PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید HDTV مناسب(لطفا در مورد قیمت و محل خرید صحبت نکنید)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

sanaz200
04-03-2011, 14:06
با سلام خدمت دوستان
میخوام توی این هفته انشاء ا... ال ای دی شارپ بگیرم قبلا سوال کرده بودم دوستان محبت داشتند اما میخوام بدونم با توجه به قیمت 2300 مدل کوارتون 4 رنگ این ال ای دی خوب است یا نه ؟ هیچی در مورد ال ای دی نمیدونم کسی هست این ال ای دی رو تجربه کرده باشه توی تبلیغاتش گفته این ال ای دی برنده چند تا جایزه شده و یکسری ویژگی منحصر به فرد داره مثل پنل ژاپن ، پنل سری u مگاکنتراست و ... ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

hassan1234
04-03-2011, 14:14
درساخت فیلمهای full hdبیشترازچه نوع فرمتهایی استفاده میشه؟

t_tanhayam
04-03-2011, 14:17
منظورم این نبود که از سایتی ریویو بذارید خود شما یا دوستانی که در این زمینه اطلاعات دارن بگید کدوم بهتره
با تشکر

-در مورد سامي ها c7000 كه از نظر تصويري با توجه به كنتراست پايين تر نسبت به c6900 ميشه گفت گزينه خوبي نيست (مگر دنبال 3d باشيد )
-در مورد ال جي ها هم به نظر من اگر اين مبلغ رو دارين هزينه ميكنيد سراغ le8500 به جاي le7600
-در غير اين صورت پيشنهاد من به شما :
-خريد 3d ‌رو با توجه به منابع محدود و سورس ها معايب و تكنولوژي رو به پيشرفت ..موكول كنيد به سال هاي بعد
-اگر اينچ هاي بالا براتون مناسب هست سراغ ميانه ها برين :

samsung c6900

بعد

le7600

-و اگر كيفيت بيشتر مهم هست و نه اينچ :

le8500

---------- Post added at 02:17 PM ---------- Previous post was at 02:16 PM ----------

درساخت فیلمهای full hdبیشترازچه نوع فرمتهایی استفاده میشه؟

-امروزه بيشتر روي بلوري ها هستند و ريپ هاي مختلفشون كه كانتينر mkv معروف ترينشون هست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

zehneziba11
04-03-2011, 19:05
سلام خدمت همگی
از اساتید عزیز کمک میخوام
TV LG660 تازه خریدم و کانالهای دیجیتالش هم فعال کردم حالا یه مشکل دارم اونم اینه که صدا یک مقدار زودتر از تصویر میاد نمیدونم باید چیکار کرد اگه تنظیمات داره لطفا راهنمایی کنید ، اگه دوستان دیگه هم این مشکل رو داشتن لطفا بگن چه کار کنم

از استاد عزیز t-tanhayam هم میخوام مثل همیشه کمک کنن

t_tanhayam
04-03-2011, 19:26
سلام خدمت همگی
از اساتید عزیز کمک میخوام
TV LG660 تازه خریدم و کانالهای دیجیتالش هم فعال کردم حالا یه مشکل دارم اونم اینه که صدا یک مقدار زودتر از تصویر میاد نمیدونم باید چیکار کرد اگه تنظیمات داره لطفا راهنمایی کنید ، اگه دوستان دیگه هم این مشکل رو داشتن لطفا بگن چه کار کنم

از استاد عزیز t-tanhayam هم میخوام مثل همیشه کمک کنن

-عزيز توي منوي سامي ها يك tools هست كه قسمت صدا هم داره ميشه دست كاري هايي كرد
-فكر ميكنم توي تاپيكش مطرح كني كه دوستاني كه اين مدل رو دارند بهتر راهنماييت ميكنند :

t_tanhayam
04-03-2011, 19:33
با سلام خدمت دوستان
میخوام توی این هفته انشاء ا... ال ای دی شارپ بگیرم قبلا سوال کرده بودم دوستان محبت داشتند اما میخوام بدونم با توجه به قیمت 2300 مدل کوارتون 4 رنگ این ال ای دی خوب است یا نه ؟ هیچی در مورد ال ای دی نمیدونم کسی هست این ال ای دی رو تجربه کرده باشه توی تبلیغاتش گفته این ال ای دی برنده چند تا جایزه شده و یکسری ویژگی منحصر به فرد داره مثل پنل ژاپن ، پنل سری u مگاکنتراست و ... ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

-طبق معمول عزيز تعداد افرادي كه اينجا اين پنل رو داشته باشند خيلي كم هست وشما بايد به رويو ها وتردهاي خارجي رجوع كنيد:

و همينور رويو زير به نكات منفي و مثبت پنل دقت كنيد :

mg74
04-03-2011, 20:59
سلام خدمت دوستان و اساتید محترم ...

من می خوام یک FULL LED بخرم ....

تا 1.600 هم بودجه دارم ....

نقل قول:
میگن فقط LG و SHARP ، تنها شرکت هایی اند که FULL LED دارند ؟؟

درسته یا نه ؟

فقط تا 1.600 .

لطفا راهنمایی کنید ........

با تشکر

oghyanoos
04-03-2011, 21:39
من درباره پلاسما اطلاعاتی نیاز دارم!؟
فرقش با lcd چیه ؟

Poisonman
04-03-2011, 22:01
فرقش با lcd چیه ؟
نمي دونم جاش تو اين تاپيك هست يا نه، ولي توضيح كوتاهي ميدم.
تفاوت اساسي اين دو تكنولوژي در نحوه تشكيل تصوير بر روي صفحه هست. در تكنولوژي LCD صفحه از پيكسلهايي تشكيل ميشه كه در هر كدوم از اين پيكسل ها سه رنگ اصلي بصورت كريستال مايع وجود دارند و با استفاده از عبور جريان الكتريسيته از اونها هر پيكسل اجازه عبور نور با يك رنگ خاص رو ميده، ولي براي اينكه صفحه روشن بشه نياز به يك منبع نور هست (چون هر پيكسل خودش قادر به توليد نور نيست)، به همين دليل پشت صفحه پيكسلها يك يا چند منبع نور (شبيه به لامپهاي فلورسنت) وجود داره كه وظيفه روشن كردن صفحه تصوير رو داره، حالا به دليل وجود اين منبع نور در پشت صفحه پديده اي بنام بور شدن رنگ مشكي در LCD پديد مياد چراكه براي نشون دادن رنگ مشكي اجازه عبور هيچ نوري از پيكسل داده نميشه ولي با اين حال نور از پشت پيكسلها به ميزان كمتر به بيرون راه پيدا ميكنه به همين دليل صفحه هيچ وقت كاملاً مشكي نيست و اصطلاحاً بور (رنگ تقريباً طوسي تيره) هست. اين يكي از معايب بزرگ LCD هست كه اصطلاحاً ميگن Black Level صفحات LCD هيچ وقت به صفحات CRT و يا Plasma نميرسه!

در مورد Plasma اما وضعيت متفاوت هست و هر پيكسل طوري طراحي شده كه خودش قادر به توليد نور مورد نياز براي توليد رنگ هست، به همين دليل اگر پيكسلي بايد رنگ مشكي رو نشون بده، به سادگي اون پيكسل خاموش ميشه و رنگ مشكي رو نمايش ميده. به همين دليل رنگ مشكي در صفحات پلاسما بسيار بهتر از LCD به نمايش در مياد! اما عيب اين تكنولوژي در مصرف برق بيشتر نسبت به LCD هست و البته ايراد ديگري هم هست كه گريبانگير همه نميشه و درصد كمي از افراد به اون دچار ميشن (مشكل Flicker كه اگر لازم شد بعداً توضيح ميدم).
موفق باشيد

t_tanhayam
04-03-2011, 22:02
فرقش با lcd چیه ؟

---------- Post added at 10:02 PM ---------- Previous post was at 10:00 PM ----------

سلام خدمت دوستان و اساتید محترم ...

من می خوام یک FULL LED بخرم ....

تا 1.600 هم بودجه دارم ....

نقل قول:
میگن فقط LG و SHARP ، تنها شرکت هایی اند که FULL LED دارند ؟؟

درسته یا نه ؟

فقط تا 1.600 .

لطفا راهنمایی کنید ........

با تشکر

-با هزينه و مشخصات شما sharp le700 بهترين گزينه ممكن هست

bocelli
04-03-2011, 22:44
سلام دوستان من قصد خرید lg led 32 5600 رو دارم تو این رنج قیمت حدود 1 میلیون مدل بهتری هست اگر میشه معرفی کنید

Faryad0101
04-03-2011, 22:50
- نقل قول:
نوشته شده توسط Faryad0101 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام

تی وی بالای 46 اینچ +بدون گارانتی+سقف قیمت 1700000
چی بگیرم صلاحه؟

-شما بگين كارايي تون بيشتر چي هست ؟

تماشای فیلم و برنامه های ماهواره و dvd

t_tanhayam
04-03-2011, 23:40
تماشای فیلم و برنامه های ماهواره و dvd

-samsung c6900
-sony ex700

-اگر هم ال سي دي ميخواين :

sony ex500
lg ld650
samsung c650

---------- Post added at 11:40 PM ---------- Previous post was at 11:38 PM ----------

سلام دوستان من قصد خرید lg led 32 5600 رو دارم تو این رنج قیمت حدود 1 میلیون مدل بهتری هست اگر میشه معرفی کنید

توي رنج قيمتي شما به نظر من گزينه هاي بهتري هستند حتي در خود ال جي le7600
-samsung c6900
-sony ex700/710

bocelli
05-03-2011, 00:13
ممنون میشه از مشخصات مدلهای sony samsung لینک بدید و دلایل برتری شونو بگید

conjed
05-03-2011, 02:25
سلام
1.لطفا تفاوت 2 مدل ال سی دی سامسونگ 40c575 & 40c585 را بفرمایید جون حدود 70تومن اختلاف قیمت داره و لطفا کاملا توضیح بدید.
2. مثلا یکیش lan هست.لطفا بفرمایید چه lan چه کاربردی داره وایا مفیده ؟ایا به لپتاپ باش وصل میشن؟اینترنته؟ینی باtv چجوری میشه صفحه عوض کردو ....لطفل کامل بگید وتفاوتای دیگشونو چون عجله دارم

3.و این wifi که نوشنه اختیاری در کاتالوگ سام سرویس،اختیاری ینی چه ؟وکاربردش wifi چیه؟

4.صدای دالبی که برا585 نوشته ینی خودش داره یا حتما سینما خانگی وبلندگو میخواد؟ یعنی 575 حتی خروجی دالبیم نداره؟

با تشــــــــکر فراوان از این که زود وکامل پاسخ می دهید.:11:

siavash45
05-03-2011, 08:23
با سلام
لطفا سونی 46 با حدود قیمت 2 تا 2.5 . کیفیت تصویر برام مهمه . دیجیتال باشه . استفاده خانگی شبکه های ایران و ماهواره
مدل EX700 با توجه به اینکه دیجیتال نیست آیا کیفیت تصویرش نصبت به دیجیتال خیلی فرق می کنه ؟ و میشه اون با وسیله ایی مبدل دیجیتال کرد ؟
ممنون

t_tanhayam
05-03-2011, 09:42
سلام
1.لطفا تفاوت 2 مدل ال سی دی سامسونگ 40c575 & 40c585 را بفرمایید جون حدود 70تومن اختلاف قیمت داره و لطفا کاملا توضیح بدید.
2. مثلا یکیش lan هست.لطفا بفرمایید چه lan چه کاربردی داره وایا مفیده ؟ایا به لپتاپ باش وصل میشن؟اینترنته؟ینی باtv چجوری میشه صفحه عوض کردو ....لطفل کامل بگید وتفاوتای دیگشونو چون عجله دارم

3.و این wifi که نوشنه اختیاری در کاتالوگ سام سرویس،اختیاری ینی چه ؟وکاربردش wifi چیه؟

4.صدای دالبی که برا585 نوشته ینی خودش داره یا حتما سینما خانگی وبلندگو میخواد؟ یعنی 575 حتی خروجی دالبیم نداره؟

با تشــــــــکر فراوان از این که زود وکامل پاسخ می دهید.:11:

-lan قابليتي هست كه شما ميتونيد hdtv تون رو با pc از طريق كابل شبكه كنيدو اطلاعاتتون رو روي hdtv ‌هم قابل دسترس خواهد بود
-اگر ميخواين لپ تاپ رو متصل كنيد كه با كابل Hdmi يا dvi يا rgb ‌هم متصل ميشه
-در مورد واي فاي هم يعني همين كار رو (اتصال hdtv و pc)بصورت وايرلس وبدون سيم انجام بدين از طريق تهيه يك فروند دانگل usb ‌واي فاي كه مجزا تهيه ميكنيد
-فكر ميكنم منظورش خروجي اپتيكال و يا dts 5.1 باشه كه ميتونيد به وروردي سينماي خونگي بزنيد
-تفاوت هاي ديگه بر ميگرده به طراحي متفاوتشون
-كنتراست كمي بيشتر C585

---------- Post added at 09:40 AM ---------- Previous post was at 09:38 AM ----------

با سلام
لطفا سونی 46 با حدود قیمت 2 تا 2.5 . کیفیت تصویر برام مهمه . دیجیتال باشه . استفاده خانگی شبکه های ایران و ماهواره
مدل EX700 با توجه به اینکه دیجیتال نیست آیا کیفیت تصویرش نصبت به دیجیتال خیلی فرق می کنه ؟ و میشه اون با وسیله ایی مبدل دیجیتال کرد ؟
ممنون

-بهترين گزينه براي شما ex700 هست كه اتفاقا ديجيتال 100 هرتز هست وعلاوه بر اون ----t ‌هم داره

---------- Post added at 09:42 AM ---------- Previous post was at 09:40 AM ----------

ممنون میشه از مشخصات مدلهای sony samsung لینک بدید و دلایل برتری شونو بگید

-معمولا كنتراست وبلك لول بهتري دارند

siavash45
05-03-2011, 09:43
شرمنده اینو می پرسم فرق دیجیتال با ----t چیه ؟

t_tanhayam
05-03-2011, 10:11
شرمنده اینو می پرسم فرق دیجیتال با ----t چیه ؟

-در مورد خود پنل زمانيكه زمانيكه قابليت انطباق 100 هرتز رو داشته باشه ديجيتال گفته ميشه به اصطلاح :

اما ----t يك قابليت سخت افزاري افزوده شده براي دريافت شبكه هاي ديجيتال هست كه ممكن يك پنل داشته باشه و يا نداشته باشه (چه ديجيتال باشه وچه غير ديجيتال)

FarzinK
05-03-2011, 10:42
اگه براتون امکان داره در مورد Samsung 40 C6960 يه توضيحاتي بدين:
1-گارانتي دارش (سام سرويس) از لحاظ سخت و نرم افزاري چه تفاوتهايي با بي گارانتيش (از بانه) داره؟
2-اختلاف قيمت (حدودي نه دقيق!) گارانتي و بانه چقدره (تو اين روزهاي جاري)
3-توصيه کلي و جامع و کارشناسي شما ، خريد از کدومشونه (سام يا بانه) با در نظر گرفتن اختلاف قيمتي موجودشون!!

ممنونم که کارشناسي، نظر ميدين.

t_tanhayam
05-03-2011, 13:22
اگه براتون امکان داره در مورد Samsung 40 C6960 يه توضيحاتي بدين:
1-گارانتي دارش (سام سرويس) از لحاظ سخت و نرم افزاري چه تفاوتهايي با بي گارانتيش (از بانه) داره؟
2-اختلاف قيمت (حدودي نه دقيق!) گارانتي و بانه چقدره (تو اين روزهاي جاري)
3-توصيه کلي و جامع و کارشناسي شما ، خريد از کدومشونه (سام يا بانه) با در نظر گرفتن اختلاف قيمتي موجودشون!!

ممنونم که کارشناسي، نظر ميدين.

-والا از نظر من هيچ تفاوتي نداره چه سخت افزاري و چه نرم افزاري
-40C6900 1680 بدون گارانتي رو اطلاع ندارم عزيز
-فكر ميكنم توي اين اندازه اختلاف قيمت كم هست وبا گارانتي بگيريد بهتر و مطمئن تر هست (نگران تفاوت ها نباشيد)

siavash45
05-03-2011, 15:04
-در مورد خود پنل زمانيكه زمانيكه قابليت انطباق 100 هرتز رو داشته باشه ديجيتال گفته ميشه به اصطلاح :

اما ----t يك قابليت سخت افزاري افزوده شده براي دريافت شبكه هاي ديجيتال هست كه ممكن يك پنل داشته باشه و يا نداشته باشه (چه ديجيتال باشه وچه غير ديجيتال)
با تشکر از جناب t_tanhayam
یه سوال دیگه , با مروری که در صحبتهای قبلی انجمن داشتم زیاد به LED تمایل ندارم ( مثل طول عمر کمتر - آخه حد اقل تلوزیون 12 ساعت روشنه ), آیا از نظر کیفیت تصویر EX500 46 با EX700 46 برای استفاده در منزل برنامه های ایران و ماهواره تفاوت محسوسی وجود داره یا خیر . اگر اشتباه نکنم EX500 فاقد ----t بوده ولی آیا دیجیتال است , آیا --- اگه بعدا به صورت اکسترنال به اون اضافه کنیم فرقی میکنه ؟
مدل ال سی دی دیگری از سونی را تا قیمت 2.5 سایز 46 پیشنهاد می کنید ؟؟
بی نهایت ممنون

hassan1234
05-03-2011, 15:12
احترام به خواست مشتری وتنوع تولید برای راضی کردن سلیقه های متفاوت یک اصل مهم تجارت امروزدنیاست برای من جالبه چرا تولید tvهای full ledاینقدرمحدوده؟کمپانیهایی مثل سامسونگ یا سونی باتوجه به اعتبارزیادشون دربازار وطیف گسترده هوادارانشون چرا حتی یک محصول full ledدرلیست محصولاتشون نیست؟

t_tanhayam
05-03-2011, 15:53
با تشکر از جناب t_tanhayam
یه سوال دیگه , با مروری که در صحبتهای قبلی انجمن داشتم زیاد به LED تمایل ندارم ( مثل طول عمر کمتر - آخه حد اقل تلوزیون 12 ساعت روشنه ), آیا از نظر کیفیت تصویر EX500 46 با EX700 46 برای استفاده در منزل برنامه های ایران و ماهواره تفاوت محسوسی وجود داره یا خیر . اگر اشتباه نکنم EX500 فاقد ----t بوده , آیا میشه بعدا به اون اضافه کرد ؟
مدل ال سی دی دیگری از سونی را تا قیمت 2.5 سایز 46 پیشنهاد می کنید ؟؟
بی نهایت ممنون

-خواهش ميكنم عزيز نه اتفاقا led ها عمر بيشتري دارند تا تيوب هاي ccfl بكار رفته شده در lcd ‌ها ولي واقعا جاي نگراني نيست از نظر من چون به حد كافي هست كه جوابگو استفاده طولاني مدت هم باشه
-ميتونيد با توجه به معايب ديگه سراغ led ها نريد ولي نه بخاطر عمرشون
- و اما در مورد ex500 هم متاسفانه قابليت اضافه كردن رو نداره و تنها راه خريد يك set up box مجزاست
-فقط 2 كنترله شدن ممكن هست اذيتتون كنه تفاوت فاحشي ندارند
-توي رنج قيمتي و اندازه شما ex700‌و يا ex710 تنها گزينه هاي موجود هستند
اگر اينچ پايين تري ميخواين ميتونيد سراغ nx ها برين

---------- Post added at 03:53 PM ---------- Previous post was at 03:50 PM ----------

احترام به خواست مشتری وتنوع تولید برای راضی کردن سلیقه های متفاوت یک اصل مهم تجارت امروزدنیاست برای من جالبه چرا تولید tvهای full ledاینقدرمحدوده؟کمپانیهایی مثل سامسونگ یا سونی باتوجه به اعتبارزیادشون دربازار وطیف گسترده هوادارانشون چرا حتی یک محصول full ledدرلیست محصولاتشون نیست؟

-من فكر ميكنم بيشتر بخاطر گران تمام شدن و از دست دادن قسمت بزرگي از يوزر هاي خونگي هست( كه واقعا خيلي تفاوت ها مهم نيست براشون )

javad.sami
05-03-2011, 16:49
سلام من میخاستم ببینم مدل سامسونگ 32 اینچ c565 چه مشخصاتی داره اخه چند روزی هست انو گرفتم اما هر چی تو اینترنت سرچ میکنم مدلش را پیدا نمیکنم با ضمانت سام سرویس هستش لطفا نظر بدید

you_love_sky1
05-03-2011, 18:23
سلام تنهایم.واقعا از راهنمایی تون ممنون.c6960 46خریدم واقعا فوق العاده است.من کانال های تی وی را از دریافت کننده میگیرم.که به خروجی a/vوصله آیا تو کیفیت بخش تاثیر مزاره.

ezio7
05-03-2011, 18:33
سلام دوستان
با خانواده مشورت کردیم و تصمیم بر این شد که یه ال ای دی 46 اینچ بخریم حالا با توجه به قیمت بالای le8500 شما بین دو مدل c6900 و le7500 کدومو پیشنهاد میکنید. هر دو مدل خیلی به هم نزدیکن و تصمیم گیری سخته

t_tanhayam
05-03-2011, 21:19
سلام تنهایم.واقعا از راهنمایی تون ممنون.c6960 46خریدم واقعا فوق العاده است.من کانال های تی وی را از دریافت کننده میگیرم.که به خروجی a/vوصله آیا تو کیفیت بخش تاثیر مزاره.

-خواهش ميكنم خوب خدا رو شكر :10:
-اين پنل ----t داره چرا با خود گيرنده پنل نمي گيرين ؟
-خوب قطعا اگر خروجي Hdmi باشه كمي بهتر ميشه ولي سورس اگر غير Hd ‌هست تفاوتي نميكنه به اون صورت

---------- Post added at 09:19 PM ---------- Previous post was at 09:18 PM ----------

سلام دوستان
با خانواده مشورت کردیم و تصمیم بر این شد که یه ال ای دی 46 اینچ بخریم حالا با توجه به قیمت بالای le8500 شما بین دو مدل c6900 و le7500 کدومو پیشنهاد میکنید. هر دو مدل خیلی به هم نزدیکن و تصمیم گیری سخته

-توي تاپيك C ‌هم خدمتتون عرض كردم
-از نظر من c6900 گزينه بهتري هست (ممكن حرفم تحت تاثير اين باشه كه خودم C6900 دارم)
-بخاطر اين مسئله توصيه ميكنم هر دو پنل رو از نزديك ببينيد و نظر وسليقه خودتون رو هم اعمال كنيد

Aryan.kh
05-03-2011, 23:24
سلام من قصد خرید LED داشتم خودم نظرم روی سامسونگ هست 40 اینچ ... روی سایت خود سامسونگ بودم مدلی دیدم تحت نام SMART TV می خواستم ببینم چه مدلی هست توی ایران هست ؟ و اینکه کلا توی رنج قیمت 1 میلیون تا 1.5 میلیون چه برندی LED بهتری رو ارائه میده ازتون ممنون میشم من رو راهنمایی کنید که تو این رنج قیمت چی بگیرم چون اطلاعات زیادی ندارم ممنون

t_tanhayam
05-03-2011, 23:33
سلام من قصد خرید LED داشتم خودم نظرم روی سامسونگ هست 40 اینچ ... روی سایت خود سامسونگ بودم مدلی دیدم تحت نام SMART TV می خواستم ببینم چه مدلی هست توی ایران هست ؟ و اینکه کلا توی رنج قیمت 1 میلیون تا 1.5 میلیون چه برندی LED بهتری رو ارائه میده ازتون ممنون میشم من رو راهنمایی کنید که تو این رنج قیمت چی بگیرم چون اطلاعات زیادی ندارم ممنون

-بله smart هم هست منتها وقتي برند هاي خوب هست چرا متفرقه ها؟
'گزينه هاي زيادي وجود داره با توجه به علاقتون من c6900 رو پيشنهاد ميكنم
با اين حال در برند هاي ديگه هم وجود داره مدلي براي شما:
sont ex700
lg le7600
panasonic d25

alireza306
06-03-2011, 00:07
دوستان سلام.نظرتون رو درباره LG LX6500 می خواستم.با مشخصاتی که داره میصرفه که برم سمتش؟

t_tanhayam
06-03-2011, 00:25
دوستان سلام.نظرتون رو درباره LG LX6500 می خواستم.با مشخصاتی که داره میصرفه که برم سمتش؟

-بستگي به نظر شما داره اگر دنبال 3d ارزان قيمت هستين گزينه خوبيه
-در غير اين صورت مدل هاي بسيار خوبي مثل le8500 ميتونه بهترين گزينه باشه

Soroush-S
06-03-2011, 00:33
یه سری LCD و LED هستن که شرکت صنام الکترونیک مونتاژ میکنه تحت برند SMART.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Aryan.kh
06-03-2011, 08:40
-بله smart هم هست منتها وقتي برند هاي خوب هست چرا متفرقه ها؟
'گزينه هاي زيادي وجود داره با توجه به علاقتون من c6900 رو پيشنهاد ميكنم
با اين حال در برند هاي ديگه هم وجود داره مدلي براي شما:
sont ex700
lg le7600
panasonic d25

ممنونم ولی اسمارت که گفتم محصول خود سامسونگه اینم لینکش هست

کلا ممنون میشم اگر یه مقدار راهنماییم کنید که با توجه به بودجه ای که دارم و اینکه 40 اینچ می خوام چه تلویزیونی بهتره تو این رنج قیمت ممنونم

---------- Post added at 08:40 AM ---------- Previous post was at 08:37 AM ----------

یه سری LCD و LED هستن که شرکت صنام الکترونیک مونتاژ میکنه تحت برند SMART.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نه منظور من اسمارت تی وی های خود شرکت سامسونگ بود

می خواستم ببینم ارزشش رو داره تا بعد از عید صبر کنم تا این مدل بیاد ایران یا چون ابتدای این تکنولوژی تو شرکت سامسونگ هست از همین مدل های موجود در بازار که جواب خودشون رو پس دادن بگیرم بعد از بین سری های مختلف سامسونگ کدوم سری بهتره 5 یا 6 یا 7 ؟؟ ممنون

t_tanhayam
06-03-2011, 10:27
ممنونم ولی اسمارت که گفتم محصول خود سامسونگه اینم لینکش هست

کلا ممنون میشم اگر یه مقدار راهنماییم کنید که با توجه به بودجه ای که دارم و اینکه 40 اینچ می خوام چه تلویزیونی بهتره تو این رنج قیمت ممنونم

---------- Post added at 08:40 AM ---------- Previous post was at 08:37 AM ----------

نه منظور من اسمارت تی وی های خود شرکت سامسونگ بود

می خواستم ببینم ارزشش رو داره تا بعد از عید صبر کنم تا این مدل بیاد ایران یا چون ابتدای این تکنولوژی تو شرکت سامسونگ هست از همین مدل های موجود در بازار که جواب خودشون رو پس دادن بگیرم بعد از بین سری های مختلف سامسونگ کدوم سری بهتره 5 یا 6 یا 7 ؟؟ ممنون

-عزيز اون برند مجزايي نيست يك اصطلاح هست كه سامي به hdtv هاش ميده (نه اسم برند )
-اگر ال سي دي ميخواين بهترين گزينه c650 واگر led بهترين گزينه c6900 هست
-سري هاي 6 گزينه هاي بهتري هستند
-در موردد سري هاي D كه مربوط ميشه به 2011 معلوم نيست عزيز چند ماهي طول ميكشه

amin_2501
06-03-2011, 10:38
سلام من میخوام یه lcd tv 46 بگیرم بین مدل های sony ex500 و samsung c685 و samsung c695 گیر کردم به نظر شما کدوم رو بگیرم ؟

rezaeipes
06-03-2011, 11:09
با سلام

خدمت دوستان عرض کنم که من میخوام از بانه ال سی دی بخرم
sony 40bx400

ایا این مدل خوب هست قیمتش هم برام 800 تموم میشه؟ احتمالا

اگه کسی هم این مدل رو داره بیاد بگه که چجوریاست

hamed8470
06-03-2011, 11:16
سلام من میخوام یه lcd tv 46 بگیرم بین مدل های sony ex500 و samsung c685 و samsung c695 گیر کردم به نظر شما کدوم رو بگیرم ؟
با سلام بين اين 3 گزينه c695 انتخاب بهتري هست هم از نظر تصوير وهم از نظر امكانات ولي بازهم سليقه شما مهمتر هست با تشكر

amin_2501
06-03-2011, 11:31
یه سوال دیگه هم داشتم wifi روی خود این دستگاه (c695) هست یا اختیاریه یعنی باید جدا خریدش؟

iman_s
06-03-2011, 12:06
سلام من میخاستم ببینم مدل سامسونگ 32 اینچ c565 چه مشخصاتی داره اخه چند روزی هست انو گرفتم اما هر چی تو اینترنت سرچ میکنم مدلش را پیدا نمیکنم با ضمانت سام سرویس هستش لطفا نظر بدید
سام سرويس اسمها رو عوض ميكنه:
c585=c550
c575=c530
c565=?
آگه بري تو سرويس منو جلوي Model اسم اصلي رو نوشته.

hamed236
06-03-2011, 12:48
t_tanhayam عزیز سلام
راهنمایی میخواستم در مورد خرید یک فروند ال یی دی 40 اینچ مدل سی 6900
اگر ممکنه در پیغام خصوصی بفرمایید خودتان که 46 را خریدید از کجا و با چه تضمینی
از شان گرفتید لطفا موارد لازم را گوشزد بفرمایید
با تشکر از شما

Aryan.kh
06-03-2011, 12:57
-عزيز اون برند مجزايي نيست يك اصطلاح هست كه سامي به hdtv هاش ميده (نه اسم برند )
-اگر ال سي دي ميخواين بهترين گزينه c650 واگر led بهترين گزينه c6900 هست
-سري هاي 6 گزينه هاي بهتري هستند
-در موردد سري هاي D كه مربوط ميشه به 2011 معلوم نيست عزيز چند ماهي طول ميكشه

من الان این مدل رو دیدم زیاد از فرم پایه فلزیش خوشم نیومد می خواستم ببینم مدل دیگه ای با این خصوصیات نیست که پایش هم فلزی نباشه ؟؟ وکلا دلیلی که شما این مدل رو پیشنهاد می کنید چیه؟

sohrab_javad
06-03-2011, 14:35
با سلام_من يه تلويزيون led‏ ‏چهل اينچ فول اچ دى خريدم_رس ي و ر استرانگه و خروجي كامپوننت داره_رفتم يه كابل كامپوننت گرفتم ولي متأسفانه كيفيت تصاوير از كامپوزيتم بدتر شده!
تصاوير داراي نور آزاردهنده هست كه كامپوزيت اينطور نبود_مشكل از كابله يا رسيور يا تلويزيون!_كابلو 9تومن خريدم_اگه مشكل كابله كه خودم همينو احتمال ميدم لطفن بهترين كابل كامپوننت به همراه مارك و حدود قيمت لطف ميكنيد_
با تشكر

houmann
06-03-2011, 15:35
سلام من ديگه ميخام از بين اين 3 گزينه يكيشو بخرم و خودمو خلاص كنم
panasonic vt20 , samsung 8000 46, lg lx9500 46
لطفا منو راهنمايي كنيد. در ضمن آيا lx9500 تنها گزينه full led تو ايرانه؟ لطفا يك نظر كارشناسي بدين و در ضمن كيفيت تصوير در sd , hd , و 3d واسم مهمه نه امكانات تلويزون. اگر تو اين نرخ يعني 3 تا 3.5 ميليون گزينه بهتري هست كه من خبر ندارم لطفا بگين. با تشكر

Amir M.ohAma.D
06-03-2011, 16:48
سلام
الان بهترینو با کیفیترین 3D چه برندو چه مدلیه؟اصلا ارزشه خرید داره؟
اول اگه میشه بگین کدوم برند؟ال جی یا سونی یا پاناسونیک؟
نظره خودم بیشتر رو ال جیه...تویه 3D خوب کار کرده؟
ممنون

AVAST4890
06-03-2011, 16:50
ین این دو مدل کدام را بگیرم با توجه به اینکه U20 پنجاه اینچ هست و V20 چهل و دو اینچه، شما جای من باشید چی می‌گیرید؟ بین این دو تا مدلی هم که از پاناسونیک گفتم نظرتون رو بگید حتماً.

hmdfgh
06-03-2011, 17:46
با 3 تا از دوستهام می خواهیم بریم خرید و هر کس توقع خاصی داره لطفا ما رو راهنمایی کنید:
1- برای نفر اول بهترین تلویزیون چه پلاسما و چه LCD که 37 اینچ باشه چیه؟ فقط کیفیت تصویر براش مهمه. لطفا چند تا از بهترین 37 اینچ ها رو با ذکر مدل و قیمت بگین. می خوام برم جمهوری تصاویر رو با هم مقایسه کنم. ( از 1200 بالاتر نشه)
می گن سونی رو توی کیش مونتاژ می کنن ؛ سامسونگ رو تو هشتگرد ؛ الجی رو مادایران:21: در مورد این مسئله چه نظری دارید؟
2- برای نفر دوم تا 1700 می خواهد هزینه کنه. فقط کیفیت تصویر براش مهمه. لطفا چند تا از بهترین نمایشگر ها رو با ذکر مدل و قیمت بگین. نظرتون راجع به V20 چیه؟ (از 42 اینچ بالاتر نشه)
3- نفر سوم هم می خواهد حداقل ها رو هزینه کنه زیر 600 تومن. سایز کوچیک هم می خواهد. 32 تا 37 .
از راهنمایی تون ممنونم

hmdfgh
06-03-2011, 18:13
یکی از اساتید ما رو راهنمایی کنه.
فردا می خواهیم بریم خرید..
بعدش هم .... تو جمهوری کدوم فروشگاه قیمت های مناسب تری می ده؟:31:

Amir M.ohAma.D
06-03-2011, 19:02
می گن سونی رو توی کیش مونتاژ می کنن ؛ سامسونگ رو تو هشتگرد ؛ الجی رو مادایران:21: در مورد این مسئله چه نظری دارید؟

این مسئلرو کی گفته؟....
بقیه برندارو نمیدونم ولی الجی سه نوع داریم که بهترینش کرست.بعدش اندونزی.یه مدل هم هست که بیشترین تعدادش تویه تهرانه اون مدله که پشتش نوشته Made by lg electronic (یه همچین چیزایی)اونا قطعات چینه مونتاژه ایران که فروشنده ها میگن کره ایه اوناهم که یکم انصاف دارن میگن قطعات کرست مونتاژه چین که اینطوری نیستو مونتاژه ایرانه و قطعاته چین

اگه الجی خریدی کره ای بگیر...برایه اینکه مطمئن شی کرست سریاله جعبه و دستگاه رو مطابقت بده اگه یکی بود بار کده جعبرو بزن تو گوشیت ببین میگه کره یا نه

اگه الجی خواستی بگیری حتما یه فلش با خودت ببر (تویه فلش یه مسابقه فوتباله داخلی که ترجیحا خودت ضبط کرده باشی)بریزو برو موقع خرید رو تلویزیون امتحان کن ببین رنگ پخش نمیکنه

hmdfgh
06-03-2011, 19:40
این مسئلرو کی گفته؟....
بقیه برندارو نمیدونم ولی الجی سه نوع داریم که بهترینش کرست.بعدش اندونزی.یه مدل هم هست که بیشترین تعدادش تویه تهرانه اون مدله که پشتش نوشته Made by lg electronic (یه همچین چیزایی)اونا قطعات چینه مونتاژه ایران که فروشنده ها میگن کره ایه اوناهم که یکم انصاف دارن میگن قطعات کرست مونتاژه چین که اینطوری نیستو مونتاژه ایرانه و قطعاته چین

اگه الجی خریدی کره ای بگیر...برایه اینکه مطمئن شی کرست سریاله جعبه و دستگاه رو مطابقت بده اگه یکی بود بار کده جعبرو بزن تو گوشیت ببین میگه کره یا نه

اگه الجی خواستی بگیری حتما یه فلش با خودت ببر (تویه فلش یه مسابقه فوتباله داخلی که ترجیحا خودت ضبط کرده باشی)بریزو برو موقع خرید رو تلویزیون امتحان کن ببین رنگ پخش نمیکنه

بازهم دم شما گرم یه جوابی دادی

این مطلبو از چند تعمیرکار پرسیدم

oghyanoos
06-03-2011, 19:47
t_tanhayam عزیز سلام
اگر ممکنه در پیغام خصوصی بفرمایید خودتان که 46 را خریدید از کجا و با چه تضمینی
از شان گرفتید لطفا موارد لازم را گوشزد بفرمایید
با تشکر از شما

چرا پیغام خصوصی! بگو ما هم بدونیم:20:

t_tanhayam
06-03-2011, 20:52
با سلام

خدمت دوستان عرض کنم که من میخوام از بانه ال سی دی بخرم
sony 40bx400

ایا این مدل خوب هست قیمتش هم برام 800 تموم میشه؟ احتمالا

اگه کسی هم این مدل رو داره بیاد بگه که چجوریاست

-با توجه به قيمت گزينه خوبيه اگر بتونيد ex400 تهيه كنيد ميشه گفت گزينه هم قيمت وتا حدودي (البته خيلي كم) انتخاب بهتري هست

---------- Post added at 09:42 PM ---------- Previous post was at 09:38 PM ----------

من الان این مدل رو دیدم زیاد از فرم پایه فلزیش خوشم نیومد می خواستم ببینم مدل دیگه ای با این خصوصیات نیست که پایش هم فلزی نباشه ؟؟ وکلا دلیلی که شما این مدل رو پیشنهاد می کنید چیه؟

-خوب طراحي و ديزاين سليقه اي هست
-مدل مشابه داره منتها توي ايران نمياد C6000 كه مشابه c650 ال سي دي هاست
-با توجه به اينكه سامي رو ميپسندين من C6900 رو توي رنج قيمتي شما بهترين ميدونم
-كنتراست خوب -كيفيت قابل قبول.امكانات خوب
-كلا همه سري هاي ال اي دي سري 6 به بالا همين طراحي رو دارند
-ميتونيد c650 رو هم در نظر بگيرين در صورتيكه ال سي دي ميپسندين
-اگر برند ديگه اي رو ميخواين هم گزينه هاي خوبي وجود داره

---------- Post added at 09:44 PM ---------- Previous post was at 09:42 PM ----------

سلام من ديگه ميخام از بين اين 3 گزينه يكيشو بخرم و خودمو خلاص كنم
panasonic vt20 , samsung 8000 46, lg lx9500 46
لطفا منو راهنمايي كنيد. در ضمن آيا lx9500 تنها گزينه full led تو ايرانه؟ لطفا يك نظر كارشناسي بدين و در ضمن كيفيت تصوير در sd , hd , و 3d واسم مهمه نه امكانات تلويزون. اگر تو اين نرخ يعني 3 تا 3.5 ميليون گزينه بهتري هست كه من خبر ندارم لطفا بگين. با تشكر

خوب توي 3d ‌كه قاعدتا vt20 بهترين گزينه هست بخاطر crosstalk كمتر ووضوح حركتي بيشتر
-منتها در غير صورتيكه طبق رويو ها lx9500 ميتونه بهترين گزينه ممكن باشه

---------- Post added at 09:45 PM ---------- Previous post was at 09:44 PM ----------

با سلام_من يه تلويزيون led‏ ‏چهل اينچ فول اچ دى خريدم_رس ي و ر استرانگه و خروجي كامپوننت داره_رفتم يه كابل كامپوننت گرفتم ولي متأسفانه كيفيت تصاوير از كامپوزيتم بدتر شده!
تصاوير داراي نور آزاردهنده هست كه كامپوزيت اينطور نبود_مشكل از كابله يا رسيور يا تلويزيون!_كابلو 9تومن خريدم_اگه مشكل كابله كه خودم همينو احتمال ميدم لطفن بهترين كابل كامپوننت به همراه مارك و حدود قيمت لطف ميكنيد_
با تشكر

-مطمئنا مربوط به تنظيمات خروجي و يا كابل هست كه به نظر من از تنظيمات خروجي رسيورتون هست

---------- Post added at 09:47 PM ---------- Previous post was at 09:45 PM ----------

سلام
الان بهترینو با کیفیترین 3D چه برندو چه مدلیه؟اصلا ارزشه خرید داره؟
اول اگه میشه بگین کدوم برند؟ال جی یا سونی یا پاناسونیک؟
نظره خودم بیشتر رو ال جیه...تویه 3D خوب کار کرده؟
ممنون

-در 3d ‌پلاسماها بهترين هستند به دلايلي كه مربوط ميشه به نوع تكنولوژي اونها
-بعد هم lx9500 بهترين گزينه ميتونه باشه در led ‌هاي بازار
-توصيه من اين هست الان سراغ 3d ها نرين

---------- Post added at 09:48 PM ---------- Previous post was at 09:47 PM ----------

ین این دو مدل کدام را بگیرم با توجه به اینکه U20 پنجاه اینچ هست و V20 چهل و دو اینچه، شما جای من باشید چی می‌گیرید؟ بین این دو تا مدلی هم که از پاناسونیک گفتم نظرتون رو بگید حتماً.

-به نظر من با توجه به سورس هايي كه در دسترس عموم هست v20 گزينه بهتري هست
-چه از نظر كنتراست -بلك لول -مصرف انرژي -پردازنده قويتر و...

---------- Post added at 09:52 PM ---------- Previous post was at 09:48 PM ----------

با 3 تا از دوستهام می خواهیم بریم خرید و هر کس توقع خاصی داره لطفا ما رو راهنمایی کنید:
1- برای نفر اول بهترین تلویزیون چه پلاسما و چه LCD که 37 اینچ باشه چیه؟ فقط کیفیت تصویر براش مهمه. لطفا چند تا از بهترین 37 اینچ ها رو با ذکر مدل و قیمت بگین. می خوام برم جمهوری تصاویر رو با هم مقایسه کنم. ( از 1200 بالاتر نشه)
2- برای نفر دوم تا 1700 می خواهد هزینه کنه. فقط کیفیت تصویر براش مهمه. لطفا چند تا از بهترین نمایشگر ها رو با ذکر مدل و قیمت بگین. نظرتون راجع به V20 چیه؟ (از 42 اینچ بالاتر نشه)
3- نفر سوم هم می خواهد حداقل ها رو هزینه کنه زیر 600 تومن. سایز کوچیک هم می خواهد. 32 تا 37 .
از راهنمایی تون ممنونم

-در مورد اول متاسفانه پلاسماها توي اين اندازه ها توليد نميشن
ميتونيد سراغ c650 سامي ex500 سوني ld650 ال جي برين
-در مورد دوم كه فقط كيفيت تصوير : v20 بهترين گزينه ممكن هست
-در مورد سوم هم عزيز سري هاي پايين تر برندها ميتونند گزينه هاي شما باشند : سري هاي 4و 5 سامي و Ex/bx400 سوني و lg ld470 ال جي

aliqq
06-03-2011, 21:14
سلام

امروز رفتم برای قیمت گرفتن چند مدل که قراره از بانه بیارم دیدم LED LG 5400 به سایز 47 اینچ رو نمایندگیش داره میده 1360 !!!

معایب این مدل در مقایسه با C695 سامسونگ چیه ؟!

ممنون

hamed236
06-03-2011, 21:23
t_tanhayam عزیز سلام
خودتان که 46 اینچ این مدل را خریدید از کجا و با چه تضمینی از شان گرفتید
لطفا موارد لازم را گوشزد بفرمایید وچنانچه خارج از قوانین سایت است pm بفرستید
با تشکر از شما

Faryad0101
06-03-2011, 21:31
-samsung c6900
-sony ex700

-اگر هم ال سي دي ميخواين :

sony ex500
lg ld650
samsung c650

صفحه 403

سونی ها بعد از چند سالی ابری نمیشن؟
نظرتون راجب V20 چیه؟

t_tanhayam
06-03-2011, 22:17
سلام

امروز رفتم برای قیمت گرفتن چند مدل که قراره از بانه بیارم دیدم LED LG 5400 به سایز 47 اینچ رو نمایندگیش داره میده 1360 !!!

معایب این مدل در مقایسه با C695 سامسونگ چیه ؟!

ممنون

edge led ها به طور كلي معايب خودشون رو دارند مخصوصا در قياس با يكي از بهترين ال سي دي هاي بازار مثل C650
يكنواخت نبودن نوردهي -مشكل ابري شدن -صداي ضعيف - بلك لول كمتر
و نداشتن امكاناتي مشابه به c650

---------- Post added at 11:17 PM ---------- Previous post was at 11:13 PM ----------

صفحه 403

سونی ها بعد از چند سالی ابری نمیشن؟
نظرتون راجب V20 چیه؟

-متوجه منظورتون نميشم Clouding Effect مشكلي هست كه edge lit ‌ها دارند بخاطر سيستم نوردهي شون
و ربطي به برند نداره در همه برندها وجود داره كم يا زياد اون هم از روز اول
-v20 ميتونه بهترين گزينه باشه از نظر كيفيت تصوير و مخصوصا براي افرادي كه گيم و يا فوتبال ميبينند و به وضوح حركتي بيشتري نياز دارند

shamy
06-03-2011, 23:00
سلام دوستان.
میشه یکم درمورد lg le7600 توضیح بدین.تو سایت lg مدل 7500 داره.فرقی با هم دارند؟
کیفیت تصویرش چطوره؟
آیا تمام LED هست ؟
قابلیت خاصی داره؟
نسبت به EX700 sony چطوره؟
راست میگن تو ایران مونتاژ میشه؟
تورنج قیمت 1.700 ارزش خرید داره؟

hamed236
06-03-2011, 23:09
t_tanhayam عزیز سلام
لطفا پست شماره 4063 را ببینید
منتظر جواب شما هستم

t_tanhayam
06-03-2011, 23:40
سلام دوستان.
میشه یکم درمورد lg le7600 توضیح بدین.تو سایت lg مدل 7500 داره.فرقی با هم دارند؟
کیفیت تصویرش چطوره؟
آیا تمام LED هست ؟
قابلیت خاصی داره؟
نسبت به EX700 sony چطوره؟
راست میگن تو ایران مونتاژ میشه؟
تورنج قیمت 1.700 ارزش خرید داره؟

-دوستان اين تفاوت ها در اسم گذاري مربوط به ايران ميشه توي همه برندها تقريبا وجود داره
نگران تفاوت نباشيد يك مدل هستند
-خوب توي رنج قيمتي خودش گزينه خوبيه منتها از نظر من ex700/710 ميتونه گزينه هاي بهتري باشه
-در خيلي از برندها مونتاژ داخل داريم منتها مونتاژ به معناي توليد نيست اينقدر ذهنتون رو به اين مسائل معطوف نكنيد

---------- Post added at 12:40 AM ---------- Previous post was at 12:38 AM ----------

t_tanhayam عزیز سلام
خودتان که 46 اینچ این مدل را خریدید از کجا و با چه تضمینی از شان گرفتید
لطفا موارد لازم را گوشزد بفرمایید وچنانچه خارج از قوانین سایت است pm بفرستید
با تشکر از شما

-خوب من بدون گارانتي تهيه كردم تضميني وجود نداره فقط ما سالم بايد تحويل بگيريد و اينكه ايا پس فرداش كار ميكنه يا نه معلوم نيست به هر صورت ريسك داره
pm رو چك كنيد

123list
07-03-2011, 00:13
با سلام
دوستان یک راهنمایی برای خرید تلوزیون سامسونگ برای من هم بکنند من میخواهم یک تلوزیون ال ای دی یا ال سی دی بگیرم تا 1500 هم میخواهم هزینه کنم حالا کمی بالا یا پائین زیاد فرقی نمیکنه ولی راستش گیج شدم مثل اینکه سری 6900 هم از شانس ما نایاب شد حالا به نظر شما چه مدلی بگیرم یا منتظر بشم :41:
با تشکر

moslem47
07-03-2011, 00:38
سلام
یه تلویزیون با بودجه 1میلیون با حداقل سایز 37 و قابلیت های زیر چی پیشنهاد میدید؟
تلتکست
usb با قابلیت نمایش انواع فرمت ها
تصویر در تصویر
----t داخلی

در ضمن تلویزیونی است که قابلیت ضبط برنامه ها رو داشته باشه؟

t_tanhayam
07-03-2011, 09:41
با سلام
دوستان یک راهنمایی برای خرید تلوزیون سامسونگ برای من هم بکنند من میخواهم یک تلوزیون ال ای دی یا ال سی دی بگیرم تا 1500 هم میخواهم هزینه کنم حالا کمی بالا یا پائین زیاد فرقی نمیکنه ولی راستش گیج شدم مثل اینکه سری 6900 هم از شانس ما نایاب شد حالا به نظر شما چه مدلی بگیرم یا منتظر بشم :41:
با تشکر

-ميتونيد مدل نزديك به اون رو يعني c6200 رو تهيه كنيد
اگر هم ال سي دي ميخواين C650 گزينه خوبيه

---------- Post added at 10:41 AM ---------- Previous post was at 10:38 AM ----------

سلام
یه تلویزیون با بودجه 1میلیون با حداقل سایز 37 و قابلیت های زیر چی پیشنهاد میدید؟
تلتکست
تصویر در تصویر
----t داخلی

-ld650 قابليت pip نداره
-ex500 هم Usb و ----t نداره و سايز مورد نظر شما رو
--تنها گزينه شما 37c695 هست
-عزيز خيلي از مدلها اين قابليت رو pvr) ‌)دارند منتها نه در ريجن هاي اسيايي (مربوط ميشه به ريجن هاي اروپايي)

siavash45
07-03-2011, 12:34
با تشکر از اساتید محترم و بویژه t_tanhayam
می دونم سوالم تکراریه و حقیقتش کل صفحات این بخش رو خوندم ولی هنوز نتونستم تصمیم برای خرید را قطعی کنم و با اینکه می دونم این سوال تکراریه . اگه ممکنه به طور مختصر نقاط ضعف و قدرت این سه مدل را بگید و برای استفاده خانگی( فیلم و برنامه های عادی ) که کیفیت تصویر برایم مهمه به ترتیب کدام را پیشنهاد می کنید . بسیار ممنون
LCD samsung c695 , LCD LG ld660 , LCD sony ex500 البته هر سه نوع سایز 46

t_tanhayam
07-03-2011, 13:26
با تشکر از اساتید محترم و بویژه t_tanhayam
می دونم سوالم تکراریه و حقیقتش کل صفحات این بخش رو خوندم ولی هنوز نتونستم تصمیم برای خرید را قطعی کنم و با اینکه می دونم این سوال تکراریه . اگه ممکنه به طور مختصر نقاط ضعف و قدرت این سه مدل را بگید و برای استفاده خانگی( فیلم و برنامه های عادی ) که کیفیت تصویر برایم مهمه به ترتیب کدام را پیشنهاد می کنید . بسیار ممنون
LCD samsung c695 , LCD LG ld660 , LCD sony ex500 البته هر سه نوع سایز 46

-هر سه پنل جز بهترين ال سي دي هاي بازار هستند
-پنل c650 سامي تفاوت خاصي كه داره نسبت به ex500 داشتن پنل spva اي كه ultra clear هست و اين باعث ميشه بلك لول بهتري داشته باشيم همينطور كنتراست بهتري رو ارائه ميده
-مورد ديگه اي هم كه وجود داره در hdtv ‌ها يكنواختي نوردهي وبك لايت پنل هست كه در اين مورد c650 عالي هست
-من رويو كاملي از ld650 پيدا نكردم كه مقايسه داشته باشم باهاش c650 رو ولي ld650 هم پنل مات هست
-روي كاغذ مشخصاتي مثل هرتز و زمان پاسخ دهي بهتري داره
-منتها همچنان كنتراست و بلك اول c650 بيشتر از دو مدل ديگه هست و همينطور scaling عالي پنل سامي

c650:

ex500:

-با توجه به كيفيت تصوير و البته امكانات پنل c650 بهترين گزينه هست (نظر شخصي)

siavash45
07-03-2011, 13:36
یه زحمت دیگه , داخل اینترنت سرگردان بودم که چشمم به AQUOS LC-46LE820 شارپ افتاد . ساخت ژاپن . نظرتون چیه ؟

rezaeipes
07-03-2011, 16:10
با سلام

بین دو مدل زیر کدوم رو پیشنهاد میدین

sony 40bx400

samsung 40c550

t_tanhayam
07-03-2011, 17:07
یه زحمت دیگه , داخل اینترنت سرگردان بودم که چشمم به AQUOS LC-46LE820 شارپ افتاد . ساخت ژاپن . نظرتون چیه ؟

-مدل جديد RGBY شارپ هست خوب يك EDGE LED ‌هست و نميشه با LCD ‌ها مقايسه كرد و همينطور از نظر قيمتي
رويو هايي وجود داره ميتونيد كامل بخونيد :

من فكر ميكنم اگر سراغ LE700 برين كه خوش قيمت تر و FULL LED ‌ هم هست گزينه بهتري باشه واگر توي اين رنج هزينه ميخواين بكنيد سراغ LG LE8500 برين

---------- Post added at 06:07 PM ---------- Previous post was at 06:05 PM ----------

با سلام

بین دو مدل زیر کدوم رو پیشنهاد میدین

sony 40bx400

samsung 40c550

-C550 بخاطر امكاناتي كه داره گزينه بهتري هست از نظر تصويري همرده هستند تقريبا

painkiller_2006
07-03-2011, 17:47
سلام و عرض خسته نباشيد خدمت دوست عزيز t_tanhayam

جناب من از شما يک سؤال داشتم: آيا خريد sony nx710 46 اينچ که 3d هست توصيه ميشه؟
من نظرم روی nx700 بود ولی ديگه نمايندگی های sony اين مدل را ندارند...

t_tanhayam
07-03-2011, 18:23
سلام و عرض خسته نباشيد خدمت دوست عزيز t_tanhayam

جناب من از شما يک سؤال داشتم: آيا خريد sony nx710 46 اينچ که 3d هست توصيه ميشه؟
من نظرم روی nx700 بود ولی ديگه نمايندگی های sony اين مدل را ندارند...

-از نظر من خريد 3D ‌الان زياد منطقي نيست
-اگر هم 3D ميخواين ميتونيد سراغ HX ها برين

sound.vision
07-03-2011, 18:27
سلام
تلتکست
تصویر در تصویر
----t داخلی

D25 پاناسونیک قابلیت Record کردن داره... (البته تا اونجا که من می دونم ولی --- نداره و آنالوگ رو ظبط می کنه)

painkiller_2006
07-03-2011, 18:46
-از نظر من خريد 3D ‌الان زياد منطقي نيست
-اگر هم 3D ميخواين ميتونيد سراغ HX ها برين

سری HX گران هست و من نمی خوام اونقدر هزينه کنم....
يه سؤال ديگه تا 3 ميليون شما بين led های سونی و سامسونگ کدام يک را پيشنهاد ميکنيد؟(3D هم نباشه مشکلی نيست)

you_love_sky1
07-03-2011, 19:24
سلام.چون من کانال ها را از آنتن نمیگیرم.میخواهم خروجی دریافت کننده ام را به فیش کامپونت tvوصل کنم باید چکار کنم؟خلاصه میخواهم بهترین کیفیت را از tvبگیرم لطفا راهنمایی کنید.چند مدل دریافت کننده خوب full hdمعرفی کنید ممنون

moslem47
07-03-2011, 19:46
-ميتونيد مدل نزديك به اون رو يعني c6200 رو تهيه كنيد
اگر هم ال سي دي ميخواين C650 گزينه خوبيه

---------- Post added at 10:41 AM ---------- Previous post was at 10:38 AM ----------

-ld650 قابليت pip نداره
-ex500 هم Usb و ----t نداره و سايز مورد نظر شما رو
--تنها گزينه شما 37c695 هست
-عزيز خيلي از مدلها اين قابليت رو pvr) ‌)دارند منتها نه در ريجن هاي اسيايي (مربوط ميشه به ريجن هاي اروپايي)
با توجه به قابلیت هایی که گفته شد led مناسب پیدا میشه ؟

t_tanhayam
07-03-2011, 19:59
سری HX گران هست و من نمی خوام اونقدر هزينه کنم....
يه سؤال ديگه تا 3 ميليون شما بين led های سونی و سامسونگ کدام يک را پيشنهاد ميکنيد؟(3D هم نباشه مشکلی نيست)

-هر برندي مدلي داره براي ارائه اينطور نميشه گفت كدام بهتر هستند سليقه ها متفاوت هست و رقابت هم خيلي نزديك
اگر كمي معقول تر بخواين هزينه كنيد دو مدل زير رو هم نگاه بندازين

sony ex710 /700
samsung c6900

---------- Post added at 08:55 PM ---------- Previous post was at 08:54 PM ----------

سلام.چون من کانال ها را از آنتن نمیگیرم.میخواهم خروجی دریافت کننده ام را به فیش کامپونت tvوصل کنم باید چکار کنم؟خلاصه میخواهم بهترین کیفیت را از tvبگیرم لطفا راهنمایی کنید.چند مدل دریافت کننده خوب full hdمعرفی کنید ممنون

-خوب اگر دستگاهتون خروجي كامپوننت داره ميتونيد ازش استفاده كنيد در مورد سوالات سري c ‌هم اين تاپيك مطرح كنيد بيشتر كمكتون كنيم :

---------- Post added at 08:59 PM ---------- Previous post was at 08:55 PM ----------

با توجه به قابلیت هایی که گفته شد led مناسب پیدا میشه ؟

-عزيز c695=c650 (خدا بگم اين اسم گذاري هاي مسخره داخلي رو چكار كنه )
-از نظر من نه ولي مدل هايي وجود داره از سري هاي پايين سامي وال جي

moslem47
07-03-2011, 22:50
-

-عزيز c695=c650 (خدا بگم اين اسم گذاري هاي مسخره داخلي رو چكار كنه )
-از نظر من نه ولي مدل هايي وجود داره از سري هاي پايين سامي وال جي
بازم تشکر
برم مغازه از کجا میشه مدل تلویزیون را دید. چون به حرف فروشنده نمیشه اعتماد کرد
الان قیمت حدودی c695 چنده؟
برای خرید ایت تی وی چه توصیه ای دارید مثلا از کجا میشه فهمید که چند ساعت کار کرده و دست دوم نباشه و....
ادرس نمایندگی های معتبر سامسونگ در مشهد را می خواستم؟

t_tanhayam
07-03-2011, 23:36
بازم تشکر
برم مغازه از کجا میشه مدل تلویزیون را دید. چون به حرف فروشنده نمیشه اعتماد کرد
الان قیمت حدودی c695 چنده؟
برای خرید ایت تی وی چه توصیه ای دارید مثلا از کجا میشه فهمید که چند ساعت کار کرده و دست دوم نباشه و....
ادرس نمایندگی های معتبر سامسونگ در مشهد را می خواستم؟

40 1200
-چون با گارانتي ميگيريد نگران چيزي نباشين فقط پيكسل سوخته رو وضربه هاي احتمالي به پنل رو چك كنيد
-تعداد زيادي توي خيابا ن سعدي هستند سنتر اصلي هم توي سناباد و فكر ميكنم ازاد شهر هست

moslem47
08-03-2011, 00:52
40 1200
-چون با گارانتي ميگيريد نگران چيزي نباشين فقط پيكسل سوخته رو وضربه هاي احتمالي به پنل رو چك كنيد
-تعداد زيادي توي خيابا ن سعدي هستند سنتر اصلي هم توي سناباد و فكر ميكنم ازاد شهر هست
بابت وقتی که میزارید ممنون
دیگه دارم مجاب میشم که همین c695 را بخرم
فقط اسم دقیقش را به من میگید. (اخه چند جا دیدم که اولش با عبارتی مثل LA LN این جور چیزا اومده)
نگفتی از کجا میشه مدل رو فهمید؟
پنل چیه؟

painkiller_2006
08-03-2011, 02:10
-هر برندي مدلي داره براي ارائه اينطور نميشه گفت كدام بهتر هستند سليقه ها متفاوت هست و رقابت هم خيلي نزديك
اگر كمي معقول تر بخواين هزينه كنيد دو مدل زير رو هم نگاه بندازين

sony ex710 /700
samsung c6900

آقا خيلی ممنون

با توجه به اينکه اکثرا از اين c6900 تعريف ميکنند به احتمال زياد فردا ميرم 46 اينچ اين مدل را ميگيرم.
فقط يک سؤال ديگه که led های sony مثل سامسونگ فايلهای mkv با کدک صدای dts را پخش می کنند يا نه؟

t_tanhayam
08-03-2011, 09:28
بابت وقتی که میزارید ممنون
دیگه دارم مجاب میشم که همین c695 را بخرم
فقط اسم دقیقش را به من میگید. (اخه چند جا دیدم که اولش با عبارتی مثل LA LN این جور چیزا اومده)
نگفتی از کجا میشه مدل رو فهمید؟
پنل چیه؟

-خواهش ميكم مدلي كه در اسيا وجود داره LA هست
-LA40C650 چيزي كه روي جعبه نوشته شده هست

---------- Post added at 10:28 AM ---------- Previous post was at 10:26 AM ----------

آقا خيلی ممنون

با توجه به اينکه اکثرا از اين c6900 تعريف ميکنند به احتمال زياد فردا ميرم 46 اينچ اين مدل را ميگيرم.
فقط يک سؤال ديگه که led های sony مثل سامسونگ فايلهای mkv با کدک صدای dts را پخش می کنند يا نه؟

-نه متاسفانه روي USB هاي سوني حساب نكنيد بايد همراهشون يك HD MDIA PLAYER هم تهيه كنيد

aliqq
08-03-2011, 13:11
دوتا سوال داشتم :

lg ld660=lg ld650 آیا 100% یکین ؟!؟!

و با wireless Ready چه مانورهایی میشه داد ؟!؟!

منظورم اینه که کاملا مثل وایرلس لپ تاپ میشه ازش استفاده کرد یا فقط برای اتصال به سینما خانگی وایرلس داره ؟!؟

t_tanhayam
08-03-2011, 13:33
دوتا سوال داشتم :

lg ld660=lg ld650 آیا 100% یکین ؟!؟!

و با wireless Ready چه مانورهایی میشه داد ؟!؟!

منظورم اینه که کاملا مثل وایرلس لپ تاپ میشه ازش استفاده کرد یا فقط برای اتصال به سینما خانگی وایرلس داره ؟!؟

-اره علي جان دقيقا يكي هستند
-مثل همه پنل ها هستند بايد دانگل usb ‌واي فاي مجزا براش تهيه كرد تا بتونيد از اين طريق بصورت وايرلس pc ويا لپ تاپتون رو با Hdtv متصل و شير كنيد

sangol
08-03-2011, 13:48
سلام دوستان
آقا فردا میخوام برم led سامسونگ بگیرم بین 6260و6960گیر کردم اختلاف قیمت 6200 بابانه زیاده اما 6900 زیادنیست
1سوال اختلاف بین 6200با6900از نظر فنی خیلیه
اصلا به چشم میاد که نرم 6200بگیرم
کسی این 2 تارو از نظر تصویر مقایسه کرده
من منتظرمکسی میدونه جواب بده لطفا

sangol
08-03-2011, 14:05
-با توجه به قيمت گزينه خوبيه اگر بتونيد ex400 تهيه كنيد ميشه گفت گزينه هم قيمت وتا حدودي (البته خيلي كم) انتخاب بهتري هست

---------- Post added at 09:42 PM ---------- Previous post was at 09:38 PM ----------

-خوب طراحي و ديزاين سليقه اي هست
-مدل مشابه داره منتها توي ايران نمياد C6000 كه مشابه c650 ال سي دي هاست
-با توجه به اينكه سامي رو ميپسندين من C6900 رو توي رنج قيمتي شما بهترين ميدونم
-كنتراست خوب -كيفيت قابل قبول.امكانات خوب
-كلا همه سري هاي ال اي دي سري 6 به بالا همين طراحي رو دارند
-ميتونيد c650 رو هم در نظر بگيرين در صورتيكه ال سي دي ميپسندين
-اگر برند ديگه اي رو ميخواين هم گزينه هاي خوبي وجود داره

---------- Post added at 09:44 PM ---------- Previous post was at 09:42 PM ----------

شما که 6900روپیشنهاد میدی چرا 6200رو نمیگی که همه امکاناته 6900 رو داره فقط کنتراستهکمتری داره
خیلیم تو بانه ارزونتره

خوب توي 3d ‌كه قاعدتا vt20 بهترين گزينه هست بخاطر crosstalk كمتر ووضوح حركتي بيشتر
-منتها در غير صورتيكه طبق رويو ها lx9500 ميتونه بهترين گزينه ممكن باشه

---------- Post added at 09:45 PM ---------- Previous post was at 09:44 PM ----------

-مطمئنا مربوط به تنظيمات خروجي و يا كابل هست كه به نظر من از تنظيمات خروجي رسيورتون هست

---------- Post added at 09:47 PM ---------- Previous post was at 09:45 PM ----------

-در 3d ‌پلاسماها بهترين هستند به دلايلي كه مربوط ميشه به نوع تكنولوژي اونها
-بعد هم lx9500 بهترين گزينه ميتونه باشه در led ‌هاي بازار
-توصيه من اين هست الان سراغ 3d ها نرين

---------- Post added at 09:48 PM ---------- Previous post was at 09:47 PM ----------

-به نظر من با توجه به سورس هايي كه در دسترس عموم هست v20 گزينه بهتري هست
-چه از نظر كنتراست -بلك لول -مصرف انرژي -پردازنده قويتر و...

