PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بالا نیامدن p910(ریختن فونت اضافه تو مموری فون)

hamed_hossani
14-04-2009, 01:05
سلاممن یه گوشی p910 دارم.اومدم با برنامه KVT Symbian Font Converter فونت kamran.TTf رو به kamran.gdr تبدیل کردم .بعد ریختمشون تو System>fonts (البته هم تو فون هم مموری استیک)بعد هم یه ریستارت ....حالا دیگه بالا نمیاد ...هر 30 ثانیه یه بار ریستارت میشه...باتریشم شارژ نداره...حالا باید چی کار کنم .کسی نیست به دادم برسه؟

shahshahani
14-04-2009, 08:23
برای چی توی فون کپی کردی؟؟؟
بدبخت شدی چاره ی کارت آپدیت هست عزیز.
از سایت سونی اریکسون فایل آپدیت سرویس رو بگیر و گوشیت رو آپدیت کن تا بالا بیاد.
موفق باشی.

hamed_hossani
14-04-2009, 10:53
سلام
ممنون از توجه شما.
میشه یه خورده بیشتر توضیح بدین...
گوشی p910 مگه اپدیت هم میشه؟نیاز به یواس بی داره؟

mohammad-p990i
14-04-2009, 16:13
یه سوال شما این فنت ها رو تو مموری ریختی یه تو درایو گوشی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه تو مموری ریختی مموری رو از تو گوشی بیرون بیار بعد روشن کن درست میشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه تو درایو گوشیت ریختی راهی جز آپدیت یه فلش نداری[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بفرما برای آپدیت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آموزش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برنامه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamed_hossani
14-04-2009, 23:47
ممنون
امتحان میکنم خبرتون می کنم....

hamed_hossani
15-04-2009, 09:50
سلام
من اپدیتش کردم
ولی p910 تو لیست فون هاش نبود...

راه دیگه ای هم هست؟

hamed_hossani
15-04-2009, 11:13
سلام این ابدیت ها می تونن این کارو بکنن؟

/forum/showthread.php?t=29265

Sony Ericsson P910i Firmware Update Service Online... now Offline!

(Click here to view the original thread with full colors/images) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hamed_hossani
19-04-2009, 14:12
یه اپدیت سرویس مخصوص p910 دانلود کردم که تو موقع ابدیت شدن ارور می داد و بسته میشد....

هنوز هم منتظر کمک شما هستم!

shahshahani
20-04-2009, 08:46
اگه نشد مجبوری ببری بیرون بدی برات گوشی رو فلش کنن.

hamed_hossani
20-04-2009, 22:55
بیرون می تونن انجام بدن؟

من چند تا لینک نرم افزار اپدیتش رو پیدا کردم ولی موقع باز کردن ارور اپلیکیشن میداد...

zzzzesht
21-04-2009, 10:21
البته خود کپی کردن فونت تو گوشی اشکال نداره... احتمالا اشکال از جای دیگه بوده...

گوشی من اوایل یه بار روی یه ویدیو کلیپ هنگ کرد همینطوری شد.فلشش کردم....

(گوشیتو همیشه با آخرین ورژن آپدیت کن)

اگه بالا اومد،این کارارو بکن حله:

برو تو همون مسیری که تو فونت ها هست، ولی تو درایو Z. همه ی فونتا رو از اونجا کپی بزن رو فونتایی که ریختی تو C

درست میشه.(میدونی که،از همه ی فایل های اصلی گوشی،یه کپیش تو درایو Z هست که هرگز پاک نمیشه)

در ضمن اگه ارور دادو کپی نشد : اول فولدر Font رو توی درایو C اسمشو تغییر بده ، بعد پاکش کن و ریست کن.حله...

قبل همه این کارا Capswitch رو Off کن.(گوشی در حالت حک)

---من همیشه فونتارو تو C میریزم.طریش نمیشه..اتفاقا سرعتشم بالاتره...

masee2
23-06-2009, 15:48
دوستان سلام
من يه p910 دارم اما نميتونم smsهاي فارسي رو بخونم امكان داره نرم افزار يا برنامه فارسي سازش رو برام بزارين و نحوه عملكردش رو هم توضيح بديد .
ممنون

doost_daram7
31-07-2009, 14:52
سلام
ببخشید من تازه این گوشی رو خریدم
answering machine این گوشی کجاشه؟
لطفا اگه میشه ایمیل کنید
m.mohammadi.eng@gmail.com

Ali-Ninja
05-09-2009, 14:35
اینکه تو فون مموری بریزی یا مموری خارجی، فرقی نداره. بعضی اوقات فایلهای فونت فارسی این گیرو داره. ولی اگه رو مموری خارجی بود، مموری رو در میاوردی، درست میشد. بعدم از کامپیوتر فرمتش میکردی و تموم. از این به بعد کلا با فون مموری کاری نداشته باش. ( واسه خاطر همچین مواقعی) یعنی برنامه یا فایل اجرایی روش نریز. الانم باید یه جوری اون فایل ها رو حذف کنی. اگه بتونی گوشیو فرمت کنی یا Restore backup کنی، درست میشه. مستر ریست هم اگه فایلها رو حذف کنه میشه. وگر نه باید فلش بشه.