PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یکی کمک کنه ( زير نوشته هاي آيكون ها تغيير رنگ داده )

freeman
18-01-2005, 11:52
راستش زیر نوشته های آیکن های روی دسکتاپ ویندوز من رنگی شده. نمی دونم چطور باید این رنگ رو از بین ببرم .

windows من xp هست. میدونم که یکی رفته توی display properties و اونجا یه رنگ انتخاب کرده. من میخام اصلا زیر نوشته های ایکنهای desktop اصلا" هیچ رنگی نباشه.
خیلی display properties رو انگولک کردم ولی انگار گزینه ای بنام no color وجود نداره.

لطفا" یکی کمک کنه.

محمد
18-01-2005, 16:33
سلام دوست عزیز
برای حل این مشکل به display properties برو و در همون themes tab از منوی Theme: گزینه windows xp رو انتخاب کن ok که بکنی فکر کنم که کارت حل بشه.

mas3510
23-01-2005, 11:59
اگه بت این روش که محمد جان گفتند مشکل شما حل نشد این کارها را انجام دهید
1- روی آیکون My Computer بر روی desktop کلیک سمت راست کنید
2- در منوی باز شده روی Properties کلیک کنید
3- بر روی منوی Advance رفته و در قسمت Performance روی Setting کلیک کنید
4- در صفحه باز شده Adjust for best appearance کلیک کنید ( در قسمت زیرین باید تمام گزینه ها تیک بخورد(فعال شود))
5- کلید OK را فشار داده و خارج شوید
6- موفق باشید :wink:
بای

mahdi hojjati
06-02-2005, 13:11
يكي از دوستان من چند ماه پيش همين بلا سرش اومد
ولي تمام فايل هاي تصويريش هر كدوم به يه رنگ در اومده بود .
و هيچ برنامه اي اونا رو باز نمي كرد .ظاهرن يه ويروس جديده! :twisted:

meylove
24-08-2010, 15:31
اگه بت این روش که محمد جان گفتند مشکل شما حل نشد این کارها را انجام دهید
1- روی آیکون My Computer بر روی desktop کلیک سمت راست کنید
2- در منوی باز شده روی Properties کلیک کنید
3- بر روی منوی Advance رفته و در قسمت Performance روی Setting کلیک کنید
4- در صفحه باز شده Adjust for best appearance کلیک کنید ( در قسمت زیرین باید تمام گزینه ها تیک بخورد(فعال شود))
5- کلید OK را فشار داده و خارج شوید
6- موفق باشید :wink:
بای
دستت درد نکنه ، خيلي بدردم خورد .

مدتي بود باهاش مشکل داشتم

t2download
01-07-2011, 21:27
جواب بدهید شارژ ایرانسل جایزه بگیرید . هر کسی بتواند روش تغییر رنگ فونت های کنار آیکون های روی دسکتاب کامپیوتر را بگوید یک شارژ ایرانسل یا همراه اول هدیه داده می شود ؟

F-Privacy
02-07-2011, 00:27
سلام.

جسارتا جایزه مد نظر نبود.

از دوست عزيزم De through De تشکر ميکنم .اونجوري که تو پست 4 در تاپيک

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اشاره کرده اند که تو خود ويندوز بصورت پيشفرض اين مورد ست نشده است . ( حالا ميخواد بعلت سرباري اضافي براي ويندوز يا ... ) یعنی براي اينکار تغييرات بايستي با استفاده از يک برنامه Third Party لحاظ گردد.

مثل برنامه Stardoc WindowFX یا Iconoid منتها چون این برنامه ها محتملا ترایال باشند وسریلاشونو نتونید پیدا کنید ،

به یک برنامه FreeWare اشاره میکنم که از اون استفاده نمائید.

فايل زير از یکی از لینکهای زیر را دانلود نموده و اکسترکت نمائيد .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدروي ماي کامپيوتر راست کليک نموده و به مسير Properties\Advanced\Settings\Visual Effects برويد ، و در قسمت Custom تيک گزينه Use Drop Shadow for Icons Labels on The desktop را برداريد و OK کنيد.سپس به محل اکسترکت شده فايلهاي دانلود رفته و برنامه TDICO.exe را اجرا نموده و يک تيک به گزينه Keep Transparentبزنيد و سپس رنگ مورد نظر را از Color Box مربوطه انتخاب نموده و و Make Transparent را اجرا نمائيد.منتها اگر بخواهید بصورت دائم این تغییرات در سیستم شما باشد ، بایستی روی فایل TDICO.exe راست کلیک نموده وCreate Shortcut را انتخاب نموده ,سپس روی شورت کات حاصل راست کلیک نموده و Properties را انتخاب نموده و رد تب Shortcut در قسمت Target در انتهای عبارت یعنی پس از TDICO.exe"o عبارت -on-h ( صحیح از به این صورت می باشد از چپ به راست خط تیره on خط تیره h ، اشتباه در نمایش در ویور فروم هست) سپس اون شورت کات را به مسیر C:\Documents and Settings\All Users\Start Menu\Programs\Startup کپی نمائید و ویندوز را ریستارت نمائید.( دقت کنید تو هارد یک محل ثابت برای برنامه TDICO.exe در نظر بگیرید تا شورت کات اون همیشه به اون محل اشاره کند.)

طبیعی هست برای کنسل نمودن این حالت تمامی تغییرات را کنسل کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نکته : ممکنه کسی بتوند از روی سورس اسمبلی این برنامه کد اعمال شونده به سیستم را در بیاورد و به صورت های دیگر نیز اعمال کند ، او نتیجه یکسان پدید آید.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ویرایش :

این هم لینک برای برنامه Iconoid که فری هست :

zip

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدrar

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرای استفاده از اون تو تب Colors گزینه Disable Drop Shadows را بزنید سپس تو قسمت Icon Textرنگ مورد نظر را انتخاب نمائید
و در تب Hiding گزینه Always Hide را انتخاب نمائید.و در قسمت Options گزینه Start Iconoid with Windows را انتخاب نمائید.
و دیگر تغییرات را مطابق سلیقه خودتون به ویندوزتون اعمال کنید.
وبرای برگشت به حالت قبلی Enable Drop Shadows را انتخاب نمائید و تغییرات قبلی را کنسل نمائید.

:11: