشه کرد؟مثلا من فلشی رو به این یو اس بی وصل کنم که محتواش فیلم 3 بعدی باشه اصلا میتونه پخش کنه؟یا برای دیدن این 3 بعدی حتما باید دی وی یا بلو ری 3 بعدی داشت تا تو پلیر پخش بشه؟
من هر چی فیلم 3 بعدی دارم هرکدوم روی مثلا 4 تا دی وی دی هست.برام جالبه که میشه مثل ((مانیتور 3 بعدی)) که براشون سورس داده تفاوتی نداره از این تلوزیونها انتظار داشت یا نه!
من فردا پاناسونیک st30 شارپ و سونی nx رو تست میکنم.گرچه این که شارپ با uv2a و کواترونش و یک عدد بلوری پلیر بدجور قلقکم میده!
توصیه میکنم یه نگاهی به این لینکا داشته باشین:
شارپ830
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسونی ان ایکس
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدال جی65100
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپاناسونیک اس تی 100
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو سوال آخر:سامسونگ مدلی داره با اسکن 400 هرتز.اما تمامی مدلهای دیگه که گفتم 200 هرتزن.من نمیدونم این تفاوت چه تاثیری روی تصویر داره.امکان توضیح هست؟اگر هم پاسخش جای دیگه هست بگید برم بخونم:)
میشه یه نظری بدید عزیزان؟
من پاناسونیک و شارپ رو امروز تست کردم.طراحی شارپ زیباتر بود ولی کیفیت تصویرشون از نظر من خیلی فرق نداشت!گرچه میگن عمق مشکی پاناسونیک خیلی بهتره.

awsedrft
27-11-2011, 00:03
سلام
تلویزبون حدود 1 میلیون با مشخصات ترچیجی زیر معرفی کنید.

ممنون.

1- کیفیت تصویر مناسب
2- 40 اینچ به بالا
3- ورودی usb که فرمتهای مختلف را پخش کند.
4- تیونر دیجتال داشته باشد. (dvbt)

poonel
27-11-2011, 00:47
تاریخ انتشار آگهی : شنبه 5 آذر 1390

SAMSUNG SMART TV 2011

love_alone_2012
28-11-2011, 00:53
دوستان شما پیداتون نیستا من ال سی دی پاناسونیک 32 گرفتم و خیلی ازش راضیم شما که جواب منو ندادید از یه فروم دیگه استفاده کردم اینجا مگه کسی نیست که یه مشاور درست داشته باشه . . .:thumbsdow

mzy
28-11-2011, 08:36
دوستان شما پیداتون نیستا من ال سی دی پاناسونیک 32 گرفتم و خیلی ازش راضیم شما که جواب منو ندادید از یه فروم دیگه استفاده کردم اینجا مگه کسی نیست که یه مشاور درست داشته باشه . . .:thumbsdow
مبارک باشه

love_alone_2012
28-11-2011, 11:52
مبارک باشه
خیلی ممنون دوست عزیز:20:

moslem47
28-11-2011, 14:11
کاشکی میگفتی از کدوم فرم کمک گرفتید شاید ما هم از این بلاتکلیفی در بیاییم

mzy
28-11-2011, 20:29
چه مدلی گرفتی؟ ماکه نتونستیم کمکت کنیم شما درموردش اطلاعات بذار اسفاده کنیم.

ghafas man
28-11-2011, 21:38
سلام لطفا راهنمایی کنید معایب nx720 چیه؟
در ضمن آیا خرید hx800 هنوز بصرفه هست یا نه؟

david-ebi
29-11-2011, 13:59
به نظر این بنده حقیر هیچ یک از مدلهای سامسونگ ارزش خریدن ندارند دیگر چه برسد به 200 هزار تومان بالا و پائین این ال ای دی که شما انتخاب کردید مشکلات زیادی از جمله آبی نشان دادن رنگ مشکی در محیط کم نور مانند منزل دارد که در مغازه متوجه آن نمیشوید و نور پس زمینه آن هم یکنواخت نیست رنگهای کاملا نئونی تولید میکند و کنتراست جالبی هم ندارد.
برخلاف نظر دوست عزیزمون بنده میگویم نه تنها ارزش 200000 تومان اضافی را دارد بلکه سامسونگ بنا به کارکردی که در 15 سال گذشته باهاش داشته ام به نسبت قیمتش بهترین کیفیت را دارد. مدل d8880 بنا به گفته سایت سامسونگ آمریکا کنتراست 1 به 25000000 دارد و کیفیت تصویر و امکاناتی که دارد در حد یک ابر تی وی میباشد که برندهایی مثل پاناسونیک و سونی و فیلیپس اگر بخواهند تلویزیونی با این مشخصات و کیفیت بدهند حداقل 1 تا 1/5 میلیون گرانتر خواهند بود. خواهش میکنم که لااقل یا در منزل ویا در نمایندگیها تشریف ببرید و یک تست عملی از این تی وی و بقیه رقبایش بگیرید و بعد بکوبونید تو سرش.:13:

unepus
29-11-2011, 15:40
برخلاف نظر دوست عزیزمون بنده میگویم نه تنها ارزش 200000 تومان اضافی را دارد بلکه سامسونگ بنا به کارکردی که در 15 سال گذشته باهاش داشته ام به نسبت قیمتش بهترین کیفیت را دارد. مدل d8880 بنا به گفته سایت سامسونگ آمریکا کنتراست 1 به 25000000 دارد و کیفیت تصویر و امکاناتی که دارد در حد یک ابر تی وی میباشد که برندهایی مثل پاناسونیک و سونی و فیلیپس اگر بخواهند تلویزیونی با این مشخصات و کیفیت بدهند حداقل 1 تا 1/5 میلیون گرانتر خواهند بود. خواهش میکنم که لااقل یا در منزل ویا در نمایندگیها تشریف ببرید و یک تست عملی از این تی وی و بقیه رقبایش بگیرید و بعد بکوبونید تو سرش.:13:

مدل d8880 بهترین ال ای دی سامسونگ است ولی نسبت کیفیت به قیمت آن اصلا خوب نیست وشما با هزینه کمتر از این می توانید تی وی بهتری تهیه کنید در کل هیچ کدام از ال ای دی های سامسونگ و ال جی نسبت کیفیت به قیمت خوبی ندارند و تقریبا به طور کلی برای اکثر نیاز ها در سایز 42 به بالا پلاسما های پاناسونیک و در مواردی حتی سامسونگ به مراتب از ال ای دی ها نسبت کیفیت به قیمت خیلی بهتری دارند . در ضمن فرمایشات دوست عزیز مان ............. هم در مورد آبی نشان دادن رنگ مشکی در نور کم منزل و رنگ های مصنوعی هم کاملا صحیح است .
در مورد کنتراست 25.000.000 به 1 هم شما گفتید این اعداد براساس فاکتور هایی محاسبه می شه که بین تولید کنندگان مختلف و گاهی حتی بین lcd , led , plasma از یک تولید کننده فرق می کنه و اصلا معیار درستی برای مقایسه کیفیت تصویر و کنتراست واقعی اونا نمیتونه باشه .

myleila
29-11-2011, 16:07
سلام

دوستان عزیز بنده میخوام یک تلویزیون سه بعدی بخرم مبلغی هم که دارم 2 میلیون هست . ممنون میشم راهنمایی کنید

این فناوری اکتیو و پسیو یه خورده گیجم کرده

ممنون

jsaleh11
29-11-2011, 16:11
سلام
دوستان من می خوام ال سی دی سونی cx520 بخرم (یا 40 یا 46) . می خواستم بدونم کیفیتش چطوره به نظر شما. و اینکه آیا 50 هرتز هستش یا 100 هرتز؟ اگه 50 هرتز باشه تو تصاویری مثل فوتبال خیلی مشکل داره؟ در ضمن قیمت 40 اینچ با گارانتی 1150 و بدون گارانتی 860. 46 اینچ هم با گارانتی 1520 و بدون گارانتی 1100. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

samijazini
29-11-2011, 16:44
دوستان لطفا کمک کنید:
تلتکست
ضبط کانال ها

LED سامسونگ برداری بهتره...البته ساخت کره

david-ebi
30-11-2011, 11:09
مدل d8880 بهترین ال ای دی سامسونگ است ولی نسبت کیفیت به قیمت آن اصلا خوب نیست وشما با هزینه کمتر از این می توانید تی وی بهتری تهیه کنید در کل هیچ کدام از ال ای دی های سامسونگ و ال جی نسبت کیفیت به قیمت خوبی ندارند و تقریبا به طور کلی برای اکثر نیاز ها در سایز 42 به بالا پلاسما های پاناسونیک و در مواردی حتی سامسونگ به مراتب از ال ای دی ها نسبت کیفیت به قیمت خیلی بهتری دارند . در ضمن فرمایشات دوست عزیز مان ............. هم در مورد آبی نشان دادن رنگ مشکی در نور کم منزل و رنگ های مصنوعی هم کاملا صحیح است .
در مورد کنتراست 25.000.000 به 1 هم شما گفتید این اعداد براساس فاکتور هایی محاسبه می شه که بین تولید کنندگان مختلف و گاهی حتی بین lcd , led , plasma از یک تولید کننده فرق می کنه و اصلا معیار درستی برای مقایسه کیفیت تصویر و کنتراست واقعی اونا نمیتونه باشه .
دوست عزیزم درباره کنتراست چیزی که مشخص است این تی وی بالاترین کنتراست را در بین رده قیمتی همه برندها دارد و برخلاف گفته شما اتفاقا تی وی با این کیفیت و امکانات در برندهایی مثل پاناسونیک و سونی قیمت بسیار بیشتری دارد. البته درباره ال جی درست است و ارزش انتخاب شدن را ندارد. ضمن اینکه پلاسماهای سامسونگ که در سال 2011 به نیو پلاسما معروف شدند و نسل جدید پلاسماها با کیفیت برتر را ارایه دادند باز هم در مقام مقایسه با ال ای دیهای خود سامسونگ کیفیت تصویری بسیار پایینتری دارن. به همین خاطر قیمت مناسبتری را دارند. چیزهایی را که گفتم ماحصل یک ماه تحقیقات درباره تی وی های برندهای مختلف و گرفتن تست تصویری از برندهای مختلف در کنار هم میباشد. منظورم تست عملی میباشد چون قصد خرید داشتم و وسواس عجیبی برای انتخاب تی وی دارم. فکر کنم کل مغازه دارهای شهرمون تو اون یک ماه من شناختند و اطلاعاتم از همشون بیشتر شد:31:

amin_g_p
30-11-2011, 11:29
دوست عزیزم درباره کنتراست چیزی که مشخص است این تی وی بالاترین کنتراست را در بین رده قیمتی همه برندها دارد و برخلاف گفته شما اتفاقا تی وی با این کیفیت و امکانات در برندهایی مثل پاناسونیک و سونی قیمت بسیار بیشتری دارد. البته درباره ال جی درست است و ارزش انتخاب شدن را ندارد. ضمن اینکه پلاسماهای سامسونگ که در سال 2011 به نیو پلاسما معروف شدند و نسل جدید پلاسماها با کیفیت برتر را ارایه دادند باز هم در مقام مقایسه با ال ای دیهای خود سامسونگ کیفیت تصویری بسیار پایینتری دارن. به همین خاطر قیمت مناسبتری را دارند. چیزهایی را که گفتم ماحصل یک ماه تحقیقات درباره تی وی های برندهای مختلف و گرفتن تست تصویری از برندهای مختلف در کنار هم میباشد. منظورم تست عملی میباشد چون قصد خرید داشتم و وسواس عجیبی برای انتخاب تی وی دارم. فکر کنم کل مغازه دارهای شهرمون تو اون یک ماه من شناختند و اطلاعاتم از همشون بیشتر شد:31:

پلاسماهای سری 8 و 7 سامسونگ که فکر کنم توی ایران هنوز نیست کیفیت خیلی خوبی دارند این را البته از Cnet خواندم.

warrio
30-11-2011, 12:45
سلام به دوستان عزيز من يه پلاسما اس تی 30 خريدم قبلاً يه ال ای دی سامسونگ داشتم که هنوزم داريمش ساله پيش تحته تأثير تبليغات خريديمش الان دلم داره ميسوزه که چجوری 3 ميليون پول بی زبونو گند زديم توش رفته با پلاسما 360 بازی کردم از کيفيت ال اي دی حالم به هم خورد مرگ بر سامسونگ واقعاً يه چيز اشغاله ال ای دی خدا شاهده کيفيت تازه فهميدم چيه قبلاً بزيا مثله اشغال بود الان انگار يه دستگاه ديگه خريدم خودم باور نميکنم

ms1342
30-11-2011, 14:49
یه نظر خواهی از دوستان

1- سامسونگ:
پنل 800Hz 46D8880
HT-D555 سینما خانگی 600 تومن
دوسال اینترنت (12 گیگ) 100 تومن
---------------------------------------------------
هزینه 3.249 تومن -----> پنل حدودا 2.445 تومن

2- پاناسونیک

پنل TH-50VT30
هدیه 100تومن
4اینچ بالاتر 400تومن
----------------------------------------------------
هزینه 2.950 تومن -----> پنل معادل 46 حدودا 2.450 تومن

البته عوامل دیگر هم هست ولی من اطلاع ندارم ....... شما بگید ما استفاده میکنیم.
ممنون

2hamidpeyk
30-11-2011, 18:20
سلام. من يه ال جي ٣ D خريدم مدل 5700و قبلش سامسونگ مدل LA46F81B داشتم كه ٣/٥ سال پيش امارات خريدم ٢م٣٥٠ كه اونموقع تهران ٣/٥ م بود الانم بردپاورش خرابه منتظر قعه ام. يك سوني ٣٢ ارزون LCD سوني گرفتم براي بازي پسرم. يه ال سي دي هيتاچى ٣٢ دارم كه ٦ سال پيش يا بيشتر از دوبي گرفتم ٢/٣ م كه بازم حدود ٨٠٠ تا كمتر از تهران بود.
١اگه ميخواى تى وى بگيرى خيلى به Reviewهاى سايتها اتكانكن كه گيج ميشى ٢ -تفاوتها خيلى كمه بخصوص درسايزهاى پايين ويه تلويزيون هاى اند ٤م بدردكسى ميخوره كه يه سيستم توپ آنچنانى داره وميشينه بلورى اصل ودرفضاى رمانتيك كم نور نگاه ميكنه نه من و شمايى كه بيشتر كانالهايى باكيفيت SD ميبينيم ويا دى وى دى. تو اين كانالها همون هيتاچى نسل اولى تصويرش فرقى نداره تازه رنگهاش طبيعى تره!!
٣-بهتره خريدعقلانى بكنيد يعنى بهترين ارزش خريدكه اولا با پولى كه ميمونه يه رسيور توپ بگيرىوسيستم صوتيت رو ارتقابدى وكابل خوب بگيرى ...دوما دو سه سال بعد اگر خواستى مدل جديد بگيرى نرى توكف بى پولى
من تلويزيون٤٧ ال جى را گرفتم يه ١٠٠ تومن هم به فروشنده دادم كه يه كارت گارانتى سينما خانواده بهم بده پركنم كه از ٧٠٠ تومن هديه استفاده كنم (الان شده ٦٠٠) كه اگه از ٢١٠٠ قيمت تى وى كم كنى ميشه ١٥٠٠تومن حالا ٦ تا عينك ومودم راحساب نكردم. تلويزيون مثل پاناسونيك هاى اند پلاسما خداتومنى نيست ولى اشغال هم نيست بخصوص براى تماشاى تى وى وفيلمهاى ٣بعدى هم باهاش ديدم خوب بود و اسمارت تى ويه وگارانتى داره.
قصدم توهين به طرفدارهاى برند خاصى نيست واگه كسى مشكل مالى نداره خوب دارندگى است وبرازندگى .
درخاتمه اگه 3Dميگيرين يه سايز بزرگتر از اونى كه مدنظرتون است بگيريد چون واقعا سايز تو حال وهواش تاثير داره و بعدن پشيمون نشيد

emabedy
30-11-2011, 18:53
سلام دوستان
من شايد نصف صفحات اين660 صفحه را مطالعه كرده ام حالا كه پولم جور شده ميخواستم پلاسماي ال جي pk550 يا pk760 را بردارم كه ظاهرا در شهر ما اصفهان ناياب شده با گلديران تماس گرفتم ميگويند كه اگر فول ميخواهم ميتوانم pz5500 را بردارم كه جديدتره ودر عين حال سه بعدي نيز هست حال برام اين سوال مطرحه كه آيا اين تلويزيون به كيفيت آندوي قبلي هست با توجه به تعاريفي كه جناب آلوكارد عزيز و آقاي t_tanhayamاز اين دو مدل ال جي داشتند در ضمن قابليت سه بعدي برايم مهم نيست و فقط كيفيت مد نظرمه.در عين حال بودجه در حد st30 يا v20 پانا 50 اينچ ندارم.يه سواله ديگه اينكه u20 پاناسونيك در مقايسه با اين دو تلويزيون در چه جايگاهي از نظر كيفيت تصوير قرار ميگيرد.با تشكر از تمام دوستان

mzy
30-11-2011, 21:43
سلام
دوستان من می خوام ال سی دی سونی cx520 بخرم (یا 40 یا 46) . می خواستم بدونم کیفیتش چطوره به نظر شما. و اینکه آیا 50 هرتز هستش یا 100 هرتز؟ اگه 50 هرتز باشه تو تصاویری مثل فوتبال خیلی مشکل داره؟ در ضمن قیمت 40 اینچ با گارانتی 1150 و بدون گارانتی 860. 46 اینچ هم با گارانتی 1520 و بدون گارانتی 1100. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
50HZ. من اگه بخوام سونی بگیرم nx710 یا HX800 میگیرم ولی شما باید جیبتو نگاه کنی. تصویر شبکه3 cx520 با آنتن دیدم تعریفی نیست. ex720 هم هست که 100هرتزه.

jsaleh11
01-12-2011, 00:18
50HZ. من اگه بخوام سونی بگیرم nx710 یا HX800 میگیرم ولی شما باید جیبتو نگاه کنی. تصویر شبکه3 cx520 با آنتن دیدم تعریفی نیست. ex720 هم هست که 100هرتزه.
سلام. خیلی ممنون از راهنماییتون. ببخشید یه سوال دیگه. به نظر شما ال ای دی سامسونگ d5000 بگیرم چطوره؟ بهتر از اون سونی هست یا نه؟

mask24
01-12-2011, 00:35
با سلام .دوستان تا 1500000 led چی پیشنهاد می کنید؟ 46 اینچ . فقط می خواهم کیفیت تصویرش عالی باشه . و کارکردهای جانبیش هم در حد خوب باشه . ممنون . راستی مدل d5950 سامسونگ چطوره؟

ms1342
01-12-2011, 03:29
این تاپیک رو بخوانید:

mzy
01-12-2011, 08:52
سلام. خیلی ممنون از راهنماییتون. ببخشید یه سوال دیگه. به نظر شما ال ای دی سامسونگ d5000 بگیرم چطوره؟ بهتر از اون سونی هست یا نه؟
ازبین cx520 سونی و d5550 سامسونگ و درمجموع سری 5000D ، سامسونگ خرید بهنریه. بنظر من تو این رنج قیمت شما d5000 بخری بهتره.

face_2_faces
01-12-2011, 15:12
سلام دوستان من می خوم یه led بخرم و مشکلم اینه که اطلاعاتم کمه پس نیاز به کمک شما دارم
بزرگترین مسئله برای من اینه که چیزی نخرم که 2 روز دیگه ببینم فلان فناوری رو نداره و به خاطر 10-20 هزارتومن حسرت بخورم .
کلی مطلب تو سایتمون خوندم و به یک سری نتایج رسیدم که بعضی از امکان برام ضروری هستش که یکی یکی در زیر می گم و شما با منتی که سرم میزارین پیشنهاد بدین چی بگیرم

اول : full hd
دوم : کیفیت تصویر عالی باشه و تو حرکات سریع بلوری نشه (تصویر گیر نکنه)
سوم : که خیلی هم برام مهمه اینه که هارد های حجم بالا مثل 1 ترابایت رو ساپورت کنه و فرمت های flv.avi.mkv.mpg رو ساپورت کنه
چهارم : کانال های دیجیتالی ایران رو مثل شبکه ورزش که قراره بیاد رو بتونم راحت با زدن کابل انتن معمولی بگیرم
پنجم : 46 اینچ

اگه کارایی دیگه ای هم مد نظر شماست بگین تا منم مد نظر بگیرم.
ضمنا بودجه مد نظرم 2 تا 2.5 میلیون هستش ولی اگه صلاح می دونین قابل افزایشم هست

Arian_albertini
01-12-2011, 15:49
سلام دوستان ، من يه ال سي دي ٢٢ اينچ براي اتاقم مي خواستم ،ترجيحا full HD باشه نه فقط HD ، پيشنهاداتون براي يه بودجه ي محدود چيه؟ممنونم. :20:

Philosophient
01-12-2011, 20:19
سلام خدمت اساتید مهترم
من یه تلویزیون 40 تا 42 اینچ می خواستم بگیرم
یه سری تحقیقات کردم با چند تا مدل نهایی رسیدم حالا می خوام بدونم بین اینها کدوم از بقیه بهتره برای من
1- Sony KDL NX720
2- Samsung 40D6960
3- LG 42LW65100
4- Panasonic P42VT30
5- Sharp LC-40LE8300X
خواسته هام :
کیفیت 3D برام مهمه ولی 2D خیلی برام مهم تره
HDTV توی فضایی استفاده می شه که در طول روز پر نوره و تو شب هم نور به نسبت کمی داره
برای گیمینگ و اتصال به کامپیوتر خیلی کم و یا اصلا استفاده نمی شه
ممنون

kia.Tahamtan
01-12-2011, 22:03
سلام دوستان من می خوم یه led بخرم و مشکلم اینه که اطلاعاتم کمه پس نیاز به کمک شما دارم
بزرگترین مسئله برای من اینه که چیزی نخرم که 2 روز دیگه ببینم فلان فناوری رو نداره و به خاطر 10-20 هزارتومن حسرت بخورم .
کلی مطلب تو سایتمون خوندم و به یک سری نتایج رسیدم که بعضی از امکان برام ضروری هستش که یکی یکی در زیر می گم و شما با منتی که سرم میزارین پیشنهاد بدین چی بگیرم

سوم : که خیلی هم برام مهمه اینه که هارد های حجم بالا مثل 1 ترابایت رو ساپورت کنه و فرمت های flv.avi.mkv.mpg رو ساپورت کنه
چهارم : کانال های دیجیتالی ایران رو مثل شبکه ورزش که قراره بیاد رو بتونم راحت با زدن کابل انتن معمولی بگیرم

اگه 2D برات مهمه در خرید LE700M-SHARP که هم Full HD هست هم Full LED شک نکن
اما اگه امکاناتی مثه 3D / ----t / DLNA / Blu-ray / USB / panel 4rang RGBY برات مهمه مدل 3D8300-SHARP 46" بخر

mzy
01-12-2011, 22:13
سلام خدمت اساتید مهترم
یه سری تحقیقات کردم با چند تا مدل نهایی رسیدم حالا می خوام بدونم بین اینها کدوم از بقیه بهتره برای من
1- Sony KDL NX720
2- Samsung 40D6960
3- LG 42LW65100
4- Panasonic P42VT30
5- Sharp LC-40LE8300X
خواسته هام :
HDTV توی فضایی استفاده می شه که در طول روز پر نوره و تو شب هم نور به نسبت کمی داره
ممنون
همه گزینه هایی که انتخاب کردی خوبن. تصویر همشونو دیدی؟ 1پیشنهاد؛ اونی رو بخر که تصویرشو دیدی و پسند کردی. موفق باشی

face_2_faces
01-12-2011, 22:39
اگه 2D برات مهمه در خرید LE700M-SHARP که هم Full HD هست هم Full LED شک نکن
اما اگه امکاناتی مثه 3D / ----t / DLNA / Blu-ray / USB / panel 4rang RGBY برات مهمه مدل 3D8300-SHARP 46" بخر
امکانش هست بین مارک های سامسونگ و سونی پیشنهاد بدین

die my darling
01-12-2011, 23:04
سلام خدمت اساتید مهترم
1- Sony KDL NX720
2- Samsung 40D6960
3- LG 42LW65100
4- Panasonic P42VT30
5- Sharp LC-40LE8300X
خواسته هام :
ممنون

پاناسونیک st30 یا vt30 بخر خیال خودتو راحت کن بهترین کیفیت تصویرو با قیمت مناسب داره ...
شارپ le 8 که اصلا نخر کنتراستش فاجعس من دیدم رنگ مشکیو آبی نشون میده
سامسونگ که 99 درصد ال ای دیاش مشکل یه نواخت نبودن نور داره.

تصویر شارپ بقل نئوپلاسما پاناسونیک st30:

Arian_albertini
01-12-2011, 23:55
ميشه به منم كمك كنيد؟:) يه تلوزيون ٢٢ اينچ واسه اتاق مي خوام با اين هدف كه كنسول بازي بهش وصل كنم بازي كنم! خب پورت HDMI كه برام حياتيه و بودجه ام هم خيلي نيست ، در حد ٢٥٠ تا ٣٠٠ تومان دارم. ممنونم. :)

Philosophient
02-12-2011, 00:00
همه گزینه هایی که انتخاب کردی خوبن. تصویر همشونو دیدی؟ 1پیشنهاد؛ اونی رو بخر که تصویرشو دیدی و پسند کردی. موفق باشی

پاناسونیک st30 یا vt30 بخر خیال خودتو راحت کن بهترین کیفیت تصویرو با قیمت مناسب داره ...

راستش من به علت یکم تنبلی و یکم کم لطفی در حق شهر کرمانشاه تصویر هیچ کدوم رو ندیدم
ولی خودم به Panasonic VT30 ایمان آوردم
فقط از خیلی ها شنیدم که می گن 50 اینچ بگیرین که بعدا پشیمون نشین !
منظور از این حرف چیه ؟
توی فضایی که قراره این تلویزیون استفاده بشه حداکثر فاصله 3.5 متر هست، پس 42 اینچ یه سایز مناسب هست، توی سایت هم مقایسه کردم 50 اینچ با 42 اینچ هیچ تفاوتی به غیر از اندازه نداره !

face_2_faces
02-12-2011, 18:00

بچه ها لطفا کمکم کنید من خیلی مبتدیم و می ترسم بعدا پشیمون بشم (کیفیت تصویر و امکانات برام مهمه ) بین مارک های سونی و سامسونگ و پاناسونیک پیشنهادی بدین خواهشا

ghafas man
02-12-2011, 18:22
سلام دوستان لطفا راهنمایی کنن که آیا خرید hx800 هنوز بصرفه هست یا نه؟
در ضمن معایبnx720 چیه؟

varfarin
02-12-2011, 23:02
سلام . من تلویزیون hx925 sony 46 وسه ی خرید انتخاب کردم . میخواستم ببینم آیا تلویزیونی هست که از این مدل بهتر و با کیفیت تر باشه ؟ و برام کیفیت 2d خیلی مهمتر تا 3d و هزینه اش اصلا مهم نیست . این مدل با 4تا عینک بهم گفتن 3600000 ( بدون ضمانت ) به نظر شما قیمت مناسبی هست وسه این مدل یا نه ؟

your_star
03-12-2011, 06:19

تصویر شارپ بقل نئوپلاسما پاناسونیک st30:

سلام
من چند روز پیش همین 46 اینچ رو از مادیران گرفتم.این چیزی که فرمودید ماله تنظیم اولیه کارخانه هست که به راحتی تو چند ثانیه حل میشه و مشکل آبی نشون دادن حل میشه.

By default, the television is in 'Standard' mode, and it doesn't take an imaging professional to work out that the colour reproduction is absolutely disastrous. A closer look reveals that the gamma curve is uneven and the colour temperature is far too blue. We suggest you switch to 'Film' mode as soon as you can and turn off the extended colour space which contributes to the poor colour reproduction.

Colour reproduction in Film mode: average deltaE: 2.8

With that done, the picture becomes more natural. The colours not only look more accurate but our equipment revealed an average deltaE score of 2.8.

با احترام به همه ی بچه های گلی که اینجا فعالیت میکنن و دارن زحمت میکشن اینجور بنظر میرسه که یه ذره زیادی تو جو برند هستن متاسفانه و اونقدر که باید مطالعه ی موردی ندارن.عجیبه چرا هیچکس خرید مدلای فیلیپس رو مثلا پیشنهاد نمیده؟فقط چون گارانتی ندارن یا همه دنباله سونی و پاناسونیک هستن؟فلیپس 860 و هکذا واقعا ارزش نام بردن هم ندارن؟فکر نمیکنم گارانتی تو اران اونقدر ملاک خرید باشه
هیچ حرفی تو کیفیت بالای پلاسمای پاناسونیک نیست بله کنتراست بالاتری میده اما در مقابل شارپ ،پاناسونیک اس تی30 مشکل کیفیت پایینتر 3D رو داره.مصرف برق خیلی بالاتری از شارپ داره.طراحی چیپی داره و مهمتر از همه اشکال در برایتنس در تصاویر روشن رو داره و مانیتور آیینه ای داره.بله خوبیهاش هم اینه که کنتراست بالاتر و زاویه دید بهتری بدون کراس تاک ارائه میده که بی نظیره
شارپ در کنار بدیهایی مثل زاویه دید پایین تر یکی از دقیق ترین تولید رنگهای دنیا رو در این قیمت ارائه میده ومشکل کلودینگ نداره و مانیتورش رفلکشن نداره.
من اینها رو با خوندن ریویوها یاد گرفتم و صد البته اگه میرفتم نمایندگی مادیران و تصویر شارپ رو کنار ایکس ویژن آبی میدیدم میگفتم ایکس ویژن بهتره.
اگر وقت میذاشتید یه ریویوی انگلیسی از سری 830 شارپ میخوندید اینجوری شرمنده ش نمیکردید.نباید ملاک فقط تجربه ی خودتون باشه یا حرف فروشنده.

دلایلی که منو به خرید شارپ تشویق کرد:

1.حدود ش01 تا ریویو از پاناسونیک اس تی30 و شارپ 830 و سونی ان ایکس خوندم دیدم صرفه ی خریدن شارپ برام بیشتره شاید واسه شما پاناسونیک این جوره.راحت بگم به دلم نشست هردو رو دیدم و کلی هم دو دل بودم که کدوم رو بگیرم.
2.از خریدهای شارپ که تا حالا داشتم از کولر گرفته تا ماشین حساب راضیم!
3.بهر حال شاید شارپ با دادن یه بلو ری شارپ با تلوزیونش مشتری رو ترغیب میکنه که در خرید من هم کمی تاثیر داشت.(البته معاومه که به جایزه باشه باید ال جی و سامسونگ بهترین تی وی های موجود باشند پس دلیل اصلی نیست!)
4.گارانتی مادیران رو یکی از تنها گارانتی هایی میشناسم که 2زار واسه خریدار احترام قائله.انتخابهای خوبی واسه واردات و مونتاژ داره و کلاهبردار نیست( پیامدهای فرهاد کاشانی هست گویا)
من نه سهامدار شارپم نه نمایندگی فروش مادیران رو دارم و نه اصلا برام مهم هست که که چه بلایی سر شون میاد!ولی این اصلا خوب نیست که بدون مطالعه و از روی دل بخواهی مشاوره خرید بدیم.کسایی که اینجا مشاوره میخوان مطمئن هستن که اینجا قراره نظر درست رو بگیرن!

mzy
03-12-2011, 08:50
ميشه به منم كمك كنيد؟:) يه تلوزيون ٢٢ اينچ واسه اتاق مي خوام با اين هدف كه كنسول بازي بهش وصل كنم بازي كنم! خب پورت HDMI كه برام حياتيه و بودجه ام هم خيلي نيست ، در حد ٢٥٠ تا ٣٠٠ تومان دارم. ممنونم. :)
من crt سامسونگ و پاناسونیک دیدم که پورت hdmi داشته باشه.

---------- Post added at 08:50 AM ---------- Previous post was at 08:45 AM ----------

سلام . من تلویزیون hx925 sony 46 وسه ی خرید انتخاب کردم . میخواستم ببینم آیا تلویزیونی هست که از این مدل بهتر و با کیفیت تر باشه ؟ و برام کیفیت 2d خیلی مهمتر تا 3d و هزینه اش اصلا مهم نیست . این مدل با 4تا عینک بهم گفتن 3600000 ( بدون ضمانت ) به نظر شما قیمت مناسبی هست وسه این مدل یا نه ؟
شما بهترین ال ای دی بیس 2011 رو انتخاب کردی که گرانترین محصول سال 2011 سونی هم هست.
اگه میخوای خرید مناسبتر داشته باشه 50اینچ vt30 پاناسونیک هست که بهترین پلاسما2011 شده و ارزانتر از این مدل سونیه.

mzy
03-12-2011, 08:58
سلام
من چند روز پیش همین 46 اینچ رو از مادیران گرفتم.این چیزی که فرمودید ماله تنظیم اولیه کارخانه هست که به راحتی تو چند ثانیه حل میشه و مشکل آبی نشون دادن حل میشه.

By default, the television is in 'Standard' mode, and it doesn't take an imaging professional to work out that the colour reproduction is absolutely disastrous. A closer look reveals that the gamma curve is uneven and the colour temperature is far too blue. We suggest you switch to 'Film' mode as soon as you can and turn off the extended colour space which contributes to the poor colour reproduction.

With that done, the picture becomes more natural. The colours not only look more accurate but our equipment revealed an average deltaE score of 2.8.

با احترام به همه ی بچه های گلی که اینجا فعالیت میکنن و دارن زحمت میکشن اینجور بنظر میرسه که یه ذره زیادی تو جو برند هستن متاسفانه و اونقدر که باید مطالعه ی موردی ندارن.عجیبه چرا هیچکس خرید مدلای فیلیپس رو مثلا پیشنهاد نمیده؟فقط چون گارانتی ندارن یا همه دنباله سونی و پاناسونیک هستن؟فلیپس 860 و هکذا واقعا ارزش نام بردن هم ندارن؟فکر نمیکنم گارانتی تو اران اونقدر ملاک خرید باشه
هیچ حرفی تو کیفیت بالای پلاسمای پاناسونیک نیست بله کنتراست بالاتری میده اما در مقابل شارپ ،پاناسونیک اس تی30 مشکل کیفیت پایینتر 3D رو داره.مصرف برق خیلی بالاتری از شارپ داره.طراحی چیپی داره و مهمتر از همه اشکال در برایتنس در تصاویر روشن رو داره و مانیتور آیینه ای داره.بله خوبیهاش هم اینه که کنتراست بالاتر و زاویه دید بهتری بدون کراس تاک ارائه میده که بی نظیره
شارپ در کنار بدیهایی مثل زاویه دید پایین تر یکی از دقیق ترین تولید رنگهای دنیا رو در این قیمت ارائه میده ومشکل کلودینگ نداره و مانیتورش رفلکشن نداره.
من اینها رو با خوندن ریویوها یاد گرفتم و صد البته اگه میرفتم نمایندگی مادیران و تصویر شارپ رو کنار ایکس ویژن آبی میدیدم میگفتم ایکس ویژن بهتره.
اگر وقت میذاشتید یه ریویوی انگلیسی از سری 830 شارپ میخوندید اینجوری شرمنده ش نمیکردید.نباید ملاک فقط تجربه ی خودتون باشه یا حرف فروشنده.

1.حدود ش01 تا ریویو از پاناسونیک اس تی30 و شارپ 830 و سونی ان ایکس خوندم دیدم صرفه ی خریدن شارپ برام بیشتره شاید واسه شما پاناسونیک این جوره.راحت بگم به دلم نشست هردو رو دیدم و کلی هم دو دل بودم که کدوم رو بگیرم.
3.بهر حال شاید شارپ با دادن یه بلو ری شارپ با تلوزیونش مشتری رو ترغیب میکنه که در خرید من هم کمی تاثیر داشت.(البته معاومه که به جایزه باشه باید ال جی و سامسونگ بهترین تی وی های موجود باشند پس دلیل اصلی نیست!)
4.گارانتی مادیران رو یکی از تنها گارانتی هایی میشناسم که 2زار واسه خریدار احترام قائله.انتخابهای خوبی واسه واردات و مونتاژ داره و کلاهبردار نیست( پیامدهای فرهاد کاشانی هست گویا)
من نه سهامدار شارپم نه نمایندگی فروش مادیران رو دارم و نه اصلا برام مهم هست که که چه بلایی سر شون میاد!ولی این اصلا خوب نیست که بدون مطالعه و از روی دل بخواهی مشاوره خرید بدیم.کسایی که اینجا مشاوره میخوان مطمئن هستن که اینجا قراره نظر درست رو بگیرن!
حق باشماست دوست من:10: فیلیپس و شارپ جزء برترین برند های روز دنیا هستن. خب ماهم فقط میتونیم پیشنهاد بدیم.

rezgarv
03-12-2011, 10:17
دوستان من می خوام یک led 3D با قیمت حداکثر تا 1.200 بگیرم 40 یا 42 اینچ شما چه مارک و مدلی رو پیشنهاد می کنید؟ممنون می شم سریع پاسخ بدید.

Farshid72
03-12-2011, 11:22
led 3d سونی تو این رنج قیمت فک نکنم خوب گیرت بیاد ولی میتونی سری های ex رو یه نگاه بندازی...
سونی و سامسونگ هم دارن و ارزون هم هستن مخصوصا همونی که تلویزیون تبلیغشو میکنه یکی میخری 3 برابر قیمتشو بهت هدیه میده

rezgarv
03-12-2011, 11:27
led 3d سونی تو این رنج قیمت فک نکنم خوب گیرت بیاد ولی میتونی سری های ex رو یه نگاه بندازی...
سونی و سامسونگ هم دارن و ارزون هم هستن مخصوصا همونی که تلویزیون تبلیغشو میکنه یکی میخری 3 برابر قیمتشو بهت هدیه میده

دوست عزیز می خوام بدون گارانتی بگیرم نظرتون در مورد این دو مدل چیه
LG 42" LW4500

SAMSUNG 40" C7000

infernal_a
03-12-2011, 11:30
سلام خدمت اساتید مهترم
1- Sony KDL NX720
2- Samsung 40D6960
3- LG 42LW65100
4- Panasonic P42VT30
5- Sharp LC-40LE8300X
خواسته هام :
ممنون

دوست عزیز برای من سئواله که چرا شما Vt30 رو با این مدلا داری قیاس میکنی !!!!؟؟؟؟؟؟
مثلا در مورد سونی HX925 رو با Vt30 قیاس میکنن نه این جیقیل پیقیلا رو . ( به کسی جسارت نشه ولی واقعیته )

esi222
03-12-2011, 12:01
سلام
دوستان ببخشید من یه تاپیک جدا زدم،میشه به منم کمک کنید:

:11:

ghafas man
03-12-2011, 21:38
در ضمن معایبnx720 نسبت به hx800 چیه؟

ghafas man
03-12-2011, 23:03
سلام
1-با یه میلیون تو بانه چه tv بگیرم بهتره فقط کیفیت تصویرش خوب باشه صرفنظر از سال تولید؟
2-بهترین tv بین سه مدل زیر با تمام معایب و مزایا لطفا به ترتیب بگین:
hx800
nx720
ex720

mask24
03-12-2011, 23:06
با سلام . دوستان من دیشب یه led ex52 46 سونی خریدم . می خواستم نظرتونو در موردش بدونم . و فرقش با Ex520 چیه؟راستی 1500000 خریدم بی گارانتی . ممنون

die my darling
04-12-2011, 00:42
سلام

جناب با سوات !!!!
خداوکیلی آدم باید با کیا تو این تاپیک بحث کنه :41:
توی نوشته که نقل و قول کردی از اون سایت داره در مورد colour temperature بحث میکنه که مربوط به حرارت رنگ هست چه ربطی به عمق رنگ مشکی داره!؟؟؟
واقعا مقایسه le830 شارپ با panasonic st30 خنده دار که هیچی epic lol داره واقعا بفرمائید این مقایسه امتیاز performance دو تاپنل با هم از سایت cnet:
سمت راستی شارپ le830 سمت چپی st30

اینم گوشه ای از توانمندیهای این پنل که با سامسونگهای 3 سال پیش به زور رقابت میکنه چه برسه به .....

Reproduces lighter black levels; poor screen uniformity; dark areas tinged blue; separate interfaces for apps and widgets can be confusing; somewhat generic styling.

بازتولید مشکی ضعیف . یکنواختی شدت نور ضعیف . مناطق مشکی به سمت آبی میزنه....

از این حرفا گذشته خودم که چشم دارم 300 دفعه این آشغالو پشت ویترین مغازه دیدم که به زور یه دموی زرق و برق دار روش پخش میکنن که به آدمای کم اطلاع غالبش کنن بره.
خداوکیلی این آشغال ارزش خرید کردن داشته که رفتی پول بی زبونتو ریختی تو جوب آب رفته؟

your_star
04-12-2011, 02:31
جناب با سوات !!!!
خداوکیلی آدم باید با کیا تو این تاپیک بحث کنه :41:
توی نوشته که نقل و قول کردی از اون سایت داره در مورد colour temperature بحث میکنه که مربوط به حرارت رنگ هست چه ربطی به عمق رنگ مشکی داره!؟؟؟
واقعا مقایسه le830 شارپ با panasonic st30 خنده دار که هیچی epic lol داره واقعا بفرمائید این مقایسه امتیاز performance دو تاپنل با هم از سایت cnet:
سمت راستی شارپ le830 سمت چپی st30

اینم گوشه ای از توانمندیهای این پنل که با سامسونگهای 3 سال پیش به زور رقابت میکنه چه برسه به .....

بازتولید مشکی ضعیف . یکنواختی شدت نور ضعیف . مناطق مشکی به سمت آبی میزنه....

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداز این حرفا گذشته خودم که چشم دارم 300 دفعه این آشغالو پشت ویترین مغازه دیدم که به زور یه دموی زرق و برق دار روش پخش میکنن که به آدمای کم اطلاع غالبش کنن بره.
خداوکیلی این آشغال ارزش خرید کردن داشته که رفتی پول بی زبونتو ریختی تو جوب آب رفته؟
توهم برند رو شما داری باز منتشر میکنی!
1.شما میگه تصویر مشکی رو آبی میده!بعد برات دلیل آوردم ماله منحنی گامای تولید رنگش هست که آبیه میگی بازتولید ضعیف مشکی داره!؟ الان با توجه به محرم زدی صحرای کربلا میگی مشکی به آبی میزنه ماله باز تولید ضعیف مشکیه شارپه چه ربطی داره!.برادر ویکی پدیا رو سرچ کن کالر تمپرچر ببین توضیح داده با شکل تفهیم میشی!نوشته اشکال باز تولید بالای رنگ آبی تو شارپ با یه تغییر ساده حل میشه شما بگو شارپ خرابه!
استاندارد کارخونه ی شارپ

ماله پاناسونیک

حتما میبینی و نیاز به توضیح نیست.

2.از سایت سینت دلیل آوردی که( البته در مورد ST30 گفتن این سایت اغراق کرده:I'm assuming CNet didn't use the ST30 enough to see the really horrible brightness adjustment issue that it displays, otherwise it wouldn't have received a better review than this TV.)

شارپ 3 و پاناسونیک 3.5 گرفته واقعا آشغال بودن شارپ مشخص شد!چرا مثل مسئولین عزیز همه چیز رو نمیگی؟از همون سایت شارپ از نظر یوزر ها 5 ستاره و پاناسونیک 3 ستاره گرفته!چقدر شارپ آشغاله!شما که دست به سایتت خوبه اینها رو هم بخون:

شارپ:

The good: The Sharp LC-LE830U has a picture with accurate color in bright areas, good video processing, and the ability to handle bright rooms well. Its feature set offers excellent help and support options, built-in Wi-Fi, and a remote with three programmable keys to easily access favorite apps. It's also quite compact and energy-efficient.

The bad: Reproduces lighter black levels; poor screen uniformity; dark areas tinged blue; separate interfaces for apps and widgets can be confusing; somewhat generic styling.

پاناسونیک:

The good: The Panasonic TC-PST30 has excellent overall picture quality, with deep black levels, accurate color, and solid video processing. It can handle 1080p/24 sources well and exhibits the nearly perfect screen uniformity of plasma, as well as solid 3D picture quality. Its Internet suite is simple to use yet content-rich, and it includes a Wi-Fi dongle.

The bad: The chunky ST30 seems dated by today's flat-panel TV design standards. Picture quality flaws include limited brightness--a liability especially in bright rooms--and less-saturated color in its most accurate picture mode. The ST30 has fewer picture controls than the competition, doesn't include 3D glasses, and uses significantly more power than LCD TVs.

باز هم:
شارپ:

Pros: Great color rendition, easy to adjust. Wireless setup easy (and it self-updates). No blooming, level adjusting to speak of. Decent in-TV audio (for what that's worth). Watched a number of movies (No Country for Old Men, Wall-E, Blade Runner, eps. of BBC'
Cons: There was a bit of unevenness, noticeable mainly in the upper edge, but it's very slight when the screen is anything other than black, and rarely an issue. Much less an issue than the drastic automatic

level adjustments that caused me to return the Panaso

رفیق شما:

Pros: Price,HD 1080p,3D ready,HDMI 1.4 w/ Audio Return Channel - very convenient,Viera Cast,Wireless Connectivity,Easy remote control,DLNA Support - good feature but buggy,Sturdy tilted stand.

Cons: Quality is ok but not the greatest for the price,Limited brightness best use at night only,Produce lot of heat and consumes more power than LCD,Viera Cast is very slow and choppy. Limited number of apps,Netflix audio is buggy,DLNA is buggy,it's Good as secondary TV

بازم بخونیم برای روشن شدن اذهان عمومی بد نیست:
شارپ:

I love the TV. I had a Sharp Aquos before but this new Quattron set has an amazingly clear picture! NOTE: When I ordered the set, I called in to Amazon to enquire about details on the WiFi. I have an NHL streaming subscription and much of the reason I bought the new set was to enjoy cable less viewing of the hockey games, streamed from my computer. The new set only goes to "preset" URLs and you cannot (at this time) enter any new ones. Bottom line: I am back to cables again,which I had to buy more of because there is no S-Video plug on the new set.(I am using new SVGA cables and the picture is great.) Its just that I have cables running from the office and across the Hall to the TV in the bed room,which I have to hook up for each game. The lady at Amazon was certainly not aware of the limited functionality of the built in "browser". PS: The Sharp techs say they will pass on my comments to Management. There should be a way to customize the presets,even for a fee.

پاناسونیک از پی سی ورلد:.

Pros

Easy to use and configure
Excellent slideshows
Includes 3D, Wi-Fi, USB, and SD Card support

Cons

Distorted sound
Menus not always intuitive
Unexceptional image quality

Bottom Line

The Panasonic TC-P42ST30 seems like a good deal for a 42-inch 3D HDTV, but the audio and video quality are both lacking, and the set doesn't come with 3D glasses.

بازم شارپ از پی سی ورلد:

Pros

Good built-in audio and image quality
Decent price for the size and feature selection

Cons

Interface and remote need a redesign
Relatively few Internet services supported

Bottom Line

The Sharp LC-830U delivers lots of features, decent video, and above-average audio. It falls short in Internet offerings, however, and its interface and remote could use a makeover.

پاناسونیک:

Pros: Decent Picture Quality. Decent design.

Cons: Horrible UNBEARABLE constant fluctuating buzzing sound. Viera Cast is slow and choppy.

Summary: I did a lot of research before purchasing this TV. The first thing I noticed is how much this TV buzzed. It was truly awful. Especially when the scenes on ...

و باز هم:
پاناسونیک:

Pros
Great picture in 2D and 3D,Excellent contrast ratio: over 5000:1,Accurate colours: average deltaE of 2,Virtually no crosstalk,Very wide viewing angles,
Cons
Sound quality only just average,Glossy screen picks up reflections,High energy consumption: 255 W,Design beginning to show its age,Poor brightness levels in lighter scenes

شارپ:

Pros
Attractive results in 2D and 3D,Accurate colours: average deltaE of 2.8,No clouding on the unit we tested,Matte display largely immune from reflections,Low energy consumption: 80 W
Cons
Narrow viewing angles,Slightly disappointing contrast ratio (1576:1,Not much crosstalk but more visible than on a plasma,Media player not up to scratch,Mediocre remote with no backlit buttons

3.اما به عنوان حسن ختام
بحث خیلی جالبی فرمودی درباره باز تولید مشکی ضعیف شارپ:)چرا یهو باز تولید افتضاح پاناسونیک یادت رفت؟11میدونم شما کاملا بی غرض مشاوره میدی:
Color and contrast problems cropped up as well. The TC-P42ST30 tended to apply red or orange tints over light colors, so pale skin tones often ended up looking sunburned. Scenes often appeared dark or oversaturated.
4.اما نکته ی که یوزر لاو بیست و یک یاد آوری کردن و اشتباه من رو تصحیح کرد:در مورد گوستینگ تایم هم بد نیست یه ریویویی داشته باشید:
شارپ:

پاناسونیک

پاناسونیک همه ش خوبیه!میبینی که!به این میگن مشاوره ی بی غرض!
در ضمن آقای پاناسونیک برو سه بعدی این پاناسونیک رو با این آشغال تست کن شما که به چشمات شک نداری(به نظر میاد تحریف واقعیت از علائق شماست و اشکال چشم شما نیست)!سکته های تصویری پاناسونیک رو با شارپ مقایسه کن!البته احتمالا شما جزو گروهی هستی که 3بعدی واست زیاد مهم نیست!یا احتمالا حرف چشمتون رو به نفع پاناسونیک عوض میکنی!
ببین جناب متاسفانه این نگاهی که شما اینجا به عنوان مشاور به محصولات داری بده.
این که قبول هم نمیکنید دارید اشتباه میکنید خیلی بد تره.
متاسفانه نبود ناظر کار بلد و یا بی خیالی طی کردنشون هم همین مشکلات رو ایجاد میکنه که شما بیای یه سایت بخونی و بیای دیمی و هرجور تو مغزت نتیجه میگیری به ملت بگی خرید شارپ پول دور ریختن!ملت پاناسونیک بخرید!من به عنوان یه خریدار این همه در باره ی مدلای مورد نظرم تحقیق میکنم و شما به عنوان مشاور خرید در حالیکه فقط از پاناسونیک به مردم مشاوره میدی(نه شارپ نه فیلیپس نه توشیبا و نه سونی فقط شارپ st30 , vt30) یکجانبه خریدار رو به اشتباه میندازی.متاسفانه ضعف اکثر خریدار ها تو زبان اونا رو محدود میکنه به نظرات سطحی شما!
سوات!من هم در حد درست نوشتن دغدغه هست حتما.

love021
04-12-2011, 03:56
توهم برند رو شما داری باز منتشر میکنی!
1.شما میگه تصویر مشکی رو آبی میده!بعد برات دلیل آوردم ماله منحنی گامای تولید رنگش هست که آبیه میگی ماله حرارت رنگه!؟ الان با توجه به محرم زدی صحرای کربلا میگی مشکی به آبی میزنه ماله خرابیه شارپه!.برادر ویکی پدیا رو سرچ کن کالر تمپرچر ببین توضیح داده با شکل تفهیم میشی!نوشته اشکال باز تولید بالای رنگ آبی حل میشه شما بگو شارپ اخه!
استاندارد کارخونه ی شارپ

ماله پاناسونیک

حتما میبینی و نیاز به توضیح نیست.البته نیازی هم نیست که بگیم شارپ deltaE 2.8 میده و شاهکار موورد نظرت 2!

2.از سایت سینت دلیل آوردی که( البته در مورد ST30 گفتن این سایت اغراق کرده:I'm assuming CNet didn't use the ST30 enough to see the really horrible brightness adjustment issue that it displays, otherwise it wouldn't have received a better review than this TV.)

شارپ 3 و پاناسونیک 3.5 گرفته واقعا آشغال بودن شارپ مشخص شد!چرا مثل مسئولین عزیز همه چیز رو نمیگی؟از همون سایت شارپ از نظر یوزر ها 5 ستاره و پاناسونیک 3 ستاره گرفته!چقدر شارپ آشغاله!شما که دست به سایتت خوبه اینها رو هم بخون:

شارپ:

The good: The Sharp LC-LE830U has a picture with relatively accurate color in bright areas, good video processing, and the ability to handle bright rooms well. Its feature set offers excellent help and support options, built-in Wi-Fi, and a remote with three programmable keys to easily access favorite apps. It's also quite compact and energy-efficient.

The bad: Reproduces lighter black levels; poor screen uniformity; dark areas tinged blue; separate interfaces for apps and widgets can be confusing; somewhat generic styling.

پاناسونیک:

The good: The Panasonic TC-PST30 has excellent overall picture quality, with deep black levels, accurate color, and solid video processing. It can handle 1080p/24 sources well and exhibits the nearly perfect screen uniformity of plasma, as well as solid 3D picture quality. Its Internet suite is simple to use yet content-rich, and it includes a Wi-Fi dongle.

The bad: The chunky ST30 seems dated by today's flat-panel TV design standards. Picture quality flaws include limited brightness--a liability especially in bright rooms--and less-saturated color in its most accurate picture mode. The ST30 has fewer picture controls than the competition, doesn't include 3D glasses, and uses significantly more power than LCD TVs.
پاناسونیک همه ش خوبیه!میبینی که!یعنی این که دقیقا 4 برابر شارپ برق میبلعه اصلا یه چیزه خوبیه!

در ضمن آقای پاناسونیک برو سه بعدی این پاناسونیک رو با این آشغال تست کن!سکته های تصویری پاناسونیک رو با شارپ مقایسه کن!البته احتمالا شما جزو گروهی هستی که 3بعدی واست زیاد مهم نیست!

باز هم:
شارپ:

Pros: Great color rendition, easy to adjust. Wireless setup easy (and it self-updates). No blooming, level adjusting to speak of. Decent in-TV audio (for what that's worth). Watched a number of movies (No Country for Old Men, Wall-E, Blade Runner, eps. of BBC'
Cons: There was a bit of unevenness, noticeable mainly in the upper edge, but it's very slight when the screen is anything other than black, and rarely an issue. Much less an issue than the drastic automatic

level adjustments that caused me to return the Panaso

رفیق شما:

Pros: Price,HD 1080p,3D ready,HDMI 1.4 w/ Audio Return Channel - very convenient,Viera Cast,Wireless Connectivity,Easy remote control,DLNA Support - good feature but buggy,Sturdy tilted stand.

Cons: Quality is ok but not the greatest for the price,Limited brightness best use at night only,Produce lot of heat and consumes more power than LCD,Viera Cast is very slow and choppy. Limited number of apps,Netflix audio is buggy,DLNA is buggy, it's
Good as secondary TV

بازم بخونیم برای روشن شدن اذهان عمومی بد نیست:
شارپ:

I love the TV. I had a Sharp Aquos before but this new Quattron set has an amazingly clear picture! NOTE: When I ordered the set, I called in to Amazon to enquire about details on the WiFi. I have an NHL streaming subscription and much of the reason I bought the new set was to enjoy cable less viewing of the hockey games, streamed from my computer. The new set only goes to "preset" URLs and you cannot (at this time) enter any new ones. Bottom line: I am back to cables again,which I had to buy more of because there is no S-Video plug on the new set.(I am using new SVGA cables and the picture is great.) Its just that I have cables running from the office and across the Hall to the TV in the bed room,which I have to hook up for each game. The lady at Amazon was certainly not aware of the limited functionality of the built in "browser". PS: The Sharp techs say they will pass on my comments to Management. There should be a way to customize the presets,even for a fee.

پاناسونیک از پی سی ورلد:.

Pros

Easy to use and configure
Excellent slideshows
Includes 3D, Wi-Fi, USB, and SD Card support

Cons

Distorted sound
Menus not always intuitive
Unexceptional image quality

Bottom Line

The Panasonic TC-P42ST30 seems like a good deal for a 42-inch 3D HDTV, but the audio and video quality are both lacking, and the set doesn't come with 3D glasses.

بازم شارپ از پی سی ورلد:

Pros

Good built-in audio and image quality
Decent price for the size and feature selection

Cons

Interface and remote need a redesign
Relatively few Internet services supported

Bottom Line

The Sharp LC-830U delivers lots of features, decent video, and above-average audio. It falls short in Internet offerings, however, and its interface and remote could use a makeover.

پاناسونیک:

Pros: Decent Picture Quality. Decent design.

Cons: Horrible UNBEARABLE constant fluctuating buzzing sound. Viera Cast is slow and choppy.

Summary: I did a lot of research before purchasing this TV. The first thing I noticed is how much this TV buzzed. It was truly awful. Especially when the scenes on ...

و باز هم:
پاناسونیک:

Pros
Great picture in 2D and 3D,Excellent contrast ratio: over 5000:1,Accurate colours: average deltaE of 2,Virtually no crosstalk,Very wide viewing angles,
Cons
Sound quality only just average,Glossy screen picks up reflections,High energy consumption: 255 W,Design beginning to show its age,Poor brightness levels in lighter scenes

شارپ:

Pros
Attractive results in 2D and 3D,Accurate colours: average deltaE of 2.8,No clouding on the unit we tested,Matte display largely immune from reflections,Low energy consumption: 80 W
Cons
Narrow viewing angles,Slightly disappointing contrast ratio (1576:1,Not much crosstalk but more visible than on a plasma,Media player not up to scratch,Mediocre remote with no backlit buttons

اما به عنوان حسن ختام
بحث خیلی جالبی فرمودی درباره باز تولید مشکی ضعیف شارپ:)چرا یهو باز تولید افتضاح پاناسونیک یادت رفت؟11 میلی ثانیه که چیزی نیست!سهوی بود میدنم شما کاملا بی غرض مشاوره میدی:
شارپ:

پاناسونیک

ببین جناب متاسفانه این نگاهی که شما اینجا به عنوان مشاور به محصولات داری بده.
این که قبول هم نمیکنید دارید اشتباه میکنید خیلی بد تره.
متاسفانه نبود ناظر کار بلد و یا بی خیالی طی کردنشون هم همین مشکلات رو ایجاد میکنه که شما بیای یه سایت بخونی و بیای دیمی و هرجور تو مغزت نتیجه میگیری به ملت بگی خرید شارپ پول دور ریختن!ملت پاناسونیک بخرید!من به عنوان یه خریدار این همه در باره ی مدلای مورد نظرم تحقیق میکنم و شما به عنوان مشاور خرید یکجانبه خریدار رو به اشتباه میندازی.متاسفانه ضعف اکثر خریدار ها تو زبان اونا رو محدود میکنه به نظرات سطحی شما!
سوات!

LOL
آقا بنده خدا راست گفته دیگه بی سواتی!
اون دوتا عکس آخری که گذاشتی ماله input lag هستش چه ربطی به مشکی و سفید داره؟
اول برو یاد بگیر ببین عکسایی که نگا میکنی معنیش چیه بعد بیا با هم صحبت میکنیم!
یه چیز دیگه ام بهت بگم که یه وقت فکر نکنی خیلی زرنگی میدونم فشار بهت زیاد وارد میشه رفتی خواستی چیزی نقل و قول کنی نرو نظرات مردمو که چهارتا لنگه خودتن نقل و قول کن.
وقتیم میخوای یه جا یه چیزی بگی نرو selection کن همون سایتی که رفتی ازش عکس گذاشتی به سه بعدی st30 پنج تا ستاره داده به شارپ 4 تا.

حالا بریم سر قسمت سوپر خنده دار حرفت که واقعا نشون داد سواتت چقدره:

حتما میبینی و نیاز به توضیح نیست.البته نیازی هم نیست که بگیم شارپ deltaE 2.8 میده و شاهکار موورد نظرت 2!
بی سواد گامای 2 که ماله پاناسونیکه به 2.2 نزدکیتره تا 2.8 شارپ احتیاج به سواد در حد پنجم دبستان داره با سوات.
البته آخرش یه تشکر به خاطر اینکه فردا حسابی بچه های فرومو شاد میکنی ازت بکنم و بگم که برو خدارو شکر کن ناظرای انجمن تنبل شدن و گرنه فکر کنم از این به بعد باید تو فروم مجله گل آقا کامنت میزدی! :40:

your_star
04-12-2011, 04:26
LOL
آقا بنده خدا راست گفته دیگه بی سواتی!
اون دوتا عکس آخری که گذاشتی ماله input lag هستش چه ربطی به مشکی و سفید داره؟
اول برو یاد بگیر ببین عکسایی که نگا میکنی معنیش چیه بعد بیا با هم صحبت میکنیم!
یه چیز دیگه ام بهت بگم که یه وقت فکر نکنی خیلی زرنگی میدونم فشار بهت زیاد وارد میشه رفتی خواستی چیزی نقل و قول کنی نرو نظرات مردمو که چهارتا لنگه خودتن نقل و قول کن.
وقتیم میخوای یه جا یه چیزی بگی نرو selection کن همون سایتی که رفتی ازش عکس گذاشتی به سه بعدی st30 پنج تا ستاره داده به شارپ 4 تا.

حالا بریم سر قسمت سوپر خنده دار حرفت که واقعا نشون داد سواتت چقدره:
بی سواد گامای 2 که ماله پاناسونیکه به 2.2 نزدکیتره تا 2.8 شارپ احتیاج به سواد در حد پنجم دبستان داره با سوات.
البته آخرش یه تشکر به خاطر اینکه فردا حسابی بچه های فرومو شاد میکنی ازت بکنم و بگم که برو خدارو شکر کن ناظرای انجمن تنبل شدن و گرنه فکر کنم از این به بعد باید تو فروم مجله گل آقا کامنت میزدی! :40:

This graph shows the ghosting-time, measured in ms, that the TV takes to entirely remove the previous frame. The shorter the time, the more fluid moving images will appear.They are in light background dark and average!

آقای باسواد مشاور!
1.نوشته ی من در حال ادیت بود وهست و اشکالاتی رو که تذکر بدند تصحیح میکنم.شعور یه مشاور ولی حتما باید اینقدر باشه که توهین نکنه و اشتباهاتش رو تصحیح کنه
2. من خریدار تلوزیونم و نباید همه چیز رو درباره ی تی وی بدونم وگرنه وقتم رو با مشاوره های شما نمیگرفتم!همین مجیز گویی از پاناسونیک و سونی باعث شد فقط 1 شب وقت بذارم و ریویوها رو تو نت ببینم و برم 4 تا فروشگاه از نزدیک تی وی ها رو تست کنم و اطلاعات 1 شبه ی من به اندازه ی این همه وقتی که شما میذارید نیست.من ریویو ها رو براتون ردیف کردم تا ببینید یکجانبه گرایی یعنی چی!.شما هم به جای اینکه ایراد کار من رو با توهین بگیری میتونی خیلی مثل بچه ی آدم ایراد کارم رو بهم بگی و نیاز به توهین نیست.که امثال شما از پشت مانیتور توهین کردن رو خوب بلدید !
3.بله این که گفتم در مورد باز تولید مشکی هست اشتباه کردم مربوط به این عکس نبود و باعث شد نوشته ام رو تصحیح کنم.ممنون
4.درباره ی deltaE هم بله نمیدونستم!:)ممنون بابت تذکر که اون رو هم تصحیح میکنم الان:) بازم ممنون
5.من سعی کردم ازتمام سایتهایی که ریویو گذاشتن بذارم.حالا شما برو بقیه رو هم بذار.هدف نوشته برتری دادن به شارپ یا پاناسونیک نیست جالبه که اینو نفهمیدی.از پی سی ورلد(البته احتمالا از نظر شما چون پی سی ورلد نظر مخالف شما داره اقلیت فتنه گر محسوب میشه:31:) و سی نت و همه چند تا گذاشتم(ذهن مریض و توهم توطئه شماست که فکر میکنه من به زور دارم جهت میدم به نوشته)البته این که در مورد باقی نوشته نظر نمیدید عجیبه مگر این که شما هم معتقد باشی ریویو ها دروغ میگن یا خودم نوشتم
یه نفر زندانی هم خوب گفته :ادب مرد ...

love021
04-12-2011, 04:45
This graph shows the ghosting-time, measured in ms, that the TV takes to entirely remove the previous frame. The shorter the time, the more fluid moving images will appear.They are in light background dark and average!

آقای باسواد مشاور!
1.نوشته ی من در حال ادیت بود وهست و اشکالاتی رو که تذکر بدند تصحیح میکنم.شعور یه مشاور ولی حتما باید اینقدر باشه که توهین نکنه و اشتباهاتش رو تصحیح کنه
2. من خریدار تلوزیونم و نباید همه چیز رو درباره ی تی وی بدونم وگرنه وقتم رو با مشاوره های شما نمیگرفتم!همین مجیز گویی از پاناسونیک و سونی باعث شد فقط 1 شب وقت بذارم و ریویوها رو تو نت ببینم و برم 4 تا فروشگاه از نزدیک تی وی ها رو تست کنم و اطلاعات 1 شبه ی من به اندازه ی این همه وقتی که شما میذارید نیست.من ریویو ها رو براتون ردیف کردم تا ببینید یکجانبه گرایی یعنی چی!.شما هم به جای اینکه ایراد کار من رو با توهین بگیری میتونی خیلی مثل بچه ی آدم ایراد کارم رو بهم بگی و نیاز به توهین نیست.که امثال شما از پشت مانیتور توهین کردن رو خوب بلدید !
3.بله این که گفتم در مورد باز تولید مشکی هست اشتباه کردم مربوط به این عکس نبود و باعث شد نوشته ام رو تصحیح کنم.ممنون
4.درباره ی deltaE هم بله نمیدونستم!:)ممنون بابت تذکر که اون رو هم تصحیح میکنم الان:) بازم ممنون
البته این که در مورد باقی نوشته نظر نمیدید عجیبه مگر این که شما هم معتقد باشی ریویو ها دروغ میگن یا خودم نوشتم
خوشحال میشم اگه انگلیسیتون ضعیف نیست ریویو ها رو بخونی:31:

نه دیگه نشد!
وقتی یه چیزیو بلد نیستی اول برو خوب یاد بگیر بعد بیا در موردش یه جوری نظر بده که هر کی از راه میرسه فکر کنه دکترای تی وی شناسی گرفتی پس الان طبق گفته خودت تا حالا شما داشتی دیگرانو به اشتباه مینداختی :46:

حالا یه چیز دیگه ام بهت بگم که تو همون نقل وقولای خودت که توش زرنگ بازیم در آوردی برو اصلاح کن اون
255 واتی که زدی واسه مدل 50 اینچ st30 هست مصرف برق مدل 42 اینچش 180 واته هیچ آدم با سواتی نمیاد مصرف تی وی 50 اینچو با 40 اینچ مقایسه کنه!:31:

your_star
04-12-2011, 04:59
نه دیگه نشد!
وقتی یه چیزیو بلد نیستی اول برو خوب یاد بگیر بعد بیا در موردش یه جوری نظر بده که هر کی از راه میرسه فکر کنه دکترای تی وی شناسی گرفتی پس الان طبق گفته خودت تا حالا شما داشتی دیگرانو به اشتباه مینداختی :46:

حالا یه چیز دیگه ام بهت بگم که تو همون نقل وقولای خودت که توش زرنگ بازیم در آوردی برو اصلاح کن اون
255 واتی که زدی واسه مدل 50 اینچ st30 هست مصرف برق مدل 42 اینچش 180 واته هیچ آدم با سواتی نمیاد مصرف تی وی 50 اینچو با 40 اینچ مقایسه کنه!:31:
و خوب خیلی بده که یه شب اطلاعات من خیلی هم از خیل اطلاعات شما عقب نیست:
من 46 شارپ رو گفتم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید4 اینچ و این همه تفاوت.شرمنده میکنی
در باره ی 3d هم گفتی که شارپ 4 ستاره گرفته و پاناسونیک 5 تا.وقت بذار دلیلش رو هم بخون:
شارپ:
Image Quality: 3D

This TV is our first chance to test Sharp's attempts at on-the-fly 2D-to-3D conversion. Like most of its competitors, the results aren't great, and you don't really get the impression you're watching in three dimensions. You're better off sticking with Blu-ray 3D discs, even if you don't have that many.

With real 3D content, the quality is good. Objects seem to leap out of the screen and you get a real sense of depth of field. Better still, the responsive Quattron panel means there's virtually no evidence of crosstalk, the irritating interference between the video streams designed for the left and right eyes.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

With a perfect result, we shouldn't see any trace of the 'R' frame on the left, and, vice versa, none of the 'L' frame on the right. For the time being, only plasmas from Samsung and Panasonic get this right.

So you can get stuck into 3D straight away, Sharp has decided to include the transmitter inside the TV itself, and a pair of active glasses come with the LE830. They're bulky and heavier than usual which makes them uncomfortable to wear.

پاناسونیک:

As we suspected, the ST30 puts in a great performance in 3D. Objects really seem to leap out of the screen and there's a great sense of depth of field. However, there's a little bit of crosstalk—interference between the signals for the left and right eye. White lines and objects against a dark background are particularly affected, but apart from these specific cases, crosstalk, a phenomenon that's common on LCD TVs, is largely absent here.

Here's what we saw when looking through the glasses (Panasonic ST30 above, Samsung D8000 below):

With a perfect result, we shouldn't see any trace of the 'R' frame on the left, and, vice versa, none of the 'L' frame on the right. For the time being, only plasmas from Samsung and Panasonic get this right.

There's not actually all that much 3D content available at the moment, so Panasonic has included a filter that offers 2D-to-3D conversion. Just like all of the other attempts we've seen, it really can't hope to rival native 3D content. The results really aren't great and make this feature a little pointless.

If you don't get a free pair of 3D glasses with the GT30, you're not going to get any with the cheaper ST30 either. That means you can add the cost of buying the whole family 3D glasses to the price of your new TV, and the bill soon mounts up. We're glad to see that Panasonic offers several sizes, including large, medium and kid's frames.

میبینید که شارپ تصویرش بدون کراس تاک هست ولی عینکهای سنگین تری داره.پاناسونیک اما کراس تاک داره و عینکهای سبک تر!
البته این تاکید به آشغال بودن شارپ هم منو همین طور بی دلیل یاد دیالوگای فتح الله زاده و مایلی کهن تو برنامه ی ورزش و مردم میندازه:31:من دکترا دارم شارپ چیه؟تو تو تو تو تو تو

love021
04-12-2011, 05:10
و خوب خیلی بده که یه شب اطلاعات من خیلی هم از خیل اطلاعات شما عقب نیست:
من 46 شارپ رو گفتم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید4 اینچ و این همه تفاوت.شرمنده میکنی

اون بالا نوشته ریویو واسه مدل 40 اینچشه مصرف 80 واتم ماله 40 اینچه احتمالا واسه بقیه مدلارو اندازه نگرفته ولی خدائیش خودت خندت نگرفته le800 با st30 مقایسه میکنی؟
از توی همون سایت که خودت گذاشتی کنتراست شارپو زده:
1576:1
عمق رنگ مشکیشو زده:
0.11 کاندلا به متر مربع

کنتراست st30 یو زده:
بالای 5000:1
عمق مشکی
0.01 کاندلا به متر مربع

میدونی یعنی چی ؟
یعنی کنتراست st30 بیشتر از 3 برابر بهتره عمق رنگ مشکیشم 11 برابر بالاتره آخه چطوری روت شده اومدی مقایسه میکنی؟ والا اگه من بودم به این شارپه آشغالم نمیگفتم بازم رعایت ادبو کرده به نظر من :13:

your_star
04-12-2011, 05:22
اون بالا نوشته ریویو واسه مدل 40 اینچشه مصرف 80 واتم ماله 40 اینچه احتمالا واسه بقیه مدلارو اندازه نگرفته ولی خدائیش خودت خندت نگرفته le800 با st30 مقایسه میکنی؟
از توی همون سایت که خودت گذاشتی کنتراست شارپو زده:
1576:1
عمق رنگ مشکیشو زده:
0.11 کاندلا به متر مربع

کنتراست st30 یو زده:
بالای 5000:1
عمق مشکی
0.01 کاندلا به متر مربع

میدونی یعنی چی ؟
یعنی کنتراست st30 بیشتر از 3 برابر بهتره عمق رنگ مشکیشم 11 برابر بالاتره آخه چطوری روت شده اومدی مقایسه میکنی؟ والا اگه من بودم به این شارپه آشغالم نمیگفتم بازم رعایت ادبو کرده به نظر من :13:

کنتراست شارپ ا به 2400 هست و با تغییری که اونا دادن برای تست تبدیلش کردن.بخون خودت.بله در این مورد پاناسونیک بهترین مانیتور بازار هست.
باز هم میگم قصد مقایسه نیست مشکل اینه که اینجا یه گروه جمع شدن میگن فقط پاناسونیک(تو تو تو تو!) و به خریدار در مورد کاستی های پاناسونیک با آرامش تمام دروغ میگن.من نباید مقایسه کنم وظیفه ی مشاوره که داره مشاوره میده(حالا یکی مرام میذاره راست میگه یکی هرچی دلش بخواد) من ریویو های سایتهایی رو آوردم که شما برات مهم نیست!شما که مشاوری برات مهم نیست و نظر خودت رو ارجح میدونی!یا نمیخونی یا نمیخوای بخونی و با پر رویی تمام میگی من وهرکی از پاناسونیک اشکال بگیره اشتباه میکنه.
بالاترین کنتراست رو دادن دلیل بر بهترین بودن نیست!وگرنه این همه شرکت چینی و کره ایی هم میتونن این کار رو بکنن!یعنی الان سامسونگ های 1:5000 با پاناسونیک یکین؟بس کنید این سفسطه بازی و مغالطه خاص ایرانی جماعت رو
یه تلوزیون باید بتونه همه چی رو در حد نرمال داشته باشه که شارپ این جوره ولی پاناسونیک یا عالیه یا اشکال عمده داره!چرا ریویوها رو نمیخونید.؟چرا هرکی نظر مخالف تو باشه اشتباه فکر میکنه؟دگماتیسم و جمود تا کجا واقعا؟دگماتيسم يعني اين که بگي شارپ و سوني و فليپس آشغالن فقط پاناسونيک.دگماتيسم يعني از اول تا الان به زور ميخواي بگي پاناسونيک ايرادي نداره!

در آخر هم محض اطلاع شما بگم که شارپ 70 اینچ 137 وات مصرف انرژی داره نصف پاناسونیک 50 اینچ.البته شما فک کن ده برابر پاناسونیکه.کی یه کیه؟ به مشتریها هم همینو بگو

your_star
04-12-2011, 05:31
و یه نکته ای که از اول هم اشاره کردم
من بیشتر دنبال Philips 46PFL9706H بودم.(خودم پیدا کردم و اینجا کسی نگفت!اما چون نتونستم با قیمت منصفانه پیدا کنم شارپ رو گرفتم.خرید از بانه هم به دلیل عجله مقدور نبود.
اما اینجا اصلا کسی اینو به خریدار توصیه نمیکنه و باز همون جریان پاناسونیک خوبه و فلیپس اخه تکرار میشه!یعنی مشاور اینقدر زحمت نمیده بره درباره ی این مدل بخونه تا یه پیشنهاد درست بده

kambiz11000
04-12-2011, 06:11
من بیشتر دنبال Philips 46PFL9706H بودم.(خودم پیدا کردم و اینجا کسی نگفت!اما چون نتونستم با قیمت منصفانه پیدا کنم شارپ رو گرفتم.خرید از بانه هم به دلیل عجله مقدور نبود.
اما اینجا اصلا کسی اینو به خریدار توصیه نمیکنه و باز همون جریان پاناسونیک خوبه و فلیپس اخه تکرار میشه!یعنی مشاور اینقدر زحمت نمیده بره درباره ی این مدل بخونه تا یه پیشنهاد درست بده

شما تصویر VT30 ST30 از نزدیک دیدید؟ که میگید فیلیپس و شارپ بهتره؟ چون با عجله خرید کردید پس انتخواب خوبی هم نمیتونید داشته باشید. ضمنا شما از پاناسونیک فقط ST30 رو مورد بررسی قرار دادید.

your_star
04-12-2011, 06:25
شما تصویر VT30 ST30 از نزدیک دیدید؟ که میگید فیلیپس و شارپ بهتره؟ چون با عجله خرید کردید پس انتخواب خوبی هم نمیتونید داشته باشید. ضمنا شما از پاناسونیک فقط ST30 رو مورد بررسی قرار دادید.
سلام بودجه ی من در حد 2.5 بود و vt30 از انتخاب خارج بود
فلیپس رو برادرم تو کانادا داره و موقع خرید با پاناسونیک ها مقایسه کرده بود و من هم ریویو هاش رو تو نت خوندم.از پاناسونیک ریتینگ بالاتری داره.ملاک این بود
شلرپ و پاناسونیک رو به لطف کسی که نمایندگی مادیران رو هم داره کنار هم تست کردم.تفاوت تصویر در آبی نشون دادن شارپ بود که به راحتی حل شد .من تفاوت کنتراست رو برای پاناسونیک بهتر دیدم.رنگهای شارپ رو زنده تر به نظرم این زنده تر و طبیعی تر بودن رنگها خیلی بارز هست(بگذریم که اساتید عمق رنگ مشکی رو ملاک میدونن اینجا).البته شاید اگه محیط پر نور فروشگاه نبود تصویر پاناسونیک بهتر هم میشد.
چیزی که همه ی ریویو هامیگن.از نظر من و یه تعدادی مثل من خرید شارپ در برابر st30 بهتره به دلایلی که گفتم.
من نمیگم انتخاب من درسته دوست من.به پیشنهادهای جهت دار اعتراض دارم که اشکالات بعضی مدلها گفته نمیشه و خوبیهای بقیه نادیده گرفته میشه.
من هم میدونم مدلهای سامسونگ و ال جی ضعیف ترن اما نگاه کنید چه طور تمام مدلهاشون رو این جا مسخره میکنن!در حالیکه تو خیلی سایتها تعدادی از همین مدلها منتخب منتقدین میشن کنار مدلهای سونی و...
کافیه یه کم به تفاوت مشاوره دادن بین تی وی و لپ تاپ و پلیر تو فروم دقت کنید.فقط تو این بخش هست که اینقدر تعصب روی برند هست.

kambiz11000
04-12-2011, 07:56
سلام بودجه ی من در حد 2.5 بود و vt30 از انتخاب خارج بود
فلیپس رو برادرم تو کانادا داره و موقع خرید با پاناسونیک ها مقایسه کرده بود و من هم ریویو هاش رو تو نت خوندم.از پاناسونیک ریتینگ بالاتری داره.ملاک این بود
شلرپ و پاناسونیک رو به لطف کسی که نمایندگی مادیران رو هم داره کنار هم تست کردم.تفاوت تصویر در آبی نشون دادن شارپ بود که به راحتی حل شد .من تفاوت کنتراست رو برای پاناسونیک بهتر دیدم.رنگهای شارپ رو زنده تر به نظرم این زنده تر و طبیعی تر بودن رنگها خیلی بارز هست(بگذریم که اساتید عمق رنگ مشکی رو ملاک میدونن اینجا).البته شاید اگه محیط پر نور فروشگاه نبود تصویر پاناسونیک بهتر هم میشد.
چیزی که همه ی ریویو هامیگن.از نظر من و یه تعدادی مثل من خرید شارپ در برابر st30 بهتره به دلایلی که گفتم.
من نمیگم انتخاب من درسته دوست من.به پیشنهادهای جهت دار اعتراض دارم که اشکالات بعضی مدلها گفته نمیشه و خوبیهای بقیه نادیده گرفته میشه.
من هم میدونم مدلهای سامسونگ و ال جی ضعیف ترن اما نگاه کنید چه طور تمام مدلهاشون رو این جا مسخره میکنن!در حالیکه تو خیلی سایتها تعدادی از همین مدلها منتخب منتقدین میشن کنار مدلهای سونی و...
کافیه یه کم به تفاوت مشاوره دادن بین تی وی و لپ تاپ و پلیر تو فروم دقت کنید.فقط تو این بخش هست که اینقدر تعصب روی برند هست.

سلام مدلهای سامسونگ که منتخب منتقدین میشن نمونش پلاسمای D7000 و D8000 هست که توی ایران موجود نیست و گویا نخواهد آمد مدلهای الجی هم یه سری تقلبی پیدا شد که توصیه نمیشه و دستکاری میشن مدلهای شارپ مونتاژ داخل کشور هم جنس اصلی نیست و درجه 2 و3 هست . LG samsung sharp نکنولوژِی بسیار بالایی دارند ولی متاسفانه تو بعضی کشورها مثل ایران جنس اصلیشون کم پیدا میشه. در مورد بودجتون(نه پیشنهاد) هم VT30 42 با گارانتی 2300000 و بدون گارانتی 50 2500000 که با بودجتون میخورد دیگه انتخواب با خودتونه که انتخواب هم کردید . به نظر من بحث با تعصب هم فایده نداره.

your_star
04-12-2011, 10:04
سلام مدلهای سامسونگ که منتخب منتقدین میشن نمونش پلاسمای D7000 و D8000 هست که توی ایران موجود نیست و گویا نخواهد آمد مدلهای الجی هم یه سری تقلبی پیدا شد که توصیه نمیشه و دستکاری میشن مدلهای شارپ مونتاژ داخل کشور هم جنس اصلی نیست و درجه 2 و3 هست . LG samsung sharp نکنولوژِی بسیار بالایی دارند ولی متاسفانه تو بعضی کشورها مثل ایران جنس اصلیشون کم پیدا میشه. در مورد بودجتون(نه پیشنهاد) هم VT30 42 با گارانتی 2300000 و بدون گارانتی 50 2500000 که با بودجتون میخورد دیگه انتخواب با خودتونه که انتخواب هم کردید . به نظر من بحث با تعصب هم فایده نداره.
ممنون از وقتی که میذاری دوست من.
شما اطلاع موثقی از دسته دوم بودن یا سوم بودن شارپها و مانیتورهای مادیران دارید؟این هم خوب یه جور تعصبه که شما میگید.
در مورد شارپ نمیدونم اما در مورد مانیتورها مطمئن هستم که ای طور نیست.

ali703
04-12-2011, 10:15
دوستان من میخوام با 400 تومن یه lcd خوب بگیرم چی پیشنهاد میکنید؟

warrio
04-12-2011, 12:20
این شارپ ال ای 830 یو من خیلی جاها دیدم مشکیش خیلی افتضاحه در حد lcd یای 2 سال پیش سامسونگ کنتراست داره.

*Alucard*
04-12-2011, 13:34
یه دفعه دیگه ببینم موقع بحث به هم دیگه توهین کردین و یا با لحن تمسخر آمیز جواب هم دیگرو دادین دسترسی اون کسی که بحث رو شروع کرده و کسی که جواب داده با هم قطع میشه فرقیم نداره چه کسی باشه.

............
04-12-2011, 18:26
دوستان من میخوام با 400 تومن یه lcd خوب بگیرم چی پیشنهاد میکنید؟

Xvision با این قیمت مدلهای نسبتا خوبی دارد.

ghafas man
04-12-2011, 18:29
در ضمن معایبnx720 نسبت به hx800 چیه؟
کسی جواب مارو نمیده

armin_gera
04-12-2011, 18:34
دوستان بین مدل های سونی ex720 و nx720 و پاناسونیک st30 کدوم بهتره؟
اول کدوم؟دوم کدوم و سوم کدوم خوبه؟
ممنون

ghafas man
04-12-2011, 18:55
ببخشید hx800 سنسور تشخیص حضور فرد تو مشخصاتش نیست در صورتی که تو تاپیک ها گفتن داره میشه کسی توضیح بده،در ضمن kdl با klv این tv خیلی از نظر امکانات با هم متفاوته؟

kia.Tahamtan
04-12-2011, 22:59

سلام دوست عزیز
اطلاعات شما کاملا درسته
مدل PFL9705 جزو Full LED های خوب هست و همچنین پلاسمای پایونیر.اما خب قیمت ها بالای 3میلیون که با توجه به قیمت و کیفیت مناسب شارپ و پنل خوب این TV به شما در انتخابتون تبریک میگم و مبارک باشه. من خودم چشم بازار در آوردم بالاخره شارپ خریدم.

kia.Tahamtan
04-12-2011, 23:05
ممنون از وقتی که میذاری دوست من.
شما اطلاع موثقی از دسته دوم بودن یا سوم بودن شارپها و مانیتورهای مادیران دارید؟این هم خوب یه جور تعصبه که شما میگید.
در مورد شارپ نمیدونم اما در مورد مانیتورها مطمئن هستم که ای طور نیست.

دوستان عزیز در مورد کیفیت و تکنولوژی شارپ همین بس که کمپانی دوست داشتنی Apple خط تولید تمام LCD هاشو به SHARP محول کرده.

kia.Tahamtan
04-12-2011, 23:28
امکانش هست بین مارک های سامسونگ و سونی پیشنهاد بدین

دوست عزیز بهتره سمت سامسونگ نری چون اصولا دیگه TV نیستن و بیشتر تجاریه
من به شخصه کیفیت تصویر و تکنولوژی پایونیر ، فیلیپس و شارپ رو پسندیدم و خودم بخاطر وجود نمایندگی مادیران و محترم شمردن مشتری شارپ LE700M گرفتم و همین الان هم دارم لذت می برم.
سونی مدل HX 925 هم تلویزیون خوبیه
باز هم میگم از تلویزیون تصویر خوب بخواه ما بقی امکانات با رسیورها و پلیرها قابل پوشش هستن.

mzy
04-12-2011, 23:59
دوستان بین مدل های سونی ex720 و nx720 و پاناسونیک st30 کدوم بهتره؟
اول کدوم؟دوم کدوم و سوم کدوم خوبه؟
ممنون

1-st30
2-nx720
3-ex720

jalalkarimi
05-12-2011, 00:53
سلام به همه دوستان
سامسونگ چند مدل full LED داره ؟ این مدل 40D6920 3D فول LED هستش ؟
در کل خیلی فول بودن و نبودن فرق میکنه ؟
ممنون

poonel
05-12-2011, 07:29
سامسونگ Full LED نداره.
D6920 فول LED نیست. Edge LED هست.
Full LED بودن توی کنتراست خیلی موثره.

myleila
05-12-2011, 09:15
سلام

دوستان سه بعدی های اکتیو فیلمای سه بعدیشون با سه بعدی های پسیو فرق میکنه ؟ ... اگه اینجوریه که باید دو نمونه فیلم 3 بعدی داشته باشیم ؟

یکی اینی که دوتا تصویر کنار هم هست و یکی اونی که تصویر به صورت دوتایی و نا مشخص دیده میشه

درست میگم ؟

jalalkarimi
05-12-2011, 11:58
سامسونگ Full LED نداره.
D6920 فول LED نیست. Edge LED هست.
Full LED بودن توی کنتراست خیلی موثره.

ممنون راهنمائیتون
ممکنه چند مدل FULL LED معرفی کنید .
سایز 40 یا 42
متشکرم

mask24
05-12-2011, 14:01
با سلام . دوستان من دیشب یه led ex52 46 سونی خریدم . می خواستم نظرتونو در موردش بدونم . و فرقش با Ex520 چیه؟راستی 1500000 خریدم بی گارانتی . ممنون
کسی از دوستان یه کمکی نمی کنه؟راستی چرا روی جعبه تلویزیون نوشته lcd coluor tv ? وسطش نوشته edge led?

*Alucard*
05-12-2011, 15:58
کسی از دوستان یه کمکی نمی کنه؟راستی چرا روی جعبه تلویزیون نوشته lcd coluor tv ? وسطش نوشته edge led?

LED TV همون LCD هست کلا LCD به صفحه ای میگن که از کریستال مایع ساخته شده و تحت تاثیر بار مغناطیسی زاویه دار میشه و با عبرو نور از خلال اون طیف رنگ مورد نظر رو پخش میکنه (ساب پیکسل) تا اینجای کار همه چیز بین LCD و LED مشترک هست ولی مسئله ای که تفاوت ایجاد میکنه این هست که این صفحه LCD به خودی خود از خودش نوری نداره و باید یک منبع نورانی سفید رنگ از پشت تابیده بشه تا قابلیت مرئی شدن پیدا کنه به نوری که از پشت تابیده میشه نور Backlight یا نور پشتی گفته میشه این نورها در LCD های معمولی توسط لامپهای فلورسنتی CCFL تولید میشن در LED TV ها توسط دیودهایی که بهشون مختصرا LED میگن برای همین تفاوت در LCD معمولی و LCD هایی که بهشون LED TV میگن فقط در نور Backlight هست.
خود LED TV ها بسته به محل قرار گیری LED هاشون به چند دسته تقسیم میشن که تفاوتشون بیشتر در نحوه چیدمان هست Edge همونطور که از اسمش هم مشخص هست به LED هایی گفته میشه که در گوشه های کابینت پنل جاسازی شده به نوع دیگه که LED ها در اونها مستقیم در پشت صفحه LCD جاسازی شده باشه Direct LED گفته میشه بعضی مارکها به این نوعFull LED هم میگن...
Full LED بودن به خودی خود مزیت زیادی نداره مگر اینکه به سیستم کنترل نور دهی منطقه ای یا Local dimm مجهز شده باشه که باعث بالا رفتن کنتراست حقیقی و بیشتر شدن عمق و زیبایی تصویر میشه که این مورد رو در مکانهایی که نور کمی دارن مثل محیط منزل متوجه میشید.

poonel
05-12-2011, 16:47
ممنون راهنمائیتون
ممکنه چند مدل FULL LED معرفی کنید .
سایز 40 یا 42
متشکرم

سامسونگ و ال جی های امسال که Full LED تو بازار ندارند.
پارسال LG LX9500 و LE8600 بود که بردنشون.

سونی فقط یه مدل HX925 داره که بهش میگه Intelligent Peak LED . فکر می کنم همون Full LED باشه.
فقط 46 و 55 داره. قیمتهاشون 46 4.300.000 و 55 7.000.000

mask24
05-12-2011, 20:49
LED TV همون LCD هست کلا LCD به صفحه ای میگن که از کریستال مایع ساخته شده و تحت تاثیر بار مغناطیسی زاویه دار میشه و با عبرو نور از خلال اون طیف رنگ مورد نظر رو پخش میکنه (ساب پیکسل) تا اینجای کار همه چیز بین LCD و LED مشترک هست ولی مسئله ای که تفاوت ایجاد میکنه این هست که این صفحه LCD به خودی خود از خودش نوری نداره و باید یک منبع نورانی سفید رنگ از پشت تابیده بشه تا قابلیت مرئی شدن پیدا کنه به نوری که از پشت تابیده میشه نور Backlight یا نور پشتی گفته میشه این نورها در LCD های معمولی توسط لامپهای فلورسنتی CCFL تولید میشن در LED TV ها توسط دیودهایی که بهشون مختصرا LED میگن برای همین تفاوت در LCD معمولی و LCD هایی که بهشون LED TV میگن فقط در نور Backlight هست.
خود LED TV ها بسته به محل قرار گیری LED هاشون به چند دسته تقسیم میشن که تفاوتشون بیشتر در نحوه چیدمان هست Edge همونطور که از اسمش هم مشخص هست به LED هایی گفته میشه که در گوشه های کابینت پنل جاسازی شده به نوع دیگه که LED ها در اونها مستقیم در پشت صفحه LCD جاسازی شده باشه Direct LED گفته میشه بعضی مارکها به این نوعFull LED هم میگن...
Full LED بودن به خودی خود مزیت زیادی نداره مگر اینکه به سیستم کنترل نور دهی منطقه ای یا Local dimm مجهز شده باشه که باعث بالا رفتن کنتراست حقیقی و بیشتر شدن عمق و زیبایی تصویر میشه که این مورد رو در مکانهایی که نور کمی دارن مثل محیط منزل متوجه میشید.
ممنون . می خواستم بدونم led ex52 با led ex520 فرقی می کنه یا یکیه؟

ghafas man
05-12-2011, 21:28
آیا hx800 نسبت بهex720 کیفیت بهتری داره یا نه،در ضمن kdl با klv این hx800 خیلی از نظر امکانات با هم متفاوته؟

amir4iran
06-12-2011, 14:01
دوستان من خیلی دنبال ال ای دی سه بعدی هستم، جدا از مسائل مربوط به تفاوت های اکتیو یا پسیو، لطفا با توجه به قیمت مدل ها نظر خودتون رو بگید...
طبق بررسی من قیمت برای سونی 40ex720 قیمت 1.500 سامسونگ d6960 بدون سینما خانگی(چون لازم ندارم) 1.600 و C7770 حدود 1.550 و ال جی با پس دادن سینما خانگی و کارت هدیه حدود 1.720 می باشد. هدایای سونی شامل 1 عینک، و قیمت هر عینک اضافه 45 تومان، سامسونگ D6960 دو سال مبین نت و کارت قرعه کشی و دو عینک رایگان و مدل C7770 دارای دو عینک اضافه و هر عینک اضافه 35 تومان، و ال جی 9 عینک و یک سال اینترنت می باشد.
با تشکر
لازم به ذکر است من 40 یا 42 اینچ بیشتر نمی خوام، سه بعدی برام خیلی مهم است ، همچنین ساپورت کردن هارد اکسترنال و خواندن فرمتهای مختلف صوتی و تصویری مخصوصا M2TS سه بعدی توسط پلیر تلویزیون از نکات مهم انتخاب من خواهد بود.

david-ebi
06-12-2011, 17:03
دوست عزیز بهتره سمت سامسونگ نری چون اصولا دیگه TV نیستن و بیشتر تجاریه
من به شخصه کیفیت تصویر و تکنولوژی پایونیر ، فیلیپس و شارپ رو پسندیدم و خودم بخاطر وجود نمایندگی مادیران و محترم شمردن مشتری شارپ LE700M گرفتم و همین الان هم دارم لذت می برم.
سونی مدل HX 925 هم تلویزیون خوبیه
باز هم میگم از تلویزیون تصویر خوب بخواه ما بقی امکانات با رسیورها و پلیرها قابل پوشش هستن.
دوست عزیز و خوب و مهربان من بنده دقیقا برعکس شما با مقایسه عملی این چند برندی که نام بردید دقیقا در نهایت ال ای دی سامسونگ مدل 46d6960 را انتخاب کردم که اگر پول بیشتری داشتم قطعا یک مدل بالاتر یعنی 46d7770 را انتخاب میکردم و الان دارم از کیفیت تصویر و سه بعدی و اسمارت واقعی بودن آن لذت میبرم. به خاطر حساسیتی که در خرید تلویزیون دارم در پستهای دیگه و در تاپیکهای دیگه کامل توضیح داده ام که چه تست عملی از این برندها گرفتم تا به سامسونگ رسیدم:11:

jsaleh11
06-12-2011, 18:49
دوست عزیز و خوب و مهربان من بنده دقیقا برعکس شما با مقایسه عملی این چند برندی که نام بردید دقیقا در نهایت ال ای دی سامسونگ مدل 46d6960 را انتخاب کردم که اگر پول بیشتری داشتم قطعا یک مدل بالاتر یعنی 46d7770 را انتخاب میکردم و الان دارم از کیفیت تصویر و سه بعدی و اسمارت واقعی بودن آن لذت میبرم. به خاطر حساسیتی که در خرید تلویزیون دارم در پستهای دیگه و در تاپیکهای دیگه کامل توضیح داده ام که چه تست عملی از این برندها گرفتم تا به سامسونگ رسیدم:11:
با سلام
اول به شما تبریک میگم به خاطر ادب و شخصیت ممتازی که دارید چون برعکس برخی از افراد، خیلی محترمانه به دوستان پاسخ می دهید. انشالله همه و اول از همه بنده از شما این اخلاق حسنه را یاد بگیریم. چون فرمودید که در مورد سامسونگ زیاد پرس و جو و تحقیق کردید میخواستم بدونم آیا شما ال ای دی 46 سامسونگ مدل d5500 را توصیه می کنید؟ چون من میخواستم cx520 سونی بخرم ولی بعضیا میگن این مدل سامسونگ بهتره. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. اگه مدل دیگه ای رو هم توصیه میکنید خوشحال میشم بدونم. در ضمن اگه ممکنه بفرمایید تو کدوم تاپیکها توضیحاتتون رو میتونم پیداکنم. با تشکر

die my darling
06-12-2011, 21:55
مقایسه led / lcd و پلاسما به روایت تصویر :
اینکه میگن به برایتنس led یا lcd زیر نور مغازه ها توجه نکنید بیشتر این برایتنس fake هست و باعث میشه حقیقت ماجرا رو نبینید که همون کنتراسته واسه اینه:

led / lcd:

plasma:

led/lcd:

plasma:

led/lcd:

plasma:

led/lcd:

plasma:

led/lcd:

plasma:

paket
06-12-2011, 22:04
نظرتون راجب ال جی نانوچیه دوستان بنظرتون 3Dاین LED میاد بازار ؟

{سند ازایفون 4 ورژن 5}

raha-11
07-12-2011, 17:09
سلام یک پلاسما معرفی کنید برای بازی ایکس باکس 360 و پلی استیشن 3 وفیلم نگاه کنم 3 بعدی و فول اچ دی باشه لطفا قیمتم ذکر کنید ممنون میشم

die my darling
07-12-2011, 18:15
سلام یک پلاسما معرفی کنید برای بازی ایکس باکس 360 و پلی استیشن 3 وفیلم نگاه کنم 3 بعدی و فول اچ دی باشه لطفا قیمتم ذکر کنید ممنون میشم

st30 کیفیت تصویر عالی قیمت مناسب خوراک بازی و فیلم hd.

leon scott kendy
08-12-2011, 01:05
سلام به همهی دوستان بچه ها من می خواستم بدونم ارزون ترین lcd چه قیمتی داره؟؟؟
اصلا چیزی هست حدود 100 یا 200 هزار تومان یک چیز خیلی کوچولو می خوام ولی باحال
حالا چی پیدا می شه
تو این رنج و اینا و کوچولو اینا چه مارکی خوبه
سامسونگ یا سونی ؟؟؟
اصلا همچین رنجی بید ؟؟؟

mzy
08-12-2011, 01:40
سلام به همهی دوستان بچه ها من می خواستم بدونم ارزون ترین lcd چه قیمتی داره؟؟؟
اصلا چیزی هست حدود 100 یا 200 هزار تومان یک چیز خیلی کوچولو می خوام ولی باحال
حالا چی پیدا می شه
تو این رنج و اینا و کوچولو اینا چه مارکی خوبه
سامسونگ یا سونی ؟؟؟
اصلا همچین رنجی بید ؟؟؟
درودبرشما
ارزونترین ال سی دیه سامسونگ و ال جی 150 تومنه.

leon scott kendy
08-12-2011, 02:21
درودبرشما
ارزونترین ال سی دیه سامسونگ و ال جی 150 تومنه.

خوب اینایی که می گی چه جوری بید کیفیتش اینا چی بید چند اینچ بیدن ؟؟
اصلا چیا دارن مثلا یک مدلی رو که تو این قیمت بید برام توضیح می دی چند اینچ هستن اینا که می گی ؟؟؟
به عنوان TV اصلی نمی خوام یک دونه led هست فقی به عنوان یک چیز کوچولو که تو یک اتاق باشه می خوام که فیلم و اینا نیگاه کنیم
خوب حالا می شه یک توضیح بدی
مثلا اینا usb می خورن فایل های mkv اینا جواب می دن یا اصلا این چیزا حالیشون نیست و فقط باید وصلشون کرد به یک چیز دیگه
من اصلا در مورد این کوچولو ها چیزی نمی دونه

mzy
08-12-2011, 19:08
خوب اینایی که می گی چه جوری بید کیفیتش اینا چی بید چند اینچ بیدن ؟؟
اصلا چیا دارن مثلا یک مدلی رو که تو این قیمت بید برام توضیح می دی چند اینچ هستن اینا که می گی ؟؟؟
به عنوان TV اصلی نمی خوام یک دونه led هست فقی به عنوان یک چیز کوچولو که تو یک اتاق باشه می خوام که فیلم و اینا نیگاه کنیم
خوب حالا می شه یک توضیح بدی
مثلا اینا usb می خورن فایل های mkv اینا جواب می دن یا اصلا این چیزا حالیشون نیست و فقط باید وصلشون کرد به یک چیز دیگه
من اصلا در مورد این کوچولو ها چیزی نمی دونه
اینا مانیتورن کیفیتشون معمولیه. فکرکردم واسه pc میخوای! usb هم نمیخورن. اگه اشتباه نکنم 19". شما باید تلویزیون بخری که قیمتش بالای 200. راجب اون هم اطلاعاتی ندارم،فقط دیدم.

golabi2
09-12-2011, 13:56
سلام
سونی LCD یا LED زیر 32 اینچ داره؟!

leon scott kendy
09-12-2011, 14:55
اینا مانیتورن کیفیتشون معمولیه. فکرکردم واسه pc میخوای! usb هم نمیخورن. اگه اشتباه نکنم 19". شما باید تلویزیون بخری که قیمتش بالای 200. راجب اون هم اطلاعاتی ندارم،فقط دیدم.

