PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید HDTV مناسب(لطفا در مورد قیمت و محل خرید صحبت نکنید)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

afshin49
21-02-2011, 13:07
البته اختلاف قیمت پنل 42 و 50 اینچ را هم باید در نظر داشت.اگر قیمتی که poonel عزیزگفتند با گارانتی و بویژه همراه با بلوری باشه واقعا عالیه(نظر شخصی).

privatedlove
21-02-2011, 13:18
سلام خسته نباشید

بودجه حدود 1.800 دارم اما میخوام 46 اینچ بگیرم
تلویزیون پلاسما 46 اینچ TH-P46U20 یکی از انتخاب هامه حدود 1.400
Resolution: Full-HD 1,920 x 1,080 (16:9)
سیستم مشکی نا محدود با کنتراست دینامیک 2000000:1
- درایو دامنه فرعی 600 HZ (هنگام استفاده از حالت سینما)
ممنون میشم راهنمایی کنید
البته نمیخوامLG باشه.
زاویه دید هم باید خیلی خوب باشه.من حیث المجموع با این بودجه یه مورد مناسب رو معرفی کنید.
با تشکر

t_tanhayam
21-02-2011, 13:55
با سلام خدمت دوستان
بین سونی براویا مدل bx 400 40 اینچ و
سامسونگ سری 5 530 40 اینچ
قیمتو نمیتونم بزارم چون خلاف قوانینه ولی میگم که تو شاهرود سامسونگ یه 80 تومنی ارزون تره
حالا کدوم بهتره ایا سونی که گرونتره از سامسونگ بهتره یا نه و مقایسه کلی شو اگه ممکنه بگین
در ضمن من با کانالهای hd زیاد سرو کار دارم کدوما کیفیت تصویره بهتری دارن ,و همچنین هیچکدوم گارانتی ندارن با گارانتی بخرم یا بدون گارانتی

-اين دو مدل يكجورايي توي رنج همديگه هستند باز هم از نظر من c530 گزينه بهتري هست
-داشتن امكانات بيشتر مثل usb
-كنتراست وبلك لول بهتر
-input lag كمتر (البته براي گيمر ها )

---------- Post added at 01:55 PM ---------- Previous post was at 01:54 PM ----------

سلام خسته نباشید

ممنون میشم راهنمایی کنید
البته نمیخوامLG باشه.
زاویه دید هم باید خیلی خوب باشه.من حیث المجموع با این بودجه یه مورد مناسب رو معرفی کنید.
با تشکر

به نظر من توي اين رنج قيمتي بهترين گزينه V20 هست
-سراغ مدل ديگه اي نريد

hakim2020
21-02-2011, 13:56
سلام خسته نباشید

ممنون میشم راهنمایی کنید
البته نمیخوامLG باشه.
با تشکر

اگر به 42 اينچ رضايت ميدي V20 انتخاب خيلي بهتري نسبت به U20 هست و تمام موارد ذكر شده رو هم داره علاوه بر اينكه از پنل G13 New PDP بهره ميبره.

t_tanhayam
21-02-2011, 13:57
با سلام
من دیروز رفتم بازار برا خرید u20 پلاسما قیمتش 1100000 بودیه مدل از lg بود که مدلش درست تو ذهنم نیست یحتمل gl650 1150000 هر چی بود پلاسما بود.
یه مدل سامسونگ بود c7020 1700000 led اونم دلم گرفت.
از لحاظ کیفیت ساخت و کیفیت تصویر برای گیم و گرفتن شبکه ایران از ماهواره جطوره و led در سطح u20 یه مدلی برام معرفی کنید
البته سایز دو تا پلاسما 50 ال ای دی 46 بود.
-چون گيم بازي ميكنيد وبراتون مهمه بيشتر به پلاسماها كه وضوح حركتي بهتري دارند فكر كنيد
x20 ‌هم ميتونه توي اين رنج قيمتي گزينه مناسبي باشه

hamed1282
21-02-2011, 14:34
[QUOTE=t_tanhayam;5877750]-اين دو مدل يكجورايي توي رنج همديگه هستند باز هم از نظر من c530 گزينه بهتري هست
-داشتن امكانات بيشتر مثل usb
-كنتراست وبلك لول بهتر
-input lag كمتر (البته براي گيمر ها )

---------- Post added at 01:55 PM ---------- Previous post was at 01:54 PM ----------

دوست عزیز در مورد گارانتی چی هیچ کدوم گارانتی ندارن به نظر خودم گارانتی اهمیتی نداره
ولی در کل اینا خرابی هم دارن یا نه

t_tanhayam
21-02-2011, 16:16
دوست عزیز در مورد گارانتی چی هیچ کدوم گارانتی ندارن به نظر خودم گارانتی اهمیتی نداره
ولی در کل اینا خرابی هم دارن یا نه

-ديگه اين به قدرت ريسك پذيري شما بستگي داره و من نميتون توصيه اي بكنم

koh
21-02-2011, 17:21
سلام دوست عزیز t_tanhayam
در 9500 یکسری حالتها برای دیدن تصاویر به صورت پیش فرض در نظر گرفته شده است مثل حالت ورزش ، سینما ، بازی ، درخشان ، و......
ولی در تمامی تنظیمات پیش فرض خود TV امکاناتی مثل local-dimming و Full-array خاموش است و در صورت تمابل خود فرد می تواند آنها را روشن کند که با روشن کردن آنها کیفیت تصاویر و مخصوصا" رنگ مشکی خیلی بهتر می شود و یک دست غلیظ می شه

حتی TruMotion هم خاموش است و می شه آنرا روی گزینه های کم ، متوسط و زیاد انتخاب کرد در صورتیکه منطق حکم می کنه روی گزینه ورزش یا بازی کارخانه آنرا فعال کرده باشد!!!!

حالا برام سوال ایجاد شده که چرا خود شرکت این امکانات را روی حالتهای پیش فرض تلویزیون روشن نگذاشته؟

آیا روشن کردن این امکانات به Tv صدمه ای نمی زند؟
ممنون

t_tanhayam
21-02-2011, 18:06
در 9500 یکسری حالتها برای دیدن تصاویر به صورت پیش فرض در نظر گرفته شده است مثل حالت ورزش ، سینما ، بازی ، درخشان ، و......
ولی در تمامی تنظیمات پیش فرض خود TV امکاناتی مثل local-dimming و Full-array خاموش است و در صورت تمابل خود فرد می تواند آنها را روشن کند که با روشن کردن آنها کیفیت تصاویر و مخصوصا" رنگ مشکی خیلی بهتر می شود و یک دست غلیظ می شه

حتی TruMotion هم خاموش است و می شه آنرا روی گزینه های کم ، متوسط و زیاد انتخاب کرد در صورتیکه منطق حکم می کنه روی گزینه ورزش یا بازی کارخانه آنرا فعال کرده باشد!!!!

حالا برام سوال ایجاد شده که چرا خود شرکت این امکانات را روی حالتهای پیش فرض تلویزیون روشن نگذاشته؟

ممنون

سلام عزيز
-به هر صورت حالت هاي ديفالتي با توجه به مشخصات تصويري كه در hdtv ها تعريف ميشه وجود داره
-كه ممكن باعث مواردي مثل كاهش مقدار مصرف انرژي .رفلكشن كمترو...بشه
-مثلا توي خيلي hdtv ‌ها زماني كه روي حالت movie ميرين كلي گزينه هاي advance فعال ميشه (با توجه به نياز بيشتر براي كاليبره و تنظيمات و...)
-در مورد روشن كردن ويا استفاده از اين حالت ها مسلما ضرر نداره وشما نگران نباشين
-من پيشنهاد ميكنم وقت بگزارين وترد هاي خوبي كه وجود داره رو كامل مطالعه كنيد كه خيلي مفيد هست براتون :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

privatedlove
21-02-2011, 18:37
با تشكر از شما دوستان عزيز
تا مرز 1.800 نهايت 2 -46 اينچ بهترين هايHDTV -كه ارزش در برابر بهاي پرداختي مناسب و خوبي داشته باشه رو لطف كنيد ممنون ميشم/
چند مدل معرفي كنيد ممنون ميشم.

esyo
21-02-2011, 19:06
با تشکر از همه کسانی که من رو همراهی کردند مخصوصا جناب t_tanhayam ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
در انتها فقط یک سوال داشتم
در تهران کجا و کدوم نمایندگی برم که برای من فیلم 3d بگذارند و خودمن تیجه تست رو ببینم(یک نمایندگی خیلی خوب که همه مدل رو داشته باشه)
منظورم نمایندگی های سونی و پاناسونیک هست
برای مدل های vt20 پاناسونیک و nx710 سونی.

==========
من رفتم خیابان جمهوری هیچ کدم یا مدل رو نداشتند یا اگر داشتند روشن نمی کردن اگر هم روشن بود اصلا فیلم 3d نداشتند که بگذارند.(یا کم گذاشتی یا بد گذاشتی یا اصلا نگذاشتی!)

با تشکر

sheytoon001
21-02-2011, 19:15
سلام خدمت دوستان عزیز
با بودجه 1.200 میلیون ، بهترین lcd ای که میشه تهیه کرد چیه؟ ورودیه hdmi هم داشته باشه ، سایزشم 37 یا بزرگتر باشه
ممنون میشم چندتا از بهترین مدل هارو معرفی کنید

vvc
21-02-2011, 20:25
دوستان شرکت سامسونگ LCD سری 6 رو دیگه تولید نمیکنه البته سایز 46 رو
چون نه بدون گارانتی توبازار هست نه شرکتیش
یکی از نمایندگیهاش هم گفت کلا ال سی دی ها رو داره از رده تولید خارج میکنه
پس من مجبورم برم سراغ 46EX500 سونی نظر شما چیه ؟

mushroomhead
21-02-2011, 20:26
با سلام
یه سوال فوری داشتم .

من تقریبا فرق بین lcd و led رو میدونم و تا اونجایی که شنیدم فرق چندانی تو کیفیت تصویر با هم ندارند. ( بر ما مصرف برق مهم نیست)
البته شنیده بودم شاید یه کم روشن تر باشه ولی امروز توی مشخصات LCD 46c685 Samsung دیدم که کنتراست 1 به 240000 هست و قصد خرید این تلویزیون رو داشتم منتها وقتی کنتراست LED های سامسونگ رو دیدم چشام چهارتا شد !!!! مثلا 1 به 3000000 !!!!!!!!

آیا انقدر تفاوت دارن در روشنایی ؟ یعنی ال ای دی 10 برابر روشن تر از ال سی دی هست ؟!!!!!!
و اینکه درست فکر میکردم که کیفت تصویر ال ای دی و ال سی دی آنچنان فرقی با هم ندارند ؟
(فردا قصد خرید یک ال سی دی سامسونگ دارم 46c685 )
ممنون میشم سریعتر من رو راهنمایی کنین.

privatedlove
21-02-2011, 21:24
با تشكر از شما دوستان عزيز
تا مرز 1.800 نهايت 2 -46 اينچ بهترين هايHDTV -كه ارزش در برابر بهاي پرداختي مناسب و خوبي داشته باشه رو لطف كنيد ممنون ميشم/
چند مدل معرفي كنيد ممنون ميشم.

???//
بين اين سه مدل ال جي كه ال اي دي هستن نظرتون چيه؟
47LED4700

46C5550‎

47LED5400

t_tanhayam
21-02-2011, 21:46
در تهران کجا و کدوم نمایندگی برم که برای من فیلم 3d بگذارند و خودمن تیجه تست رو ببینم(یک نمایندگی خیلی خوب که همه مدل رو داشته باشه)

==========
من رفتم خیابان جمهوری هیچ کدم یا مدل رو نداشتند یا اگر داشتند روشن نمی کردن اگر هم روشن بود اصلا فیلم 3d نداشتند که بگذارند.(یا کم گذاشتی یا بد گذاشتی یا اصلا نگذاشتی!)

با تشکر

-متاسفانه بنده تهران نيستم واطلاعي ندارم ولي قطعا نمايندگي هاي زيادي بايد وجود داشته باشه
-اميدوارم دوستان تهراني راهنماييتون كنند

---------- Post added at 09:42 PM ---------- Previous post was at 09:40 PM ----------

سلام خدمت دوستان عزیز
با بودجه 1.200 میلیون ، بهترین lcd ای که میشه تهیه کرد چیه؟ ورودیه hdmi هم داشته باشه ، سایزشم 37 یا بزرگتر باشه
ممنون میشم چندتا از بهترین مدل هارو معرفی کنید

-samsung c650
-lg ld650

-در مورد 37c650 نكته اي رو مدنظر داشته باشين كه صفحه ultra clear panel نداره وسراغ 40 اون برين

---------- Post added at 09:44 PM ---------- Previous post was at 09:42 PM ----------

دوستان شرکت سامسونگ LCD سری 6 رو دیگه تولید نمیکنه البته سایز 46 رو
چون نه بدون گارانتی توبازار هست نه شرکتیش
یکی از نمایندگیهاش هم گفت کلا ال سی دی ها رو داره از رده تولید خارج میکنه
پس من مجبورم برم سراغ 46EX500 سونی نظر شما چیه ؟

-من هفته قبل هم براي يكي از دوستان تهيه كرديم توي بازار كم بود ولي ميشه گير اورد
-به نظر شخصي من ارزش پي گيري و جستجو داره اين پنل

---------- Post added at 09:46 PM ---------- Previous post was at 09:44 PM ----------

???//
بين اين سه مدل ال جي كه ال اي دي هستن نظرتون چيه؟
47LED4700

46C5550‎

47LED5400

-c5550 كه يكي از مدل هاي سامي هست
-توي اين رنج اختلاف هاي كمي وجود داره تنها به نظر من سليقه شما در طراحي وبرند و امكانات ميتونه تعيين كننده باشه در خريد

hamed8470
21-02-2011, 21:59
با تشکر از همه کسانی که من رو همراهی کردند مخصوصا جناب t_tanhayam ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

==========

با تشکر
سلام دوست عزيز نمايندگيهاي سوني معمولا تست 3d دارند من 10 روز پيش سوني سنتر نبش خيابان جمهوري ديدم نمايندگي بزرگيه هم از وليعصر و هم از جمهوري ورودي داره انتهاي فروشگاه گذاشته ولي vt20 پانا با گارانتي كمه يه نمايندگي بعد از ساختمان الومينيم به سمت پل داره اگه تو اين چند وقت بر نداشته باشه موفق باشيد

dooste.man83
21-02-2011, 23:25
دوستان یک سوال داشتم من آنتن برقی دارم واسه تلویزیون ایران و چاره ای هم جز استفاده از آنتن برقی ندارم چون باید از دو تا خروجی که میده استفاده کنم واسه دو تلویزیون
می خواستم بدونم آنتن برقی مشکلی رو واسه تلویزیون هایی که گیرنده دیجیتال داخلی دارن ایجاد نمیکنه؟ آخه شنیدم میگن بهتره استفاده نشه اما من یک دونه گیرنده دیجیتال x.vision دارم که به آنتن برقی هم وصله هیچ مشکلی هم نداشته بنظرتون واسه تلویزیونی که خودش گیرنده دیجیتال داره مشکلی ایجاد نمیکنه آنتن برقی؟...ممنون

t_tanhayam
22-02-2011, 00:30
دوستان یک سوال داشتم من آنتن برقی دارم واسه تلویزیون ایران و چاره ای هم جز استفاده از آنتن برقی ندارم چون باید از دو تا خروجی که میده استفاده کنم واسه دو تلویزیون
می خواستم بدونم آنتن برقی مشکلی رو واسه تلویزیون هایی که گیرنده دیجیتال داخلی دارن ایجاد نمیکنه؟ آخه شنیدم میگن بهتره استفاده نشه اما من یک دونه گیرنده دیجیتال x.vision دارم که به آنتن برقی هم وصله هیچ مشکلی هم نداشته بنظرتون واسه تلویزیونی که خودش گیرنده دیجیتال داره مشکلی ایجاد نمیکنه آنتن برقی؟...ممنون

-جالب بدوني منطقه ما بدون انتن بوستر دار نميتونه شبك هاي سري دوم رو يعني جام جم و..... رو بگيره و حتما بايد از انتن هاي بوستر دار استفاده كنم
-در ضمن خروجي 2 تا رو من مشكل دارم براي فركانس دوم مشكل داره همزمان

dooste.man83
22-02-2011, 00:38
-جالب بدوني منطقه ما بدون انتن بوستر دار نميتونه شبك هاي سري دوم رو يعني جام جم و..... رو بگيره و حتما بايد از انتن هاي بوستر دار استفاده كنم
پس دوست خوبم مشکلی نیست دیگه؟
ماله من خدا رو شکر کیفیت دوتاش خوبه

GOOGO
22-02-2011, 00:38
سلام

چرا پست میزارم نمیگذارید نمایش داده بشه ؟

t_tanhayam
22-02-2011, 00:42
پس دوست خوبم مشکلی نیست دیگه؟
ماله من خدا رو شکر کیفیت دوتاش خوبه

-نه بهيچ وجه مشكي نيست
لذتش وببرين :8:

t_tanhayam
22-02-2011, 00:52
با سلام
یه سوال فوری داشتم .

من تقریبا فرق بین lcd و led رو میدونم و تا اونجایی که شنیدم فرق چندانی تو کیفیت تصویر با هم ندارند. ( بر ما مصرف برق مهم نیست)
البته شنیده بودم شاید یه کم روشن تر باشه ولی امروز توی مشخصات LCD 46c685 Samsung دیدم که کنتراست 1 به 240000 هست و قصد خرید این تلویزیون رو داشتم منتها وقتی کنتراست LED های سامسونگ رو دیدم چشام چهارتا شد !!!! مثلا 1 به 3000000 !!!!!!!!

آیا انقدر تفاوت دارن در روشنایی ؟ یعنی ال ای دی 10 برابر روشن تر از ال سی دی هست ؟!!!!!!
و اینکه درست فکر میکردم که کیفت تصویر ال ای دی و ال سی دی آنچنان فرقی با هم ندارند ؟
(فردا قصد خرید یک ال سی دی سامسونگ دارم 46c685 )
ممنون میشم سریعتر من رو راهنمایی کنین.

-در مورد تفاوت ها وشباهت ها :

-در مورد اعداد وارقام اعلامي از سمت شركتهاي مختلف توصيه دوستانه (زياد جدي نگيريد )
-ولي به هر صورت تصاوير led ‌ها روشن تر ورنگ ها كمي زنده تر هستند(منتها نه به اين مقدار مورد نظر شما)
و همينطور مصرف انرژي كمتر
-مشكلات مربوط به خودشون رو هم دارند
-مثل صداي ضعبف تر نسبت به lcd ‌ها -يكنواخت نبودن بك لايت ونوردهي در پنل -ابري شدن و...
-به نظر من توي رنج قيمتي شما بهترين انتخاب c695 هست

panther99
22-02-2011, 01:04
آقا بهترین LCD که میشه در حال حاضر با 1 میلیون خرید چه مارک و مدلی هست ؟؟؟ ممنون .

mazdakxp
22-02-2011, 01:04

ممنون

دوست عزیز ازخریدت راضی هستی چون من هم درصدد خرید این مدل هستم

GOOGO
22-02-2011, 01:21
سلام

lcdسامسونگ داشتم که براثر ضربه ای که بچه ها زدن پنل کامل سوخت حالا قصد خرید TV ای دارم که اگه ضربه بخوره

خراب نشه ضمنا کیفیت تصویر و امکانات خوبی داشته باشه قیمتش هم بین 1تا 1.2باشه

از lcd ال جی سینگل لایر و پلاسمای پاناسونیک مثل x20و پلاسمای ال جی کدام بهتره اگه برند و مدل دیگه ای میشناسید

نظر بدید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کسی نیست راهنمائی بده ؟

koh
22-02-2011, 07:25
سلام
آنتن بوستر دار چی است اگه می شه یک عکس از آن بگذارید
در ضمن من می خواهم یک آنتن خوب بخرم
شما چه مدلی را پیشنهاد می کنید و قیمت آن چند است
ممنون

dooste.man83
22-02-2011, 07:47
دوستان تو تنظیم تیونر دیجیتال تو ex700 سونی برای فعال بودنش یا باید رو سنگاپور باشه یا استرالیا حالا سوالم اینه که هر دو مثل هم هستند یعنی فرقی نداره؟ و سنگاپور هم زبان انگلیسی داره؟ و سوال دیگه اصلا به نظرتون آپدیت کردنش لازمه یا نه؟ چون یکی دو نفر نوشتن کیفیت تصویر بعد آپدیت اومده پایین یکم ترسیدم گفتم از اساتید بپرسم ... ممنون

t_tanhayam
22-02-2011, 10:36
سلام
آنتن بوستر دار چی است اگه می شه یک عکس از آن بگذارید
در ضمن من می خواهم یک آنتن خوب بخرم
شما چه مدلی را پیشنهاد می کنید و قیمت آن چند است
ممنون

-عزيز همين انتن هايي كه تقويت كننده دارند يا به اصطلاح گردان هستند
-ماركهايي مثل هاني -سيماران توي مشهد خوب جواب ميده (18-25)

---------- Post added at 10:33 AM ---------- Previous post was at 10:30 AM ----------

دوستان تو تنظیم تیونر دیجیتال تو ex700 سونی برای فعال بودنش یا باید رو سنگاپور باشه یا استرالیا حالا سوالم اینه که هر دو مثل هم هستند یعنی فرقی نداره؟ و سنگاپور هم زبان انگلیسی داره؟ و سوال دیگه اصلا به نظرتون آپدیت کردنش لازمه یا نه؟ چون یکی دو نفر نوشتن کیفیت تصویر بعد آپدیت اومده پایین یکم ترسیدم گفتم از اساتید بپرسم ... ممنون

-خوب يكبار امتحان كنيد احتمالا هر دو زبان رو دارند
-در مورد اپديت هم اينطور نيست مطمئن باشيد كيفيت پايين نمياد
-ولي توصيه ميكنم زياد با اپديت فكر نكنيد

---------- Post added at 10:34 AM ---------- Previous post was at 10:33 AM ----------

آقا بهترین LCD که میشه در حال حاضر با 1 میلیون خرید چه مارک و مدلی هست ؟؟؟ ممنون .