---------- Post added at 09:52 PM ---------- Previous post was at 09:48 PM ----------

-در مورد اول متاسفانه پلاسماها توي اين اندازه ها توليد نميشن
ميتونيد سراغ c650 سامي ex500 سوني ld650 ال جي برين
-در مورد دوم كه فقط كيفيت تصوير : v20 بهترين گزينه ممكن هست
-در مورد سوم هم عزيز سري هاي پايين تر برندها ميتونند گزينه هاي شما باشند : سري هاي 4و 5 سامي و Ex/bx400 سوني و lg ld470 ال جي

شما که 6900روپیشنهاد میدی چرا 6200رو نمیگی که همه امکاناته 6900 رو داره فقط کنتراستهکمتری داره
خیلیم تو بانه ارزونتره

Kolang
08-03-2011, 14:58
سلام
دوستان... من يه TV (نميدونم با اين قيمت LCD ميشه ميشه خريد يا LED)
با قيمت زير 1 تومن ميخوام بخرم...
سايز 37 تا 40
ميشه يكي دو مورد پيشنهاد كنين تا برم در موردشون بخونم يكم؟

ممنون

t_tanhayam
08-03-2011, 16:16
سلام
دوستان... من يه TV (نميدونم با اين قيمت LCD ميشه ميشه خريد يا LED)
با قيمت زير 1 تومن ميخوام بخرم...
سايز 37 تا 40
ميشه يكي دو مورد پيشنهاد كنين تا برم در موردشون بخونم يكم؟

ممنون

-samsung 40c550
lg 42ld470
sony 40ex400

و بهترين گزينه ها :

samsung 37c650
lg 37ld650

rezapolad
08-03-2011, 16:32
مثل همه پنل ها هستند بايد دانگل usb ‌واي فاي مجزا براش تهيه كرد تا بتونيد از اين طريق بصورت وايرلس pc ويا لپ تاپتون رو با Hdtv متصل و شير كنيد

يعني چي يعني همينجوري نميشه از وايرلسشون استفاده كرد كرد پس روش چيه نوشته ؟؟؟ اين امكانات رو داره جزو امكانات تلويزيون حساب ميشه ديگه ؟

t_tanhayam
08-03-2011, 16:39
يعني چي يعني همينجوري نميشه از وايرلسشون استفاده كرد كرد پس روش چيه نوشته ؟؟؟ اين امكانات رو داره جزو امكانات تلويزيون حساب ميشه ديگه ؟

متاسفانه تا جايي كه من اطلاع دارم زمانيكه built-in باشه يعني يا خود Hdtv داره ويا اينكه دانگل درون جعبه هست و زماني كه ready نوشته ميشه يعني بايد جدا تهيه كنيد

sangol
08-03-2011, 16:42
-خواهش ميكم مدلي كه در اسيا وجود داره LA هست
-LA40C650 چيزي كه روي جعبه نوشته شده هست

---------- Post added at 10:28 AM ---------- Previous post was at 10:26 AM ----------

-نه متاسفانه روي USB هاي سوني حساب نكنيد بايد همراهشون يك HD MDIA PLAYER هم تهيه كنيد
1سوال 6200 یا 6900 چقدر از نظر کیفیت اختلاف داره فردا دارم 6200 از بانه میگیرم بنظرت 6200 خیلی متفاوته با 6900
مرسی

hadi48
08-03-2011, 16:45
سلام
میخوام دوربین عکاسی دیجیتال سامسونگ بخرم برای خونه مناصبم باشه چی بگیرم

hadi-dindar
08-03-2011, 17:38
سلام خسته نباشید دوستان
آقا من میخاستم یه تی وی 40 اینج سامسونک بگیرم
من میخام برم بانه
در حد 700-800 تومان باشه
البته منظورم قیمت اونجاست
فکر کنم با گارانتی 1 میلیونی در بیاد
و میتونید برند های دیگه رو هم معرفی کنید
ممنون

rezapolad
08-03-2011, 18:09
متاسفانه تا جايي كه من اطلاع دارم زمانيكه built-in باشه يعني يا خود Hdtv داره ويا اينكه دانگل درون جعبه هست و زماني كه ready نوشته ميشه يعني بايد جدا تهيه كنيد

اينا رو از كجا بايد تهيه كرد منظورم دانگله؟

t_tanhayam
08-03-2011, 18:37
سلام
میخوام دوربین عکاسی دیجیتال سامسونگ بخرم برای خونه مناصبم باشه چی بگیرم

---------- Post added at 07:34 PM ---------- Previous post was at 07:30 PM ----------

1سوال 6200 یا 6900 چقدر از نظر کیفیت اختلاف داره فردا دارم 6200 از بانه میگیرم بنظرت 6200 خیلی متفاوته با 6900
مرسی

-من قبلا هم خدمت دوستان عرض كردم تفاوت عمده اونها داشتن Precision Dimming هست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

-سيستمي هست كه تا حدودي مشكلات ابري شدن رو بهبود ميده در مقايسه با مدل c6200

-خوب اختلاف كنتراست بوجود مياد كه مقدارش كم هم نيست علاوه بر اينكه طراحي فريم c6900 زيباتر و اسليم تر هست
-البته همه اين تفاوت ها براي كاربران خونگي عمدتا شايد اصلا مهم نباشه

---------- Post added at 07:36 PM ---------- Previous post was at 07:34 PM ----------

-از نمايندگيها قاعدتا

---------- Post added at 07:37 PM ---------- Previous post was at 07:36 PM ----------

سلام خسته نباشید دوستان
آقا من میخاستم یه تی وی 40 اینج سامسونک بگیرم
من میخام برم بانه
در حد 700-800 تومان باشه
البته منظورم قیمت اونجاست
فکر کنم با گارانتی 1 میلیونی در بیاد
و میتونید برند های دیگه رو هم معرفی کنید
ممنون

-samsung c650
-lg ld650
-sony ex500

rezapolad
08-03-2011, 18:49
[/COLOR]

-از نمايندگيها قاعدتا[COLOR="Silver"]

اينجا نمايندگي نداره از كجا برم تهيه كنم؟

t_tanhayam
08-03-2011, 19:14
[/COLOR]

-از نمايندگيها قاعدتا[COLOR="Silver"]

اينجا نمايندگي نداره از كجا برم تهيه كنم؟

-دقيقا نميدونم ولي شايد از بانه ويا نمايندگي وسنتر هاي تهران

rezapolad
08-03-2011, 20:02
-دقيقا نميدونم ولي شايد از بانه ويا نمايندگي وسنتر هاي تهران

دقيقا اسمش چيه سايت يا لينك خارجي ازشون نداري؟
اگه ممكنه كليه متعلقات كه ميشه به ld650 رو وصل كرد رو واسم بگين لينك سايت خارجي هم بدين كه خيلي بهتر ميشه

ممنون

t_tanhayam
08-03-2011, 22:03
دقيقا اسمش چيه سايت يا لينك خارجي ازشون نداري؟
اگه ممكنه كليه متعلقات كه ميشه به ld650 رو وصل كرد رو واسم بگين لينك سايت خارجي هم بدين كه خيلي بهتر ميشه

ممنون

LG AN-WF100 Wi-Fi USB Adaptor

-متعلقات خاصي نداره عزيز مثل بقيه HDTV ها ست

rezapolad
08-03-2011, 22:19
با تشكر از شما دوست عزيز قيمتش رو تو آمازون زده 80 دلار اينجا چنده؟

بعدش دقيقا مي خوره جاي usb كه فلش معمولي مي خوره (فلشي كه فيلم و عكس رو نشون ميده)

بعد اين فلش به همه تلويزيون ها مخصوصا 3d هاي مدل يا برند ديگه مي خوره يعني كارايي داره؟؟

t_tanhayam
08-03-2011, 22:33
با تشكر از شما دوست عزيز قيمتش رو تو آمازون زده 80 دلار اينجا چنده؟

بعدش دقيقا مي خوره جاي usb كه فلش معمولي مي خوره (فلشي كه فيلم و عكس رو نشون ميده)

بعد اين فلش به همه تلويزيون ها مخصوصا 3d هاي مدل يا برند ديگه مي خوره يعني كارايي داره؟؟

-خوب قاعدتا اينجا نهايت 100 باشه
-بله USB هست ديگه
-بهيچ وجه تنها به HDTV هاي برند ال جي ميخوره

pat_2005h
08-03-2011, 22:50
سلام من بین v20 ,50 و سامسونگ 6900 دو به شک شدم،با اینکه میل باطنیماینه که سه بعدی داشته باشم
اما چون واسه خونه میخوام کیفیت و کارایی مهم تره برام
اگه قیمت v20 رو هم بگین ممنون میشم

afshin49
09-03-2011, 00:34
سلام من بین v20 ,50 و سامسونگ 6900 دو به شک شدم،با اینکه میل باطنیماینه که سه بعدی داشته باشم
اما چون واسه خونه میخوام کیفیت و کارایی مهم تره برام
اگه قیمت v20 رو هم بگین ممنون میشم
اگر 3 بعدی مهم هست VT 20بگیرید.کیفیت عالی داره:8:

ghoz123
09-03-2011, 00:45
من كه واقعا گيج شدم .حدود 400 صفحه. ......كاش حداقل يه جمع بندي صورت ميگرفت يامطالب اضافي حذف ميشد كه بتونيم يه تصميمي براي خريد بگيريم .

t_tanhayam
09-03-2011, 01:24
من كه واقعا گيج شدم .حدود 400 صفحه. ......كاش حداقل يه جمع بندي صورت ميگرفت يامطالب اضافي حذف ميشد كه بتونيم يه تصميمي براي خريد بگيريم .

-به هر صورت نظرات و سليقه هاي متفاوتي وجود داره همينطور هزينه هايي كه ميكنند اندازه قيمت نوع تكنولوژي بكار رفته
-شما قيمت و اندازه وكارايي و برند مورد علاقتون رو بفرماييد تا دوستان بهتر راهنماييتون كنند

sangol
09-03-2011, 09:29

پس چرا هیچ کس جواب ای sangol بیچاره رو نمیده

sangol
09-03-2011, 09:39
آقا کسی نیست 1 کم کمک ما بکنه 6200توبانه اختلافش با6260 داخلی اختلافش زیاده ولی 6900 زیاد نیست کدومو بگیرم 6900 با 6200خیلی متفاوته
آقا من منتظرما
مرسی

masoud93
09-03-2011, 10:17
سلام.

از دوستان کسی هست که بدون میشه هدفن usb به تلویزیون وصل کرد یا نه ؟؟؟

مثلاً زمانی که دارم از یکی از hdmi تلویزیون استفاده میکنم (کنسول وصل کردم) میتونم همزمان بهش یه هدفن usb هم وصل کنم و ازش استفاده بکنم ؟؟؟

t_tanhayam
09-03-2011, 10:49
سلام.

از دوستان کسی هست که بدون میشه هدفن usb به تلویزیون وصل کرد یا نه ؟؟؟

مثلاً زمانی که دارم از یکی از hdmi تلویزیون استفاده میکنم (کنسول وصل کردم) میتونم همزمان بهش یه هدفن usb هم وصل کنم و ازش استفاده بکنم ؟؟؟

-من متوجه منظورتون نميشم هدفون usb ؟
-خروجي هدفون براي اتصال هدفون هست حالا چه وايرلس وچه سيم دار

masoud93
09-03-2011, 11:36
-من متوجه منظورتون نميشم هدفون usb ؟
-خروجي هدفون براي اتصال هدفون هست حالا چه وايرلس وچه سيم دار

نه نه ...

فکر کنم وتوجه نشدید.

نمیدونم منو میشناسید یا نه ، ولی من تلویزیونم پشتش 3.5 mm نداره.

هدفن اپتیکال هم کم گیر میاد.

یا 3.5 هستن یا usb

حالا اگه من یه هدفن که به usb بخوره ، بخرم میتونم به تلویزیون وصل کنم ، در صورتی که کنسولم یه hdmi وصله ؟؟؟

من میگم احتمال این که صدا و تصویر با هم با hdmi بیاد و صدا از اسپیکر در بیاد خیلی بیشتر از اینه که صدا از پورت usb به هدفن منتقل بشه.

حالا نمیدونم منظورم رو فهمیدین یا نه.

t_tanhayam
09-03-2011, 11:54
نه نه ...

فکر کنم وتوجه نشدید.

نمیدونم منو میشناسید یا نه ، ولی من تلویزیونم پشتش 3.5 mm نداره.

هدفن اپتیکال هم کم گیر میاد.

یا 3.5 هستن یا usb

حالا اگه من یه هدفن که به usb بخوره ، بخرم میتونم به تلویزیون وصل کنم ، در صورتی که کنسولم یه hdmi وصله ؟؟؟

من میگم احتمال این که صدا و تصویر با هم با hdmi بیاد و صدا از اسپیکر در بیاد خیلی بیشتر از اینه که صدا از پورت usb به هدفن منتقل بشه.

حالا نمیدونم منظورم رو فهمیدین یا نه.

-اره عزيز
-در مورد هدفون هم فكر نميكنم اين قابليت وجود داشته باشه تا جايي كه من متوجه منظورتون شدم

don mohsen
09-03-2011, 16:30
اقا یک سوال داریم در مورد خرید LED . موندیم چه برندی بگیریم...

کیفیت که 1080 باشه .فقط آیا پاناسونیک هم lED دارد یا خیر و چه برندی در اندازه 42 یا 46 ؟؟؟

خودم یک پیشنهاد دارم ببینید خوبه یا نه 46c6960 سامسونگ

aminjigar
09-03-2011, 16:43

کیفیت که 1080 باشه .فقط آیا پاناسونیک هم lED دارد یا خیر و چه برندی در اندازه 42 یا 46 ؟؟؟

آره پاناسونیک LED هم داره،دوره همشون هم یه قاب بنفش رنگ دارن:18:،مدل TH-L42D25 ،که 42 اینچه....
در مورد اون سامسونگه هم بگم که خوبه...من خودم به شخصه برند سامسونگ رو به پانایونیک ترجیح می دم.... ولی برین جفتشون رو ببینین بعد بخرین چون ظاهر هم مهمه دیگه،تنها مشکل TV های سامسونگ کنتراست تصویر هست که تو این مدلش هم وجود داره.

t_tanhayam
09-03-2011, 16:58

-ديگه اين به سليقه شما بستگي داره
بله پاني هم d25 رو داره كه گزينه خيلي خوبيه
-همينطور c6900 كه انتخاب كردين

---------- Post added at 05:58 PM ---------- Previous post was at 05:56 PM ----------

آقا کسی نیست 1 کم کمک ما بکنه 6200توبانه اختلافش با6260 داخلی اختلافش زیاده ولی 6900 زیاد نیست کدومو بگیرم 6900 با 6200خیلی متفاوته
آقا من منتظرما
مرسی

-عزيز اين پست در جواب شما بود :

P.30.MAN
09-03-2011, 19:37
سلام.
در حال حاضر بین ex500 و c565 تو سایز 32 موندم ex500 نزدیک 230 تومان گرونتر هستش به نطر شما میارزه انقدر پول بیشتر بدم و سونی رو بگیرم؟؟؟
راستی c580 سامسونگ جایی پیدا نمیشه؟؟؟ و چه قدر با c565 فرق داره؟؟؟

hassssan
09-03-2011, 19:43
با سلام خدمت استاد عزیز

از پلاسمای پایونیر خیلی تعریف میکنن چند تا سوال دارم از خدمتت:

1-42 اینچ آخرین و بهترین مدلش تو ایران چیه؟(با ذکر قیمت)
2-آیا از لحاظ کیفیت تصویر و صدا پایونیر بالاتره یا پاناسونیک vt20

t_tanhayam
09-03-2011, 21:10
سلام.
در حال حاضر بین ex500 و c565 تو سایز 32 موندم ex500 نزدیک 230 تومان گرونتر هستش به نطر شما میارزه انقدر پول بیشتر بدم و سونی رو بگیرم؟؟؟
راستی c580 سامسونگ جایی پیدا نمیشه؟؟؟ و چه قدر با c565 فرق داره؟؟؟

-عزيز بيشتر تفاوت مربوط هست به هرتز پنل
-اگر كيفيت تصوير مهم هست سراغ ex500 برين (البته اين تفاوت به نظر شما بستگي داره)
-و البته c565 از نظر امكانات گزينه بهتري هست
-تفاوت ها بر ميگرده به كمي ديزاين متفاوت و البته كنتراست

t_tanhayam
09-03-2011, 21:17
با سلام خدمت استاد عزیز

از پلاسمای پایونیر خیلی تعریف میکنن چند تا سوال دارم از خدمتت:

1-42 اینچ آخرین و بهترین مدلش تو ایران چیه؟(با ذکر قیمت)
2-آیا از لحاظ کیفیت تصویر و صدا پایونیر بالاتره یا پاناسونیک vt20

پايونيير ها از 2008 به اين بر ديگه توليد نميشه
-در مورد اينچ هم اصلا اين اندازه ها نيست واكثرا اينچ هاي بالا 50 و 60 وجود دارند (خيلي كم)

LX5090‎ 4900
LX6090 8200

-بخاطر استفاده كردن از چيپ هاي گران قيمت وپردازند ه هاي عالي ميشه گفت سلاطين hdtv ‌ها هستند حتي تا امروز
-مخصوصا در مورد اپسكيل و بلك لول و كنتراست
-در مورد صدا خيلي از مدل هاي پايونيير حتي اسپيكر ندارند
البته سري هاي neo pdp پاني هم در اين زمينه عالي كار ميكنند و با توجه به هزينه و امكانات پنل و قابليت هاي امروزي مثل همين 3d ديگه پاني ها گزينه هاي بهتري هستند

P.30.MAN
09-03-2011, 22:32
خوب حالا این دو مدل رو بزاریم کنار الان یاد پاناسونیک افتادم .:31:
پاناسونیک 32 اینچ تا سقف 800 هزار تومان چی داره؟؟؟(lcd یا plasma )

ali gamma
09-03-2011, 22:58
کلا سراغ گارانتی یانیان نری بهتره. همه جنساشون وحشتناک گرونه. از تلویزیوناش گرفته تا دوربین هاش.

دوستان ایا به جر بانیان شرکت دیگه ای نمایندگی پانا تو ایران نیست؟ اگه اره قیمتهاش چطوره؟

saeedhashemee
09-03-2011, 23:05
دوستان از بین ex500 سونی و هم قیمت سامسونگ کدام رو پیشنهاد میدین/ توی رنج یک میلیون و دویست هزار تومن سامسنگ بهترین مدلش کدومه/ من کیفیت تصویر برام از همه چیز مهمتره/ اگه ممکنه نظر بدید

t_tanhayam
09-03-2011, 23:35
خوب حالا این دو مدل رو بزاریم کنار الان یاد پاناسونیک افتادم .:31:
پاناسونیک 32 اینچ تا سقف 800 هزار تومان چی داره؟؟؟(lcd یا plasma )

TH-L32U20 770
پلاسما كه توي اين اندازه نداريم عزيز

---------- Post added at 12:34 AM ---------- Previous post was at 12:33 AM ----------

دوستان ایا به جر بانیان شرکت دیگه ای نمایندگی پانا تو ایران نیست؟ اگه اره قیمتهاش چطوره؟

فكر ميكنم كوه فرد هم زماني بود

---------- Post added at 12:35 AM ---------- Previous post was at 12:34 AM ----------

دوستان از بین ex500 سونی و هم قیمت سامسونگ کدام رو پیشنهاد میدین/ توی رنج یک میلیون و دویست هزار تومن سامسنگ بهترین مدلش کدومه/ من کیفیت تصویر برام از همه چیز مهمتره/ اگه ممکنه نظر بدید

samsung c695 بهترين گزينه ممكن هست
علاوه بر كيفيت تصوير كه مدنظر شماست امكانات خوبي هم داره اين پنل

photographer
10-03-2011, 00:36
سلام و خسته نباشید.
آقا میخوام یک LED 46 بخرم تا سقف (2.100 میلیون)!
اولا چه برندی رو پیشنهاد میدید؟
دوم نظرتونم در مورد LED 46C5550 چیه ؟

saeedhashemee
10-03-2011, 00:47
ممنون از پاسخ شما/ ولی دادش ممکنه بگید سایز 40 اینچ سامسنگ c695 از نظر کیفیت تصویر و امکانات چه برتری هایی نسبت به سونی ex 500 داره؟ اگه قیمتش رو هم بدونید و بهم بگید خیلی ممنون میشم؟ البته من از سونی بیشنر خوشم میات ولی اگه به نظر شما واقعا ارزشش رو داره میرم سامسونگ میگیرم/ سونی 40 ex 500 رو بهم قیمت 1150 دادند در شیراز

t_tanhayam
10-03-2011, 01:17
ممنون از پاسخ شما/ ولی دادش ممکنه بگید سایز 40 اینچ سامسنگ c695 از نظر کیفیت تصویر و امکانات چه برتری هایی نسبت به سونی ex 500 داره؟ اگه قیمتش رو هم بدونید و بهم بگید خیلی ممنون میشم؟ البته من از سونی بیشنر خوشم میات ولی اگه به نظر شما واقعا ارزشش رو داره میرم سامسونگ میگیرم/ سونی 40 ex 500 رو بهم قیمت 1150 دادند در شیراز

-بارها اين سوال شده و من جواب دادم ر همين صفحات اخر كاش دوستان كمي زجمت خوندن مطالب رو ميكشيدن :41:
-از نظر قيمتي با هم يكي هستند
-از نظر امكانات سامي ----t و usb ‌فوق العاده اي داره كه مثل يك wd live كار تون رو راه ميندازه
-امكاناتي مثل internet tv /app هم هست كه شايد مهم نباشه
-در مورد كيفيت تصوير هم كنتراست وبلك لول و uniformity بهتري داره نسبت به ex500
-البته موردي كه بارها خدمت دوستان عرض كردم شايد براي يك كاربر خونگي اين تفاوت ها اصلا مشهود نباشه

---------- Post added at 02:17 AM ---------- Previous post was at 02:15 AM ----------

سلام و خسته نباشید.
آقا میخوام یک LED 46 بخرم تا سقف (2.100 میلیون)!
اولا چه برندی رو پیشنهاد میدید؟
دوم نظرتونم در مورد LED 46C5550 چیه ؟

من فكر ميكنم C6200 گزينه بهتري باشه نسبت به c5000
ميتونيد به sony ex700 هم نگاهي داشته باشين

siavash45
10-03-2011, 08:28
با سلام
دوستانی که تجربه خرید از بانه رو دارند , آیا ال سی دی های اونجا با اونایی که نمایندگی می فروشه یکیه ؟ از نظر کشور سازنده و بقیه چیزاش ؟ با یکی از سایتهایی که فروش اینترنتی دارند (بانه ) صحبت کردم می گفتند شما پول کرایه اونو که میشه 150 تومن به حساب بریزید تلوزیونو میارن و بعد از نصب وسالم تحویل دادن پولشو میگیرن . حدودا 400 تومن قیمتش از اونی که می خوام از نمایندگیش بگیرم ارزونتره . به نظر شما صرف میکنه یا نه ؟
ممنون

amir.nafas
10-03-2011, 09:39
با سلام خدمت همه دوستای گلم . من واسه آخر هفته می خوام برم بانه می خواستم یه lcd 32in بخرم. می خواستم ببینم به ریسکش می ارزه ؟ چی بخرم خوبه ؟ فقط یک لطفی کنید راهنماییم کنید. با تشکر

t_tanhayam
10-03-2011, 10:06
با سلام خدمت همه دوستای گلم . من واسه آخر هفته می خوام برم بانه می خواستم یه lcd 32in بخرم. می خواستم ببینم به ریسکش می ارزه ؟ چی بخرم خوبه ؟ فقط یک لطفی کنید راهنماییم کنید. با تشکر

-فكر نميكنم براي اين اندازه ارزش داشته باشه ريسك كنيد ويا اينكه تا اونجا برين

aliqq
10-03-2011, 12:32

همونطور که ابی عزیز (t-tanhayam) اشاره کرد ،ارزششو نداره ،چون من مثلا زنگ زدم بانه اختلاف قیمت بگیرم برای lcd زیر 47 اینچ دیگه الان اختلافی به اون صورت نداره ! ولی مثلا برای led من تا 700 تومنم اختلاف قیمت رو دیدم (برای اینچ بالا!) از طرفی من خودم فردا (جمعه) دارم راهی میشم نه تنها برای یه lcd 47 اینچی بلکه کلی لوازم دیگه هم میخوام(کولر گازی و....) که برام میصرفه تا اونجا برم !

arash11
10-03-2011, 12:41
با درود
ایا برای نصب ال سی دی کار خاص و تخصصی لازم است انجام شود که گفته میشود باید از طرف نمایندگی بیایند نصب کنند.
ما خودمان نمیتوانیم انرا راه اندازی کنیم.
با سپاس

t_tanhayam
10-03-2011, 13:11
با درود
ایا برای نصب ال سی دی کار خاص و تخصصی لازم است انجام شود که گفته میشود باید از طرف نمایندگی بیایند نصب کنند.
ما خودمان نمیتوانیم انرا راه اندازی کنیم.
با سپاس

-نه ارش جان تخصص چيه؟
-روشن كردن و سرچ زدن كه كاري نميخواد
-علت اينكه Vip مياد ونصب ميكنه بخاطر گارانتي وصحت تحويل كالا هست

pat_2005h
10-03-2011, 14:59
LC-52LE820M این مدل شارپ بهتر هست،یا سامی 6900،من زیاد ندیدم از شاپ صحبت بشه! دلیله خاصی داره؟

siavash45
10-03-2011, 15:02
میشه یه سایت خارجی برای مقایسه کردن مدلهای مختلف ال سی دی معرفی کنید ؟

t_tanhayam
10-03-2011, 15:24
میشه یه سایت خارجی برای مقایسه کردن مدلهای مختلف ال سی دی معرفی کنید ؟

-اين سوال هم قبلا جواب داده شده سياوش جان با اين حال :

.
.
.
.

---------- Post added at 04:24 PM ---------- Previous post was at 04:19 PM ----------

LC-52LE820M این مدل شارپ بهتر هست،یا سامی 6900،من زیاد ندیدم از شاپ صحبت بشه! دلیله خاصی داره؟

-شايد قيمت بالاي اين پنل كمي خريداران رو منصرف ميكنه
-فكر ميكنم خوندن رويو هاي خوب ميتونه شما رو توي تصميم گيريتون كمك كنه :

arash11
10-03-2011, 15:57
با درود
نظر شما درباره ال سی دی های پاناسونیک چیست؟
لطفا چند مدل 40 -42 اینچ زیر قیمت 900 تومان معرفی کنید.
ایا usb انها قوی است.یعنی فرمتها را ساپورت میکند؟
ممنون

t_tanhayam
10-03-2011, 16:44
با درود
نظر شما درباره ال سی دی های پاناسونیک چیست؟
لطفا چند مدل 40 -42 اینچ زیر قیمت 900 تومان معرفی کنید.
ایا usb انها قوی است.یعنی فرمتها را ساپورت میکند؟
ممنون

-بخاطر پنل هاي ips زاويه ديد خيلي خوبي دارند
-منتها قيمت هاشون با توجه به اينكه امكاناتي هم ندارند نه usb ‌و نه ----t كمي زياد هست
-با اين حال s20 ,u20 ميتونه گزينه هاي خوبي در اين برند باشند
-در مورد Usb هم كلا فراموش كنيد

mjd323232
10-03-2011, 22:29
سلام
یه سوال دارم میخوام ببینم اگه تلویزیونهای بدون گارانتی خراب بشه قابل تعمیر هست یا نه یعنی اینکه نمایندگی های مجاز آنها رو جهت تعمیر یا تعویض قطعه قبول میکنن یا باید بیخیال تعمیر بشی --- اخه هر کسی یه چیزی میکه لطفا راهنمایی کنین

t_tanhayam
10-03-2011, 23:00
سلام
یه سوال دارم میخوام ببینم اگه تلویزیونهای بدون گارانتی خراب بشه قابل تعمیر هست یا نه یعنی اینکه نمایندگی های مجاز آنها رو جهت تعمیر یا تعویض قطعه قبول میکنن یا باید بیخیال تعمیر بشی --- اخه هر کسی یه چیزی میکه لطفا راهنمایی کنین

-عموما و قاعدتا نبايد در سرويس هاي مجاز تعمير رويت بشن
منتها افراد تعميركار ميتونند تعمير كنند مشكل خاصي نيست (البته با پرداخت هزينه شايد كمي بيشتر)

hakim2020
11-03-2011, 01:23
سلام

غالب تعمير و سرويس كارهاي مجاز قبول ميكنن فقط هزينه اون با ضمانت دارش حتما فرق ميكنه. اما مطمئن باشيد كه تعمير ميكنن براتون.
تعميركار پولش رو ميگيره حالا اگه ضمانت داشته باشه از شركت مربوطه نداشته باشه از مشتري براش فرقي نميكنه , اين قاعده براي سرويس كارهاي مجاز هم هست.

koh
11-03-2011, 10:35
سلام
قبل از خرید تلویزیون با توجه به مباحث مطرح شده توسط کارشناسان فن برخی از عنواین مثل TruMotion و یا میزان هرتز دستگاه یا local demation خیلی برام اهمیت پیدا کرده بود

به طور مثال دوستان مختلف برای استفاده کنسول بازی تلویزیون پلاسما را پیشنهاد می کردند چون 600 هرتز است

ولی الان که lx9500 را خریداری کردم می بینم در حالتهای پیش فرض تلویزیون مثل حالت بازی که قاعدتا بایستی برای نمایش بهتر حرکتهای سریع و نمایش بهتر رنگ مشکی بتوان TruMotion و یا هرتز دستگاه یا local demation را فعال کرد اصلا چنین امکانی به استفاده کننده نمی دهد و ایکیون های آن برای حالت بازی غیر فعال است

مگر اینکه حالت انتخابی تصویر را از حالت بازی تغییر بدهی و مثلا حالت استاندارد را انتخاب کنی و در آنجا TruMotion و یا local demation را فعال کنی

فکر کنم برخی از حساسیتها برای کاربر خانگی چندان موردی نداشته باشد و این را افراد متوجه نمی شن مگر اینکه بعد از خرید تلویزیون خودشان عملا تجزبه کنند. به عبارت دیگر نوش دارو بعد از مرگ سهراب!!!

البته این را هم اضافه کنم که من از خرید خود کاملا راضی هستم و امکانات و تصویر و همچنین میزان روشنایی تلویزیون برای من کاملا خوب است بطور مثال می شه میزان روشنایی تلویزیون را در حالتی گذاشت که باید با عینک آفتابی به تصاویر تلویزیون نگاه کرد وگرنه چشم آدم اذیت می شه!!! برعکس تلویزیونهای پلاسما که چنین امکانی را به فرد نمی دهد
ولی الان احساس می کنم برای خرید و انتخاب بهترین تلویزیون یکسری حساسیتهایی داشتم که خیلی موردی نداشت!!!

در ضمن میزان هرتز 9500 را از کجا می توان متوجه شد چون من تنها در تنظیمات تلویزیون صرفا 60 هرتز را پیدا کردم در صورتیکه قاعدتا میزان هرتز در این تلویزیون بایستی 400 هرتز باشد

این را بدین علت پرسیدم چون با تماس با شرکت ال جی با کارشناسان آنها که صحبت کردم گفتند تلویزیونهایی که ما برای ایران سفارش خرید می دهیم مشخصات آنها با مشخصات ارائه شده در سایت ال جی کره ممکنه یکسان نباشد و برخی از تفاوتها را با هم داشته باشد و برخی از امکانات آنها کمتر شده باشد مثلا 9500 برای اروپا دو کنترل دارد ولی برای ایران یک کنترل

آیا ممکن است هرتز آن را کاهش داده باشندو چگونه می توان میزان هرتز 9500 را متوجه شد

البته این سوال من هم جز همون حساسیتهای بی مورد است !!! فقط از بابت کنجکاوی و اینکه بعد از مدتی که از خرید تلویزیون می گذرد سری به دوستان زده باشم این متن را فرستادم
ممنون

t_tanhayam
11-03-2011, 13:00
-خوب حساسيت هايي هست كه اغلب دارند وبعد خريد متوجه ميشن شايد خيلي از اونها بي مورد بوده ويا اصلا كارايي نداشته باشه
-در مورد هرتز هم اگر منظور پردازنده مربوط به تصوير و نرخ رفرش ريت هست همون 400 هرتز هست
-اون 60 هرتزي كه ميبيند مربوط به سيگنال هاي ورودي دستگاه هست نه خود hdtv

farbod44
11-03-2011, 15:11
با سلام خدمت تمامی اساتید محترم
من قصد خرید L E D دارم که هم تیونر HD داشته باشه وهم بتونم از intertv استفاده کنم بوجه مورد نظرم هم 2 تا 2.5 است لطف کنید راهنمائی لازم را بفرمائید . باتشکر

mjd323232
11-03-2011, 16:24
من امروز رفتم نمایندگی پاناسونیک در اصفهان برای دیدن v20 اما یه چیزی که خیلی مشهود بود و من تعجب کردم تصویر این تلویزیون نسبت به باقی محصولات پانا خیلی مات تر بود( هم نسبت به پلاسماهای دیگه و همینطور ال ای دی های این برند) حالا شک کردم - متاسفانه چندتا فروشگاه دیگه رفتم ولی یا نداشتن و یا اینکه خاموش بودن -- از دوستان خواهش میکنم اگه این مورد رو تایید میکنن بگن تا در خریدم تجدبد نظر کنم
((لازم بذکره که یه تصویر ورزشی از بازی گلف داشت نشون میداد))

die my darling
11-03-2011, 18:19
من امروز رفتم نمایندگی پاناسونیک در اصفهان برای دیدن v20 اما یه چیزی که خیلی مشهود بود و من تعجب کردم تصویر این تلویزیون نسبت به باقی محصولات پانا خیلی مات تر بود( هم نسبت به پلاسماهای دیگه و همینطور ال ای دی های این برند) حالا شک کردم - متاسفانه چندتا فروشگاه دیگه رفتم ولی یا نداشتن و یا اینکه خاموش بودن -- از دوستان خواهش میکنم اگه این مورد رو تایید میکنن بگن تا در خریدم تجدبد نظر کنم
((لازم بذکره که یه تصویر ورزشی از بازی گلف داشت نشون میداد))

حتما تنظیم نبوده از یارو بخواه مد تصویرو بزاره روی دینامیک با کنتراست 100 اونوقت بشین نگاه کن حالشو ببر

ولی الان که lx9500 را خریداری کردم می بینم در حالتهای پیش فرض تلویزیون مثل حالت بازی که قاعدتا بایستی برای نمایش بهتر حرکتهای سریع و نمایش بهتر رنگ مشکی بتوان TruMotion و یا هرتز دستگاه یا local demation را فعال کرد اصلا چنین امکانی به استفاده کننده نمی دهد و ایکیون های آن برای حالت بازی غیر فعال است
آیکوناش خاموشه واسه اینکه پیش فرض روشنه

البته این را هم اضافه کنم که من از خرید خود کاملا راضی هستم و امکانات و تصویر و همچنین میزان روشنایی تلویزیون برای من کاملا خوب است بطور مثال می شه میزان روشنایی تلویزیون را در حالتی گذاشت که باید با عینک آفتابی به تصاویر تلویزیون نگاه کرد وگرنه چشم آدم اذیت می شه!!! برعکس تلویزیونهای پلاسما که چنین امکانی را به فرد نمی دهد

پلاسمای vt20 از هر چی ال ای دی که تا به حال دیدی روشنائیش بیشتره اگه ال جیو باید با عینک آفتابی نگا کنی پس حتما vt20 و باید با عینک جوش کاری نگا کنی.

afshin49
11-03-2011, 20:18
حتما تنظیم نبوده از یارو بخواه مد تصویرو بزاره روی دینامیک با کنتراست 100 اونوقت بشین نگاه کن حالشو ببر

آیکوناش خاموشه واسه اینکه پیش فرض روشنه

پلاسمای vt20 از هر چی ال ای دی که تا به حال دیدی روشنائیش بیشتره اگه ال جیو باید با عینک آفتابی نگا کنی پس حتما vt20 و باید با عینک جوش کاری نگا کنی.
:18: آقا بیخیال من VT20 رو بخاطر درخشندگی کمترش نسبت به LED ها گرفتم چون فتوفوبی دارم :11:

t_tanhayam
11-03-2011, 20:46
با سلام خدمت تمامی اساتید محترم
من قصد خرید L E D دارم که هم تیونر HD داشته باشه وهم بتونم از intertv استفاده کنم بوجه مورد نظرم هم 2 تا 2.5 است لطف کنید راهنمائی لازم را بفرمائید . باتشکر

-منظورتون از تيونر hd چيه عزيز ؟ ----t هست ؟
-والا گزينه مورد نظر شما مدل هاي سامي و سوني هست كه internet tv دارند منتها نه اونطور كه از اسمش بر مياد يك تعداد اپليكيشن و همين ...

-samsung c6900/c7000/c8000
-sony ex700/710/nx 700/nx 800

speakersamsung
11-03-2011, 21:27
در مورد hdmi كجا ميتونم اطلاعاتي پيدا كنم
hdmi گيرنده ديجيتال سروش براي تلوزيون پاناسونيك من صدا ندارد
كسي تابحال به اينچنين موردي برخورد كرده
آيا اين مشكل قابل حل است

moslem47
11-03-2011, 23:34
سلام
دوستان من می خواستم سامسونگ مدل C695 را بخرم ولی از اونجایی که در این تلویزیون ها تصویر در تصویر وجود نداره(برای شبکه ها) usb هم کمی مشکل داره و برای دریافت کانال دیجیتال باید تنظیمات خاصی صورت بگیره و امکان ضبط برنامه ها وجود نداره و ..... بهتر نیست از یک تلویزیون ساده تر و ارزان تر در کنار یک دستگاه گیرنده دیجیتال استفاده کرد که هم تصویر در تصویر داره هم پلیر قوی تر هم امکان ضبط کانال ها و......

خلاصه اینکه یک تلویزیون در حد 40 یا 42 اینچ با کیفیت تصویر بالا و زیر 1 میلیون و البته ساده چی پیشنهاد می کنید؟

t_tanhayam
11-03-2011, 23:41
سلام
دوستان من می خواستم سامسونگ مدل C695 را بخرم ولی از اونجایی که در این تلویزیون ها تصویر در تصویر وجود نداره(برای شبکه ها) usb هم کمی مشکل داره و برای دریافت کانال دیجیتال باید تنظیمات خاصی صورت بگیره و امکان ضبط برنامه ها وجود نداره و ..... بهتر نیست از یک تلویزیون ساده تر و ارزان تر در کنار یک دستگاه گیرنده دیجیتال استفاده کرد که هم تصویر در تصویر داره هم پلیر قوی تر هم امکان ضبط کانال ها و......

خلاصه اینکه یک تلویزیون در حد 40 یا 42 اینچ با کیفیت تصویر بالا و زیر 1 میلیون و البته ساده چی پیشنهاد می کنید؟

-عزيز pip در همه hdtv ها به همين صورت هست در مدل هايي مثل lg ld650 اصلا وجود نداره حتي همين حالت
-در مورد تيونر ديجيتال بهيچ وجه شما فعال شده تحويل ميگيرين
-usb فوق العاده اي داره اگر منظورتون پخش wmv ‌هست اره نميتونه اجرا كنه ولي رنج كدك هاي تصويري اون دقيقا مشابه يك wd live هست
-در مورد ركورد و pvr هم همينطور من مدل خاص ومطرحي رو نميشناسم كه در ريجن هاي اسيايي اين قابليت وجود داشته باشه
-گيرنده ديجيتال پلير قوي تري نداره مگر سراغ دستگاههاي گران قيمتي مثل novatron 83 -ac rayan كه قيمتي نزديك 100-300 دارن برين كه مقرون به صرفه نيست
-با اين حال مدل هاي پايين تري از سامي ال جي وسوني وجود داره :

sony ex400
samsung c550
lg ld470

BEHZAD2007
12-03-2011, 01:02
سلام دوستان راستش میخوام یه tv بخرم محدوده ی قیمت 1 تومن هستش هیچی از tv سردر نمیارم ممنون میشم کمکم کنید
اینم بگم که tv باشه که خیلی طول عمر بالایی داشته باشه چون خیلی روشن میمونه و آیا بعد عید قیمتا پایین میاد
ببخشید اگه جاش اینجا نبود
منتظرم

t_tanhayam
12-03-2011, 01:15
سلام دوستان راستش میخوام یه tv بخرم محدوده ی قیمت 1 تومن هستش هیچی از tv سردر نمیارم ممنون میشم کمکم کنید
اینم بگم که tv باشه که خیلی طول عمر بالایی داشته باشه چون خیلی روشن میمونه و آیا بعد عید قیمتا پایین میاد
ببخشید اگه جاش اینجا نبود
منتظرم

-اندازه مورد نظرتون رو هم بگين؟
ايا به برندي علاقه دارين ؟
امكانات پنل مهم هست براتون ؟
-در مورد قيمت هم به هر صورت اشفته بازاريه قاعدتا با ورود مدل هاي جديد بايد قيمت ها كاهش داشته باشه منتها نه اونطور كه تصور ميكنيد

siavash45
12-03-2011, 08:00
با تشکر از اساتید محترم بویژه t_tanhayam که با صبر و تحمل به جوابهای کاربران که خیلی از اونا تکراریه پاسخ میدن . من بالاخره بعد از یک ماه و مرور کل این 400 صفحه و کمکهای دوستان بویژه t_tanhayam تصمیم به خرید سونی EX500 46 گرفتم , ولی چیزی که یه خورده هنوز منو اذیت میکنه اینه که داخل مشخصاتش نوشته سیستم آنالوگ . می خواستم بدونم آیا از نظر کیفیت تفاوت محسوسی با سامسونگ 650 که دیجیتاله داره یا نه ؟
بسیار ممنون

narges2
12-03-2011, 08:59
با سلام دوستان من بین خرید le8500 و lx6500 و سری 6900 سامسونگ گیر کرده ام این محافظ پانل 8500 نور را انعکاس می دهد. 6500 تمام ال ای دی نیست (یک پخش بلو ری 450000 را دارد) سامسونگ ساخت کره نیست(زیباست) و......
کسی از دوستان نظر خاصی دارد تا 2500000 بودجه در نظر گرفتم

FarzinK
12-03-2011, 09:12
مثل اينکه همه براي خريد، يه سري به اينجا ميزنن!!
چون اغلب مدلهايي که اينجا، مناسب تشخيص داده ميشن، تو بازار ناياب و کمياب ميشه!!
از جمله c6960 که بايد با ذره بين دنبالش گشت!!!!!!!!!

t_tanhayam
12-03-2011, 10:10
با تشکر از اساتید محترم بویژه t_tanhayam که با صبر و تحمل به جوابهای کاربران که خیلی از اونا تکراریه پاسخ میدن . من بالاخره بعد از یک ماه و مرور کل این 400 صفحه و کمکهای دوستان بویژه t_tanhayam تصمیم به خرید سونی EX500 46 گرفتم , ولی چیزی که یه خورده هنوز منو اذیت میکنه اینه که داخل مشخصاتش نوشته سیستم آنالوگ . می خواستم بدونم آیا از نظر کیفیت تفاوت محسوسی با سامسونگ 650 که دیجیتاله داره یا نه ؟
بسیار ممنون

-سياوش جان منظور همون نداشتن تيونر ديجيتال براي گرفتن شبكه هاي ديجيتال هست
-اين تفاوت هم تنها در شبكه هاي تلويزيوني مشهود هست

---------- Post added at 11:07 AM ---------- Previous post was at 11:05 AM ----------

در مورد hdmi كجا ميتونم اطلاعاتي پيدا كنم
hdmi گيرنده ديجيتال سروش براي تلوزيون پاناسونيك من صدا ندارد
كسي تابحال به اينچنين موردي برخورد كرده
آيا اين مشكل قابل حل است

-يكي ديگه از دوستان هم با اين گيرنده سروش مشكل داشتند :

-اينجا هم بحث هاي مفصلي وجود داره :

---------- Post added at 11:10 AM ---------- Previous post was at 11:07 AM ----------

با سلام دوستان من بین خرید le8500 و lx6500 و سری 6900 سامسونگ گیر کرده ام این محافظ پانل 8500 نور را انعکاس می دهد. 6500 تمام ال ای دی نیست (یک پخش بلو ری 450000 را دارد) سامسونگ ساخت کره نیست(زیباست) و......
کسی از دوستان نظر خاصی دارد تا 2500000 بودجه در نظر گرفتم

-از نظر معيارهاي كيفيت تصوير اولين گزينه le8500 ميتونه باشه و بعد c6900
-منتها اين كه سليقه شما چطور هست واين اختلاف رو ايا قابل تشخيص ميدونيد يا نه رو بايد از نزديك بررسي كنيد
-ميتونيد سراغ sony ex700 هم برين توي اين نرج قيمتي

aftab_azad20
12-03-2011, 10:27
این سینمای خانگی هم بد نیست ها:18:میدونم جاش اینجا نیست راستی قیمتش هم14,400,000

Sir Masoud
12-03-2011, 10:50
با عرض سلام خدمت دوستان

قصد خرید یک HDTV را دارم ولی سر رشته‌ای در مورد این وسایل ندارم. می‌خواستم اساتید محترم بهترین HDTV سایز 40 اینچ را به من معرفی کنند. بهترین و بیشترین امکانات را مثل تیونر دیجیتال داخلی و رزولوشن بالا و کنتراست بالا و... داشته باشه ولی این امکان 3D اصلا مهم نیست و نداشته باشه و ارزونتر باشه بهتر. با توجه به هدفمند کردن یارانه هامصرف برقش هم بالا نباشه.

با تشکر

t_tanhayam
12-03-2011, 10:59
با عرض سلام خدمت دوستان

قصد خرید یک HDTV را دارم ولی سر رشته‌ای در مورد این وسایل ندارم. می‌خواستم اساتید محترم بهترین HDTV سایز 40 اینچ را به من معرفی کنند. بهترین و بیشترین امکانات را مثل تیونر دیجیتال داخلی و رزولوشن بالا و کنتراست بالا و... داشته باشه ولی این امکان 3D اصلا مهم نیست و نداشته باشه و ارزونتر باشه بهتر. با توجه به هدفمند کردن یارانه هامصرف برقش هم بالا نباشه.

با تشکر

-ميتونيد سراغ مدل هاي خوب بازار مثل دو مدل زير برين با امكانات خوبي كه مد نظر شماست :

samsung c650
lg ld650

-در مورد مصرف انرژي هم اگر خيلي مهمه براتون و با هزينه مشكل ندارين ميتونيد سراغ led ‌ها برين

BEHZAD2007
12-03-2011, 11:37
-اندازه مورد نظرتون رو هم بگين؟
ايا به برندي علاقه دارين ؟
امكانات پنل مهم هست براتون ؟
-در مورد قيمت هم به هر صورت اشفته بازاريه قاعدتا با ورود مدل هاي جديد بايد قيمت ها كاهش داشته باشه منتها نه اونطور كه تصور ميكنيد

ممنون دوست عزیز از پاسخت سایز 37
برند مهم نیست مهم محصول خوبی باشه
امکانات پنل تا حدودی مهم است اگه قیمت بالا بره تا 200 مهم نیست
ممنون

siavash45
12-03-2011, 11:46
[QUOTE=t_tanhayam;5928484]-سياوش جان منظور همون نداشتن تيونر ديجيتال براي گرفتن شبكه هاي ديجيتال هست
-اين تفاوت هم تنها در شبكه هاي تلويزيوني مشهود هست[COLOR="Silver"]

با خرید ----t اکسترنال آیا مشکل حل میشه یا تیونر دیجیتال داخلی باشه بهتره ؟

t_tanhayam
12-03-2011, 11:50
ممنون دوست عزیز از پاسخت سایز 37
برند مهم نیست مهم محصول خوبی باشه
امکانات پنل تا حدودی مهم است اگه قیمت بالا بره تا 200 مهم نیست
ممنون

-خوب با قيمت مد نظر شما :

samsung 37c650
lg 37ld660

گزينه هاي مناسبي هستند البته اگر 200 توماني افزايش بدين همين مدل ها رو ميتونيد 40-42 انتخاب كنيد

---------- Post added at 12:50 PM ---------- Previous post was at 12:49 PM ----------

با خرید ----t اکسترنال آیا مشکل حل میشه یا تیونر دیجیتال داخلی باشه بهتره ؟

-اره مشكل حل ميشه
-منتها دو كنترله بودن مشكلات خودش رو داره (از نظر من )

tizhoush72
12-03-2011, 12:04
سلام به همه دوستان tv خور!
غرض از مزاحمت ما حدود یک و ششصد (با کم و زیاد) داریم برای یه تلویزیون
1. سایز از 40 به بالا
2. برند که خیییلی مهم نیست
3. به جاش امکانات زیاد داشته باشه
4. بین lcd, led , plasma که هرچی تاپیک ها رو خوندم نفهمیدم!
همینو بگم xbox دارم، میخام حالی بهم بده، مدت زمان زیادی هم در روز روشنه، شبکه های صدا و سیما رو هم بگیره یعنی ماهواره ندارم
(البته یه راه حلی هم برا این بهم بگین؛ فکر نکنم آنتن معمولی رو این تی وی ها جواب بده!)

t_tanhayam
12-03-2011, 12:29
سلام به همه دوستان tv خور!
غرض از مزاحمت ما حدود یک و ششصد (با کم و زیاد) داریم برای یه تلویزیون
1. سایز از 40 به بالا
2. برند که خیییلی مهم نیست
3. به جاش امکانات زیاد داشته باشه
4. بین lcd, led , plasma که هرچی تاپیک ها رو خوندم نفهمیدم!
همینو بگم xbox دارم، میخام حالی بهم بده، مدت زمان زیادی هم در روز روشنه، شبکه های صدا و سیما رو هم بگیره یعنی ماهواره ندارم
(البته یه راه حلی هم برا این بهم بگین؛ فکر نکنم آنتن معمولی رو این تی وی ها جواب بده!)

-در مورد گيم اگر گيمر هستين سراغ پلاسماها برين وبهترين گزينه v20 پاني هست (البته مراقب زياد روشن بودن و تصاوير ثابت بايد باشين )
-در مورد امكانات هم بايد سراغ برند هايي مثل سامي وال جي برين كه گيرنده ديجيتال و Usb ‌با قابليت اجراي فرمت ها رو بهتون ميده

BEHZAD2007
12-03-2011, 13:04
-خوب با قيمت مد نظر شما :

samsung 37c650
lg 37ld660

گزينه هاي مناسبي هستند البته اگر 200 توماني افزايش بدين همين مدل ها رو ميتونيد 40-42 انتخاب كنيد

---------- Post added at 12:50 PM ---------- Previous post was at 12:49 PM ----------

-اره مشكل حل ميشه
-منتها دو كنترله بودن مشكلات خودش رو داره (از نظر من )

ممنون دوست عزیز از پاسخت
این مدل سامسونگه دیگه با usb چه فرمتهایی پخش میکنه و ----t داره یا نه شرمنده ابتدایی بود

کلا بین این دو مدل کدوم رو پیشنهاد میدی با توجه به اینکه خونه ی ما tv خیلی روشن میمونه و نور اتاق زیاد هستش
:10:

aftab_azad20
12-03-2011, 13:09
ممنون دوست عزیز از پاسخت
این مدل سامسونگه دیگه با usb چه فرمتهایی پخش میکنه و ----t داره یا نه شرمنده ابتدایی بود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکلا بین این دو مدل کدوم رو پیشنهاد میدی با توجه به اینکه خونه ی ما tv خیلی روشن میمونه و نور اتاق زیاد هستش
:10:
این مدل c650 خیلی مدل خوبی هست البته سعی کنید40رو بگیرید37کوچیکه:11:

moslem47
12-03-2011, 13:11
-عزيز pip در همه hdtv ها به همين صورت هست در مدل هايي مثل lg ld650 اصلا وجود نداره حتي همين حالت
-در مورد تيونر ديجيتال بهيچ وجه شما فعال شده تحويل ميگيرين
-usb فوق العاده اي داره اگر منظورتون پخش wmv ‌هست اره نميتونه اجرا كنه ولي رنج كدك هاي تصويري اون دقيقا مشابه يك wd live هست
-در مورد ركورد و pvr هم همينطور من مدل خاص ومطرحي رو نميشناسم كه در ريجن هاي اسيايي اين قابليت وجود داشته باشه
-گيرنده ديجيتال پلير قوي تري نداره مگر سراغ دستگاههاي گران قيمتي مثل novatron 83 -ac rayan كه قيمتي نزديك 100-300 دارن برين كه مقرون به صرفه نيست
-با اين حال مدل هاي پايين تري از سامي ال جي وسوني وجود داره :

sony ex400
samsung c550
lg ld470
بابت جواب تشکر
منظور من هم فقط به c695 نبود بلکه به همه تلویزیون ها بود که قابلیت هایی که گفتم را ندارند.....بگذریم
این 3 مدلی که فرمودید کنتراست و اسکن تصویر و کیفیت تصویر چطوره؟
اسم دیگه sam c550 چیه؟

t_tanhayam
12-03-2011, 13:16
بابت جواب تشکر
منظور من هم فقط به c695 نبود بلکه به همه تلویزیون ها بود که قابلیت هایی که گفتم را ندارند.....بگذریم
این 3 مدلی که فرمودید کنتراست و اسکن تصویر و کیفیت تصویر چطوره؟
اسم دیگه sam c550 چیه؟

-خوب سري هايي با قابليت هاي كمتري هستند
-50 هرتز هستند و انالوگ
-در مورد كيفيت تصوير و كنتراست هم در رده هاي پايين تري قرار ميگيرند
-samsung c585

Sir Masoud
12-03-2011, 13:44
-ميتونيد سراغ مدل هاي خوب بازار مثل دو مدل زير برين با امكانات خوبي كه مد نظر شماست :

samsung c650
lg ld650

-در مورد مصرف انرژي هم اگر خيلي مهمه براتون و با هزينه مشكل ندارين ميتونيد سراغ led ‌ها برين

با تشکر از راهنماییتون لطف کنید مدل‌های LED خیلی خوب را هم معرفی کنید. هزینش خیلی مهم نیست.

moslem47
12-03-2011, 14:03
-خوب سري هايي با قابليت هاي كمتري هستند
-50 هرتز هستند و انالوگ
-در مورد كيفيت تصوير و كنتراست هم در رده هاي پايين تري قرار ميگيرند
-samsung c585
50 کم نیست؟....................موندم دیگه چی بخرم

mehdy55
12-03-2011, 15:07
با سلام
به نظر شما آيا خريدن NX700 در مقايسه با EX700 (هر دو 40 اينچ) توجيهدارد ياخير؟
در يكي از فرومهاي خارجي گزارشي ازمشكل كاركرد EX700 رو با كنسول بازي Wii خوندم، آيا اين موضوعصحتدارهو اينكهNX700 هم همين مشكل رو داره؟
ويژگيهاي خاص NX700 كه خريد اون رو با در نظر گرفتن قيمت توجيه پذير ميكنه چه چيزهايي هست؟
آيادر مجموع خريدNX700 خصوصا با لحاظ نمودن اهميت upscaling تصاويرSD انتخاب مناسبيه؟
ازدوستان عزيز كه الطفات فرموده و سوالات رو پاسخ مي دهند خصوصا ازدوست بزرگوار t_tanhayam صميمانه سپاسگذارم.

mhjkk
12-03-2011, 16:24
سلام ، من قصد خريد led samsung رو دارم . با موجوديم تو تهران ميتونم يه 46c6960 بخرم . ولي با همين پول تو بانه ميشه يه46c8000 خريد . ميخواستم بدونم اساتيد تجربه خريد از بانه رو دارند و آيا اونو توصيه ميكنند يا نه ؟ممنون

narges2
12-03-2011, 16:32
سلام دوست عزیز tanhayam با تشکر از پاسختان .اگر همین امروز تصمیم بگیرید بر ای خرید تلویزیون با توجه با اطلاعات
کاملتان با بودجه 2500000 تومان چه مدل ومارکی را انتخاب می کنید

! Alex !
12-03-2011, 17:09
فکر کنم وی 20 پاناسونیک رو انتخاب میکنه اونم 50 اینچ

t_tanhayam
12-03-2011, 21:51
50 کم نیست؟....................موندم دیگه چی بخرم

خوب بستگي به استفاده كننده داره از نظر من الان ديگه مينيمم بايد 100 هرتز استاندارد رو داشته باشه hdtv

BEHZAD2007
12-03-2011, 22:02
این مدل c650 خیلی مدل خوبی هست البته سعی کنید40رو بگیرید37کوچیکه:11:

دوست عزیز ببخشید اینقدر سوال میپرسم
میخوام همین مدل سامسونگ رو بگیرم راستش یه راهنمایی میکنی اخه بعضی هاشون نوشته مالزی و غیره کدوم بهتره به نظر شما
بازم ممنون از پاسخت

t_tanhayam
12-03-2011, 22:11
سلام ، من قصد خريد led samsung رو دارم . با موجوديم تو تهران ميتونم يه 46c6960 بخرم . ولي با همين پول تو بانه ميشه يه46c8000 خريد . ميخواستم بدونم اساتيد تجربه خريد از بانه رو دارند و آيا اونو توصيه ميكنند يا نه ؟ممنون

-موردي كه بارها خدمت دوستان عرض شده بستگي به ميزان ريسك پذيري خودتون داره
-خيلي از دوستان تهيه كردند و تا امروز موردي نبوده ممكن فردا موردي پيش بياد

---------- Post added at 11:07 PM ---------- Previous post was at 11:03 PM ----------

با سلام
به نظر شما آيا خريدن NX700 در مقايسه با EX700 (هر دو 40 اينچ) توجيهدارد ياخير؟
در يكي از فرومهاي خارجي گزارشي ازمشكل كاركرد EX700 رو با كنسول بازي Wii خوندم، آيا اين موضوعصحتدارهو اينكهNX700 هم همين مشكل رو داره؟
ويژگيهاي خاص NX700 كه خريد اون رو با در نظر گرفتن قيمت توجيه پذير ميكنه چه چيزهايي هست؟
آيادر مجموع خريدNX700 خصوصا با لحاظ نمودن اهميت upscaling تصاويرSD انتخاب مناسبيه؟
ازدوستان عزيز كه الطفات فرموده و سوالات رو پاسخ مي دهند خصوصا ازدوست بزرگوار t_tanhayam صميمانه سپاسگذارم.

-در مورد تفاوت ها قبلا صحبت شده عزيز :

-به نظرم بيشتر طراحي اون هست كه متمايز ميكنه اين مدل رو تا مثلا deep black panel
-در مورد كنسول wii ‌هم نميدونم منظور input lag ومباحث بازي هاي تحت شبكه مثل live , psn ,..هست يا مورد ديگه ؟
-به هر صورت در اين موارد پلاسماها براي گيمر ها گزينه هاي ارجحي هستند
-از نظر من اين اختلاف قيمت زياد توجيح پذير نيست
-ميتونيد مدل ex710 رو تهيه كنيد كه از زيبايي چيزي كم نداره :46:

---------- Post added at 11:10 PM ---------- Previous post was at 11:07 PM ----------

سلام دوست عزیز tanhayam با تشکر از پاسختان .اگر همین امروز تصمیم بگیرید بر ای خرید تلویزیون با توجه با اطلاعات
کاملتان با بودجه 2500000 تومان چه مدل ومارکی را انتخاب می کنید

-مرسي سوالات سخت سخت ميكنيد ها :46:
-خريد Hdtv ابتدا به ساكن به سليقه ونظر شما بستگي داره تا نظر و رويو هاي سايت هاي معتبر دنيا

panasonic v20
lg le8500
samsung c6900
sony ex700/710

شايد بهترين مدل ها ي مورد نظر شما در اين رنج قيمتي باشند

---------- Post added at 11:11 PM ---------- Previous post was at 11:10 PM ----------

دوست عزیز ببخشید اینقدر سوال میپرسم
میخوام همین مدل سامسونگ رو بگیرم راستش یه راهنمایی میکنی اخه بعضی هاشون نوشته مالزی و غیره کدوم بهتره به نظر شما
بازم ممنون از پاسخت

-مدل هايي كه مالزيايي ميخوره مربوط به بدون گارانتي ها ميشه كه از بانه تهيي ميكنند
و بقيه made by samsung ميخوره اكثرا (در گير اين اسامي پشت پنل نباشين )

siavash45
13-03-2011, 08:32
با تشکر از t_tanhayam به کمک راهنمایی شما من EX500 رو انتخاب کردم , اگه لطف کنید برای یکی از دوستانم با بودجه حدود یک تومن یک مدل پلاسما بدون توجه به برند خاصی با تصویر قابل قبول برای مصرف خانگی معرفی کنید ممنون میشم . البته 46 اینچ .
ممنون

tizhoush72
13-03-2011, 09:45
-در مورد گيم اگر گيمر هستين سراغ پلاسماها برين وبهترين گزينه v20 پاني هست (البته مراقب زياد روشن بودن و تصاوير ثابت بايد باشين )
-در مورد امكانات هم بايد سراغ برند هايي مثل سامي وال جي برين كه گيرنده ديجيتال و Usb ‌با قابليت اجراي فرمت ها رو بهتون ميده

ضمن تشکر از جوابتون و معذرت بخاطر دیر جواب دادنم! آخه کامپیوتر خونه خرابه هر روز میام کافی نت!
_ انتخابی که غیر از پلاسما با بودجه من باشه چیه؟
-مدلهای سامی و الجی که گفتین میشه دقیقا ذکر کنین؟
- راستی یکی از امکاناتی که میخام وای فای هست!

t_tanhayam
13-03-2011, 09:59
ضمن تشکر از جوابتون و معذرت بخاطر دیر جواب دادنم! آخه کامپیوتر خونه خرابه هر روز میام کافی نت!
_ انتخابی که غیر از پلاسما با بودجه من باشه چیه؟
-مدلهای سامی و الجی که گفتین میشه دقیقا ذکر کنین؟
- راستی یکی از امکاناتی که میخام وای فای هست!

-بهترين گزينه ها :

samsung 46c695
lg 47ld660
sony 46ex500

دو مدل ال جي وسامي تيونر ديجيتال و usb ‌با قابليت اجراي انواع فرمت هارو دارند منتها سوني اين قابليت ها رو نداره
-در مورد واي فاي هم بايد يك دانگل usb واي فاي مجزا تهيه كنيد عزيز نزديك 100 تومان تقريبا از همون برند

t_tanhayam
13-03-2011, 10:06
با تشکر از t_tanhayam به کمک راهنمایی شما من EX500 رو انتخاب کردم , اگه لطف کنید برای یکی از دوستانم با بودجه حدود یک تومن یک مدل پلاسما بدون توجه به برند خاصی با تصویر قابل قبول برای مصرف خانگی معرفی کنید ممنون میشم . البته 46 اینچ .
ممنون

-چون پنل هاي 46 تقريبا نداريم توي بيشتر برند ها ( پلاسما ) واكثرا 42 ويا 50 هستند بايد يا كمي افزايش بودجه بدين نزديك 200-300 تا بتونيد 50 تهيه كنيد ويا اينكه سراغ 42 ها برين :

50PJ350‎
50C460‎

TH-P42X20
TH-P42A20
42PJ560‎
42C470‎

privatedlove
13-03-2011, 12:31
دوستان سلام
من هر چه گشتم c650 نیافتم
از طرفی c685 هم انگار با افزایش قیمت روبرو شده
جدیدا سری B سامسونگ رو دیدم
از طراحی پنلش خیلی خوشم اومد
به نظرتون از سری بی که در حد 650 یا 685 باشه چه مدلی رو معرفی میکنید؟
با تشکر از شما....

t_tanhayam
13-03-2011, 12:35
دوستان سلام
من هر چه گشتم c650 نیافتم
از طرفی c685 هم انگار با افزایش قیمت روبرو شده
جدیدا سری B سامسونگ رو دیدم
از طراحی پنلش خیلی خوشم اومد
به نظرتون از سری بی که در حد 650 یا 685 باشه چه مدلی رو معرفی میکنید؟
با تشکر از شما....

-دقيقا همون مدل b650 ميتونه بهترين گزينه باشه

رضا
13-03-2011, 12:38
سلام
من بيست صفحه آخر رو خوندم و جز گيج شدن نتيجه اي برام نداشت به همين خاطر از شما دوستان خواهش مي كنم يه مدل 32 يا 37 با بودجه حدود 700 ( بالا و پايين داشته باشه ) معرفي كنيد ممنون

t_tanhayam
13-03-2011, 12:45
سلام
من بيست صفحه آخر رو خوندم و جز گيج شدن نتيجه اي برام نداشت به همين خاطر از شما دوستان خواهش مي كنم يه مدل 32 يا 37 با بودجه حدود 700 ( بالا و پايين داشته باشه ) معرفي كنيد ممنون

sony ex400/ex500
samsung c450/c550
lg ld470/560/660

S.THE ANIMAL
13-03-2011, 13:23
سلام
میخواستم بدونم فرق مدل مالزی و تایلند سامسونگ در چیه ؟ چون من دیدم بعضی جاها پشت TV نوشته مالزی یا تایلند !!! کدوم بهتره ؟
بعد اینکه بین مدل c530 با c550 از نظر کیفیت تصویر تفاوت زیادی وجود داره ؟ چون کنتراست اولی 80000 هست و دومی 90000 ؟ این تفاوت به چشم میاد ؟

vvc
13-03-2011, 14:05
ممنون
پاناسونیک 46X20 پلاسمای 46 اینچ که با حدود 1050 بدون گارانتی میتونی بگیری
کیفیت خیلی خوبی هم داره منم واسه یکی از دوستانم گرفتم اگر گیرت نیومد میتونم ادرس یا تلفن فروشنده رو بهت بدم :8:

rezapolad
13-03-2011, 14:28
سلام خدمت دو ستان و خصوصا جناب t_tanhayam

من 5 يا 6 ماه پيش يك دستگاه تلويزيون 42LCD660 يا 42LD650 و يك سينماي خانگي LH-768HTS از نمايندگي خريدم و هنوزم بازشون نكردم (يعني پلمپ پلمپن) حالا دوست دارم كه 3D داشته باشم به نظرتون نمايندگي تلويزيون رو بر مي داره (البته از قيمتش كم كنه) ؟ و بازم بهم يه تلويزيون 3D كه خودم نظرم روي 42LX6500 رو بده و من ما به التفاوت رو بدم ؟ در ضمن اين تلويزيون 3D رو هم كه بگيرم بازم دست كم 4 ماه بايد بخوابه تا من برم خونه خودم تا ازش استفاده كنم

حالا موندم اين كار درسته يا نه ؟(تعويض تلويزيون)
- چيكار مي تونم بكنم؟
- در صورت تاييد نظر شما روي چه مدليه؟؟
- بهترين كار چيه؟

با تشكر

vvc
13-03-2011, 15:02

من 5 يا 6 ماه پيش يك دستگاه تلويزيون 42LCD660 يا 42LD650 و يك سينماي خانگي LH-768HTS از نمايندگي خريدم و هنوزم بازشون نكردم (يعني پلمپ پلمپن) حالا دوست دارم كه 3D داشته باشم به نظرتون نمايندگي تلويزيون رو بر مي داره (البته از قيمتش كم كنه) ؟ و بازم بهم يه تلويزيون 3D كه خودم نظرم روي 42LX6500 رو بده و من ما به التفاوت رو بدم ؟ در ضمن اين تلويزيون 3D رو هم كه بگيرم بازم دست كم 4 ماه بايد بخوابه تا من برم خونه خودم تا ازش استفاده كنم

- چيكار مي تونم بكنم؟
- بهترين كار چيه؟

با تشكر

تلویزیونی که شما دارید جزء بالاترین و بهترین مدلهای ال جی هستش
با توجه به اینکه تکنولوژی 3D در آغاز راه هست بنظر من تعویض این مدل کار اشتباهیه :8:

rezapolad
13-03-2011, 15:11
تلویزیونی که شما دارید جزء بالاترین و بهترین مدلهای ال جی هستش
با توجه به اینکه تکنولوژی 3D در آغاز راه هست بنظر من تعویض این مدل کار اشتباهیه :8:

از شما دوست گرامي بابت پاسخ تشكر مي كنم

منتظر مي مونم تا دوستان ديگه هم راهنمايي كنند

houmann
13-03-2011, 15:41
اگه میخای تلویزون 3d بگیری غیر از vt20 چیزه دیگه نگیر . من چندین ماه تحقیق کردم قبل خرید و تصویر 3d های موجود در بازار رو دیدم. فقط vt20 یه تصویر 3d شفاف و واقعی و بدون نقص بهت میده. فقط عینکی که روش داره کمی سنگینه . چون طوری طراحی شده که افراد عینکی هم بتونن همزمان استفاده کنن. ولی عینک دومش خیلی سبک و راحته که از دستگاه مجزاست و هر چند تا میخای میتونی بخری.

- چيكار مي تونم بكنم؟
- بهترين كار چيه؟

با تشكر

rezapolad
13-03-2011, 16:14
اگه میخای تلویزون 3d بگیری غیر از vt20 چیزه دیگه نگیر . من چندین ماه تحقیق کردم قبل خرید و تصویر 3d های موجود در بازار رو دیدم. فقط vt20 یه تصویر 3d شفاف و واقعی و بدون نقص بهت میده. فقط عینکی که روش داره کمی سنگینه . چون طوری طراحی شده که افراد عینکی هم بتونن همزمان استفاده کنن. ولی عینک دومش خیلی سبک و راحته که از دستگاه مجزاست و هر چند تا میخای میتونی بخری.

VT20 چه برندي و قيمتش چنده؟ 42 داره ؟

همچنان منتظر پاسخ جناب Tanhayam هستم

t_tanhayam
13-03-2011, 17:24

- چيكار مي تونم بكنم؟
- بهترين كار چيه؟

با تشكر

-سلام عزيز بله خاطرم هست
-vt20 يكي از مدل هاي 2010 پاني هست و جز اولين گزينه ها در 3d ‌ها
-با توجه به اينكه مورد استفاده ندارين بهترين كار اين هست كه Hdtv ‌تون رو بفروشين و منتظر باشين تا 7-8 ماه ديگه وببينيد چه مدل هاي ديگه اي وارد بازار ميشه
-نمايندگي هم فكر نميكنم اين كار رو انجام بدهند مگر صحبت كنيد شايد عملي باشه
-در مورد مدل با توجه به هزينتون گزينه خوبيه lx6500
-در صورتيكه صرفا براي 3d ‌ميخواين بايد سراغ مدل هاي بهتري برين و هزينه مسلما بيشتر

BEHZAD2007
13-03-2011, 19:57
-

سلام دوست عزیز من رفتم نمایندگی سامسونگ ازش پرسیدم مدل c650 دارید گفت خیلی قدیمیه جالبه
یه مدل معرفی کرد به اسم c695 37 رو میگفت 1 تومن اول اینکه نظرت رو در مورد این مدل بگید خیلی ممنون میشم
و یه چیز دیگه میخوام روشنم کنی تو رنج 1 تومن کدوم بهترین محصول رو ارائه داده .
پاناسونیک. سامسونگ یا الجی
خیلیییییییییییییییییییی ممنون دوست عزیز

t_tanhayam
13-03-2011, 20:12
سلام دوست عزیز من رفتم نمایندگی سامسونگ ازش پرسیدم مدل c650 دارید گفت خیلی قدیمیه جالبه
یه مدل معرفی کرد به اسم c695 37 رو میگفت 1 تومن اول اینکه نظرت رو در مورد این مدل بگید خیلی ممنون میشم
و یه چیز دیگه میخوام روشنم کنی تو رنج 1 تومن کدوم بهترین محصول رو ارائه داده .
پاناسونیک. سامسونگ یا الجی
خیلیییییییییییییییییییی ممنون دوست عزیز

-احتمالا فكر كردند شما B650 رو ميگين
شما بايد ميگفتين C695 هميني كه 37 رو بهتون پيشنهاد دادند
-بهزاد جان توي اين رنج قيمتي (از نظر من )c650=c695 بهترين گزينه ممكن هست

BEHZAD2007
13-03-2011, 20:25
-احتمالا فكر كردند شما B650 رو ميگين
شما بايد ميگفتين C695 هميني كه 37 رو بهتون پيشنهاد دادند
-بهزاد جان توي اين رنج قيمتي (از نظر من )c650=c695 بهترين گزينه ممكن هست

واقعا ممنونم دوست عزیز
راستش این دو مدل پس فرقی با هم ندارند فقط رو دیوار که نصب بود یه مدل سری 5 و 6 احساس کردم رنگ های سری 5 واضح ترند آیا با نتظیمات دستی میشه نتظیم کرد راستی قیمت c695 رو 1 تومن گفت خوبه یا تهران ارزونتره؟

t_tanhayam
13-03-2011, 20:33
واقعا ممنونم دوست عزیز
راستش این دو مدل پس فرقی با هم ندارند فقط رو دیوار که نصب بود یه مدل سری 5 و 6 احساس کردم رنگ های سری 5 واضح ترند آیا با نتظیمات دستی میشه نتظیم کرد راستی قیمت c695 رو 1 تومن گفت خوبه یا تهران ارزونتره؟

-37c650 يا همون 37c695 فكر ميكنم ultra clear panel رو نداره يعني صفحه شفاف رو نداره كمي مات تر هست نسبت به اينچ هاي بالاتر اين سري منتها همون مشخصات تصويري و قابليت ها وامكانات رو داره
-همينطوره ميتونيد با تنظيمات به تصوير دلخواه خودتون برسين
-قيمت هم همينه تقريبا توي همه نمايندگي هاي كشور

BEHZAD2007
13-03-2011, 21:39
دوست عزیز t_tanhayam واقعا از راهنمای های شما ممنونم خیلی کمک بزرگی کردی انشا الله همیشه تو زندگیت موفق باشی
قربانت

saeed330
13-03-2011, 21:59
با درود...
نظر دوستان در مورد TH-L42S20 پاناسونیک چیه؟با قیمتی حدود1.300 و با در نظر گرفتن کارت جایزه 50 الی 500 هزار تومنی
مدل u20 ظاهرا ورودی usb نداره!!

t_tanhayam
13-03-2011, 22:06
با درود...
نظر دوستان در مورد TH-L42S20 پاناسونیک چیه؟با قیمتی حدود1.300 و با در نظر گرفتن کارت جایزه 50 الی 500 هزار تومنی

-گزينه خوبيه در اين برند با پنل هاي ips كه زاويه ديد خوبي بهتون ميده
-ميتونيد رويو خوبي هم اينجا بخونيد :

-منتها امكانات كمتري داره نسبت به بقيه برند ها مثل : ----t , usb ...

saeed330
13-03-2011, 22:19
-گزينه خوبيه در اين برند با پنل هاي ips كه زاويه ديد خوبي بهتون ميده
-ميتونيد رويو خوبي هم اينجا بخونيد :

-منتها امكانات كمتري داره نسبت به بقيه برند ها مثل : ----t , usb ...

با سپاس از شما...
با این محدوده قیمت شما چه پیشنهادهای دیگه ای میکنید؟
یو اس بی برام مهمه و کیفیت تصویر
----t چیه؟:11:

t_tanhayam
13-03-2011, 22:28
با سپاس از شما...
با این محدوده قیمت شما چه پیشنهادهای دیگه ای میکنید؟
یو اس بی برام مهمه و کیفیت تصویر
----t چیه؟:11:

تيونر ديجيتال براي دريافت ديجيتالي شبكه هاي استاني صدا وسيما
-من فكر ميكنم توي اين رنج قيمتي samsung c650 بهترين گزينه ممكن هست

saeed330
13-03-2011, 22:32
تيونر ديجيتال براي دريافت ديجيتالي شبكه هاي استاني صدا وسيما
-من فكر ميكنم توي اين رنج قيمتي samsung c650 بهترين گزينه ممكن هست

این مدل از سامسونگ که میفرمایید گیرنده دیجیتال داره؟
فارغ از امکانات جانبی آیا کیفیت و وضوح c650 بهتره یا s20?
ببخشید زیاد سئوال کردم!

t_tanhayam
13-03-2011, 23:13
این مدل از سامسونگ که میفرمایید گیرنده دیجیتال داره؟
فارغ از امکانات جانبی آیا کیفیت و وضوح c650 بهتره یا s20?
ببخشید زیاد سئوال کردم!

-بله تيونر ديجيتال هم داره
-c650 اگر گزينه بهتري نباشه گزينه بدتري نيست

saeed330
13-03-2011, 23:43
-بله تيونر ديجيتال هم داره
-c650 اگر گزينه بهتري نباشه گزينه بدتري نيست
c650 همون 695 هست که توی نمایندگیهای سام سرویس میفروشن؟
s20 چه فرمتهای ویدئویی رو میتونه از روی فلش پخش کنه؟سامسونگ چطور؟
ممنونم....

BEHZAD2007
13-03-2011, 23:48
سلام دوست عزیز دوباره واسم سوال پیش اومد واقعا تشکر میکنم از این همه صبری که داری
تاپیک مشکلات مربوط به c650 رو خوندم یه چیزایی دستگیرم شد بریم سراغ سوالات
1-تو اون تاپیک در مورد پنل ها صحبت کردید در حال حاظر تو نمایندگی ها کدوم پنل هستش
s-pva
auo
cmo
از کجا میشه تشخیص داد کدوم پنله ؟
در مورد ultra clear panel فقط تو سایز 37 نداره یعنی 40 داره درسته
و اینکه یکی از دوستام میگفت سایز 40 خیلی وایده میگفت استاندارد نیست میگفت هیچ کدوم از برندها سایز 40 نمیزنن آیا درسته و نظر شما چیه اگه مشکلی نداشته باشه 40 میگیرم
راستی به نظر شما استابلایزر بگیرم خوبه یا نه ممنون میشم یه مدل خوب معرفی کنید
پیشاپیش تشکر میکنم از شما دوست عزیز

t_tanhayam
14-03-2011, 00:27
c650 همون 695 هست که توی نمایندگیهای سام سرویس میفروشن؟
s20 چه فرمتهای ویدئویی رو میتونه از روی فلش پخش کنه؟سامسونگ چطور؟
ممنونم....

-اره عزيز يك مدل هستند
-روي usb پاني فكر نكنيد عزيز avchd
پنل سامي مشابه يك wd live تقريبا همه فرمت ها رو اجرا ميكنه

t_tanhayam
14-03-2011, 00:34
سلام دوست عزیز دوباره واسم سوال پیش اومد واقعا تشکر میکنم از این همه صبری که داری
تاپیک مشکلات مربوط به c650 رو خوندم یه چیزایی دستگیرم شد بریم سراغ سوالات
1-تو اون تاپیک در مورد پنل ها صحبت کردید در حال حاظر تو نمایندگی ها کدوم پنل هستش
s-pva
auo
cmo
از کجا میشه تشخیص داد کدوم پنله ؟
در مورد ultra clear panel فقط تو سایز 37 نداره یعنی 40 داره درسته
و اینکه یکی از دوستام میگفت سایز 40 خیلی وایده میگفت استاندارد نیست میگفت هیچ کدوم از برندها سایز 40 نمیزنن آیا درسته و نظر شما چیه اگه مشکلی نداشته باشه 40 میگیرم
راستی به نظر شما استابلایزر بگیرم خوبه یا نه ممنون میشم یه مدل خوب معرفی کنید
پیشاپیش تشکر میکنم از شما دوست عزیز

-در مورد نوع پنل از توي منوي مخفي ميشه نگاه كرد كه چنين چيزي عملا غير ممكن هست هنگام خريد از نمايندگي
(توصيه ميكنم ذهنتون رو درگير اين موارد نكنيد تفاوت ها خيلي كمه )
-با اين حال اينجا توضيح داده شد :

-در مورد ultra clear هم گويا سايز هاي 40 به بالا اين پنل رو دارند
-در مورد حرف دوستاني هم كه اطلاعي ندارند نميدونم چي بگم (دوستانه خدمتتون عرض ميكنم زياد جدي نگيرين بگزارين صحبت كنند )
-براي نوسانات ولتاژ اگر تهيه كنيد مسلما خيلي عالي ميشه منتها زياد هزنيه نكنيد

BEHZAD2007
14-03-2011, 00:47
-در مورد نوع پنل از توي منوي مخفي ميشه نگاه كرد كه چنين چيزي عملا غير ممكن هست هنگام خريد از نمايندگي
(توصيه ميكنم ذهنتون رو درگير اين موارد نكنيد تفاوت ها خيلي كمه )
-با اين حال اينجا توضيح داده شد :

-در مورد ultra clear هم گويا سايز هاي 40 به بالا اين پنل رو دارند
-در مورد حرف دوستاني هم كه اطلاعي ندارند نميدونم چي بگم (دوستانه خدمتتون عرض ميكنم زياد جدي نگيرين بگزارين صحبت كنند )
-براي نوسانات ولتاژ اگر تهيه كنيد مسلما خيلي عالي ميشه منتها زياد هزنيه نكنيد

ممنون دوست عزیز میشه یه مدل معرفی کنید که هم ارزون باشه و هم خوب باشه

t_tanhayam
14-03-2011, 01:31
ممنون دوست عزیز میشه یه مدل معرفی کنید که هم ارزون باشه و هم خوب باشه

-قاعدتا بايد برين سراغ مدل ها وسري هاي پايين تر برند ها
sony ex400
lg ld470
samsung c550/c450
و...

gnulinux
14-03-2011, 08:10
سلام تا 1200 42 اینچ چی پیشنهاد میکند من کلا هیچی نمیدونم :31:

سامسونگ -سونی -...

t_tanhayam
14-03-2011, 09:36
سلام تا 1200 42 اینچ چی پیشنهاد میکند من کلا هیچی نمیدونم :31:

سامسونگ -سونی -...

-Samsung 40c650
-sony 40ex500
-lg 42ld650

saeed330
14-03-2011, 13:15
تصمیم از پاناسونیک اس20 به سامسونگ سی695 تغییر کرد.ولی سئوالم اینه که چرا قیمت این پاناسونیک از این سامسونگ بیشتره در حالی که امکانات و کیفیتش ببشتر نیست

t_tanhayam
14-03-2011, 13:19
تصمیم از پاناسونیک اس20 به سامسونگ سی695 تغییر کرد.ولی سئوالم اینه که چرا قیمت این پاناسونیک از این سامسونگ بیشتره در حالی که امکانات و کیفیتش ببشتر نیست

-والا علت خاصي نداره دوست دارند با اين قيمت بفروشن به سياست هاي فروش خودشون بستگي داره :46:

Nikola
14-03-2011, 14:26
سلام،
من می خواستم یه پلاسما 42 اینچ ارزون قیمت بگیرم.
پاناسونیک TH-P42X20 مناسبه؟
با حدود 100 تومن کمتر ال جی هم می تونم بگیرم.
شما کدومو پیشنهاد می کنید؟

در ضمن آیا گارانتی خیلی مهمه؟
چون بدون گارانتی هم 200 تومنی کمتر میشه.

ممنون

hesam68
14-03-2011, 14:36
سلام
امروز رفتم نمایندگی های سامسونگ تو زاهدان
هیچکدومشون سی 965 نداشتن
یک گفت تا فردا بار میرسه شاید توش باشه

حالا میخوام بدونم اگه نیاورد چی بگیرم
تا 1.800 led بگیرم یا از همین ال سی دی ها
میخوام هم یو اس بی موی داشته باشه و هم گیرنده ی دیجیتال
و یک سوال دیگه
من کم بینا هستم و از فاصله ی نزدیک به تیوی نگاه میکنم
از فاصله ی نزدیک ال سی دی بهتر نشون میده یا ال ای دی؟
لطفا همه یاین موردو در نظر بگیرین و بهترین گزینرو بهم معرفی کنین

o_omid
14-03-2011, 15:01
سلام دوستان
من می خوام led بگیرم تا سقف قیمت 1700 به نظرتون چی بگیرم آیا کسی این مدلهای جدید شارپ رو از نزدیک دیده کیفیتش چطوره یا مدلی که دارای rgb+y هست رو چطور؟
به نظرتون چی بگیرم؟
یه جورایی بین این دو مدل گیر کردم به نظرتون کدوم بهتره؟

LED SONY KDL-40EX710

مشخصات

40 اینچ
وضوح تصویر : 1920x1080، زاویه دید : 178درجه
4ورودی صوتی HDMI ، رابط USB ، با ضمانت نامه شرکت بازرگانی ایران
LED
حسگر تشخیص حضور بیننده
کلید صرفه جویی در مصرف برق
حسگر نور محیط
BRAVIA Internet Video
سازگار با Wi-Fi

قيمت: 16,950,000 ريال

Samsung 40C6960

مشخصات

40 اینچ
اسکن تصویر 100 هرتز ، وضوح تصویر 1920x1080 پیکسل
4 ورودی HDMI و 2 ورودی USB ،به همراه 50% تخفیف سینما خانگی مدل:C455
کنتراست 1:7,000,000
اسکن تصویر 100Hz
سایر مشخصات ورودی آنتن / پخش فیلم، عکس و موزیک از طریق پورت USB / اترنت (LAN)

قيمت: 16,990,000 ريال

من بیشتر برام کیفیت مهمه راستی اینایی که میزنه 200hz یعنی چی برای چی هستش؟
درضمن چرا سونی تو تبلیغاتش حرفی از کنتراست تلویزیون هاش نمی زنه و معلوم نیست چنده؟

BEHZAD2007
14-03-2011, 15:32
-قاعدتا بايد برين سراغ مدل ها وسري هاي پايين تر برند ها
sony ex400
lg ld470
samsung c550/c450
و...

سلام عزیز ممنون از پاسخت راستش من منظورم استابلایزر بود :31:

t_tanhayam
14-03-2011, 16:04
سلام،
من می خواستم یه پلاسما 42 اینچ ارزون قیمت بگیرم.
پاناسونیک TH-P42X20 مناسبه؟
با حدود 100 تومن کمتر ال جی هم می تونم بگیرم.
شما کدومو پیشنهاد می کنید؟

در ضمن آیا گارانتی خیلی مهمه؟
چون بدون گارانتی هم 200 تومنی کمتر میشه.

ممنون

-بله گزينه مناسبي توي رنج قيمت شما ميتونيد در برند ال جي سراغ 42PJ650‎ برين
-پلاسماهاي ال جي هم در صورتيكه حرفه اي كاليبره بشن تصوير قابل قبولي ارائه ميكنند
-درمورد گارانتي هم به ريسك پذيري تون بستگي داره عزيز

---------- Post added at 05:01 PM ---------- Previous post was at 04:58 PM ----------

سلام
امروز رفتم نمایندگی های سامسونگ تو زاهدان
هیچکدومشون سی 965 نداشتن
یک گفت تا فردا بار میرسه شاید توش باشه

حالا میخوام بدونم اگه نیاورد چی بگیرم
تا 1.800 led بگیرم یا از همین ال سی دی ها
میخوام هم یو اس بی موی داشته باشه و هم گیرنده ی دیجیتال
و یک سوال دیگه
من کم بینا هستم و از فاصله ی نزدیک به تیوی نگاه میکنم
از فاصله ی نزدیک ال سی دی بهتر نشون میده یا ال ای دی؟
لطفا همه یاین موردو در نظر بگیرین و بهترین گزینرو بهم معرفی کنین

-كمي سري 6 كمياب شده اگر c695 گيرتون نيومد با اين هزينه ومشخصات مورد نظر شما c6900 رو هم نگاهي بندازين
-در مورد فاصله هم از نظر من تفاوتي نميكنه مهم سورس و رزولوشن تصويرتون هست كه در هر دو يكسان هستند

---------- Post added at 05:04 PM ---------- Previous post was at 05:01 PM ----------

سلام عزیز ممنون از پاسخت راستش من منظورم استابلایزر بود :31:

-عذر ميخوام بهزاد جان من درست متوجه نشدم
-مدل هاي معمولي 10-20 توماني هم كه كارشون تنها قطع كردن برق هست و دادن زمان و بازه 1 دقيقه اي براي وصل مجدد ولتاژ كافيه مثل محافظ هاي يخچال و...

hesam68
14-03-2011, 16:09
ممنون
تو سایت سام سرویس ان مدل c6900 که گفتین نود
ممکنه نمایندگی نیاره؟
میشه لینک قیمت و مشخصاتشو بدین؟

t_tanhayam
14-03-2011, 16:15
سلام دوستان
من می خوام led بگیرم تا سقف قیمت 1700 به نظرتون چی بگیرم آیا کسی این مدلهای جدید شارپ رو از نزدیک دیده کیفیتش چطوره یا مدلی که دارای rgb+y هست رو چطور؟
به نظرتون چی بگیرم؟
یه جورایی بین این دو مدل گیر کردم به نظرتون کدوم بهتره؟

LED SONY KDL-40EX710

مشخصات

40 اینچ
وضوح تصویر : 1920x1080، زاویه دید : 178درجه
4ورودی صوتی HDMI ، رابط USB ، با ضمانت نامه شرکت بازرگانی ایران
LED
حسگر تشخیص حضور بیننده
کلید صرفه جویی در مصرف برق
حسگر نور محیط
BRAVIA Internet Video
سازگار با Wi-Fi

قيمت: 16,950,000 ريال

Samsung 40C6960

مشخصات

40 اینچ
اسکن تصویر 100 هرتز ، وضوح تصویر 1920x1080 پیکسل
4 ورودی HDMI و 2 ورودی USB ،به همراه 50% تخفیف سینما خانگی مدل:C455
کنتراست 1:7,000,000
اسکن تصویر 100Hz
سایر مشخصات ورودی آنتن / پخش فیلم، عکس و موزیک از طریق پورت USB / اترنت (LAN)

قيمت: 16,990,000 ريال

من بیشتر برام کیفیت مهمه راستی اینایی که میزنه 200hz یعنی چی برای چی هستش؟
درضمن چرا سونی تو تبلیغاتش حرفی از کنتراست تلویزیون هاش نمی زنه و معلوم نیست چنده؟

-در مورد مدل هاي كواترون شارپ بارها بحث شده ورويو خدمت دوستان ارائه شده براي خوندن :

فكر ميكنم با توجه به هزينه اي كه ميكنيد گزينه مناسبي نباشه با اين هزينه ميشه سراغ le8500 ال جي رفت كه از نظر تصويري گزينه كاملا بهتري هست

-در مورد دو مدل مورد نظر شما هم ميشه گفت از نظر تصويري مشخصات يكساني دارند
-منتها c6900 علاوه بر تيونر ديجيتال usb خوبي هم داره و احساس ميكنم كنتراست وبلك لول بهتري داره
-شما هم هر دو پنل رو از نزديك ببينيد ونظر خودتون رو هم اعمال كنيد

-در مورد هرتز پنل ها هم توضيحاتي داده شد قبلا :

---------- Post added at 05:15 PM ---------- Previous post was at 05:11 PM ----------

ممنون
تو سایت سام سرویس ان مدل c6900 که گفتین نود
ممکنه نمایندگی نیاره؟
میشه لینک قیمت و مشخصاتشو بدین؟

‍6900 =c6960

hesam68
14-03-2011, 16:23
بازم ممنون
این سایته قیمت سی 6960 که 40 اینچه رو زده 1600
قیمت 46 اینچش چنده؟

t_tanhayam
14-03-2011, 16:29
بازم ممنون
این سایته قیمت سی 6960 که 40 اینچه رو زده 1600
قیمت 46 اینچش چنده؟

-همونجا سرچ كنيد پيدا ميشه 2400

hesam68
14-03-2011, 16:31
پس نتیجه میگیریم ال ای دی 46 اینچ زیر 2 تومن نمیشه خرید درسته؟

ال سی دی هم همون 695 که گیرنمیاد
حالا باید برم ببینم چی میشه
واقعا ممنون از راهنماییتون

t_tanhayam
14-03-2011, 18:28
پس نتیجه میگیریم ال ای دی 46 اینچ زیر 2 تومن نمیشه خرید درسته؟

ال سی دی هم همون 695 که گیرنمیاد
حالا باید برم ببینم چی میشه
واقعا ممنون از راهنماییتون

-چرا عزيز ميشه گرفت :

samsung c6200/c5000
lg ld5600/5400

منتها توي اين رنج قيمت ال سي دي ها گزينه هاي بهتري هستند (به نظر من )

hesam68
14-03-2011, 22:10
بازم مرسی
سونی ex700 که 46 اینچه فک کنم از سی 6960 هم بهتر باشه
قیمتشم ارزونتره
زاهدان 2.130 هست
نظرتون چیه؟
هم یو اس بی فیلم داره و هم گیرنده ی دیجیتال

t_tanhayam
14-03-2011, 22:25
بازم مرسی
سونی ex700 که 46 اینچه فک کنم از سی 6960 هم بهتر باشه
قیمتشم ارزونتره
زاهدان 2.130 هست
نظرتون چیه؟
هم یو اس بی فیلم داره و هم گیرنده ی دیجیتال

-در مورد بهتر وبدتر بودن مخصوصا توي رنج هاي هم قيمت خيلي سخت نظر دادن
-ولي گزينه خيلي خوبيه ميتونيد بهش فكر كنيد
-usb فيلم كه نداره ولي ----t داره عزيز

Crespo
15-03-2011, 01:59
سلام دوستان.
آقا، من یه 46EX700 خریدم. میشه بگین این چجوریاس از نظر کیفیت و کارایی؟ اگه میشه یه توضیح کامل و جامع بدین . . . :11::40:

t_tanhayam
15-03-2011, 10:12
سلام دوستان.
آقا، من یه 46EX700 خریدم. میشه بگین این چجوریاس از نظر کیفیت و کارایی؟ اگه میشه یه توضیح کامل و جامع بدین . . . :11::40:

-يكي از مدل هاي خوب بازار هست تاپيك خوبي داره كامل صحبت شده در موردش :

saeedfweb
15-03-2011, 14:05
سلام
من یه سامسونگ 40c530 خریدم 770 تحویل تهران
یه سئوال دارم حالا
توی عکس روی جعبه اش زیر تلویزیون یه چراغ قرمز روشن هستش
ولی توی دستگاه ما این اتفاق نیفتاده
به نظر شما مشکل دار هستش
راستی ما دو تا خریدیم هر دو همین حالت هستش
کسی می تونه راهنمایی کنه
ممنون

saeed330
15-03-2011, 14:09
آقا رفتیم نمایندگی سامسونگ برای c695 ولی بنده خدا گفت دیگه تولید نمیشه!راست گفته یا نه؟من شهرستان هستم اگه مشهد میشه پیداش کرد خیلی خوبه.چون فردا باید بیام مشهد برای امور بیمه ای...

Nikola
15-03-2011, 14:35
-بله گزينه مناسبي توي رنج قيمت شما ميتونيد در برند ال جي سراغ 42PJ650‎ برين
-پلاسماهاي ال جي هم در صورتيكه حرفه اي كاليبره بشن تصوير قابل قبولي ارائه ميكنند
-درمورد گارانتي هم به ريسك پذيري تون بستگي داره عزيز

تشکر از پاسختون.
اما منظورم از اینکه گارانتی ارزش داره یا نه، اینه که آیا این تلویزیون ها احتمال خرابی شون زیاده یا خیر؟
و اگر هست هزینه تعمیراتشون چقدر هست؟

در ضمن در مورد کالیبره شدن هم اگه توضیح بیشتری بدین یا جایی رو معرفی کنید تا مطالعه کنم ممنون میشم.

Vahid579
15-03-2011, 15:31
سلام بچه ها لطفا نظرتون رو درباره 660 و 460 یا 461 بگید ( LG )
راستی من فرق 460 با 461 رو نفهمیدم ، کسی میدونه ؟؟؟
اگه مدل دیگه ای مدنظر دارید معرفی کنید ممنون میشم. مرسی

t_tanhayam
15-03-2011, 15:37
سلام
من یه سامسونگ 40c530 خریدم 770 تحویل تهران
یه سئوال دارم حالا
توی عکس روی جعبه اش زیر تلویزیون یه چراغ قرمز روشن هستش
ولی توی دستگاه ما این اتفاق نیفتاده
به نظر شما مشکل دار هستش
راستی ما دو تا خریدیم هر دو همین حالت هستش
کسی می تونه راهنمایی کنه
ممنون

-نه عزيز موردي نداره اون عكس مربوط به پنل شما نيست يك عكس تبليغاتي از سري هاي ديگست

---------- Post added at 04:37 PM ---------- Previous post was at 04:34 PM ----------

تشکر از پاسختون.
اما منظورم از اینکه گارانتی ارزش داره یا نه، اینه که آیا این تلویزیون ها احتمال خرابی شون زیاده یا خیر؟
و اگر هست هزینه تعمیراتشون چقدر هست؟

در ضمن در مورد کالیبره شدن هم اگه توضیح بیشتری بدین یا جایی رو معرفی کنید تا مطالعه کنم ممنون میشم.

-وسيله برقي ممكن 1 دقيقه ديگه خراب بشه كسي نميدونه از اينكه ايا خراب ميشه يا نه (ممكن ساليان سال هم كار كنه)
-درمورد تعمير هم خوب تعمير ميكند بستگي به ميزان خرابي ويا ايرادي كه پنلتون داره هزينه ها متفاوت هست
-در مورد كاليبره هم بستگي به مدل شما داره همون تنظيمات رنگ ها و ستينگ ويدئو يي رو كاليبره ميگن كه كاملا سليقه اي هم ميتونه باشه

t_tanhayam
15-03-2011, 15:54
آقا رفتیم نمایندگی سامسونگ برای c695 ولی بنده خدا گفت دیگه تولید نمیشه!راست گفته یا نه؟من شهرستان هستم اگه مشهد میشه پیداش کرد خیلی خوبه.چون فردا باید بیام مشهد برای امور بیمه ای...

-سري هاي 6 هميشه اين درد سر رو دارند سعيد جان
-مشهد هم كمياب هست ولي خوب ممكن چون تعداد نمايندگي هاي فروش زياد هست بتونيد پيدا كنيد

t_tanhayam
15-03-2011, 15:59
سلام بچه ها لطفا نظرتون رو درباره 660 و 460 یا 461 بگید ( LG )
راستی من فرق 460 با 461 رو نفهمیدم ، کسی میدونه ؟؟؟
اگه مدل دیگه ای مدنظر دارید معرفی کنید ممنون میشم. مرسی

-توي ال جي ميشه گفت بهترين انتخاب ممكن توي اين رنج ld660 هست شك نكنيد امكانات و مشخصات بسيار خوبي داره وقيمت معقول
-ميتونيد مشخصات مدل هاي مورد نظرتون رو اينجا چك كنيد :

-خيلي وقت ها ممكن يك مدل باشند با اسم گذاري كمي متفاوت

DoOIViD
15-03-2011, 16:46
درود،

چندتا مدل LCD 32 سونی، سامسونگ، ال جی،... میخواستم.
قیمتش هم مناسب باشه.

saeed330
15-03-2011, 18:11
:31:من دوباره برگشتم!!
مدل 46 اینچ c695 رو اینجا پیدا کردم...
نسبت به قیمتش میارزه؟اینو پرسیدم چون اول قصد خرید 40 اینچ رو داشتم

t_tanhayam
15-03-2011, 21:00
:31:من دوباره برگشتم!!
مدل 46 اینچ c695 رو اینجا پیدا کردم...
نسبت به قیمتش میارزه؟اینو پرسیدم چون اول قصد خرید 40 اینچ رو داشتم

-اگر مشكل هزينه ندارين و فضاي مناسبي هم دارين گزينه خيلي خوبيه و كاملا توصيه ميشه

---------- Post added at 10:00 PM ---------- Previous post was at 09:59 PM ----------

درود،

چندتا مدل LCD 32 سونی، سامسونگ، ال جی،... میخواستم.
قیمتش هم مناسب باشه.

sony 32ex500
lg 32ld660
samsung 32c550
,
.
.
.

pat_2005h
15-03-2011, 21:30
سلام به دوست عزیز t_tanhayam
فکر میکنم من این سوال روپرسیده بودم ولی متاسفانه پیدا نکردم
من فردا دارممیرمبرای خرید
بین ex700 و c6900 شک دارم
میشه یه راهنمایی بفرمایید؟
راستی چند جا دیدم نوشته بودین ex710 این هم همون مدل هست؟

t_tanhayam
15-03-2011, 23:18
سلام به دوست عزیز t_tanhayam
فکر میکنم من این سوال روپرسیده بودم ولی متاسفانه پیدا نکردم
من فردا دارممیرمبرای خرید
بین ex700 و c6900 شک دارم
میشه یه راهنمایی بفرمایید؟
راستی چند جا دیدم نوشته بودین ex710 این هم همون مدل هست؟

-سلام عزيز در مورد انتخاب بين اين دو مدل
-از نظر من علاوه بر امكانات پنل C6900 مثل usb و ... كيفيت تصوير و كنتراست بهتري داره

من مقايسه C6000 (مدلي پايين تر از مدل C6900 رو ميگذارم ) با ex700 خودتون رويو ها رو بخونيد :

-باز هم از نزديك پنل ها رو ببينيد ونظر خودتون رو هم اعمال كنيد

DoOIViD
15-03-2011, 23:58
sony 32ex500
lg 32ld660
samsung 32c550
,
.
.
.
سپاس دوست گرامی،
تعریف EX500 رو که زیاد شنیدم.
به نظر خودتون به ترتیب کدومش بهتر هست ؟

vahid_s
16-03-2011, 00:52
سلام دوستان.
امیدوارم که حالتون خوب باشه.امروز رفتم واسه خرید بین دو مدل le7600 و le 5600 موندم.آخه ظاهرا مشخصاتشون یکیه.بعضی فروشنده ها میگفتن 7600 اصلا خوب نیست و 5600 بهتره.آیا واقعا اینطوره؟اگه آره چرا و اگه نه هم لطف کنید و این دو مدل رو واسم مقایسه کنید.آخه خیلی عجله دارم.ممنون.

t_tanhayam
16-03-2011, 01:22
سپاس دوست گرامی،
تعریف EX500 رو که زیاد شنیدم.
به نظر خودتون به ترتیب کدومش بهتر هست ؟

-از نظر امكانات lg ld660 گزينه بهتري هست همينطور مشخصات روي كاغذ
-ولي ex500 بلك لول بهتر و uniformity خوبي داره بستگي به سليقه و نياز شما داره از hdtv

---------- Post added at 02:22 AM ---------- Previous post was at 02:19 AM ----------

سلام دوستان.
امیدوارم که حالتون خوب باشه.امروز رفتم واسه خرید بین دو مدل le7600 و le 5600 موندم.آخه ظاهرا مشخصاتشون یکیه.بعضی فروشنده ها میگفتن 7600 اصلا خوب نیست و 5600 بهتره.آیا واقعا اینطوره؟اگه آره چرا و اگه نه هم لطف کنید و این دو مدل رو واسم مقایسه کنید.آخه خیلی عجله دارم.ممنون.

-زياد به حرف فروشنده ها توجه نكنيد كنتراست le7600 بمراتب بهتر هست

Diplome
16-03-2011, 11:01
سلام دوستان
من میخوام از بانه یه تلویزیون 40 بگیرم چون خودم نمیرم میخوام از نظر شما استفاده کنم
تو رده 1200 یا 1300 تا اینجا ex500 رو انتخاب کردم آیا گزینه مناسب تری از نظر کیفیت تصویر و کنتراست وجود داره ؟

در ضمن اگه پول بیشتری بزارم و از بانه le820m شارپ بگیرم آیا خیلی تفاوت تصویر داره با ex500 ? چون کواترون خیلی روی کاغذ خوب به نظر میرسه و این که led هست کنتراست خوبی باید داشته باشه

شما اگه جای من بودید همین 1300 هزینه میکردید یا یکم فشار میاوردید واسه شارپ ( قیمتش تحویلش 1700 گفته شده اگه تو این رنج گزینه بهتری هم هست بگید )

omid2839
16-03-2011, 11:34
با تشکر فراوان از راهنمایی شما دوست عزیزم t-tanhayam لطفا می شود بگویید برای دیدن کانالهای SD و همچنین از نظر زاویه دید و میزان بلوری شدن و دیدن فیلم مسابقات ورزشی با حرکات سریع کدام گزینه بهتر است؟ 1-lcd samsung 40c695 2-sony lcd 40 ex500 2-plasma panasonic v20

Alireza-Khan
16-03-2011, 13:36
سلام ! من بازم اومدم ! t_tanhayam ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز به نظرت من LED ال جی 47 اینچ ( مدلش رو فراموش کردم !!! :41: ) که قیمتش حدود 1 میلیون و 800 هست رو بخرم ؟

ال جی بهتره یا سامسونگ ؟؟؟ تو رو خدا سریع جواب بدید ! تا ساعت 3 و نیم وقت دارم واسه تصمیم گیری !!!!

t_tanhayam
16-03-2011, 15:15
سلام دوستان
من میخوام از بانه یه تلویزیون 40 بگیرم چون خودم نمیرم میخوام از نظر شما استفاده کنم
تو رده 1200 یا 1300 تا اینجا ex500 رو انتخاب کردم آیا گزینه مناسب تری از نظر کیفیت تصویر و کنتراست وجود داره ؟

در ضمن اگه پول بیشتری بزارم و از بانه le820m شارپ بگیرم آیا خیلی تفاوت تصویر داره با ex500 ? چون کواترون خیلی روی کاغذ خوب به نظر میرسه و این که led هست کنتراست خوبی باید داشته باشه

شما اگه جای من بودید همین 1300 هزینه میکردید یا یکم فشار میاوردید واسه شارپ ( قیمتش تحویلش 1700 گفته شده اگه تو این رنج گزینه بهتری هم هست بگید )

-به هر صورت led هست ومزايا ومعايب led ها رو داره
-فكر ميكنم اينقدر اختلاف قيمت توجيه پذير نباشه
علاوه بر ex500 پيشنهاد ميكنم به samsung c650 هم نگاهي داشته باشين

---------- Post added at 04:10 PM ---------- Previous post was at 04:09 PM ----------

با تشکر فراوان از راهنمایی شما دوست عزیزم t-tanhayam لطفا می شود بگویید برای دیدن کانالهای SD و همچنین از نظر زاویه دید و میزان بلوری شدن و دیدن فیلم مسابقات ورزشی با حرکات سریع کدام گزینه بهتر است؟ 1-lcd samsung 40c695 2-sony lcd 40 ex500 2-plasma panasonic v20

-با توجه به نياز هاي شما panasonic v20 بهترين گزينه هست

---------- Post added at 04:15 PM ---------- Previous post was at 04:10 PM ----------

سلام ! من بازم اومدم ! t_tanhayam ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز به نظرت من LED ال جی 47 اینچ ( مدلش رو فراموش کردم !!! :41: ) که قیمتش حدود 1 میلیون و 800 هست رو بخرم ؟

ال جی بهتره یا سامسونگ ؟؟؟ تو رو خدا سریع جواب بدید ! تا ساعت 3 و نیم وقت دارم واسه تصمیم گیری !!!!

-شايد 5400 بوده
-در مورد بهتر وبدتر بودن نميشه قضاوت كلي كرد به هر صورت توي يك قيمت هر برندي مدل هايي داره براي ارائه كه تقريبا ميشه گفت مشابه هم هستند
-بيشتر سليقه شماست كه تعيين كنندست ( ديزاين وطراحي متفاوت و خصوصيات و امكانات پنل )

Diplome
16-03-2011, 15:28
ممنون
پس من روی lcd فکر کنم
شما تصویر ex500 و c650 رو دیدین ؟
من میخوام تصویر صاف باشه
آخه دو سال پیش یک benQ گرفتیم کنتراست بالایی داشت اما لبه های تصویر کدر و مات بود
مثلا دور آرم شبکه یا نوشته ها انقدر بی کیفیت دیده میشه که آدم زده میشی

به خاطر همین حساس شدم
حالا بین این دو کدوم یکی تصویر واضحتر و کنتراست بهتری داره ؟

Alireza-Khan
16-03-2011, 15:51
درسته ! 5400 هستش ! نظرتون در مورش چیه ؟ الان رفتم باز یه سر زدم 2 تا 42 هم دیدم ! 7600 و 4700 !!! کدوم خوبه از این سه تا ! جونه من جواب بده ! 5 دقیقه وقت دارم !!!

t_tanhayam
16-03-2011, 16:05
درسته ! 5400 هستش ! نظرتون در مورش چیه ؟ الان رفتم باز یه سر زدم 2 تا 42 هم دیدم ! 7600 و 4700 !!! کدوم خوبه از این سه تا ! جونه من جواب بده ! 5 دقیقه وقت دارم !!!

-خوب عزيز با قيمت مدنظر شما گزينه خوبيه
-در مورد مدل هاي مورد نظرتون هم هر چي سري بالاتر ميره طبعا مشخصات بهبود پيدا ميكنه و بهتر هست

Alireza-Khan
16-03-2011, 16:06
الان اگه خودت بودی 47 اینچ 5400 رو میگرفتی یا لون دوتا رو ؟ ( اگه اون دوتا کدوم یکیش ! فدات شم سریع جواب بده دارم میرم ! )

t_tanhayam
16-03-2011, 16:10
الان اگه خودت بودی 47 اینچ 5400 رو میگرفتی یا لون دوتا رو ؟ ( اگه اون دوتا کدوم یکیش ! فدات شم سریع جواب بده دارم میرم ! )

-قربونت برم با ابن عجله كه نميشه خريد :46:
-من به جاي 5400 ال سي دي LD660 رو انتخاب ميكردم
-در صورت خريد ال اي دي سراغ مدل هاي بهتري مثل 7600 ميرفتم( در صورت مشكل نداشتن در هزينه )

Alireza-Khan
16-03-2011, 16:15
من از این سه تا فقط میتونم انتخاب کنم ! کدوم ؟