PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اساتید محترم در صورت اطلاع به من پاسخ دهند

nic_chagal
13-04-2009, 21:24
سلام خدمت اساتید محترم من یک سوال داشتم ممنون می شم اگه کسی می دونست به من کمک کنه
من می خواستم برم تو یک وب سایت جمهوری چک که پر از آلبومهای ترنس هستش.این سایت خیلی پر بیننده هست یعنی تو الکسا نوشته روزی 30000 نفر می رن بازدید . فروم داره و کلا سایت کاملیه. من آنتی ویرووس اسمارت سکوریتی هم دارم و در سایت siteadvisor که مال مک کافی هستش سرچ کردم و اونجا نوشته این سایت از نظر اونها صرفا آهنگ و فیلم ریدشیر داره و safe هستش.می خواستم بدونم موردی نداره از این سایت بازدید کنم چون سایتهای اروپای شرقی خیلی هاشون مشکل دارن ممنون

Marmoulak
13-04-2009, 22:02
دوست من اگه شما یه آنتی ویروس محکم داری برو تو فکر نباش ! چون اگه ویروسی باشه حتما خوش بهت پیغام میده ! فکر کنم هم اگه گفته مشکل داره شاید به خاطر این بشه که چون آهنگ و فیلم های غیرقانونی می زارن ! چون می دونی اوون ور آب روی کپی رایت حساسن ! ولی تا حالا نشندیدم که یه فایل mp3 ویروس داشته باشه !
حالا این نظر من بود دوستان دیگه هم نظر بدن ببینیم چی میشه !

DrXoX
14-04-2009, 01:29
سلام خدمت اساتید محترم من یک سوال داشتم ممنون می شم اگه کسی می دونست به من کمک کنه
من می خواستم برم تو یک وب سایت جمهوری چک که پر از آلبومهای ترنس هستش.این سایت خیلی پر بیننده هست یعنی تو الکسا نوشته روزی 30000 نفر می رن بازدید . فروم داره و کلا سایت کاملیه. من آنتی ویرووس اسمارت سکوریتی هم دارم و در سایت siteadvisor که مال مک کافی هستش سرچ کردم و اونجا نوشته این سایت از نظر اونها صرفا آهنگ و فیلم ریدشیر داره و safe هستش.می خواستم بدونم موردی نداره از این سایت بازدید کنم چون سایتهای اروپای شرقی خیلی هاشون مشکل دارن ممنون

سلام

آنتی ویروس تنها کافی نیست ! چه این سایت چه کلا اینترنت!

شما در کنار یک آنتی ویروس خوب و آپدیت شده حتما (صد در صد) یه آنتی اسپایور خوب هم روی سیستم داشته باشید

خود من با وجود داشتن Kasper ، Nod,Bitdifender,Avira که تقریبا آنتی ویروس های مطرح هستند بعد از نصب

آنتی اسپایور چندین تروجان , اسپایور و... درسیستمم موجود بوده!!

پس ==>همیشه (حتی اگر آنتی ویروس شما خودش بخشی به نام آنتی اسپایور داشته باشه) یک آنتی اسپایور

خوب در کنار آنتی ویروست داشته باش و با خیال راحت به هر سایتی خواستی برو !

اگر سیستم پرقدرتی دارید Bitdifender اگر سیستم متوسطی دارید Kasper و Nod وAvira پیشنهاد میشه

استفاده کنید

برای آنتی اسپایور هم پیشنهاد شخصی من SpyWareDoctor

آنتی ویروس و آنتی اسپایور های مطرح شده نظر شخصی بود و شما می تونید از برنامه های دیگر هم استفاده

کنید