PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فروش 2.5 میلیونی اولین گوشی لمسی نوکیا

S@nti@go_s&k
16-04-2009, 13:50
گروه خبری GSM : اولین گوشی مجهز به صفحه نمایش لمسی کمپانی نوکیا، یعنی 5800 XpressMusic، در اولین ماه عرضه‌اش، بیش از یک میلیون دستگاه فروش داشت.
و اکنون با گذشت تنها دو ماه، بیش از 2.5 میلیون دستگاه از این محصول در سراسر جهان به فروش رسیده است.

این خبر در نمایشگاه CTIA 2009 و توسط Rob Taylor، مدیر بخش فروم نوکیا در آمریکا، منتشر شد.
هرچند این رقم به پای میزان فروش میلیونی گوشی های iPhone، و iPhone 3G کمپانی اپل نمی‌رسد، اما چندان هم از آن دور نیست و نوکیا هنوز هم برای کسب میزان فروشی مشابه با میزان فروش این دو گوشی‌ اپل فرصت دارد.

ویرایش شد ممنون
عنوان تایپیک هم عوض میشه ممنون

mahroo_z1
16-04-2009, 14:17
سلام دوستان.متاسفانه عدد ذكر شده درست نمي باشد.
عدد صحيح 2.5 ميليون مي باشد . براي اطلاع بيشتر به سايت زير مراجعه كنيد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اقاي سانتياگو ميشه لطفا خبرتونو اصلاح كنيد.

aaaammmm87
16-04-2009, 14:25
اولین گوشی مجهز به صفحه نمایش لمسی کمپانی نوکیا، یعنی 5800 XpressMusic
دومين اشتباه !
گوشي من 7710 نوكيا هم لمسيه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پس ايني كه شما معرفي كردي اولين نيست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S@nti@go_s&k
16-04-2009, 14:47
دومين اشتباه !
گوشي من 7710 نوكيا هم لمسيه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پس ايني كه شما معرفي كردي اولين نيست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بله من میدونم ولی خبرو که من نقل نکردم

درسته

feryshad
16-04-2009, 14:51
دومين اشتباه !
اون گوشی ها هیچکدوم سیمبین سری 60 نبودن. و اینکه همشون تو بازار شکست خوردند.
5800 اولین گوشی لمسی ار سری 60 نوکیاست که خیلی بیشتر از اونا روش کار شده و نوکیا خیلی بیشتر روش مانور میده!!

mahroo_z1
16-04-2009, 15:26

درسته
سلام. ممنون از شما كه هميشه تازه ترين اخبارو در اختيار كاربران قرار ميدين .
ولي مهمتر از خود خبر صحت و سقم است كه حتما بايد از سايتهاي معتبر باشد. متاسفانه سايتهاي ايراني بعضا در اعداد و ارقام دچار اشتباه هستند. نمونش همين سايت gsm.ir كه اين خبرو برروي سايتش قرار داده است.
حالا يك سوال از شما. من كه با دليل صحت حرفمو نشون دادم. پس چرا شما خبرتونو اصلاح نميكنيد يا حداقل انرا از روي سايت برداريد.

S@nti@go_s&k
16-04-2009, 15:39
سلام

درسته

در مورد این جمله منظورم با دوستمون بودم که گفت دومین گوشی تاچ هست که gsm منظورش اولین تاچ سری 60 بوده
که فقط تو آمار اشتباه کرده بوده ممنون

ماهرو جان من ساعت 4:08 دقیقه ویرایش کردم پستمو:11:

منظورم اینه که 20 دقیقه قبل از اینکه این پستو بدین:40:

mahroo_z1
16-04-2009, 15:43
سلام

در مورد این جمله منظورم با دوستمون بودم که گفت دومین گوشی تاچ هست که gsm منظورش اولین تاچ سری 60 بوده
که فقط تو آمار اشتباه کرده بوده ممنون

ماهرو جان من ساعت 4:08 دقیقه ویرایش کردم پستمو:11:

منظورم اینه که 20 دقیقه قبل از اینکه این پستو بدین:40:
ممنون از شما ولي عنوان خبر اصلاح نشده است. بازم ممنون از شما.

S@nti@go_s&k
16-04-2009, 15:47
درسته عنوان خبرو نمیتونم ویرایش کنم
البته ویرایش میکنن
مدیرا بهشون گفتم ممنونم ازت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

H M R 0 0 7
16-04-2009, 16:01
عنوان ویرایش شد
موفق باشید

armin_software
16-04-2009, 18:04
گوشی خوبی بود!
ولی به نظر گوشی خیلی جالبی نبود!

S@nti@go_s&k
18-04-2009, 13:53
سلام

خبر اول مثله اینکه درست بوده

نوکیا خبر فروش 13 میلیون دستگاه گوشی 5800 را تکذیب کرد

موبنا- خبر فروش 13 میلیون دستگاه تلفن همراه نوکیا xpressmusic 5800 تکذیب شد. به گزارش گروه اخبار خارجی "موبنا" به نقل از "اینتوموبایل"، هفته گذشته خبری در مورد فروش 13 میلیون دستگاه تلفن همراه نوکیا 5800 توسط بسیاری از سایت ها ی تلفن همراه منتشر شد که نوکیا با توضیحی در مورد این خبر آن را اصلاح کرده است. منبع این خبر forum nokia آمریکای شمالی بوده است که اعلام کرد تعداد گوشی های به فروش رسیده تا آپریل سال جاری 13 میلیون دستگاه بوده است اما منظور گوشی نوکیا 5310 xpressmusic بوده است که از سال ارایه آن یعنی 2007 تا کنون 13 میلیون دستگاه فروش داشته است.شرکت نوکیا در مورد این خبر گفت: اشتباه بزرگی پیش آمده و کاربران باید از آن مطلع شوند. فروش 13 میلیون دستگاه از تلفن همراهی که به تازگی ارایه شده موجب نگرانی سازندگان بزرگی مانند اپل شده بود که احتمالا از کنار رفتن یک رقیب برای آیفون بسیار خوشحال می شوند

اینم تیتر خبر از سایت into mobile

Nokia hasn’t sold 13 million 5800 XpressMusic devices!

mahroo_z1
18-04-2009, 14:14
سلام. منم اين خبرو ديدم. جالبيش اينه كه من زودتر از همه اين خبرو تكذيب كردم و خيليا هم باور نكردند. ظاهرا عدد صحيح چيزي بين 3 تا 3.6 ميليون در 6ماه گذشته كه اين گوشي وارد بازار شده است. بازم ممنون از شما اقاي سانتياگو

S@nti@go_s&k
18-04-2009, 14:30
درسته
اما به هر حال خبر فروش 13میلیونی صحت داشت حالا چه راست چه دروغ
پس سایت gsm هم درست گفته بود درسته:46:

S@nti@go_s&k
18-04-2009, 14:51
منبع اين خبر Forum Nokia آمريکاي شمالي بوده است که اعلام کرد تعداد گوشي هاي به فروش رسيده تا آپريل سال جاري 13 ميليون دستگاه بوده است اما منظور گوشي نوکيا 5310 XpressMusic بوده است که از سال ارايه آن يعني 2007 تا کنون 13 ميليون دستگاه فروش داشته است.

شرکت نوکيا در مورد اين خبر گفت: اشتباه بزرگي پيش آمده و کاربران بايد از آن مطلع شوند.

فروش 13 ميليون دستگاه از تلفن همراهي که به تازگي ارايه شده موجب نگراني سازندگان بزرگي مانند اپل شده بود که احتمالا از کنار رفتن يک رقيب براي آيفون بسيار خوشحال مي شوند.:40: