PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب مودم acer 5220

hamidreza88
12-04-2009, 14:20
:11:با سلام خدمت registered user محترم
cdدرایور من برای هر دو ویندوز هستش,هم درایور های (xp) و هم درایورهای (vest) را جدا گانه دارم!
و خدمتتان عرض کردم که از راهنمایی های شما که در سایت است و لینک های مرتبط با درایورهای لپ تاپم که شما و دوستان دیگر در سایت گذاشتید استفاده کردم ولی مشکلم حل نشد! به همین دلیل مزاحم شما شدم
لطفا اگر باز هم امکان دارد مرا راهنمایی کنید.

با سپاس

REGISTERED USER
12-04-2009, 23:55
ببینید برای نصب درایورهای مودم دو راه هست :

1- از سایت سازنده بگیرید مثلا اگر اینتل هست از سایت اینتل و اگر conexant (CXT هست از سایت conexant

این درایور :

Modem Foxconn Driver ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یا
Acer Aspire 5220 Notebook FoxConn Modem Driver v7.62.0.0 Windows XP ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _Conexant_v7.62.0.0_XP.zip)

2- برای نصب مورد به درایور HD Audio modem هم نیاز دارید. برای شناسایی صدای و ارتباط صوتی مودم در گاهی اوقات

3- برای نصب از پنجره device manager در بخش hardware در system properties استفاده کنید

انشالله حل می شود

اگر هم بلد نیستید بدهید یک شخص حرفه ای چون بیش از این راهنمایی نمی توانم بکنم

topoly1000
22-11-2009, 18:22
سلام . حالا که بحث 5220 هست بذارید منم یه سوال بپرسم. ممنون.

امروز لپ تاپ برم دانشگاه واسه وصل کردن به ویدئو پرژکتور. به یکی از ورودیهای توی کلاس که میزدم عکس العملی نبود .

به اون یکی که وصل می کرده با برنامه کات گرافیکی خو سیستم عامل ویدئو پرژکتور رو می شناخت

و وقتی اون گزینه رو انتخاب می کردم تصویر می رفت ولی سیگنال به ویدئو پرژکتور نمی داد.

یه جای دیگه هم تست کردم . باز مشکل همین بود . نمی دونم . !!! تنظیمات گرافیک رو هم تست کردم ولی اصلا !!!

کاری باید می کردم ؟ نمی دونم . اگه امکانش هست ممنون می شم.

topoly1000
22-11-2009, 18:23
راستی سیستم عامل هم xp هست .

Pami
22-11-2009, 18:34
چرا تاپیک قدیمی رو بالا میارید ؟ مگه زیر Post Box نخوندید نوشته این کار برخلاف قوانین است ؟

بسته شد