PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مسابقه برنامه نويسي با Vb6 ( ويژه بچه هاي كرج)

mahboob toraby
05-02-2006, 15:43
سلام خدمت همشهريان خوب كرجي !!!

يه برنامه خيلي ساده طراحي كنيد و با ارسال سورس آن در مسابقه شركت كنيد .

فقط خواهشن بچه هاي كرجي شركت كنند چون جايزهش فقط به درد كرجي ها مي خوره

50 ساعت اينترنت

بارم بندي به شكل زير مي باشد .

1- كل بارم 100 امتيازيه
2-اجراي صحيح و پاسخ درست 40 امتياز
3- كمترين تعداد خطوط نوشته شده در بخش كد داراي 25 امتياز و به ازاي هر 5 خط اضافي 1 امتياز منفي (حد اقل نمره 10- )
4-شكل ظاهري زيبا و هنرمندانه 15 امتياز
5-استفاده از برنامه نويسي شي گرا 10 امتياز
6-رعايت مسائل فني و پاسخ حرفه اي 10 امتياز

و اما مسئله :

برنامه بنويسيد با دريافت دقيق ساعتي از روز ( ساعت23-0 دقيقه59-0 ثانيه 59-0 صدم ثانيه 99-0) دقيق ترين اندازه زاويه ايجاد شده اي كه يك ضلع آن عقربه ساعت و ضلع ديگر آن دقيقه مي باشد را بدست آوريد .

توجه :
جهت جلو گيري از سوء استفاده ديگران ( بعضي ها !!!) لينك سورس برنامه را فقط به آدرس karaj.kanoon@gmail.com ارسال كنيد . خواهشن از ارسال كامل سورس خودداري فرمائيد .

در ضمن اسم شناسائي پي سي وورلد رو هم حتمن قيد كنيد .
به سه نفر اول جايزه 50 ساعتي اينترنت اهدا مي شود .
همچنين لينك 10 سورس برتر در اين تاپيك با نام شناسائي دوستان قرار داده خواهد شد .

آخرين مهلت 25 اسفند ماه
زمان اعلام برندگان و اهداء جايزه 29 اسفند

mahboob toraby
21-02-2006, 18:31
به اطلاع دوستان مي رسانم تا امروز 2/12/84 تعداد 7 ميل آمده .

جهت راهنمايي به اطلاع مي رسانم كد برنامه رو مي تونيد از آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برداشته و با تغييرات لازم آن را اصلاح كنيد و در برنامه قرار بديد .

اين رو براي اين گفتم كه فكر نكنيد برنامه درست عمل ميكنه . متاسفانه 5 برنامه از اين سايت كپي كرده بودند .

تکنیک برتر
22-02-2006, 05:00
سلام به تمامی دوستان عزیز عرمند شرمنده از تمامی دوستان به علت غیبت غیبت من تا 3 شنبه ادامه دارد شرمنده :blush: :sad:
از دوستان عزیز و ارجمند ممنون در نبود من واقعا جای من را خالی کرده اید حالا نمی دانم من یک پیغام معضرت خواهی نوشته بودم در انجمن انتقادات و پیشنهادات پاک شده صلاح خویش را خوسروان داند.
<آقا اگر غلط املای داشتم ببخشید.>
ای کاری که شما دوست عزیز انجام دادید واقعا کارت عالی بود . ولی ویژه کرجش بشه همه گانی شود جالب تر است.
تا سشنبه آینده بای :blink:
:biggrin:
ممنون