PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : omnia , xperia ,یا toch hd

aryakhan
12-04-2009, 16:47
اساتید سلام
لطفا" من رو در انتخاب مابین یکی از این سه گزینه یا گزینه های بهتر کمک کنید

اومنیا - اکسپریا - تاچ اچ دی

ممنونم

AmiRreZA_RAcEr
12-04-2009, 17:25
من اکسپریا رو خیلی دوست دارم
البته بگی چه کارایی میخوای ازش بهتره

hasanmotori
12-04-2009, 17:26
ببين من نظر خودمو ميگم: به نظر من امنيا امكانات كاربردي تري نسبت به hd داره مثلاً cpu امنيا كه قويتر هست تاثير بيشتري داره تا رم hd. يا مثلاً امنيا فلش داره كه كاربردي تر از تاچ فوكوسه.يا مثلاً موس داره كه از قلم مغناطيسي hd كاربردي تره.و 16 گيگ مموري و....
ولي كار با hd لذت بخشتره. حالا خودت بايد تصميم بگيري كه كاربرد گوشي برات مهمه يا لذت بردن ازش با امكانات يكم غير كاربرديتر.اين كه ميگم غير كاربردي تر نظر منه شايد شما از امكانات hd بيشتر خوشت بياد.در مورد قيمت امنيا واقعاً ارزششو داره ولي hd قيمت جهانيش حدود 600 دلاره در حالي كه تو ايران 830-840 تومن پولشه كه به نظر من اين ظلمه كه 200 بيشتر از ارزشش پول بدي.در مورد x1 به نظر من اگه كيبرد خيلي لازمت ميشه و نميتوني با كيبرد مجازيه امنيا كار كني(البته كمتر كسي پيدا ميشه كه نتونه با اون كيبرد مجازي عالي امنيا كار كنه)بگيرش.

aryakhan
12-04-2009, 20:07
ممنون از شما بزرگان
بهتره مقداری از توقعاتم رو بعنوان یه گوشی باز که از سال 79 تا حالا بیشتر از 20 مدل گوشی عوض کرده عرض کنم تا شما استادان محترم بهتر راهنماییم کنید

1-سیستم عامل خوب با قابلیت نصب آسان انواع نرم افزارها و کتب الکترونیکی (زیاد اهل بازی نیستم)
2-مولتی مدیای عالی با صفحه نمایش بزرگ و کیفیت تصویری عالی
3-دوربین قوی و سریع در عکاسی و حتی الامکان فیلمبرداری
4-بازخورد خوب در استفاده از شبکه اینترنت
5-قابلیتهای مثل wifi , gps ,
6-ظرفیت حافظه بالا به همراه امکان استفاده از حافظه جانبی
7-امکان استفاده از گوشی به عنوان واکمن (البته خیلی تفاوت کیفیت صدا رو نمیفهمم بیشتر برای اوقات خلوت میخوام)
اصالت گوشی و حتی المقدور گارانتی مناسب
9- قیمت تا 500-600 تومان

بازم متشکرم

Bahador.p
12-04-2009, 20:30
ممنون از شما بزرگان
بهتره مقداری از توقعاتم رو بعنوان یه گوشی باز که از سال 79 تا حالا بیشتر از 20 مدل گوشی عوض کرده عرض کنم تا شما استادان محترم بهتر راهنماییم کنید

1-سیستم عامل خوب با قابلیت نصب آسان انواع نرم افزارها و کتب الکترونیکی (زیاد اهل بازی نیستم)
7-امکان استفاده از گوشی به عنوان واکمن (البته خیلی تفاوت کیفیت صدا رو نمیفهمم بیشتر برای اوقات خلوت میخوام)
9- قیمت تا 500-600 تومان

بازم متشکرم
بدون شک شما باید i900 رو انتخاب کنی چون اینایی رو که شما گفتی یعنی i900 :27:

hasanmotori
12-04-2009, 21:24
ممنون از شما بزرگان

9- قیمت تا 500-600 تومان

بازم متشکرم

1-سيستم عامل خوب كه تو هر 3تاشون مشتركه و هر 3تا واسه خوندن pdf مشكلي ندارن
2-هر سه از نظر مولتي مديا تو پاكت پيسيها بهترينها هستن.ال سي دي x1 يكم كوچيكه ولي كيفيت خيلي خوبي داره.hd هم كيفيت خيلي بالايي داره و خيلي هم بزرگه.امنيا هم كيفيتش به اون دوتا نميرسه ولي قابل قبوله
3-تو اين مورد x1 حذف ميشه و i900 و hd دوربينهاي خيلي خوبي دارن و حتي با n82 ميتونن رغابت كنن ولي فقط تو روز يعني تو نور كم فاصلشون با n82 زياد ميشه
4-هر سه خوبن
5-هر سه دارن
6-فقط امنيا 16 گيگ مموري داخلي داره و مموري هم تا 16 گيگ ساپورت ميكنه
7-امنيا بين اين سه تا صداي بهتري داره
8-نميدونم اصالت يعني چي.ولي هر سه گارانتي هاي خوبي دارن
9-تو اين قسمت hd حذف ميشه

حالا امتياز ها رو حساب ميكنيم
1-هر سه يه امتياز ميگيرن پس هيچي
2-hd امتياز بالاتري ميگيره: hd 1
3-اينجا hd و امنيا هر كدوم يه امتياز ميگيرن: hd 2.......omnia1
6- omnia 2
7-omnia 3
9-omnia 4....x1 1
پس امنيا با 4 امتياز برنده شد پس شك نكن و برو بخرش.تازه موارد ديگه اي هم هست مثل سرعت بالاتر امنيا و موس و....

s-a-l-i-m
12-04-2009, 21:34
اگه ار نظر قیمتی بخوای امنیا از همه بهتره ولی کلا من hd رو قبول دارم.

oghtapost
12-04-2009, 22:25
از هر لحاظ که حساب کنی i900 بهترین گزینه ی برای شما هست
چون توی امکانات بین این دو گوشی سرتره
از ایکس وان هم بیخیال شو با این که گوشی خوبی هست ولی چندان به کارنمیاد و قیمت نسبت بالایی داره همچنین hd

Ahmadreza0123
12-04-2009, 22:29
اول htc hd بعد امنیا!

AryanLand
13-04-2009, 01:47
سلام.

شما زمانی که میخوای 500 تا 600 تومن هزینه کنی عملا" 2 تا گزینه بیشتر نداری و HD خود بخود حذف میشه .بین امنیا و X1 هم هر دو یک سیستم عامل دارن در مورد صفحه بزرگتر امنیا کیفیت تصویر بهتر X1 .
دوربین بهتر در هر دو مورد امنیا.در مورد شبکه اینترنت تفاوت چنداننی ندارن فقط شاید بخاطر بزرگتر بودن LCD یک مقداری برای دیدن صفحات وب امنیا بهتر باشه.
WIFI و GPS هردو دارن و تقریبا" برابر .
حافظه بالا امنیا با 16 گیگ اینترنال مموری و قابلیت ساپورت مموری کارت (البته مموری داخل پک نداره )اما X1 مموری داخلی (Storag ) نداره و یک کارت 4گیگ داخل پکش هست.
از نظر واکمن بودن من هیچ کدوم رو تست موسیقی نکردم.از نظر اصالت هر دو نجیبب زاده هستن.(البته فعلا" هم میخوان درس بخونن قصد ازدواج ندارن):46:
گارانتی ها هم هر دو خوب که امنیا گارانتی اصلیش پارس مایکروتل و X1 سیتادل.
ضمنا" بنده هر گونه انتساب نصبی و سببی به دو شرکت سازنده را قویا" تکذیب میکنم و تنها با توجه به استفاده از هر دو دستگاه تجربیات خودم رو بیان کردم.:46::11:

gmt325gh
13-04-2009, 09:18
برای شمایی که از جمله کاربری های اصلیت با گوشی، اینترنت و کتاب و فیلم هست قطعا htc hd بهترین انتخاب هست ، بعد اومنیا بعد ایکس 1.
مشکلات hd نسبت به اومنیا ایناس : قیمت بالا ، دوربین بدون فلاش ، مموری داخلی کم ( در مقایسه با 8/16 گیگ اومنیا !!!)

aryakhan
13-04-2009, 15:01
برای شمایی که از جمله کاربری های اصلیت با گوشی، اینترنت و کتاب و فیلم هست قطعا htc hd بهترین انتخاب هست ، بعد اومنیا بعد ایکس 1.
مشکلات hd نسبت به اومنیا ایناس : قیمت بالا ، دوربین بدون فلاش ، مموری داخلی کم ( در مقایسه با 8/16 گیگ اومنیا !!!)

باتشکر از شما وهمه دوستان میخواستم نظر شما بزرگان رو راجع به inovo 8510 و مقایسه اون با اومنیا بدونم

ممنون

hasanmotori
13-04-2009, 15:27
8510 تمام مواردی رو که میخای داره فقط صفحش از امنیا کوچیکتره
سیستم عامل سیمبین داره و پی دی اف رو خیلی خوب اجرا میکنه
از نظر مولتی مدیا بهترینه
صفحش کیفیت خیلی بالایی داره
مموری داخلی 16 گیگ
gps wifi داره
دوربین 8 عالی
اینترنت خوب
موزیک پلیر و صدای عالی
و همه چیزایی که میخای داره در واقع گوشی کاملیه شایدم کاملترین

gmt325gh
13-04-2009, 17:47
نمیدونم بودجت چقدره و چقدر میتونی صبر کنی ....... ولی من اگه جای تو بودم دو سه ماه صبر میکردم و I8910 omnia HD رو میگرفتم.

hasanmotori
13-04-2009, 18:08
ميگن omnia hd تا 29 همين ماه(نميدونم آپريل يا فروردين) تو ايتاليا عرضه ميشه.اگه ميتوني صبر كن تا يه چنر وقت ديگه از دوبي بگير البته اولش قيمتش خيلي بالاست.اگه هم نميتوني صبر كني ميتوني از دوبي يه htc touch hd بخري چون قيمت ايرانش با قيمت جهانيش خيلي اختلاف داره

aryakhan
13-04-2009, 22:53
با تشکر از لطف شما تصمیم گرفتم ویندوز موبایل رو هم تجربه کنم بنابر این میرم سراغ امنیا فقط ظاهرا" گارانتی مایکروتل گیر نمیاد
چی دستور میفرمایین؟

ممنون

kalepoook
13-04-2009, 23:16
سلام
انتخاب خئبیه پیشاپیش تبریک.ولی یه سوال ببخشید جاش نیست ولی این گارانتی ماکروتل اصلی یا مایکروتل ؟
پارس قائم برای سامسونگ بود؟
لطفا کمک کنید!

armin_software
13-04-2009, 23:16
اگر کیبرد برات مهمه برو xperia بگیر!
ولی اگر مهم نیست برو hd بگیر!

aryakhan
13-04-2009, 23:23
سلام
انتخاب خئبیه پیشاپیش تبریک.ولی یه سوال ببخشید جاش نیست ولی این گارانتی ماکروتل اصلی یا مایکروتل ؟
پارس قائم برای سامسونگ بود؟
لطفا کمک کنید!

سلام
تا اونجا که من میدونم پارس قائم و پارس مایکروتل هردو شرکتهای گارانتی گوشیهای سامسونگ در ایران هستند که خدمات مایکروتل بهتره

gmt325gh
14-04-2009, 08:20
مگه پارس قائم باز دوباره شروع کرده به کار ؟؟؟
تا جایی که میدونم پارس قائم از دو سه سال پیش گوشیهای سامسونگ رو گذاشت کنار و پارس مایکروتل نمایندگی اصلی سامسونگ رو داره....
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

PC°BASE
14-04-2009, 22:19
سلام
تا اونجا که من میدونم پارس قائم و پارس مایکروتل هردو شرکتهای گارانتی گوشیهای سامسونگ در ایران هستند که خدمات مایکروتل بهتره

طبق گفته ی یکی از بچه های همین فروم مایکروتل گارانتی اصلی محسوب میشه و ماکروتل گارانتی اصلی نیست ... !:27:
راستی یه زمان بود بین N70 و N90 مردم دعوا میکردن که کدوم بهتره !!!!:31:
آخرش هم معلوم شد به خاطر بیش از اندازه بزرگ بودن N90 کسی تمایل به خریدش نداره !!:27:
قصه ی این Xperia X1 هم یه چیزی تو همین مایه هاست !!:21:
همه میگن برو بخر خوبه ! ولی کسی شخصا تمایلی به خریدش نداره ... (از 8 نفر از بچه ها ی یه سایت دیگه که تو نخ هر دو این گوشی ها بودن این مطلب رو نتیجه گرفتم !!)

آخ تو رو خدا شما در نظر بگیرید ! سر پا ایستادید و میخواهید Sms بزنید این که یه صفحه ی 3.2 اینچی "فقط" (یعنی کل ابعادش رو صفحه تشکیل داده) جلوتون باشه راحت تره یا اینکه یه گوشی که به اندازه ی ماهی تابه درمیاد دستتون باشه (X1) حتی اگر کیبورد داشته باشه بهتره ؟!!:27:

شما همون امنیا رو بخر ...:10:

merikh_merikh
14-04-2009, 23:25
من فقط نظرمو ميگم چون دلايل در تاپيک هاي مختلف زياد گفته شده.
به نظره من اکسپريا بهتره.

hasanmotori
14-04-2009, 23:42
من فقط نظرمو ميگم چون دلايل در تاپيک هاي مختلف زياد گفته شده.
به نظره من اکسپريا بهتره.

بهتره به نیازها توجه کنی نه اینکه از روی تعصب پیشنهاد بدی

AryanLand
15-04-2009, 01:36
با تشکر از لطف شما تصمیم گرفتم ویندوز موبایل رو هم تجربه کنم بنابر این میرم سراغ امنیا فقط ظاهرا" گارانتی مایکروتل گیر نمیاد
چی دستور میفرمایین؟

ممنون

سلام.

گارانتی پارس مایکروتل هم تو علاءدین هست هم تو پایتخت.الان آدرساشون توی ذهنم نیست .فردا برتون ادرساشون رو میزارم.

merikh_merikh
15-04-2009, 06:58
بهتره به نیازها توجه کنی نه اینکه از روی تعصب پیشنهاد بدی
دوست عزیز مهم ترین دلیل من برای برتری ایکس1 باطری و کیبرد میباشد.
باطری چون یک گوشی خوب برای استفاده نیاز به یک باطری خوب داره.کیبرد چون زمان هایی وجود داره که کیبرد بسیار نیاز میشه و نمیشه گفت که به درد نمیخوره و اینکه شما اگه یه بازی با کیبرد کرده باشین به نظرم به کیبرد خیلی علاقه مند میشید در ضمن بازی چیزه مهمی نیست من کلی میگم که کیبرد چیزه به درد بوخوریه

gmt325gh
15-04-2009, 08:17
تنها جایی که کیبرد سخت افزاری مهمه بازیه. تایپ کردن با کیبرد qwerty رو صفحه تاچ (اگه سایز صفحه بیشتر از 3 اینچ باشه) لذتبخش تر و راحت تر از تایپ با کیبرد سخت افزاری اکثر گوشیهاست.
صفحه ایکس1 کیفیت خوبی داره ولی ابعاد کوچیک صفحش (در مقایسه به سایز بزرگ گوشی و رزولوشین صفحش) خیلی غیر کاربردیه.
کسی که حاضر میشه یه گوشی با ابعاد و وزن ایکس1 دستش بگیره ترجیح میده htc hd رو دست بگیره.

aryakhan
15-04-2009, 16:13
سلام.

گارانتی پارس مایکروتل هم تو علاءدین هست هم تو پایتخت.الان آدرساشون توی ذهنم نیست .فردا برتون ادرساشون رو میزارم.

بسیار متشکر استاد

راستی دوستان htc tuch hd بدون گارانتی هم گیر میاد اگر هست چند قیمته؟

ممنون

hasanmotori
15-04-2009, 16:26
بدون گارانتي مثل اينكه ميگن 720

doctorxx
15-04-2009, 17:56
اگه اهل دوربين و فيلم هستي اصلا دنبال hd نرو
فقط اومنيا

merikh_merikh
15-04-2009, 21:02
تنها جایی که کیبرد سخت افزاری مهمه بازیه. تایپ کردن با کیبرد qwerty رو صفحه تاچ (اگه سایز صفحه بیشتر از 3 اینچ باشه) لذتبخش تر و راحت تر از تایپ با کیبرد سخت افزاری اکثر گوشیهاست.
صفحه ایکس1 کیفیت خوبی داره ولی ابعاد کوچیک صفحش (در مقایسه به سایز بزرگ گوشی و رزولوشین صفحش) خیلی غیر کاربردیه.
کسی که حاضر میشه یه گوشی با ابعاد و وزن ایکس1 دستش بگیره ترجیح میده htc hd رو دست بگیره.
دوست عزيز کاربردي که کيبرد سخت افزاري داره به هيچ عنوان کيبرد روي صفحه ي تاچ نميتونه داشته باشه. کار با کيبرد سخت افزاري لذت بيشتري داره.اين حرفتون هم که ميگيد تايپ با کيبرد صفحه تاچ بهتره کاملن اشتباه ميباشد.سرعتي که کيبرد سخت افزاري در تايپ داره هيچ کيبرد ديگه اي نداره.
در مورد ال سي دي هم به نظره من اون مقدار کوچکي که اومنيا بزرگتره زياد مهم نيست ولي ال سي دي ايکس1 به علت پيکسل بالايي که داره بسيار بهتر ميباشد چون چيز هاي به نمايش در امده در ال سي دي را به بهترين نحو و با دقت بسيار بالايي نشون ميده.پس 100 در 100 ال سي دي ايکس1 بهتره.
در مورد حرفه اخرتون هم که اچ دي را پيشنهاد دادين منم ميگم کسي که گوشي به بزرگي اچ دي را ميخاد بگيره بهتره يه گوشي مثل ايکس1 در کنار يه کيبرد خوب بگيره.
دوست عزيز ايکس1 مزاياي خودشو داره و امنيا و اچ دي هم مزاياي خودشونو دارن و هر کسي با توجه به نيازي که داره يکي را انتخاب ميکنه.
نظره منم با توجه به تحقيقاتي که کردم اينه که ايکس1 گزينه ي بهتري ميباشد.

merikh_merikh
15-04-2009, 21:02
دوست عزيز کاربردي که کيبرد سخت افزاري داره به هيچ عنوان کيبرد روي صفحه ي تاچ نميتونه داشته باشه. کار با کيبرد سخت افزاري لذت بيشتري داره.اين حرفتون هم که ميگيد تايپ با کيبرد صفحه تاچ بهتره کاملن اشتباه ميباشد.سرعتي که کيبرد سخت افزاري در تايپ داره هيچ کيبرد ديگه اي نداره.
در مورد ال سي دي هم به نظره من اون مقدار کوچکي که اومنيا بزرگتره زياد مهم نيست ولي ال سي دي ايکس1 به علت پيکسل بالايي که داره بسيار بهتر ميباشد چون چيز هاي به نمايش در امده در ال سي دي را به بهترين نحو و با دقت بسيار بالايي نشون ميده.پس 100 در 100 ال سي دي ايکس1 بهتره.
در مورد حرفه اخرتون هم که اچ دي را پيشنهاد دادين منم ميگم کسي که گوشي به بزرگي اچ دي را ميخاد بگيره بهتره يه گوشي مثل ايکس1 در کنار يه کيبرد خوب بگيره.
دوست عزيز ايکس1 مزاياي خودشو داره و امنيا و اچ دي هم مزاياي خودشونو دارن و هر کسي با توجه به نيازي که داره يکي را انتخاب ميکنه.

hasanmotori
15-04-2009, 21:32

آقاي gmt325gh خودش pixon داره و با كيبرد مجازيه عاليش كار كرده و يه چيزي ميدونه كه ميگه

gmt325gh
15-04-2009, 22:43
من یه کلمه حرفی از اومنیا زدم ؟؟؟
اومنیا مزیت مهمش نسبت به ایکس1 و اچ دی ابعاد و وزن مناسبش نسبت به امکاناتشه .... من حرفم رو اچ دی بود. در مقابل ایکس1 که از لحاظ وزن و ابعاد تو یه مایه هستن.
و من بهت اطمینان میدم که تایپ کردن با کیبرد مجازی اچ دی از تایپ کردن با کیبرد سخت افزاری ایکس1 راحتتر و لذتبخش تره.

merikh_merikh
15-04-2009, 23:08
دوست عزیز به نظره من کیبرد مجازی هیچ وقت نمیتونه جای کیبرد سخت افزاری را بگیره.......

gmt325gh
15-04-2009, 23:18
جالبه این حرفت با توجه به اینکه خیلی از شرکتهای ساخت لپ تاپ دارن رو لپ تاپ های تاچ سرمایه گذاری می کنن !!! :

با عرض پوزش از دوستان که از موضوع بحث خارج شدم.

kaveh.VB
15-04-2009, 23:33
جالبه این حرفت با توجه به اینکه خیلی از شرکتهای ساخت لپ تاپ دارن رو لپ تاپ های تاچ سرمایه گذاری می کنن !!! :