در اندازه هاي 37 با قيمت شما :

samsung 37c650
lg 37ld650

---------- Post added at 10:36 AM ---------- Previous post was at 10:34 AM ----------

سلام

lcdسامسونگ داشتم که براثر ضربه ای که بچه ها زدن پنل کامل سوخت حالا قصد خرید TV ای دارم که اگه ضربه بخوره

خراب نشه ضمنا کیفیت تصویر و امکانات خوبی داشته باشه قیمتش هم بین 1تا 1.2باشه

از lcd ال جی سینگل لایر و پلاسمای پاناسونیک مثل x20و پلاسمای ال جی کدام بهتره اگه برند و مدل دیگه ای میشناسید

نظر بدید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کسی نیست راهنمائی بده ؟

-خوب پلاسماها اكثرا لايه محافظ دارند :

lg pj650
samsung ps-c475

argu
22-02-2011, 10:47
40nx700 یا 46ex710 کدوم رو بگیرم بهتره.
ارزش داره 400 تومان پول گارنتی رو بدم؟
در مورد خرید این دو مدل از بانه راهنمایی خاصی و یا نکته خاصی به ذهن دوستان نمی رسه که باید به اون دقت کنم..
مثلا ساخت کجا بودن.
داشتن دانگل usb و موارد دیگر.

sound.vision
22-02-2011, 12:14
یه نقدی از Sony Ex710 پیدا کردم گفتم بگذارم اینجا شاید بکار یه نفر دیگه هم بیاد. (البته از اینکه سایت نقد کننده چقدر معتبر هست یا نه من چیزی نمی دونم)...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر ضمن اگه شما هم مثل من دنبال EX720 هستین باید بگم چندتا نمایندگی زنگ زدم گفتن که ندارن...یحتمل بعد از عید وارد بشه! یه چیزی که تو این نقدها کمتر بهش توجه می شه این که از کیفیت و حجم صدا تلویزیون و اسپیکرهاش اصلا صحبتی نمی کنند چون با توجه به قطر کم این EX710 نگرانم که صدای خیلی جالبی نده!

راستی یه سوال؟؟؟
آیا تلویزیون هایی که در شهرهای مرزی به فروش می رسند از نظر ورژن و سطح امکانات وضعیت بهتری دارند؟ نسبت به کالاهای دارای گارانتی؟(ظاهرا بعضی از امکانات تی وی ها که به صورت رسمی وارد کشور می شن حذف شده)

اینم لینک EX720

t_tanhayam
22-02-2011, 12:49
-در مورد سايت زياد نميشه روش حساب كرد (نسبت به سايت هايي كه معتبر هست نقدهاشون)
-در مورد Ex720 هم كه جز سري هاي 2011 هست هم بايد چند ماهي صبر كنيد
-در مورد صدا هم نازك شدن واقعا در بيشتر مدل هايي كه ديدم صدمه زده به صدا (از نظر من )
-در مورد محصولات اون بري هم اگر اروپايي باشند ميشه روي امكاناتشون حساب كرد (براي اسيايي ها چيز قابل توجي نيست)

sound.vision
22-02-2011, 13:12
-در مورد سايت زياد نميشه روش حساب كرد (نسبت به سايت هايي كه معتبر هست نقدهاشون)
-در مورد Ex720 هم كه جز سري هاي 2011 هست هم بايد چند ماهي صبر كنيد
-در مورد صدا هم نازك شدن واقعا در بيشتر مدل هايي كه ديدم صدمه زده به صدا (از نظر من )
-در مورد محصولات اون بري هم اگر اروپايي باشند ميشه روي امكاناتشون حساب كرد (براي اسيايي ها چيز قابل توجي نيست)

تا حالا دیدیت که جنس اروپایی هم اونور پیدا بشه؟ (چون قاعدتا هرچی هم اینجا بیاد از همین کشورهای اطراف ما هستن دیگه اون ها هم که همگی آسیایی هستن...پس نباید انتظار امکانات اروپایی داست...درسته؟)

t_tanhayam
22-02-2011, 13:21
تا حالا دیدیت که جنس اروپایی هم اونور پیدا بشه؟ (چون قاعدتا هرچی هم اینجا بیاد از همین کشورهای اطراف ما هستن دیگه اون ها هم که همگی آسیایی هستن...پس نباید انتظار امکانات اروپایی داست...درسته؟)

-بله ورژن هاي اروپايي پيدا ميشد البته در زماني كه من دنبال hdtv بودم
-بله همينطوره منتها خوب باز هم تفاوت هايي هست حداقل در مورد ----t در بعضي سري ها وبرندها

zehneziba11
22-02-2011, 15:09
سلام به همه اساتید

قصد خرید LCD دارم ،بودجه که دارم حدود 1200000 تومان هستش
چند تا راهنمایی میخواستم
1-tv های 42" ایا سامسونگ و سونی وجود داره..؟
2-شما با توجه به بودجه من چه پیشنهادی میدین ...
نظرتون در مورد مدل LG 42 CD660 چیه...؟
لطف کنید در مورد پورت HDMI توضیح دهید به چه کاری میاد

ممنون میشم به همه سوالات پاسخ دهید ، قصد دارم طی یکی دو روز آینده بخرم
باتشکر:40:

poonel
22-02-2011, 15:38
جشنواره نوروزی LG برای سال 90

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

t_tanhayam
22-02-2011, 15:39
سلام به همه اساتید

قصد خرید LCD دارم ،بودجه که دارم حدود 1200000 تومان هستش
چند تا راهنمایی میخواستم
1-tv های 42" ایا سامسونگ و سونی وجود داره..؟
2-شما با توجه به بودجه من چه پیشنهادی میدین ...
نظرتون در مورد مدل LG 42 CD660 چیه...؟
لطف کنید در مورد پورت HDMI توضیح دهید به چه کاری میاد

ممنون میشم به همه سوالات پاسخ دهید ، قصد دارم طی یکی دو روز آینده بخرم
باتشکر:40:

-سوني وسامي توي led -lcd ها پنل هاي 40 دارند نه 42
-منتها سامي توي پنل هاي پلاسما 42 داره
-در مورد ld660 هم گزينه بسيار خوبيه و يكي از بهترين انتخاب هايي كه ميتونيد توي اين رنج قيمتي داشته باشين
-در مورد پورت hdmi هم خوب اكثر وسايل و پلير ها كه براي hdtv ‌ها ساخته ميشن الان اين پورت رو دارند
-hd media player-dvd-blueray-reciver ,...

zehneziba11
22-02-2011, 17:20
-سوني وسامي توي led -lcd ها پنل هاي 40 دارند نه 42
-منتها سامي توي پنل هاي پلاسما 42 داره
-در مورد ld660 هم گزينه بسيار خوبيه و يكي از بهترين انتخاب هايي كه ميتونيد توي اين رنج قيمتي داشته باشين
-در مورد پورت hdmi هم خوب اكثر وسايل و پلير ها كه براي hdtv ‌ها ساخته ميشن الان اين پورت رو دارند
-hd media player-dvd-blueray-reciver ,...

دوست و استاد عزیز،ببخشید بازم میخواستم راهنماییم کنید

من میخوام حتما پنل انتخابیم 42"باشه
TV LCD پیشنهادیتون که از کنتراست بالایی برخوردار و ظاهر خوبی داشته باشه کدوم مارک و مدل هست ...؟البته گارانتی هم فراموش نشه

با توجه به بودجه بنده:46:

بازم ممنون:11:

t_tanhayam
22-02-2011, 17:22
دوست و استاد عزیز،ببخشید بازم میخواستم راهنماییم کنید

من میخوام حتما پنل انتخابیم 42"باشه
TV LCD پیشنهادیتون که از کنتراست بالایی برخوردار و ظاهر خوبی داشته باشه کدوم مارک و مدل هست ...؟البته گارانتی هم فراموش نشه

با توجه به بودجه بنده:46:

بازم ممنون:11:

-بهترن گزينه براي شما با وجود امكانات و كنتراست و مشخصات مورد نظر شما پنل lg 42ld650 هست

hamed987
22-02-2011, 18:40
من قصد خرید سامسونگ 6900 رو دارم.
الان v20 پاناسونیک رو هم دیدم که هم قیمت هستند. حالا می خوام بدونم مدل گارانتی دارش با غیر گارانتیش چه فرقی می کنه؟؟
غیر گارانتیش مخصوص اروپا هست؟ که میشه ضبط هم کرد؟ wifi و ----t داره؟ دقیقا چه فرمت هایی رو میتونه پخش کنه؟

t_tanhayam
22-02-2011, 19:12
من قصد خرید سامسونگ 6900 رو دارم.
الان v20 پاناسونیک رو هم دیدم که هم قیمت هستند. حالا می خوام بدونم مدل گارانتی دارش با غیر گارانتیش چه فرقی می کنه؟؟
غیر گارانتیش مخصوص اروپا هست؟ که میشه ضبط هم کرد؟ wifi و ----t داره؟ دقیقا چه فرمت هایی رو میتونه پخش کنه؟

-اگر مدل s گير بياريد ----t داره
-واي فاي هيچ كدوم از اين دو مدل ندارند

-فرمتهاي كمي (بايد به فكر خريد يك hd media player باشي )

AVCHD/DivXHD/SD-Video/JPEG/MP3/AAC

hamed987
22-02-2011, 19:36
v20 مدل s در نمایندگی ها وجود داره؟؟ میشه باهاش ضبط کرد؟؟

t_tanhayam
22-02-2011, 20:13

-حامد جان شما توي نمايندگي ها v20r رو ميتونيد تهيه كنيد
-من نميدونم اين ركورد چي داره كه اينقدر دوستان علاقمند هستند ؟(نه عزيز قابليت pvr نداره)

dooste.man83
22-02-2011, 22:10
سلام به دوستان و مخصوصا جناب t_tanhayam که نباشن تاپیک های این بخش بسته میشه چون جز ایشون کمتر کسی پیدا میشه که جواب سوالات دیگران رو بده
من از بانه واسم 52ex700 رو آوردن امروز و راضی هستم همه چیش خوبه و دانگل wifi هم جدا تهیه کردم براش حالا network رو براحتی شناخت اما مساله اینه که این مدل به صورت دستی آپدیت نمیشه و حتما باید اتوماتیک آپدیت شه بعد چند روز ؟ ( البته منظورم بجز usb هستش)
این دانگلش به pc هم میخوره واسه استفاده ؟
کاهش دهنده های نویز به صورت پیش فرض خاموش هستن ... باید روشنشون کنم یا نه؟
ممنون جناب t_tanhayam چون میدونم بازم شما پاسخ میدید به هم

moosh2
22-02-2011, 22:14
من هفته قبل از نمایندگی پانلسونیک بلوریان در جمهوری 42v20 s با گارانتی گرفتم 1.700 که کارت جایزه 50 تومنی هم گرفتم یعنی برایم 1.650 تمام شد.چون به تعداد خیلی کم داشت جالب بود که فقط یکی از فروشنده های ان از موجود بودن این مدل در انبار اطلاع داشت.

t_tanhayam
22-02-2011, 22:36
سلام به دوستان و مخصوصا جناب t_tanhayam که نباشن تاپیک های این بخش بسته میشه چون جز ایشون کمتر کسی پیدا میشه که جواب سوالات دیگران رو بده
من از بانه واسم 52ex700 رو آوردن امروز و راضی هستم همه چیش خوبه و دانگل wifi هم جدا تهیه کردم براش حالا network رو براحتی شناخت اما مساله اینه که این مدل به صورت دستی آپدیت نمیشه و حتما باید اتوماتیک آپدیت شه بعد چند روز ؟ ( البته منظورم بجز usb هستش)
این دانگلش به pc هم میخوره واسه استفاده ؟
کاهش دهنده های نویز به صورت پیش فرض خاموش هستن ... باید روشنشون کنم یا نه؟
ممنون جناب t_tanhayam چون میدونم بازم شما پاسخ میدید به هم

-بسيار عالي مبارك باشه عزيز :8:
-گاهي اتفاق ميوفته زمان هايي كه دوستان مشغول هستند كمتر فرصت ميكنند تشريف بيارن (ولي ميان...:46:)
-در مورد اپديت تا جايي كه خاطرم هست جداگونه هم اپديت ميشد توي تاپيك ex700 بحثش بود
-فكر نميكنم دانگل براي pc قابل استفاده باشه (مطمئن نيستم)
-اره روشن كنيد خيلي تنظيمات ممكن پيش فرض خاموش باشه (شما جدي نگيرين روشن كنيد ولذتش وببرين )

dooste.man83
22-02-2011, 22:56
ممنون از پاسخت دوست عزیزم فقط چند جا مشکل خوردم به کمکت احتیاج دارم مثل همیشه آقایی کن راهنماییم کن ...واسه آپدیت دستی بجز روش usb من که راهی ندیدم دوستان داده باشن
1-تنظیمات کاهش نویزش کم و زیاد داره رو کدوم بزارم؟
2- این فایل رجیستر divx رو هر کاری کردم از تو سایتش نفهمیدم کجا باید دانلود کنم ... این فایل رو دارین؟
3- امکانات دیگه ی اینترنتش مثل ويدئو اينترنتي هم احتیاج به رجیستری داره؟

t_tanhayam
22-02-2011, 23:09
ممنون از پاسخت دوست عزیزم فقط چند جا مشکل خوردم به کمکت احتیاج دارم مثل همیشه آقایی کن راهنماییم کن ...واسه آپدیت دستی بجز روش usb من که راهی ندیدم دوستان داده باشن
1-تنظیمات کاهش نویزش کم و زیاد داره رو کدوم بزارم؟
2- این فایل رجیستر divx رو هر کاری کردم از تو سایتش نفهمیدم کجا باید دانلود کنم ... این فایل رو دارین؟
3- امکانات دیگه ی اینترنتش مثل ويدئو اينترنتي هم احتیاج به رجیستری داره؟

-در مورد update كه خوب همون روش دانلود مجزا فريمور هست و usb ‌و با شبكه كه بايد متصل به network باشين
-در مورد كاهش نويز هم بستگي داره به خودتون ببينيد چقدر تصوير soft ميشه و تا حدي كه شارپنس خودش رو از دست نده قابل قبول هست وبيشترش نگزارين
-در مورد رجيستري هم توي تاپيكش بود خاطرم نيست دقيقا
-نه براي ساير موارد موردي نداره ونيازي به رجيستر نداره (تا جايي كه اطلاع دارم )
-مباحث رو هم توي تاپيكش دنبال ميكنيم باهم :

-البته اگر وقت دارين تردهاي بسيار خوبي وجود داره :

kasra_masiha
22-02-2011, 23:20
با قیمت 1700 1800 46 اینچ چی پیشنهاد میکنید؟
c650 ؟ اگه موچود نبود چی ؟
c550 خوبه؟ چیش از 650 کمتره؟ نسبت به قیمت ؟
ex500 چی؟
درکل اینا چند درصد باهم اختلاف کیفیتی و امکاناتی دارن؟

لازم نیس 1800 باشه حتما یعنی ارزش در مقابل مبلغ پرداختی مهمه برام
یعنی اگه مثلا c550 با c650 از نطر کیفیت و امکانات اختلاف 10 % باشه ولی از نظر قیمت 20% ترجیح میدم c550 بگیرم .
مگر اینکه تفاوت محسوس و زیاد باشه

dooste.man83
22-02-2011, 23:33
آقا فقط یک سوال دیگه:
اگه آپدیت کنم زبان فارسیش که نمیپره؟

t_tanhayam
23-02-2011, 00:09
آقا فقط یک سوال دیگه:
اگه آپدیت کنم زبان فارسیش که نمیپره؟

-نه عزيز تا امروز كه من نديدم HDTV با اپديت زبان فارسي بپره (البته دقيقا مدل و اندازه وريجن ها رو دقت كن )
-نياز هم به اپديت نيت واقعا (جدي ميگم)

---------- Post added at 12:09 AM ---------- Previous post was at 12:04 AM ----------

با قیمت 1700 1800 46 اینچ چی پیشنهاد میکنید؟
c650 ؟ اگه موچود نبود چی ؟
c550 خوبه؟ چیش از 650 کمتره؟ نسبت به قیمت ؟
ex500 چی؟
درکل اینا چند درصد باهم اختلاف کیفیتی و امکاناتی دارن؟

لازم نیس 1800 باشه حتما یعنی ارزش در مقابل مبلغ پرداختی مهمه برام
یعنی اگه مثلا c550 با c650 از نطر کیفیت و امکانات اختلاف 10 % باشه ولی از نظر قیمت 20% ترجیح میدم c550 بگیرم .
مگر اینکه تفاوت محسوس و زیاد باشه

-ميشه گفت همرده هاي C650 ميتونه LG LD650 , SONY EX500 باشه
-در مرحله بعد C550
-خوب كنتراست پايين تر و پنل 50 هرتز بودن -نداشتن تيونر ديجيتال...C550 رو گزينه بعد ميكنه
-اگر يك كاربر با استفاده هاي نرمال خونگي هستين شايد اين اختلاف قيمت توجيهي نداشته باشه (جز نداشتن ----T)

mjd323232
23-02-2011, 00:21
باسلام
با کلی وسواس چند تا مدل انتخاب کردم ، حالا اصلا نمیدونم کدومو انتخاب کنم خواهشا راهنمایی کنین - برای من کیفیت تصویر از همه چیز مهمتره
1- 46 ex 710
2- 46 6960 sum
3- 47 lg sl 900
اگه مورد بهتری هم بنظر تون میرسه بهم بگین قیمت هم تا 1800
ممنون

mjd323232
23-02-2011, 00:39
سلام
من میخواستم در مورد تفاوت و مقایسه این چند مدل راهنماییم کنین - همه 46 هستن وآخری 47 -- برام کیفیت تصویر خیلی مهمه لطفا بهترینشون رو پیشنهاد کنین
1- سونی ex710
2- سامسونگ 6960
3- ال جی هم خودتون معرفی کنین ( خودم نظرم روی sl900 هستش )
ممنون

kasra_masiha
23-02-2011, 01:37
این تیونر دیجیتال فقط به درد شبکه های داخلی میخوره دیگه نه؟ ربطی به کیفیت کلی نداره که؟ ال جی هم قیمت ایناست؟
اختلاف اینا رو به درصد نگفتین؟ کدوم بهتره . چند درصد ؟ از لحاظ کیفیت تصویر امکانات.ممنون

esyo
23-02-2011, 06:31
سلام
دوستان در چشنواره سونی برای خرید 46nx710 چیزی هدیه نمی دن؟یا تخفیف نمیدن؟
من رفتم نمایندگی گفت هیچ چیز هدیه نداره!
این سخن سایت سونی هست:
با خرید تلویزیون سه بعدی HX800 یک عدد سینمای خانگی 3D Blu-ray، سه عدد فیلم 3D Blu-ray و دو عدد عینک 3D هدیه دریافت نمایید.

یک سوال دیگه:
چطور بفهمم تلویزیونی که خریدم قبلا پشت ویترینی بوده یا نه؟(منظورم این هست که کارکرده هست یا نه)

ab2reza1360
23-02-2011, 09:03
با سلام خدمت دوستان عزیز و اساتید
حدود 20صفحه از این تاپیک رو خوندم اما به نتیجه قطعی نرسیدم. خواسته های من از یک TV شامل این گزینه هاست:
1- 42 اینچ با توجه به مساحت محل نصب
2- کیفیت تصویر بی نظیر با زاویه دید زیاد
3- اثر کم بازتاب نور خورشید(چون جایی نصبش میکنیم نور خورشید زیاد داره و دقیقا از پشت بهش میتابه)
4- داشتن USB و ساپورت اکثر فرمتهای تصویری
5- حداکثر بودجه 1میلیون و 200 تا 300
6- شاید جای این سوال اینجا نباشه اما سینما خانواده چی ÷یشنهاد می کنین که با این TV مچ باشه(حداکثر همون 200 تومن)اصلا خریدش لازمه یا یه DVD Player باهاش بگبرم(چه مدلی)
ممنون از وقتی که میذارید و راهنماییهای ارزندتون

سلامي دوباره
بچه ها من اين پست رو قبلا گذاشته بودم و چند نفر لطف كردن اين دو مدل رو بهم معرفي كردن:
-samsung c650
-lg ld650
راستش من دوستم نمايندگي LG‌ داره و بصورت اقساط بهم ميده اما متاسفانه 650 تموم كرده و تا بعد از عيد نمياره:41:
حالا غير اين مدل چيز ديگه اي تو برند LG‌نيستش كه متناسب با اونايي بالا گفتم باشه؟
آيا واقعا خريد ساير برندا ارجحيت داره به LG؟
ممنون از راهنمايياتون، پيشاپيش

t_tanhayam
23-02-2011, 10:13
باسلام
با کلی وسواس چند تا مدل انتخاب کردم ، حالا اصلا نمیدونم کدومو انتخاب کنم خواهشا راهنمایی کنین - برای من کیفیت تصویر از همه چیز مهمتره
1- 46 ex 710
2- 46 6960 sum
3- 47 lg sl 900
اگه مورد بهتری هم بنظر تون میرسه بهم بگین قیمت هم تا 1800
ممنون

-والا با sl900 من شخصا زياد موافق نيستم وبه نظرم سري هاي lh90 بمراتب بهتر هست
-دو مدل ديگه هم خوب يك جورايي ميشه گفت همرده هستند
-تفاوت در طراحي وبرند وهمينطور امكانات شايد بتونه كمكتون كنه در خريد
-در برند ال جي هم شايد 7600 توي اين محدوده قيمتي گزينه خوبي باشه

---------- Post added at 10:13 AM ---------- Previous post was at 10:09 AM ----------

این تیونر دیجیتال فقط به درد شبکه های داخلی میخوره دیگه نه؟ ربطی به کیفیت کلی نداره که؟ ال جی هم قیمت ایناست؟
اختلاف اینا رو به درصد نگفتین؟ کدوم بهتره . چند درصد ؟ از لحاظ کیفیت تصویر امکانات.ممنون

-همينطوره براي دريافت شبكه هاي ديجيتال هست -نه ربطي نداره
-ارهال جي هم هم قيمت هست با مدل هاي مد نظر شما
-والا % دادن بر ميگرده به تعريف ونياز شما از پنل گاهي نداشتن ----t براي يك استفاده كننده شايد 30% مهم باشه ولي براي يكي ديگه 0% همينطور Usbو.....
-توي مدل هاي انتخابي شما از هر لحاظ C650 بهترين گزينه ممكن هست

t_tanhayam
23-02-2011, 10:26
سلام
دوستان در چشنواره سونی برای خرید 46nx710 چیزی هدیه نمی دن؟یا تخفیف نمیدن؟
من رفتم نمایندگی گفت هیچ چیز هدیه نداره!
این سخن سایت سونی هست:
با خرید تلویزیون سه بعدی HX800 یک عدد سینمای خانگی 3D Blu-ray، سه عدد فیلم 3D Blu-ray و دو عدد عینک 3D هدیه دریافت نمایید.

یک سوال دیگه:
چطور بفهمم تلویزیونی که خریدم قبلا پشت ویترینی بوده یا نه؟(منظورم این هست که کارکرده هست یا نه)

-در مورد جشنواره كه خوب بايد خبرها رو دنبال كنيد واطلاعيه ها رو :

-در مورد ساعت كاركرد در تاپيك سوني ex700 يا nx 700 بود صحبت هايي بود (خاطرم نيست)

---------- Post added at 10:26 AM ---------- Previous post was at 10:24 AM ----------

سلامي دوباره
بچه ها من اين پست رو قبلا گذاشته بودم و چند نفر لطف كردن اين دو مدل رو بهم معرفي كردن:
-samsung c650
-lg ld650
راستش من دوستم نمايندگي LG‌ داره و بصورت اقساط بهم ميده اما متاسفانه 650 تموم كرده و تا بعد از عيد نمياره:41:
حالا غير اين مدل چيز ديگه اي تو برند LG‌نيستش كه متناسب با اونايي بالا گفتم باشه؟
آيا واقعا خريد ساير برندا ارجحيت داره به LG؟
ممنون از راهنمايياتون، پيشاپيش

-من فكر ميكنم با توجه به نيازهاي شما بهترين گزينه همون lg ld660 هست
-متناسب با بالايي از نظر قيمت led 5600 ميشه فكر ميكنم منتها خوب زاوي ديد كمتر -رفلكشن و بازتاب نور بيشتر رو داره
-در مورد برند ال جي كي همچين حرفي زده ؟هميشه يكي از پيشرو ترين وبهترين برند هاي بازار بوده

hamed1282
23-02-2011, 12:27
کدومو پیشنهاد میکنید
سامسونگ سری 5 530
سامسونگ سری 5 565
از نظر گیفیت تصویر و امکانات چه فری با هم دیگه ددارن

ab2reza1360
23-02-2011, 12:34
[-من فكر ميكنم با توجه به نيازهاي شما بهترين گزينه همون lg ld660 هست
-متناسب با بالايي از نظر قيمت led 5600 ميشه فكر ميكنم منتها خوب زاوي ديد كمتر -رفلكشن و بازتاب نور بيشتر رو داره
-در مورد برند ال جي كي همچين حرفي زده ؟هميشه يكي از پيشرو ترين وبهترين برند هاي بازار بوده[/QUOTE]

ممنون داداش
ميگه از 650سايز 47 اينچشو داره، به نظرت اونو بگيرم؟
حالا 200-300 بالاتر تو اين برند چيو پيشنهاد ميكني غير از مي650?
واقعا موندم چه كنم!!:41:

t_tanhayam
23-02-2011, 12:53
کدومو پیشنهاد میکنید
سامسونگ سری 5 530
سامسونگ سری 5 565
از نظر گیفیت تصویر و امکانات چه فری با هم دیگه ددارن

-والا تفاوت ها خيلي كم هست واقعا
-كنتراست كمي متفاوت-طراحي متفاوت فريم

---------- Post added at 12:53 PM ---------- Previous post was at 12:51 PM ----------

ممنون داداش
ميگه از 650سايز 47 اينچشو داره، به نظرت اونو بگيرم؟
حالا 200-300 بالاتر تو اين برند چيو پيشنهاد ميكني غير از مي650?
واقعا موندم چه كنم!!

-اگر بتوني تهيه كني كه به نظر من بهترين گزينه هست توي led و lcd هاي هم رنج قيمت( وحتي بالاتر توي اين برند )
-توي led ها هم le8500 ميتونه بهترين باشه منتها خيلي اختلاف قيمت فاحش هست

anastasi
23-02-2011, 12:59
عزیز شما تا دیروز همینو معرفی میکردی!!
حالا میگی همچین!!!
تا ما خریدیم اخی شد!!! مگه زاویه دید led بهتر نیست!! ما که کلا گیج شدیم!!!

t_tanhayam
23-02-2011, 13:02
عزیز شما تا دیروز همینو معرفی میکردی!!
حالا میگی همچین!!!
تا ما خریدیم اخی شد!!! مگه زاویه دید led بهتر نیست!! ما که کلا گیج شدیم!!!

-بزرگوار ايشون مدل هايي مد نظرشون هست و خيلي براشون مهمه اين مطلب
-زاويه ديد در بين led-lcd ها ميتونه يكسان باشه و در رده هاي بعد پلاسماها قرار ميگيرن(بهترين زاويه ديد)
-بحث مقدار اهميت اون هست ايا واقعا شما در 160 درجه ميشينيد ونگاه ميكنيد به پنل ؟
-در مقايسه با lg ld650 و le5600 مخصوصا رفلكشن باعث ميشه كمي زاويه ديد ضعيف تر بشه
-در صورتيكه led هاي خيلي زيادي هستند بمراتب زاويه ديد بهتري دارند

khansalar
23-02-2011, 15:24
دوستان نظرتون راجبه Sharp 46820M چیه اگه از بانه خرید کنیم -ارزششو داره یا کسی تجربه ای رو اون داره بگه لطفا -خیلی مهمه -میخواستم v20 از بانه بخرم فعلا نیست ولی این مدل موجوده لطفا راهنمایی کنین اگه ضعفی داره بگین

t_tanhayam
23-02-2011, 16:37
دوستان نظرتون راجبه Sharp 46820M چیه اگه از بانه خرید کنیم -ارزششو داره یا کسی تجربه ای رو اون داره بگه لطفا -خیلی مهمه -میخواستم v20 از بانه بخرم فعلا نیست ولی این مدل موجوده لطفا راهنمایی کنین اگه ضعفی داره بگین

-فكر ميكنم بهترين نقد و رويوي كه ازش شده اين باشه :

DarknesSLand
23-02-2011, 17:05
دوستان تلویزیون سونی مدل HX800 وNX710 کدام بهتر هست واسه خرید؟ نقد و رویوی این 2مدل خوندم. نظر شما کدام این 2تا مدل کیفیت بهتری داره؟

dooste.man83
23-02-2011, 18:43
درخشندگی زیاد تصاویر تو LED یا پلاسما به چشم آسیب نمیزنه؟
ممنون

masoud93
23-02-2011, 18:46
سلام.

من می خواستم هدفن رو به تلویزیون وصل کنم ، می خواستم ببینم تبدیل خروجی صدای دیجیتال (optical digital) به 3.5 میلیمتری هست ؟؟؟

اگه هست قیمتش چنده.

dooste.man83
23-02-2011, 18:58
سلام.

من می خواستم هدفن رو به تلویزیون وصل کنم ، می خواستم ببینم تبدیل خروجی صدای دیجیتال (optical digital) به 3.5 میلیمتری هست ؟؟؟

اگه هست قیمتش چنده.
خوده تلویزیون که خروجی 3.5 داره !!!! هدفون هایی هم هست که به خروجی اپتیکال وصل میشه... این تبدیلی هم که میگی اینجا نیست چون دلیلی نداره کسی از همچین چیزی استفاده کنه

masoud93
23-02-2011, 19:09
خوده تلویزیون که خروجی 3.5 داره !!!! هدفون هایی هم هست که به خروجی اپتیکال وصل میشه... این تبدیلی هم که میگی اینجا نیست چون دلیلی نداره کسی از همچین چیزی استفاده کنه

نه ، نداره ...

تلویزیونم فقط اپتیکال داره.

هدفن هم 3.5 هست.

dooste.man83
23-02-2011, 19:15
نه ، نداره ...

تلویزیونم فقط اپتیکال داره.

هدفن هم 3.5 هست.
خیلی جالبه !!!! من همچین چیزی نشنیده بوذم ... شما باید از دیکدر استفاده کنید که قیمت های متفاوتی داره مارک های کریتیو و لاجیتکش رو خودم دیدم اما گرون بود حدود 150 تومن بگردی شاید مارک های دیگه 50 60 تومن پیدا کنی که کیفیتش احتمالا بالا نیست ما به نظرم اگه اینقدر می خوای هزینه کنی یک هدفون با ورودی اپتیکال بگیر ( لاجیتک از این مدل داره و حدود 100 قیمتشه )

1qaz2wsx3edc
23-02-2011, 21:30
سلام خدمت اساتید محترم سایت
تلوزیون ال سی دی 40 اینچ قیمت 1.2الی1.3 چه پیشنهادی می کنید
من خودم ex500 رو در نظر دارم حالا می خواستم ببینم با این بودجه بین برند های پانا و سام چه انتخاب های دیگه ای دارم که از این مدل بهتر باشه و این که مدل cx520 کی وارد بازار میشه و آیا ارزش داره تا عرضه ی اون تو بازار صبر کرد؟
با تشکر.

t_tanhayam
23-02-2011, 22:16
دوستان تلویزیون سونی مدل HX800 وNX710 کدام بهتر هست واسه خرید؟ نقد و رویوی این 2مدل خوندم. نظر شما کدام این 2تا مدل کیفیت بهتری داره؟

-خوب مشخصات متفواتي دارند hx ها پنل هاي 200 هرتز هستند ولي nx710 يك پنل 100 هرتز هست
-به نظر من hx گزينه بهتري هست البته هنوز روي هاي خوبي از nx710 نديدم
-پست زير هم شايد بتونه كمكتون كنه :

---------- Post added at 10:15 PM ---------- Previous post was at 10:12 PM ----------

سلام خدمت اساتید محترم سایت
تلوزیون ال سی دی 40 اینچ قیمت 1.2الی1.3 چه پیشنهادی می کنید
من خودم ex500 رو در نظر دارم حالا می خواستم ببینم با این بودجه بین برند های پانا و سام چه انتخاب های دیگه ای دارم که از این مدل بهتر باشه و این که مدل cx520 کی وارد بازار میشه و آیا ارزش داره تا عرضه ی اون تو بازار صبر کرد؟
با تشکر.

-من فكر ميكنم توي رنج قيمتي شما ميتونيد گزينه هاي زير رو هم در نظر بگيرين :

samsung c650
lg ld650
panasonic u20 هم در برند پاناسونيك
-در مورد مدله اي جديد هم واقعا حساب كتاب نداره (اگر ميتونيد چند ماهي صبر كنيد شايد ..)

---------- Post added at 10:16 PM ---------- Previous post was at 10:15 PM ----------

درخشندگی زیاد تصاویر تو LED یا پلاسما به چشم آسیب نمیزنه؟
ممنون

-خوب اگر فاصله رعايت نشه ممكن اسيب بزنه (ميتونيد مقداري برايتنس رو پايين بياريد)

ali_phd71
23-02-2011, 23:58
با سلام خدمت دوستان
واقعا گیج شدم
نمیدونم چه تلویزیونی بخرم
یکی میگه پلاسما یکی میگه ledموندم چی بخرم
نظر خودم در مورد شارپه دوستان چه نظری دارن به نظر شما پطوره خیلی در موردش کم صحبت شد به نظر شما led هاش چطوره؟میخوام از دبی بگیرم جنس خوب و اصلش گیر میاد؟
کیفیت بالا مصرف کمش و دوام بالاش مهمه همین.ممنون میشم کمک کنید

mjd323232
24-02-2011, 00:26
با سلام

1- من توی یکی از شهرستانهای جنوب هستم و متاسفانه اینجا نمایشگاهی وجود نداره که بتونی tv هارو ببینی و انتخاب کنی -- حالا میخواستم خواهش کنم کسانی که این دو مدل رو دیدن کدومشون طراحی بهتری دارن lg 5600 یا lg 7500

2- میخواستم بدونم مدل 6260 همان c6200ur هستش - فرقش با 6900 چیه - من سایت سامسونگ نکاه کردم همه چیزشون شبیه هم بود فقط رنگشون فرق میکنه و یه اختلاف قیمتی هم دارن البته 6200 ارزونتر هست

3- اقا بین این مدلها کدوم از همه بهتره ( از نظر کیفیت تصویر) و بعدش طراحی من بیشتر صفحات رو خوندم و بین این مدلها موندم که کدومش رو انتخاب کنم LG 5600 / 7500 ----- SUM 6900 / 6200

GOOGO
24-02-2011, 00:51
باسلام

t_tanhayam با تشکر ازاینکه به سوالم پاسخ دادی

یک بار دیگه منت بگذارید واین سوال رانیز پاسخ دهید

از بین lg pj650

samsung ps-c475

ex500سونی

lg lcd 660

x20پانا

کدام بهتره و چرا ضمنا کدام یک از سازنده اصلی الان ارایه میشه مثلا آیا پاناسونیک واقعا پنل ژاپن یا نه ؟

قبلا از راهنماییتون متشکرم

khansalar
24-02-2011, 10:30
مرسی از لینک ولی میخواستم بدونم کسی تجربه ای روی اون داره یا این تی وی رو(Sharp LE46 820M)) خریده ممنون میشم راهنمایی کنین

t_tanhayam
24-02-2011, 10:51
با سلام خدمت دوستان
واقعا گیج شدم
نمیدونم چه تلویزیونی بخرم
یکی میگه پلاسما یکی میگه ledموندم چی بخرم
نظر خودم در مورد شارپه دوستان چه نظری دارن به نظر شما پطوره خیلی در موردش کم صحبت شد به نظر شما led هاش چطوره؟میخوام از دبی بگیرم جنس خوب و اصلش گیر میاد؟
کیفیت بالا مصرف کمش و دوام بالاش مهمه همین.ممنون میشم کمک کنید

-در مورد انتخاب نوع تكنولوژي بستگي به نيازها و سليقه شما داره من فكر ميكنم اين تاپيك كاملا واضح تفاوت ها رو بررسي كرده :

-در مورد شارپ le820 هم خدمت دوستان لينك بررسي ورويو ارايه شد نظر زياد مثبتي در موردش نميبينم :

-علاوه بر اينكه حتي در Cnet هم عنوان ميشه يكي از نكات منفي اون قيمت بالاي اين پنل هست

-اگر سراغ اين برند ميرين وميتونيد هزينه كنيد le920 يكي از بهترين پنل هاي موجود بازار هست

---------- Post added at 10:51 AM ---------- Previous post was at 10:50 AM ----------

مرسی از لینک ولی میخواستم بدونم کسی تجربه ای روی اون داره یا این تی وی رو(Sharp LE46 820M)) خریده ممنون میشم راهنمایی کنین

-پنل جديدي هست وتعداد كمي از دوستان اين مدل رو تهيه كردند ميتونيد مطالبي رو توي تاپيك مربوط به شارپ دنبال كنيد :

t_tanhayam
24-02-2011, 11:02
باسلام

t_tanhayam با تشکر ازاینکه به سوالم پاسخ دادی

یک بار دیگه منت بگذارید واین سوال رانیز پاسخ دهید

از بین lg pj650

samsung ps-c475

ex500سونی

lg lcd 660

x20پانا

کدام بهتره و چرا ضمنا کدام یک از سازنده اصلی الان ارایه میشه مثلا آیا پاناسونیک واقعا پنل ژاپن یا نه ؟

قبلا از راهنماییتون متشکرم

-خواهش ميكنم اختيار دارين
-در مورد مدل هايي كه انتخاب كردين واقعا نميشه نظر قطعي داد همرده هم هستند با تفاوت هاي شايد اندكي و البته چيزي كه ميتونه بهتون كمك كنه شايد طراحي متفاوت علاقه به برند خاصي و يا امكانات پنل باشه
-اگر ميتونيد با كاليبره و تنظيمات رنگ سرو كله بزنيد پنل هاي ال جي قابليت هاي خوبي دارند از اين نظر
-اگر امكانات بهتري ميخواين پنل هاي سامي گزينه هاي بهتري هستند
-در مورد 3 مدل ال سي دي هم به نظر من ld650 گزينه بهتري هست و مقرون به صرفه تر
-شايد اختلاف كنتراست و تصوير در بين مدل ها ي مد نظر شما خيلي كم باشه ولي از نظر امكانات خيلي متفاوت هستند
-در مورد پنل هاي پاني هم مدل هاي خاصي ژاپني هستند و بقيه مربوط به اسياي جنوب شرقي (اطلاع دقيقي ندارم)

t_tanhayam
24-02-2011, 11:11
با سلام

1- من توی یکی از شهرستانهای جنوب هستم و متاسفانه اینجا نمایشگاهی وجود نداره که بتونی tv هارو ببینی و انتخاب کنی -- حالا میخواستم خواهش کنم کسانی که این دو مدل رو دیدن کدومشون طراحی بهتری دارن lg 5600 یا lg 7500

2- میخواستم بدونم مدل 6260 همان c6200ur هستش - فرقش با 6900 چیه - من سایت سامسونگ نکاه کردم همه چیزشون شبیه هم بود فقط رنگشون فرق میکنه و یه اختلاف قیمتی هم دارن البته 6200 ارزونتر هست

3- اقا بین این مدلها کدوم از همه بهتره ( از نظر کیفیت تصویر) و بعدش طراحی من بیشتر صفحات رو خوندم و بین این مدلها موندم که کدومش رو انتخاب کنم LG 5600 / 7500 ----- SUM 6900 / 6200

-در مورد سري هاي led ال جي طراحي هاشون زياد متفاوت نيست ولي 7600 طراحي شيك تري داره

-مسلما هر چي مدل بالاتر ميره ميتونه گزينه بهتري باشه چون معمولا از نظر مشخصات ارتقايي پيدا ميكنه (منتها بايد ديد چقدر به اندازه افزايش قيمت ارتقا كيفيت پيدا ميكنه)

-در مورد c6200 =c6260 هردو يك مدل هستند

-c6900 علاوه بر طراحي متفاوت (-كنتراست بيشتر .بلك لول بهتر . امكانات بيشتر و precision dimming كه ابري شدن رو كمتر ميكنه )

-در مورد انتخاب وطراحي خوب ميدوني كه سليقه ها متفاوت هستند بايد خودتون مقايسه كنيد (از نظر من C6900 گزينه بهتري هست )

mjd323232
24-02-2011, 13:29
اقا شرمنده خیلی سوال کردم

من امروز خونه یکی از دوستام مدل c6200 سامی رو دیدم رنگش خیلی خوب بود فقط یه چیزی که خیلی تو ذوقم زد این بود که روی شبکه های داخلی مثلا شبکه دو یا خبر وقتی مجری صورتش رو حرکت میداد تصویر صورتش مات میشد و زمانی که مستقیم توی دوربین نگاه میکرد و بدون حرکت بود کیفیت تصویر ( تمام جزئیات صورتش ) عالی بود -- متاسفانه شبکه ای فوتبال نداشت ببینم در صحنه های سریع چطوری عمل میکنه ------
حالا میخواستم بدونم مدل 6900 که شما پیشنهاد میدین این مشکل رو نداره یا این حالت توی همه led ها وجود داره

P.30.MAN
24-02-2011, 15:19
سلام.
آیا سایتی وجود داره که بشه توش تلوزیونها از برندهای مختلف رو باهم مقایسه کرد و اونها رو بررسی کرده باشه ؟؟؟

t_tanhayam
24-02-2011, 16:45
سلام.
آیا سایتی وجود داره که بشه توش تلوزیونها از برندهای مختلف رو باهم مقایسه کرد و اونها رو بررسی کرده باشه ؟؟؟

-بله عزيز وجود داره :

ali_phd71
24-02-2011, 16:51
-در مورد انتخاب نوع تكنولوژي بستگي به نيازها و سليقه شما داره من فكر ميكنم اين تاپيك كاملا واضح تفاوت ها رو بررسي كرده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید-در مورد شارپ le820 هم خدمت دوستان لينك بررسي ورويو ارايه شد نظر زياد مثبتي در موردش نميبينم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید-علاوه بر اينكه حتي در Cnet هم عنوان ميشه يكي از نكات منفي اون قيمت بالاي اين پنل هست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید-اگر سراغ اين برند ميرين وميتونيد هزينه كنيد le920 يكي از بهترين پنل هاي موجود بازار هست

---------- Post added at 10:51 AM ---------- Previous post was at 10:50 AM ----------

-پنل جديدي هست وتعداد كمي از دوستان اين مدل رو تهيه كردند ميتونيد مطالبي رو توي تاپيك مربوط به شارپ دنبال كنيد :

دوست عزیز خیلی ممنون که منو راهنمایی کردید.
خوب اگه شما جای من مبودی چه مدلی رو انتخاب میکردی؟

a.a1371
24-02-2011, 17:01
یه تلویزیون میخواستم در حدوده 1500~2
کیفیت تصویر برام خیلی مهمه
سایز هم 46 به بالا
چه برندی و چه مدلی رو پیشنهاد میکنین ؟
( خودم نظرم neo pdp هست ... اگه از این سری باشه بهتره.)
در کل نظرتون ؟ :31:

t_tanhayam
24-02-2011, 17:03
یه تلویزیون میخواستم در حدوده 1500~2
کیفیت تصویر برام خیلی مهمه
سایز هم 46 به بالا
چه برندی و چه مدلی رو پیشنهاد میکنین ؟
( خودم نظرم neo pdp هست ... اگه از این سری باشه بهتره.)
در کل نظرتون ؟ :31:

-در اين صورت بهترين گزينه موجود v20 هست (بدون شك)

mojtaba2321
24-02-2011, 17:21
یه سوالی برای دوستای من وجود داره که من نتونستم بهشون جواب بدم
اینکه چرا led خوبه و چرا اکثرا میگن سامسونگ؟

a.a1371
24-02-2011, 18:08
-در اين صورت بهترين گزينه موجود v20 هست (بدون شك)

از چه برندی ؟ ( زیاد آشنا نیستم :31: )

afshin49
24-02-2011, 19:02
از چه برندی ؟ ( زیاد آشنا نیستم :31: )
سلام
با عرض خسته نباشید و تشکر از زحمات بی دریغ و راهنمائی های دلسوزانه ابی جان(استاد t-tanhayam) .
منظور پلاسمای پاناسونیک v20 هست که دو سایز 42 و 50 اینچ داره:46:

t_tanhayam
24-02-2011, 20:26
دوست عزیز خیلی ممنون که منو راهنمایی کردید.
خوب اگه شما جای من مبودی چه مدلی رو انتخاب میکردی؟

-شما قيمت مورد نظر؟اينچ دلخواهتون ؟علاقه به برندي اگر دارين ؟ كارايي وسورس هاتون رو بفرماييد تا بهتر راهنماييتون كنيم

t_tanhayam
24-02-2011, 20:33
یه سوالی برای دوستای من وجود داره که من نتونستم بهشون جواب بدم
اینکه چرا led خوبه و چرا اکثرا میگن سامسونگ؟

-بيشتر بحث ديزاين وطراحي هست چيزي كه براي خيلي از يوزرهاي خونگي مهمه (شايد مهمترين عامل )
-مصرف انرژ كمتر - كنتراست بهتر -رنگ هاي كمي سير تر و شاداب تر ...
-البته در يكنواخت بودن نوردهي مشكلايت دارند (edge led ) صداي ضعيف تر -قيمت بالا و...

-نخير اين طور نيست همه برندهاي مدل هاي خوش قيمت وپر فروشي دارند :

sony ex700/710
samsung c6900/6200
panasonic d25
sharp le700
lg le 5600/7600/8600

ali_phd71
24-02-2011, 22:15
-شما قيمت مورد نظر؟اينچ دلخواهتون ؟علاقه به برندي اگر دارين ؟ كارايي وسورس هاتون رو بفرماييد تا بهتر راهنماييتون كنيم

خیلی ممنون که شما به سوالات ما پاسخ میدید
والا ما میخوایم بدیم از دبی برامون بیاریم با توجه به قیمت اونجا تاسقف 1.500 و1.800 باشه.اینچش 40 و 42 و مناسبه.والا در مورد برندا حرفای زدو نقیض زیادی شنیدم یکی از دوستام میگفت سامسونگ نگیر شارپ نگیر الجی و پاناسونیک خوبه ولی خوب نمیدونم چرا خودم از شارپ خوشم اومده.والا بیشتر واسه پدر ومادرمه خوب کیفیتش بالا باشه مصرفش کم باشه مهمتر اینکه جنس محکم و خوبی باشه که عمرش بالا باشه.ممنون میشم برای خرید یک تی وی خوب منو راهنمایی کنید
با سپاس فراوان از شما

abcdwxyz
25-02-2011, 00:22
از دوستان عزیزی که v20 دارند خواهش می کنم رک و راست خیال ما رو بابت این مسائل راحت کنند :
- قضیه جا موندن سایه رو تصویر
- صدای فن
- برایتنس نه چندان زیاد ( البته قبول دارم که تو پلاسماها از همه بهتره ولی از LED برایتنسش پایینتره )
- واینکه بالاخره دوام پلاسماها بیشتره یا LEDها ؟
من تا وسط هفته آینده حتما باید یکی از این سه تا رو بگیرم : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شارپ کواترون "40 _ سونی "NX700 40 _ پاناسونیک "V20 42
این شارپ رو که انگار هیچکس نرفته دنبالش که در موردش نظری نیست، سونی هم که هر کی گرفته کاملا نظرش مثبته، پاناسونیک هم که ترکونده ولی این سه موردی که ذکر کردم آدم رو تو شک میندازه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مصرف : تقریبا روزی 10 ساعت _ فضای محیط : تقریبا 30 - 35 متر مربعی شکل، نورگیر : کاملا روشن .

hamed8470
25-02-2011, 11:17
سلام دوستان ببخشيد شايد اينجا جاش نباشه ولي جاي ديگه به ذهنم نرسيد. سايت cnet يه نظر خواهي براي بررسي تلويزيونهاي 2011 برندهاي مختلف گذاشته كه همه ميتونن شركت كنن گفتم شايد دوستان دوست داشته باشن شركت كنن با تشكر

mojtaba2321
25-02-2011, 11:29
درود دوستان
یه مدل از سونی که در حد 6960 سامسونگ باشه لطفا بهم معرفی کنید.

t_tanhayam
25-02-2011, 11:55
خیلی ممنون که شما به سوالات ما پاسخ میدید
والا ما میخوایم بدیم از دبی برامون بیاریم با توجه به قیمت اونجا تاسقف 1.500 و1.800 باشه.اینچش 40 و 42 و مناسبه.والا در مورد برندا حرفای زدو نقیض زیادی شنیدم یکی از دوستام میگفت سامسونگ نگیر شارپ نگیر الجی و پاناسونیک خوبه ولی خوب نمیدونم چرا خودم از شارپ خوشم اومده.والا بیشتر واسه پدر ومادرمه خوب کیفیتش بالا باشه مصرفش کم باشه مهمتر اینکه جنس محکم و خوبی باشه که عمرش بالا باشه.ممنون میشم برای خرید یک تی وی خوب منو راهنمایی کنید
با سپاس فراوان از شما

-ميتونيد سراغ مدل هاي خوبي كه در ال جي وپاني هست برين :

le8500
le7600
panasonic d25
-اگر هم پلاسما رو ميپسندين
pk750
pj650
panasonic v20

---------- Post added at 11:55 AM ---------- Previous post was at 11:54 AM ----------

درود دوستان
یه مدل از سونی که در حد 6960 سامسونگ باشه لطفا بهم معرفی کنید.

-sony ex700/710

mojtaba2321
25-02-2011, 12:32
-sony ex700/710
ممکنه لینک فارسی زبان از مشخصاتش بدید؟
led سونی توی رنج قیمتی 6960 گیرم نمیاد؟

t_tanhayam
25-02-2011, 12:40
ممکنه لینک فارسی زبان از مشخصاتش بدید؟
led سونی توی رنج قیمتی 6960 گیرم نمیاد؟

-عزيز مدلي كه معرفي شد يك sony led هست ديگه :46:
-در مورد لينك هم تاپيك خيلي خوبي همينجا داريم :

mojtaba2321
25-02-2011, 14:44
-عزيز مدلي كه معرفي شد يك sony led هست ديگه :46:
-در مورد لينك هم تاپيك خيلي خوبي همينجا داريم :

در کل در مقایسه با 6960 سامسونگ کدومش بهتر هست؟
حقیقت نظر خودم روی 6960 سامسونگ بود ولی یکی از دوستان رایم رو زد و گفت سونی بهتره:41:

you_love_sky1
25-02-2011, 16:05
سلام.فردا دارم میرم ال ای دی بخرم الان بین ex700و c6960 موندم کدوم بگیرم لطفا برتری و ضعف های که نسبت به هم دارند بگید؟امکانات؟کیفیت؟سینما خانگی چی بخرم?سینما خانگی الجی چطوره؟

hamed987
25-02-2011, 16:49
من هم بین 6960 و ex710 و پلاسمای پاناسونیک گیر کردم. سونی چون Mkv رو پخش نمی کرد حذف کردم.

پلاسما هم مثل سونی فرمت های زیادی رو پشتیبانی نمی کنه (البته این برای من کمی مهمه وگرنه شاید برای کسی چنین چیزی ضعف تلویزیون به حساب نیاد) ولی اگه تصویرش فرق کنه زیاد مهم نیست و می خرم (البته بستگی به سورس هم داره که معمولا برای من تصویر hd نیست) و یه چیز دیگه هم که مصرفش بیشتره (تو سایتش زده 150 ولی تا 350 هم زده که فکر کنم بستگی به تنظیمات داره)

اینو اگه میشه دوستان راهنمایی کنند که چی جوریه. من تو این هفته می خوام برم و از نزدیک کیفیت تصویرشون رو ببینم و بخرم

t_tanhayam
25-02-2011, 17:16
در کل در مقایسه با 6960 سامسونگ کدومش بهتر هست؟
حقیقت نظر خودم روی 6960 سامسونگ بود ولی یکی از دوستان رایم رو زد و گفت سونی بهتره:41:

-دوست عزيز من رويو هايي كه در مورد هر دو مدل هست رو خوندم چيزي كه ميبينم نظر مثبت بيشتر بر روي C6 هست
رويو مربوط به c6000 مدلي كه مشابه c6900 هست والبته با مشخصات پايين تر رو با ex700 مقايسه كنيد :

-به نكات مثبت c6 دقت كنيد

-چون من اين پنل رو دارم (c6900 )نمي خوام شائبه اي بوجود بياد خودتون رويوها رو بخونيد و نظرتون رو اعمال كنيد

---------- Post added at 05:14 PM ---------- Previous post was at 05:12 PM ----------

سلام.فردا دارم میرم ال ای دی بخرم الان بین ex700و c6960 موندم کدوم بگیرم لطفا برتری و ضعف های که نسبت به هم دارند بگید؟امکانات؟کیفیت؟سینما خانگی چی بخرم?سینما خانگی الجی چطوره؟

-در مورد سينماي خونگي هم تا جايي كه من صداها رو تست كردم احساس ميكنم ال جي بهتر كار ميكنه توي رنج نرمال تاپيك براي مشاوره هم داريم :

---------- Post added at 05:16 PM ---------- Previous post was at 05:14 PM ----------

من هم بین 6960 و ex710 و پلاسمای پاناسونیک گیر کردم. سونی چون Mkv رو پخش نمی کرد حذف کردم.

پلاسما هم مثل سونی فرمت های زیادی رو پشتیبانی نمی کنه (البته این برای من کمی مهمه وگرنه شاید برای کسی چنین چیزی ضعف تلویزیون به حساب نیاد) ولی اگه تصویرش فرق کنه زیاد مهم نیست و می خرم (البته بستگی به سورس هم داره که معمولا برای من تصویر hd نیست) و یه چیز دیگه هم که مصرفش بیشتره (تو سایتش زده 150 ولی تا 350 هم زده که فکر کنم بستگی به تنظیمات داره)

اینو اگه میشه دوستان راهنمایی کنند که چی جوریه. من تو این هفته می خوام برم و از نزدیک کیفیت تصویرشون رو ببینم و بخرم

-در مورد مصرف انرژي در V20 به هر صورت نسبت به مخصوصا led ها بيشتر هستند و اگر بخواين تصوير برايتنس بالايي مشابه led-lcd ‌ها داشته باشين يك ميانگيني بين 250-300 رو در نظر بگيرين
-و در مدهاي نرمال و استاندارد مشابه تقريبا lcd ها هستند 140-160 وات
-از نظر كيفيت تصوير هم به حد كافي در موردش صحبت شده چه اينجا و چه در تاپيك مربوطه
-كار خوبي ميكنيد پنل ها رو از نزديك ببينيد و انتخابتو ن رو انجام بدين

alisun
25-02-2011, 18:20
آیا ال ای دی samsung 40c6960برای خریدن مناسب است؟:31:

mjd323232
25-02-2011, 19:23
اقا شرمنده خیلی سوال کردم

من امروز خونه یکی از دوستام مدل c6200 سامی رو دیدم رنگش خیلی خوب بود فقط یه چیزی که خیلی تو ذوقم زد این بود که روی شبکه های داخلی مثلا شبکه دو یا خبر وقتی مجری صورتش رو حرکت میداد تصویر صورتش مات میشد و زمانی که مستقیم توی دوربین نگاه میکرد و بدون حرکت بود کیفیت تصویر ( تمام جزئیات صورتش ) عالی بود -- متاسفانه شبکه ای فوتبال نداشت ببینم در صحنه های سریع چطوری عمل میکنه ------
حالا میخواستم بدونم مدل 6900 که شما پیشنهاد میدین این مشکل رو نداره یا این حالت توی همه led ها وجود داره

بخدا نمیخوام پرچونگی کنم ولی هیچ سایتی مثل اینجا راهنمایی نمیکنه لطفا جواب منم بدین ----ممنون

SA.JJ.AD
25-02-2011, 20:21
سلام
.
دوستان از 1 تومن تا 1.2 از هر برند 40 یا 42 اینچ ممنون میشم 2 تا از بهترین مدل هاشو بگید :20::11:-منظورم اینه که از هر برندی 2 مدل تو این رنج قیمت معرفی کنید :31::11:اکثر فرمت های ویدیویی رو هم ساپورت کنن :31:
.

t_tanhayam
25-02-2011, 21:29
آیا ال ای دی samsung 40c6960برای خریدن مناسب است؟:31:

-بله گزينه مناسبيه
-منتها اگر براتون led بودن مهم نيست ميتونيد به C650 هم نگاهي بندازين

---------- Post added at 09:28 PM ---------- Previous post was at 09:25 PM ----------

بخدا نمیخوام پرچونگی کنم ولی هیچ سایتی مثل اینجا راهنمایی نمیکنه لطفا جواب منم بدین ----ممنون

-در مورد مشكل جاماندگي تصوير خوب به هر صورت به پلاسما ها نميرسند
-منتها خيلي سورس و منبعي كه ازش دارين خروجي ميگيرين مهم هست
-تصاوير sd هم خوب واقعا بي كيفيت هستند البته در قياس با سورس هاي hd ونبايد توقع زيادي داشت

---------- Post added at 09:29 PM ---------- Previous post was at 09:28 PM ----------

سلام
.
دوستان از 1 تومن تا 1.2 از هر برند 40 یا 42 اینچ ممنون میشم 2 تا از بهترین مدل هاشو بگید :20::11:-منظورم اینه که از هر برندی 2 مدل تو این رنج قیمت معرفی کنید :31::11:اکثر فرمت های ویدیویی رو هم ساپورت کنن :31:
.

-sony ex500
-samsung c650
-lg ld650

-در مورد ساپورت هم به ال جي وسامي فكر كنيد

hmdfgh
25-02-2011, 21:34
من می خواهم بین یک تا 1200 برای خرید تلوزیون هزینه کنم
سایزش هم بین 37 تا 40 اینچ ( برای فضای خونه ما 37 بهتره)
اون چیزی که من تو بحث ها دیدم پلاسما V20 خوبه .
برای من کیفیت تصویر مهمه. نه به کامپیوتر وصل می کنم و نه ورودی های زیاد HDMI برام مهمه. فقط کیفیت تصویر.
مصرف برقش هم اگه پایین تر بشه بهتر.
فوتبال زیاد نگاه می کنم:31:

t_tanhayam
25-02-2011, 21:38
من می خواهم بین یک تا 1200 برای خرید تلوزیون هزینه کنم
سایزش هم بین 37 تا 40 اینچ ( برای فضای خونه ما 37 بهتره)
اون چیزی که من تو بحث ها دیدم پلاسما V20 خوبه .
برای من کیفیت تصویر مهمه. نه به کامپیوتر وصل می کنم و نه ورودی های زیاد HDMI برام مهمه. فقط کیفیت تصویر.
مصرف برقش هم اگه پایین تر بشه بهتر.
فوتبال زیاد نگاه می کنم:31:

-براي نياز شما حتما سراغ پلاسماها برين منتها با قيمت شما نميتونيد v20 تهيه كنيد )مگر بدون گارانتي)
-ميتونيد مدل هاي ديگه اي در رنج قيمتي 1200 تهيه كنيد

hmdfgh
25-02-2011, 21:44
با تشکر از جواب سریع:20:
1- V20 چقدر در می آد ؟ ارزش داره براش هزینه کنم(با توجه به سقف خریدی که داشتم. یعنی اون مقداری که باید اضافه تر بدم به نسبت برتری هایی که بدست می آرم ارزش داره؟)
2- مدل های دیگه ای رو که مد نظرتون هست بفرمایید (تا 1200)

t_tanhayam
25-02-2011, 21:56
با تشکر از جواب سریع:20:
1- V20 چقدر در می آد ؟ ارزش داره براش هزینه کنم(با توجه به سقف خریدی که داشتم. یعنی اون مقداری که باید اضافه تر بدم به نسبت برتری هایی که بدست می آرم ارزش داره؟)
2- مدل های دیگه ای رو که مد نظرتون هست بفرمایید (تا 1200)

v20 1700
-چون ميفرماييد فوتبال بيشتر ميبيند خوب وضوح حركتي در پلاسماها خيلي بهتر هست و بلور كمتري دارين
-منتها اينكه چقدر ميارزه اين اختلاف قيمت به نظر شما بستگي داره عزيز نه من
-مدل هايي توي رنج قيمتي شما مثل :

TH-P42A20
x20
pk750

speakersamsung
25-02-2011, 22:03
TH-P42A20 با x20وv20 چه تفاوتي داره
من از تصويرa20 راضيم ولي از صداش خيلي راضي نيستم

SA.JJ.AD
26-02-2011, 00:21
-sony ex500
-samsung c650
-lg ld650

-در مورد ساپورت هم به ال جي وسامي فكر كنيد

Samsung c650 همون c695 هستش ؟! اخه چند جا سوال کردم گفتن فقط c695 موجوده !!یه جا خوندم همونه که بعد با گارانتی میشه این:31:
.
درسته ؟!:11:

t_tanhayam
26-02-2011, 00:25
Samsung c650 همون c695 هستش ؟! اخه چند جا سوال کردم گفتن فقط c695 موجوده !!یه جا خوندم همونه که بعد با گارانتی میشه این:31:
.
درسته ؟!:11:

-اره عزيز روي كارتن هم C650 نوشته نميدونم چه اسراري داره سام كه c695 بگه

mazdakxp
26-02-2011, 01:05
باسلام خدمت دوستان نظرتون راجع به PK 760 ال جی چیه

ali_haghparast
26-02-2011, 08:34

راستش یکی از انتخابهای من برای خرید همین است ولی توی فوروم خیلی کم درموردش گفته شده (مخصوصا نقاط ضعف)
امیدوارم یکی از دوستان راهنمایی کنه

zehneziba11
26-02-2011, 11:05
سلام خدمت همگی
با اجازه چند تا سوال داشتم لطفا راهنمایی کنید
1-دوستان کدام یک از مدل های زیر ----T دارند
sony EX500
samsung c650
LG cd660
2-از مدل های بالا کدام یک را به ترتیب پیشنها میدید،البته کنتراست بالا ،امکانات بالا { از فرمتهای مختلف پشتیبانی بکنه} و حرکت تصویر مناسبی داشته باشه اخه من شنیدم بعضی از این مدلها در هنکام پخش فوتبال به حرکت های سریع خوب واکنش نشون نمیدن و به اصطلاح کند هستند:41:
البته اگر شما پیشنهاد دیگه ای دارین ممنون میشم ولی انتخابهای من با توجه به بودجه ام که 1200 هستش گزینه های بالا بود
البته یک مقدار در مورد LG660 دوستان رای منو زدن اینقدر گفتن خوب نیست خوب نیست که دو دل شدم ولی وقتی ویژگی هاش خوندم دیدم خوبه ولی مارکش یه مقدار اذییتم میکنه
لطفا توضیح کامل بدهید
با تشکر:40:

t_tanhayam
26-02-2011, 13:17

-سري هاي pk جز بهترين انتخاب ها هستند بسيار خوض قيمت و كيفيت قابل قبول با توجه به هزينه اي كه ميكنيد و پيشنهاد ميشه به دوستان

---------- Post added at 01:17 PM ---------- Previous post was at 01:15 PM ----------

سلام خدمت همگی
با اجازه چند تا سوال داشتم لطفا راهنمایی کنید
1-دوستان کدام یک از مدل های زیر ----T دارند
sony EX500
samsung c650
LG cd660
2-از مدل های بالا کدام یک را به ترتیب پیشنها میدید،البته کنتراست بالا ،امکانات بالا { از فرمتهای مختلف پشتیبانی بکنه} و حرکت تصویر مناسبی داشته باشه اخه من شنیدم بعضی از این مدلها در هنکام پخش فوتبال به حرکت های سریع خوب واکنش نشون نمیدن و به اصطلاح کند هستند:41:
البته اگر شما پیشنهاد دیگه ای دارین ممنون میشم ولی انتخابهای من با توجه به بودجه ام که 1200 هستش گزینه های بالا بود
البته یک مقدار در مورد LG660 دوستان رای منو زدن اینقدر گفتن خوب نیست خوب نیست که دو دل شدم ولی وقتی ویژگی هاش خوندم دیدم خوبه ولی مارکش یه مقدار اذییتم میکنه
لطفا توضیح کامل بدهید
با تشکر:40:

-دو مدل ال جي وسامي ----t دارند
-با توجه به گزينه هاي شما ونياز تون پيشنهاد من :

samsung c650
lg ld660
sony ex500

-اينطور نيست ال جي برند خوبيه و محصولات بسيار خوب با امكانات عالي وقيمت هاي مناسب داره

far84
26-02-2011, 13:57
فروشنده میگه این مدلex716sony ریسیوردااخلی داره .میخواستم ببینم در مورد ریسیور این مدل کسی اطلاعات داره

afshin49
26-02-2011, 14:16
سلام به دوستان عزیز و بویژه تشکر از راهنمائی های دوست گرانقدر t-tanhayam در این فوروم
چند ماهی هست که تو نخ خرید HDTVهستم و بالاخره50VT20 رو به یکی از دوستان سفارش دادم برام بیاره.اما بدلیل شلوغ شدن اخیراوضاع کوردیستان ایراق!و ... ظاهرا باید صبر کنم.از طرفی وقتی رویوهای سایتهای معتبر جهانی رو میخونم کامنت های دارندگان این پنل خیلی نا امید کننده هست و آدم رو به شک میندازه هرچند هنوز هم در اغلب مراجع معتبر اون رو بهترین TVمی دونن.حتما هم باید تا 2 هفته دیگه خریدم رو انجام بدم.با این اوصاف راهنمائی بفرمائید چکار کنم؟خواسته های من از TVکه بخرم این هاست:
-بالاترین کیفیت تصویری برای سورس SD
-پنل زیبا باشه و انعکاس نور در حد معقول باشه
-3 بعدی بودن مهم نیست
-اینترنت مهم نیست
-گیمر نیسم
-فوتبال زیاد میبینم
-اجرای فرمت های مختلف خیلی مهم نیست و فوقش میتونم جدا پلیر تهیه کنم
-قیمت چندان مهم نیست و سایز 46 به بالا باشه
-اهل تعویض به این زودی ها نیستم و تا کار کنه نگهش میدارم
امیدوارم نگید با ان خواسته ها برم CRT بگیرم!
هر کدوم از دوستان نظر بدن سپاسگزار خواهم بود.:46:

saadi2
26-02-2011, 14:27
با سلام من قصد خريد LED دارم و ازتون ميخوام كه كمك كنيد تا گزينه مناسب تر رو انتخواب كنم.
1- براي بازي با xbox مناسب باشه
2- قابليت پخش فرمت mkv با كيفيت فول اچ دي را داشته باشه
3- شفافيت تصوير بالاتر
و مصرف برق كمتر
از بين اين مدلها كدوم مناسبتره؟ و اگه برند بهتري هست راهنمايي كنيد
samsung C6960
Sharp LC40LE700-M-IR

در ضمن بودجه من 1.600 تا 1.900
ممنون

zehneziba11
26-02-2011, 15:32
-سري هاي pk جز بهترين انتخاب ها هستند بسيار خوض قيمت و كيفيت قابل قبول با توجه به هزينه اي كه ميكنيد و پيشنهاد ميشه به دوستان

---------- Post added at 01:17 PM ---------- Previous post was at 01:15 PM ----------

-دو مدل ال جي وسامي ----t دارند
-با توجه به گزينه هاي شما ونياز تون پيشنهاد من :

samsung c650
lg ld660
sony ex500

-اينطور نيست ال جي برند خوبيه و محصولات بسيار خوب با امكانات عالي وقيمت هاي مناسب داره

تشکر از راهنماییتون
یک سوال دیگه
samsung c650 فرمت mkv رو پخش میکنه...؟

ali_phd71
26-02-2011, 18:09
سلام
لطفا نظرتون رو در مورد پلاسما بگین.
یک پلاسما در حدود دو میلیون با کیفیت بسار بالا و مصرف کم بهم معرفی کنید؟خواستم بدونم این پلاسما ها نسبت به crt قدیمی کیفیتشون چجوره و مصرفشون؟
با تشکر

khansalar
26-02-2011, 19:06
سلام دوستان من همچنان تو انتخاب نهایی موندم - تقریبا نظر نهاییم رو V20 بود ولی سایز 42 به نظرم مناسب نیست تو فضای حدود 40 متری از طرفی فکر میکنم 50 اینچ هم بزرگه واسه همین موندم تو سایز 46 چی انتخاب کنم از بین :
1-سونی 46NX
2-شارپ 46Le820M
3-سامسونگ 46C6900
یا ............. نمیدونم راهنمایی کنین لطفا - با توجه به خرید از بانه و تو این رنج قیمتها تو بانه کدوم بگیرم یا پیشنهاد دیگه ای هست ؟
یا یکی از این v20 ها رو بگیرم - موندم

ali_phd71
26-02-2011, 19:34
سلام دوستان
خیلی سوال پرسیدم باید ببخشید
به عنوان اخرین سوال من بین دو مدل موندم ممنون میشم بگید کدوم بهتره
lg le8500
samsung c6900؟

alisun
26-02-2011, 20:12
آیا samsung C6960 ارزش خریدن دارد؟آیا کیفیت صفحه آن عالیست؟لطفا راهنمایی کنید:31:

mojtaba_1362
26-02-2011, 20:36
با سلام
t_tanhayam اطلاعات خوبی داده بودن در پست های قبلی
حالا یک سوال که تا به حال شاید مطرح نشده باشه اینه که به نظر شما
اگه مبنا رو بزاریم بر اینکه دنبال کیفیت خوب و شفاف ار تلویزیون باشیم و البته از طرفی انرژی مصرفی رو هم در نظر بگیریم

کیفیت و شفافیت تصویر در این دو گروه رو که پیشنهاد شده چطور می بینید یعنی چقدر با هم اختلاف دارند
LCD
Samsung c650
Sony ex500
LG ld 650

LED:
Lg ld 8500
Samsung c6900
Sony ex 710

در نهایت هدفم اینه که بدونم با توجه به مصرف ال سی دی ها اگه 300 400 اضافه تر خرج کنیم و یک ال ای دی بگیریم فکر کنم در یک سال به خاطر مصرف کمتر اون 300 تومن اضافی که خرج شده رو جبران می کنه
منتها نمی دونم آیا با این کار کیفیت تصویر پایینتری نخواهیم داشت با توجه به بعضی معایب ال ای دی ها

khansalar
26-02-2011, 20:51
سلام دوستان من همچنان تو انتخاب نهایی موندم - تقریبا نظر نهاییم رو V20 بود ولی سایز 42 به نظرم مناسب نیست تو فضای حدود 40 متری از طرفی فکر میکنم 50 اینچ هم بزرگه واسه همین موندم تو سایز 46 چی انتخاب کنم از بین :
1-سونی 46NX
2-شارپ 46Le820M
3-سامسونگ 46C6900
یا ............. نمیدونم راهنمایی کنین لطفا - با توجه به خرید از بانه و تو این رنج قیمتها تو بانه کدوم بگیرم یا پیشنهاد دیگه ای هست ؟ البته sony46nx فکر کنم قیمت بالایی داشته باشه

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟

you_love_sky1
26-02-2011, 21:08
سلام.امروز رفتم جمهوری ال ای دی c6960 46 خریدم به قیمت 2419 تومان با سینما خانگی 220 ومیز 250 و فیش صدا و تصویر کامپوزیت خریدم کامپوزیت چه مزایایی داره؟18 هزار

dary2
26-02-2011, 22:07
دوست عزیز ritzdvb، یه سوال داشتم؟ شما که ex710 گرفتین ازش کاملن راضی هستین؟ تصویرش جه طوره؟ رنگها درستن؟ تصاویر رنجه رنجه نیستن؟(پیکسل پیکسل)
چون من بین ex710 و ex500 چهل اینچ موندم کدومو بگیرم؟
ممنون

ali_haghparast
26-02-2011, 22:08
امروز جمهوری بودم و 50pk760 رو دیدم وتصمیم دارم که سه شنبه خرید کنم...البته قبلا تصمیم به گرفتن v20 داشتم که با توجه اینکه از نظر کیفیت (به نظر من) اختلاف محسوس نیست lg رو ترجیح میدم.(البته مشکل مالی ندارم ولی پول یامفت هم نمیدم)
دیگه اینکه توی این لیست هم خبری از v20 نیست

mazdakxp
26-02-2011, 23:58
دوستان نظرتون راجع به PJ 650 ال جی چیه

dooste.man83
27-02-2011, 01:47
دوستان می خواستم بدونم چرا اکثر سوالات تو این تاپیک تکراری هست و هر سوال 100 بار پاسخ داده شده...چرا کسی زحمت خوندن 10 صفحه آخر این تاپیک و تاپیک مدل مورد نظرش رو به خودش نمیده؟ الکی صفحات اینجا زیاد شده و یک بنده خدایی بخواد مطلب جدیدی که اینجا گفته شده رو پیدا کنه عمرا بتونه ... خوب حداقل این جا یک کارشناس که بیشتر نداره و داره واقعا زحمت میکشه حداقل سوالات تکراری رو پیغام خصوصی کنید و اینجا نپرسید... تو همه تاپیک ها رسم سوالاتی که تو چند صفحه آخر پاسخ کامل داده شده یا لینک میدن یا جواب نمیدن ....بزارید بحث های جدید و مدل های جدید مطرح بشه که در موردشون کمتر گفته شده ...اسم این تاپیک هم عوض کنید بزارید بررسی مشکلات v20

hakim2020
27-02-2011, 02:00
دوستان می خواستم بدونم چرا اکثر سوالات تو این تاپیک تکراری هست و هر سوال 100 بار پاسخ داده شده...چرا کسی زحمت خوندن 10 صفحه آخر این تاپیک و تاپیک مدل مورد نظرش رو به خودش نمیده؟ الکی صفحات اینجا زیاد شده و یک بنده خدایی بخواد مطلب جدیدی که اینجا گفته شده رو پیدا کنه عمرا بتونه ... خوب حداقل این جا یک کارشناس که بیشتر نداره و داره واقعا زحمت میکشه حداقل سوالات تکراری رو پیغام خصوصی کنید و اینجا نپرسید... تو همه تاپیک ها رسم سوالاتی که تو چند صفحه آخر پاسخ کامل داده شده یا لینک میدن یا جواب نمیدن ....بزارید بحث های جدید و مدل های جدید مطرح بشه که در موردشون کمتر گفته شده ...اسم این تاپیک هم عوض کنید بزارید بررسی مشکلات v20

با نظر شما در رابطه با سوالات تكراري كاملا موافقم , بعضا دوستان ديده شده يك سوال رو در يك تاپيك چند بار تكرار ميكنن و همون سوال رو در تاپيك ديگه اي هم عينا كپي ميكنن , اين كار درست نيست.
اما در مورد V20 براي خودش تاپيك مخصوصي داره , خيلي هم اينجا درموردش بحثي نشده به هر حال يكي از بهترين آپشنهاي خريد هست در نتيجه حتما مورد سوال دوستان براي راهنمائي قرار ميگيره.

khansalar
27-02-2011, 09:50
امروز جمهوری بودم و 50pk760 رو دیدم وتصمیم دارم که سه شنبه خرید کنم...البته قبلا تصمیم به گرفتن v20 داشتم که با توجه اینکه از نظر کیفیت (به نظر من) اختلاف محسوس نیست lg رو ترجیح میدم.(البته مشکل مالی ندارم ولی پول یامفت هم نمیدم)
دیگه اینکه توی این لیست هم خبری از v20 نیست

دوست عزیز فکر کنم VT25 با V20 تفاوتی تو پنل نداشته باشند که تو لینک شما هم رده اول قرار گرفته و بهتره لینکهای زیر رو هم نگاه کنید:

dooste.man83
27-02-2011, 11:45
با نظر شما در رابطه با سوالات تكراري كاملا موافقم , بعضا دوستان ديده شده يك سوال رو در يك تاپيك چند بار تكرار ميكنن و همون سوال رو در تاپيك ديگه اي هم عينا كپي ميكنن , اين كار درست نيست.
اما در مورد V20 براي خودش تاپيك مخصوصي داره , خيلي هم اينجا درموردش بحثي نشده به هر حال يكي از بهترين آپشنهاي خريد هست در نتيجه حتما مورد سوال دوستان براي راهنمائي قرار ميگيره.
من میگم اینجا فقط بحث خرید و مقایسه بین مدل ها باید انجام شه و بحث تخصصی و بررسی مشکلات و جزئیات هر مدل باید تو تاپیک مربوط به اون مدل مطرح بشه ... دوستان باید خودشون این موضوع رو رعایت کنن ...باور کنید به نفع همه هستش چون میتونن مطالب کاربردی و خوب و جدید رو زودتر پیدا کنن

Poisonman
27-02-2011, 12:52
با سلام،
من صفحه های مختلف این تاپیک رو مطالعه کردم و البته طبق تحقیقاتی هم که در سایتهای معتبر خارجی کردم به نتیجه رسیدم که p0Vt20 پاناسونیک گزینه خوبی برای خرید هست.
حالا می خواستم بپرسم که آیا از اعضای محترم این انجمن کسی از دوستان هست که خودش این تلویزیون رو خریده باشه؟
آیا راضی هستین؟ و اینکه قیمت 3200 با دو تا عینک و گارانتی (بدون بلو-ری پلیر) قیمت خوبی هست یا نه؟

masih.masih10
27-02-2011, 12:52
با سلام خدمت همه دوستان چند سوال داشتم اگه ممکنه لطف کرده جواب دهید
1- آیا تلوزیون وسینمای خانگی حتما" باید از یک برند باشه واگه از دو برند متفاوت بود مشکلی بوجود میآید؟
2- آیا این محافظ صفحه ای که در tv های ال جی هست ومیگن ضد ضربه ست آیا معایبی مثل بازتاب نور وکاهش کیفت تصویر و...دارد
3-تفاوت ال ای دی 5600 و5400 الجی بجز کنتراست وnet cast درچیست با توجه به 350هزار تومان اختلاف قیمت آیا کدوم ارزش خرید دارد؟
4-تفاوت ال ای دی 6260و6960 سامسونگ در چیست با توجه به تفاوت قیمت آیا 6960 ارزش خرید دارد؟
5- با توجه به امتیاز نسبتا" خوبی که cnet به کواترون820 شارپ داده نسبت نظرتان چیست و نسبت به 4 مدل فوق ارزش خرید دارد (با قیمت 2 میلیون تومان بدون گارانتی جهت 46")
در کل در این رنج قیمت(دو میلیون تومان)چه مدلی را پیشنهاد میکنید (بدون گارانتی و46" یا47")
متشکرم:11::11::11:

t_tanhayam
27-02-2011, 13:53
تفاوت TH-P42A20 با x20وv20 در چيست
م از تصويرa20 راضيم ولي از صايش خيلي راضي نيستم

-بيشتر تفاوت ها بر ميگرده به اينكه نوع فسفرها وفيلتر هاي استفاده شده در v20 جديدتر هست و كارايي بهتري داره كنتراست وبلك لول يشتري هم داره

---------- Post added at 01:34 PM ---------- Previous post was at 01:31 PM ----------

سلام به دوستان عزیز و بویژه تشکر از راهنمائی های دوست گرانقدر t-tanhayam در این فوروم
چند ماهی هست که تو نخ خرید HDTVهستم و بالاخره50VT20 رو به یکی از دوستان سفارش دادم برام بیاره.اما بدلیل شلوغ شدن اخیراوضاع کوردیستان ایراق!و ... ظاهرا باید صبر کنم.از طرفی وقتی رویوهای سایتهای معتبر جهانی رو میخونم کامنت های دارندگان این پنل خیلی نا امید کننده هست و آدم رو به شک میندازه هرچند هنوز هم در اغلب مراجع معتبر اون رو بهترین TVمی دونن.حتما هم باید تا 2 هفته دیگه خریدم رو انجام بدم.با این اوصاف راهنمائی بفرمائید چکار کنم؟خواسته های من از TVکه بخرم این هاست:
-بالاترین کیفیت تصویری برای سورس SD
-پنل زیبا باشه و انعکاس نور در حد معقول باشه
-3 بعدی بودن مهم نیست
-اینترنت مهم نیست
-گیمر نیسم
-فوتبال زیاد میبینم
-اجرای فرمت های مختلف خیلی مهم نیست و فوقش میتونم جدا پلیر تهیه کنم
-قیمت چندان مهم نیست و سایز 46 به بالا باشه
-اهل تعویض به این زودی ها نیستم و تا کار کنه نگهش میدارم
امیدوارم نگید با ان خواسته ها برم CRT بگیرم!
هر کدوم از دوستان نظر بدن سپاسگزار خواهم بود.:46:

-فكر ميكنم اشتباه ميكنيد خريد يك v20 در صورتيكه خيلي فوتبال ميبينيد بهترين گزينه هست با توجه به نيازهاي شما (البته سورس هم خيلي مهمه اگر تصاوير Sd دارين در كل نبايد توقع زيادي داشت )
-در غير اين صورت ميتونيد lcd-led ‌هاي خيلي خوبي كه در بازار هستند رو نيم نگاهي بندازيد

---------- Post added at 01:35 PM ---------- Previous post was at 01:34 PM ----------

تشکر از راهنماییتون
یک سوال دیگه
samsung c650 فرمت mkv رو پخش میکنه...؟

-بله بزرگوار بدون مشكل اجرا ميكنه

---------- Post added at 01:37 PM ---------- Previous post was at 01:35 PM ----------

با سلام من قصد خريد LED دارم و ازتون ميخوام كه كمك كنيد تا گزينه مناسب تر رو انتخواب كنم.
1- براي بازي با xbox مناسب باشه
2- قابليت پخش فرمت mkv با كيفيت فول اچ دي را داشته باشه
3- شفافيت تصوير بالاتر
و مصرف برق كمتر
از بين اين مدلها كدوم مناسبتره؟ و اگه برند بهتري هست راهنمايي كنيد
samsung C6960
Sharp LC40LE700-M-IR

در ضمن بودجه من 1.600 تا 1.900
ممنون

-پنل هاي سامي mkv رو اجرا ميكنند
-le700 يك پنل full led هست واز نظراتي نسبت به c6500 موفق تر عمل ميكنه مخصوصا در مورد ابري شدن و مشكلات Edge led ها (منتها بستگي داره كه چقدر براتون اهميت داشته باشه )
-در مورد گيم هم اگر يك به اصطلاح (hardcore gamer ) هستين سراغ پلاسماها برين

---------- Post added at 01:41 PM ---------- Previous post was at 01:37 PM ----------

سلام
لطفا نظرتون رو در مورد پلاسما بگین.
یک پلاسما در حدود دو میلیون با کیفیت بسار بالا و مصرف کم بهم معرفی کنید؟خواستم بدونم این پلاسما ها نسبت به crt قدیمی کیفیتشون چجوره و مصرفشون؟
با تشکر

-در مورد پلاسما سراغ v20 ميتونيد برين
-در كل مصرف برق در مدهاي دايناميك مخصوصا بالا هست ولي در مدهاي نرمال واستاندارد قابل قبول

---------- Post added at 01:44 PM ---------- Previous post was at 01:41 PM ----------

سلام دوستان
lg le8500
samsung c6900؟

-مسلما le8500 بخاطر local dimming كنتراست بهتري داره ومشكلات كمتري نسبت به c6900 كه يك edge lit هست داره
-منتها عزيز اينكه اين اختلاف قيمت چقدر توجيه پذير هست براي يك يوزر خونگي نميدونم و به نظر شما بستگي داره

---------- Post added at 01:45 PM ---------- Previous post was at 01:44 PM ----------

سلام دوستان
lg le8500
samsung c6900؟

-مسلما le8500 بخاطر loval dimming كنتراست بهتري داره ومشكلات كمتري نسبت به c6900 كه يك edge lit هست داره
-منتها عزيز اينكه اين اختلاف قيمت چقدر توجيه پذير هست براي يك يوزر خونگي نميدونم و به نظر شما بستگي داره

---------- Post added at 01:53 PM ---------- Previous post was at 01:49 PM ----------

1-سونی 46NX
2-شارپ 46Le820M
3-سامسونگ 46C6900
یا ............. نمیدونم راهنمایی کنین لطفا - با توجه به خرید از بانه و تو این رنج قیمتها تو بانه کدوم بگیرم یا پیشنهاد دیگه ای هست ؟

v20 يك پلاسما با مشخصات خاص خودشون وضوح حركتي خوب زاويه ديد خوب كنتراست خوب هست
-به نظر شخصي من اگر زياد فوتبال ميبينيد و يا گيم ميزنيد و براتون مهمه بلور كمتر در تصاوير سراغ پنل ديگه اي نرين
-و اگر متعادل ترين و يمجورايي سخت گير نيستين ميتونيد گزينه هاي ديه اي رو كه مد نظر دارين انتخاب كنيد

t_tanhayam
27-02-2011, 14:52
با سلام خدمت همه دوستان چند سوال داشتم اگه ممکنه لطف کرده جواب دهید
1- آیا تلوزیون وسینمای خانگی حتما" باید از یک برند باشه واگه از دو برند متفاوت بود مشکلی بوجود میآید؟
2- آیا این محافظ صفحه ای که در tv های ال جی هست ومیگن ضد ضربه ست آیا معایبی مثل بازتاب نور وکاهش کیفت تصویر و...دارد
3-تفاوت ال ای دی 5600 و5400 الجی بجز کنتراست وnet cast درچیست با توجه به 350هزار تومان اختلاف قیمت آیا کدوم ارزش خرید دارد؟
4-تفاوت ال ای دی 6260و6960 سامسونگ در چیست با توجه به تفاوت قیمت آیا 6960 ارزش خرید دارد؟
5- با توجه به امتیاز نسبتا" خوبی که cnet به کواترون820 شارپ داده نسبت نظرتان چیست و نسبت به 4 مدل فوق ارزش خرید دارد (با قیمت 2 میلیون تومان بدون گارانتی جهت 46")
در کل در این رنج قیمت(دو میلیون تومان)چه مدلی را پیشنهاد میکنید (بدون گارانتی و46" یا47")
متشکرم:11::11::11:

1-به هيچ وجه مشكلي ايجاد نميكنه منتها ممكن هست قابليت هايي براي شير كردن و هماهنگ بودن بين پنل وسينماي خونگي رو از دست بدين
2-خوب مسلما بازتاب ورفلكشن رو بيشتر ميكنه اين رو توي نمايندگي ها هم ميتونيد تست كنيد
3-مهمترين تفاوت بر ميگرده به اينكه 5600 يك پنل 100 هرتز هست ولي 5400 يك پنل 50 هرتز
4-تفاوت بين دو مدل سامي :كنتراست -ديزاين -precision dimming
5-ميتونه گزينه خوبي باشه منتها قيمت اون به نظرم گرون هست والبته يادتون باشه edge led هست بر خلاف مدل معروف وپرفروش اون le700
-اگر نگاهتون خيلي مثبت هست اين رويو رو هم بخونيد :

hassan1234
27-02-2011, 16:10
t_tanhayamعزیزمن یه سری 5400سایز42دارم روی جعبه ودفترچه راهنماش فرکانسشو100هرتزقیدکرده اینکه گفتی سری5400پنلش 50هرتزه منظورت کدوم سایزشه؟

masih.masih10
27-02-2011, 16:39
1-به هيچ وجه مشكلي ايجاد نميكنه منتها ممكن هست قابليت هايي براي شير كردن و هماهنگ بودن بين پنل وسينماي خونگي رو از دست بدين
2-خوب مسلما بازتاب ورفلكشن رو بيشتر ميكنه اين رو توي نمايندگي ها هم ميتونيد تست كنيد
3-مهمترين تفاوت بر ميگرده به اينكه 5600 يك پنل 100 هرتز هست ولي 5400 يك پنل 50 هرتز
4-تفاوت بين دو مدل سامي :كنتراست -ديزاين -precision dimming
5-ميتونه گزينه خوبي باشه منتها قيمت اون به نظرم گرون هست والبته يادتون باشه edge led هست بر خلاف مدل معروف وپرفروش اون le700
-اگر نگاهتون خيلي مثبت هست اين رويو رو هم بخونيد :

جناب تنهایم ببخشید زیاد سوال میکنم در مورد جوابهی بالا که لطف کردید:
1-یعنی اگه تلوزیون سامسونگ بخرم وسینمای ال جی با توجه 150هزار تومان اکمتر بودن قیمت کار عاقلانه ای است
2- غیر از بازتاب نور باعث کاهش کیفیت تصویر هم میشود؟
4-کار precision dimming چیه و ارزش هزینه کردن دارد
5-در مورد le820 نگاهم معمولی است به نظر شماle700 بهتره؟البته توجه کنید قیمت بون گارانتی 820 حدود 2 میلیون تومان است
با این تفاسیر در حدود 2 میلیون تومان چه تلوزیونی را پیشنهاد میکنید (بدون گارانتی):11::11:

far84
27-02-2011, 17:05
سونی ex716 اگر اطلاعاتی درباره این مدل دارید لطفا ؟

t_tanhayam
27-02-2011, 17:08
t_tanhayamعزیزمن یه سری 5400سایز42دارم روی جعبه ودفترچه راهنماش فرکانسشو100هرتزقیدکرده اینکه گفتی سری5400پنلش 50هرتزه منظورت کدوم سایزشه؟

-فكر ميكنم براي 22 و 32 باشه :

masih.masih10
27-02-2011, 17:11
[QUOTE=hassan1234;5894291]t_tanhayamعزیزمن یه سری 5400سایز42دارم روی جعبه ودفترچه راهنماش فرکانسشو100هرتزقیدکرده اینکه گفتی سری5400پنلش 50هرتزه منظورت کدوم سایزشه؟[/QUO

دوست عزیز شما از تلوزیونت راضی هستی؟:2::2: میشه معایب ومحاسنشو بگی

t_tanhayam
27-02-2011, 17:21
جناب تنهایم ببخشید زیاد سوال میکنم در مورد جوابهی بالا که لطف کردید:
1-یعنی اگه تلوزیون سامسونگ بخرم وسینمای ال جی با توجه 150هزار تومان اکمتر بودن قیمت کار عاقلانه ای است
2- غیر از بازتاب نور باعث کاهش کیفیت تصویر هم میشود؟
4-کار precision dimming چیه و ارزش هزینه کردن دارد
5-در مورد le820 نگاهم معمولی است به نظر شماle700 بهتره؟البته توجه کنید قیمت بون گارانتی 820 حدود 2 میلیون تومان است
با این تفاسیر در حدود 2 میلیون تومان چه تلوزیونی را پیشنهاد میکنید (بدون گارانتی):11::11:

-فكر نميكنم اينقدر اختلاف صدايي هم بينشون وجود داشته باشه بهتر از يك برند بگيريد كه تخفيف رو هم داشته باشين
-خوب پنل هاي محافظ كمي برايتنس و كنتراست رو هم كاهش ميده البته از ديد من
-اين قابليت در c6900 c8000 باعث ميشه كمي مشكل نوردهي و ابري شدن تصوير مرتفع بشه و نسبت به مدل هايي مثل C5000 , c6200 كنتراست رو هم افزايش ميده
-اگر پنل هاي شارپ رو ميپسندين فكر ميكنم le700 كه يك فول ال اي دي هست گزينه بهتري باشه
منتها خوب كمي قديمي شده شايد ديگه خريد le820 منطقي تر باشه حتي با اين شرايط
-من فكر ميكنم مدل هايي كه انتخاب كردين رو از نزديك بررسي كنيد ودر نهايت انتخابتون رو انجام بدين

hassan1234
27-02-2011, 17:56
دوست عزیز شما از تلوزیونت راضی هستی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).gif میشه معایب ومحاسنشو بگی
حقیقتشوبخوای من قصدخرید ال ئی دی نداشتم میخاستم یه ال جی سری660بخرم امافروشنده موجودنداشت ومجبورشدم اینو(سری5400)بگیرم ازکیفیت تصویرش راضیم(سایز42و47فول اچ دی)البته نظرشخصی من اینه که تصویرtvهای هم رده ازجهت سال ورودبه بازاروقیمت تفاوت محسوسی نداره ازجهت امکانات هم خوبه ورودی usbداره (فلش میخوره)چندروزپیش یه فیلم اچ دی بافلش دیدم کیفیتش عالی بودقابلیت وایرلس داره و4تاورودی hdmiخودم 1میلیون و550خریدم 4یا5ماه پیش اما خواهرم 2هفته پیش خرید 1میلیون و250هزار شاید عیبش درمقایسه باسری5600کنتراست کمترباشه(5میلیون5600درقیاس با3میلیوم 5400)که البته خیلی محسوس نیست درقیاس باقیمتش انتخاب بسیارخوبیه البته اگه ledبودن خیلی برات مهم نیست سری 660هم میتونه انتخاب موفقی باشه من ازتلویزیونم کاملا راضیم انتخابت هرچی که هست مبارکت باشه

ehsan_
27-02-2011, 19:31
سلام

من به تازگی یک ex 710 بدون گارانتی که 46 هست رو 1700 گرفتم...البته طرف گفت 100 تومن هم می گیره خودش ضمانتش می کنه
الان نکته عجیبی که هست روی جعبش نوشته LED و روی دفترچش نوشته LCD !!!

meisam317
27-02-2011, 19:43
میخاستم بدونم قابلیت انطباق هرتز کلا چیه : و چقدر تو کیفیت تصویر موثره

مثلا مدلهای با قابلیت انطباق هرتز 600 و 50 چه فرقی دارند ؟:10:

t_tanhayam
27-02-2011, 20:10

---------- Post added at 08:10 PM ---------- Previous post was at 08:08 PM ----------

سلام

من به تازگی یک ex 710 بدون گارانتی که 46 هست رو 1700 گرفتم...البته طرف گفت 100 تومن هم می گیره خودش ضمانتش می کنه
الان نکته عجیبی که هست روی جعبش نوشته LED و روی دفترچش نوشته LCD !!!

-زياد خودتون رو در گير اسماي تحت عنوان led -lcd نكنيد
-پنل هاي led موجود در بازار در واقع همون lcd هستند منتها به جاي تيوب هاي ccfl از led ها استفاده شده

Macushla
27-02-2011, 20:23
بین ال سی دی های سری 5 و 6 سامسونگ تفاوت زیادی از نظر کیفیت تصویر و امکانات وجود داره یا نه ؟
به جز گیرنده داخلی ، سری 6 چه مزیت هایی نسبت به سری 5 داره ، در کل ارزش هزینه بیشتر رو داره یا نه ؟
با تشکر :11:

t_tanhayam
27-02-2011, 20:35
بین ال سی دی های سری 5 و 6 سامسونگ تفاوت زیادی از نظر کیفیت تصویر و امکانات وجود داره یا نه ؟
به جز گیرنده داخلی ، سری 6 چه مزیت هایی نسبت به سری 5 داره ، در کل ارزش هزینه بیشتر رو داره یا نه ؟
با تشکر :11:

-ميشه گفت داشتن ultra clear panel و 100 هرتز بودن پنل هاي سري 6 علاوه بر داشتن ----t ارزش پرداخت اين اختلاف قيمت رو داره

yaran99
27-02-2011, 23:09
در حال حاضر کدام مدل از HDTV های موجود در بازار دارایDVB_T هستند (سایز 46 اینچ باشد و مارکLG Samsung , Sony )

t_tanhayam
27-02-2011, 23:17
[QUOTE=yaran99;5895401]در حال حاضر کدام مدل از HDTV های موجود در بازار دارایDVB_T هستند (سایز 46 اینچ باشد و مارکLG Samsung , Sony )[/QUOTE

-مدل هاي زيادي هستند

lg le8500
lg ld650
lg lx9500
...
.
samsung c650
samsung c6900
samsung c6200
samsung c8000
.
.

sony ex700
sony ex710
sony nx700
sony nx800
sony nx710
sony hx800
.
.

aliqq
28-02-2011, 00:14
آقا یه راهنمایی کلی کنیم تا بریم بگیریم شرشو بکنیم !!(گیج شدم !:19:)

معایب پلاسمای pk760 چیه ؟! از لحاظ انعکاس نور ؟کیفیت صدای،مثلا یه گزارشگر؟!تنظیمات پیشرفته و کالیبره کردن و...

اصلا پلاسما بگیرم یا lcd ?!?

بودجه 1800 و سایز هم زیر 47 نباشه !

yaran99
28-02-2011, 00:27
دوست عزیز این مدل ها یی که در بالا ذکر کردید نیاز به تنظیمات خاصی ندارند ؟ مثلا شنیدم که قبلا نمایندگی های نصب ال جی ادعا می کردند که با دریافت مبلغی تیونر دیجیتال را فعال می کنند ؟
ممنون

t_tanhayam
28-02-2011, 01:01
دوست عزیز این مدل ها یی که در بالا ذکر کردید نیاز به تنظیمات خاصی ندارند ؟ مثلا شنیدم که قبلا نمایندگی های نصب ال جی ادعا می کردند که با دریافت مبلغی تیونر دیجیتال را فعال می کنند ؟
ممنون

-ديگه الان نبايد اين طور باشه يا فعال شده هستند ويا vip براتون بدون دستمزد بايد فعال كنند

t_tanhayam
28-02-2011, 01:14
آقا یه راهنمایی کلی کنیم تا بریم بگیریم شرشو بکنیم !!(گیج شدم !:19:)

معایب پلاسمای pk760 چیه ؟! از لحاظ انعکاس نور ؟کیفیت صدای،مثلا یه گزارشگر؟!تنظیمات پیشرفته و کالیبره کردن و...

اصلا پلاسما بگیرم یا lcd ?!?

بودجه 1800 و سایز هم زیر 47 نباشه !

-در مورد كاليبراسيون كه پنل هاي ال جي فوق العاده هستند وتنظيمات خيلي پيشرفته اي رو در اختيار كاربر ميگذارند
-شايد بشه بزرگترين عيب رو همون مستعد ir بودن و مصرف انرژي بالاي اونها درنظر گرفت
-همينطور بازتوليد مشكي كمي ضعيف تر نسبت به پلاسماهاي ديگه
-با اين جال جز بهترين اپشن ها وگزينه ها براي خريد هست با توجه به قيمت مناسبي كه داره :

aliqq
28-02-2011, 01:29
-در مورد كاليبراسيون كه پنل هاي ال جي فوق العاده هستند وتنظيمات خيلي پيشرفته اي رو در اختيار كاربر ميگذارند
-شايد بشه بزرگترين عيب رو همون مستعد ir بودن و مصرف انرژي بالاي اونها درنظر گرفت
-همينطور بازتوليد مشكي كمي ضعيف تر نسبت به پلاسماهاي ديگه
-با اين جال جز بهترين اپشن ها وگزينه ها براي خريد هست با توجه به قيمت مناسبي كه داره :

1)الان بین این مدل پلاسما(pk760) و ld660 شما خودت باشی کدومو انتخاب میکنی ؟!

2) ir منظورت اینفرارد که نیس ؟!؟!:31:

ali_haghparast
28-02-2011, 03:39
پلاسما pk760 شاید بهترین انتخاب نباسه ولی مسلما صحیحترین انتخابه
من خودم عاشق v20 بودم ولی وقتی یه کم منطقی نگاه کنی میبینی که اون صحبتهایی که در مورد اختلاف بین سیاهترین سیاهها و زیباترین رنگها میزنند رو فقط باید با یه سری دستگاههای اندازه گیریه دقیق متوجه بشی
درصورتیکه قیمت و امکانات یک تلوزیون رو سریعا با خالی شدن جیبت متوجه میشی
مخصوصا با استفاده ای که اکثر ماها از تلوزیون میکنیم و این سورسهای تصویری که داریم قول میدم که یه پلاسمای 700 تومنی زپرتی هم کار اکثرمون رو راه میندازه

afshin49
28-02-2011, 07:18
1)ir منظورت اینفرارد که نیس ؟!؟!:31:
image retention احتباس یا باقی ماندن موقت تصویر

aliqq
28-02-2011, 10:42
پلاسما pk760 شاید بهترین انتخاب نباسه ولی مسلما صحیحترین انتخابه
من خودم عاشق v20 بودم ولی وقتی یه کم منطقی نگاه کنی میبینی که اون صحبتهایی که در مورد اختلاف بین سیاهترین سیاهها و زیباترین رنگها میزنند رو فقط باید با یه سری دستگاههای اندازه گیریه دقیق متوجه بشی
درصورتیکه قیمت و امکانات یک تلوزیون رو سریعا با خالی شدن جیبت متوجه میشی
مخصوصا با استفاده ای که اکثر ماها از تلوزیون میکنیم و این سورسهای تصویری که داریم قول میدم که یه پلاسمای 700 تومنی زپرتی هم کار اکثرمون رو راه میندازه

با همه این تفاسیر ،بالاخره کدومو بگیرم ؟!

pk7560 یا ld660 ؟

یه سوال دیگه ! اگر انتخاب بین این 3 تا باشه چی ؟! کدومو بگیرم ؟! pk760 یا ld660 و از سامسونگ c695 ؟!

دوتا سوال شد ها ،لطفا دوتا جواب بدین !!:31:

گرافيكار
28-02-2011, 12:58
قبل از هر چيز يه تشكر ويژه از دوست عزيزم آقا ابي و دوست گرامي t_tanhayam كه براي خريد كمكم كردن و مشاوره دادن
من بالاخره خريدم سامسونگ c8000 46 از بانه
البته خودم نرفتم برادرم كه قصد خريد براي خودش رو داشت لطف كرد و زمحت ما رو هم كشيد
جالبه كه برادرم كه با اطمينان براي خريد سوني 40 HX800 رفته بود هم ترجيح داد كه همين سامسونگ رو بگيره
البته براي اولين بار بود كه قيد گارانتي رو ميزدم تا با از بودجه خودم به بهترين شكل استفاده كنم
اميدوارم مشكلي پيش نياد
باز هم از دوستان عزيزم بابت راهنماييشون تشكر ميكنم

t_tanhayam
28-02-2011, 14:01
با همه این تفاسیر ،بالاخره کدومو بگیرم ؟!

pk7560 یا ld660 ؟

یه سوال دیگه ! اگر انتخاب بین این 3 تا باشه چی ؟! کدومو بگیرم ؟! pk760 یا ld660 و از سامسونگ c695 ؟!

دوتا سوال شد ها ،لطفا دوتا جواب بدین !!:31:

-دوست عزيز واقعا به نياز وسليقه شما بستگي داره
-اگر يك گيمر هستين اگر فوتبال زياد ميبينيد توصيه ميكنم سراغ پلاسماها برين
-در غير اين صورت ld650 ,c650 هر دو از بهترين انتخاب هاي ممكن هستند با امكانات و تصوير قابل قبول

tomharrison
28-02-2011, 15:10
آقایون من میخوام این 40 اینچ c7000 رو بگیرم . همین مدل 3 بعدی سامسونگ
نظری دارین ؟ خوبه ؟ اگر مشکلی یا ضعفی داره و کسی میدونه بگه لطفآ .

t_tanhayam
28-02-2011, 15:40
آقایون من میخوام این 40 اینچ c7000 رو بگیرم . همین مدل 3 بعدی سامسونگ
نظری دارین ؟ خوبه ؟ اگر مشکلی یا ضعفی داره و کسی میدونه بگه لطفآ .

-در مورد تصاوير 2d مدل c6900 گزينه بهتري هست با توجه به كنتراست بهتر و كمي بهبود در مورد نوردهي
-در رنج قيمتي خودش گزينه خوبيه در ضمن صداي خوبي داره اين پنل
-ميتونيد رويو زير رو هم بخونيد :

-عزيز براي 3d هميشه سراغ اينچهاي بالا بريد (موردي كه هميشه توصيه ميشه به دوستان)

mojtaba_1362
28-02-2011, 16:07
با سلام دوستان اگه ممکنه جواب من رو هم بدید

با سلام
t_tanhayam اطلاعات خوبی داده بودن در پست های قبلی
اگه مبنا رو بزاریم بر اینکه دنبال کیفیت خوب و شفاف ار تلویزیون باشیم و البته از طرفی انرژی مصرفی رو هم در نظر بگیریم

کیفیت و شفافیت تصویر در این دو گروه رو که پیشنهاد شده چطور می بینید یعنی چقدر با هم اختلاف دارند
LCD
Samsung c650
Sony ex500
LG ld 650

LED:
Lg ld 8500
Samsung c6900
Sony ex 710

در نهایت هدفم اینه که بدونم با توجه به مصرف ال سی دی ها اگه 300 400 اضافه تر خرج کنیم و یک ال ای دی بگیریم فکر کنم در یک سال به خاطر مصرف کمتر اون 300 تومن اضافی که خرج شده رو جبران می کنه
منتها نمی دونم آیا با این کار کیفیت تصویر پایینتری نخواهیم داشت با توجه به بعضی معایب ال ای دی ها

t_tanhayam
28-02-2011, 16:39

LCD
Samsung c650
Sony ex500
LG ld 650

LED:
Lg ld 8500
Samsung c6900
Sony ex 710

-فكر كردم جواب دادم يادم نيست :46:

-به هر صورت led ها كنتراست و شفافيت و رنگ هاي شاداب تري رو بهتون ميدن
منتها مشكلاتي مثل يكنوخت نبودن نوردهي صداي ضعيف تر رو هم دارند علاوه بر اينكه قيمت بيشتري هم دارند
-اين موارد رو كه ميدونيد هزينه و سليقه خودتون رو هم مد نظر قرار بدين وانتخاب كنيد

meisam317
28-02-2011, 17:15

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[COLOR="Silver"]

من این لینکی که دادین رو متوجه نشدم زیاد . لطفا توضیح ساد و شفاف بدین که مثلا کیفیتشون چقدر فروق میکنه

تو نمایش چه مواردی خیلی مهمه :11:

t_tanhayam
28-02-2011, 17:28
من این لینکی که دادین رو متوجه نشدم زیاد . لطفا توضیح ساد و شفاف بدین که مثلا کیفیتشون چقدر فروق میکنه

تو نمایش چه مواردی خیلی مهمه :11:

-مقدار بيشتر اين مورد يعني:
- انطباق تصاوير و وضوح حركتي بيشتر در صحنه هاي متحرك
-بلور و جا ماندگي تصوير كمتر
و به طبع شفافيت بيشتر تصوير
-شايد بيشترين اختلاف رو در پلاسماها مشاهد كنيد وقتي مثلا دارين فوتبال ميبينيد

hadi-dindar
28-02-2011, 17:30
آقا کسی میتونه شماره های فروشنده ر20 رو به من بده ---منظورم بانه هست
نیاز ضروری دارم
دو تا وی 20 میخام بخرم

t_tanhayam
28-02-2011, 17:58
آقا کسی میتونه شماره های فروشنده ر20 رو به من بده ---منظورم بانه هست
نیاز ضروری دارم
دو تا وی 20 میخام بخرم

-فكر ميكنم دوستان در تاپيك v20 بتونند راهنماييتون كنند

hadi-dindar
28-02-2011, 18:09
-فكر ميكنم دوستان در تاپيك v20 بتونند راهنماييتون كنند

هر چه باشه قبول دارم
فقط فروشنده تی وی باشه تو بانه
تو رو خدا راهنمایی کنید
من میخاستم برم بانه که یکی از دوستان زنگ زد که تو یکی از فروم ها گفتن وی 20 دیگه نیست تو بانه
من هم دارم میرم بانه
میگم اگه نیست برم پیرانشهر یا برگردم با نا امیدی به خونمون

t_tanhayam
28-02-2011, 18:24
هر چه باشه قبول دارم
فقط فروشنده تی وی باشه تو بانه
تو رو خدا راهنمایی کنید
من میخاستم برم بانه که یکی از دوستان زنگ زد که تو یکی از فروم ها گفتن وی 20 دیگه نیست تو بانه
من هم دارم میرم بانه
میگم اگه نیست برم پیرانشهر یا برگردم با نا امیدی به خونمون

-بهترين جايي كه ممكن بود مطرح كردين منتظر جواب دوستان باشيد

sza144
28-02-2011, 20:47
سلام
آیا در این سایت راجب HX 800 سونی 46 بحث شده ؟ اگر ممکنه لینک بدین و یا اگر اطلاعاتی دارین ممنون میشم در اختیارم بذارین .
انتخاب ها ی من به ترتیب :
HX800
NX710
NX700
X700

t_tanhayam
28-02-2011, 20:57
سلام
آیا در این سایت راجب HX 800 سونی 46 بحث شده ؟ اگر ممکنه لینک بدین و یا اگر اطلاعاتی دارین ممنون میشم در اختیارم بذارین .
HX800
NX710
NX700
X700

-اره عزيز يكي از دوستان در اين فروم تهيه كرده بود :

اين پست هم شايد بدردتون بخوره :

die my darling
28-02-2011, 21:01
سلام
HX800
NX710
NX700
X700

مدلای 2010 سونی تی ویای خوبی نیستن بهتره پولتو الکی دور نریزی به جاش یا سامسونگ بخر یا پاناسونیک اگر نیو پلاسما پاناسونیک v20 بخری که بهترین خریدو انجام دادی بهترین کیفیت تصویرو داره

die my darling
28-02-2011, 21:11
-بيشتر تفاوت ها بر ميگرده به اينكه نوع فسفرها وفيلتر هاي استفاده شده در v20 جديدتر هست و كارايي بهتري داره كنتراست وبلك لول يشتري هم داره

---------- Post added at 01:34 PM ---------- Previous post was at 01:31 PM ----------

-فكر ميكنم اشتباه ميكنيد خريد يك v20 در صورتيكه خيلي فوتبال ميبينيد بهترين گزينه هست با توجه به نيازهاي شما (البته سورس هم خيلي مهمه اگر تصاوير Sd دارين در كل نبايد توقع زيادي داشت )
-در غير اين صورت ميتونيد lcd-led ‌هاي خيلي خوبي كه در بازار هستند رو نيم نگاهي بندازيد

---------- Post added at 01:35 PM ---------- Previous post was at 01:34 PM ----------

-بله بزرگوار بدون مشكل اجرا ميكنه

---------- Post added at 01:37 PM ---------- Previous post was at 01:35 PM ----------

-پنل هاي سامي mkv رو اجرا ميكنند
-le700 يك پنل full led هست واز نظراتي نسبت به c6500 موفق تر عمل ميكنه مخصوصا در مورد ابري شدن و مشكلات Edge led ها (منتها بستگي داره كه چقدر براتون اهميت داشته باشه )
-در مورد گيم هم اگر يك به اصطلاح (hardcore gamer ) هستين سراغ پلاسماها برين

---------- Post added at 01:41 PM ---------- Previous post was at 01:37 PM ----------

-در مورد پلاسما سراغ v20 ميتونيد برين
-در كل مصرف برق در مدهاي دايناميك مخصوصا بالا هست ولي در مدهاي نرمال واستاندارد قابل قبول

---------- Post added at 01:44 PM ---------- Previous post was at 01:41 PM ----------

-مسلما le8500 بخاطر local dimming كنتراست بهتري داره ومشكلات كمتري نسبت به c6900 كه يك edge lit هست داره

---------- Post added at 01:45 PM ---------- Previous post was at 01:44 PM ----------

-مسلما le8500 بخاطر loval dimming كنتراست بهتري داره ومشكلات كمتري نسبت به c6900 كه يك edge lit هست داره

---------- Post added at 01:53 PM ---------- Previous post was at 01:49 PM ----------

v20 يك پلاسما با مشخصات خاص خودشون وضوح حركتي خوب زاويه ديد خوب كنتراست خوب هست
-به نظر شخصي من اگر زياد فوتبال ميبينيد و يا گيم ميزنيد و براتون مهمه بلور كمتر در تصاوير سراغ پنل ديگه اي نرين
-و اگر متعادل ترين و يمجورايي سخت گير نيستين ميتونيد گزينه هاي ديه اي رو كه مد نظر دارين انتخاب كنيد

جناب تنهایم شما وقتی داری راهنمایی میکنی انگار زورت میاد از وی 20 تعریف کنی این یکمی تعریفیم که میکنی معلومه تو رو درواسی این همه سایت و مجله هست.
شما تو یکی پستهات از led سامسونگ (ع) خودت از صفتهای عالی و بهترین تعریف میکردی الان که به وی 20 میرسی فقط میگی خوبه در صورتی که همه میدونن بهترین کنتراست و کاملترین زاویه دیدو بهترین وضوح حرکتیو بین همه تی وی های موجود تو بازار داره.

Faryad0101
28-02-2011, 22:33
سلام

تی وی بالای 46 اینچ +بدون گارانتی+سقف قیمت 1700000
چی بگیرم صلاحه؟

t_tanhayam
28-02-2011, 22:59
سلام

تی وی بالای 46 اینچ +بدون گارانتی+سقف قیمت 1700000
چی بگیرم صلاحه؟

-شما بگين كارايي تون بيشتر چي هست ؟

zehneziba11
28-02-2011, 23:34
از دوست عزیز t-tanhayam میخوام راهنماییم کنن

1- اگر سامسونگ پنل 42 lcd داشت میخریدم ولی چون نداره میخوام lg 42 660 بخرم البته سامسونگ c 6900 46 هم تو نظرم هست ،نظر شما چیه بین این دو انتخاب..؟ البته میدونم اختلاف قیمت کم نیست ،ولی خودم دلم پیش 42lg هست .. ولی یک مقدار با مارکش مشکل دارم، لطفا راهنمایی کنید

2- ایا lg 660 فرمت mkv پخش میکنه ..؟ و ایا این مدل مشکل ir داره ...؟ ایا گزینه خوبی برای کسی که زیاد فوتبال نگاه میکنه هست..؟
لطفا به همه سوالات جواب بدین تا بالاخره بخرم:11:

hos_zn
01-03-2011, 00:30
با عرض سلام به دوستان
به نظر من اگه چند تا تاپيك با عنوان مشاوره براي خريد TV از قيمت N تا قيمت N ميزديد بهتر بود .هركس با توجه به رنج قيمتي كه در نظر گرفته در اين تاپيك دنبال بهترين گزينه مي گشت. (مثل تاپيك لپ تاپ)
با تشكر

t_tanhayam
01-03-2011, 00:55
از دوست عزیز t-tanhayam میخوام راهنماییم کنن

1- اگر سامسونگ پنل 42 lcd داشت میخریدم ولی چون نداره میخوام lg 42 660 بخرم البته سامسونگ c690046 هم تو نظرم هست ،نظر شما چیه بین این دو انتخاب، البته میدونم اختلاف قیمت کم نیست ،ولی خودم دلم پیش 42lg هست .. ولی یک مقدار از مارک مشکل دارم، لطفا راهنمایی کنید

2- ایا lg 660 فرمت mkv پخش میکنه ..؟ و ایا این مدل مشکل ir داره ...؟ ایا گزینه خوبی برای کسی که زیاد فوتبال نگاه میکنه هست..؟
لطفا به همه سوالات جواب بدین تا بالاخره بخرم:11:

-lg ld650 گزينه كاملا خوبيه چه از نظر امكانات وچه تصوير وچه قيمت كاملا توصيه ميكنم خريدش رو بهتون
-بله ld650 هم مشابه پنل هاي c سامي قابليت اجراي اكثر فرمت هاي رايج از جمله mkv رو داره
-نه عزيز مشكل ir مربوط ميشه به پلاسماها نه ال سي دي ها
-در اين مورد بستگي به شما داره كه چقدر سخت گير باشيد دوستان زيادي هستند با ال اي دي وال سي دي فوتبال ميبينند ومشكلي ندارند (سورستون خيلي مهمه)
-گير مارك وبرند و اين حرف ها نباشيد ببينيد چه مدلي مقرون به صرفه هست وهمه امكانات و نيازهاتون رو جواب ميده و بعد هم از انتخاب وخريدتون لذت ببرين

a.a1371
01-03-2011, 04:42
g20 و g25 چه تفاوتی دارن با هم ؟
اگه با v20 مقایسه بشه چی ؟

tomharrison
01-03-2011, 10:16
دوستان در مورد سینما خانگی هم میشه سوال کرد ؟

من تصمیم گرفتم همون 40c7000 سه بعدی رو بخرم . حالا میخوام ببینم براش چه سینما خانگی ای مناسب هست ؟

ممنونم

t_tanhayam
01-03-2011, 10:36
دوستان در مورد سینما خانگی هم میشه سوال کرد ؟

من تصمیم گرفتم همون 40c7000 سه بعدی رو بخرم . حالا میخوام ببینم براش چه سینما خانگی ای مناسب هست ؟

ممنونم

-اينجا مطرح كنيد عزيز :

t_tanhayam
01-03-2011, 10:52
g20 و g25 چه تفاوتی دارن با هم ؟
اگه با v20 مقایسه بشه چی ؟

-g20 همون g25 هستش تفاوت اونها بر ميگرده به ريجن (كه البته تفاوت هايي رو بهمراه داره )

g25 كه در امريكا ارائه ميشه ف ي ل تر Infinite Black Pro داره و 4 تا پورت hdmi
g20 كه در اروپا ارائه ميشه و اسيا ف.ي.ل.ت.ر Infinite Black داره و 3 تا پورت hdmi

اين هم ترد خيلي خوبي كه از اين پنل ها وجود داره :

-در مقايسه با v20 : چون g20 از ف.ي.ل.ت.ري سطح پايين تري نسبت به v20 استفاده ميكنه مسلما 'گزينه دوم قرار ميگيره

sima22
01-03-2011, 10:55
از بين samsung c6960/c6900/c650 - LG 5600/ld650 - sony EX700/710 سايز 40اينچ كدوم از نظر كيفيت تصوير و بازتاب نور كمتر بهتر هست؟ مورد مصرف بيشتر تماشاي فيلم از آنتن ماهواره يا فلش هست. ممنون

jalal_f
01-03-2011, 10:59
با سلام من بین خرید این دو مدل موندم 40 sony ex 500 و سامسونگ40 c695 از طرفی خوب برندسونی وسوسه میکنه آدمو و

از جهتی داشتن تیونر داخلی سامسونگ و 100 هرتز بودنش لطف میکنید بگین کدوم ترجیح میدین و چرا؟ تشکر

t_tanhayam
01-03-2011, 11:01
از بين samsung c6960/c6900/c650 - LG 5600/ld650 - sony EX700/710 سايز 40اينچ كدوم از نظر كيفيت تصوير و بازتاب نور كمتر بهتر هست؟ مورد مصرف بيشتر تماشاي فيلم از آنتن ماهواره يا فلش هست. ممنون

-از نظر كيفيت تصوير گزينه هاي مربوط به سامي بهتر هستند (كنتراست وبلك لول ) و در مرحله بعد مدل هاي سوني
-در مورد فلش هم شما گزينه هاي سوني رو بايد خط بزنيد چون قابليت اجراي فيلم رو ندارند
-پنل ld650 ال جي قابليت اجراي انواع فرمت ها رو مشابه پنل هاي c سامي داره منتها در مورد 5600 مطمئن نيستم
-در مورد بازتاب نور پنل هايي كه صفحه هاي گلاسي دارند مثل پنل هاي سامي رفلكشن وبازتاب رو دارند و در اين مورد صفحه هاي مات مثل ld650 موفق تر عمل ميكنند

t_tanhayam
01-03-2011, 11:09
با سلام من بین خرید این دو مدل موندم 40 sony ex 500 و سامسونگ40 c695 از طرفی خوب برندسونی وسوسه میکنه آدمو و

از جهتی داشتن تیونر داخلی سامسونگ و 100 هرتز بودنش لطف میکنید بگین کدوم ترجیح میدین و چرا؟ تشکر

-پنل ex500 هم 100 هرتز هست
-در مورد مقايسه و امتياز دهي هم اين دو رويو رو بخونيد :

ex500 :

c650:

-كنتراست بيشتر-ubiformity عالي -بلك لول بهتر (بخاطر داشتن ultra clear panel ) -و upscaling بهتر و...

-علاوه بر اين ها امكاناتي مثل تيونر ديجيتال و Usb ‌هم داره كه خوب مبلغي هست
-با اين حال اگر سوني رو ميپسندين خودتون رو اذيت نكنيد تهيه كنيد وازش لذت ببرين اختلاف ها فاحش نيست

sza144
01-03-2011, 11:54
-اره عزيز يكي از دوستان در اين فروم تهيه كرده بود :

اين پست هم شايد بدردتون بخوره :

لطف کردی و خیلی ممنون دوست عزیز

mojtaba2321
01-03-2011, 12:54
کسی میتونه مقایسه ای بین 6960 سامسونگ و v20 انجام بده؟

aliahmadi22
01-03-2011, 12:54
بالاخره با راهنمایی که آقا ابراهیم و هادی جون کردن بالاخره منم LG 8500 رو گرفتم.واقعا کیفیت تصویر و امکاناتش خیلی عالیه

فقط یه سوال .میشه فونت فارسی دستگاه رو هم با آپدیت عوض کرد؟اصلا همچین امکاناتی TV ها دارن که با آپدیت کردنشو منو ها و ... تغییر کنه؟

t_tanhayam
01-03-2011, 13:27
بالاخره با راهنمایی که آقا ابراهیم و هادی جون کردن بالاخره منم LG 8500 رو گرفتم.واقعا کیفیت تصویر و امکاناتش خیلی عالیه

فقط یه سوال .میشه فونت فارسی دستگاه رو هم با آپدیت عوض کرد؟اصلا همچین امکاناتی TV ها دارن که با آپدیت کردنشو منو ها و ... تغییر کنه؟

-مبارك باشه علي جان :8:
-پنل فوق العاده خوبيه اميدوارم از انتخابت لذت ببري
-ممكن با اپديت فريمور (در صورتيكه خود شركت اين قابليت رو اضافه كنه ) فونت ها هم عوض بشن
-من خاطرم هست در پنل B650 كه داشتن توي منو هاي مخفي قسمتي مربوط به رنگ منوها وفونت واندازه اونها موجود بود
-در مورد ال جي نميدونم اميدوارم دوستاني كه اين مدل رو دارند راهنمايي تون كنن

bahmanhtm
01-03-2011, 15:54
دوستان تا 800 تومن (حالا يه ذره بالا پايين تر)بهترين گزينه ها كدومان ؟پلاسماهاي 42 الجي رو ديدم كه متاسفانه فول اچ دي نيستن..
سري 6 سامسونگ37 با اين قيمت پيدا ميشه ؟
كلا تو همين حول و حوش يه راهنمايي بكنيد...ممنون..

khansalar
01-03-2011, 16:02
سلام
HX800
NX710
NX700
X700

تو این رنج به فیلیپس هم یه نگاهی بنداز دوست عزیز

---------- Post added at 04:02 PM ---------- Previous post was at 04:01 PM ----------

سلام
ضمن تشکر از راهنماییهای ابی عزیر
کسی تجربه philips46 8605 رو داره و به نظر شما نسبت به 40 9704 که 3d نیست اما Full Led هست و یک سری برتریها نسبت به 8605 داره - کدوم بگیرم منطقی تره قیمت بدون گارانتی 46 8605 بانه :2500 و 40 9704 2100 واسه فضای حدود 35 تا 40 متر میخوام
ممنون میشم

t_tanhayam
01-03-2011, 17:09
دوستان تا 800 تومن (حالا يه ذره بالا پايين تر)بهترين گزينه ها كدومان ؟پلاسماهاي 42 الجي رو ديدم كه متاسفانه فول اچ دي نيستن..
سري 6 سامسونگ37 با اين قيمت پيدا ميشه ؟
كلا تو همين حول و حوش يه راهنمايي بكنيد...ممنون..

-توي اين رنج قيمتي تقريبا همه برند ها غير فول هستند
-در صورتيكه سورس هاي hd كمتري دارين ميتونه انتخاب بهتري باشه حتي نسبت به پهل هاي فول بخاطر عدم نياز به scaling بيشتر
-در مورد ال سي دي ها هم چه در ال جي و چه در سامي با قيمت شما ميشه مدل هايي رو پيدا كرد

t_tanhayam
01-03-2011, 17:18
کسی تجربه philips46 8605 رو داره و به نظر شما نسبت به 40 9704 که 3d نیست اما Full Led هست و یک سری برتریها نسبت به 8605 داره - کدوم بگیرم منطقی تره قیمت بدون گارانتی 46 8605 بانه :2500 و 40 9704 2100 واسه فضای حدود 35 تا 40 متر میخوام
ممنون میشم

-براي تحمين اندازه hdtv و فضاي منزل ميتوني باز هم استاندارد ها رو نگاه كني :

-همينطور ميتوني اينجا خيلي كامل تر بررسي كني و از نرم افزار سايت استفاد كني:

rezapolad
01-03-2011, 20:20
من اين نرم افزارو واسه سايز 42 تست كردم واسه 1080 ميگه 1.7 متر درسته ؟ و همچنين 576 رو ميگه 4.4 متر اين چطورياس ؟؟؟ 1.7 متر واسه نگاه كردن به ال سي دي اسيبي به چشم نمي رسونه و تو فاصطه 4.4 متري ميشه ال سي دي رو ديد ؟؟

khansalar
01-03-2011, 20:47
من اين نرم افزارو واسه سايز 42 تست كردم واسه 1080 ميگه 1.7 متر درسته ؟ و همچنين 576 رو ميگه 4.4 متر اين چطورياس ؟؟؟ 1.7 متر واسه نگاه كردن به ال سي دي اسيبي به چشم نمي رسونه و تو فاصطه 4.4 متري ميشه ال سي دي رو ديد ؟؟

فکر کنم این یعنی از 1.7 متر نزدیکتر به تی وی بشینی وضوح پیکسلها بد میشه -

t_tanhayam
01-03-2011, 21:05
-ميتونيد اون اسلايد بالا ور هم بزنيد وبراي aspect ratio هاي مختلف هم نتيجه رو ببينيد
-به هر صورت يك قالب استاندارد هست و مينيمم و ماكزيممي داره
-اون فاصله هم نشون دهنده ماكزيمم نقطه اي كه ميتونيد پيكسل ها رو تفكيك كنيد و بعد از اون قابل تفكيك نيستند

blackedipz
01-03-2011, 21:25
من مقایسه بین ex700 و nx700و میخام یکی از دوستان میگفت فرقشون فقط توی وایرلس داخلی و طراحیه
به نظر دوستان کیفیت تصویرشون هم فرق داره؟ کلا کدومو پیشنهد میکنید؟

---------- Post added at 09:25 PM ---------- Previous post was at 09:24 PM ----------

تفاوت ex700 و ex710 چیه؟

t_tanhayam
01-03-2011, 22:17
من مقایسه بین ex700 و nx700و میخام یکی از دوستان میگفت فرقشون فقط توی وایرلس داخلی و طراحیه
به نظر دوستان کیفیت تصویرشون هم فرق داره؟ کلا کدومو پیشنهد میکنید؟

---------- Post added at 09:25 PM ---------- Previous post was at 09:24 PM ----------

تفاوت ex700 و ex710 چیه؟

-اين پست رو بخونيد :

-در مورد ex700 وex710 هم تفاوت ها فقط مربوط به ديزاين و اينچ هاي متفاوت اونهاست

mazdakxp
01-03-2011, 23:06
سلام خدمت دوستان میدونم جایه این سوال اینجا نیست ولی کدامیک ازدوستان فروشنده خوب ومنصف دستگاههایه بدون گارانتی رودر تهران سراغ داره بازهم تشکر ومعذرت خواهی میکنم

blackedipz
02-03-2011, 01:20
-اين پست رو بخونيد :

-در مورد ex700 وex710 هم تفاوت ها فقط مربوط به ديزاين و اينچ هاي متفاوت اونهاست

ممنون اینو هم خودم پیدا کردم

aliqq
02-03-2011, 11:10
با کمک دوستان مخصوصا آقا ابی یک دستگاه ld660 خریداری شد ! سپاس فراوان میشه !:40:

اما دو دستگاه دیگر (برای داماد گرام و دائی گرام !:31:) خریدشون باقی مونده !!

1) led سامسونگ و led ال جی برای 42 اینچ ،چی خوبه و قیمتش چنده ؟!

2)آدرسی ،شماره تلفنی چیزی از بانه کسی داره که بتونیم با قیمتای اونجا مقایسه کنیم ؟!

3) سامسونگ فقط روی LED سینمای خانگی رو نیم بها میده یا روی LCD اینچ بالا هم میده ؟!

سپاس !

t_tanhayam
02-03-2011, 11:44
با کمک دوستان مخصوصا آقا ابی یک دستگاه ld660 خریداری شد ! سپاس فراوان میشه !:40:

2)آدرسی ،شماره تلفنی چیزی از بانه کسی داره که بتونیم با قیمتای اونجا مقایسه کنیم ؟!

3) سامسونگ فقط روی LED سینمای خانگی رو نیم بها میده یا روی LCD اینچ بالا هم میده ؟!

سپاس !

-مبارك باشه :10:
-براي led هم مدل هاي زيادي در هر دوبرند وجود داهر بستگي به هزينه شما داره
-فكر ميكنم تنها روي led ‌ها اين هديه رو ميده

Poisonman
02-03-2011, 12:36
دوستان عزیز، من یک سوال دارم که نتونستم جوابش رو تو هیچ سایتی پیدا کنم. من یک تلویزیون پلاسمای Panasonic TX-P50VT20 خریدم که در انتهای مدلش حرف R رو نوشته، یعنی میشه TX-P50VT20-R. من تو گوگل هم که جستجو کردم این حرف R رو نتونستم جایی پیدا کنم! می خواستم بپرسم که آیا کسی از دوستان می تونه راهنمایی کنه که این R یعنی چی؟
با تشکر

zehneziba11
02-03-2011, 13:09

سپاس !

آقا مبارک باشه
جناب aligg یه سوال داشتم شما انتخاب دیگه ای در نظر داشتین ..؟چی شد این مارک و مدل رو انتخاب کردین..؟
راستی چند خریدین...؟

zehneziba11
02-03-2011, 13:21
از استاد عزیز t-tanhayam
به خاطر راهنمایی به دوستان تشکر ویژه میکنم:11:

zehneziba11
02-03-2011, 13:42
-lg ld650 گزينه كاملا خوبيه چه از نظر امكانات وچه تصوير وچه قيمت كاملا توصيه ميكنم خريدش رو بهتون
-بله ld650 هم مشابه پنل هاي c سامي قابليت اجراي اكثر فرمت هاي رايج از جمله mkv رو داره
-نه عزيز مشكل ir مربوط ميشه به پلاسماها نه ال سي دي ها
-در اين مورد بستگي به شما داره كه چقدر سخت گير باشيد دوستان زيادي هستند با ال اي دي وال سي دي فوتبال ميبينند ومشكلي ندارند (سورستون خيلي مهمه)
-گير مارك وبرند و اين حرف ها نباشيد ببينيد چه مدلي مقرون به صرفه هست وهمه امكانات و نيازهاتون رو جواب ميده و بعد هم از انتخاب وخريدتون لذت ببرين

ممنون از راهنماییتون
ببخشید 2 تا سوال داشتم
ببخشید من زیاد وارد نیستم و معنی سورس رو نمیدونم میشه توضیح بدید

1- آیا در جلوی نمایشگر اصلی LG cd660 یک صفحه محافظ وجود داره ..؟ اگه وجود داره ، در کیفیت تصویر تاثیر نداره و کیفیت رو پایین نمیاره ..؟ ایا میشه این صفحه رو برداشت و جدا کرد..؟

2- آیا پنل LG cd660{ دور قاب TV } کمی قوس داره ..؟چون وقتی من تصاویر این TV رو میدیدم به نظرم اومد کمی قوس داره و مثل سامسونگ و سونی تخت نیست

ممنون میشم مثل قبل راهنمایی کنید

t_tanhayam
02-03-2011, 14:16
ممنون از راهنماییتون
ببخشید 2 تا سوال داشتم
ببخشید من زیاد وارد نیستم و معنی سورس رو نمیدونم میشه توضیح بدید

1- آیا در جلوی نمایشگر اصلی LG cd660 یک صفحه محافظ وجود داره ..؟ اگه وجود داره ، در کیفیت تصویر تاثیر نداره و کیفیت رو پایین نمیاره ..؟ ایا میشه این صفحه رو برداشت و جدا کرد..؟

2- آیا پنل LG cd660{ دور قاب TV } کمی قوس داره ..؟چون وقتی من تصاویر این TV رو میدیدم به نظرم اومد کمی قوس داره و مثل سامسونگ و سونی تخت نیست

ممنون میشم مثل قبل راهنمایی کنید

-منظورم همون منبعي هست كه ازش خروجي ميگيريد به Hdtv ‌تون hd media player .dvd. reciver.xbox ...
-نه تا جايي كه خاطرم هست پنل مات هست وبدون محافظ
-خوب اين به طراحي متفاوت فريم بر ميگرده كه شايد اين حس والقا ميكنه ولي خود پنل فلت هست :46:

mg74
02-03-2011, 17:47
با سلام خدمت اساتید محترم ...

من می خوام یک LED بخرم ....

1- 40" یا 42" باشه.

2-بهترین کیفیت تصویر رو داشته باشه.

3- نسبت به قیمتش بیارزه. ( قیمتش خوب باشه !)

4- شیک باشه.

ممنون میشم اگه کمکم کنید ... .[COLOR="Silver"]

pashangi
02-03-2011, 18:45
با سلام
من دو تا LCD 46 اینچ (از بانه) می خوام بخرم چه مدلی پیشنهاد می کنید؟ سامسونگ یا سونی و یا پاناسونیک باشه:31: (ماکزیمیم برای هر کدوم 1.5 میلیون می خوام خرج کنم ) با این بودجه چیز بهتری (LED) با سایز پایین تر می شه خرید؟
لطفا قیمت حدودی تهران و هم بانه رو هم بزارید :5:(اگه تلفنی فروشگاهی هم هست لطفا توی پیغام خصوصی بزارید)
با تشکر:11:

t_tanhayam
02-03-2011, 18:51
با سلام خدمت اساتید محترم ...

من می خوام یک LED بخرم ....

1- 40" یا 42" باشه.

2-بهترین کیفیت تصویر رو داشته باشه.

3- نسبت به قیمتش بیارزه. ( قیمتش خوب باشه !)

4- شیک باشه.

ممنون میشم اگه کمکم کنید ... .[COLOR="Silver"]

-رنج قيمتي خيلي متفاوتي ميتوه داشته باشه از 1200 تا 2500
-شما هزينه وبرند مورد علاقتون رو هم بگين تا بهتر بتونيم كمكتون كنيم

---------- Post added at 06:51 PM ---------- Previous post was at 06:49 PM ----------

با سلام
من دو تا LCD 46 اینچ (از بانه) می خوام بخرم چه مدلی پیشنهاد می کنید؟ سامسونگ یا سونی و یا پاناسونیک باشه:31: (ماکزیمیم برای هر کدوم 1.5 میلیون می خوام خرج کنم ) با این بودجه چیز بهتری (LED) با سایز پایین تر می شه خرید؟
لطفا قیمت حدودی تهران و هم بانه رو هم بزارید :5:(اگه تلفنی فروشگاهی هم هست لطفا توی پیغام خصوصی بزارید)
با تشکر:11:

sony ex700/ex710
samsung c6200/c6900
lg le7500
panasonic d25

khansalar
02-03-2011, 19:20
دوستان عزیز، من یک سوال دارم که نتونستم جوابش رو تو هیچ سایتی پیدا کنم. من یک تلویزیون پلاسمای Panasonic TX-P50VT20 خریدم که در انتهای مدلش حرف R رو نوشته، یعنی میشه TX-P50VT20-R. من تو گوگل هم که جستجو کردم این حرف R رو نتونستم جایی پیدا کنم! می خواستم بپرسم که آیا کسی از دوستان می تونه راهنمایی کنه که این R یعنی چی؟
با تشکر

اگه از نمایندگی گرفتین که احتمالا او ن حرف مربوط به ریجن ایرانه

gomnam23
02-03-2011, 19:39
درود

یه تلویزیون می خوام واسه یه سالن آموزشی اداری با سایز بین 50 تا 55

حلا بین پلاسما و LCD موندم . چیکار کنم؟

زاویه دید فوق العاده مهمه هم از طرفین هم از بالا و پایین. مصرف برقش هم مهم نیست. قیمت هم خب هر چی کمتر بهتر.

mg74
02-03-2011, 20:30
رنج قيمتي خيلي متفاوتي ميتوه داشته باشه از 1200 تا 2500
شما هزينه وبرند مورد علاقتون رو هم بگين تا بهتر بتونيم كمكتون كنيم

من تا 1.600 می خوام بخرم ...

t_tanhayam
02-03-2011, 20:34
درود

یه تلویزیون می خوام واسه یه سالن آموزشی اداری با سایز بین 50 تا 55

حلا بین پلاسما و LCD موندم . چیکار کنم؟

زاویه دید فوق العاده مهمه هم از طرفین هم از بالا و پایین. مصرف برقش هم مهم نیست. قیمت هم خب هر چی کمتر بهتر.

-حتما سراغ پلاسماها برين چون زاويه ديد خوبي هم دارند علاوه بر اينكه در اين رنج قيمتي مناسب هم هستند
-سري هاي 4 سامي
-سري هاي pk , pj ال جي
-همينطور سري هاي x , u پاناسونيك

---------- Post added at 08:34 PM ---------- Previous post was at 08:31 PM ----------

من تا 1.600 می خوام بخرم ...

بين سه برندي كه عنوان كردين :

sony ex700.710
samsung c6200/c6900
panasonic d25 نميدونم اين مدل رو ميتونيد اونجا تهيه كنيد يا نه در جريان نيستم

gomnam23
02-03-2011, 20:58
-حتما سراغ پلاسماها برين چون زاويه ديد خوبي هم دارند علاوه بر اينكه در اين رنج قيمتي مناسب هم هستند
-سري هاي 4 سامي
-سري هاي pk , pj ال جي
-همينطور سري هاي x , u پاناسونيك[COLOR="Silver"]

میگم من شنیدم پلاسما از پایین و بالا زاویه دیدش خوب نیست. درسته؟

در ضمن تو این سری ها اگه بهترین مدل های موجود در ایران رو معرفی کنید ممنون میشم

mg74
02-03-2011, 21:31
sony ex700.710
samsung c6200/c6900
panasonic d25

ببخشید میشه قیمت اینا رو هم ذکر کنید ؟

t_tanhayam
02-03-2011, 22:06
ببخشید میشه قیمت اینا رو هم ذکر کنید ؟

-توي همون رنج قيمتي شماست 46 اينچ ها

aliqq
02-03-2011, 23:13
آقا مبارک باشه
جناب aligg یه سوال داشتم شما انتخاب دیگه ای در نظر داشتین ..؟چی شد این مارک و مدل رو انتخاب کردین..؟
راستی چند خریدین...؟

aliqq هستم نه aligg !!!:31:

والا من میخواستم اولش c695 سامسونگ مد نظرم بود اما از طرف پول طلب داشتم اونم نمایندگی ال جی داشت اینکه با مشورت با ابی جون(t-tanhayam) وسایر دوستان متوجه شدم این مدل ال جی هم خوبه !

1710 !

zehneziba11
02-03-2011, 23:22
سلام به همه و تشکر ویژه از استاد عزیز t-tanhayam

امروز رفتم و یه LG cd660 خریدم حالا منتظرم فردا از نمایندگی بیان و راه اندازی کنن،
راستی برای راه اندازی ----T مبلغ جدا گانه دریافت میکنن ..؟

aliqq
02-03-2011, 23:35
ابی جون خدا قوت !!:20:

عزیز دل برادر میخوام واسه یکی از فوامیل led 4700 از برند ال جی بگیرم 1300 ! چطوره؟! خوبه این سری ؟! مشکلی چیزی نداره ؟!
امکاناتش چطوره ؟!

سپاس !:11:

t_tanhayam
02-03-2011, 23:51
سلام به همه و تشکر ویژه از استاد عزیز t-tanhayam

امروز رفتم و یه LG cd660 خریدم حالا منتظرم فردا از نمایندگی بیان و راه اندازی کنن،
راستی برای راه اندازی ----T مبلغ جدا گانه دریافت میکنن ..؟

-بسيار عالي مبارك باشه عزيز
-بهيچ وجه نبايد پولي پرداخت كنيد و بيد به صورت رايكان براتون فعال كنند

---------- Post added at 11:51 PM ---------- Previous post was at 11:49 PM ----------

ابی جون خدا قوت !!:20:

عزیز دل برادر میخوام واسه یکی از فوامیل led 4700 از برند ال جی بگیرم 1300 ! چطوره؟! خوبه این سری ؟! مشکلی چیزی نداره ؟!
امکاناتش چطوره ؟!

سپاس !:11:

-خوب با توجه به هزينه كه ميپردازين و led هم ميخواي علي جان جز گزينه هاي ارزان قيمت هست
-نميدونم ايا usb اون مثل مدل ld650 هست يا نه ولي divx رو اجرا ميكنه
ميتوني به c5000 سامسونگ هم نگاهي داشته باشي

mg74
03-03-2011, 07:53
sony ex700.710
samsung c6200/c6900
panasonic d25

ببخشید اینا گرون هستند ... !

لطفا تا 1.600 معرفی کنید.

t_tanhayam
03-03-2011, 10:06
ببخشید اینا گرون هستند ... !

لطفا تا 1.600 معرفی کنید.

-شما دنبال 40-42 ال اي دي بودين ديگه
-اين مدل هام توي رنج قيمت شما هستند

arash11
03-03-2011, 10:09
با درود
ظاهرا امسال سامسونگ جشنواره نوروزی برگزار نمیکند.درست میگم.

dooste.man83
03-03-2011, 11:09
با درود
ظاهرا امسال سامسونگ جشنواره نوروزی برگزار نمیکند.درست میگم.
تمام جشنواره ها شروع شده اما کلا دیگه مثل قبل نیست و دنبال تخفیف یا هدیه نباشید از بانه بخرید و پول تو جیب این نمایندگی های مفت خور نکنید

tohfeyesorkh
03-03-2011, 11:33
سلام بر tanhayam عزيز
ببخشيد كه من اينقدر دير مي تونم سر بزنم به تاپيك.
حقيقتش يه خورده شرايطم عوض شده و مجبورم حداقل هزينه رو بكنم برا tv.
با تحقيقاتي كه كردم سوني ex500 البته 32 حدود 700-800 تومنه كه با توجه به قيمت و كيفيتش فكر مي كنم نسبت به گزينه هاي ديگه بهتر باشه برام .
لطفا اگه مورد بهتري مد نظرتون هست(سايز بالاتر ، كيفيت بهتر) راهنماييم كنين.
سپاس:20:

you_love_sky1
03-03-2011, 11:57
سلام.چند روز پیش c6960 46 خریدم.من دریافت کنند ام قدیمی از کابل تبدیل hdmiاستفاده میکنم. ایا تو کیفیت تاثیر میزاره.ایا دریافت کننده امو عوض کنم hdخور بگیرم

t_tanhayam
03-03-2011, 13:36
سلام بر tanhayam عزيز
ببخشيد كه من اينقدر دير مي تونم سر بزنم به تاپيك.
حقيقتش يه خورده شرايطم عوض شده و مجبورم حداقل هزينه رو بكنم برا tv.
با تحقيقاتي كه كردم سوني ex500 البته 32 حدود 700-800 تومنه كه با توجه به قيمت و كيفيتش فكر مي كنم نسبت به گزينه هاي ديگه بهتر باشه برام .
لطفا اگه مورد بهتري مد نظرتون هست(سايز بالاتر ، كيفيت بهتر) راهنماييم كنين.
سپاس:20:

-اره گزينه خيلي خوبيه توي اين رنج قميتي ميتونيد به
32/37 lgld650
37 c650
هم نگاهي بندازين منتها قيمت نزديك 1 ميشه كه البته اختلاف سايز بالاتري هم دارند

---------- Post added at 01:36 PM ---------- Previous post was at 01:34 PM ----------

سلام.چند روز پیش c6960 46 خریدم.من دریافت کنند ام قدیمی از کابل تبدیل hdmiاستفاده میکنم. ایا تو کیفیت تاثیر میزاره.ایا دریافت کننده امو عوض کنم hdخور بگیرم

-خوب مسلما بي تاثير نيست ولي به سورس ومنبعي كه خروجي رو ازش ميگيريد بيشتر بستگي داره

mb_stfu
03-03-2011, 16:10
دوستان من تصمیم گرفتم LCD 42 اینچ بگیرم لطفا چند تا از بهترین مدل های بازار که full HD باشن و mkv پخش کنن رو معرفی کنین .
نمیدونم از چه برندی بگیرم اگه میشه در این باره هم راهنمایی فرمایید .
قیمت هم تا سقف 1500 .

t_tanhayam
03-03-2011, 16:27
دوستان من تصمیم گرفتم LCD 42 اینچ بگیرم لطفا چند تا از بهترین مدل های بازار که full HD باشن و mkv پخش کنن رو معرفی کنین .
نمیدونم از چه برندی بگیرم اگه میشه در این باره هم راهنمایی فرمایید .
قیمت هم تا سقف 1500 .

-samdung c650
-lg ld650

-هردو جز بهترين ال سي دي هاي بازار با توجه به نياز شماست
-خودتون به برند خاصي علاقمند هستين ؟
-ميتونيد sony ex500 رو هم نگاهي بندازين با امكانات كمتر (نداشتن ----t+usb )

mb_stfu
03-03-2011, 19:53
-samdung c650
-lg ld650

-هردو جز بهترين ال سي دي هاي بازار با توجه به نياز شماست
-خودتون به برند خاصي علاقمند هستين ؟
-ميتونيد sony ex500 رو هم نگاهي بندازين با امكانات كمتر (نداشتن ----t+usb )

من فکر میکنم سامسونگ بهترین برند باشه حالا نمیدونم درست فکر میکنم یا نه !

samsung c695 40 inch چطوره ؟ از c650 بهتره با توجه به بالاتر بودن عددش ؟

t_tanhayam
03-03-2011, 21:30
من فکر میکنم سامسونگ بهترین برند باشه حالا نمیدونم درست فکر میکنم یا نه !

samsung c695 40 inch چطوره ؟ از c650 بهتره با توجه به بالاتر بودن عددش ؟

-مهم طرز فكر شماست كه ميخواين hdtv تهيه كنيد با توجه به سليقتون
-سامي هم يكي از بهترين هاست
c695 همون C650 هست هر دو يك مدل هستند
-با توجه به مشخصات خوب وامكانات خوب اين پنل ميتونه بهترين گزينه باشه براي شما

houmann
03-03-2011, 22:43
با سلام من نياز به جواب فوري دارم! من فردا ميخام يك سوني 46 اينچ nx710 بدون گارانتي بخرم ميخاستم بدونم چطور تلويزيونيه از لحاظ كيفيت چون خيلي تعريفش رو شنيدم در كل كانالهاي sd را با چه كيفيتي پخش ميكنه و آيا full led هستش؟ در ضمن اينو بگم من يك vt20 خريدم كه متاسفانه كيفيتش بخصوص در sd اصلا راضيم نكرد و پس دادمش! با تشكر از راهنماييتون چون تا حالا اصلا تو خط سوني نبودم

AMIRHJ
03-03-2011, 23:35
سلام و عرض ادب و احترام خدمت ابی جان عزیز
1 سوال یکی یه سونی bx4140 بی گاران 800-850 پیشنهاد داده
نظر خودم روی 660ال جی که خوذت بهم پیشنهاد دادی

الانه نظرت چیه ! چه کنیم

التماس دعای شدیدم داریم در ضمن

mb_stfu
03-03-2011, 23:50
الان تو سایت سامسونگ دیدم قیمت c670 46 inch رو زده $1,299.99 میخواستم ببینم این قیمت اگه باشه که خیلی خوبه مدلش هم جدیده .

houmann
03-03-2011, 23:56
آقا يكي كمك كنه حوالي 3 تومن (كمي بيشتر مهم نيست) تلويزون 3d كه 46 به بالا باشه چي بگيرم. vt20 گرفتم خوشم نيومد پس دادم. با تشكر (sd هارو قابل تحمل نشون بده!)

t_tanhayam
04-03-2011, 00:14
الان تو سایت سامسونگ دیدم قیمت c670 46 inch رو زده $1,299.99 میخواستم ببینم این قیمت اگه باشه که خیلی خوبه مدلش هم جدیده .

-البته قيمت رو بايد در تاپيك قيمت ها بگزارم با اين حال :

LA46C675 1480
LA46C685 1580
LA46C695 1680

---------- Post added at 12:13 AM ---------- Previous post was at 12:10 AM ----------

با سلام من نياز به جواب فوري دارم! من فردا ميخام يك سوني 46 اينچ nx710 بدون گارانتي بخرم ميخاستم بدونم چطور تلويزيونيه از لحاظ كيفيت چون خيلي تعريفش رو شنيدم در كل كانالهاي sd را با چه كيفيتي پخش ميكنه و آيا full led هستش؟ در ضمن اينو بگم من يك vt20 خريدم كه متاسفانه كيفيتش بخصوص در sd اصلا راضيم نكرد و پس دادمش! با تشكر از راهنماييتون چون تا حالا اصلا تو خط سوني نبودم

-در مورد كانال هاي sd خوب نبايد توقع خاصي داشته باشين از هيچ hdtv مخصوصا وقتي اندازه بزرگ ميشه
-در مورد vt20 هم همينطور به هر صورت سليقه شماست
-در مورد 3d ها هم من بهتون توصيه ميكنم سراغ c8000 يا lx9500 برين گزينه هاي بمراتب بهتري هستند
nx710 هم يك edge lit هست نه full

---------- Post added at 12:14 AM ---------- Previous post was at 12:13 AM ----------

سلام و عرض ادب و احترام خدمت ابی جان عزیز
1 سوال یکی یه سونی bx4140 بی گاران 800-850 پیشنهاد داده
نظر خودم روی 660ال جی که خوذت بهم پیشنهاد دادی

الانه نظرت چیه ! چه کنیم

التماس دعای شدیدم داریم در ضمن

-به نظر من سراغ ld650 برين خيلي بهتره هم مشخصات بسيار خوبي داره وهم امكانات بسيار عالي داره اين پنل و با bx400 قابل مقايسه نيست
در صورتيكه سراغ سوني ميخواين برين به ex500 نگاهي داشته باشين

houmann
04-03-2011, 00:52
ممنون بابت راهنمايي ولي خب به هر حال تلويزوني وجود داره كه نسبت به بقيه تصاوير sd بهتري داشته ياشه يانه؟ من مد نظرم چنين تلويزونيه. كدوم بهتره به نظر شما؟ در ضمن آيا تكنولو‍ژي full از edge lit بهتره؟

t_tanhayam
04-03-2011, 01:14
ممنون بابت راهنمايي ولي خب به هر حال تلويزوني وجود داره كه نسبت به بقيه تصاوير sd بهتري داشته ياشه يانه؟ من مد نظرم چنين تلويزونيه. كدوم بهتره به نظر شما؟ در ضمن آيا تكنولو‍ژي full از edge lit بهتره؟

-براي تصاوير sd ‌بهترين گزينه ها پايونيير ها هستند
سامي ها هم اپسكيلينگ هاي خوبي دارند
-البته نا گفته نمونه بيشتر hdtv هاي امروزي scaling ها ي خوبي دارند
-سورس هاي بي كيفيت رو نميشه مبناي قضاوت دونست مخصوصا وقتي اينچ وسايز پنل زياد ميشه
-شما اگر خيلي تصاوير sd مهم هست براتون سراغ غير فول ها برين وپنل هاي 1 مگ رو انتخاب كنيد
-بله full led ها در uniformity بك لايت و مشكلاتي مثل ابري شدن تصاوير با پس زمينه هاي سياه و تيره موفق تر هستند

houmann
04-03-2011, 01:54
ممنون اينطور كه معلومه همون vt20 باز تصويره بهتري نسبت به بقيه داره!

ezio7
04-03-2011, 12:48
سلام دوستان
1- یک مقایسه کوچیک بین C6900 سامسونگ و LE7600 ال جی می خوام
2- بین c7000 سام و lx6500 ال جی هم یه مقایسه می ذارید
3- به نظر شما 40~42 اینچ سه بعدی بگیرم بهتره یا 46~47 غیر سه بعدی؟
4- به غیر از مدل های بالا تو رنج 2 میلیون چیزی پیشنهاد میکنید؟

hassan1234
04-03-2011, 13:07
عزیزان گرامی 2تاسوال دارم
1-اگه کسی ازتلویزیون 3بعدی(3d) بدون عینک استفاده کنه ایا درمقایسه باtvهای 2بعدی معمولی کیفیت تصویر بهتری دریافت میکنه؟
2-گفته میشه افزایش کنتراست نقاط روشن تصویرروروشنترونقاط تیره تصویرروتیره ترنمایش میده درسته که این باعث تفکیک بهترتصویر میشه اما ایا عمق رنگها غیرواقعی واغراق امیز نشون داده نمیشه؟ چون مثلا برای یه طراح یاگرافیست حرفه ای نمایش واقعی رنگها همان طورکه هست شاید مهم باشه

t_tanhayam
04-03-2011, 13:09
سلام دوستان
1- یک مقایسه کوچیک بین C6900 سامسونگ و LE7600 ال جی می خوام
2- بین c7000 سام و lx6500 ال جی هم یه مقایسه می ذارید
3- به نظر شما 40~42 اینچ سه بعدی بگیرم بهتره یا 46~47 غیر سه بعدی؟
4- به غیر از مدل های بالا تو رنج 2 میلیون چیزی پیشنهاد میکنید؟

-در مورد اول ودوم نميشه سايت معتبري گير اورد كه side by side هر دو پنل رو رويو كرده باشه
-تقريبا ميشه گفت مدل هاي مشابهي هستند
-در مورد 3d ‌هم سراغ اينچ هاي بالا برين (چيزي كه هميشه توصيه ميشه)
-به نظر من خريد 3d الان منطقي نيست مگر اينكه علاقمند باشين

-sony ex710
-panasonic d25

t_tanhayam
04-03-2011, 13:23
عزیزان گرامی 2تاسوال دارم
1-اگه کسی ازتلویزیون 3بعدی(3d) بدون عینک استفاده کنه ایا درمقایسه باtvهای 2بعدی معمولی کیفیت تصویر بهتری دریافت میکنه؟
2-گفته میشه افزایش کنتراست نقاط روشن تصویرروروشنترونقاط تیره تصویرروتیره ترنمایش میده درسته که این باعث تفکیک بهترتصویر میشه اما ایا عمق رنگها غیرواقعی واغراق امیز نشون داده نمیشه؟ چون مثلا برای یه طراح یاگرافیست حرفه ای نمایش واقعی رنگها همان طورکه هست شاید مهم باشه

-چون معمولا 3d ها هرتز هاي بالاتري دارند نسبت به 2d ها خوب تصاوير رو ميشه گفت روون تر ويا به اصطلاح با بلور كمتري ميتونيد ببينيد
-نه عزيز يكي از معيارهاي كيفيت تصوير در hdtv ‌ها greyscale هست كه قدرت پنل رو در نمايش و تفكيك رنگ هاي طيف خاكستري نشون ميده
-همينطور color reproduction ‌كه در واقع قدرت پنل رو در بازتوليد رنگ ها نشون ميده

و هر دو اين معيارها در لابراتوارها و با وسايل پيشرفته و استانداردهايي اندازه گيري ميشه و براي كاربران ويوزرها عنوان ميشه
-البته ناگفته نمونه كه براي چنين افرادي نياز به يك كاليبره حرفه اي هست

ezio7
04-03-2011, 13:50
-در مورد اول ودوم نميشه سايت معتبري گير اورد كه side by side هر دو پنل رو رويو كرده باشه

منظورم این نبود که از سایتی ریویو بذارید خود شما یا دوستانی که در این زمینه اطلاعات دارن بگید کدوم بهتره
با تشکر