PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در رجيستر شدن در سايت globalweb

mahdy2021
05-02-2006, 09:42
سلام
من نيم ساعته مي خوام توي اين سايت عضو بشم همش ميگه Username is invalid
من همه نوع يوزر نيم امتحان كردم ولي نشد
دوستان لطف كنن ببينن كسي مي تونه رجيستر بشه :sad:

آدرس سايت: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اينم پيغام: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کاپتان هادی
05-02-2006, 10:27
سلام دوست عزيز من همين ديشب اينجا عضو شدم ومشكلي نداشت شما همه فيلدها رو درست پر كن
هيچ مشكلي نداره
اگر باز مشكل داشتي قبل از زدن كليد رجيستر يك عكس بگير بعد دوباره بفرست ببينم مشكل در پركردن داشتي

mahdy2021
05-02-2006, 11:40
سلام دوست عزيز من همين ديشب اينجا عضو شدم ومشكلي نداشت شما همه فيلدها رو درست پر كن
هيچ مشكلي نداره
اگر باز مشكل داشتي قبل از زدن كليد رجيستر يك عكس بگير بعد دوباره بفرست ببينم مشكل در پركردن داشتي
دوباره من سعي كردم نشد.
اين عكس قبل از زدن دكمه رجيستر:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين عكس بعد از زدن دكمه رجيستر:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کاپتان هادی
05-02-2006, 12:11
خوب اينجا من دوتا نكته بگم اول اينكه فكر كنم تويه اسم سايتتون نميتونيد كاراكتر غير متعارف مثل - استفاده كنيد كه اين مي تونه دليل اصلي باشه بعد هم قسمت پر كردن حروف داخل box رو عين خودش بزرگ و كوچك پر كنيد البته فكر كنم مشكل اصلي همان - باشه كه تويه اسم سايت بكار برديد

mahdy2021
05-02-2006, 15:35
خوب اينجا من دوتا نكته بگم اول اينكه فكر كنم تويه اسم سايتتون نميتونيد كاراكتر غير متعارف مثل - استفاده كنيد كه اين مي تونه دليل اصلي باشه بعد هم قسمت پر كردن حروف داخل box رو عين خودش بزرگ و كوچك پر كنيد البته فكر كنم مشكل اصلي همان - باشه كه تويه اسم سايت بكار برديد
من اين دوتا رو هم انجام دادم ولي نشد
يكي بياد بمن كمك كنه :sad:

Lord348_8
06-02-2006, 00:52
براي بنده هم مشكل ساز شده !

دائم ايراد به Username !

کاپتان هادی
06-02-2006, 01:08
براي بنده هم مشكل ساز شده !

دائم ايراد به Username !
من برا آقا مهدي انجام دادم اگر مشكل داشتيد pm بديد در خدمتيم هر كي بود