PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : می خوام یه وایو سریه p بخرم ، خوبه؟

Hamid..God
12-04-2009, 15:14
من یه لپ تاپ می خوام که همه جا بتونم با خودم ببرمش و مثل موبایل همیشه همراهم باشه(البته من یه کوله هم دارم که همیشه همراهمهست و لپ تاپو تو اون می زارم ،توجیبم لازم نیست جا بشه)
تو یه مجله این لپ تاپ رو دیدم قیافه ی جالبی داره رمشم 2 گیگه و هاردم تا 120 داره gps و wi fi و blothooth هم ردیفه تازه کلی نرم افزار خواص وایو داره مثل یه مدیا که شبیه منوی psp هست و تازه خروجیه هدفونش به مدار نویز کنسلینگ مجهزه یعنی صدای اطراف رو به صورت الکتریکی از بین می بره مانیتور هم led back liat هست که کیفیت عالی ای می ده رزولویشنشم بالاست 1166 در 860 بعدم من عاشق صفحه ی وایدم اینم که از واید، واید تره تا اینجا همه چی خوبه ولی cpu پایینه 1.33 کسی می دونه سی پی یو بالاتری هم می شه روش گذاشت یا نه؟
blu-ray و dvd هم نداره که البته برام خیلی مهم نیست ولی اگه لازم شد می شه یه اکسترنالشو گرفت
فقط cpu اضیتم می کنه

قیمتم از 800 شرو می شه تا 1500 میره احتمالا تو اون گرونه باید cpu بهتری باشه مگه نه

اینم عکساش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کیفشم هست 89 تومنه

Pami
14-04-2009, 11:03
من که از نزدیک دیدم فوقالعاده قشنگه و سبکتر از اون چیزی که فکرشو کنی ، کیفیت Display LED عالی و طراحی باریک ...
رنگ بندی مناسب و امکانات خیلی خوب ...
البته قیمت الان رو ندارم ولی خب برای بازار مینی ها تجربه جدیدی هست سری P و تا دستتون نگیرید نمیدونید چی میگم ...

REGISTERED USER
14-04-2009, 11:11
فکر کنم اینتل اتم استفاده شده نه ؟ یا via chipset ؟

Hamid..God
15-04-2009, 08:23
من که از نزدیک دیدم فوقالعاده قشنگه و سبکتر از اون چیزی که فکرشو کنی ، کیفیت Display LED عالی و طراحی باریک ...
رنگ بندی مناسب و امکانات خیلی خوب ...
البته قیمت الان رو ندارم ولی خب برای بازار مینی ها تجربه جدیدی هست سری P و تا دستتون نگیرید نمیدونید چی میگم ...

از cpu خبری داری منظورم مدل قویتر هم روش هست آخه 1.33 خیلی کمه
بعدم بعد از این لازمه یه لپ تاپ دیگه هم بگیرم یا همین همه ی کارامو انجام میده

REGISTERED USER
15-04-2009, 11:49
این فقط برای کارهای پرتایل و ارائه پرزنشن و اینا بدرد می خوره وقدرتی نداره !

شبیه یک پاکت پی سی بزرگه !

Hamid..God
15-04-2009, 14:52
آره منم برا همون کارای پرتابل می خوام قدرتشم خیلی کم نیست البته از لحاظ رم و اینا فقط CPU پایینه اونم حتمی قویترشم هست

البته می دونم خیلی قوی نیست احتمالن باید دو تا بگیرم اگه اینطور باشه اون یکی احتمالن aw وایو هست
این چه طوره