من که مانیتور نمی خوام یک تلویزیون کوچیک پیشرفته می خوام
usb هم نداشت بی خیال فقط کیفیت داشته باشه که آدم حالش بهم نخوره

n.a.b.a.t
09-12-2011, 16:44
قیمت le8500 چنده ؟ میارزه به خریدش ؟ رفلکس داره یا نه ؟

brad pitt
09-12-2011, 20:54
آدم واقعا همیشه مشکله پول نمیزاره انتخاباش بالا بره

من تا 1.400 تلویزیون ال سی دی جز cx520 مدل دیگه ای 46 اینچ نمیتونم بخرم ؟

st30 ال سی دی نداره 46 اینچ ؟ چنده ؟؟

fade2amin
09-12-2011, 21:12
سلام

آقا پسرخاله من حدود 2 تومن پول داره و قصدش هم خرید از بانه است. میخوام لطف کنین و راهنمایی کنین که از بین برند های پاناسونیک - شارپ و بعد سونی بهترین انتخابهایی که میتونه داشته باشه کدومه ؟
حتما LED و بالای 42 اینچ باشه.
خیلی ممنون میشم کمک کنین .

mzy
09-12-2011, 23:57
آدم واقعا همیشه مشکله پول نمیزاره انتخاباش بالا بره

من تا 1.400 تلویزیون ال سی دی جز cx520 مدل دیگه ای 46 اینچ نمیتونم بخرم ؟

st30 ال سی دی نداره 46 اینچ ؟ چنده ؟؟
st30 42 و50 داره. بدون گارانتی میتونی بخری. باگارانتی بااحتساب هدیه 300بالای بودجته

---------- Post added at 11:57 PM ---------- Previous post was at 11:56 PM ----------

پلاسما هم هست

ramin92003
11-12-2011, 02:20
با سلام
می خواستم من را برای خرید 32" LCD با کیفیت فول اچ دی راهنمایی کنید چه مارک و مدلی را پیشنهاد می کنید؟
متشکرم

poonel
11-12-2011, 03:14
اینو بخرید :

32D585 قیمت 610.000 تومان
Full HD
----T داخلی
پخش عکس و موسیقی و فیلم

esi222
11-12-2011, 10:55
اینو بخرید :

32D585 قیمت 610.000 تومان
Full HD
----T داخلی
پخش عکس و موسیقی و فیلم

اطلاعات جامع تر:

ha789di
11-12-2011, 15:09
سلام
تلویزیون LED تا سقف یک میلیون بدون گارانتی چی پیشنهاد میکنید؟؟؟
خودم سامسونگ 5c5000 رو دیدم ؟؟چطوریاست؟؟؟
ضمنا اگه dvbtهم داشته باشه که چه بهتر؟؟

aramus
11-12-2011, 17:33
:20:salam man mikham 1 plasma 3d begiram 50inch mishe rahnamiim konin chi begiram zire 2tomanam bashe behtar age shod gheymatesham begin ba garanty hatman

mamnoon misham zood javab bedin chon nahaiat 3 rooz mitoonam sabr konam

khodam in chan modelo made nazarame

lg 50PZ5500 THX 3D plasma- 1800
LG 50PK760 plasma 1400
LG 50PK550R plasma 1200
SAMSUNG 51D585 3D PLASMA 1700
LG 50PZ9500 3d:20::question::question:

fade2amin
11-12-2011, 20:04
آقا کسی نبود دست ما رو هم بگیره ؟

سلام

آقا پسرخاله من حدود 2 تومن پول داره و قصدش هم خرید از بانه است. میخوام لطف کنین و راهنمایی کنین که از بین برند های پاناسونیک - شارپ و بعد سونی بهترین انتخابهایی که میتونه داشته باشه کدومه ؟
حتما LED و بالای 42 اینچ باشه.
خیلی ممنون میشم کمک کنین .

behking
11-12-2011, 23:15
از بین این دو مدل شما کدوم رو ترجیح می دید
PLASMA SAMSUNG 50C550
plasma panasonic 50u20
مدل های مشابه ای هم اگر هست لطفا معرفی کنید

poonel
12-12-2011, 00:10
هر دو مدلی که گفتید چنگی به دل نمی زنند.
بجای اینکه پولتون رو واسه اینا حروم کنید، با پس انداز و صبر کردن حداقل مدل ST30 رو تهیه کنید.

sm.khalili
12-12-2011, 01:40
هر دو مدلی که گفتید چنگی به دل نمی زنند.
بجای اینکه پولتون رو واسه اینا حروم کنید، با پس انداز و صبر کردن حداقل مدل ST30 رو تهیه کنید.

چند اینچ داره؟ چند قیمته؟

poonel
12-12-2011, 01:55
42ST30 1.860.000
50ST30 2.300.000
+ کارت هدیه 50 تا 500 تومنی.
بستگی به شانستون داره چند در بیاد و به مبلغ کارت هدیه از قیمت TV کم میشه. بیشتر 100 تومنه.

behking
12-12-2011, 12:16
میشه یه کم بیشتر توضیح بدید که توی مشخصات باید به چه نکاتی توجه کنم چون من به فقط مشخصات چند تا تلوزیون رو بررسی کردم و مشخصات رزلوشن و کنتراست و قیمت و اینچ رو با هم مقایسه کردم دیگه باید به چه گزینه هایی توی مشخصات توجه کنم ؟ و می دونم که گفتن تو این تایپیک حرف قیمت رو نزنین ولی این دوستم اینا رو از بانه میاره میده یک میلیون و 100 می خواستم ببینم با بازار تفاوت چندانی داره یا نه ؟
گویا این مدلی هم که معرفی کردید سه بعدی هست من چون سه بعدی به کارم نمیاد نمی خوام پول اضافه بابتش بدم لطفا یه مدل خوب فول اچ دی با کیفیت تصویر مطلوب برای فیلم سینمایی معرفی کنید توی مدل های پیشنهادیتون از سامسونگ هم لطفا یک مدل معرفی کنید

ممنون

poonel
12-12-2011, 16:08
دوست عزیز ، دو مدلی رو گفتید از پلاسماهای معمولی هستند. اما مدل ST30 و VT30 پاناسونیک نئوپلاسمان.
نئوپلاسما مزایایی رو نسبت به پلاسمای معمولی داره :
کنتراست بیشتر
نور بیشتر
مصرف برق کمتر
و مدل ST30 و VT30 علاوه بر اینها فیلتری برای حفظ کنتراست تو مکانهای پرنور دارن.
الآن اکثر تلویزیونهای با کیفیت تصویر متوسط و خوب دو بعدی، سه بعدی هم دارند.
اگه بخواین تلویزیونی بگیرید که سه بعدی نباشه ، انتخابتون خیلی محدود میشه که غالبا کیفیت تصویر دو بعدی پایینی دارند.

چون پلاسماهای سامسونگ بازار از نظر نور و کنتراست ضعیفند فقط میتونم دو تا LED-LCD زیر رو پیشنهاد کنم :
D8000 55 60 65 inch
D7000 46 55 60 inch
توجه داشته باشید که این دو تای آخری رنگهاشون مثل پلاسما طبیعی نیست اما برای بیشتر عوام الناس که دید غیر حرفه ای دارند راضی کننده است.

babi492
12-12-2011, 20:26
دوستان لطفا کمکم کنید
من چند روز پیش بانه بودم. از نزدیک کیفیت st30 و پلاسمایut30 رو دیدم که به نظرم پلاسمای ut30 هم سه بعدی خیلی بهتری داشت و هم کیفیت رنگ و کلا شفافیت تصویر بالاتری و همین موضوع باعث شد که 50ut30d رو با قیمت 2200 تومن بخرم که 200 تومن هم از 50st30 گرونتر بود (البته با پخش کننده بلوری و 2 تا عینک) این مدل پلاسمای 50ut30 مثل اینکه تو ایران موجود نیست. ولی ریویو هار رو که میخونم نوشتن مدل u پایین تر از مدل s هستش. میخواستم ببینم واقعا سرم کلاه رفته که 200 تومن بیشتر دادم و مدل ضعیفتر گرفتم یا نه؟ ضمنا الان قیمت 50st30 با بوری و عینک تو خود ایران چنده؟ ضرر کردم یا نه؟
چون چیزی که من حضوری دیدم این بود که هم خود تلویزیون ut30 خیلی زیباتر بود و هم کیفیت سه بعدی فوق العاده ای داشت و هم کیفیت دو بعدی بعتری نسبت به st30 و هم 200 تومن گرونتر بود. پس چرا نوشتن u پایینتر از s هستش؟

babi492
12-12-2011, 20:31
دوستان لطفا کمکم کنید
من چند روز پیش بانه بودم. از نزدیک کیفیت st30 و پلاسمایut30 رو دیدم که به نظرم پلاسمای ut30 هم سه بعدی خیلی بهتری داشت و هم کیفیت رنگ و کلا شفافیت تصویر بالاتری و همین موضوع باعث شد که 50ut30d رو با قیمت 2200 تومن بخرم که 200 تومن هم از 50st30 گرونتر بود (البته با پخش کننده بلوری و 2 تا عینک) این مدل پلاسمای 50ut30 مثل اینکه تو ایران موجود نیست. ولی ریویو هار رو که میخونم نوشتن مدل u پایین تر از مدل s هستش. میخواستم ببینم واقعا سرم کلاه رفته که 200 تومن بیشتر دادم و مدل ضعیفتر گرفتم یا نه؟ ضمنا الان قیمت 50st30 با بوری و عینک تو خود ایران چنده؟ ضرر کردم یا نه؟
چون چیزی که من حضوری دیدم این بود که هم خود تلویزیون ut30 خیلی زیباتر بود و هم کیفیت سه بعدی فوق العاده ای داشت و هم کیفیت دو بعدی بعتری نسبت به st30 و هم 200 تومن گرونتر بود. پس چرا نوشتن u پایینتر از s هستش؟

mzy
12-12-2011, 22:27
آقا کسی نبود دست ما رو هم بگیره ؟
از پاناسونیک پلاسما اگه گیرش بیاد 42" vt30 خوبه. فقط قبلش 1سرچ بزنه قیمت بالا بهش ندن. 50st30 هم میتونه بگیره. آخه قیمت بانه خیلی از گناوه بیشتره!!! سونی هم nx710-nx720 رو داره.

mzy
12-12-2011, 22:49
دوستان لطفا کمکم کنید

poonel
12-12-2011, 23:29
دوستان لطفا کمکم کنید

UT30 مدل ضعیف تری نسبت به ST30 هست.
UT30 از پلاسماهای معمولی هست اما ST30 از مدلهای نئوپلاسما .
نئوپلاسما کنتراست بالاتر و نور بیشتری دارند و مصرف برقشون هم کمتره.
الآن 50ST30 با گارانتی 2.300 هست که با کارت هدیه حدود 100 تومن هم از قیمتش کم میشه.
باید بگم متاسفانه کلاه سرتون گذاشتن.

esi222
12-12-2011, 23:37
تو یه تاپیک دیگه هم اینو گفتم،اما گفتم اینجا هم بیان کنم شاید به درد بعضی ها بخوره:
رفتم نمایندگی سونی.دومدل LCD cx520 رو با LED ex520 از نزدیک مقایسه کردم که دیدم برایتنس و شفاقیت تصویر تو cx خیلی بیشتر از ex بودش.که به چشمای خودم شک کردمو از فروشنده هم پرسیدم،اونم تصویر cx زو پسندید!
اما یه کوچولو رنگ ex زنده تر بودش اما اصلا به این اختلاف قیمت به نظرم نمی ارزه!

اما درمورد سامسونگ D585 و 5550 باید بگم که جند دقیقه ای که تریلرهای تبلیغاتی رو نگا میکردم،هیچ تفاوتی ندیدم واقعا!
درنتیجه میخوام بگم که الکی گول LED بودن (edge) رو نخورید!

Reza31001
13-12-2011, 09:16
سلام
ما هم مثل بیشتر عوام الناس :31: حالا که میخوایم یه تی وی صفحه تخت بگیریم اول رفتیم سراغ led
مد نظرم هم مدل d6920 ساسونگ هست که با کسر هدیش حدود 1350 در میاد
ولی با کمی تحقیق از دوستان کاربلد فهمیدم که گویا پلاسما هم میتونه گزینه مناسبی برای ما باشه (کاربرد برنامه های معمولی تی وی و بازی)
حالا سوال اینه تو این رنج قیمت و سایز 42 چه مدلی و از کدوم شرکت؟ :11:

infernal_a
13-12-2011, 09:52
سلام
ما هم مثل بیشتر عوام الناس :31: حالا که میخوایم یه تی وی صفحه تخت بگیریم اول رفتیم سراغ led
مد نظرم هم مدل d6920 ساسونگ هست که با کسر هدیش حدود 1350 در میاد
ولی با کمی تحقیق از دوستان کاربلد فهمیدم که گویا پلاسما هم میتونه گزینه مناسبی برای ما باشه (کاربرد برنامه های معمولی تی وی و بازی)
حالا سوال اینه تو این رنج قیمت و سایز 42 چه مدلی و از کدوم شرکت؟ :11:

دوست عزیز تو پلاسما فقط و فقط پاناسونیک (پایونیر که البته قیمت بالاس) و دنبال هیچ برند دیگه ای هم نباش .
توو خوده پانی هم یه مقدار بودجتو تقویت کن و یه 42 ST30 بگیر . با گارانتی 1860 که از همه نظر به سودته ،
کیفیت فوق العاده و هزینه بسیار مناسب .
البته یه کارت جایزه 50-500 تومنی هم داره .

peaceful1
13-12-2011, 19:27
دوستان تا دو تومن چه مدلی رو توصیه میکنید ؟
راستی جایی تو فروم به تفاوت برند های مختلف پرداخته شده؟ (فن آوری های انحصاری امکانات جانبی و ...)

art321
13-12-2011, 21:59
سلام
برای مصرف معمولی( ماهواره و فوتبال و فیلم و ....) پلاسماهای LG مدلهای 42pt3500 یا 42pt3510 یا 42pt2500 چطورن ؟
آیا از لحاظ کیفیت تصویر با مدل 42pw3500 تفاوتشون زیاده؟ در کل برای مصرف معمولی مدلهای بالا خوبن؟ با توجه به ا ینکه نمیخوام زیاد هزینه کنم ؟ یا برم تو کار مدل pw3500 یا پاناسونیک؟

ممنون

alilogan
14-12-2011, 00:01
سلام
برای مصرف معمولی( ماهواره و فوتبال و فیلم و ....) پلاسماهای LG مدلهای 42pt3500 یا 42pt3510 یا 42pt2500 چطورن ؟
آیا از لحاظ کیفیت تصویر با مدل 42pw3500 تفاوتشون زیاده؟ در کل برای مصرف معمولی مدلهای بالا خوبن؟ با توجه به ا ینکه نمیخوام زیاد هزینه کنم ؟ یا برم تو کار مدل pw3500 یا پاناسونیک؟

ممنون
سلام من خودم 50pw350را خریدم راضیم نسبت به پولی که دادم کیفیت به پانا نمی رسه ولی می ارزه درضمن اگر بتونی 50pj350را گیر بیاری خیلی خوب دقیقا ارزانترین تلویزیون 50 درکل ایران هست 1 میلیون ولی 42 خواستی بگیری pw350 بگیر یا pt 3510 اختلافشون هم فقط سه بعدی بودن سوال دیگر داشتید بپرسید

die my darling
14-12-2011, 00:03
تو یه تاپیک دیگه هم اینو گفتم،اما گفتم اینجا هم بیان کنم شاید به درد بعضی ها بخوره:
رفتم نمایندگی سونی.دومدل LCD cx520 رو با LED ex520 از نزدیک مقایسه کردم که دیدم برایتنس و شفاقیت تصویر تو cx خیلی بیشتر از ex بودش.که به چشمای خودم شک کردمو از فروشنده هم پرسیدم،اونم تصویر cx زو پسندید!
اما یه کوچولو رنگ ex زنده تر بودش اما اصلا به این اختلاف قیمت به نظرم نمی ارزه!

اما درمورد سامسونگ D585 و 5550 باید بگم که جند دقیقه ای که تریلرهای تبلیغاتی رو نگا میکردم،هیچ تفاوتی ندیدم واقعا!
درنتیجه میخوام بگم که الکی گول LED بودن (edge) رو نخورید!

حرفت درسته ولی زیادم گول تصویرو تو مغازه که نور زیاده نخور بعضی ال ای دیا با اینکه برایتنسشون از ال سی دی کمتره کنتراست واقعیشون خیلی بیشتره که باید تو نور کم مثل محیط خونه ببینی تا متوجه بشی.