PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین ماشین با محدوده قیمته 20 تا 40 میلیون

merikh_merikh
17-04-2009, 22:11
سلام.دوستان به کمک شما ميخاستم يه ماشين تو مايه هاي 30 ميليون معرفي کنيد که هم براي تفريح و مسابقه در شهر خوب باشه هم براي مسافرت هاي راه دور.همچنين امکان اسپرت کردن هم در جنبه هاي مختلف (چه بدنه و چه موتور)را داشته باشه.شايد بخام تو مسابقات رالي هم در سال هاي اينده که موتورش را درست حسابي تقويت کردم شرکت کنم.قيمت هم تا 40 هم باشه ميتونم بدم.بين 20 تا 40 ميليون.خودم زانتيا را خيلي دوست دارم ولي چون در اين سايت افرادي هستن که بسيار حرفه اي هستن و من به نظراتشون اعتماد دارم خواستم نظرات همه را بدونم تا بهترين ماشين را انتخاب کنم.من قبلن هم براي خريد ماشين در اين سايت يه تاپيک درست کردم و يه 206 تيپ3 خريدم ولي به دليل مشکلي 206 را به يکي از فاميل هاي نزديکمون با 150 هزار تومان ضرر فروختيم.الانم که اين تاپيک را درست کردم براي الان نيست شايد سال ديگه بخام يه ماشين بگيرم.پول 206 هم تو حساب خودمه چون شايد دو سال اينده بخام برم خارج از ايران به کمک بابام از الان دارم پول جمع ميکنم ولي امکان داره تا سال ديگه رفتن به خارج بر کنار بشه و به جاش يه ماشين که در بالا توضيح دادم در موردش بگيرم.قصد داشتم که اگه قرار شد ماشين بگيرم دوباره 206 بگيرم و باقي پول را خرج اسپرت کردنش کنم ولي 206 يه بدي که داره اينه که صندوق نداره و من با اين صندوق خيلي مشکل پيدا کردم.براي عيد که خاستم با چند تا از دوستام بريم مسافرت کمبود صندوق داشتيم برا همين مجبور شدم به يکي که يه پرايد داره رو بزنم تا بامون بياد و بتونيم از صندوقش استفاده کنيم ولي اين همه دردسر اخرشم مسافرته کنسل شد........

D r i v e r
17-04-2009, 22:39
سلام.دوستان به کمک شما ميخاستم يه ماشين تو مايه هاي 30 ميليون معرفي کنيد که هم براي تفريح و مسابقه در شهر خوب باشه هم براي مسافرت هاي راه دور.همچنين امکان اسپرت کردن هم در جنبه هاي مختلف (چه بدنه و چه موتور)را داشته باشه.شايد بخام تو مسابقات رالي هم در سال هاي اينده که موتورش را درست حسابي تقويت کردم شرکت کنم.قيمت هم تا 40 هم باشه ميتونم بدم.بين 20 تا 40 ميليون.خودم زانتيا را خيلي دوست دارم ولي چون در اين سايت افرادي هستن که بسيار حرفه اي هستن و من به نظراتشون اعتماد دارم خواستم نظرات همه را بدونم تا بهترين ماشين را انتخاب کنم.من قبلن هم براي خريد ماشين در اين سايت يه تاپيک درست کردم و يه 206 تيپ3 خريدم ولي به دليل مشکلي 206 را به يکي از فاميل هاي نزديکمون با 150 هزار تومان ضرر فروختيم.الانم که اين تاپيک را درست کردم براي الان نيست شايد سال ديگه بخام يه ماشين بگيرم.پول 206 هم تو حساب خودمه چون شايد دو سال اينده بخام برم خارج از ايران به کمک بابام از الان دارم پول جمع ميکنم ولي امکان داره تا سال ديگه رفتن به خارج بر کنار بشه و به جاش يه ماشين که در بالا توضيح دادم در موردش بگيرم.قصد داشتم که اگه قرار شد ماشين بگيرم دوباره 206 بگيرم و باقي پول را خرج اسپرت کردنش کنم ولي 206 يه بدي که داره اينه که صندوق نداره و من با اين صندوق خيلي مشکل پيدا کردم.براي عيد که خاستم با چند تا از دوستام بريم مسافرت کمبود صندوق داشتيم برا همين مجبور شدم به يکي که يه پرايد داره رو بزنم تا بامون بياد و بتونيم از صندوقش استفاده کنيم ولي اين همه دردسر اخرشم مسافرته کنسل شد........
اینطور که شما میگین بنظرم بهترین گزینه برای شما خرید یک دستگاه مزدا 3 هست با 40 میلیون تومن (ماکسیمم پول)
با 20 میلیون تومن (مینیمم) به نظرم یا هون 206 رو یا یه دون 405 یا حتی تندر که شاید باظاهر حال نکنین
با 30 میلیون تومن (میانگین) به نظرم پژو پارس بگیرین
اگه هم میخواین همه پولتونو فقط ماشین بخرین :
هیوندا سوناتا

merikh_merikh
17-04-2009, 23:45
اینطور که شما میگین بنظرم بهترین گزینه برای شما خرید یک دستگاه مزدا 3 هست با 40 میلیون تومن (ماکسیمم پول)
با 20 میلیون تومن (مینیمم) به نظرم یا هون 206 رو یا یه دون 405 یا حتی تندر که شاید باظاهر حال نکنین
با 30 میلیون تومن (میانگین) به نظرم پژو پارس بگیرین
اگه هم میخواین همه پولتونو فقط ماشین بخرین :
هیوندا سوناتا
شما حد وسط را در نظر بگیرین یعنی 30 میلیون یا 34 میلیون کلن ماشینی در حدود 30 تا 40 میلیون.
خيلي ها ميگن مزدا3 بهترين انتخاب ميباشد.نظره خودمم همينه ولي وقتي به سيستم هاي زانتيا به خصوص سيستم تعليقش فکر ميکنم نظرم عوض ميشه.....
دوستان ميشه يه توضيح هم در مورد ماشين هاي سيتروعن بدين.
منظورم سي5 و سي4 و کلن سري سي به چه صورتن؟ مدلاشون چيه؟ و همچنين قيمت ها.
ممنون.

D r i v e r
18-04-2009, 01:22
شما حد وسط را در نظر بگیرین یعنی 30 میلیون یا 34 میلیون کلن ماشینی در حدود 30 تا 40 میلیون.
خيلي ها ميگن مزدا3 بهترين انتخاب ميباشد.نظره خودمم همينه ولي وقتي به سيستم هاي زانتيا به خصوص سيستم تعليقش فکر ميکنم نظرم عوض ميشه.....
دوستان ميشه يه توضيح هم در مورد ماشين هاي سيتروعن بدين.
منظورم سي5 و سي4 و کلن سري سي به چه صورتن؟ مدلاشون چيه؟ و همچنين قيمت ها.
ممنون.

مگه اینکه فقط سیستم تنظیم ارتفاع زانتیا به دل شما نشسته باشه
وگرنه موتور پر قدرت تر مزدا نسبت به زانتیا
تکنلوژی به روز و طراحی اسپورت تر و 100% به روز تر مزدا 3 و حتی ایمنی خیلی بیشتر مزدا 3 نسبت به این مساله نشان این هست که زانتیا برتری خاصی نسبت به مزدا نداره بلکه در خیلی از موارد هم به نظر من از مزدا 3 خیلی ضعیف تر هست از جمله همین ایمنی
ماشینی که سال 2003 تولیدش آغاز شده نسبت به ماشینی که سال 1993 تولیدش آغاز شده مطمئنا تکنولوژی به روز تری خواهد داشت
در تصادف از روبه رو بسیار ضعیف هست به طوری که تنها 1.5 ستاره گرفته
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من اینطور شنیدم که مزدا 3 علاوه بر کیسه هوای جلو کیسه هوای جانبی هم داره
اینطور که من خوندم مزدا 3 **** (4ستاره) در تست تصادف ( crash test ) ها گرفته
حالا انتخاب معقولی هست که باز هم زانتیا انتخاب بشه؟؟
چه متن انتقادی بر علیه زانتیا نوشتم من :39:

tatu_lover1366
18-04-2009, 16:06
آره کیسه هوای جانبی هم داره من تو نمایشگاه ماشین دیدم
ولی اگه جای شما بودم 3 میلیون رو 40تا میزاشتم و پژو 407 میخریدم

T I M S A R
18-04-2009, 17:57
من یه تویوتا کمری دست دوم رو پیشنهاد میکنم.اگر صفر میخوای تویوتا کرولا xli با قیمت 34 تا 36 ملیون رو پیشنهاد میکنم.
مزدا 3 و رنو مگان هم نباید فراموش کرد ولی به نظر من حتما تویوتا بگیر:46:

Farshadd
18-04-2009, 23:37
اینایی که دوستان گفتن یه خوبی داره و اونم اینکه خدمات و قطعات و تعمیراتشون خوب و راحته. ولی اینایی که من میگم همش دردسره ولی برای عاشقای ماشین حال.

ولی اگه واقعا برای تیون و مسابقه و ... میخوای اینا رو بیخیال... برو دنبال از اینایی که بهت میگم. دردسر داره، ولی حال میده.

در به در شو دنبال bmw ها. E34 و e36 و حتی

برو دنبال موتور قوی هاش... یا اگه موتور قوی نتونستی بگیری یه e34 مثلا 518 یا مثلا یه e36 316 بگیر البته با قیمت مناسب و بعد برو تو کار مطالعه و تحقیق و یه موتور غول مثلا s50 یا s62 براش بیار و بچپون توش و حال کن.

یه چیزی خلاصه بهت میگم. نصیحت هایی برادرانه

اگه میخوای با ماشین حال و بازی کنی نذار ما برات تصمیم بگیریم. برو اینقدر در مورد ماشین اطلاعات جم کن و بخون که کم و بیش اطلاعاتی از انواع خودرو ها داشته باشی. اونوقت خودت انتخاب کن که از ماشین و ماشین بازی چی میخوای. انتخابی خودت و در اون مرحله نظر ما رو هم بخواه و یه انتخاب صحیح کن و حال کن.

ماشین بازی واقعی داشتن ماشین نیست. ماشین بازی واقعی اول شناختن خود و ماشین هست... درست مثل یه مسلمون که اول باید خودشناسی و خداشناسیش خوب باشه وگرنه اگه همینجوری خدا رو بی دلیل قبول کنه و پرستش کنه مسلمان و خدا پرست قوی ای نیست. ( خودمونیم ها عجب مثال زیبایی بود)

merikh_merikh
21-04-2009, 15:46
مگه اینکه فقط سیستم تنظیم ارتفاع زانتیا به دل شما نشسته باشه
وگرنه موتور پر قدرت تر مزدا نسبت به زانتیا
تکنلوژی به روز و طراحی اسپورت تر و 100% به روز تر مزدا 3 و حتی ایمنی خیلی بیشتر مزدا 3 نسبت به این مساله نشان این هست که زانتیا برتری خاصی نسبت به مزدا نداره بلکه در خیلی از موارد هم به نظر من از مزدا 3 خیلی ضعیف تر هست از جمله همین ایمنی
ماشینی که سال 2003 تولیدش آغاز شده نسبت به ماشینی که سال 1993 تولیدش آغاز شده مطمئنا تکنولوژی به روز تری خواهد داشت
در تصادف از روبه رو بسیار ضعیف هست به طوری که تنها 1.5 ستاره گرفته
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من اینطور شنیدم که مزدا 3 علاوه بر کیسه هوای جلو کیسه هوای جانبی هم داره
اینطور که من خوندم مزدا 3 **** (4ستاره) در تست تصادف ( crash test ) ها گرفته
حالا انتخاب معقولی هست که باز هم زانتیا انتخاب بشه؟؟
چه متن انتقادی بر علیه زانتیا نوشتم من :39:
دوست عزیز ممنون.
من به این علت زانتیا چشمو گرفته اخه هم ازش خوشم میاد همین که در اینده ای دور هم که بخام ماشینو اساسی تقویت کنم مشکل موتور و شتاب و غیره که مربوط به قدیمی بودنش میشه حل میشه.
البته از مزدا3 هم خوشم میاد.

آره کیسه هوای جانبی هم داره من تو نمایشگاه ماشین دیدم
ولی اگه جای شما بودم 3 میلیون رو 40تا میزاشتم و پژو 407 میخریدم
من اصلن رو پولم نمیتونم بزارم.البته این 3میلیون در سال اینده فکر کنم در افت قیمت ماشین بیاد پایین.

من یه تویوتا کمری دست دوم رو پیشنهاد میکنم.اگر صفر میخوای تویوتا کرولا xli با قیمت 34 تا 36 ملیون رو پیشنهاد میکنم.
مزدا 3 و رنو مگان هم نباید فراموش کرد ولی به نظر من حتما تویوتا بگیر:46:
از تویتا کمری هم خوشم میاد ولی گرونه........

merikh_merikh
21-04-2009, 15:47
اینایی که دوستان گفتن یه خوبی داره و اونم اینکه خدمات و قطعات و تعمیراتشون خوب و راحته. ولی اینایی که من میگم همش دردسره ولی برای عاشقای ماشین حال.

ولی اگه واقعا برای تیون و مسابقه و ... میخوای اینا رو بیخیال... برو دنبال از اینایی که بهت میگم. دردسر داره، ولی حال میده.

در به در شو دنبال bmw ها. E34 و e36 و حتی

برو دنبال موتور قوی هاش... یا اگه موتور قوی نتونستی بگیری یه e34 مثلا 518 یا مثلا یه e36 316 بگیر البته با قیمت مناسب و بعد برو تو کار مطالعه و تحقیق و یه موتور غول مثلا s50 یا s62 براش بیار و بچپون توش و حال کن.

یه چیزی خلاصه بهت میگم. نصیحت هایی برادرانه

اگه میخوای با ماشین حال و بازی کنی نذار ما برات تصمیم بگیریم. برو اینقدر در مورد ماشین اطلاعات جم کن و بخون که کم و بیش اطلاعاتی از انواع خودرو ها داشته باشی. اونوقت خودت انتخاب کن که از ماشین و ماشین بازی چی میخوای. انتخابی خودت و در اون مرحله نظر ما رو هم بخواه و یه انتخاب صحیح کن و حال کن.

ماشین بازی واقعی داشتن ماشین نیست. ماشین بازی واقعی اول شناختن خود و ماشین هست... درست مثل یه مسلمون که اول باید خودشناسی و خداشناسیش خوب باشه وگرنه اگه همینجوری خدا رو بی دلیل قبول کنه و پرستش کنه مسلمان و خدا پرست قوی ای نیست. ( خودمونیم ها عجب مثال زیبایی بود)
سلام.
از همکاری دوستان ممنون.
دوستان من هنوز چون برنامم معلوم نیست تا سال اینده برای انتخاب ماشین وقت دارم.
و میخام یه ماشین از بین ماشین هایی که الان تولید شدن انتخاب کنم که اگه خدا بخاد تا اون موقع یه افت قیمتی کرده باشه والبته میدونم ماشین زیاد افت قیمت نداره.
قصد من از خرید ماشین اسپرت کردن میباشد.در واقع میخام یه ماشینی باشه که اول بتونم با خودش حال کنم بعد وقتی دستم رفت تو جیب خودم برم حسابی ازهر جهت اسپرتش( تیون ) کنم.در واقع هدفم اسپرت کلی ماشین میباشد و قصد عوض کردنشم دیگه ندارم.
حالا شما در محدوده ی 20 تا 40 میلیون چه ماشینی را بهترین میدونید؟
اینم بگم که ایشالا اگه ماشین گرفتم برای اسپرت کردنش اشناهای زیادی در اروپا و همچنین ترکیه و همچنین کسانی هم میشناسم که کارشون ایجاد میکنه گاهی برن به ژاپن منظورم اینه که برای اسپرت کردنش محدودیتی ندارم و میتونم وسایل مورد نظرمو تهیه کنم.

milky way
21-04-2009, 15:53
یه مگان بخر اسپورتش کن خیلی اسپرت خورش خوبه مگان.

danavan
21-04-2009, 16:35
سراتو - بیست و ههفت هشت تومن

MoHaMaD ZaNd
21-04-2009, 16:38
یه مگان بخر اسپورتش کن خیلی اسپرت خورش خوبه مگان.

آخه دوست من مهم اينه كه مگان واسه مسابقه و ... توي شهر خوب نيست !!!!!!!!! ( ولي توي ايمني خدائه )
من ميگم يا سوناتا يا آزرا !!!
اين دوتا واقعا عاليه !!!
البته كمتر از اينا من مزدا 3 تيپ 3 رو پيشنهاد ميكنم !!!!!

merikh_merikh
22-04-2009, 09:43
سلام.
دوستان تویتا کمری که گرونه وبالای 40 تا میباشد.پس در کل تویتا تو لیستم نیست.
در مورد ماشین های کره ای هم من همیشه نسبت به ماشین های کره ای بد بین بودم و چون همش تقلید میکنه ازش بدم میاد.نظره شما چیه؟ایا ماشین های کره ای کیفیت ماشین های ژاپن و اروپا را دارن؟اگه دارن قیمت سوناتا و ازرا چنده؟ازرا که فکر کنم گرونه ولی سونا تا را با 40 تا میشه گیر اورد.درسته؟
لطفن راهنمایی کنید اخه من چون از ماشین های کره ای خوشم نمیاد در موردشون اطلاعاتی هم ندارم.
من کلن دوست دارم ماشینم ژاپنی یا اروپایی(فرانسوی)باشه.میگم فرانسوی چون در اروپا ماشین های المانی گرونن.ماشین های امریکایی هم دوست دارم ولی باز چون گرونن نمیتونم بگیرم.برا همین نظرم رو ماشین های ژاپنی و فرانسوی میباشد.
حالا دوستان اگه نظرات خوب و بهتری دارن بگن.شاید با توجه به حرف های شما نظرم در مورد ماشین های کره ای هم عوض شد.

merikh_merikh
23-04-2009, 13:47
دوستان خیلی ها از مدل های بی ام دبلیو تعریف میکنن و میگن برای اسپرت خیلی خوبن.
میشه بهترین ماشینی که بی ام دبلیو باشه و قیمتشم تو مایه های 30 حالا یکم بالا پایینتر هم اشکال نداره باشه را معرفی کنید.
الان مزدا3 یکی از انتخابامه البته هنوز عشقه زانتیا را دارم اخه از ماشین های جادار خیلی خوشم میاد.
دوستان لطفن ماشینی را که پیشنهاد میکنید در موردش کامل توضیح بدین و عکس یا لینکی اگه ازش دارین بزارین.
ممنون.

merikh_merikh
10-05-2009, 06:21
سلام.دوستان ببخشيد که دير سر ميزنم اخه الان با سايت حدود 10 روز که مشکل دارم و صفحات خيلي طول ميکشن تا بيان بالا.دوستان من همچنان منتظره راهنمايي هاي شما هستم.ميخام انتظارات اصليمو بگم دوباره تا دوستان بهتر از قبل راهنمايي کنن.من ميخام ماشين مورد نظر براي رالي و بيابان گردي(اخه رانندگي در بيابان و جاهاي خاکي و خلوط را دوست دارم)البته نه خيلي زياد و همچنين ماشيني که براي مسافرت و جاده هاي بين شهر ها و هم چنين رانندگي در شهر مناسب باشه.ميخام ماشين مورد نظر تمام انتظارات بالا را بر طرف کنه.و در اخر هم چون دوست دارم با همه چي ور برم و همه چي را دستگاري کنم پس مطمعنن با اولين پولي هم که دستم بياد موتور را تقويت ميکنم.حالا شما بگين با 30 ميليون و نهايتن 40 ميليون چي بگيرم؟خودم مزدا3 و زانتیا و سی5 را مد نظر دارم.که زانتیا را تا حدودی بش دیگه فکر نمیکنم اخه با وجود ایمنی پایین در مقابل دوتای دیگه و همچنین وجود سی5 زانتیا میره کنار.در کل با توجه به انتظاراتی که دارم کدوم از اون سه ماشین را پیشنهاد میکنید؟اگه میشه یه توضیحی هم در مورد سی5 که در ایران موجود میباشد توضیح دهید.این طور که من فهمیدم اولین سی5 در سال 2002 تولید شده و دومین سی5 مربوط به سال 2007میباشد و سومین سی5 که ظاهری بسیار زیبا هم داره مریوط به سال 2009 میباشد و گویا سایپا مدل 2007 را به بازار ایران ارایه میده.اگه میشه در مورد این سی5 که در ایران میباشد توضیح دهید.ممنون

merikh_merikh
10-05-2009, 06:32
سلام.
دوستان پس چرا جواب ما را نمیدین........
اقا فرشاد یه جوابی هم به ما بدین....همچنین باقیه دوستان...من چون در این انجمن اقا فرشاد را بیشتر میشناسم از اقا فرشاد نام بردم.
من این همه پست پشت سره هم دادم ولی دوستان هنوز جوابی ندادن!!!!به خدا من با سایت مشکل دارم هر دفع که میخام پست بدم حداقل 10 دقیقه معطل میشم تازه هر کاری میکنم پستام به هم میچسبن و در امتداده هم میان یعنی بعد از هر جمله نمیتونم از سره خط شروع کنم......
چون که جمله هام به هم میچسبن ادامه ی حرفمو در پست بعدی میگم.

merikh_merikh
12-05-2009, 19:15
دوستان همان طور که در پست اولم گفتم به دلایلی گرفتن ماشین قطعی نبود ولی الان قطعی شد و تا اخره امسال حتمن ماشینو میگیرم.
الان با تحقیقاتی که دارم مدت ها میکنم هدف اصلیمو از گرفتن ماشین پیدا کردم و میخام یه ماشین اسپرت بگیرم که برای کار های مختلف مناسب باشه منظورم از کار های مختلف رفت و امد در شهر و مسافرت منظورم از مسافرت مناسب برای جاده های بین شهر ها میباشد و همچنین گاهی هم برای تفریح در بیابان.......حالا به نظره شما بهترین ماشینی که در محدوده قیمت 20 تا 40 میلیون هست چیه؟
خودم در حال حاظر بین مزدا3 و مزدا3 2010 و سی5 2009 موندم.به نظره شما کدام بهتره؟اگر گزینه های دیگری هم سراغ دارین بگین و اگر لینک و اطلاعاتی از ماشین هایی که نام میبرین دارین بزارین.
راستی برای من راحتی در ماشین نیز مهم میباشد و دوست دارم ماشین مورد نظر برای 4نفر خوب باشه و 4نفر به راحتی داخلش بشینین.....
منتظره راهنمایی های شما هستم.
ممنون.
(در اخر هم خیلی خیلی ببخشید که پستام پشت سره هم میباشد.میدونم خلاف قوانینه ولی به خدا با سایت مشکل دارم و مجبورم این گونه پست بدم.)
البته الان تا حدودی مشکل فاصله بین جمله هام درست شد البته هنوز گاهی این طور میشه

MoHaMaD ZaNd
12-05-2009, 19:21
من كه ميگم اگه ماشين اسپورتي و جوان پسند ميخواي مزدا 3 خوبه وگرنه C5 2009 . ( خداوكيلي من نتونستم با قيافش كنار بيام )

merikh_merikh
13-05-2009, 11:50
سلام.
دوستان نظرتون در مورد مزدا3 2010 نسبت به مزدا3 که در ايرانه چيه؟ايا مزدا3 2010 نسبت به اين که در ايرانه ارزش خريد داره؟
دوستان اول منودر مورد انتخاب بين مزدا3 که در ايرانه و مزدا 2010 روشن کنيد و بعد نظرتون هم در مورد ماکسيما و کمري هم بگين؟
اگرم ميبينيد که اساسي رفتم توکاره ماشين هاي مختلف و البته گرون اينه که بابام قصد خريد يک ماشين خوب به سليقه ي من و البته براي من ولي با اين شرط که راننده ي خونه ي خودمون هم باشم يعني هر موقع پدر و مادر جايي خاستن برن در صورتي که بابام حوصله نداشت با ماشين خودش بره من بايد ببرمشون.(البته اوايلش اين طوره!!!)

farzan.B
13-05-2009, 12:59
مگان کوپه...
ولی چون صندوق بار می خوای مگان 2000 سی سی بگیر یه ذره خرجش بهترین ماشینه نسبت به پولی که میدی...

merikh_merikh
13-05-2009, 15:01
از همه ی دوستان ممنون.
ببخشید که از دکمه ی تشکر استفاده نمیکنم اخه به علت مشکلی که یا با سایت یا با اینترنت دارم نمیتونم از دکمه ی تشکر استفاده کنم در صورت استفاده باید کلی وقت حروم کنم.
دوست عزیزی هم که مگان را معرفی کردن من از مگان خوشم نمیاد.چون به نظرم مزدا3 نصبت به مگان بهتره.
دوستان نظرتون هم در مورد مزدا3 2010 بگین و بگین که ایا ارزش خرید نسبت به این مزدا3 که در ایران تولید میشه را داره یا نه?