PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد ریکاوری ...؟

shayang
13-04-2009, 12:29
با سلام و خسته نباشید خدمت همه عزیزان و با تشکر از تمامی زحمات شما

اول یه مقدمه کوچیک بگم :

من لپ تاپم Asus مدل F3jc هستش با ویندوز ویستا ، که 2 تا درایو داره که درایو C مخصوص ویندوز و از درایو ِD هم به عنوان موزیک و عکس و.... استفاده میکنم .

توسط آموزش هایه همین جا و به لطف عزیزان تونستم ویندوز xp رو هم بریزم به صورت دوال بوت و بدون مشکل ، که ویندوز Xp رو تو درایور D ریختم ...:20:

یه درایو هم دارم به نام ریکاوری که هیدن هستش ...

حالا ویندوزه ویستام یه کم مشکل داره و میخوام ریکاوری کنم و برگرده به روز اول ....

میخواستم ببینم :

1- اگر ریکاوری کنم درایو D هم پاک میشه ؟

2- ویندوز اکس پی که ریختم سر جاش میمونه یا بعد از ریکاوری به مشکل برمیخوره ، یا از بین میره ؟

3- آیا بعد از ریکاوری به همین صورت فعلی ( دوال بوت ) میمونه یا نه ؟

4- این درایو ریکاوری رو چطوری میتونم رو یه دی وی دی رایت کنم ؟

ممنون میشم اگه یه راهنمایی کامل بکنید

با تشکر

shayang
19-04-2009, 09:44
با سلا م

کسی از عزیزان ما رو راهنمایی نمیکنی !!!؟؟:41::41::41:

shayang
24-04-2009, 10:23
با سلام و خسته نباشید :41:

آقا چرا اینجا کسی پاسخگویه مشکل نیست ؟؟؟

به خدا یه سر به فروم ما بزنید (
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید) یه سوال یا مشکل رو بعد از 5 دقیقه جواب میگیرید خدا شاهده ...!

الان من 2 هفتست مشکلم رو گفتم ولی هیچ خبری از راهنمایی نیست :18::18::2:

shayang
21-08-2009, 21:29
یعنی بعد از 4 ماه هم جواب نمیدید ؟؟!!!:18::18::41:

حسين 1966
21-08-2009, 22:58
یعنی بعد از 4 ماه هم جواب نمیدید ؟؟!!!:18::18::41:

شرمنده دوست عزيز
ولي اين پاسخ ندادن بخش زيادي اش تقصير مديران انجمن ميشه و بخشي تقصير رده هاي بالاتره که به رده هاي پايين تري نظارت دقيقي ندارن و بخشي از اون تقصير خودتونه که تو بخشي که همه مي پرسند نپرسيديد و ضمناً بقيه تايپيکها که مشکلي شبيه شما رو گفتن نگاه نکرديد و يا در انجمن سرچ اوليه قبل از طرح سوال نکردين

1) نه فقط درايو c پاک ميشه ( البته به نوع ريکاوري بستگي داره )
2) فکر مي کنم ايکس پي ديگه بالا نياد
3) فکر مي کنم نه و بايد ايکس پي از نو نصب بشه
4 ) اکثر لبتاب ها خودشون يه برنامه نرم افزاري در ويستا براي اين کار دارن اگه نداشته نباشه بايد نرم افزارهايي هم براي اين کار باشن که حتي کل برنامه هاي نصب شده تون رو هم به همون صورتي که موقع ريکاوري گرفتن رايت کردين بر مي گردونه

در مواردي که گفتم "فکر مي کنم" تحقيق کنيد چون مطمئن نيستم به احتمال زياد منظورمه

بازم از ساير دوستان مي خوام اگه ميشه کمک بيشتري به دوستومن بکنن

REGISTERED USER
22-08-2009, 09:26
چون سوال تکراریه و تاپیک مورد نظرش هم هست کسی حاضربه پاسخگویی نمی شود

[آموزش] : پارتیشن بندی لپ تاپ های جدید در ویندوز ویستا و حل مشکلات ریکاوری اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بعد شما انجمنتان را با P30 مقایسه می کنید ؟ عحب !

جمع پست های ارسال شده در فروم شما فقط به اندازه انجمن مشاوره برای خرید لپ تاپه !!! :دی