PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاندر بیرد چیست و به چه دردی میخوره

raham
05-02-2006, 01:31
اگر خدا بخواد با اجازه دوستان اولین تاپیک تاندربیرد رو می خوام بزنم تا برو بچ با اون حال کنن ببینن عجب برنامه پر قدرتی واسه مدیریت ایمیل هستش

raham
05-02-2006, 01:52
اول از همه لینک دانلود اونو می ذارم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که این لینک شما رو وارد سایت موزیلا می کنه تا این برنامه با ورژن 1.5 رو با حجم 6مگابایت دانلود کنین
بعد از این که دانلود کردین باید اون رو نصب کنین این برنامه به نظر من که با بیش از 10برنامه مدیریت ای میل کار کردم اخر اخر شه
این برنامه یه برنامه ضد فیشینگ داره که حرف نداره در ضمن انتی اسپم در ضمن اپدیت مجانی میشه به طور اتوماتیک و خاصیت شخصی سازی بالایی داره همه چیشو میشه عوض کرد اخه بابا نا سلا متی اوپن سورسه دیگه
در ضمن اکستنشن های اونم بسیار کار امده

raham
05-02-2006, 02:03
اولین اکستنشنی که میخوام بذارم FoxyTunesاسمشه برای کسای که فایر فاکس دارن خیلی اشناس اخه باهاش میشه توی محیط ای میل اهنگ گوش کرداینم لینکش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ضمن بعد از نصب پلیر موسیقی شما رو می پرسه تولیستش اگه باشه باهاش حال میکنین

Diego
05-02-2006, 15:52
در مورد تنظیمات پورتش میشه بیشتر توضیح بدید؟من تنظیمات پورت رو مطابق دستورعمل خود شرکت موزیلا و گوگل تنظیم کردم ولی برنامه نه میل میفرستاد نه دریافت میکرد.بعد از مدتی بعضی از پورتها رو به حالت پیش فرض خود برنامه درآوردم وبعدازکلی زحمت الان فقط میتونم نامه بفرستم و در دریافت نامه مشکل دارم.

raham
05-02-2006, 20:21
در مورد تنظیمات پورتش میشه بیشتر توضیح بدید؟من تنظیمات پورت رو مطابق دستورعمل خود شرکت موزیلا و گوگل تنظیم کردم ولی برنامه نه میل میفرستاد نه دریافت میکرد.بعد از مدتی بعضی از پورتها رو به حالت پیش فرض خود برنامه درآوردم وبعدازکلی زحمت الان فقط میتونم نامه بفرستم و در دریافت نامه مشکل دارم.
دوست عزیزم اگر یک بار اکانت ای میل خود را حذف کنی و دوباره یک اکانت جدید توی تاندر برد بسازی مشکل شما حل میشه پورت سرور اول رو روی 995وسرور ارسال را روی باید قرار بدی 587

raham
05-02-2006, 21:08
یه دونه اکستنشن با حال برای شما کارش اینه که دایرکشن صفحه یعنی این فلشی که در سمت راست تاندر برد وجود دارد و صفحه را بالا پایین میبره رو عوض میکنه حجمش 9 کیلو بایته

Diego
05-02-2006, 21:45
دوست عزیزم اگر یک بار اکانت ای میل خود را حذف کنی و دوباره یک اکانت جدید توی تاندر برد بسازی مشکل شما حل میشه پورت سرور اول رو روی 995وسرور ارسال را روی باید قرار بدی 587
باز هم افاقه نکرد....وقتی روی اسم اکانت برای دریافت نامه هام کلیک میکنم چند ثانیه سعی میکنه ولی هیچ اتفاق خاصی نمی افته!

raham
09-02-2006, 19:03
یه دونه اقایی بکن یا از اون تنظیمات عکس بگیر یا اونها رو بنویس مرسی دیگو

Diego
20-02-2006, 02:20
یه دونه اقایی بکن یا از اون تنظیمات عکس بگیر یا اونها رو بنویس مرسی دیگو
این تنظیمات منه:(فکر کنم لازم به توضیح اضافی نیست)با این تنظیمات ,من فقط میتونم نامه بفرستم.اما نمی تونم دریافت کنم.
و

raham
03-03-2006, 23:19
دیگوی عزیز مثل این که شما از ورژن قدیم این برنامه استفاده می کنید ورژن جدید اون رو از بالا در پست های بالا دادم ودر قسمت smtp پورت رو روی 587 بذار

Diego
03-03-2006, 23:41
دیگوی عزیز مثل این که شما از ورژن قدیم این برنامه استفاده می کنید ورژن جدید اون رو از بالا در پست های بالا دادم ودر قسمت smtp پورت رو روی 587 بذار
من از آخرین ورژن این برنامه (1.5)استفاده میکنم.مشکل از چی میتونه باشه؟دارم دیوونه میشم. :sad: :sad: :sad:

raham
04-03-2006, 00:00
من یه دونه theme میذارم که پر استفاده ترین تمه اسمش tiger mailهستش اینم لینکشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] lla.org%2Fthemes%2Ftiger_mail%2Ftiger_mail-2.0-tb.jar