مگه قرار آدم با لپ تاپ تایپ کنه؟! :18: بله میشه با لپ تاپ هم تایپ کرد اما واقعا همه از لپ تاپ انتظار سرعت و راحتی در تایپ کردنو دارند.... و با کیبرد مجازی اچ دی هم میشه تایپ کرد اما کسی انتظار راحتی و سرعت در عمل رو نخواهد داشت
ببین دوست عزیز من میتونم باهات قرار بزارم و گوشیه خودمو که اکسپریاست بیارم وتو هم اگه اچ دی داری بیار یک صفحه باهم بشینیم تایپ کنیم ببینیم کدوممون راحت تر و سریعتر تایپ میکنه :5:
چیزی رو که مطمئن نیستی دوست عزیز نگو
اتفاقا من تا حالا هیچ بازی رو با کیبرد اکسپریا بازی نکردم و اصلا لازم نمیشه چون بازیهای ویندوز موبایل همشون تاچ هستند فوقش دیگه از جویستیک استفاده کردم همین ..... کیبرد اکسپریا فقط جهت تایپ و پیامک زدن مناسب هست /
ببین من از هر سه گوشی خوشم میاد و گیر ندادم به اکسپریا اما وقتی یه گوشی امکانتی داره نباید گفت نه ...مثلا صفحه بزرگ اچ دی امکانات خیلی خوب اونه / و همینطور 8 - 16 گیگ حافظه داخلی امنیا و همینطور قابلیت touch viz که کار کردن با انگشت رو خیلی راحت میکنه
خلاصه هر گوشی امکاناتی داره نباید منکر اون شد

ninja3000sh
15-04-2009, 23:36
دوست عزیز به نظره من کیبرد مجازی هیچ وقت نمیتونه جای کیبرد سخت افزاری را بگیره.......
تایید میشه.

جالبه این حرفت با توجه به اینکه خیلی از شرکتهای ساخت لپ تاپ دارن رو لپ تاپ های تاچ سرمایه گذاری می کنن !!!

دوست عزیز اونها هم کیبورد مجازی دارن و هم کیبور سخت افزاری.:31:
در ضمن شما ال سی دی 14 اینچ لپتاپ رو با ال سی دی 3 یا 3.8 اینچ موبایل یکی میکنین.
خوب معلومه دیگه تو یه ال سی دی 14 اینچ کار کردن با کیبورد مجازی بیشتر حال میده.ولی تو گوشی بخصوص تو پاکت پیسی هایی که تاچشون مثل ایفون خازنی نیست وجود کیبورد سخت افزاری یکی از واجبترینهاست.

kaveh.VB
15-04-2009, 23:43
حالا نظرتون درباره این نظر سنجی در سایت gsmArena چیه ؟؟!!
توی این نظر سنجی اکسپریا فعلا در رتبه 2 و اچ دی در رتبه 12 و امنیا هم اون آخر در رتبه 15 هست

hasanmotori
15-04-2009, 23:58
حالا نظرتون درباره این نظر سنجی در سایت gsmArena چیه ؟؟!!
توی این نظر سنجی اکسپریا فعلا در رتبه 2 و اچ دی در رتبه 12 و امنیا هم اون آخر در رتبه 15 هست

نظر سنجی gsmarena ‎‏ نمیتونه ملاک برتری باشه چون مثلا من میتونم با برنامه hide my ip ‎‏ روزی 1000بار به یه گوشی رای بدم

merikh_merikh
16-04-2009, 00:21

دوست عزیز در این لپتاپ کیبرد مجازی در کنار کیبرد سخت افزاری میباشد یعنی هر دو با هم موجود میباشد.همان طوری که در ایکس1 موجود میباشد.این خودش نوعی تنوع میباشد.در بعضی مواقع میشه از کیبرد سخت افزاری استفاده کرد و در بعضی مواقع هم میشه از کیبرد مجازی استفاده کرد.

نظر سنجی gsmarena ‎‏ نمیتونه ملاک برتری باشه چون مثلا من میتونم با برنامه hide my ip ‎‏ روزی 1000بار به یه گوشی رای بدم
درسته.این نظر سنجی زیاد قابل اعتماد نیست ولی اینو در نظر داشته باشین که حتمن ایکس1 طرفدارای زیادی داشته که تونسته چنین امتیازی را بیاره و حتمن گوشی خوبی میباشد که طرفدارای زیادی هم داره..........

kaveh.VB
16-04-2009, 05:35
نه عزیزم این کار ها رو فقط ایرانی جماعت بلده و بس..........:31:
تازه هزار تا دوهزار تا رای که نیست جلوش نوشته 90 هزار رای دادند به اکسپریا. در ضمن فکر نکنم از نوع ای پی باشه فکر کنم از نوع کوکی هاست
البته این نظر سنجی سلیقه ای هست و ممکنه اصلا همه به 1100 رای بدند و اون در صدر باشه
اما حاکی از طرفداری مردم از یه نوع گوشی خاصی می باشد و ..........

در ضمن چرا پست منو ویرایش کردید و لینک رو حذف کرد :18:

gmt325gh
16-04-2009, 08:53
ایراد رای گیری جی اس ام آرنا اینه که بر اساس گوشی هایی هست که هنوز ریلیز نشدن.
مثلا Idou که تازه دو ماهه معرفی شده و حداقل 5-6 ماه تا ریلیزش مونده امتیاز خیلی بالایی داره و نزدیک به 19000 نفر بهش رای دادن.
ایکس1 8 ماه بین معرفی و ارائه گوشی فاصله بود که این قضیه بیشتر اون رای گیری رو زیر سوال میبره.
ملاک برای خوبی و بدی گوشی ریویو های بعد از ارائه گوشی و میزان فروشش هست ، نه رای گیریی که اکثر رای دهنده هاش قبل از ریلیز رای میدن.
در ضمن ،تا جایی که من خبر دارم اون لپتاپ هایی که من گذاشتم کیبرد سخت افزاری ندارن.

kaveh.VB
16-04-2009, 09:29
مثلا idou که تازه دو ماهه معرفی شده و حداقل 5-6 ماه تا ریلیزش مونده امتیاز خیلی بالایی داره و نزدیک به 19000 نفر بهش رای دادن.
ایکس1 8 ماه بین معرفی و ارائه گوشی فاصله بود که این قضیه بیشتر اون رای گیری رو زیر سوال میبره.
ملاک برای خوبی و بدی گوشی ریویو های بعد از ارائه گوشی و میزان فروشش هست ، نه رای گیریی که اکثر رای دهنده هاش قبل از ریلیز رای میدن.
در ضمن ،تا جایی که من خبر دارم اون لپتاپ هایی که من گذاشتم کیبرد سخت افزاری ندارن.

آقا بیخیال نظر سنجی شید تو رو خدا
باشه همه این رای ها دروغه قبول کردیم بابا :41:
حالا خدا نکنه که امنیا بالاتر باشه مگه حالا حالا ها ما رو ول میکردید شماها:19:

gmt325gh
16-04-2009, 09:36
آقا بیخیال نظر سنجی شید تو رو خدا
باشه همه این رای ها دروغه قبول کردیم بابا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif
حالا خدا نکنه که امنیا بالاتر باشه مگه حالا حالا ها ما رو ول میکردید شماها[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif

؟؟؟؟؟
کی حرفی از اومنیا زد ؟؟؟!!!!
واقعا برات متاسفم که فکر میکنی چون خودت فن بوی اس ای هستی من هم باید فن بوی برند خاصی باشم !!!

kaveh.VB
16-04-2009, 09:58
؟؟؟؟؟
کی حرفی از اومنیا زد ؟؟؟!!!!
واقعا برات متاسفم که فکر میکنی چون خودت فن بوی اس ای هستی من هم باید فن بوی برند خاصی باشم !!!

ببین یه چیزی مینویسی که آدم بیاد اینجا مثله خودت چند تا اراجیف بنویسه و بره ها
احترام هر کسی دست خودشه پس..............

merikh_merikh
16-04-2009, 11:32
مثلا idou که تازه دو ماهه معرفی شده و حداقل 5-6 ماه تا ریلیزش مونده امتیاز خیلی بالایی داره و نزدیک به 19000 نفر بهش رای دادن.
دوست عزیز اون لپ تاپ هایی که گذاشتین از عکس معلومه که کیبرد سخت افزاری دارن.اگرم اون کیبرد لمسی باشه به طور کامل با کیبرد مجازی گوشی فرق داره اخه اون فقط کاره کیبرد را انجام میده و از ال سی دی لپ تاپ جدا میباشد و در واقع میشه گفت که این کیبرد دکمه های لمسی داره مثل دکمه های شکلات(گوشی ال جی)

به این بحث ایجاد شده هم که در مورد رای ها میباشد لطفن اتمام بدین که الانه تاپیکو قفل کنن