PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از بين بردن محدوديت براي نرم افزارهاي كه به صورت trials مي باشند

amin3d
04-02-2006, 23:19
Trial Reset 3.0 Beta 2, very useful

Dowloading
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shahrdartoope
05-02-2006, 03:00
دوست عزیز رو کامپوتر شما جواب داد؟؟؟

amin3d
05-02-2006, 15:06
بله من يك گيم كه بصورت trials بود محدوديت زماني آن رو حذف كرد

Master
05-02-2006, 21:08
برای مبایل هم دارین . سیتم عامل سیمبیان . خیلی نیاز دارم

Morteza4SN
07-02-2006, 12:46
امین جون دمت گرم ... خیلی دنبالش بودم...

m_a_m
07-02-2006, 13:22
سلام دوست عزیز
من هنوز برنامه رو دانلود نکردم می خواستم ببینم کار کردن با این نرم افزار چطوریه؟در ضمن میشه برای یه نرم افزار هایی مثل onspeed استفاده کرد؟

Morteza4SN
09-02-2006, 01:14
سلام
من هم این نرم افزلر رو دانلود کردم ولی چیزی ازش سر در نیاوردم
یه کم در موردش توضیح بدین.

amin_rogh
09-02-2006, 11:08
سلام
من هم این نرم افزلر رو دانلود کردم ولی چیزی ازش سر در نیاوردم
یه کم در موردش توضیح بدین.
بله.لطفا آموزش بدين.ممنون

kazemfdisk
09-02-2006, 11:39
سلام دوستان وقت هميگيتون بخير
ممنونم بابت برنامه خوب حجمش كم بود دوستان اگر روي برنامه هايي كه تست ميكنند جواب داد نتيجش رو همينجا بزارند
يا حق

30naa
09-02-2006, 12:20
ببینم این نرم افزار فقط محدودیت زمانی رو از بین میبره؟؟؟ یا محدودیت امکانات رو هم بر میداره؟؟؟

Master
10-02-2006, 21:20
عزیزان عرض کردم چنین برنامه ای برای موبایل سراغ دارید؟

red ros
17-02-2006, 16:23
سلام
به ها من دانلود کردم )دو بار( ولي مقع باز کردن فولدر به صورت نوشته نشان داده مي شود مکل از کجاست را هنمايي کنيد

ALIBOZORG
18-02-2006, 00:49
سلام.من این برنامه رو برروی 2بازی امتحان کردم وکار کرد. درضمن فقط محدودیت زمانی روازبین میبره.

samira455
20-02-2006, 18:14
لطفا بگید چطور میشه از این نرم افزار استفاده کرد.
ممنونم

mossi
21-02-2006, 02:42
لابد یه جایی یک سیمبولی چیزی داره که برای اسکن است .بزن تا اسکن کنه هرچی تریالی باشه پیدا میکنه .
من از این استفاده نکردم . ولی برنامه terial4ever 4 in 1 trial removing خیلی به دادم رسید .
من رفتم یه جایی برنامه internet lock را نصب کردم که تریال 10 روزه بود . اما کی جن داشم و رجیسترش کردم .
کارش جالب بود همه بروزر ها را که به اینترنت میرفت قفل میکرد . تا پاسوردی که ادم خودش بهش میده را بهش ندی دیگه نمیشه اینو داینستال یا پاکش کرد . من برای امتحان خواستم ببینم وقتی سیستم رستور بکنیم چی میشه ا. این برنامه پاک میشه ؟ ایا سیستم به قبل از نصب این برنامه برمیگرده . که در این صورت باید فکری کرد که جلوی سیستم رستور را هم بگیره . خلاصه سیستم را به قبل از نصب این برنامه رستور کردم که دیذم پاک شده . دوباره که نصبش کردم دیگه نمیشد پاسوورد بهش داد میگفت پاس قبلی را بده . و پاس من را هم قبول نمیکرد . و به هیچ وجه نمیشد به اینترنت وصل شد . اینو هم نمیشد پاکش کرد . خلاصه سریع رفتم خانه و برنامه trial 4ever را رو یه فلوپی گذاشتم برگشتم اینجا . اینو نصب کردم . برای اولین بار هم بود باهاش کار میکردم . خلاصه 20 سیمبول داره برای اسکن . اخرش هم یک ابشن داره که همه تریال ها را اسکن میکنه و پیدا میکنه و پاک میکنه . که در نصب مجدد دیگه مشکل پیش نمیاد ولی زمان همانی است که در برنامه معین شده . 10 روز 30 روز اینا سرجاش هست . مگر اینکه پاتچ یا سریال برای این تریالت پیدا کنی .
خلاصه این تریال ریمور امروز ابروی مارو پیش دوست مان خرید . چون بعد از یکبار سیستم رستور کردن همه پونکت ها پاک شد و هیچ پونکتی نبود که من دوباره سیستم رستور کنم. پاک هم که نمیشدکردش میکفت پاس بده . . خلاصه به دادم رسید والا که باید سیستم را نو میکردم و دو روز انجا علاف میشدم .
registry trash Evaluation cleaner trial doctor trial reset
اینا همه تو یک برنامه است . 700 کیلو . من اینو همین الان اپ کردم . باید چیز خوبی باشه . ابروی مارو که خرید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]