PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار قفل گذاري براي جلوگيري از رايت شدن

Mohamad26
15-04-2009, 20:09
سلام
خسته نباشيد
يه نرم افزار براي قفل گذاري روي سي دي براي جلوگيري از رايت شدن ميخواستم.
اگه ميشه واسم بزاريد و در صورت امكان يكم توضيح بديد.
با تشكر
يا علي

farshif
15-04-2009, 23:16
به این تاپیک نگاه کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Mohamad26
16-04-2009, 09:39
به این تاپیک نگاه کن

با تشكر از جواب شما استاد گرامي
راستش من زياد از اين نرم افزارها سر در نميارم و فقط اينو ميدونم كه هر كدوم از اين نرم افزارها كه معرفي كرديد يه كار خاص روي سي دي انجام ميده. كه يكي حجم رو افزايش ميده و به اين صورت
ولي هركدوم مشكلايي دارن كه به همين دليد من نميدونم از كدوم استفاده كنم.
من ميخوام طوري سي دي رو قفل كنم كه حداقل كاربراي معمولي كامپيوتر نتونن رايتش كنن و با نرم افزار معروف كلون نشه رايتش كرد.
اگه ميشه يه همچين نرم افزاري بهم معرفي كنيد
نرم افزار CD-Lock چطوره. اگه خوبه لينك دانلود يا آموزشش رو واسم بزاريد
و ديگه اينكه من يه فايل با پسوند EXE دارم كه ميخوام واسه يه نفر ايميلش كنم و نميخوام اون طرف ازش كپي گيره و به ديگران بده. چطوري بگم ميخوام از طريق اينترنت يه فايل به يه شخص بدم كه اون نتونه واسه شخص ديگه ارسالش كنه. بايد از چه نرم افزاري استفاده كنم؟
با تشكر
يا علي

Ghaioom
16-04-2009, 11:06
نرم افزار CD-Lock چطوره. اگه خوبه لينك دانلود يا آموزشش رو واسم بزاريد

CD-Lock v07.03.2 نرم افزاری برای قفل گذاری

برای محافظت کردن از اطلاعات ارزشمند خود مخصوصا اطلاعات روی CD وDVD و فلاپی و سایر حافظه های جانبی چه می کنید ؟ آیا دنبال راهی برای قفل گذاری و غیر قابل دسترسی کردن آنها نیستید ؟
CD-Lock نام نرم افزار امنیتی جدید و کوچک و بسیار مفیدیست که امنیت هر نوع حافظه ی جانبی جدا شدنی شما را با کدگذاری آنها توسط تکنولوژی Blowfish تامین می کند . این نرم افزار که با ویندوز های 2000 و Xp سازگاری دارد , تمامی نام ها و فایلهای موجود در دیسک را کدگذاری می نماید و تنها یک پسورد کلی به شما می دهد که وقتی CD یا DVD را قرار در درایو مربوطه قرار می دهد از شما یک پسورد می خواهد و در صورت درست وارد نمودن آن شما قادر به دسترسی به اطلاعات آن خواهید بود ! این کار به گونه ای مشابه برای انواع دیگر حافظه های جانبی نیز موثر خواهد بود ! فلاپی دیسک ها و فلش دیسک های USB از این دسته اند .
برای کار با نرم افزار تنها لازم است که اطلاعاتی را که مایل به رایت آنها می باشید را در درایو CD-Writer و یا DVD-Writer خود کپی نمایید و سپس از داخل محیط CD-Lock اطلاعات را کد گذاری و سپس دستور رایت را به ویندوز بدهید ! این نرم افزار توسط Burning Wizard ویندوز به رایت محافظت شده ی اطلاعات می پردازد !

CD-Lock 7.03.2

CD-Lock برنامه ای جهت بالا بردن امنیت داده ها و اطلاعات ذخیره شده بر روی CD، Floppy، DVD، USB Flash و تقریباً هر منبع ذخیره ی قابل حامل دیگری است. این برنامه با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته در زمینه ی رمز گذاری، فایلها را برای همیشه ایمن نگه خواهد داشت. اما این برنامه با برنامه های رمزگذاری دیگر یک فرق اساسی دارد. اینکه وقتی که یک فایل رمزگذاری شد، دیگر لازم نیست آن را وارد برنامه ی اصلی کرد و از آنجا مقدار زیادی زمان صرف خارج کردن فایل از حالت رمز رد، بلکه پس از رمزگذاری بر روی فایل، اگر خواستید فایل را باز نمایید، آن را به همان شیوکه یک فایل عادی را باز میکنید باز خواهید کرد! روی آن دو بار کلیک میکنید، “و فقط رمز عبور را میدهید”! حال فایل بدون معطلی برایتان اجرا میشود.
به عبارتی ساده تر، اگر یک CD را که توسط این برنامه رمز گذاری کرده اید، فایلها دارای رمز عبور خواهند بود اما استفاده از آنها دقیقاً مانند شیوه ی استفاده از فایلهای بدون رمز است! سریع و به صرفه!

برای استفاده از فایلهای رمزدار، کلمه ی رمز کافی است و به داشتن برنامه در کامپیوتر نیازی نیست. نکته ی جالب در مورد این برنامه این است که کاربر میتواند فایلی که رمزگذاری کرده است را به دوستش بدهد و دوستش بدون نیازی به داشتن این برنامه از فایل استفاده کند. تنها چیزی که دوستش به آن نیاز دارد، رمز عبور فایل است!

این برنامه بر روی تمامی ویندوزهای 2000/XP/98/ME سازگاری دارد و بخوبی اجرا میشود.

رمز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mohamad26
16-04-2009, 12:09
ممنون از راهنمايي خوبتون
ولي يه اشكال اينكه اين نرم افزار رو كه نصب ميكنم بعد از اجرا كردن ميگه يه فايل نياز داري كه بايد وارد سايت..... بشي اما وقتي تاييد ميكني وارد هيچ سايتي نميشه.
چيكارش كنم؟
ديگه اينكه سي دي من يك ويدئوي آموزشي هست كه روي وي سي دي نمايش داده ميشه. آيا با اين قفل گذاري بازم نمايش داده ميشه؟
آيا ميشه داخل هارد كپيش كرد؟
با تشكر
يا علي

Mohamad26
17-04-2009, 14:19
كسي نيست جواب مارو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

farshif
17-04-2009, 18:28
از این استفاده کن