PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : توزیع اینترنتی کارت آزمون سراسری

1240
16-04-2009, 12:29
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت : توزیع کارت هاى ورود به جلسه آزمون سراسرى امسال به صورت اینترنتى خواهد بود.

عبدالرسول پور عباس درمصاحبه با واحد مرکزی خبر افزود :داوطلبان مى توانند یک هفته قبل از برگزارى آزمون سراسرى از طریق پایگاه اینترنتى سازمان سنجش به نشانى
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه کنند.

وى افزود : با این کار دیگر نیازى به حضور داوطلب در مراکز توزیع کارت نیست وداوطلبان مى توانند از منازل یا مراکز اینترنتى اقدام به چاپ کارت ورود به جلسه و دریافت اطلاعات درباره زمان و مکان برگزارى آزمون سراسرى کنند.

رئیس سازمان سنجش همچنین از چیدمان مختلف سئوالات آزمون سراسرى 88 براى داوطلبان خبر داد و گفت : امسال بر روى دفترچه سئوالات آزمون مشخصات و عکس هر یک از داوطلبان درج خواهد شد و نوع سئوالات هم به لحاظ چیدمان با نفر بعدى متفاوت خواهد بود ولى به لحاظ نوع سئوالات فرقى وجود ندارد.

وى افزود : این کار در بالا بردن ضریب امنیت آزمون سراسرى بسیار موثر و تاثیر گذار است.

پورعباس گفت : داوطلبانى که در هنگام ثبت نام آزمون سراسرى گزینه هاى علاقه مندى در دانشگاه پیام نور ، غیر انتفاعى و دوره هاى مجازى و بین المللى را انتخاب کرده اند ، مجاز به انتخاب رشته در گزینه علاقه مندى ها هستند و از درصد قبولى بالایى در دانشگاه هاى یاد شده برخوردار مى شوند.

وى درباره ظرفیت پذیرش دانشجو در حوزه آزمون سازمان سنجش (روزانه ، شبانه ، پیام نور و غیرانتفاعی) گفت : امسال ظرفیت پذیرش از مرز 500 هزار نفر فراتر رفته و احتمال قبولى براى هر داوطلب بالاى 50 درصد است.

رئیس سازمان سنجش افزود : البته اگر دوره هاى دانشگاه آزاد ،علمى کاربردى و فراگیر را به ظرفیت فعلى سازمان سنجش اضافه کنیم احتمال قبولى براى داوطلبان صد درصد خواهد بود وبیش از100 هزار صندلى خالى خواهیم داشت.

پورعباس درباره تغییرات آزمون سراسرى سال 88 گفت : تا به امروز هیچ تغییرى در آزمون سراسری، در برنامه کارى این سازمان قرار ندارد و روال طبق سال هاى گذشته است.

1240
16-04-2009, 12:31
نتیجه : همه قبول هستید. و سال دومی ها هم سربازی نمی روند.بلاخره یک رشته ای کاردانی چیزی می آرند.
به نگر بنده افزایش ظرفیت دانشگاه ها موفقیت بزرگی است. و باید آن را تبریک گفت. :thumbsdow:15:

MaaRyaaMi
16-04-2009, 15:18
اخبار مربوط به کنکور 88 رو تو تاپیک مرتبط با خودش بزارین لطفا !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

نادر1368
16-04-2009, 15:50
وى درباره ظرفیت پذیرش دانشجو در حوزه آزمون سازمان سنجش (روزانه ، شبانه ، پیام نور و غیرانتفاعی) گفت : امسال ظرفیت پذیرش از مرز 500 هزار نفر فراتر رفته و احتمال قبولى براى هر داوطلب بالاى 50 درصد است.

رئیس سازمان سنجش افزود : البته اگر دوره هاى دانشگاه آزاد ،علمى کاربردى و فراگیر را به ظرفیت فعلى سازمان سنجش اضافه کنیم احتمال قبولى براى داوطلبان صد درصد خواهد بود وبیش از100 هزار صندلى خالى خواهیم داشت.

اینده نگری سازمان سنجش واقعا مارو تحت تاثیر قرار میده کارو راحت تر میکردی مدرک رو هم میزاشتی چاپ میکردن دیگه الکی جوون ملت رو 4 سال الاف نمی کردی!

1240
16-04-2009, 15:54
اینده نگری سازمان سنجش واقعا مارو تحت تاثیر قرار میده کارو راحت تر میکردی مدرک رو هم میزاشتی چاپ میکردن دیگه الکی جوون ملت رو 4 سال الاف نمی کردی!
نه دوست عزیز
حالا بنده رو نبین
شما رو نمیدونم
ولی برخی ها هستن واقعا استرس دارن
خواندواده ها استرس و فشار دارن
نمیدونن چی کار کنن
پول هاشون رو میدن به کلاس های مسخره و ...
الان هم درست هست که هر کس یک رشته ای از کاردانی میاره و قبول میشه
اما یکی کاردانی مثلا فلان شهرستان قبول میشه
یکی مثلا کارشناسی عمران تهران سراسری
خوب تفاوت داره
الان قبولی هست ولی هر کس بارش بیشتر باشه جای بهتر
هر کس مثل ما بارش کمتر باشه به هر جا بگن برو میره :46:

تازه شدن مثل کشور های دیگه

به هر حال کار بسیار خوبی کردن

نادر1368
16-04-2009, 19:02
نه دوست عزیز
حالا بنده رو نبین
شما رو نمیدونم
ولی برخی ها هستن واقعا استرس دارن
خواندواده ها استرس و فشار دارن
نمیدونن چی کار کنن
پول هاشون رو میدن به کلاس های مسخره و ...
الان هم درست هست که هر کس یک رشته ای از کاردانی میاره و قبول میشه
اما یکی کاردانی مثلا فلان شهرستان قبول میشه
یکی مثلا کارشناسی عمران تهران سراسری
خوب تفاوت داره
الان قبولی هست ولی هر کس بارش بیشتر باشه جای بهتر
هر کس مثل ما بارش کمتر باشه به هر جا بگن برو میره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif

تازه شدن مثل کشور های دیگه

به هر حال کار بسیار خوبی کردن
نمی دونم برای شما خوشحالم!ولی دیگه اونیکه بارش نیست دانشگاه میخواد چکار![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](29).gifپول مفت بدهکار که نیست!منم همینو گفتم افزایش ظرفیت باید معقول باشه در هر حال اگه جای تشکر داره تشکر میکنم!

MaaRyaaMi
16-04-2009, 20:48
نمی دونم برای شما خوشحالم!ولی دیگه اونیکه بارش نیست دانشگاه میخواد چکار![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](29).gifپول مفت بدهکار که نیست!منم همینو گفتم افزایش ظرفیت باید معقول باشه در هر حال اگه جای تشکر داره تشکر میکنم!

من با حرفاتون یه جورایی مخالفم

چون کسیکه دانشگاه قبول میشه به قول شما هیچیم بارش نیس
همون لحظه ورو به دانشگاه که نمیگن بیا بفرما مدرک !
طرف میره مثلا واسه یه مهندسی 4 5 میخونه تا مدرکشو بگیره
تو دانشگاه هم مفتی نمره نمیدن باید درس بخونی ... مث مدرسه هم نیس سیستمش

پس خیلی کشک هم نیس دانشگاه رفتن و مدرک گرفتن !

1240
16-04-2009, 22:37
نمی دونم برای شما خوشحالم!ولی دیگه اونیکه بارش نیست دانشگاه میخواد چکار![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]پول مفت بدهکار که نیست!منم همینو گفتم افزایش ظرفیت باید معقول باشه در هر حال اگه جای تشکر داره تشکر میکنم!
درسته
اون دوستمون اسخ شما رو جالب دادن منم نکته ای اضافه میکنم
تازه مثل کشور های خارجی داره میشه

که رفتن دانشگاه خوب راحت میشه و بیرون امدنش سخت

ببینید الان وقتی دکسی نتونه بره دانشگاه
مجبوره خواه نا خواه بره سربازی
اونجا سیگار و همه جور کثافت کاری بهش میدن
نتونه خودش نگه داره بدبخت میشه

ولی اگر رفت دانشگاه مطمئن باشید سطح فرهنگ و افکارش میره بالاتر
و حداقل درصد خطلا فرد میاد پائین

تازه برادر شما بهترین داشناگ ه ورشته رو برو کسی جای شما رو تنگ نمیکند.:10:

و این افزایش طرفیت بسی جای خوشحالی بسیار دارد. :11:

Paradise_human
17-04-2009, 00:15
من با حرفاتون یه جورایی مخالفم

چون کسیکه دانشگاه قبول میشه به قول شما هیچیم بارش نیس
همون لحظه ورو به دانشگاه که نمیگن بیا بفرما مدرک !
طرف میره مثلا واسه یه مهندسی 4 5 میخونه تا مدرکشو بگیره
تو دانشگاه هم مفتی نمره نمیدن باید درس بخونی ... مث مدرسه هم نیس سیستمش

پس خیلی کشک هم نیس دانشگاه رفتن و مدرک گرفتن !

نمی دونم برای شما خوشحالم!ولی دیگه اونیکه بارش نیست دانشگاه میخواد چکار![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]پول مفت بدهکار که نیست!منم همینو گفتم افزایش ظرفیت باید معقول باشه در هر حال اگه جای تشکر داره تشکر میکنم!
پس این همه آدم که بدون کنکور توی خارج میرن دانشگاه هیچی بارشون نیست ؟؟!!!!!
به قول دوستمون همچینم مدرک الکی نمیدن باید بارت باشه ....
تازه شنیدم آزاد بیشتر سخت میگیرن تا سراسری ...
یه چیز دیگه ام متذکر بشم .....
متاسفانه ی توی ایران فقط 4-5 رشته در دبیرستان تدریس میشه که واقعا کلی هستن .....
اگه میتونستن مثل خارج که علمشون از ما به روز تر هست رشته هارم مثل دانشگاه توی دبیرستان تفکیک میکردن خیلی بهتر میشد .....
و می تونست انگیزه ی طرف رو بیشتر بکنن برای درس خوندن ........
مثلا من رشته ای رو میخوام توی دانشگاه بخونم که اصلا مربوط به شیمی نمیشه !!!!!
تا پیش دانشگاهی رشته ی ریاضی انقدر شیمی گسترده میشه که واقعا اگه کسی نخواد به گرایش های شیمی بره واقعا وقت تلف کردنه و طرف مثل خودم اصلا رقبت نمیکنه اونو بخونه ......
و خیلی درس های دیگه که من فقط اینو مثال زدم .....
و متاسفانه این مشکل ریشه ای آموزش و پرورش ایران هست و به خاطر قدیمی بودن سیستم آموزشی ایرانه که مربوط به عصر رضا شاهه ......
اینو جدی میگم که مال عصر رضا شاهه ...
پارسال در برنامه ای که از شبکه سه پخش میشد خود تلویزیون اعتراف کرد که سیستم آموزش ما مربوط به 60 سال پیش فرانسه است !!!!!!
60 سال !!!!
این واقعا فاجعه است !!!!!!
من الان 4 ساله دارم توی دبیرستان شیمی و فیزیک میخونم ...
هنوز دستم به بشر نخورده !!!!
هنوز ترکیب شدن دو تا عنصر از نزدیک ندیدم لمس نکردم .....
آموزش و پروش ما فقط تئوری و بسیار قدیمی هستش که واقعا خیلی به کشور ضربه میزنه .....
پایه ی یک کشور آموزش و پرورشه !!!!
اونوقت ببنید توی ایران با این وضع اصفناک چقدر نخبه پیدا میشه !!!!
این نشون دهنده ی هوش و ذکاوت بالای ایرانی هاست !!!
حساب کنید تمام ایرانی ها برن از ابتدایی توی یک کشور خارجی درس بخونن ....
ببینید فقط چه کارهایی ازشون بر میاد !!!!
این قضیه به هممون ثابت شده .....
واقعا باید یک فکر اساسی در این باره بشه که متاسفانه کسی ..........
در انگلستان هر دو سال یک دفعه آموزش و پرورششون به روز میشه!!!!
اون وقت ایران ماشاالله از زمان رضا شاه دست نخورده باقی مونده ....
به نظر من تنها دلیل عقب موندگی ایران از کشور های توسعه یافته همین آموزش و پرورش هستش ...
و هیچ دلیل دیگه ای نداره ....

sale2000
17-04-2009, 11:04
اقا منم با افزایش ظرفیت مخالفم من پارسال قبول شدم ولی نرفتم اگه امسالم همینطور بشه ظرفیت خالی بیش از اندازه میمونه اونوقت اگهی میدن بدون کنکور پول بیار!خوب ما بریم دانشگاه کشکی نه با طی هفت خان مدرک رو بگیریم کار کجاست؟
بیشتر دانشجوهای دانشگاههای دولتی رو میگیرن بخصوص شرکت ها و کارخانه های خصوصی هر چقدر هم تصویب کنن بازم دانشگاه فقط دولتی رو به رسمیت میشناسن هر دانشگاهی بری از پیام نور یه ده بی اب و علف تا شریف باید درس بخونی فقط مسئله کنکور سراسر تبعیض است اگرم بخوان ورش دارن بازم تبعیض است!اشکال به گفته دوست بالایی از ریشه هست ما تو 12 و 13 سال عمر اموزشی یک استکان ندیدیم توش حل شدن قند رو نشون بدن اگرم رفتی دانشگاه فکر نکن اصلاح میشی!چون دانشگاههای ازاد د غیر انتفاقعی دیگه اصلاحشون رو اصلاح کردن!اگر میگی میرم کاریزمای خونم افزایش پیدا میکنه باز میگم نه!اون قدیما اونایی که میرفتن دانشگاه یه جور دیگه بودن!شعورشون زده بود بیرون!اما حالا به یه مهندس به اصطلاح برق که در یکی از دانشگاههای ازاد درس خوانده میگی بیا بیکار الاف نباش!این سیم رو از اینجا بکش اونجا میگه این رو ما نخوندیم!میری دانشگاه فکرش رو کردی وقتی تموم شد قرار چیکار کنی این هم فرق بین دولتی و بقیه هستش چون اگه دولتی فارغ التحصیل شدی دیگه هر جا رفتی میگن بمون!همین من دغدغه بیکاری رو گفتم که اکثریت مدرک طلبان هم گرفتارش هستن.

1240
17-04-2009, 11:59
اقا منم با افزایش ظرفیت مخالفم من پارسال قبول شدم ولی نرفتم اگه امسالم همینطور بشه ظرفیت خالی بیش از اندازه میمونه اونوقت اگهی میدن بدون کنکور پول بیار!خوب ما بریم دانشگاه کشکی نه با طی هفت خان مدرک رو بگیریم کار کجاست؟
بیشتر دانشجوهای دانشگاههای دولتی رو میگیرن بخصوص شرکت ها و کارخانه های خصوصی هر چقدر هم تصویب کنن بازم دانشگاه فقط دولتی رو به رسمیت میشناسن هر دانشگاهی بری از پیام نور یه ده بی اب و علف تا شریف باید درس بخونی فقط مسئله کنکور سراسر تبعیض است اگرم بخوان ورش دارن بازم تبعیض است!اشکال به گفته دوست بالایی از ریشه هست ما تو 12 و 13 سال عمر اموزشی یک استکان ندیدیم توش حل شدن قند رو نشون بدن اگرم رفتی دانشگاه فکر نکن اصلاح میشی!چون دانشگاههای ازاد د غیر انتفاقعی دیگه اصلاحشون رو اصلاح کردن!اگر میگی میرم کاریزمای خونم افزایش پیدا میکنه باز میگم نه!اون قدیما اونایی که میرفتن دانشگاه یه جور دیگه بودن!شعورشون زده بود بیرون!اما حالا به یه مهندس به اصطلاح برق که در یکی از دانشگاههای ازاد درس خوانده میگی بیا بیکار الاف نباش!این سیم رو از اینجا بکش اونجا میگه این رو ما نخوندیم!میری دانشگاه فکرش رو کردی وقتی تموم شد قرار چیکار کنی این هم فرق بین دولتی و بقیه هستش چون اگه دولتی فارغ التحصیل شدی دیگه هر جا رفتی میگن بمون!همین من دغدغه بیکاری رو گفتم که اکثریت مدرک طلبان هم گرفتارش هستن.
ما امسال بریم فقط از سربازی فرار کنیم
والا به خدا
خدا بزرگه تا اون موقع

خدا پدر هر کی که افزایش ظرفیت داد و بیامرزه :11::40: