PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا کمک کنید( keyboard kb28g )

AnaTHemAomid
17-04-2009, 00:42
دوستان من یه کیبرد مدل A4tech keyboard kb28g خریدم و وقتی به کامپیوتر وصل می کنم وصل نمیشه اونم قکر کنم واسه اینه که وقتی کامپیوتر روشن بوده من داشتم رو کیبورد قبلی کار می کردم تا درست شه و فکر کنم اون قسمت کامپیوتر رو که موس و کیبورد وصل میشه ترکوندم ! حالا چیکار کنم ؟ سر سیم این کیبورد هم از این صورتیاس که فکر کنم بهش میگن 6پین
آیا تبدیلی داره که به usb وصلش کنم ؟ یعنی تبدیلش هست اصلا تو بازار؟ از کجا میشه خرید ؟چیکار کنم ؟
مادربوردمم مرکوری قدیمیه p4

الان دارم با on screen keyboard کار می کنم :18:

vioman
17-04-2009, 04:56
دوستان من یه کیبرد مدل a4tech keyboard kb28g خریدم و وقتی به کامپیوتر وصل می کنم وصل نمیشه اونم قکر کنم واسه اینه که وقتی کامپیوتر روشن بوده من داشتم رو کیبورد قبلی کار می کردم تا درست شه و فکر کنم اون قسمت کامپیوتر رو که موس و کیبورد وصل میشه ترکوندم ! حالا چیکار کنم ؟ سر سیم این کیبورد هم از این صورتیاس که فکر کنم بهش میگن 6پین
آیا تبدیلی داره که به usb وصلش کنم ؟ یعنی تبدیلش هست اصلا تو بازار؟ از کجا میشه خرید ؟چیکار کنم ؟
مادربوردمم مرکوری قدیمیه p4

الان دارم با on screen keyboard کار می کنم :18:

دوست عزیز
شما اشکال رو از کجا حدس میزنید؟

سوکت دچار مشکل شده یا اینترفیس مادربورد؟

AnaTHemAomid
17-04-2009, 16:31
اینترفیس مادربورد احتمال زیاد چون این کیبورد رو نو خریدم
قبل اینم که اینو بخرم وقتی کیبورد قلبی ام که خزاب بود در حالی که کامپیوتر روشن بود من بازش کرده بودم و با سیماش ور می رقتم ! قکر کنم همین کار ترتیبش رو داده