PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پلاسماي پايونير

real man
15-04-2009, 12:30
با توجه به اينكه در مورد اكثر برندهاي موجود در بازار تاپيك جداگانه‌اي ايجاد شده فكر مي‌كنم بد نباشه با توجه به كيفيت و اعتبار پايونير هر كس كه اطلاعات يا تجربه‌اي در زمينه پلاسماهاي پايونير داره اينجا مطرح كنه تا دوستاني مثل خود من بتونن استفاده كنن.

*Alucard*
18-04-2009, 02:08
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بهترین HDTV تاریخ
اگر فکر میکنید تیتر این خبر یک اغراقه شما یک اشتباه بزرگ مرتکب شدید Pioneer Elite PRO-111FD یک پنل خارق العاده هست که برای اولین بار توانست امتیاز کامل (10) کیفیت تصویر رو بدست بیاره.ممکنه قیمت این تلویزیون خارق العاده گرون باشه ولی اگر شما متولد شدید تا تصاویر متفاوتی رو ببینید و تجربه ای متفاوت از تصویر داشته باشید مطمئن باشید این محصول ارزششو داره.
ایجاد رنگهای با دقت و تولید رنگ مشکی عمیق کیفیت تصویر خارق العاده این پنل رو تضمین میکنه.طوری که تا به حال در هیچ پنل دیگری این سطح از دقت رنگ و مشکی عمیق دیده نشده.
وقتی که برای اولین بار پاناسونیک سری TC-PG10 رو در نمایشگاه CES 2009 معرفی کرد ما (Cnet) بی درنگ به این فکر فرو رفتیم که این پنل میتواند جای پایونیر کورو را در لابراتوار ما بگیرد.
آیا پاناسونیک سری G10 پادشاه جدید تصاویر تحسین برانگیز خواهد بود؟
پاسخ یک کلمه است , نه. هر چند که این پنل به پایونیر از همیشه بیشتر نزدیک شده ولی تستهای ما نشان داد که همچنان پادشاه بر جای خود ایستاده.

پایونیر به تازگی ساختن HDTV هارو کنار گذاشته ما به درستی علت این مسئله رو نمیدانیم ولی امیدواریم پایونیر روزی مجددا ساخت پنلهای HD رو شروع کنه.اگر شما خواهان پنلی هستید که پادشاه تصاویر تحسین بر انگیز لقب گرفته باید سریعتر اقدام کنید چون باتوجه به تصمیم پایونیر به زودی نسل پادشاه منقرض خواهد شد.
منبع:
Cnet
قیمت پنل 50 اینچی پایونیر کورو در خیابان جمهوری تهران نزدیک به 6 میلیون تومان هست.

hamidR15
18-04-2009, 19:27
به نظر من تنها ضعف پلاسما مصرف ربرق بالاي اونهاست.البته قيمت پايونير هم به نسبت ديگر برندها بالاست.من قبل از اينكه سوني بگيرم ميخواستم اين مدل رو بگيرم.قيمت 2380000

*Alucard*
22-04-2009, 01:46
طبق توافقی که مابین پاناسونیک و پایونیر صورت گرفته دو کمپانی تصمیم گرفتن که تکنولوژی پایونیر Kuro رو با Neo PDP ترکیب کنن و اون رو در پنلهای جدید پاناسونیک ویرا مورد استفاده قرار بدن گفته شده که اولین پلاسماهای تولید شده از این نسل توسط پاناسونیک در نیمه دوم سال 2009 به بازار عرضه میشه.

*Alucard*
04-05-2009, 01:29
خیلی وقت بود دوست داشتم با یکی از پنلهای پایونیر کورو که اینقد تو هر سایتی میرم ازش تعریف و تمجید شنیدم یه فیلم ببینم !!بالاخره امشب تجربه تماشای یه فیلم Blue Ray و یه دموی 1080p رو که خودم از اینترنت دانلود کرده بودم با یکی از آخرین مدلهای پنل پایونیر پیدا کردم باید بگم که لقب KING OF EXCELLENT SCREEN واقعا شایستش بود من با هر HDTV که شما فکرشو بکنید فیلم دیدم و ویدئو گیم بازی کردم ولی این یکی واقعا بی نقص ترین پنلی بود که من دیدم.

omid750
04-05-2009, 07:50
پايونيير ديگه پلاسما توليد نميكنه پس اين بحثي كه شما ايجاد كردي كلا بي فايده است....

*Alucard*
04-05-2009, 14:40
پايونيير ديگه پلاسما توليد نميكنه پس اين بحثي كه شما ايجاد كردي كلا بي فايده است....

با فايده بودن و يا بي فايده بودن اين بحث به افرادي که در اين تاپيک شرکت کردن و از محتویاتش استفاده میکنن و مديريت سايت مربوط ميشه فکر نميکنم به شما ارتباطي داشته باشه.