PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید HDTV مناسب(لطفا در مورد قیمت و محل خرید صحبت نکنید)

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

byebye
18-03-2010, 15:20
مدل b8000 سامسونگ فول led نیست ؟؟ مثل همون b7000 کناره هاش led داره ؟؟

dada_zebel
18-03-2010, 15:57
آیا سونی که گفتم مشکل رسپانس تایم نداره؟ تصویرش جا نمی مونه؟ و اینکه میگید LCD سامسونگ بهتره، من در یک مغازه دو تارو کنار هم دیدم (هم سایز) تصویر LED خیلی روشن تر و شفافتر بود که فکر کنم بخاطر لامپی باشه که توی تکنولوژی ال ای دی بکار میره و مشکل از دست رفتن نقاط روشن رو توی تصاویر و فیلم های تاریک از بین میبره. بعلاوه امکانات جانبی سامسونگ مثل وایرلس و حافظه 2گیگ داخلی و یا سینمای خانگی tz-225 که به عنوان هدیه به همراه آن داده میشه (کلا قیمت 2.100) همه اینا باعث نمیشه که سامسونگ رو بالاتر بدونم؟

دوست عزیز هیچکدوم از این پنلها ، پنل بدی نیستن ولی بالاخره هر کدوم معایب و محاسنی دارن . شما باید به نیاز و سلیقتون نگاه کنید . مثلا یکی ممکنه فوتبال زیاد نگاه میکنه و مشکل رسپانس تایم براش مهمه یکی هم اصلا به فوتبال علاقه نداره . یا اینکه برای بعضی دکور اولین الویت هستش و به نظر من این تفاوت هاست که شرکت های مختلف را وادار ساخت hdtv های متنوع میکنه.
سامسونگ پنل خوبیه ولی led های اون فقط در کناره های پنل چیده شده و در وسط پنل لامپهای led وجود نداره . به همین خاطر اولا روشنایی تصویر در همه جای اون یکسان نیست ثانیا برای روشن شدن وسط پنل لامپهای led در کناره ها فشار زیادی را متحمل میشوند این باعث میشه پس از مدتی معین 'گرمای پنل از حالت استاندارد زیاد باشه .

afshin b
18-03-2010, 16:03
مدل b8000 سامسونگ فول led نیست ؟؟ مثل همون b7000 کناره هاش led داره ؟؟

8000 مثل 7000 و 6000 edge led هست. 8500 كه فكر نميكنم هنوز امده باشه local dimming يا به قول شما فول ال اي ديه.

armin100
18-03-2010, 19:51
سلام آقا مهدی، مرسی از این که اطلاعاتت رو در اختیار من و سایر دوستان قرار می دی.
من در جایی دیدم که شما در خصوص LH90 نوشته بودید که :

کیفیت تصویرش از مدل B7000 و B8000 و X450 سونی بهتر هست نسبت به مدل A850 و A950 سامسونگ هم بازتولید مشکی عمیقتری داره

ممکنه یه مقایسه هم بین ال سی دی B690 و LH90 داشته باشی؟ آیا این درسته که LH90 رو بین B690 و G10 قرار بدیم؟

dario2
19-03-2010, 02:52
دوست عزیز هیچکدوم از این پنلها ، پنل بدی نیستن ولی بالاخره هر کدوم معایب و محاسنی دارن . شما باید به نیاز و سلیقتون نگاه کنید . مثلا یکی ممکنه فوتبال زیاد نگاه میکنه و مشکل رسپانس تایم براش مهمه یکی هم اصلا به فوتبال علاقه نداره . یا اینکه برای بعضی دکور اولین الویت هستش و به نظر من این تفاوت هاست که شرکت های مختلف را وادار ساخت hdtv های متنوع میکنه.
سامسونگ پنل خوبیه ولی led های اون فقط در کناره های پنل چیده شده و در وسط پنل لامپهای led وجود نداره . به همین خاطر اولا روشنایی تصویر در همه جای اون یکسان نیست ثانیا برای روشن شدن وسط پنل لامپهای led در کناره ها فشار زیادی را متحمل میشوند این باعث میشه پس از مدتی معین 'گرمای پنل از حالت استاندارد زیاد باشه .
امروز دوباره رفتم به نمایندگی های سامسونگ و سونی سر زدم بنا به گفته شما و اونچه توی سایر تاپیک ها دستم اومده متوجه شدم که led های سامسونگ ارزش این قیمت اضافی شون رو ندارن و نه تنها کیفیت بهتری از lcd ندارن بلکه تا حدودی ضعیف تر هم هستند، شاید درخشندگی رنگ سفید اونا از دور قشنگتر به نظر میاد ولی از نزدیک تصویر lcd واضح تر بود از ال جی هم خیلی تعریف ندیدم ولی حالا به این دو گزینه اطمینان دارم و می خوام یکی از اینارو انتخاب کنم (هر دو قیمتی بین 2 تا 2.300 دارن ) لطفا اگه کسی میدونه راهنماییم کنه:
Samsung LN46B690

SONY BRAVIA KLV 46V550

kamran987456
25-03-2010, 19:05
بنده مي خوام يك تلويزيون پلاسما يا ال سي دي تا 1.2 ميليون بخرم زياد هم در اين مورد اطلاعات ندارم
نظرم هم روي برند خاصي نيست ولي ميخوام اين مشخصاتو داشته باشه:

2 ميلي ثانيه يا كمتر

full hd باشه
32 يا 37 يا 40 باشه
جاموندگي تصوير نداشته باشه
عمرش زياد باشه
ترجيها سامسونگ يا سوني يا الجي يا پاناسونيك باشه
كيفيتش چه در sd يا hd خوب باشه (خيلي خيلي مهم)
امكانات جانبي هم داشته باشه(خيلي ضروري نيست)

از دوستان ممنون ميشم كمك كنند

byebye
27-03-2010, 21:50
یکی از آشناها همین امروز s10 پاناسونیک 50 اینچ گرفت 1.800 انتخاب خوبی بوده یا انتخاب بهتری هم توی این قیمت وجود داره ؟؟

*Alucard*
28-03-2010, 06:29
سلام آقا مهدی، مرسی از این که اطلاعاتت رو در اختیار من و سایر دوستان قرار می دی.
من در جایی دیدم که شما در خصوص LH90 نوشته بودید که :

ممکنه یه مقایسه هم بین ال سی دی B690 و LH90 داشته باشی؟ آیا این درسته که LH90 رو بین B690 و G10 قرار بدیم؟

بله دوست عزیز میشه به عنوان یه آلترناتیو بین این دوتا مدل قرارش داد.

P.1052
28-03-2010, 10:49
سلام دوستان
من دیگه دارم دیوانه میشم.
بین b690 32 و lh700 37 وlh500 37کدوم رو پیشنهاد میکنین؟.من بیشتر تلویزیوم جفنگ ایران رو میبینم.فاصلم از تلویزیون بیشتر از 5 متر نمیشه. به علت محدودیت بودجه باید زیر یک میلیون باشه.اونجور که خودم گشتم این سه تا از همه بهتر بودن.(lh 700 خوبه یا lh500).اگه پیشنهاد دیگه هم دارید بگید.
راستی b650 و b690 سی و هفت اینچ ندارن؟
در آخر هم اگه بخوام b690 32 بخرم به نظرتون led 32"b6000 بهتر نیست؟
با تشکر.

amadjoon
29-03-2010, 09:44
سلام دوستان
من دیگه دارم دیوانه میشم.
بین b690 32 و lh700 37 وlh500 37کدوم رو پیشنهاد میکنین؟.من بیشتر تلویزیوم جفنگ ایران رو میبینم.فاصلم از تلویزیون بیشتر از 5 متر نمیشه. به علت محدودیت بودجه باید زیر یک میلیون باشه.اونجور که خودم گشتم این سه تا از همه بهتر بودن.(lh 700 خوبه یا lh500).اگه پیشنهاد دیگه هم دارید بگید.
راستی b650 و b690 سی و هفت اینچ ندارن؟
در آخر هم اگه بخوام b690 32 بخرم به نظرتون led 32"b6000 بهتر نیست؟
با تشکر.

دوست عزیز سلام
خدا به دور چرا دیوونه بشی؟؟؟:20:
دوست خوبم من هم دقیقا مشکل شما رو داشتم یعنی یک تلویزیون خوب برای تصاویر معمولی با قیمت زیر یک میلیون میخواستم. بین گزینه های مختلف با توجه به قیمت و سایز و امکانات 37lh500 رو انتخاب کردم . اما روزی که برای خریدنش رفتم یکی از دوستانم هم اونجا بود که میخواست پلاسما 42pq10 رو برای پسرخالش بخرد. بعد از یک ساعتی صحبت و بررسی تصویر هر دو تلویزیون که البته پلاسما سایز 50 روشن بود و با ذکر این نکته که دوستم خودش هم همین مدل رو داشت و واقعا از تصویرش راضی بود من هم 42pq10 را به قیمت 850 خریدم و الان یک هفته ای هست که وصلش کردم و واقعا کیفیت تصویر خوبی داره و کاملا از خریدم راضی هستم.
البته مساله ای که باید ذکر کنم اینه که این تلویزیون 4 تا ورودی بیشتر نداره یک عدد ورودی کامپوننت. یک عدد ورودی hdmi. یک عدد ورودی av. و یک ورودی آنتن معمولی. که من فقط ریسیور رو به ورودی av وصل کردم و اگر سینمای خانگی هم بخرم به کامپوننت وصل میکنیم و hdmi هم میمونه برای کنسول بازی یا چیز دیگه. البته میشه به کامپوتر وصلش کرد به جای مانیتور و usb هم میخوره که فقط برای تعمیرات استفاده میشه.
در کل تلویزون خوبی هست ولی اگه بخای ورودی های بیشتری داشته باشی و البته بیشتر هزینه کنی 42pq70 هست که تنها پلاسمای بلوتوس دار هست و دکور خیلی شیکی هم داره و اونجایی که من خریدم و البته نمایندگی ال جی بو 1100 قیمت زده بود و من به خاطر 250 اختلاف 42pq10 رو برداشتم.
و یک مطلب دیگه اینکه زیاد وسواس به خرج نده چون برای دیدن تصاویر عادی تفاوت زیادی بین مدل های مختلف نیست. و یک روز که بگذره تصویر کاملا برات عادی میشه. البته یک مدلی بخر که 100 هرتز به بالا باشه و برای دیدن فوتبال یا فیلم های اکشن جاموندگی تصویر نداشته باشه که pq10 و lh500 هر دوتا شون هستند.
ببخشید که پر حرفی کردم. امیدوارم خرید خوبی داشته باشی.:11:

alirafaat
29-03-2010, 10:43
سلام

دوستان نظرتون در مورد گفتگوی انجام شده توی این انجمن چیه ؟ :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

milad_a_v
31-03-2010, 17:47
درود
سال نو همه مبارک باشه
من تصمیم داشتم یه TV 50 پلاسما پاناسونیک برای خونه پدرم تهیه کنم
تو سایت

مدل g25 رو دیدم و خیلی خوشم اومد اما هم از ویژگی هاش (البته میدونم که با اونی که تو ایران میاد خیلی فرق میکنه!!!:41:) هم از قیمتش
اما وقتی رفتم بازار فقط تونستم مدل g10 اونم فقط 42 اینچ پیدا کنم
تو 50 اینچ ها s10 , c10 و x10 بودن
ولی من سری جی را میخوام از نوع 25
تو سایت دیدم که بررسی g20 بود اما هنوز نیامده
سری V10 هم 50 اینچش تهران 2800000 هست که یکم واسم الان گرونه
ترجیهاَ هم میخوام برم از بانه بخرم

حالا من واقعاً موندم چه بکنم منتظر شم یا یه آلترناتیو پیدا بکنم

مهمترین قسمت کار تصویر Full hd هست با رنگ و کیفیت بالا
بعد هم امکانات جانبی

یک سوال بی ربط هم دارم
از کجا میشه فهمید که تلویزیون پاناسونیک چند ساعت کار کرده سرویس کد داره یا ...؟؟؟

پیشاپیش از پاسخ هاتون سپاسگذارم:40::20:

zed2
31-03-2010, 21:14
درود
سال نو همه مبارک باشه
من تصمیم داشتم یه TV 50 پلاسما پاناسونیک برای خونه پدرم تهیه کنم
تو سایت

مدل g25 رو دیدم و خیلی خوشم اومد اما هم از ویژگی هاش (البته میدونم که با اونی که تو ایران میاد خیلی فرق میکنه!!!:41:) هم از قیمتش
اما وقتی رفتم بازار فقط تونستم مدل g10 اونم فقط 42 اینچ پیدا کنم
تو 50 اینچ ها s10 , c10 و x10 بودن
ولی من سری جی را میخوام از نوع 25
تو سایت دیدم که بررسی g20 بود اما هنوز نیامده
سری V10 هم 50 اینچش تهران 2800000 هست که یکم واسم الان گرونه
ترجیهاَ هم میخوام برم از بانه بخرم

حالا من واقعاً موندم چه بکنم منتظر شم یا یه آلترناتیو پیدا بکنم

مهمترین قسمت کار تصویر Full hd هست با رنگ و کیفیت بالا
بعد هم امکانات جانبی

یک سوال بی ربط هم دارم
از کجا میشه فهمید که تلویزیون پاناسونیک چند ساعت کار کرده سرویس کد داره یا ...؟؟؟

پیشاپیش از پاسخ هاتون سپاسگذارم:40::20:
احتمالا تو تابستان یا پاییز میاد و به احتمال زیاد هم سایز 42 اش در پلاسما رو فقط میارن ( طبق پیش بینی بچه ها )
و سایز های بالاتر رو مدل های گرونتر رو میزنن

naruto_ir
31-03-2010, 21:40
دوستان فرق 1080i با 1080p چیه؟؟

milad_a_v
31-03-2010, 23:36
i=interlaced
p=progressive

با اونجا که یادم هست آی تصویر رو یک لاین در میون ریفرش میکنه ولی پی همزمان همه صفحه را
که طبعا پی بهتر هست

ali gamma
01-04-2010, 08:36
دوستان من یه مانیتور سامسونگ bw1953 دارم که 60hz هستش و تو پخش فیلم و بازیهای پرسرعتی مث فوتبال هم مشکلی ندارم و بدون مات شدن تصویر اینارو پخش می کنم . می خواستم بدونم در مورد تلویزیونهای lcd هم به همین وضع هستش یعنی 60hrtz برای اونا هم مشکلی نیست ؟ پس این همه تبلیغ برای تلویزیونهای 120hz چیه ؟

milad_a_v
01-04-2010, 23:43
دوستان مشکل من همچنان پابرجاست
طرفداران سامسونگ و ال جی موردی برای پیشنهاد ندارین
هرچند من پاناسونیک رو خیلی دوست دارم:31:

سایز 50
قیمت 1.5 تا 2 میلیون
Full HD
رنگ سیاه قوی
رفرش بالا و حرکت روان تصویر
عدم نویز و پرش یا جاماندگی تصویر

من خودم منتظر g20 هستم اما معلوم نیست کی میاد

خواهش میکنم یه آلترناتیو بهم معرفی کنید:11:
سپاس پیشاپیش از پاسخ ها...

:46:

dada_zebel
02-04-2010, 01:46
دوستان مشکل من همچنان پابرجاست
طرفداران سامسونگ و ال جی موردی برای پیشنهاد ندارین
هرچند من پاناسونیک رو خیلی دوست دارم:31:

سایز 50
قیمت 1.5 تا 2 میلیون
Full HD
رنگ سیاه قوی
رفرش بالا و حرکت روان تصویر
عدم نویز و پرش یا جاماندگی تصویر

من خودم منتظر g20 هستم اما معلوم نیست کی میاد

خواهش میکنم یه آلترناتیو بهم معرفی کنید:11:
سپاس پیشاپیش از پاسخ ها...

منتظر نباش به 3 دلیل
1- افت باز تولید رنگی مشکی تو همه جی 10 ها نیست فقط به آمریکا مربوطه
2- جی 20 اولاش باز گرون میفروشن باید تا سال دیگه همین وقت صبر کنی که بازم یه مدل جدید میاد دهنت آب میافته
3-جی 20 تو سایز 50 اینچش ایران شاید نیاد و فقط 42 بیاد
من رفتم 42 جی 10 گرفتم از بانه .
اگه 50 اینچ میخای سامسونگ b650 بد نیست

milad_a_v
02-04-2010, 02:50
دوست عزیز
g10 را
از بانه چند خریدی؟
من دیروز ب هر کی بانه میشناختم زنگ زدم :41:
خیلی ها نداشتن فقط 1 نفر گفت 1060000
چه طوره ؟

خونه بزرگ دردسر هم داره دیگه همین 50 هم که میخوام بگیرم واسش کوچیکه چه برسه به 42
یه دل میگه برو بانه بگیر اون یکی دلم هم ولش کن...:31:

---------- Post added at 03:50 AM ---------- Previous post was at 03:46 AM ----------

تو تاپیک زیر مقایسه s10 و g10 هست

تقریبا همش تعریف از g10 هست

bahman
02-04-2010, 11:36
سلام

ببخشید اینقدر اینجا تاپیک ها زیاد بود گیج شدم نمیدونم کجا بپرسم . من یه LED B6000 حدود 2 ماه پیش خریدم . راضیم تاحلا مشکلی نداشته . الان چندتایی کانال 3D روی ماهواره های مختلف اومده . ----- من این کانال ها رو ساپورت میکنه میخواستم ببنیم با همین تلوزیون معمولی هم میشه با عینک تصویر رو 3D دید یا خیر !؟!

بعد جریان این تلوزیون های Full HD 3D چیه ؟! یعنی فقط کانال های 3D رو با اون رسیورها میشه دید ؟

dada_zebel
02-04-2010, 20:24
دوست عزیز
g10 را
از بانه چند خریدی؟
من دیروز ب هر کی بانه میشناختم زنگ زدم :41:
خیلی ها نداشتن فقط 1 نفر گفت 1060000
چه طوره ؟

خونه بزرگ دردسر هم داره دیگه همین 50 هم که میخوام بگیرم واسش کوچیکه چه برسه به 42
یه دل میگه برو بانه بگیر اون یکی دلم هم ولش کن...:31:

---------- Post added at 03:50 AM ---------- Previous post was at 03:46 AM ----------

تو تاپیک زیر مقایسه s10 و g10 هست

تقریبا همش تعریف از g10 هست
بگیر خوب میده منظورت اگه 42 g10 i هستش.

milad_a_v
02-04-2010, 23:45
بگیر خوب میده منظورت اگه 42 g10 i هستش.

مگه g10i هم داریم؟

dada_zebel
03-04-2010, 15:08
مگه g10i هم داریم؟

نه بابا شب بود تو تایپ یه حرف اشتباه افتاد:31:

Mohsen1001
03-04-2010, 19:37
سلام

منم جی10 میخوام اگه پیدا کردید لطفاً به من پی.ام کنید.

فقط یه مساله که دو دلم کرده اینه که میارزه از بانه خریدن بدون گارانتی ؟ و نکته دیگه اینکه نمیدونی چه جنسی برات میفرستن مخصوصا که الان جی10 کم هم شده.
اگه 1060 باشه خوبه میارزه اما سقزشاپ زده 1150 که حمل هم اضافه میشه بهش یعنی حدود 240 تومن فرق قیمت.

نظر شما چیه ؟

dada_zebel
03-04-2010, 22:00
سلام

منم جی10 میخوام اگه پیدا کردید لطفاً به من پی.ام کنید.

فقط یه مساله که دو دلم کرده اینه که میارزه از بانه خریدن بدون گارانتی ؟ و نکته دیگه اینکه نمیدونی چه جنسی برات میفرستن مخصوصا که الان جی10 کم هم شده.
اگه 1060 باشه خوبه میارزه اما سقزشاپ زده 1150 که حمل هم اضافه میشه بهش یعنی حدود 240 تومن فرق قیمت.

نظر شما چیه ؟

اون 1060 اگه با قوطی باز برسه به دستت چه میدونی خودشون استفاده کردن یا نه ممکنه حتی برگشتی از مشتری باشه وبه تو بده یا تعمیری باشه بالاخره از نزدیک خریدن مطمئنتره
من مستقیما از خود بانه خریده روی کارتونش یه نایلون ضخیم کارخونه بود که امکان در آوردن تی وی از داخلش امکان نداشت . اصلا مشخص بود مال خود کارخونه است چون با دستگاه روش زده بودنیعنی جای چسب و اینا نداشت
اگه بتونی خودت بری خوبه ارزششو داره

ebinem173
04-04-2010, 11:05
لطفا یه hdtv معرفی کنید بالای 40 اینچ حدود قیمت 1.5 که امکانات wifi رو هم داشته باشه

milad_a_v
04-04-2010, 20:49
اون 1060 اگه با قوطی باز برسه به دستت چه میدونی خودشون استفاده کردن یا نه

جواب

بايد از رويه خود تي وي دكمه -vol رو بگيري بعد از اينكه ولوم صفر شد از رويه كنترل سه بار دكمه recall رو بزن بعد يه منو مياد سمت چب بالا حالا ميتوني با دكمه هاي 2 و 3 از رويه كنترل در منو حركت كني دكمه ok رو بزن منوي srv tools مياد حالا برو رويه PT:000:000:000 در رو به رويه اين PT يه كادر خالي هست بر رويه اون و دكمه MUTE رو 3 ثانيه نگهدار الان زمان كاركرد تي وي نوشته شده

هر چند به نظر من هم خرید از نزدیک یه چیز دیگه است

من یکی از دوستام شرکت واردات مواد شیمیایی داره گفتم g25 برام بیاره
اونم حالا قرار شد بهم جواب بده ببینه چند در میاد.
نظرتون چیه

capitanrayan
04-04-2010, 20:57
درود بر دوستان من این سوالم رو تو تاپیک بقلی هم پرسیدم!گفتم اینجا هم بگم ببینم شاید زودتر به جواب برسم!
شرمنده -باز هم از تکراری بودن!
-------------------------------------------------
درود
من میخوام تو چند روزه اینده یه پنل بخرم
-ریسیورمون خروجی کامپوننت داره!و انتن کلا استفاده نمیکنیم!(حتی برای داخلی از ریسیور استفاده میکنیم)
- میخوام با پنل برای گیم استفاده کنم PS3 , X360
- فیلمهای HD هم میخوام ببینم!هم BD و هم میخوام فایلهای پسوند دار رو ببینم!
-اون قسمت لرزش دار تصویر روی پنلهای قدیمی که داشتیم مثل بازی فوتبال تا میزان کمی اذیتم میکرد!نه خیلی ولی در هر صورت رو مخم بود!
-من میخوام 690 -40 اینچ یا G10 ---42 اینچ بگیم!(حتما سمته 40-42)
-میزات گیم و فیلم اگه خیلی باشه نزدیک 14 تا 20 ساعت در هفته هست!(چون مانیتور هم دارم از اون هم استفاده میکنم!)
-تصاویر SD رو زیاد میبینیم!بخصوص تو TV!
-فاصله مبل راحتی مون با TV رو به فاضله 3 تا 3/5 متر گذاشتیم! که زیاد نمیشه افزایشش داد!
-میخوام تلویزیون پس فردا حرف برام در نیارن بگن- تو گفتی اینو بگیر و .... در کل میخوام یک TV ّگیریم با خیال راحت!
و تا مقدار زیادی هم میخوام دیزاین کلاس دار خونه بهم نخوره! میزش رو پیش داشتیم - تازه عوض کرده بودیم(پنل قبلیمون رو فروختیم LCD و مدل R یا A سامسونگ بود)از اون داریم!

یک سوال بزرگ دارم!
-من فیلم با فرمت های گوناگون مثلا Divix -720P زیاد دانلود میکنم(حتی 1080 P) میخواستم ببینم -زیرنویس رو هم میشه در کنار فایل اصلی درون USB قرار داد ؟؟؟؟اجرا میشه زیر نویس!کسی تست کرده؟

-در کل به یک پلیر نیاز دارم!اگه مجبور بشم G10 بگیرم 100% به یک Dig...-Player نیاز دارم!
- سینمای خانوادگی هم از قبل یه 425 سامسونگ داریم!(دادیم رفت ولی پس میگیرمش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
-و جونم براتون بگه! ایا پلاسما به میز پایه دار پیچ میشه؟ چون حتما میخوام از میز یه ارتفاعی بگیره! و اینکه واقعا دوست ندارم -باز میز جدید بخرم!

در کل نظرتون رو برام بگید!ممنون-شرمنده سرتون رو درد اوردم!

S.Y.K
05-04-2010, 18:05
سلام به همه ی دوستان
چند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید
من می خوام تا چند روز آینده یه HDTV برای اتاق خودم بخرم.کلا ما تا الان از TV های SONY استفاده می کردیم.حالا SDTV و چه .HDTV.به خاطر همین اطلاعات خوبی در باره ی TV های SONY دارم.الان قصد دارم LCD های Samsung رو بخرم و اطلاعاتم راجع به سامسونگ کمه.مدلی که من انتخاب کردم 40 اینچ سری 6 هست.سوالی که از شما داشتم اینه که
آیا این مدل رو تایید می کنید از لحاظ کیفیت ؟
و اینکه قیمت دقیقش چنده ؟
شما مدل دیگری رو پیشنهاد می کنید ؟ (40 اینچ)
لازم به ذکذه که من TV رو برای Video Game می خوام (بازی با Xbox 360 و Play Station 3 )
با تشکر فراوان

alizali
06-04-2010, 10:04
اساتيد فن نظر بدهند
به طور كلي بين سامسونگ b690 (همون b650) و ال اي دي b6000 و b7000 كدوم مدل بهتره؟

LeiliBaManAst
06-04-2010, 11:30
درود بر دوستان من این سوالم رو تو تاپیک بقلی هم پرسیدم!گفتم اینجا هم بگم ببینم شاید زودتر به جواب برسم!
شرمنده -باز هم از تکراری بودن!
-------------------------------------------------
درود
من میخوام تو چند روزه اینده یه پنل بخرم
-ریسیورمون خروجی کامپوننت داره!و انتن کلا استفاده نمیکنیم!(حتی برای داخلی از ریسیور استفاده میکنیم)
- میخوام با پنل برای گیم استفاده کنم PS3 , X360
- فیلمهای HD هم میخوام ببینم!هم BD و هم میخوام فایلهای پسوند دار رو ببینم!
-اون قسمت لرزش دار تصویر روی پنلهای قدیمی که داشتیم مثل بازی فوتبال تا میزان کمی اذیتم میکرد!نه خیلی ولی در هر صورت رو مخم بود!
-من میخوام 690 -40 اینچ یا G10 ---42 اینچ بگیم!(حتما سمته 40-42)
-میزات گیم و فیلم اگه خیلی باشه نزدیک 14 تا 20 ساعت در هفته هست!(چون مانیتور هم دارم از اون هم استفاده میکنم!)
-تصاویر SD رو زیاد میبینیم!بخصوص تو TV!
-فاصله مبل راحتی مون با TV رو به فاضله 3 تا 3/5 متر گذاشتیم! که زیاد نمیشه افزایشش داد!
-میخوام تلویزیون پس فردا حرف برام در نیارن بگن- تو گفتی اینو بگیر و .... در کل میخوام یک TV ّگیریم با خیال راحت!
و تا مقدار زیادی هم میخوام دیزاین کلاس دار خونه بهم نخوره! میزش رو پیش داشتیم - تازه عوض کرده بودیم(پنل قبلیمون رو فروختیم LCD و مدل R یا A سامسونگ بود)از اون داریم!

یک سوال بزرگ دارم!
-من فیلم با فرمت های گوناگون مثلا Divix -720P زیاد دانلود میکنم(حتی 1080 P) میخواستم ببینم -زیرنویس رو هم میشه در کنار فایل اصلی درون USB قرار داد ؟؟؟؟اجرا میشه زیر نویس!کسی تست کرده؟

-در کل به یک پلیر نیاز دارم!اگه مجبور بشم G10 بگیرم 100% به یک Dig...-Player نیاز دارم!
- سینمای خانوادگی هم از قبل یه 425 سامسونگ داریم!(دادیم رفت ولی پس میگیرمش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
-و جونم براتون بگه! ایا پلاسما به میز پایه دار پیچ میشه؟ چون حتما میخوام از میز یه ارتفاعی بگیره! و اینکه واقعا دوست ندارم -باز میز جدید بخرم!

در کل نظرتون رو برام بگید!ممنون-شرمنده سرتون رو درد اوردم!

اول سئوال دومت رو جواب ميدم:
در مورد divix:
توي همون فولدري كه فيلمت هست زير نويس رو هم بذار. فقط اسم زيرنويستو دقيقا با اسم فيلم يكي كن. فقط پسوندش فرق كنه. (توي دي وي دي كه ميزنم همينكارو ميكنم. يو اس بي هم با همين جواب بايد بده)

در مورد سئوال اولت هم بهت پيشنهاد ميكنم LED 40 اينچ شارپ رو يه چك بكني . خيلي كيفيت خوبي داره. تواين تاپيك در موردش گفته و عكسشم گذاشته و مقايسشم كرده . ايرادشم تو سايزشه كه فقط 40 اينچ داره:

قيمت 1،570

سلام به همه ی دوستان
من می خوام تا چند روز آینده یه HDTV برای اتاق خودم بخرم.کلا ما تا الان از TV های SONY استفاده می کردیم.حالا SDTV و چه .HDTV.به خاطر همین اطلاعات خوبی در باره ی TV های SONY دارم.الان قصد دارم LCD های Samsung رو بخرم و اطلاعاتم راجع به سامسونگ کمه.مدلی که من انتخاب کردم 40 اینچ سری 6 هست.سوالی که از شما داشتم اینه که
لازم به ذکذه که من TV رو برای Video Game می خوام (بازی با Xbox 360 و Play Station 3 )
با تشکر فراوان

به شما هم همون تاپيك بالايي رو توصيه ميكنم ببينيد

capitanrayan
06-04-2010, 11:57
ممنون- این LED که نشونم دادی- اوردم تو لیست -
واقعا قیمتش اینقدره؟
من میخوام تو همین مایع ها بخرم!امید وارم قیمتت صحیح باشه!خانواده هم دیدن چنتا شات از- الان دارم - یک صفحه رو براشون ترجمه میکنم بخونن- و مشخصات رو ببینن-
اگه عالی باشه میخرم- کسی خریده این مدل رو؟

atan
06-04-2010, 16:07
دوستاني كهLE700دارن ازش راضي هستن؟لطفا راهنمايي بفرمائيد؛متشكرم.

afshin b
06-04-2010, 18:51
سلام به همه ی دوستان
با تشکر فراوان

داداش بهترين انتخاب براي بازي كردن پاناسونيك پلاسماي G10 هست. چون همونطور كه خودت ميدوني براي بازي ريسپانس تايم مهمه كه توي پلاسماها خيلي كمتر از السيدي هاست. قيمتش هم حدود 1450 هست. سايزش 42
توي همين تالار بگردي خيلي تاپيك و مبحث ر موردش هست.
موفق باشي

2.5.8.14.1.13
07-04-2010, 00:32
سلام دوستان.
بهترین 50 یا 46 اینچی که الان میشه خرید چیه با 2تومان حداکثر.
و اینکه آیا 3 4 ماه صبر کنم میتونم انتخاب بهتری داشته باشم یا نه؟؟؟

S.Y.K
08-04-2010, 12:25
داداش بهترين انتخاب براي بازي كردن پاناسونيك پلاسماي G10 هست. چون همونطور كه خودت ميدوني براي بازي ريسپانس تايم مهمه كه توي پلاسماها خيلي كمتر از السيدي هاست. قيمتش هم حدود 1450 هست. سايزش 42
توي همين تالار بگردي خيلي تاپيك و مبحث ر موردش هست.
موفق باشي
خیلی ممنونم دوست من
خودمم خیلی راجع به G10 شنیدم
چند تا سوال داشتم
کیفیت رنگش نسبت به LCD چه طوره ؟
وضوحش نسبت به LCD چه طوره ؟
مصرف برقش چه طوره ؟
یکی از مشکلاتی که براش مطرح شده مشکل افت بازتولید رنگ مشکی هست
این دقیقا چه مشکلیه ؟ یعنی رنگ سیاهش از لحظا کیفیت افت میکنه ؟ خوب بعضی از بازی ها یکی از افکت های اصلی گرافیکی و یکی از حقه های اصلی گرافیکیشون همین صحنه های تاریک هست !
در باره ی ریسپانس تایم که شما گفتید مربوط به همون مشکلیه که گفته میشه ممکنه بعضی از بازی ها در LCD تصاویرش جا بمونه ؟ من بعضی از بازی ها از جمله Kill Zone 2 - Gears of War 2 - Fifa 10 رو روی LCD سونی امتحان کردم همچین مشکلی نداشت.پس این مشکلی که میگید دقیقا چیه ؟
از طرفی روی همون LCD TV بازی مثل Heavy Rain که از لحاظ کیفیت چهره ی کارکتر ها مثل یک فیلمه روی این TV کارتونی به نظر میومد و کلا تصاویر آبکی به نظر میاد ! نمی دونم چرا ؟! جالبه که سری X و 46 اینچ هم هست !
دوستان شرمنده این قدر سوال می پرسم و لی تا هفته ی آینده باید برای خرید برم و دلم نمی خواد انتخابم اشتباه باشه
ممنونم

afshin b
08-04-2010, 14:10
خیلی ممنونم دوست من
چند تا سوال داشتم
مصرف برقش چه طوره ؟
این دقیقا چه مشکلیه ؟ یعنی رنگ سیاهش از لحظا کیفیت افت میکنه ؟ خوب بعضی از بازی ها یکی از افکت های اصلی گرافیکی و یکی از حقه های اصلی گرافیکیشون همین صحنه های تاریک هست !
در باره ی ریسپانس تایم که شما گفتید مربوط به همون مشکلیه که گفته میشه ممکنه بعضی از بازی ها در LCD تصاویرش جا بمونه ؟ من بعضی از بازی ها از جمله Kill Zone 2 - Gears of War 2 - Fifa 10 رو روی LCD سونی امتحان کردم همچین مشکلی نداشت.پس این مشکلی که میگید دقیقا چیه ؟
از طرفی روی همون LCD TV بازی مثل Heavy Rain که از لحاظ کیفیت چهره ی کارکتر ها مثل یک فیلمه روی این TV کارتونی به نظر میومد و کلا تصاویر آبکی به نظر میاد ! نمی دونم چرا ؟! جالبه که سری X و 46 اینچ هم هست !
دوستان شرمنده این قدر سوال می پرسم و لی تا هفته ی آینده باید برای خرید برم و دلم نمی خواد انتخابم اشتباه باشه
ممنونم

در كل پلاسما ها ميشه گفت عمق تصوير بيشتري دارن و ال سي دي تصوير فلت داره.
مصرف برقش يه خورده بيشتر از السيدي هست توي يه پستي يكي از دوستان مقايسه مصرف برق جي 10 با السيدي سامسونگ بي650 گذاشته بود، يادمه زياد فرق نداشت. كلاً السيدي ها مصرف برقشون ثابته ولي پلاسما ها با تغيير نور تصوير مصرفشون هم عوض ميشه. يعني تصوير سفيد حداكثر مصرف و تصوير سياه حداقل صرف رو داره.
در مورد رنگ مشكي هم پلاسما ها بهتر از السيدي ها عمل ميكنن(مخصوصا جي10) يعني مشكي رو به مشكي خالص نزديكتر نشون ميدن.
برخي از پنل هاي جي 10 آمريكا و شايد اروپا بعد از حدود 1000 ساعت كاركرد دچار مقداري افزايش نور تصوير ميشن و مشكيشون ضعيفتر ميشه. ولي گفته ميشه اين مشكل توي مدل هاي آسيايي وجود نداره وتاحالا گزارشي نشده.
در كل مثل اينكه با بوجود اومدن اين مشكل بازم از خيلي السيدي ها عمق مشكي بهتري داره!
در مورد ريسپانس تايم، السيدي ها توي نمايش تصاوير با حركات سريع ضعيف هستن، يعني انگار رد تصوير بعد حركت يكم ميمونه (مثل دنباله دار كردن موس توي كامپيوتر مثلا) كه البته الان خيلي پيشرفت كردن ولي بازم پلاسماها بهتر از السيدي هستن. شايدم اصلاً به چشم بعضي ها ديده نشه!

در مورد تصوير آبكي منم دقيقا در مورد تصوير السيدي ها همين حس رو دارم. ولي توي پلاسما من چنين حسي ندارم.
در هر حال شما حتما يه سر به نمايندگي پناسونيك بزن و اين تي وي رو ببين حتما.
راستي قيمت بانه اين تي وي حدود 1100 هست(كه ميشه سفارش داد براي آدم بيارن) كه يكي دوتا از بچه هاي اينجا از بانه گرفتن.
good luck

capitanrayan
08-04-2010, 15:16
B690 چهل اینچ نیست!
این B670 ها چطورن؟؟؟به غیر از کنتراست و USB پلیر فیلم چی کم دارند؟؟؟
بخرم یا صبر کنم B690بیاد؟

afshin b
08-04-2010, 16:11
40 اينچ داره.
B690 كه صبر كردن نميخواد ، خيلي وقته تو بازار هست!!:18:

capitanrayan
08-04-2010, 17:11
40 اينچ داره.
B690 كه صبر كردن نميخواد ، خيلي وقته تو بازار هست!!:18:

داره - ولی الان تو تهران به هیچ وجه موجود نیست!خودت برو یکسر بگرد!
فقط مغازه داره به عنوان دکور دارن!

هیچ جایی با گارانتی پیدا نمیشه!

قبل عید تموم شده!هنوز نیومده@!

afshin b
08-04-2010, 17:40
شماره نمايندگي هاي شهراي اطراف رو بگير زنگ بزن. حتما اونا دارن.

capitanrayan
08-04-2010, 19:39
شما اگه شماره نمایندگی -داری به ما بده!چی کار کنیم-وقتی نیست ادم مجبور میشه -بخره!
LCD مون رو فروختیم- نمیتونیم بدوون LCDسر کنیم!

اعصابم خورده!چه اشتباهی کردیما!:13::41:

alizali
09-04-2010, 20:34
اساتيد فن نظر بدهند
به طور كلي بين سامسونگ b690 (همون b650) و ال اي دي b6000 و b7000 كدوم مدل بهتره؟

کسی نظری نداره در مورد این سوال ما؟

mr_peyman5623
09-04-2010, 22:07
این سوال من هم هست!

milad_a_v
10-04-2010, 00:24
اون دوستمون که قرار بود واسم g25 بیاره امروز زنگ زد گفت با شیپینگ و تکس و نمیدنم چی چی
خلاصه تا برسه تهران میشه 4000000 :41:

بهش گفتم آخه تو سایت پاناسونیک آمریکا زده 1499 دلار
گفت دیگه اینجوریاست یکی از دلائل گرون شدنش همون شیپینگش هست که با هواپیما میاد
بیمش هم زیاد میشه چون الکترونیکی هست و روش عکس جام داره...

حالا چه کنم؟؟؟؟؟؟؟

با 2 تومن یه 50 اینچ فول میخوام

afshin b
10-04-2010, 11:44
اون دوستمون که قرار بود واسم g25 بیاره امروز زنگ زد گفت با شیپینگ و تکس و نمیدنم چی چی
خلاصه تا برسه تهران میشه 4000000 :41:

بهش گفتم آخه تو سایت پاناسونیک آمریکا زده 1499 دلار
گفت دیگه اینجوریاست یکی از دلائل گرون شدنش همون شیپینگش هست که با هواپیما میاد
بیمش هم زیاد میشه چون الکترونیکی هست و روش عکس جام داره...

حالا چه کنم؟؟؟؟؟؟؟

با 2 تومن یه 50 اینچ فول میخوام
خوب پس اونو بيخيال شو!
به نظر من بهترين انتخاب براي شرايط شما plasma samsung 50B650 هست
موفق باشيد

ProGamer
10-04-2010, 13:32
ممنون- این LED که نشونم دادی- اوردم تو لیست -
واقعا قیمتش اینقدره؟
من میخوام تو همین مایع ها بخرم!امید وارم قیمتت صحیح باشه!خانواده هم دیدن چنتا شات از- الان دارم - یک صفحه رو براشون ترجمه میکنم بخونن- و مشخصات رو ببینن-
اگه عالی باشه میخرم- کسی خریده این مدل رو؟

قيمتش آخرين بار توي هايپر استار 1590 بود. من هم با leilibama.. موافقم . خيلي كيفيت خوبي داره

دوستاني كهLE700دارن ازش راضي هستن؟لطفا راهنمايي بفرمائيد؛متشكرم.

من براي خونه پدرم خريدم. بعد از كلي تحقيق خيلي راضيم. هرچي نكته در موردش بود رو تحقيق كردم و به اين نتيجه رسيدم. اگر سئوالي داري بپرس چون در اين زيمنه ديگه حرفه اي شدم از بس تحقيق كردم

خیلی ممنونم دوست من
چند تا سوال داشتم
مصرف برقش چه طوره ؟
ممنونم

G10 و LE700 هر دو گزينه هاي مناسبي هستن. من كيفيت G10 رو خيلي مي پسندم. ولي 4 نكته داره كه من نميپسندم.
1 - پلاسماست و مصرف برقش بالاست و يه مقدار داغ ميكنه. البته نه زياد ولي ممكنه در دراز مدت بيشتر بشه
2- باز توليد رنگ پس از يه مدت در آن ايجاد ميشه
3- كيفيت LED رو نداره
4- خيلي خيلي سنگينه

البته يه نكته اي رو بگم .
در مورد اين مطلبت:

من پلاسماي LG رو هم ديدم همين طوري بود. احتمالا اين ايراد پلاسماست

moosh2
10-04-2010, 14:19
دوستان با بودجه حدود 4 ميليون بهترين تلويزيون بالاي 50 اينچ ترجيحا سوني (ال اي دي يا ال سي دي)براي استفاده خانگي كه بهترين كيفيت و كارايي را داشته باشد لطفا معرفي كنيد.(كيفيت رنگ-سرعت-شكيل بودن)

afshin b
10-04-2010, 17:11
قيمتش آخرين بار توي هايپر استار 1590 بود. من هم با leilibama.. موافقم . خيلي كيفيت خوبي داره

من براي خونه پدرم خريدم. بعد از كلي تحقيق خيلي راضيم. هرچي نكته در موردش بود رو تحقيق كردم و به اين نتيجه رسيدم. اگر سئوالي داري بپرس چون در اين زيمنه ديگه حرفه اي شدم از بس تحقيق كردم

G10 و LE700 هر دو گزينه هاي مناسبي هستن. من كيفيت G10 رو خيلي مي پسندم. ولي 4 نكته داره كه من نميپسندم.
1 - پلاسماست و مصرف برقش بالاست و يه مقدار داغ ميكنه. البته نه زياد ولي ممكنه در دراز مدت بيشتر بشه
2- باز توليد رنگ پس از يه مدت در آن ايجاد ميشه
3- كيفيت LED رو نداره
4- خيلي خيلي سنگينه

البته يه نكته اي رو بگم .
در مورد اين مطلبت:

من پلاسماي LG رو هم ديدم همين طوري بود. احتمالا اين ايراد پلاسماست

دوستمون داره ميگه رو ال سي دي اين مشكل رو ديده بعد شما ميگي اين مشكل مال پلاسماست:27:

دوستان با بودجه حدود 4 ميليون بهترين تلويزيون بالاي 50 اينچ ترجيحا سوني (ال اي دي يا ال سي دي)براي استفاده خانگي كه بهترين كيفيت و كارايي را داشته باشد لطفا معرفي كنيد.(كيفيت رنگ-سرعت-شكيل بودن)

ال اي دي سوني X450 با سايز 50 يا 52 فكر كنم 10 ميليون هست كه اصلا نمي ارزه.
به نظر من برو پاناسونيك V10 بگير. 58 اينچ حدود 4900

==========================

دوستان يكم بيشتر مواظب باشن چون اينجا بعضي بچه ها زياد تو كار تبليغات شارپ هستن.( منظورم به شخص خاصي نيستا):31:

masoooud
11-04-2010, 11:55
کسی نظری نداره در مورد این سوال ما؟
6000 رو حذف کن بین 7000 و 690 هم تفاوتی محسوسی نیست که اختلاف قیمت رو توجیح کنه ! گرچه به نظر اساتید 7000 ضعیفتر هم هست

moosh2
12-04-2010, 14:32
ايا با حدود قيمت 4ميليونتومان ميشود سوني ساخت ژاپن خريد؟من مدلهاي بالاي 50 اينچ ميخواهم
.يكي از دوستان پاناسونيك V10 را معرفي كرد ايا اين مدل ساخت ژاپن است؟و اگر نيست بهترين مدل براي استفاده معمولي در منزل به نظر شما كدام است؟

alizali
14-04-2010, 10:23
6000 رو حذف کن بین 7000 و 690 هم تفاوتی محسوسی نیست که اختلاف قیمت رو توجیح کنه ! گرچه به نظر اساتید 7000 ضعیفتر هم هست

خوب با اين احتساب به نظر مي رسه توي ال سي دي و ال اي دي برنده b690 هست
حالا يه سوال از اهالي فن
بين b690 و پاناسونيك پلاسما g10 برتره
لطفا با ذكر دليل بگين
من تصوير يه ال سي دي پاناسونيك و پلاسما g10 رو از نزديك ديدم. با توجه به اينكه تو الي سي دي فكر كنم همون b690 سره ( البته به غير از سري ايكس سوني) من مبناي مقايسه رو گذاشتم بر اينكه خصوصيات منفي كه توي ال سي دي پاناسونيك بوده ميتونه تو b690 هم باشه و با شرايط زير كه:
ال سي دي شفاف بود
g10 كمي كمتر شفافيت داشت
صفحه پلاسما g10 اصلا داغ نبود كه البته شايد به خاطر اون محافظ روش بود

توي تصاوير سريع (يه نوشته بود كه مي اومد رو صفحه و مي رفت نوشته دقيقا مثل ليست پرواز تو فرودگاهها بود و يا مثلا شما زيرنويس شبكه هاي خبري رو در نظر بگيريد) پلاسما كاملا قابل خوندن بود در حاليكه روي مدل ال سي دي پاناسونيك ( و نه روي b690 چون من رو اون نديدم) متن خيلي بلور ميشد و اصلا قابل خوندن نبود يا به سختي بايد مي خونديش

و اينكه g10 تصوير در تصوير نداره و فكر كنم ورودي usb هم نداره

واقعا كدوم تلويزيون بهتره
با دليل جواب بدين بي زحمت

zed2
14-04-2010, 15:10
حالا يه سوال از اهالي فن
لطفا با ذكر دليل بگين
من تصوير يه ال سي دي پاناسونيك و پلاسما g10 رو از نزديك ديدم. با توجه به اينكه تو الي سي دي فكر كنم همون b690 سره ( البته به غير از سري ايكس سوني) من مبناي مقايسه رو گذاشتم بر اينكه خصوصيات منفي كه توي ال سي دي پاناسونيك بوده ميتونه تو b690 هم باشه و با شرايط زير كه:
ال سي دي شفاف بود
g10 كمي كمتر شفافيت داشت

توي تصاوير سريع (يه نوشته بود كه مي اومد رو صفحه و مي رفت نوشته دقيقا مثل ليست پرواز تو فرودگاهها بود و يا مثلا شما زيرنويس شبكه هاي خبري رو در نظر بگيريد) پلاسما كاملا قابل خوندن بود در حاليكه روي مدل ال سي دي پاناسونيك ( و نه روي b690 چون من رو اون نديدم) متن خيلي بلور ميشد و اصلا قابل خوندن نبود يا به سختي بايد مي خونديش

دوست عزیز هر دوی این تلویزیون ها خوبن ولی شما باید ببینی بر اساس استفاده ای که از تلویزیون قبلی ات داشتی و استفاده هایی که از تلویزیونی که در اینده خواهی داشت کدوم یکی نیاز های شما رو براورده می کنه تا بر اساس همان تلویزیون رو انتخاب کنی...

alizali
15-04-2010, 22:25
دوست عزیز هر دوی این تلویزیون ها خوبن ولی شما باید ببینی بر اساس استفاده ای که از تلویزیون قبلی ات داشتی و استفاده هایی که از تلویزیونی که در اینده خواهی داشت کدوم یکی نیاز های شما رو براورده می کنه تا بر اساس همان تلویزیون رو انتخاب کنی...

اولین باره lcd میخریم
برای تلویزیون و ماهواره
بازی فکر نکنم

pemy
16-04-2010, 08:19
عزیزان من یک پاناسونیک سری s10 گرفتم 42" آیا به نظر اساتید این سری خوبن؟ یه سوال دیگه اون چیزی که من تواین تالار دیدم تو تصویرهای سریع این سری جواب میده؟ یعنی تصویر جا نمی مونه ؟و سوال آخر اینکه از لحاظ پورت و اتصالات پشت تلویزیون آیا کامل هست یانه؟چون من هیچ اطلاعی تو این ضمینه ندارم . پاینده باشید

---------- Post added at 08:19 AM ---------- Previous post was at 08:18 AM ----------

البته فول اچ دی ه

masoooud
16-04-2010, 23:15
حالا يه سوال از اهالي فن
لطفا با ذكر دليل بگين
ال سي دي شفاف بود
g10 كمي كمتر شفافيت داشت

راستش من کل مطالب p30world رو برای انتخاب بین این دوتا خوندم نتیجه اینکه اگه وضعیت مالیت خوب باشه g10 رو به اضافه hd player انتخاب کن ! واگر نمیتونی هزینه اضافه کنی یا بصورت حرفه ای استفاده نداری(منظورم دیدن تصاویر hdهست) b690 بهتره:5:

2.5.8.14.1.13
16-04-2010, 23:38
من میخوام یه 50B650 بگیرم.استادان نظر دیگه ای انتخاب بهتری نیست ؟؟؟؟
حداکثر 2تومان و بالای 46اینچ ...
و یک سوال دیگه.به نظرتون 3 4 ماه صبر کنم بهتره یا همینو بگیرم دیگه؟؟؟

vatanema
17-04-2010, 06:14
خبر ندارید پاناسونیک بخواد قیمتهاش رو بشکنه؟ آخرین بار فکر کنم شهریور پارسال اینکار رو کرد.

alizali
17-04-2010, 06:57
راستش من کل مطالب p30world رو برای انتخاب بین این دوتا خوندم نتیجه اینکه اگه وضعیت مالیت خوب باشه g10 رو به اضافه hd player انتخاب کن ! واگر نمیتونی هزینه اضافه کنی یا بصورت حرفه ای استفاده نداری(منظورم دیدن تصاویر hdهست) b690 بهتره:5:

يه سوال ؟
چرا ميگين وضعيت مالي اين دو تلويزيون كه حدودا يه قيمت هستن؟
تو بانه ال سي دي يك ميليون و پنجاه و g10 حدود يك ميليون و صدو پنجاه
بعدش چرا ميگين بايد يه hd player خريد؟
بعد ضعف b650 تو hd چيه كه شما ميگن اگر استفاده حرفه اي نداري
آدم اين همه پول ميده كه فايلهاي hd رو بتونه با كيفيت عالي نگاه كنه خوب

armdvd
17-04-2010, 14:43
سلام
2640 u
ال سی دی سامسونگ
بد نیست

zed2
18-04-2010, 13:50
عزیزان من یک پاناسونیک سری s10 گرفتم 42" آیا به نظر اساتید این سری خوبن؟ یه سوال دیگه اون چیزی که من تواین تالار دیدم تو تصویرهای سریع این سری جواب میده؟ یعنی تصویر جا نمی مونه ؟و سوال آخر اینکه از لحاظ پورت و اتصالات پشت تلویزیون آیا کامل هست یانه؟چون من هیچ اطلاعی تو این ضمینه ندارم . پاینده باشید

---------- Post added at 08:19 AM ---------- Previous post was at 08:18 AM ----------

البته فول اچ دی ه
خوب بودن که یک مدل ضعیفتر ازg10 است و بعد از ان مدل خوبی است....اره کلا پلاسما ها معمولا بهتر از ال سی دی ها تو تصاویر سریع جواب می دن.
پورت ها رو من دقیق خبر ندارم ولی فکر کنم مشابه G10 تو کاتالوگی که قبلا دیدم بوده

اولین باره lcd میخریم
برای تلویزیون و ماهواره
بازی فکر نکنم

اگر کانال hd نمی گیری یا ورزشی نمی بینی زیاد بهتره بری همان طرف

يه سوال ؟
چرا ميگين وضعيت مالي اين دو تلويزيون كه حدودا يه قيمت هستن؟
تو بانه ال سي دي يك ميليون و پنجاه و g10 حدود يك ميليون و صدو پنجاه
بعدش چرا ميگين بايد يه hd player خريد؟
بعد ضعف b650 تو hd چيه كه شما ميگن اگر استفاده حرفه اي نداري
آدم اين همه پول ميده كه فايلهاي hd رو بتونه با كيفيت عالي نگاه كنه خوب
چون G10 مدل اسیایی که تو ایران هست امکان پخش فرمت های ویدیویی رو مثل B690 نداره و این مورد رو باید با یک سینمای خوب یا HD پلیر یا ... فراهم کنی
ضعفش رو ما نگفتیم سایت های معتبر که تست زدن اعلام کردن بازدهی و کیفیت تصویر hdو fullhd تو g10 بهتر از b690 است ولی در تصاویر sd ( که شبکه های تلویزیونی خودمون هم جزو این مورد است) b690 بهتر جواب میده
در مورد استفاده حرفه ای بخاطر اینکه هنوز ویدیو ها یا تصاویر یا کانال hd تو ایران راحت پیدا نمی شه و باید وقت صرف کنید و دونبالش برید می گن.
الان بیشتر کانال های ایران و همچنین روی م ا هوا ره ها هنوز کیفیت تصویرشون sd است و شبکه های hd یا fullhd بیشترشون پولی است و همچنین هنوز دیسک bd خیلی کم پیدا میشه و باید کاربرا خودشون دانلود کنن یا از تعدادی از مغازه ها که این کیفیت هارو دارن بگیرن بریزن روی فلش مموری و پخش کنن .
یا اینکه کنسول بازی داشته باشه که از تصویر hd انها استفاده کنن
خوب اگر کاربر از کسایی باشه که هزینه و وقتش رو باسه اینجور کارا نزاره یا شبکه hd نبینه یا بازی دوست نباشه و شبکه های ایران رو ببینه قطعا b690 بهتر از g10 بهش جواب میده تو این جور تصاویر... ولی اگر موارد بالا رو انجام میده یا می بینه g10 انتخاب مناسبی باسش خواهد بود

Pemy راست میگه منم چند تا پست بالاتر سوال داشتم اما بی جواب ماندند.لطفا راهنمایی کنید...
در مورد سوالت بنظر من تو پلاسما گار بخوای بمونی تو این سایز s10 و یا انتخاب بهتر v10 اگر بتونی پولت رو بیشتر بزاری در زمان حاضر انتخاب های دیگر هم هستن.
...
پ ن
اگر بخوای صبر کنی هیچوقت نمی تونی تلویزیون بگیری چون هر دفعه تو ایران یک سری از تلویزیون ها بیاد تو خارج نسل جدید امده و همش تو دو دل می مونی بگیری یا نه....اگر احتیاج داری الان بگیر اگر نه که راحت فراموش کن انقدر استرس به خودت وارد نکن ( نظر شخصی)

alizali
18-04-2010, 21:27
ممنون از جواب کامل بالا
فقط میشه چند تا از این سایتهای خارجی که مقایسه میکنن رو به من معرفی کنین
و بعد اینکه من میخوام امکانات فنی این g10 رو بدونم لینکی به من میدید
و بعد اینکه آیا این مدل آخرین مدل پاناسونیکه؟ تو سایتش واسه سال 2009 سری های x رو هم گفته
من کلا میخوام بدونم ترتیب تو تلویزیونها پاناسونیک چیه؟
برترین مدلها به ترتیب به پایین

milad_a_v
18-04-2010, 22:24
من کلا میخوام بدونم ترتیب تو تلویزیونها پاناسونیک چیه؟

تا جایی که میدونم پاناسونیک ها برای مدل های خانگی به این ترتیب هست:
A
C
X
S
G
V
Z

مدل PF و چند مدل دیگه هم هستند که سایزهای بزرگ هستند و تو رده busines هستند

اینجا میتونی مدل های خاورمیانه رو ببینی
[

javad javadi
19-04-2010, 14:15
سلام به دوستان عزيز
من در زمينه خريد ال سي دي از شما عزيزان راهنمايي ميخواستم من مي خوام يك ال سي دي 32 اينچ براي اتاقم بخرم و ويژگي هايي كه مي خوام داشته باشد از قبيل: 1- كيفيت 2- كارايي و امكاناتش 3- قيمت مناسب و در اخر هم زيبايي را دارا باشد و بوجه ام 950 تا 1 مليون تومان مي باشد.
من از ال سي دي مي خوام براي گيم و فيلم ديدن و تماشاي برنامه هاي تلوزيون استفاده كنم و مد نظر خودم مدلهاي B690 يا همون B650 و W550 است اگر شما مدلهايي بهتر از مدل هايي كه من معرفي كردم ميشناسيد كه به بوجه ام بخوره ممنون ميشم معرفي كنيد.
و مي خوام بدونم ايا ارزش خريد ال سي دي از بانه است يا نه يا از همين تهران با گارانتي معتبر بخرم بهتره ممنون ميشم اگر راهمنايي ام كنيد به بزرگي خودتون ببخشيد اگر مطلبم طولاني بود. :46:

amadjoon
20-04-2010, 09:58
سلام به دوستان عزيز
من در زمينه خريد ال سي دي از شما عزيزان راهنمايي ميخواستم من مي خوام يك ال سي دي 32 اينچ براي اتاقم بخرم و ويژگي هايي كه مي خوام داشته باشد از قبيل: 1- كيفيت 2- كارايي و امكاناتش 3- قيمت مناسب و در اخر هم زيبايي را دارا باشد و بوجه ام 950 تا 1 مليون تومان مي باشد.
من از ال سي دي مي خوام براي گيم و فيلم ديدن و تماشاي برنامه هاي تلوزيون استفاده كنم و مد نظر خودم مدلهاي B690 يا همون B650 و W550 است اگر شما مدلهايي بهتر از مدل هايي كه من معرفي كردم ميشناسيد كه به بوجه ام بخوره ممنون ميشم معرفي كنيد.
و مي خوام بدونم ايا ارزش خريد ال سي دي از بانه است يا نه يا از همين تهران با گارانتي معتبر بخرم بهتره ممنون ميشم اگر راهمنايي ام كنيد به بزرگي خودتون ببخشيد اگر مطلبم طولاني بود. :46:

جواد جان سلام
این مدل هیتاچی که من البته 32 اینچش رو دیدم کیفیت فوق العاده ای داشت. البته 32 فول اچ دی نیست و 42 هست قیمت 42 هم سقز شاپ 890 زده.بی
بین او دوتایی که گفتی جفتش خوبه امکانات جانبی b690 بیشتره ولی اگه من بخام بخرم سونی رو انتخاب میکنم. (نظر شخصی):31:

---------- Post added at 10:58 AM ---------- Previous post was at 10:57 AM ----------

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم لینکش

s_masoud
20-04-2010, 14:01
دوستان سلام، میدونم که سوالم تکراریه ولی حوصله ندارم که بگردم پیداش کنم. می خواستم بدونم که B690 ساخت مالزی گیرنده تلویزیون دیجیتال داره یا فقط ساخت اروپاش این قابلیت رو داره؟

javad javadi
20-04-2010, 17:17
سلام به همگي دوستان
ممنون دوست عزيز كه راهنمايي ام كردي من چون گيمر باز هستم يك تلويزيوني مي خوام كه از همه چي خوب باشه يك چيزي كه دارم بازي مي كنم يا فيلم تماشا ميكنم كيفش رو ببرم ولي تا بوجه ام نه بيشتر حالا به نظر شما اين مدل W550a رو بگيرم بهتره براي گيم بازي كردن و فيلم ديدن مناسبه حالا از تهران بگيرم يا از بانه اگه دوستان ديگر هم نظرشون رو بگن ممنون ميشم .:46:

alizali
20-04-2010, 21:52
دوستان سلام، میدونم که سوالم تکراریه ولی حوصله ندارم که بگردم پیداش کنم. می خواستم بدونم که B690 ساخت مالزی گیرنده تلویزیون دیجیتال داره یا فقط ساخت اروپاش این قابلیت رو داره؟

فقط اروپایی داره

hummer_1990
22-04-2010, 14:04
سلام این قضیه داغ کردن LED های edge رو مثل اینکه مادیران هم تایید کرده ها!!!

آيا LED واقعا LED است؟
بازار در تسخير تبليغات تلويزيون هاي جديد

نويسنده: مريم عسگري

از قديم گفته اند دست بالاي دست بسيار است. يك روز يك مدل، طرح و... در بازار مي درخشد و اوج مي گيرد و فردا شايد ديگر كسي حالي هم از آن كالاي پرطرفدار ديروز نپرسد. نمونه بارز اين مثال را مي توان در بازار تلويزيون مشاهده كرد.
تا سال ها قبل كه تلويزيون هاي CRT رنگي با آن شكل و شمايل جعبه مانندشان، پا جاي پاي تلويزيون هاي مبله قديمي گذاشتند تا امروز كه نمونه هاي LED آمده اند تا به هر طريقي شده روي LCD ها را كم كنند، مدل و تكنولوژي هاي جديدي وارد بازار شده اند.
امروزه تلويزيون هاي باريك به اصطلاح LED با برندهاي مختلفي وارد بازار شده اند كه البته قيمت بالاتري نسبت به نمونه هاي LCD دارند. اينكه مي گوييم به اصطلاح از آن جهت است كه بر اساس اعلام كارشناسان بازار نيمي از نمونه هاي LED موجود در بازار واقعا LED نيستند و فاقد قابليت هاي لازم هستند و به عبارتي نيمي از اين LED ها تنها به صرف باريك بودنشان است كه نام LED را يدك مي كشند. به عقيده آنها اكثر تلويزيون هايي كه با عنوان پرطمطراق LED در بازار موجودند در حقيقت همان LCD هايي هستند که به جاي لامپ فلورسنت از سيستم نورافشاني LED استفاده مي کند و صد البته اين تلويزيون ها به طور 100 درصد LED نيستند و نبايد اين نام به آنها اطلاق شود.
بر اساس اعلام ماديران، يكي از عرضه كنندگان تلويزيون هاي FULL LED نيز در تلويزيون هايي كه FULL LED نيستند LEDها عمود بر صفحه نمايش و به سمت مركز مي تابند كه پس از مدتي با فشاري كه به دستگاه وارد مي شود داغ مي شوند و داغ شدن هاي مكرر مسلما به دستگاه صدمه وارد مي كند. تلويزيون هاي ديگري هم در بازار وجود دارند كه از لامپ فلورسنتي CCFL بهره برده اند كه در اين صورت نيز كنتراست ارائه شده با كنتراست منتشر شده از مدل هاي FULL LED بسيار ضعيف تر خواهد بود.
به گفته عسگري، يك كارشناس بازار (تشخيص و ايجاد تمايز بين يك تلويزيون LCD كه از طريق لامپ فلورسنت نوردهي مي كند با يك تلويزيونLED كه از ديودهاي نوراني استفاده مي كند آن قدر مهم است كه در برخي از كشورها مانند انگلستان به عرضه كنندگان اين كالابا برخي از برندها اجازه نداده اند در تبليغاتشان براي تلويزيون هاي به اصطلاح LED از لفظ LED TV استفاده كنند، مگر اينكه توضيحي كامل در مورد شيوه نوردهي اين تلويزيون ها داده شده باشد.
اما متاسفانه اين اتفاق در ايران نمي افتد و مردم با تصور اينكه اين تلويزيون ها واقعا LED هستند اقدام به خريد مي كنند.)
بگذريم از اينكه به دليل قيمت بالايي كه اين تلويزيون ها دارند همچنان LCD ها در بازار پرفروشند.

LED چيست؟
LED مخفف واژه diodeا light emitted و به معناي ديود ساطع کننده نور است. ديودهاي ساطع کننده نور در واقع جزو خانواده ديودها هستند که ديودها نيز زير گروه نيمه هادي ها به شمار مي آيند. خاصيتي که ledها را از ساير نيمه هادي ها متمايز مي کند اين است که با گذرجريان از آنها مقداري انرژي به صورت نور از آنها ساطع مي شود.
LEDها تا اواخر دهه گذشته فقط مي توانستند سه نور آبي، سبز و قرمز توليدکنند که اين موضوع باعث کاربرد محدود آنها بود، اما اين اواخر LEDهايي با رنگ آبي وارد بازار شده اند که مي توانند نور سفيد با هاله اي از رنگ آبي توليد کنند. به همين دليل امروزه توليدكنندگان تلويزيون و مانيتور به راحتي از اين تكنولوژي در ساخت تلويزيون استفاده مي كنند. امروزه استفاده از LED به خاطر افزايش عمر نمايشگر و صرفه جويي انرژي به صرفه تر از نمايشگرهاي پلاسما است. همين طور در آنها از جيوه نيز استفاده نشده است و در آن از عناصر ديگري مانند گاليوم و آرسنيک استفاده شده است. همچنين به دليل وجود ديود نوراني که سرعت خاموش و روشن شدن در آن زياد است، خاموش و روشن شدن تصوير در اين نمايشگرها به سرعت انجام مي گيرد و به لحاظ علمي کنتراست بهتري دارد. كاربران مي توانند وقتي LED خاموش است رنگ مشکي عميق و وقتي روشن است، روشنايي بالايي ايجاد کنند.
به گفته عسگري، يك كارشناس بازار، تصوير در LED بسيار روشن تر است و کنتراست بسيار بهتري دارد و نقاط سياه در آن عميق ترند.
از طرفي، به دليل استفاده از سيستم نوردهي EDGE-LED ضخامت اين تلويزيون ها بسيار کم است، به طوري که LED هاي موجود در بازار کمي بيش از 25 ميليمتر هستند! البته شركت سوني نمونه هايي از تلويزيون هاي LED را وارد بازار كرده است كه ضخامت آنها كمتر از يك سانتيمتر است. اين كارشناس افزود: LED TV ها نسبت به LCD حدود 40 درصد برق کمتري مصرف مي کنند، همچنين طيف رنگ در آنها وسيع تر است به خصوص وقتي از تکنولوژي نوردهي RGB-LED استفاده شده باشد، همچنين LED TV ها آلودگي محيط زيستي کمتري دارند كه اين موضوع باعث شده است نظر طرفداران محيط زيست به سمت اين تلويزيون ها جلب شود.
اما در كنار اين مزايا بايد به عمر کوتاه ديودهاي OLED در قياس با پانل هاي LCD و Plasma نيز اشاره كرد. ديودهاي OLEDبه طور متوسط ۱۶ هزار ساعت عمر مي کنند، در حالي که عمر سلول هاي LCD و Plasma بيش از ۶۰ هزار ساعت است. همچنين ديودهاي OLED حساسيت بسياري به رطوبت دارند. اما به هر حال مزاياي اين تکنولوژي بيش از معايب آن است؛ البته به شرطي كه آنچه به عنوان LED TV در بازار عرضه مي شود واقعا LED TV باشد.

اختلاف قيمت ها
اگرچه بازار لوازم صوتي و تصويري طي يك سال اخير روزهاي بي رونق و سردي را سپري كرد و قيمت ها نيز در حد قابل توجهي، طي چند مرحله كاهش يافت؛ اما تلويزيون هاي نسل جديد كه با عنوان LED در بازار شناخته مي شوند قيمت هاي بالايي دارند.
به گفته فعالان بازار، در حال حاضر اختلاف قيمت بين نمونه هاي LED و LCD حدود 30 تا 50 درصد است.
البته در برخي از برندها اين اختلاف قيمت به چند ميليون تومان مي رسد.
ابراهيم درستي، رييس اتحاديه لوازم صوتي و تصويري و لوازم يدكي گوشي تلفن همراه در اين باره مي گويد: در حال حاضر قيمت تلويزيون هاي نسل جديد (LED) در بازار داخلي بسيار بالااست؛ ولي اميدواريم با عرضه گسترده اين نمونه ها به بازار قيمت ها كاهش يابد. وي افزود، علت قيمت بالاي اين تلويزيون ها عرضه محدود اين تلويزيون ها است. اين درحالي است كه شاهد عرضه گسترده تلويزيون هاي LED سامسونگ در بازار داخلي هستيم كه به رغم تبليغات بسياري كه براي آنها شده است ميزان تقاضا براي آنها در حد ناچيزي است.

برندهاي LED باز
سامسونگ، شارپ و ال جي از معروفترين عرضه كنندگان تلويزيون هاي LED به بازار داخلي هستند كه در اين بين سامسونگ تبليغات گسترده تري را در اين زمينه داشته است، اما با اين وجود بر اساس اعلام فعالان بازار، فروش اين LED TV ها در حد بسيار كمي است.
بر اساس اعلام حافظ پخش، عرضه كننده لوازم صوتي و تصويري سامسونگ در بازار داخلي، مدل هاي مختلف تلويزيون هاي LED با سايزهاي 32 تا 55 اينچ در بازار داخلي موجودند كه قيمت آنها به همراه هدايايي كه به عنوان پروموشن به خريدار ارائه مي شود حدود يك ميليون و 190 هزار تومان تا پنج ميليون و 670 هزار تومان است.
ال جي هم شش نمونه از تلويزيون هاي LED را در سبد محصولات خود دارد.

اين تلويزيون ها كه با مدل هاي SL 900،SL800 وSL700 در سايزهاي 42 تا 47 اينچ در بازار داخلي موجودند قيمتي حدود 3 تا پنج ميليون تومان دارند و اما شارپ هم يك نمونه تلويزيون FULL LED به بازار داخلي عرضه كرده است كه بر اساس اعلام كارشناسان اين شركت و همچنين فعالان بازار، قابليت هاي بيشتري نسبت به LED TV هاي ساير برندها دارد. اين تلويزيون كه LC-40LE700M نام دارد گذشته از مصرف برق پايين تر، از كنتراست يك بر دو ميليون پيكسل و كيفيت تصوير فوق العاده نيز برخوردار است.
بر اساس اعلام كارشناس بخش تلويزيون هاي اين شركت، يکي از فناوري هايي که در تلويزيون هاي LED شارپ مورد بهره برداري قرار گرفته فناوري CRYSTAL CLEAR است كه نور را به کل صفحه نمايش منتشر مي کند و لايه هاي سياه را عميق، سفيد را درخشان و رنگ هاي اصلي (قرمز، آبي و سبز) را به طور يکنواخت نمايش مي دهد، همچنين به كمك پردازنده 100 هرتزي دستگاه تصاوير پي در پي و سريع به صورت كاملاشفاف و واضح نمايش داده مي شوند. شركت سوني هم كه به عرضه تلويزيون هاي گران قيمت معروف است با عرضه نمونه هاي LED گران قيمت توانسته است اين سمت را همچنان حفظ كند. يكي از كارشناسان پخش فروش شركت بازرگاني ايران، مدل هاي ZX1ا،X450 با سايزهاي 46 و 55 اينچ را از LED TV هاي با قابليت سوني معرفي كرد كه متاسفانه به دليل قيمت بالايي كه دارند فروش چنداني ندارند. اين تلويزيون ها با قيمتي بين شش ميليون و 450 هزار تومان تا 10 ميليون و 500 هزار تومان به فروش مي رسند و ضخامت آنها تنها 9.9 ميليمتر است.

حالا اگه متن تبلیغاتی باشه من مسئولیتی به عهده نمیگیرم:31:

amin_nishnish
22-04-2010, 18:07
با سلام خدمت دوستان.يك هفتست شبانه روز دارم دنيال يه ال سي دي به درد بخور ميگردم. من واقعا گيج شدم لطفا يه راهنمايي بدين بي زحمت.بين ال سي دي هاي سوني لطفا چند مدل كه بشه با بودجه 2700000 تومان خريد معرفي كنيد.سايز 46
به نظر شما اگر به جاي ال سي دي سوني پلاسماي v10 panasonic بگيرم بهتر نيست؟
اگه مدل ديگه اي هم مد نظرتون هست لطفا بگين.راستي اگه ممكنه در مورد ال سي دي هاي هيتاچي هم يه توضيح كوچيك بدين.37 ژاپني قيمت كردم 2650000 تومان!!از لحاظ امكانات و تكنولوژي هايي مثل 100Hz به روز هستن؟
ببخشيد سوالام زياد شد.شرمنده ميكنيد اگه يه توضيح كامل بدين.ممنون از همه

ahmadl
25-04-2010, 02:49
با بودجه 3.5 تا 4 میلیون .سونی رو بگیرم.
چه مدلی

alizali
25-04-2010, 06:52
اين سايت فرمولي داره كه كساني كه تو انتخاب سايز lcd موندن بهشون كمك شاياني ميشه

Babaxan7
28-04-2010, 19:46
سلام
آقا من ارومیه زندگی میکنم ، اینجا دو مدل پاناسونیک دیدم که هر دو 50 اینچ هستن یکی pv80 و یکیش هم PY800 که هر دوشون رو پنلشون یه مقدار خش دارن ، فروشنده pv80 رو 980,000 میگه و PY800 رو هم 2,000,000 .
ظاهراً هر دو رو از پیرانشهر یا بانه آوردن (طرف تعمیرگاه رسمی پاناسونیک هستش) برای تعویض پانل که ظاهراً 250،000 تومن هستش .
بنظرتون ارزشش رو داره بگیرم یا نه . البته اینم بگم که خشها موقع روشن بودن تلویزیون دیده نمیشن و فقط وقتی خاموش هستش دیده میشن.

ahmadl
29-04-2010, 02:48
:40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::4 0::40::40::40::40::40::40::40

من فقط صفحه اول هر تاپیک رو ندیدم. و فعالیت مدیران عزیز رو ندیدم.
من کمال تشکر رو از مدیران خوب این بخش دارم.که اطلا عات جامعی در صفحات اول هر بخش گذاشتن. دوستان همیشه اول صفحات اول هر بخش رو ببینید تا گمراه نشید
با تشکر فراوان.
سهیل:40::40::40::40::40::40::40:

amirut
29-04-2010, 08:52
سلام به همه دوستان
چند تا سوال دارم
من زياد با اين پورت هاي جديد آشنا نيستم
تلويزيوني كه قصد خريدشو دارم 42PQ10 پلاسما LG هست
ورودی و خروجی هاي پشت دستگاه:
1 ورودی RF
1 ورودی AV
1 ورودی Component به همراه صدا
1 ورودی HDMI/HDCP

سوال: آيا 1 ورودي از هر كدوم از اين موردها كفايت ميكنه؟
(من يه رسيور ميخوام بخرم كه نميدونم اصلا رسيورها HD هستند يا نه + يه سينماي خانگي كه حتما HD هست و ورودي HDMI هم داره )

اگر رسيور هم HD باشه يك پورت HDMI كم ميارم نه؟
يا ميتونم به ورودي HDMI سينما وصلش كنم و از سينما تصوير با كيفيت HD بگيرم
ممنون

kmr1352
29-04-2010, 11:11
دوستان عزيز من تازه واردم و قصد خريد يك پنل42 يا 40 دارم و موارد زير رو هم كانديد كردم و بودجه هم 1200000تومان است كدام را پيشنهاد ميكند
مورد مصرف هم رسيور 70% دي وي دي 20% و در مواقع پارازيت شديد هم آنتن معمولي
محل نصب سالن منزل با ابعاد 5*5 و شدت نور خوب ( طبقه 6 ) ساختمان آفتابرو با پنجره هاي بزرگ
( اگر پيشنهاد بهتري هم داريد لطفاً بفرماييد ) با تشكر
samsung 40b570
sony40 سري s
panasonic plasma 42s10
lg 42lf120

javad javadi
01-05-2010, 16:05
سلام به همگي ( بوجه ام تا سقف يك مليون صد تومان هست )

من مي خوام تا چند روز اينده يك پنل بخرم ولي در انجمن به جواب سوالاتم نرسيدم ممنون ميشم اگه جواب سوالاتم رو بديد :
1) اينجا كسي مدل B650 را داره كه باهاش گيم بازي كرده باشد ايا در بازي هاي سريع مثل فوتبال با به جاماندگي تصوير مواجه شده يا نه اگه مواجه شده خيلي ازار دهنده است يا خير . 32 اينچش فقط در نهايت تا 42 ديگه
2) مي خوام بدونم براي يك اتاق 12 يا 10 متري يك ال سي دي 32 اينچ مناسب است يا نه چون در تايپيكهايي كه در انجمن خوندم بعضي از دوستان گفته بودند كه كمتر از 42 اينچ نخرين و من هم دليش را نفهميدم يعني كيفيت در 32 اينچ خوب نيست مثلا در مدلهاي مثل B650 يا W550 و ....
3) من چون گيم بازي مي كنم و دو تا كنسول هم دارم PLaystation3 و Xbox360 ميخوام بدونم اين مدل b650 براي گيم يا فيلم ديدن با كيفيت HD مناسب است يا نه
4) اين ال سي دي G10 قيمتش چنده وايا با سينما خانگي ميدن يا نه اگه با سينماخانگي ميدن اگه سينما خانگي رو نخواي قيمتش چقدر در مياد
فقط ببخشيد اگه سوالاتم زياد شد يك تايپيك ديگه داده بودم ولي در انجمن نگذاشته شده بود از مديران انجمن ممنون ميشم اگه دليلش رو بگن . ممنون ميشم فقط كسايي كه ميدونن جواب بدن

t_tanhayam
02-05-2010, 01:27
دوستان در مورد خريد پلاسماي پاناسونيك بهترين مدلش چيه؟با ذكر دليل

fatefather
04-05-2010, 01:34
سلام به همه دوستان
چند تا سوال دارم
1 ورودی RF
1 ورودی AV
1 ورودی HDMI/HDCP

(من يه رسيور ميخوام بخرم كه نميدونم اصلا رسيورها HD هستند يا نه + يه سينماي خانگي كه حتما HD هست و ورودي HDMI هم داره )

ممنون
دوست عزیز احتمالا برای خرید تصمیم خودتو گرفتی ولی چند نکته

اصلا 1 ورودی کفایت نمی کنه چون تکنولوژی صوت و تصویر هر روز بالاتر میره و ریسیور های اچ دی و درایو های بلوری جای خودشونو کم کم باز میکنن که مستلزم ورودی های اچ دی بیشتری هست

اگه قصد خرید تلوزیون داری حتما چند نکته رو در نظر بگیر

اگه اهل تماشای فوتبال و بازی های کنسول جدید هستید سراغ پلاسما برید

اگه عمر دستگاه میزان مصرف برق و یا کیفیت پنل واستون مهمه حتما ال سی دی بخرید

اگه بودجه تون یاری میکنه که برید سراغ ال ای دی چون هم مصرف پائین تر داره هم عمر بیشتر

به نظر من اگه قصد خرید پلاسما دارید حتما پاناسونیک بخرید
// // // ال سی دی دارید حتما سونی بعد سامسونگ

پلاسما مدل g10 سونی در صورت بودجه خوب سری x و یا w

سامسونگ حتما سری 6 یعنی b650 یا b690

fatefather
04-05-2010, 01:42
دوستان عزيز من تازه واردم و قصد خريد يك پنل42 يا 40 دارم و موارد زير رو هم كانديد كردم و بودجه هم 1200000تومان است كدام را پيشنهاد ميكند
مورد مصرف هم رسيور 70% دي وي دي 20% و در مواقع پارازيت شديد هم آنتن معمولي
محل نصب سالن منزل با ابعاد 5*5 و شدت نور خوب ( طبقه 6 ) ساختمان آفتابرو با پنجره هاي بزرگ
( اگر پيشنهاد بهتري هم داريد لطفاً بفرماييد ) با تشكر
samsung 40b570
sony40 سري s
panasonic plasma 42s10
lg 42lf120

با سلام

دوست عزیز باید دید مورد مصرف شما بیشتر چه چیزی هست

اگه بیشتر فوتبال و گیم بازی میکنید سراغ پلاسما برید
اگه اهل دیدن فیلم و ریسیور هستید ال سی دی

پلاسما
معایب : مصرف برق زیاد عمر کم
مزایا : سرعت پاسخ دهی بالا ( عدم پرش تصویر در صحنه های سریع مثل فوتبال ) قیمت پائین تر

ال سی دی :
معایب : سرعت پاسخ دهی پائین( در مدل های مختل فرق می کنه مثلا سری S که گفتید فکر می کنم 8ms باشه که خیلی عیب بزرگیه )
مزایا : رنگ های زنده و شفاف عمر بیشتر پنل

به نظر من اگه بتونی یکم بودجه رو بیشتر کنی خیلی به صرفه است اگه انتخوابت سونی بود یه سری بالا تر
اگه انتخوابت سامسونگ بود مدل b650 یا b690 رو حتما بگیر

من حاضرم سینما خانوادگی نداشته باشم ولی تلوزیون بهتری داشته باشم

ProGamer
04-05-2010, 13:54
دوستان در مورد خريد پلاسماي پاناسونيك بهترين مدلش چيه؟با ذكر دليل
بهترين مدلش g10 كه ايرادش هم بازتوليد رنگ مشكل هست
يعني بهد از يه مدت رنگ مشكي عمق و سياهيش كم ميشه

---------- Post added at 03:54 PM ---------- Previous post was at 03:52 PM ----------

سلام به همه دوستان
چند تا سوال دارم
1 ورودی RF
1 ورودی AV
1 ورودی HDMI/HDCP

ممنون

در مورد انتخابت بهتون پيشنهاد ميكنم پلاسماي LG نگيريد. كيفيتش خوب نيستو يعني من در كنار ساير TV ها چك كردم خوشم نيومد اصلا. شايد تنها ببيني خوب باشه ولي در كنار بقيه نه.
اگر پلاسما ميخواي g10 پاناسونيك بهتره و اگر LED مسخواي le700 شارپ از همه بهتره و قيمتشم 1600 هست

مشخصات:

14708
04-05-2010, 21:03
من مي خوام يه 40 اينچ بگيرم بودجه هم در حدود يك ميليون و دويست هست
لطفا راهنمايي كنيد
ممنون

ProGamer
05-05-2010, 08:34
من مي خوام يه 40 اينچ بگيرم بودجه هم در حدود يك ميليون و دويست هست
لطفا راهنمايي كنيد
ممنون

سلام به شما
اگر ميتونستي تا 1600 جور كني كه فقط بهت ميگفتم LED شارپ رو بگيري. چون بهترين LED موجود در بازار هست. در واقع Full LED هستو كيفيتش بي نظيره. اگر ميخواي اطلاعات بيشتري در موردش داشته باشِي:

ولي اگر نميتوني پيشنهاد من به شما 42 اينچ LCD همين برند هست: با 1250 ميتوني ال سي دي 42 بگيري كه فول اچ دي هست با پنل ژاپني و كلا اسمبل ژاپن. خييلي كيفيت عالي دارن. اين مدلشه:

42A66M

FULL HD 1080P
RGB PLUS
HDMI x3
8Bit Panel With 8Bit Video Processor
SRS TruSurround XT

مجهز به پانل LCD ژاپني
زاويه ديد بسيار وسيع (176درجه افقي و عمودي)
روشنايي تصوير بالا
كنتراست فوق‌العاده 50.000:1 ديناميك
داراي سه ورودي HDMI
مجهز به پانل 8 بيتي
قابليت پخش فيلم سينمايي به حالت 24 فريم در ثانيه
خروجی صوتی SRS Trusurround XT

اينم لينكش كه مشخصات فني شو ببيني

14708
05-05-2010, 12:59
دستتون درد نكنه ولي اين مدلي كه پيشنهاد كرديد هرتزش كم بود
آيا تو سوني هاي براويا هم مدل خوبي هست ؟
در ضمن تو سايتي هم كه لينك دادي 1.4 هست نه 1.2
نظرتون در مورد سامسونگ و سوني و پاناسونيك هم ممنون ميشم اگه بگيد البته ال سي دي نه پلاسما
متشكرم

Guts
05-05-2010, 13:24
بهترين مدلش g10 كه ايرادش هم بازتوليد رنگ مشكل هست
يعني بهد از يه مدت رنگ مشكي عمق و سياهيش كم ميشه

---------- Post added at 03:54 PM ---------- Previous post was at 03:52 PM ----------

در مورد انتخابت بهتون پيشنهاد ميكنم پلاسماي LG نگيريد. كيفيتش خوب نيستو يعني من در كنار ساير TV ها چك كردم خوشم نيومد اصلا. شايد تنها ببيني خوب باشه ولي در كنار بقيه نه.
اگر پلاسما ميخواي g10 پاناسونيك بهتره و اگر LED مسخواي le700 شارپ از همه بهتره و قيمتشم 1600 هست

مشخصات:

البته LE700 اونجوری هم که شما می‌گی خوب نیست، تو ‌Reviewها هم امتیازات بالایی نگرفته. بدون شک مدل‌های 6000 و 7000 , 8000 سامسونگ LEDهای بهتری هستن.

ProGamer
05-05-2010, 13:37
دستتون درد نكنه ولي اين مدلي كه پيشنهاد كرديد هرتزش كم بود
آيا تو سوني هاي براويا هم مدل خوبي هست ؟
در ضمن تو سايتي هم كه لينك دادي 1.4 هست نه 1.2
نظرتون در مورد سامسونگ و سوني و پاناسونيك هم ممنون ميشم اگه بگيد البته ال سي دي نه پلاسما
متشكرم

1- خواهش ميكنم
2- refresh rate اگر 100 / 120 هرتز باشه جزو هرتز هاي بالاست. معمولا ال سي ها 80 هرتز هستن. ولي اين مدل 120 هست.
3- اگر منظورت از 1.4 قيمت هست: من قيمت بازار رو گفتم نه قيمت سايت رو
4- اگر ال اي دي ميخواي من باز هم شارپ رو بهت پيشنهاد ميدم ولي اگر غير از اون ميخواي: اول سوني بعد سامسونگ.
ال سي دي سامسونگ شايد ظاهرش خوب باشه ولي كيفيتش خيلي خوب نيست. ضعيفه همه چيش. سوني خيلي قوي تره. مثلا سري هاي جديد كه USB ميخوره: من يه فيلم ريختم تو usb و برده بودم امتحان كنم تلوزيون رو . جون آدم رو در مياره تا نشون بده.
سري z سوني رو خيلي تعرفيشو شنيدم. در مورد سوني خيلي آشنايي ندارم و مذل هاشو نميشناسم.

kinglife
05-05-2010, 13:44
ال سی دی های شارپ و در وهله دوم اسکارلت ال جی با بودجه شما بسیار مناسبه

اگر یکسر به هایپر استار بزنید می تونید تمام برند ها رو در کنار هم مقایسه کنید

Guts
05-05-2010, 14:16
1- خواهش ميكنم
2- refresh rate اگر 100 / 120 هرتز باشه جزو هرتز هاي بالاست. معمولا ال سي ها 80 هرتز هستن. ولي اين مدل 120 هست.
3- اگر منظورت از 1.4 قيمت هست: من قيمت بازار رو گفتم نه قيمت سايت رو
4- اگر ال اي دي ميخواي من باز هم شارپ رو بهت پيشنهاد ميدم ولي اگر غير از اون ميخواي: اول سوني بعد سامسونگ.
ال سي دي سامسونگ شايد ظاهرش خوب باشه ولي كيفيتش خيلي خوب نيست. ضعيفه همه چيش. سوني خيلي قوي تره. مثلا سري هاي جديد كه USB ميخوره: من يه فيلم ريختم تو usb و برده بودم امتحان كنم تلوزيون رو . جون آدم رو در مياره تا نشون بده.
سري z سوني رو خيلي تعرفيشو شنيدم. در مورد سوني خيلي آشنايي ندارم و مذل هاشو نميشناسم.
LCDها معمولاً 100/120Hz هستن یا 60هرتز، یا البته بالای 200 هرتز. 80هرتز!!
دوست عزیز شما خودت میگی من خیلی با سونی و مدلاش آشنایی ندارم پس چطوری میگی از سامسونگ بهتره؟!!! سونی هم فعلاً تو بازار LED نداره اصلاً فقط LCD داره (فقط یه مدل 46 اینچ سری X فکر کنم LED هست که فکر کنم نزدیک 4 میلیون قیمتشه) من نمیدونم شما این اطلاعاتتون رو از کجا میارید.
سامسونگ کیفیتش خوب نیست؟؟!! فعلاً که یکی از بهترین تولید کننده‌های تلویزیون در دنیا هست حداقل چندین برابر اون شارپی که طرفداریش رو می‌کنی و تقریباً چند ساله یه کمپانی کاملاً رو به افول هست در زمینه تولید تلویزیون، طرفدار داره و از نظر فروشم در دنیا رتبه اول رو داره فعلاً.
دوست عزیز فکر نمیکنی این‌جا که محلیه برای راهنمایی افراد برای خرید تلویزیون مناسب با دادن اطلاعات ناقص باعث گمراهی کاربرا می‌شین؟!
البته تقصیر شما هم نیست وقتی هیچکدوم از دوستان با تجربه این بخش هیچ کاری نمیکنن و نظری کلاً نمیدن (؟!؟!) خوب بالاخره یکی باید پیدا بشه یه نظری هرچند ناقص بده؟؟!

ProGamer
05-05-2010, 14:40
LCDها معمولاً 100/120Hz هستن یا 60هرتز، یا البته بالای 200 هرتز. 80هرتز!!
دوست عزیز شما خودت میگی من خیلی با سونی و مدلاش آشنایی ندارم پس چطوری میگی از سامسونگ بهتره؟!!! سونی هم فعلاً تو بازار LED نداره اصلاً فقط LCD داره (فقط یه مدل 46 اینچ سری X فکر کنم LED هست که فکر کنم نزدیک 4 میلیون قیمتشه) من نمیدونم شما این اطلاعاتتون رو از کجا میارید.
سامسونگ کیفیتش خوب نیست؟؟!! فعلاً که یکی از بهترین تولید کننده‌های تلویزیون در دنیا هست حداقل چندین برابر اون شارپی که طرفداریش رو می‌کنی و تقریباً چند ساله یه کمپانی کاملاً رو به افول هست در زمینه تولید تلویزیون، طرفدار داره و از نظر فروشم در دنیا رتبه اول رو داره فعلاً.
دوست عزیز فکر نمیکنی این‌جا که محلیه برای راهنمایی افراد برای خرید تلویزیون مناسب با دادن اطلاعات ناقص باعث گمراهی کاربرا می‌شین؟!
البته تقصیر شما هم نیست وقتی هیچکدوم از دوستان با تجربه این بخش هیچ کاری نمیکنن و نظری کلاً نمیدن (؟!؟!) خوب بالاخره یکی باید پیدا بشه یه نظری هرچند ناقص بده؟؟!

1- ...............
2- من نگفتم 60 يا 80 يا 100 يا 120 . همين سامسونگي كه شما داري اينجوري طرفداريشو ميكني واسه تلوزيون هاي 100 هرتزش كلي تبليغ ميكرد. چون ميگفتم تلوزيون هاي مدل پايينترش 100 هرتز نيست و از فلان مدل به بعد 100 هرتزه. من هم گفتم اين ال اي دي شارپ 100/120 هرتزه. اينو درك كردي يا دوباره توضيح بدم؟
3-من نگفتم سوني ال اي دي داره. خودم ميدونم همش ال سي ديه
4- هر ننه قمري ميتونه كيفيت سامسونگ رو با شارپ و سوني مقايسه كنه. 2 تا آدم مثل تو اومدن هي گفتن سامسونگ خوبه كه من هم بدون تحقيق رفتم 40b570 گرفتم و از كيفيت تصويرش اصلا راضي نيستم. اگر هم ميخواي 200 تا عكس ميزارم برات كه ببيني خالي نميبندم و سامسونگ خريدم. ولي همه تصاويرش مرده هستن، رنگ بندي خوبي نداره . فقط قيافش خوبه
5- خيلي خوب ميبود درك ميكردي كه يه سري نظر ها و سليقه ها شخصي هست. اينكه من برند ال جي رو دوست دارم يا سامسونگ رو به خودم و سليقم مربوطه .
6- فكر نميكنم در زمينه ال سي دي اطلاعاتت از من بيشتر باشه . چون من رشته تحصيليم به اين مسايل مربوط ميشه و از تو خيلي بيشتر حاليمه

Guts
05-05-2010, 16:13
1- ...............
2- من نگفتم 60 يا 80 يا 100 يا 120 . همين سامسونگي كه شما داري اينجوري طرفداريشو ميكني واسه تلوزيون هاي 100 هرتزش كلي تبليغ ميكرد. چون ميگفتم تلوزيون هاي مدل پايينترش 100 هرتز نيست و از فلان مدل به بعد 100 هرتزه. من هم گفتم اين ال اي دي شارپ 100/120 هرتزه. اينو درك كردي يا دوباره توضيح بدم؟
3-من نگفتم سوني ال اي دي داره. خودم ميدونم همش ال سي ديه
4- هر ننه قمري ميتونه كيفيت سامسونگ رو با شارپ و سوني مقايسه كنه. 2 تا آدم مثل تو اومدن هي گفتن سامسونگ خوبه كه من هم بدون تحقيق رفتم 40b570 گرفتم و از كيفيت تصويرش اصلا راضي نيستم. اگر هم ميخواي 200 تا عكس ميزارم برات كه ببيني خالي نميبندم و سامسونگ خريدم. ولي همه تصاويرش مرده هستن، رنگ بندي خوبي نداره . فقط قيافش خوبه
5- خيلي خوب ميبود درك ميكردي كه يه سري نظر ها و سليقه ها شخصي هست. اينكه من برند ال جي رو دوست دارم يا سامسونگ رو به خودم و سليقم مربوطه .
6- فكر نميكنم در زمينه ال سي دي اطلاعاتت از من بيشتر باشه . چون من رشته تحصيليم به اين مسايل مربوط ميشه و از تو خيلي بيشتر حاليمه
از نظرات و گفته‌هاتون کاملاً مشخصه همچی؛ شما می‌تونی پست‌های خودتون رو دوباره مطالعه کنید منم در حدی نیستم که با شما بخوام این‌جور بحث‌های بی‌پایه کنم.
در ضمن این‌جا چندین تاپیک در مورد محصولات سامسونگ هست شما به هرکدوم مراجعه کنی متوجه میشه حداقل اکثر دارندگان محصولات سامسونگ هیچکدوم از حرف‌های شما رو تأیید نمیکنن!

t_tanhayam
05-05-2010, 18:43
خواهش ميكنم دوستان تاپيك رو منحرف نكنيد فقط نظرتون رو با دليل ارائه كنيد بگزاريد تصميم وقضاوت با خريدار باشه
ممنون از نظرات همه دوستان

hamed2012591
06-05-2010, 12:44
با سلام خدمت دوستان
من حدود 3 ماهه full led shrp خریدم واقعا راضی هستم باور کنید از اقوام عید اومده بودن خونه ما سونی دارن سامسونگ دارن ولی همه می گفتند تصویر sharp بهتره
تنها ضعفی که می تونم از این تلویزیون بگم دو نکته است
اول اینکه پورت usb نداره
و دوم اینکه تله تکست فارسی نداره
که این دو مورد خیلی راحت می تونست از رف مادیران طبق سفارش به سازنده مرتفع بشه اما این کار رو نکردن چون اون موقع ایکس ویژن هاشون دیگه فروش نمی رفت.
در عوض تصویر عالی آپشن های مختلف برای تنظیم تصویر و ورودی خروجی های متعدد برای وصل کردن dvd -----set top box---pcو... داره
دوستان می تونند در فروشگاه هایپر استار تصویر شارپ رو با بقیه تلویزیونها مقایسه کنند تازه الان 1600 شده .

در هرصورت من آماده ام اگه از دوستان کسی سوالی داره در این مورد پاسخ بدم
ضمنا من نه فروشنده ام نه نماینده شرکت خاصی

Jocker
06-05-2010, 12:46
دوستان مشخصات دقيق و اينکه آيا اين مدل هنور توليد ميشود يا نه را مي‌خواستم:

پاناسونیک 42 اینچ LZ80

کنتراست بالا 15000 : 1
سیستم کنترل هوشمند صفحه نمایش
پخش فیلم با سرعت 24p
پنل CD تمام1080x1920) HD پیکسل)
سیستم پردازش تصاویر متحرک 100 هرتزی
فناوری تنظیم تصویر متحرک
زاویه دید عریض 178 درجه با پنل IPS Alpha

14708
06-05-2010, 17:52
در مورد ex 500 سوني 40 اينچش چه اطلاعاتي داريد ؟
ممنون ميشم
آيا اين تلوزيون امتحانش رو پس داده ؟
آيا 100 هرتز رو داره ؟
قيمتش تو بانه چنده ؟
متشكرم

14708
07-05-2010, 12:47
ممنون ميشم
آيا 100 هرتز رو داره ؟
قيمتش تو بانه چنده ؟
متشكرم
دوستان به راهنمايي تون احتياج دارم
چون به زودي ميريم بانه و من نمي خوام كه انتخاب بدي داشته باشم و بعدا پشيمون بشم
مدل 650 كه 40 اينچش مد نظرم هست چطوريه ؟
چيكار كنم ؟ اصلا موندم چي بخرم؟
من بيشتر فيلم مي بينم و فوتبال زياد اهل گيم نيستم هرتز هم برام مهمه + فول اچ دي بودن

2.5.8.14.1.13
07-05-2010, 13:02
دوستان الان قیمت 46B750 در بانه 2300000 تومان هست.
46B7000 در بانه 1980000 تومان هست.
46B8000 در بانه 2180000 تومان هست.
میخواستم ببینم واقعا کیفیت تصویر سری 7 LCD اینقدر بالاست که حتی 100تومان از سری 8 LED گرانتر باشد؟؟؟
و حتی اختلاف 700 هزار تومانی با 46B650 اونقدر هست که این اختلاف ارزش داشته باشه و آدم بره و 46B750 رو بخره؟؟؟
(البته خوب باید توجه داشت که سری7 LCD 240هرتز هست و بقیه 120 هرتز)
اما جالبه که سری 7 LCD جدید سامسونگ در سایت با قیمت 1699 دلار عرضه شده که قابلیت 3D هم داره اما مدل 2009 آن 1199 دلار هست که در بانه 2300000تومان فروخته می شود.

t_tanhayam
07-05-2010, 16:54
دوستان الان قیمت 46B750 در بانه 2300000 تومان هست.
46B7000 در بانه 1980000 تومان هست.
46B8000 در بانه 2180000 تومان هست.
میخواستم ببینم واقعا کیفیت تصویر سری 7 LCD اینقدر بالاست که حتی 100تومان از سری 8 LED گرانتر باشد؟؟؟
و حتی اختلاف 700 هزار تومانی با 46B650 اونقدر هست که این اختلاف ارزش داشته باشه و آدم بره و 46B750 رو بخره؟؟؟
(البته خوب باید توجه داشت که سری7 LCD 240هرتز هست و بقیه 120 هرتز)
اما جالبه که سری 7 LCD جدید سامسونگ در سایت با قیمت 1699 دلار عرضه شده که قابلیت 3D هم داره اما مدل 2009 آن 1199 دلار هست که در بانه 2300000تومان فروخته می شود.

يكي از دوستان در سايت سري b750 ‌رو داشتن گويا اونقد ها هم راضي نبودند حالا چرا نميدونم
در مورد ال اي دي سري 8 باريكترين ال اي دي دنياست فكر ميكنم خيلي زيباتر از سري 7 اگه بين اين دو سري موندين حتما سري 8 رو بگيريد
در مورد سريهاي جديد هم بنظرم صبر كنيد
در مورد 46b650 واقعا نسبت به قيمتش عاليه و ميارزه

Guts
07-05-2010, 17:44
يكي از دوستان در سايت سري b750 ‌رو داشتن گويا اونقد ها هم راضي نبودند حالا چرا نميدونم
در مورد ال اي دي سري 8 باريكترين ال اي دي دنياست فكر ميكنم خيلي زيباتر از سري 7 اگه بين اين دو سري موندين حتما سري 8 رو بگيريد
در مورد سريهاي جديد هم بنظرم صبر كنيد
در مورد 46b650 واقعا نسبت به قيمتش عاليه و ميارزه
سری 8 LED خوبیه ولی باریکترین نیست.

t_tanhayam
07-05-2010, 19:15
سری 8 LED خوبیه ولی باریکترین نیست.

احتكمال داره الان باريكتر اومده باشه من در مورد خود سامسونگ مطمئنم ولي در مورد بقيه ال اي دي ها حق با شماست فكر ميكنم مطلب قديمي بود

14708
08-05-2010, 19:20
كسي در اين دو پستي كه من ارسال كردم نظري نداره ؟ چون انشالله پس فردا ميريم براي خريد واسه همين نيازمند راهنمايي شما هستم مرسي

ممنون ميشم
آيا 100 هرتز رو داره ؟
قيمتش تو بانه چنده ؟
متشكرم

من بيشتر فيلم مي بينم و فوتبال زياد اهل گيم نيستم هرتز هم برام مهمه + فول اچ دي بودن

t_tanhayam
08-05-2010, 21:28
كسي در اين دو پستي كه من ارسال كردم نظري نداره ؟ چون انشالله پس فردا ميريم براي خريد واسه همين نيازمند راهنمايي شما هستم مرسي

ممنون ميشم
آيا 100 هرتز رو داره ؟
قيمتش تو بانه چنده ؟
متشكرم

سري خوبيه 100 هرتز هست در واقع اون E مخفف entertains كه خوب معلومه واسه چه كاريه
ولي به شخص نظرم سرس X وبهد W
در مورد سامسونگ قطعا با توجه به قيمتش B650 ‌سلطانه

alilosting
10-05-2010, 10:13
با سلام خدمت دوستان
من حدود 3 ماهه full led shrp خریدم واقعا راضی هستم باور کنید از اقوام عید اومده بودن خونه ما سونی دارن سامسونگ دارن ولی همه می گفتند تصویر sharp بهتره
تنها ضعفی که می تونم از این تلویزیون بگم دو نکته است
اول اینکه پورت usb نداره
و دوم اینکه تله تکست فارسی نداره
که این دو مورد خیلی راحت می تونست از رف مادیران طبق سفارش به سازنده مرتفع بشه اما این کار رو نکردن چون اون موقع ایکس ویژن هاشون دیگه فروش نمی رفت.
در عوض تصویر عالی آپشن های مختلف برای تنظیم تصویر و ورودی خروجی های متعدد برای وصل کردن dvd -----set top box---pcو... داره
دوستان می تونند در فروشگاه هایپر استار تصویر شارپ رو با بقیه تلویزیونها مقایسه کنند تازه الان 1600 شده .

در هرصورت من آماده ام اگه از دوستان کسی سوالی داره در این مورد پاسخ بدم
ضمنا من نه فروشنده ام نه نماینده شرکت خاصی

ممنون از اطلاع رسانيت
فقط ميخواستم بگم از وقتي خط توليد رو ماديران وارد كرده اين مشكل تله تكست هم انگار رفع شده .
ولي كلا من هم اعتقاد دارم كه بهترين TV ها رو شارپ داره و خود فروشندگان سوني هم اينو قبول دارن

alilosting
10-05-2010, 10:29
ممنون ميشم
آيا 100 هرتز رو داره ؟
قيمتش تو بانه چنده ؟
متشكرم

چرا le700 نميگيري؟
كيفيتش خيلي خوبتره

samira_googleOne
11-05-2010, 08:37
سري خوبيه 100 هرتز هست در واقع اون E مخفف entertains كه خوب معلومه واسه چه كاريه
ولي به شخص نظرم سرس X وبهد W
در مورد سامسونگ قطعا با توجه به قيمتش B650 ‌سلطانه

1- واقعا سامسونگ اين وسط چيكارست. در برابر سوني و شارپ حرفي براي گفتن نداره
2- سوني كيفيتش عاليه ولي قيمتي كه از مشتري هاش به خاطر اسم برند ميگيره خيلي گزافه
در حال حاضر بهترين قيمت و كيفيت رو شارپ داره. فول ال اي دي بي نظيري داره

t_tanhayam
11-05-2010, 11:40
1- واقعا سامسونگ اين وسط چيكارست. در برابر سوني و شارپ حرفي براي گفتن نداره
2- سوني كيفيتش عاليه ولي قيمتي كه از مشتري هاش به خاطر اسم برند ميگيره خيلي گزافه
در حال حاضر بهترين قيمت و كيفيت رو شارپ داره. فول ال اي دي بي نظيري داره

در اين مورد كه اين وسط چيكارست بهتره بحث نشه چون به حد كافي بحث شده
در مورد فول ال اي دي هاي شارپ موافقم واقعا عالي هستند نسبت به قيمت سوني

amir69_k
11-05-2010, 16:35
سلام من یک sony bravia مدل KLV_40s550A
دارم و برای بازی هم خریدم 1250000هم براش پول دادم و به اسم اینکه سونی بهترین مارک هست در زمینه Tv خریدم ولی وقتی میخوام باهاش بازی کنم اون کیفیتی که مد نظر من بود را نمیده و اگر با مانیتور هم بازی میکردم تفاوتی جز بزرگ شدن تصویر نمیبینم البته به غیر اینکه هرتز دستگاه پایین هست و مثلا موقع فوتبال بازی کردن چشم آدم درد میگیره و البته رنگ هم توش خیلی به نظرم جالب نمیاد مثلا وقتی روی حالت زنده قرار میدمش به شدت زمین را سبز نشون میده روی حالت بازی هم که رنگ رو از همه چیز میپره اگر میشه راهنمایی کنید که چه تنظیماتی انجام بدم در ضمن من با کامپننت Xbox 360 بازی میکنم که تا 1080p را ساپورت میکنه ولی واقعا 1080P جالبی نیست

titanium_zarin
11-05-2010, 16:47
دارم و برای بازی هم خریدم 1250000هم براش پول دادم و به اسم اینکه سونی بهترین مارک هست در زمینه Tv خریدم ولی وقتی میخوام باهاش بازی کنم اون کیفیتی که مد نظر من بود را نمیده و اگر با مانیتور هم بازی میکردم تفاوتی جز بزرگ شدن تصویر نمیبینم البته به غیر اینکه هرتز دستگاه پایین هست و مثلا موقع فوتبال بازی کردن چشم آدم درد میگیره و البته رنگ هم توش خیلی به نظرم جالب نمیاد مثلا وقتی روی حالت زنده قرار میدمش به شدت زمین را سبز نشون میده روی حالت بازی هم که رنگ رو از همه چیز میپره اگر میشه راهنمایی کنید که چه تنظیماتی انجام بدم در ضمن من با کامپننت Xbox 360 بازی میکنم که تا 1080p را ساپورت میکنه ولی واقعا 1080P جالبی نیست

ببخشيد اينو ميگم...اما من خوندم و شنيدم كه سري s پايين ترين كيفيتها رو دارن ....اي كاش قبل خريد بيشتر دقت ميكرديد ...:11:

amir69_k
11-05-2010, 17:24
شاید درست بگید متاسفانه خانواده به علت این کلکی که سونی زد و گفت اجناس تخفیف خورده دستگاه را بدون اجازه به بنده که تحقیق کنم خریدن حالا کاری هست که شده دوستان دیگر چه نظری دارن شما هم با نظر دوستمون موافق هستید که پایین ترین کیفیت مال این مدل هست

smoedrib
11-05-2010, 17:51
مثل این میمونه که شما یک دوربین VGA از بهترین برندی که دوربین میسازه بخرین و بعد به خاطر این که اون دوربین عکس با کیفیتی نمیگیره بگین این برند اصلا خوب نیست و به درد نمیخوره

smoedrib
11-05-2010, 19:48
آیا بهترین HDTV که میگن Kuro هست این مدل هست ؟
Pioneer PDP_428 XG‎
این مدل قیمتش 2400000هست
این همون کارو معروف هست ؟

samsung021
12-05-2010, 09:20
مثل این میمونه که شما یک دوربین VGA از بهترین برندی که دوربین میسازه بخرین و بعد به خاطر این که اون دوربین عکس با کیفیتی نمیگیره بگین این برند اصلا خوب نیست و به درد نمیخوره

نه قبول ندارم.
شما هم ديگه خيلي اغراق كردي
سري s اون جوري كه سوني معرفي كرده بود سري خوبي بود ولي در عمل اينجوري نبود.
كلا تو برند ها من اول پاناسونيك و شارپ ، بعدش سوني بعدش هم سامسونگ و ال جي رو قبول دارم ولين حرفم رو با توجه به كيفييت ، قيمت و گارانتي دارم ميگم

Nikonian
12-05-2010, 09:36

دوست عزیز هرتز پایین تلویزیون شما رو که نمیشه راه چاره ای براش معرفی کرد ، ولی برای خروجی تصویر بهتر بخصوص غنای رنگ بهتر شما بایستی از کابل HDMI استفاده کنید ، امیدوارم تفاوتش راضیتون کنه.

t_tanhayam
12-05-2010, 10:11

سلام دوست عزيز مبارك باشه
در مورد ال سي دي تون تا جايي كه من يادم هست پانلتون يك مگ هست نه full hd و اينكه 60hz
خوب اين دو تا نقيصصت شما وقتي ميخواستين بگيريد بايد دقت ميكرديد
به هر حال سوني جز معتبر ترين برندهاي دنياست و نه با تاييد و نه با تكذيب كسي اين بزرگي و معروفيت از بين نميره
مدلهاي شاهكار فراووني داره
به قول دوستمون شما رفتي يكجورايي سطح پايينش رو خريدي
هر چند در مورد 360 شما بهتر hdmi بزنيد تا كامپوننت چون يكمقدار تصوير مات ميشه با كامپوننت
در ضمن شما روي 720p بزار تصوير خوبي داره :46:

monipa
12-05-2010, 14:25
سونی فقط سری Z و Xبقیه برنداش چنگی به دل نمی زنه

t_tanhayam
12-05-2010, 16:10
سونی فقط سری Z و Xبقیه برنداش چنگی به دل نمی زنه

حق با شماست دوست عزيز ولي ميشه به w و ex و zx1 هم گفت در حد خوبي هستند
اينطور نيست؟:46:

Babaxan7
12-05-2010, 16:47
سلام
آقا من بعد از مدتها خوندن نظرات در سایتهای مختلف و با توجه به بودجه ای که دارم قصد خرید Panasonic plasma 42" G10 رو گرفتم (البته بدون گارانتی و از بانه یا سردشت) ،اگر میشه دوستان راهنمائی بکنن با بودجه ای نهایتاً در حد 1،200،000 چه گزینه های رو میتونم مد نظر بگیرم و پیشنهاد خود شما چیست ؟
با توجه به اینکه من نهایتاً از فاصله 5 یا 6 متری میتونم تلویزیون رو تماشا کنم (هال ما 7*7 هستش ) بهترین اندازه برای این فاصله چند اینج هست؟
به من پاناسونیک " 42 G10 رو 1،100،000 و پاناسونیک " 42 v10 رو 900،000
sony46" V550 رو 1،450،000 گفتن ، نظرتون راجه به این اینکه خودم رو یه خورده تو منگنه بذارم و V550 بگیر چیه ، ارزش 350 تومن اختلاف رو با g10 داره؟

saeidghodrati
12-05-2010, 18:17
سلام دوستان منم ميخوام يه پلاسما بگيرم بينc10 panasonic و pj350 lg كدوم بهتره .هر دو تقريبا يك قيمت دارن .ممنون ميشم راهنماييم كنين

titanium_zarin
12-05-2010, 20:54
سلام
آقا من بعد از مدتها خوندن نظرات در سایتهای مختلف و با توجه به بودجه ای که دارم قصد خرید Panasonic plasma 42" G10 رو گرفتم (البته بدون گارانتی و از بانه یا سردشت) ،اگر میشه دوستان راهنمائی بکنن با بودجه ای نهایتاً در حد 1،200،000 چه گزینه های رو میتونم مد نظر بگیرم و پیشنهاد خود شما چیست ؟
با توجه به اینکه من نهایتاً از فاصله 5 یا 6 متری میتونم تلویزیون رو تماشا کنم (هال ما 7*7 هستش ) بهترین اندازه برای این فاصله چند اینج هست؟
sony46" V550 رو 1،450،000 گفتن ، نظرتون راجه به این اینکه خودم رو یه خورده تو منگنه بذارم و V550 بگیر چیه ، ارزش 350 تومن اختلاف رو با g10 داره؟

سلام ...اگه بحث منگنه هست خب اينم هست ... 40 اينچ ...
سري w سوني كه حدود 1400 هست ...
v550 هم 1تومان هست ...40 اينچ

از سامسونگ هم ...
40b650 حدود 1065000 هست ....

اما همون g10 il عاليه ...
من ديدم و خريدم واسه يكي از دوستان ...

من فكر ميكنم با اين بودجه همون 40 و 42 ...اما واسه فاصله و ... 46 ....

t_tanhayam
12-05-2010, 23:01
سلام

توصيه ميكنم سراغ V نريد بخاطر 60HZ بودن و يك مگ پانل

saeidghodrati
13-05-2010, 15:28
سلام دوستان منم ميخوام يه پلاسما بگيرم بينc10 panasonic و pj350 lg كدوم بهتره .هر دو تقريبا يك قيمت دارن .ممنون ميشم راهنماييم كنين

t_tanhayam
13-05-2010, 21:30

با توجه به يد طولاني وكار خوب پاناسونيك توي پلاسماها قطعا پاناسونيك رو پيشنهاد ميكنم البته نظر شخصي من اينه

ali gamma
14-05-2010, 11:04
دوستان راسته میگن تلویزیون سامسونگ مدل lnb42 650 در واقع پلاسماست و نه lcd . راسش من پلاسما نمیخوام . ؟؟؟؟
مرسی

smoedrib
14-05-2010, 18:30
آیا بهترین HDTV که میگن Kuro هست این مدل هست ؟
Pioneer PDP_428 XG‎
این مدل قیمتش 2400000هست
این همون کارو معروف هست ؟
این سوال رو کسی جوابشو نمیدونه ؟

*Alucard*
14-05-2010, 18:41
دوستان راسته میگن تلویزیون سامسونگ مدل lnb42 650 در واقع پلاسماست و نه lcd . راسش من پلاسما نمیخوام . ؟؟؟؟
مرسی

نه دوست عزیز LNB6xx اگر به اولش دقت کنید با L شروع میشه که نشون میده این پنل LCD هستش چون اگر پلاسما بود با P شروع میشد مثلا میشد PNB6xxx نکته بعدی هم این هست که کلا پلاسماهای سامسونگ سایز 50 اینچ کمتر نداره.

این سوال رو کسی جوابشو نمیدونه ؟
Kuro مثل Bravia سونی و یا Viera پاناسونیک و ... یک مینی برند هست که شامل تعداد زیادی مدل میشه در بینشون مدلهای متوسط و خوب هم پیدا میشه این مدلی که شما مد نظر داری اون King of excellent screens معروف نیست!!

smoedrib
14-05-2010, 21:19
Kuro مثل Bravia سونی و یا Viera پاناسونیک و ... یک مینی برند هست که شامل تعداد زیادی مدل میشه در بینشون مدلهای متوسط و خوب هم پیدا میشه این مدلی که شما مد نظر داری اون King of excellent screens معروف نیست!!
لطفا مدل اون کارو معروف رو بگین و آیا تو تهران یا اصلا ایران اومده ؟
مرسی :20:

saeidghodrati
15-05-2010, 16:02
من نمايندگي پايونير بودم گفت اصلا پلاسما توليد نميشه .موجود نداشتن .

masoooud
16-05-2010, 19:32
کسی خبر داره درLCD سری C سامسونگ نقاط ضعف مثل از دست رفتن جزئیات در صحنه های پر تحرک کمتر شده یا نه؟ یا این جز لاینفک lcd ها هستش؟

masoooud
16-05-2010, 19:40
این samsung apps چی هست؟
در ضمن یه سوال خیلی مهم دارم : این BD Wise واقعا قراره کیفیت DVD معمولی رو بالا ببره یا من درست متوجه نشدم?:18:

t_tanhayam
17-05-2010, 10:47
کسی خبر داره درLCD سری C سامسونگ نقاط ضعف مثل از دست رفتن جزئیات در صحنه های پر تحرک کمتر شده یا نه؟ یا این جز لاینفک lcd ها هستش؟

اين فقط مربوط به رفريش ريت ميشه كه فرقي نكرده همون 100 و 200 هرتز باقي مونده ولي خوب شايد اصلاحاتي شده قطعا
در مورد App ‌خوب يك سري اپليكيشن هست برنامه هاي كاربردي كه براي يوزر اضافه شده

ebi66_boukan
17-05-2010, 11:32
امروز میخوام برم بانه بگیرم.موندم B650 بگیرم یا B750.دوستان چی پیشنهاد میکنن؟؟قیمتش حدود 200-300 فرق داره.:41:البته 40 اینچ.

t_tanhayam
17-05-2010, 12:28
امروز میخوام برم بانه بگیرم.موندم B650 بگیرم یا B750.دوستان چی پیشنهاد میکنن؟؟قیمتش حدود 200-300 فرق داره.:41:البته 40 اینچ.

ابي جان خوب تفاوت 200 هرتز و100 هرتز و تو ديزاين
جفتشون كارشون درسته ولي پيشنهاد من b650 با قيمت فوق العاده عاليش
اگه بتوني 46 بگيري با همون پول 40 b750 كه ديگه معركستتت:10:

ebi66_boukan
17-05-2010, 12:56
ابي جان خوب تفاوت 200 هرتز و100 هرتز و تو ديزاين
جفتشون كارشون درسته ولي پيشنهاد من b650 با قيمت فوق العاده عاليش
اگه بتوني 46 بگيري با همون پول 40 b750 كه ديگه معركستتت:10:

نمیدونم فرق 100 با 200 هرتز کی مشخص میشه؟؟در حالت عادی قابل تشخیصه؟؟؟کنتراستشون یکیه؟؟

t_tanhayam
17-05-2010, 19:34
نمیدونم فرق 100 با 200 هرتز کی مشخص میشه؟؟در حالت عادی قابل تشخیصه؟؟؟کنتراستشون یکیه؟؟

بين 100 و200 زياد متفاوت نيست تو حركات سريع مثل فوتبال
منتراستشون هم متفاوته 750 1 به 150000 هست ولي 650 1 به 100000

فكر ميكنم 750 2گيگ حافظه داخلي داشته باشه و650 1گيگ

rostamiani
17-05-2010, 21:27

هرتز بالا باعث میشه سوژه های با حرکت آهسته نرم خرکت کنند ولی در عوض کیفیت تصویر رو میاره پایین و یک مقدار حالت پلاستیکی به پشت زمینه تصویر میده !!! :31:

titanium_zarin
17-05-2010, 23:21
هرتز بالا باعث میشه سوژه های با حرکت آهسته نرم خرکت کنند ولی در عوض کیفیت تصویر رو میاره پایین و یک مقدار حالت پلاستیکی به پشت زمینه تصویر میده !!! :31:

ولله فكر ميكنم اون حالت پلاستيكي كه گفتيد ... يه چيزايي باشه مثل نقطه نقطه ....
اگه همون منظورتون هست ...
من شنيدم كه بخاطره اين هست كه تصاوير sd هستن و كيفيت تي وي full hd ...
اگه چرت گفتم معذرت ...

rostamiani
17-05-2010, 23:27
ولله فكر ميكنم اون حالت پلاستيكي كه گفتيد ... يه چيزايي باشه مثل نقطه نقطه ....
اگه همون منظورتون هست ...
من شنيدم كه بخاطره اين هست كه تصاوير sd هستن و كيفيت تي وي full hd ...
اگه چرت گفتم معذرت ...
راستش منم تا به حال به این قضیه دقت نکردم، ولی اینجا در موردش نوشته :

اینجا :

In some film reproduction, the background set becomes so clear that you can see the cheap tricks used in the studio to create an effect of say stones in the background. With 120Hz/240Hz you can see that they are plastic. It causes unnatural appearance of the image popping out of the background especially in when foreground characters are moving slowly.

You might think this increase in detail of background information is a good thing, but it gives the content a kitschy, plastic, cardboard cutout look that is very unappealing. This is why we only recommend using the 120Hz/240Hz feature for sports programming and gaming where the increased information works to the viewers advantage.

و البته منظورم اصلا تصاویر SD نبود. ظاهرا این مشکل وقتی که فیلم FULL HD می بینید هم وجود داره

ebi66_boukan
17-05-2010, 23:37
راستش منم تا به حال به این قضیه دقت نکردم، ولی اینجا در موردش نوشته :

اینجا :

و البته منظورم اصلا تصاویر SD نبود. ظاهرا این مشکل وقتی که فیلم FULL HD می بینید هم وجود داره
پس اگه اینطوره که 200 نسبت به 100 هرتز بدتره و این مشکلات هست پس چرا 750 از 650 بهتره؟؟؟؟

rostamiani
17-05-2010, 23:39
پس اگه اینطوره که 200 نسبت به 100 هرتز بدتره و این مشکلات هست پس چرا 750 از 650 بهتره؟؟؟؟
خب باید ببینید فایده 200Htz بودن بیشتره یا ضررش !
به هر حال فکر کنم بتونید این هرتز بالا رو فعال یا غیر فعال کنید :31: .اگه بشه هروقت لازم بود روشنش می کنید

ebi66_boukan
18-05-2010, 09:24
بين 100 و200 زياد متفاوت نيست تو حركات سريع مثل فوتبال
منتراستشون هم متفاوته 750 1 به 150000 هست ولي 650 1 به 100000

فكر ميكنم 750 2گيگ حافظه داخلي داشته باشه و650 1گيگ

احتمالا این هفته c650 وارد بانه میشه.به نظرتون b650 بهتره یا c650 ؟؟؟؟؟الانb650 موجوده و دو دلم که چند روز وایسم و اونو بگیرم یا همین b650 خوبه.میشه کمک کنید؟؟

t_tanhayam
18-05-2010, 09:33
احتمالا این هفته c650 وارد بانه میشه.به نظرتون b650 بهتره یا c650 ؟؟؟؟؟الانb650 موجوده و دو دلم که چند روز وایسم و اونو بگیرم یا همین b650 خوبه.میشه کمک کنید؟؟

والا ابي جان حتما عجله نكن برو از نزديك جفتشون رو ببين و خودت يك مقايسه بكن ببين تصاوير چي ميگن
سريهاي c واقعا خوشكل شده در مورد تصويرش من c7..به بالا رو اميدوارم بهتر شده باشند
c6.. رو ديدم هم ال اي دي هم ال سي دي به نظر شخصي بنده ببين بازم ميگم شخصي b650 سر هنوز نسبت بهشون
اون رنگ و كنتراست b واقعا مثال زدنيه

LeiliBaManAst
18-05-2010, 10:16
يك نصيحت بزرگ:
اگر ميخواهيد سامسونگ بگيريد و اگر آدم مطمئني داريد:

حتما از بانه خريد كنيد. چون سامسونگ هاي داخلي كه اسمبل سام سرويس هستن آشغالي بيش نيستن

t_tanhayam
18-05-2010, 12:38
يك نصيحت بزرگ:
اگر ميخواهيد سامسونگ بگيريد و اگر آدم مطمئني داريد:

حتما از بانه خريد كنيد. چون سامسونگ هاي داخلي كه اسمبل سام سرويس هستن آشغالي بيش نيستن

با توجه به اختلاف قيمت واقعا ميصرفه از بانه خريداري كنيد
در مورد اجناس داخلي هم خوب مونتاژ اين طور هم نيست كه اشغال باشه

sascovach
18-05-2010, 18:37
دوستان من یه تی وی برای xbox از 300 تا 400 تومن می خوام، چی پیشنهاد می کنید
نمی خوام زیاد خرج کنم

t_tanhayam
18-05-2010, 20:47
دوستان من یه تی وی برای xbox از 300 تا 400 تومن می خوام، چی پیشنهاد می کنید
نمی خوام زیاد خرج کنم

قربون داداش گلم اسم تاپيك رو ببين :46::10:

sascovach
18-05-2010, 22:42
قربون داداش گلم اسم تاپيك رو ببين :46::10:
مگه تلویزیون HD نیست این تاپیک؟ یا من اشتباه فهمیدم؟

ebi66_boukan
18-05-2010, 22:42
ابی خان یه سوالی داشتم خدمتت؟؟
این usb b650 اگه یه هارد اکسترنال مثلا با سرعت 5400 دور یا بالاتر براش بگیرم بدون مشکل فایل های روی اونو اجرا میکنه؟؟؟اینم تست کردید؟؟

titanium_zarin
18-05-2010, 23:01
مگه تلویزیون HD نیست این تاپیک؟ یا من اشتباه فهمیدم؟

اره دوست من هست...
ولي با اين قيمت اونم برا بازي بايد بريد توي قسمت مانيتور كامپيوتر و اونجا درخواست بديد...
اينجا چيزي گيرتون نمياد كه بدرد كار شما بخوره ...:10:

t_tanhayam
18-05-2010, 23:25
ابی خان یه سوالی داشتم خدمتت؟؟
این usb b650 اگه یه هارد اکسترنال مثلا با سرعت 5400 دور یا بالاتر براش بگیرم بدون مشکل فایل های روی اونو اجرا میکنه؟؟؟اینم تست کردید؟؟

سلام اره ابي جان مشكلي نيست فقط بايد يك پارتيشنش كني و ntfs باشه
من خودم 500 wd passport دارم بهش ميزنم ونگاه ميكنم بدون ايرادي

saeidghodrati
19-05-2010, 16:30
دوستان يه سوال: تو كدوم تاپيك ميتونم راجع به فرمتها و كديك كردن و تصاوير hd mkv avi divx و نحوه استفاده در سيستمهاي خانگي و غيره اطلاعات بدست بيارم . يا اگر خودتون ميدونيد به من كمك ميكنيد ممنون (ممنون ميشم پيغام خصوصي بزاريد)

saeidghodrati
19-05-2010, 16:54
منظورم از اين سوال اينكه من بتونم از تلوزيون hd خودم بهترين استفادرو بكنم:27:

kmr1352
19-05-2010, 19:27
دوستان و اساتيد گرامي من قصد خريد يك پنل 40اينچي در رنج قيمت 0.9 الي 1.3 ميليون تومان را دارم و نوع مصرف من خانگي و 70% رسيور و 20درصد دي وي دي و 10 درصد آنتن معمولي ( مواقع خرابي رسيور ) است و كانديد هاي من هم موارد زير است :
plasma tv
---------------------------------
panasonic 42 s 10=11680000rls
lcdtv
------------------------------------
sony 40ex400=12900000 rls
sony 40bx400=11900000 rls
samsung 40c550=12890000 rls
samsung 40b579=999000rls
samsung 40b570=9390000
samsung40b670=12990000rls
lg42lh500yr=12900000rls

saeidghodrati
21-05-2010, 09:16
ميشه يكي توضيح بده كاليبره كردن يعني چي و چقدر در كيفيت تي وي تاثير داره ؟

ebi66_boukan
21-05-2010, 09:36
دوستان و اساتيد گرامي من قصد خريد يك پنل 40اينچي در رنج قيمت 0.9 الي 1.3 ميليون تومان را دارم و نوع مصرف من خانگي و 70% رسيور و 20درصد دي وي دي و 10 درصد آنتن معمولي ( مواقع خرابي رسيور ) است و كانديد هاي من هم موارد زير است :
plasma tv
---------------------------------
panasonic 42 s 10=11680000rls
lcdtv
------------------------------------
sony 40ex400=12900000 rls
sony 40bx400=11900000 rls
samsung 40c550=12890000 rls
samsung 40b579=999000rls
samsung 40b570=9390000
samsung40b670=12990000rls
lg42lh500yr=12900000rls

اگه میتونی بدون گارانتی بگیر
سامسونگ B650
سامسونگ C650
من پیشنهادم ایناست.

hsn
21-05-2010, 15:58
اساتيد بنظرتون من سامسونگ B580 رو صلاح ميدونيد بگيرم با گارانتي و سينما كه الان 1360 تومن ميده نمايندگي؟؟ مورد مصرف هم رسيور و فيلم و بازي؟ 690 رو هم 42 رو 1900 حدودا ميگه و 750 رو هم خبر ندارم...خودم نظرم رو 750 بانه هست نظر دوستان چيه؟؟؟

afshin b
21-05-2010, 16:21
اساتيد بنظرتون من سامسونگ B580 رو صلاح ميدونيد بگيرم با گارانتي و سينما كه الان 1360 تومن ميده نمايندگي؟؟ مورد مصرف هم رسيور و فيلم و بازي؟ 690 رو هم 42 رو 1900 حدودا ميگه و 750 رو هم خبر ندارم...خودم نظرم رو 750 بانه هست نظر دوستان چيه؟؟؟
به نظر منم 750 از بانه بگير:31:

ebi66_boukan
21-05-2010, 16:36

690 که 42 نداره.منظورتون همون 40 هست.من به شخصه سری 5 رو نمیپسندم.750 هم که فرق آنچنانی با 690نداره.فقط هرتز بالاتری داره که اونم بعضی دوستان میگن کاربردی نداره و جنبه تبلیغاتی داره.
من به نظرم یا 690B(همون 650) بگیر و یا C650.هر چند خیلی از اساتید همین فروم میگن B650 کیفیت تصویرش از C بهتره خصوصا رنگ مشکیش.
انصافا حیفه واسه 580 اینهمه پول داد.همین 580 که فکر کنم B550 میشه بدون گارانتی حدود 800 تومنه.یعنی با احتساب سینما خانگی حدود 250-300 بالاتره.شما با این 1360 میتونید یه B650 و یا C650 بگیرید با یه هارد 1 ترا بایت اکسترنال واسه پخش فیلم و ..... از USB.
USB سری های 6 به بالای سامسونگ خیلی عالیه و خیلی فرمت هارو ساپورت میکنه.تا جایی که دوستان (استاد ابی) WD HD player رو فروخته و از همین USB برای پخش فیلم های با کیفیت و ..... استفاده میکنه.

rostamiani
21-05-2010, 19:46
690 که 42 نداره.منظورتون همون 40 هست.من به شخصه سری 5 رو نمیپسندم.750 هم که فرق آنچنانی با 690نداره.فقط هرتز بالاتری داره که اونم بعضی دوستان میگن کاربردی نداره و جنبه تبلیغاتی داره.
من به نظرم یا 690B(همون 650) بگیر و یا C650.هر چند خیلی از اساتید همین فروم میگن B650 کیفیت تصویرش از C بهتره خصوصا رنگ مشکیش.
انصافا حیفه واسه 580 اینهمه پول داد.همین 580 که فکر کنم B550 میشه بدون گارانتی حدود 800 تومنه.یعنی با احتساب سینما خانگی حدود 250-300 بالاتره.شما با این 1360 میتونید یه B650 و یا C650 بگیرید با یه هارد 1 ترا بایت اکسترنال واسه پخش فیلم و ..... از USB.
USB سری های 6 به بالای سامسونگ خیلی عالیه و خیلی فرمت هارو ساپورت میکنه.تا جایی که دوستان (استاد ابی) WD HD player رو فروخته و از همین USB برای پخش فیلم های با کیفیت و ..... استفاده میکنه.
خیلی متشکرم :)

اگه ممکنه سری 6 و5 سامسونگ رو با سری BX400 یا EX400 سونی مقایسه کنید
متشکرم :10:

hsn
21-05-2010, 20:48
خيلي ممنون بله منظورم همون 40 بود......منم خودم نظرم رو 690 يا همون 650 هستش ولي اين 750 هم رو كاغذ امكانات و تواناهاي جالبي داره....

ebi66_boukan
21-05-2010, 21:20
خیلی متشکرم :)

اگه ممکنه سری 6 و5 سامسونگ رو با سری BX400 یا EX400 سونی مقایسه کنید
متشکرم :10:
راستش من سونی رو خیلی قبول دارم.اما نه جنسی که 46 اینچش 1400 هست.همین قیمتش آدمو به شک میندازه که یعنی میشه سونی با این همه مرغوبیت یه جنسی با این قیمت بزنه؟؟؟؟به نظر من که با توجه به اینکه سونی یه مقدار هم پول مارکشو میگیره پس نباید انتظار بالایی از این سری نسبتا ارزون داشت.الان سونی سری X میگن فوق العادست.
اما همون اول که شنیدم این سری قیمتش اینه احساس کردم که نباید انتظار بالایی داشت.
این نظر شخصیه منه و شاید 100 درصد اشتباه باشه.

ebi66_boukan
21-05-2010, 22:24
آقا من فردا صبح دارم میرم بانه.میخواستم سامسونگ b650 و یا C650 بگبرم که اتفاقی امروز نگاهم به یه B650 و LH70 ال جی افتاد.هر دو یه تصویرو نشون میدادن.انصافا ال جی مشکی خیلی بهتری داشت وضوحشم بالاتر بود.کلی به شک افتادم.حالا موندم چیکار کنم........

ziaarabshahi
21-05-2010, 22:53
سلام. من بیشتر مطالب رو در مورد LCD , PLASMA خوندم. آخر به نتیجه منطقی نرسیدم. این طور که متوجه شدم تا قیمت 1500 دو گزینه LCD B670 SAMSUNG , PLASMA G10 PANASONIC گزینه های خوبی هستند. می خواستم برای رفع ابهام به سوالاتم جواب بدید.ممنون می شم.
1.در یکی از پست ها خوندم که PLASMA از فاصله نزدیک نقطه های ریز دیده می شه که به خاطر خاموش روشن شدن پیکسل هاست. واقعیت داره؟ خیلی تو ذوق می زنه؟
2. با توجه به کاربری بیش از 80 درصد تلویزیون و 15 درصدی ماهواره و 5 درصدی فیلم کدام گزینه را پیشنهاد می کنید؟
3. با توجه به تماشای بیش از حد فوتبال و مشکل جا موندن تصویر در سرعت های بالا در LCD هنوز این مشکل در B670 وجود داره؟
4. از یکی از دوستان شنیدم که در 40 اینچ سامسونگ تصاویر پهن نشون داده می شه. صحت داره؟
5. UP SCALING کدام قویتره؟ با توجه به اینکه اکثر استفاده من از تصاویر SD است.؟
6. USB G10 چه فرمت هایی رو می شناسه؟
7. این طور که فهمیدم G10 تصویر در تصویر نداره
تو رو خدا راهنماییم کنید .چون واقعا گیج شدم.

Guts
21-05-2010, 22:59
آقا من فردا صبح دارم میرم بانه.میخواستم سامسونگ b650 و یا C650 بگبرم که اتفاقی امروز نگاهم به یه B650 و LH70 ال جی افتاد.هر دو یه تصویرو نشون میدادن.انصافا ال جی مشکی خیلی بهتری داشت وضوحشم بالاتر بود.کلی به شک افتادم.حالا موندم چیکار کنم........
C650 رو هم ببین ولی آخر سر هر کدوم دلت راضی‌تر بود بگیر که بعداً پیش خودت نگی کاش اون یکی رو می‌گرفتم.

valapeji
23-05-2010, 19:06
lcd تا 450 الی 500 32 اینچ چی می شه گرفت ؟
برای بازی روزی 2 ساعت می خوام.:20:

valapeji
24-05-2010, 09:41
یکی جواب بده

t_tanhayam
24-05-2010, 10:01
lcd تا 450 الی 500 32 اینچ چی می شه گرفت ؟
برای بازی روزی 2 ساعت می خوام.:20:

فكر ميكنم samsung b470

valapeji
24-05-2010, 10:34
فكر ميكنم samsung b470
همین یه مدل؟

valapeji
24-05-2010, 12:50
این xvision خوب هستش؟

ساسان مهاجم
24-05-2010, 14:23
این xvision خوب هستش؟

آره عزيز
xvision خيلي ال سي هاش عاليه . كيفيتش خوبه قيمتش هم مناسبه. براي بازي هم توپ ميباشد

---------- Post added at 04:23 PM ---------- Previous post was at 04:20 PM ----------

كودوم مدلشو ميخواي؟؟؟ بگو من بيشتر ميتونم كمكت كنم. انيكسهاش خوبه

مجهز به پانل LCD ساخت کره جنوبی با درجه کیفی +A
زاويه ديد بسيار وسيع (178 درجه افقي و عمودي)
روشنايي تصوير بالا

داراي دو ورودي HDMI
مجهز به موتور پردازش تصوير M-Star
مجهز به پايه گردان

valapeji
24-05-2010, 14:31
آره عزيز
xvision خيلي ال سي هاش عاليه . كيفيتش خوبه قيمتش هم مناسبه. براي بازي هم توپ ميباشد

---------- Post added at 04:23 PM ---------- Previous post was at 04:20 PM ----------

كودوم مدلشو ميخواي؟؟؟ بگو من بيشتر ميتونم كمكت كنم. انيكسهاش خوبه

روشنايي تصوير بالا
داراي دو ورودي HDMI
مجهز به موتور پردازش تصوير M-Star
مجهز به پايه گردان

تا 400 کدوم از همه بهتره؟

persiantoolsbaz
24-05-2010, 14:32
این xvision خوب هستش؟
من سري اركيد دارم . خيلي راضيم. البته اگر صداش بهتر بود كه ديگه خيلي خوب ميششد. ولي خونه دوستم كه سامسونگ داشت رفتم اونم خيلي خوب نبود صداش. گفت ال سي ها همشون همينجورين

كلا تلوزيون هاي خوبي هستن.

valapeji
24-05-2010, 14:37
من سري اركيد دارم . خيلي راضيم. البته اگر صداش بهتر بود كه ديگه خيلي خوب ميششد. ولي خونه دوستم كه سامسونگ داشت رفتم اونم خيلي خوب نبود صداش. گفت ال سي ها همشون همينجورين

كلا تلوزيون هاي خوبي هستن.
چند گرفتی؟
چند اینچه؟

persiantoolsbaz
25-05-2010, 09:51
چند گرفتی؟
چند اینچه؟

من 32 رو 470 خريدم اركيد
ولي با 400 لوتوس بخر. قيمتش هم 400 و به شما ميخوره

اين لينك لوتوس:

مجهز به موتور پردازش تصویر M-Star
سرعت پاسخ دهی بسیار سریع پیکسل ها
زاویه دید بسیار وسیع
روشنایی تصویر بسیار بالا
مجهز به ورودی های مختلف برای راحتی و دسترسی آسان تر
مجهز به بلندگوی استریوی قوی
مدیریت هوشمند رنگ

البته كيفيت همش يكيه . و بيشتر قيافه ها متفاوته . كه اونم سليقه ايه ديگه

SPY.07
25-05-2010, 10:38
دوستان، بعد از عرضه شدن تلویزیون های Full LED 3D به بازار، خریدشون مقرون به صرفه هست یا نه ؟

باید برای پخش 3D دستگاه اضافه تری هم بخریم ؟ فیلم هایی که الان 3D هست تعدادشون چندتاست ؟

من دیروز تلویزیون Full LED 3D LG مدل LX9500 رو دیدم، واقعاً تجربه ی جالبی بود ! اگه فراگیر بشه استفاده ازشون خیلی جالب میشه...

babc73
25-05-2010, 11:03
سلام
من پلاسمای ال جی مدل pj350 گرفتم .کیفیت تصویرش از دور یعنی 3 متر به بعد خیلی عالی هست ولی وقتی از فاصله نزدیک حدود یک متری نگاه کنی تصاویر مات به نظر می رسند مخصوصا تصاویری که در صحنه دورتر هستند می خواستم بدونم این مساله عادی هست یا نه ؟ چون من تجربه قبلی ندارم و آیا در ال سی دی ها هم چنین مساله ای وجود دارد ؟

babc73
25-05-2010, 11:10
سلام. من بیشتر مطالب رو در مورد LCD , PLASMA خوندم. آخر به نتیجه منطقی نرسیدم. این طور که متوجه شدم تا قیمت 1500 دو گزینه LCD B670 SAMSUNG , PLASMA G10 PANASONIC گزینه های خوبی هستند. می خواستم برای رفع ابهام به سوالاتم جواب بدید.ممنون می شم.
1.در یکی از پست ها خوندم که PLASMA از فاصله نزدیک نقطه های ریز دیده می شه که به خاطر خاموش روشن شدن پیکسل هاست. واقعیت داره؟ خیلی تو ذوق می زنه؟
2. با توجه به کاربری بیش از 80 درصد تلویزیون و 15 درصدی ماهواره و 5 درصدی فیلم کدام گزینه را پیشنهاد می کنید؟
3. با توجه به تماشای بیش از حد فوتبال و مشکل جا موندن تصویر در سرعت های بالا در LCD هنوز این مشکل در B670 وجود داره؟
4. از یکی از دوستان شنیدم که در 40 اینچ سامسونگ تصاویر پهن نشون داده می شه. صحت داره؟
5. UP SCALING کدام قویتره؟ با توجه به اینکه اکثر استفاده من از تصاویر SD است.؟
6. USB G10 چه فرمت هایی رو می شناسه؟
7. این طور که فهمیدم G10 تصویر در تصویر نداره
تو رو خدا راهنماییم کنید .چون واقعا گیج شدم.
سلام دوست عزیز
من پلاسما ال جی مدل pj350 گرفتم واقعیت این که تصویر از فاصله دور خیلی عالی هستش در مقایسه با ال سی دی ولی از نزدیک و حدود یک متر تصاویر مات به نظر می رسد یا هنمون نقطه هایی که میگی. من بیشتر استفاده ام ماهواره هست ولی تلویزیون چون آنتن خوب ندارم نمیتونم نظر بدم در مجموع کیفیت تصویر در پلاسما بهتره :31:

farhad200
25-05-2010, 14:26
اقا من یه ال ای دی 40 اینچ واسه گیم xbox360 میخوام چی خوبه؟

Sorena_777
26-05-2010, 09:44
سلام عرض می کنم به اساتید محترم
من یه یکی دو سالی هست که میخوام یه tv خوب بگیرم والا هر موقع هم رفتیم بخریم من نزاشتم که خانواده بخرن.... گفتم چیزای بهتری داره میاد ولی دیگه باید حداکثر تا اخر تابستون یه دونه بگیرم پولم هم حداکثر بین 2500 تا 3200 هستش یا حالا یه خورده بیشتر
من روزی دو سه ساعت توی سایت های مختلف گشتم از جمله همین جا و خیلی از مطالب رو نشستم خوندم ولی اخرش نفهمیدم که ال سی دی بهتره یا ال سی دی بکلایت ال ای دی یا پلاسما و اینکه تلویزون های 3d به صرفه هست خریدوشن؟؟
با توجه به اینکه بیشتر کار من با ماهواره و بعدش فیلم و اگه وقت شد گیم هم میزنم می خواستم ببینم از هر کدوم از این سه نوع tv بهترینشون کدوم برند ها و کدوم مدل شون هستن ؟؟؟ سایزش هم 42 به بالا باشه ؟؟ من بیشتر به کیفیت و شفافیت تصویر و بعدش به امکانات جانبی اهمیت میدم ولی باید حداقل usb بخوره
خواهش میکنم پیشنهادتون بی طرفانه باشه:46:
ممنون

persiantoolsbaz
29-05-2010, 14:13
دوستان، بعد از عرضه شدن تلویزیون های Full LED 3D به بازار، خریدشون مقرون به صرفه هست یا نه ؟

باید برای پخش 3D دستگاه اضافه تری هم بخریم ؟ فیلم هایی که الان 3D هست تعدادشون چندتاست ؟

من دیروز تلویزیون Full LED 3D LG مدل LX9500 رو دیدم، واقعاً تجربه ی جالبی بود ! اگه فراگیر بشه استفاده ازشون خیلی جالب میشه...

دوست عزيزم
در حال حاضر اين تلوزيونها فقط جنبه تبليغات دارن و تكنولوژي كاملا جا نيافتاده اي هستن. در واقع سامسونگ و ال جي براي رقابت با هم اين كار رو كردن. در صورتي كه هنوز player براي پخش اين فيلم ها وجود نداره. در ضمن فيلمي مثل avatar كه 3 بعدي تصوير داري شده رو ميشه در اين تلوززيون اه سه بعدي ديد ولي مثلا تبليغ سامسونگ كه ميگه 2 بهدي را 3 بعدي ببينيد كاملا دروغه. چون فيلم 3 بعدي بايد 3 بعدي تصوير برداري شده باشه

ضمنا اين تصاوير 3 بعدي رو اگر player رو داشته باشي بايد با عينك ببينيد كه يه مقدار مسخرش. اگر مهمون داشته باشي اون بايد شما رو تماشا كنه يا نوبتي تلوزيون ببينيد. بابت هر عينك اضافه 200 دلار بايد پرداخت كنيد
پس سعي كنيد بازيچه تبليغات نشيد

سلام
من پلاسمای ال جی مدل pj350 گرفتم .کیفیت تصویرش از دور یعنی 3 متر به بعد خیلی عالی هست ولی وقتی از فاصله نزدیک حدود یک متری نگاه کنی تصاویر مات به نظر می رسند مخصوصا تصاویری که در صحنه دورتر هستند می خواستم بدونم این مساله عادی هست یا نه ؟ چون من تجربه قبلی ندارم و آیا در ال سی دی ها هم چنین مساله ای وجود دارد ؟

نه نبايد اينجوري باشه
البته با عرض معذرت من تصوير پلاسماي ال جي رو نميپسندم. ولي براي بقيه پلاسما ها ميدونم كه تصوير كاملا خوبه و فاصله مهم نيست

اقا من یه ال ای دی 40 اینچ واسه گیم xbox360 میخوام چی خوبه؟

اين لينك رو ببينيد. اين ال اي دي قيمتش 1.600

البته طبق معمول يه سري طرفداران برند هاي ديگه زيرش مطالب غير فني نوشتن ولي دوستاني كه از نزديك ديدن يا دارن اين ال اي دي رو مطالب مفيدي نوشتن

aminbritney
29-05-2010, 16:40
دوستان با این همه موضوع و نکات واقعا آدم سردرگم میشه چی بگیره و...

1-شما 1ال سی دی یا ال ای دی (یا پلاسما) تا سقف 1میلیون چی پیشنهاد میدین؟ و یکی هم تا سقف 500تومن

واسه ps3 میخوام.از 32 اینچم بالاتر نباشه.(حالا پلاسما بالاتر بود عیبی نداره)

مرسی

2-در ضمن این مانیتور ال سی دی ها جریانشون چیه؟مشخصاتی مشابه با پنل ال سی دی ها(تلویزیون ال سی دی) دارن ولی قیمتشون تقریبا نصف پنل ال سی دی ها(تلویزیون ال سی دی) است؟
جدیدا هم که رو مانیتور ها= تی وی-اچ دی ام آی و... است

persiantoolsbaz
30-05-2010, 09:40
دوستان با این همه موضوع و نکات واقعا آدم سردرگم میشه چی بگیره و...

1-شما 1ال سی دی یا ال ای دی (یا پلاسما) تا سقف 1میلیون چی پیشنهاد میدین؟ و یکی هم تا سقف 500تومن

واسه ps3 میخوام.از 32 اینچم بالاتر نباشه.(حالا پلاسما بالاتر بود عیبی نداره)

مرسی

2-در ضمن این مانیتور ال سی دی ها جریانشون چیه؟مشخصاتی مشابه با پنل ال سی دی ها(تلویزیون ال سی دی) دارن ولی قیمتشون تقریبا نصف پنل ال سی دی ها(تلویزیون ال سی دی) است؟
جدیدا هم که رو مانیتور ها= تی وی-اچ دی ام آی و... است

1- ال سي دي تا سقف 1 مليون ميتوني B570 ساموسنگ بگيري يا xvision بگيري كه ميشه 800 با يه سينما (كه من گزينه دوم يعني Xvision رو تجيح ميدم)

مثلا 40 اينچ انيكس xvision: بگيري با قيمت 840 و يه سينماي خانگي هم بگيري كه صدا خوب باشه

وضوح تصویر بالا: Full HD)1920 x 1080)
موتور پردازش تصویر M-Star
قابليت پخش تصاوير از روي كارت هاي حافظه
روشنايي تصوير بالا
كنتراست فوق‌العاده 30000:1 ديناميك
داراي سه ورودي HDMI

اين هم لينك بقيه مشخصات:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته قيافه هاي مختلف داره. از اينجا ميتوني بقيه قيافه ها رو هم ببيني:

مثلا اين هم يه مدل[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

__________________________________________________ __________________________________________________ _
__________________________________________________ __________________________________________________ _

تا سقف 500 هم فقط xvision بگير 32 اينچ . خيلي تلوزيون هاي عالي هست

2- بله شما ميتونيد براي xbox يه مانيتور ال سي دي بگيري.

اگر سايز 22 اينچ بخواي 2261 عاليه و قيمتش هم 215 تومنه. فول اچ دي با HDMI

لينك مشخصات:

و اگر بالاتر بخواي 2794 هم تلوزيون هم مانيتور هم گيرنده ديجيتال (گيرنده ديجيتال يعني كانال ها رو با كيفيت DVD ميتوني ببيني) با قيمت 420

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

صفحه عريض، فضاي کار بيشتر
مجهز به پخش صداي استريو و دالبي
داراي خروجي صداي اپتيكال
مجهز به تکنولوژي DFC
زاويه ديد بسيار وسيع
زمان پاسخدهي بسيار سريع (5ms)
Full HD يا قابليت پخش 1080P
داراي ورودي USB جهت نمايش تصوير و پخش موزيك

kmr1352
30-05-2010, 19:18
دوستان من بالاخره دل رو زدم به دريا و ديروز رفتم نمايندگي سامسونگ و موارد زير را خريدم . لطفاً نظر و راهنمايي خود را بنويسيد:
مورد مصرف رسيور 80درصد حتي براي كانالهاي داخلي و فيلم دي وي دي 20درصد
-----------------------------------------------------------------------------------------------
SAMSUNG LA40B570=9,,090,000rls
SAMSUNG HT-C455=3,500,000rls( HOME CINEMA)كه تازه دوروزي هستش كه براي عرضه اومده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستش قصد خريد سينماي خانگي TZ225 رو بعلت زشت بودن نداشتم و ميخواستم از ماركهاي ديگه خريد كنم ولي اين مدل جديد هم تيپش باحال بود و هم صدادهيش جالب بود و رويه اسپيكرهاش هم ديگه اون پارچه مزخرف 225 رو نداشت . خلاصه خوشم اومد و گرفتم و 1ميليون و دويست و پنجاه هزار تومان پام در اومد با گارانتي 18ماهه خوبه يا نه ؟

karikator
31-05-2010, 11:49
سوني مدل bx400 سايز 40 با قيمت 800 خوبه .يا گزينه بهتري هست .قيمت بانه راگفتم

ziaarabshahi
31-05-2010, 15:03
من تو 2 تا lcd samsung 40 که تماشا کردم (برنامه ایران) همه چیز پهن به نظر میومد. تو تمام lcd ها به این صورته یا فقط سامسونگ 40؟

FAR_FA
31-05-2010, 19:08
سلام

هفته پيش يه پلاسما 42 اينچ LG از بانه گرفتم ، مدل PJ350R به قيمت 600،000 تومان . كاملا" كره اي

1:3000000 كانتراست
600HZ
بسيار باريك

ميخواستم از دوستاني كه در باره اين تلويزيون اطلاعاتي دارن راهنمايي بگيرم . نميدونم HD هستش يا Full HD
و نميدونم چند مگاپيكسلي هستش (1 يا 2 ). جايي هم ننوشتن .
كيفيت تصويرش هم خوبه ( به عقيده نزديكاني كه LCD يا پلاسما دارن )

ممنون

SPY.07
31-05-2010, 19:41
دوست عزيزم
در حال حاضر اين تلوزيونها فقط جنبه تبليغات دارن و تكنولوژي كاملا جا نيافتاده اي هستن. در واقع سامسونگ و ال جي براي رقابت با هم اين كار رو كردن. در صورتي كه هنوز player براي پخش اين فيلم ها وجود نداره. در ضمن فيلمي مثل avatar كه 3 بعدي تصوير داري شده رو ميشه در اين تلوززيون اه سه بعدي ديد ولي مثلا تبليغ سامسونگ كه ميگه 2 بهدي را 3 بعدي ببينيد كاملا دروغه. چون فيلم 3 بعدي بايد 3 بعدي تصوير برداري شده باشه

ضمنا اين تصاوير 3 بعدي رو اگر player رو داشته باشي بايد با عينك ببينيد كه يه مقدار مسخرش. اگر مهمون داشته باشي اون بايد شما رو تماشا كنه يا نوبتي تلوزيون ببينيد. بابت هر عينك اضافه 200 دلار بايد پرداخت كنيد
پس سعي كنيد بازيچه تبليغات نشيد

ممنون از توضیحات کاملـتون.
البته بعد از یه مدتی جا میافته و خیلی ها میرن سمتش. به زودی فراگیر میشه این تکنولوژی، با اومد بازی های 3D و فیلم بیشتر 3D و...
بله تبلیغات سامسونگ رو حدس میزدم دروغ باشه.

خب عینک رو باید زد دیگه چاره ای نیست ! برای 3D دیدن بدون عینک هنوز خیلی زوده...
بازم ممنون :46:

Jocker
01-06-2010, 12:05
دوستان بين اين چند تا مدل کدام را انتخاب بهتري مي‌‌دانيد؟

1. Panasonic LCD TV 37" TC-L37G10S

2. Panasonic LCD TV 42" TC-L42U25

3. Panasonic LCD TV 42" TH-42LZ800

ـ اگر پيشنهاد بهتري داريد، بگوييد ممنون هستم.

babc73
02-06-2010, 07:02
سلام

هفته پيش يه پلاسما 42 اينچ LG از بانه گرفتم ، مدل PJ350R به قيمت 600،000 تومان . كاملا" كره اي

1:3000000 كانتراست
600HZ
بسيار باريك

ميخواستم از دوستاني كه در باره اين تلويزيون اطلاعاتي دارن راهنمايي بگيرم . نميدونم HD هستش يا Full HD
و نميدونم چند مگاپيكسلي هستش (1 يا 2 ). جايي هم ننوشتن .
كيفيت تصويرش هم خوبه ( به عقيده نزديكاني كه LCD يا پلاسما دارن )

ممنون

سلام دوست عزیر مبارکه من هم این مدل رو گرفتم 860000 تومان از گرگان این مدل فول اچ دی نیست و یک مگا پیکسل هست . ظاهرش نسبت به سایر پلاسماها خیلی قشنگ تره کیفیت تصویرش هم خوبه . ولی من در کنار سایر ال سی دی ها یا پلاسماها تصویرش رو ندیدم تا مقایسه دقیق تری داشته باشم ولی از نزدیک حدودا یک متر که نگاه کنی تصویر مقداری تار دیده می شوه آیا مال شما هم این مورد رو داره یا نه و این مشکل آیا برای همه ال سی دی ها و پلاسما ها هستش؟

titanium_zarin
02-06-2010, 15:03
دوستان بين اين چند تا مدل کدام را انتخاب بهتري مي‌‌دانيد؟

1. Panasonic LCD TV 37" TC-L37G10S

2. Panasonic LCD TV 42" TC-L42U25

3. Panasonic LCD TV 42" TH-42LZ800

ـ اگر پيشنهاد بهتري داريد، بگوييد ممنون هستم.

دوست من...
اينا رو واسه چي انتخاب كردي؟؟؟؟
منظورم اينه كه بودجه چقدرداري؟؟؟
واسه چه كاري ميخواي ؟؟؟؟
با گارانتي ميخواي ؟؟؟؟
بعد چرا همه پاناسونيك؟؟؟
اصلا lcd ميخواي يا پلاسما؟؟؟؟

اينا رو جواب بده تا يه كم بيشتر بشه فكر كرد ....

Jocker
02-06-2010, 15:11
ببخشيد اگر توضيحاتم کم بود...

1. بودجه تا سقف يک ميليون تومان است.

2. استفاده بيشتر براي ديدن فيلم و ماهواره است.

3. بدون گارانتي، چون قيمت کمتر ولي مدل بالاتري خريد کنيم.

4. lcd مي‌خواهيم نه پلاسما بخاطر شفافيت بيشتر تصوير.

5. ديدم سوني قيمت بالايي داره، از سامسونگ خيلي تعريف نشنيدم، بخاطر همين طرف پاناسونيک رفتم.

FAR_FA
02-06-2010, 20:06
سلام دوست عزیر مبارکه من هم این مدل رو گرفتم 860000 تومان از گرگان این مدل فول اچ دی نیست و یک مگا پیکسل هست . ظاهرش نسبت به سایر پلاسماها خیلی قشنگ تره کیفیت تصویرش هم خوبه . ولی من در کنار سایر ال سی دی ها یا پلاسماها تصویرش رو ندیدم تا مقایسه دقیق تری داشته باشم ولی از نزدیک حدودا یک متر که نگاه کنی تصویر مقداری تار دیده می شوه آیا مال شما هم این مورد رو داره یا نه و این مشکل آیا برای همه ال سی دی ها و پلاسما ها هستش؟

ممنون

اين تلويزيون اولين تجربه ما در زمينه خريد پلاسما هستش . كلا" تمام LCD ها و پلاسما ها رو بايد از فاصله
بيشتر از 2 متر نگاه كرد تا تصويري بهتر رو ببينيد . من هم راضيم ، مشكلي از لحاظ تاري نداره فقط بعضي
از كانالهاي رسيور بخاطر كيفيت پاييني كه دارن كمي تار نشون ميده ، كه اين هم طبيعيه .

تو مقايسه اي كه توي مغازه با يه پاناسونيك داشت بنظر من كيفيت اين تلويزيون از پاناسونيك در حركتهاي سريع و در كيفيت رنگ ، بيشتر بود (هردو با يه DVD فيلم تبليغاتي پخش ميكردن ) . حالا اون پاناسونيك چه مدلي بود
نميدونم .

پنل زيبا و قاب مانندي داره كه به ارزش اين تلويزيون افزوده . در ضمن فايلهاي DIVX و DAT رو بخوبي با فلش
ميشه نگاه كرد و با تصويري بزرگ لذت بيشتري از فيلم برد .

سوالي كه من دارم اينه كه تمام فول اچ دي ها الزاما" 2 مگ هستن و تمام HD ها هم يك مگ ؟ يا اينكه شما اين اطلاعات
رو از جايي گرفتيد . چون تا اونجايي كه من دفترچه راهنما رو نگاه كردم چيزي در اين خصوص ننوشته بودن .

موفق باشيد

t_tanhayam
02-06-2010, 20:59
در مورد فول اچ دي ها خوب چون رزولوشن 1920 در 1080 هست لاجرم ميشه 2 مگ پانل ولي در مورد اچ دي خوب به تمام تصاوير high defe كه در واقع همون تصاوير با كيفيت هست ميگن ممكنه 720 يا 480 هم باشند ممكنه فول اچ دي هم باشند

titanium_zarin
02-06-2010, 21:44
ببخشيد اگر توضيحاتم کم بود...

1. بودجه تا سقف يک ميليون تومان است.

2. استفاده بيشتر براي ديدن فيلم و ماهواره است.

3. بدون گارانتي، چون قيمت کمتر ولي مدل بالاتري خريد کنيم.

4. lcd مي‌خواهيم نه پلاسما بخاطر شفافيت بيشتر تصوير.

5. ديدم سوني قيمت بالايي داره، از سامسونگ خيلي تعريف نشنيدم، بخاطر همين طرف پاناسونيک رفتم.

اگه با بانه مشكلي نداري .....
من ميگم از اونجا يه دونه b650 سامسونگ بگير....
40 اينچش 1060000 و 32 اينچ هم 600000 .....
من خودم دارم....حرف نداره ....
برو ببين....
اقا تكه...
بهت قول ميدم با اين پول بهترينه....
منم از بانه خريدم....
البته تو بانه سوني هم گيرت مياد كه خوب باشه هااااا
اگر خواستي بگو راهنماييت كنم ....

masoooud
03-06-2010, 00:42
یه سوال مهم::41: من تو نمایندگی سامسونگ از فاصله 3 متری نتونستم تفاوتی فاحشی بین پلاسمای 50 اینچ fullhd و hd تشخیص بدم ! پس اگر قرار باشه از فاصله 3-4 متری نگاه کنیم بهتر نیست همون hd رو بگیریم؟؟؟

babc73
03-06-2010, 06:24
ممنون

اين تلويزيون اولين تجربه ما در زمينه خريد پلاسما هستش . كلا" تمام LCD ها و پلاسما ها رو بايد از فاصله
بيشتر از 2 متر نگاه كرد تا تصويري بهتر رو ببينيد . من هم راضيم ، مشكلي از لحاظ تاري نداره فقط بعضي
از كانالهاي رسيور بخاطر كيفيت پاييني كه دارن كمي تار نشون ميده ، كه اين هم طبيعيه .

تو مقايسه اي كه توي مغازه با يه پاناسونيك داشت بنظر من كيفيت اين تلويزيون از پاناسونيك در حركتهاي سريع و در كيفيت رنگ ، بيشتر بود (هردو با يه DVD فيلم تبليغاتي پخش ميكردن ) . حالا اون پاناسونيك چه مدلي بود
نميدونم .

پنل زيبا و قاب مانندي داره كه به ارزش اين تلويزيون افزوده . در ضمن فايلهاي DIVX و DAT رو بخوبي با فلش
ميشه نگاه كرد و با تصويري بزرگ لذت بيشتري از فيلم برد .

سوالي كه من دارم اينه كه تمام فول اچ دي ها الزاما" 2 مگ هستن و تمام HD ها هم يك مگ ؟ يا اينكه شما اين اطلاعات
رو از جايي گرفتيد . چون تا اونجايي كه من دفترچه راهنما رو نگاه كردم چيزي در اين خصوص ننوشته بودن .

موفق باشيد
اطلاعات تمکیلی این پلاسما رو از سایتهای خارجی گرفتم چون تو سایت های داخلی به علت جدید بودن این مدل چیزی ننوشتن

t_tanhayam
03-06-2010, 09:11
یه سوال مهم::41: من تو نمایندگی سامسونگ از فاصله 3 متری نتونستم تفاوتی فاحشی بین پلاسمای 50 اینچ fullhd و hd تشخیص بدم ! پس اگر قرار باشه از فاصله 3-4 متری نگاه کنیم بهتر نیست همون hd رو بگیریم؟؟؟

تقريبا از فاصله هاي دور زياد قابل تشخيص نيست البته اگه مثلا مستندهاي bbc ‌رو ببينيد شايد كمي متوجه افت تصوير بشيد
توي تلويزيون هاي hd ‌يك مگ مقدار ي فشردگي تصوير داريم وقتي سورس هاي 2 مگ يا همون full hd ‌رو ميبينيد :46:

ali gamma
04-06-2010, 10:22
دوستان من یه تلویزیون برا گیم میخوام . اینجور که فهمیدم samsung b650 42 بهترین انتخابه چون 120hrtz هستش. اما 32 اینچش 60 هرتز . درسته ؟

میشه یه چند تا دیگه مدل از سایر کمپانی ها معرفی کنید که حدااقل 100 هرتز باشن . قیمت هم زیر 1 تومن .

پلاسما چی ؟ خوبه . اینجور که شنیدم زود عمق رنگ سیاهشون رو از دست میدن ولی خیلی سریع هستن .

t_tanhayam
04-06-2010, 14:31
خوب مسلما بهترين گزينه براي گيمر هاي حرفه اي پلاسماها هستند بخاطر همون به قول شما سرعت بالا و هرتز هاي خوب
در مورد از دست دادن رنگ مشكي اغراقي انجام شده اينطور نيست
در اين مورد پلاسماهاي پاناسونيك گزين هاي خيلي خوبي ميتونند باشند مثل جي 10 اگه قيمت مناسبتر ميخواين زير 1 تومان سراغ پلاسماهاي سامسونگ سري4 بريد يا ال جي كه يه وفور موجود هستند

rostamiani
04-06-2010, 14:55
خوب مسلما بهترين گزينه براي گيمر هاي حرفه اي پلاسماها هستند بخاطر همون به قول شما سرعت بالا و هرتز هاي خوب
در مورد از دست دادن رنگ مشكي اغراقي انجام شده اينطور نيست
در اين مورد پلاسماهاي پاناسونيك گزين هاي خيلي خوبي ميتونند باشند مثل جي 10 اگه قيمت مناسبتر ميخواين زير 1 تومان سراغ پلاسماهاي سامسونگ سري4 بريد يا ال جي كه يه وفور موجود هستند
البته مشکل کم شدن رنگ رنگ مشکی نیست، از دست رفتن تدریجی Brightness هست که معمولا بعد از 100,000 ساعت استفاده اتفاق میفته :)

t_tanhayam
04-06-2010, 15:30
خوب يك چيز منطقي بيشتر ال اي دي ها وال سي دي ها عمر مفيدشون نهايت 80000 يا 100000 ساعت بيشتر نيست
و تا اين مدت عمر مفيد نبايد مشكلي پيش بياد بعدش ديگه نه شركت سازنده ونه كسه ديگه گارانتي نميكنه مشكلي يا افت كيفيتي در محصولشون پيش نياد كما اينكه خيلي وقتها واقعا بدون مشكل تا ساليانه درازي مشكلي اتفاق نميوفته
بعد از اون اين اتفاقات ممكنه بيوفته ربطي به نوع ويا برند خاصي نداره
درست مثل D-SLR ها كه خودتون بيشتر در جريانيد با عمر مفيد شاتها كه اغلب 50000 تا 100000 هست
خيلي ها همچنان بيشتر شده ودارند عكس ميگيرند بدون مشكلي و همينطور خيايها ديگه نتونستن اون دوربين اوليه رو داشته باشند

rostamiani
04-06-2010, 16:42
خوب يك چيز منطقي بيشتر ال اي دي ها وال سي دي ها عمر مفيدشون نهايت 80000 يا 100000 ساعت بيشتر نيست
و تا اين مدت عمر مفيد نبايد مشكلي پيش بياد بعدش ديگه نه شركت سازنده ونه كسه ديگه گارانتي نميكنه مشكلي يا افت كيفيتي در محصولشون پيش نياد كما اينكه خيلي وقتها واقعا بدون مشكل تا ساليانه درازي مشكلي اتفاق نميوفته
بعد از اون اين اتفاقات ممكنه بيوفته ربطي به نوع ويا برند خاصي نداره
درست مثل D-SLR ها كه خودتون بيشتر در جريانيد با عمر مفيد شاتها كه اغلب 50000 تا 100000 هست
خيلي ها همچنان بيشتر شده ودارند عكس ميگيرند بدون مشكلي و همينطور خيايها ديگه نتونستن اون دوربين اوليه رو داشته باشند

البته هر قطعه ای عمر مفید داره. حتی دکمه های ماوس تر حسب تعداد کلیک :31:
ولی در مورد پلاسما این قضیه یک مشکل تکنیکی هست که چه بخوای چه نخوای بعد از مدتی Brightness کم میشه. البته CRT ها هم این مشکل رو دارند و اتفاقا ظاهرا مشکل شدیدتر از این حرف هاست ولی زیاد به چشم نمیاد :20: ولی اگه تلوزیون CRT قدیمیتون رو کنار یک مدل جدید بذارید متوجه تفاوتش می شید

ولی LCD ها همچین مشکلی ندارند و در نهایت ممکنه منبع نور پشت LCD نورش کم بشه که قابل تعویض هست و برای خود LCD مشکلی پیش نمیاد

به هر حال مشکل اونقدر ها هم چدی نیست، ولی بهتر بود قبل از خرید بدونید :)

برای اطلاعات بیشتر :

موفق باشید :10:

t_tanhayam
04-06-2010, 21:06
اين مسلم هر دستگاهي افت پيدا ميكنه در مورد پلاسما ها يك مدت g10 افت داشت و با رنگ مشكي گويا عده اي مشكل پيدا كرده بودند نه در پايان عمر مفيد
ولي در مورد عمر مفيد تا زمانيكه عمر استاندارد تموم بشه فكر نميكنم ديگه اون دستگاه توي اون زمان توجيه استفاده داشته باشه با توجه به افت قيمت و ...مسايل ديگه
به هر صورت از اطلاع رسانيتون ممنون دوست عزيز:46:

hsn
05-06-2010, 09:14
ما كه 690 سامسونگ گرفتيم با ضمانت سام سرويس....بهر حال از راهنمايي دوستان
مدل قبليم 42 ال جي بود از اين HD READY ها سري 10 مدل slim&sleek

---------- Post added at 09:14 AM ---------- Previous post was at 09:14 AM ----------

ما كه 690 سامسونگ گرفتيم با ضمانت سام سرويس....بهر حال از راهنمايي دوستان
مدل قبليم 42 ال جي بود از اين HD READY ها سري 10 مدل slim&sleek

t_tanhayam
05-06-2010, 12:03
مبارك دوست عزيز انتخاب خيلي خوبي كردين اميدوارم من وبقيه دوستان اينجا تونسته باشيم راهنماييتون كرده باشيم با توجه به نياز وسليقتون بهترين انتخاب رو انجام بديد:11:

Sorena_777
05-06-2010, 13:50
از بین z550 , z4500, nx ,w550 ,کدوم مدل از همه بهتره و قیمتاشون با گارانتی چنده ؟
w550 از براویا 3 استفاده میکنه و بقیه فکر کنم از براویا 2 البته فکر کنم nx هم 3 باشه

amin GT
07-06-2010, 00:03
البته تقریبا هیچ کدوم از مدلایی که گفتین رو نمایندگی ها آکش رو ندارن (به خاطر اینکه تقریبا سری های قدیمین ودارن جایگزین میشن)
البته از این سری جدیدا EX500 و EX400و سری BX اومده تو نمایندگی ها ولی بقیه سری ها نه.

از این مدلایی که گفتی من باشم میرم سراغ سری NX (البته NX700 یا NX800) که فوق العاده ان.
بعد W550, . . .

Sorena_777
07-06-2010, 09:15
من از هشت تا از نمایندگی که اهواز داشت سراغ این مدلا رو گرفتم
فقط یکی W550 داشت و فقط دو تاشون Z550 که اونم 52 بود و قیمتش 6800 بود :18:
و اونی که W550 داشت گفت اکبند هستش و از توی کارتونش درنیاوردنش و دیگه راست و دروغش با خودش ولی قیمتش 2200 بود

راستی مدل EX500 رو داشتن و اون هم 2200 میفروختنن و میگن که اون پیشرفته تره W550 هست و از اون بهتره این حرف درسته؟؟؟
و یه سوال دیگه اینکه میگن هر کدوم از سری های جدید تکامل یافته یکی از سری های قبل هستن درسته؟؟
در کل NX , BX , EX کدومشون بهترن ؟؟

ببخشید زیادی پرسیدم اخه من قراره تا چند روزه دیگه برم بخرم میخوام بهترینشون رو انتخاب کنم البته بجز (X450 )

ممون میشم منو راهنمایی کنید :11::11:

titanium_zarin
07-06-2010, 11:04
من از هشت تا از نمایندگی که اهواز داشت سراغ این مدلا رو گرفتم
فقط یکی W550 داشت و فقط دو تاشون Z550 که اونم 52 بود و قیمتش 6800 بود :18:
و اونی که W550 داشت گفت اکبند هستش و از توی کارتونش درنیاوردنش و دیگه راست و دروغش با خودش ولی قیمتش 2200 بود

راستی مدل EX500 رو داشتن و اون هم 2200 میفروختنن و میگن که اون پیشرفته تره W550 هست و از اون بهتره این حرف درسته؟؟؟
و یه سوال دیگه اینکه میگن هر کدوم از سری های جدید تکامل یافته یکی از سری های قبل هستن درسته؟؟
در کل NX , BX , EX کدومشون بهترن ؟؟

ببخشید زیادی پرسیدم اخه من قراره تا چند روزه دیگه برم بخرم میخوام بهترینشون رو انتخاب کنم البته بجز (X450 )

ممون میشم منو راهنمایی کنید :11::11:

خب ببين ....
اولا چي شده سوني ميخواي؟؟؟؟
بعد هم اينكه مدلهاي nx و ... جديدا...طول ميكشه كه معلوم شه چطورن و حساب پس بدن ....
بعد هم چند اينچش 2200 بود؟؟
بانه رو بيخيال شدي؟؟؟؟
من كه ميگم w چون حساب پس داده ....

behnam34
07-06-2010, 11:10
دوستان کسی اطلاعاتی در مورد ال ای دی سری 9000 فیلیپس داره و اینکه فیمتش چند هست؟

با تشکر

vesali
07-06-2010, 13:50
دوستان نظرتون راجع به sony-KDL-40ZX1 چيه؟

t_tanhayam
07-06-2010, 14:13
دوستان نظرتون راجع به sony-KDL-40ZX1 چيه؟

مدل گرون قيمتيه ولي فكر نميكنم (نظر شخصي)با توجه به پولي كه صرف ميكنيد چيز زيادي نسيبتون بشه جز ديزاين
باتوجه به اينكه 100 هرتز هست و از موتور براويا 2 استفاده ميكنه و توي رويو هاي زيادي كه خوندم نمرات خوبي كسب نكرده

t_tanhayam
07-06-2010, 14:22
دوستان کسی اطلاعاتی در مورد ال ای دی سری 9000 فیلیپس داره و اینکه فیمتش چند هست؟

با تشکر

سلام دوست عزيز در مورد سري 9 من مطلبي رو (نقل قول) ميكنم اميدوارم بدردتون بخوره :11:

سري جديد تلويريون‌هاي فوق‌باريک فيليپس در راهند
باريکي بدون LED هم ممکن است
سرويس تصويري – فيليپس با وجود عدم استفاده از فناوري LED در نسل جديد محصولات خود، مدل‌هاي فوق‌باريک را به زودي عرضه مي‌کند.

به گزارش عصر ارتباط، مهمترين بازتاب فناوري LED Edge lit در بازار بالا رفتن تقاضاي مصرف‌کنندگان معمولي براي داشتن تلويزيون‌هاي باريک‌تر است. عدم نياز به لامپ‌هاي ضخيم و پر مصرف CCFL موجب شده تا سازندگان زيادي به سمت توليد تلويزيون‌ هاي LED بروند اما شرکت فيليپس اخيرا تلويزيوني ساخته که داراي پنل LCD است و بدون استفاده از فناوري مذکور قطري معادل 5 سانتي‌متر دارد. در اين بخش به نقد و بررسي تلويزيون 42PFL9664 مي‌پردازيم تا مشخص شود فيليپس در راه باريک کردن اين دستگاه جذاب چه چيزهايي فدا کرده است.

تلويزيون 42PFL9664 از آن دسته محصولاتي است که انسان با نخستين نگاه شيفته طراحي پيچيده و زيباي آن مي‌شود. در حاليکه توليدکنندگاني مثل سامسونگ، سوني، ال‌جي و پاناسونيک بازار را با تلويزيون‌هاي يک شکل داراي قاب مشکي براق، ساده و خسته کننده آکنده کرده‌اند ديدن تلويزيوني که در طراحي و ساخت آن اين همه دقت به خرج داده شده بسيار اميدوار کننده است. با اينکه پس از آويزان کردن دستگاه روي ديوار يا جاي دادن آن در گوشه تاريک و دنجي از اتاق هيچ کس متوجه يکي دو اينچ کاهش قطر دستگاه نمي‌شود اما در نظر مصرف‌کنندگان داشتن تلويزيوني باريک‌تر و امروزي بسيار بهتر از تلويزيون‌هاي ديروزي و ضخيم‌تر است. قاب چهار لايه دستگاه داراي بدنه‌اي مشکي و براق است که نوار نقره‌اي رنگي آن را در بر گرفته و در بخش جلويي آن فريم تراشدار و ماتي نصب شده که زيبايي دستگاه را چند برابر مي‌کند. لايه قبلي تا پائين بدنه ادامه مي‌يابد و اختلاف جنس مات و براق ايجاد شده نيز در جذابيت دستگاه بي‌تاثير نيست. مثل تمام تلويزيون‌هاي اخير فيليپس به جاي ساقه‌هاي گردان استوانه‌اي يک قطعه فلز باريک و پهن بدنه دستگاه را به پايه متصل مي‌کند. اين پايه توانايي چرخش ندارد اما جنس آن با قاب تراشدار دستگاه هماهنگ است. براي بهتر کردن ظاهر دستگاه و متحير کردن طراحان ساير کمپاني‌ها، سيستم Ambilight Spectra در پشت دستگاه جاسازي شده که با استفاده از تعداد زيادي LED، رنگ‌هاي حاکم بر تصوير تلويزيون را بر ديوار پشت دستگاه مي‌تاباند تا چشم بيننده از اختلاف روشنايي پنل و محيط تاريک اطراف خسته نشود.

کانکتورهاي دستگاه در دو بخش پشتي و جانبي طبقه‌بندي شده‌اند. اين دستگاه داراي 5 ورودي HDMI است که 4 تا در بخش پشتي و يکي در بخش جانبي جاسازي شده‌اند. به علاوه تمام جک‌هاي معمول مانند کامپوننت، کامپوزيت، ورودي رايانه، آنتن، خروجي‌ها و ورودي‌هاي صوتي ديجيتال و آنالوگ، هدفون و S-Video نيز در پشت دستگاه تعبيه شده است. صرف‌نظر از کانکتور شبکه و رابط Wi-fi داخلي که براي اتصال دستگاه به اينترنت استفاده مي‌شود يک ورودي USB در بخش جانبي تعبيه شده که تمام فرمت‌هاي چندرسانه‌اي عجيب و غريب امروزي را به خوبي اجرا مي‌کند. ريموت کنترل 42PFL9664 داراي قاب تراشدار است و دکمه‌هاي آن برحسب کارآيي داراي اندازه‌هاي متفاوت بوده و در دسته‌هاي متعدد طبقه‌بندي شده‌اند.

همانطور که از يک تلويزيون سري 9000 فيليپس انتظار مي‌رود موتورهاي پردازش تصوير فراواني روي دستگاه نصب شده است. در راس آن‌ها واحد Perfect Pixel HD وجود دارد که تقريبا تمام ويژگي‌هاي تصوير را مورد پردازش قرار مي‌دهد. با اينکه فيليپس در مورد واحدهاي پردازش Perfect Color و Perfect Contrast تبليغ زيادي مي‌کند اما اين بدين معنا نيست که در مدل‌هاي قبلي رنگ و کنتراست به خوبي پردازش نمي‌شوند و فيليپس فقط براي تاکيد روي دقتي که در پردازش اين فاکتورها به خرج مي‌دهد نام اين فناوري‌ها را در ليست امکانات دستگاه ذکر مي‌کند. در مورد نحوه اجراي تصاوير متحرک فيليپس از فناوري Perfect Natural Motion نام مي‌برد که فريم‌هاي از دست رفته را تخمين زده و در لابلاي فريم‌هاي اصلي قرار مي‌دهد تا تصويري بدون پرش و نرم ايجاد شود.

طبق ادعاي سازنده تلويزيون 42PFL9664 داراي قابليت پردازش 200 هرتز است اما دستگاه در حقيقت سرعت پردازش 100 هرتز خود را با نور پس زمينه‌اي که با سرعت بالا روشن و خاموش مي‌شود ترکيب مي‌‌کند تا حالت 200 هرتز مجازي ايجاد شود. مهمترين مشکلي که در مورد تلويزيون‌هاي سطح پائين‌تر دستگاه مانند مدل 42PFL8404 وجود دارد عمق کم رنگ‌های سياه و خاکستري کردن بخش‌هاي تاريک تصوير است که به لطف پردازش بهتر، اين مشکل در 42PFL9664 به خوبي برطرف شده و طبق استانداردهاي موجود در تلويزيون‌هاي LCD داراي لامپ کاتدي سرد، درجه سياهي تصوير دستگاه جزو بهترين‌هاي موجود به حساب مي‌آيد. اگر طالب درجه سياهي بيشتر هستيد بايد به سراغ تلويزيون‌هاي LED فيليپس برويد اما براي استفاده‌هاي عادي اين تلويزيون عملکرد بسيار خوبي دارد. از نظر دقت رنگ در حاليکه سازندگان ديگر هنوز با عمق رنگ‌هاي 12 و 14 بيت مشکل دارند، فيليپس به سراغ پردازش 17 بيت RGB‌ رفته بنابراين در مورد طيف‌هاي رنگ نامحسوس و تدريجي نمي‌توان عملکر دستگاه را با عبارتي شايسته تر از عالي بيان کرد. تنها عيب موجود در کار دستگاه روشنايي به نسبت کم آن است به طوريکه در اماکن روشن‌تر، بالا بردن شدت نور پس زمينه موجب فدا شدن مقداري از درجه سياهي دستگاه مي‌شود. بسياري از تلويزيون‌هاي فوق باريک در مورد صدا عملکردي مطلوبي ندارند اما مهندسان فيليپس با موفقيت کامل توانسته‌اند دو ساب‌ووفر و دو توييتر گنبدي داخل بدنه 49 ميلي متري دستگاه قرار دهند و تلويزيون 42PFL9664 بدون شک جزو خوش صداترين تلويزيون هاي باريک امسال قرار مي‌گيرد.

با اينکه سازندگان ديگر روش LED‌ را براي روشن کردن تلويزيون‌هاي فوق باريک خود استفاده کرده‌اند فيليپس با ساخت 42PFL9664 نشان داده که مي‌توان با اندکي دقت تلويزيوني باريک ساخت که ضمن استفاده از لامپ سرد کاتدي، تصويري با عمق رنگ عالي و درجه سياهي مطلوب خلق کند.

مشخصات رو هم اينجا ببينيد

masoooud
08-06-2010, 17:43
یه سوال نیمه فنی:
از نظر زمانی بین LH500 و B690 کدوم قدیمیتر هستن؟و فارق از usb وسایر امکانات جانبی از نظر کیفیت تصویر و رنگ با هم قابل قیاس هستند؟

t_tanhayam
08-06-2010, 20:10
یه سوال نیمه فنی:
از نظر زمانی بین LH500 و B690 کدوم قدیمیتر هستن؟و فارق از usb وسایر امکانات جانبی از نظر کیفیت تصویر و رنگ با هم قابل قیاس هستند؟

مسعود خان 2 تا تاپيك مجزا براي جفتشون هست ببين همه رو نظرات همه رو مقايسه كن اخر خودت تصميم بگير
دعوا ميشه كسي حرفي بزنه كدوم بهتره يا بدتره :46:

masoooud
09-06-2010, 01:16
با تشکر میدونید که من عاشق پلاسما هستم ولیکن غیر از پاناسونیک بقیه برندها fullhd رو در سایز 50 به بالا تولید میکنن که در حال حاضر به جیب من نمیخورن ! من قبلا تایپیک هر دو رو خوندم که به نظرم هر دو طرف مغرضانه هم رو میکوبند و تقریبا هر دو در یک حد هستند با توجه به معایب و مزایای هر دو طرف کفه ترازو رو زمان ساخت به سمت یکطرف سنگین میکنه ! تازه مگه حضرات اعظام در سال ساخت هم اختلاف دارند؟:46::31:

behnam34
09-06-2010, 09:57
سلام دوست عزيز در مورد سري 9 من مطلبي رو (نقل قول) ميكنم اميدوارم بدردتون بخوره :11:

مشخصات رو هم اينجا ببينيد

خیلی لطف کردی دوست من

t_tanhayam
09-06-2010, 12:34
مسعود جان در اينكه هر كدوم مزايا ومعايبي دارند شكي نيست فكر ميكنم هر دو 2009 و سمسانگ فكر ميكنم برج 5 ميلادي اومد در مورد ال جي مطمئن نيستم
ولي فكر نميكنم البته جسارتا تاريخ ساخت محصولي بتونه بگه بهتر يا برتر
موافق نيستين؟

masoooud
09-06-2010, 21:14
خوب فاصله زمانی کمتر با زمان ارائه یعنی تکنولژی جدیدتر!:11: و از اونجایی که این دوشرکت کره ای برا هم مثل هوو میمونن سعی میکنن در مدلهایی که ارائه میکنن نقاط ضعف حریف رو نشونه بگیرن و در مدلهای خودشون اونها رو رفع کنن بنا براین با توجه به نزدیکی امکانات هر دو فکر میکنم تاخر زمانی هم مقداری مزیت حساب بشه(البته فقط چند درصد:46:)

t_tanhayam
09-06-2010, 21:23
تا حدودي با حرفت موافقم ولي اين بازه زماني خيلي كم واين محصولات از مدتها پيش ديفالتشون تعريف ميشه ميتونيم اين حرف رو توي محصولات بعدي اون برند بگيم ولي نه تو محصولات همزمان
در اين مورد هم واقعا همون چند در صدي كه هم در نظر گرفتي رو با خيلي اغماض شايد بشه قيول كرد مسعود جان
ببين مثلا پايونر كيورو رو ببين 2007 اومد هنوز كه هنوزه نتونستن مشكي در حد اون بدن بيرون هم سعي ميكنند برسند بهش
و محصولات موفق ديگري كه كم شمار هم نيست
اين قضيه در خيلي موارد ديگه هم اتفاق ميوفته من خودم نزديك 10 تا ضبط حرفه اي تعويض كردم همه متعلق به 20 سال پيش حدودا
ولي باور كن من ضبطي رو نميبينم توي رده اونها هنوز

ehsan_
09-06-2010, 22:59
یکی جواب منو بدههههههههههههههههههههههه ههههههه:19:

Lh700 از LH500 بهتر هست دیگه:20:

من رفتن توی فروشگاه LH700 رو با SL800 مقایسه کردم با اینکه امکانات Sl800 بیشتر بود توی سایت cnet یکی از بهترینها بود و همچنین نمی دونم جایزه چی 2009 رو هم برده بود ولی

ولی تصویر LH700 یکم بهتر بود و فروشنده هم می گفت نباید اینجوری باشه ولی هست:41:

اخر من چیکار کنم SL800 بگیرم یا LH700 ?

نکته دیگه اگه شما جای من باشید 1800 می دید یک LCD 47 می گیرین یا یک LED 42 ؟:13:
:10:

t_tanhayam
09-06-2010, 23:18
یکی جواب منو بدههههههههههههههههههههههه ههههههه:19:

Lh700 از LH500 بهتر هست دیگه:20:

من رفتن توی فروشگاه LH700 رو با SL800 مقایسه کردم با اینکه امکانات Sl800 بیشتر بود توی سایت cnet یکی از بهترینها بود و همچنین نمی دونم جایزه چی 2009 رو هم برده بود ولی

ولی تصویر LH700 یکم بهتر بود و فروشنده هم می گفت نباید اینجوری باشه ولی هست:41:

اخر من چیکار کنم SL800 بگیرم یا LH700 ?

نکته دیگه اگه شما جای من باشید 1800 می دید یک LCD 47 می گیرین یا یک LED 42 ؟:13:
:10:

سلام احسان عزيز

در مورد LH700 گزينه خوبي نيست تا جايي كه من ديدم وميدونم رنگ مشكي خوبي نميتونه ارائه كنه وكنتراستش هم پايين البته نا گفته نمونه رنگ هاي خوبي داره

در مورد SL800 خوب گزينه متفاوتي تز نظر طراحي كنتراست هرتز وبدون قاب بودن هرتز بالاتر و...
شايد تنظيمات متفاوت بوده به هر صورت نميشه با يك بار ديدن نظر داد
نظر شخصي من اينه هنوز LED‌ها نتونستن خودشون رو غالب كنند از نظر برتي بر LCD ها فعلا تنها چيزي كه ازشون داريم ديزاين قشنگ تر مصرف برق كمتر (تا حدودي) والبته پول بيشتر

t_tanhayam
10-06-2010, 03:26
سلام دوستان
من با هزینه نزدیک 4 میلیون می خوام یه LED بگیرم(نمی خوام پلاسما باشه). ترجیحا هم سونی یا سامسونگ.
سایت های خارجی هم که تحقیق کردم به این نتیجه رسیدم که Samsung B8500 و Sony XBR9 و XBR8 بهترین ها هستن.
اما هیچکدوم رو توی ایران پیدا نکردم، اما ظاهرا دوستان گفتن که این X450 و X550(اگه اشتباه نکنم) همون XBR9 و... هستن. می خواستم بدونم بر چه اساسی این حرف رو می زنید و مطمئنید؟
و بعدش هم اینکه Samsung C8000 که 3D هست رو الان میشه به هر شکلی توی ایران پیدا کرد یا نه؟
ضمنا نظرتون راجع به LGLE8500 و LGLH90 چیه؟ اینا توی ایران پیدا میشن؟ Samsung B750 چطور؟
پیشاپیش ممنونم

اصلاحيه:
در مورد سري xbr و x450 اقا مهدي در پست بعدي توضيح دادن

در مورد LGLE8500 يكي از كارهاي خوب ال جي هست وهنوز گويا وارد نشده ولي اكثر رويو سايتها وكاربران در موردش خيلي مثبته

در مورد سري C8000 فكر نميكنم كه هنوز اومده باشه دوستان در بانه هم رويت نكردند هنوز بايد يكم صبر كنيد
در مورد SAMSUNG B750 ‌بله موجوده توي بانه به وفور پيدا ميشه و توي بعضي نمايندگي ها به ندرت

sia-saketi
10-06-2010, 05:55
سلام... شما از بین مدل های جدید سونی که توی سایت فارسیش اسماشون رو لیست کرده کدوم رو پیشنهاد می کنید؟

من خودم الان توی review مدل 40ex500 تعاریف خوبی رو خوندم ولی به این تعاریف نمیشه خیلی هم اطمینان داشت... حالا این مدلش خوبه؟

من استفادم بیشتر فیلم (فیلمای SD,HD و همه جوره!) و ورزش (ورزشای سریع که ریفرش ریت بالا می خواد!!!) و دیدن تصاویر عکاسی شده ی خودم با کیفیت بالاست و در کنارش شاید استفاده های دیگه رو هم داشته باشم ولی کمتر از اینایی که گفتم...

t_tanhayam
10-06-2010, 09:58
شما مدلهاي كه مدنظرتون هست رو ليست كنيد
بله مدل خوبيه منتها يكبار هم خودتون از نزديك مقايسه كنيد در فروشگاههاي سوني با بقيه مدلهاي موجود سوني

jack_bauer24_69
10-06-2010, 13:51
خیلی ممنون بابت راهنمایی مفصل
اما LGLH90 چطور؟ توی ایران پیدا میشه؟
ضمنا میشه بفرمایید بین مدل های سامسونگ b8000 و b750 و a950 به ترتیب کدوم رو بهتر می دونید؟
ضمنا نظرتون راجع به قدیمی بودن سری X و نداشتن بعضی امکانات مثل پخش نکردن DivX چیه؟
اصولا بعد از X450، بین سری NX سونی، و مدل هایی که از LG و Samsung نام بردم، کدوم رو پیشنهاد می کنید؟
و در آخر نظرتون راجع به صبر کردن چیه؟ بهتر نیست چند ماه صبر کرد تا مدل های سه بعدی سونی هم عرضه بشه به امید بازگشت قدرتمندانه ی سونی؟

ehsan_
10-06-2010, 13:52
سلام احسان عزيز

در مورد LH700 گزينه خوبي نيست تا جايي كه من ديدم وميدونم رنگ مشكي خوبي نميتونه ارائه كنه وكنتراستش هم پايين البته نا گفته نمونه رنگ هاي خوبي داره

در مورد SL800 خوب گزينه متفاوتي تز نظر طراحي كنتراست هرتز وبدون قاب بودن هرتز بالاتر و...
شايد تنظيمات متفاوت بوده به هر صورت نميشه با يك بار ديدن نظر داد
نظر شخصي من اينه هنوز LED‌ها نتونستن خودشون رو غالب كنند از نظر برتي بر LCD ها فعلا تنها چيزي كه ازشون داريم ديزاين قشنگ تر مصرف برق كمتر (تا حدودي) والبته پول بيشتر

دوستان می گن این SL800 مشکل داره و یک مدت کامل جمعش کردن توی بازار درسته ؟

پس توی این رنج LCD هم سطح چی پیشنهاد می کنید ؟

t_tanhayam
10-06-2010, 19:41
در اين مورد من اطلاع دقيقي ندارم اگه دوستان ديگه اطلاعاتي با منبع موثق دارند خوشحال ميشيم بشنويد
فكر ميكنم LH900 ‌گزينه بسيار خوبي باشه

*Alucard*
10-06-2010, 20:07
XBR8 همون مدل X450 هست که تو اروپا هم با کد مدل X4500 فروخته میشه (یا بهتره بگیم میشد چون این پنل محصول 2008 هست) و تو سایزهای 46 و 55 اینچی از تکنولوژی RGB LED تو ساختش استفاده شده.
XBR9 با کد مدل X5500 تو اروپا فروخته میشه و مدل آسیایی این پنل هنوز به بازار نیومده (مطمئن نیستم) و در ساختش هم از CCFL استفاده شده.
فکر میکنم سونی هم به طور کلی ساخت RGB LED رو Discontinue کرده.

ehsan_
10-06-2010, 21:04
در اين مورد من اطلاع دقيقي ندارم اگه دوستان ديگه اطلاعاتي با منبع موثق دارند خوشحال ميشيم بشنويد
فكر ميكنم LH900 ‌گزينه بسيار خوبي باشه

LH900
LED هست و مدل 47 اینچش تقریبا 2900 درحالی که بودجه من 1800 هست:10:

apachi7000
10-06-2010, 21:40
دوست عزیزم alucard جان سلام.داداش میشه لطفا یه تلویزیو 50 اینچ از فیلیپس .شارپ . پاناسونیک.پایونیر وسونی که فول اچ دی باشن با قیمتاشون معرفی کنی.واسه ست کردن با سینما خانگی pionee-rs70 وبلری پلیر میخوام.میخوام تصویرش واقعا بترکونه.ازت ممنونم داداش.

kasra_masiha
11-06-2010, 11:57
سلام

s10 بهتره یا g10؟
کدوم جدید تره؟
کلا فرقشون چیه؟
چقدر مصرف برق دارن؟
قیمتشون چنده؟
و زیر 1500 چی پیشنهاد میدین؟
ممنون
(تقریبا همه پست ها رو خوندم )

شرمنده تاپیک موجد بر این باره رو ندیدم!!
درمورد زیر 1500 لطف کنید :10:

t_tanhayam
11-06-2010, 12:43
سلام

s10 بهتره یا g10؟
کدوم جدید تره؟
کلا فرقشون چیه؟
چقدر مصرف برق دارن؟
قیمتشون چنده؟
و زیر 1500 چی پیشنهاد میدین؟
ممنون
(تقریبا همه پست ها رو خوندم )

در مورد اينكه كدوم بهتره ؟ نظر شخصي من G10 سرتره براقتر وشفافيتش بيشتر رنگ مشكيش هم مشكي تره :46:

پنل G10 :
پنل S10:
منبع:

s10 تاريخ رليزش جديدتره به گمانم june 2009 بود و البته g10 يك برج قباتر يعني توي MAY
در مورد مصرف برق اينجا رو ببين :

در مورد مقايسه اين دو پنل قبلا اقا مهدي زحمتش رو كشيدند اينجا رو بينيد:

در مورد پيشنهاد هم خوب خودتون خونديد ومطالعه كردين به حد كافي گزينه هايي كه انتخاب كردين خيلي خوبند :46:

kasra_masiha
11-06-2010, 16:20
قیمتها شون چطور هست؟
دسرسی به قیمت روز ندارم؟
مدل دیگه ای پیشنهاد نمیدین؟

t_tanhayam
11-06-2010, 16:37
قیمتها شون چطور هست؟
دسرسی به قیمت روز ندارم؟
مدل دیگه ای پیشنهاد نمیدین؟

با وجود اينترنت فكر نميكنم قيمت روز گرفتن كار دشواري باشه دوست عزيز:46:
اگه از بانه قصد خريد داريد گويا
42s10 900
42g10 1100
در مورد داخل احتمالا 200 تا 300 توماني گرونتر بايد باشه

apachi7000
11-06-2010, 21:44
5"]دوستان ازتون خواهش میکنم راهنماییم کنید.لطفا یه مدل پایونیر 50 اینچ و یه مدل فیلیپس 50 اینچ که کیفیت تصویر عالی وفوق العاده داشته باشن به همراه مشخصات و قیمتشون معرفی کنید.به خدا نیاز مبرم دارم به این اطلاعات.بد جوری گیر کردم.خواهش میکنم کمکم کنید.[/SIZE]

hsp25
11-06-2010, 21:58
کدومled تلویزیون را بخرم وچرا؟Philips 40pfl8664_-_Grundig 40-9041H_-_Sony 40-Ex700_-_sharp lc-40le700m
از بانه میخرم با قیمت : فیلیپس (میگفت ساخت خود هلند!)2 میلیون تومن_-_گروندیک (ساخت آلمان یا هلند) 1,680
_-_سونی (ساخت مالزی)2,120_-_شارپ(مالزی یا سنگاپور )1,400

از نظر کیفیت و امکانات و در ضمن آیا واقعا فیلیپس و گروندیگ ساخت آلمان و هلند هستند؟
بین فیلیپس و سونی و گروندیگ چی؟(چون هم قیمتند)

hsp25
11-06-2010, 22:00
کدومled تلویزیون را بخرم وچرا؟Philips 40pfl8664_-_Grundig 40-9041H_-_Sony 40-Ex700_-_sharp lc-40le700m
از بانه میخرم با قیمت : فیلیپس (میگفت ساخت خود هلند!)2 میلیون تومن_-_گروندیک (ساخت آلمان یا هلند) 1,680

از نظر کیفیت و امکانات و در ضمن آیا واقعا فیلیپس و گروندیگ ساخت آلمان و هلند هستند؟

t_tanhayam
12-06-2010, 12:23
5"]دوستان ازتون خواهش میکنم راهنماییم کنید.لطفا یه مدل پایونیر 50 اینچ و یه مدل فیلیپس 50 اینچ که کیفیت تصویر عالی وفوق العاده داشته باشن به همراه مشخصات و قیمتشون معرفی کنید.به خدا نیاز مبرم دارم به این اطلاعات.بد جوری گیر کردم.خواهش میکنم کمکم کنید.[/SIZE]

در مورد فيليپس گزينه خوبيه
Philips 47PFL5704D

براي ديدن مشخصات اينجا رو ببينيد:

در مورد پايونيير شما بايد جمهوري ببينيد چه مدلهايي موجود دارند

---------- Post added at 12:23 PM ---------- Previous post was at 12:18 PM ----------

در مورد اينكه ساخت كجا هستند بايد ببينيد پشتشون چي نوشته شده ولي احتمالا اگه از بانه بخريد همون كشورها توليد كردند
در مورد اين سه برند باز هم سليقه اي هست
من سوني رو ترجيح ميدم بخاطر علاقه شخصي و رنگهاي غليظ همچنين ديزاين وهمچنين صدا
ولي خيليها شارپ رو بخاطر full led بودن وقيمت مناسبش ميپسنددند
پس ميبينيد كه سليقه اي هست :46:

amin GT
12-06-2010, 12:41

دوست عزیز این قیمتایی که گفتین مال بانه هستش یا قیمت تهران یا جای دیگست ؟؟؟؟؟؟؟؟

apachi7000
12-06-2010, 14:47
t_tanhayam عزیز.مرسی از جوابت داداش.

baghbanzadeh
12-06-2010, 15:51
XBR8 همون مدل X450 هست که تو اروپا هم با کد مدل X4500 فروخته میشه (یا بهتره بگیم میشد چون این پنل محصول 2008 هست) و تو سایزهای 46 و 55 اینچی از تکنولوژی RGB LED تو ساختش استفاده شده.
XBR9 با کد مدل X5500 تو اروپا فروخته میشه و مدل آسیایی این پنل هنوز به بازار نیومده (مطمئن نیستم) و در ساختش هم از CCFL استفاده شده.
فکر میکنم سونی هم به طور کلی ساخت RGB LED رو Discontinue کرده.

با سلام

نظر شمادر مورد خرید 46NX700 باقیمت غیر منطقی 3950000 تومان چیست.

t_tanhayam
12-06-2010, 20:15
با سلام

نظر شمادر مورد خرید 46NX700 باقیمت غیر منطقی 3950000 تومان چیست.

توي سوني از اين غير منطقي ها زياد نمونش x450
ولي خوب ديگه من غير منطقي x450 رو خيلي دوست دارم:8:
ولي غير منطقي nx رو نميدونم:46:
هر چند ديزاين بسيار اغوا كننده اي داره واقعا البته مشخصات خوب +قيمت ....:13:

fabio montari
12-06-2010, 20:36
سلام دوستانه عزیز اقا یه راهنمایی حرفه ای مارو بکنید
با 1 میلیون چی میشه خرید
برای گیم و فیلم میخوام
32 یا 46 اینچ باشه
سونی یا سامسونگ باشه
از نظر ظاهری زیبا باشه
full hd با پورت های زیاد hdmi باشه

t_tanhayam
12-06-2010, 20:48
سلام دوستانه عزیز اقا یه راهنمایی حرفه ای مارو بکنید
با 1 میلیون چی میشه خرید
برای گیم و فیلم میخوام
32 یا 46 اینچ باشه
سونی یا سامسونگ باشه
از نظر ظاهری زیبا باشه
full hd با پورت های زیاد hdmi باشه

سلام دوست عزيز
پلاسما اگه ميخواين سراغ G10 يا V10 پاناسونيك برين
اگه ال سي دي ميخواين با مشخصات شما از سامسونگ سري 6 B650 يا C650 البته سري هاي 5 هم ميتونيد بگيريد
از سوني W550 32 اينچ البته تصوير خوبي داره

fabio montari
12-06-2010, 23:58
پلاسما بهتره یا lcd
من نمیدونم والا هیچ اطلاعاتی ندارم
من فقط میخوام برای کنسولو و فیلم hd

t_tanhayam
13-06-2010, 00:23
پلاسما بهتره یا lcd
من نمیدونم والا هیچ اطلاعاتی ندارم
من فقط میخوام برای کنسولو و فیلم hd

دوست عزيز تا حدود زيادي سليقه اي هست منتها گيمر ها اكثرا پلاسما ميگيرند
با 1 تومان اگه از بانه خزيد كنيد s10 ويا g10 پاناسونيك 42 اينچ پلاسما واز كارهاي خوب موجود گزينه هاي خوبي هستند

fabio montari
13-06-2010, 18:51
فرقه lcd با پلاسما چیه
از بانه که نه اصلا نمیتونم بخرم

t_tanhayam
13-06-2010, 19:42
فرقه lcd با پلاسما چیه
از بانه که نه اصلا نمیتونم بخرم

در مورد lcd و پلاسما مفصل بحث شده توسط دوستان اين تاپيك رو ببينيدك

fabio montari
13-06-2010, 20:17
حالا شما اون سونی رو پیشنهاد میدید یا سام رو

fabio montari
13-06-2010, 20:51
خوب حالا با 1 تومن چه پلاسمایی میشه خرید ؟

t_tanhayam
13-06-2010, 20:51
حالا شما اون سونی رو پیشنهاد میدید یا سام رو

دوست گلم ببين اگه اينچ واست مهم با پولي كه شما داريد ميتونيد به 40 سامسونگ سري C650 يا B650 وهمينطور به 46 سري 5فكر كنيد البته با قيمت هاي بانه
در مورد سوني متاسفانه يكمقدار قيمتها بالاست من تصوير W550 رو خيلي ميپسندم وهمچنين صداي خوبش اگر ميخواين از اينجا بگيريد و32 ميخواين تا 1 تومان سوني گزينه فوق العاده اي هست
البته بگم سام هم تصوير خوب وامكانات خوبي داره
در اخر بايد تصميم گيري وبگذاريم به عهده خودت:46: