PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شبکه های ماهواره ای بازی

khelane
16-04-2009, 11:35
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
space power

این کانال درجهت نایلست هستش که اکثرا" کانالهای عربی زبان دران هستند واین کانال هم از لحاظ به اونها رابطه ی مستقیمی داره یعنی عربی هست و لی یه خوبی داره که زبان اصل انگلیسی هست وزیرنویس ان عربی هست یه کانال مربوطه به نوجوانان و جوانان هست و اکثرا" در رابطه با ازمایشهای علمی و کارتون تبلیغ گیم و چندتا سریال که یه سریال کره ای هم داره و...
بعدا" میرم سراغ وقتی که برنامه پخش تریلر بازیها هست هم بازیهای جدید و قدیم رو مزاره برای نمایش من خودم دیدم خوب بود وقتش چهارشنبه ها ساعت 22.30 به وقت عربستانه که برای مامیشه حدود 11یا 11.15 دقیقه شب

فرکانس کانال
12015 V 27500
+++++++++++++++++++++++++++++++++++
game on

این کانال مدتهاست روی ماهواره هاتبرد هست مدتی بعد از رفتن پیکج tps که این شبکه روی ان کار میکرد متوقف شد چند روزیه که این کانال اومده حدود دوروز به اغاز کار جدید خود رایگان برنامه پخش میکرد ولی از دیروز بازم مثل همیشه قفل شده و قادر به باز کردن ان نیستیم در بعضی از رسیورها این امکان وجود داره که این شبکه هارو باز کرد من خودم از یه ----- پارسال بود استفاده میکردم که راحت این شبکه و چندتای دیگه رو هم خودش اتماتیک نمایش میداد ولی با عوض کردن ----- دیگه نمیتونم این کانال رو ببینم
این شبکه شامل پخش انواع کارتون ها که معروفترینشون naruto هستش که فکر کنم از بازی ساختن و فیلم هم گهگگاهی پخش میکنه و از همه مهمتر چند بخشی راجع به بازی داره که براتون توضیحش میدم
بخشی داره با نام play hit که یه خانوم مجری هستش که بازیهای جدید رو معرفی میکنه برای هرکنسولی و در هر روز چند تایم داره که جداگانه 10 بازی برتر کنسولهارو نمایش میده
در بخش دیگر که جدا هست تریلر بازیهای جدید رو با اهنگهای زیبا درهم امیخته و نمایش میدهند فکر کنم این روش بهش میگن میکس
دربخشی دیگر هم بازی های خیلی قدیمی مربوط به کنسولهای سگ میکرو و... که اکثرا" مال 8 و 9 سال پیش یا خیلی زودتره که انسان رو به یاد قدیم میاندازه
این بخش نمیدونم مونده یا نه که بازیهای گرههای مختاف رو پخش میکنه که در حین بازی از اونها (بازیشون) فیلم برداری میکنه مثل گروهای کانتر استرایک و pes و وارکرافت و.... که اکثرا" تابستونها این برنامه ها بود الان نمیدونم شبها ساعت 11 به بعد نمایش میداد خودم به شخصه pes 6 که اون موقع من نگاهش میکردم زیاد دنبالش میکردم ببینیم
خب در اخر این بحث هم فرکانسش
جهت هاتبرد 11034 V 27500
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Patio TV

این کانال رو تازه پیدا کردم که اکثر وقتها هم موزیک پخش میکنه و نیاز به توضیح نداره فکر کنم وانم مثل کانال space power جهارشنبه ها عصر باشه حول و حوشه ساعت 3 یا 4 به بعد
ازم گله نکنید که وقتهارو دقیق بلد نیستم چون من یه کنکوری هستم وزیاد تلویزیون نگاه نمیکنم اینجاهم اگه نیام کجابرمممممممم
فرکانس
10719 V 27500 ضمنا" جهتش هم هاتبرد هست
pmc

در اخر هم کانال pmc خودمون که فارسی زبانه هم بازیهای جدید و هم محصولات تکنولژی های برتر رو نمایش میده درمورد این کانال زیاد اطلاعات ندارم شاید جمعها این برنامه روپخش کنه درشب از کسانی که موقع شروع این برنامه رو بلدند دراین جا بنویسند
بنا به فرموده رزیدنت اویل جان ساعت 7 عصر برنامه مربوط به pmc شروع میشه
خب امیدوارم یه اطلاعات مفیدی در اختیلر شما دوستان قرار داده باشم

با تشکر

saladii
16-04-2009, 11:50
بهترین شبکه pmc خودمونه با برنامه game&tech

mohsentanha
16-04-2009, 13:34
ببخشید گیم وان رو روی کدوم ماهواره میگیرید؟؟؟؟؟
منظورم هاتبرده یا نایلست
چون از هاتبرد فکر کنم رفته
همیشه هم قفل داشته ولی با سافتکم خیلی راحت باز میشه

resident_evil
16-04-2009, 13:42
ببخشید گیم وان رو روی کدوم ماهواره میگیرید؟؟؟؟؟
منظورم هاتبرده یا نایلست
چون از هاتبرد فکر کنم رفته
همیشه هم قفل داشته ولی با سافتکم خیلی راحت باز میشه

game one من چند بار زدم داشته كارتون نشون ميداده !!! ازين جاپوني ها :دي
اون pmc هم كه خيلي كمه منم كه هربار ديدم بازي هاي خوب و معروف رو معرفي نكرده !!!
khelane جان يكم بيشتر توضيح بده ما نيز فيض ببريم ازون كانال ها ...

saeed_cpu_full
16-04-2009, 13:59
game one من چند بار زدم داشته كارتون نشون ميداده !!! ازين جاپوني ها :دي

گيم وان اكثرا كارتون ژاپني نشون ميده ( ناروتو ) :31: ولي بعضي موقع ها تريلر هاي جديد رو نشون ميده يا بازي هارو ريويو ميكنه
حتي يه برنامه داره كه بازي هاي سگا و بازي هاي قديمي رو نقد ميكنه ( يه بار داشت Street of Rage يا همون شورش در خيابون رو نقد ميكرد)

khelane
16-04-2009, 14:10
سلام دوستان
من تابستون پارسال شبها ساعت 10 به بعد تا 1 همش pes رو نشون میداد که افرادی میومدند ویه تورنمت راه میانداختند و کلی حال میداد نگاه گردنشون اخه بهسون دسترسی نداشتم تا خودم بازی کنم ولی خدایش از نگاه کردن به بازیشون میدونستم که اونها در حد یه گیمر باز حرفه در بخش فوتبال نیستند خدایش اگه اونجا بودم حال همهشون رومیگرفتم درضمن گیم وان هم کارتون هم موزیک و تبلیغ بازیهای جدید و توضیحات مفصی دربارهی بازیهای قدیمی و کنسولهای قدیمی ارائه میده و روی هاتبرد هم میشه گیم وان رو گرفت من با ----- دایناویژن بدونه سافتک شبکه گیم وان و میدیدم ولی الان یا acc جدید خریدم که مجهز به درگاه یو اس بی هست و خیلی خیلی کوچکه برای همین این رو خریدم در مورد شبکه دیگه به نام patio اکثرا" اهنگ پخش میکنه ولی یه عصر در روز چهارشنبه گزشته دیدم که بازیهای خیلی باحال پخش و نقد میکنه و در مورد شبکه space power باید بگم از همه لحاظ خیلی با حاله هم سریال پخس میکنه هم مثل شبکه دیسکاوری ازمایشهای بسیار باحال رو نشون میده و همین دیشب در بین بازی منچستر و پورتو داشت در مورد بازیها نقد رو انجام میداد

بازم از دوستان تقاضا دارم اگه اونهاهم شبکه های بلدند برامون بزارند من که الا دومین سالمه برای کنکور شرکت میکنم زیاد تلویزیون نگاه نمیکنم ولی برای فراغت از یه لبتاپ استفاده و با شماها دوستان به گفتگو مشینم
خداحافظ

mohsentanha
16-04-2009, 16:40
اره کارتون پخش میکنه
ولی شبا اهنگهای معروف رو با فیلم های توی بازی پخش میکنه که خیلی جالب هستن(یعنی یه رمیکس عالی)
فقط نمیدونم چرا انقدر طرفدار سوپرماریو هستن

khelane
16-04-2009, 21:07
انسان کیف میکنه که یه بازی رو با بهترین کیفیت یعنی در حد ver high ببینه اونم یه موزیک توپ هم روش گزشتن که به انسان حال میده

Dark Soul
20-04-2009, 10:27
اين گيم وان كانال مورد علاقه منه يا به عبارتي بهترينه
الان كسي اين كانالو داره، لطفا فركانسشو بزاره

khelane
20-04-2009, 16:48
اين گيم وان كانال مورد علاقه منه يا به عبارتي بهترينه
الان كسي اين كانالو داره، لطفا فركانسشو بزاره

دوست عزیز برای این کار برو به سایت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
در اونجا همه چیز درمورد شبکه های ماهواره فرکانس و .. . خلاصه مرجعه خوبی هستدر اونجا در بالای صفحه گزینه های نوشته شما sat list (لست ماهواره) رو انتخاب کنید بعد هاتبرد رو انتخاب کنید در اونجا کل شبکه ها و فرکانسهای هاتبرد رو میبینید برای این خودم نرفتم پیدا کنم گفتم این سایت برای اینده خودت بهتره که بفهمی از دستت نپره فرکانس شبکه های جدید
کاشکی یه بخش هم واسه ----- و ماهواره تو این سایت محشر بود

mohsentanha
20-04-2009, 17:05
اتفاقا قبلا داشت ولی بخاطر فیlter شدن سایت برداشتنش

khelane
20-04-2009, 21:43
دوستان برای چهارشنبه ساعت 22.30 شب به وقت عربستان شبکه space ower تبلیغ کرد از دستش ندید

pedram_sad
20-04-2009, 22:56
ویرایش شد ...

بی باک بی بال
21-04-2009, 10:42
از کدم ماهواره گفتی

khelane
21-04-2009, 11:27
شبکه space power روی جهت نیلست هست یه نگاه به صفحه اول بنداز دوست عزیز همه چیز روشنه

Little Sparrow
21-04-2009, 12:46
فرکانس این space power رو بدید.فقط تو نیلست هستش؟

khelane
21-04-2009, 14:08
دوست عزیز
بفرما
12015 v
27500

اره فقط تو نیاست هستش میتونی با قیچی با مرکزیت هاتبرد یه ال ان بی برای نیلست فراهم کنی زیاد خرج نداره

Little Sparrow
21-04-2009, 15:58
من اینو سرچ می کنم ولی پیدا نمیکنه.شانس منو ببین.

khelane
21-04-2009, 17:01
دوست عزیز این شبکه روی جهت نیلست هست صد در صد من امروز صبح شبکه های هاتبردم خراب شدند همین جوری یه سرچ کردم هم هاتبرد هم نیلست و هم سایروس چون من سه تا ال ان بی دارم بعدا" هم این شبکه وجود داره دقت کن

Little Sparrow
21-04-2009, 17:07
من یه کانال با همین فرکانس پیدا کردم.اسمش pr5603 یه چیزی تو همین مایه هاست.ولی وقتی میرم روش هیچی نمیاره.

khelane
21-04-2009, 20:42
دوست عزیز من همین الان برای اطمینان دوباره سرچ کردم این شبکه وجود داشت یه راه دیگه رو ازمایش کن جستجوی کلی رو بزن تا تمام نیلست رو برات بیاره

pedram_sad
22-04-2009, 11:54
دوستان برای چهارشنبه ساعت 22.30 شب به وقت عربستان شبکه space ower تبلیغ کرد از دستش ندید
دوست عزیز
من شبکه رو پیدا کردم
فقط یک سوال داشتم که به زمان ایران که امشب هست چه ساعتی پخش میشه ؟

khelane
22-04-2009, 17:09
دوست عزیز امشب به ساعت 22.30 به وقت عربستان بود فکر کنم برنامه هم حدود نیم تا 1 ساعت هست من بدبخت تمام شهرمون نمیدونم پارازیته یا چه اصلا" 80 تا 90 درصد شبکه ها سیگنال نداره من بدبخت برای این رو میخواستم ببینم برنامه امشب چطوریه من هفته قبل بازی منچستر و پورتو در بین دونیمه این برنامه رو دیدم ولی شما حدود امشب با شروع بازی یونتوس و لازیو چکش کن هر 10 دقیقه یه بار و ساعت دقیق رو بگو من الان تا نمیدونم کی شبکهام خرابه

khelane
22-04-2009, 23:06
دوستان یه خبر خوش چند مدتی بود که کانال game one با رفتن پکیج tps اونم ناپدید شد ولی الان بازهم سروکلش پیدا شده و اونم پخش برنامه هش ازاده یعنی میتونی راحت بدون کد و سافتکم اینجور چیزا ببینید
اینم فرکانس تازه

فرکانس قوی 11034 V 27500

mohsentanha
23-04-2009, 21:18
اقا نمی دونید چه ساعتی اهنگ پخش میکنه؟؟؟؟

khelane
23-04-2009, 21:59
دوست عزیز مدت زیادی هست از این شبکه دورم ولی برو به سایتشون اونجا لیست روزانه پخش برنامه هاشو میزاره سایتش فکر کنم

balloon
24-04-2009, 03:55
یادش بخیر 6 سال پیش روی هاتبرد یه شبکه بود که 24 ساعت free بود خیلی باهاش حال میکردم به اسم Game Network . رو دستش نیومده هنوزم که هنوزه.

B3HZ@D
24-04-2009, 05:06
الان کانال درست حسابی که بشه تریلر های بازی های جدید را باهاش دید کدومه؟
چون با این اینترنت نفتی که نمیشه این تریلرهای پرحجم رو دید حداقل با این کانال ها میشه

PC°BASE
24-04-2009, 14:02
الان کانال درست حسابی که بشه تریلر های بازی های جدید را باهاش دید کدومه؟
چون با این اینترنت نفتی که نمیشه این تریلرهای پرحجم رو دید حداقل با این کانال ها میشه

همون game one ـه که با Gbox و CCcam فقط باز میشه ...:10:

B3HZ@D
24-04-2009, 14:12
فرکانسش رو هم میدونین؟!!

khelane
24-04-2009, 14:13
د.ستان عزیز گیم وان الان به صورت فری(free) پخش میشه و نیازی نیست به هیچ چیز فقط فرکانس چند پست قبل رو سرچ کن بدونه هیچ دردسر میتونی گیم وان رو ببینی که خیلی با حاله و چندین بخش درمورد پخش تریلر بازیها داره که معروفترینشون که همه روزه پخش میکنه یه زنه که اون برنامه رو اجرا میکنه اسم زن رو بخاطر ندارم ولی برنامه هاش همه روزه هست ولی ببخشد زیاد ماهواره نمیبینم تا وقتشون رو به شما بگم ولی برنامش play hit که اکثرا" تبلغش میکنه به وقت ایران بخوای تنظیمش کنی حدود 1.30 ساعت از ما عقب هستند یعنی برنامه ای که ساعت 10 اونا پخش میشه برای ما میشه 11.30
امیدوارم کمکی کرده باشم

mohsentanha
24-04-2009, 15:12
برای من دیگه نمیگیره یکی تست کنه

PC°BASE
24-04-2009, 16:08
فرکانسش رو هم میدونین؟!!

به این لینک یه سر بزنید :

khelane
24-04-2009, 16:24
من الان تست کردم کار میکنه

mohsentanha
24-04-2009, 23:34
من رو دوتا ----- و یه دی وی بی امتحان کردم فرکانس داشت ولی نشون نمیده

m2stech
25-04-2009, 01:26
من الان تست کردم کار میکنه

برای منم مجانی باز بود ولی از دیروز دوباره بسته شد، شما الان با چه سیستم کدی بازش میکنی ؟

khelane
25-04-2009, 10:49
من الن تا وقت اتخابات فکر کنم پارازیت دارم یعنی تموم شهرمون چون ما در شهرستانی در استان کرممانشاه زندگی میکنیم ولی مخوام دیشمو به حیاط بیارم به محض خوب درست کردن بهتون اطلاع میدم

B3HZ@D
25-04-2009, 12:49
با strong 4620x میشه gameone رو باز کرد؟

mohsentanha
25-04-2009, 17:24
اره چون ازاده ولی دیر رسیدی دیگه نشون نمیده
کاری نداره فرکانس رو دستی وارد کن وروی اپدیت بزن خودش پیدا میکنه

B3HZ@D
25-04-2009, 18:07
اره چون ازاده ولی دیر رسیدی دیگه نشون نمیده
کاری نداره فرکانس رو دستی وارد کن وروی اپدیت بزن خودش پیدا میکنه

الان این جواب من بود؟!
یعنی چی دیر رسیدی دیگه نشون نمیده؟

khelane
25-04-2009, 18:25
nسلام دوستان بلاخره از دستت پارازیت راحت شدم دیشم رو اوردم به حیاط گیم وان رو چک کردم پولی شده و دیگه نمی شه بازش کرد ولی یه ----- هست به صورت ازاد میتونی این کانال رو راحت ببینی اسم این ----- هست dinavision اسمش به فارسی دیناویژن هست خودم قبلا" از این ----- استفاده می کردم ولی الان از acc برای همین نمیتونم این کانال رو به صورت ازاد ببینم

DaRiOuShJh
25-04-2009, 18:58
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به به به
موضوعات ممنوعه!

مرسی تاپیک جالبی هست
فقط اگه دوستمون تو پست اول به تفکیک و مرتب نام شبکه و فرکانسشون رو قرار بدن میتونه منبعه خوبی بشه

khelane
25-04-2009, 21:08
باشه یه 3 شبکه رو با اسم و توضیحات و طبقه بندی شده در اینده نزدیک میزارم

mohsentanha
25-04-2009, 22:21
الان این جواب من بود؟!
یعنی چی دیر رسیدی دیگه نشون نمیده؟
یعنی تا دیروز ازاد بود ولی ازین به بعد پولی شده متاسفانه :41::41:

khelane
25-04-2009, 23:05
اره دیگه ماهم نتونستیم یه برنامه رو تمامآ ببینم و برنامه هاشو برای شما بگیم

khelane
25-04-2009, 23:31
space power

این کانال درجهت نایلست هستش که اکثرا" کانالهای عربی زبان دران هستند واین کانال هم از لحاظ به اونها رابطه ی مستقیمی داره یعنی عربی هست و لی یه خوبی داره که زبان اصل انگلیسی هست وزیرنویس ان عربی هست یه کانال مربوطه به نوجوانان و جوانان هست و اکثرا" در رابطه با ازمایشهای علمی و کارتون تبلیغ گیم و چندتا سریال که یه سریال کره ای هم داره و...
بعدا" میرم سراغ وقتی که برنامه پخش تریلر بازیها هست هم بازیهای جدید و قدیم رو مزاره برای نمایش من خودم دیدم خوب بود وقتش چهارشنبه ها ساعت 22.30 به وقت عربستانه که برای مامیشه حدود 11یا 11.15 دقیقه شب

فرکانس کانال
12015 V 27500
+++++++++++++++++++++++++++++++++++
game on

این کانال مدتهاست روی ماهواره هاتبرد هست مدتی بعد از رفتن پیکج tps که این شبکه روی ان کار میکرد متوقف شد چند روزیه که این کانال اومده حدود دوروز به اغاز کار جدید خود رایگان برنامه پخش میکرد ولی از دیروز بازم مثل همیشه قفل شده و قادر به باز کردن ان نیستیم در بعضی از رسیورها این امکان وجود داره که این شبکه هارو باز کرد من خودم از یه ----- پارسال بود استفاده میکردم که راحت این شبکه و چندتای دیگه رو هم خودش اتماتیک نمایش میداد ولی با عوض کردن ----- دیگه نمیتونم این کانال رو ببینم
این شبکه شامل پخش انواع کارتون ها که معروفترینشون naruto هستش که فکر کنم از بازی ساختن و فیلم هم گهگگاهی پخش میکنه و از همه مهمتر چند بخشی راجع به بازی داره که براتون توضیحش میدم
بخشی داره با نام play hit که یه خانوم مجری هستش که بازیهای جدید رو معرفی میکنه برای هرکنسولی و در هر روز چند تایم داره که جداگانه 10 بازی برتر کنسولهارو نمایش میده
در بخش دیگر که جدا هست تریلر بازیهای جدید رو با اهنگهای زیبا درهم امیخته و نمایش میدهند فکر کنم این روش بهش میگن میکس
دربخشی دیگر هم بازی های خیلی قدیمی مربوط به کنسولهای سگ میکرو و... که اکثرا" مال 8 و 9 سال پیش یا خیلی زودتره که انسان رو به یاد قدیم میاندازه
این بخش نمیدونم مونده یا نه که بازیهای گرههای مختاف رو پخش میکنه که در حین بازی از اونها (بازیشون) فیلم برداری میکنه مثل گروهای کانتر استرایک و pes و وارکرافت و.... که اکثرا" تابستونها این برنامه ها بود الان نمیدونم شبها ساعت 11 به بعد نمایش میداد خودم به شخصه pes 6 که اون موقع من نگاهش میکردم زیاد دنبالش میکردم ببینیم
خب در اخر این بحث هم فرکانسش
جهت هاتبرد 11034 V 27500
Patio TV

این کانال رو تازه پیدا کردم که اکثر وقتها هم موزیک پخش میکنه و نیاز به توضیح نداره فکر کنم وانم مثل کانال space power جهارشنبه ها عصر باشه حول و حوشه ساعت 3 یا 4 به بعد
ازم گله نکنید که وقتهارو دقیق بلد نیستم چون من یه کنکوری هستم وزیاد تلویزیون نگاه نمیکنم اینجاهم اگه نیام کجابرمممممممم
فرکانس
10719 V 27500 ضمنا" جهتش هم هاتبرد هست
pmc

در اخر هم کانال pmc خودمون که فارسی زبانه هم بازیهای جدید و هم محصولات تکنولژی های برتر رو نمایش میده درمورد این کانال زیاد اطلاعات ندارم شاید جمعها این برنامه روپخش کنه درشب از کسانی که موقع شروع این برنامه رو بلدند دراین جا بنویسند

خب امیدوارم یه اطلاعات مفیدی در اختیلر شما دوستان قرار داده باشم
با تشکر

DaRiOuShJh
26-04-2009, 01:56
مرسی برادر
این پست آخریه رو به پست اول هم میزاری
چون اینطوری چند صفحه دیگه گم و گور میشه

resident_evil
26-04-2009, 02:07
اون pmc من 2بار ديدم حدوداي 7 شروع شده بود !!!
6:45 اين حدودا بود دقيق يادم نيست چون الان خيلي وقته نديدم !!!

khelane
26-04-2009, 10:05
در صفحه اول تمام اطلا عات رو گزاشتم
ضمنا" از مدیران اجازه میخوام در اینجا اگه میشود درمورد ----- و تنظیم دیش و چیزهای مربوطه بحث کنیم و اگر جایش اینجا نیست لطفا" مارو باخبر کنید که در کجا این بحث رو راه بیندازیم

mohsentanha
26-04-2009, 12:25
در صفحه اول تمام اطلا عات رو گزاشتم
ضمنا" از مدیران اجازه میخوام در اینجا اگه میشود درمورد ----- و تنظیم دیش و چیزهای مربوطه بحث کنیم و اگر جایش اینجا نیست لطفا" مارو باخبر کنید که در کجا این بحث رو راه بیندازیم
نه دیگه اینجا ازین کارا نکنیم بهتره چون 2گروه مربوط به ----- داریم دیگه لازم نیست اینجا ازین کارا کنیم

khelane
26-04-2009, 16:20
سلام بازم
من ادرس این دو گروه رو میخوام لطفا" اینجاهم فقط درمورد این شبکه ها بحث میکنیم

mohsentanha
26-04-2009, 18:12
دانلود افلاین

-----

اولش هم باید عضو بشی

B3HZ@D
26-04-2009, 22:19
جناب khelane این کانال هایی که گذاشتی کارتی هستن؟
یا این که همشون free هستن؟!

khelane
26-04-2009, 22:55
همشون به جز کانال game one رایگان هستند

khelane
28-04-2009, 18:48
یه کانال دیگه هست که اونم همین الان شبکه ها میدیدم دیدمش اسمش arirang tv هستش دگه نمیدونم کی پخش میکنه ولی همین حال که من این مینویسم داره پخش میشه احتمالا نیم ساعته که شروع میشه یعنی سه شنبه ها ساعت یه ربع مونده به ساعت 20 الان هم داره مسابقات counter strike رو پخش میکنه عجب حرفه ای هستند

فرکانس شبکه
12207
h
27500

DaRiOuShJh
28-04-2009, 19:27
هممممممممممم
من قبلنا game one رو زیاد میدیدم
جالب بود
مخصوصا که شب ها challenge میزدن معمولا counter strike

ولی حدودا 5-6 ماهی میشه دیگه فرصت نکردم

Little Sparrow
29-04-2009, 13:09
فقط arirang.خیلی باحاله من starcraft و wow رو هم دیدم.

B3HZ@D
29-04-2009, 13:21
یه کانال دیگه هست که اونم همین الان شبکه ها میدیدم دیدمش اسمش arirang tv هستش

کانال کارتیه یا free ؟

khelane
29-04-2009, 14:10
این کانال به صورت رایگان پخش÷میشه پس freeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

SileNTz
09-07-2009, 17:00
دوستان فکر کنم RTL 2 ch ساعت 6/30 ناروتو میده خیلی باحاله!!!

khelane
09-07-2009, 17:39
بابا این نارتو اکثر شبکه های ماهواره ای پخش میکنند مانند گیم وان و چندتا شبکه کارتون در جهت های مختلف

khelane
09-07-2009, 17:40
ضمنا" دوستان پنجشنبه ها شبکه بی بی سی پرشیا ساعت 4 بعدازظهر به بعد برنامه کلیک داره که همش درمورد کامپیوتر تکنولوژی و بازی هست

sinak3
09-07-2009, 19:53
ضمنا" دوستان پنجشنبه ها شبکه بی بی سی پرشیا ساعت 4 بعدازظهر به بعد برنامه کلیک داره که همش درمورد کامپیوتر تکنولوژی و بازی هست

ساعت 6:30 هست عزیز.

SileNTz
09-07-2009, 22:03
بابا این نارتو اکثر شبکه های ماهواره ای پخش میکنند مانند گیم وان و چندتا شبکه کارتون در جهت های مختلف

سلام واقعا میتونی چند تا نام ببری که ناروتو پخش کنه گیم وان یادش بخیر کد شده دیگه هم نمیاد هر چی ابگریت میکنم!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Little Sparrow
10-07-2009, 07:42
اقا یه کانال پیدا کردم عالیه.اصلا توپه بازی های هم تقریبا جدیده.اسمش cybernet هست برنامش و بازی ها رو به زبان انگلیسی نقد میکنه و بازی های نیومده رو پیش نمایش میده خیلی با حاله.تازه تو هر برنامش یه رمز هم از بازی ها میگه.من این برنامه رو هر دوشنبه نزدیک های ساعت 7:30 تا 8:30 می بینم البته مطمئن نیستم فکر کنم 8 ونیم شروع میشه.از کانال kuwait channel 2 یا مستعارش KTV2 خیلی با حاله.جالب اینه که هنوز پخش میشه و بازی هاش جدیدن.

موفق باشید.

sinak3
10-07-2009, 09:37
اقا یه کانال پیدا کردم عالیه.اصلا توپه بازی های هم تقریبا جدیده.اسمش cybernet هست برنامش و بازی ها رو به زبان انگلیسی نقد میکنه و بازی های نیومده رو پیش نمایش میده خیلی با حاله.تازه تو هر برنامش یه رمز هم از بازی ها میگه.من این برنامه رو هر دوشنبه نزدیک های ساعت 7:30 تا 8:30 می بینم البته مطمئن نیستم فکر کنم 8 ونیم شروع میشه.از کانال kuwait channel 2 یا مستعارش KTV2 خیلی با حاله.جالب اینه که هنوز پخش میشه و بازی هاش جدیدن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید.

آقا فرکانسش رو هم بی زحمت بذار ما هم فیض ببریم/

m2stech
10-07-2009, 13:07
آقا فرکانسش رو هم بی زحمت بذار ما هم فیض ببریم/

* Nilesat 101 (7°W), 2009-06-06New FEC for KTV 2 on 11900.00MHz, pol.V: FEC:5/6 ( SR:27500 SID:1593 PID:1011/1012 Arabic - Clear).

سلام واقعا میتونی چند تا نام ببری که ناروتو پخش کنه گیم وان یادش بخیر کد شده دیگه هم نمیاد هر چی ابگریت میکنم!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این کانال space power هست قبلا اینجا معرفی شده بود هم naruto میذاره هم cybernet ولی زمانشا نمیدونم

Space Power Nilesat 102 (7.0W) - 12015.00 V 27500 3/4

alex_pk
10-07-2009, 13:35
بعضی ها از کانال های گیم قفلن

Benygh
10-07-2009, 13:54
خوب این قفل ها رو چطور باید باز کرد ؟! :(
----- من 190 super استارسته ...

alex_pk
10-07-2009, 13:58
اینو تو گروه ها باید بپرسی.

DaRiOuShJh
10-07-2009, 14:08
میگم الکس جان این آپدیت هایی که گزاشتی چیزی هم باز کردند؟!

alex_pk
10-07-2009, 14:24
آرو
تو گروه یه تعدادیش رو اعلام کردم
اونی که میخواستی رو باز میکنه انگار.

DaRiOuShJh
10-07-2009, 15:02
همممممم
.الا از شانسمون الان این دفه که ویندوز رو ریختم و ----dream رو نصب کردم پاک قاط زده
hotbird و nile رو روی یه LNB میشناسه@!@!
نمیدونم چشه
با این اوصاف فعلا عرب ها رو گزاشتم!

sinak3
10-07-2009, 16:37
همممممم
.الا از شانسمون الان این دفه که ویندوز رو ریختم و ----dream رو نصب کردم پاک قاط زده
hotbird و nile رو روی یه LNB میشناسه@!@!
نمیدونم چشه
با این اوصاف فعلا عرب ها رو گزاشتم!

تورو خدا می بینی مردمی که کشور های دنیا باید بیان برنامه هاشو ببین رفتن برنامه های این عربای ... رو میبینن.(من منظورم توهین به شما نبود منظورم اینکه ببین چه بلایی سر ما آوردن):19:

mf.designing
10-07-2009, 16:45
حیف که من بنا به مشکلاتی نمیتونم ماهواره تهیه کنم وگر نه پدر شبکه ها رو در میاوردم ! (از بس که شب روز نگاه میکردم !!)

pedram_sad
10-07-2009, 17:25
حیف که من بنا به مشکلاتی نمیتونم ماهواره تهیه کنم وگر نه پدر شبکه ها رو در میاوردم ! (از بس که شب روز نگاه میکردم !!)
مطمنم اگه تهیه کنی سالی یک بار هم روشن نمیکنی
خیلی ها عقیده تو بودن از جمله خود من
اونوقت الان با داشتن 3 تا جهت و dish شاید روزی نیم ساعت هم نگاه نکنم

pedram_sad
10-07-2009, 17:32
ویرایش شد ....

khelane
10-07-2009, 17:35
منم همین طور سه جهت دارم ولی زیاد تماشاشون نمیکنم حال نمیده

khelane
10-07-2009, 17:38
من یه سایت به شما دوستان پیشنهاد میکنم که با اون میتونید کلید ها و سافتکم های روزانه رو بگیرد و به ----- تزریق کنید

DaRiOuShJh
10-07-2009, 18:23
تورو خدا می بینی مردمی که کشور های دنیا باید بیان برنامه هاشو ببین رفتن برنامه های این عربای ... رو میبینن.(من منظورم توهین به شما نبود منظورم اینکه ببین چه بلایی سر ما آوردن)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مرسی برادر
ولی واقعا انتظار داری مردم دنیا بیان مثلا سریال هامون یا مثلا اخراجی ها رو ببینن؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان بحث رو زیادی شخصی دارید میکنید
لطفا روال تاپیک رو ادامه بدید تا تاپیک پا بر جا بمونه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sinak3
10-07-2009, 18:54
مرسی برادر
ولی واقعا انتظار داری مردم دنیا بیان مثلا سریال هامون یا مثلا اخراجی ها رو ببینن؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان بحث رو زیادی شخصی دارید میکنید
لطفا روال تاپیک رو ادامه بدید تا تاپیک پا بر جا بمونه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه نه.اصلا منظورم این نبود.شما ببین این مردم لیاقتشون.... مثل اخراجی هاست.مردمی که الان دارن دنیارو می چرخونن.ما میتونیم بهترین فیلمهای دنیارو بسازیم اما بخاطر یه سری.... مجبوریم فیلمهایی مثل اخراجی ها رو ببینیم.

ps3reza
01-08-2009, 01:58
سلام دوستان

من تازه ماهواره گرفتم و هیچ اطلاعاتی در مورد اون نمیدونم

----- من از نوع Star sat است .......... و هاتبرد و عرب و شبکه های استانی رو میگیره

میخواستم بپرسم این فرکانس هایی که مربوط به مو جهای مختلف هست رو چه جوری باید جستجو کرد؟

مثلا این گیم وان که نوشتید :
V27500 11034 رو من چجوری باید جستجو کنم و پیدا کنم

آخه خودم هر چی گشتم پیدا نکردم

ببخشید که این جا این پست رو زدم ، آخه هر جا گشتم اطلاعاتی در این مورد که آموزش داده باشه پیدا نکردم

ممنون میشم جواب بدید

image369
05-08-2009, 19:25
گیک وان که ما هر چی دیدم کارتون یا بازی ژاپنی گذاشته بود !!

IOG
09-08-2009, 19:46
آقا ما یه زمانی گیم نتورک میدیدیم اما دیگه گمش کردیم.خبری ازش دارین؟؟؟

L.A.MESSI
09-08-2009, 22:09
pmc از همه بهتره بقیه کانالارو هم بی خیال.

khelane
10-08-2009, 17:28
اگه کانالی مثل گیم وان رو دیده باشی اونم در چند هفته مفهمی رودستش هیچ کانالی نیومده این کانال مخصوص نوجوانان و جوانان هست

Elendil1
10-08-2009, 23:54
آقا ما یه زمانی گیم نتورک میدیدیم اما دیگه گمش کردیم.خبری ازش دارین؟؟؟

هوووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووو ... ماله 100 سال پیشه ، اون موقع که هنوز ماهواره جا نیفتاده بود:31::31: خدا بیامرزتش رفته که برنگرده :31:

ولی خیلی کارش درست بود!

*QWERT*
11-08-2009, 21:31
بچه ها Game & Tech چه وقتا میاد؟؟

Dark Soul
12-08-2009, 23:44
بچه ها Game & Tech چه وقتا میاد؟؟

اگه منظورت همونه که از پی ام س پخش میشه فکر کنم ساعت هفت جمعه ها باشه
البته قبلنا بود من خیلی وقته به ماهواره دسترسی ندارم

HORROR
05-11-2009, 00:13
با سلام
آقا این شبکه PATIO TV از دیروز تا حالا قطع شده .روی شو قفل کرده.دوستان لطفا کمک کنید ببینیم مشکلش چیه
چند بارم اتوماتیک سرچ کردم ولی بازم همونجوریه؟؟!!

mehdy.z
05-11-2009, 01:02
با سلام
آقا این شبکه PATIO TV از دیروز تا حالا قطع شده .روی شو قفل کرده.دوستان لطفا کمک کنید ببینیم مشکلش چیه
چند بارم اتوماتیک سرچ کردم ولی بازم همونجوریه؟؟!!
تست کردم مال منم قفل کرده روی یه صحنه...
اما یه سوال مگه این کانال تریلری چیزی از بازیها نشون میده؟؟

HORROR
05-11-2009, 03:21
از ساعت 10:30 شب شروع میشه به مدت 1 ساعت.اسم برنامشم Hige Scour هست .
در جوابت باید بگم همه جوره پخش میکنه.گیم پلی تریلر و معرفی بازی وهزار چیز دیگه واقعا کانال خوبیه .
ببینم برای شمام یه زن هست که پشت درخته همونجا هست؟؟

H_R_V_2
05-11-2009, 06:35
کانالی نیست که فقط (24 ساعت) بازی پیشنمایش کنه یا نقد کنه؟ ترجیحا به زبان انگلیسی :دی

mehdy.z
05-11-2009, 12:41
از ساعت 10:30 شب شروع میشه به مدت 1 ساعت.اسم برنامشم Hige Scour هست .
در جوابت باید بگم همه جوره پخش میکنه.گیم پلی تریلر و معرفی بازی وهزار چیز دیگه واقعا کانال خوبیه .
ببینم برای شمام یه زن هست که پشت درخته همونجا هست؟؟

آره همون زن هست که اتفاقا پر صحنه ترین ترانه ها رو میخونه:31:(از لحاظ اخلاقی گفتم)اسمش رو نمی دونم ولی همونجاست...

کانالی نیست که فقط (24 ساعت) بازی پیشنمایش کنه یا نقد کنه؟ ترجیحا به زبان انگلیسی :دی
نه یه game one هست که بسته شده با کد viaccess :13:

H_R_V_2
05-11-2009, 13:17
نه یه game one هست که بسته شده با کد viaccess [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یعنی هیچ کانال دیگه ای نیست؟
این Game One رو نمیشه باز کرد؟
حیف شد

mehdy.z
05-11-2009, 13:19
یعنی هیچ کانال دیگه ای نیست؟
این Game One رو نمیشه باز کرد؟
حیف شد

نه وجود نداره...

HORROR
05-11-2009, 15:50
ببخشید دوستان کانال SPACE POWER مگه تو عرب نیست؟!
اگه هست چرا هر چی میگردم پیدا نمیشه؟!!
Mehdy Z جان با این وجودفکر کنم کلا شبکه مشکل پیدا کرده!

vegas
05-11-2009, 16:22
آره همون زن هست که اتفاقا پر صحنه ترین ترانه ها رو میخونه:31:(از لحاظ اخلاقی گفتم)اسمش رو نمی دونم ولی همونجاست...

نه یه game one هست که بسته شده با کد viaccess :13:
اسمش Pink هست و کارشم درسته ! :31:

mehdy.z
05-11-2009, 18:52
ببخشید دوستان کانال SPACE POWER مگه تو عرب نیست؟!
اگه هست چرا هر چی میگردم پیدا نمیشه؟!!
Mehdy Z جان با این وجودفکر کنم کلا شبکه مشکل پیدا کرده!
بله مشکل داره ...
در مورد space power هم فرکانسش فکر کنم این باید باشه:
12015 frequence
vertical 27500
ولی منم ندارم...
فقط حیف که این فروم انجمن ماهواره نداره(به خاطر خطر فی لت ر:13:)

Big-Boss
05-11-2009, 19:05
بله مشکل داره ...
در مورد space power هم فرکانسش فکر کنم این باید باشه:
12015 frequence
vertical 27500
ولی منم ندارم...
فقط حیف که این فروم انجمن ماهواره نداره(به خاطر خطر فی لت ر:13:)

از گروه های اجتماعی میتونی استفاده کنی :27:

گروه D.VB و ریسیور و موضوعات مربوط به ما.هواره (برنامه ها، شبکه ها، دانلود آفلاین و ...)

HORROR
07-11-2009, 00:36
سلام
قابل توجه دوستان کانال patio تقریبا برگشته دیگه رو اون قسمت گیر نکرده.

mehdy.z
27-11-2009, 14:30
دوستان همین فرکانس کانال patio برای من قطع شده(10719) کس دیگه ای این مشکل رو داره...پارازیت بعید می دونم باشه چون فقط همین فرکانس هست!
به قول دوستمون کانال توپیه تقریبا از تمام بازیها و تکنولوژیهای روز(ناتال.سونی کنترلر...)تریلر پخش میکنه:8: